Norton 360 Kullanım Kılavuzu

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Norton 360 Kullanım Kılavuzu"

Transkript

1 Kullanım Kılavuzu

2 Norton 360 Kullanım Kılavuzu Belge versiyonu 1.0 Teklif Hakkı 2007 Symantec Corporation. Tüm hakları saklıdır. Lisanslı Yazılım ve Belgeler FAR 'de tanımlandığı gibi ticari bilgisayar yazılımı olarak kabul edilir ve FAR Bölüm "Ticari Bilgisayar Yazılımı - Kısıtlı Haklar" ve DFARS , Ticari Bilgisayar Yazılımındaki Haklar veya Ticari Bilgisayar Yazılımı Belgeleri ve daha sonraki düzenlemelerde tanımlandığı gibi kısıtlı haklara tabidir. Lisanslı Yazılım ve Belgelerin ABD Hükümeti tarafından kullanımı, değiştirilmesi, üretilmesi, gösterilmesi veya ifşa edilmesi yalnızca bu Sözleşme'nin koşullarına uygun olarak gerçekleştirilebilir. Symantec, Symantec Logosu, Norton, Ghost, GoBack, LiveUpdate, Norton AntiSpam, Norton AntiVirus, Norton Internet Security, Norton 360 ve Norton SystemWorks Symantec Corporation'ın veya yan kuruluşlarının ABD ve diğer ülkelerdeki ticari veya tescilli ticari markalarıdır. Windows, Microsoft Corporation ın ticari markasıdır. Diğer adlar ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir. Bu belgede anlatılan ürün; kullanım, kopyalama, dağıtım ve derleme/mühendislik öğelerini ayrıştırma sınırlaması getiren lisanslar altında dağıtılmaktadır. Bu belgenin hiçbir bölümü Symantec Corporation'ın ve varsa lisans verenlerinin önceden yazılı izni olmadan, hiçbir şekilde ve hiçbir biçimde yeniden üretilemez. BELGELER OLDUĞU GİBİ SAĞLANMAKTADIR VE TÜM AÇIK VEYA ÖRTÜK KOŞULLAR, İBRAZLAR VE GARANTİLER, TİCARİ DEĞER, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA YASAYI İHLAL ETMEME KONUSUNDA UYGULANAN TÜM ÖRTÜK GARANTİLER DAHİL OLMAK ÜZERE, YASAL AÇIDAN GEÇERSİZ SAYILMAYACAK EN GENİŞ KAPSAMDA REDDEDİLİR. SYMANTEC CORPORATION, YÜRÜRLÜĞE KOYMA VEYA BU BELGEYİ KULLANMAYLA BAĞLANTILI TESADÜFİ VEYA MÜTEAKİP ZARARLARDAN SORUMLU TUTULAMAZ. BU BELGEDE YER ALAN BİLGİLER HABER VERİLMEKSİZİN DEĞİŞTİRİLEBİLİR. Symantec Corporation Stevens Creek Blvd. Cupertino, CA USA

3 İçindekiler Bölüm 1 Bölüm 2 Etkinleştirme Başlamadan önce... 5 Norton 360 programını etkinleştirme... 5 Başlangıç Norton 360 programını başlatma... 7 Norton 360 programını etkinleştirme... 8 Ana pencerede gezinme... 8 Norton 360 durumunu anlama İletileri ve uyarıları yönetme Ayrıntıları görüntüleme Daha fazla bilgi için EMEA Destek Çözümleri Dizin

4 4 İçindekiler

5 Etkinleştirme 1 Bu bölümde aşağıdaki konular yer almaktadır: 1 Başlamadan önce 1 Norton 360 programını etkinleştirme Başlamadan önce w Başlamadan önce bilgisayarınızda açık olan tüm programları ve dosyaları kapatın ve internete bağlı olduğunuzdan emin olun. Etkinleştirme sırasında Microsoft iletileri görünebilir. Norton 360 ürününü etkinleştirmeye devam etmeden önce Microsoft'un ekrandaki yönergelerini uygulayın. Norton 360 programını etkinleştirme w Norton 360 bilgisayarınızda zaten yüklü; ancak tam koruma için etkinleştirme işlemini tamamlamanız gerekir. Bu ürünü etkinleştirmek için online olmanız gerekir. Etkinleştirme işleminde sorun yaşıyorsanız Symantec Web sitesini ziyaret edin. İnternette şu URL'ye gidin: Norton 360 programını etkinleştirmek için 1 Aşağıdakilerden birini yapın: 1 Norton 360 paneli masaüstünüzde otomatik olarak açılırsa İleri'yi tıklatın. 1 Windows görev çubuğunda, Başlat > Tüm Programlar > Norton 360 > Norton 360 öğelerini tıklatın. 2 Lisans Sözleşmesi ni okuyun ve ardından Kabul ediyorum seçeneğini tıklatın. Lisans Sözleşmesi'ni kabul etmezseniz, etkinleştirmeye devam edemezsiniz. 3 Etkinleştirme panelinde bir seçenek seçin ve ardından İleri düğmesini tıklatın.

6 6 Etkinleştirme Norton 360 programını etkinleştirme w 4 Norton Account paneli görüntülenirse, aşağıdakilerden birini yapın: 1 Norton Account'unuz varsa, Varolan bir Norton Account'unda oturum aç bölümünü doldurun. 1 Yeni bir Norton Account'u oluşturmak istiyorsanız, Yeni Norton Account'u Oluştur bölümünü doldurun. Online yedeklemeye erişmek için Norton Account'unuz olması gerekir. 5 İleri düğmesini tıklatın. 6 Güvenlik paneli görüntülenirse, Symantec bilgisayarınızı korumak amacıyla Norton ürünlerini kullanmak üzere tüm seçenekleri işaretlenmiş durumda bırakmanızı önerir; ardından paneli kapatmak için İleri'yi tıklatın. 7 Norton 360 bilgisayarınızda hızlı bir denetim yaparken ekrandaki yönergeleri uygulayın. Ürününüzü etkinleştiremiyorsanız Ürününüzü etkinleştirmek için Symantec sunucularına bağlanamıyorsanız, önce bağlantınızın, sisteminizde yüklü olan veya ISS niz tarafından sağlanan bir ebeveyn denetimi yazılımı tarafından bloke edilip edilmediğini denetleyin. Ebeveyn denetimi yazılımı kullanıyorsanız, bağlantı sorunu olabilir. Ebeveyn denetimi yazılımının bağlantınızı bloke ettiğinden şüpheleniyorsanız, ebeveyn denetimi yazılımını, etkinleştirme işlemini bloke etmeyecek şekilde konfigüre edebilirsiniz. Konfigürasyonunuzu değiştirmek için, ebeveyn denetimi yazılımınızda yönetici olarak oturum açmanız veya ISS'niz aracılığıyla internete yönetici olarak bağlanmanız gerekir.

7 Başlangıç 2 Bu bölümde aşağıdaki konular yer almaktadır: 1 Norton 360 programını başlatma 1 Norton 360 programını etkinleştirme 1 Ana pencerede gezinme 1 Norton 360 durumunu anlama 1 İletileri ve uyarıları yönetme 1 Ayrıntıları görüntüleme 1 Daha fazla bilgi için Norton 360 programını başlatma Norton 360 yüklendiği her bilgisayarı korur. Korunmak için ürünü başlatmanız gerekmez. Norton 360 dikkat etmeniz gereken bir sorun tespit ederse, bu sorun otomatik olarak giderilebilir. Ayrıca Norton 360 programını, dikkat etmeniz gereken bir durum olduğunda bunu size bildirecek şekilde ayarlayabilir ve ne yapılacağına karar verebilirsiniz. Ayarları düzenlemek, korunma durumunuzu gözden geçirmek veya önleyici bakım yapmak için Norton 360 uygulamasını istediğiniz zaman başlatabilirsiniz. Program özelliklerinin tümüne ana pencereden erişebilirsiniz. Norton 360 programını başlatmak için 4 Aşağıdakilerden birini yapın: 1 Windows bildirim alanında, Norton 360 simgesini çift tıklatın. 1 Windows görev çubuğunda, Başlat > Tüm Programlar > Norton 360 > Norton 360 öğelerini tıklatın. 1 Masaüstünüzdeki Norton 360 simgesini çift tıklatın.

8 8 Başlangıç Norton 360 programını etkinleştirme Norton 360 programını etkinleştirme Norton 360 programındaki özelliklerin tümünü kullanabilmek için, öncelikle ürününüzü etkinleştirmeniz gerekir. Ürününüzü yükleme sırasında etkinleştirmediyseniz, ürünü etkinleştirinceye kadar düzenli olarak Etkinleştirme uyarısı alırsınız. w Ürün etkinleştirme işlemi korsan yazılım kullanımını azaltır ve orijinal Symantec yazılımı kullandığınızdan emin olmanızı sağlar. Ürününüzü uyarıda belirtilen süre içinde etkinleştirmeniz gerekir; aksi halde ürününüzün çalışması duracaktır. Ürününüzü doğrudan Etkinleştirme uyarısından etkinleştirebilirsiniz. Ürününüzü ana pencereden de etkinleştirebilirsiniz. Etkinleştirme işlemi birkaç dakika sürer. Ürününüzü Etkinleştirme uyarısından etkinleştirmek için 1 Uyarıda, Yenile'yi tıklatın. 2 Tamam'ı tıklatın. 3 Etkinleştirme penceresinde, İleri'yi tıklatın. 4 Etkinleştirme Başarılı penceresinde, Son'u tıklatın. Ürününüzü ana pencereden etkinleştirmek için 1 Hesabım'ı tıklatın. 2 Norton 360'ı Etkinleştir seçeneğini tıklatın. Ana pencerede gezinme Norton 360 uygulamasını başlattığınızda ana pencere açılır. Ana pencereden tüm Norton 360 özelliklerine, seçeneklere, Yardım'a ve Destek'e erişebilirsiniz. Bilgisayar ve Web koruması, dosya yedeklemeleri ve internet kullanımınızın ardından bilgisayarınızda kalabilecek dosyalar dahil, koruma kategorilerinizin genel durumunu görebilirsiniz.

9 Başlangıç Ana pencerede gezinme 9 Ana pencerede, görevlere ve hizmetlere erişmeyi sağlayan üç alan bulunur. Alanlar şunlardır: Bağlantılar Durum özeti çubuğu Ana pencerenin en üst kısmında aşağıdaki bağlantılar görüntülenir: 1 Taramalar Taramaları Seç sayfasını açar. Bu sayfada, en son taramalarda tespit edilen veya düzeltilen tehditler hakkında bilgiler verilir. 1 Görevler ve Ayarlar Görevler ve Ayarlar sayfasını açar. Bu sayfa; manuel taramaları, yedeklemeleri, ürün güncellemelerini gerçekleştirmenize ve Norton Account'unuzu yönetmenize olanak sağlar. Ayrıca, virüs ve casus yazılım koruması, firewall, yedekleme ve güvenlik ayarlarını da değiştirebilirsiniz. 1 Hesabım Hesabı Yönet sayfasını açar. Bu sayfa, Norton Account'unuzu yönetmenize, aboneliğinizi yenilemenize ve ürününüzü etkinleştirmenize olanak sağlar. Ayrıca, bu ürünü arkadaşlarınıza önermek, ek depolama alanı satın almak ve Norton Account'unuzla ilişkili takma adınızı görüntülemek veya değiştirmek için de bu sayfayı kullanabilirsiniz. 1 Yardım Norton 360 online yardımını açar. 1 Destek Ürünle ilgili sorunları çözmenize yardımcı olmak için Destek Web sayfasını açar. Durum özeti çubuğu, ana pencerenin ortasındadır ve koruma kategorilerinin genel durumunu görüntüler. Bilgisayarınız güvendeyse durumunuz Korunuyor olur veya dikkat etmeniz gereken bir alan varsa durumunuz Risk Altında olur. Ayrıca bu alanda, Düzelt düğmesi de bulunur. Dikkat etmeniz gereken bir alan olduğunda, bu alan bir veya birkaç koruma kategorisinde görüntülenir.

10 10 Başlangıç Norton 360 durumunu anlama Koruma kategorileri Koruma kategorileri ana penceredeki en geniş alandır ve aşağıdaki içerir: 1 PC Güvenliği Genel koruma durumunu gösterir ve PC Güvenliği sayfasına erişmenizi sağlar. Bu sayfada, internet tercihlerinizle ilişkili koruma durumunu görüntüleyebilirsiniz. Bu sayfaya erişmek için Ayrıntılar'ı tıklatın. 1 İşlem Güvenliği Genel güvenlik durumunu gösterir ve İşlem Güvenliği sayfasına erişmenizi sağlar. Bu sayfada, phishing koruması durumunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, en yeni tehditler ve çözümler hakkında bilgi almak için Symantec Security Response Web sayfasına da erişebilirsiniz. Bu sayfaya erişmek için Ayrıntılar'ı tıklatın. 1 Yedekleme Genel yedekleme durumunu gösterir ve Yedekleme sayfasına erişmenizi sağlar. Bu sayfada, yedekleme konfigürasyonunuzun durumunu görüntüleyebilirsiniz. Dosyalarınızı manuel olarak da yedekleyebilir veya geri yükleyebilirsiniz. Bu sayfaya erişmek için Ayrıntılar'ı tıklatın. 1 PC Ayarlama Genel durumu gösterir ve PC Ayarlama sayfasına erişmenizi sağlar. Bu sayfada, internet dosyalarını temizleme ve disk optimizasyonu durumunuzu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, sabit diskinizi optimize edebilir ve Temizlemeler'i çalıştırabilirsiniz. Norton 360 durumunu anlama Bkz. Durum renkleri ve güvenli bilgi işlem hakkında sayfa 10. Norton 360 programını başlattığınızda, ana pencerede hemen programın durumu görünür. Pencerenin en üst kısmında yan tarafta bulunan durum özeti çubuğunun rengi, bilgisayarınızın o anki durumunu belirtir. Dikkat etmeniz gereken bir sorun olduğunda, bu sorun durum özeti çubuğunda açıklanır. Dikkat etmeniz gereken birden fazla sorun varsa, durum özeti çubuğunda sorun sayısı görüntülenir. Norton 360 sorunları tespit ettiğinde, bu sorunları çözmek için kullanılacak bir düğme de sağlar. Durum özeti çubuğunun altında, Norton 360, her koruma özelliği için ayrı ayrı durum alanları görüntüler. Durum alanlarında, her bir özellik için kaç tane sorunun çözülmesi gerektiği gösterilir. Ayrıca, koruma özelliği durum alanlarında, Ayrıntılar bağlantıları da bulunur. Bu bağlantıları tıklatıp sorunlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Durum renkleri ve güvenli bilgi işlem hakkında Norton 360, koruma özelliklerinin durumunu göstermek için üç renk kullanır. Kırmızı PC'nizi tehlikeye atan bir veya daha fazla sorunun olduğunu gösterir.

11 Başlangıç İletileri ve uyarıları yönetme 11 Sarı Dikkat etmeniz gereken bir veya daha fazla sorunun olduğunu gösterir. Yeşil Özelliğin PC'nizi koruduğunu gösterir. İletileri ve uyarıları yönetme Norton 360, iletileri çeşitli yöntemlerle ve çeşitli konumlarda görüntüler. İletileri aşağıdaki konumlarda görebilirsiniz: Windows masaüstünüzdeki bildirim alanı Çeşitli türlerde Norton 360 iletileri, Windows masaüstünüzün sağ alt köşesinde görünür. Örneğin, PC'niz kapatılmışsa veya bir süredir internete bağlı değilse, korumanızın güncel olmayabileceğini bildiren bir ileti görürsünüz. Bir güvenlik ayarı kapatıldığında farklı bir uyarı görünür. Bu ileti, PC'nizin güvenli olmadığı uyarısını yapar ve ayarı açmanıza yardımcı olur. Çoğu zaman, uyarıyı tıklatarak Norton 360 programını açıp sorunları düzeltebilirsiniz. Norton 360 ana penceresi genel durum Uyarılar ve diğer iletiler, ana pencerenin üst orta bölümünde görünür. Renkleri, iletinin aciliyet durumunu belirtir. İletinin rengi yeşilse herhangi bir sorun yoktur. İletinin rengi kırmızıysa, koruma altında kalabilmek için iletideki yönergeleri uygulamanız gerekir. Norton 360 kategorileri ve ayrıntıları Kategorilerin durumu değiştiğinde rengi de değişir. Onay işaretli yeşil daire, kategorideki tüm öğelerin iyi durumda olduğu anlamına gelir. Sarı veya kırmızı daire, araştırmanız gereken olası sorunlar olduğunu gösterir. Herhangi bir kategoriyi tıklattığınızda, dikkat etmeniz gereken şeyler kategorinin ayrıntılar sayfasında liste halinde sunulur. Çoğu zaman, yanlış olan şeyin açıklamasıyla birlikte, sorunu çözmenize yardımcı olacak bir bağlantı sunulur. Değiştirmek istemediğiniz bir şeyle ilgili uyarı alıyorsanız, ileti uyarısını, Norton 360 yazılımının sizi bu konuda bir daha rahatsız etmemesini sağlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

12 12 Başlangıç Ayrıntıları görüntüleme Ayrıntıları görüntüleme Norton 360 ana penceresinde, Norton 360 tarafından sağlanan dört koruma özelliğinin her birinin özetini görebilirsiniz. Her bir koruma özelliğiyle ilgili ek ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz. Koruma özelliğiyle ilgili ayrıntıları görme 1 Norton 360 ana penceresinde, aşağıdaki ayrıntılarını görmek istediğiniz koruma özelliği altındaki Ayrıntılar bağlantısını tıklatın: 1 Koruma özelliğinin o anki durumu. 1 Özelliğin gerçekleştirdiği çeklerin listesi ve her bir çekin sonuçları. Bazı durumlarda, bir çekin sonuçlarında, ek bilgiler veren Ayrıntılar bağlantısı bulunabilir. 1 Yapabileceğiniz şeylerin listesi. 2 Ayrıntıları görüntüledikten sonra Kapat'ı tıklatın. Daha fazla bilgi için Yardım'a Erişme Ürün belgeleri Norton 360 programını kullanmanıza yardımcı olur. Gereken bilgileri bilgisayarınızda ve Symantec Web sitesinde bulabilirsiniz. Symantec ürününün her aşamasında Yardım kullanılabilir. Yardım, gerçekleştirmek istediğiniz özel görevlerde size yardımcı olacak bilgilere bağlantılar sağlar. Online Yardım tüm ürün özelikleri ve gerçekleştirebileceğiniz görevler hakkında kılavuz içerir. Yardım'a erişmek için 1 Ana pencerede, Yardım'ı tıklatın. 2 Yardım penceresinin sol bölmesindeki sekmelerden birini tıklatın. Şu seçenekleri kullanabilirsiniz: İçindekiler Yardım'ı konulara göre görüntüler Dizin Yardım konularıyla ilgili tüm anahtar sözcükleri alfabetik olarak listeler Ara Sözcük veya sözcük grubu girebileceğiniz arama alanını açar Herhangi bir Yardım konusunu yazdırabilirsiniz. Yardım konusunu yazdırma 1 Yardım penceresinde, İçindekiler sekmesini tıklatın. 2 İçindekiler listesinde, yazdırmak istediğiniz konuyu seçin ve Yazdır düğmesini tıklatın. 3 Sadece seçtiğiniz konuyu mu, yoksa seçtiğiniz konu ve onun alt başlıklarını da mı yazdırmak istediğinizi seçin. 4 Tamam'ı tıklatın.

13 Başlangıç Daha fazla bilgi için 13 Pencere veya Panel Yardımı'na erişme Pencere ve Panel Yardımı, bir pencere veya panelle ilgili belirli bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda kullanılır. Pencere veya Panel Yardımı'na erişmek için 4 Pencere veya panel Yardımı'na erişmek için, herhangi bir pencere veya panelde Yardım'ı tıklatın. Symantec Web sitesine erişme Bir Web tarayıcı aracılığıyla Symantec Web sitesine erişebilirsiniz. Ayrıca, Symantec Destek Web sitesine herhangi bir Norton 360 penceresinden veya panelinden de erişebilirsiniz. Tarayıcınızdan Symantec Web sitesine erişme 1 Web tarayıcınızı açın. 2 Aşağıdaki URL'ye gidin: Symantec Destek Web sitesine ürününüzden erişmek için 4 Symantec Destek Web sitesine, herhangi bir pencerede veya panelde Destek seçeneğini tıklatarak erişebilirsiniz.

14 14 Başlangıç Daha fazla bilgi için

15 EMEA Destek Çözümleri Destek Hakkında Symantec Destek'e Hoş Geldiniz. Sorgunuzun veya sorununuzun yanıtını bulmanıza yardımcı olmak için, birkaç kolay adımda seçebileceğiniz çok sayıda seçeneğimiz var. Bu kılavuz nasıl kullanılır Symantec ürünlerinin yüklenmesi, konfigürasyonu ve teknik sorunlarının giderilmesiyle ilgili yardım. 1 Aşağıdaki tabloyu kullanarak ne tür bir desteğe gereksinim duyduğunuzu belirleyin 1 İlgili bölüme gidin ve sorununuzu gidermek için Web Desteği seçeneklerimizi kullanın 1 Web Desteğimiz sorununuzu gideremezse, bizimle e-posta, sohbet veya telefon yoluyla bağlantı kurun Sık karşılaşılan sorunlar ve sorgulara ilişkin destek bulmanıza yardım olması için lütfen aşağıdaki kılavuz tablomuza bakın: Sorun Müşteri Hizmeti Teknik Destek Virüs Desteği ve Temizleme Ürününüzü etkinleşti remiyorsunuz Abonelik yenileme sorguları Ürününüzü online satın alma

16 16 EMEA Destek Çözümleri Bu kılavuz nasıl kullanılır Sorun Müşteri Hizmeti Teknik Destek Virüs Desteği ve Temizleme Ürün bilgileri ve deneme yazılımı edinme Ürününüz için yükseltme satın alma Ürününüzü download etme sorunları Bozuk CD leri ve el kitaplarını değiştirme Kurulum sırasında veya sonrasındaki sorunlar Internet'e bağlanma sorunları E-posta alamama ve gönderememe Ürün hata iletisi görüntülüyor LiveUpdate hata iletileri Virüs ve casus yazılımları tespit etme ve temizleme Bilgisayarınızı nasıl koruyup güven altına alacağınıza ilişkin öneriler

17 EMEA Destek Çözümleri Müşteri Hizmeti 17 Müşteri Hizmeti Müşteri Hizmetleri Destek Seçenekleri 1 Web Desteği 1 E-posta Tabanlı Destek 1 Telefon Desteği 1 Müşteri Hizmetleri Destek Numaraları Web Desteği Müşteri Hizmeti sorularına verilen yanıtlar Symantec Destek Web sitesinde bulunabilir: Ürün aktivasyonu veya abonelik sorgularıyla ilgili yardım için lütfen aşağıdaki bölümü okuyun: Abonelik Hizmetleri Symantec Internet Security ürünleri, LiveUpdate aracılığıyla güncellemeleri almanızı sağlayan bir abonelik hizmeti içerir. Bu güncellemeler, en son virüs ve casus yazılım tanımlarının yanı sıra ürününüze ilişkin çözümleri ve geliştirmeleri sağlar. Abonelik hizmetinin uzunluğu Symantec ürününüze bağlı olarak değişir. Abonelik hizmet süresinin sonuna geldiğinizde, aboneliğinizi yenilemeniz konusunda uyarılırsınız. Ürününüzü açın, LiveUpdate i tıklatın ve ekrandaki yönergeleri izleyin. Abonelik hizmeti sorularıyla ilgili yardım için aşağıdaki adresi ziyaret edin: Ürün Aktivasyonu Belirli Symantec ürünleri, kullanıcıları korsan veya sahte yazılım kullanımından korumak için ürün etkinleştirmesi kullanır. Yükleme sırasında ürün etkinleştirme anahtarını girmeniz istenir. Ürün anahtarı büyük olasılıkla CD kabındaki etikette bulunur. Ürünü Symantec Mağazası ndan yüklediyseniz, ürün anahtarı karşıdan yükleme işleminin bir parçası olarak bilgisayarınıza depolanır. Ürün aktivasyonu sorularıyla ilgili yardım için aşağıdaki adresi ziyaret edin: E-posta Tabanlı Destek Müşteri Hizmetleri online mesaj formu Müşteri Hizmeti bölümüne e-posta göndermek için, aşağıdaki adreste bulunan Müşteri Hizmeti online ileti formumuzu kullanabilirsiniz: E-posta yoluyla yanıt alırsınız. Telefon Desteği Daha fazla yardıma gerek duyuyorsanız, bir Symantec destek temsilcisiyle telefonla görüşün

18 18 EMEA Destek Çözümleri Müşteri Hizmetleri Destek Numaraları Buradan dilinizi seçin ve sonra Home and Home Office/Small Business'i (Ev ve Ev Ofisi/Küçük İşletme) seçin. Müşteri Hizmetleri Destek Numaraları Ülke Ulusl. erişim kodu Telefon numarası Almanya (+49) veya * Avusturya (+43) Belçika (+32) Danimarka (+45) Finlandiya (+358) Fransa (+33) Güney Afrika (+27) Hollanda (+31) İngiltere (+44) İrlanda (+353) İspanya (+34) İsrail (+972) İsveç (+46) İsviçre (+41) İtalya (+39) Kanada (Fransızca) (+1)

19 EMEA Destek Çözümleri Müşteri Hizmetleri yazışma adresi 19 Ülke Ulusl. erişim kodu Telefon numarası Lüksemburg (+352) Norveç (+47) Polonya (+48) Suudi Arabistan (yalnızca İngilizce destek) (+966) Müşteri Hizmetleri yazışma adresi Symantec Consumer Support Paralel Marketing Consultancy Yıldız Posta Cad. 32/43 Evren Sitesi A Blok İstanbul Türkiye Teknik Destek Teknik Destek Seçenekleri 1 Web Desteği 1 E-posta Tabanlı Destek 1 Sohbet Desteği 1 Telefon Desteği Web Desteği Symantec, Destek Web sitesi aracılığıyla ÜCRETSİZ teknik destek sağlar. Ürününüzle ilgili sık karşılaşılan sorunları gidermek için Otomatik Düzeltme araçları kullanılabilir. Ayrıca sık karşılaşılan bir çok sorunun yanıtlarını bulmak için sitemizdeki ücretsiz online Solutions Library (Çözüm Kitaplığı) bölümünde arama da yapabilirsiniz. E-posta Tabanlı Destek Bir Teknik Destek temsilcisine e-posta göndermek için, aşağıdaki adreste bulunan online ileti formumuzu kullanabilirsiniz: E-posta yoluyla yanıt alırsınız.

20 20 EMEA Destek Çözümleri Sohbet Desteği Sohbet Desteği Telefon Desteği Bir Teknik Destek Temsilcisiyle canlı online sohbet desteğine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz: Symantec, telefonla ücretli teknik destek sağlar. Ücret ve politikalar hakkında daha fazla bilgi için lütfen Destek Web sitesini ziyaret edin: Ülke Ulusl. erişim kodu Telefon numarası Almanya (+49) veya * Avusturya (+43) Belçika (+32) Danimarka (+45) Finlandiya (+358) Fransa (+33) Güney Afrika (+27) Hollanda (+31) İngiltere (+44) İrlanda (+353) İspanya (+34) İsrail (+972) İsveç (+46) İsviçre (+41)

21 EMEA Destek Çözümleri Eski ve artık üretilmeyen sürümler için destek 21 Ülke Ulusl. erişim kodu Telefon numarası İtalya (+39) Kanada (Fransızca) (+1) (450) Lüksemburg (+352) Norveç (+47) Polonya (+48) Suudi Arabistan (yalnızca İngilizce destek) (+966) Türkiye (yalnızca İngilizce destek) (+90) Yunanistan (yalnızca İngilizce destek) (+30) * Lütfen telefonla verilen Teknik Destek seçeneğinin ücretli bir hizmet olduğunu dikkate alın. Ücretler ve diğer ayrıntılar için adresine gidin. Symantec Corporation önceden haber vermeden ücret tarifesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu yüksek fiyatlı bir hizmettir ve dakika başına ücret alınır. Ücret bilgileri için lütfen web sitesine bakın. Eski ve artık üretilmeyen sürümler için destek Genel bir kural olarak, Symantec Ev Kullanıcısı ürünlerinin piyasaya sürüldükleri tarihten sonra iki yıl süreyle, bu ürünler için etkileşimli online destek ve telefon desteği verilir. Örneğin Norton AntiVirus 2007 ürününüz varsa, bu ürün sürümü için piyasaya sürüldüğü tarihten sonra iki yıl süreyle telefon desteği ve etkileşimli online destek verilir. Belirli bir ürün sürümü için etkileşimli online destek ve telefon desteği hizmetleri sona erdikten sonra, sorularınıza yanıt bulmak için web sitemizdeki Solution Library (Çözüm Kitaplığı) bölümüne erişebilirsiniz. Bir ürünle ilgili sürekli destek almak için o ürünü son sürümüne yükseltmenizi öneririz. Daha fazla bilgi için lütfen online destek politikamıza bakın:

22 22 EMEA Destek Çözümleri Virüs ve Casus Yazılım Çözümleri Virüs ve Casus Yazılım Çözümleri Bilgisayarınıza casus yazılım veya virüs bulaştığını mı düşünüyorsunuz? Bilgisayarınızdaki herhangi bir tehdidi saptamak, ortadan kaldırmak ve sizi tüm tehditlerden korumak için uzman önerileri ve sorun giderme sunuyoruz: 1 Web Desteği 1 Telefonla Virüs ve Casus Yazılım Çözümleri Web Desteği Günümüzün online ortamı gittikçe daha ayrıntılı ve karmaşık hale gelirken, buradaki tehditler de aynı gelişimi izliyor. En son güvenlik bilgilerini parmak uçlarınıza getiriyoruz. Web sitemizde şunları yapabilirsiniz: 1 Tüm tehditler için bilgi ve temizleme adımlarını içeren ücretsiz virüs ve güvenlik riski kitaplığında arama yapın. 1 Bilgisayar ortamınızı etkileyen güvenlik önerilerini okuyun. 1 Ücretsiz online virüs taraması 1 Ücretsiz online güvenlik tehdidi taraması 1 İnatçı tehditler için ücretsiz temizleme araçları 1 Bilgisayar güvenliği, siber suç ve çok daha fazlası hakkında makaleler Lütfen aşağıdaki adresi ziyaret edin: Telefonla Virüs ve Casus Yazılım Çözümleri Symantec, sisteminizi tüm tehditlerden temizlemek ve korumak için özel eğitimli uzmanlarla bağlantı kurmanızı sağlayan özel bir Virüs ve Casus Yazılım çözümleri hizmeti ve ayrıca bilgisayar ortamınızı gelecekte daha iyi nasıl koruyacağınız konusunda kılavuzluk sunmaktadır. Virüs ve Casus Yazılım Çözümleri Hizmetinin Avantajları: 1 Virüs ve casus yazılım bulaşmalarını saptama: Sorununuzun nedeninin virüs mü yoksa bir casus yazılım mı olduğunu belirleyebiliriz, böylece ne tam olarak ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. 1 Casus Yazılım ve Virüs temizleme: Bazı virüsler ve casus yazılımlar kendilerini işletim sistemine katıştırarak, en son güvenlik yazılımlarıyla bile temizlenmelerini zorlaştırabilirler. Norton Sertifikalı Danışmanlarımız en inatçı casus yazılımı veya virüsü bile sisteminizden temizlemeniz için size kılavuzluk yaparlar. 1 Yanıtları istediğiniz şekilde alın: Norton Sertifikalı Danışmanlarımız tehdidi tanımlayıp size yazılı yönergeler gönderebilir, tüm işlem boyunca size kılavuzluk yapabilir veya uzaktan kontrolle tehdidi sisteminizden kaldırabilir. (çalışır durumda bir internet bağlantısının bulunması koşuluyla) 1 Bilgisayarınızı nasıl koruyup güven altına alacağınıza ilişkin öneriler: Tehditleri saptayıp ortadan kaldırmaya ek olarak, Norton Sertifikalı Danışmanlarımız gittikçe artan online tehditlere karşı kendinizi daha iyi koruyabilmeniz için öneriler, ipuçları ve püf noktaları da sağlayacaktır.

23 EMEA Destek Çözümleri Web Desteği 23 1 E-postayla İzleme: Sorununuzun giderildiğinden emin olmak istiyoruz. Bilgisayarınızın durumunu ve sizin deneyiminizi öğrenmek istiyoruz ve hizmetlerimizi daha da geliştirmemiz için size geri bildirim verme olanağı sunuyoruz. Telefonla danışmanlık ücrete tabidir. Ücret ayrıntıları ve daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin: Ülke Ulusl. erişim kodu Telefon numarası Almanya (+49) Avusturya (+43) Belçika (Flamanca) (+32) Belçika (Fransızca) (+32) Danimarka (+45) Finlandiya (+358) Fransa (+33) Güney Afrika (+27) İngiltere (+44) İrlanda (+353) İspanya (+34) İsveç (+46) İsviçre (+41) İtalya (+39) Hollanda (+31) Kanada (Fransızca) (+1) Norveç (+47)

24 24 EMEA Destek Çözümleri Web Desteği Ülke Ulusl. erişim kodu Telefon numarası Polonya (+48) ClubSymantec * Lütfen telefonla verilen Virüs ve Casus Yazılım temizleme hizmeti seçeneğinin ücretli bir hizmet olduğunu dikkate alın. Ücretler ve diğer ayrıntılar için adresine gidin. Symantec Corporation önceden haber vermeden ücret tarifesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. ClubSymantec'i ziyaret edin ve ClubSymantec aylık haber bültenine ücretsiz abone olun Sizi, Internet güvenliği ve bilgisayarla ilgili diğer konular için tek kaynak merkeziniz olacak ClubSymantec'e davet ediyoruz. Bir Symantec müşterisi olarak bilgisayar deneyiminizi güvenli, eğlenceli ve verimli hale getirmek istiyoruz. Bilgisayarınızı finansal bilgilerinizi yönetmek, online alışveriş yapmak veya en son dijital fotoğraflarınızı ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşmak için kullanıyor olabilirsiniz; ClubSymantec deneyiminizi geliştirmek için yanınızda. Amacımız sizi Internet güvenliği konusundaki en son gelişmelerle tanıştırmak için gerekli araçları ve bilgileri tutarlı şekilde sağlamaktır. ClubSymantec sitelerini yeni makalelerle multimedyayla ve diğer destek özellikleriyle düzenli olarak güncellemekteyiz. ClubSymantec sitesi oyun oynayacağınız, sorularınıza yanıt bulacağınız ve en önemlisi öğreneceğiniz yerdir! Lütfen adresine gidip, ülke açılan menüsünden ülkenizi seçerek daha fazla bilgi edinin. Bu bilgilerin doğruluğunu sağlamak için her türlü çaba gösterilmiştir. Ancak buradaki bilgiler bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir. Symantec Corporation önceden bildirimde bulunmadan bu değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

25 Dizin A açılan iletiler 11 ana pencere bağlantılar 8 durum iletileri 11 durum özeti 8 durum renkleri 11 koruma 8 ayrıntılar ana pencere 8 ayrıntılar bağlantıları 12 D durum 10 Durum özeti çubuğu 8 E erişim Symantec Destek 13 Symantec Web sitesi 13 etkinleştirme 8 etkinleştirme sorunları 6 G Görevler ve Ayarlar 8 H hata iletileri 11 Hesabım 8 İ iletiler 11 K kategoriler ana pencere 8 Koruma kategorileri 8 N Norton 360 ana pencere 11 ayrıntılar 12 durum 10 masaüstü simgesi 7 renkler 10 Norton 360 programındaki kategoriler ayrıntıları görüntüleme 12 Norton 360 yazılımındaki renkler 10 S sorun giderme etkinleştirme 6 T Taramalar 8 U uyarılar 11 Y Yardım erişim 12 yazdırma 12 yükleme download edilen dosyadan 5 sorunlar 5

26 26 Dizin

Norton 360 Online Kullanım Kılavuzu

Norton 360 Online Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Norton 360 Online Kullanım Kılavuzu Belge versiyonu 1.0 Teklif Hakkı 2007 Symantec Corporation. Tüm hakları saklıdır. Lisanslı Yazılım ve Belgeler FAR 12.212'de tanımlandığı gibi ticari

Detaylı

Norton 360 Kullanım Kılavuzu

Norton 360 Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Norton 360 Kullanım Kılavuzu Belge versiyonu 1.0 Teklif Hakkı 2007 Symantec Corporation. Tüm hakları saklıdır. Lisanslı Yazılım ve Belgeler FAR 12.212'de tanımlandığı gibi ticari bilgisayar

Detaylı

Kullanım Kılavuzu PN: 11893953

Kullanım Kılavuzu PN: 11893953 Kullanım Kılavuzu PN: 11893953 Norton 360 Kullanım Kı lavuzu Belge versiyonu 1.0 Teklif Hakkı 2007 Symantec Corporation. Tüm hakları saklıdır. Lisanslı Yazılım ve Belgeler FAR 12.212'de tanımlandığı gibi

Detaylı

Norton Internet Security Online Kullaným Kýlavuzu

Norton Internet Security Online Kullaným Kýlavuzu Kullanım Kılavuzu Norton Internet Security Online Kullaným Kýlavuzu Bu kitapçıkta açıklanan yazılım bir lisans sözleşmesi çerçevesinde verilmektedir ve yalnızca söz konusu sözleşmenin koşullarına uygun

Detaylı

Norton AntiVirus Kullaným Kýlavuzu

Norton AntiVirus Kullaným Kýlavuzu Kullanım Kılavuzu Norton AntiVirus Kullaným Kýlavuzu Bu kitapçıkta açıklanan yazılım bir lisans sözleşmesi çerçevesinde verilmektedir ve yalnızca söz konusu sözleşmenin koşullarına uygun olarak kullanılabilir.

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Norton 360 Kullanım Kılavuzu

Norton 360 Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak

Detaylı

Norton 360 Online Kullanım Kılavuzu

Norton 360 Online Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Norton 360 Online Kullanım Kılavuzu Belge versiyonu 2,0 Teklif Hakkı 2008 Symantec Corporation. Tüm hakları saklıdır. Lisanslı Yazılım ve Belgeler FAR 12.212'de tanımlandığı gibi ticari

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını

Detaylı

Norton Internet Security Kullaným Kýlavuzu

Norton Internet Security Kullaným Kýlavuzu Kullanım Kılavuzu Norton Internet Security Kullaným Kýlavuzu Bu kitapçıkta açıklanan yazılım bir lisans sözleşmesi çerçevesinde verilmektedir ve yalnızca söz konusu sözleşmenin koşullarına uygun olarak

Detaylı

Norton Internet Security

Norton Internet Security TM Norton Internet Security Online Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, 'Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Norton 360 Kullanım Kılavuzu

Norton 360 Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Norton 360 Kullanım Kılavuzu Belge versiyonu 2,0 Teklif Hakkı 2008 Symantec Corporation. Tüm hakları saklıdır. Lisanslı Yazılım ve Belgeler FAR 12.212'de tanımlandığı gibi ticari bilgisayar

Detaylı

Norton AntiVirus Kullanım Kılavuzu

Norton AntiVirus Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak

Detaylı

Norton Internet Security Kullanım Kılavuzu

Norton Internet Security Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını

Detaylı

Norton AntiVirus Kullanım Kılavuzu

Norton AntiVirus Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Çevremizi koruyalım, 'Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz

Detaylı

Fiery seçenekleri 1.3 yardımı (sunucu)

Fiery seçenekleri 1.3 yardımı (sunucu) 2015 Electronics For Imaging. Bu yayın içerisinde yer alan tüm bilgiler, bu ürüne ilişkin Yasal Bildirimler kapsamında korunmaktadır. 29 Ocak 2015 İçindekiler 3 İçindekiler...5 Bir Fiery seçeneğini etkinleştirme...5

Detaylı

Bu kılavuzda çoğu modelde ortak olan özellikler anlatılmaktadır. Bazı özellikler bilgisayarınızda olmayabilir.

Bu kılavuzda çoğu modelde ortak olan özellikler anlatılmaktadır. Bazı özellikler bilgisayarınızda olmayabilir. Buradan Başlayın Copyright 2013 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows, Microsoft Corporation kuruluşunun ABD'de tescilli ticari markasıdır. Bu belgede yer alan bilgiler önceden haber verilmeksizin

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Norton Internet Security

Norton Internet Security TM Norton Internet Security Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, 'Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının

Detaylı

Yükleme kılavuzu Fiery Extended Applications 4.2 ile Command WorkStation 5.6

Yükleme kılavuzu Fiery Extended Applications 4.2 ile Command WorkStation 5.6 Yükleme kılavuzu Fiery Extended Applications 4.2 ile Command WorkStation 5.6 Fiery Extended Applications Package (FEA) v4.2 Fiery Server ile ilişkili görevleri gerçekleştirmek için Fiery uygulamalarını

Detaylı

Yazılım Güncelleştirmeleri

Yazılım Güncelleştirmeleri Yazılım Güncelleştirmeleri Kullanıcı Kılavuzu Copyright 2007 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows; Microsoft Corporation kuruluşunun ABD de tescilli ticari markasıdır. Bu belgede yer alan

Detaylı

Norton 360 Online Kullanım Kılavuzu

Norton 360 Online Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Norton 360 Online Kullanım Kılavuzu Belge versiyonu 2,0 Teklif Hakkı 2008 Symantec Corporation. Tüm hakları saklıdır. Lisanslı Yazılım ve Belgeler FAR 12.212'de tanımlandığı gibi ticari

Detaylı

Norton. AntiVirus. Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu

Norton. AntiVirus. Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu Norton TM AntiVirus Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, 'Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını

Detaylı

Microsoft Office Kurulumu 2012-09-12 Sürüm 2.1

Microsoft Office Kurulumu 2012-09-12 Sürüm 2.1 Microsoft Office Kurulumu 2012-09-12 Sürüm 2.1 İÇİNDEKİLER Microsoft Office Kurulumu... 2 Kurulum Öncesİ Bİlgİsİ... 2 Microsoft Office Kurulumu... 3 Başlarken... 7 Daha Fazla Yardım mı Gerekiyor?... 7

Detaylı

Kurulum ve Başlangıç Kılavuzu. DataPage+ 2012 için

Kurulum ve Başlangıç Kılavuzu. DataPage+ 2012 için DataPage+ 2012 için Son Güncelleme: 29 Ağustos 2012 İçindekiler Tablosu Önkoşul Olan Bileşenleri Yükleme... 1 Genel Bakış... 1 Adım 1: Setup.exe'yi Çalıştırın ve Sihirbazı Başlatın... 1 Adım 2: Lisans

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Kurulum ve Başlangıç Kılavuzu. DataPage+ 2013 için

Kurulum ve Başlangıç Kılavuzu. DataPage+ 2013 için DataPage+ 2013 için En Son Güncellenme Tarihi: 25 Temmuz 2013 İçindekiler Tablosu Önkoşul Olan Bileşenleri Yükleme... 1 Genel Bakış... 1 Adım 1: Setup.exe'yi Çalıştırın ve Sihirbazı Başlatın... 1 Adım

Detaylı

Microsoft Windows 7: Başlangıç Kılavuzu

Microsoft Windows 7: Başlangıç Kılavuzu Microsoft Windows 7: Başlangıç Kılavuzu Windows 7 Kurulumu Dell bilgisayarınız Microsoft Windows 7 işletim sistemiyle yapılandırılmış olarak gelir. Windows Vista işletim sistemini ilk kez kurmak için,

Detaylı

Yazılım Güncelleştirmeleri Kullanıcı Kılavuzu

Yazılım Güncelleştirmeleri Kullanıcı Kılavuzu Yazılım Güncelleştirmeleri Kullanıcı Kılavuzu Copyright 2009 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows, Microsoft Corporation kuruluşunun ABD de tescilli ticari markasıdır. Ürünle ilgili not Bu

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Genel Yazıcı Sürücüsü Kılavuzu

Genel Yazıcı Sürücüsü Kılavuzu Genel Yazıcı Sürücüsü Kılavuzu Brother Universal Printer Driver (BR-Script3) Brother Mono Universal Printer Driver (PCL) Brother Universal Printer Driver (Inkjet) Sürüm B TUR 1 Toplu bakış 1 Brother Universal

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Google Cloud Print Kılavuzu

Google Cloud Print Kılavuzu Google Cloud Print Kılavuzu Sürüm 0 TUR ların açıklamaları Bu kullanıcı kılavuzunda aşağıdaki simgeyi kullanıyoruz: lar ortaya çıkabilecek durumu nasıl çözmeniz gerektiğini size bildirir veya işlemin diğer

Detaylı

Gelişmiş Arama, Yönlendirmeli Kullanım Kılavuzu. support.ebsco.com

Gelişmiş Arama, Yönlendirmeli Kullanım Kılavuzu. support.ebsco.com Gelişmiş Arama, Yönlendirmeli Kullanım Kılavuzu support.ebsco.com Önemli Gelişmiş Arama ekran özelliklerini, sınırlayıcı ve genişleticileri, Aramalarınızı Kaydetme özelliğini, Arama ve Dergi Hatırlatma

Detaylı

Connection Manager Kullanım Kılavuzu

Connection Manager Kullanım Kılavuzu Connection Manager Kullanım Kılavuzu Baskı 1.0 2 İçindekiler Bağlantı yöneticisi uygulaması hakkında 3 Başlarken 3 Bağlantı yöneticisi uygulamasını açma 3 Geçerli bağlantı durumunu görüntüleme 3 Uygulama

Detaylı

ESET NOD32 ANTIVIRUS 7

ESET NOD32 ANTIVIRUS 7 ESET NOD32 ANTIVIRUS 7 Microsoft Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP / Home Server 2003 / Home Server 2011 Hızlı Başlangıç Kılavuzu Bu belgenin en son sürümünü karşıdan yüklemek için burayı tıklatın ESET

Detaylı

Yazılım Güncelleştirmeleri Kullanıcı Kılavuzu

Yazılım Güncelleştirmeleri Kullanıcı Kılavuzu Yazılım Güncelleştirmeleri Kullanıcı Kılavuzu Copyright 2008 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows; Microsoft Corporation kuruluşunun ABD de tescilli ticari markasıdır. Bu belgede yer alan

Detaylı

Google Cloud Print Kılavuzu

Google Cloud Print Kılavuzu Google Cloud Print Kılavuzu Sürüm 0 TUR Notların tanımı Bu kullanım kılavuzunda aşağıdaki not stilini kullanıyoruz: Notlar ortaya çıkabilecek durumu nasıl çözmeniz gerektiğini size bildirir veya işlemin

Detaylı

Yazılım Güncelleştirmeleri Kullanıcı Kılavuzu

Yazılım Güncelleştirmeleri Kullanıcı Kılavuzu Yazılım Güncelleştirmeleri Kullanıcı Kılavuzu Telif Hakkı 2009 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows, Microsoft Corporation kuruluşunun ABD'de tescilli ticari markasıdır. Ürün bildirimi Bu

Detaylı

Fiery seçenekleri 1.3 yardımı (istemci)

Fiery seçenekleri 1.3 yardımı (istemci) 2015 Electronics For Imaging. Bu yayın içerisinde yer alan tüm bilgiler, bu ürüne ilişkin Yasal Bildirimler kapsamında korunmaktadır. 29 Ocak 2015 İçindekiler 3 İçindekiler...5 Bir Fiery seçeneğini etkinleştirme...6

Detaylı

Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Hızlı Başlangıç Kılavuzu Hızlı Başlangıç Kılavuzu Microsoft Access 2013 önceki sürümlerden farklı görünmektedir, dolayısıyla öğrenme eğrisini en aza indirmenize yardımcı olmak üzere bu kılavuzu hazırladık. Ekran boyutunu değiştirme

Detaylı

F-Secure Mobile Security for Windows Mobile

F-Secure Mobile Security for Windows Mobile F-Secure Mobile Security for Windows Mobile 1. Yükleme ve Etkinleştirme Önceki Sürüm Yükleme Etkinleştirme Önceki F-Secure Mobile Security sürümü yüklüyse, bu uygulamayı kapatmanız gerekir. Yükleme sırasında

Detaylı

NOT: LÜTFEN BU BELGEYİ OKUMADAN YAZILIMI YÜKLEMEYİ DENEMEYİN.

NOT: LÜTFEN BU BELGEYİ OKUMADAN YAZILIMI YÜKLEMEYİ DENEMEYİN. INSITE YÜKLEME BÜLTENİ Sayfa 2: INSITE yükleme Sayfa 8: INSITE kaldırma NOT: LÜTFEN BU BELGEYİ OKUMADAN YAZILIMI YÜKLEMEYİ DENEMEYİN. HATALI YÜKLEME VEYA KULLANIM YANLIŞ VERİLERE VEYA EKİPMANIN ARIZALANMASINA

Detaylı

McAfee epolicy Orchestrator Pre-Installation Auditor 2.0.0

McAfee epolicy Orchestrator Pre-Installation Auditor 2.0.0 Sürüm Notları McAfee epolicy Orchestrator Pre-Installation Auditor 2.0.0 McAfee epolicy Orchestrator ile birlikte kullanım içindir İçindekiler Bu sürüm hakkında Yeni özellikler Geliştirmeler Çözülen sorunlar

Detaylı

HP Mini Uzaktan Kumanda (Yalnızca Belirli Modellerde) Kullanıcı Kılavuzu

HP Mini Uzaktan Kumanda (Yalnızca Belirli Modellerde) Kullanıcı Kılavuzu HP Mini Uzaktan Kumanda (Yalnızca Belirli Modellerde) Kullanıcı Kılavuzu Copyright 2008 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows ve Windows Vista, Microsoft Corporation şirketinin ABD'de kayıtlı

Detaylı

Android telefonunuzda Office 365'i kullanma

Android telefonunuzda Office 365'i kullanma Android telefonunuzda Office 365'i kullanma Hızlı Başlangıç Kılavuzu E-postayı denetleme Office 365 hesabınızdan e-posta göndermek ve almak için Android telefonunuzu ayarlayın. Takviminizi nerede olursanız

Detaylı

Google Cloud Print Kılavuzu

Google Cloud Print Kılavuzu Google Cloud Print Kılavuzu Sürüm A TUR Notların açıklamaları Bu kullanıcı kılavuzunda aşağıdaki not stilini kullanıyoruz: Notlar, ortaya çıkabilecek bir duruma nasıl yanıt vermeniz gerektiğini size söyler

Detaylı

Wi-Fi Direct Rehberi. Wi-Fi Direct ile Kolay Kurulum. Sorun Giderme

Wi-Fi Direct Rehberi. Wi-Fi Direct ile Kolay Kurulum. Sorun Giderme Wi-Fi Direct Rehberi Wi-Fi Direct ile Kolay Kurulum Sorun Giderme İçindekiler Kılavuzlar Hakkında Bilgi... 2 Kılavuzlarda Kullanılan Semboller... 2 Feragatname... 2 1. Wi-Fi Direct ile Kolay Kurulum SSID'yi

Detaylı

Norton 360TM. Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu

Norton 360TM. Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu Norton 360TM Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, 'Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı.

Detaylı

ESET NOD32 ANTIVIRUS 9

ESET NOD32 ANTIVIRUS 9 ESET NOD32 ANTIVIRUS 9 Microsoft Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP Hızlı Başlangıç Kılavuzu Bu belgenin en son sürümünü karşıdan yüklemek için burayı tıklatın ESET NOD32 Antivirus, bilgisayarınız için

Detaylı

AirPrint Kılavuzu. Bu Kullanıcı Kılavuzu şu modeller içindir:

AirPrint Kılavuzu. Bu Kullanıcı Kılavuzu şu modeller içindir: AirPrint Kılavuzu Bu Kullanıcı Kılavuzu şu modeller içindir: HL-L340DW/L360DN/L360DW/L36DN/L365DW/ L366DW/L380DW DCP-L50DW/L540DN/L540DW/L54DW/L560DW MFC-L700DW/L70DW/L703DW/L70DW/L740DW Sürüm A TUR Not

Detaylı

Bölüm 1: Başlarken...3

Bölüm 1: Başlarken...3 F-Secure Anti-Virus for Mac 2014 İçindekiler 2 İçindekiler Bölüm 1: Başlarken...3 1.1 Yüklemeden sonra yapılması gerekenler...4 1.1.1 Aboneliği yönetme...4 1.1.2 Ürünü açma...4 1.2 Bilgisayarımın korunduğundan

Detaylı

AirPrint Kılavuzu. Bu Kullanıcı Kılavuzu aşağıdaki modeller için geçerlidir: MFC-J3520/J3720. Sürüm 0 TUR

AirPrint Kılavuzu. Bu Kullanıcı Kılavuzu aşağıdaki modeller için geçerlidir: MFC-J3520/J3720. Sürüm 0 TUR AirPrint Kılavuzu Bu Kullanıcı Kılavuzu aşağıdaki modeller için geçerlidir: MFC-J350/J370 Sürüm 0 TUR Notların tanımı Bu kullanıcı el kitabında aşağıdaki not stilini kullanıyoruz: Notlar ortaya çıkabilecek

Detaylı

Office 365'i Windows Phone'unuzda kullanma

Office 365'i Windows Phone'unuzda kullanma Office 365'i Windows Phone'unuzda kullanma Hızlı Başlangıç Kılavuzu E-postayı denetleme Office 365 hesabınızdan e-posta göndermek ve almak için Windows Phone'unuzu ayarlayın. Takviminizi nerede olursanız

Detaylı

E-postaya Tarama Hızlı Kurulum Kılavuzu

E-postaya Tarama Hızlı Kurulum Kılavuzu Xerox WorkCentre M118i E-postaya Tarama Hızlı Kurulum Kılavuzu 701P42712 Bu kılavuz, aygıtındaki E-postaya Tara özelliğini ayarlama hakkında hızlı başvuru sağlar. Aşağıdakiler için yordamlar içerir: E-postaya

Detaylı

Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / Home Server / NT4 (SP6) Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / Home Server / NT4 (SP6) Hızlı Başlangıç Kılavuzu Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / Home Server / NT4 (SP6) Hızlı Başlangıç Kılavuzu ESET NOD32 Antivirus, bilgisayarınız için kötü amaçlı koda karşı son derece gelişmiş bir koruma sağlar. İlk olarak

Detaylı

Fiery Driver Configurator

Fiery Driver Configurator 2015 Electronics For Imaging, Inc. Bu yayın içerisinde yer alan tüm bilgiler, bu ürüne ilişkin Yasal Bildirimler kapsamında korunmaktadır. 16 Kasım 2015 İçindekiler 3 İçindekiler Fiery Driver Configurator...5

Detaylı

(... GÜÇLÜ KORUMA, DÜŞÜK SİSTEM KAYNAĞI KULLANIMI...)

(... GÜÇLÜ KORUMA, DÜŞÜK SİSTEM KAYNAĞI KULLANIMI...) (... GÜÇLÜ KORUMA, DÜŞÜK SİSTEM KAYNAĞI KULLANIMI...) Programın Özellikleri; En son online tehditlere karşı korunun Endişelenmeden e-posta alıp gönderin, sohbet edin ve web'de gezinin - Norton İtibar Hizmeti:

Detaylı

HIZLI BAşVURU KILAVUZU

HIZLI BAşVURU KILAVUZU HIZLI BAşVURU KILAVUZU Windows Vista için İçindekiler Bölüm 1: Sistem Gereksinimleri...1 Bölüm 2:...2 Yerel Yazdırma Yazılımını Yükleme... 2 Ağdan Yazdırma Yazılımını Yükleme... 5 Bölüm 3: WIA Sürücüsünü

Detaylı

AirPrint Kılavuzu. Sürüm 0 TUR

AirPrint Kılavuzu. Sürüm 0 TUR AirPrint Kılavuzu Sürüm 0 TUR Not tanımları Bu kullanıcı el kitabında aşağıdaki simgeyi kullanıyoruz: Not Notlar ortaya çıkabilecek durumu nasıl çözmeniz gerektiğini size bildirir veya işlemin diğer özelliklerle

Detaylı

Çevrimiçi baskı 4.0. Baskı 1

Çevrimiçi baskı 4.0. Baskı 1 Çevrimiçi baskı 4.0 Baskı 1 2008 Nokia telif hakkıdır. Tüm hakları mahfuzdur. Nokia, Nokia Connecting People ve Nseries, Nokia Corporation'ın ticari veya tescilli ticari markalarıdır. Nokia tune, Nokia

Detaylı

HP Mobil Uzaktan Kumanda (Yalnızca Belirli Modellerde) Kullanıcı Kılavuzu

HP Mobil Uzaktan Kumanda (Yalnızca Belirli Modellerde) Kullanıcı Kılavuzu HP Mobil Uzaktan Kumanda (Yalnızca Belirli Modellerde) Kullanıcı Kılavuzu Copyright 2008 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows ve Windows Vista, Microsoft Corporation şirketinin ABD'de kayıtlı

Detaylı

ESET NOD32 ANTIVIRUS 6

ESET NOD32 ANTIVIRUS 6 ESET NOD32 ANTIVIRUS 6 Microsoft Windows 8 / 7 / Vista / XP / Home Server Hızlı Başlangıç Kılavuzu Bu belgenin en son sürümünü karşıdan yüklemek için burayı tıklatın ESET NOD32 Antivirus, bilgisayarınız

Detaylı

ESET NOD32 ANTIVIRUS 10

ESET NOD32 ANTIVIRUS 10 ESET NOD32 ANTIVIRUS 10 Microsoft Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista Hızlı Başlangıç Kılavuzu Bu belgenin en son sürümünü karşıdan yüklemek için burayı tıklatın ESET NOD32 Antivirus, bilgisayarınız için

Detaylı

İçindekiler. Ağda USB Aygıtı Paylaşma...3. USB Yazıcı Paylaşma...5. Time Machine ile Mac'inizi Yedekleme...6. NETGEAR genie Uygulaması...

İçindekiler. Ağda USB Aygıtı Paylaşma...3. USB Yazıcı Paylaşma...5. Time Machine ile Mac'inizi Yedekleme...6. NETGEAR genie Uygulaması... Premium Özellikler İçindekiler Ağda USB Aygıtı Paylaşma...3 USB Yazıcı Paylaşma...5 Time Machine ile Mac'inizi Yedekleme...6 NETGEAR genie Uygulaması...8 2 Ağda USB Aygıtı Paylaşma ReadySHARE, router'daki

Detaylı

HP ScrollSmart Mobil Uzaktan Kumanda (Yalnızca Belirli Modellerde) Kullanıcı Kılavuzu

HP ScrollSmart Mobil Uzaktan Kumanda (Yalnızca Belirli Modellerde) Kullanıcı Kılavuzu HP ScrollSmart Mobil Uzaktan Kumanda (Yalnızca Belirli Modellerde) Kullanıcı Kılavuzu Copyright 2008 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows ve Windows Vista, Microsoft Corporation şirketinin

Detaylı

SAP DocuSign İmza Sahibi Kılavuzu

SAP DocuSign İmza Sahibi Kılavuzu SAP DocuSign İmza Sahibi Kılavuzu İçindekiler 1. SAP DocuSign İmza Sahibi Kılavuzu... 2 2. E-posta Bildirimi Alma... 2 3. Belgeyi İmzalama... 3 4. Diğer Seçenekler... 4 4.1 Sonra bitir... 4 4.2 Yazdır,

Detaylı

HP Workspace. Kullanıcı Kılavuzu

HP Workspace. Kullanıcı Kılavuzu HP Workspace Kullanıcı Kılavuzu Copyright 2016 HP Development Company, L.P. 2016 Google Inc. Tüm hakları saklıdır. Google Drive, Google Inc.'nin ticari markasıdır. Windows, Microsoft Corporation'ın ABD'de

Detaylı

Bu ürün WinXP, 2000, ME, Win98 de çalıştırılmak için tasarlanmıştır. Her işletim sistemi için yükleme yordamı yaklaşık olarak aynıdır.

Bu ürün WinXP, 2000, ME, Win98 de çalıştırılmak için tasarlanmıştır. Her işletim sistemi için yükleme yordamı yaklaşık olarak aynıdır. 78 Türkçe Hızlı Yükleme Kılavuzu Bu yükleme kılavuzu GW-7100U ve yazılımının yüklenmesinde size yol gösterecektir. Kablosuz ağ bağlantınızı kurmak için, aşağıdaki işlemleri sırayla uygulayın. 1. Yükleme

Detaylı

Kullanþm Talimatlarþ. Uygulama Sitesi

Kullanþm Talimatlarþ. Uygulama Sitesi Kullanþm Talimatlarþ Uygulama Sitesi İÇİNDEKİLER Kılavuz Hakkında Bilgi... 2 Kılavuzlarda Kullanılan Semboller... 2 Feragatname...3 Notlar... 3 Uygulama Sitesinde Ne Yapabilirsiniz?... 4 Uygulama Sitesine

Detaylı

Dokunmatik Yüzey ve Klavye

Dokunmatik Yüzey ve Klavye Dokunmatik Yüzey ve Klavye Kullanıcı Kılavuzu Copyright 2007 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows, Microsoft Corporation kuruluşunun ABD de tescilli ticari markasıdır. Bu belgede yer alan

Detaylı

AirPrint Kılavuzu. Bu Kullanıcı Kılavuzu şu modeller içindir:

AirPrint Kılavuzu. Bu Kullanıcı Kılavuzu şu modeller içindir: AirPrint Kılavuzu Bu Kullanıcı Kılavuzu şu modeller içindir: HL-L850CDN/L8350CDW/L8350CDWT/L900CDW/L900CDWT DCP-L8400CDN/L8450CDW MFC-L8600CDW/L8650CDW/L8850CDW/L9550CDW Sürüm 0 TUR Not tanımları Bu kullanıcı

Detaylı

HDD Password Tool. Kullanıcı Elkitabı. Türkçe

HDD Password Tool. Kullanıcı Elkitabı. Türkçe HDD Password Tool Kullanıcı Elkitabı Türkçe 1 İçindekiler Bölüm 1: Giriş... 3 Ticâri markalar... 4 Bölüm 2: Gereken İşletim Sistemi... 5 - HDD Password Tool for Windows... 5 - HDD Password Tool for Mac...

Detaylı

Wacker Neuson Media Pool için kısa talimatlar

Wacker Neuson Media Pool için kısa talimatlar Wacker Neuson Media Pool için kısa talimatlar Hoş geldiniz Media Pool, Wacker Neuson Group'un merkezi ve dünyanın her yerinden ulaşılabilir resim ve medya veri tabanıdır. Burada yüksek çözünürlükte birçok

Detaylı