volvo V40 Cross Country

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "volvo V40 Cross Country"

Transkript

1

2 volvo V40 Cross Country MERHABA YENİ OTOMOBİLİN SENIN MACERAN SENSUS SAYFA 01 SAYFA 04 SAYFA 08 SAYFA 10 INTELLISAFE DRIVE-E KENDİNİ İFADE ET VOLVO OCEAN RACE SAYFA 12 SAYFA 14 SAYFA 16 SAYFA 18 İÇ BÖLÜMÜ KENDİNE ÖZEL HALE GETİR DÖŞEMELER ALÜMİNYUM JANTLAR AKSESUARLAR SAYFA 22 SAYFA 24 SAYFA 26 SAYFA VOLVO2646 DENEYİMİ SAYFA BİLGİLER RENKLER 1783 SAYFA 32 KAPAK

3 MERHABA 01 BİZ VOLVO OTOMOBİLİZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay ya da daha konforlu hale getirmek için ne yapabiliriz? Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay ya da daha konforlu hale getirmek için ne yapabiliriz? Otomobillerimizi tasarlarken hep bu felsefeyi kullandık. Bu nedenle, diğer otomobil üreticileri teknolojiyle başlayıp insanları da bunun içine katmaya çalışırken, biz otomobillerimizi sizden ilham alarak, size göre tasarlıyoruz. Neye ihtiyaç duyduğunuzu soruyoruz ve sonra da hayatınızı daha kolay, daha iyi, daha güvenli ve daha güzel hale getirmek için teknik yeteneklerimizi kullanıyoruz. Görünümü belirleyen fonksiyonudur ve bir otomobili insanları düşünerek tasarladığınızda doğal bir şekilde güzel görünüyor. Otomobillerimize baktığınızda ve etkileşimde bulunduğunuzda kendinizi harika hissetmeniz gerekti-ğini düşünüyoruz, her gün.insanlardan ilham alarak otomobil tasarlamak 88 yıllık tarihimizde birçok yeniliğe neden oldu. Örneğin, şu anki otomobilinizde bulunan üç noktadan bağlantılı emniyet kemeri. Bu, 1959 da yaptığımız bir buluştu. Şimdi de çarpışmayan otomobiller tasarlama vizyonumuz doğrultusunda çalışıyoruz. Kısa vadede, amacımız 2020 itibariyle yeni bir Volvo da hiç kimsenin ölmemesi ya da ciddi şekilde yaralanmaması. Tabii ki siz de bu araştırmalardan şu anki Volvo nuzda faydalanacaksınız. Birkaç çevre sorununu da çözdük; 1976 da Lambda Sond adı verilen ve egzoz gazlarını izleyen bir algılayıcı geliştirdik; egzoz gazı atıklarının azaltılmasına, performansın yükseltilmesine ve yakıt tüketiminin düşürülmesine yardım ediyor. Şu anda hala dünyadaki bütün benzinli motora sahip araçların bir parçası. Yenilikçilik Volvo nun özünde yer alıyor. Belki de nereli olduğumuzla ilgisi vardır.

4 İsveç te harika tasarım lüks bir şey değil, bir yaşam biçimi.

5 Bu kadar küçük bir ülkeye göre çok sayıda yaratıcı yetenek çıkardık. Çünkü gerçekten yaratıcı olabilmek için kendine inanman ve başkaları ne yaparsa yapsın doğru olduğuna inandığın yöntemle yapman gerektiğini biliyoruz. Örneğin, koltuklarımızı ele alalım ların başlarında, Göteborg daki bir grup ortopedik cerrah ile görüşmeler yaptık. Neden bir grup otomobil tasa rımcısının kendileriyle görüşmek istediğini merak etmişlerdi. Bir otomobil koltuğu tasarlarken daha önce hiç kimse bir ortopedik cerrahın önerilerini almayı düşünmemişti. Ama bunun sonucunda geliştirdiğimiz ergonomik koltuk tasarımları otomobillerimizin uzun yoldaki üstün konforuyla dünya çapında ün kazanmasını sağladı. Bütün İskandinav zanaatkarları gibi, biz de işimizde sadece en iyi malzemeleri kullanıyoruz, örneğin güvenlik kafeslerimizdeki ultra güçlü bor çeliği gibi. Otomobillerimizin içinde doğal, özgün malzemeleri, bu sezonda moda oldukları için değil, dokunduğunda sana hoş bir duygu sağladıkları ve sağlığın açısından daha iyi oldukları için kullanıyoruz. Senin için güzel bir deneyim yaratmak bizim için doğal bir şey. Çünkü, İsveç te harika tasarım, lüks bir şey değil, bir yaşam biçimi.

6 volvo V40 Cross Country ŞEHİRDEN KAÇIŞ OTOMOBİLİ. Volvo V40 Cross Country miz ilham verici modern İskandinav tasarımının en iyisini kompakt bir hatchback gövdesinde sunuyor. Volvo V40 Cross Country miz sana küçük bir hatchback gövdesinde en ilham verici modern İskandinav tasarımını sunuyor. Yoğun yaşam biçimine uyum sağlayacak çok yönlülüğe sahip ama aynı zamanda sürüşüne eğlence katacak bir ataklığı da var ve ayrıca görünümü de diğer otomobillerden ayrılmasını sağlıyor. İsveçliler olarak şehirden uzaklaşma ihtiyacını çok iyi anlıyoruz ve bu nedenle V40 Cross Country e her fırsatta anında karar verip şehirden uzaklaşma isteğini besleyecek bazı arazi aracı tasarım öğeleri ve yerden daha fazla yükseklik ile, daha fazla macera ve eğlence potansiyeli ekledik. Maceran seni asfaltın ötesine götürüyorsa, V40 Cross Country nin Dört Tekerlekten Çekişli versiyonu sana hem gerçek yetenekler hem de her türlü havada gidebilme çok yönlülüğünü sunuyor.

7 V40 Cross Country sağlam görünümlü bir profile sahip olabilir ama aynı zamanda arka far grubu gibi gerçekten güzel tasarım öğelerini de içeriyor. EN YAKIN YETKİLİ SATICIYI VOLVOCARS.COM.TR DE BULABİLİRSİN

8

9 YENİ OTOMOBİLİN 07 Araştırmaya mı çıkıyorsun? Sağlam aletlere ihtiyacın olacak. Açık havada kamp vs. yaptıysan, sağlam, iyi kaliteli malzeminin ne kadar önemli olduğunu bilirsin. V40 Cross Country yi tasarlarken işte bundan ilham aldık. Başlangıç olarak, V40 kuzenine göre yerden yüksekliğini artırdık ve böylece önünü daha iyi görmeni sağladık; bu da hem şehir içinde hem de şehir dışında kullanışlı. Daha büyük zorluklar daha büyük jantlar da gerektirebilir; burada gösterilen otomobil, çarpıcı 19 inç Alecto jantlara sahip. Sonra da ön ve arka bölümü çakıl taşlarından korumak için belli bölgeleri plastik gövde kitiyle kapladık. Buna bal peteği şeklinde ön ızgara ve dik Gündüz Farları gibi harika tasarım öğelerini de eklediğimizde, modern İskandinav Tasarımının en iyisini elde etmiş olduk, ek arazi görünümüyle birlikte. Arka koruma levhası V40 Cross Country ni mükemmel bir şekilde tamamlıyor; Volvo nun maceracı yetenekleriyle ilgili görsel bir ipucu sağlıyor ve ayrıca zorlu yollarda ek koruma sağlıyor. V40 CROSS COUNTRY NİN ÇEKİCİ TASARIM ÖZELLİKLERİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİYİ VOLVOCARS.COM.TR DE BULABİLİRSİN.

10 Elektronik Denge Kontrolü (ESC) standart olarak sunuluyor. V40 Cross Country nin dengesini kaybetme riski varsa, ESC doğru miktarda fren gücü uygulayarak ve motor gücünü gerektiği kadar azaltarak kaymayı önlüyor; sen hiçbir şey hissetmeden. DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VOLVOCARS.COM.TR Güç ve yol tutuşu.

11 Maceraların seni normal yolların dışına götürüyorsa, Dört Tekerlekten Çekiş ile sunulan T5 versiyonunu seçmeni öneririz. Bu şekilde, üzerinde bulunduğun yol yüzeyi ne olursa olsun, otomobilinin bütün gücünün çekişe dönüşeceğinden emin olabilirsin. Dört Tekerlekten Çekiş Eğim İniş Kontrolü ile birlikte sunulduğu için, en dik yokuşları bile kendinden emin bir şekilde geçebileceksin; sadece direksiyonu kontrol etmen yeterli. V40 Cross Country, T5 AWD versiyonunda 210 km/s son hızı ve 6.1 saniyelik km/s hızlanma süresiyle yolda da hayal kırıklığına uğratmayacak. Otomobil kullanmayı seviyorsan, Viraj Çekiş Kontrol sistemimizi beğeneceksin. Bir virajdan çıkarken içteki ve dıştaki tekerleklere uygun miktarda güç ve fren uygulayarak otomobilin önden dışa kayma davranışını azaltıyor. Bir yan yoldan hızlı bir anayola girişte çok kullanışlı.

12 Özel bir bağlantı. Volvo On Call otomobilinize daha önce hiç olmadığı gibi bağlanmanıza olanak tanıyor ve aynı zamanda otomobilinizi de dış dünyaya bağlıyor. Sistemin temelini, nerede olursanız olun otomobilinizi kontrol edebileceğiniz ve etkileşimde bulunabileceğiniz bir akıllı telefon uygulaması oluşturuyor. Bu da, örneğin gelişinizden önce otomobili ısıtmak isterseniz çok kullanışlı. İnternete bağlanmak için de donanımda kendi modemi ve özel bir SIM kart yuvası bulunuyor. Volvo On Call en çok ihtiyacınız olduğu anda yardım sağlıyor. Kabindeki On Call düğmesi sizi arıza hizmetlerine bağlıyor. Acil durumlarda da, kabindeki SOS düğmesi sizi hemen Volvo On Call profesyonel operatör lerine ulaştıracak. Her türlü ihtimale karşı önlem olması için, bir kaza geçirdiğinize dair işaretler varsa (örneğin hava yastığının açılmış olması), sizi arayacağız. Cevap yoksa, hemen size acil yardım hizmetlerini göndereceğiz. Volvo On Call Türkiye de sunulmamaktadır.

13 SENSUS 11 Otomobilinle etkileşimin sezgisel yolu. Volvo Sensus seni otomobiline ve etrafındaki dünyaya bağlayan geniş kapsamlı yaklaşımımızı oluşturuyor. Yoldayken dünyayla iletişiminin kopmamasını sağlıyor. Sensus Connect ile ön paneldeki yedi inçlik ekranı İnternet bağlantılı bir bilgi ve eğlence merkezine dönüştürebilirsin. Hem web'de sörf yapabilir hem de Rdio'dan Stitcher'a ve TuneIn'e kadar çeşitli uygulamaları indirebilirsin. Sensus Connect ayrıca basit İnternet haritalarına ve yol kılavuzlarına erişim olanağı sunuyor ve navigasyonlu kılavuzluktan, 3 boyutlu görünümlerden ve navigasyon haritalarından yararlanmak için, Sensus Navigasyon opsiyonu da var. Bu arada, Connected Servis Randevusu da otomobil koltuğunun rahatlığından otomobilin için servis randevusu almana olanak tanıyor. Kaliteli high-end müzik deneyimi de Sensus'un bir parçası. İşte bu nedenle en gelişmiş teknolojiye sahip Premium Sound'u Harman Kardon ile birlikte tasarladık. 10 hi-fi hoparlörü kullanan amfi'de yeni nesil ses iyileştirme yazılımı Dirac Live bulunuyor. İnanılmaz derecede gerçekçi sahne sesi ve daha iyi bas performansının yanında, bu ses sistemi her yolcu için benzersiz bir ses deneyimi sunuyor ve dış medya çalarlara kolayca bağlanıyor. Dijital sürücü ekranımız da diğer bir hoşluk. Seni yormadan ihtiyacın olan bütün bilgileri sunmakla kalmıyor, üç arkaplan ayarı Elegance, Eco ve Performance aynı zamanda ortadaki ekranla senkronize çalışıyor. Fiziksel kontrollerimiz, örneğin, manken klima düğmelerini içeren havada asılı orta konsolumuz da hem fonksiyonel hem de güzel İsveç tasarımına bir başka örnek. Bir de belli otomatik şanzımanlarda sunulan dikkat çekici aydınlatmalı vites kolu topuzu var. Karanlıkta hoş bir şekilde ışıldayarak gece sürüşlerine özel bir hava katıyor.

14 volvo V40 Cross Country Volvo Cars tan sezgisel güvenlik. Senin için ve etrafındakiler için. Vizyonumuz, çarpışmayan otomobiller tasarlamak. Volvo Cars ta, güvenlik DNA mızın doğal bir parçası. Dünyanın en öncü hayat kurtaran teknolojilerinden bazılarını biz icat ettik, örneğin, insanlık için en önemli yeniliklerden biri olarak kabul edilen üç noktadan bağlantılı emniyet kemeri gibi. Ama daha da yükseği hedefliyoruz. Amacımız çarpışmayan otomobiller tasarlamak. Kısa vadede amacımız 2020 itibariyle yeni bir Volvo da hiç kimsenin ölmemesi ya da ciddi bir şekilde yaralanmaması. IntelliSafe otomobiller ile insanlar arasında daha uyumlu bir ilişki için yaklaşımımızı oluşturuyor. Bunu başarmak için, Volvo na daha güvenli sürüş için akıllı, sezgisel özellikler ekledik. IntelliSafe teknolojileri sadece otomobilinin içindeki insanları korumakla kalmıyor, dışarıdaki insanları da düşünüyoruz, örneğin yayaları ve bisikletlileri belirlemene yardım eden teknolojiyi kullanarak. 50 km/s ye kadar hızlarda giderken, City Safety/Şehirde Güvenlik Sistemi çarpışmadan kaçınma teknolojimiz önüne bakıyor ve öndeki bir araca çarpmak üzereysen otomatik olarak fren yapıyor. Size daha yüksek hızlarda daha fazla destek sağlamak için Otomatik Frenlemeli, Yaya ve Bisikletli Algılamalı Çarpışma Uyarı sistemimiz bir araca fazla yakınsaz ve çarpışmak üzereysen seni uyarıyor, hem gündüz hem de geceleyin. Ayrıca, gündüzleyin yolda bir yaya ya da seninle aynı yönde giden bir bisikletli varsa tepki gösteriyor. Uyarıya tepki göstermemen durumunda da, otomobiliniz otomatik olarak fren yaparak çarpışmadan kaçınmana ya da etkisinin azaltılmasına yardım ediyor. IntelliSafe teknolojilerimiz aynı zamanda günlük kullanımını da destekliyor; BLIS sistemi, Şerit Koruma Yardımı ve Çapraz Trafik Uyarısı otomobilinin yanındaki farklı tehlikeleri erken bir şekilde fark etmene yardım ediyor. Trafik İşareti Bilgi teknolojisi o anki hız sınırlamaları ve diğer önemli yol işaretleriyle ilgili güncel bilgi sağlıyor. Seni yolda biraz daha rahatlatmak için, Adaptif Hız Sabitleyici ayarladığın hızı ve öndeki araçla mesafeyi koruyabiliyor. Yavaş hareket eden trafikte, Yoğun Trafik Desteği fonksiyonumuz öndeki araçla seçilen mesafeyi otomatik olarak koruyabiliyor; duruştan 30 km/s hıza kadar. Karanlıkta daha konforlu bir sürüş için, Aktif Uzun Far sistemimiz gerektiğinde ön farları otomatik olarak kısa fara geçiriyor ve sürüş davranışın uykulu bir duruma işaret ettiğinde mola vermeni hatırlatan bir Sürücü Uyarı teknolojimiz de var. Mutlu bir sürücünün güvenli bir sürücü olduğunu bildiğimiz için, Elektronik Denge Kontrolü gibi aktif IntelliSafe teknolojilerimiz sürüş zevkinden taviz vermeden her türlü koşulda güven verici bir sürüş dengesi sağlıyor. Burada amaç sana mümkün olan en insani sürüş deneyimini, istediğin şekilde sunmak. Aynı zamanda ister otomobilinin içinde ister dışında olsun, insanları tehlikeden korumaya yardım etmek.

15 Uzak görüşlü arkadaşın. Otomatik Frenlemeli, Yaya ve Bisikletli Algılamalı Çarpışma Uyarısı sistemimiz yoğun bir şekilde çalışarak seni ve otomobilin dışındaki insanları güvende tutmaya yardım ediyor. En kötü ihtimal gerçekleşip bir yaya ile çarpışman durumunda da, Yaya Hava Yastığımız şişerek darbenin etkisini azaltmaya yardım ediyor; dünyada ilk kez Volvo tarafından sunulan bir özellik. City Safety/Şehirde Güvenlik Sistemi öndeki otomobil aniden durduğunda ya da yavaşladığında seni çarpışmadan korumak için tasarlandı. Bu gelişmiş Intelli - Safe sistemi 50 km/s ye kadar hızlarda çarpışmadan kaçınmak için otomatik olarak fren yapıyor; öndeki araçla 15 km/s ye kadar hız farklarında kazadan kaçınmak mümkün olabiliyor. Diğer yol kullanıcılarına da önem verdiğimiz için, otomatik frenlemeli yaya ve bisikletli algılama sistemimiz yolunda yürüyen insanları ve otomobilinle aynı yönde giden bisikletlileri algılıyor ve zamanında tepki gösteremezsen fren yapıyor. BLIS sistemimiz radar sensörü teknolojisini kullanarak yan şeridinde sana yakın ya da kör noktanda yer alan araçlarla ilgili seni uyarıyor. Bu şekilde, güvenli olmayan durumlarda şerit değiştirme olasılığın çok azalmış oluyor. Dar park yerlerinden geri geri çıkarken, Çapraz Trafik Uyarısı fonksiyonu göremediğin araçlara karşı etrafı izliyor.

16 volvo V40 Cross Country SÜRÜŞÜN HEYECAN VERİCİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR OLMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ. SEN DE AYNI ŞEYİ DÜŞÜNECEKSİN. Drive-E ürettiğimiz her Volvo nun özünde yer alıyor. Verimli güç kavramına herşeyi dahil eden bu yaklaşımımız daha fazla güç ve daha düşük kullanım maliyeti sağlayan ama zevkli sürüşten taviz vermeyen çeşitli teknolojilerin ardındaki yenilikçi düşünce biçimimiz. Drive-E motor geliştirmelerimiz arasında motorlarımızdaki sürtünmenin azaltılması ve hem motor hem de araca koyduğunuz yakıttan en yüksek faydayı görmen için çeşitli aerodinamik iyileştirmeler yer alıyor. Start/Stop teknolojisini, enerji geri kazanım sistemlerini kullanıyoruz ve her zaman motorlarımızın mümkün olduğunca yalın ve temiz olması için çalışıyoruz. Ne de olsa çevre bilincine sahip yolculuk kavramı akıllı, düşünceli lüks felsefemizin de temelini oluşturuyor. Bu çerçevede, V40 Cross Country için güçlü, verimli Euro-6 uyumlu motorlar sunuluyor ve sadece 112 gr/km karbondioksit (CO 2 ) atığına sahip D4 dizelden, 245 beygir gücündeki 2.0 litre benzinli T5 AWD dört silindirli motora kadar çeşitli seçenekler bulunuyor. *Yakıt tüketimi ve CO 2 atık bilgileri düz şanzımanlı otomobiller içindir.

17

18 volvo V40 Cross Country HANGİ V40 CROSS COUNTRY SİN? Tebrikler, Volvo V40 Cross Country ni seçtin. Hatta tercih ettiğin motoru da belirledin. Şimdi yapman gereken tek şey senin için uygun olan donanımları ve aksesuarları seçmek. Beğeneceğini umduğumuz donanımları sunarak işini kolaylaştırmaya çalıştık. İç ve dış tasarımda klasik ve zarif görünümden sportif görünüme kadar beğeneceğin herşey var.

19 KENDİNİ İFADE ET 17 V40 CROSS COUNTRY Standart donanım şunları içeriyor: 16 inç çelik jantlar 5 koltukta da 3 noktadan bağlantılı ve kemer uyarılı emniyet kemerleri Sürücü ve yolcu ön hava yastığı Orta konsolda Kömür kaplamalar Şehirde Güvenlik/City safety Viraj Çekiş Kontrolü (CTC) Tünel konsolunda bardak tutucular Elektronik Denge Kontrolü (ESC) ETC tek bölgeli Elektronik sıcaklık kontrolü Sert bagaj örtüsü Aydınlatmalı makyaj aynası, yolcu tarafı Immobiliser Yan Perde Hava Yastıkları Lorensberg tekstil döşeme Dış sıcaklık göstergesi Yaya Hava Yastığı (opsiyonel) Uzaktan Kumandalı merkezi kilit Sensus bilgi ve eğlence sistemi, orta konsolda 5 inç renkli ekran, CD ve AUX girişini içeren Performance müzik sistemi Ön koltuklara entegre yan hava yastıkları Yol bilgisayarı Lastik tamir kiti (opsiyonel) Ön koltuklara entegre boyun zedelenmesi koruma sistemi (WHIPS) Lastik Basıncı İzleme Sistemi (TPMS) İlk yardım Kiti Diz hava yastığı, sürücü tarafı Lastik Basıncı İzleme Sistemi (TPMS) PREMIUM Standart donanıma ek olarak aşağıdakileri içeriyor: Ön kapı eşiği plakaları Yan camların etrafında parlak dekor çıtalar Katlanır yan aynalar Yer aydınlatması, yan aynalar Hız sabitleyici Arka Park yardım sistemi Yağmur sensörü, 2. nesil ADVANCE Premium donanıma ek olarak aşağıdakileri içeriyor: Sürücü Bilgi Modülü, 8 inç TFT ekran ABL (Otomatik Viraj Farları) Entegre, Menü kontrollü Ön far yıkama sistemi, düşük akışlı LED DRL farlar High Performance müzik sistemi, 4x45 W, 8 hoparlör 7 inç ekran Tekli DVD oynatıcı, MP3 USB ve ipod fonksiyonu, IAM VOLVO OCEAN RACE EDITION Bütün donanım düzeylerine eklenebilir. 17 inç Portunus alüminyum jantlar Ön koltuklarda Volvo Ocean Race amblemi Ön çamurlukta Volvo Ocean Race amblemi Volvo Ocean Race paspaslar Denizcilikten ilham alan sportif teknik görünümlü deri döşeme Volvo Ocean Race bagaj paspası Özel Volvo Ocean Race dekoratif kaplama Kapı panellerinde özel dikişler Volvo Ocean Race kapı eşiği kaplamaları Krom cam çerçeveleri Dijital sürücü ekranında açılışta amblem

20 MÜCADELEYI VOLVOOCEANRACE.COM DA PAYLAŞIN

21 VOLVO OCEAN RACE 19 BU BÜYÜK INSANI MÜCADELEYI YAŞA. BIR VOLVO NUN KONFORUNDA. Birinci bitirmenin birinci koşulu, bitirmektir. 16 metrelik dalgalar, 40 knot (deniz mili) hızdaki köpüklü fırtınalar ve günün 24 saati bitmek bilmeyen rahatsızlıklar içinde 9 ay süren 70,000 kilometrelik okyanus ötesi acımasız bir yolculuk düşün. Doğanın güçlerinin insafında yaşamak, bütünüyle yeteneklerine, sahip olduğun araçlara ve ekip arkadaşlarına güvenmek. En aşırı fiziksel ve psikolojik durumlarla karşılaşmak, insan yeteneklerini sınırına kadar zorlamak. Sürekli olarak ümitle ümitsizlik arasında savrulmak, bir tek hatanın bile yılların hazırlığını bir anda silebileceğini bilmek. Bu da günlük hayattan oldukça farklı diye düşünüyoruz (tabii ki Volvo Ocean Race e katılan teknelerden birinde mürettebat değilsen). İyi olan haberse, günlük hayatta bir yerden bir yere giderken o kadar da zorlu olmayan anlarda bile bu destansı yarışın bazı bölümlerini paylaşma olanağına sahip olman. Yüksek teknoloji ürünü Volvo Ocean 65 teknelerindeki cesur kadın ve erkeklerin onuruna, bu çok özel insani mücadelenin ruhunu yakalamak için çok özel tasarım öğeleri içeren Volvo V40 Cross Country Ocean Race Edition ı tasarladık. Dışarıdan hemen fark edeceksin: dış renklerde Incsription Kristal Beyaz, Okyanus Mavisi II, Parlak Gümüş ya da Oniks Siyah dış renkler, özel olarak tasarlanmış 17 inç Portunus jantlar (limanların Tanrısından adını alıyor), parlak siyah yan ayna ayakları ve parlak krom cam çerçeveleri. Otomobile bindiğinde sen ve ekibin kendinizi dikkatle işlenmiş benzersiz deri ayrıntılardan oluşan iç bölümle çevrelenmiş bulacaksınız; zıt renkte turuncu dikişlere sahip deri koltuklar, benzersiz Volvo Ocean Race dekoratif kaplaması ve Volvo Ocean Race tekstil paspaslar. Böylece Volvo nun her türlü yol ve hava koşulunda gidebilme yeteneğinin tadını çıkarırken, gezegendeki en zorlu maceralardan birini hatırlayacaksın, gezegenin çevresinin dolaşıldığı macerayı.

22 volvo V40 Cross Country Dışarıda: çamur, yağmur,rüzgar İçeride: tam bir şıklık

23 İÇ BÖLÜMÜ KENDİNE ÖZEL HALE GETİR 21 Volvo V40 Cross Country içinde yaşayacağın maceralar kadar sana özel olmalı. Ergonomik koltuklarımız her zaman Volvo nun güçlü yönü olmuştur; zorlu yollarda en uzun yolculuklardan sonra bile kendini zinde hissetmeni sağlayacak kadar destekleyici. V40 Cross Country de otomobilinin sportif havasını gerçekten güçlendiren çeşitli iki renkli tasarımlardan birini seçebiliyorsun. İskandinav iç tasarımında ışığın doğru ayarlanması çok önemli ve aynı şey otomobillerimiz için de geçerli; karanlık bastıktan sonra yedi farklı seçenekten istediğiniz iç ortamı seçebilmene olanak tanıyan iç aydınlatmayı sunuyoruz. Gündüzleri, sabit panoramik cam tavanımız sana ve yolcularına otomobilinin içinde harika bir ışık ve ferahlık duygusu sağlıyor. En güneşli günlerde bile konforu korumak için, renkli cam kızıltötesi ışınları azaltıyor. Fazla güneş ışığı varsa, bir düğmeye basarak kayar perdeyi kapatabilirsin. Aydınlatmalı vites kolumuz ve çerçevesiz iç aynamız, her kullandığında bunun harika bir şekilde tasarlanmış bir otomobil olduğunu hatırlatan iç bölümü tamamlıyor. DAHA FAZLA BILGI IÇIN VOLVOCARS.COM.TR

24 volvo V40 Cross Country Textile/T-Tec, S530 Parlak Bej, Parlak Bej iç bölüm Deri, S100 Kömür, Kömür iç bölüm Deri, S10N Kömür/Fındık Kahverengisi, Kömür iç bölüm Modern Ahşap Copper Dawn Orta Konsol Parlak Grafit alüminyum

25 DÖŞEMELER 23 Deri, S10F Kömür/Parlak Bej, Kömür iç bölüm Deri, S136 Espresso Kahverengi, Parlak Bej iç bölüm Deri, S130 Parlak Bej, Parlak Bej iç bölüm ÇEŞITLI IÇ TASARIM SEÇENEKLERI SUNULAN BÜTÜN TASARIMLARI SITEMIZDE GÖREBILIRSIN. VOLVOCARS.COM.TR

26 Mefitis, 7.5x18 inç Elmas Kesim/Mat Tech Siyah

27 ALÜMİNYUM JANTLAR 25 Alecto, 7.5x19 inç Parlak Siyah/Mat Saf Bakır ayrıntıla Alecto, 7.5x19 inç Parlak Siyah/Mat Gümüş ayrıntılar Alecto, 7.5x19 inç Parlak Siyah/Mat Siyah ayrıntılar Alecto, 7.5x19 inç Açık Gri/Mat Saf Bakır ayrıntılar Alecto, 7.5x19 inç Açık Gri/Mat Gümüş ayrıntılar Damara, 7.5x19 inç Elmas Kesim/Gri Larenta, 7x17 inç Parlak Tech Siyah Larenta, 7x17 inç Gümüş Geminus, 7x16 inç Gümüş Taş

28

29 AKSESUARLAR 27 V40 CROSS COUNTRY Yİ HAYATINA UYUMLU HALE GETİR. Yeni bir Volvo satın almanın en zevkli bölümü otomobiline kendi damganı vurmaktır. Kendi zevkini yansıtan ve kendi yaşam biçimine uygun aksesuarları seçerek V40 Cross Country ni istediğin gibi şekillendirebilirsin. Dış tasarım aksesuarları. Bu otomobil yan koruma levhalarına, arka dekoratif kaplamaya, çift egzoz çıkışlı arka koruma levhasına ve kayak tutucuyu içeren tavan yükü taşıyıcılarına sahip. 7.5x19 inç Alecto alaşım jantlar da Parlak Siyah/Mat Siyah kaplamalı, Parlak Siyah,/Mat Raw Bakır kaplamalı, Parlak Siyah/Mat Gümüş kaplamalı, Açık Gri/Mat Gümüş kaplamalı ya da Açık Gri/ Mat Raw Bakır kaplamalı olarak sunuluyor. DAHA FAZLA AKSESUAR IÇIN SITEMIZI ZIYARET EDEBILIRSIN. ACCESSORIES.VOLVOCARS.COM

30 volvo V40 Cross Country

31 AKSESUARLAR 29 Dekoratif kaplama, arka. Bu şık ve sağlam bir şekilde üretilmiş, lastik şeritlere sahip gümüş renkli kaplamalar sadece Volvo ndaki diğer Dış Tasarım Kiti ayrıntılarını tamamlamakla kalmıyor, aynı zamanda yükleme ve boşaltma sırasında arka tamponu koruyor. Tavan yükü taşıyıcıları. Doğrudan rayların üzerine takılan bu aerodinamik tasarımlı alüminyum yük taşıyıcıları kolay kullanılan bir tavan yükü taşıma sistemi sunuyor. Bir kayak taşıyıcısı ya da başka bir Volvo yük taşıma aksesuarı ekleyip yola çıkabilirsin. Dönüştürülebilir çocuk koltuğu (9 25 kg). Bu gelişmiş, esnek çocuk koltuğu 9 aylıktan altı yaşına kadar çocuklara uygun. Otomobilin emniyet kemeri takılarak kullanılıyor ve kolayca ayarlanarak hem konforu hem de güvenliği en üst düzeye çıkarıyor. Bagaj bölme sistemi. Bu kolayca takılabilen, tavan raylarına ve yük tutucuya sahip teleskopik çerçeve, çantaları, eşyaları ve boştaki şeyleri sabitlemeyi ve organize etmeyi kolaylaştırıyor. Hassas eşyalar diğer yüklerden ayrılabiliyor ve bagaj alanı da gerekirse ikiye bölünebiliyor. Bölme sistemine ihtiyaç duyulmadığında da, çıkarması ve saklaması kolay. Bagaj bölümü ızgarası. Bu çelik yük bölümü ızgarası sert bir frenlemede otomobildeki insanları bagajda serbest duran ve tehlikeli olabilecek eşyalara karşı koruyor. Kir örtüsü, bagaj bölümü. Bu dayanıklı vinil örtü bagaj bölümünü kaplayarak kir ve suya karşı koruyor. Örtünün koltuk arkalığı kısmı da bölünmüş olduğu için arka koltuk arkalıklarının ayrı ayrı yatırılmasına olanak tanıyor. VOLVO CAR LIFESTYLE COLLECTION DİĞER YAŞAM TARZI AKSESUARLARINI AŞAĞIDA GÖREBİLİRSİN. COLLECTION.VOLVOCARS.COM

32

33 VOLVO DENEYİMİ 31 Araç sahibi olmanın en basit yolu. Siz mutlu olduğunuzda biz de mutlu oluruz. Bir Volvo satın aldığınızda, otomobil sahibi olmanın en kolay yolunu seçmiş olursunuz. Finansman, sigorta, servis hizmetleri, lastik değişimi, temizlik, yani araç sahibi olmanızın ilgi çekmeyen tüm yönlerini daha kolay, daha hızlı ve daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz. İşte bu nedenle Volvo yetkili satıcınız her zaman sizden ilham alarak tasarlanmış hizmetler sunar ve mümkün olduğunca keyifli bir otomobil sahipliği sağlar. Ama bu daha başlangıç. Yenilik alanındaki benzersiz bir şekilde İsveçli yaklaşımımız sayesinde sürekli olarak hayatınızı kolaylaştıracak yeni yollar buluyoruz. Örneğin, sadece otomobilinizdeki bir düğmeye basarak randevu almanızı sağlayan Connected Servis Randevusu fonksiyonu. Ya da dünya çapında Volvo otomobil servislerinde yavaş yavaş devreye sokulan bir yarış pit stopundaki gibi yeni, ekipler halinde çalışma yöntemi. Buna Volvo Kişisel Hizmeti diyoruz ve servis ziyaretlerinizi daha kısa ve pratik hale getirecek. Gelecekte otomobilinizin servisi çok daha basit olacak. SATIN ALMA VE KULLANIM Volvo OtoGaranti Volvo OtoFinans Volvo OtoKasko SERVİS VE BAKIM Volvo Servis 2.0 Yazılım Güncellemeleri Kişisel Servis Yetkilisi Volvo Profesyonel Araç Bakımı Lastik hizmetleri İHTİYAÇ DURUMUNDA Volvo OtoLine Yol Yardımı Onarımlar Volvo Cam Hizmeti Volvo Mini Onarım Klima Bakım Hizmeti MY VOLVO My Volvo, otomobilinizi en iyi şekilde tanımak ve kullanmak için gerekli her şeyi içeren kişiye özel bir web sitesidir. Size şunları sağlıyor: Volvo otomobil sahipliğiniz hakkında bütün bilgiler Otomobilinizle ilgili bütün bilgilere kolay erişim Kişiye özel teklifler ve özel indirimler Kendi Volvo modelinize özgü yararlı ipuçları Nasıl yapılacağını anlatan filmler ve kullanıcı kılavuzları Online Servis Randevusu Otomobil sahipliğinizin önemli aşamalarıyla ilgili hatırlatıcı uyarılar Özel makaleler, filmler ve fotoğraflar CONNECTED SERVİS RANDEVUSU* Volvo nuzda Sensus Connect varsa, servise gitmesi gerektiğinde size hatırlatıyor ve sizin için Volvo Servisinizle temasa geçmeyi öneriyor. Tercih ettiğiniz Volvo Servisinizden gönderilen randevu önerileri doğrudan otomobilden ya da kişisel My Volvo web sitenizden yönetilebiliyor. Servise gitme zamanı geldiğinde de Volvo nuz size hatırlatıyor hatta size oraya kadar kılavuzluk ediyor. Volvo nuz bize de neye ihtiyacı olduğunu söylediği için, buraya geldiğinde tam olarak gereken bakımın yapılmasını sağlayabiliyoruz. * Piyasaya sürülme tarihine bağlı olarak sunulacak. Volvo yetkili satıcınızla iletişime geçebilirsiniz. DAHA FAZLA BILGI IÇIN VOLVOCARS.COM.TR

34 volvo V40 Cross Country T5 AWD T3 Motor tipi: 2.0 litre sıralı 4 silindirli benzinli turbo 1.5 litre sıralı 4 silindirli benzinli turbo Şanzıman: Sekiz vitesli Geartronic Altı vitesli Geartronic Yakıt tüketimi, litre/100 km, ortalama, düz.: /6.4 /5.6 CO 2 gr/km, düz.: /149 /131 Maks. güç, hp, d/d: 180 (245) (152) 5000 Maks. tork, Nm, d/d: 350/ / Hızlanma, km/s, sn., düz/otom.: /6.1 /8.5 Son hız, km/s, düz.: /210 /210 Yakıt deposu, litre: Çevre sınıflandırması: Euro 6 Euro 6 Yeni nesil Polestar Perfomance bütünüyle yeni bir sürüş deneyimi sunuyor. Komutlarınıza daha hızlı ve net tepkiler vererek daha iyi sürüş dinamikleri ve sürücü kontrolü sağlamak için otomobilin beş önemli alanı iyileştirildi. Bütün bunlar resmi yakıt tüketimini ve Volvo orijinal garantilerini etkilemeden yapıldı. DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: POLESTAR.COM

35 BİLGİLER Motor tipi: 2.0 litre sıralı 4 silindirli common-rail turbodizel Şanzıman: Sekiz vitesli Geartronic Yakıt tüketimi, litre/100 km, ortalama, düz/otom.: /4.3 CO 2 gr/km, düz/otom.: /112 Maks. güç, hp, d/d: 140 (190) 4250 Maks. tork, Nm, d/d: 400/ Hızlanma, km/s, sn., düz/otom.: /7.5 Son hız, km/s, düz/otom.: /210 Yakıt deposu, litre: 62 Çevre sınıflandırması: Euro 6 D4 Bütün teknik bilgiler değişiklik gösterebilir. En son bilgiler için lütfen Volvo yetkili satıcısına başvurun. Lütfen dikkat: Bu broşürdeki bilgilerin bazıları, ürün özelliklerinde baskıdan sonradan olabilecek değişiklikler nedeniyle doğru olmayabilir. Açıklanan ya da gösterilen bazı donanımlar şu anda ek ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Sipariş etmeden önce lütfen en son bilgiler için Volvo yetkili satıcınıza başvurun. Üretici firma herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin, fiyatlarda, renklerde, malzemelerde, özelliklerde ve modellerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

36 volvo V40 Cross Country 614 Buz Beyazı 707 Inscription Kristal Beyazı (Parıltılı metalik, ışığa ve bakış açısına bağlı olarak beyazdan parlak sıcak sarı/beyaz renge değişiyor) (Volvo Ocean Race Edition da da sunuluyor) 477 Inscription Parlak Gümüş Gri metalik (Parıltılı metalik, ışığa ve bakış açısına bağlı olarak gümüşten maviye değişiyor) 713 Power Mavi metalik 019 Siyah 717 Onyx Siyah metalik (Volvo Ocean Race Edition da da sunuluyor) 712 Java metalik 702 Flamenko Kırmızı metalik

37 RENKLER 711 Bright Silver metallic (Ayrıca Volvo Ocean Race Edition da da sunuluyor) 710 Misty Blue metallic 706 Okyanus Mavisi II metalik* (Sadece Volvo Ocean Race Edition da sunuluyor) 467 Sihirli Mavi metalik 714 Osmiyum Gri metalik 708 Raw Bakır Kahve metalik DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VOLVOCARS.COM.TR 612 Kırmızı *Şubat 2016 ya kadar sunulacak. Lütfen dikkat: Basılı malzemede renklerin aynen gösterilmesi mümkün değildir. Lütfen Volvo yetkili satıcınızdan örnek göstermesini isteyiniz.

38 VOLVOCARS.COM.TR

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. CROSS COUNTRY BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha

Detaylı

N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR

N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR MERHABA YENİ OTOMOBİLİN SENIN MACERAN SENSUS SAYFA 01 SAYFA 04 SAYFA 08 SAYFA 10 INTELLISAFE DRIVE-E VOLVO OCEAN RACE KENDİNİ İFADE ET SAYFA 12 SAYFA 14 SAYFA 16 SAYFA 18

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR

N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR MERHABA YENİ OTOMOBİLİN OTOMOBİLİNİN İÇİNDE SENSUS SAYFA 01 SAYFA 04 SAYFA 08 SAYFA 12 INTELLISAFE DRIVE-E R-DESIGN VOLVO OCEAN RACE SAYFA 14 SAYFA 16 SAYFA 18 SAYFA 20

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Kasım 2016 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S BVM5 Manuel BVM5 Manuel BVM5 Manuel

Detaylı

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş.

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Corolla Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Motor Güç Yakıt tüketimi* CO 2 emisyonları* Hızlanma Bulunduğu modeller 1.33 litre benzinli 99 PS 5.6 l/100 km 129 g/km 12.6 saniye Life Dual VVT-i 6/MT

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 Tam Otomatik LIVE, FEEL LIVE,

Detaylı

Ürünlerdeki değişiklikler nedeniyle bu pdf'teki bazı bilgiler doğru olmayabilir...

Ürünlerdeki değişiklikler nedeniyle bu pdf'teki bazı bilgiler doğru olmayabilir... Oluşturduğunuz PDF VOLVO XC90 Dış Tasarım Renk Jantlar 614 Buz Beyaz Opak Alaşım 19 inç + 235/55 ''Momentum'' İç Tasarım Kaplama Vites kolu Direksiyon simidi Döşeme Çapraz Fırçalanmış Alüminyum dekor kaplamalar

Detaylı

N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR

N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR MERHABA YENİ OTOMOBİLİNİZ SAYFA 01 SAYFA 04 OTOMOBİLİNİZİN İÇİNDE ŞASI VE KULLANIM SAYFA 10 SAYFA 08 SENSUS INTELLISAFE DRIVE-E INSCRIPTION SAYFA 12 SAYFA 14 SAYFA 16 SAYFA

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Ağustos 2017 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 BVM5 Manuel BVM5

Detaylı

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay ya da

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

Vito Tourer Donanım Özellikleri

Vito Tourer Donanım Özellikleri Pro 114 / 116 114 ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi) ASR (Antipatinaj Sistemi) BAS (Frenleme Kuvveti Yardım Sistemi) 9. Nesil adaptive ESP (Yüke Duyarlı Elektronik Dengeleme Programı) EBD (Elektronik

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. S80 BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaFabia RS Fabia RS Fabia RS, güvenli viraj geçişlerine imkan tanıyan döner modüllü halojen projektör farlara sahiptir. RS logolu ön ızgara dostça bir görünüm verirken, sağlam ön tamponu

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. S60 BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi SUZUKI SX4 Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. Allgrip

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

BİZ VOLVO OTOMOBİLİZ.

BİZ VOLVO OTOMOBİLİZ. BİZ VOLVO OTOMOBİLİZ. Bizim için önce insan gelir. Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her za-man o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay ya da daha

Detaylı

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. XC70 BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay

Detaylı

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YOLCULARINIZ ÖZELSE, ARACINIZ DA ÖZEL OLMALI. Benzersiz özellikleriyle özel yolcu taşımacılığı için tasarlanan, herkesin ilk tercihi olacak. TÜM ÖZEL İHTİYAÇLAR

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER MODELLER MOTOR 1.2 Puretech 110hp S&S 1.6 BlueHDi 100 HP EAT6 Tam Otomatik BVM5

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline İlan no: 209679 Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline Sahibinden Kiralık Scirocco - SİYAH - Günlük : 149 TL Haftalık : 148 TL Aylık : 147 TL BEYAZ - GRİ - UYGUN FİYAT GARANTİ İlan tarihi: 17 Ekim

Detaylı

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, şehrin tüm kapılarını sizin için açmaya hazır. 100 kilometrede 4,3 litre yakıt tüketimiyle* sınıfının

Detaylı

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG İlan no: 302363 Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG Sahibinden Garantisi Devam eden, SEAT LEON 1.6 TDI 105 HP DSG S&S, 2013 64.000 TL İlan tarihi: 9 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Adana,

Detaylı

BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. XC60 BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX...

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Ford B-MAX 2010 yılında Cenevre fuarında konsept araç olarak ilk kez tanıtıldığında eşsiz tasarımı sayesinde büyük hayranlık uyandırmış ve tüm otomobilseverlerin

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

Peugeot HDi Premium Otomatik

Peugeot HDi Premium Otomatik Peugeot 308 1.6 HDi Premium Otomatik İlan no: 322237 İlan detayları Sahibinden 47.500 TL 12 Oca 2017 47.500 TL 18 Eyl 2016 52.500 TL ÖZEL ÜRETİM TÜRKİYEDE TEK DİYENLER BİDAHA DÜŞÜNSÜN KAZASIZ İlan tarihi:

Detaylı

Fiyat Listesi Temmuz 17

Fiyat Listesi Temmuz 17 Fiyat Listesi Temmuz 17 Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve

Detaylı

MICRA BROSUR 22x15.indd :21

MICRA BROSUR 22x15.indd :21 MICRA BROSUR 22x15.indd 1 10.02.2012 11:21 MICRA BROSUR 22x15.indd 2 10.02.2012 11:21 ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, şehrin tüm kapılarını

Detaylı

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Yeni Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor.

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Amarok Canyon Tekdüzeliğe son. Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Heyecanı içine bindiğiniz anda yaşayacağınız Yeni Amarok Canyon, iç mekandan başlayan özel bir tasarıma sahip. Vites topuzundan

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

YENİ. & V40 Cross Country

YENİ. & V40 Cross Country YENİ & V40 Cross Country İNSANLAR İÇİN YENİLİK İsveç Üretimi Volvo Cars ta hayatınızı daha iyi hale getirmek için sürekli olarak yenilikler yapıyoruz. Her otomobil, her teknoloji ve her tasarım net bir

Detaylı

YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ

YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ 2 MODERN ETKİLEYİCİ TASARIM YENİ CITROËN BERLINGO, etkileyici tasarımını yenilenen ön tasarımıyla pekiştiriyor. Keskin hatlı yeni tampon, daha alçak ve genişletilmiş radyatör

Detaylı

Opel Insignia 1.6 T Cosmo

Opel Insignia 1.6 T Cosmo İlan no: 287222 Opel Insignia 1.6 T Cosmo Sahibinden Opel İnsignia Cosmo, 43.670 km'de, 2009 Model, Gerçek 5 kapı 58.000 TL İlan tarihi: 25 Nisan 2016 İlan detayları İlan detayları İl Afyonkarahisar

Detaylı

Hyundai i CVVT Style

Hyundai i CVVT Style Hyundai i20 1.4 CVVT Style Sahibinden 23500 km 2017 i20 mpı otomatik İlan no: 409786 66.500 TL İlan tarihi: 15 Temmuz 2017 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2017 Km Kasa tipi Vites tipi

Detaylı

DAHA DİNAMİK BİR HAYAT TARZI İÇİN!

DAHA DİNAMİK BİR HAYAT TARZI İÇİN! DAHA DİNAMİK BİR HAYAT TARZI İÇİN! LÜKÜN ZEVKİNİ ÜRÜN! Bagaj alanı, ihtiyaca göre koltuklar değişik konumlarda yatırılarak optimum seviyede kullanılır. GENİŞ İÇ HACİM Rodius un ön ve arka bölümünün havalandırması

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. V60 BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra CLASSIC III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Elektronik Stabilite

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

DAKAR RUHUNUN VÜCUT BULMUŞ HALİ!

DAKAR RUHUNUN VÜCUT BULMUŞ HALİ! DAKAR RUHUNUN VÜCUT BULMUŞ HALİ! Tasarım ilhamı tamamen CRF450 RALLY yarış motosikletinden alınan CRF250 RALLY, arka ABS iptal seçeneği, çok fonksiyonlu dijital gösterge paneli, 10 litrelik yakıt tankı

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites İlan no: 207935 Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites Sahibinden DOKTORDAN ÇOK TEMİZ VOLVO XC60 R DESIGN OCEAN RACE ÖZEL ÜRET 140.000 TL İlan tarihi: 29 Eylül 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER nıssan MICRA 2 ŞEHRİN ANAHTARI SİZİN OLSUN! NISSAN MICRA, EŞSİZ TASARIMI VE YENİLİKÇİ TEKNOLOJİSİYLE ARADIĞINIZ ŞEHİR OTOMOBİLİ Her yere rahatça park etmenizi sağlayan kompakt boyutu, kesintisiz sürüş

Detaylı

Teknik özellikler. Corolla 1.6 Advance Multidrive S. Toyota kodu 28LezU9. Model. İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler.

Teknik özellikler. Corolla 1.6 Advance Multidrive S. Toyota kodu 28LezU9. Model. İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler. Toyota kodu 28LezU9 Corolla 1.6 Advance Multidrive S Model Corolla 1.6 Advance Multidrive S İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler Bej Kumaş (FD01) Teknik özellikler Yakıt Tüketimi ve Emisyon

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 İlan no: 218701 Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Orta 2012 155.000 TL İlan tarihi: 17 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Ford C MAX ecoboss Ford C MAX diesle tekna Markalar Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 51.350,00 TL

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 Elegance

Skoda Octavia 1.6 Elegance İlan no: 271549 Skoda Octavia 1.6 Elegance Sahibinden 2014 MODEL 48.000 KM ELEGANCE DONANIM, OPSİYONLAR, DSG 92.000 TL İlan tarihi: 2 Mart 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2014 Km

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Style Titanium Style donanım seviyesine ek olarak 16" aluminyum jantlar 17" Aluminyum jantlar Ön sis farları Elektrikli katlanır

Detaylı

Honda Civic 1.6 Elegance

Honda Civic 1.6 Elegance İlan no: 321447 Honda Civic 1.6 Elegance Sahibinden Sahibinden 2012 Civic Elegance Füme Servis Bakımlı Garantil 57.750 TL İlan tarihi: 6 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Ataşehir,

Detaylı

OPEL Astra Classic ][][

OPEL Astra Classic ][][ OPEL Astra Classic ][][ Astra Classic ][][ nin sunduğu keyif sınırsız. Yüksek standartları ve üstün özellikleri ile son derece etkileyici bir otomobil. Astra Classic ][][! Çarpıcı bir görünüm, üstün bir

Detaylı

Volvo V40 V40 T-4 Aut.

Volvo V40 V40 T-4 Aut. Volvo V40 V40 T-4 Aut. İlan no: 407956 İlan detayları Sahibinden 110.000 TL 18 Haz 2017 110.000 TL 18 Haz 2017 11.000 TL SAHİBİNDEN SIFIR AYARINDA VOLVO V40 CC T3 İlan tarihi: 18 Haziran 2017 İlan detayları

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Tourneo Courier Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü

Detaylı

Kompakt bir sedanda aradığınız her şey Attrage da. Yüksek yakıt ekonomisinden manevra kabiliyetine kadar Attrage tüm beklentilerinizi karşılıyor.

Kompakt bir sedanda aradığınız her şey Attrage da. Yüksek yakıt ekonomisinden manevra kabiliyetine kadar Attrage tüm beklentilerinizi karşılıyor. Kompakt bir sedanda aradığınız her şey Attrage da. Yüksek yakıt ekonomisinden manevra kabiliyetine kadar Attrage tüm beklentilerinizi karşılıyor. Attrage bununla da kalmıyor; geniş iç hacmi ve konfor sunan

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic İlan no: 332195 Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic Sahibinden S-LİNE 2012 YENİ- GÖRÜNÜM-BOSE OTM BAGAJ-7 KİŞİLİK HASAR KAYI 118.900 TL İlan tarihi: 7 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Gaziantep,

Detaylı

Yeni Amarok Aventura

Yeni Amarok Aventura Yeni Amarok Aventura Her koşula karşı tam donanımlı. Şehirde macerayı sevenler Yeni Amarok Aventura yı çok sevecek. Şehrin en sakin semtinde bile heyecan, Yeni Amarok Aventura nın peşinden gelir. Hissettirdiği

Detaylı

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı.

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. YENİ FORD FIESTA İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. Yeni tasarımıyla çok daha sportif bir görünüme bürünen Yeni Fiesta aynı zamanda segmentinde lider yepyeni teknolojiler sunuyor. SYNC Yeni Fiesta da

Detaylı

LandRover Range Rover Sport 3.0 TDV6 245 HP Autobiography + Bodykit

LandRover Range Rover Sport 3.0 TDV6 245 HP Autobiography + Bodykit İlan no: 209682 LandRover Range Rover Sport 3.0 TDV6 245 HP Autobiography + Bodykit Sahibinden Kiralık Range Rover Sport - Günlük : 249 TL Haftalık : 248 TL Aylık : 247 TL Vouge - SİYAH - BEYAZ - KIRMIZI

Detaylı

Volvo XC D D5 AWD (7 Koltuk) Adventure Edition

Volvo XC D D5 AWD (7 Koltuk) Adventure Edition Volvo XC 90 2.4 D D5 AWD (7 Koltuk) Adventure Edition İlan no: 241793 İlan detayları Sahibinden 72.500 TL 07 Oca 2016 72.500 TL 06 Oca 2016 74.800 TL 18 Ara 2015 79.400 TL 12 Ağu 2015 82.500 TL Teknolojinin

Detaylı

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Sahibinden Bravo 120 Bg 6 İleri 2010 Model 128000km İlan no: 386185 40.000 TL İlan tarihi: 20 Ocak 2017 İlan detayları İlan detayları İl Denizli Model yılı Ocak 2010 Km Kasa

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden Öğretmenden 1.6 toyota elegant lpg li ve otomatik İlan no: 249819 40.500 TL İlan tarihi: 7 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Polatlı, Çarşı,

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

& V60 Cross Country V60_MY17_V0.indd 1 _00J6P_V60_16w17_V0_TRtr.indd : :03

& V60 Cross Country V60_MY17_V0.indd 1 _00J6P_V60_16w17_V0_TRtr.indd : :03 & V60 Cross Country İNSANLAR İÇİN YENİLİK İsveç Üretimi Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her za-man o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay ya

Detaylı

CITROËNC1TARZINI SEVİYORUM!

CITROËNC1TARZINI SEVİYORUM! CITROËN C1 CITROËNC1TARZINI SEVİYORUM! Şehir onun doğal ortamıdır. Şehir içinde sürüş için tasarlanmış yeni Citroën C1 alışılmadık bir çeviklik, üstün ses ekipmanı, düşük yakıt tüketimi ve eğlenceli bir

Detaylı

Mercedes-Benz Sport. Tutkularınızı takip edin.

Mercedes-Benz Sport. Tutkularınızı takip edin. Mercedes-Benz Sport. Tutkularınızı takip edin. A-Serinizin atletik görünümünü zarif bir donanım ile taçlandırın. Mercedes-Benz Sport Deri Direksiyon A17246016039E38 / 808 TL Özel, siyah deri kaplamalı

Detaylı

BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio

BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio İlan no: 209687 BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio Sahibinden Kiralık BMW 6.40 - SİYAH - Günlük : 249 TL Haftalık : 248 TL Aylık : 247 TL BEYAZ - UYGUN FİYAT GARANTİSİ İlan tarihi: 17 Ekim 2014 İlan detayları İlan

Detaylı

Volvo S D Drive

Volvo S D Drive Volvo S40 1.6 D Drive Sahibinden Acil Ev İhtiyaçından satılık Sahibinden S40 İlan no: 320376 41.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2010 Km Kasa tipi Vites

Detaylı

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure İlan no: 194503 Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure Sahibinden SAHİBİNDEN SINIFIN EN DOLUSU 3008 CROSSOVER 64.900 TL İlan tarihi: 22 Mayıs 2014 İlan detayları İlan detayları İl Burdur Model yılı

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı