EN KAPSAMLI. İnşaat ERP Sistemi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "EN KAPSAMLI. İnşaat ERP Sistemi"

Transkript

1 EN KAPSAMLI İnşaat ERP Sistemi Şirketinizi ve projelerinizi etkili yönetin. Kaynaklarınızı verimli kullanın. Güncel raporlara erişin. Süreçlerinizi entegre edin. Şantiyelerinizi entegre edin. İşlerinizi hızlandırın. Daha organize çalışın. Çevikliğinizi artırın. Projelerinizin maliyetlerini düşürün. Karmaşadan kurtulun. Başarınızı artırın.

2 e-mor u Hangi Şirketler Tercih Eder? Büyümeyi Hedefleyen Büyük ve Orta Ölçekli Yüksek Performanslı İnşaat Şirketleri e-mor İnşaat ERP Kullanıyor Aynı anda birden fazla projeyi ve büyük ölçekli projeleri başarıyla yöneterek dünyanın en büyük inşaat şirketleri arasına girmeyi hedefleyen Büyük ölçeğe veya orta ölçeğe sahip olup işlerini daha verimli yürütmek ve sistematik çalışmak isteyen Etkili Yönetmek İsteyen Maliyet Düşürmek İsteyen Aynı anda birden fazla projeyi, büyük ölçekli projeleri ve şirketlerini başarıyla yönetmeyi amaçlayan Aynı anda birden fazla projeyi ve büyük ölçekli projeleri başarıyla yöneterek Türkiye nin ve dünyanın en büyük inşaat şirketleri arasına girmeyi hedefleyen e-mor İnşaat ERP ile binlerce kilometre uzaktaki şantiyelerimizi merkezle entegre yönetiyoruz. Bundan sonra da tüm faaliyetlerimizi e-mor ile yöneteceğiz. - Kolin İnşaat

3 e-mor Nasıl Çalışır? Tüm Faaliyetleriniz ve Tüm Şantiyeleriniz Tam Entegre Yürüttüğünüz Tüm Süreçleri Uçtan Uca Entegre Yönetin Türkiye deki ve Dünya daki Tüm Şantiyelerinizi Merkezinizle Entegre Yönetin Proje Muhasebe Planlama Teklif Satınalma Finans İK Hakediş Ambar Müşteri

4 e-mor la Neler Kazanabilirsiniz? e-mor la Şirketinizi Güçlendirecek ve Karlılığınızı Artıracak Kazanımlar Elde Edersiniz 1 Maliyet Kontrolü Maliyetlerinizi detaylı, anlık ve etkili yönetin. 2 Etkili Proje Projelerinizi planladığınız zamanda bütçe dahilinde tamamlayın. 3 Şantiyelere Hakimiyet Tüm şantiyelerinizle merkezinizi entegre edin. 4 Merkezi Kontrol Tüm süreçlerinizi entegre yönetin, verimliliğinizi artırın. 5 Güncel Bilgilere Erişim Gerçek, güvenilir, güncel bilgilere tek tuşla ulaşın. 6 Etkili Kaynak Kaynak verimliliğinizi artırın, maliyet tasarrufu kazanın. 7 Organize, Hızlı ve Çevik Yapı Dağınık yapılardan kurtulun, süreçlerinizi hızlandırın. 8 Deneyimlerden Yararlanma Kurumsal bilgi birikiminizi oluşturun, deneyimlerinizden yararlanın.

5 e-mor un Özellikleri Nelerdir? Kanıtlanmış Yazılım, Güvenli Yatırım Geniş Kapsamlı A dan Z ye tüm faaliyetlerinizi tek bir sistemle yürütmenizi sağlayan uygulamalar Değişime Açık İş ihtiyaçlarınızdaki değişimlere hızlı ve kolay adapte olan üstün altyapı Büyümeye Açık İşleriniz, proje sayınız ve hacminiz arttığında büyümenize uyum sağlayan hızlı ve kolay ölçeklenebilirlik Hızla Kullanıma Alınabilir Hızla kullanıma geçmenizi sağlayan hazır çözümler ve kullanıcılarınızın benimsemesini artıran kolay kullanım Entegre Tüm süreçlerinizi birbirine bağlayan ve şantiyelerinizi merkezinizle bütünleştiren entegrasyon

6 e-mor İnşaat ERP Çözüm Haritası İnşaat Şirketlerine Yönelik En Kapsamlı Çözüm Haritası. Şirketinizi Geleceğe Emin Adımlarla Taşıyın. İş Zekası Uygulamaları Yönetici Bilgi Panoları Yönetimsel Raporlar Bilgi Setleri İş Uygulamaları Dönüştürücü Altyapı Uygulamaları Müşteri İlişkileri Seyahat Dış Ticaret Muhasebe İnsan Kaynakları Finans Bordro Planlama Proje Teklif Hakediş Makina Ekipman Firma Bilgi Kütüphanesi Yetki, Denetim ve Erken Uyarı Sistemi Onay Mekanizmaları Depo Satın Alma Sözleşme Doküman Lojistik

7 Proje Projelerinizi Planladığınız Zamanda Planladığınız Bütçeyle Tamamlayın Projelerinizi Yönetin Doğru zamanda doğru kararlar alın, projelerinizin rayından çıkmasını engelleyin. Merkezden yurt içi ve yurt dışındaki tüm projelerinizi anlık olarak izleyebilmenizi sağlar. Proje yöneticilerinizin etkinliğini artırır. Kontrolünüzü Artırın Projelerinizde bütçelerinizi daha etkili yönetmeniz ve bütçelerinizi aşmamanız için kontrol mekanizmaları sunar. Projelerinizi planladığınız zamanda tamamlayabilmeniz için uygulamalar barındırır. Projeleriniz ile ilgili alacağınız kritik kararları daha sağlıklı alabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşmanızı sağlar.

8 Planlama e-mor la Kuvvetli Bir Planlama Süreci Yönetiyoruz. Aytekin Karahan, Yeni Yapı İnşaat Planlama Kabiliyetinizi Artırın Öngörün ve kusursuz planlayın. Güçlü bir planlama süreci yürütmeniz için gerekli uygulamaları barındırır. MS Project ve Primavera gibi iş programı yazılımlarıyla entegrasyona sahiptir. Planlama sürecinizde önceki projelerinizde gerçekleşmiş verilerinizden yararlanmanıza imkan sunar. Kaynaklarınızı Verimli Kullanın Kaynaklarınızı daha etkili yönetmenize yardımcı uygulamalar barındırır. Kaynak ihtiyaçlarınızı öngörebileceğiniz raporlar sunar. İyi bir kaynak planı yaparak tasarruf sağlamanıza ve zaman kaybını önlemenize yardımcı olur. What-if analizleriyle karınızı maksimize etmenize yardımcı olur.

9 Teklif Tekliflerinizi e-mor İnşaat ERP Yazılımı Üzerinden Etkili Bir Şekilde Oluşturun, Daha Fazla İş Üstlenin Teklif Performansınızı Artırın Yeni projelere teklifler vermenizi kolaylaştıran ve hızlandıran uygulamalar barındırır. Keşif çalışmanızı etkili bir şekilde gerçekleştirmenize ve etkili teklifler hazırlamanıza imkan sağlar. Teklif hazırlayan ekiplerinizin güvenilir bir şekilde karlı teklifler hazırlaması için sistematik bir altyapı kazandırır. Daha Etkili Keşif Çalışmaları Yapın Geçmiş projelerinizde gerçekleşmiş olan birim fiyatlarınızı ve farklı rayiç listelerini elinizin altında bulabilirsiniz. What-if analizleriyle karınızı maksimize etmenize yardımcı olur. Kazandığınız ihaleler için MS Project te veya Primavera da zamansal iş programı oluşturmanızı kolaylaştıran entegrasyon sunar.

10 Satın Alma e-mor Sayesinde Satınalma Sürecimizi Çok Daha İyi Yönetiyoruz Satınalma Md., Kolin İnşaat Satınalma Zincirinizi Yönetin Talep, teklif toplama, teklif değerlendirme, sipariş, sözleşme gibi satınalma zincirinizin tüm aşamalarını en etkili şekilde yönetmeniz için uygulamalar barındırır. Etkili kontrol mekanizmaları sunarak gereksiz satınalmaların önüne geçmenize yardımcı olur. Maliyetlerinizi Düşürün Aktivite ve mahal bazlı satınalma yönetimi imkanı sağlar. Taleplerinizi ve siparişlerinizi elektronik onay mekanizmalarıyla kontrol altına alabilirsiniz. Geçmiş satınalma bilgilerini ilgili çalışanlarınızın önüne getirerek yeni siparişlerde en uygun satınalma koşullarını yakalamalarına yardımcı olur.

11 Ambar Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm Ambarlarınız Kontrol Altında. e-mor la Depo Yönetim Süreci Hem Çok Kuvvetli Hem Çok Kolay Depolarınızı Yönetin Depolarınızı etkili yönetin ve maliyetlerinizi kontrol altına alın. Depo girişlerinizi, çıkışlarınızı, depolararası transferlerinizi, iadelerinizi, malzeme kullanımlarınızı ve tüm depo süreçlerinizi etkili yönetmenize yardımcı uygulamalar barındırır. Merkezden Takip Edin Tüm depolarınızı merkezden takip edebilirsiniz. Depolarınızda bulunan malzemelerinizin hareketlerini ve depolarınızın durumlarını anlık olarak izleyebilirsiniz. Böylece gereksiz satınalmaların ve gereksiz maliyetlerin önüne geçmenize yardımcı olur.

12 Lojistik Lojistik Sürecinizi ve Tedarik Zincirinizi Daha Etkili Yönetin Tedarik Zincirinizi Yönetin Malzemelerinizi tam zamanında sahaya ulaştırın. Projelerinizde kullandığınız malzemeleri ne zaman sipariş etmeniz gerektiğini, ne zaman şantiyelerinize nakliyat yapmanız gerektiğini tespit etmenize yardımcı olur. Lojistik maliyetlerinizi detaylı takip etmenizi sağlar. Malzemelerinizi Takip Edin Malzemelerinizin nerede olduğunu, ne zaman yola çıkarıldığını, ne zaman şantiyelerinize ulaşacağını, hangi ulaşım aracıyla geldiğini anlık takip etmenize ve gerektiğinde işverenlerinize raporlayabilmenize olanak sağlar.

13 Dış Ticaret İthalat ve İhracat İşlemelerinizi e-mor la Etkili Bir Şekilde Yönetin Dış Ticaret Sürecinizi Yönetin İthalat ve ihracat süreçlerinizi etkili bir şekilde yönetmenizi sağlayan uygulamalar barındırır. Dış ticaret sürecinizi merkezden kolaylıkla takip edebilmenize yardımcı olur. Maliyetlerinizi Takip Edin Çeki listelerinizi, faturalarınızı, sevkiyatlarınızı, nakliye içeriklerinizi, masraflarınızı ve tüm dış ticaret işlemlerinizi detaylarıyla yönetebilmenizi sağlar. İşlemlerinizi hızlandırır ve işyükünüzü azaltır. İlgili maliyetlerinizi yakından takip etmenizi ve ilgili kalemlere yansıtmanızı sağlar.

14 Sözleşme İlişkide Bulunduğunuz Tüm Kişi ve Kurumlarla Gerçekleştirdiğiniz Sözleşme Süreçlerinizi Yönetmenin En Etkili Yolları e-mor da Tüm Sözleşmelerinizi Yönetin Satınalma sözleşmeler, taşeron sözleşmeleri, işveren sözleşmeleri, satış sözleşmeleri, kira sözleşmeleri gibi tüm sözleşmelerinizi kayıt altına alabilir, iş akışları ve elektronik onay mekanizmalarıyla etkili yönetebilirsiniz. Karmaşadan Kurtulun Sözleşmelerinizi standartlaştırarak otomatik üretmenizi sağlar. Ekiplerinizin sözleşmeleri hazırlarken hata yapmalarının ve karmaşanın önüne geçmenize yardımcı olur. Sözleşme sürecinizi hakediş, finans, muhasebe, proje yönetimi gibi süreçlerinizle tam entegre yönetmenizi sağlar.

15 Hakediş Hakediş Sürecinizi Etkili Yönetmenizin Yolları e-mor da Otomatik Hesaplayın Hakedişlerinizi sözleşmelerinize ve şantiyelerinizdeki günlük ilerlemelerinize istinaden otomatik hesaplamanızı sağlar. Hakediş belgelerinizi otomatik olarak üretmenizi sağlayarak hem hız kazanmanıza hem de hakediş hazırlayan ekibinizin hata yapmasının önüne geçmenize yardımcı olur. Taşeronlarınızı Kontrol Altına Alın Hakedişlerinizi elektronik onay mekanizmaları ile kontrol altına alabilirsiniz. Onay mekanizmaları sayesinde yanlış hakedişlerin de önüne geçmenize yardımcı olur. Taşeronlarınızla yaptığınız anlaşmaları da daha etkili yönetmenize ve istismara uğramamanıza yardımcı olur.

16 Muhasebe e-mor u Kullanarak Tüm Süreçlerimizi Muhasebe Sürecimizle Entegre Ettik. Muhasebe Md., Kolin İnşaat Süreçlerinizle Entegre Edin Muhasebe sürecinizi proje yönetimi, hakediş yönetimi, bordro, satınalma yönetimi gibi tüm süreçlerinizle tam entegre yönetin. Karmaşanın ve yanlışlıkların önüne geçmenize yardımcı olarak sağlam bir muhasebe yönetimi yapmanızı sağlar. Muhasebenizi Güçlendirin Hem yönetimsel hem de finansal muhasebe yönetimi gerçekleştirebilirsiniz. İçerisinde inşaat sektörüne özgü en iyi muhasebe yönetimi uygulamaları barındırır. Mükerrer kayıtların önüne geçer ve güvenilir muhasebesel verilere anlık olarak ulaşmanızı sağlar.

17 Finans e-mor Bugüne Kadar Karşılaştığınız En Kuvvetli Finans Uygulamalarını Sunmaktadır. Risklerinizi ve Varlıklarınızı Yönetin Nakit akışınızı, çeklerinizi, tahsilatlarınızı, ödemelerinizi, kredilerinizi, teminatlarınızı ve tüm finansal varlıklarınızı etkili yönetmenize yardımcı olur. Finansal durumunuza merkezden tam olarak hakim olmanızı sağlar. Bankalardaki risklerinizi ve limitlerinizi takip etmenize yardımcı olur. Finansınızı Sağlamlaştırın İnşaat sektörüne özgü en iyi finans yönetimi uygulamaları barındırır. Ödeme taleplerinizi elektronik onay mekanizmaları ile kontrol altına almanızı sağlayarak gereksiz ödemelerin ve yanlış zamanda yapılan ödemelerin önüne geçmenize yardımcı olur.

18 İnsan Kaynakları e-mor ile Personelimizin ve Şantiyelerimizdeki İşçilerimizin Bilgilerini Anlık Olarak Yönetiyoruz. İnsan Kaynakları Md., Kolin İnşaat İnsan Kaynağınızı Yönetin Çalışanlarınızın tüm bilgilerini kayıt altına almanızı sağlar. Organizasyon şemaları nızı, görev tanımlarınızı, yetkilerinizi ve onay akışlarınızı etkili yönetmenize imkan sunar. İnsan kaynağı bütçelerinizi yönetmenizi sağlar. Yeteneklerinizi Geliştirin Size yapılan iş başvurularını takip edebilirsiniz. Gönderilen CV leri bir CV havuzunda toplayabilir ve en uygun kişileri analiz edebilirsiniz. Eğitim planları yapabilir ve gerçekleştirdiğiniz eğitimleri kayıt altına alabilirsiniz.

19 Bordro Bugüne Kadar Karşılaştığınız En Güçlü Bordro Uygulaması e-mor da Bordronuzu Yönetin İnşaat sektörüne özgü en iyi bordro yönetimi uygulamalarını barındırır. Saha puantajlarınızdan hareketle bordrolarınızı otomatik olarak oluşturmanızı sağlar. Güvenilir, Hızlı ve Hatasız İzinlerinizi, avanslarınızı, tazminatlarınızı ve insan kaynağı süreçlerinizi etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. Bordrolarınızı otomatik olarak oluşturmanızı sağlayarak güvenilir, karmaşadan uzak ve hızlı bir bordro süreci yönetmenizi sağlar.

20 Seyahat Çalışanlarınızın Seyahat Süreçlerini Etkili Yönetin. Karmaşanın ve Yüksek Maliyetlerin Önüne Geçin. Prosedürlerinizi Hızlandırın Yurtiçinde ve yurt dışında gerçekleştirdiğiniz projelerle ilgili çalışanlarınızın seyahatlerini etkili yönetmenize yardımcı uygulamalar barındırır. Pasaportlarınızı, vizelerinizi, seyahat biletlerinizi, rezervasyonlarınızı takip edebilir, gecikmelerin ve aksaklıkların önüne geçebillirsiniz. Maliyetlerinizi Kontrol Edin Seyahat taleplerinizi elektronik onay mekanizmaları ile kontrol altına alabilirsiniz. Seyahatlerinizle ilgili gerçekleşmiş tüm maliyetlerinizi detaylı olarak takip edebilir, gereksiz maliyetlerin önüne geçebilirsiniz.

21 Makina Ekipman Makina ve Ekipmanlarınızı Etkili Bir Şekilde Yönetmeniz İçin e-mor İnşaat ERP Yazılımı nı Kullanın Makina Parkınızı Yönetin Makina ve ekipmanlarınızın tüm bilgilerini kayıt altına alın. Makina ve ekipman ihtiyaçlarınızı öngörerek planlama yapmanıza ve ilgili projelere zamanında göndermenize yardımcı olur. Maliyetlerinizi Takip Edin Makinalarınızın verimliliklerini artırmanıza yardımcı olur. Makinalarınızın masraflarını ilgili proje aktivitelerine dağıtmanıza imkan sunar. Yakıt maliyetleriniz, bakım ve onarım maliyetleriniz gibi tüm maliyetlerinizi yakından takip etmenize yardımcı olur.

22 Müşteri İlişkileri Satış Sürecinizi, Satış Ekibinizi ve Müşterilerinizle İlişkilerinizi Etkili Yönetin. Daha Fazla Satış Yapın. Satış Sürecinizi Yönetin Satış ve kiralama süreçlerinizi etkili yönetmenize yardımcı olur. Satış ekibinizi yönetebilir ve prim gibi hesaplamaları otomatik gerçekleştirebilirsiniz. Müşterisegmentlerinize etkili ulaşmanıza yardımcı olur. İlişkilerinizi Geliştirin Müşterilerinizle gerçekleştirdiğiniz görüşmeleri kayıt altına alarak müşteri ilişkilerinizi etkili yönetmenize yardımcı olur. Müşterilerinizi merkezden izleyebilir, satış ekibinizin müşterilerle ilgili bilgilere erişmesini sağlayabilirsiniz.

23 Doküman e-mor, İnşaat Şirketlerine Özgü Güçlü Bir Doküman Uygulaması Barındırmaktadır Merkezi Havuzda Toplayın Kullandığınız tüm dokümanları tek bir havuzda toplamanızı ve kategorize etmenizi sağlar. Dokümanlarınızı oluşturmakla, düzenlemekle ve arayıp bulmakta kaybettiğiniz zamanı azaltmanızı sağlar. Standardize Edin Kullandığınız belgeleri ve sözleşmeleri standartlaştırarak otomatik ürettirebilirsiniz. Dokümanlarınıza kimlerin erişebileceğini, kimlerin değişiklikler yaratabileceğini belirlemenize imkan sunar.

24 Bilgi Setleri Bilgi Setleri: Bugüne Kadar Karşılaştığınız En Etkili ve En Kabiliyetli Raporlama Aracı Bilgilerinizi Analiz Edin Bilgilerinizi etkili analiz etmenize yardımcı olur. Analizlerinizi derinleştirebilir, kayıtları oluşturan işlemlere tek bir tuşla geçiş yapabilirsiniz. Daha etkili kararlar almanıza yardımcıdır. Kendi Raporlarınızı Oluşturun Bilgilerinize farklı bakış açılarıyla bakabilir, sürüklebırak, gruplandır, filtrelendir gibi özellikler kullanabilirsiniz. Kendi raporlarınızı kolaylıkla oluşturabilir, aradığınız bilgilere hızla erişebilirsiniz.

25 Yönetici Bilgi Panoları İnşaat Şirketlerine Özgü Yönetici Bilgi Panolarıyla Yöneticileriniz Artık Çok Daha Etkin Bilgilerinizi Görselleştirin Projeleriniz ve şirketinizle ilgili ihtiyaç duyduğunuz verileri görsel bir şekilde tek bir ekranda anlık olarak izleyebilirsiniz. Sık kullandığınız raporlara tek bir tuşla erişebilirsiniz. Yöneticilerinizi Kuvvetlendirin Kilit bilgilerinizi tek bir ekranda takip etmeleri sayesinde yöneticilerinizin daha etkili kararlar almalarını sağlayabilirsiniz. Güncel bilgiler yöneticilerinizin önüne akarak hızlı ve kaliteli kararlar almanıza, doğru zamanda doğru müdahalelerde bulunmanıza yardımcı olur.

26 Yönetimsel Raporlar İnşaat Şirketlerine Özgü Yönetimsel Raporları Kullanarak Şirketinizi ve Projelerinizi Daha Etkili Yönetmeye Başlayın Zengin Raporlara Erişin İnşaat sektörüne özgü çok sayıda zengin raporlar barındırır. Projelerinizle, süreçlerinizle ve şirketinizle ilgili geniş kapsamlı raporlara anlık olarak erişmenizi sağlar. Etkili Kararlar Alın Faaliyetlerinizi, maliyetlerinizi ve hedeflerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz. Güvenilir ve güncel bilgilere dayanarak alacağınız kararlar ve atacağınız adımlarla şirketinizin performansını yükseltebilir ve hedeflerinize erişebilirsiniz.

27 Firma Bilgi Kütüphanesi Geçmiş Deneyimleriniz ve Bilgi Varlığınız Firma Bilgi Kütüphanesi ile Elinizin Altında Bilgi Birikimi Oluşturun Bilgi birikiminizi bir havuzda toplayarak kurumsallaştırmanızı sağlar. Personel sirkülasyonunun getirdiği bilgi kaybı risklerinden korunmanıza yardımcı olur. Yeni gelen çalışanların da bilgi birikiminden yararlanarak maksimum verimle çalışmalarına yardımcı olur. Deneyimlerinizden Yararlanın Geçmiş projelerinizde elde ettiğiniz deneyimleri yeni projelerinizde kullanın. Maliyetlerinizi ve risklerinizi daha iyi yönetmenize yardımcı olur. Eski projelerinizde gerçekleşmiş birim fiyatlar, satınalma koşulları, pazarlıklarınız gibi deneyimlerinizden yararlanmanızı sağlar.

28 Yetki, Denetim ve Erken Uyarı Elektronik Yetki ve Denetim Mekanizmaları Sayesinde Çalışanlarınızın Yanlış İşlemler Yapmalarının Önüne Geçin Organize Çalışın Çalışanlarınızın yetkileri dahilinde gerçekleştirebilecekleri işlemleri ve süreçlerdeki sorumluluklarını tanımlayabilirsiniz. Daha organize çalışarak çalışanlarınızın görevlerini belirlediğiniz şekilde yapmalarını sağlayabilir, denetiminizi artırabilirsiniz. Süreçlerinizi Sorunsuz Yürütün Süreçlerinizi nasıl yürüteceğinizi belirleyerek çalışanlarınızın raydan çıkmalarını engelleyebilirsiniz. Erken uyarı mekanizmaları sayesinde süreçlerinizde yaşanabilecek aksaklıkları önceden tespit edebilir ve zamanında müdahaleler gerçekleştirebilirsiniz.

29 Elektronik Onay Mekanizmaları Elektronik Onay Mekanizmalarını Kullanarak Şirketinizin Çevikliğini Artırın Disiplininizi Artırın Satınalma talepleri, ödeme talepleri, hakedişler, siparişler, masraf talepleri gibi tüm konularınızda elektronik onay mekanizmaları kullanarak disiplininizi artırabilirsiniz. Merkezi kontrolünüzü artırabilir ve gereksiz işlemlerin önüne geçebilirsiniz. Hız Kazanın Onay mekanizmaları süreçlerinize hız kazandıracak özellikler barındırmaktadır. Onay beklerken zaman kaybetmemeniz için elektronik bildirimler kullanabilir ve bir işlemin onayda bekleme süresini azaltabilirsiniz.

30 Neden e-mor? e-mor la Şirketinizi Güçlendirecek ve Karlılığınızı Artıracak Kazanımlar Elde Edersiniz 1 Stratejik Katkılar Sürdürülebilir Büyüme Sağlamanız için Gerekli Stratejik Amaçlarınıza Erişmenizi Sağlayan Kurumsal Yönetim Altyapısı 2 Özgün İhtiyaçlarınız İnşaat Sektörünün Özgün İş İhtiyaçlarını Kapsamlı Olarak Karşılayan Kurumsal Yönetim Sistemi 3 En Kapsamlı İnşaat Yazılımı İnşaat Sektörüne Yönelik Geliştirilmiş Geniş Kapsamlı İnşaat Yazılımı 4 En Geliştirilebilir Yönetim Yazılımı Şirketinizin Değişen İş İhtiyaçlarına Göre En Geliştirilebilir Kurumsal Yönetim Yazılımı 5 En İyi ERP Ekibi İnşaat Sektöründe ERP Uygulamaları Konusunda En İyi, En Tecrübeli ve En Geniş ERP Ekibi

Doğru İnsan, Kurumsal Yönetim, Yüksek Verim

Doğru İnsan, Kurumsal Yönetim, Yüksek Verim Doğru İnsan, Kurumsal Yönetim, Yüksek Verim Organizasyon Yönetimi Özlük Yönetimi İşe Alım Yönetimi ve Portalı İşçi Sağlığı Yönetimi Performans/İzin Yönetimi Çalışan Portalı 30 yılı aşkın süredir iş uygulamaları

Detaylı

İŞ ZEKASI (BI * ) Veriniz geleceğe ışık tutsun İşinizi geleceğe göre planlayın

İŞ ZEKASI (BI * ) Veriniz geleceğe ışık tutsun İşinizi geleceğe göre planlayın (BI * ) Veriniz geleceğe ışık tutsun İşinizi geleceğe göre planlayın Kurumunuzun yarınını belirleyecek kararları verirken en iyi iş zekası araçlarını kullanın. *BUSINESS INTELLIGENCE İş Zekası Çözümleri

Detaylı

SAP Sigortaclık Zirvesi 2015

SAP Sigortaclık Zirvesi 2015 SAP Sigortaclık Zirvesi 2015 Sigortacılık için ERP Çözümleri Turgut BAKIR / Proje Yöneticisi 22 Mayıs 2015, Cuma Agenda CYBERSOFT Hakkında ERP Nedir? SAP ERP ve Sigortacılık İnsan Kaynakları Lojistik Süreçler

Detaylı

İş Uygulamalarınızı 3. Boyuta Taşıyın!

İş Uygulamalarınızı 3. Boyuta Taşıyın! İş Uygulamalarınızı 3. Boyuta Taşıyın! Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen GO 3 ile iş süreçlerinizi dilediğiniz gibi yönetirken verimliliğinizi de artırabilirsiniz. GO 3 rol bazlı kişiselleştirilebilir

Detaylı

Daha ayrıntılı bilgi için: rabia.basay@pargesoft.com Tel :0216 5756070 Mobil : 0530 2949101

Daha ayrıntılı bilgi için: rabia.basay@pargesoft.com Tel :0216 5756070 Mobil : 0530 2949101 Daha ayrıntılı bilgi için: Rabia Başay rabia.basay@pargesoft.com Tel :0216 5756070 Mobil : 0530 2949101 Doğadaki uyumu projelerinize taşıyın... Hizmet Sektörü Firmaları için Uluslararası ERP Yazılımı -

Detaylı

S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi

S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi 2013 Sayın Yetkili; Sunduğumuz danışmanlık hizmeti ve geliştirmiş olduğumuz yazılım çözümleriyle müşterilerimizin Bilgi Teknolojileri alanında sektörel rekabet

Detaylı

İŞLETMELERDE İŞ SÜREÇ YÖNETİMİ (BPM) UYGULAMASI. Hazırlayanlar Fatma Didem GÜRKAN Endüstri Mühendisi Ahmet Alper ÇALIŞKAN Endüstri Mühendisi

İŞLETMELERDE İŞ SÜREÇ YÖNETİMİ (BPM) UYGULAMASI. Hazırlayanlar Fatma Didem GÜRKAN Endüstri Mühendisi Ahmet Alper ÇALIŞKAN Endüstri Mühendisi İŞLETMELERDE İŞ SÜREÇ YÖNETİMİ (BPM) UYGULAMASI Hazırlayanlar Fatma Didem GÜRKAN Endüstri Mühendisi Ahmet Alper ÇALIŞKAN Endüstri Mühendisi Ajanda 1) İş Süreç Yönetimi (BPM) 2) BPM Yazılımları 3) Farklı

Detaylı

İş Hayatında Yeni Bir Start!

İş Hayatında Yeni Bir Start! İş Hayatında Yeni Bir Start! START Neden Start? START her küçük işletmenin sahip olmak isteyeceği bir yazılım... Tek kullanıcılı, muhasebesini dışarıda takip eden küçük işletmelere ve şahıs firmalarına

Detaylı

AKTİF İNSAN KAYNAKLARI İÇİN İNTERAKTİF ÇÖZÜM!

AKTİF İNSAN KAYNAKLARI İÇİN İNTERAKTİF ÇÖZÜM! AKTİF İNSAN KAYNAKLARI İÇİN İNTERAKTİF ÇÖZÜM! Tiger HR ile daha hızlı ve verimli İK süreçleri... Tiger HR ile tüm insan kaynakları süreçleriniz kontrol altında. Web tabanlı online mimarisi, modüler yapısı

Detaylı

Multinet in faydalar dünyasını keşfedin!

Multinet in faydalar dünyasını keşfedin! Multinet in faydalar dünyasını keşfedin! 444 87 36 Multinet Çağrı Merkezi Şirketlere, müşterilerine, üye işyerlerine ve çalışanlarına fayda sağlayan ve katma değerli çözümler sunan Multinet ile tanışın.

Detaylı

EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması

EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatı kolaylaştıran çözümler sunmak! LOGO, KOBİ lere ve Ar-Ge ye yaptığı büyük yatırımlarla büyüyor. Yazılımlarımızla Türkiye ekonomisine

Detaylı

Şimdi Çok Daha Yetenekli

Şimdi Çok Daha Yetenekli Şimdi Çok Daha Yetenekli Müşterinizi daha yakından tanıyın, müşteri odaklı süreçlerinizle Türkiye nin modern kurumları arasındaki yerinizi alın. Microsoft un Silver Partner seviyesindeki iş ortağı İnnova,

Detaylı

EDM SAP Business One

EDM SAP Business One EDM SAP Business One SAP Business One KOBİleri Dünya Standartlarına taşıyoruz.. SAP Business One Tek sistemle daha verimli ve etkin yönetim SAP Business One tüm KOBİ lerin taleplerini karşılamak üzere

Detaylı

Bütçelemenin En Kolay Hali!

Bütçelemenin En Kolay Hali! Bütçelemenin En Kolay Hali! LOGO MIND BUDGET, GELİŞMİŞ YAZILIM MİMARİSİ İLE BÜTÇE HAZIRLAYAN KULLANICILARA ESNEK VE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA PLATFORMU SUNUYOR. GÜÇLÜ KONTROL MEKANİZMALARI VE HATAYA YER BIRAKMAYAN

Detaylı

SYS Version 1.0.1 Satış Yönetim Sistemi

SYS Version 1.0.1 Satış Yönetim Sistemi SYS Version 1.0.1 Satış Yönetim Sistemi 1. Genel Bakış Değişen rekabet ortamı ve farklılaşan müşteri beklentileri, bayi ağlarının kompleks ve yönetiminin zor olması satış süreçlerini oldukça farklı bir

Detaylı

EDM SAP Business One

EDM SAP Business One EDM SAP Business One SAP Business One Kobileri Dünya Standartlarına taşıyoruz.. SAP Business One Tek sistemle daha verimli ve etkin yönetim SAP Business One tüm KOBİ lerin taleplerini karşılamak üzere

Detaylı

Stoklarınız ile ilgili tüm hareket ve detaylara menüler arasında gezmeden ulaşabilirsiniz.

Stoklarınız ile ilgili tüm hareket ve detaylara menüler arasında gezmeden ulaşabilirsiniz. OFİS Mikro Perakende Çözümleri 1 MİKRO OFİS SERİSİ Küçük ve orta ölçekteki perakende firmaları için hazırlanan programları, perakende satış noktalarının belkemiği olan satış noktası terminalleri (POSlarla),

Detaylı

Direct Express Hızlı çözümler

Direct Express Hızlı çözümler Direct Express Hızlı çözümler Sizin için TNT Direkt Ekspres DİREKT: Gönderiler depo ve merkezleri atlayarak doğrudan yurtiçi dağıtım ağlarına gönderilir. EKSPRES:Hızlı, esnek ve güvenilir bir kapıdan kapıya

Detaylı

ARGUS Plus Version 1.0.1 ERP Sistemi

ARGUS Plus Version 1.0.1 ERP Sistemi ARGUS Plus Version 1.0.1 ERP Sistemi ERP'ye Bakış ve ARGUS Plus Zaman içinde firmalar geliştikçe, iş yapış şekilleri değişmekte ve ihtiyaçları artmaktadır. Bir çok gelişen firma, gerçekleştirdikleri operasyonel

Detaylı

SAP Analitik & İnovasyon Forum İstanbul Oyun Devam Ediyor. SAP Hazine ve Finansal Risk Yönetimi Konuşmacı Adı : Oya SARI Firma Adı : ŞİŞECAM

SAP Analitik & İnovasyon Forum İstanbul Oyun Devam Ediyor. SAP Hazine ve Finansal Risk Yönetimi Konuşmacı Adı : Oya SARI Firma Adı : ŞİŞECAM SAP Analitik & İnovasyon Forum İstanbul Oyun Devam Ediyor SAP Hazine ve Finansal Risk Yönetimi Konuşmacı Adı : Oya SARI Firma Adı : ŞİŞECAM Gündem Neden SAP TRM? SAP TRM Ürün ihtiyacı ve Danışman seçim

Detaylı

PROFESYONELİNE BIRAKIN! ISIL İŞLEM TESİSİNİZİN YÖNETİMİNİ. Eagleye Heat Treatment Quality & Management System

PROFESYONELİNE BIRAKIN! ISIL İŞLEM TESİSİNİZİN YÖNETİMİNİ. Eagleye Heat Treatment Quality & Management System Eagleye Heat Treatment Quality & Management System ISIL İŞLEM TESİSİNİZİN YÖNETİMİNİ PROFESYONELİNE BIRAKIN! HQM; ısıl işlem tesisinizdeki üretim süreçlerini izler ve hızlandırır Esnek ekran geçişleri

Detaylı

CPM ERP: Yüksek verim %25 e varan kârlılık

CPM ERP: Yüksek verim %25 e varan kârlılık CPM ERP: Yüksek verim %25 e varan kârlılık ERP: Kurumsal kaynaklarınızdan maksimum yararlanın! En gelişmiş yönetim araçlarının başında gelen ERP (Enterprise Resource Planning) yazılımları, bugün belli

Detaylı

Medical Park ta Kurumsal Kaynak Yönetimi. Ahmet Usta

Medical Park ta Kurumsal Kaynak Yönetimi. Ahmet Usta Medical Park ta Kurumsal Kaynak Yönetimi Ahmet Usta Medical Park Medical Park Medical Park Medical Park Neden ERP? Etkin Finansal ve Maliyet Analizi Malzeme ve Tedarik Yönetimi Verimliliği Operasyonel

Detaylı

Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli. Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli

Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli. Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli HOŞGELDİNİZ Erdal Kılıç SOFT Gökhan Akça KoçSistem Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet

Detaylı

Kurumsal Uygulamalar ve Bilgi Teknolojileri Entegrasyonu

Kurumsal Uygulamalar ve Bilgi Teknolojileri Entegrasyonu Kurumsal Uygulamalar ve Bilgi Teknolojileri Entegrasyonu 20.12.2013 Kurumsal Bilgi Sistemleri Satış ve Pazarlama Bilgi Sistemleri Muhasebe ve Finans Bilgi Sistemleri İnsan Kaynakları Bilgi Sistemi Üretim

Detaylı

GENEL BAKIŞ MOBILTECH

GENEL BAKIŞ MOBILTECH GENEL BAKIŞ MOBİL ÇÖZÜMÜMÜZ ile sağlanacak kazanımları sıralarsak; İşletme maliyetlerinizi azaltır, Daha verimli ve güncel bilgilerle çalışmasını sağlar, Anlık olarak merkezden hatasız bilgi alımını sağlar,

Detaylı

Yüz Yüze Projesi Sorumlusu Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi

Yüz Yüze Projesi Sorumlusu Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi Yüz Yüze Projesi Sorumlusu Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi Uluslararası Af Örgütü insan haklarına saygı gösterilmesi, insan hakları ihlallerinin engellenmesi ve bu hakların korunması için çalışan

Detaylı

UniTravel Sistem Yapısı

UniTravel Sistem Yapısı UniTravel Sistem Yapısı 1. UniTravel Sistemi 2. Müşteriler 3. Tedarikçiler Modüller 1. Web Sitesi 2. Satış ve Tedarik Modülleri 2.1. Uçak Modülü 2.2. Otel Modülü 2.3. Tur Modülü 2.4. Transfer Modülü 2.5.

Detaylı

Begüm KIZILTEPE 0510110079 Aykut ÇELİK 0510110080 Hatice ŞAHİN 0510110081 Kemal ÖZTÜRK 0510110083

Begüm KIZILTEPE 0510110079 Aykut ÇELİK 0510110080 Hatice ŞAHİN 0510110081 Kemal ÖZTÜRK 0510110083 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜMÜ SEYAHAT İŞLETMELERİNDE OTOMASYON SUNUMU Begüm KIZILTEPE 0510110079 Aykut ÇELİK 0510110080 Hatice ŞAHİN 0510110081 Kemal ÖZTÜRK 0510110083

Detaylı

İŞLETMELERDE İŞ SÜREÇ YÖNETİMİ (BPM) UYGULAMASI. Hazırlayanlar Fatma Didem GÜRKAN Endüstri Mühendisi Ahmet Alper ÇALIŞKAN Endüstri Mühendisi

İŞLETMELERDE İŞ SÜREÇ YÖNETİMİ (BPM) UYGULAMASI. Hazırlayanlar Fatma Didem GÜRKAN Endüstri Mühendisi Ahmet Alper ÇALIŞKAN Endüstri Mühendisi İŞLETMELERDE İŞ SÜREÇ YÖNETİMİ (BPM) UYGULAMASI Hazırlayanlar Fatma Didem GÜRKAN Endüstri Mühendisi Ahmet Alper ÇALIŞKAN Endüstri Mühendisi 4 Haftalık Ajanda 1. Hafta: Örneklerle BPM-ERP İlişkisi 2. Hafta:

Detaylı

Gıda Sektöründe Bir Değişim Hikayesi

Gıda Sektöründe Bir Değişim Hikayesi Gıda Sektöründe Bir Değişim Hikayesi İçerik Likom Yazılım Gusto Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı Gıda Sektörüne Yönelik Uygulamalar Uyarlama Adımları Referanslar 2 Likom Yazılım, 24 yıldır büyük ölçekli

Detaylı

SATIŞ. Microsoft Dynamics CRM. Satış verimliliğini artırın.

SATIŞ. Microsoft Dynamics CRM. Satış verimliliğini artırın. SATIŞ Microsoft Dynamics CRM Satış verimliliğini artırın. Dinamik İşletme Haline Gelin Çalışanlarınız: Satışa Daha Fazla Zaman Ayırsın Satış ekibinize doğal ve kolay anlaşılabilir bir CRM çözümü verin;

Detaylı

Neden Para Puan Card?

Neden Para Puan Card? Günümüz rekabet ortamında artan rekabet baskısı; ürün ve hizmetlerin giderek birbirine benzemesine, ürün ve hizmet farklılaştırmasının zorlaşmasına,fiyat rekabetine bağlı olarak müşteri sadakatinin azalmasına

Detaylı

Dava Yönetİm Paketİ. İnnova Hukuk Yönetim Sistemi. Uçtan uca dava yönetimi. İnnova teknolojisiyle hukuki süreçlerinizi hızla sonuca ulaştırın.

Dava Yönetİm Paketİ. İnnova Hukuk Yönetim Sistemi. Uçtan uca dava yönetimi. İnnova teknolojisiyle hukuki süreçlerinizi hızla sonuca ulaştırın. İnnova teknolojisiyle hukuki süreçlerinizi hızla sonuca ulaştırın. İnnova Hukuk Yönetim Sistemi Dava Yönetİm Paketİ Büyümesini sürdüren kurumların artan hukuki takiplerinde yeni yardımcısı olacak Dava

Detaylı

Toptancı Firmalar İçin Ticari Yazılım. Küçük Ölçekli, Toptancı Firmalar için Nebim V3 Başlangıç Sürümü

Toptancı Firmalar İçin Ticari Yazılım. Küçük Ölçekli, Toptancı Firmalar için Nebim V3 Başlangıç Sürümü Toptancı Firmalar İçin Ticari Yazılım Küçük Ölçekli, Toptancı Firmalar için Nebim V3 Başlangıç Sürümü Küçük Ölçekli, Toptancı Firmalar için Nebim V3 Başlangıç Sürümü Satışınızı artırmak ve masraflarınızı

Detaylı

LOS Energy. Akaryakıt / Gaz Dağıtım Çözümü

LOS Energy. Akaryakıt / Gaz Dağıtım Çözümü LOS Energy Akaryakıt / Gaz Dağıtım Çözümü Exepto Bilgi Teknolojileri A.Ş. 2003 Yılında kuruldu. Alışan Group Şirketi ISO 9001 Certified Microsoft Çözüm Ortağı Custom Solutions Competency Data Management

Detaylı

Genel Bakış. Microsoft Dynamics CRM. Verimliliğinizi artırın.

Genel Bakış. Microsoft Dynamics CRM. Verimliliğinizi artırın. Genel Bakış Microsoft Dynamics CRM Verimliliğinizi artırın. Dinamik İşletme Haline Gelin Pazarlama: Pazarlama Etkinliğinizi Maksimuma Çıkarın Microsoft Dynamics CRM ile kuruluşunuzun pazarlama verimliliğini

Detaylı

CEO - Yönetim Raporlama Sistemi

CEO - Yönetim Raporlama Sistemi CEO - Yönetim Raporlama Sistemi Tanıtım ve Çalışma Şekli: %100 Türk Mühendisleri tarafından geliştirilen CEO-Yönetim Raporlama Sistemi yazılımı, Nokta Bilgisayar A.Ş.'nin tescilli bir markasıdır. Günümüz

Detaylı

Tüm Kurumsal İşlerinizde Profesyonel Çözümler

Tüm Kurumsal İşlerinizde Profesyonel Çözümler Tüm Kurumsal İşlerinizde Profesyonel Çözümler www.faktorgrup.com İşlerinizde Profesyonel Çözümler Değerli yöneticiler, Bildiğiniz gibi, içinde yaşadığımız yüzyılda modern işletmecilik kavramı beraberinde

Detaylı

Dağıtım ve Perakende sektörü için Openbravo ERP Ticaret ve Perakende Çözümü

Dağıtım ve Perakende sektörü için Openbravo ERP Ticaret ve Perakende Çözümü Dağıtım ve Perakende sektörü için Openbravo ERP Ticaret ve Perakende Çözümü Hazırlayan ve Sunan Mehmet Demirel Openbravo Çözüm Danışmanı Openbravo Solutions Consultant Mail: mehmet@unibravo.com https://twitter.com/unibravo

Detaylı

ATS Pro. Araç Filo Yönetimi Yazılımı. www.orjin.net

ATS Pro. Araç Filo Yönetimi Yazılımı. www.orjin.net ATS Pro Araç Filo Yönetimi Yazılımı www.orjin.net Orjin Yazılım Hakkında Orjin Yazılım Hakkında ORJIN Yazılım 10 Yıllık Tecrübemize Ortak Olun... 1998 yılında, bilişim sektöründe tecrübeli ve dinamik bir

Detaylı

SODEXO FUEL PASS İLE AKARYAKIT HARCAMALARINIZI KONTROL ALTINA ALMAK SİZİN ELİNİZDE YAŞAM KALİTESİ HİZMETLERİ

SODEXO FUEL PASS İLE AKARYAKIT HARCAMALARINIZI KONTROL ALTINA ALMAK SİZİN ELİNİZDE YAŞAM KALİTESİ HİZMETLERİ İKOLAYLIK & VERİMLİL K SODEXO FUEL PASS İLE AKARYAKIT HARCAMALARINIZI KONTROL ALTINA ALMAK SİZİN ELİNİZDE YAŞAM KALİTESİ HİZMETLERİ FUEL PASS Sodexo Fuel Pass harcama yönetimi hizmetimiz ile Türkiye nin

Detaylı

30 yılı aşkın bir süredir, Rauland-Borg hemşire. çağrı sistemlerinde mükemmellik standardını. belirlemiştir. Şimdi de, komple, entegre ve

30 yılı aşkın bir süredir, Rauland-Borg hemşire. çağrı sistemlerinde mükemmellik standardını. belirlemiştir. Şimdi de, komple, entegre ve 30 yılı aşkın bir süredir, Rauland-Borg hemşire çağrı sistemlerinde mükemmellik standardını belirlemiştir. Şimdi de, komple, entegre ve kullanımı kolay bir iletişim sistemi olan son Responder versiyonu

Detaylı

ANALİZ BİLİŞİM HAKKINDA

ANALİZ BİLİŞİM HAKKINDA ANALİZ BİLİŞİM HAKKINDA 1996 yılında bilişim dünyasına adım atmış olan Analiz Bilişim, kuruluşundan bu yana gelişim ve ilerlemeyi hedeflemiştir. Geliştirdiğimiz Jetra Raporlama Programı bu kurumsal çabanın

Detaylı

YÖNETİCİ GELİŞTİRME PLUS. Programın Amacı: Yönetici Geliştirme Eğitimi. Yönetici Geliştirme Uzmanlığı Eğitim Konu Başlıkları. Kariyerinize Katkıları

YÖNETİCİ GELİŞTİRME PLUS. Programın Amacı: Yönetici Geliştirme Eğitimi. Yönetici Geliştirme Uzmanlığı Eğitim Konu Başlıkları. Kariyerinize Katkıları YÖNETİCİ GELİŞTİRME 360 Yönetici Geliştirme Eğitimi İşletmelerde kalıcı başarının sağlanması, kurumun stratejik hedefleri ile uyumlu, yüksek performans göstermeye odaklanmış; motive olmuş takımları oluşturmak

Detaylı

Gündem. Demo 3D ile Geleceği Görmek. Dijitalis Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. www.dijitalis.com

Gündem. Demo 3D ile Geleceği Görmek. Dijitalis Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. www.dijitalis.com Gündem Demo 3D ile Geleceği Görmek 1 Dijitalis Dijitalis, stratejik taktiksel ve operasyonel doğru kararlar verebilmek ve dinamik değişiklere çok hızlı adapte olabilmek için entegre çözümler sunar. Tedarik

Detaylı

Bilgisayar, tablet, akıllı telefon, televizyon kısacası internete bağlanabildiğiniz her yerden kullanabileceğiniz gerçek bir internet uygulamasıdır.

Bilgisayar, tablet, akıllı telefon, televizyon kısacası internete bağlanabildiğiniz her yerden kullanabileceğiniz gerçek bir internet uygulamasıdır. Apsiyon Nedir? Yeni Yönetim Asistanınız Apsiyon, apartman site yöneticisinin yeni assistanı olarak hizmet veren online bir platformdur. Sitenizin finansal durumundan, site sakinleri ile iletişim kurmaya

Detaylı

Mali Tablolar Ön Denetimi ve Finansal Rating

Mali Tablolar Ön Denetimi ve Finansal Rating Mali Tablolar Ön Denetimi ve Finansal Rating Değişen Koşullara Ayak Uydurun Mevcut Durumdaki Gelişmeler Ülkemizde Finansal Sistem son yıllarda önemli değişikliklere uğramaktadır.yeni finansal ortama ayak

Detaylı

Merhaba dediğini görün. Şimdi Cisco TelePresence ile gelecek yanınızda.

Merhaba dediğini görün. Şimdi Cisco TelePresence ile gelecek yanınızda. Broşür Merhaba dediğini görün. Şimdi Cisco TelePresence ile gelecek yanınızda. 2010 Cisco ve/veya bağlı kuruluşları. Tüm hakları saklıdır. Bu belge Genel Cisco Bilgileri ni içerir. Sayfa 1/5 Yeni Çalışma

Detaylı

YAZILIMI DBI YAZILIM A.Ş.

YAZILIMI DBI YAZILIM A.Ş. YAZILIMI DBI YAZILIM A.Ş. İhracat Modülü DBI YAZILIM TEKNOLOJİLERİ (232) 463 6798 cep : 555.96 14494 İhracat Yapan İşletmeye Faydaları, Uluslararası Düzeyde Kurumsal Belge & Bilgi & Rapor Hazırlayabilme

Detaylı

Bildiğiniz Turint, bildiğiniz gibi değil!

Bildiğiniz Turint, bildiğiniz gibi değil! Bildiğiniz Turint, bildiğiniz gibi değil! Turint, turizm sektöründe faaliyet gösteren acentelere artı değer katma esasına göre geliştirilmiş, emsalsiz bir bilgi yönetim sistemidir! Çağın en etkili mecrası

Detaylı

Bahçeşehir Koleji, Workcube İle Süreçlerini Raporlanabilir Bir Yapıya Dönüştürdü.

Bahçeşehir Koleji, Workcube İle Süreçlerini Raporlanabilir Bir Yapıya Dönüştürdü. workcube başarı hikayesi BAHÇEŞEHİR KOLEJİ Bahçeşehir Koleji, Workcube İle Süreçlerini Raporlanabilir Bir Yapıya Dönüştürdü. 1994 yılından bu yana eğitim sektöründe faaliyet gösteren Bahçeşehir Koleji,

Detaylı

Elektra Devre Mülk & Devre Tatil Yönetim Sistemi. Devre Tatil Satış Sözleşmesi & Satış CRM & Primler & Ödemeler ve Tahsilatlar & Finans

Elektra Devre Mülk & Devre Tatil Yönetim Sistemi. Devre Tatil Satış Sözleşmesi & Satış CRM & Primler & Ödemeler ve Tahsilatlar & Finans Elektra Devre Mülk & Devre Tatil Yönetim Sistemi Devre Tatil Satış Sözleşmesi & Satış CRM & Primler & Ödemeler ve Tahsilatlar & Finans Devre Mülk ve Tatil Yönetim Sistemi Dairelerin dönemlere göre doluluk

Detaylı

ESİS Projesi. Kaynaklar Bakanlığı

ESİS Projesi. Kaynaklar Bakanlığı ESİS Projesi Hem ulusal, hem de uluslararası platformda enerji, bir ülkenin politika üretmesi ve uygulaması gereken en önemli stratejik alanlardan birisidir. Ülkemiz de sahip olduğu kritik jeopolitik konumu

Detaylı

Kısa Dönem. Araç Kiralama Çözümü. KoçSistem. 444 0 262 www.kocsistem.com.tr

Kısa Dönem. Araç Kiralama Çözümü. KoçSistem. 444 0 262 www.kocsistem.com.tr KoçSistem Kısa Dönem Araç Kiralama Çözümü 444 0 262 www.kocsistem.com.tr Kısa Dönem Araç Kiralama Çözümü Kısa Dönem Araç Kiralama Sektörünün ihtiyaç duyduğu mevcut ve gelişen tüm bileşenleri içeren bir

Detaylı

( ( ( ( ( ( Müşteri Odaklılık

( ( ( ( ( ( Müşteri Odaklılık Tesis yönetim hizmetleri, ülkemizin gelecek dönemde daha da önem vereceği bir dışarıdan temin kalemi olacaktır. Sektörde olan bizler, deneyimimizle bu sektöre değer katmaya devam edeceğiz. HAKKIMIZDA Tüm

Detaylı

Faktoring Sektörü. Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Birliği. fkb.org.tr

Faktoring Sektörü. Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Birliği. fkb.org.tr Faktoring Sektörü Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Birliği fkb.org.tr Faktoring ile Ticarete Merhaba! Türkiye de 1980 li yıllarda bankaların sunduğu bir hizmet olarak başlayan faktoring

Detaylı

ONLINE İŞE ALIM & ADAY VERİTABANI

ONLINE İŞE ALIM & ADAY VERİTABANI ONLINE İŞE ALIM & ADAY VERİTABANI TANITIM DOKÜMANI EXECUSELECT - ONLİNE İŞE ALIM VE ADAY VERİTABANI SİSTEMİ Hızlı ve doğru kararlar almanın giderek önem kazandığı günümüz piyasa şartlarında, iş akışının

Detaylı

Hizmet Odaklı Mimariye Dayanan İş Süreçleri Yönetimi Sistemi

Hizmet Odaklı Mimariye Dayanan İş Süreçleri Yönetimi Sistemi Hizmet Odaklı Mimariye Dayanan İş Süreçleri Yönetimi Sistemi 04.11.2010 Mine Berker IBTech A.Ş. Gündem İş Süreçleri Yönetimi (BPM) Modeli Yaşam Döngüsü 1 BPM e Neden İhtiyaç Duyduk? BPM Çözüm Araçlarının

Detaylı

İşletmenize sınırsız fırsatlar sunar

İşletmenize sınırsız fırsatlar sunar İşletmenize sınırsız fırsatlar sunar İşletmenize Modern iş çözümleri, kurum içerisindeki insanların verimliliğini arttıracak yeni perspektifler sağlayarak onların tüm potansiyellerini kullanmalarına imkan

Detaylı

TIGER PLUS FİYAT LİSTESİ 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren geçerlidir.

TIGER PLUS FİYAT LİSTESİ 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren geçerlidir. TIGER PLUS FİYAT LİSTESİ 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren geçerlidir. Genel 1. Fiyat listesinde bulunan tüm lisans ve eğitim fiyatları ile eğitim süreleri LOGO tarafından tavsiye edilen son kullanıcı

Detaylı

MİKTOP. Sadeleştirilmiş Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKTOP. Sadeleştirilmiş Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKTOP Sadeleştirilmiş Ticari Otomasyon Paketi 1 MİKTOP SADELEŞTİRİLMİŞ TİCARİ OTOMASYON PAKETİ MİKTOP Sadeleştirilmiş Ticari Otomasyon Paketi, firmanızın tüm ticari işlemlerini kusursuz bir biçimde yürütmeniz

Detaylı

daha kolay! MicroDestek +90 232 465 14 99 İş ve Dava Takibi KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi, hukuk büroları için hazırlanmış bir ofis otomasyonudur.

daha kolay! MicroDestek +90 232 465 14 99 İş ve Dava Takibi KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi, hukuk büroları için hazırlanmış bir ofis otomasyonudur. twitter.com/microdestek facebook.com/microdestek İş ve Dava Takibi daha kolay! KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi, hukuk büroları için hazırlanmış bir ofis otomasyonudur. Tek bir programla ofisinizin tüm işlemlerini

Detaylı

İnşaat Şirketlerinde ANA VERİ YÖNETİMİ: Verilerinizin tutarlılığını nasıl sağlarsınız?

İnşaat Şirketlerinde ANA VERİ YÖNETİMİ: Verilerinizin tutarlılığını nasıl sağlarsınız? İnşaat Şirketlerinde ANA VERİ YÖNETİMİ: Verilerinizin tutarlılığını nasıl sağlarsınız? İÇERİK: Ana Veri Yönetimi Nedir?... 3 İnşaat Şirketlerinde Ana Veri Yönetiminde Başarısızlık Hangi Problemlere Yol

Detaylı

Nebim Winner Kurumsal Fiyat Listesi

Nebim Winner Kurumsal Fiyat Listesi Nebim Winner Kurumsal Fiyat Listesi Son güncelleme: 19 Ocak 12 Winner Merkez ve Zincir Mağaza......2 Winner Ticari ı......4 Opsiyon Fiyatlar...... Winner Üretm Yönetmi......6 Winner Tedarik Yönetmi......7

Detaylı

TIGER PLUS FİYAT LİSTESİ 4 Ağustos 2011 tarihinden itibaren geçerlidir.

TIGER PLUS FİYAT LİSTESİ 4 Ağustos 2011 tarihinden itibaren geçerlidir. TIGER PLUS FİYAT LİSTESİ 4 Ağustos 2011 tarihinden itibaren geçerlidir. Genel 1. Fiyat listesinde bulunan tüm lisans ve eğitim fiyatları ile eğitim süreleri LOGO tarafından tavsiye edilen son kullanıcı

Detaylı

Perakende sistemlerinizi kolay ve sorunsuz yönetmek sizin elinizde.

Perakende sistemlerinizi kolay ve sorunsuz yönetmek sizin elinizde. Perakende sistemlerinizi kolay ve sorunsuz yönetmek sizin elinizde. www.hqtech.co.za Tekstil, konfeksiyon, ayakkabı, aksesuar, mobilya, beyaz eşya, gıda vb. perakende mağazalarına özel olarak geliştirilmiş

Detaylı

Vodafone Mobil Form. Teklif Dokümanı

Vodafone Mobil Form. Teklif Dokümanı Teklif Dokümanı Vodafone Mobil Form Vodafone Mobil Form, kurumunuzun kağıtlar üzerinde formlar şeklinde yürüttüğü iş süreçlerini dijital platforma taşıyan bir mobil uygulamadır. IT yatırımı yapmadan sahadan

Detaylı

Sizin başarınız için çalışıyorlar

Sizin başarınız için çalışıyorlar Sizin başarınız için çalışıyorlar NAVmobile ve AXmobile çalışanlarınıza ve ortaklarınıza daha erişimli yaparak iş verilerinizin gücünü arttıran çözümlerdir. NAVmobile ve AXmobile firmanın İşletme kaynaklarını

Detaylı

EDITEL connecting your business. Akıllı tedarik zincirleri için EDI çözümü

EDITEL connecting your business. Akıllı tedarik zincirleri için EDI çözümü EDITEL connecting your business Akıllı tedarik zincirleri için EDI çözümü EDITEL connecting your business EDITEL, tedarik zinciri süreçlerinin optimizasyonunda uzman, lider bir EDI (Elektronik Veri Değişimi)

Detaylı

Ek Gereksinimler Standard Pro Plus EE HR

Ek Gereksinimler Standard Pro Plus EE HR Haziran-Aralık 2013 Workcube E-Business Portal Editions* Paketler (Sunucu bazlı lisanslama) / USD Standart Edition 19.900 $ Pro Edition 29.900 $ Plus Edition 39.900 $ Enterprise Edition 49.900 $ Open Enterprise

Detaylı

ISO 22000 PROSES YAKLAŞIMI TALİMATI

ISO 22000 PROSES YAKLAŞIMI TALİMATI ISO 22000 PROSES YAKLAŞIMI TALİMATI DOK. NO TL-KAL-11 REV. NO 00 YAYIN TAR. REV. TAR. SAYFA 1/9 NO 1. AMAÇ-KAPSAM Bu talimatın amacı, fabrikamızda ISO 22000 proseslerinin tanımlanması, etkileşimi ve veri

Detaylı

AB Destekleri İçin Kılavuz Dokümanlar

AB Destekleri İçin Kılavuz Dokümanlar AB Destekleri İçin Kılavuz Dokümanlar AB projeleri hazırlarken sivil toplum örgütlerinin baş vurabilecekleri belge, bilgi ve temel dokümanları STÖ'ler için derledik. AB - Türkiye Mali İşbirliği "AB Katılım

Detaylı

1. Tahsilat Ödeme İşlemleri. Aylık ya da belli tarihler arasında tahsilat ve ödeme işlemlerini görebilme. 2.Stok İşlemleri

1. Tahsilat Ödeme İşlemleri. Aylık ya da belli tarihler arasında tahsilat ve ödeme işlemlerini görebilme. 2.Stok İşlemleri 1. Tahsilat Ödeme İşlemleri Aylık ya da belli tarihler arasında tahsilat ve ödeme işlemlerini görebilme. 2.Stok İşlemleri Alış/Satış irsaliyeleri, Giriş/Çıkış İşlemleri Fire ve Sarf Fişleri Girebilme 3.Sms

Detaylı

Ölçülemeyen Şirket Yönetilemez

Ölçülemeyen Şirket Yönetilemez Ölçülemeyen Şirket Yönetilemez ADGEBS TURKIYE 0212 6762600-0532 5893426 bilgi@adgebs.com ADGEBS Kurumsal Yönetim Danışmanlığı Eğitim Hizmetleri www.adgebs.com GELECEKTE DE VAR OLABİLMEK İÇİN; Kurumunuza

Detaylı

WINDESKCONCENTO. sıgnum. Kurumsal İş Süreçleri Uygulamaları. windesk.com.tr

WINDESKCONCENTO. sıgnum. Kurumsal İş Süreçleri Uygulamaları. windesk.com.tr windesk.com.tr WINDESKCONCENTO Kurumsal İş Süreçleri Uygulamaları Kurumsal İş & Operasyonel süreçlerin performans tabanlı otomasyonu ile hizmet verimliliği ve kalitesinde artış sağlanır. sıgnum WINDESK

Detaylı

Şeffaf İnsan Kaynakları. Aktif personel. Etkin yönetici

Şeffaf İnsan Kaynakları. Aktif personel. Etkin yönetici Şeffaf İnsan Kaynakları Aktif personel Etkin yönetici HR-WEB ile Fark Yaratacak uygulamalar! HR-WEB İnsan Kaynakları ve Bordro Yönetimi çözümümüz, uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübelerimiz ve iş dünyasının

Detaylı

1935'den beri... Bir Ersan Grup iştirakidir.

1935'den beri... Bir Ersan Grup iştirakidir. 1935'den beri... Bir Ersan Grup iştirakidir. Kurumsal 1935 yılında İşyurdu Nakliyat Ambarı olarak Devlet Demir Yolları tarafından Malatya ya taşınan ve üçüncü şahıslara ait parsiyel ticari emtiayı yük

Detaylı

RotamNet Ticari Programı Kısa Tanıtım Dökümanı

RotamNet Ticari Programı Kısa Tanıtım Dökümanı RotamNet Ticari Programı Kısa Tanıtım Dökümanı RotamNet ; Kolay kurulumu ve kullanımıyla ön plana çıkan, teknolojik alt yapısıyla işletmelere pratik çözümler sunan ve büyük avantajlar sağlayan tam bir

Detaylı

NOA YAZILIM İNŞAAT ÖN MUHASEBE PROGRAMI

NOA YAZILIM İNŞAAT ÖN MUHASEBE PROGRAMI İNŞAAT MUHASEBE & ŞANTİYE MALİYET YÖNETİMİ www.noayazilim.com İNŞAAT ÖN MUHASEBE PROGRAMI NOA YAZILIM» Şantiye Gelir & Gider & Hakediş» Cari Hesap Takibi & Borç & Alacak» Fatura & İrsaliye & Stok & İmalat»

Detaylı

Planla, Tahmin Et, Yönet IBM Perakende Planlama Çözümleri

Planla, Tahmin Et, Yönet IBM Perakende Planlama Çözümleri Planla, Tahmin Et, Yönet IBM Perakende Planlama Çözümleri Ajanda Perakende Sektöründe Planlama IBM Planlama Çözümleri Merchandise Planlama Çeşitlilik Planlama Kurumsal Karneleme Mağaza Bazında Planlama

Detaylı

Sizlere sunduklarımız?

Sizlere sunduklarımız? Müşteriye özen göstererek, istemlerine göre kaliteli hizmet sunuyoruz. Müşterinin beklentilerini tamamlayarak, kararlaştırılan süreler çerçevesinde projelerimizi eksiksiz gerçekleştiriyoruz. Müşteri ile

Detaylı

LOGO DİKEY ÇÖZÜMLER FİYAT LİSTESİ 20 Mayıs 2015 tarihinden itibaren geçerlidir.

LOGO DİKEY ÇÖZÜMLER FİYAT LİSTESİ 20 Mayıs 2015 tarihinden itibaren geçerlidir. LOGO DİKEY ÇÖZÜMLER FİYAT LİSTESİ 20 Mayıs 2015 tarihinden itibaren geçerlidir. Genel Açıklamalar 1. Fiyat listesinde bulunan tüm lisans fiyatları Logo tarafından tavsiye edilen son kullanıcı fiyat ve

Detaylı

Yönetim Bilgi Sistemleri. Maliye Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Yönetim Bilgi Sistemleri Dairesi

Yönetim Bilgi Sistemleri. Maliye Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Yönetim Bilgi Sistemleri Dairesi Yönetim Bilgi Sistemleri Maliye Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Yönetim Bilgi Sistemleri Dairesi Yönetim Bilgi Sistemleri Yönetim Bilgi sistemleri ; Veri ve bilgiyi, Toplayan, Saklayan, İşleyen,

Detaylı

Temel Muhasebe İleri Muhasebe SAP Logo Tiger Enterprise

Temel Muhasebe İleri Muhasebe SAP Logo Tiger Enterprise MUHASEBE VE ERP EĞİTİMLERİ Temel Muhasebe İleri Muhasebe SAP Logo Tiger Enterprise Bilge Adam Akademi nin Muhasebe ve ERP eğitimleri; şirketlerin ihtiyaç duyduğu, hem muhasebe alanında teorik bilgiye sahip

Detaylı

Arkman Programları. Arkman Bilet 9L Arkman Cari Hesap 9L

Arkman Programları. Arkman Bilet 9L Arkman Cari Hesap 9L Arkman Programları Arkman Bilet 9L Arkman Cari Hesap 9L Turizm Acentesi Arkman sistem işleyişi Sistemdeki çalışma prensipleri: Web üzerinden ve/veya Turizm Acentesi ofisinde satılmış biletlerin Arkman

Detaylı

Asansör firmaları için özel olarak geliştirilen takip yazılımı: Asansör Otomasyon tanıtım sunumu ve kullanım açıklamaları. / 25

Asansör firmaları için özel olarak geliştirilen takip yazılımı: Asansör Otomasyon tanıtım sunumu ve kullanım açıklamaları. / 25 Asansör firmaları için özel olarak geliştirilen takip yazılımı: Asansör Otomasyon tanıtım sunumu ve kullanım açıklamaları. 2 Bakım yerleri Android uygulama Ödemeler Raporlama Arızalar Faturalar Aylık bakım

Detaylı

Novartis İş Zekası Çözümü. 7 Kasım 2012, İstanbul Kaan Marangoz, Novartis

Novartis İş Zekası Çözümü. 7 Kasım 2012, İstanbul Kaan Marangoz, Novartis Novartis İş Zekası Çözümü 7 Kasım 2012, İstanbul Kaan Marangoz, Novartis Gündem Novartis İlaç Sektörü Cognos Raporlama Sistemi Projeler Faydalar 2 Novartis Biz kimiz? AMACIMIZ Hastalıkları önleyen ve tedavi

Detaylı

2015 Eğitim Takvimi Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

2015 Eğitim Takvimi Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri 2015 Eğitim Takvimi BiYMED Eğitim ve Danışmanlık BiYMED Danışmanlık, uzman kadrosu ile danışmanlık, eğitim ve yazılım hizmetleri sağlar. BiYMED Danışmanlık, müşterilerine hizmet almak istedikleri alanlarda

Detaylı

Altyapımızı Yeni TTK ile uyumlu hale getirmek...

Altyapımızı Yeni TTK ile uyumlu hale getirmek... Altyapımızı Yeni TTK ile uyumlu hale getirmek... Yeni TTK ya uyum, mevzuatı kavrayarak tamamlayabileceğimiz bir sürecin ötesinde; önemli altyapısal değişiklikler getirecek bir dönüşümdür Dış Paydaşlar

Detaylı

e-fatura e-arşiv e-defter

e-fatura e-arşiv e-defter e-fatura e-arşiv e-defter Şirket Profili Veriban, Özel entegratör statüsü ile e-fatura ve ilgili hizmetleri hızlı, güvenilir ve etkin bir şekilde şirketlerin kullanımına sunabilmek amacıyla 2013 yılında

Detaylı

Exit Plan Çıkış Stratejisi

Exit Plan Çıkış Stratejisi Exit Plan Çıkış Stratejisi 2 İçindekiler Proje yaklaşımı ve kapsamı Projeye genel bakış Proje adımları ve ürünler Aksiyon planı ve performans kriterleri Proje organizasyonu 3 Proje yaklaşımı ve kapsamı

Detaylı

1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmaktan,

1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmaktan, 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten

Detaylı

Kablo Üretim Çizelgeleme Paketi. dinamo Kablo GANT. dinamo KABLO Kablo Üretim Planlama/Çizelgeleme Paketi Bilgi Dosyası

Kablo Üretim Çizelgeleme Paketi. dinamo Kablo GANT. dinamo KABLO Kablo Üretim Planlama/Çizelgeleme Paketi Bilgi Dosyası dinamo Kablo GANT dinamo KABLO Kablo Üretim Planlama/Çizelgeleme Paketi Bilgi Dosyası KABLO Üretim Planlama ve Maliyetlendirme Yazılımı dinamo Kablo GANT Kimin İçin? dinamo Kablo GANT, kablo üretimi yapan,

Detaylı

İSTANBUL ANKARA LONDRA

İSTANBUL ANKARA LONDRA İSTANBUL ANKARA LONDRA PIM - Proje Yönetimi PROJE PLANLAMA HİZMETİ PROJE UYGULAMA HİZMETİ MEVCUT SİSTEM DENETİMİ PROJE BAŞLAT YAZILIM YÜKLEME PIM NEDİR? Müşteri ile mutabakat sağlayarak ihtiyaçların tam

Detaylı

Programa ilk girişte, öndeğer masaüstü seçimi yapabileceğiniz bir ekran karşınıza gelir. Program tarafından 6 adet öndeğer masa üstü önerilir:

Programa ilk girişte, öndeğer masaüstü seçimi yapabileceğiniz bir ekran karşınıza gelir. Program tarafından 6 adet öndeğer masa üstü önerilir: LOGO GO 3 Kullanım Öndeğer Masaüstü Seçimi Programa ilk girişte, öndeğer masaüstü seçimi yapabileceğiniz bir ekran karşınıza gelir. Program tarafından 6 adet öndeğer masa üstü önerilir: Genel Satış Uzmanı

Detaylı

Güneş Enerji Sistemleri. www.cansolar.com.tr

Güneş Enerji Sistemleri. www.cansolar.com.tr Güneş Enerji Sistemleri www.cansolar.com.tr Hakkımızda Yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2013 yılı başlarında kurulan firmamız, uzmanlık alanı güneş enerji sistemleri

Detaylı

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Hizmetleri

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Hizmetleri İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Hizmetleri KPMG Türkiye kpmg.com.tr kpmgvergi.com Sosyal Güvenlik Reformu ve sonrasında çalışma mevzuatına gelen önemli değişiklikler, şirketlere ciddi yükümlülükler getirmektedir.

Detaylı

2013 Eğitim Takvimi Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

2013 Eğitim Takvimi Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri 2013 Eğitim Takvimi BiYMED Eğitim ve Danışmanlık BiYMED Danışmanlık, uzman kadrosu ile danışmanlık, eğitim ve yazılım hizmetleri sağlar. BiYMED Danışmanlık, müşterilerine hizmet almak istedikleri alanlarda

Detaylı