AVAKOZA ERP K u r u m s a l P e r f o r m a n s Y ö n e t i m i

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "AVAKOZA ERP K u r u m s a l P e r f o r m a n s Y ö n e t i m i"

Transkript

1 AVAKOZA ERP K u r u m s a l P e r f o r m a n s Y ö n e t i m i K u r u m u n u z a r e n k k a t ı y o r u z

2 Değişim için hazır mısınız? Biz hazırız Dünya hızla değişiyor. İş yapma biçimleri hızla değişiyor. Sadece işletmenizin içyapısı değil, aynı zamanda tedarikçi, müşteri ve iş ortaklarınızla olan ilişkileriniz de değişiyor. Geleneksel yönetim araçları yerini web tabanlı, mobil cihazların da içinde bulunduğu yeni yönetim araçlarına bırakıyor. * * * Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) projeleri, birer değişim projeleridir. Aynı zamanda ERP projeleri değişen yeni yöntemleri yakalama fırsatlarıdır. AVAKOZA ERP çözümü de, yeni iş modellerini bir bütünlük içinde sunan bir değişim projesidir. AVAKOZA ERP güçlü bir disiplindir. İşletmenizin tüm iş süreçlerini aynı çatı altında yönetir. AVAKOZA ERP sadece bir yazılım çözümü değil, aynı zamanda etkin ve sade çözüm yollarını içinde barındıran bir yönetim sistemidir. Hata yapmanızı engellediği gibi size yol göstericidir. İçinde barındırdığı iş yapma kültürünü işletmenize aktarır. * * * 1995 yılından bu yana bilgi teknolojilerini en etkin şekliyle kullanarak, hem Türkiye deki, hem dünyadaki müşterilerimize kurumsal iş çözümleri sunuyoruz. Yenilikçi, rekabetçi ve yalın çözümler üretiyoruz. Biz müşterilerimizle büyüyoruz, müşterilerimiz bizim çözümlerimizle güçleniyor Size, daha iyi yönetebileceğiniz sistemler kuruyoruz. Performansımızı her geçen gün sizlerle birlikte arttırıyoruz. Bugün dünden daha iyiysek, bunu çok çalışmamıza ve düzgün hizmetimize borçluyuz. Derdinizi iyi biliyoruz, birlikte tarif ediyoruz. Bizim derdimiz size işinizi doğru yöntemlerle yaptırarak işinizi hatasız yönetmenizi sağlamak. Değişim için hazırız

3 Yönetim tek kaynaktan! AVAKOZA ERP iş süreçlerinizi etkin şekilde kontrol etmenize, yönetmenize, izlemenize ve maliyetlerinizi düşürmenize yarayan Kurumsal Kaynak Planlaması çözümüdür. Finans operasyonlarınızdan sevkiyatınıza, üretim operasyonlarınızdan maliyet hesaplamanıza kadar tüm süreçlerinizi tek çözüm altında topladık. Tek kaynaktan yönetmenin rahatlığını yaşayın Küreselleşme, yeni teknoloji ve buna bağlı olarak müşteri beklentilerinin değişmesi etkin planlama ve müşteri memnuniyeti alanlarında yeni ihtiyaçları doğurmuştur. Artık kurumlardan daha yenilikçi, hızlı ve esnek tepkiler beklenmektedir. Maksimum esneklik, daha yüksek kalite standartları ve artan etkinlik ortak kriterler haline gelmiştir. Hammadde maliyetlerindeki artış, müşteri taleplerindeki hız ve güvenilir teslimat beklentileri operasyon sürelerinin azalmasına neden olmuştur. Tüm iş süreçlerinin entegrasyonu ve anahtar bilgilere hızlı ulaşım, kurumun hedeflerine ulaşması için olmazsa olmaz ihtiyaçlardır. Tüm iş süreçlerinde şeffaflık ve yapılan işin çapraz kontrolü ancak Kurumsal Bilgi Yönetim Sistemleri ile sağlanabilir. Üretim, planlama, kalite kontrol, satış, satınalma, stok ve finans gibi iş süreçlerindeki bilgi akışının yönetimi kuruma önemli rekabet avantajları sağlar. Siz de müşterilerinize daha iyi hizmet vermek ve yakaladığınız fırsatları hızlı bir şekilde avantaja dönüştürmek için, kurumunuzun iç ve dış faaliyetlerini tek kaynaktan yönetin! Değişimi Başarıyla Yönetmek Artık değişim kaçınılmaz. Zira dün mükemmel olarak bilinen bir ürün veya hizmet, ona alışınca normal ve daha iyisini bulunca yetersiz görülebiliyor. Dolayısıyla müşterilerinizin yükselen beklentilerine cevap verebilmek için kurumların da sürekli olarak kendilerini yenilemeleri ve başarı için değişmeleri gerekiyor. O halde değişimi doğru biçimde yönetmek gerekiyor. Değişimi yönetmenin en önemli aşaması, iş süreçlerinizin tıkandığı noktaları ve yavaşlayan reflekslerinizi yeniden modellemektir. Bunun için de kurumunuzun tamamını kuşatan kurumsal bir çözüme ihtiyacınız var. AVAKOZA ile değişimi başarıyla yönetebilirsiniz.

4 ERP, B2B, CRM, İş Zekâsı, Faaliyet Yönetimi Artık İş sadece kurum içinde kalmıyor. Kurum dışı operasyonlar da işinizin önemli bir parçası haline geldi. Tedarikçilerinizin yönetimi, müşterilerinizin istekleri, personel faaliyetlerinizin daha etkin yönetimi ve verilerinizin kurum dışına online olarak açılması Tüm bunlar yeni iş yapma modelinin gerekleri. AVAKOZA ERP iş yapma modelindeki değişimi ayağınıza getiriyor. İşimiz Çözüm! AVAKOZA size ve kurumunuza etkin yönetme becerisi sağlar. Gözden kaçırmanız muhtemel bir sorunu gerektiği anda bloke eder. Siz bir kere düşünürsünüz, AVAKOZA her seferinde kontrol eder. Kurumunuzda yaşadığınız binlerce soruna tek bir çözüm ile cevap verebilirsiniz. Çözümünüz akıllı, içiniz rahat olsun. Mutlu Ve Sadık Müşteri Aslında en temel değeriniz müşterileriniz. Onların mutlu ve sadık kalması için sizden beklentilerini iyi bilmeli ve ürünlerinizi müşterinizin beklediği fiyat, kalitede ve tarihte sunabilmelisiniz. Onlara değer verdiğinizi hizmetinizle hissettirmelisiniz. Bunun için müşterinizi çok iyi ve yakından tanımalısınız. Çözüm bulmak, sorunu bloke etmenin kendisidir. Hatalı veri sorun üretir. Entegre bir yapı hatayı engellemenize yardım eder. ERP, B2B, CRM, İş Zekâsı ve Faaliyet Yönetiminin tüm süreçlerini aynı çatı altında birleştirdik. Tümünü birden yenidünyanın yeni yüzünü sizinle buluşturuyoruz. Kurumunuzun iç ve dış kaynaklarını etkin şekilde yönetebilmeniz için, yeni fırsatları avantaja çevirebilmeniz için size ortak iş mantığı altında tek çözüm öneriyoruz. YazEvi, sizi geleceğe taşıyacak, üretim, satış ve hizmet sektöründe yer alan dev firmaların da kullandığı kurumsal iş yönetim aracı AVAKOZA yı sunarak müşteri yönetim biçiminize zenginlik katar. Kurumunuzun tüm süreçlerini, satınalma operasyonlarınızdan satış operasyonlarınıza kadar sipariş, planlama, üretim, kalite kontrol, sevkiyat ve finansal operasyonlarınızı detaylı ve etkin olarak yönetir. Müşteri memnuniyeti için kaliteyi uygun fiyata vermek de yetmiyor; artık daha fazlası gerekiyor. AVAKOZA Müşteri İlişkileri Yönetimi, müşterilerinizin önerilerini, şikâyetlerini, performansınızı, kısacası tüm tarihçesini izlemenizi sağlar. B2B fonksiyonelliğini ayağınıza getirir.

5 Sınırları birlikte aşalım! Başarı için yalın ve etkin yönetime ihtiyacınız var. Kurumunuzu yalın ve etkin yönetmek için size hayatı kolaylaştıracak bir çözüm sunuyoruz. AVAKOZA, hızla değişen küresel pazarda atak ve rekabetçi kalmayı hedefleyen yenilikçi işletmeler için en iyi kurumsal uygulama çözümü seçeneğidir. Sorunların farkındayız ve her biri için çözümümüz var. Yeni sınırları görmeden şimdiki sınırlarınızın farkında olamayabilirsiniz. Gelin sahip olduğunuz sınırları birlikte aşalım! Maksimum Verimlilik Verimlilik verimsizliğin tespitiyle artar. Yazılım aracının kullanıcıyı yönlendirmesi ve kurumunuzdaki verimsiz noktaları belirlemesi önemlidir. AVAKOZA, kurum içindeki faaliyetlerinizin süre, sonuç, kalite ve daha birçok değişkeninin fiili ve standart değerlerini sağlıklı olarak ölçmenize yardım eder. Faaliyet kapasite doluluklarınızı belirler, yaptığınız işler ile ulaştığınız sonuçları birebir karşılaştırır. Kurumsal Ve Pratik AVAKOZA, sisteme girilen tüm verileri çoklu kontrol algoritmaları ile süzen, hata riskini en aza indiren, her verinin ancak tek bir noktadan girilmesine izin veren, güçlü ve kurumsal bir yapıya sahiptir. Kurumsal yapı kurumunuza kontrollü ve güvenli bir çalışma ortamı sağlar. Aynı zamanda pratiktir. Kurumsal model, tüm müşteri ve tedarikçi faaliyetlerini, üretim bilgilerini ve stok bilgilerini izlemede kolaylık sağlar. Zengin İçerik Toplam 30 un üzerinde modül ile üretim, satış ve hizmet tabanlı tüm işletmelere zengin, yalın ve ölçeklenebilir bir yapı sunar. Dahası, AVAKOZA ile verimlilik yönetilebilir bir kavramdır. Yönetilebilir verimlilik başarınızın artmasını sağlayacaktır. AVAKOZA ile ulaşacağınız maksimum verimlilik, geçici zorluklarla sarsılmayan üretme gücü demektir. AVAKOZA nın yapısında, kurumunuzda üretilen her türlü verinin girilebileceği bir altyapı vardır. PLC kontrollerinden El Terminallerine kadar işinizi kolaylaştıracak araçları destekler. İş akışlarının parametrelerle yönlenmesi size zengin olduğu kadar esnek bir yapı da sunar. AVAKOZA daki zenginlik işletmenize değer katar.

6 Üretim Sanattır Üretim cesaret ve maharet işidir. Üretiminizi yönetmek ise AVAKOZA nın işi. Akıllı İş modeli sayesinde, henüz daha sipariş aşamasındayken, siparişinizin seyredeceği yol tüm detaylarıyla planlanır. Etkin kuyruk yönetimi sağlanır. Olası yol kazaları için gerekli hallerde uyarılar yapılır. Siparişin sağ salim stoklanmasına kadar geçen tüm üretim süreçleri birebir yönetilir. Akıllı Ürün Stok kodlamada kullanılan esnek varyant yapısı, belirli kurallara göre ister sipariş aşamasında, ister üretim aşamasında yeni ürünlerin oluşmasını sağlar. Oluşan her ürün için versiyon kavramı kullanılır. Versiyon kavramı ile birlikte ürünün işletmedeki seyrinin tarihçesi de kolayca izlenebilir. Üretimde PLC Üretim araçlarını PLC ler aracılığıyla yönetmek işinizi kolaylaştırır, riskinizi azaltır. PLC leri bir OPC sunucusu aracılığıyla ERP ile yönetmek ise hem riskinizi azaltır hem de üretimdeki veri doğruluğunu arttırır. PLC ve OPC, üretim miktarlarını, duruş sürelerini ve ürün hatalarını anında izleme avantajı getirir. PLC sayesinde üretim süreçlerinizi eş zamanlı kontrol edebilirsiniz. Olası hataları kaynağında ayıklayabilir, sonraki süreç verimsizliğini engelleyebilirsiniz. Üretim sizin, verimliliğini ölçmek ise AVAKOZA nın işidir. Palet Palet Üretim Üretimde Verimlilik Proses bazında veri toplama sayesinde hem kaynak tüketimleri hem de hata, duruş ve tüm ürün özellikleri sisteme girilebilir. Böylece faaliyet birimi ve ürün bazında üretim kayıplarını miktar, süre ve işemri adedi cinsinden izlemenize yardımcı olur. Kapasite doluluk oranları ve fire oranları gibi performans endeksleri kurumunuza ait pilot kabininin sadece birkaç göstergesidir. Bir işemri ile üretim seyrine başlayan ürün palet palet sevk edilir. Her şarjda üretilen ürünün özellikleri ilgili lot üzerinde bulunur. Üretim sürecinde, işemri bazında hammadde tüketimleri otomatik veya manuel olarak lot bazında girilebilir. Her işemrinin yeni bir lot oluşturmasıyla tüm kurum süreci geriye doğru izlenebilir. Kullanıcı, sevke hazır bir ürünün geçirdiği tüm evreleri geriye dönük izleyebilir ve hatta tükettiği hammaddenin alış irsaliyesine kadar tüm verilere ulaşabilir.

7 Deponuzdaki kontrolü arttırın! Gereksiz bir sayım maliyetinin ve stoktaki bakiyelere olan güvensizliğin kurumunuzu yönetmedeki negatif etkisini bir düşünün! Stok Kontrol yönetimi stok hareketlerinizi depo, raf ve lot bazında yapmanıza imkan tanır. El Terminali ve RFID yapılarını destekler. Stoklarınızın nerede, hangi miktarda ve hangi maliyette olduğunu izlemeniz artık hayal değil! Stok Yönetimi Sağlıklı bir stok yönetimi işletmede doğabilecek birçok sorunu engeller. AVAKOZA da stok yönetimi lot, ambar ve raf bazında yönetilir. Her bir malzeme için detaylı stok kodu üretilir. Bu sayede tüm malzemelerin işletme serüvenleri kontrollü ve güvenli olarak seyreder. Etkin Sipariş Yönetimi ve Rezervasyon Müşteri memnuniyeti için siparişler iyi planlanmalı ve tüm üretim aşamaları detaylıca izlenebilmelidir. Zira tüm işletme süreçleri stok ve siparişlerle başlar. İşletmedeki tüm aşamaların hızlı, noksansız ve istenilen kalitede sonuçlanması için öncelikle müşteri siparişlerinin etkin olarak yönetilmesi gerekir. AVAKOZA da Sipariş Yönetimi kontrollü ve esnek bir yapıya sahiptir. Böyle bir yapı siparişlerin her aşamasının kolayca izlenmesini sağlar. Bu avantaj müşteri ile aranızda gerçek bir konfor ortamı oluşturur. Akıllı Satınalma Siparişi Stokların çıkış ve giriş hareketlerinin işemirlerine bağlı yapılabilmesi sipariş hikâyesinin kolay izlenebilmesini sağlar. Satınalma operasyonunda malzemelerin kalite kontrol değerlerini ölçmek için otomatik işemri oluşturulur. Satınalma siparişleri ile stoklardaki lotlar arasında güçlü bir ilişki vardır. Sadece stok kodu, miktar ve talep tarihi girilerek belirli ve esnek kurallar sayesinde otomatik alış siparişi oluşturmak mümkündür. Anlaşma havuzu sayesinde satınalma biriminde olası hataların önüne geçilmesi, daha güvenli ve hızlı proses akışına sahip olabilmek bu modülün sunduğu önemli avantajlardır. Ayrıca satınalma iş süreçlerini kısaltması hammaddenin teslimat oranlarını doğrudan etkiler. Satınalma Yönetimi modülü insan kaynaklarını da daha verimli kullanmanıza yardımcı olur.

8 Maliyetlerinizi kontrol altına alın! Kaynak Tabanlı Maliyetleme modeli sayesinde hızlı ve hassas ön maliyetleme yapabilirsiniz. Fiili maliyet modeli, üretimden bütçenize kadar tüm yapılarınızın doğruluğunu kontrol eder. Ürün bazında maliyetlerinizi sabit ve değişken olarak iki ana başlık altında toplar, katkı payını görmenizi sağlar. Ürün ve müşteri bazında gelir tabloları alabilir, karlılık analizleri yapabilirsiniz. Stratejik Maliyetleme Kaynak Tabanlı Maliyetleme modelinin en önemli avantajı istenilen hassasiyette uygulanabilir olmasıdır. Ölçülen ve fiili değerleri içeren karma bir modele sahip olması size maliyetteki doğruluk yüzdesini görmenizi sağlar. Böylece hesapladığınız maliyetin güvenirliliğini görebilirsiniz. Her işemri için sabit ve değişken maliyet değerlerini hesaplar. İşemri bazında hesaplanan maliyetler ile kesilen faturalar eşleştirilerek ürün bazında karlılığı görmenizi sağlar. Her siparişin, işletmenizden ne kadar sabit maliyet emdiğini görmeniz ve böylece sağladığı katkıya bakarak stratejik karar vermenize yardımcı olur. Kalite Kontrol Yönetimi Müşterilerinizin size verdiği veya sizin geliştirdiğiniz kalite standartlarını (metot ve nitelik grupları) bu modülde oluşturabileceğiniz gibi, satış siparişlerinde istenen kalite standartlarının fiili sonuçlarını da bu modülde girebilirisiniz. Bu modül, istenen özelliklerde ürün üretebilmenin önemli bir aracıdır. Kaliteli ürün için AVAKOZA hep yanınızda. Planlama; Çizelgeleme ve KANBAN Malzeme ihtiyaçlarınız sağlam stok altyapısı üzerinde hassas olarak hesaplanır. Planlama AVAKOZA nın üretimi kolaylaştıran ve verimi arttıran önemli bir modülüdür. Planlama modelindeki sürükle ve bırak özelliği gibi bir çok kolay kullanım avantajı kullanıcıya sürat ve pratiklik sağlar. Performans endeksi olarak, EDD, kuyruk yoğunluğu, öncelik katsayısı gibi birden fazla modeli destekler. KANBAN modeli ile üretime işemri oluşturur. Görsel çizelgeleme formu kuyruk boylarını zaman dilimleri içinde görmenizi sağlar. Ayrıca kuyrukların fiili statüleri faaliyet birimlerini etkin yönetmenize yardım eder. Size Bir Mesaj Var! Kritik stok seviyesinin altına düşen stoklar, gecikmiş işemirleri veya ilgili bölüme açılmış bir iş için AVAKOZA ilgili kişilere otomatik olarak mesaj gönderir. Güçlü bir modele sahip mesaj modülü sisteme dahil tüm kullanıcıları esnek ve bir o kadar da sağlam bir yapıyla yönlendirir. Hem sistem tarafından açılan otomatik işemirleri, hem de otomatik mesajlar kullanıcı hatalarını önemli oranda engeller.

9 İyiler bizimle çalışıyor Orta ve büyük ölçekli üretim, satış ve hizmet firmaları AVAKOZA kullanıyor. AVAKOZA ile sayısız ürün ağacı tasarlandı. Milyonlarca ürün AVAKOZA ile şekillendi; üretildi. Koli koli, palet palet ürün stoklandı, barkodlandı. Üretime işemirleri açıldı, başarıyla bitirildi ve kapandı. Ön siparişler maliyetlendirildi. Binlerce ton hammadde satınalındı, binlerce ürün sevk edildi. Faturalar kesildi, faturalar girildi. Gelir tabloları alındı. Yapılan işler analiz edildi, raporlandı. Artık üretim işletmelerinde AVAKOZA çalışıyor. Sade ve Kolay Kullanım AVAKOZA sade ve kolay bir model üstüne kurulmuştur. Tüm formlar tek görev çubuğu tarafından yönetilir. Böylece yeni kayıt, kaydet, sil, ekle, çıkar, kopyala gibi temel eylemler için görev çubuğunuöğrenmek yeterlidir. Listelerin açılacağı alanların renkli olması kullanıcı için önemli bir kolaylıktır. Kullanıcı her alanın anlamını, ilgili alanın üzerindeyken alttaki durum çubuğundan görebilir. Sağlam Teknolojik Alt Yapı AVAKOZA, YazEvi tarafından geliştirilen XB+ uygulama geliştirme aracı kullanılarak üretilmiştir. Tüm nesnelerin özellikleri veritabanında tutulur. Bu özellik, tüm nesneler üzerinde yerelleştirme imkânı sağlar. Böylece yeni bir ülke dili ekleyebilir veya kelimeleri değiştirebilirsiniz. Güçlü Raporlama AVAKOZA, hem operasyonel hem de analitik raporlarla, sisteme girilen verilerden önünüzü görmenize yardımcı olacak sonuçlar üretir. Kontrol raporları siparişlerin seyrinde oluşan veya oluşması muhtemel tüm detayları yakalar, kullanıcıyı bilgilendirir. Analitik raporlar için veri tarihçesi önemlidir. Yöneticinin stratejik kararlar almasına yardımcı olur. Kıyaslama modeli ile işletmenin gidişatı hakkında fikir verir. AVAKOZA da toplam 700 rapor vardır. Bu raporların önemli bir bölümü kontrol ve analiz raporlarıdır. Ek raporlar için YazEvi Yazılım ın geliştirdiği XB+ aracı kullanılabilir. Ayrıca AVAKOZA 3.parti raporlama araçlarıyla da kolayca entegre olur. Veritabanı modeli kolay rapor üretmek için oldukça elverişlidir. XB+ teknolojisi sayesinde AVAKOZA geliştirilebilir bir üründür. Ağdaki veri dolaşımını mükemmel bir modelle yönetir ve ağda gereksiz veri dolaşımını engeller. Ayrıca veritabanı nesnelerinin isimlendirilmesi ve kodlaması kolayca anlaşılabilir. Nesneler arasındaki ilişki haritaları da kolayca çıkarılabilir. 3 katmanlı bir altyapıya sahip olan AVAKOZA, istemci, uygulama ve veritabanı sunucusu arasında koşturan yükün esnek ve bir o kadar da optimal dağılımına sahiptir.

10 Neden AVAKOZA? Alış ve satış sipariş süreçlerini kolaylaştırır. Gereksiz teslimat ve sevk kontrollerini ortadan kaldırır. Bununla birlikte alış siparişi / teslimat ilişkisinde ve satış siparişi / sevk ilişkisinde tam kontrol sağlar. Ön maliyet çalışmasında fiili değerlere yakın sonuçlar üretir. Ürün ve proses bazında hassas maliyetleme yapar. Maliyetleri sabit ve değişken olmak üzere iki temel grup üzerinden hesaplar. Satış tutarı, fiili değişken maliyet, fiili sabit maliyet, satış miktarı ve birim bazında karlılık bilgilerini ürün bazında gelir tablosu formatıyla verir. Katkı payı üzerinden fiyat vermenize yardım eder. Satış ve üretim siparişlerinde kullanılan rezervasyon sistemi sayesinde size, ürünün ve hammadde ihtiyacının gerçek miktarlarını önerir. Dış kaynak kullanım süreçlerinizi kolaylaştırır. Alış sihirbazı yardımıyla doğru hammaddeyi doğru tedarikçiden almanıza yardım eder. Alış siparişleri ile teslim irsaliyeleri arasındaki ilişki, teslim irsaliyeleri ile alış faturaları arasındaki ilişki satınalma süreçlerinizi birbirine bağlar. Sevk / Termin / Miktar analizlerine olanak sağlar. Zamanında sevk ve gecikme puanlarını değerlendirir. Fiili ve Standart Maliyetleri karşılaştırır. Ürün, Makine, Müşteri, ve hatta proses bazında fiili/standart sapmalarınızı görmenize yardım eder. Henüz sipariş yeni girilmişken, hangi kalite değerlerinin ölçüleceği ve toleransları bir işemri vasıtasıyla kalite kontrol bölümüne otomatik olarak gönderilir. Böylece kalite ölçümlerini yapısal hale getirir. Mesaj Sistemi; Sipariş için onay verildiğinde, silindiğinde, işemri oluşturulduğunda, stok bakiyeleri güncellendiğinde, otomatik mesaj oluşturarak kurumsal iş akışlarını düzenler. Ayrıca oluşan her çalışma için ilgili kişilere otomatik mesaj gönderilir. Stok seviyesi minimum seviyenin altına düşer düşmez ilgili kişiye otomatik mesaj gider. Dilediğiniz kadar mesajı, dilediğiniz kadar kişiye, dilediğiniz koşullarla ulaştırabilirsiniz. Dönemlik üretim analizleri, sevk analizleri, maliyet analizleri, karlılık... Ve yönetime fayda sağlayacak daha birçok çıktı verir. Üretim kapasite kullanım oranları, operatör performans değerlendirme gibi analitik çıktılar sağlar. Satış Faturası otomatik olarak irsaliyeden oluşturulabilir. Anlaşma konsepti; Tarih ve miktar kısıtlarında, ürün, ürün cinsi bazında birim fiyat belirleme ve bu fiyat listelerine koşul ekleme imkânı sağlar. Sevkiyatlarınızın, teslimatlarınızın ve üretim için stok hareketlerinizin sisteme girilmesinde el terminallerini etkin olarak kullanmanıza yardım eder. Alış siparişlerinizi izleyebileceğiniz haftalık çizelge sayesinde önünüzü görebilirsiniz. Ayrıca tedarikçi bazında ödeme çizelgesi sayesinde de ödeme planınızı yönetebilirsiniz. LOT bilgisi hammadde ve/veya ürünün firmaya girişinden çıkışına kadar tüm aşamalarda izlenir. EDI, elektronik veri transferi müşterinizden gelen siparişlerin daha hızlı ve daha güvenilir girilmesini sağlar. Akıllı Ürün modeli ile doğru ürünü yakalamada etkili bir araçtır. Çoklu kurallar kümesi sayesinde aynı ürünü farklı müşteriler için kullanmanıza imkân verir. Çizelgeleme; Kuyruk yönetimi sayesinde makine yükünü dengeler. Tüm siparişler Dengeli Dağıtım Algoritması (DDA) ile kuyruklara dağıtılır. KANBAN kartları sayesinde üretim işemri ve alış sipariş önerisi çıkarmanızı sağlar. Ürünlerin KANBAN seviyelerini hesaplar. PLC, El Terminali ve PC araçlarıyla üretimden veri toplamanızı sağlar. Müşteri, tedarikçi, banka ve kasa nakit hareketlerini yönetir, faturalarla eşleştirir. Modülerdir. Birbirine bağlı modüllerden oluşur. Ölçeklenebilir. Veri tekrarına izin vermez. Tüm raporlar HTML tabanlıdır. Bir raporu kolayca mail atabilirsiniz. Raporun görüntülenmesi için sadece web browser yeterlidir. Çok ülke dil desteği vardır. Ayrıca size istediğiniz dili ekleme ve kelimeleri değiştirme imkânı tanır.

11 AVAKOZA ERP Kurumsal İş Yönetimi Uygulama ve Modül Listesi FİNANSAL YÖNETİM LOJİSTİK ÜRETİM Nakit Yönetimi (Kasa, Banka, Çek/Senet, Ekstre) Genel Muhasebe (Mali Mevzuat) Alış Faturalama ve Giderler Satış Faturalama ve Gelirler Stok Kontrol Ve Depo Yönetimi Alış Siparişleri ve Teslimat Yönetimi Satış Siparişleri ve Sevkiyat Yönetimi Malzeme Barkod Yönetimi Tedarikçi Yönetimi Üretim Yönetimi Planlama (Kapasite ve Malzeme İhtiyaç) Maliyet Muhasebesi (Faaliyet Tabanlı) Kalite Kontrol Yönetimi Bakım Onarım Yönetimi PROJE YÖNETİMİ Proje Süreç Yönetimi (Fizibilite & APQP) Değişiklik Yönetimi (Change Review) Faaliyet Yönetimi CRM VE B2B DİĞER KURUMSAL MODÜLLER MOBİL ÇÖZÜMLER VE ENTEGRASYON Müşteri İlişkileri Yönetimi B2B Web Tabanlı Tedarik Portalı B2B Web Tabanlı Müşteri Portalı B2B Web Tabanlı Kurum İzleme Portalı İnsan Kaynakları ve Bordro Bütçe Yönetimi Sabit Kıymetler Talep Yönetimi Çözüm Havuzu Mobil El Terminalleri Çözümü EDI Elektronik Veri Transferi PLC Veri Toplama SCADA Sanal Fabrika SİSTEM Sistem Yönetimi Mesaj Yönetimi XB+ Yazılım Geliştirme Aracı TEMEL ÖZELLİKLER Çok ülke dil desteği Çoklu para birimi desteği T.C. mevzuatına uygun muhasebe, maliyetleme ve bordro UYARLAMA YAPISI Kuruma göre modellenebilir esnek iş akışı Ölçeklenebilir yapı Üçüncü parti yazılımlar ile entegrasyon arayüzü Genel yapıya kod ekleme altyapısı YazEvi Yazılım, Otakçılar Caddesi, Kar İş Merkezi, No:80, Eyüp/İstanbul/Türkiye, PK:34050 Tel: , Fax: URL:

12 Otakçılar Caddesi, Kar İş Merkezi, No:80, PK:34050, Eyüp/İstanbul/Türkiye Tel : , , Fax :

BAY.t Entegre, KOBİ'lerin iş süreçlerinin her aşamasına cevap verecek, tüm modülleri entegre olan bilgi yönetim sistemidir.

BAY.t Entegre, KOBİ'lerin iş süreçlerinin her aşamasına cevap verecek, tüm modülleri entegre olan bilgi yönetim sistemidir. BAY.t Entegre, KOBİ'lerin iş süreçlerinin her aşamasına cevap verecek, tüm modülleri entegre olan bilgi yönetim sistemidir. Standart Paket, her işletmenin rahatlıkla kullanabileceği, içerisinde olmazsa

Detaylı

Kablo Üretim Çizelgeleme Paketi. dinamo Kablo GANT. dinamo KABLO Kablo Üretim Planlama/Çizelgeleme Paketi Bilgi Dosyası

Kablo Üretim Çizelgeleme Paketi. dinamo Kablo GANT. dinamo KABLO Kablo Üretim Planlama/Çizelgeleme Paketi Bilgi Dosyası dinamo Kablo GANT dinamo KABLO Kablo Üretim Planlama/Çizelgeleme Paketi Bilgi Dosyası KABLO Üretim Planlama ve Maliyetlendirme Yazılımı dinamo Kablo GANT Kimin İçin? dinamo Kablo GANT, kablo üretimi yapan,

Detaylı

Sent Sen e t z e LIVE İş Çözümleri Çö Plat Pla f t o f rmu o sentez.com

Sent Sen e t z e LIVE İş Çözümleri Çö Plat Pla f t o f rmu o sentez.com SentezLIVE İş Çözümleri Platformu sentez.com Malzeme Finans Malzeme Genel Özellikler Esnek Parametrik Geliştirilebilir Güvenilir Erişilebilir Entegre Finans Parametrik İşinizin gerektirdiği şekilde özelleştirilebilen

Detaylı

ARGUS Plus Version 1.0.1 ERP Sistemi

ARGUS Plus Version 1.0.1 ERP Sistemi ARGUS Plus Version 1.0.1 ERP Sistemi ERP'ye Bakış ve ARGUS Plus Zaman içinde firmalar geliştikçe, iş yapış şekilleri değişmekte ve ihtiyaçları artmaktadır. Bir çok gelişen firma, gerçekleştirdikleri operasyonel

Detaylı

Nebim Winner Kurumsal Fiyat Listesi

Nebim Winner Kurumsal Fiyat Listesi Nebim Winner Kurumsal Fiyat Listesi Son güncelleme: 19 Ocak 12 Winner Merkez ve Zincir Mağaza......2 Winner Ticari ı......4 Opsiyon Fiyatlar...... Winner Üretm Yönetmi......6 Winner Tedarik Yönetmi......7

Detaylı

EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması

EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatı kolaylaştıran çözümler sunmak! LOGO, KOBİ lere ve Ar-Ge ye yaptığı büyük yatırımlarla büyüyor. Yazılımlarımızla Türkiye ekonomisine

Detaylı

Gıda Sektöründe Bir Değişim Hikayesi

Gıda Sektöründe Bir Değişim Hikayesi Gıda Sektöründe Bir Değişim Hikayesi İçerik Likom Yazılım Gusto Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı Gıda Sektörüne Yönelik Uygulamalar Uyarlama Adımları Referanslar 2 Likom Yazılım, 24 yıldır büyük ölçekli

Detaylı

SYS Version 1.0.1 Satış Yönetim Sistemi

SYS Version 1.0.1 Satış Yönetim Sistemi SYS Version 1.0.1 Satış Yönetim Sistemi 1. Genel Bakış Değişen rekabet ortamı ve farklılaşan müşteri beklentileri, bayi ağlarının kompleks ve yönetiminin zor olması satış süreçlerini oldukça farklı bir

Detaylı

Toptancı Firmalar İçin Ticari Yazılım. Küçük Ölçekli, Toptancı Firmalar için Nebim V3 Başlangıç Sürümü

Toptancı Firmalar İçin Ticari Yazılım. Küçük Ölçekli, Toptancı Firmalar için Nebim V3 Başlangıç Sürümü Toptancı Firmalar İçin Ticari Yazılım Küçük Ölçekli, Toptancı Firmalar için Nebim V3 Başlangıç Sürümü Küçük Ölçekli, Toptancı Firmalar için Nebim V3 Başlangıç Sürümü Satışınızı artırmak ve masraflarınızı

Detaylı

BAYİ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ A K I L L I. K O L A Y. E NTEGRE

BAYİ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ A K I L L I. K O L A Y. E NTEGRE ARETE BULUT TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ BAYİ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ A K I L L I. K O L A Y. E NTEGRE BAYİ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ A R E T E C O N S U L T I N G VERİMLİ. GÖRÜNÜR. GÜVENİLİR. ARETE Bayi Yönetim Çözümüyle, satış terminallerinden

Detaylı

6_ _ _n.mp4

6_ _ _n.mp4 SAP Business One SAP Business One http://gateteknoloji.com/wp-content/uploads/2016/12/1567832 6_306102789784420_1572539796541145088_n.mp4 Muhasebe araçlarından daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Küçük

Detaylı

EDM SAP Business One

EDM SAP Business One EDM SAP Business One SAP Business One KOBİleri Dünya Standartlarına taşıyoruz.. SAP Business One Tek sistemle daha verimli ve etkin yönetim SAP Business One tüm KOBİ lerin taleplerini karşılamak üzere

Detaylı

İş Uygulamalarınızı 3. Boyuta Taşıyın!

İş Uygulamalarınızı 3. Boyuta Taşıyın! İş Uygulamalarınızı 3. Boyuta Taşıyın! Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen GO 3 ile iş süreçlerinizi dilediğiniz gibi yönetirken verimliliğinizi de artırabilirsiniz. GO 3 rol bazlı kişiselleştirilebilir

Detaylı

EDM SAP Business One

EDM SAP Business One EDM SAP Business One SAP Business One Kobileri Dünya Standartlarına taşıyoruz.. SAP Business One Tek sistemle daha verimli ve etkin yönetim SAP Business One tüm KOBİ lerin taleplerini karşılamak üzere

Detaylı

İşletmenize sınırsız fırsatlar sunar

İşletmenize sınırsız fırsatlar sunar İşletmenize sınırsız fırsatlar sunar İşletmenize Modern iş çözümleri, kurum içerisindeki insanların verimliliğini arttıracak yeni perspektifler sağlayarak onların tüm potansiyellerini kullanmalarına imkan

Detaylı

Stoklarınız ile ilgili tüm hareket ve detaylara menüler arasında gezmeden ulaşabilirsiniz.

Stoklarınız ile ilgili tüm hareket ve detaylara menüler arasında gezmeden ulaşabilirsiniz. OFİS Mikro Perakende Çözümleri 1 MİKRO OFİS SERİSİ Küçük ve orta ölçekteki perakende firmaları için hazırlanan programları, perakende satış noktalarının belkemiği olan satış noktası terminalleri (POSlarla),

Detaylı

SAP Sigortaclık Zirvesi 2015

SAP Sigortaclık Zirvesi 2015 SAP Sigortaclık Zirvesi 2015 Sigortacılık için ERP Çözümleri Turgut BAKIR / Proje Yöneticisi 22 Mayıs 2015, Cuma Agenda CYBERSOFT Hakkında ERP Nedir? SAP ERP ve Sigortacılık İnsan Kaynakları Lojistik Süreçler

Detaylı

2008 den günümüze. 130 Firma 1.000 Kullanıcı SmartWM DEPO YÖNETİMİ

2008 den günümüze. 130 Firma 1.000 Kullanıcı SmartWM DEPO YÖNETİMİ Depolarını 2008 den günümüze 130 Firma 1.000 Kullanıcı İle Yönetiyor! SmartWM DEPO YÖNETİMİ Çözüm Ortaklarımız SENTIA BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN TİC. LTD.ŞTİ AKTİF PROJE VE DANIŞMANLIK ERBİLİŞİM BİLGİSAYAR

Detaylı

Wintex Konfekiyon Yönetimi Sistemi

Wintex Konfekiyon Yönetimi Sistemi Wintex Konfekiyon Yönetimi Sistemi ÖN MALİYET Siparişin üretiminden önceki verilerle hesaplanan ilk maliyetidir. Wintex ön maliyet modülü tüm maliyet etkenlerinin doğru ve hızlı girilebilmesine olanak

Detaylı

04.10.2010. Agency-1 Golf Otomasyonu

04.10.2010. Agency-1 Golf Otomasyonu Agency-1 Golf Otomasyonu 5N 1K Ne? Neden? Ne zaman? Nerede? Kim? Ne? Agency-1 Golf Otomasyonu Golf Organizasyonu yapan işletmelerin sektörel ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş bir yazılımdır. Bilinen

Detaylı

YORKA DÖKÜMHANE OTOMASYONU

YORKA DÖKÜMHANE OTOMASYONU YORKA DÖKÜMHANE OTOMASYONU Yorka Bilgisayar Yazılım Dan.Hiz.San.Tic.LTD.ŞTİ. Fakülte Cad. No:24 DENİZLİ 0(258) 211 66 33 211 66 43 FAX:0(258) 211 66 20 http://www.yorkayazilim.com e-mail:yorka@yorkayazilim.com

Detaylı

İş Hayatında Yeni Bir Start!

İş Hayatında Yeni Bir Start! İş Hayatında Yeni Bir Start! START Neden Start? START her küçük işletmenin sahip olmak isteyeceği bir yazılım... Tek kullanıcılı, muhasebesini dışarıda takip eden küçük işletmelere ve şahıs firmalarına

Detaylı

worksforce Saha Satış Otomasyon Çözümü

worksforce Saha Satış Otomasyon Çözümü worksforce Saha Satış Otomasyon Çözümü 444 0 262 www.kocsistem.com.tr worksforce Saha Satış Otomasyon Çözümü worksforce Saha Satış Otomasyonu çözümü, saha satış ekiplerinin rota bazlı bir satış planı üzerinden,

Detaylı

S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi

S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi 2013 Sayın Yetkili; Sunduğumuz danışmanlık hizmeti ve geliştirmiş olduğumuz yazılım çözümleriyle müşterilerimizin Bilgi Teknolojileri alanında sektörel rekabet

Detaylı

GENEL BAKIŞ MOBILTECH

GENEL BAKIŞ MOBILTECH GENEL BAKIŞ MOBİL ÇÖZÜMÜMÜZ ile sağlanacak kazanımları sıralarsak; İşletme maliyetlerinizi azaltır, Daha verimli ve güncel bilgilerle çalışmasını sağlar, Anlık olarak merkezden hatasız bilgi alımını sağlar,

Detaylı

Smart Automation, Quality and IT Excellence Solutions - our experience, your success. Versiyon 2.5.

Smart Automation, Quality and IT Excellence Solutions - our experience, your success. Versiyon 2.5. Versiyon 2.5 Page 1 Kapsamlı Bir Veri Denizini Temel Zekaya Dönüştürün Operasyonel verilerinizi temel KPIlar a dönüştürün, karar vermenize yardımcı olacak raporları oluşturun ve ATS Intelligence sayesinde

Detaylı

WINDESKCONCENTO. sıgnum. Kurumsal İş Süreçleri Uygulamaları. windesk.com.tr

WINDESKCONCENTO. sıgnum. Kurumsal İş Süreçleri Uygulamaları. windesk.com.tr windesk.com.tr WINDESKCONCENTO Kurumsal İş Süreçleri Uygulamaları Kurumsal İş & Operasyonel süreçlerin performans tabanlı otomasyonu ile hizmet verimliliği ve kalitesinde artış sağlanır. sıgnum WINDESK

Detaylı

LOS Energy. Akaryakıt / Gaz Dağıtım Çözümü

LOS Energy. Akaryakıt / Gaz Dağıtım Çözümü LOS Energy Akaryakıt / Gaz Dağıtım Çözümü Exepto Bilgi Teknolojileri A.Ş. 2003 Yılında kuruldu. Alışan Group Şirketi ISO 9001 Certified Microsoft Çözüm Ortağı Custom Solutions Competency Data Management

Detaylı

Gündem. Demo 3D ile Geleceği Görmek. Dijitalis Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. www.dijitalis.com

Gündem. Demo 3D ile Geleceği Görmek. Dijitalis Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. www.dijitalis.com Gündem Demo 3D ile Geleceği Görmek 1 Dijitalis Dijitalis, stratejik taktiksel ve operasyonel doğru kararlar verebilmek ve dinamik değişiklere çok hızlı adapte olabilmek için entegre çözümler sunar. Tedarik

Detaylı

FSMobility Fast WMS for LOGO Tiger Tanıtım

FSMobility Fast WMS for LOGO Tiger Tanıtım FSMobility Fast WMS for LOGO Tiger Tanıtım Kablosuz mobil stok yönetimi çözümlerine odaklanan FSSoftware, uluslararası firmalarda büyük projelerin deneyimlerini yaşayan uzman ekibiyle FSMobility Fast WMS

Detaylı

İŞ ZEKASI (BI * ) Veriniz geleceğe ışık tutsun İşinizi geleceğe göre planlayın

İŞ ZEKASI (BI * ) Veriniz geleceğe ışık tutsun İşinizi geleceğe göre planlayın (BI * ) Veriniz geleceğe ışık tutsun İşinizi geleceğe göre planlayın Kurumunuzun yarınını belirleyecek kararları verirken en iyi iş zekası araçlarını kullanın. *BUSINESS INTELLIGENCE İş Zekası Çözümleri

Detaylı

Proforma Maliyet Müþterinizin vermiþ olduðu sipariþ için fire, kar ve komisyon oranlarý belirterek proforma maliyet hazýrlayabilirsiniz. Sipariþ Müþteri sipariþ bilgilerini detaylý olarak girebilirsiniz.

Detaylı

Güç Parmaklarınızın Ucunda

Güç Parmaklarınızın Ucunda Güç Parmaklarınızın Ucunda BU YAKIT SEVİYESİNİ KONTROL ETMİŞ... BU ARIZA TESPİT ETMİŞ... BU BAKIM ZAMANI UYARISI VERMİŞ... BU AKÜ VOLTAJINI BAKMIŞ... BU RADYATÖR SU SEVİYESİNİ KONTROL ETMİŞ... WEB TABANLI

Detaylı

Bütünleşik Örnek Olay Çalışması: Bandon Grup Şirketi. Bölüm 1 Kurumsal Kaynak Planlaması Sistemlerine Giriş 1

Bütünleşik Örnek Olay Çalışması: Bandon Grup Şirketi. Bölüm 1 Kurumsal Kaynak Planlaması Sistemlerine Giriş 1 iv Bütünleşik Örnek Olay Çalışması: Bandon Grup Şirketi K onular Bölüm 1 Kurumsal Kaynak Planlaması Sistemlerine Giriş 1 Bölüm 2 Yeniden Yapılanma ve KKP Sistemleri 17 Bölüm 3 KKP Sistemlerinde Planlama,

Detaylı

Bütçelemenin En Kolay Hali!

Bütçelemenin En Kolay Hali! Bütçelemenin En Kolay Hali! LOGO MIND BUDGET, GELİŞMİŞ YAZILIM MİMARİSİ İLE BÜTÇE HAZIRLAYAN KULLANICILARA ESNEK VE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA PLATFORMU SUNUYOR. GÜÇLÜ KONTROL MEKANİZMALARI VE HATAYA YER BIRAKMAYAN

Detaylı

TIGER PLUS ÜRÜN FARK DOKÜMANI

TIGER PLUS ÜRÜN FARK DOKÜMANI 2012 TIGER PLUS ÜRÜN FARK DOKÜMANI LOGO Business Solutions 1/25/2012 TIGER PLUS ÜRÜN FARKLARI 2.11 SÜRÜMÜYLE GELEN YENİ ÖZELLİKLER 1. Fişlere Birden Fazla Doküman Bağlanması Fişlerde, Doküman İzleyicisi

Detaylı

PROFESYONELİNE BIRAKIN! ISIL İŞLEM TESİSİNİZİN YÖNETİMİNİ. Eagleye Heat Treatment Quality & Management System

PROFESYONELİNE BIRAKIN! ISIL İŞLEM TESİSİNİZİN YÖNETİMİNİ. Eagleye Heat Treatment Quality & Management System Eagleye Heat Treatment Quality & Management System ISIL İŞLEM TESİSİNİZİN YÖNETİMİNİ PROFESYONELİNE BIRAKIN! HQM; ısıl işlem tesisinizdeki üretim süreçlerini izler ve hızlandırır Esnek ekran geçişleri

Detaylı

KoçSistem. İK Uygulaması

KoçSistem. İK Uygulaması KoçSistem İK Uygulaması 444 0 262 www.kocsistem.com.tr İK Uygulaması nedir? İnsan kaynakları ekiplerinin işe alım sürecinden başlayarak, tüm insan kaynakları fonksiyonlarında uçtan uca çözüm üretebilen

Detaylı

TIGER ENTERPRISE ÜRÜN FARK DOKÜMANI

TIGER ENTERPRISE ÜRÜN FARK DOKÜMANI 2012 TIGER ENTERPRISE ÜRÜN FARK DOKÜMANI LOGO Business Solutions 1/25/2012 2.11 Sürümüyle Gelen Yeni Özellikler 1. Fişlere Birden Fazla Doküman Bağlanması TIGER ENTERPRISE ÜRÜN FARKLARI Fişlerde, Doküman

Detaylı

Sizin başarınız için çalışıyorlar

Sizin başarınız için çalışıyorlar Sizin başarınız için çalışıyorlar NAVmobile ve AXmobile çalışanlarınıza ve ortaklarınıza daha erişimli yaparak iş verilerinizin gücünü arttıran çözümlerdir. NAVmobile ve AXmobile firmanın İşletme kaynaklarını

Detaylı

Openbravo ERP Mobil Depo Çözümleri UNIBRAVO. Çözüm Yetenekleri Kısa Bilgiler. Mobil Depo Çözümleri (WHMS) ile tüm stok işlemlerinizi yönetin

Openbravo ERP Mobil Depo Çözümleri UNIBRAVO. Çözüm Yetenekleri Kısa Bilgiler. Mobil Depo Çözümleri (WHMS) ile tüm stok işlemlerinizi yönetin (WHMS) ile tüm stok işlemlerinizi yönetin Çözüm Yetenekleri Openbravo Kısa Bilgiler Openbravo WMS ve Mobilite Hızlı ve mobil şekilde stok işlemleri yapabilen, gerçek bir stok izlenebilirliği sağlayabilen,

Detaylı

windesk.com.tr BT Servis Masası Uygulaması İç ve dış paydaş / müşterilere sunulan Hizmetler için ITIL uyumlu iş sürekliliği artışı sağlanır.

windesk.com.tr BT Servis Masası Uygulaması İç ve dış paydaş / müşterilere sunulan Hizmetler için ITIL uyumlu iş sürekliliği artışı sağlanır. windesk.com.tr WINDESKINTEGRA BT Servis Masası Uygulaması İç ve dış paydaş / müşterilere sunulan Hizmetler için ITIL uyumlu iş sürekliliği artışı sağlanır. sıgnum WINDESK Süreç Tabanlı Uygulama Platformu

Detaylı

www.pwc.com/tr 11. Çözüm Ortaklığı Platformu Sürdürülebilirlik Yönetimi ve Raporlaması 10 Aralık 2012

www.pwc.com/tr 11. Çözüm Ortaklığı Platformu Sürdürülebilirlik Yönetimi ve Raporlaması 10 Aralık 2012 www.pwc.com/tr 11. Çözüm Ortaklığı Platformu Sürdürülebilirlik Yönetimi ve Raporlaması İçerik 1 Giriş 2 Sürdürülebilirlik Yönetimi 3 Sürdürülebilirlik İnisiyatiflerinin Finansal Etkileri 4 Raporlama Süreci

Detaylı

Türkiye nin lider Şerit ve Tel üreten işletmesi için özel olarak 2014 yılında projelendirilmiş ve geliştirilmiştir.

Türkiye nin lider Şerit ve Tel üreten işletmesi için özel olarak 2014 yılında projelendirilmiş ve geliştirilmiştir. ENTEGRE ŞERİT ÜRETİM YAZILIMI Octopus BS Entegre Şerit Üretim Yazılımı Türkiye nin lider Şerit ve Tel üreten işletmesi için özel olarak 2014 yılında projelendirilmiş ve geliştirilmiştir. Ham döküm girişi

Detaylı

İÇERİK OTO-MOBILE. Standart Süreç OTO-MOBILE. Avantajlar. Sistem Görünümü. Sistem Bilgisi. Yazılım / Donanım Gereksinimi

İÇERİK OTO-MOBILE. Standart Süreç OTO-MOBILE. Avantajlar. Sistem Görünümü. Sistem Bilgisi. Yazılım / Donanım Gereksinimi 03.05.2011 1 İÇERİK OTO-MOBILE Standart Süreç OTO-MOBILE Avantajlar Sistem Görünümü Sistem Bilgisi Yazılım / Donanım Gereksinimi 2 3 Tamir/Bakım Talebi Müşteri Araç Kontrolü Servis İş Emri Servis Parça

Detaylı

Nagios XI Günümüzün talep gören kurumsal gereksinimleri için en güçlü BT altyapısı gözetim ve uyarı çözümüdür.

Nagios XI Günümüzün talep gören kurumsal gereksinimleri için en güçlü BT altyapısı gözetim ve uyarı çözümüdür. Nagios Enterprises, kurumsal ölçekte, BT altyapı gözetiminde endüstri standardı olan Nagios için resmi ürünler, hizmetler ve çözümler sunuyor. Dünya çapında yüz binlerce kullanıcıyla Nagios bilgi teknolojileri

Detaylı

Kurumsal & Biz Kimiz?

Kurumsal & Biz Kimiz? Kurumsal & Biz Kimiz? Hakkımızda TEKNOLOJİNİN SUNDUĞU OLANAKLARI MÜŞTERİLERİNİN İŞ VERİMLERİNİ ARTIRMALARINA HİZMET EDECEK BİÇİMDE YORUMLAYAN OPAK AİLESİ HER SEKTÖR VE ÖLÇEKTEN ŞİRKETE ÇÖZÜM SUNUYOR. Şirketleri

Detaylı

çeşitli tüm aşamalarda tam izlenebilirlik

çeşitli tüm aşamalarda tam izlenebilirlik SÜREÇ SIX bilişim çözümü, ameliyathanelerde kullanılan örtülerin ve aynı zamanda kurşunlu cerrah önlüklerin teknik kumaşlarına bağlı sterilizasyon süreçlerindeki izlenebilirlik yönetiminin eksiksiz bir

Detaylı

www.innova.com.tr İnnova dan, tamamen ölçülebilir, KPI ve SLA anlaşmaları ile garanti altına alınmış yönetilebilir SAP hizmet modeli

www.innova.com.tr İnnova dan, tamamen ölçülebilir, KPI ve SLA anlaşmaları ile garanti altına alınmış yönetilebilir SAP hizmet modeli İnnova dan, tamamen ölçülebilir, KPI ve SLA anlaşmaları ile garanti altına alınmış yönetilebilir SAP hizmet modeli Etkin Kaynak Yönetimi Kolay İş Planlaması Verim ve Karlılık ITIL v3 Standartlarında Hizmetler

Detaylı

İşinizi Yönetmenin En Kolay Yolu!

İşinizi Yönetmenin En Kolay Yolu! İşinizi Yönetmenin En Kolay Yolu! Netoloji Hakkında Operasyonel faaliyetlerini İstanbul Ataşehir, Ar-Ge faaliyetlerini Ankara Üniversitesi Teknopark ta yürüten Netoloji, tüm Türkiye de yetkin iş ortakları

Detaylı

LOGO DİKEY ÇÖZÜMLER FİYAT LİSTESİ 20 Mayıs 2015 tarihinden itibaren geçerlidir.

LOGO DİKEY ÇÖZÜMLER FİYAT LİSTESİ 20 Mayıs 2015 tarihinden itibaren geçerlidir. LOGO DİKEY ÇÖZÜMLER FİYAT LİSTESİ 20 Mayıs 2015 tarihinden itibaren geçerlidir. Genel Açıklamalar 1. Fiyat listesinde bulunan tüm lisans fiyatları Logo tarafından tavsiye edilen son kullanıcı fiyat ve

Detaylı

DataRut: Web Mobil Sıcak, Soğuk Satış Rut Planları Yönetim Sistemi

DataRut: Web Mobil Sıcak, Soğuk Satış Rut Planları Yönetim Sistemi DataRut: Web Mobil Sıcak, Soğuk Satış Rut Planları Yönetim Sistemi DataRut Rut Takibi Rut, saha satışı/ziyareti yapan firmaların, gerek randevu gerekse lojistik sıralamaya göre yapmış olduğu müşteri ziyaret

Detaylı

Tiger Plus Ürün Fark Dokümanı

Tiger Plus Ürün Fark Dokümanı 2010 11/30/2010 Tiger Plus Ürün Farkları YENİ ÖZELLİKLER 1. Firma Kredi Kartlarının Satınalma İşlemlerinde Kullanımı Satınalma işlemlerinde ödemelerin firma kredi kartı ile yapılması sağlanmıştır. Firma

Detaylı

Begüm KIZILTEPE 0510110079 Aykut ÇELİK 0510110080 Hatice ŞAHİN 0510110081 Kemal ÖZTÜRK 0510110083

Begüm KIZILTEPE 0510110079 Aykut ÇELİK 0510110080 Hatice ŞAHİN 0510110081 Kemal ÖZTÜRK 0510110083 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜMÜ SEYAHAT İŞLETMELERİNDE OTOMASYON SUNUMU Begüm KIZILTEPE 0510110079 Aykut ÇELİK 0510110080 Hatice ŞAHİN 0510110081 Kemal ÖZTÜRK 0510110083

Detaylı

EDI MIGROS (Sipariş) LOGO ENTEGRASYONU

EDI MIGROS (Sipariş) LOGO ENTEGRASYONU EDI MIGROS (Sipariş) LOGO ENTEGRASYONU İçindekiler Tablosu EDI AKTARIM UYGULAMASI... 2 1. EDI B2B Aktarımı... 2 2. Migros B2B Aktarım... 7 3. Metro E-İrsaliye Oluşturma... 9 1 EDI AKTARIM UYGULAMASI EDI

Detaylı

Planla, Tahmin Et, Yönet IBM Perakende Planlama Çözümleri

Planla, Tahmin Et, Yönet IBM Perakende Planlama Çözümleri Planla, Tahmin Et, Yönet IBM Perakende Planlama Çözümleri Ajanda Perakende Sektöründe Planlama IBM Planlama Çözümleri Merchandise Planlama Çeşitlilik Planlama Kurumsal Karneleme Mağaza Bazında Planlama

Detaylı

TLife Warehouse Management System365 Cloud

TLife Warehouse Management System365 Cloud BULUT TABANLI 365 GÜN 7/24 SAAT HER NOKTADAN ERİŞİM İMKANI TLife Warehouse Management System365 Cloud İÇERİK VE AMAÇ Amacımız Firmanız bünyesinde gerek merkez fabrikada gerekse farklı lokasyonlarda bulunan

Detaylı

RotamNet Ticari Programı Kısa Tanıtım Dökümanı

RotamNet Ticari Programı Kısa Tanıtım Dökümanı RotamNet Ticari Programı Kısa Tanıtım Dökümanı RotamNet ; Kolay kurulumu ve kullanımıyla ön plana çıkan, teknolojik alt yapısıyla işletmelere pratik çözümler sunan ve büyük avantajlar sağlayan tam bir

Detaylı

İŞ ZEKÂSI & ÇEVİK RAPORLAMA ARACI. REPX ile verinize değer katın.

İŞ ZEKÂSI & ÇEVİK RAPORLAMA ARACI. REPX ile verinize değer katın. İŞ ZEKÂSI & ÇEVİK RAPORLAMA ARACI REPX ile verinize değer katın. Anahtar Kelimeler WEB Tabanlı İş Zekâsı Çevik Raporlama Liste Rapor Pivot Tablo Dashboard Tepe/Detay Rapor Pasta Grafik Çubuk Grafik Çizgi

Detaylı

İhtiyacınızıBelirleyin, Size Çözüm Sunalım. Lastik Servis Satış. Finans. Dış Ticaret. Lastik Otel Fatura. Lastik Kaplama Cari CRM

İhtiyacınızıBelirleyin, Size Çözüm Sunalım. Lastik Servis Satış. Finans. Dış Ticaret. Lastik Otel Fatura. Lastik Kaplama Cari CRM İhtiyacınızıBelirleyin, Size Çözüm Sunalım Satınalma Finans Lastik Servis Satış Dış Ticaret Lastik Otel Fatura CRM Lastik Kaplama Cari E-Fatura B2B (Bayii Yönetimi) Muhasebe E-Defter B2C( Müşteri Yönetimi)

Detaylı

Bildiğiniz Turint, bildiğiniz gibi değil!

Bildiğiniz Turint, bildiğiniz gibi değil! Bildiğiniz Turint, bildiğiniz gibi değil! Turint, turizm sektöründe faaliyet gösteren acentelere artı değer katma esasına göre geliştirilmiş, emsalsiz bir bilgi yönetim sistemidir! Çağın en etkili mecrası

Detaylı

Sedna F&B Depo Stok Yönetimi. Gruplandırılmış Stok Kartları çalışma ekranı çok sayıda stok, ürün ve demirbaş kartını kolaylıkla yönetmeyi sağlar

Sedna F&B Depo Stok Yönetimi. Gruplandırılmış Stok Kartları çalışma ekranı çok sayıda stok, ürün ve demirbaş kartını kolaylıkla yönetmeyi sağlar Sedna F&B Depo Stok Yönetimi Gruplandırılmış Stok Kartları çalışma ekranı çok sayıda stok, ürün ve demirbaş kartını kolaylıkla yönetmeyi sağlar Kartlar üzerindeki birim tanımlarını kullanarak tüm stok

Detaylı

Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli. Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli

Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli. Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli HOŞGELDİNİZ Erdal Kılıç SOFT Gökhan Akça KoçSistem Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet

Detaylı

Proje/Sipariş/İş Emri (PSI) Bazında Maliyet Analizi

Proje/Sipariş/İş Emri (PSI) Bazında Maliyet Analizi Proje/Sipariş/İş Emri (PSI) Bazında Maliyet Analizi Amaç ve Fayda Bilindiği gibi mamul maliyetleri direkt hammadde (direkt ilk madde ve ambalaj), direkt işçilik ve genel üretim giderlerinden oluşmaktadır.

Detaylı

DESTEK DOKÜMANI. Tablolu Malzeme Sınıfları

DESTEK DOKÜMANI. Tablolu Malzeme Sınıfları Tablolu Malzeme Sınıfları Malzeme Sınıfı; malzemelerin nitel ve nicel özelliklerine göre (renk,boy,beden,ebat,aksesuar,vb...) gruplanması ile oluşturulan yapılardır. Malzemelerin ortak özelliklerine göre

Detaylı

Eksiksiz bir yazılım çözümü arıyorsanız, doğru yerdesiniz!

Eksiksiz bir yazılım çözümü arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Eksiksiz bir yazılım çözümü arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Enformasyon, Destek, Sistemi ERP ve Yazılım Çözümleri Enfotek, ihracat veya iç piyasaya üretimi yapan her boyuttaki işletme için uygun yazılım

Detaylı

DEPO YÖNETİMİ VE DEPO YÖNETİM SİSTEMLERİ ÖNEMİ

DEPO YÖNETİMİ VE DEPO YÖNETİM SİSTEMLERİ ÖNEMİ DEPO YÖNETİMİ VE DEPO YÖNETİM SİSTEMLERİ ÖNEMİ Depo nedir? Depo Hizmeti alan iç ve dış müşteriler için, depo tam zamanlı ve müşteri odaklı çalışan stratejik destek bir birimdir. Depo, katma değer üretilen

Detaylı

ayrı ayrı veya birlikte yapılabilir.

ayrı ayrı veya birlikte yapılabilir. e-dönüşüm Ürünlerimiz IDECON e-mutabakat IDECON e-beyanname IDECON e-bankacılık IDECON e-irsaliye IDECON e-fatura IDECON e-defter IDECON e-arşiv IDECON e-mutabakat, B Formu ve Cari hesap mutabakatlarını

Detaylı

GO PLUS ÜRÜN FARK DOKÜMANI

GO PLUS ÜRÜN FARK DOKÜMANI 2012 GO PLUS ÜRÜN FARK DOKÜMANI LOGO Business Solutions 11/26/2012 GO PLUS ÜRÜN FARKLARI 2.16 Sürümüyle Gelen Yeni Özellikler 1. Malzeme Kayıtları Kopyalanırken Ambar Parametrelerinin de Kopyalanması Malzeme

Detaylı

MIKROSAY YAZILIM ve BİLGİSAYAR SAN. TİC. A.Ş

MIKROSAY YAZILIM ve BİLGİSAYAR SAN. TİC. A.Ş MIKROSAY YAZILIM ve BİLGİSAYAR SAN. TİC. A.Ş TEOSMETER OTOMATİK SAYAÇ İZLEME SİSTEMİ Emrah KÜÇÜKALİ Rev1 (27/10/2004) SİSTEMİN AMACI Teosmeter Otomatik Sayaç İzleme Sistemi özellikle haberleşmeli dijital

Detaylı

Akıllı Afet Yönetimi

Akıllı Afet Yönetimi Akıllı Afet Yönetimi GenIoT Hakkında GenIot Akıllı Afet Yönetimi Operasyonel Senaryo Neden GenIot? Afet Yönetimi İçin GenIot Afet Yönetimi GenIot Afet Yönetim platformu, altyapı, ilk yardım ekipleri ve

Detaylı

Toptancı Firmalar İçin Ticari Yazılım. Küçük Ölçekli, Toptancı Firmalar için Nebim V3 Başlangıç Sürümü (Toptancılar için)

Toptancı Firmalar İçin Ticari Yazılım. Küçük Ölçekli, Toptancı Firmalar için Nebim V3 Başlangıç Sürümü (Toptancılar için) Toptancı Firmalar İçin Ticari Yazılım Küçük Ölçekli, Toptancı Firmalar için Nebim V3 Başlangıç Sürümü (Toptancılar için) Nebim V3 Başlangıç Sürümü (Toptancılar için) Toptancı Firmalar İçin Ticari Yazılım

Detaylı

WINDESKPORTA. sıgnum. Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi. Uygulama Çözümü. windesk.com.tr

WINDESKPORTA. sıgnum. Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi. Uygulama Çözümü. windesk.com.tr windesk.com.tr WINDESKPORTA Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi Uygulama Çözümü Kurum içinde veya dışında faaliyet gösteren Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi uygulama alanında, tek bir

Detaylı

Bilgiyi Keşfedin! Özelleştirme, Eklenti ve Veri Entegrasyonu Kurumsal Seviyede Yönetim ve Performans

Bilgiyi Keşfedin! Özelleştirme, Eklenti ve Veri Entegrasyonu Kurumsal Seviyede Yönetim ve Performans Bilgiyi Keşfedin! LOGO MIND INSIGHT (powered by Qlik) İŞ ANALİTİĞİ ÜRÜNÜ, HERKESİN SEZGİLERİ İLE ARAŞTIRMA VE KEŞİF YAPMASINI SAĞLAYAN ÇOK ÇEŞİTLİ ESNEK VE İNTERAKTİF GÖRSELLER OLUŞTURABİLECEĞİ YENİ NESİL

Detaylı

Hakkımızda ECOFİLO KİMDİR? Değerlerimiz

Hakkımızda ECOFİLO KİMDİR? Değerlerimiz Hakkımızda Değerlerimiz ECOFİLO KİMDİR? 01 Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanır, uzun vadeli güvene dayalı ilişkiler kurarız. Müşterilerimiz için değer katacak ve işlerini kolaylaştıracak çözümler

Detaylı

2011 TIGER ENTERPRISE ÜRÜN FARK DOKÜMANI

2011 TIGER ENTERPRISE ÜRÜN FARK DOKÜMANI 2011 TIGER ENTERPRISE ÜRÜN FARK DOKÜMANI LOGO Business Solutions 7/12/2011 2.08 Sürümüyle Gelen Yeni Özellikler TIGER ENTERPRISE ÜRÜN FARKLARI 1. Cari hesap borç takip penceresinde kapatılmamış işlemlerin

Detaylı

AKADEMEDYA YAZILIM BİLGİSAYAR EĞİTİM VE DANIŞMANLIK TİC. SAN. LTD. ŞTİ Kocaeli Üniversitesi Yeniköy Teknopark Yerleşkesi Başiskele / Kocaeli Tel Faks

AKADEMEDYA YAZILIM BİLGİSAYAR EĞİTİM VE DANIŞMANLIK TİC. SAN. LTD. ŞTİ Kocaeli Üniversitesi Yeniköy Teknopark Yerleşkesi Başiskele / Kocaeli Tel Faks IRONIC İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Bilgi Sistemi IRONIC Nedir? IRONIC, iş sağlığı ve güvenliği alanında bilişim alt yapısı oluşturmak amacıyla 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, ISO14001,

Detaylı

Kısa Dönem. Araç Kiralama Çözümü. KoçSistem. 444 0 262 www.kocsistem.com.tr

Kısa Dönem. Araç Kiralama Çözümü. KoçSistem. 444 0 262 www.kocsistem.com.tr KoçSistem Kısa Dönem Araç Kiralama Çözümü 444 0 262 www.kocsistem.com.tr Kısa Dönem Araç Kiralama Çözümü Kısa Dönem Araç Kiralama Sektörünün ihtiyaç duyduğu mevcut ve gelişen tüm bileşenleri içeren bir

Detaylı

VARLIK YÖNETİMİ ÇÖZÜMÜ AKILLI. KOLAY. ENTEGRE

VARLIK YÖNETİMİ ÇÖZÜMÜ AKILLI. KOLAY. ENTEGRE ARETE BULUT TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ VARLIK YÖNETİMİ ÇÖZÜMÜ AKILLI. KOLAY. ENTEGRE VARLIK YÖNETİMİ ÇÖZÜMÜ A R E T E C O N S U L T I N G GÜÇLÜ. ENTEGRE. AKILLI. ARETE Varlık Yönetimi Çözümüyle, şirket içinde

Detaylı

Hakkımızda ECOFİLO KİMDİR? Değerlerimiz

Hakkımızda ECOFİLO KİMDİR? Değerlerimiz Hakkımızda Değerlerimiz ECOFİLO KİMDİR? 01 Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanır, uzun vadeli güvene dayalı ilişkiler kurarız. Müşterilerimiz için değer katacak ve işlerini kolaylaştıracak çözümler

Detaylı

Adımız kalite! Her biri sektöründe lider üstün nitelikli birçok firma kurumsal internet çözümlerinde Egebilgi yi tercih etti.

Adımız kalite! Her biri sektöründe lider üstün nitelikli birçok firma kurumsal internet çözümlerinde Egebilgi yi tercih etti. Şirketinizin prestijini, özgünlüğünü internet ortamında yansıtmak bizim işimiz! Kurumsal ve tam profesyonel bir çözüm arıyorsanız, uzun soluklu ve kaliteli işleri hayata geçirmek adına Egebilgi sizleri

Detaylı

Turkuaz Grup Otomasyon. Bilist:Ev Tekstil İşletme Yönetimi. Aleksey BRYANTSEV (Bilist Yazılım) 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi

Turkuaz Grup Otomasyon. Bilist:Ev Tekstil İşletme Yönetimi. Aleksey BRYANTSEV (Bilist Yazılım) 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi Turkuaz Grup Otomasyon 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi Bilist:Ev Tekstil İşletme Yönetimi Aleksey BRYANTSEV (Bilist Yazılım) Proje Kapsamı Proje Kapsamı Birden fazla şirketin verileri tek programda konsolide

Detaylı

GO Plus Ürün Fark Dokümanı

GO Plus Ürün Fark Dokümanı 2010 11/30/2010 GO PLUS Ürün Farkları YENİ ÖZELLİKLER 1. Firma Kredi Kartlarının Satınalma İşlemlerinde Kullanımı Satınalma işlemlerinde ödemelerin firma kredi kartı ile yapılması sağlanmıştır. Firma kredi

Detaylı

Güvenilir ve dinamik yapısıyla her zaman yanınızda

Güvenilir ve dinamik yapısıyla her zaman yanınızda Güvenilir ve dinamik yapısıyla her zaman yanınızda Modüller STOK YÖNETİMİ DEPO YÖNETİMİ CARI HESAP YÖNETİMİ KASA YÖNETİMİ BANKA YÖNETİMİ SATIŞ PAZARLAMA SATINALMA E-TİCARET SİSTEMİ ve YÖNETİMİ MOBİL SATIŞ

Detaylı

Tiger2 EK ÖZELLİK PAKETİ 3

Tiger2 EK ÖZELLİK PAKETİ 3 Tiger2 EK ÖZELLİK PAKETİ 3 Tiger2 Ek Özellik Paketi 3 İçeriği * : 1 Yeni Fonksiyonel Özellikler... 2 1.1 Sipariş Planlama - Satınalma Siparişleri İçin Şablon Tasarımı... 2 1.2 Emanet Ambarı ve Stok Fişlerinin

Detaylı

Multinet in faydalar dünyasını keşfedin!

Multinet in faydalar dünyasını keşfedin! Multinet in faydalar dünyasını keşfedin! 444 87 36 Multinet Çağrı Merkezi Şirketlere, müşterilerine, üye işyerlerine ve çalışanlarına fayda sağlayan ve katma değerli çözümler sunan Multinet ile tanışın.

Detaylı

1. Tahsilat Ödeme İşlemleri. Aylık ya da belli tarihler arasında tahsilat ve ödeme işlemlerini görebilme. 2.Stok İşlemleri

1. Tahsilat Ödeme İşlemleri. Aylık ya da belli tarihler arasında tahsilat ve ödeme işlemlerini görebilme. 2.Stok İşlemleri 1. Tahsilat Ödeme İşlemleri Aylık ya da belli tarihler arasında tahsilat ve ödeme işlemlerini görebilme. 2.Stok İşlemleri Alış/Satış irsaliyeleri, Giriş/Çıkış İşlemleri Fire ve Sarf Fişleri Girebilme 3.Sms

Detaylı

Müşteri İlişkileri Süreçlerinize Değer Katan Çözüm!

Müşteri İlişkileri Süreçlerinize Değer Katan Çözüm! Müşteri İlişkileri Süreçlerinize Değer Katan Çözüm! Daha Güçlü, Daha Çevik, Daha Sağlıklı Süreçler ile Fark Yaratın Pazarlama, satış ve müşteri hizmet süreçlerini uçtan uca yönetmek, müşteri ilişkilerinde

Detaylı

LOGO İş Zekası çözümü ile kurumsal raporlama ve analizler. Cem Yılmaz Genel Müdür LOGOBI Yazılım

LOGO İş Zekası çözümü ile kurumsal raporlama ve analizler. Cem Yılmaz Genel Müdür LOGOBI Yazılım LOGO İş Zekası çözümü ile kurumsal raporlama ve analizler Cem Yılmaz Genel Müdür LOGOBI Yazılım Hakkımızda LOGOBI Yazılım A.Ş. iş zekası alanında faaliyet gösteren, Türkiye de sahip olduğu yüzlerce müşterinin

Detaylı

SATIŞ VE DAĞITIM İŞLEMLERİ

SATIŞ VE DAĞITIM İŞLEMLERİ Satış Fatura Özet Raporu SATIŞ VE DAĞITIM İŞLEMLERİ Herhangi bir cari hesaba düzenlenmiş fatura toplamları alınabildiği gibi belirli bir grup için düzenlenmiş fatura toplamları da alınabilmektedir. Amaç

Detaylı

Mobil satış ve dağıtım sistemini kullanmanız için on neden:

Mobil satış ve dağıtım sistemini kullanmanız için on neden: Mobil Satış Dağıtım Sistemi Mobil satış ve dağıtım sistemini kullanmanız için on neden: Sıcak satış yapabilir, sipariş alabilirsiniz Satış anında fatura kesebilirsiniz. Doğru ve hızlı tahsilat (nakit,

Detaylı

cofaso ile farkı yaşayın Şubat 2009 www.mertbilgi.com.tr

cofaso ile farkı yaşayın Şubat 2009 www.mertbilgi.com.tr cofaso ile farkı yaşayın Şubat 2009 www.mertbilgi.com.tr cofaso ile farkı yaşayın Otomasyon ve pano projelerinizi profesyonel bilgisayar destekli mühendislik yazılımı (CAE) cofaso ile yönetin Giriş cofaso

Detaylı

Yönetim Bilgi Sistemleri. Maliye Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Yönetim Bilgi Sistemleri Dairesi

Yönetim Bilgi Sistemleri. Maliye Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Yönetim Bilgi Sistemleri Dairesi Yönetim Bilgi Sistemleri Maliye Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Yönetim Bilgi Sistemleri Dairesi Yönetim Bilgi Sistemleri Yönetim Bilgi sistemleri ; Veri ve bilgiyi, Toplayan, Saklayan, İşleyen,

Detaylı

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE WEB TABANLI ERP UYGULAMALARI

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE WEB TABANLI ERP UYGULAMALARI İNŞAAT SEKTÖRÜNDE WEB TABANLI ERP UYGULAMALARI xproje Erp Uygulamaları MyArge Bilgi Teknolojileri İletişim = 0 544 413 20 86 bilgi_arge@myarge.com Projelerinizde Teknolojiyi En Üst Seviyede Kullanarak

Detaylı

Logo Tiger Satın Alma. Pdf Dökümanına Bakmak İçin Tıklayınız.

Logo Tiger Satın Alma. Pdf Dökümanına Bakmak İçin Tıklayınız. Logo Tiger Satın Alma Pdf Dökümanına Bakmak İçin Tıklayınız. Satınalma Bölümünde Alınan sipariş kartları, Ürün alımlarında uygulanacak indirim,harcama ve promosyonları Ürünü satış fiyatları, Alış koşulları

Detaylı

Lojistik ve Depolama Çözümleri

Lojistik ve Depolama Çözümleri Lojistik ve Depolama Çözümleri Hakkımızda MLA Logistics olarak sektörümüzde ki tecrübelerimizin bize kattığı duyarlılığı her alanda korumayı amaç edinmiş yapımız ve siz değerli müşterilerimizle uzun soluklu

Detaylı

6/8/2016 Tedarik Zinciri Modülü 1

6/8/2016 Tedarik Zinciri Modülü 1 6/8/2016 Tedarik Zinciri Modülü 1 1. Tanım 2. Tedarik Zinciri Nasıl İşler? 3. Mağazalarda Gerçekleştirilen Prosedürler 3.1 Temel Stok Kontrolü 3.2 Envanter Yönetimi 3.3 Miktar ve Hasar Raporları 3.4 Ürünlerin

Detaylı

MİSYONUMUZ Barsoft Barkod Çözümleri, Perakende sektöründe yaklaşık 15 yıllık bir deneyimin ardından, yine sektördeki deneyimli personeli ile 7 yıl önce kurulan bir yazılım firmasıdır. Amacımız barkodun

Detaylı

Turizm İşletmeciği 1. sınıf. 0510130066 Uğur Can YILDIRIM 05101300 29 Kağan ILGIN

Turizm İşletmeciği 1. sınıf. 0510130066 Uğur Can YILDIRIM 05101300 29 Kağan ILGIN Turizm İşletmeciği 1. sınıf 0510130066 Uğur Can YILDIRIM 05101300 29 Kağan ILGIN Otomasyon Nedir? Otomasyon, bir işin insan ile makine arasında paylaşılmasıdır. Toplam işin paylaşım yüzdesi otomasyonun

Detaylı

Daha ayrıntılı bilgi için: rabia.basay@pargesoft.com Tel :0216 5756070 Mobil : 0530 2949101

Daha ayrıntılı bilgi için: rabia.basay@pargesoft.com Tel :0216 5756070 Mobil : 0530 2949101 Daha ayrıntılı bilgi için: Rabia Başay rabia.basay@pargesoft.com Tel :0216 5756070 Mobil : 0530 2949101 Doğadaki uyumu projelerinize taşıyın... Hizmet Sektörü Firmaları için Uluslararası ERP Yazılımı -

Detaylı