S5750E-SI Serisi L3 Gigabit Çift Yığın Akıllı Anahtar

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "S5750E-SI Serisi L3 Gigabit Çift Yığın Akıllı Anahtar"

Transkript

1 Serisi L3 Gigabit Çift Yığın Akıllı Anahtar

2 S5750E-SI

3 Özellikler Nitelikler S5750E-28P-SI S5750E-52P-SI S5750E-28X-SI-24F-D S5750E-52X-P-SI S5750E-28X-P-SI Port Yönetimi 1 Konsol Portu+Ethernet 1 Konsol Portu+Ethernet 1 Konsol Portu+Ethernet 1 Konsol Portu+Ethernet 1 Konsol Portu+Ethernet Portlar 24 x 10/100/1000Base-T + 4 x 100/1000Base-X (SFP) 48 x 10/100/1000Base-T + 4 x 100/1000Base-X (SFP) 24 x 100/1000Base-X SFP + 4 * 1000Base-T 4 x 10GbE (SFP+) 48 x 10/100/1000Base-T + 4 x 10GbE (SFP+) 24 x 10/100/1000Base-T + 4 x 1000Base-X/10G (SFP) Performans Anahtarlama Kapasitesi 56Gbps 104Gbps 128Gbps 176Gbps 128bps Throughput 42Mpps 78Mpps 96Mpps 132Mpps 96Mpps MAC Adres 16K 16K 16K 16K 16K Jumbo Frame 9K 9K 9K 9K 9K ACL Tablosu 1k 1k 1k 1k 1k Ram/Flash 256MB/32MB 256MB/32MB 256MB/32MB 256MB/32MB 256MB/32MB Yönlendirme Tablosu,IPv4/IPv6 VLAN Tablosu/Aktif VLAN K 4K 4K 4K 4K Fiziksel Boyutlar 442mm x 44mm x 220mm 442mm x 44mm x 280mm 442mm x 44mm x 220mm 442mm x 44mm x 280mm 442mm x 44mm x 330mm Güç Girişi 100~240VAC, 50~60Hz 100~240VAC, 50~60Hz 100~240VAC, 50~60Hz 100~240VAC, 50~60Hz 100~240VAC, 50~60Hz MTBF Sıcaklık Nem İlişkisi Fiziksel Koruma >80,000 saat Çalışma 0 C~50 C, Depolama -40 C~70 C 5% ~ 95% Yıldırım Koruma Seviyesi: 6KV PoE NA NA NA IEEE 802.3af POE(15.4W) IEEE 802.3at POE+ (30W) Toplam PoE gücü: 740W IEEE 802.3af POE(15.4W) IEEE 802.3at POE+ (30W) Toplam PoE gücü: 370W

4 S5750E-SI Serisi İletim VLAN Depolama ve İletim Port-tabanlı GVRP IEEE802.1Q Private VLAN Protocol VLAN Voice VLAN MAC VLAN Normal QinQ, Selective QinQ, Flexible QinQ VLAN Translation, N:1 VLAN Translation Dynamic VLAN DHCP IP Yönlendirme IPv4/IPv6 DHCP Client,IPv4/IPv6 DHCP Relay Option 82,Option 37/38 IPv4/IPv6 DHCP Snooping,IPv4/IPv6 DHCP Server IP Yönlendirme: Statik Yönlendirme, RIPv1/v2,128 adet Yönlendirme Girişi Güvenilirlik Güvenlik Multicast QoS Spanning Tree LACP,802.3ad L2 Ring Koruma Çoklu-link yedekleme ve Yük dengesi 802.1D STP, 802.1W RSTP, 802.1S MSTP Root Guard, BPDU Guard, BPDU Forwarding Multi-Process MSTP* Her cihaz için 128 grup /Her grup için 8 port Yük dengeleme MRPP ITU-T G.8032 Loopback Detection Fast Link Geliştirilmiş Çoklu-VLAN alt trafik mühendisliği (ULPP+ULSM) IP ACL, MAC ACL, MAC-IP ACL, Kullanıcı tanımlı IPv4/v6 ACL Zaman Aralığı ACL ACL on VLAN arayüzü Storm Kontrol Port Security, MAC Limit VLAN ve Port bazlı Anti-ARP-Spoofing, Anti-ARP-Scan, ARP Binding ND Snooping DAI Dinamik Arp IEEE 802.1x, Port Tabanlı,MAC Tabanlı,Guest VLAN Web Portal Authentication, Authorization, Accounting IPv4/IPv6 Radius, TACACS+ IGMP v1/v2/v3 snooping, 256 Multicast Grubu,IGMP Fast leave MVR MLD v1/v2 snooping IPv4/IPv6 DCSCM(D) Akış Yönlendirme Sınıflandırma ACL, VLAN ID, COS, TOS, DSCP, IPv6 Akış Etiketi Port ve VLAN bazlı güvenlik sağlama Single Rate Three Colors, Dual Rates Three Colors for Policing Remark DSCP, COS/802.1p, Precedence, TOS SP, WRR, SWRR, Zamanlama için DWRR Port Başın 8 öncelik kuyruğu Bantgenişliği Ayarlama

5 S5750E-SI Serisi Yönetim Openflow Yeşil Enerji XModem/TFTP/FTP CLI, Telnet IPv4/v6, Console Web/SSL (IPv4/IPv6) SSH (IPv4/IPv6) SNMPv1/v2c/v3 SNMP Trap Public & Private MIB arayüzü RMON 1,2,3,9 Ping, Trace Route Radius Authentication Syslog (IPv4/IPv6) SNTP/NTP (IPv4/IPv6) Dual IMG, Çoklu Konfigürasyon Dosyaları Port Mirror, CPU Mirror, RSPAN, ERSPAN sflow OAM EFM,OAM CFM Dying GASP VCT, DDM ULDP(Cisco UDLD gibi) LLDP/LLDP MED 802.3x Akış Kontrolü OpenFlow 1.0, Açık Kontrol Desteği Opendaylight,Floodlight,Ryu,Pox, v.b IEEE 802.3az (Enerji Yeterliliği) Otomatik Fan Hız Kontrolü, Sıcaklık Alarm LED Shut-off Sipariş Bilgisi Ürün S5750E-28P-SI S5750E-52P-SI S5750E-28X-24F-D-SI S5750E-52X-P-SI S5750E-28X-P-SI Açıklama L3 Gigabit Akıllı Ethernet Anahtarı 24*10/100/1000Base-T ve 4*100/1000Base- X(SFP) portları, VAC Güç Girişi ile L3 Gigabit Akıllı Ethernet Anahtarı 48*10/100/1000Base-T ve 4*100/1000Base- X(SFP) portları, VAC Güç Girişi ile L3 Gigabit Akıllı Ethernet Anahtarı 24*100/1000Base-X,4*1000Base-T ve 4 10GbE (SFP+) portları, VAC Güç Girişi ile+yedek Güç Kaynağı Girişi L3 Gigabit Akıllı Ethernet Anahtarı 48*10/100/1000Base-T POE ve 4*1/10GbE (SFP+) portları, VAC Güç Girişi ile,740w POE güç bütçesi L3 Gigabit Akıllı Ethernet Anahtarı 24*10/100/1000Base-T ve 4*1/ 10G(SFP) portları, VAC Güç Girişi, 30w PoE+ destekli ve 370W POE güç bütçesi Digital China Networks Limited For more detail information about DCN product, contact: URL: Address: Digital Technology Plaza, NO.9 Shangdi 9th Street, Haidian District, Beijing, China Türkiye Distribütörü Koptek Bilgisayar ve İletişim Sistemleri San.Tic.LTD.ŞTİ. Fuat Sarp Sokak.No:5/1 BALMUMCU İSTANBUL Tel: Fax:

S4600-SI Serisi L2+ Gigabit Yönetilebilir Ethernet Anahtar

S4600-SI Serisi L2+ Gigabit Yönetilebilir Ethernet Anahtar S4600-SI Serisi L2+ Gigabit Yönetilebilir Ethernet Anahtar Ürüne Genel Bakış S4600-SI Serisi L2 Gigabit akıllı anahtarlar Metro Ethernet Ağları için üretilmiş olup,gelişmiş QoS, ve VLAN fonksiyonları (VLAN

Detaylı

IS2100D RayMontaj Serisi Endüstriyel Eternet Anahtar

IS2100D RayMontaj Serisi Endüstriyel Eternet Anahtar IS2100D RayMontaj Serisi Endüstriyel Eternet Anahtar IS2100D PoE Serisi IS2100D-2GF8TX 1 / 6 Özellikler IS2100D Teknoloji IEEE 802,3 10Base-T Standartlar IEEE 802.3u - 100BaseT(X) ve 100BaseFX IEEE 802.3ab,1000BaseT

Detaylı

Intelligent Switch Datasheet

Intelligent Switch Datasheet S5750-SI Series Serisi Layer L2 Gigabits 2 Dual Stack ++ Akıllı Switch Intelligent Switch Datasheet S5750E-28P-SI 52P-SI, S5750E-28X-SI, S5750E-52X-SI, S5750E-28P-P-SI. Equipped with the full GE ports

Detaylı

CS G Veri Merkezi Anahtarı

CS G Veri Merkezi Anahtarı CS6200 10G Veri Merkezi Anahtarı CS6200-28X-EI CS6200-28X-P-EI CS6200-28X-HI-24F CS6200-52X-P-EI Ürüne Genel Bakış CS6200 serisi anahtarlar yeni nesil 10G yığınlanabilen yönlendirici anahtarlar olup,gelişmiş

Detaylı

DCRS-7600 Dual Stack Ethernet Omurga Switch Ürün Özellikleri

DCRS-7600 Dual Stack Ethernet Omurga Switch Ürün Özellikleri DCRS-7600 Dual Stack Ethernet Omurga Switch Ürün Özellikleri 2010 Digital China Networks Inc All rights reserved. This document is DCN Public Information.1 / 9 Ürüne Genel Bakış Digital China DCRS-7600

Detaylı

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 28 adet SFP modül yuvası bulunmalı. Cihaz üzerinde Bakır ethernet bağlantıları sonlandırmak

Detaylı

Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Bilgi Teknolojileri Uzmanı Katalog 10 + 2 Port Yönetilebilir Gigabit Ethernet Switch S2100-10G-2F 8 * 10/100/1000 Gigabit + 2 SFP Slot Gigabit Eth. Managed Switch Telkolink.com Ethernet Ağı Çözümleri Port Bilgisi 8 adet 10/100/1000Base-T

Detaylı

CLR-SWG-244MP 24Port Gigabit + 4Port Gigabit SFP POE Switch

CLR-SWG-244MP 24Port Gigabit + 4Port Gigabit SFP POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-244MP 22Port Gigabit POE + 4*SFP Ethernet Switch L2+ 440W CLR Networks POE Switch ; IP Tabanlı POE Destekli CCTV Güvenlik Kameraları, IP

Detaylı

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının tamamı Multimode ve Singlemode

Detaylı

Enerjimiz Herseye Yeter

Enerjimiz Herseye Yeter KENAR ANAHTAR (SWİTCH) TEKNİK ŞARTNAME Anahtar üzerinde en az 24 adet 10/100/1000BaseT ethernet portu ve en az 2 adet SFP tabanlı yuva bulunmalıdır. Bu yuvalara 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-SX, 1000BASE-BX,

Detaylı

CLR-SWT-4244 # Fiber Optik Omurga Ethernet Switch L2+ Managed

CLR-SWT-4244 # Fiber Optik Omurga Ethernet Switch L2+ Managed Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWT-4244 Fiber Optik Omurga 10G Ethernet Switch L2+ Managed CLR Networks CLR-SWT-4244 Switch 4Portu 10Gbps uplink portu olmak üzere toplam 32port

Detaylı

Gigabit Yığınlanabilir SmartPro Anahtar + 10G Uplink

Gigabit Yığınlanabilir SmartPro Anahtar + 10G Uplink Ürün Özellikleri 10 Gigabit Bağlantı KOBI ağları gibi geniş bant talepleri veri çoğaltma ve yedekleme, video yayını ve 10G sunucu bağlantıları için ideal Kapsamlı Yönetim ve Güvenlik Tüm ağınızı Web GUI

Detaylı

ZXR10 5250 Serisi Tümü Gigabit Akıllı Anahtar Yenilikçi Özellikler Büyük Verimlilik Getirir `

ZXR10 5250 Serisi Tümü Gigabit Akıllı Anahtar Yenilikçi Özellikler Büyük Verimlilik Getirir ` ZXR10 5250 Serisi Tümü Gigabit Akıllı Anahtar Yenilikçi Özellikler Büyük Verimlilik Getirir ` Giriş Geniş bant erişimindeki gelişmeler, yeni nesil cihazlarda 1000Mbps portların yaygın olarak kullanılmaya

Detaylı

Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı

Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı Seçimde esneklik 20/48 adet port 10/100/1000 Base-T veya 20 adet SFP- port 4 adet combo port 10/100/1000BASE -T/SFP 1 4 adet 10-Gigabit SFP+ Uplink

Detaylı

CLR-SWG-88FM # 8-Port Gigabit RJ Port Gigabit SFP Slot Managed L2+ Omurga Ethernet Switch

CLR-SWG-88FM # 8-Port Gigabit RJ Port Gigabit SFP Slot Managed L2+ Omurga Ethernet Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-88FM # 8Port Gigabit RJ45 + 8*SFP Managed L2+ Ethernet Core Switch Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri P/N Teknik Özellikler

Detaylı

CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch

CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch CLR-IES-G402P, 4Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP

Detaylı

CLR-IES-G802 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Managed Ring Switch

CLR-IES-G802 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Managed Ring Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G802 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Managed Ring Switch CLR-IES-G802P, 8Port 10/100/1000Base-TX ve 2Portu SFP Slot olmak üzere

Detaylı

Dell PowerConnect 3500 serisi anahtarlar

Dell PowerConnect 3500 serisi anahtarlar Dell PowerConnect 3500 serisi anahtarlar Uygun maliyetli 10/100Base-T Küçük çalışma grupları ve uzak şube ofisleri için ideal olan eski, tümüyle yönetilen 10/100Base-T ağları için Dell PowerConnect 3500

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Merkez Switch - 28xSFP + 4xRJ45 CLR-SWG-2804F, fiber optik hatlarla switchlerin merkeze taşındığı, geniş ve yoğun ethernet ağlarında,

Detaylı

CLR-IES-G802P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Managed Ring Switch

CLR-IES-G802P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Managed Ring Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G802P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Managed Ring Switch CLR-IES-G802P, 8Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP Slot olmak

Detaylı

CLR-IES-G824P 14Port Endüstriyel Ethernet Managed Gigabit Fiber Switch

CLR-IES-G824P 14Port Endüstriyel Ethernet Managed Gigabit Fiber Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G824P 14Port Endüstriyel Ethernet Managed Gigabit Fiber Switch CLR-IES-G824P, 8Portu POE destekli olmak üzere 10Port Gigabit Ethernet

Detaylı

Yönetilebilir Ethernet Anahtar

Yönetilebilir Ethernet Anahtar Ürün Özellikleri Esneklik ve Güvenlik Ethernet ve SFP portları ve cihazın üzerindeki elektrik dalgalanmalarından koruma özelliği DGS-210 serisini geniş uygulama ve kullanım alanları için ideal bir çözüm

Detaylı

8-Port 10/100/1000Mbps PoE Plus + 2 100/1000X SFP Yönetimli Ethernet Anahtarı

8-Port 10/100/1000Mbps PoE Plus + 2 100/1000X SFP Yönetimli Ethernet Anahtarı 8-Port 10/100/1000Mbps PoE Plus + 2 100/1000X SFP Yönetimli Ethernet Anahtarı Kablosuz Multimedya Projeksiyon 8-Port 10/100/1000Base-T Gigabit Ethernet RJ-45, IEEE 802.3af / 802.3at PoE Enjektör 2 100/1000Base-X

Detaylı

S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch

S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch Katalog S2100-26G-2F Fiber Switch S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağları Teknik Özellikler 24 adet 10/100/1000Base-TX RJ45

Detaylı

Tip 1 6 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 3 3 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 4 1 24 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP)

Tip 1 6 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 3 3 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 4 1 24 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ AĞ ANAHTARI VE AĞ YAZILIMI ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ A-GENEL HÜKÜMLER: A.1 Teklif veren firmalar teklif edecekleri sistemlerin özelliklerini gösterir dokümanları (Türkçe veya İngilizce),

Detaylı

& BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER

& BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER & BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER BSC20700-BSC20900 serisi cihazlar yönetilebilir yedekli ağ (managed Redundant Ring) Ethernet switch lerdir. BSC20700-BSC20900

Detaylı

Teknik konularla ilgili detaylı bilgi ozcangokburun@tff.org mail adresinden alınabilir.

Teknik konularla ilgili detaylı bilgi ozcangokburun@tff.org mail adresinden alınabilir. 20.10.2015 ÜNİTESİ : Satın Alma Müdürlüğü SAYI : 2015/21163 KONU : 4 adet Switch Alım İşi. SON BAŞVURU TARİHİ : 27 Ekim 2015 Salı günü Saat 15.00 Türkiye Futbol Federasyonu tarafından aşağıda teknik özellikleri

Detaylı

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının her ikisi de Multimode ve Singlemode

Detaylı

xstack L3 Yönetilebilir Gigabit Anahtar

xstack L3 Yönetilebilir Gigabit Anahtar Ürün Detayları Çoklu Yazılım Seçeneği Üç farklı tipte yazılım, sistem yöneticisinin anahtarları ihtiyaçlarına ve uygulamalara göre özelleştirme imkanı sunar. Yüksek Kullanılabilirlik ve Genişleme Sanal

Detaylı

DGS-3120 Serisi xstack L3 Yönetilebilir Gigabit Anahtarlar

DGS-3120 Serisi xstack L3 Yönetilebilir Gigabit Anahtarlar Ürün Özellikleri Çoklu Firmware Seçenekleri Kampüs ağlar veya kurumsal ortamların çok yönlülüğü için uygun. Çoklu güvenlik teknolojileri ağ bütünlüğünü arttırır. Yüksek Kullanılabilirlik ve Genişletme

Detaylı

24-Port 100/1000 SFP Yönetimli Yığınlanabilir Anahtar 8 Paylaşımlı TP Portlu

24-Port 100/1000 SFP Yönetimli Yığınlanabilir Anahtar 8 Paylaşımlı TP Portlu 24-Port 100/ SFP Yönetimli Yığınlanabilir Anahtar 8 Paylaşımlı TP Portlu Fiziki Port 24 100/Base-X mini-gbic / SFP slotları 8-Port 10/100/Base-T RJ-45 bakır, port 1 8 arasında paylaşımlı 2 HDMI-benzeri

Detaylı

PowerConnect 2800 Serisi Akıllı LAN Anahtarları

PowerConnect 2800 Serisi Akıllı LAN Anahtarları PowerConnect 2800 Serisi Akıllı LAN Anahtarları Yüksek değere sahip GbE erişimi. Basit, web üzerinden yönetilen son kullanıcı bağlantılarında, Dell PowerConnect 2800 Serisi Akıllı GbE anahtarlarıyla 10/100

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-42P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged Switch CLR-SWG-42P 4 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit RJ45 Bakır

Detaylı

CLR-SW-811P

CLR-SW-811P Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com 8Port 10/100Base-TX RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP Slot Yönetilemez Switch CLR-SW-811P 8Port POE destekl ve 1Port Gigabit RJ45 / SFP Paylaşımlı

Detaylı

Merkezi Neden Korumalıyız?

Merkezi Neden Korumalıyız? Merkezi Neden Korumalıyız? Terabit kapasitesinde, control ve forwarding plane leri ayrı ayrı olan, kesintisiz iletişim sağlayan, yüksek anahtarlama kapasitesi olan, değişik bant genişliğinde çeşitli karmaşık

Detaylı

T.C ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI

T.C ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI T.C ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI KAMERA, PARMAK İZİ VE YÜZ TANIMA SİSTEMLERİNİN BİLİŞİM ALTYAPISINA İLİŞKİN TEKNİK ŞARTNAME 1 İÇİNDEKİLER 1. AMAÇ... 3 2. KAPSAM... 3 3. GENEL HUSUSLAR...

Detaylı

4 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 8 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 16 Kanal POE Switch

4 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 8 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 16 Kanal POE Switch P 1.04.2017 PFS3005-4P-58 4 Kanal POE Switch 4 Kanal PoE Switch İki Katmanlı Endüstriyel PoE Switch, MAC Adres Liste Kapasitesi: 1K, IEEE802.3 / IEEE802.3u /IEEE802.3X standartlarına uygunluk, 1x10/100

Detaylı

Edgecore Ağları. Kurumsal Bakış & Çözümler. www.edge-core.com. Simet Technologies Inc. www.simet.com.tr

Edgecore Ağları. Kurumsal Bakış & Çözümler. www.edge-core.com. Simet Technologies Inc. www.simet.com.tr www.edge-core.com Edgecore Ağları Kurumsal Bakış & Çözümler Firmanın Tarihçesi 2010 yılında kuruldu. Dünyadaki Merkez Ofisleri: Hsinchu, Taiwan 150 çalışan: 50+ ARGE Mühendisi Yıllık Gelir: US $50Milyon

Detaylı

N5 serisinde güç kutusu şase içinde bütünleşiktir

N5 serisinde güç kutusu şase içinde bütünleşiktir Şase Tabanlı Tasarımın Avantajları Günün network ihtiyaçlarını karşılayan ve aynı zamanda gelecek uygulamalar için tasarlanmış ve server uygulamaları için kolay konumlandırabilir bir omurga cihazıdır.

Detaylı

T.C. GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI Bilgi İşlem Müdürlüğü TEKNİK ŞARTNAME

T.C. GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI Bilgi İşlem Müdürlüğü TEKNİK ŞARTNAME 1 T.C. 1- Sunucu ( 8 adet) 1.1. İşlemci ve Cep Bellek 2 adet Intel Xeon E5-2660 ( 2.2 GHZ 8 core 20 MB ) işlemci içerecektir. 1.2. Ana Bellek Sistemde en az 32 GB bellek Sunucu üzerinde en az 24 Adet Bellek

Detaylı

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ TEKNİK ŞARTNAME Doküman No Mİ_F_13 Revizyon No. 00 Rev. Tarihi 00 Yayın Tarihi 03.03.2010 Şartname No TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ NETWORK ALTYAPISI TEKNİK ŞARTNAMESİ KONU VE TANIMLAR

Detaylı

PowerConnect 5548P Gigabit Ethernet Anahtarı

PowerConnect 5548P Gigabit Ethernet Anahtarı PowerConnect 5548P Gigabit Ethernet Anahtarı Gelişmiş Gigabit Ethernet anahtarı Güçlü güvenlik, yığınlama, Ethernet Üzerinden Güç ve yönetim özelliklerine sahip PowerConnect 5524P ile esnek, enerji kullanımını

Detaylı

Teknolojide dışa bağımlılık son bulacak

Teknolojide dışa bağımlılık son bulacak Teknolojide dışa bağımlılık son bulacak Hakkımızda 2011 yılında kurulan POLİGON TR Telekomünikasyon ve Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi radyo-elektronik ve telekomünikasyon cihaz ve yazılımları

Detaylı

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar I SERİSİ Endüstriyel ve ağır çevre koşullarında kullanım amaçlı olarak tasarlanmış özel bir switchtir. Fabrika ve nakil koşullarında çalışmaya uygun olan bu cihazda güvenli politika uygulamalarına önem

Detaylı

15 - ETHERNET SWITCHLER

15 - ETHERNET SWITCHLER 154 15 - ETHERNET SWITCHLER ETHERNET SWITCHLER NİSAN 2016 Neden N-Tron Ethernet Switch? N-Tron, kullanıcısına kaliteli ürün sunmakla kalmayıp, N-View / N-Ring yazılım programlarıyla network topolojisini

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-28 8Port SFP Slot + 2Port Gigabit RJ45 Omurga Ethernet Ağ Anahtarı CLR Networks CLR-SWG-28 Switch 2Port Gigabit Ethernet RJ45

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-1602P+ 16Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged F/O Switch CLR-SWG-1602P+ 16 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit

Detaylı

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ. OMURGA ANAHTAR ve KENAR ANAHTAR TEKNİK ŞARTNAMESİ

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ. OMURGA ANAHTAR ve KENAR ANAHTAR TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.0 KONU İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ OMURGA ANAHTAR ve KENAR ANAHTAR TEKNİK ŞARTNAMESİ Bu doküman İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü nde Kartlı Geçiş Sistemi ve IP Tabanlı Kapalı Devre Kamera Güvenlik

Detaylı

ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6450 YIĞINLANABİLİR GİGABİT ETHERNET LAN ANAHTAR AİLESİ

ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6450 YIĞINLANABİLİR GİGABİT ETHERNET LAN ANAHTAR AİLESİ ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6450 YIĞINLANABİLİR GİGABİT ETHERNET LAN ANAHTAR AİLESİ Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450 Yığınlanabilir Gigabit Ethernet LAN değeri anahtar ailesi çok yönlü, 24/48 port sabit konfigürasyonlu,

Detaylı

Ram Teknik Şartnamesi. İşlemci Teknik Şartnamesi. Depolama Kontrol Ünitesi Teknik Şartnamesi. Diğer Hususlar

Ram Teknik Şartnamesi. İşlemci Teknik Şartnamesi. Depolama Kontrol Ünitesi Teknik Şartnamesi. Diğer Hususlar 1. Ürün en az 16 GB olmalıdır. 2. Ürün TruDDR4 olmalıdır. 3. Ürün en az 2133 MHz olmalıdır. 4. Ürün, orijinal olacaktır. Ram Teknik Şartnamesi İşlemci Teknik Şartnamesi 1. Ürün en az 8 çekirdek olmalıdır.

Detaylı

CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch

CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch CLR-IES-G42P, 4Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 2Port

Detaylı

CLR-IES-G82P # 8Port Gigabit RJ45 POE + 2*SFP Industrial Ethernet Unmanaged Switch

CLR-IES-G82P # 8Port Gigabit RJ45 POE + 2*SFP Industrial Ethernet Unmanaged Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G82P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2*SFP Unmanaged Industrial Ethernet Switch P/N Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-410P 4Port 10/100Base-TX POE + 1Port Uplink Switch CLR-SWF-410 Switch 4 Portu POE ve 1Portu Non-POE olmak üzere toplam 5Port 10/100Mbps

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.switchmerkezi.com Gigabit Ethernet Ağ Anahtarları Sipariş No CLR-SWG-24 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 4 Port F/O SFP Slot Switch

Detaylı

1.2. Teklif edilecek; Sunucular, Veri Depolama Sistemleri ve Anahtarlar aynı marka olacaktır.

1.2. Teklif edilecek; Sunucular, Veri Depolama Sistemleri ve Anahtarlar aynı marka olacaktır. 1. Genel istek ve özellikler 1.1. Teklif edilecek sistemler, 7 gün 24 saat parça dahil 3 yıl yerinde üretici destek garantisi ile teklif edilmelidir. 1.2. Teklif edilecek; Sunucular, Veri Depolama Sistemleri

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-420P 6Port Gigabit Ethernet POE Switch ( 4Port POE) CLR-SWG-420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

OmniSwitch 6855 DAYANIKLAŞTIRILMIŞ YEREL ALAN AĞI ANAHTARI

OmniSwitch 6855 DAYANIKLAŞTIRILMIŞ YEREL ALAN AĞI ANAHTARI Alcatel-Lucent OmniSwitch 6855 DAYANIKLAŞTIRILMIŞ YEREL ALAN AĞI ANAHTARI Alcatel-Lucent OmniSwitch 6855 Hardened LAN Switch (HLS) / Dayanıklaştırılmış LAN anahtar modelleri zorlu elektrik ortamlarında

Detaylı

Alcatel-Lucent OmniSwitch 6850E

Alcatel-Lucent OmniSwitch 6850E Alcatel-Lucent OmniSwitch 6850E YIĞINLANABİLİR YEREL ALAN AĞI ANAHTARI Yeni Alcatel-Lucent OmniSwitch 6850E Yığınlanabilir LAN Switch (SLS) OmniSwitch ürün ailesi içinde en son geliştirilmiş yığınlanabilir

Detaylı

Başarı Hikayesi. Genel Bakış. Wind of Lara Hotel & Spa Network Projesi Başarı Hikâyesi. Zyxel kablolu kablosuz network projesi çözümleri

Başarı Hikayesi. Genel Bakış. Wind of Lara Hotel & Spa Network Projesi Başarı Hikâyesi. Zyxel kablolu kablosuz network projesi çözümleri Başarı Hikayesi Wind of Lara Hotel & Spa Network Projesi Başarı Hikâyesi ENDÜSTRİ Turizm Wind of Lara Türkiye Hotel & Spa MÜŞTERİ ÜLKE ÇÖZÜMLER Zyxel kablolu kablosuz network projesi çözümleri Genel Bakış

Detaylı

Donanımsal Layer3 IPv4/IPv6 Static Routing Özellikli L2+ 24-Port 10/100/1000Mbps 802.3at PoE + 4-Port 10G SFP+ Yönetilebilir Switch

Donanımsal Layer3 IPv4/IPv6 Static Routing Özellikli L2+ 24-Port 10/100/1000Mbps 802.3at PoE + 4-Port 10G SFP+ Yönetilebilir Switch Donanımsal Layer3 IPv4/IPv6 Static Routing Özellikli L2+ 24-Port 10/100/1000Mbps 802.3at + 4-Port SFP+ Yönetilebilir Switch Fiziksel Portlar 24-Port 10/100/1000Base-T RJ45 copper with IEEE 802.3at / 802.3af

Detaylı

CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+

CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+ Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+ CLR networks CLR-MCT-SFP+ serisi 10Gbase-T RJ45 Etherneti Fiber Optik sinyale çevirerek

Detaylı

CLR-IES-T884P # 24-Port L2+ 10G Industrial Managed POE Switch

CLR-IES-T884P # 24-Port L2+ 10G Industrial Managed POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri CLR-IES-T844P 16Port Endüstriyel Ethernet Managed 10Gigabit Fiber POE Switch CLR-IES-T884P, 8Portu

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-2420P 24Port 10/100M POE + 2Port Gigabit RJ45 Ethernet Switch CLR-SWG-2420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon

Detaylı

ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6250 YIĞINLANABİLİR HIZLI ETHERNET ANAHTARI

ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6250 YIĞINLANABİLİR HIZLI ETHERNET ANAHTARI ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6250 YIĞINLANABİLİR HIZLI ETHERNET ANAHTARI Alcatel-Lucent OmniSwitch 6250, hem kurumsal hem de Ethernet erişimi segmentlerine yönelik hesaplı bir yığınlanabilir katman 2+ Hızlı

Detaylı

CLR-SWG-1621P 16Port POE Switch

CLR-SWG-1621P 16Port POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-1621P # 16 Port POE + 2Port Gigabit RJ45 Uplink + 1*SFP Ethernet Switch CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome Kamera,

Detaylı

GENEL HUSUSLAR. SIRA MALZEME Birim Miktar 1 Merkez Omurga Anahtar Adet 1 2 10 Gigabit DMZ Dağıtım Anahtarı Adet 1

GENEL HUSUSLAR. SIRA MALZEME Birim Miktar 1 Merkez Omurga Anahtar Adet 1 2 10 Gigabit DMZ Dağıtım Anahtarı Adet 1 GENEL HUSUSLAR 1. Teklif edilecek tüm anahtarlar aynı üreticiye ait olacaktır ve ihale tarihinde üreticinin WEB sayfasında yayınlanmış olan ürünler olacaktır. Üretimi bitmiş (End of Life] cihazlar kesinlikle

Detaylı

İşin niteliği: İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Balat kampüsü alt yapı sarf malzeme alımı.

İşin niteliği: İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Balat kampüsü alt yapı sarf malzeme alımı. ŞARTNAME İşin Konusu: Network Switch, Modül ve Ek Donanımlarının Alımı İşin niteliği: İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Balat kampüsü alt yapı sarf malzeme alımı. Alınması planlanan ürünlerin detaylı listesi:

Detaylı

Alcatel-Lucent OmniSwitch 9000E

Alcatel-Lucent OmniSwitch 9000E Alcatel-Lucent OmniSwitch 9000E ŞASİ LAN ANAHTARI Alcatel-Lucent OmniSwitch 9000E Chassis LAN Switch (CLS Şasi LAN Anahtarı) ailesi, ses, veri ve görüntü çözümlerini desteyen güvenli ve yüksek çalışabilir

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-810P 9 Port 10/100Base-TX Ethernet POE Switch CLR-SWF-810P 9Port FE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

İZMİR KONAK BELEDİYESİ

İZMİR KONAK BELEDİYESİ İZMİR KONAK BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ KABLOSUZ ERİŞİM SİSTEMİ MONTAJ DAHİL ALIM İŞİ TEKNİK ŞARTNAMESİ KABLOSUZ ERİŞİM SİSTEMİ MONTAJ DAHİL ALIM İŞİ TEKNİK ŞARTNAMESİ A-) KONU VE AMAÇ Konak Belediyesi

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-0800P 8 Port Gigabit Ethernet POE Switch CLR-SWG-0800P 8Port GE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-22 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 2 Port F/O SFP Slot Switch CLR Networks CLR-SWG-22 Switch 2Port Gigabit ethernet RJ45 ve 2

Detaylı

Başarı Hikayesi. Genel Bakış. Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi. Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş. Zyxel Network altyapı projesi çözümleri

Başarı Hikayesi. Genel Bakış. Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi. Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş. Zyxel Network altyapı projesi çözümleri Başarı Hikayesi Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi ENDÜSTRİ Eğitim Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Türkiye MÜŞTERİ ÜLKE ÇÖZÜMLER Özel Lisesi Zyxel Network altyapı projesi çözümleri Genel Bakış Zorluklar

Detaylı

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port 2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port FS605 5 port Fast Ethernet 1Gbps toplam kapasite 21$ FS608 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps toplam kapasite 26$ FS108 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps

Detaylı

ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6450 YIĞINLANABİLİR GİGABİT ETHERNET LAN ANAHTARI AİLESİ

ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6450 YIĞINLANABİLİR GİGABİT ETHERNET LAN ANAHTARI AİLESİ ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6450 YIĞINLANABİLİR GİGABİT ETHERNET LAN ANAHTARI AİLESİ Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450 Yığınlanabilir Hızlı Ethernet ve Gigabit Ethernet LAN hesaplı anahtar ailesi, 10 GigE yığınlama

Detaylı

İÇİNDEKİLER Ön söz... İçindekiler...

İÇİNDEKİLER Ön söz... İçindekiler... İÇİNDEKİLER Ön söz... İçindekiler... 1.BÖLÜM: BASİT BİR AĞ OLUŞTURMAK 1.1.AĞ NEDİR? 1.2.AĞ FONKSİYONLARINI KEŞFETME 1.3.BİR AĞI OLUŞTURAN FİZİKSEL BİLEŞENLER 1.4. BİR AĞIN ÖZELLİKLERİ 1.5. FİZİKSEL VE

Detaylı

LR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter

LR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter CLR-IMC-GP, 1Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 1Port SFP

Detaylı

Meşrutiyet Caddesi 12/10 06540 Kızılay/ANKARA T: +90 (312) 417 0 254 info@cliguru.com

Meşrutiyet Caddesi 12/10 06540 Kızılay/ANKARA T: +90 (312) 417 0 254 info@cliguru.com ICND1 - Interconnecting Cisco Network Devices-1 1. Basit Ağ oluşturma Ağ Fonksiyonları Ağ Güvenliği Bilgisayardan bilgisayara iletişim modeli TCP/IP's İnternet Katmanı TCP/IP's Taşıma Katmanı Paket İletim

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-401P 4 Port 10/100 RJ45 POE + 1 Port SC SM F/O Unmanaged Switch CLR-SWF-401P 4 Adet POE destekli 10/100Base-TX RJ45 Bakır Portu

Detaylı

CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch

CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch CLR Networks CLR-IES-80 Endüstriyel Ethernet Ağ Anahtarı 8 adet 10/100Mbps

Detaylı

1. AMAÇ...2 2. KISALTMALAR VE TANIMLAR...2 3. GENEL KOŞULLAR..2 4. DONANIMLAR..3 4.1. OMURGA ANAHTAR TEKNİK ÖZELLİKLERİ... 3

1. AMAÇ...2 2. KISALTMALAR VE TANIMLAR...2 3. GENEL KOŞULLAR..2 4. DONANIMLAR..3 4.1. OMURGA ANAHTAR TEKNİK ÖZELLİKLERİ... 3 www.btu.edu.tr - Sayfa 1 / 27 İÇİNDEKİLER 1. AMAÇ....2 2. KISALTMALAR VE TANIMLAR....2 3. GENEL KOŞULLAR..2 4. DONANIMLAR..3 4.1. OMURGA ANAHTAR TEKNİK ÖZELLİKLERİ...... 3 4.2. KENAR ANAHTAR Tip 1 (48

Detaylı

T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI

T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI E-SINAV SİSTEM ALTYAPISINA YÖNELİK BİLGİSAYAR VE DONANIM MAL ALIMINA İLİŞKİN TEKNİK ŞARTNAME 1/17 İÇİNDEKİLER 1. AMAÇ... 3 2. KAPSAM... 3 3. GENEL HUSUSLAR...

Detaylı

IPV6'DA MULTICAST KRİTİĞİ

IPV6'DA MULTICAST KRİTİĞİ IPV6'DA MULTICAST KRİTİĞİ Gökhan Akın - Mehmet Burak Uysal - Enis Karaarslan İstanbul Teknik Üniversitesi / Bilgi İşlem Daire Bşk. Muğla Üniversitesi / Bilgisayar Müh. Bölümü AKADEMİK BİLİŞİM 2011 / İNÖNÜ

Detaylı

Catalyst 3750 Serileri

Catalyst 3750 Serileri Özellik -2TS -8TS G-2T G-2TS G-12S G-8TS G-16TD 1RU 1RU 1RU 1.5RU 1RU 1RU 1RU İletim Hızı 6.5Mpps 13.1Mpps 35.7Mpps 32Gbps 38.7Mpps 17.8Mpps 38.7Mpps 35.7Mpps 32Gbps Yığınabilirlik 10/100 Portlar 2 8 0

Detaylı

-Floating, Wan ve Lan arayüzleri için ayrı kural yazma alanı vardır.

-Floating, Wan ve Lan arayüzleri için ayrı kural yazma alanı vardır. PfSense, FreeBSD tabanlı bir dağıtım olarak, BSD sağlamlığını taşıyan, son zamanlarda adından sıkça söz ettiren oldukça gelişmiş ve yetenekli bir güvenlik duvarı dağıtımıdır. Psense kullanılmaya başlandığı

Detaylı

ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6860 YIĞINLANABİLİR YEREL ALAN AĞI (LAN) ANAHTARI

ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6860 YIĞINLANABİLİR YEREL ALAN AĞI (LAN) ANAHTARI ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6860 YIĞINLANABİLİR YEREL ALAN AĞI (LAN) ANAHTARI Alcatel-Lucent OmniSwitch 6860 Yığınlanabilir LAN Anahtarları (SLS) en zorlu ağlar için tasarlanmış kompakt, yüksek yoğunluklu

Detaylı

CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP

CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Ethernet Yönetilemez Switch CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP slot olmak üzere toplam 11Porta sahip

Detaylı

GÜVENLİK SİSTEMLERİ VE AĞ ÇÖZÜMLERİ

GÜVENLİK SİSTEMLERİ VE AĞ ÇÖZÜMLERİ GÜENLİK SİSTEMLERİ E AĞ ÇÖZÜMLERİ Değerli İş Ortağımız, ttec, 193 ten bugüne bilişim sektöründe hizmet veren; Network, Tüketici Elektroniği ve GSM Aksesuarları segmentlerinde faaliyet gösteren TESAN İletişim

Detaylı

TPT-8020A Çok İşlevli Kablo Test Cihazı

TPT-8020A Çok İşlevli Kablo Test Cihazı TPT-8020A Çok İşlevli Kablo Test Cihazı GENEL TPT-8020A model nolu Multifonksiyonlu Kablo Test Cihazı, kullanımı kolay bir test setidir. Basit network testleri, kablo tespiti gibi pratik ölçümler yapar.

Detaylı

Büyük ve Dağınık Konuşlandırmalar için En Üst WLAN Yönetimi ve Güvenlik Çözümü

Büyük ve Dağınık Konuşlandırmalar için En Üst WLAN Yönetimi ve Güvenlik Çözümü Büyük ve Dağınık Konuşlandırmalar için En Üst WLAN Yönetimi ve Güvenlik Çözümü Merkezileştirilmiş WLAN yönetimi ve otomatik provizyon Tanecikli erişim kontrolüyle en fazla 240 AP yi yönetir Optimize Wi-Fi

Detaylı

Datasheet GET-100 Gigabit Ethernet Analyser Testleri

Datasheet GET-100 Gigabit Ethernet Analyser Testleri Datasheet GET-100 Gigabit Ethernet Analyser Testleri Gigabit Ethernet Tester, 10/100/1000M Ethernet ağlarının kurulumu, devreye alınması ve bakım hizmetleri aşamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet Sipariş No Gigabit 10/100/1000Base-T RJ45 POE+ to SFP Fiber

Detaylı

XSR Firewall Security Router Ailesi

XSR Firewall Security Router Ailesi Tipik WAN router ve Firewall cihazlarından farklı olarak, güvenlik özellikleri uygulandığında IP routing, QoS gibi üstün özellikleri ile dikkat çekmektedir. Özellikle uçtan uca ve uzak bağlantılar için

Detaylı

SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.AŞ. TEKNOLOJİLER SUNUMU

SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.AŞ. TEKNOLOJİLER SUNUMU SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.AŞ. TEKNOLOJİLER SUNUMU Sunum İçeriği 1. Simet Teknoloji 2. Network Nedir? 3. Network Güvenliği Nedir? 4. DDOS / Storm Nedir? 5. DNS Proxy Nedir? 6. SMC 6.a. 802.3ad Link Aggregation

Detaylı

Gökhan AKIN ĐTÜ/BĐDB Ağ Grubu Başkanı ULAK/CSIRT. Sınmaz KETENCĐ ĐTÜ/BĐDB Ağ Uzmanı

Gökhan AKIN ĐTÜ/BĐDB Ağ Grubu Başkanı ULAK/CSIRT. Sınmaz KETENCĐ ĐTÜ/BĐDB Ağ Uzmanı IPv6 da Bir Sonraki Adım Yazarlar Gökhan AKIN ĐTÜ/BĐDB Ağ Grubu Başkanı ULAK/CSIRT Sınmaz KETENCĐ ĐTÜ/BĐDB Ağ Uzmanı IPV6 Adresi Aldık Ya Sonra? ADSL vs ile bağlantı IPV4/IPV6 Kurum Personeli Đstemci IPv4

Detaylı

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE Endüstriyel ethernet network teknolojisinde günden güne öne çıkan bir standart haline gelmektedir. Çünkü planlama ve üretim aşamasında bu uygulamalardan alınan verim daha fazladır. Üreticiler network ağlarıyla

Detaylı

CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici

CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-xx Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP

CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP ve Jumbo

Detaylı

T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI

T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI E-SINAV SİSTEM ALTYAPISINA YÖNELİK DONANIM VE HİZMET ALIMINA İLİŞKİN TEKNİK ŞARTNAME 1 İÇİNDEKİLER 1. AMAÇ... 3 2. KAPSAM... 3 3. GENEL HUSUSLAR... 3

Detaylı

https://poeswitch.weebly.com/

https://poeswitch.weebly.com/ Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-810P # 8Port Gigabit POE + 1Port Gigabit Uplink Ethernet Switch 130W CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome

Detaylı