Ticari Bina Servisleri. Gelişmiş Sistem Performansları için eksiksiz çözümler

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Ticari Bina Servisleri. Gelişmiş Sistem Performansları için eksiksiz çözümler"

Transkript

1 Ticari Bina Servisleri Gelişmiş Sistem Performansları için eksiksiz çözümler

2

3 Deneyim Su teknolojileri konusunda küresel bir lider olan Xylem, üstün AR-GE, dizayn ve uygulama tecrübesiyle kullanıcıların su ile ilgili en zorlu sorunlarına çözümler sunuyor. Dünyanın önde gelen su, atıksu ve HVAC markalarını da kapsayan geniş portföyüyle ticari bina segmentine yönelik en kapsamlı ürün ve çözümleri sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi Ticari bina segmentinin tüm ihtiyaçlarının farkında olarak, ürünlerimizin seçimleri ve teknik özellikleri konusunu seçim programlarıyla destekliyoruz. Xylect, en güncel bilgileri, geniş ürün grubuna ait en kapsamlı dökümanları sunan sektör lideri bir seçim programıdır. Tam konfigürasyon Özel olarak tasarlanmış Loop4U kullanıcı ihtiyacına en uygun ürünleri belirler. Loop4U girilen veri kapsamlı databankasıyla karşılaştırarak en uygun seçimini sağlamak için sonuçları bir liste halinde sunar. Çevre dostu mühendislik Xylem ürünleri enerji tasarrufunu azaltarak üstün performans ve verimlilik sunarken ömür boyu maliyeti minimum seviyede tutar.

4 Bize güvenebilirsiniz Xylem ürünleri dünya çapında birçok nitelikli projede kullanılmaktadır. Tercih ediliyoruz, çünkü modern toplumların güvenilirlik ve verimlilik konularındaki taleplerini en iyi biz karşılıyoruz. Ürünlerimizi kullanıcılara ister evlerinde, ister işlerinde, isterlerse sosyal hayatlarında konfor ve güvenlik sunuyoruz. Tuzla Evora - İSTANBUL Evora İstanbul, Tuzla da şehrin en büyük yaşam projelerinden biri olarak yükseliyor. Büyük çoğunluğu deniz manzaralı konut, ticaret ve alışveriş bölgelerinden oluşan bu dev proje, İstanbul a yeni bir soluk, şehir hayatına ise yeni bir konfor anlayışı getiriyor. 300 dönüm arazi üzerine kurulan bu dev projenin tüm HVAC, atıksu, hidrofor pompaları ve yangın pompaları Lowara marka olarak kullanılmıştır. Osmanlı Arşivleri - İSTANBUL Dünyanın en büyük arşivlerinden biri olan Osmanlı Arşivleri toplamda 57 bin m 2 lik bir alan üzerine konumlandırılmış ve 13 bloktan oluşmuştur. Dünya çapında büyük öneme sahip bu projenin tüm ısıtma ve soğutma sirkülasyon pompaları, hidrofor sistemleri ve drenaj pompa grupları LOWARA marka kullanılmıştır. Bademlik Otel - ESKİŞEHİR Eskisehir in tum manzarasina hakim olan Bademlik Otelin toplam inşaat alanı m 2 lik bu eşsiz projenin tüm HVAC ve Derinkuyu pompaları, Hidrofor Setleri, NFPA 20 Yangın Hidrofor Sistemleri Lowara marka kullanılmıştır. Forum AVM - KAYSERİ 75,500 m² lik arsa alanı üzerinde bulunan Forum Kayseri konumu ile perakende sektörü için büyük önem taşımakta olan bu projede de tüm HVAC, Hidrofor ve Drenaj Pompa Grupları Lowara olarak tercih edildi.

5 Sarphan Finansbank - İSTANBUL Istanbul Finans merkezinin tam kalbinde yer alan ve SarpGroup tarafından Türkiye ye kazandırılan uluslararası ödüllü Türkiye nin en yüksek binalarından olan Sarphan Finans Park ın hidroforları Lowara olarak tercih edildi. Burj Khalifa - BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ 2010 yılında faliyete geçen, Xylem in özel tasarladığı hidroforlarla günde 1000m³ suyu 800m yüksekliğine ulaştırıyoruz. 6 su transfer seti, 7 basınç hidroforu. Le Meridien Hotel - İSTANBUL Le Meridien İstanbul Etiler, Dünyanın tescilli tek Jet set yayını olan Elite Traveler tarafından hazırlanan Dünya üzerindeki en iyi 101 Suit listesine girerek best on theplanet unvanını aldı. Bu eşsiz otelin tüm HVAC, hidrofor ve drenaj sistemleri grubu Lowara olarak tercih edildi.

6 Ecocirc XL Lowara nın yeni ürünüdür. Islak rotorlu sirkülasyon pompasından istediğiniz her şeyi bu pompada bulacaksınız. Geniş ürün yelpazesi ve kusursuz tasarımı sayesinde her ortamda çalışmaya uyumludur. Bu da verimli bir sisteme sahip olmanızı sağlar.

7 HVAC Xylem, ısıtma soğutma ve sıcak su sistemleri için yüksek verimli eksiksiz bir seri sunmaktadır. ErP ready 2015 ErP ready 2015 ecocirc Serisi Yüksek verimli, enerji tasarruflu, değişken hızlı sirkülasyon pompalarıdır. ErP 2015 standartlarına hazır. Maksimum 3m³/h debi. Maksimum 6m basma yüksekliği Maksimum 10 bar basınç Sıcaklık -10 C +110 C Üzerinde ekran olan modeller ecocirc PREMIUM olarak adlandırılır. ecocirc XL Serisi Yüksek verimli, enerji tasarruflu, değişken hızlı sirkülasyon pompaları. ErP 2015 standartlarına hazır. Maksimum 60m³/h debi. Maksimum 13m basma yüksekliği Sıcaklık -10 C +110 C Modbus,RTU ve backnet sistemleriyle iletişim kurma İletişim özelliği olan modeller ecocirc XL Plus olarak adlandırılır. ecoirc PRO Serisi Yeni nesil kullanım suyu sirkülasyon pompasıdır. ErP 2015 direktiflerine hazır. Maksimum 1m 3 /h debi Maksimum 3m basma yüksekliği Maksimum 10bar işletme basıncı Sıcaklık +2 C 65 C FC-FCT Serisi İkiz ve tekli tip in-line pompalardır. Tekli pompalar da 330 m³/h, ikiz pompalarda 610m³/h a kadar maksimum debi. Maksimum 89 m basma yüksekliği Maksimum 22 kw a kadar güç Hydrovar ile birlikte kullanılabilir. FH Serisi EN733 uygun döküm gövdeli, AISI316L Paslanmaz çelikten lazer kaynak teknolojisi ile üretilmiş fanlı ( serisine kadar) pompalardır. Sıvı Sıcaklığı FH serilerinde -20 C +85 C (opsiyonel 120 C) FH serilerinde -30 C +120 C Nemli ve asidik ortamlara karşı katoferez boya

8 Çok katlı binalar için özel olarak tasarlanmış hidrofor sistemlerimi, en prestijli ticari binalarda yüksek konforda su basıncı sağlıyor. Yüksek kalite ürünlerimizi sistem uzmanlığımızla birleştirerek sunduğumuz çözümler, ömür boyu maliyetini azaltırken, enerji maliyetini düşürmenize yardımcı olur.

9 Su Temini Güvenilir su temini demek, en üst katta bile konforlu su akışı demektir. GM-eHM Serisi Yüksek performanslı Lowara pompalardan üretilmiş hidroforlardır. Maksimum debi 100m 3 /h Maksimum basma yüksekliği 160m AISI 304 /AISI 316 paslanmaz çelik pompa gövdesi Maksimum 75 C sıvı sıcaklığı GM-VM Serisi Dikey milli paket tip hidroforlardır. Maksimum 48m 3 /h debi Maksimum 100m basma yüksekliği Maksimum 10bar Çalışma Basıncı Talep halinde farklı malzeme veya siparişe özel üretim yapılabilir. GM-SV Serisi Dikey mili paslanmaz çelik paket tip hidroforlardır. Maksimum 600m 3 /h debi Maksimum 160m basma yüksekliği Modele göre 8 ile 25 bar arası maksimum çalışma basıncı Opsiyonel AISI304 AISI316 pompa gövdesi Talep halinde farklı malzeme veya siparişe özel üretim yapılabilir. Hidroforda kullanılan SV serileri WRAS sertifikasına sahiptir. GVF Serisi Panodan frekans kontrollü paket hidrofor sistemleridir. Maksimum 1840 m 3 /h debi Maksimum 160m basma yüksekliği Modele göre; bar çalışma basıncı Opsiyonel olarak AISI 304 ve AISI 316 pompa gövdesi 5 pompalıya kadar üretim imkanı GHV Serisi Mikro işlecili frekans kontrollü hidrofor sistemleridir. Maksimum 1840 m 3 /h debi Maksimum 160m basma yüksekliği Her pompa üzerinde birbiri ile haberleşen Hydrovar frekans kontrol ünitesi Her pompa birbirinin tam yedeği olarak çalışır, sistem kesinlikle durmaz Hidroforda kullanılan SV serileri WRAS sertifikasına sahiptir.

10 Pompaları tam hızda çalıştırmak enerji israfıdır. Xylem in eşsiz Hydrovar ı sisteminizin ihtiyacı olan debi ve basma yüksekliğini sağlar. Enerji tasarrufu böyle başlar.

11 Hydrovar Kullanıcı dostu frekans kontrol cihazları Tüm pompalarda enerji tasarrufu yapmanın en etkili yolu, talep edilenle pompa kapasitesinin birbiriyle sürekli örtüşmesidir. Hydrovar, uygulamalardaki ihtiyaca göre motor hızını ayarlayabilen dünyanın ilk mikroişlem veri tabanlı kontrol cihazıdır. Arıza güvenliğinin gerekli olduğu sistemler için uzun zamandır beklenen çözümdür. Hydrovar ın eşsiz modüler tasarımı sayesinde IEC standartlarına uygun her türlü santrifüj pompayla uyumludur. Hydrovar motor hızını ayarlamaktan daha fazlasını yapar. Pompanızın performansını yöneterek geniş sistem koşullarına uyum sağlayarak enerji tasarrufunu %70 e kadar arttırır (Tüv Österreich - Avusturya tarafından, 5 Mart 2005 tarihinde yapılmış ve kayıt altına alınmıştır). Hiçbir ilave kontrol cihazına gerek kalmadan Hydrovar tek başına 8 pompaya kadar kontrol edebilir. Hydrovar, pahalı kontrol panellerine, kontrol vanalarına ve büyük basınç tanklarına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak size; Daha düşük ekipman maliyeti Daha düşük bakım maliyeti Geliştirilmiş işletme performansı Hydrovar 1,1kW dan 22 kw a kadar güç aralığı Sistem eğrisine ve manuel ayarlarına göre sabit basınç, sabit debi, sıcaklık, fark basınç ve sıcaklık kontrolü Modbus ile iletişim kurabilme Sıfır talepte pompayı durdurma

12 Atık su ve kanalizasyon suyunun çabuk, sessiz ve etkili bertarafında tüm dünyada bize güveniliyor. Sisteminizin analizini yaparak atık suyun drenajı ve transferinde en uygun çözümü sunuyoruz. Yüksek kalite ürünlerimizi sistem uzmanlığı ile birleştirerek sunduğumuz çözümler, ömür boyu maliyetini azaltırken, enerji maliyetini de düşürmenize yardımcı oluyor.

13 Atık su grubu Sektör lideri atık su pompa grupları DOC - DIWA - DOMO - DL Serisi Drenaj ve atık su uygulamalırıiçin geliştirilmiş pompalardır. Preslenmiş paslanm çelikten imal edilmiştir. Maksimum 42m³/h debi. Maksimum 25m basma yüksekliği Düşük bakım maliyeti Geniş ürün yelpazesi Geniş kullanım alanı GLS Serisi Atık su için ağır hizmet dökme demir dalgıç pompalardır. Maksimum sıvı sıcaklığı 40 C Maksimum 244m³/h debi. Maksimum 41m basma yüksekliği Maksimum daldırma derinliği 20m Kendini temizleyebilen tıkanmaz tip fanlı Geniş kullanım alanı Bazı modeller için talep halinde ATEX e uygun üretim yapılabilir. GLV Serisi Atık su için ağır hizmet dökme demir dalgıç pompalardır. Maksimum sıvı sıcaklığı 40 C Maksimum 196m³/h debi. Maksimum 29m basma yüksekliği Maksimum daldırma derinliği 20m Vortex fanlı Bazı modeller için talep halinde ATEX e uygun üretim yapılabilir FDLT Serisi Parçalayıcı (öğütücülü) bıçaklı dalgıç pompalardır. Ticari binalar ve endüstriyel tesislerde katı partikül içeren atıksuların transferi için tasarlanmış pompalar Maksimum sıvı sıcaklığı 40 C Maksimum 60m³/h debi. Maksimum 73m basma yüksekliği 20m daldırma derinliği Bazı modeller için talep halinde ATEX e uygun üretim yapılabilir. BOX Serisi Partikül ve lif içeren sıvıları transfer edebilen yüksek performanslı atıksu pompaları ile donatılmış atık su tahliye sistemleridir. Pompa tipine bağlı olarak 35 C - 50 C sıvı sıcaklığı Maksimum 108m³/h debi. Maksimum 46m basma yüksekliği Minibox serisinde 85lt, Midibox serisinde 110lt, Singlebox plus serisinde 270lt, Doublebox plus serisinde 550lt depo hacmi. Klavuz veya Sabit boruya tesisatlama olanağı Basit ve pratik montaj imkanı Kolay bakım imkanı

14 Binaların en zorunlu ihtiyaçlarını karşılamak için test edilmiş ve tasarlanmış sistemlerdir. Lowara GEN serisi yangın hidroforları ihtiyaç duyulduğu her an göreve hazır donanıma sahiptir.

15 Yangınla Mücadele EN / NFPA20 yönetmeliğine uygun Lowara yangın hidrofor sistemleri. Sondan emişli dökme demir FH serisi ve paslanmaz çelik SH serisi pompalar ile üretilen yangın hidroforları dizel ve elektrikli olarak temin edilebilir. Ana pompa çalıştırılmadan sistem basıncını sürdürmeyi sağlayan jokey pompa ilave olarak bu sisteme dahil edilebilir. GEN Serisi hidrofor sistemleri tamamıyla tek bir kaide üzerine monte edilerek kolay montaj imkanı sunar. Ayrıca sunduğu otomatik test, uzaktan otomasyon özellikleriyle güvenliği en üst noktaya taşır. GEN 00D & 01D serisi 1 FH veya SH dizel pompalı 01 D versiyonu ilave e-sv serisi jokey pompa 650m³/h e kadar debi 100m ye kadar basma yüksekliği GEN 10D ve 11D series FH/SH serisi 1 FH serisi dökme demir dizel pompa 1 FH serisi dökme demir elektrikli pompa veya SH serisi paslanmaz çelik pompa) 11D versiyonu ilave e-sv jokey pompa 1300m³/h e kadar debi 100m ye kadar basma yüksekliği GEN 10 ve 11 FH/SH serisi 1 FH serisi dökme demir elektrikli pompa (veya SH serisi paslanmaz çelik pompa) 01 versiyonu ilave e-sv serisi jokey pompa 650m³/h e kadar debi 100m ye kadar basma yüksekliği

16 Xylem /'zīlem/ 1) Bitkide suyu kökten yukarı taşıyan doku; 2) Dünyanın önde gelen su teknolojisj firması Ortak bir amaç için bir araya gelmiş kişi: Dünyanın su ihtiyacını karşılayan yenilikçi çözümler üretmek için çalışıyor. Suyun kullanımı, korunması, gelecekte yeniden kullanımı için yeni teknolojiler geliştirmeye odaklıyız. Suyu taşıyoruz, analiz ediyoruz ve çevreye geri veriyoruz. Evlerde, apartmanlarda, fabrikalarda ve tarlalarda insanların suyu verimli kullanmalarına yardımcı oluyoruz. 150 den fazla ülkede, bizi lider marka ve uygulama uzmanlığı ve yenilikçi mirasımızla tanıyan müşterimizle güçlü ve uzun vadeli birlikteliklere sahibiz. Xylem, sürdürülebilir uygulamaları ve çözümlerinde yakaladığı gelişim sayesinde son iki yıldır Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi nde yer almaktadır. Xylem in hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için adresini lütfen ziyaret ediniz. Türkiye Distribütörü İLPA Su Teknolojileri Ticaret A.Ş. Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Natoyolu Cad. No: 267/C Ümraniye İstanbul / Türkiye Tel : (Pbx) Faks : Bu teknik dökümanda unutma ve yazım hataları müstesnadır. Tüm teknik bilgilerde haber vermeden değişiklik yapma hakkımız saklıdır

ecocirc XL ve XLplus YENI NESIL ENTEGRE FRAKANS KONVERTÖRLÜ, YÜKSEK VERIMLI SIRKÜLASYON POMPALARI

ecocirc XL ve XLplus YENI NESIL ENTEGRE FRAKANS KONVERTÖRLÜ, YÜKSEK VERIMLI SIRKÜLASYON POMPALARI ecocirc XL ve XLplus YENI NESIL ENTEGRE FRAKANS KONVERTÖRLÜ, YÜKSEK VERIMLI SIRKÜLASYON POMPALARI Bir Sirkülasyon Pompasından beklediğiniz herşey Kolay Kullanım. Yeni Ecocirc XL ın üzerine yerleştirilmiş

Detaylı

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ Atık su w a s t e w a t e r / / g r u n d f o s / / p a g e s 2 G R U N D F yönetimi profesyonellerinin geleceğine bakın Atık Su Profesyonelleri ile yeni bir bakış

Detaylı

Flygt TOP anahtar teslim pompa istasyonları ÖNCEDEN MONTAJLI ÇÖZÜMLER

Flygt TOP anahtar teslim pompa istasyonları ÖNCEDEN MONTAJLI ÇÖZÜMLER Flygt TOP anahtar teslim pompa istasyonları ÖNCEDEN MONTAJLI ÇÖZÜMLER GİRİŞ Güvenilirlik her şeyden önemli olduğunda Flygt TOP pompa istasyonları avantajları Önceden montajlıdır ve fabrika testleri yapılmıştır

Detaylı

TAVİZ YOK ATIK SU TRANSFERİNDE EN YÜKSEK TOPLAM VERİMLİLİK

TAVİZ YOK ATIK SU TRANSFERİNDE EN YÜKSEK TOPLAM VERİMLİLİK grundfos se & sl ranges SERİSİ DALGIÇ TİP VE KURU MONTAJLI ATIK SU POMPALARI 0.9-30 kw 2, 4, 6 KUTUPLU 50Hz TAVİZ YOK ATIK SU TRANSFERİNDE EN YÜKSEK TOPLAM VERİMLİLİK ATIK SU TRANSFERİNDE EN SON TEKNOLOJİ

Detaylı

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler Uygulama Broşürü Uygulama alanları sayfa 10 Referanslar sayfa 14 Satış sonrası hizmetler sayfa 38 2 Uygulama Alanları Tüm uygulama alanları için doğru çözümler

Detaylı

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ Akıllı binalara ilgi artıyor... Amerika da 80 lı yıllarda başlamış olan akıllı binalara yöneliş tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yüksek binaların artışı ve

Detaylı

Hava Soğutmalı Scroll Soğutma Grupları ve Isı Pompaları CGAX/CXAX 40-165 kw

Hava Soğutmalı Scroll Soğutma Grupları ve Isı Pompaları CGAX/CXAX 40-165 kw Hava Soğutmalı Scroll Soğutma Grupları ve Isı Pompaları /CXAX 40-165 kw Müşterilerin Kalplerini Fethetme 1 Trane Conquest Müşterilerin Kalplerini Fethetme Binanız için HVAC ekipmanı seçerken önceliğiniz

Detaylı

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör GETINGE wd46 turbo çok daha hızlı bir yıkayıcı dezenfektör 2 Getinge WD46 Turbo Getinge WD46 Turbo 3 daha aziyla daha fazlasini yapmaniz için Kaynaklar sınırlı ve sağlık tesislerindeki verimlilik talepleri

Detaylı

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW Güç Devriminin de Ötesinde Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji ile tasarımı birleştiren

Detaylı

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV Ya daha iyisi olun ya da iyi olmayı bırakın Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden

Detaylı

www.senkronguvenlik.com.tr

www.senkronguvenlik.com.tr www.senkronguvenlik.com.tr Kusursuz hizmet eşsiz çözümler! Sizlere en iyi çözüm ve hizmetleri sunmak için uluslararası çözüm ortaklarımızla gücümüze güç katıyoruz. Daha fazla seçenek ve yeni teknoloji

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can

Detaylı

Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 8R Serisi Traktörler Giriş Geleceğe Doğru Yol Alın Uçsuz bucaksız gibi görünen çok büyük arazileri işlemek için

Detaylı

%30. Daire İstasyonu sistem konsepti projenizle en önde olun. www.tr.evoflat.danfoss.com. TASARIM REHBERİ A DAN Z YE Danfoss EvoFlat sistemi

%30. Daire İstasyonu sistem konsepti projenizle en önde olun. www.tr.evoflat.danfoss.com. TASARIM REHBERİ A DAN Z YE Danfoss EvoFlat sistemi TASARIM REHBERİ A DAN Z YE Danfoss EvoFlat sistemi Daire İstasyonu sistem konsepti projenizle en önde olun %30 Merkezi ısıtma konusunda bilinç arttırıldığında enerji tüketimi %30 düşürülebilmektedir. www.tr.evoflat.danfoss.com

Detaylı

www.birtesltd.com Isıtma Soğutma Sanayi İnşaat Müh.ve Servis Hiz.Tic.Ltd.Şti.

www.birtesltd.com Isıtma Soğutma Sanayi İnşaat Müh.ve Servis Hiz.Tic.Ltd.Şti. Isıtma Soğutma Sanayi İnşaat Müh.ve Servis Hiz.Tic.Ltd.Şti. 1998 yılında 7 ortaklı bir limited şirket olarak faaliyetine başlamış olan BİRTES, kısa bir süre içinde Doğu Karadeniz de sektörünün öncüsü firmalardan

Detaylı

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Totally Integrated Power SENTRON 3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Sizin ihtiyaçlarınız dikkate alınarak tasarlanmış, eksiksiz bir sistem. www.siemens.com.tr/3va İçerik 3VA kompakt tip güç şalterleri 04 Güç

Detaylı

WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den.

WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den. WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den. SCHELL. Genel ve Ticari WC lerde Uzman Fabrika 1 İdari bina ve eğitim merkezi bulunan üretim tesisi WC sıva altı yıkama sistemi COMPACT II için EDITION ECO

Detaylı

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye Setaltı bulaşık makineleri UC Serisi Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye UC-XL UC-L UC-M UC-S Önsöz Değerli gastronomlar, Son yıllarda gastronomi dünya çapında hızla değişim ve gelişim gösterdi.

Detaylı

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM www.schrack-seconet.com İnsan hayatı ve diğer değerlerin korunması. Önleyici yangın güvenliği bir zorunluluktur! Yangın ve duman zamanın başlagıcından

Detaylı

GETINGE 86-SERİSİ daha akıllı bir yıkayıcı dezenfektör

GETINGE 86-SERİSİ daha akıllı bir yıkayıcı dezenfektör GETINGE 86-SERİSİ daha akıllı bir yıkayıcı dezenfektör Kullanıcı odaklı yelpazemizin bir parçası Akıllı kontrol parmağınızın ucunda Yeni Getinge 86-serisi daha akıllı bir yıkayıcı-dezenfektördür özellikle

Detaylı

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı.

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı. Viega bağlantı sistemleri Daima doğru bağlantı. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve girişimcilik ruhu gecmiştekinden

Detaylı

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Akıllı Bina Sistemleri

Akıllı Bina Sistemleri Akıllı Bina Sistemleri Son yıllarda özellikle rezidans projelerinde servis hizmetlerinin optimize edilmesi için concierge-software ürünlere ağırlık verdik ve günümüzde rezidans yaşam standartlarını bir

Detaylı

Su yun oldugu her yerde...

Su yun oldugu her yerde... Su yun oldugu her yerde... ÜRÜN KATALOĞU ETNA FİYAT LİSTESİ www.etna.com.tr info@etna.com.tr REV: 01 İÇİNDEKİLER AÇIKLAMA ÜRÜN ADI SAYFA NO Küçük konutsal paket hidroforlar ETNA mini hidro1&2 ETNA JET

Detaylı

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor.

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor. Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı kiosk ürünlerini uçtan uca çözümlere dönüştürüyor. Finans, üretim,

Detaylı

Tam Yoğuşmalı Kazan. MGK-2 Serisi. 64 3.133 kw. MGK-2 390-470-550-630 Kapasite aralığı PRESTİJLİ PROJELER İÇİN PREMİKS KAZANLAR

Tam Yoğuşmalı Kazan. MGK-2 Serisi. 64 3.133 kw. MGK-2 390-470-550-630 Kapasite aralığı PRESTİJLİ PROJELER İÇİN PREMİKS KAZANLAR MGK2 Serisi Tam Yoğuşmalı Kazan PRESTİJLİ PROJELER İÇİN PREMİKS KAZANLAR MGK2 3904705630 Kapasite aralığı 64 3.133 kw Enerji tasarrufunda uzman marka MGK2 gaz yakıtlı 64 626 kw kapasite ve %17100 modülasyon

Detaylı

Ariston sizi ve geleceğinizi düşünüyor

Ariston sizi ve geleceğinizi düşünüyor SİSTEM ÜRÜNLERİ Ariston sizi ve geleceğinizi düşünüyor Doğaya ve yeşile ihtiyacımızın sürekli olacağını asla unutmuyoruz, doğaya saygılı ürünler üretiyoruz. Dünyanın dört bir yanında yaşayan milyonlarca

Detaylı

Village Marine Su Yapıcıları ve Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri

Village Marine Su Yapıcıları ve Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri Village Marine Su Yapıcıları ve Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri Parker Hannifin Corporation ENGINEERING YOUR SUCCESS. En Zengin 300 şirket arasında yer alan ve 48 ülkede müşterileri bulunan Parker Hannifin

Detaylı

Akıllı Tahrik Sistemleri, Dünya Çapında Servis Hizmeti. TR Ortak Çözümlerle DRIVESYSTEMS

Akıllı Tahrik Sistemleri, Dünya Çapında Servis Hizmeti. TR Ortak Çözümlerle DRIVESYSTEMS Akıllı Tahrik Sistemleri, Dünya Çapında Servis Hizmeti TR Ortak Çözümlerle DAHA İLERİYE NORD Drivesystems Ortak Çözümlerle Daha İleriye Rekabette iyi bir konum Türkiye uzun yıllardır rekabet ve serbest

Detaylı

MF/1. Viessmann Grubu

MF/1. Viessmann Grubu MF/1 Viessmann Grubu Enerji Tüm canlılar için enerji gereklidir. Güçlü bir endüstri, konfor ve refahın temelini konforlu bir ısı, rahatlatıcı bir serinlik, güçlü buhar ve kendi ürettiğiniz elektrik enerjisi

Detaylı