SDT 170 : GÜVENİRLİLİK VE ESNEKLİK

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SDT 170 : GÜVENİRLİLİK VE ESNEKLİK"

Transkript

1 SDT 170 : GÜVENİRLİLİK VE ESNEKLİK Kestirimci bakımda, hava vb. kaçakların tespitinde ve her türlü sızdırmazlık testlerinde kesin ve güvenilir sonuçlar verir. ETKİLİ, KESİN VE TAMAMEN ESNEK SDT 170 sanayide her türlü sızdırmazlık testi, hava (vb.) kaçağı ve kestirimci bakım konusunda en güçlü, en doğru ve en kesin sonuçları sunar. En son tasarımımız olan bu ultrasonik detektör sağlam, kolay taşınabilir, kullanıcı dostu ve ergonomik olarak dizayn edilmiştir. SDT 170 verimli, uygun, etkin yedek parça hizmeti ve ürün kalitesi sağlar. ÇOK-FONKSİYONEL SDT 170 çok-fonksiyonel bir yapıya sahiptir. PC ile bağlantı platformu sayesinde kullanıcı dostudur. İhtiyaç duyulan değişiklikleri yapmaya yarayan basit bir donanımı vardır. Birçok fiziksel parametreleri (ultrasonik sesler, duyulabilir sesler, ısı, rpm, akış v.b) ölçme yeteneğine sahiptir. Yenilenmiş versiyonu ile bilgileri toplayabilir, kaydedebilir ve bilgisayara aktarabilir ya da bilgileri bilgisayardan alabilir. PARADAN TASARRUF SDT 170 paranızdan tasarruf ettirir. Düzenli kullanılan bir SDT 170, daha iyi üretime imkân veren planlı ve etkin çalışan makinalar sağlar. Ayrıca iğne ucu küçüklüğündeki deliklerde olan sızıntıları dahi belirleyebilmesi özelliğinden dolayı %30 lara kadar varan enerji tasarrufu sağlar. ERGONOMİK SDT 170 ergonomik kullanıma uygun ve kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. SDT 170 elle rahatça taşınabilir şekildedir ve üzerindeki 8 dokunma tuşu ile kolayca kontrol edilebilir. Bütün parametreler 8 farklı dile çevrilmiştir. 3cm x 6cm boyutlarındaki LCD ekranın kullanılır. Teknik eğitim yaklaşık 10 dakika gerektirir. Dış gövde şok darbelere karşı dayanıklı alüminyum ile kaplanmıştır. En son teknolojiye sahip olan bataryası sekiz saatten fazla kullanım sağlar.

2 AKILLI SDT 170 akıllıdır. Cihaz; sensörleri otomatik olarak tanır ve bağlanan sensöre göre uygun parametreleri ve ölçme modunu belirler. Bazı SDT versiyonları kullanıcı tanımlı parametreleri de kabul eder. EEPROM un kullanımı sayesinde internet aracılığıyla güncellemeleri ve gelişmeleri satıcılarımıza ve dünyanın her yerindeki kullanıcılarımıza iletmemizi sağlar. DİJİTAL VE ÇOK YÖNLÜ SDT 170 dijital ve çok yönlüdür. Bilimin ilerlemesi ile dijital SMT elektronik diğer orijinal aksesuarların da kullanılmasını sağlamıştır. SDT 170 verileri dijital olarak işler, gösterir ve çıktıları standart formatlarda verir. Eğer müşterilerimiz yeni uygulamalar geliştirirse biz de o ihtiyaca uygun sensörleri geliştiririz ve isteği karşılarız. Sanayinin ihtiyacı olduğu anlaşılan bu isteklerin sonuçlanması ise bu işin fonksiyonluğuna göre değişir. BİRÇOK UYGULAMASI İLE HEM PARANIZDAN HEM DE ZAMANINIZDAN TASARRUF ETTİRİR SIZDIRMAZLIK TESTİ Sızdırmazlığın sağlandığından emin olmanın en iyi yolu onu ultrasonik olarak test etmektir. Test üretim işleminizin içinde bütünleşik yapılır ya da daha sonra kontrol amacıyla kullanılır. En iyi kesin sonucu anlayabilmek için SDT, doğal yolla oluşan ultrasonik sesleri algılayabilmenin yanı sıra bu sesleri harici bir verici ile yayın yaparak algılayabilen bir cihaz kullanmaktadır. SDT nin harici bir verici ile yayın yapan modeli, büyük hacimli binalardan pilot kabinlerindeki odalara, taşıtlardan elektrik kabinlerine kadar birçok alanda kullanılabilmektedir. Cihaz su tanklarında ve yeraltındaki benzin tanklarında sızdırmazlık ölçmede de çok faydalıdır. SDT ayrıca tankların içindeki basıncı da ölçer. HAVA KAÇAĞI Her sektörde hava kaçağı kayıp demektir. Kaçak, su ve akışkan borularda ürün kaybı anlamına gelirken sıkıştırılmış hava sistemlerinde ise, buhar borularında ve ısıtma düzeneklerinde ısı ve basınç kaybından dolayı artan enerji maliyeti anlamına gelir. SDT aşağıda sıralanan yerlerde oluşabilecek problemlerin çözülmesinde etkilidir. Oksijen ve sıkıştırılmış hava, buhar ve gazlı akışkan devreleri, valflar, kriko ve türbinler Isı Eşanjörleri, vites kutusu, pompa, yoğuşturucu, boiler, hava dağıtım borusu Şişirilebilir malzemelerde (bot vb.) Basınç düşmelerinde, vakumlarda Elektrik arklarının tespitinde (transformatör, relay, devre kesici vb.)

3 KESTİRİMCİ BAKIM SDT yırtılma, aşınma gibi mekanik problemlerde de ultrasonik çözümler geliştirmiştir. Hızlı ve yavaş küre rulmanlar, çevirici fırçalar, dişliler, valflar, enjektörler ve makaslar Daha ileri uygulamalar aşağıdakileri de test edebilir. Makinalardaki alışılmamış parazit titreşimler Pompalar, motorlar, türbinler ve dişli kutularının çalışması Tam ölçümler alınabilir Temaslı ya da temassız sıcaklık kontrolü Temaslı ya da temassız dönme hızını tespiti Ses seviyesinin belirlenmesi Hava kütle akışı KÜÇÜK MAVİ MUCİZE SDT 170 S SDT 170S (Standart) bir dahili sensörü bulunan ve 170 serisinin ilk modeli olan standart ultrasonik hava kaçağı cihazıdır. Bu model çoğunlukla, sıkıştırılmış hava kaçaklarının, vakumlanmış ortamlardaki kaçakların, araba, kamyon, uçak, tren, oda, tank gibi ortamlarda bulunan sızdırmazlık elemanlarının sızdırmazlığının kontrolünde kullanılır. Elektrik kaçaklarının tespitinde, hidrolik ve pnömatik devrelerde, pompalarda ve kritik ölçüm ve eğilim göstermeyen genel makine muayenesinde en ekonomik çözümdür. Bütün ölçümler bir anolog bir grafik üzerinde gösterilir. SDT 170 de bir dahili ultrasonik hava kaçağı sensörü bulunur ve diğer harici sensörlerle de uyumludur.

4 SDT 170 M SDT 170 M (Multifunctional - Mechanic Applications - Memory) SDT 170 S den daha fazla kullanım alanına sahiptir. Çok gürültülü ortamlarda çok küçük derecede hava kaçaklarını ve basınç kayıplarını da tespit edebilir. Özellikleri Dijital ölçümler ve bilgisayardan grafik biçiminde bilgi Temaslı akustik vibrasyon ölçümleri için kontak probu FIFO (ilk kaydedilen ilk silinir) hafızasında 1000 noktanın toplam 4000 ölçüm sonucu kaydedilebilir Çok fonksiyonlu sensörlerle uyumludur. (sıcaklık, kütle akışı, devir vb.) Harici ultrasonik ve ultrasonik olmayan sensörlerle de uyumludur. SDT 170 M ölçülen dataları geniş dijital formatta gösterir. Tüm ölçülen datalar 1000 hafızalı memory e kaydedilir ve istenildiği zaman bakılabilir. SDT 170 MD SDT 170 MD (Multifunctional-Datalogger) tamamıyla ultrasonik kontrol ve kestirimci bakım sağlayan bir cihazdır. SDT 170S ve SDT 170M e ilave olarak SDT 170MD lere Datamanager yazılımı ile PC ye direk bağlanarak kaydedilmiş 15,000 noktanın değiştirilebilir şekilde kontrolü eklenmiştir. Data Manager yazılımı SDT 170MD ve bilgisayarınız arasında köprü vazifesi görür. Bütün veriler SDT 170 MD ile ölçülüp Data Logger da saklanabilir. Data Manager yazılımı bu bilgileri RS232 seri kablosu ile bilgisayarınıza indirmenizi sağlar. Kullanıcı tarafından yapılan ölçümleri bilgisayarda Data Manager mantıklı ve kolay bir şekilde organize eder. Değiştirilebilir rotalar PC de Data Manager programının içinde yapılabilir ve daha sonra SDT

5 170MD ye upload edilebilir (1 seferde 15 rota). Kişisel değerler için alarm ve uyarı seviyeleri ayarlanabilir ve bu değerler grafiksel formda veya listelerde gösterilebilir. Değiştirilebilir rotalar PC de Data Manager programının içinde yapılabilir ve daha sonra SDT 170MD ye upload edilebilir (1 seferde 15 rota). Kişisel değerler için alarm ve uyarı seviyeleri ayarlanabilir ve bu değerler grafiksel formda veya listelerde gösterilebilir. Data Manager yazılımın ana fonksiyonları; Belli rotaları oluşturmak ve değiştirmek Rotaları bilgisayardan SDT 170 MD ye yüklemek SDT 170 MD den bilgisayara ölçülen verileri indirmek Verileri grafik veya rapor formatında oluşturmak Alarm süresi aşıldığında uyarı verme Eğilim ve geçmiş bilgileri verir. EN İYİ GERİ DÖNÜŞ İÇİN ÇOK FONKSİYONLULUK SDT 170 fabrika, ticaret ve servis şirketleri gibi pek çok alanda kullanılabilir. İlave sensörler kullanılarak birçok kullanım çeşitliliği sağlar ve önemli derecede paranızdan tasarruf sağlar. DAHİLİ ULTRASONİK SENSÖRLER: Şarj Cihazı Analiz yapabilmek için PC bağlantısı Kulaklık Hoparlör

6 HARİCİ ULTRASONİK SENSÖRLER(170 S/M/MD) Temas ucu Açık sensör Kapalı sensör Civatalı sensör Manyetik sensör Esnek sensör Parabolik sensör Yağ kontrol için adaptör Geniş uzaklık sensörü HARİCİ ULTRASONİK OLMAYAN SENSÖR Ses sensörü Devir sensörü (temaslı) T 0 sensör (temaslı) T 0 sensör (temassız) Alçak basınç sensörü Yüksek basınç sensörü İHTİYACINIZA GÖRE GELİŞTİRİLEBİLİR Extra takılan sensörlerle ihtiyacınıza göre geliştirilebilir bir yapıya sahiptir. Daha da ötesinde dijital teknolojimiz sayesinde ürünlerimiz her zaman upgrade ve update edilebilir durumdadır.

7 SDT Paketinin İçeriği SDT 170 S SDT 170 M SDT 170 MD Süngerli saklama çantası Kullanma kılavuzu, pil ünitesi ve plastik koruma Hassas göstergeler: vidalı, lastik ve 2 plastik tüp Kulaklık 130 db Şarj cihazı Omuz Askısı Temas ucu + ibre Center punch CD-ROM, DataManager Software ve kullanma kılavuzu RS232 kablo Adaptör DB25-D89 Seçenekler Harici ultrasonik sensörler Harici ultrasonik olmayan sensörler Aksesuarlar Ultrasonik iletici Pil ve Şarjlar Adapted... Taşıma Çantası ve broşür çantası Güncelleme SDT 170 S 170 M ve 170 MD ye çevrilebilir. SDT 170 M MD versiyonuna bütün fonksiyonlarıyla kolayca çevrilebilir ULTRASONİK ÖLÇÜMDE DÜNYA LİDERİ SDT; hava kaçağı, sızdırmazlık testi, kalite kontrol ve kestirimci bakımda dünya lideri olarak tanınır. Firmanın başarısının ana felsefesi, kullanıcıya verim ve ekonomik kar sağlamaktır.

8 GENEL TEKNİK BİLGİLER Fonksiyonu Ekran Tuş Ölçü Aralığı Hassasiyet Ölme Çözünürlüğü Gürültü oranına sinyal Bant Genişliği Batarya Otomatik Kapanma Çalışma Sıcaklığı Dış Gövde Ağırlık Çok Fonksiyonlu dedektör Yüksek çözünürlüklü aydınlatmalı, 100x32 pixels LCD ekran 8 fonksiyon tuşu -10 dbµv to 120 dbµv ± 0.5 dbµv 0.1 dbµv 5 dbµv (-3dB) 2 khz - Rechargeable NiMH (Nickel Metal Hydrate) saat ekran aydınlatmasız - Şarj süresi : 5-6 saat - Nominal Kapasitesi: 1,3 Ah - Ömrü : şarj / deşarj - Sadece uyumlu şarj makinalarıyla şarj edilmeli Önceden ayarlanmış süreden sonra otomatik kapanma -15 C den +60 C ye kadar ( 5 F / 140 F) (Extruded) Aluminyum Yaklaşık 700 g / oz. (kılıf ve batarya dahil) Boyutlar 203 x 38 x 88 mm / 8 x 1.5 x 3.4 inches (L x H x W) Kılıf Lastik DMT Makina (SDT Türkiye Distribütörü) Tel: Fax:

BCPlus 11 12..220V 20..200A MİKROİŞLEMCİLİ AKÜ ŞARJ CİHAZI

BCPlus 11 12..220V 20..200A MİKROİŞLEMCİLİ AKÜ ŞARJ CİHAZI BCPlus 11 12..220V 20..200A MİKROİŞLEMCİLİ AKÜ ŞARJ CİHAZI MARİN TİPİ VE NORMAL TİP TANITIM DOSYASI *Bu dokümanda verilen resim,çizim ve diğer teknik bilgiler cihazların temel ortak özellikleri göz önünde

Detaylı

Bina termografisi. Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler

Bina termografisi. Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler Bina termografisi Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler Bina termografisi Daha detaylı görüntü Testo termal kameralar binaların dış kabuğunda ve iç tarafındaki kusurlu ve hasarlı bölgeleri

Detaylı

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Totally Integrated Power SENTRON 3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Sizin ihtiyaçlarınız dikkate alınarak tasarlanmış, eksiksiz bir sistem. www.siemens.com.tr/3va İçerik 3VA kompakt tip güç şalterleri 04 Güç

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİNDE ARIZA VE BAKIM ANKARA 2007 Milli Eğitim Bakanlığı

Detaylı

YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... www.teknotherm.com.tr www.teknometal.com.tr

YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... www.teknotherm.com.tr www.teknometal.com.tr YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... www.teknotherm.com.tr www.teknometal.com.tr İndeks 02 Yüksek sıcaklık izolasyon malzemeleri ve refrakterler. 10 Elektrikli

Detaylı

Küçük Devler ve Octoplus Yıkama, Kurutma, Ütüleme

Küçük Devler ve Octoplus Yıkama, Kurutma, Ütüleme Küçük Devler ve Octoplus Yıkama, Kurutma, Ütüleme Miele Yıkama, Kurutma, Ütüleme Verimli ve geniş kapsamlı çamaşır bakımını garanti eder Daima Daha İyi Miele kalite demektir. Daima Daha İyi sloganı 110

Detaylı

Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörler

Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörler Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörler DÖKME REÇİNELİ KURU TİP TRANSFORMATÖRLER 2011 2011 KATALOĞU Zucchini, 15 yılı aşkın süredir kuru tip trafolar tasarlamakta ve üretmektedir. Genel merkez - Brescia

Detaylı

DCS ENDÜSTRİYEL KONTROL SİSTEMLERİ & YAZILIM ve DONANIM MÜHENDİSLİĞİ

DCS ENDÜSTRİYEL KONTROL SİSTEMLERİ & YAZILIM ve DONANIM MÜHENDİSLİĞİ olarak amacımız müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, ihtiyaç duydukları çözümleri azami ölçüde en az maliyetle karşılamak, müşteri ihtiyaçlarını müşteri memnuniyeti temel alınarak en uygun şekilde

Detaylı

T.C. YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı

T.C. YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı T.C. YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Üniversitemize ait ihtiyaçlar için aşağıda verilen Mal alım ile ilgili 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun ilgili maddesi ile satın

Detaylı

Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz

Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz Jungheinrich e hoş geldiniz Ankara Jungheinrich firması malzeme taşıma ekipmanları, depolama ve malzeme akış teknolojisi alanlarında

Detaylı

güven üretiyoruz generating confidence

güven üretiyoruz generating confidence güven üretiyoruz generating confidence 2 Maxlogic & Mavigard markaları ile 1987 yılından itibaren yangın ve gaz algılama sistemleri konusunda Güven Üretmeye devam ediyoruz. İstanbul, Dudullu da bulunan

Detaylı

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde...

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... 2 DCN Kablosuz Kongre Sistemi Kablosuz Kongre Sistemi kolaylık ve esneklikte son nokta Modern, gelecek teknolojisiyle uyumlu çözüm Mekanı hiç etkilemeyen

Detaylı

Ürün Kataloğu 2011/2012

Ürün Kataloğu 2011/2012 Ürün Kataloğu 2011/2012 Doku Takip Cihazları Doku Gömme Cihazları Mikrotomlar Kriyostatlar Su Banyosu & Lam Isıtıcı Boyama Sistemleri Kapama Cihazı Sitosantrifüj biçimli tasarım. dinamik gelenek. SLEE

Detaylı

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW Güç Devriminin de Ötesinde Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji ile tasarımı birleştiren

Detaylı

E lektral A.Ş., 1978 yılında Devlet Planlama Teşkilatının teşviki ile y.müh.

E lektral A.Ş., 1978 yılında Devlet Planlama Teşkilatının teşviki ile y.müh. Dün, bugün, yarın, hep sizlerle... E lektral A.Ş., 1978 yılında Devlet Planlama Teşkilatının teşviki ile y.müh. M. Sayıl Dinçsoy tarafından kurulmuştur. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde, 3 tesis

Detaylı

Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu. PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı

Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu. PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı POWERFLEX 7000 ORTA GERILIM AC SÜRÜCÜLERI 200 bg'den 34.000 bg'ye (150 kw'den 25.400 kw'ye)

Detaylı

AutoDome 800 Serisi HD PTZ Kamera

AutoDome 800 Serisi HD PTZ Kamera Video AutoDome 800 Serisi HD PTZ Kamera AutoDome 800 Serisi HD PTZ Kamera www.boschsecurity.com/tr u u 30 resim/saniyede (ips) HD 1080p çözünürlük 240x zoom (20x optik, 12x dijital) u u u Dörtlü video

Detaylı

Gülçin KOÇ (Alçak Gerilim Ürünleri Devre Kesiciler ve Yük Ayırıcılar Ürün Müdürü)

Gülçin KOÇ (Alçak Gerilim Ürünleri Devre Kesiciler ve Yük Ayırıcılar Ürün Müdürü) ABB - Gülçin KOÇ (Alçak Gerilim Ürünleri Devre Kesiciler ve Yük Ayırıcılar Ürün Müdürü) A.G.-O.G. ŞALT TANITICI REKLAM AKILLI YÜK YÖNETİMİ YÜKLERİ OPTİMİZE EDEREK ENERJİ KESİNTİLERİNİ AZALTAN YENİ DEVRE

Detaylı

Tam Yoğuşmalı Kazan. MGK-2 Serisi. 64 3.133 kw. MGK-2 390-470-550-630 Kapasite aralığı PRESTİJLİ PROJELER İÇİN PREMİKS KAZANLAR

Tam Yoğuşmalı Kazan. MGK-2 Serisi. 64 3.133 kw. MGK-2 390-470-550-630 Kapasite aralığı PRESTİJLİ PROJELER İÇİN PREMİKS KAZANLAR MGK2 Serisi Tam Yoğuşmalı Kazan PRESTİJLİ PROJELER İÇİN PREMİKS KAZANLAR MGK2 3904705630 Kapasite aralığı 64 3.133 kw Enerji tasarrufunda uzman marka MGK2 gaz yakıtlı 64 626 kw kapasite ve %17100 modülasyon

Detaylı

RÜZGAR TÜRBİNLERİNİN DURUM İZLEME SİSTEMLERİNİ SERTİFİKALANDIRMA ESASLARI

RÜZGAR TÜRBİNLERİNİN DURUM İZLEME SİSTEMLERİNİ SERTİFİKALANDIRMA ESASLARI RÜZGAR TÜRBİNLERİNİN DURUM İZLEME SİSTEMLERİNİ SERTİFİKALANDIRMA ESASLARI Cilt F Kısım 202 Rüzgar Türbinlerinin Durum İzleme Sistemlerini Sertifikalandırma Esasları 2010 TÜRK LOYDU Merkez Ofisi Postane

Detaylı

UNIDRIVE M Genel Bakış

UNIDRIVE M Genel Bakış UNIDRIVE M Genel Bakış Üretim Otomasyonuna Yönelik AC ve Servo Sürücü Ailesi Unidrive M100 Unidrive M200 Unidrive M300 Unidrive M400 Unidrive M600 Unidrive M700 Unidrive M800 0,25 kw - 1,2 MW Ağır Çalışma

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Energy Logger

Kullanım Kılavuzu. Energy Logger 1730 Energy Logger Kullanım Kılavuzu September 2013 (Turkish) 2013 Fluke Corporation. All rights reserved. Specifications are subject to change without notice. All product names are trademarks of their

Detaylı

WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den.

WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den. WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den. SCHELL. Genel ve Ticari WC lerde Uzman Fabrika 1 İdari bina ve eğitim merkezi bulunan üretim tesisi WC sıva altı yıkama sistemi COMPACT II için EDITION ECO

Detaylı

Su analizi için proses cihazları

Su analizi için proses cihazları Su analizi için proses cihazları İçme suyu ve atık suya yönelik ürünler ve hizmetler Doğrudan üreticiden: Ürünler, sistemler ve servis Kaliteli ürünler, sistem çözümleri ve kapsamlı hizmet arıyorsunuz.

Detaylı

Orta yük taşıma. KUKA robotları

Orta yük taşıma. KUKA robotları Orta yük taşıma kapasiteleri için KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMLERİ

YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMLERİ Hazırlayan Ender Barış AKBULUT ÇANKIRI-2006 YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMLERİ YANGIN TARİHÇESİ HAKKINDA BİLGİ Acil durumlarda kullanılan madeni çanlardan sonra ilk elektrikli zil 1891'de ABD'de üretilmiştir.

Detaylı

01-RENK ÖLÇÜM CİHAZI ŞARTNAMESİ

01-RENK ÖLÇÜM CİHAZI ŞARTNAMESİ 01-RENK ÖLÇÜM CİHAZI ŞARTNAMESİ 1. Cihaz portatif olup aydınlatmayı geniş alanlı, 0 görüntüleme açısıyla yapabilmelidir. 2. Cihazın dedektörü 6 adet silikon fotosel ve ışık kaynağı atımlı ksenon lamba

Detaylı

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ Alarm Kontrol Panelleri Kablosuz Kontrol Panelleri GSM / GPRS / Ethernet Tabanlı İletişim Modülleri Dedektörler Manyetik Kontaklar Alarm Aksesuarları Sirenler Çevre Güvenlik Sistemleri

Detaylı

Elektrik flebeke korumas. Sepam 10 serisi

Elektrik flebeke korumas. Sepam 10 serisi Elektrik flebeke korumas Sepam 0 serisi Sepam 0 serisi İçindekiler Introduction 3 Sepam protection relays, the product of experience 3 Selection guide for all applications 4 Panorama of Sepam applications

Detaylı

SIPOS 5 Flash Elektrikli Aktüatör Teknolojisi. Ürün gamı Mek. bağlantı Elektronik ünite Ayrıntılar İşletime alma Kontrol Fonksiyonlar

SIPOS 5 Flash Elektrikli Aktüatör Teknolojisi. Ürün gamı Mek. bağlantı Elektronik ünite Ayrıntılar İşletime alma Kontrol Fonksiyonlar SIPOS 5 Flash Elektrikli Aktüatör Teknolojisi Ürün gamı Mek. bağlantı Elektronik ünite Ayrıntılar İşletime alma Kontrol Fonksiyonlar 2 SIPOS 5 Flash İçindekiler Giriş Bir bakışta avantajlar...3 Giriş...4

Detaylı