EN KAPSAMLI. İnşaat ERP Sistemi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "EN KAPSAMLI. İnşaat ERP Sistemi"

Transkript

1 EN KAPSAMLI İnşaat ERP Sistemi Şirketinizi ve projelerinizi etkili yönetin. Kaynaklarınızı verimli kullanın. Güncel raporlara erişin. Süreçlerinizi entegre edin. Şantiyelerinizi entegre edin. İşlerinizi hızlandırın. Daha organize çalışın. Çevikliğinizi artırın. Projelerinizin maliyetlerini düşürün. Karmaşadan kurtulun. Başarınızı artırın.

2 e-mor u Hangi Şirketler Tercih Eder? Büyümeyi Hedefleyen Büyük ve Orta Ölçekli Yüksek Performanslı İnşaat Şirketleri e-mor İnşaat ERP Kullanıyor Aynı anda birden fazla projeyi ve büyük ölçekli projeleri başarıyla yöneterek dünyanın en büyük inşaat şirketleri arasına girmeyi hedefleyen Büyük ölçeğe veya orta ölçeğe sahip olup işlerini daha verimli yürütmek ve sistematik çalışmak isteyen Etkili Yönetmek İsteyen Maliyet Düşürmek İsteyen Aynı anda birden fazla projeyi, büyük ölçekli projeleri ve şirketlerini başarıyla yönetmeyi amaçlayan Aynı anda birden fazla projeyi ve büyük ölçekli projeleri başarıyla yöneterek Türkiye nin ve dünyanın en büyük inşaat şirketleri arasına girmeyi hedefleyen e-mor İnşaat ERP ile binlerce kilometre uzaktaki şantiyelerimizi merkezle entegre yönetiyoruz. Bundan sonra da tüm faaliyetlerimizi e-mor ile yöneteceğiz. - Kolin İnşaat

3 e-mor Nasıl Çalışır? Tüm Faaliyetleriniz ve Tüm Şantiyeleriniz Tam Entegre Yürüttüğünüz Tüm Süreçleri Uçtan Uca Entegre Yönetin Türkiye deki ve Dünya daki Tüm Şantiyelerinizi Merkezinizle Entegre Yönetin Proje Muhasebe Planlama Teklif Satınalma Finans İK Hakediş Ambar Müşteri

4 e-mor la Neler Kazanabilirsiniz? e-mor la Şirketinizi Güçlendirecek ve Karlılığınızı Artıracak Kazanımlar Elde Edersiniz 1 Maliyet Kontrolü Maliyetlerinizi detaylı, anlık ve etkili yönetin. 2 Etkili Proje Projelerinizi planladığınız zamanda bütçe dahilinde tamamlayın. 3 Şantiyelere Hakimiyet Tüm şantiyelerinizle merkezinizi entegre edin. 4 Merkezi Kontrol Tüm süreçlerinizi entegre yönetin, verimliliğinizi artırın. 5 Güncel Bilgilere Erişim Gerçek, güvenilir, güncel bilgilere tek tuşla ulaşın. 6 Etkili Kaynak Kaynak verimliliğinizi artırın, maliyet tasarrufu kazanın. 7 Organize, Hızlı ve Çevik Yapı Dağınık yapılardan kurtulun, süreçlerinizi hızlandırın. 8 Deneyimlerden Yararlanma Kurumsal bilgi birikiminizi oluşturun, deneyimlerinizden yararlanın.

5 e-mor un Özellikleri Nelerdir? Kanıtlanmış Yazılım, Güvenli Yatırım Geniş Kapsamlı A dan Z ye tüm faaliyetlerinizi tek bir sistemle yürütmenizi sağlayan uygulamalar Değişime Açık İş ihtiyaçlarınızdaki değişimlere hızlı ve kolay adapte olan üstün altyapı Büyümeye Açık İşleriniz, proje sayınız ve hacminiz arttığında büyümenize uyum sağlayan hızlı ve kolay ölçeklenebilirlik Hızla Kullanıma Alınabilir Hızla kullanıma geçmenizi sağlayan hazır çözümler ve kullanıcılarınızın benimsemesini artıran kolay kullanım Entegre Tüm süreçlerinizi birbirine bağlayan ve şantiyelerinizi merkezinizle bütünleştiren entegrasyon

6 e-mor İnşaat ERP Çözüm Haritası İnşaat Şirketlerine Yönelik En Kapsamlı Çözüm Haritası. Şirketinizi Geleceğe Emin Adımlarla Taşıyın. İş Zekası Uygulamaları Yönetici Bilgi Panoları Yönetimsel Raporlar Bilgi Setleri İş Uygulamaları Dönüştürücü Altyapı Uygulamaları Müşteri İlişkileri Seyahat Dış Ticaret Muhasebe İnsan Kaynakları Finans Bordro Planlama Proje Teklif Hakediş Makina Ekipman Firma Bilgi Kütüphanesi Yetki, Denetim ve Erken Uyarı Sistemi Onay Mekanizmaları Depo Satın Alma Sözleşme Doküman Lojistik

7 Proje Projelerinizi Planladığınız Zamanda Planladığınız Bütçeyle Tamamlayın Projelerinizi Yönetin Doğru zamanda doğru kararlar alın, projelerinizin rayından çıkmasını engelleyin. Merkezden yurt içi ve yurt dışındaki tüm projelerinizi anlık olarak izleyebilmenizi sağlar. Proje yöneticilerinizin etkinliğini artırır. Kontrolünüzü Artırın Projelerinizde bütçelerinizi daha etkili yönetmeniz ve bütçelerinizi aşmamanız için kontrol mekanizmaları sunar. Projelerinizi planladığınız zamanda tamamlayabilmeniz için uygulamalar barındırır. Projeleriniz ile ilgili alacağınız kritik kararları daha sağlıklı alabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşmanızı sağlar.

8 Planlama e-mor la Kuvvetli Bir Planlama Süreci Yönetiyoruz. Aytekin Karahan, Yeni Yapı İnşaat Planlama Kabiliyetinizi Artırın Öngörün ve kusursuz planlayın. Güçlü bir planlama süreci yürütmeniz için gerekli uygulamaları barındırır. MS Project ve Primavera gibi iş programı yazılımlarıyla entegrasyona sahiptir. Planlama sürecinizde önceki projelerinizde gerçekleşmiş verilerinizden yararlanmanıza imkan sunar. Kaynaklarınızı Verimli Kullanın Kaynaklarınızı daha etkili yönetmenize yardımcı uygulamalar barındırır. Kaynak ihtiyaçlarınızı öngörebileceğiniz raporlar sunar. İyi bir kaynak planı yaparak tasarruf sağlamanıza ve zaman kaybını önlemenize yardımcı olur. What-if analizleriyle karınızı maksimize etmenize yardımcı olur.

9 Teklif Tekliflerinizi e-mor İnşaat ERP Yazılımı Üzerinden Etkili Bir Şekilde Oluşturun, Daha Fazla İş Üstlenin Teklif Performansınızı Artırın Yeni projelere teklifler vermenizi kolaylaştıran ve hızlandıran uygulamalar barındırır. Keşif çalışmanızı etkili bir şekilde gerçekleştirmenize ve etkili teklifler hazırlamanıza imkan sağlar. Teklif hazırlayan ekiplerinizin güvenilir bir şekilde karlı teklifler hazırlaması için sistematik bir altyapı kazandırır. Daha Etkili Keşif Çalışmaları Yapın Geçmiş projelerinizde gerçekleşmiş olan birim fiyatlarınızı ve farklı rayiç listelerini elinizin altında bulabilirsiniz. What-if analizleriyle karınızı maksimize etmenize yardımcı olur. Kazandığınız ihaleler için MS Project te veya Primavera da zamansal iş programı oluşturmanızı kolaylaştıran entegrasyon sunar.

10 Satın Alma e-mor Sayesinde Satınalma Sürecimizi Çok Daha İyi Yönetiyoruz Satınalma Md., Kolin İnşaat Satınalma Zincirinizi Yönetin Talep, teklif toplama, teklif değerlendirme, sipariş, sözleşme gibi satınalma zincirinizin tüm aşamalarını en etkili şekilde yönetmeniz için uygulamalar barındırır. Etkili kontrol mekanizmaları sunarak gereksiz satınalmaların önüne geçmenize yardımcı olur. Maliyetlerinizi Düşürün Aktivite ve mahal bazlı satınalma yönetimi imkanı sağlar. Taleplerinizi ve siparişlerinizi elektronik onay mekanizmalarıyla kontrol altına alabilirsiniz. Geçmiş satınalma bilgilerini ilgili çalışanlarınızın önüne getirerek yeni siparişlerde en uygun satınalma koşullarını yakalamalarına yardımcı olur.

11 Ambar Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm Ambarlarınız Kontrol Altında. e-mor la Depo Yönetim Süreci Hem Çok Kuvvetli Hem Çok Kolay Depolarınızı Yönetin Depolarınızı etkili yönetin ve maliyetlerinizi kontrol altına alın. Depo girişlerinizi, çıkışlarınızı, depolararası transferlerinizi, iadelerinizi, malzeme kullanımlarınızı ve tüm depo süreçlerinizi etkili yönetmenize yardımcı uygulamalar barındırır. Merkezden Takip Edin Tüm depolarınızı merkezden takip edebilirsiniz. Depolarınızda bulunan malzemelerinizin hareketlerini ve depolarınızın durumlarını anlık olarak izleyebilirsiniz. Böylece gereksiz satınalmaların ve gereksiz maliyetlerin önüne geçmenize yardımcı olur.

12 Lojistik Lojistik Sürecinizi ve Tedarik Zincirinizi Daha Etkili Yönetin Tedarik Zincirinizi Yönetin Malzemelerinizi tam zamanında sahaya ulaştırın. Projelerinizde kullandığınız malzemeleri ne zaman sipariş etmeniz gerektiğini, ne zaman şantiyelerinize nakliyat yapmanız gerektiğini tespit etmenize yardımcı olur. Lojistik maliyetlerinizi detaylı takip etmenizi sağlar. Malzemelerinizi Takip Edin Malzemelerinizin nerede olduğunu, ne zaman yola çıkarıldığını, ne zaman şantiyelerinize ulaşacağını, hangi ulaşım aracıyla geldiğini anlık takip etmenize ve gerektiğinde işverenlerinize raporlayabilmenize olanak sağlar.

13 Dış Ticaret İthalat ve İhracat İşlemelerinizi e-mor la Etkili Bir Şekilde Yönetin Dış Ticaret Sürecinizi Yönetin İthalat ve ihracat süreçlerinizi etkili bir şekilde yönetmenizi sağlayan uygulamalar barındırır. Dış ticaret sürecinizi merkezden kolaylıkla takip edebilmenize yardımcı olur. Maliyetlerinizi Takip Edin Çeki listelerinizi, faturalarınızı, sevkiyatlarınızı, nakliye içeriklerinizi, masraflarınızı ve tüm dış ticaret işlemlerinizi detaylarıyla yönetebilmenizi sağlar. İşlemlerinizi hızlandırır ve işyükünüzü azaltır. İlgili maliyetlerinizi yakından takip etmenizi ve ilgili kalemlere yansıtmanızı sağlar.

14 Sözleşme İlişkide Bulunduğunuz Tüm Kişi ve Kurumlarla Gerçekleştirdiğiniz Sözleşme Süreçlerinizi Yönetmenin En Etkili Yolları e-mor da Tüm Sözleşmelerinizi Yönetin Satınalma sözleşmeler, taşeron sözleşmeleri, işveren sözleşmeleri, satış sözleşmeleri, kira sözleşmeleri gibi tüm sözleşmelerinizi kayıt altına alabilir, iş akışları ve elektronik onay mekanizmalarıyla etkili yönetebilirsiniz. Karmaşadan Kurtulun Sözleşmelerinizi standartlaştırarak otomatik üretmenizi sağlar. Ekiplerinizin sözleşmeleri hazırlarken hata yapmalarının ve karmaşanın önüne geçmenize yardımcı olur. Sözleşme sürecinizi hakediş, finans, muhasebe, proje yönetimi gibi süreçlerinizle tam entegre yönetmenizi sağlar.

15 Hakediş Hakediş Sürecinizi Etkili Yönetmenizin Yolları e-mor da Otomatik Hesaplayın Hakedişlerinizi sözleşmelerinize ve şantiyelerinizdeki günlük ilerlemelerinize istinaden otomatik hesaplamanızı sağlar. Hakediş belgelerinizi otomatik olarak üretmenizi sağlayarak hem hız kazanmanıza hem de hakediş hazırlayan ekibinizin hata yapmasının önüne geçmenize yardımcı olur. Taşeronlarınızı Kontrol Altına Alın Hakedişlerinizi elektronik onay mekanizmaları ile kontrol altına alabilirsiniz. Onay mekanizmaları sayesinde yanlış hakedişlerin de önüne geçmenize yardımcı olur. Taşeronlarınızla yaptığınız anlaşmaları da daha etkili yönetmenize ve istismara uğramamanıza yardımcı olur.

16 Muhasebe e-mor u Kullanarak Tüm Süreçlerimizi Muhasebe Sürecimizle Entegre Ettik. Muhasebe Md., Kolin İnşaat Süreçlerinizle Entegre Edin Muhasebe sürecinizi proje yönetimi, hakediş yönetimi, bordro, satınalma yönetimi gibi tüm süreçlerinizle tam entegre yönetin. Karmaşanın ve yanlışlıkların önüne geçmenize yardımcı olarak sağlam bir muhasebe yönetimi yapmanızı sağlar. Muhasebenizi Güçlendirin Hem yönetimsel hem de finansal muhasebe yönetimi gerçekleştirebilirsiniz. İçerisinde inşaat sektörüne özgü en iyi muhasebe yönetimi uygulamaları barındırır. Mükerrer kayıtların önüne geçer ve güvenilir muhasebesel verilere anlık olarak ulaşmanızı sağlar.

17 Finans e-mor Bugüne Kadar Karşılaştığınız En Kuvvetli Finans Uygulamalarını Sunmaktadır. Risklerinizi ve Varlıklarınızı Yönetin Nakit akışınızı, çeklerinizi, tahsilatlarınızı, ödemelerinizi, kredilerinizi, teminatlarınızı ve tüm finansal varlıklarınızı etkili yönetmenize yardımcı olur. Finansal durumunuza merkezden tam olarak hakim olmanızı sağlar. Bankalardaki risklerinizi ve limitlerinizi takip etmenize yardımcı olur. Finansınızı Sağlamlaştırın İnşaat sektörüne özgü en iyi finans yönetimi uygulamaları barındırır. Ödeme taleplerinizi elektronik onay mekanizmaları ile kontrol altına almanızı sağlayarak gereksiz ödemelerin ve yanlış zamanda yapılan ödemelerin önüne geçmenize yardımcı olur.

18 İnsan Kaynakları e-mor ile Personelimizin ve Şantiyelerimizdeki İşçilerimizin Bilgilerini Anlık Olarak Yönetiyoruz. İnsan Kaynakları Md., Kolin İnşaat İnsan Kaynağınızı Yönetin Çalışanlarınızın tüm bilgilerini kayıt altına almanızı sağlar. Organizasyon şemaları nızı, görev tanımlarınızı, yetkilerinizi ve onay akışlarınızı etkili yönetmenize imkan sunar. İnsan kaynağı bütçelerinizi yönetmenizi sağlar. Yeteneklerinizi Geliştirin Size yapılan iş başvurularını takip edebilirsiniz. Gönderilen CV leri bir CV havuzunda toplayabilir ve en uygun kişileri analiz edebilirsiniz. Eğitim planları yapabilir ve gerçekleştirdiğiniz eğitimleri kayıt altına alabilirsiniz.

19 Bordro Bugüne Kadar Karşılaştığınız En Güçlü Bordro Uygulaması e-mor da Bordronuzu Yönetin İnşaat sektörüne özgü en iyi bordro yönetimi uygulamalarını barındırır. Saha puantajlarınızdan hareketle bordrolarınızı otomatik olarak oluşturmanızı sağlar. Güvenilir, Hızlı ve Hatasız İzinlerinizi, avanslarınızı, tazminatlarınızı ve insan kaynağı süreçlerinizi etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. Bordrolarınızı otomatik olarak oluşturmanızı sağlayarak güvenilir, karmaşadan uzak ve hızlı bir bordro süreci yönetmenizi sağlar.

20 Seyahat Çalışanlarınızın Seyahat Süreçlerini Etkili Yönetin. Karmaşanın ve Yüksek Maliyetlerin Önüne Geçin. Prosedürlerinizi Hızlandırın Yurtiçinde ve yurt dışında gerçekleştirdiğiniz projelerle ilgili çalışanlarınızın seyahatlerini etkili yönetmenize yardımcı uygulamalar barındırır. Pasaportlarınızı, vizelerinizi, seyahat biletlerinizi, rezervasyonlarınızı takip edebilir, gecikmelerin ve aksaklıkların önüne geçebillirsiniz. Maliyetlerinizi Kontrol Edin Seyahat taleplerinizi elektronik onay mekanizmaları ile kontrol altına alabilirsiniz. Seyahatlerinizle ilgili gerçekleşmiş tüm maliyetlerinizi detaylı olarak takip edebilir, gereksiz maliyetlerin önüne geçebilirsiniz.

21 Makina Ekipman Makina ve Ekipmanlarınızı Etkili Bir Şekilde Yönetmeniz İçin e-mor İnşaat ERP Yazılımı nı Kullanın Makina Parkınızı Yönetin Makina ve ekipmanlarınızın tüm bilgilerini kayıt altına alın. Makina ve ekipman ihtiyaçlarınızı öngörerek planlama yapmanıza ve ilgili projelere zamanında göndermenize yardımcı olur. Maliyetlerinizi Takip Edin Makinalarınızın verimliliklerini artırmanıza yardımcı olur. Makinalarınızın masraflarını ilgili proje aktivitelerine dağıtmanıza imkan sunar. Yakıt maliyetleriniz, bakım ve onarım maliyetleriniz gibi tüm maliyetlerinizi yakından takip etmenize yardımcı olur.

22 Müşteri İlişkileri Satış Sürecinizi, Satış Ekibinizi ve Müşterilerinizle İlişkilerinizi Etkili Yönetin. Daha Fazla Satış Yapın. Satış Sürecinizi Yönetin Satış ve kiralama süreçlerinizi etkili yönetmenize yardımcı olur. Satış ekibinizi yönetebilir ve prim gibi hesaplamaları otomatik gerçekleştirebilirsiniz. Müşterisegmentlerinize etkili ulaşmanıza yardımcı olur. İlişkilerinizi Geliştirin Müşterilerinizle gerçekleştirdiğiniz görüşmeleri kayıt altına alarak müşteri ilişkilerinizi etkili yönetmenize yardımcı olur. Müşterilerinizi merkezden izleyebilir, satış ekibinizin müşterilerle ilgili bilgilere erişmesini sağlayabilirsiniz.

23 Doküman e-mor, İnşaat Şirketlerine Özgü Güçlü Bir Doküman Uygulaması Barındırmaktadır Merkezi Havuzda Toplayın Kullandığınız tüm dokümanları tek bir havuzda toplamanızı ve kategorize etmenizi sağlar. Dokümanlarınızı oluşturmakla, düzenlemekle ve arayıp bulmakta kaybettiğiniz zamanı azaltmanızı sağlar. Standardize Edin Kullandığınız belgeleri ve sözleşmeleri standartlaştırarak otomatik ürettirebilirsiniz. Dokümanlarınıza kimlerin erişebileceğini, kimlerin değişiklikler yaratabileceğini belirlemenize imkan sunar.

24 Bilgi Setleri Bilgi Setleri: Bugüne Kadar Karşılaştığınız En Etkili ve En Kabiliyetli Raporlama Aracı Bilgilerinizi Analiz Edin Bilgilerinizi etkili analiz etmenize yardımcı olur. Analizlerinizi derinleştirebilir, kayıtları oluşturan işlemlere tek bir tuşla geçiş yapabilirsiniz. Daha etkili kararlar almanıza yardımcıdır. Kendi Raporlarınızı Oluşturun Bilgilerinize farklı bakış açılarıyla bakabilir, sürüklebırak, gruplandır, filtrelendir gibi özellikler kullanabilirsiniz. Kendi raporlarınızı kolaylıkla oluşturabilir, aradığınız bilgilere hızla erişebilirsiniz.

25 Yönetici Bilgi Panoları İnşaat Şirketlerine Özgü Yönetici Bilgi Panolarıyla Yöneticileriniz Artık Çok Daha Etkin Bilgilerinizi Görselleştirin Projeleriniz ve şirketinizle ilgili ihtiyaç duyduğunuz verileri görsel bir şekilde tek bir ekranda anlık olarak izleyebilirsiniz. Sık kullandığınız raporlara tek bir tuşla erişebilirsiniz. Yöneticilerinizi Kuvvetlendirin Kilit bilgilerinizi tek bir ekranda takip etmeleri sayesinde yöneticilerinizin daha etkili kararlar almalarını sağlayabilirsiniz. Güncel bilgiler yöneticilerinizin önüne akarak hızlı ve kaliteli kararlar almanıza, doğru zamanda doğru müdahalelerde bulunmanıza yardımcı olur.

26 Yönetimsel Raporlar İnşaat Şirketlerine Özgü Yönetimsel Raporları Kullanarak Şirketinizi ve Projelerinizi Daha Etkili Yönetmeye Başlayın Zengin Raporlara Erişin İnşaat sektörüne özgü çok sayıda zengin raporlar barındırır. Projelerinizle, süreçlerinizle ve şirketinizle ilgili geniş kapsamlı raporlara anlık olarak erişmenizi sağlar. Etkili Kararlar Alın Faaliyetlerinizi, maliyetlerinizi ve hedeflerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz. Güvenilir ve güncel bilgilere dayanarak alacağınız kararlar ve atacağınız adımlarla şirketinizin performansını yükseltebilir ve hedeflerinize erişebilirsiniz.

27 Firma Bilgi Kütüphanesi Geçmiş Deneyimleriniz ve Bilgi Varlığınız Firma Bilgi Kütüphanesi ile Elinizin Altında Bilgi Birikimi Oluşturun Bilgi birikiminizi bir havuzda toplayarak kurumsallaştırmanızı sağlar. Personel sirkülasyonunun getirdiği bilgi kaybı risklerinden korunmanıza yardımcı olur. Yeni gelen çalışanların da bilgi birikiminden yararlanarak maksimum verimle çalışmalarına yardımcı olur. Deneyimlerinizden Yararlanın Geçmiş projelerinizde elde ettiğiniz deneyimleri yeni projelerinizde kullanın. Maliyetlerinizi ve risklerinizi daha iyi yönetmenize yardımcı olur. Eski projelerinizde gerçekleşmiş birim fiyatlar, satınalma koşulları, pazarlıklarınız gibi deneyimlerinizden yararlanmanızı sağlar.

28 Yetki, Denetim ve Erken Uyarı Elektronik Yetki ve Denetim Mekanizmaları Sayesinde Çalışanlarınızın Yanlış İşlemler Yapmalarının Önüne Geçin Organize Çalışın Çalışanlarınızın yetkileri dahilinde gerçekleştirebilecekleri işlemleri ve süreçlerdeki sorumluluklarını tanımlayabilirsiniz. Daha organize çalışarak çalışanlarınızın görevlerini belirlediğiniz şekilde yapmalarını sağlayabilir, denetiminizi artırabilirsiniz. Süreçlerinizi Sorunsuz Yürütün Süreçlerinizi nasıl yürüteceğinizi belirleyerek çalışanlarınızın raydan çıkmalarını engelleyebilirsiniz. Erken uyarı mekanizmaları sayesinde süreçlerinizde yaşanabilecek aksaklıkları önceden tespit edebilir ve zamanında müdahaleler gerçekleştirebilirsiniz.

29 Elektronik Onay Mekanizmaları Elektronik Onay Mekanizmalarını Kullanarak Şirketinizin Çevikliğini Artırın Disiplininizi Artırın Satınalma talepleri, ödeme talepleri, hakedişler, siparişler, masraf talepleri gibi tüm konularınızda elektronik onay mekanizmaları kullanarak disiplininizi artırabilirsiniz. Merkezi kontrolünüzü artırabilir ve gereksiz işlemlerin önüne geçebilirsiniz. Hız Kazanın Onay mekanizmaları süreçlerinize hız kazandıracak özellikler barındırmaktadır. Onay beklerken zaman kaybetmemeniz için elektronik bildirimler kullanabilir ve bir işlemin onayda bekleme süresini azaltabilirsiniz.

30 Neden e-mor? e-mor la Şirketinizi Güçlendirecek ve Karlılığınızı Artıracak Kazanımlar Elde Edersiniz 1 Stratejik Katkılar Sürdürülebilir Büyüme Sağlamanız için Gerekli Stratejik Amaçlarınıza Erişmenizi Sağlayan Kurumsal Yönetim Altyapısı 2 Özgün İhtiyaçlarınız İnşaat Sektörünün Özgün İş İhtiyaçlarını Kapsamlı Olarak Karşılayan Kurumsal Yönetim Sistemi 3 En Kapsamlı İnşaat Yazılımı İnşaat Sektörüne Yönelik Geliştirilmiş Geniş Kapsamlı İnşaat Yazılımı 4 En Geliştirilebilir Yönetim Yazılımı Şirketinizin Değişen İş İhtiyaçlarına Göre En Geliştirilebilir Kurumsal Yönetim Yazılımı 5 En İyi ERP Ekibi İnşaat Sektöründe ERP Uygulamaları Konusunda En İyi, En Tecrübeli ve En Geniş ERP Ekibi

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! TIGER PLUS TIGER PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions dan geleceğin liderlerine özel! Dünyanın 41 den

Detaylı

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! TIGER PLUS TIGER PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan geleceğin liderlerine özel! Türkiye uygulama yazılımları pazarı

Detaylı

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ 30 yılı aşan bilgi birikimi Etkinliği artırma Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan liderlere özel! Türkiye Uygulama

Detaylı

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı günümüzde, hızla değişen pazar koşullarına en hızlı, doğru ve zamanında uyum sağlayabilmek her geçen gün önem kazanmaktadır.

Detaylı

Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! LOGO dan İşletmelerin Büyüme Sürecini Destekleyen Yazılımlar Yazılımlarımızla Türkiye ekonomisine can

Detaylı

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş. Series 9000 Yönetim Bilgi Sistemleri 1 MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP Günümüzde rekabet daha zor, riskler daha yüksek. Geçmişi ve bugünü

Detaylı

EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması

EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatı kolaylaştıran çözümler sunmak! LOGO, KOBİ lere ve Ar-Ge ye yaptığı büyük yatırımlarla büyüyor. Yazılımlarımızla Türkiye ekonomisine

Detaylı

Kurumsal. Dönüşüm. M. Göker SARP Koordinatör ERP Committee Turkey & Enterprise Transformation Platform

Kurumsal. Dönüşüm. M. Göker SARP Koordinatör ERP Committee Turkey & Enterprise Transformation Platform Hedefiṁiż Kurumsal Dönüşüm Rekabetçiliğin ve sürdürülebilir ekonomik büyümenin en önemli sağlayıcılarından olan verimlilik artışının yaratılmasında anahtar rol oynayan, bilgi ve iletişim teknolojileridir.

Detaylı

IFS UYGULAMALARI AKILLI ŞİRKET ÇÖZÜMLERİ

IFS UYGULAMALARI AKILLI ŞİRKET ÇÖZÜMLERİ UYGULAMALARI AKILLI ŞİRKET ÇÖZÜMLERİ SCM ROI TCO PLM OBA ALM CRM OEE CALM RCM EAM VIM VMI SLA SOA SCM ROI OBA ALM CRM OEE CALM RCM EAM VIM VMI SLA SOA SCM ROI TCO PLM OBA ALM CALM RCM EAM VIM VMI SLA SOA

Detaylı

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ www.microsoft.com/turkiye/dynamics CRM: İçindekiler Giriş... 3 PAZARIN PERDE ARKASI... 3 BAŞARI İÇİN PLANLAMA... 3 Zorlu Bir Ekonomide CRM'nin Rolü... 4 CRM: KOLAYLAŞTIRICI

Detaylı

CPM MASTER ERP Kimya Üretim Modülü Dikey Çözüm Broşürü www.cpm.com.tr

CPM MASTER ERP Kimya Üretim Modülü Dikey Çözüm Broşürü www.cpm.com.tr CPM MASTER ERP Kimya Üretim Modülü, kimya sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri tek bir platform da topluyor. CPM MASTER ERP Kimya Üretim Modülü ile seçiminizi yenilikten yana yaparak, tıkır tıkır işleyen

Detaylı

Daha hızlı, kolay ve esnek ERP ile büyüyün.

Daha hızlı, kolay ve esnek ERP ile büyüyün. Daha hızlı, kolay ve esnek ERP ile büyüyün. İşinizi geliştirin ve büyütün. Daha hızlı, kolay ve esnek kurumsal kaynak planlaması (ERP) çözümü ile verimliliği arttırın ve kârlı büyümeyi yeniden hayata geçirin.

Detaylı

SAP ERP. Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon İÇİN. MetaboLİzma. hareket kabiliyeti MOBİL YAŞAM

SAP ERP. Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon İÇİN. MetaboLİzma. hareket kabiliyeti MOBİL YAŞAM Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon İÇİN Fazlalıklardan kurtulun BULUTLAR KADAR HAFİF İŞ SÜREÇLERİ SINIRLI KAYNAKLARLA SINIRSIZ POTANSİYELİ ORTAYA ÇIKARIN SAP ERP MetaboLİzma Hızlandırıcı SAP HANA

Detaylı

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN BORDRO PLUS Tüm firma ve kurumlara rekabet avantajı sunan faktörlerden biri, belki de en önemlisi insan kaynağıdır. Kurumun misyon ve hedefini

Detaylı

1C:İŞLETME 8 1C:İŞLETME YÜKSEK SEVİYELİ BÜTÜNLEŞİK GÖRSEL VERİTABANI HIZLI GELİŞTİRME PLATFORMU - TÜRKÇE YAZILIMI

1C:İŞLETME 8 1C:İŞLETME YÜKSEK SEVİYELİ BÜTÜNLEŞİK GÖRSEL VERİTABANI HIZLI GELİŞTİRME PLATFORMU - TÜRKÇE YAZILIMI 1C:İŞLETME 8 YAZILIMI 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi + Genel Muhasebe 1TÇ Şirketi İstanbul www.1tc.com.tr Kasa, Banka, Çek-Senet, Cari Hesap, Depo ve Stok Yönetimi, Konsinye, Barkod Sistemi, Alış, Satış, Sipariş,

Detaylı

İÇİNDEKİLER. www.logo.com.tr

İÇİNDEKİLER. www.logo.com.tr , İÇİNDEKİLER Standart Özellikler... 3 Yönetici Konsolu... 3 Kullanım Kolaylıkları... 3 Sihirbazlar...5 Alternatifli Anamenü... 5 Arayüz Uyarlama... 5 Grup Şirketi... 5 Tedarikçi Performans İzleme... 6

Detaylı

Başarı ve Çaba: Yaptığı işte daima başarılı olmayı hedefler ve bu doğrultuda gereken her türlü çabayı gösterir.

Başarı ve Çaba: Yaptığı işte daima başarılı olmayı hedefler ve bu doğrultuda gereken her türlü çabayı gösterir. YETKİNLİKLER TEMEL YETKİNLİKLER Başarı ve Çaba: Yaptığı işte daima başarılı olmayı hedefler ve bu doğrultuda gereken her türlü çabayı gösterir. Bilgi Paylaşımı: İşe yönelik olarak edindiği bilgileri çalışma

Detaylı

Kurumsal Enformasyon Sistemlerinde Satın Alma Döngüsü: Bir Kobi Örneği Purchasing Order to Pay Cycle in Enterprise Information Systems: A SME Case

Kurumsal Enformasyon Sistemlerinde Satın Alma Döngüsü: Bir Kobi Örneği Purchasing Order to Pay Cycle in Enterprise Information Systems: A SME Case Kurumsal Enformasyon Sistemlerinde Satın Alma Döngüsü: Bir Kobi Örneği Purchasing Order to Pay Cycle in Enterprise Information Systems: A SME Case Batuhan KOCAOĞLU Okan Üniversitesi Lojistik Bölümü, İstanbul,

Detaylı

ORACLE BUSINESS INTELLIGENCE

ORACLE BUSINESS INTELLIGENCE ORACLE PRODUCT BRIEF B U S I N E S S I N T E L L I G E N C E Şirketler neden BUSINESS (BI) çözümüne ihtiyaç duyar? Daha stratejik KARARLAR almanız için size yardımcı oluyoruz kalıcı olarak maliyetlerinizi

Detaylı

SEKTÖR LİDERİ OLUN! İÇERİK İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER HEDEF: DEĞER YARATMAK BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN HIZLI İLERLEYENLER 2011 SAYI 15

SEKTÖR LİDERİ OLUN! İÇERİK İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER HEDEF: DEĞER YARATMAK BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN HIZLI İLERLEYENLER 2011 SAYI 15 2011 SAYI 15 İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER İÇERİK HEDEF: DEĞER YARATMAK İşinizin dayanağı olan yazılımlar yetersiz kalmaya başladığında ne yapabilirsiniz? BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN Kurumsal sınıftaki kaynaklar

Detaylı

ORKA SQL Bilgisayar Yazılımları

ORKA SQL Bilgisayar Yazılımları ORKA SQL Bilgisayar Yazılımları Muhasebeyi Bize Bırakın Vizyonumuz ORKA Global Ekonomik zeminlerde; sektöründe en iyi olmayı hedefleyerek, hitap ettiği kitleye en iyi deneyimini yaşatmak ve Ülke Ekonomisine

Detaylı

İSBAK, iş süreçlerini Workcube ERP ile yönetmeye başladı.

İSBAK, iş süreçlerini Workcube ERP ile yönetmeye başladı. workcube başarı hikayesi İBB İSBAK A.Ş. İSBAK, iş süreçlerini Workcube ERP ile yönetmeye başladı. İSBAK tarafından 2012 yılında yapılan web tabanlı ERP ihalesini kazanan Workcube, başladığı İSBAK ERP projesini

Detaylı

BENZERSİZ ÇÖZÜMLER. Farklı Endüstriler için PERAKENDE SEKTÖRÜNDE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SİGORTADA DAHA YÜKSEK KÂRLILIK SAPPHIRE NOW GÜNDEMİ

BENZERSİZ ÇÖZÜMLER. Farklı Endüstriler için PERAKENDE SEKTÖRÜNDE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SİGORTADA DAHA YÜKSEK KÂRLILIK SAPPHIRE NOW GÜNDEMİ SAYI 13 / 2015 Farklı Endüstriler için BENZERSİZ ÇÖZÜMLER PERAKENDE SEKTÖRÜNDE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SİGORTADA DAHA YÜKSEK KÂRLILIK SAPPHIRE NOW GÜNDEMİ FIT Solutions, e-fatura, e-defter, e-irsaliye, e-arşiv,

Detaylı

Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Logo Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun!

Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Logo Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun! Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Logo Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun! LOGO MALİ MÜŞAVİR PLUS Türkiye nin uygulama yazılımları pazarının lider kuruluşu olan Logo nun Mali Müşavir lere

Detaylı

Nebim V3 ERP ile yolumuza devam etme kararı aldık.

Nebim V3 ERP ile yolumuza devam etme kararı aldık. AĞUSTOS 2013 Sayı:15 Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu: Nebim V3 ERP ile yolumuza devam etme kararı aldık. Röportajlar: Andoutdoor - Arzu Kaprol - B&G - Dagi - Erak - Hello Baby Justin

Detaylı

Raporumuz Hakkında. Gelecek Raporumuz

Raporumuz Hakkında. Gelecek Raporumuz Raporumuz Hakkında Mars Logistics olarak bu ilk sürdürülebilirlik raporu ile 2012 yılındaki ekonomik, çevresel ve sosyal performansımızı paydaşlarımıza aktarmayı hedefliyoruz. Bu raporu hazırlama sürecinde

Detaylı

Özel. Top 20 Raporu. Top 20 Report - Lisans # 49369 1

Özel. Top 20 Raporu. Top 20 Report - Lisans # 49369 1 Özel Top 20 Raporu Top 20 Report - Lisans # 49369 1 Sayın Bay İlgili, Lisans # 49369 Bu rapor isteğiniz üzerine size özel hazırlanmıştır. Raporun içerdiği bilgiler, tamamı ile tedarikçi tarafından sağlanan

Detaylı

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu Yalnızca Intel Teknoloji Sağlayıcıları içindir Bu kapsamlı kılavuz, küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ) Intel tabanlı satış noktası (POS) çözümleri satmanızda size yardımcı olacaktır. Ürün ve/veya

Detaylı

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık 2013 Faalİyet Raporu Kapılarımız size hep açık Kapılarımız size hep açık 1996 yılında, Türkiye de bankacılık anlayışına yepyeni bir boyut getirmek için yola çıktığımız günden bugüne 17 yıl geçti. O günden

Detaylı

Uygulama yazılımları pazarının lideri. iş uygulaması

Uygulama yazılımları pazarının lideri. iş uygulaması EN AKILLI KARAR! En Kolay Đş Uygulaması Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions dan hayatınızı kolaylaştıracak iş uygulaması Yeni iş kuranlar ve işlerinde yeni bir başlangıç yapmak

Detaylı