TANITIM DOSYASI

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "444 79 53 TANITIM DOSYASI"

Transkript

1 TANITIM DOSYASI

2 FSB TEKNOLOJİ A.Ş. HAKKINDA Fsb Teknoloji A.Ş yılından beri hizmet vermektedir. Bünyesinde birçok hizmeti sunan firmamız anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Rakamlarla Firmamız : 5200 Bireysel Müşteri 940 Kurumsal Müşteri 150 Web Sunucusu 8000 Alan Adı 720 Web Tasarım Toplamda Web Sitesi barındırıyoruz.

3 FİRMAMIZDAN GÖRÜNÜM

4 FİRMAMIZDAN GÖRÜNÜM

5 FİRMAMIZDAN GÖRÜNÜM

6 FİRMAMIZDAN GÖRÜNÜM

7 FİRMAMIZDAN GÖRÜNÜM

8 BAZI REFERANSLARIMIZ

9 HİZMETLER Alan adı tescili Web hosting hosting Sunucu kiralama ve barındırma Güvenlik ürünleri Toplu sms ve toplu mail Web tasarım E-Ticaret Sosyal medya hizmetleri Seo ( Arama motoru optimizasyonu) Google hizmetleri Yerinde bakım ve destek hizmetleri Yedekleme hizmetleri Bilgisayar ve yan ürün grupları satışı Reklam ve Tanıtım hizmetleri

10 ALAN ADI TESCİLİ Bir web sitesi sahibi olabilmeniz için öncelikle bir alan adına ( domain) sahip olmanız gerekmektedir. Firmamız 10 yıldır alan adı tescilini online olarak yapabilmektedir. Alan adının tescili sonrası yönetimini bizden bağımsız olarak yapabilmektesiniz. Alan adları yıllık olarak tescil edilmektedir. Her yılın sonunda yenileme ücreti ödenmesi gerekmektedir. Google arama kriterlerinde bir alan adının tescil süresinin ne kadar uzun olduğu önem arz etmektedir. Örneğin alan adınızı yıllık yenilemek yerine yıl gibi sürelerde tescil etmeniz arama motorlarında size fayda sağlayacaktır. Alan adı alırken mümkün olabilen tüm uzantıların da alınması çok önemlidir. Aynı domain için farklı uzantıların alınabileceği gibi bir tehlike her zaman vardır. Günümüzde alan adı ticareti ciddi bir pazar haline gelmiştir. Hem.tr uzantılı hem de global uzantıların tamamını sizin için tescil etmekteyiz.

11 WEB HOSTING Alan adı tesciliniz sonrasında web sayfanızın barındırılacağı bir dosya yükleme alanına sahip olmanız gerekmektedir. Hosting adı verilen hizmet ile bir web sitesini yayınlamak mümkün olmaktadır. Firmamız 2015 itibari ile den fazla web hosting paketini yönetmektedir. Hosting paketlerini sitenizin yapısına uygun olacak şekilde belirlemeniz gerekmektedir. Örneğin.Net ile yapılan bir web sitesini Linux hosting paketinde çalıştırmanız mümkün değildir. Bunun yanında, hosting paketinin açılacağı sunucunun da özelliklerinin iyi olması gerekmektedir. Fsb Teknoloji olarak sahip olduğumuz sunucuların tamamı Dell, Hp, Fujitsu ve Supermicro markalarından oluşmaktadır. Alan adında olduğu gibi hosting paketleri de en az bir yıl olarak alınabilmektedir. Uzun süreli olarak da hizmet alınması mümkündür. Hosting hizmetleri paylaşımlı sunuculardan verilmektedir. Site yapısına ve ziyaretçi sayısına göre paylaşımsız hosting hizmeti almanız da mümkündür.

12 HOSTING Bir hosting paketi aldığınızda mail hizmetini de almış oluyorsunuz. Ancak paylaşımlı sunuculardan alınan hosting paketlerinde çoğu zaman mail sorunları yaşanmaktadır. Bunun sebebi aynı sunucuda birçok sitenin olması ve her site üzerinden atılan maillerin bir süre sonra sunucu ip lerini kara listelere sokmasıdır. Böyle bir durumda sağlıklı bir mail trafiği sağlanamıyor. Kurum olarak attığınız yada size gelecek maillerde sorunlar yaşamaya başlıyorsunuz. Fsb teknoloji olarak yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeler bize mail hizmetinin farklı bir platformdan verilmesinin zorunlu olduğunu göstermiştir. Özel olarak yapılandırılmış ve sadece mail hizmeti için konfigüre edilmiş mail hosting paketlerimiz ile sorunsuz mail kutularına sahip olabilirsiniz. Sorunsuz mail alışverişi için mail hosting paketlerimizi mutlaka almanızı öneriyoruz.

13 SUNUCU HİZMETLERİ Kurumunuza ait site yada siteleri paylaşımlı hosting yerine size özel sunucularda barındırmanız önerdiğimiz bir hizmettir. Böylece bir çok riski ortadan kaldırmış olursunuz. Sunucu hizmetlerimiz kiralama ve barındırma şeklinde olmaktadır. Kabinlerimizde bize ait sunucuları kiralayabilir yada kendi sunucunuzun bizim kabinlerimizden hizmet almasını sağlayabilirsiniz. Sunucu hizmetleri yıllık sözleşme ile alınabilmektedir. Ödemeleri aylık olarak yapabilirsiniz. Türkiye de İstanbul, Bursa, İzmir ve Denizli, yurtdışında ise Amerika, Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere ve Hindistan olmak üzere tam 10 farklı lokasyondan sunucu hizmeti sunuyoruz. Sunucunuzun kurulması ve istediğiniz şekilde konfigüre edilmesi mümkündür. Bunu bizim ekibimiz ile yapabilirsiniz. Sunucu hizmetlerimiz fiziksel ve sanal olmak üzere iki farklı şekilde sunulmaktadır. Yüksek veri akışı ve trafiği gerektiren uygulamalar için fiziksel sunucuları tercih etmeniz önerilir. Sanal ve cloud sunucuları da başlangıç aşamasında tercih edebilirsiniz.

14 GÜVENLİK ÜRÜNLERİ Google aramalarında güvenlik sertifikası ve diğer güvenlik ürünlerini alan sitelerin sıralamada daha üste çıktığı görülmektedir. Web sitenize gelen ve giden tüm veri trafiğinin şifrelenmesi, sitenizin sürekli olarak saldırılara karşı korunduğu bir çok güvenlik uygulamasını hizmetinize sunuyoruz. Sitenizin statik ip üzerinden yayın yapması ve aynı zamanda bir SSL sertifikasına sahip olması gereklidir. SSL Sertifikaları çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Bu ürünler sitenize herhangi bir zarar gelmesi durumunda çeşitli miktarlarda ücret ödeyeceklerini taahhüt etmektedirler. Sitenizin yapısına ve içeriğindeki uygulamalara göre en doğru sertifika seçimi için sizlere yardımcı oluyoruz. Dünya markası güvenlik ürünlerinin aracı kurumlar olmaksızın direkt olarak bayiliğini yapan firmamız, 50 den fazla güvenlik ürününü sizlere en uygun fiyatlar ile ulaştırmaktadır. Statik ip, sertifika, kurulum ve teknik desteği de içeren ve yıllık sadece 105 tl den başlayan sertifika çözümlerimizi mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

15 TOPLU SMS VE MAIL Toplu sms ve mail ihtiyaçlarınız içinde firmamızın çözümleri vardır. ve web sitelerimizden ilgili paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Toplu sms hizmetlerimizde isterseniz numara üzerinden yada belirleyeceğiniz bir başlık ile istediğiniz sayıda sms i çok basit bir şekilde atabilirsiniz. İşlemlerinizi hızlıca yapabileceğiniz son derece kullanışlı ve raporlamada sunan sms panelimiz mevcuttur. Bize bağlı olmaksızın istediğiniz her zaman iletilerinizi topluca gönderebilirsiniz. Toplu mail için de yine son derece gelişmiş yönetim panelimiz ile sorunsuz ve hızlı bir şekilde duyurularınızı, kampanyalarınızı yada bilgilendirme maillerini mail listelerinize gönderebilirsiniz. Gelişmiş raporlama sistemine sahip toplu mail kontrol panelimizden, maillerin ulaşıp ulaşmadığı, kaç kişinin mailleri açtığı, ne zaman ve hangi coğrafyadan açtığı, mail metninde en çok ilgilenilen kısımlara kadar birçok gelişmiş raporlama verilerine erişebilmektesiniz. Üstelik sizin için hazırlamış olduğumuz mobil uyumu da olan birçok hazır şablon ile çok kısa sürede mail template hazırlamanız da mümkün olmaktadır.

16 WEB TASARIM Web siteniz kurumunuzun tüm dünyaya açılan yüzü ve sizi en detaylı bir şekilde anlatan bir mecradır. Maalesef ülkemizde web sitesine gerekli özen ve ciddiyet gösterilmemektedir. Birçok kurum basit tasarımlar ve profesyonellikten uzak sistemler ile sitelerini hazırlatmaktadır. Web sitenizin günümüz teknolojisine uygun olması, tarayıcı uyumluluğunun olması hatta mobil uyumunun da olması artık kayıtsız kalınamayacak bir gerçektir. Müşterinin talepleri ve bütçesine göre mutlaka bir çözümümüz bulunmaktadır. Fsb Teknoloji genel olarak orijinal(kuruma özel) web sitesi çalışmalarının yapılmasını müşterilerine tavsiye etmektedir. Sayfanızın çiziminden kodlamasına kadar alacağınız tüm hizmetleri ve talep etmeniz halinde size özel yazılacak yönetim paneline kadar tüm çalışmaları ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlıyoruz. Ucuz çözümler ile site sahibi olmak da elbette mümkündür. Ancak site şablonunuzun başka bir çok yerde kullanıldığını gördüğünüzde kurumunuzun yaşayacağı itibar kaybını da unutmayınız. Fsb Teknoloji olarak size; orijinal çizim, orijinal metinler, orijinal kodlama ve orijinal bir yönetim paneli sunuyoruz.

17 E-TİCARET Üretim yada aracılık yapan bir firmaysanız hatta tek bir ürün bile satıyorsanız bunu geniş çevrelere pazarlamanın en etkili yolu bir elektronik ticaret platformu kurmaktır. Bir dükkan açıp sadece belirli bir çevredeki müşterilere hitap etmek yerine bir e-ticaret sitesi açarak tüm dünyaya açılan bir mağaza sahibi olabilirsiniz. En önemli markaların bayiliklerini alarak herhangi bir stok yapmadan ciddi bir pazara sahip olmanız mümkün. Bunun için kuracağınız e-ticaret altyapısının en başından iyi bir şekilde planlanması ve projelendirilmesi gerekmektedir. Fsb Teknoloji öncelikle ne gibi bir ürün yada ürün grubu satacağınızı, beklentilerinizi ve isteklerinizi analiz ederek size en uygun e-ticaret altyapısını hazırlamaktadır.

18 SOSYAL MEDYA HİZMETLERİ Sosyal medyada yer almak artık tüm kurumlar için zaruri hale gelmiştir. Birçok marka ürünlerini sosyal medya üzerinden tanıtıp satışlarını artırmanın yollarını aramaktadır. En aktif sosyal medya mecralarında kurumunuzun tanıtımı ve sonuç almaya yönelik çözümleri sizin için araştırıp kısa sürede sosyal medyada bilinirliğinizi artırıyoruz. En önemli mecralar olan ; Facebook Twitter Google Plus Youtube İnstagram gibi ve bu listeye ilave edilebilecek diğer sosyal medya mecralarında etkili bir oyuncu olmanızı sağlayabiliriz.

19 SEO( ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU) Artık sayıları çok fazla olmayan önemli birkaç arama motoru bulunuyor. Bunlar içinde de en önemlisi Google. İnsanlar bir şeyi aramak istediği zaman başvurduğu ilk yöntem genel olarak Google üzerindeki sonuçlara bakmak. Kurumlar için; sonuçlara bakarken de en önemli kriter üst sıralarda olmaktan geçiyor. Normal olarak arama yapan herkes öncelikle üst sıralara bakarak aşağı doğru sonra diğer sayfalara bakıyor. Bu noktada sitenizin ilk sayfada ve ilk sayfanın da üst sıralarında çıkması büyük bir önem arz ediyor. Artık firmalar bu rekabet için çok büyük rakamlar harcamak zorunda kalıyor. Eğer sattığınız hizmet ve ürün ile ilgili potansiyel anahtar kelimelerde ilk sayfada iseniz bu durum kazancınızı da ciddi oranda artıracaktır. Fsb Teknoloji olarak seo hizmetlerimiz ile firmanızın çok daha iyi yerlere gelmesini sağlıyoruz. Seo işlemleri süreklilik arz eden ve devamlı olarak üzerinde çalışılması gereken bir durumdur. Rakipleriniz ile rekabet edebilmeniz için mutlaka seo hizmetlerimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

20 GOOGLE HİZMETLERİ Google tarafında üst sıralara çıkmanın tek yolu seo yaptırmak değildir. Bazen seo hizmetlerine ayıracağınız bütçeyi ücretli reklamlara vererek te sürekli üst sıralarda olmanız mümkündür. Google adwords ve remarketing hizmetlerimiz ile belirlediğiniz anahtar kelimelerin bir çoğunda ilk sayfalarda çıkmanız mümkün olmaktadır. Adwords ile sitenize çektiğiniz ziyaretçilere, remarketing ile sürekli olarak reklamlarınızı göstermeniz mümkündür. Etkili sonuç alabilmek için her ikisini de yapmakta büyük önem vardır. Örneğin bir anahtar kelime için kullanıcı sizin reklamınızı tıklayıp sitenize geldiği zaman, eğer remarketing çalışmanızda varsa, bu kullanıcı haber okurken video izlerken vb. Birçok mecrada sizin görsel reklamlarınız(banner) da görecektir. Bu durum sizin marka değerinizi ve itibarınızı ciddi oranda artıracaktır.

21 YEDEKLEME HİZMETLERİ Gerek web siteniz gerekse lokal ortamlarınızdaki verilerin düzenli olarak yedeklenmesi gerekmektedir. Günümüzde en önemli sorunlardan birisi de veri kaybıdır. Siz web sitenizi hiç yedeklememiş ya da ilgili firmadan yedekleme için taahhüt almamışsanız her zaman risk altındasınız demektir. Bunun yanında lokal bilgisayarlarınızı aynı bilgisayar içine hatta sistemin bulunduğu diske yedekliyorsanız verilerinizin güvende olduğunu söyleyemezsiniz. Lokal ortamlarınızda bilgisayarlarınızdaki tüm verileri harici yedekleme ünitelerine yedeklemeniz gerekmektedir. Bu işlemde aslında tam olarak bir çözüm değildir. Yaanabilecek herhangi bir hırsızlık, yangın, doğal afet vb. gibi durumlara karşı, yedeklerinizin kurumunuz haricindeki bir lokasyona periyodik olarak aktarılması gerekmektedir. Bu hizmetlerinin tamamını sizin yapınızı ve ihtiyaçlarınızı analiz ettikten sonra vermekteyiz.

22 BİLGİSAYAR ÜRÜNLERİ Firmamızın birçok bilgisayar ürünü için bayiliklerimiz bulunmaktadır. Kurumunuzun ihtiyaç duyacağı bir çok ürün için en uygun teklifleri sunabiliyoruz. Bunun yanında ürünlerinizi adresinize teslim ediyor, kurulumlarını da yapıyoruz. Özellikle toplu alımlar ve altyapı değişiklikleri gibi durumlarda projelendirme yaparak gereksiz maliyetlerden kurtulmanızı ve en doğru çözümü en ekonomik ve kaliteli olarak size nasıl sunabileceğimizi anlatıyoruz. Birçok resmi ve özel kuruma bu noktada hizmet veren firmamız bu hizmet kaleminde de çözüm ortağınız olmayı taahhüt etmektedir.

23 REKLAM VE TANITIM İç ve dış cephe reklamları, kurumsal kimlik ve diğer basılı dökümanlar ile promosyon hizmetlerine varana kadar bir çok tanıtım işlerini projelendirebiliriz. Özellikle reklam, tanıtım, promosyon ve baskı hizmetlerinin her biri için farklı bir firma ile muhatap olma zahmetinden sizi kurtarıyoruz. Bu hizmet kalemlerinin her biri için sektördeki en önemli firmalar ile olan çalışmalarımız ile daha uygun fiyata hizmet almanız mümkün olabilmektedir. Örneğin siz bir promosyon için bu hizmeti veren firmalara gittiğinizde alacağınız fiyatlar muhtemelen bizim vereceğimiz fiyatların üstünde olacaktır. Tek bir firma ile muhatap olmak ve gereksiz zaman ve para kaybı yaşamamak için reklam ve tanıtım faaliyetlerinizde bizi tercih edebilirsiniz.

Yeni Başlayanlar İçin E-Tic@ret E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu Ümit BÜYÜKYILDIRIM

Yeni Başlayanlar İçin E-Tic@ret E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu Ümit BÜYÜKYILDIRIM Yeni Başlayanlar İçin E-Tic@ret E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu Ümit BÜYÜKYILDIRIM Dijital dünyadaki uzun soluklu çözüm ortağınız... www.ajanslongplay.com Ümit BÜYÜKYILDIRIM Çocukluğundan

Detaylı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı Günde kaç defa cep telefonunuza bu tür mesajlar geliyor? Bu mesajları mutlaka açıp okuyorsunuz: Kimi indirim haberi veriyor, kimi kredi kartı ekstrenizi

Detaylı

Arama Motoru Optimizasyonu Başlangıç Rehberi

Arama Motoru Optimizasyonu Başlangıç Rehberi Arama Motoru Optimizasyonu Başlangıç Rehberi EO Sayfa 1-1 Bu rehber kimlere hitap etmektedir? Bu rehberde Arama Motoru Optimizasyonu ile ilgili dünden bugüne gelen tüm bilgileri sizlere sunacağız. Eğer

Detaylı

Perakendede bütünlüğü yakalamak

Perakendede bütünlüğü yakalamak PwC Küresel Toplam Perakende* Araştırması ve Türkiye sonuçları Perakendede bütünlüğü yakalamak Perakendeciliğin gelecekteki iş modelini tüketiciler şekillendiriyor *Total Retail www.pwc.com.tr/perakende

Detaylı

MEDYA GÜNDEM DİJİTAL YAYINCILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İhraççı Bilgi Dokümanı

MEDYA GÜNDEM DİJİTAL YAYINCILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İhraççı Bilgi Dokümanı MEDYA GÜNDEM DİJİTAL YAYINCILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İhraççı Bilgi Dokümanı Bu ihraççı bilgi dokümanı Sermaye Piyasası Kurulunca /.../.. tarihinde onaylanmıştır. Bu ihraççı bilgi dokümanı, sermaye piyasası

Detaylı

Sosyal medya turizmde pazarlamanın tanımını değiştiriyor. CATHIC 4. kez turizm profesyonellerini buluşturdu

Sosyal medya turizmde pazarlamanın tanımını değiştiriyor. CATHIC 4. kez turizm profesyonellerini buluşturdu 24 TEMMUZ 2014 ǀ 10 TL ÜCRETSİZ ÖZEL EK REGNUM CARYA GOLF&SPA RESORT CATHIC 4. kez turizm profesyonellerini buluşturdu Oteller, bilgi ve iletişim teknolojilerini yakından takip ediyor Anadolu daki iş ve

Detaylı

Web Analiz. Rehberi. www

Web Analiz. Rehberi. www Web Analiz Rehberi www 1 İçindekiler Önsöz 2 Yazarlar Hakkında 3 Anahtar Performans Göstergeleri 4 Anahtar Performans Göstergelerin (APG) İzlenmesi 5 Değişimlerin (Anomalilerin) Belirlenmesi 6 Ziyaretçiler

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

Egebilsis Teknolojik Danışmanlık

Egebilsis Teknolojik Danışmanlık Egebilsis Teknolojik Danışmanlık Biz Kimiz? Egebilsis bir grup bilişim profesyoneli tarafından 10 yıllık tecrübeleri ile kurum ve kuruluşlara özel çözümler üretmek için kuruldu. Küçük, orta ve büyük ölçekli

Detaylı

Yenilikçi bulut mimarimiz ve güçlü altyapımız bizi farklı kılıyor

Yenilikçi bulut mimarimiz ve güçlü altyapımız bizi farklı kılıyor KAPAK KONUSU RÖPORTAJI Yenilikçi bulut mimarimiz ve güçlü altyapımız bizi farklı kılıyor Türkiye de DorukCloud markasıyla, Microsoft Hyper-V platformu üzerinde, bulut bilişim hizmetini veren ilk firma

Detaylı

E-Ticaret Programcılığı ve E-Ticaretin Türkiye deki Uygulamaları

E-Ticaret Programcılığı ve E-Ticaretin Türkiye deki Uygulamaları Çukurova Üniversitesi İİBF Dergisi Cilt:13.Sayı:2.Aralık 2009 ss.55-71 E-Ticaret Programcılığı ve E-Ticaretin Türkiye deki Uygulamaları E-Trade programming and E-Trade applications in Turkey Mehmet TURAN

Detaylı

Sanal pazar gençleri çekti; 17 bin kişiye geçim kapısı oldu

Sanal pazar gençleri çekti; 17 bin kişiye geçim kapısı oldu Sayı: 2009/6 Tarih: 06.03.2009 Sanal pazar gençleri çekti; 17 bin kişiye geçim kapısı oldu Koşu bandından çaydanlığa, LCD TV den dizüstü bilgisayara kadar birçok ürünün satışa sunulduğu sanal piyasada,

Detaylı

MEGA GRUP BİLİŞİM WEB SİTESİ ÜRÜNÜ HAKKINDA

MEGA GRUP BİLİŞİM WEB SİTESİ ÜRÜNÜ HAKKINDA MEGA GRUP BİLİŞİM WEB SİTESİ ÜRÜNÜ HAKKINDA Ürün tanımı ve Detayları: - 1 Adet Domain (.com,.net,.org,.biz,.info,.de ) - SINIRSIZ Sub Domain - SINIRSIZ Hosting - SINIRSIZ Trafik ( Bant Genişiği ) - SINIRSIZ

Detaylı

1 Emyo-İşletme 2-Eticaret Ders Notu

1 Emyo-İşletme 2-Eticaret Ders Notu 1 Emyo-İşletme 2-Eticaret Ders Notu 1. E-TİCARETİN ÖZELLİKLERİNİ TANIMLAMAK İnsanoğlu her geçen gün hayatına yeni ve değişik şeyler katmaktadır. Hiç şüphe yoktur ki bu yenilik ve değişimler insanların

Detaylı

Türkiye Operasyonel Kiralama sektörünün aktif büyüklüğü 10 Milyar TL'yi aştı. Günlük araç kiralama hayatlarımızı değiştiriyor

Türkiye Operasyonel Kiralama sektörünün aktif büyüklüğü 10 Milyar TL'yi aştı. Günlük araç kiralama hayatlarımızı değiştiriyor TÜM OTO KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ YAYIN ORGANI MAYIS-HAZİRAN 2014 SAYI: 74 Kazan-Kazan prensibiyle hareket ediyoruz Önder GÖKER Hyundai Assan Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası ndan sorumlu Genel Müdürü

Detaylı

Dijital Pazarlamada Marka Yönetimi ve Sosyal Medyanın Etkileri

Dijital Pazarlamada Marka Yönetimi ve Sosyal Medyanın Etkileri Dijital Pazarlamada Marka Yönetimi ve Sosyal Medyanın Etkileri Muhammet Altındal 1 1 Marmara Üniversitesi, Gazetecilik Bölümü, Bilişim Yüksek Lisans, İstanbul muhammetaltindal@gmail.com Özet: Ekonomi,

Detaylı

A) ALT HESAP RAPORLAMA

A) ALT HESAP RAPORLAMA A) ALT HESAP RAPORLAMA MM ile yönettiğiniz alt hesaplardan birine girin; - Sayfanın sağ üst tarafında bulunan tarih aralığını Tüm zamanlar olarak değiştirin - Kampanyalar sekmesine girin - Anahtar kelimeler

Detaylı

KÜLTÜR VE TURİZM TANITIMINDA BİR ARAÇ OLARAK İNTERNET KULLANIMI. Hazırlayanlar: Mustafa ÇAKIR Ali Erdem YALÇİN

KÜLTÜR VE TURİZM TANITIMINDA BİR ARAÇ OLARAK İNTERNET KULLANIMI. Hazırlayanlar: Mustafa ÇAKIR Ali Erdem YALÇİN KÜLTÜR VE TURİZM TANITIMINDA BİR ARAÇ OLARAK İNTERNET KULLANIMI Hazırlayanlar: Mustafa ÇAKIR Ali Erdem YALÇİN Kültür ve Turizm Tanıtımında Bir Araç Olarak Internet Kullanımı ÖNSÖZ... II ÖZET... III GİRİŞ...

Detaylı

ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ

ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ 1 Satış Sözleşmesi Sözleşme içerisinde www.anketbank.com web sayfası SİTE(Kısaca "SİTE" olarak anılacaktır) ismi ile, www.anketbank.com web sayfası üzerinden satılan Anket Bank

Detaylı

E-TİCARET YAPACAK FİRMALARIN SUNUCULARINA KENDİLERİNİN Mİ SAHİP OLMALARI YOKSA HOSTING UYGULAMASINA GİTMELERİ Mİ DAHA

E-TİCARET YAPACAK FİRMALARIN SUNUCULARINA KENDİLERİNİN Mİ SAHİP OLMALARI YOKSA HOSTING UYGULAMASINA GİTMELERİ Mİ DAHA E-TİCARET YAPACAK FİRMALARIN SUNUCULARINA KENDİLERİNİN Mİ SAHİP OLMALARI YOKSA HOSTING UYGULAMASINA GİTMELERİ Mİ DAHA AVANTAJLIDIR? İlk aşamada Çevrimiçi işler için e-ticaret yazılımlarına yatırım yapmaya

Detaylı

MEDYA GÜNDEM DİJİTAL YAYINCILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Özet

MEDYA GÜNDEM DİJİTAL YAYINCILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Özet MEDYA GÜNDEM DİJİTAL YAYINCILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Özet Bu özet, Sermaye Piyasası Kurulu (Kurul) nca.../.../... tarihinde onaylanmıştır. Ortaklığımızın çıkarılmış sermayesinin 1.100.000 TL den 2.000.000

Detaylı

Operasyonel Kiralama Sektör Raporu 2013 Yılı 1. Çeyrek Sonuçları Açıklandı

Operasyonel Kiralama Sektör Raporu 2013 Yılı 1. Çeyrek Sonuçları Açıklandı TÜM OTO KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ YAYIN ORGANI TEMMUZ-AĞUSTOS 2013 SAYI: 69 "Operasyonel ve günlük kiralama firmaları için değer yaratmayı sürdüreceğiz" Ali Haydar BOZKURT Toyota Türkiye Pazarlama ve

Detaylı

Aralık 2006 da hazırlanmıştır.

Aralık 2006 da hazırlanmıştır. 1 Aralık 2006 da hazırlanmıştır. Tarih : Aralık 2006 / İZMİR - TÜRKİYE HEDEF FİNANSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Halit Ziya Bulvarı, Uz İş Merkezi, No:52 Tel: 0232.4415492 www.hedefonline.com 2 İÇİNDEKİLER

Detaylı

Neden Biz? SEVEN Communication: Bilgi ve fiziksel güvenlik ortamlarının bulunduğu. Tüm iletişim imkânlarının kullanıldığı

Neden Biz? SEVEN Communication: Bilgi ve fiziksel güvenlik ortamlarının bulunduğu. Tüm iletişim imkânlarının kullanıldığı Hakkımızda Çağrı merkezleri, pazarlama ve müşteri ilişkileri stratejisi açısından, birçok sektör için geçmiş 30 yıl içinde artan bir öneme sahip olmuştur. Türkiye de bu önemi henüz farketmeye başlamış

Detaylı

Her şey tarayıcı ile sağlanıyor Hiçbir masaüstü uygulamasına veya ekstra tarayıcı plug-in'ine gerek yok

Her şey tarayıcı ile sağlanıyor Hiçbir masaüstü uygulamasına veya ekstra tarayıcı plug-in'ine gerek yok BULUT BİLİŞİM NEDİR? Uygulama ve servislerin internetteki sunucular üzerinde bulundurulması, internete bağlı herhangi bir cihaz ile uygulama ve servislerin çalıştırılmasıdır. Bulut Bilişim ile bilgisayarınızda

Detaylı

Avrasya Telekom hakkında

Avrasya Telekom hakkında Avrasya Telekom hakkında Avrasya Telekom 1996 yılında kurulmuş ve telekominikasyon sektöründe yıllırdar müşterilerine sorunsuz bir şekilde hitap etmiştir. Üç operatör ile olan anlaşmaları ile kısa mesaj

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ PAZARLAMA VE PERAKENDE ELEKTRONİK BANKACILIK

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ PAZARLAMA VE PERAKENDE ELEKTRONİK BANKACILIK T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ PAZARLAMA VE PERAKENDE ELEKTRONİK BANKACILIK ANKARA 2007 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen modüller;

Detaylı

Franchise Hakkında Bilinmesi Gerekenler. 1. Güncelleme

Franchise Hakkında Bilinmesi Gerekenler. 1. Güncelleme Franchise Hakkında Bilinmesi Gerekenler 1. Güncelleme Franchise Hakkında Bilinmesi Gerekenler Franchise verirken ve alırken nelere dikkat edilmeli? 1. Güncelleme Franchise Nedir?... 5 Franchise Kavramları

Detaylı

Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler

Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler ERP Yazılımı Seçim Sürecinizi Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler white papers İçindekiler Değerli Okuyucu, Bu doküman ERP, CRM, İnsan Kaynakları Yönetimi vb. kurumsal bilgi sistemi uygulamalarını

Detaylı

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri garant emekl l k 2013 faal yet raporu İçindekiler BÖLÜM I - Sunuş 04 Başlıca Finansal Göstergeler 06 Garanti Emeklilik ve Hayat Üzerine 07 Garanti Emeklilik ve

Detaylı