FATURASOFT ANA SAYFA

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "FATURASOFT ANA SAYFA"

Transkript

1 Faturasoft Tahsilât Programı; Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, Cep Telefonu (Turkcell,Vodafone,Avea), Adsl (Smile, Superonline, Kablonet, TTNET),Digiturk, Kablolu Tv Ödemeleri, Eft, Havale, İsme/Hesaba para yatırma, Tüm ön ödemeli hatların parça ve paket kontör yükleme işlemlerini hızlı geçişlerle tek form üzerinde online olarak gerçekleştiren, bunları ayrıntılı olarak raporlayan ve makbuz alabileceğiniz çok işlevli ve uygun maliyetli bir programdır. FATURASOFT ANA SAYFA Görüldüğü üzere sade görünümü sayesinde kullanıcıya kolay ve hızlı kullanım olanağı sağlar. SAĞ MAVİ OK-Listele butonun hemen sağ tarafında yer alır üzerine tıklandığı zaman faturalar listesinin altına gizlenmiş olan günlük iş sayısı, işlem türüne göre dağılım, komisyon, fatura, ciro toplamlarınıza hem grafiksel hem de istatistiksel olarak ulaşmanızı sağlayan kısa yol tuşudur.

2 FATURASOFT ANASAYFA 2 SOL MAVİ OK-Bu oklardan iki adet bulunur bunlardan ilki makbuz listesinin alt sol köşesinde yer alır tıklandığı zaman makbuz listesi kaldırılabilir ve ya görüntülenebilir. ÖDENECEK TUTAR-Makbuz bölümünde yer alan müşteriden alacağınız toplam para tutarıdır. ÖDENEN PARA- Müşteriden aldığınız nakit miktarını yazdığınız takdirde para üstü hesaplama kolaylığını sağlayacaktır PARA ÜSTÜ-Müşteriye ödenecek para üstü miktarının yer aldığı bölümdür. HOPARLÖR-Para üstü bölümünün yanında yer alan bu buton makbuzu sesli okuma görevini yapar üzerine tıkladığınızda bu buton devre dışı kalır ve sessiz olarak çalışır. LİSTELE-Belirlediğiniz tarihler seçilip butona basıldığında o tarihler arasındaki işlemlerinizi listeler. LİSTEYİ TEMİZLE- Üzerine tıklandığında makbuz listesindeki makbuzları temizleme görevini yerine getirir.

3 F9 YAZDIR-Yazıcınızdan makbuz çıktısı almanızı sağlar. FATURALAR-Almış olduğunuz tüm işlemleri gösteren bölümdür. BANKA-Üzerine tıkladığınızda banka hareketlerinizi ve işlemlerinizin banka takibini yaparak sayfanıza güvenle ulaşabileceğiniz kısımdır. YATIRILDI-Almış olduğunuz İşlem hareketlerini takip edeceğiniz bölümdür (yatırıldı-yatırılmadı-sorunlu-iptal) SAĞ-SOL ÇİFT OK- ödemeleri yap butonunun yanında yer alan sayesinde günler arasında ileriye ve geriye doğru hızlı geçiş yapma imkanı sunar. İŞLEM SIRALAMA-Faturalarınızı işlem saatine, türüne,ad soyada,veznedara tesisat numarasına göre sıralama yapabileceğiniz faturaların üst tarafında yer alan bölümdür. SAAT-Sağ üst bölümde yer alan bu görsel modül zengin seçenekleriyle programın içerisinde zaman takibi yapmanızı sağlar. ONLİNE-Üzerinde bulunan işaret kaldırıldığı zaman offline kayıt almanızı sağlar. ONLİNE KAYDET-Sorgulamış olduğunuz faturayı online olarak anında ödemenizi sağlar. BANKA SEÇENEKLERİ-Yan tarafında buluna ok sayesinde banka seçeneklerini görebileceğiniz gibi hemen altında yer alan oklar sayesinde bankalar arası hızlı geçiş imkânı sağlar. SORGULA-Girilen tesisat numarasının dinamik olarak sorgulanıp ödenmesi gereken faturaların listelenmesini sağlar. İRTİBAT TEL-İşlemleriniz esnasında müşterilerine ulaşmak için aldığınız telefon numarasını yazdığınız bölümdür. Bu bölüm sayesinde müşterilerinize kolayca ulaşabileceğiniz gibi cep telefonu olarak aldığınız irtibat telefonuna toplu sms gönderme butonu sayesinde reklamlarınızı özel gün ve bayram mesajlarınızı da gönderebilirsiniz. KİLİT-Programımızın sağ üst köşesinde yer alan bu modül sayesinde programın güvenli bir şekilde masa üstünde hazırda beklemesini sağlar. ÇÖP KUTUSU-Makbuzu tutup çöp kutusunun üzerine bırakıldığı zaman açılan şifre ile kaydı silmenizi sağlar aynı zamanda bu işlemi klavyeden F8 tuşu ile de gerçekleştirebilirsiniz. PROGRAM HAKKINDA-Programımızın değişim, gelişim süreçleri ve genel tarihçesi hakkında bilgi verir.

4 KULLANICI(VEZNEDAR) GİRİŞ EKRANI Veznedar girişi kullanıcıların belirlemiş oldukları şifre sayesinde programa güvenli girişi sağlar. Veznedar bölümünden kayıtlı kullanıcılar seçilip şifreleri ile giriş yapabilirler. KAYIT ARAMA BUTONU Kayıt arama butonu sayesinde daha öncede ödeme yapmış olan müşterilerin kayıtlarını üç farklı kriter de arama özelliğine sahiptir. Fiş numarasına Tesisat numarasına Ad soyad a göre kayıtlarınıza kolay ve hızlıca ulaşabilirsiniz.

5 NOT ALMA BUTONU Bu buton sayesinde dilediğiniz faturanın üzerine hatırlatma notu alabilirsiniz. Notu listele butonun üzerinde kayan bir yazı halinde görebilirsiniz. Almış olduğunuz fatura kaydının üzerine çift tıkladığınızda ve ya ödemeleri yap butonun sol tarafından bu menüye ulaşabilirsiniz. HESAP MAKİNASI Ödeme işlemleri sırasında hesap işlemlerimizde bize yardımcı olan bir yan modüldür.

6 FATURA ÖĞRETMENİ Bu yardımcı görsel modül programımızla ilgili güncel bilgiler hakkında yönlendirmeler yapar. Programımızın sağ üst köşesinde yer almaktadır.

7 GÜNSONU MENÜSÜ Gün sonu menüsü işlemlerinizin günlük takibini yapan bölüm dür. İşlemlerinizi isteğinize bağlı olarak türüne, yatırılan, yatırılmayan, sorunlu, ayrı ayrı gruplayarak seçtiğiniz tarihler arasında ekrana veya kâğıda rapor alarak işlemlerinizin takibini gerçekleştirmenizi sağlayan önemli bir bölümdür. Programımız kullanıcıyı yormadan en ince ayrıntıyı tasarlayarak geliştirilmiş ve uzun testlerden geçerek kullanıcılara sunulmuştur. GÜNSONU MENÜSÜ-GÜNSONU RAPORU İşlemlerinizin gün sonunda döküm aldığınız raporlama bölümü dür. Gelir ciro komisyon toplamlarınızı rahatça görebilir siniz.

8 RAPORLAR MENÜSÜ-GELİR DÖKÜMÜ İşletmenizin GELİR toplamlarının takibini kolayca yapabileceğiniz önemli bir bölüm dür. Belirlemiş olduğunuz tarihler arasında da ayrıntılı olarak gelirlerinizin takibini hem grafiksel hem de istatistiksel olarak rahatça yapabilirsiniz.

9 SMS GÖNDER BUTONU İşletmenizden cep telefonu faturalarını ödeyen ve ya irtibat telefonu aldığınız müşterilerinize faturalarıyla ilgili hatırlatma yapabileceğiniz Özel gün bayram, kandil, yeni yıl mesajlarınızı şablonlar hazırlayarak toplu ve ekonomik olarak mesaj göndermenizi sağlayan çok faydalı ve kullanışlı bir bölümdür. Ayrıca dilediğiniz gibi numara ekleyebilir çıkarabilirsiniz.

10 AYARLAR MENÜSÜ Banka şifrelerinizi tanımlama Komisyon ücretlerini ayarlama Yazıcı makbuz ayarları Diğer işlemler menüsüne işlem ekleme F12 menüsünde yer alan banka ve sorgulama sitelerine ihtiyacınız olan siteleri ekleme Yeni kullanıcı veznedar işlemlerini de bu bölümden ekleyip güncelleme yapabilirsiniz.

11 F12-İŞLEMLER MENÜSÜ Önceden tanımlamış olduğumuz ihtiyacınız olabilecek banka, sorgulama siteleri ve işletmeniz için önemli olan bazı site linklerine kolayca ulaşmanızı sağlayan menüdür. Sizde ayarlar menüsünden buraya site ekleyebilirsiniz. Açmak istediğiniz site ve ya bankayı seçerek yeşil ok a basmanız yeterlidir. Sürüm kontrollerinizi de buradan takip edebilirsiniz. Programımızın web sitesine de ulaşabilirsiniz.

12 FATURA SORGULAMA Yapılacak işlem seçilerek sorgula butonuna basıldığı anda sorgulayarak ödenecek olan faturaları ekrana getirir dilerseniz bu faturaları online olarak kayıt alabilirsiniz Sorunsuz fatura almak adına offline alıp ardından online çevirebilirsiniz Programımızın tüm butonları dinamik olarak çalışır.

13 MOUSE SAĞ TUŞ İLE İŞLEM MENÜSÜ Faturanızın üzerinde mouse ile sağ tıkladığınızda açılan menüden işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Offline kaydınızı istediğiniz bankadan online çevirme Fiş iptali Fiş arama Sorgulama Silme Ödemeleri topluca yapma Gün sonu raporu alma işlemlerinin hepsini tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz ÖDEMELERİ YAP BUTONU Bu özellik sayesinde gün sonunda offline olarak almış olduğunuz tüm kayıtları tek tuşla online çevirebilirsiniz kullanıcıya büyük kolaylık sağlar. Programımız ağ ortamında çalışabilme özelliklerinde sahiptir. Datalarınız, dünya çapında güvenliği ve süratiyle ün salmış olan SQL Server Database yapısında tutulmaktadır.

14 SIKÇA SORULAN SORULAR 1-) Programın kullanımı kolay mıdır? Sadece klavye ile kullanma şansımız var mıdır? C: Programın kullanımı gayet kolaydır. Belirlenmiş kısa yollar sayesinde programı sadece klavye ile kontrol etme şansına sahipsiniz 2-) Aynı müşteri tekrar geldiğinde bilgilerini tekrar almamıza gerek var mıdır? C: Gelen müşterinin kaydı ilk defa yapıldıktan sonra bir dahaki gelişinde tekrar aynı işlemi yapmaya gerek yoktur. Müşterinin bilgileri bir dahaki gelişinde veritabanından çekilir. 3-) Gün sonunda ne kadar ciro yaptığımı öğrenebilir miyim? C: Ayrıntılı gün sonu raporu alma seçeneği sayesinde gün sonu cirosu ve istatistikî veriler kolaylıkla elde edilebilir. 4-) Programın yeni sürümü çıktığında nasıl haberdar olacağım? C: Program açıldığı esnada otomatik olarak sürüm kontrolü yapmaktadır. Eğer yeni sürüm mevcutsa otomatik olarak kendini güncellemektedir. 5-) Bir müşterinin birden fazla türde fatura yatırması durumunda her bir fatura için ayrı makbuz mu çıkarmam gerekiyor? C: Gelen müşterinin yatırdığı faturalar makbuz sepetinde toplanarak toplu bir şekilde bir makbuz çıktısı alınmaktadır. 6-) Gerektiğinde herhangi bir müşterinin yatırdığı eski faturaların kayıtlarına erişme imkânımız var mıdır? C: Fiş ara modülü sayesinde değişik kriterlere göre eski kayıtlara kolayca erişebilirsiniz. 7-) Programın ayrıntılı raporlama seçenekleri var mıdır? C: Raporlama modülü sayesinde değişik tarih aralıklarındaki ciroyu istatistikî veriler ve grafikler aracılığıyla kontrol etme şansına sahipsiniz. 8-) Çalıştırdığım veznedarların cirolara ve detaylı raporlara erişmesini istemiyorsam ne yapmalıyım? C: Ayarlar menüsünden veznedarlara değişik yetkiler vererek onların her menüye erişmesini engelleme şansına sahipsiniz. 9-) Kayıt yaptığım bir faturayı bir sorunla karşılaştığım takdirde iptal etme şansına sahip miyim?

15 C: Kaydedilen bir fatura gerek duyulduğu takdirde fiş iptali tuşu kullanılarak kolayca iptal edilebilir. 10-) Program bilgisayarımın çalışma performansını olumsuz etkiler mi? C: Faturasoft Tahsilât Programı benchmark testlerinden geçirilmiş olup bilgisayarınızın işlemcisini yormadan performanslı bir şekilde çalışmaktadır. 11-) Programımda herhangi bir sorunum oluşursa ya da anlamadığım bir yer varsa kimden ve nasıl destek alacağım? C: 7/24 eksiksiz bir biçimde ücretsiz olarak sunduğumuz destek servisimizle derhal probleminiz giderilecek, anlamadığınız konularda arkadaşlarımız sizin yanınızda olacak ve gerekli eğitimleri verecektir.

AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası

AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Tarih : 05.03.2013 Sayfa 1 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ AKINSOFT CafePlus ; İnternet cafelere, laboratuvarlara, internet web filtreleme

Detaylı

Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu

Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu 1 İÇİNDEKİLER ODESİS YÖNETİM KONSOLUNA GİRİŞ...6 1. BİLGİLENDİRME PANELİ...7 HESAP MAKİNESİ... 7 KURLAR... 7 GÖRÜNÜM STİLLERİ...

Detaylı

İÇİNDEKİLER. www.logo.com.tr

İÇİNDEKİLER. www.logo.com.tr , İÇİNDEKİLER Standart Özellikler... 3 Yönetici Konsolu... 3 Kullanım Kolaylıkları... 3 Sihirbazlar...5 Alternatifli Anamenü... 5 Arayüz Uyarlama... 5 Grup Şirketi... 5 Tedarikçi Performans İzleme... 6

Detaylı

TE (Ticari Entegre / Trading Entegration)

TE (Ticari Entegre / Trading Entegration) YAYLASOFT Ticari ve Sektörel Bilgisayar Programları KULLANIM KLAVUZU 2006 TE (Ticari Entegre / Trading Entegration) Stok, Cari, Kasa, Fatura, Döviz ve Taksit hesaplarınızı rahatlıkla takip edebileceğiniz,

Detaylı

Bunun yanında ekip üyeleri de birbirlerinin konumlarını cep telefonlarından sorgulayarak öğrenebilir ve mesajlaşabilirler.

Bunun yanında ekip üyeleri de birbirlerinin konumlarını cep telefonlarından sorgulayarak öğrenebilir ve mesajlaşabilirler. 0 İçindekiler 1.EkipMobil i Tanıyalım...2 2.EkipMobil Abonelik Bilgileri...2 3.EkipMobil i Kullanmaya Başlarken...3 3.1. EkipMobil Giriş... 3 3.2. Şifremi Unuttum... 4 3.3.EkipMobil Ana Sayfa... 6 4.EkipMobil

Detaylı

AKINSOFT RentAgent. Yardım Dosyası

AKINSOFT RentAgent. Yardım Dosyası AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 01.02.02 Tarih: 30.07.2015 1 İÇİNDEKİLER 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ...3 2. ARAÇ KAYIT 7 3. CARİ.16 4. KİRALAMA 21 5. İŞLEM KAYIT 34 6. PERFORMANS

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

AHBS KULLANIM KILAVUZU

AHBS KULLANIM KILAVUZU HelpAndManual_illegal_keygen Sâye AHBS KULLANIM KILAVUZU Sürüm No : 1.0.0.45 HelpAndManual_illegal_keygen Yasal Uyarı İşbu kullanım kılavuzu Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve bu kanun kapsamında

Detaylı

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme...

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme... İçerik Tablosu Radore ID nedir?... 5 1. Giriş Ekranı... 5 1.1 Şifremi Unuttum... 5 1.2 Kayıt Ol... 6 1.2.1 Bireysel Müşteri Kaydı Oluşturmak... 6 1.2.2 Kurumsal Müşteri Kaydı Oluşturmak... 9 1.2.3 Üyelik

Detaylı

AKINSOFT. Sayfa 1. WOLVOX Kontrol Paneli. AKINSOFT WOLVOX 7 Kontrol Paneli Yardım Dosyası

AKINSOFT. Sayfa 1. WOLVOX Kontrol Paneli. AKINSOFT WOLVOX 7 Kontrol Paneli Yardım Dosyası WOLVOX 7 Kontrol Paneli Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Oluşturma Tarihi : 01.03.2011 Düzenleme Tarihi : 01.03.2011 Sayfa 1 WOLVOX 7 Kontrol Paneli WOLVOX ERP E-Business yazılım paketinin merkezi

Detaylı

Tercüme Ofis Programı

Tercüme Ofis Programı Tercüme Ofis Programı Tercüme Takip, Tercüman Bilgileri, Cari, Stok,Fatura, İrsaliye, Sipariş,Teklif, Kasa,Banka, Çek, Senet, Personel, Ödeme Planı, Hızlı Satış (Barkodlu), Call Center, İş Programı, Kur

Detaylı

Bu kitapta anlatılanları www.katipos.com sitesindeki tanıtım videoları sayfasından video olarak izleyebilirsiniz.

Bu kitapta anlatılanları www.katipos.com sitesindeki tanıtım videoları sayfasından video olarak izleyebilirsiniz. Katipos cihazının montajı 2 Giriş 3 Kullanıcı tanımları ve yetkilendirme 3 Ürün (Stok) işlemleri 3 Stok tanımlama 4 Barkod ve raf etiketi yazdırma 4 Stok uyarı sistemi 5 Cari işlemleri 5 Cari tanımlama

Detaylı

YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU. 4.0 Kullanıcı Kılavuzu

YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU. 4.0 Kullanıcı Kılavuzu YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU 4.0 Kullanıcı Kılavuzu Tüm hakları saklıdır 2010 1 İçindekiler 1 İÇINDEKILER... 2 2 VERSIYONLAR TARIHÇESI... 4 3 KISALTMALAR... 4 4 GENEL SISTEM ÖZELLIKLERI... 5 4.1 AYRINTILI

Detaylı

Odeabank İnternet Şubesi parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz.

Odeabank İnternet Şubesi parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz. Tüm kanallarda aynı menü içeriği ve sıralaması Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu, yenilikçi işlem akışı Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu tasarım Kişiselleştirme: Yeni iki ara yüzden dilediğini seçebilme

Detaylı

Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Logo Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun!

Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Logo Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun! Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Logo Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun! LOGO MALİ MÜŞAVİR PLUS Türkiye nin uygulama yazılımları pazarının lider kuruluşu olan Logo nun Mali Müşavir lere

Detaylı

Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu

Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu İçindekiler Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu...1 1. HORDE...4 1.1. Horde Nedir?...4 1.2. Horde Kullanımı için Gerekenler...4 1.3. Kök Sertifikasının

Detaylı

ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş İNTERNET ŞUBESİ KULLANIM KILAVUZU

ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş İNTERNET ŞUBESİ KULLANIM KILAVUZU ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş İNTERNET ŞUBESİ KULLANIM KILAVUZU Değerli internet şube müşterimiz, internet şubemize giriş yaptığınızda otomatik olarak hesabınıza ait portföy durumunun görüntülendiği

Detaylı

Kooperatif Otomasyonu Kullanım Kılavuzu İçindekiler

Kooperatif Otomasyonu Kullanım Kılavuzu İçindekiler Kooperatif Otomasyonu Kullanım Kılavuzu İçindekiler 1. Genel Bilgiler... 3 1.1. AMAÇ... 3 1.2. KOOPERATĠF OTOMASYONU PROGRAMININ KURULUMU... 3 2. Kooperatif Otomasyonu Programının ÇalıĢtırılması... 3 2.1.

Detaylı

İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ SİSTEMİ TAŞRA KULLANICILARI MODÜLÜ KULLANICI EL KİTABI

İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ SİSTEMİ TAŞRA KULLANICILARI MODÜLÜ KULLANICI EL KİTABI Sisteme Nasıl Girilir? İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ SİSTEMİ TAŞRA KULLANICILARI MODÜLÜ KULLANICI EL KİTABI Sisteme girmek için Kurum Portal/Intranet sayfasından Kurumsal Uygulamalar İnsan Kaynakları Bilgi Sistemi

Detaylı

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Bilgi Sistemi(ZOBİS)

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Bilgi Sistemi(ZOBİS) 1. Bölüm 1: Genel Kullanım... 2 1.1. Başlık (1)...3 2.1.1. Kullanıcı Adı...3 2.1.2. Panel Gizleme...3 2.2. Modüller (2)...3 2.3. AnaSayfa (3)... 4 2.3.1. Kullanılan Standart Ekran Tipleri... 4 2.4. Mesajlar

Detaylı

Harcama Yönetim Sistemi Ödeme Emri Belgesi (Manuel) Düzenleme Kılavuzu. Ocak-2013. Uygulama Geliştirme ve Destek Şubesi

Harcama Yönetim Sistemi Ödeme Emri Belgesi (Manuel) Düzenleme Kılavuzu. Ocak-2013. Uygulama Geliştirme ve Destek Şubesi Ödeme Emri Belgesi (Manuel) Düzenleme Kılavuzu Ocak-2013 Uygulama Geliştirme ve Destek Şubesi Kılavuzun Adı Güncelleme Tarihi Ödeme Emri Belgesi Düzenleme Kılavuzu 1.0 Nisan 2010 Ödeme Emri Belgesi Düzenleme

Detaylı

2011 LKS2 - GO PLUS ÜRÜN FARK DOKÜMANI

2011 LKS2 - GO PLUS ÜRÜN FARK DOKÜMANI 2011 LKS2 - GO PLUS ÜRÜN FARK DOKÜMANI 9/3/2011 LKS2 - GO PLUS Ürün Özellik Farkları Genel Özellikler 1. Yönetici Konsolu Yönetici konsolu, firma ile ilgili genel bilgilere kolay erişim sağlar. O anki

Detaylı

1.Adım: TradeAll masaüstü uygulamasını indirmek için, TradeAll web sitesine girip TradeAll Platformları butonuna tıklayın.

1.Adım: TradeAll masaüstü uygulamasını indirmek için, TradeAll web sitesine girip TradeAll Platformları butonuna tıklayın. KURULUM YÜKLEME VE SİSTEM GİRİŞ TradeAll ile Forex, Futures, CFD, Hisse Senedi ve EFT gibi tüm yatırım işlemlerinizi tek bir platform üzerinden hızlı, güvenli ve kesintisiz olarak gerçekleştirmek mümkün!

Detaylı

AKINSOFT E-Ticaret. Yardım Dosyası. Copyright 2011 AKINSOFT. Sayfa 1. Doküman Versiyon : 1.02.02 Tarih : 10.10.2012

AKINSOFT E-Ticaret. Yardım Dosyası. Copyright 2011 AKINSOFT. Sayfa 1. Doküman Versiyon : 1.02.02 Tarih : 10.10.2012 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.02 Tarih : 10.10.2012 Sayfa 1 Copyright 2011 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ AKINSOFT programı sayesinde internet sitenizden ürünlerinizi tanıtabilir,

Detaylı

Mijn ING ile İnternet Bankacılığı Hızlı-başlama kılavuzu

Mijn ING ile İnternet Bankacılığı Hızlı-başlama kılavuzu Mijn ING ile İnternet Bankacılığı Hızlı-başlama kılavuzu Mijn ING Mijn ING istediğiniz yerde istediğiniz zamanda bankacılık işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlar. İstediğiniz an hesabınızda ne kadar para

Detaylı

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ E-POSTA YARDIM BELGESİ

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ E-POSTA YARDIM BELGESİ Zimbra Webmail GENEL ÖZELLİKLER Zimbra yüksek performanslı bir e-posta programı olup, e-posta, adres defteri, takvim, görev listeleri ve web dokümanları gibi özelliklere sahip bir uygulamadır. e-posta

Detaylı

ORKA BİLGİSAYAR. TİCARET ve SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ. Kurbağalı dere Caddesi Ali Ferruh Sk.No:15 Hasanpaşa 34722-Kadıköy/İSTANBUL

ORKA BİLGİSAYAR. TİCARET ve SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ. Kurbağalı dere Caddesi Ali Ferruh Sk.No:15 Hasanpaşa 34722-Kadıköy/İSTANBUL ORKA BİLGİSAYAR TİCARET ve SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Kurbağalı dere Caddesi Ali Ferruh Sk.No:15 Hasanpaşa 34722-Kadıköy/İSTANBUL T:0850. 420 00 61 orka@orka.com.tr F:0216.223 00 62 www.orka.com.tr 1 Adı:

Detaylı

NoorCM MT4 İşlem Platformu Kullanma Kılavuzu

NoorCM MT4 İşlem Platformu Kullanma Kılavuzu NoorCM MT4 İşlem Platformu Kullanma Kılavuzu 1 2 Öncelikle yeni bir deneme hesabı oluşturmak için www.noorcm.com.tr adresine girerek deneme hesabı oluşturalım. Gerçek hesabınız var ise giriş yapmak için

Detaylı

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu. Tek Düzen Muhasebe Programı Ver. 1.00a TEMEL KULLANIM KİTABI

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu. Tek Düzen Muhasebe Programı Ver. 1.00a TEMEL KULLANIM KİTABI Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Tek Düzen Muhasebe Programı Ver. 1.00a TEMEL KULLANIM KİTABI Güncelleme Tarihi: 29.01.2007 Yükleme Programa ait CD-ROM u bilgisayarınızın CD-ROM ünitesine takınız.

Detaylı

LKS2. Sistem İşletmeni

LKS2. Sistem İşletmeni LKS2 Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2007 İçindekiler Sistem Yönetmeni... 4 Yönetim... 5 Terminaller... 6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi... 6 Gruplar... 7 Kullanıcılar... 8 Kullanıcının

Detaylı