OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)"

Transkript

1 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel) Özet Bilgi Ostim Prestij Projesi ile İlgili SPK Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15-1) 23.Maddesinin 7.Fıkrası Çerçevesinde Yapılan Özel Durum Güncellemesi Hk.

2 Özel Durum Açıklaması (Genel) İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Özel Durum Açıklaması (Genel) Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No) Bildirim İçeriği Açıklamalar Bu açıklama, SPK'nın Özel Durumlar Tebliği (II-15.1) 23. maddesinin 7. fıkrası uyarınca altmışar günlük sürelerle yapılması istenen özel durum açıklaması güncellemesi olarak yapılmaktadır tarihinde kamuya açıklanan Ostim Metro Durağı yanında bulunan Ada 1 Parsel üzerinde %50'si Şirketimizin olmak üzere hasılat paylaşımı yöntemiyle yapımına başlanan Ostim Prestij isimli projemizin inşaat faaliyetleri devam etmektedir. A - B - C Blokların kaba inşaatı, duvar imalatları bitirilmiş, mekanik ve tesisat imalatları devam etmektedir. A ve C blokun cephe işleri tamamlanmış, B Blokun cephe imalatı devam etmektedir. D Blokun son kat beton imalatına başlanmıştır. Müteahhit Firma Yükümlülüğünde olan pazarlama ve satış faaliyetleri devam etmektedir. Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından tespit edilen toplam satış tutarının %37'si oranında satış gerçekleştirilmiştir. Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla... Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

3 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi Özet Bilgi Pay Alım Satım Bildirimi

4 Pay Alım Satım Bildirimi Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Ostim Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

5 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Özel Emir Yöntemiyle Pay Satım Bildirimi Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama tarihinde, Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. ndeki ,00 TL nominal değerli (B) grubu imtiyazsız paylarımızın 2,08.- TL fiyattan Özel Emir Yöntemiyle satışını yapmış bulunmaktayız. Tüm kamuoyunun bilgilerine sunarız. Saygılarımızla. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

6 İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlemden Önce Sahip İşlem Tutarı (TL) Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlemden Sonra Sahip İşlemden Sonra Sahip Olunan Payların Nominal Olunan Payların Şirket Tutarı (TL) Sermayesi İçindeki Payı (%) Satım , , ,5 8, ,5 2,5 TOPLAM ALIŞ 0 0 TOPLAM SATIŞ ,04

7 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel) Özet Bilgi Ostim Prestij Satış Sözleşmelerinin Mevzuat Gereği Hasılata Dahil Edilme Süreci Hk.

8 Özel Durum Açıklaması (Genel) İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Özel Durum Açıklaması (Genel) Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No) Bildirim İçeriği Açıklamalar Şirketimizin önemli yatırımlarından olan Ostim Prestij Projesine ilişkin olarak Faaliyet Raporlarımızda, Bağımsız Denetim Raporlarında ve 60'ar günlük KAP'ta yapılan açıklamalarımızda süreç hakkında bilgiler verilmektedir. Projenin, Şirketimizin satış hasılatına ve kârına etkisi hakkında kamuoyunun bilgilendirilmesi amacıyla Yönetim Kurulumuzun tarih ve 19 sayılı kararıyla aşağıdaki açıklamanın yapılması gerekli görülmüştür. Hasılat işlemlerinin muhasebeleştirilmesini açıklayan 18 No'lu Hasılat Standardı (TMS 18) ve Vergi Kanunları gereği gayrimenkuller satış sözleşmesi imzalanmış ve nakit tahsilat yapılmış olsa dahi, ilgili gayrimenkullerin alıcıya fiili teslimi gerçekleşmediği için, söz konusu tutarlar satış hasılatına dâhil edilememektedir. Yapılan satış sözleşmelerine ilişkin olarak alınan nakit ve senetler finansal tablolarda alınan avanslar hesabında takip edilmekte olup, İskânın alınarak gayrimenkullerin tesliminden sonra satış hasılatı içerisinde gösterilecektir. Kamuoyunun bilgisine sunulur. Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

9 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Bağımsız Denetim Kuruluşunun Belirlenmesi Özet Bilgi Bağımsız Denetim Kuruluşunun Tescili Hk.

10 Bağımsız Denetim Kuruluşunun Belirlenmesi İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Bağımsız Denetim Kuruluşunun Belirlenmesi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No) Bildirim İçeriği Bağımsız Denetim Kuruluşunun Unvanı Vezin Bağımsız Denetim Anonim Şirketi Hangi Faaliyet Dönemi İçin Seçildiği Seçildiği Genel Kurul Toplantısı Tarihi Tescil Tarihi Tescile İlişkin Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi Tarih ve No.su Açıklamalar Şirketimizin tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul toplantısında, 2017 yılı hesap döneminin finansal raporlarının denetlenmesi için bağımsız denetim kuruluşu olarak Vezin Bağımsız Denetim Anonim Şirketi'nin seçilmesine karar verilmiştir. Ankara Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından tarihinde tescil edilmiş olup, tarih ve 9310 sayılı TTSG'de ilan edilmiştir. Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla... Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

11 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim

12 Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Kayıtlı Sermaye Tavanının Artırılmasının Tescil Edilmesi Hk. Evet Hayır Hayır Yönetim Kurulu Karar Tarihi İlgili İşlem Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni) Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No Kayıtlı Sermaye Tavanı Artırımı SPK Başvuru Tarihi SPK Başvuru Sonucu 6 ONAY SPK Onay Tarihi Konunun Gündemde Yer Aldığı Genel Kurul Tarihi Genel Kurul da Kayıtlı Sermaye Tavanı Konusu Görüşüldü mü? Kabul edildi mi? Kabul edildi Tescil Tarihi Ek Açıklamalar Şirketimizin TL olan kayıtlı sermaye tavanının TL' ye artırılmasına ilişkin esas sözleşme tadilini Ankara Ticaret Sicil Müdürlüğü'nce tarihinde tescil edilerek tarih ve 9310 sayılı Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi'nce ilan edilmiştir. Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla... Eklenen Dökümanlar EK: 1 6. Madde Bakanlık Onayı.pdf

13 Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

14

15

16 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

17 Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? 2016 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Tescili Hk. Evet Hayır Hayır Genel Kurul Çağrısı Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi Hesap Dönemi Bitiş Tarihi Karar Tarihi Genel Kurul Tarihi Genel Kurul Saati 14:00 GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih Ülke Şehir İlçe Adres Türkiye ANKARA YENİMAHALLE Cevat Dündar Caddesi No:19 Metem Toplantı Salonu Ostim/ANKARA Gündem Maddeleri 1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması, 2 - Genel Kurul tutanaklarının imzalanması için Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi, 3 - Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu'nun okunması, müzakeresi ve onaylanması, Mali Yılına ilişkin Bağımsız Denetim Rapor özetinin okunması, Yılı Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması, 6 - Yönetim Kurulu üyelerinin 2016 yılı faaliyet ve hesaplarından dolayı ibra edilmesi, 7 - Sermaye Piyasası Kurulu mevzuatı gereğince Yönetim Kurulu tarafından seçilen bağımsız denetim şirketinin onaylanması, 8 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-19.1 sayılı Kar Payı Tebliği uyarınca 2016 faaliyet yılı kârının, dağıtılmamasına ilişkin Yönetim Kurulu kararı hakkında ortaklara bilgi verilmesi ve karara bağlanması, 9 - Şirket esas sözleşmesinin 6 no'lu maddesinin değiştirilmesi için resmi izinler alınmış şekli ile görüşülmesi ve onaylanması 10 - Şirket esas sözleşmesine yeni bir madde olan 19. maddenin eklenmesi için resmi izinler alınmış şekli ile görüşülmesi ve onaylanması, 11 - Yönetim Kurulu üyelerine verilecek ücretin müzakeresi ve onaylanması, 12 - Genel Kurul'da oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın; Şirketimiz tarafından 2016 yılında yapılan bağış ve yardımlar hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi, Sermaye Piyasası Kanunu madde 19/5 uyarınca, Şirketimiz tarafından 2017 yılında yapılacak bağış ve yardım sınırının karara bağlanması, 13 - Yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerine, pay sahibi Yönetim Kurulu Üyelerine, üst düzey yöneticilere ve bunların eş ve üçüncü dereceye kadar kan ve sıhrî yakınlarına ; Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddeleri ile Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde izin verilmesi ve Kurumsal Yönetim İlkeleri doğrultusunda 2016 yılı içerisinde bu kapsamda gerçekleştirilen işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi, 14 - Genel Kurul'da oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın; Sermaye Piyasası Kurulu'nun (II-17.1) sayılı "Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 12/4 maddesi kapsamında, Şirketin 3. kişiler lehine vermiş olduğu teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatler hususunda Genel Kurula bilgi verilmesi, 15 - Dilek, temenniler ve kapanış. Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri Kar Payı Dağıtım Kayıtlı Sermaye Tavanı Genel Kurul Sonuçları

18 Genel Kurul Yapıldı mı? Evet 1.Toplantı başkanlığına ana sözleşme gereği Yönetim Kurulu Başkanı Orhan AYDIN ve verilen teklif ile toplantı başkan yardımcılığına Mehmet Zeki SAYIN,oy toplama memurluğuna Ahmet Mithat ERTUG ve tutanak yazmanlığına Necati OLGUN'un seçilmelerine oy birliği ile karar verildi. Toplantı başkanı tarafından Elektronik Genel Kurul sistemini kullanmak üzere sertifika sahibi olan Semih KÖKDEN Görevlendirilmiştir. 2. Genel Kurul tutanaklarını imzalanması konusunda toplantı başkanlığına oy birliğiyle yetki verildi. 3. Yönetim kurulunun 2016 yılı faaliyet raporu Genel Müdür Abdullah ÇÖRTÜ tarafından okundu. Müzakereye açıldı. - Söz alan Ahmet YALÇIN Finansal Tabloları anlamak üst düzey bilgi istiyor. Anlamıyoruz daha önceki genel kurullarda finansal tabloların daha anlaşılabilir olabilir. OFİM binasının satın alınmasına ilişkin bilgi istiyorum. -Söz alan Şahin MUTLU Kâr dağıtımı ne zaman yapılacak, Hisse senedi fiyatları neden iniyor, Ostim Prestij projesine ilişkin bilgi istedi. - Söz alan Bişar ERBİL Hisse senetleri, Akasya Termal ve gayrimenkullerle ilgili sorular sordu. Sorulara cevaben Yönetim Kurulu başkanı Orhan AYDIN tarafından sorulara tek tek cevap verildi. Şirketimizin finansal tabloları SPK'ya göre bağımsız denetim firmaları tarafından usulüne uygun şekilde düzenlenmiştir. Hisse senetleri bedelsiz sermaye artırımı yapıldığı için bedel düşmüştür, Kızılcahamam Akasya ile ilgili sorulara detaylı bilgi verdi. Ostim Prestij projesi hakkında detaylı bilgi verildi. OFİM projesiyle ilgili detaylı bilgi verdi. Sorulara cevaben Genel Müdür Abdullah ÇÖRTÜ tarafından detaylı açıklama yapılmıştır. Ve oylamada Yönetim Kurulu Raporu oy birliği ile kabul edilmiştir yılına ilişkin bağımsız dış denetim raporunun özeti Vezin Bağımsız Denetim Şirketi sorumlusu Ahmet ORUÇ tarafından okundu yılı Finansal Tablolar Genel Müdür Abdullah ÇÖRTÜ tarafından okundu. Müzakereye açıldı.oylamaya sunuldu ve oylamada oy birliği ile kabul edildi, onaylandı yılı faaliyet ve hesaplarından dolayı yönetim kurulu üyelerinin ibrasına geçildi. Yapılan oylamada Yönetim Kurulu üyeleri oy birliği ile ibra edildi.yönetim kurulu üyeleri kendi ibralarında oy kullanmamıştır. Genel Kurul Sonuçları 7. Türk Ticaret Kanunu'nun 399.Maddesi ve Sermaye piyasası kurulu tarafından yayımlanan Seri X No=22 sayılı "Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Standartları" hakkındaki tebliğ gereği 2017 yılı için, denetimden sorumlu komitenin önerisi üzerine yönetim kurulunca önerilen "Vezin Bağımsız Denetim A.Ş."nin onaylanması oy birliğiyle kabul edilmiştir. 8. Sermaye piyasası kurulunun II-19.1 sayılı Kar Payı Tebliği uyarınca 2016 faaliyet yılı karının kullanım şeklinin, dağıtılacak kar ve kazanç payları oranlarının belirlenmesi konusunda yönetim kurulu önerisi Genel Müdür Abdullah ÇÖRTÜ tarafından okundu. Görüşmelere geçildi. Kar dağıtılmaması yönündeki teklif onaya sunuldu. Yapılan oylamada oy birliği ile kabul edildi. 9. Sermaye Piyasası Kurulu'nun tarih 2392 sayılı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün tarih Sayılı yazıları ile ön izin verildiğinin anlaşılması üzerine görüşülmeye geçildi. Şirket Ana Sözleşmesinin 6 no'lu maddesinin tadil edilmesine oy birliğiyle karar verildi. 10. Sermaye Piyasası Kurulu'nun tarih 2392 sayılı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün tarih Sayılı yazıları ile ön izin verildiğinin anlaşılması üzerine görüşülmeye geçildi. Şirket Ana Sözleşmesine yeni bir madde olan 19 no'lu maddesinin eklenmesine kaydileşmeyen red oyuna karşılık ,50 kabul oyu ile oy çokluğu ile kabul edildi. 11. Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek ücretlerin müzakeresi ve onaylanmasına geçildi.yapılan oylama sonucunda Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek net ücret Yönetim Kurulu başkanına aylık net ,34 TL, başkan yardımcısına aylık net 4.308,11 TL, yönetim kurulu üyesine aylık net TL, bağımsız yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı aylık net TL ücret ödenmesine oy birliği ile kabul edildi. 12. Genel kurulda oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın, şirketimiz tarafından 2016 yılında yapılan bağış ve yardımlar hakkında pay sahiplerine bilgi verildi. Sermaye Piyasası Kanunu madde 19/5 uyarınca, şirketimiz tarafından 2017 yılında bağış ve yardım yapılmamasına oy birliğiyle karar verildi. 13. Yönetim hâkimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerine, pay sahibi yönetim kurulu üyelerine, üst düzey yöneticilere ve bunların eş ve üçüncü dereceye kadar kan ve sihri yakınlarına, Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. Maddeleri ile Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde izin verilmesine oy birliği ile izin ve yetki verildi.kurumsal yönetim ilkeleri doğrultusunda 2016 yılı içerisinde bu kapsamda gerçekleştirilen işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verildi. 14. Genel kurulda oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın, sermaye piyasası kurulunun (II-17.1) sayılı "Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 12/4 maddesi kapsamında, Şirketin 3.kişiler lehine vermiş olduğu teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatler hususunda genel kurula bilgi verildi. 15. Dilek, temenniler bölümünde söz alan olmadığından Son olarak da dilek temenniler bölümünde yönetim kurulu başkanı Orhan AYDIN açıklamalarda bulundu. Toplantı 16.25'de tamamlandı ANKARA

19 Hak Kullanım Süreçleri İle İlgili Alınan Kararlar Kar Payı Dağıtım Kayıtlı Sermaye Tavanı Görüşüldü Kabul edildi Genel Kurul Kararları Tescili Genel Kurul Kararları Tescil Edildi mi? Evet Tescil Tarihi Genel Kurul Sonuç Dökümanları EK: 1 EK: 2 EK: 3 EK: 4 Hazır Bulunanlar Listesi.pdf - Hazır Bulunanlar Listesi KPDT.pdf - Diğer Genel Kurul Sonuç Dokümanı Tadil.pdf - Diğer Genel Kurul Sonuç Dokümanı Tutanak.pdf - Tutanak Ek Açıklamalar Şirketimizin tarihinde gerçekleşen Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda alınan kararlar Ankara Ticaret Sicil Müdürlüğü'nce tarihinde tescil edilerek tarih ve 9310 sayılı Ticaret Sicil Gazetesi'nce yayınlanmıştır. Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla... Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

20 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel) Özet Bilgi Açılan Kamu Davası ile İlgili SPK Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15-1) 23.Maddesinin 7.Fıkrası Çerçevesinde Yapılan Özel Durum Güncellemesi Hk.

21 Özel Durum Açıklaması (Genel) İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Özel Durum Açıklaması (Genel) Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No) Bildirim İçeriği Açıklamalar Bu açıklama, SPK'nın Özel Durumlar Tebliği (II-15.1) 23. maddesinin 7. fıkrası uyarınca altmışar günlük sürelerle yapılması istenen özel durum açıklaması güncellemesi olarak yapılmaktadır ve tarihli açıklamalarımızda belirtilen, Ankara 24. Asliye Ceza Mahkemesi'nde 2016/710 E. sayısıyla görülmekte olan davanın son duruşmasında dosyanın Ağır Ceza Mahkeme'sine gönderilmesine karar verilmiştir. Bu karara itiraz edilmiş olup dosya itirazı inceleme aşamasındadır. Ayrıca Ankara 36. İş Mahkeme'sinde alacak davası devam etmektedir. Süreçle ilgili önemli bir gelişme olması halinde kamuoyu bilgilendirilecektir. Saygılarımızla... Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

22 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

23 Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hesap Dönemine İlişkin Kâr Payı Dağıtım Sonucu Hk. Evet Hayır Hayır Yönetim Kurulu Karar Tarihi Konunun Gündemde Yer Aldığı Genel Kurul Tarihi Kar Payı Dağıtımı Konusu Görüşüldü mü? Nakit Kar Payı Ödeme Şekli Para Birimi Pay Biçiminde Ödeme Görüşüldü Ödenmeyecek TRY Ödenmeyecek Nakit Kar Payı Ödeme Tutar ve Oranları Pay Grup Bilgileri A Grubu, İşlem Görmüyor, TREOSTM00023 B Grubu, OSTIM, TREOSTM00015 Ödeme 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Brüt(TL) 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Brüt(%) 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Net(TL) 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Net(%) Pay Olarak Kar Payı Ödeme Tutar ve Oranları Pay Grup Bilgileri Pay Biçiminde Dağıtılacak Kar Payı Tutarı(TL) Pay Biçiminde Dağıtılacak Kar Payı Oranı(%) A Grubu, İşlem Görmüyor, TREOSTM B Grubu, OSTIM, TREOSTM Ek Açıklamalar 2016 Yılı Olağan Genel Kurul Kararına göre kar payı dağıtımı yapılmayacaktır. Eklenen Dökümanlar EK: Yılı KPDT.pdf

24 KAR PAYI DAĞITIM TABLOSU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş / Dönemi Kâr Payı Dağıtım Tablosu (TL) 1. Ödenmiş/Çıkarılmış Sermaye Genel Kanuni Yedek Akçe (Yasal Kayıtlara Göre) Esas sözleşme uyarınca kâr dağıtımında imtiyaz var ise söz konusu imtiyaza ilişkin bilgi ,37 - * SPK'ya Göre Yasal Kayıtlara (YK) Göre 3. Dönem Kârı ,66 4. Vergiler ( - ) Net Dönem Kârı ,66 6. Geçmiş Yıllar Zararları ( - ) ,93 7. Genel Kanuni Yedek Akçe ( - ) Net Dağıtılabilir Dönem Karı Yıl İçinde Dağıtılan Kar Payı Avansı (-) 0 0 Kar Payı Avansı Düşülmüş Net Dağıtılabilir Dönem Karı/Zararı Yıl İçinde Yapılan Bağışlar ( + ) Bağışlar Eklenmiş Net Dağıtılabilir Dönem Karı Ortaklara Birinci Kâr Payı 0 0 * Nakit 0 0 * Bedelsiz İmtiyazlı Pay Sahiplerine Dağıtılan Kâr Payı Dağıtılan Diğer Kâr Payı 0 0 * Çalışanlara 0 0 * Yönetim Kurulu Üyelerine 0 0 * Pay Sahibi Dışındaki Kişilere İntifa Senedi Sahiplerine Dağıtılan Kâr Payı Ortaklara İkinci Kâr Payı Genel Kanuni Yedek Akçe Statü Yedekleri Özel Yedekler Olağanüstü Yedek Dağıtılması Öngörülen Diğer Kaynaklar 0 0 Kar Payı Oranları Tablosu Pay Grubu TOPLAM DAĞITILAN KAR PAYI - NAKİT (TL) - NET TOPLAM DAĞITILAN KAR PAYI - BEDELSİZ (TL) TOPLAM DAĞITILAN KAR PAYI / NET DAĞITILABİLİR DÖNEM KARI (%) 1 TL NOMİNAL DEĞERLİ PAYA İSABET EDEN KAR PAYI - TUTARI(TL) - NET 1 TL NOMİNAL DEĞERLİ PAYA İSABET EDEN KAR PAYI - ORANI(%) - NET A Grubu B Grubu TOPLAM Kar Payı Dağıtım Tablosu Açıklamaları

25 SPK'ya göre Ortaklığın net dönem kârı ( ) TL olup, bu tutarın TL'lik kısmı kontrol gücü olmayan paylara isabet ettiği için, TL tutarındaki ana ortaklığa ait net dönem kârı esas alınmıştır. Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

26 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

27 Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? 2016 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantı Sonucu Hk. Evet Hayır Hayır Genel Kurul Çağrısı Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi Hesap Dönemi Bitiş Tarihi Karar Tarihi Genel Kurul Tarihi Genel Kurul Saati 14:00 GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih Ülke Şehir İlçe Adres Türkiye ANKARA YENİMAHALLE Cevat Dündar Caddesi No:19 Metem Toplantı Salonu Ostim/ANKARA Gündem Maddeleri 1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması, 2 - Genel Kurul tutanaklarının imzalanması için Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi, 3 - Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu'nun okunması, müzakeresi ve onaylanması, Mali Yılına ilişkin Bağımsız Denetim Rapor özetinin okunması, Yılı Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması, 6 - Yönetim Kurulu üyelerinin 2016 yılı faaliyet ve hesaplarından dolayı ibra edilmesi, 7 - Sermaye Piyasası Kurulu mevzuatı gereğince Yönetim Kurulu tarafından seçilen bağımsız denetim şirketinin onaylanması, 8 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-19.1 sayılı Kar Payı Tebliği uyarınca 2016 faaliyet yılı kârının, dağıtılmamasına ilişkin Yönetim Kurulu kararı hakkında ortaklara bilgi verilmesi ve karara bağlanması, 9 - Şirket esas sözleşmesinin 6 no'lu maddesinin değiştirilmesi için resmi izinler alınmış şekli ile görüşülmesi ve onaylanması 10 - Şirket esas sözleşmesine yeni bir madde olan 19. maddenin eklenmesi için resmi izinler alınmış şekli ile görüşülmesi ve onaylanması, 11 - Yönetim Kurulu üyelerine verilecek ücretin müzakeresi ve onaylanması, 12 - Genel Kurul'da oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın; Şirketimiz tarafından 2016 yılında yapılan bağış ve yardımlar hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi, Sermaye Piyasası Kanunu madde 19/5 uyarınca, Şirketimiz tarafından 2017 yılında yapılacak bağış ve yardım sınırının karara bağlanması, 13 - Yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerine, pay sahibi Yönetim Kurulu Üyelerine, üst düzey yöneticilere ve bunların eş ve üçüncü dereceye kadar kan ve sıhrî yakınlarına ; Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddeleri ile Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde izin verilmesi ve Kurumsal Yönetim İlkeleri doğrultusunda 2016 yılı içerisinde bu kapsamda gerçekleştirilen işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi, 14 - Genel Kurul'da oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın; Sermaye Piyasası Kurulu'nun (II-17.1) sayılı "Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 12/4 maddesi kapsamında, Şirketin 3. kişiler lehine vermiş olduğu teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatler hususunda Genel Kurula bilgi verilmesi, 15 - Dilek, temenniler ve kapanış. Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri Kar Payı Dağıtım Kayıtlı Sermaye Tavanı Genel Kurul Sonuçları

28 Genel Kurul Yapıldı mı? Evet 1.Toplantı başkanlığına ana sözleşme gereği Yönetim Kurulu Başkanı Orhan AYDIN ve verilen teklif ile toplantı başkan yardımcılığına Mehmet Zeki SAYIN,oy toplama memurluğuna Ahmet Mithat ERTUG ve tutanak yazmanlığına Necati OLGUN'un seçilmelerine oy birliği ile karar verildi. Toplantı başkanı tarafından Elektronik Genel Kurul sistemini kullanmak üzere sertifika sahibi olan Semih KÖKDEN Görevlendirilmiştir. 2. Genel Kurul tutanaklarını imzalanması konusunda toplantı başkanlığına oy birliğiyle yetki verildi. 3. Yönetim kurulunun 2016 yılı faaliyet raporu Genel Müdür Abdullah ÇÖRTÜ tarafından okundu. Müzakereye açıldı. - Söz alan Ahmet YALÇIN Finansal Tabloları anlamak üst düzey bilgi istiyor. Anlamıyoruz daha önceki genel kurullarda finansal tabloların daha anlaşılabilir olabilir. OFİM binasının satın alınmasına ilişkin bilgi istiyorum. -Söz alan Şahin MUTLU Kâr dağıtımı ne zaman yapılacak, Hisse senedi fiyatları neden iniyor, Ostim Prestij projesine ilişkin bilgi istedi. - Söz alan Bişar ERBİL Hisse senetleri, Akasya Termal ve gayrimenkullerle ilgili sorular sordu. Sorulara cevaben Yönetim Kurulu başkanı Orhan AYDIN tarafından sorulara tek tek cevap verildi. Şirketimizin finansal tabloları SPK'ya göre bağımsız denetim firmaları tarafından usulüne uygun şekilde düzenlenmiştir. Hisse senetleri bedelsiz sermaye artırımı yapıldığı için bedel düşmüştür, Kızılcahamam Akasya ile ilgili sorulara detaylı bilgi verdi. Ostim Prestij projesi hakkında detaylı bilgi verildi. OFİM projesiyle ilgili detaylı bilgi verdi. Sorulara cevaben Genel Müdür Abdullah ÇÖRTÜ tarafından detaylı açıklama yapılmıştır. Ve oylamada Yönetim Kurulu Raporu oy birliği ile kabul edilmiştir yılına ilişkin bağımsız dış denetim raporunun özeti Vezin Bağımsız Denetim Şirketi sorumlusu Ahmet ORUÇ tarafından okundu yılı Finansal Tablolar Genel Müdür Abdullah ÇÖRTÜ tarafından okundu. Müzakereye açıldı.oylamaya sunuldu ve oylamada oy birliği ile kabul edildi, onaylandı yılı faaliyet ve hesaplarından dolayı yönetim kurulu üyelerinin ibrasına geçildi. Yapılan oylamada Yönetim Kurulu üyeleri oy birliği ile ibra edildi.yönetim kurulu üyeleri kendi ibralarında oy kullanmamıştır. Genel Kurul Sonuçları 7. Türk Ticaret Kanunu'nun 399.Maddesi ve Sermaye piyasası kurulu tarafından yayımlanan Seri X No=22 sayılı "Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Standartları" hakkındaki tebliğ gereği 2017 yılı için, denetimden sorumlu komitenin önerisi üzerine yönetim kurulunca önerilen "Vezin Bağımsız Denetim A.Ş."nin onaylanması oy birliğiyle kabul edilmiştir. 8. Sermaye piyasası kurulunun II-19.1 sayılı Kar Payı Tebliği uyarınca 2016 faaliyet yılı karının kullanım şeklinin, dağıtılacak kar ve kazanç payları oranlarının belirlenmesi konusunda yönetim kurulu önerisi Genel Müdür Abdullah ÇÖRTÜ tarafından okundu. Görüşmelere geçildi. Kar dağıtılmaması yönündeki teklif onaya sunuldu. Yapılan oylamada oy birliği ile kabul edildi. 9. Sermaye Piyasası Kurulu'nun tarih 2392 sayılı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün tarih Sayılı yazıları ile ön izin verildiğinin anlaşılması üzerine görüşülmeye geçildi. Şirket Ana Sözleşmesinin 6 no'lu maddesinin tadil edilmesine oy birliğiyle karar verildi. 10. Sermaye Piyasası Kurulu'nun tarih 2392 sayılı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün tarih Sayılı yazıları ile ön izin verildiğinin anlaşılması üzerine görüşülmeye geçildi. Şirket Ana Sözleşmesine yeni bir madde olan 19 no'lu maddesinin eklenmesine kaydileşmeyen red oyuna karşılık ,50 kabul oyu ile oy çokluğu ile kabul edildi. 11. Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek ücretlerin müzakeresi ve onaylanmasına geçildi.yapılan oylama sonucunda Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek net ücret Yönetim Kurulu başkanına aylık net ,34 TL, başkan yardımcısına aylık net 4.308,11 TL, yönetim kurulu üyesine aylık net TL, bağımsız yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı aylık net TL ücret ödenmesine oy birliği ile kabul edildi. 12. Genel kurulda oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın, şirketimiz tarafından 2016 yılında yapılan bağış ve yardımlar hakkında pay sahiplerine bilgi verildi. Sermaye Piyasası Kanunu madde 19/5 uyarınca, şirketimiz tarafından 2017 yılında bağış ve yardım yapılmamasına oy birliğiyle karar verildi. 13. Yönetim hâkimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerine, pay sahibi yönetim kurulu üyelerine, üst düzey yöneticilere ve bunların eş ve üçüncü dereceye kadar kan ve sihri yakınlarına, Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. Maddeleri ile Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde izin verilmesine oy birliği ile izin ve yetki verildi.kurumsal yönetim ilkeleri doğrultusunda 2016 yılı içerisinde bu kapsamda gerçekleştirilen işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verildi. 14. Genel kurulda oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın, sermaye piyasası kurulunun (II-17.1) sayılı "Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 12/4 maddesi kapsamında, Şirketin 3.kişiler lehine vermiş olduğu teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatler hususunda genel kurula bilgi verildi. 15. Dilek, temenniler bölümünde söz alan olmadığından Son olarak da dilek temenniler bölümünde yönetim kurulu başkanı Orhan AYDIN açıklamalarda bulundu. Toplantı 16.25'de tamamlandı ANKARA

29 Hak Kullanım Süreçleri İle İlgili Alınan Kararlar Kar Payı Dağıtım Kayıtlı Sermaye Tavanı Görüşüldü Kabul edildi Genel Kurul Sonuç Dökümanları EK: 1 EK: 2 EK: 3 EK: 4 Hazır Bulunanlar Listesi.pdf - Hazır Bulunanlar Listesi KPDT.pdf - Diğer Genel Kurul Sonuç Dokümanı Tadil.pdf - Diğer Genel Kurul Sonuç Dokümanı Tutanak.pdf - Tutanak Ek Açıklamalar Şirketimizin 2016 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı tarihinde yapılmış olup, Toplantı Tutanağı, Hazır Bulunanlar Listesi, Kâr Dağıtım Tablosu ve Esas Sözleşme tadilleri Ek'te sunulmuştur Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

30

31

32

33 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi Özet Bilgi Pay Alım Satım Bildirimi

34 Pay Alım Satım Bildirimi Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Ostim Endüstriyel Yatırımlar Ve İşletme A.Ş. ile ilgili olarak Ostim-Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K.Ve Day Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

35 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satım Bildirimi Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama Vakfımıza ait Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. paylarının satışı için tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu nca onaylanan ve tarihli Özel Durum Açıklaması ile pay sahiplerine duyurduğumuz Pay Satış Bilgi Formu kapsamında, ,00 TL nominal değerli (B) grubu imtiyazsız payların satışı tamamlanmış olup tüm kamuoyunun bilgilerine sunarız. Saygılarımızla. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

36

37 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi Özet Bilgi Pay Alım Satım Bildirimi

38 Pay Alım Satım Bildirimi Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Ostim-Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K.Ve Day Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

39 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satışı Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama tarihleri arasında OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,22-2,26 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve adet satış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız tarihi itibariyle %8,6 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

40 İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlemden Önce Sahip İşlem Tutarı (TL) Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlemden Sonra Sahip İşlemden Sonra Sahip Olunan Payların Nominal Olunan Payların Şirket Tutarı (TL) Sermayesi İçindeki Payı (%) Satım , , ,5 9, ,5 8, Satım , , ,5 8, ,5 8, Satım , , ,5 8, ,5 8, Satım , , ,5 8, ,5 8, Satım , ,5 8, ,5 8,6 TOPLAM ALIŞ 0 0 TOPLAM SATIŞ ,95

41 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Özet Bilgi Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim

42 Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Ostim Endüstriyel Yatırımlar Ve İşletme A.Ş. ile ilgili olarak Ostım Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

43 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satım Bildirimi Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama Vakfımıza ait Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. paylarının satışı için tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu nca onaylanan ve tarihli Özel Durum Açıklaması ile pay sahiplerine duyurduğumuz Pay Satış Bilgi Formu kapsamında, tarihinde pay satışı yapabileceğimizi tüm kamuoyunun bilgilerine sunarız. Saygılarımızla. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

44 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi Özet Bilgi Pay Alım Satım Bildirimi

45 Pay Alım Satım Bildirimi Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Ostim Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

46 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satışı Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama tarihleri arasında OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,2-2,21 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve adet satış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız tarihi itibariyle %9,79 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

47 İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlemden Önce Sahip İşlem Tutarı (TL) Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlemden Sonra Sahip İşlemden Sonra Sahip Olunan Payların Nominal Olunan Payların Şirket Tutarı (TL) Sermayesi İçindeki Payı (%) Satım , , , ,5 9, Satım , , ,5 9, ,5 9,79 TOPLAM ALIŞ 0 0 TOPLAM SATIŞ ,19

48 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Özet Bilgi Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim

49 Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. ile ilgili Ostim-Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

50 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satım Bildirimi Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama Vakfımıza ait Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. paylarının satışı için tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu nca onaylanan ve tarihli Özel Durum Açıklaması ile pay sahiplerine duyurduğumuz Pay Satış Bilgi Formu kapsamında, tarihinde pay satışı yapabileceğimizi tüm kamuoyunun bilgilerine sunarız. Saygılarımızla. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

51

52 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi Özet Bilgi Pay Alım Satım Bildirimi

53 Pay Alım Satım Bildirimi Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Ostim-ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K.Ve Day Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

54 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satışı Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama tarihleri arasında OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,12-2,18 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve adet satış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız tarihi itibariyle %11 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

55 İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlemden Önce Sahip İşlem Tutarı (TL) Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlemden Sonra Sahip İşlemden Sonra Sahip Olunan Payların Nominal Olunan Payların Şirket Tutarı (TL) Sermayesi İçindeki Payı (%) Satım , , ,5 12, ,5 11, Satım , , ,5 11, ,5 11, Satım , , ,5 11, ,5 11, Satım , , ,5 11, ,5 11, Satım , , ,5 11, ,5 11, Satım , , ,5 11, ,5 11, Satım , , ,5 11, ,5 11 TOPLAM ALIŞ 0 0 TOPLAM SATIŞ ,23

56 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Özet Bilgi Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim

57 Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Ostim Endüstriyel Yatırımlar Ve İşletme A.Ş. ile ilgili olarak Ostım Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

58 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satım Bildirimi Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama Vakfımıza ait Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. paylarının satışı için tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu nca onaylanan ve tarihli Özel Durum Açıklaması ile pay sahiplerine duyurduğumuz Pay Satış Bilgi Formu kapsamında, tarihinde pay satışı yapabileceğimizi tüm kamuoyunun bilgilerine sunarız. Saygılarımızla. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

59 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi Özet Bilgi Pay Alım Satım Bildirimi

60 Pay Alım Satım Bildirimi Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Ostım Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

61 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satışı Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama tarihleri arasında OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,23-2,24 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve adet satış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız tarihi itibariyle %12,22 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

62 İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlemden Önce Sahip İşlem Tutarı (TL) Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlemden Sonra Sahip İşlemden Sonra Sahip Olunan Payların Nominal Olunan Payların Şirket Tutarı (TL) Sermayesi İçindeki Payı (%) Satım , , ,5 13, ,5 12, Satım , , ,5 12, ,5 12,22 TOPLAM ALIŞ 0 0 TOPLAM SATIŞ ,88

63 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Özet Bilgi Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim

64 Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Ostim Endüstriyel Yatırımlar Ve İşletme A.Ş. ile ilgili olarak Ostim-Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

65 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satım Bildirimi Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama Vakfımıza ait Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. paylarının satışı için tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu nca onaylanan ve tarihli Özel Durum Açıklaması ile pay sahiplerine duyurduğumuz Pay Satış Bilgi Formu kapsamında, tarihinde pay satışı yapabileceğimizi tüm kamuoyunun bilgilerine sunarız. Saygılarımızla. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

66

67 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi Özet Bilgi Pay Alım Satım Bildirimi

68 Pay Alım Satım Bildirimi Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Ostim-ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K.Ve Day Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

69 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satışı Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama tarihleri arasında OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,16-2,18 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve adet satış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız tarihi itibariyle %13,44 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

70 İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlemden Önce Sahip İşlem Tutarı (TL) Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlemden Sonra Sahip İşlemden Sonra Sahip Olunan Payların Nominal Olunan Payların Şirket Tutarı (TL) Sermayesi İçindeki Payı (%) Satım , , ,5 14, ,5 13, Satım , , ,5 13, ,5 13, Satım , , ,5 13, ,5 13,44 TOPLAM ALIŞ 0 0 TOPLAM SATIŞ ,17

71 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Özet Bilgi Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim

72 Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Ostim Endüstriyel Yatırımlar Ve İşletme A.Ş. ile ilgili olarak Ostim-ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K.Ve Day vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

73 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satım Bildirimi Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama Vakfımıza ait Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. paylarının satışı için tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu nca onaylanan ve tarihli Özel Durum Açıklaması ile pay sahiplerine duyurduğumuz Pay Satış Bilgi Formu kapsamında, tarihinde pay satışı yapabileceğimizi tüm kamuoyunun bilgilerine sunarız. Saygılarımızla. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

74

75 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi Özet Bilgi Pay Alım Satım Bildirimi

76 Pay Alım Satım Bildirimi Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Ostim-Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

77 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satışı Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama tarihleri arasında OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,11-2,12 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve adet satış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız tarihi itibariyle %14,66 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

78 İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlemden Önce Sahip İşlem Tutarı (TL) Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlemden Sonra Sahip İşlemden Sonra Sahip Olunan Payların Nominal Olunan Payların Şirket Tutarı (TL) Sermayesi İçindeki Payı (%) Satım , , ,5 15, ,5 14, Satım , , ,5 14, ,5 14,66 TOPLAM ALIŞ 0 0 TOPLAM SATIŞ ,77

79 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Özet Bilgi Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim

80 Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Ostim Endüstriyel Yatırımlar Ve İşletme A.Ş. ile ilgili olarak Ostim-Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

81 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satım Bildirimi Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama Vakfımıza ait Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. paylarının satışı için tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu nca onaylanan ve tarihli Özel Durum Açıklaması ile pay sahiplerine duyurduğumuz Pay Satış Bilgi Formu kapsamında, tarihinde pay satışı yapabileceğimizi tüm kamuoyunun bilgilerine sunarız. Saygılarımızla. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

82

83 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi Özet Bilgi Pay Alım Satım Bildirimi

84 Pay Alım Satım Bildirimi Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Ostim-Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

85 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satışı Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama tarihleri arasında OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,1-2,16 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve adet satış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız tarihi itibariyle %15,88 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE- ANKARA

86 İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlemden Önce Sahip İşlem Tutarı (TL) Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlemden Sonra Sahip İşlemden Sonra Sahip Olunan Payların Nominal Olunan Payların Şirket Tutarı (TL) Sermayesi İçindeki Payı (%) Satım , ,5 17, ,5 16, Satım , , ,5 16, ,5 16, Satım , ,5 16, ,5 16, Satım , , ,5 16, ,5 16, Satım , , ,5 16, ,5 15, Satım , , ,5 15, ,5 15,88 TOPLAM ALIŞ 0 0 TOPLAM SATIŞ ,15

87 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Özet Bilgi Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim

88 Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. ile ilgili olarak Ostim-Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

89 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satım Bildirimi Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama Vakfımıza ait Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. paylarının satışı için tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu nca onaylanan ve tarihli Özel Durum Açıklaması ile pay sahiplerine duyurduğumuz Pay Satış Bilgi Formu kapsamında, tarihinde pay satışı yapabileceğimizi tüm kamuoyunun bilgilerine sunarız. Saygılarımızla. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

90

91 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi Özet Bilgi Pay Alım Satım Bildirimi

92 Pay Alım Satım Bildirimi Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Ostim-Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

93 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satışı Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama tarihleri arasında OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,25-2,25 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve adet satış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız tarihi itibariyle %17,1 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

94 İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlemden Önce Sahip İşlem Tutarı (TL) Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlemden Sonra Sahip İşlemden Sonra Sahip Olunan Payların Nominal Olunan Payların Şirket Tutarı (TL) Sermayesi İçindeki Payı (%) Satım , ,5 17, ,5 17,1 TOPLAM ALIŞ 0 0 TOPLAM SATIŞ

95 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Özet Bilgi Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim

96 Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. ile ilgili olarak Ostim-Ortadogu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

97 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satım Bildirimi Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama Vakfımıza ait Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. paylarının satışı için tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu nca onaylanan ve tarihli Özel Durum Açıklaması ile pay sahiplerine duyurduğumuz Pay Satış Bilgi Formu kapsamında, tarihinde pay satışı yapabileceğimizi tüm kamuoyunun bilgilerine sunarız. Saygılarımızla. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

98

99 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi Özet Bilgi Pay Alım Satım Bildirimi

100 Pay Alım Satım Bildirimi Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No:15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Ostim-Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. Ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

101 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satışı Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama tarihleri arasında OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,36-2,36 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve adet satış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız tarihi itibariyle %18,33 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

102 İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlemden Önce Sahip İşlem Tutarı (TL) Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlemden Sonra Sahip İşlemden Sonra Sahip Olunan Payların Nominal Olunan Payların Şirket Tutarı (TL) Sermayesi İçindeki Payı (%) Satım , ,5 18, ,5 18,33 TOPLAM ALIŞ 0 0 TOPLAM SATIŞ

103 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Özet Bilgi Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim

104 Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Ostim Endüstriyel Yatırımlar Ve İşletme A.Ş. ile ilgili Ostim-Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. Ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

105 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satım Bildirimi Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama Vakfımıza ait Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. paylarının satışı için tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu nca onaylanan ve tarihli Özel Durum Açıklaması ile pay sahiplerine duyurduğumuz Pay Satış Bilgi Formu kapsamında, tarihinde pay satışı yapabileceğimizi tüm kamuoyunun bilgilerine sunarız. Saygılarımızla. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE- ANKARA

106

107 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi Özet Bilgi Pay Alım Satım Bildirimi

108 Pay Alım Satım Bildirimi Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No:15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Ostim-Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. Ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

109 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satışı Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama tarihleri arasında OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,35-2,39 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve adet satış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız tarihi itibariyle %18,35 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

110 İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlemden Önce Sahip İşlem Tutarı (TL) Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlemden Sonra Sahip İşlemden Sonra Sahip Olunan Payların Nominal Olunan Payların Şirket Tutarı (TL) Sermayesi İçindeki Payı (%) Satım , , ,5 19, ,5 18, Satım , ,5 18, ,5 18, Satım , , ,5 18, ,5 18, Satım , , ,5 18, ,5 18, Satım 485 2, , ,5 18, ,5 18,35 TOPLAM ALIŞ 0 0 TOPLAM SATIŞ ,3

111 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Özet Bilgi Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim

112 Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Ostim Endüstriyel Yatırımlar Ve İşletme A.Ş. ile ilgili olarak Ostim Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

113 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satım Bildirimi Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama Vakfımıza ait Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. paylarının satışı için tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu nca onaylanan ve tarihli Özel Durum Açıklaması ile pay sahiplerine duyurduğumuz Pay Satış Bilgi Formu kapsamında, tarihinde pay satışı yapabileceğimizi tüm kamuoyunun bilgilerine sunarız. Saygılarımızla. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

114 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi Özet Bilgi Pay Alım Satım Bildirimi

115 Pay Alım Satım Bildirimi Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Ostim Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

116 SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI Konu : Yapılan Açıklama Düzeltme mi : Bildirime Konu Borsa Şirketi : Pay Satışı Hayır OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Açıklama tarihleri arasında OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,4-2,51 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve adet satış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız tarihi itibariyle %19,57 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir. Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı: Görev : Adres : Telefon / Faks : Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler : OSTİM-ORTADOĞU SANAYİ V.T.M.A.G.E.K.VE DAY.VAKFI Sıtkı Öztuna Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 100. YIL BULVARI OFİM İŞ MERKEZİ 8. KAT NO:99/10, OSTİM YENİMAHALLE-ANKARA

117 İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlemden Önce Sahip İşlem Tutarı (TL) Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlemden Sonra Sahip İşlemden Sonra Sahip Olunan Payların Nominal Olunan Payların Şirket Tutarı (TL) Sermayesi İçindeki Payı (%) Satım , , ,5 20, ,5 19, Satım , , ,5 19, ,5 19, Satım , ,5 19, ,5 19, Satım , , ,5 19, ,5 19, Satım , , ,5 19, ,5 19, Satım , , ,5 19, ,5 19,57 TOPLAM ALIŞ 0 0 TOPLAM SATIŞ ,31

118 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel) Özet Bilgi Ostim Prestij Projesi ile İlgili SPK Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15-1) 23.Maddesinin 7.Fıkrası Çerçevesinde Yapılan Özel Durum Güncellemesi Hk.

119 Özel Durum Açıklaması (Genel) İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Özel Durum Açıklaması (Genel) Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No) Bildirim İçeriği Açıklamalar Bu açıklama, SPK'nın Özel Durumlar Tebliği (II-15.1) 23. maddesinin 7. fıkrası uyarınca altmışar günlük sürelerle yapılması istenen özel durum açıklaması güncellemesi olarak yapılmaktadır tarihinde kamuya açıklanan Ostim Metro Durağı yanında bulunan Ada 1 Parsel üzerinde % 50'si Şirketimizin olmak üzere hasılat paylaşımı yöntemiyle yapılmakta olan ostim prestij isimli projemizin inşaat faaliyetleri devam etmektedir. Projenin A ve C Bloklarının kaba inşaatı ve cephe giydirme işleri tamamlanmış olup tesisat işleri devam etmektedir. B Blokun kaba inşaatı tamamlanmış, cephe imlatına başlanmıştır. D Blokun ise iş merkezi kısmının kaba imalatı tamamlanmış, ofis katlarının imalatı ise devam etmektedir. Müteahhit Firma Yükümlülüğünde olan pazarlama ve satış faaliyetleri devam etmektedir. Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından tespit edilen toplam satış tutarının %35'i oranında satış gerçekleştirilmiştir. Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla... Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

120 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Bağımsız Denetim Kuruluşunun Belirlenmesi Özet Bilgi 2017 Yılı Bağımsız Denetim Şirketinin Seçilmesi Hk.

121 Bağımsız Denetim Kuruluşunun Belirlenmesi İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Bağımsız Denetim Kuruluşunun Belirlenmesi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi - Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No) Bildirim İçeriği Bağımsız Denetim Kuruluşunun Unvanı Vezin Bağımsız Denetim A.Ş. Hangi Faaliyet Dönemi İçin Seçildiği Seçildiği Genel Kurul Toplantısı Tarihi Tescil Tarihi - Tescile İlişkin Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi Tarih ve No.su - Açıklamalar Yönetim Kurulumuzun, tarih ve 2017/12 sayılı kararı ve Denetimden Sorumlu Komite'nin görüşü alınarak, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu uyarınca belirlenen esaslara uygun olarak, Şirketimizin 2017 yılı hesap dönemindeki finansal raporların denetlenmesi ile bu kanunlardaki ilgili düzenlemeler kapsamındaki diğer faaliyetleri yürütmek üzere Vezin Bağımsız Denetim Anonim Şirketi'nin seçilmesine ve bu seçimin Genel Kurul'un onayına sunulmasına oy birliği ile karar verilmiştir. Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

122 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

123 Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hesap Dönemine İlişkin Kâr Dağıtımı Hk. Hayır Hayır Hayır Yönetim Kurulu Karar Tarihi Konunun Gündemde Yer Aldığı Genel Kurul Tarihi Nakit Kar Payı Ödeme Şekli Para Birimi Pay Biçiminde Ödeme Ödenmeyecek TRY Ödenmeyecek Nakit Kar Payı Ödeme Tutar ve Oranları Pay Grup Bilgileri A Grubu, İşlem Görmüyor, TREOSTM00023 B Grubu, OSTIM, TREOSTM00015 Ödeme 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Brüt(TL) 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Brüt(%) 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Net(TL) 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Net(%) Pay Olarak Kar Payı Ödeme Tutar ve Oranları Pay Grup Bilgileri Pay Biçiminde Dağıtılacak Kar Payı Tutarı(TL) Pay Biçiminde Dağıtılacak Kar Payı Oranı(%) A Grubu, İşlem Görmüyor, TREOSTM B Grubu, OSTIM, TREOSTM Ek Açıklamalar Şirketimiz Yönetim Kurulu tarihli 2017/13 sayılı toplantısında; 1. Şirketimizin, Yasal kayıtlara göre hazırlanmış olan yılı bilançosunda dönem zararı ,66 TL olması ile birlikte UFRS standartlarına göre hazırlanan ve bağımsız denetimden geçmiş bilançosunda ,00 TL dönem net kârı o l u ş m u ş t u r. 2. VUK çerçevesinde hazırlanan tarihli finansal tablolarımızda oluşan dönem zararı nedeniyle kâr dağıtılmamasına ilişkin önerinin, Genel Kurulun onayına sunulmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

124 Eklenen Dökümanlar EK: Yılı KPDT.pdf KAR PAYI DAĞITIM TABLOSU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş / Dönemi Kâr Payı Dağıtım Tablosu (TL) 1. Ödenmiş/Çıkarılmış Sermaye Genel Kanuni Yedek Akçe (Yasal Kayıtlara Göre) Esas sözleşme uyarınca kâr dağıtımında imtiyaz var ise söz konusu imtiyaza ilişkin bilgi ,37 - * SPK'ya Göre Yasal Kayıtlara (YK) Göre 3. Dönem Kârı ,66 4. Vergiler ( - ) Net Dönem Kârı ,66 6. Geçmiş Yıllar Zararları ( - ) ,93 7. Genel Kanuni Yedek Akçe ( - ) Net Dağıtılabilir Dönem Karı Yıl İçinde Dağıtılan Kar Payı Avansı (-) 0 0 Kar Payı Avansı Düşülmüş Net Dağıtılabilir Dönem Karı/Zararı Yıl İçinde Yapılan Bağışlar ( + ) Bağışlar Eklenmiş Net Dağıtılabilir Dönem Karı Ortaklara Birinci Kâr Payı 0 0 * Nakit 0 0 * Bedelsiz İmtiyazlı Pay Sahiplerine Dağıtılan Kâr Payı Dağıtılan Diğer Kâr Payı 0 0 * Çalışanlara 0 0 * Yönetim Kurulu Üyelerine 0 0 * Pay Sahibi Dışındaki Kişilere İntifa Senedi Sahiplerine Dağıtılan Kâr Payı Ortaklara İkinci Kâr Payı Genel Kanuni Yedek Akçe Statü Yedekleri Özel Yedekler Olağanüstü Yedek Dağıtılması Öngörülen Diğer Kaynaklar 0 0 Kar Payı Oranları Tablosu Pay Grubu TOPLAM DAĞITILAN KAR PAYI - NAKİT (TL) - NET TOPLAM DAĞITILAN KAR PAYI - BEDELSİZ (TL) TOPLAM DAĞITILAN KAR PAYI / NET DAĞITILABİLİR DÖNEM KARI (%) 1 TL NOMİNAL DEĞERLİ PAYA İSABET EDEN KAR PAYI - TUTARI(TL) - NET 1 TL NOMİNAL DEĞERLİ PAYA İSABET EDEN KAR PAYI - ORANI(%) - NET A Grubu B Grubu TOPLAM

125 Kar Payı Dağıtım Tablosu Açıklamaları SPK'ya göre Ortaklığın net dönem kârı ( ) TL olup, bu tutarın TL'lik kısmı kontrol gücü olmayan paylara isabet ettiği için, TL tutarındaki ana ortaklığa ait net dönem kârı esas alınmıştır. Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

126

127 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

128 Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? 2016 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Hk. Hayır Hayır Hayır Genel Kurul Çağrısı Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi Hesap Dönemi Bitiş Tarihi Karar Tarihi Genel Kurul Tarihi Genel Kurul Saati 14:00 GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih Ülke Şehir İlçe Adres Türkiye ANKARA YENİMAHALLE Cevat Dündar Caddesi No:19 Metem Toplantı Salonu Ostim/ANKARA Gündem Maddeleri 1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması, 2 - Genel Kurul tutanaklarının imzalanması için Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi, 3 - Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu'nun okunması, müzakeresi ve onaylanması, Mali Yılına ilişkin Bağımsız Denetim Rapor özetinin okunması, Yılı Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması, 6 - Yönetim Kurulu üyelerinin 2016 yılı faaliyet ve hesaplarından dolayı ibra edilmesi, 7 - Sermaye Piyasası Kurulu mevzuatı gereğince Yönetim Kurulu tarafından seçilen bağımsız denetim şirketinin onaylanması, 8 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-19.1 sayılı Kar Payı Tebliği uyarınca 2016 faaliyet yılı kârının, dağıtılmamasına ilişkin Yönetim Kurulu kararı hakkında ortaklara bilgi verilmesi ve karara bağlanması, 9 - Şirket esas sözleşmesinin 6 no'lu maddesinin değiştirilmesi için resmi izinler alınmış şekli ile görüşülmesi ve onaylanması 10 - Şirket esas sözleşmesine yeni bir madde olan 19. maddenin eklenmesi için resmi izinler alınmış şekli ile görüşülmesi ve onaylanması, 11 - Yönetim Kurulu üyelerine verilecek ücretin müzakeresi ve onaylanması, 12 - Genel Kurul'da oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın; Şirketimiz tarafından 2016 yılında yapılan bağış ve yardımlar hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi, Sermaye Piyasası Kanunu madde 19/5 uyarınca, Şirketimiz tarafından 2017 yılında yapılacak bağış ve yardım sınırının karara bağlanması, 13 - Yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerine, pay sahibi Yönetim Kurulu Üyelerine, üst düzey yöneticilere ve bunların eş ve üçüncü dereceye kadar kan ve sıhrî yakınlarına ; Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddeleri ile Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde izin verilmesi ve Kurumsal Yönetim İlkeleri doğrultusunda 2016 yılı içerisinde bu kapsamda gerçekleştirilen işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi, 14 - Genel Kurul'da oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın; Sermaye Piyasası Kurulu'nun (II-17.1) sayılı "Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 12/4 maddesi kapsamında, Şirketin 3. kişiler lehine vermiş olduğu teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatler hususunda Genel Kurula bilgi verilmesi, 15 - Dilek, temenniler ve kapanış. Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri Kar Payı Dağıtım Kayıtlı Sermaye Tavanı Genel Kurul Çağrı Dökümanları

129 EK: _Yılı Olagan GK Bilgilendirme Dokumanı.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı Ek Açıklamalar Yönetim Kurulumuz tarih ve 2017/11 sayılı kararıyla; Şirket ortaklarının yukarıda yer alan gündem maddelerini görüşmek üzere 2016 yılı Olağan Genel Kurulunun 8 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 14:00'de Cevat Dündar Caddesi No:19, Ostim/ANKARA adresindeki METEM toplantı salonunda yapılmasına, Genel Kurul toplantısı ile ilgili ortaklarımızın haberdar olması için gerekli duyuruların yapılmasına oy birliği ile karar verilmiştir. Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

130 08 NİSAN 2017 TARİHİNDE YAPILACAK OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI Şirketimizin 2016 Mali Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı aşağıdaki gündemi görüşüp, karara bağlamak üzere 08 NİSAN 2017 Cumartesi günü saat 14:00 de, Cevat Dündar Caddesi, No:19, Ostim/ANKARA adresindeki METEM Toplantı Salonunda yapılacaktır. Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri kapsamında, Genel Kurul Toplantısı na katılma ve oy kullanma hakkı, pay senetlerinin depo edilmesi şartına bağlanamayacaktır. Bu çerçevede, payların depo edilmesine gerek bulunmamaktadır. Genel Kurul Toplantısı'na katılmak isteyen pay sahiplerinin, Merkezi Kayıt Kuruluşu nun ilan ettiği prosedürleri yerine getirmesi gerekmektedir. Pay Sahiplerinin Genel Kurul'a katılabilmeleri için Merkezi Kayıt Kuruluşu tarafından hazırlanan Pay Sahipleri Listesi nde yer almaları gerekmektedir. Fiziken toplantı salonuna gelen kişilerin pay sahibi veya temsilci olup olmadığı pay sahipleri listesi üzerinden kontrolü yapılacaktır. Genel Kurula elektronik ortamda katılım, hissedarların veya temsilcilerinin güvenli elektronik imzaları ile mümkündür. Bu nedenle Merkezi Kayıt Kuruluşu nun (MKK) Elektronik Genel Kurul Sistemi nde (EGKS) işlem yapacak hissedarların öncelikle Merkezi Kayıt Kuruluşu nun e-mkk bilgi portalına kaydolarak iletişim bilgilerini kaydetmelerinin yanında ayrıca güvenli elektronik imzaya da sahip olmaları gerekmektedir. E-MKK bilgi portalına kayıt olmayan ve güvenli elektronik imzaları bulunmayan hissedarların veya temsilcilerinin elektronik ortamda genel kurula katılmaları mümkün değildir. Ayrıca; toplantıya elektronik ortamda katılmak isteyen hissedarların veya temsilcilerinin Anonim Şirketlerde Elektronik Ortamda Yapılacak Genel Kurullara İlişkin Yönetmelik ve Anonim Şirketlerin Genel Kurullarında Uygulanacak Elektronik Genel Kurul Sistemi Hakkında Tebliğ hükümleri uyarınca yükümlülüklerini yerine getirmeleri gerekmektedir sayılı Türk Ticaret Kanunu nun 1527 nci maddesi uyarınca, tarih ve sayılı Resmi Gazete de yayınlanan Gümrük ve Ticaret Bakanlığı nın Anonim Şirketlerde Elektronik Ortamda Yapılacak Genel Kurullara İlişkin Yönetmelik in (Yönetmelik) tarihinde yürürlüğe girmesi ile genel kurullara elektronik ortamda katılma ve oy kullanma sisteminin uygulanması payları borsaya kote edilmiş şirketler açısından zorunlu hale gelmiştir. Toplantıya bizzat iştirak edemeyecek pay sahiplerimizin, vekâletlerini ilişikteki örneğe uygun olarak düzenlemeleri ve Sermaye Piyasası Kurulu tarafından öngörülen hususları yerine getirerek noterce onaylanmış vekâletnamelerini Şirket merkezimizde ibraz etmeleri gereklidir. Elektronik Genel Kurul Sistemi üzerinden elektronik yöntemle atanmış olan vekilin bir vekâlet belgesi ibrazı gerekli değildir faaliyet dönemine ait Bağımsız Denetim Şirketi Raporu, Finansal Tablolar, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve ekinde Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Raporu, toplantı tarihinden 3 hafta önce şirket merkezinde ve adresindeki şirketimiz internet sitesinde pay sahiplerinin incelemesine hazır bulundurulacaktır. Ayrıca 1/12

131 anılan dokümanlar ile birlikte Sermaye Piyasası Kurulu nun düzenlemeleri çerçevesinde hazırlanan Genel Kurul dokümanlarına KAP tan ve adresindeki internet sitemizden ulaşılabilir. Elektronik Genel Kurul Sistemi ile oy kullanacak Pay Sahiplerimiz, ilgili Yönetmelik ve Tebliğ kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirebilmek için, Merkezi Kayıt Kuruluşu ndan şirketimizin internet sitesinden veya Şirket Merkezimizden (Tel: ) bilgi edinebilirler. Sermaye Piyasası Kanunu uyarınca ortaklarımıza ayrıca iadeli taahhütlü bildirimde bulunulmayacaktır. Sayın pay sahiplerimizin bilgilerine arz olunur. Saygılarımızla, OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. YÖNETİM KURULU 2/12

132 OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİ 1. Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması, 2. Genel Kurul tutanaklarının imzalanması için Toplantı Başkanlığı na yetki verilmesi, 3. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu'nun okunması, müzakeresi ve onaylanması, Mali Yılına ilişkin Bağımsız Denetim Rapor özetinin okunması, Yılı Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması, 6. Yönetim Kurulu üyelerinin 2016 yılı faaliyet ve hesaplarından dolayı ibra edilmesi, 7. Sermaye Piyasası Kurulu mevzuatı gereğince Yönetim Kurulu tarafından seçilen bağımsız şirketinin onaylanması, 8. Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-19.1 sayılı Kar Payı Tebliği uyarınca 2016 faaliyet yılı kârının, dağıtılmamasına ilişkin Yönetim Kurulu kararı hakkında ortaklara bilgi verilmesi ve karara bağlanması, 9. Şirket esas sözleşmesinin 6 no lu maddesinin değiştirilmesi için resmi izinler alınmış şekli ile görüşülmesi ve onaylanması, 10. Şirket esas sözleşmesine yeni bir madde olan 19. maddenin eklenmesi için resmi izinler alınmış şekli ile görüşülmesi ve onaylanması, 11. Yönetim Kurulu üyelerine verilecek ücretin müzakeresi ve onaylanması, 12. Genel Kurul'da oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın; Şirketimiz tarafından 2016 yılında yapılan bağış ve yardımlar hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi, Sermaye Piyasası Kanunu madde 19/5 uyarınca, Şirketimiz tarafından 2017 yılında yapılacak bağış ve yardım sınırının karara bağlanması, 13. Yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerine, pay sahibi Yönetim Kurulu Üyelerine, üst düzey yöneticilere ve bunların eş ve üçüncü dereceye kadar kan ve sıhrî yakınlarına; Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddeleri ile Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde izin verilmesi ve Kurumsal Yönetim İlkeleri doğrultusunda 2016 yılı içerisinde bu kapsamda gerçekleştirilen işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi, 14. Genel Kurul'da oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın; Sermaye Piyasası Kurulu'nun (II- 17.1) sayılı "Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 12/4 maddesi kapsamında, Şirketin 3. kişiler lehine vermiş olduğu teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatler hususunda Genel Kurul'a bilgi verilmesi, 15. Dilek, temenniler ve kapanış. 3/12

133 VEKALETNAME OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. ye Ostim Endüstriyel Yatırımlar Ve İşletme A.Ş. nin 8 Nisan 2017 Cumartesi günü, Saat:14:00 de, Cevat Dündar Caddesi, No:19, Ostim/ANKARA adresindeki METEM Toplantı Salonunda yapılacak 2016 yılına ait Olağan Genel Kurul Toplantısında aşağıda belirttiğim görüşler doğrultusunda beni temsile, oy vermeye, teklifte bulunmaya ve gerekli belgeleri imzalamaya yetkili olmak üzere aşağıda detaylı olarak tanıtılan... yi vekil tayin ediyorum/ediyoruz. Vekilin (Yabancı uyruklu vekiller için anılan bilgilerin varsa muadillerinin sunulması zorunludur.) Adı Soyadı/Ticaret Unvanı: : TC Kimlik No/Vergi No : Ticaret Sicili Numarası ile MERSİS numarası : A) TEMSİL YETKİSİNİN KAPSAMI Aşağıda verilen (a), (b) veya (c) şıklarından biri seçilerek temsil yetkisinin kapsamı belirlenmelidir. Genel Kurul Gündeminde Yer Alan Hususlar Hakkında; a) Vekil kendi görüşü doğrultusunda oy kullanmaya yetkilidir. b) Vekil ortaklık yönetiminin önerileri doğrultusunda oy kullanmaya yetkilidir. c) Vekil aşağıda tabloda belirtilen talimatlar doğrultusunda oy kullanmaya yetkilidir. Talimatlar: Pay sahibi tarafından (c) şıkkının seçilmesi durumunda, gündem maddesi özelinde talimatlar ilgili genel kurul gündem maddesinin karşısında verilen seçeneklerden birini (kabul veya ret) işaretleyeceklerdir. Ret seçilmesi durumunda varsa genel kurul tutanağına yazılması talep edilen muhalefet şerhini belirtilmek suretiyle verilir. GÜNDEM MADDELERİ (*) KABUL RET MUHALEFET ŞERHİ (*) Genel Kurul gündeminde yer alan hususlar tek tek sıralanır. Azlığın ayrı bir karar taslağı varsa bu da vekaleten oy verilmesini teminen ayrıca belirtilir. 2. Genel Kurul toplantısında ortaya çıkabilecek diğer konulara ve özellikle azlık haklarının kullanılmasına ilişkin özel talimat: a) Vekil kendi görüşü doğrultusunda oy kullanmaya yetkilidir. b) Vekil bu konularda temsile yetkili değildir. c) Vekil aşağıdaki özel talimatlar doğrultusunda oy kullanmaya yetkilidir. ÖZEL TALİMATLAR; Varsa pay sahibi tarafından vekile verilecek özel talimatlar burada belirtilir. 4/12

134 B) PAY SAHİBİ AŞAĞIDAKİ SEÇENEKLERDEN BİRİNİ SEÇEREK VEKİLİN TEMSİL ETMESİNİ İSTEDİĞİ PAYLARI BELİRTİR. 1. Aşağıda detayı belirtilen paylarımın vekil tarafından temsilini onaylıyorum. a) Tertip ve Serisi (*) : b) Numarası/Grubu (**) : c) Adet-Nominal değeri: : ç) Oyda imtiyazı olup olmadığı : d) Hamiline-Nama yazılı olduğu (*) : e) Pay sahibinin sahip olduğu toplam paylara/oy haklarına oranı : (*) (**) Kayden İzlenen paylar için bu bilgiler talep edilmemektedir. Kayden izlenen paylar için numara yerine varsa gruba ilişkin bilgiye yer verilecektir.) 2. Genel kurul gününden bir gün önce MKK tarafından hazırlanan genel kurula katılabilecek pay sahiplerine ilişkin listede yer alan paylarımın tümünün vekil tarafından temsilini onaylıyorum. Pay Sahibinin (Yabancı uyruklu vekiller için anılan bilgilerin varsa muadillerinin sunulması zorunludur.) Adı Soyadı/Ticaret Unvanı: : TC Kimlik No/Vergi No : Ticaret Sicili Numarası ile MERSİS numarası : Adresi : İMZA : Not: Noter tasdikli imza sirküleri veya imza beyanı eklenmesi halinde geçerlidir. 5/12

135 SERMAYE PİYASASI KURULU DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA EK AÇIKLAMALARIMIZ Sermaye Piyasası Kurulu nun II.17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği uyarınca yapılması gereken ek açıklamalar bu bölümde sunulmaktadır: 1.Ortaklık Yapısı ve Oy Hakları Şirketin çıkarılmış sermayesi payları, her biri 1 Türk Lirası değerinde adet paya bölünmüştür. Şirketin çıkarılmış sermayesi adet hamiline yazılı A Grubu ve adet hamiline yazılı B Grubu paydan oluşmaktadır. Ana sözleşmemizin Genel Kurul başlıklı 11. Maddesine göre olağan ve olağanüstü Genel Kurul toplantılarında (A) grubu pay sahiplerinin bir hisseye karşılık 15 (On beş) oy, (B) grubu pay sahiplerinin ise bir hisseye karşılık 1 (Bir) oy hakkı bulunmaktadır. (A) grubu hisselerin oy kullanımındaki imtiyazı her bir gerçek ve tüzel kişi pay sahibinin sadece (A) grubu hisse toplamının %40 ına (Kırk) kadar geçerlidir. Bundan fazla (A) grubu hisseye sahip olunması halinde fazla hisseler için oyda imtiyaz yoktur; her bir hissenin 1 (Bir) oy hakkı vardır. 31 Aralık 2016 tarihi itibarıyla sermaye yapısı aşağıdaki gibidir: Ortağın Adı Soyadı/Unvanı Ostim Ortadoğu Sanayi ve Ticaret Merkezi Araştırma Geliştirme Eğitim Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Ostim Proje Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. 31 Aralık 2016 Pay Sermaye Grubu Oranı Tutarı (%) (TL) A 2, B 18, ,5 A 2, B 21, ,5 Diğer (1) A 5, B 49, A 10, Toplam B 90, , Sermayenin %10 undan daha azına sahip ortakların toplamını göstermektedir. Borsa da işlem gören paylarımıza sahip olan ortak sayımız 1721, henüz payları kaydileşmemiş ortak sayımız 257 olmak üzere toplam ortak sayımız 1978 kişidir. (1) 2.Şirketimiz Faaliyetlerini Önemli Ölçüde Etkileyecek Yönetim ve Faaliyet Değişiklikleri Hakkında Bilgi: Şirketimiz ve bağlı ortaklıklarımızın geçmiş hesap döneminde gerçekleşen veya gelecek hesap dönemlerinde planladığı Şirketimiz faaliyetlerini önemli ölçüde etkileyecek yönetim ve faaliyetlerinde değişiklik bulunmamaktadır. 3. Pay Sahiplerinin, SPK veya Diğer Kamu Otoritelerinin Gündeme Madde Konulmasına İlişkin Talepleri Hakkında Bilgi: Gündem hazırlanırken, pay sahiplerinin şirketin Yatırımcı İlişkiler Birimi ne yazılı olarak iletmiş oldukları ve gündemde yer almasını istedikleri konuların Yönetim Kurulu tarafından dikkate alınmasına özen gösterilir yılı Olağan Genel Kurul Toplantısına ilişkin gündemin hazırlandığı dönemde, Şirketimize söz konusu hususta herhangi bir talep iletilmemiştir. 6/12

136 OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİ 1. Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması, Türk Ticaret Kanunu (TTK) ve Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı nın 28 Kasım 2012 tarih ve sayılı T.C. Resmi Gazetesi nde yayınlamış olduğu Anonim Şirketlerin Genel Kurul Toplantılarının Usul ve Esasları ile Bu Toplantılarda Bulunacak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Temsilcileri Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Genel Kurul toplantıyı yönetecek kişileri seçer. Şirketimizin esas sözleşmesi gereği toplantıyı Yönetim Kurulu Başkanı idare eder. Ayrıca ortaklar arasından bir başkan yardımcısı, bir kâtip, bir de oy toplayıcı seçilir. Yönetim Kurulu Başkanının bulunmadığı hallerde Genel Kurulu başkan yardımcısı idare eder. O da yoksa Genel Kurul kendi arasından bir başkan seçer. Toplantı Başkanı, tutanak yazmanı ile gerek görürse oy toplama memurunu tayin ederek Başkanlığı oluşturur. 2. Genel Kurul tutanaklarının imzalanması için Toplantı Başkanlığı na yetki verilmesi, Genel Kurul tutanaklarının imzalanması için Toplantı Başkanlığı na verilecek yetki ortakların oyuna sunulacaktır. 3. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu'nun okunması, müzakeresi ve onaylanması, TTK ve SPK hükümleri ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Yönetmeliği doğrultusunda; yasal zorunluluk olan Genel Kurul toplantısından en az üç hafta önce Şirketimiz Merkezi nde, Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. ( MKK ) nın Elektronik Genel Kurul portalında, Kamuyu Aydınlatma Platformu ( KAP ) nda ve Şirket internet adresinde, pay sahiplerimizin incelemesine sunulan hesap dönemine ait Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu Genel Kurul Toplantısı nda okunarak, pay sahiplerimizin müzakeresine sunulacaktır Mali Yılına ilişkin Bağımsız Denetim Rapor özetinin okunması, TTK ve SPK hükümleri ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Yönetmenliği doğrultusunda hesap dönemine ait Bağımsız Denetim Rapor özeti Genel Kurul Toplantısı nda okunacaktır Yılı Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması, TTK ve İlgili Yönetmelik hükümleri çerçevesinde, Genel Kurul toplantısından en az üç hafta önce Şirketimiz Merkezi nde ve Şirket internet adresinde, Kamuyu Aydınlatma Platformu nda pay sahiplerimizin incelemesine sunulan 2016 yılına ait Finansal Tablolar Genel Kurul Toplantısı nda okunarak, pay sahiplerimizin müzakeresine sunulacaktır. 6. Yönetim Kurulu üyelerinin 2016 yılı faaliyet ve hesaplarından dolayı ibra edilmesi, TTK ve Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Yönetim Kurulu üyelerimizin 2016 yılı faaliyet ve hesaplarından dolayı ibra edilmeleri pay sahiplerinin onayına sunulacaktır. 7/12

137 7. Sermaye Piyasası Kurulu mevzuatı gereğince Yönetim Kurulu tarafından seçilen bağımsız denetim şirketinin onaylanması, Yönetim Kurulumuz, Denetimden Sorumlu Komite nin görüşleri doğrultusunda, Sermaye Piyasası Kurulu Mevzuatına uygun olarak, Şirketimizin 2017 yılı bağımsız denetimini Vezin Bağımsız Denetim A.Ş. tarafından yapılması için, Genel Kurul un onayına sunacaktır. 8. Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-19.1 sayılı Kar Payı Tebliği uyarınca 2016 faaliyet yılı kârının, dağıtılmamasına ilişkin Yönetim Kurulu kararı hakkında ortaklara bilgi verilmesi ve karara bağlanması, Yönetim Kurulumuzun 2016 yılı kar dağıtımına ilişkin aşağıda verilen önerisi Genel Kurul un onayına sunulacaktır. Kar Dağıtım Önerisi KAR PAYI DAĞITIM TABLOSU Ostim Endüstriyel Yatırımlar Ve İşletme A.Ş Yılı Kâr Payı Dağıtım Tablosu (TL) 1. Ödenmiş/Çıkarılmış Sermaye ,00 2. Genel Kanuni Yedek Akçe (Yasal Kayıtlara Göre) ,37 Esas sözleşme uyarınca kar dağıtımda imtiyaz var ise söz konusu imtiyaza ilişkin bilgi Yasal Kayıtlara (YK) Göre SPK'YA GÖRE 3. Dönem Kârı , ,66 4. Vergiler ( - ) ,00-5. Net Dönem Kârı ( = ) , ,66 6. Geçmiş Yıllar Zararları ( - ) ,93 7. Genel Kanuni Yedek Akçe ( - ) NET DAĞITILABİLİR DÖNEM KÂRI (=) ,00-9. Yıl içinde yapılan bağışlar ( + ) Bağışlar eklenmiş net dağıtılabilir dönem kârı , Ortaklara Birinci Kar Payı -Nakit -Bedelsiz -Toplam İmtiyazlı Pay i Sahiplerine Dağıtılan Kar 12. Payı 13. Dağıtılan Diğer Kar Payı -Yönetim Kurulu Üyelerine, -Çalışanlara, -Pay Sahibi Dışındaki Kişilere, 14. İntifa Senedi Sahiplerine Dağıtılan Kar Payı 15. Ortaklara İkinci Kar Payı 16. Genel Kanuni Yedek Akçe 17. Özel Yedekler 19. OLAĞANÜSTÜ YEDEK 20. Dağıtılması Öngörülen Diğer Kaynaklar (1) Ortaklığın net dönem kârı ( ) TL olup, bu tutarın TL lik kısmı kontrol gücü olmayan paylara isabet ettiği için, TL tutarındaki ana ortaklığa ait net dönem kârı esas alınmıştır. 8/12

138 Yukarıda tabloda detayı verildiği şekilde Şirketimizin, Yasal kayıtlara göre hazırlanmış olan yılı bilançosunda dönem zararının ,66 TL olması ile birlikte UFRS standartlarına göre hazırlanan ve bağımsız denetimden geçmiş bilançosunda TL dönem net kârı oluşmuştur. VUK çerçevesinde hazırlanan tarihli finansal tablolarımızda oluşan dönem zararı nedeniyle kâr dağıtılmamasına ilişkin önerinin Genel Kurula teklif edilmesine, Kar dağıtımı yapılmayacağına ilişkin genel kurula sunulacak teklifin KAP ta duyurulmasına, karar Verilmiştir. Saygılarımızla. Yönetim Kurulu 9. Şirket esas sözleşmesinin 6 no lu maddesinin değiştirilmesi için resmi izinler alınmış şekli ile görüşülmesi ve onaylanması, Sermaye Piyasası Kurulu nca verilen ve şirketimiz esas sözleşmesinin 6 ncı maddesinde yer alan TL olan kayıtlı sermaye tavanını TL ye artırılması için ilgili mercilere başvuru yapılmış ve gerekli onaylar alınmış olup, yetkili mercilerce onaylanan esas sözleşmenin ilgili maddesinin tadil tasarısı Genel Kurul un onayına sunulacaktır. SPK ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı nın onayı alınmış değişiklik metni ekte yer almaktadır. 10. Şirket esas sözleşmesine yeni bir madde 19. maddenin eklenmesi için resmi izinler alınmış şekli ile görüşülmesi ve onaylanması, Sermaye Piyasası Kurulu nun kanun ve tebliğleri çerçevesinde Sermaye piyasası araçları ve tahvil ihracı gerçekleştirebilmesi için esas sözleşmede yetkinin Genel Kurul tarafından Yönetim Kurulu na verilmesi gerekmektedir. Borçlanma Araçları Tebliği (II-31.1) nin 5. maddesine göre Şirketin Tahvil ve Diğer Menkul Kıymetlerin ihraç edilebilmesi için esas sözleşmeye Sermaye Piyasası Araçları Tahvil ve Diğer Menkul Kıymetlerin İhracı başlıklı bir madde eklenerek ilgili mercilere başvuru yapılmış ve gerekli onaylar alınmış olup, yetkili mercilerce onaylanan esas sözleşmenin ilgili maddesinin tadil tasarısı Genel Kurul un onayına sunulacaktır. SPK ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı nın onayı alınmış değişiklik metni ekte yer almaktadır. 11. Yönetim Kurulu üyelerine verilecek ücretin müzakeresi ve onaylanması, Genel Kurul da pay sahipleri tarafından bu konuda verilen önergeler oya sunulacak ve Yönetim Kurulu üyelerine Nisan 2017 den geçerli olmak üzere 2017 yılı faaliyetlerinin görüşüleceği 2018 yılındaki Olağan Genel Kurul Toplantısına kadar verilecek aylık net ücretler tespit edilecektir. 12. Genel Kurul'da oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın; Şirketimiz tarafından 2016 yılında yapılan bağış ve yardımlar hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi, Sermaye Piyasası Kanunu madde 19/5 uyarınca, Şirketimiz tarafından 2017 yılında yapılacak bağış ve yardım sınırının karara bağlanması, Sermaye Piyasası Kanunu, madde 19/5 gereğince yapılacak bağışın sınırı, esas sözleşmede belirtilmeyen durumlarda genel kurulca belirlenmeli ve yapılan bağış ve ödemelerin olağan genel kurulda ortakların bilgisine sunulması zorunludur yılında yapılacak bağış ve yardımların sınırı genel kurulda belirlenecektir. 9/12

139 13. Yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerine, pay sahibi Yönetim Kurulu Üyelerine, üst düzey yöneticilere ve bunların eş ve üçüncü dereceye kadar kan ve sıhrî yakınlarına; Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddeleri ile Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde izin verilmesi ve Kurumsal Yönetim İlkeleri doğrultusunda 2016 yılı içerisinde bu kapsamda gerçekleştirilen işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi, Yıl içerisinde yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahipleri, pay sahibi Yönetim Kurulu Üyeleri, üst düzey yöneticiler ve bunların eş ve üçüncü derece ye kadar kan ve sıhri yakınları, şirket veya bağlı ortaklıkları ile çıkar çatışmasına neden olabilecek nitelikte herhangi bir işlem yapmamış, şirketin ve bağlı ortaklıkların işletme konusuna giren ticari iş türünden bir işlemi kendisi veya başkası hesabına yapmamıştır. Her genel kurulda olduğu gibi Türk Ticaret Kanunu nun 395. ve 396. maddeleri çerçevesinde genel kuruldan onay alınacaktır. 14. Genel Kurul'da oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın; Sermaye Piyasası Kurulu'nun (II-17.1) sayılı "Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 12/4 maddesi kapsamında, Şirketin 3. kişiler lehine vermiş olduğu teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatler hususunda Genel Kurul'a bilgi verilmesi. Sermaye Piyasası Kurulu nun "Kurumsal Yönetim Tebliği"nin 12/4 maddesi kapsamında, 2016 yılında şirketimizin üçüncü kişiler lehine verdiği teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile şirketin bu işlemler dolayısıyla elde etmiş olduğu gelir veya menfaatler hakkında ortaklarımıza bilgi verilecektir. 15. Dilek, temenniler ve kapanış. 10/12

140 ESKİ METİN ŞİRKETİN SERMAYESİ VE HİSSE SENETLERİNİN NEV İ: Madde 6: Şirket Sermaye Piyasası Kanunu hükümlerine göre kayıtlı sermaye sistemini kabul etmiş ve Sermaye Piyasası Kurulunun tarih ve 2012/4405 sayılı izni ile bu sisteme geçmiştir. Şirketin kayıtlı sermaye tavanı ,00 TL olup, her biri 1,00 (Bir) Türk lirası/ kuruş itibari değerde hamiline yazılı paya bölünmüştür. Sermaye Piyasası Kurulunca verilen sermaye tavanı izni, yılları (5 Yıl) için geçerlidir yılı sonunda izin verilen kayıtlı sermaye tavanına ulaşılmamış olsa dahi, 2020 yılından sonra yönetim kurulunun sermaye artırım kararı alabilmesi için, daha önce verilen tavan ya da yeni bir tavan tutarı için yetki alması zorunludur. Söz konusu yetkinin alınmaması durumunda Yönetim Kurulu kararıyla sermaye artırımı yapılamaz. Yönetim kurulu, yılları arasında Sermaye Piyasası Kanunu hükümlerine ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerine uygun olarak, gerekli gördüğü zamanlarda, kayıtlı sermaye tavanına kadar hamiline paylar ihraç ederek çıkartılmış sermayeyi artırmaya, itibari değeri üzerinde hisse senedi çıkarmaya, hissedarların rüçhan haklarını kısmen veya tamamen kısıtlamaya ve bu hususlarda kararlar almaya yetkilidir. Sermayeyi temsil eden paylar Kaydileştirme esasları çerçevesinde kayden izlenir. Şirketin sermayesi ,00- (Yirmi yedi milyon)tl dir. Bu sermaye, beheri 1,00 (Bir) Türk Lirası nominal değerde (İki milyon yedi yüz bin) adet A Grubu, (Yirmi dört milyon üç yüz bin) adet B Grubu olmak üzere toplam (Yirmi yedi milyon) paya bölünmüş olup A ve B grubu paylar hamiline yazılıdır. Bundan önceki ,00-TL (On sekiz milyon) sermaye muvazaadan ari şekilde tamamen ve nakden ödenmiştir. Bu defa arttırılan ,00 (Dokuz milyon) TL. Sermayenin ,35 TL si Özel Fonlardan, 1.293,65 TL si Olağanüstü Yedeklerden karşılanmak suretiyle her türlü muvazaadan ari olarak taahhüt edilmiş olup tamamen ve nakden ödenmiştir. Sermaye artırımlarında A Grubu pay karşılığında A Grubu pay, B Grubu pay karşılığında B Grubu pay çıkarılacaktır. Bu madde kapsamındaki ilanlar ana sözleşmenin ilan maddesi uyarınca yapılır. Şirketin ihraç edeceği pay senetlerinin şekli hususunda Sermaye Piyasası Mevzuatı hükümlerine ve hisse senetlerinin kaydileştirilmesine dair esaslara uyulur. YENİ METİN ŞİRKETİN SERMAYESİ VE HİSSE SENETLERİNİN NEV İ: Madde 6: Şirket Sermaye Piyasası Kanunu hükümlerine göre kayıtlı sermaye sistemini kabul etmiş ve Sermaye Piyasası Kurulunun tarih ve 2012/4405 sayılı izni ile bu sisteme geçmiştir. Şirketin kayıtlı sermaye tavanı ,00 TL olup, her biri 1,00 (Bir) Türk lirası/ kuruş itibari değerde hamiline yazılı paya bölünmüştür. Sermaye Piyasası Kurulunca verilen sermaye tavanı izni, yılları (5 Yıl) için geçerlidir yılı sonunda izin verilen kayıtlı sermaye tavanına ulaşılmamış olsa dahi, 2020 yılından sonra yönetim kurulunun sermaye artırım kararı alabilmesi için, daha önce verilen tavan ya da yeni bir tavan tutarı için yetki alması zorunludur. Söz konusu yetkinin alınmaması durumunda Yönetim Kurulu kararıyla sermaye artırımı yapılamaz. Yönetim kurulu, yılları arasında Sermaye Piyasası Kanunu hükümlerine ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerine uygun olarak, gerekli gördüğü zamanlarda, kayıtlı sermaye tavanına kadar hamiline paylar ihraç ederek çıkartılmış sermayeyi artırmaya, itibari değeri üzerinde hisse senedi çıkarmaya, hissedarların rüçhan haklarını kısmen veya tamamen kısıtlamaya ve bu hususlarda kararlar almaya yetkilidir. Sermayeyi temsil eden paylar Kaydileştirme esasları çerçevesinde kayden izlenir. Şirketin sermayesi ,00- (Yirmi yedi milyon)tl dir. Bu sermaye, beheri 1,00 (Bir) Türk Lirası nominal değerde (İki milyon yedi yüz bin) adet A Grubu, (Yirmi dört milyon üç yüz bin) adet B Grubu olmak üzere toplam (Yirmi yedi milyon) paya bölünmüş olup A ve B grubu paylar hamiline yazılıdır. Bundan önceki ,00-TL (On sekiz milyon) sermaye muvazaadan ari şekilde tamamen ve nakden ödenmiştir. Bu defa arttırılan ,00 (Dokuz milyon) TL. Sermayenin ,35 TL si Özel Fonlardan, 1.293,65 TL si Olağanüstü Yedeklerden karşılanmak suretiyle her türlü muvazaadan ari olarak taahhüt edilmiş olup tamamen ödenmiştir. Sermaye artırımlarında A Grubu pay karşılığında A Grubu pay, B Grubu pay karşılığında B Grubu pay çıkarılacaktır. Bu madde kapsamındaki ilanlar ana sözleşmenin ilan maddesi uyarınca yapılır. Şirketin ihraç edeceği pay senetlerinin şekli hususunda Sermaye Piyasası Mevzuatı hükümlerine ve hisse senetlerinin kaydileştirilmesine dair esaslara uyulur. 11/12

141 ESKİ METİN YENİ METİN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARI TAHVİL VE DİĞER MENKUL KIYMETLERİN İHRACI Madde 19: Şirket, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunun 37 inci maddesinde tanımlanan yatırım hizmetleri ve faaliyetleri niteliğinde olmaması kaydıyla, Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerine göre, yönetim kurulu kararı ile, yurt içinde ve/veya yurt dışında teminatlı veya teminatsız her türlü tahvil ve benzeri borçlanma araçları, finansman bonosu, kar ve zarar ortaklığı belgesi, kâra iştirakli tahvil, pay senedi ile değiştirilebilir tahvil, katılma intifa senetleri, varlığa dayalı senetler, iskonto esası üzerine düzenlenenler de dâhil, diğer borçlanma senetleri, alma ve değiştirme hakkını haiz senetler ve sermaye piyasası aracı olarak kabul edilen diğer menkul kıymetleri ihraç edebilir. Şirketin çıkaracağı sermaye piyasası araçlarına ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kanunun 31 inci maddesi çerçevesinde, şirketin yönetim kurulu borçlanma aracı niteliğindeki sermaye piyasası araçlarının ihraç edilmesi konusunda karar almaya yetkilidir. 12/12

142 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Esas Sözleşme Tadili Özet Bilgi Esas Sözleşmeye Yeni Madde Eklenmesine İlişkin Bakanlık Onayı Hk.

143 Esas Sözleşme Tadili İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Esas Sözleşme Tadili Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No) Bildirim İçeriği Açıklamalar Şirketimizin esas sözleşmesine "Sermaye Piyasası Araçları Tahvil Ve Diğer Menkul Kıymetlerin İhracı" başlıklı 19. Maddenin eklenmesine ilişkin Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın tarih ve sayılı yazısı ile izin verilmiştir. Yapılacak ilk genel kurulda ortaklarımızın onayına sunulacaktır. Kamuoyuna duyurulur. Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

144

145

146 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim

147 Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Kayıtlı Sermaye Tavanının Artırılmasına İlişkin Bakanlık Onayı Hk. Evet Hayır Hayır Yönetim Kurulu Karar Tarihi İlgili İşlem Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni) Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No Kayıtlı Sermaye Tavanı Artırımı SPK Başvuru Tarihi SPK Başvuru Sonucu 6 ONAY SPK Onay Tarihi Ek Açıklamalar Şirketimizin TL olan kayıtlı sermaye tavanının TL' ye artırılmasına ilişkin esas sözleşme tadiline Gümrük ve Ticaret Bakanlığının tarih sayılı yazısı ile izin verilmiştir. Yapılacak ilk genel kurulda ortaklarımızın onayına sunulacaktır. Kamuoyuna duyurulur Eklenen Dökümanlar EK: 1 6. Madde Bakanlık Onayı.pdf Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

148

149

150 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Esas Sözleşme Tadili Özet Bilgi Esas Sözleşmeye yeni madde eklenmesine ilişkin SPK Onayı Hk.

151 Esas Sözleşme Tadili İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Esas Sözleşme Tadili Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No) Bildirim İçeriği Açıklamalar Şirketimizin esas sözleşmesine "Sermaye Piyasası Araçları Tahvil Ve Diğer Menkul Kıymetlerin İhracı" başlıklı 19. Maddenin eklenmesine ilişkin başvurumuz Sermaye Piyasası Kurulu'nun tarih ve E.2392 sayılı yazısı ile uygun görülmüştür. Yapılacak ilk genel kurulda ortaklarımızın onayına sunulacaktır. Kamuoyuna duyurulur. Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

152

153

154 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim

155 Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Kayıtlı Sermaye Tavanının Artırılmasına ilişkin SPK onayı Evet Hayır Hayır Yönetim Kurulu Karar Tarihi İlgili İşlem Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni) Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No Kayıtlı Sermaye Tavanı Artırımı SPK Başvuru Tarihi SPK Başvuru Sonucu 6 ONAY SPK Onay Tarihi Ek Açıklamalar Şirketimizin TL olan kayıtlı sermaye tavanının TL' ye artırılmasına ilişkin esas sözleşme tadil başvurumuz Sermaye Piyasası Kurulu'nun E.2392 sayılı yazısı ile uygun görülmüştür. Yapılacak ilk genel kurulda ortaklarımızın onayına sunulacaktır. Kamuoyuna duyurulur Eklenen Dökümanlar EK: 1 6. madde tadili.pdf Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

156

157

158 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri Özet Bilgi Olağandışı Fiyat ve Miktar Hareketi Hk.

159 Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi - Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No) Bildirim İçeriği Açıklamalar Borsa İstanbul A.Ş.'nin, tarih ve BİAŞ sayılı yazısı ile Şirketimiz hisse senetleri üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketine ilişkin henüz kamuya açıklanmamış özel bir durumun olup olmadığı hususunda açıklama yapmamız talep edilmiştir. Şirketimizin payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin olarak, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Özel Durumlar Tebliği'ne göre, kamuya açıklanmamış özel bir durumu bulunmamaktadır. Saygılarımızla... Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

160 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Özet Bilgi Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim

161 Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler Hayır OSTIM Açıklamalar Ostim Endüstriyel Yatırımlar Ve İşletme A.Ş. ile ilgili olarak Ostİm-Ortadoğu Sanayi V.T.M.A.G.E.K. ve Day. Vakfı tarafından Kuruluşumuza gönderilen açıklama ekte yer almaktadır. Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

162 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel) Özet Bilgi Açılan Kamu Davası ile İlgili SPK Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15-1) 23.Maddesinin 7.Fıkrası Çerçevesinde Yapılan Özel Durum Güncellemesi Hk.

163 Özel Durum Açıklaması (Genel) İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Özel Durum Açıklaması (Genel) Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No) Bildirim İçeriği Açıklamalar Bu açıklama, SPK'nın Özel Durumlar Tebliği (II-15.1) 23. maddesinin 7. fıkrası uyarınca altmışar günlük sürelerle yapılması istenen özel durum açıklaması güncellemesi olarak yapılmaktadır ve tarihli açıklamalarımızda belirtilen, Ankara 24. Asliye Ceza Mahkemesi'nde 2016/710 E. sayısıyla görülmekte olan davanın tarihinde yapılan 4. duruşmasında bütün sanıkların ifadesi alınmıştır. Duruşma tarihine ertelenmiştir. Süreçle ilgili önemli bir gelişme olması halinde kamuoyu bilgilendirilecektir. Saygılarımızla... Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

164 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel) Özet Bilgi Ostim Prestij Projesi ile İlgili SPK Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15-1) 23.Maddesinin 7.Fıkrası Çerçevesinde Yapılan Özel Durum Güncellemesi Hk.

165 Özel Durum Açıklaması (Genel) İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Özel Durum Açıklaması (Genel) Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No) Bildirim İçeriği Açıklamalar Bu açıklama, SPK'nın Özel Durumlar Tebliği (II-15.1) 23. maddesinin 7. fıkrası uyarınca altmışar günlük sürelerle yapılması istenen özel durum açıklaması güncellemesi olarak yapılmaktadır tarihinde kamuya açıklanan Ostim Metro Durağı yanında bulunan Ada 1 Parsel üzerinde % 50'si Şirketimizin olmak üzere hasılat paylaşımı yöntemiyle yapımına başlanan Ostim Prestij isimli projemizin inşaat faaliyetleri devam etmektedir. A ve C Blokların kaba inşaatı ve duvar imalatları bitirilmiş, tesisat imalatı başlamış olup cephe imalatı devam etmektedir. B Blok son kat beton imalatı dışında kaba inşaatı tamamlanmıştır. D Blokun ise İş merkezi kısmının kaba inşaatı bitirilmiştir. Müteahhit Firma Yükümlülüğünde olan pazarlama ve satış faaliyetleri devam etmektedir. Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından tespit edilen toplam satış tutarının %31'i oranında satış gerçekleştirilmiştir. Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla... Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

166 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Esas Sözleşme Tadili Özet Bilgi Esas Sözleşme Tadili Hk.

167 Esas Sözleşme Tadili İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Esas Sözleşme Tadili Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi - Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No) Bildirim İçeriği Açıklamalar Şirketimiz Yönetim Kurulu tarihli 2017/02 sayılı toplantısında; 1. Borçlanma Araçları Tebliği (II-31.1)'nin 5. maddesine göre Şirketin Tahvil ve Diğer Menkul Kıymetlerin ihraç edilebilmesi için esas sözleşmeye "Sermaye Piyasası Araçları Tahvil ve Diğer Menkul Kıymetlerin İhracı" başlıklı bir madde eklenmesine, 2. Ekte verilen Esas sözleşme tadili için, Sermaye Piyasası Kurulu, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı gibi, ilgili ve yetkili merciler nezdinde, Türk Ticaret Kanunu ile Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri çerçevesinde gerekli işlemlerin uygulanmasına, 3. Esas sözleşme tadilinin Sermaye Piyasası Kurulu'nun iznini takiben yapılacak ilk genel kurulda ortaklıkların onayına sunulmasına, 4. SPK mevzuatı çerçevesinde KAP'ta gerekli bildirimlerin yapılmasına ve gerekli işlemlerin yürütülmesi için Genel Müdürlüğümüze yetki verilmesine, karar vermiştir. Kamuoyuna duyurulur. Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

168

169 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim

170 Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Kayıtlı Sermaye Tavanının Artırılması ile İlgili Esas Sözleşme Tadili Hk. Hayır Hayır Hayır Yönetim Kurulu Karar Tarihi İlgili İşlem Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni) Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No Kayıtlı Sermaye Tavanı Artırımı Ek Açıklamalar Şirketimiz Yönetim Kurulu tarihli 2017/03 sayılı toplantısında; 1. SPK'nın Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği (II-18.1)'nin 5.Maddesine göre Kayıtlı Sermaye Tavanının TL'den TL'ye çıkarılması için esas sözleşmemizde yer alan " Şirketin Sermayesi ve Hisse Senetlerinin Nevi" başlıklı 6'ncı maddesinin ekteki gibi tadil edilmesine, 2. Ekte verilen esas sözleşme tadili için, Sermaye Piyasası Kurulu, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı gibi, ilgili ve yetkili merciler nezdinde, Türk Ticaret Kanunu ile Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri çerçevesinde gerekli işlemlerin uygulanmasına, 3. Esas sözleşme tadilinin Sermaye Piyasası Kurulu'nun iznini takiben yapılacak ilk genel kurulda ortaklıkların onayına sunulmasına, 4. SPK mevzuatı çerçevesinde KAP'ta gerekli bildirimlerin yapılmasına ve gerekli işlemlerin yürütülmesi için Genel Müdürlüğümüze yetki verilmesine, karar vermiştir. Kamuoyuna duyurulur Eklenen Dökümanlar EK: 1 Esas Sözleşme (Madde 6).pdf Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

171

OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel) KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel) Özet Bilgi Irak, Kerkük Valiliği ile İmzalanan İndirici Trafo Merkezi için Yapılan Sözleşmeler Hk

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Özet Bilgi Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim Sermaye Piyasası Araçlarına

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. Özel Durum Açıklaması (Genel) Özet Bilgi Özel Durum Açıklaması(Genel)

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. Özel Durum Açıklaması (Genel) Özet Bilgi Özel Durum Açıklaması(Genel) KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Özel Durum Açıklaması (Genel) Özet Bilgi Özel Durum Açıklaması(Genel) Özel Durum Açıklaması (Genel) Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler

Detaylı

OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. / OSTIM [] :01:48

OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. / OSTIM [] :01:48 / OSTIM [] 09.06.2016 18:01:48 Özel Durum Açıklaması (Güncelleme) 1 ABDULLAH ÇÖRTÜ 2 Sıtkı ÖZTUNA Genel Müdür Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 09.06.2016 17:59:14 09.06.2016 18:01:25 Ortaklığın Adresi

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan

Detaylı

OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel) KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Özel Durum Açıklaması (Genel) Özet Bilgi Ostim Prestij Projesi ile İlgili SPK Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15-1) 23.Maddesinin 7.Fıkrası Çerçevesinde Yapılan Özel Durum Güncellemesi

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ALARKO HOLDİNG A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ALARKO HOLDİNG A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU ALARKO HOLDİNG A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme

Detaylı

AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. TAT GIDA SANAYİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. TAT GIDA SANAYİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU TAT GIDA SANAYİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama

Detaylı

ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / ALKA, 2014 [] :57:56 ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / ALKA, 2014 [] :57:56 ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / ALKA, 2014 [] 26.03.2014 16:57:56 Genel Kurul Toplantısı Sonucu 1 2 Mehmet Tekin SALT Mustafa Nafiz GÜRESTİ GENEL MÜDÜR MUHASEBE MÜDÜRÜ ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. AYGAZ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. AYGAZ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU AYGAZ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. AKSA AKRİLİK KİMYA SANAYİİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. AKSA AKRİLİK KİMYA SANAYİİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU AKSA AKRİLİK KİMYA SANAYİİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ALARKO CARRIER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ALARKO CARRIER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU ALARKO CARRIER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. TAT GIDA SANAYİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. TAT GIDA SANAYİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU TAT GIDA SANAYİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Sermaye Artırımı İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Sermaye Artırımı İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. Sermaye Artırımı İşlemlerine İlişkin Bildirim Sermaye Artırımı İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. İTTİFAK HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. İTTİFAK HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU İTTİFAK HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. AYES ÇELİK HASIR VE ÇİT SANAYİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. AYES ÇELİK HASIR VE ÇİT SANAYİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU AYES ÇELİK HASIR VE ÇİT SANAYİ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. EURO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. EURO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU EURO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme

Detaylı

OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. / OSTIM [] :45:02 Özel Durum Açıklaması (Genel)

OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. / OSTIM [] :45:02 Özel Durum Açıklaması (Genel) / OSTIM [] 01.04.2016 194502 Özel Durum Açıklaması (Genel) 01.04.2016 193843 01.04.2016 194322 Ortaklığın Adresi 100. Yıl Bulvarı, No99/90, Ostim - ANKARA Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. AYGAZ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. AYGAZ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU AYGAZ A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Detaylı

Detay Ana Sayfa Detay

Detay Ana Sayfa Detay English Yardım İletişim BİLDİRİM SORGULARI ŞİRKETLER YATIRIM FONLARI KAP HAKKINDA MEVZUAT VE DÜZENLEMELER Detay Ana Sayfa Detay İmzasız Görüntüle Ek dosyalar HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. / HEKTS, 2015 [] 27.03.2015

Detaylı

T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. / TCZB [] :56:

T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. / TCZB [] :56: T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. / TCZB [] 31.3.216 18:56:16 216-38 Genel Kurul Toplantısı Sonucu Ortaklığın Adresi Anafartalar Mah. Atatürk Bul. No: 8, 617 : Ulus / ANKARA Telefon ve Faks Numarası : -312 584

Detaylı

Manisa OSB 1.Kısım Keçiliköyosb Mahallesi Cumhuriyet Cad.No:1 Yunusemre/MANİSA Telefon ve Faks Numarası : TEL: FAX:

Manisa OSB 1.Kısım Keçiliköyosb Mahallesi Cumhuriyet Cad.No:1 Yunusemre/MANİSA Telefon ve Faks Numarası : TEL: FAX: 21300 - Esas Sözleşme Tadili / KLMSN [] 20.04.2015 18:23:58 Esas Sözleşme Tadili 1 TEVFİK GÜNHAN GENEL MÜDÜR 20.04.2015 18:21:05 2 SERKAN UYANIK MALİ İŞLER DİREKTÖRÜ 20.04.2015 18:23:35 Ortaklığın Adresi

Detaylı

KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / KARTN [] :39:52 Genel Kurul Toplantısı Sonucu

KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / KARTN [] :39:52 Genel Kurul Toplantısı Sonucu KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / KARTN [] 02.05.2012 14:39:52 Genel Kurul Toplantısı Sonucu Ortaklığın Adresi : Prof. Dr. Bülent Tarcan Sok./Cad. Pak İş MerkeziNo:5K:3Gayrettepe/Beşiktaş/İSTANBUL

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. TEMAPOL POLİMER PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. TEMAPOL POLİMER PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU TEMAPOL POLİMER PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan

Detaylı

OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. / OSTIM [] :14:11 Maddi Duran Varlık Alımı

OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. / OSTIM [] :14:11 Maddi Duran Varlık Alımı / OSTIM [] 30.12.2015 17:14:11 Maddi Duran Varlık Alımı 1 ABDULLAH ÇÖRTÜ 2 Sıtkı ÖZTUNA Genel Müdür Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 30.12.2015 17:09:22 30.12.2015 17:13:11 Ortaklığın Adresi 100. Yıl Bulvarı,

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama

Detaylı

EİS ECZACIBAŞI İLAÇ, SINAİ VE FİNANSAL YATIRIMLAR 2017

EİS ECZACIBAŞI İLAÇ, SINAİ VE FİNANSAL YATIRIMLAR 2017 TARİH: 05.01.2017 15:43:09 - Özel Durum Açıklaması (Güncelleme) Özet Bilgi: Eczacıbaşı-Monrol Nükleer Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin %100'üne sahip olduğu Capintec, Inc.'nın satışına yönelik işlemler

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama

Detaylı

Hayır (No) Hayır (No) yoktur. Hayır (No) DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. Hangi Faaliyet Dönemi İçin Seçildiği 2017

Hayır (No) Hayır (No) yoktur. Hayır (No) DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. Hangi Faaliyet Dönemi İçin Seçildiği 2017 Bağımsız Denetim Kuruluşunun Belirlenmesi Gönderim Tarihi:12.04.2017 18:21:21 2017 Mali Yılı Bağımsız Denetim Şirketi Önerisi İlgili Şirketler İlgili Fonlar [KLMSN] [] Türkç e Bağımsız Denetim Kuruluşunun

Detaylı

HEKTS(Eski),TRAHEKTS91E4 0, ,

HEKTS(Eski),TRAHEKTS91E4 0, , İmzasız Görüntüle Ek dosyalar HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. / HEKTS, 2016 [HEKTS] 28.03.2016 17:21:15 Genel Kurul Toplantısı Sonucu 1 NERİMAN YEMENLİ MUHASEBE MÜDÜRÜ HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. 28.03.2016 16:50:14 2

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama

Detaylı

TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. / TURGG, 2016 [] :08:34

TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. / TURGG, 2016 [] :08:34 TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. / TURGG, 2016 [] 24.02.2016 11:08:34 Genel Kurul Toplantısı Çağrısı 1 ERİM ÖZMAN 2 ALİ NURİ TÜRKER ŞİRKET PERSONELİ YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ TÜRKER

Detaylı

ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. / ULKER, 2014 [] 04.04.2014 17:06:20 ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş.

ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. / ULKER, 2014 [] 04.04.2014 17:06:20 ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. / ULKER, 204 [] 04.04.204 7:06:20 Genel Kurul Kararları Tescili 04.04.204 7:05:53 Adres Kısıklı Mah. Ferah Cad. No: Büyük Çamlıca Üsküdar İstanbul Telefon 22-5676800 Faks 22-302828 İlişkiler Birimi Telefon

Detaylı

23 MAYIS 2015 TARİHİNDE YAPILACAK OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

23 MAYIS 2015 TARİHİNDE YAPILACAK OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI 23 MAYIS 2015 TARİHİNDE YAPILACAK OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI Şirketimizin 2014 Mali Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü saat 14:00 de, Cevat Dündar

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. BOSSA TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ T.A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. BOSSA TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ T.A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU BOSSA TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ T.A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. SAN-EL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. SAN-EL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU SAN-EL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme

Detaylı

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi - Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi - Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri Gönderim Tarihi:29.09.206 8:25:58 Bildirim Tipi:ODA Yıl: Periyot: Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri Hakkında İlgili Şirketler İlgili Fonlar [TKURU] [] Türkç

Detaylı

MUTLU YATIRIM PROJE VE GAYRİMENKUL GELİŞTİRME A.Ş. / MUTGG, 2015 [] 27.02.2015 11:10:02

MUTLU YATIRIM PROJE VE GAYRİMENKUL GELİŞTİRME A.Ş. / MUTGG, 2015 [] 27.02.2015 11:10:02 MUTLU YATIRIM PROJE VE GAYRİMENKUL GELİŞTİRME A.Ş. / MUTGG, 2015 [] 27.02.2015 11:10:02 Genel Kurul Toplantısı Çağrısı 1 ATTİLA TÜRKER 2 ALİ NURİ TÜRKER YÖNETİM KURULU BAŞKANI YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ

Detaylı

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi - Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi - Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel) Gönderim Tarihi:09.05.2017 15:42:11 2017 1. Çeyrek Yatırımcı Sunumu Şirketler Fonlar Türkç e Özel Durum Açıklaması (Genel) Yapılan Açıklama

Detaylı

TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI

TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI İNDEKS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİC. A.Ş. 16.05.2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI Şirketimiz 2015 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısı,

Detaylı

DOĞTAŞ KELEBEK MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / DGKLB [] :34:15

DOĞTAŞ KELEBEK MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / DGKLB [] :34:15 / DGKLB [] 8:34:5 Bilgilendirme Politikası 7:55:30 8:00:5 Ortaklığın Adresi Rüzgarlıbahçe Mahallesi Kavak Sokak No:3/ : B blok Kat:5 Kavacık Beykoz İstanbul Telefon ve Faks Numarası : 26 322 00 90-26 322

Detaylı

https://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=519852

https://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=519852 https://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=519852 1 / 1 01.04.2016 18:56 English Ek dosyalar AKENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. / AKENR [] 01.04.2016 18:52:10 Özel Durum Açıklaması (Genel)

Detaylı

ECZACIBAŞI YATIRIM HOLDİNG ORTAKLIĞI A.Ş. / ECZYT [INTEM] :21:44

ECZACIBAŞI YATIRIM HOLDİNG ORTAKLIĞI A.Ş. / ECZYT [INTEM] :21:44 ECZACIBAŞI YATIRIM HOLDİNG ORTAKLIĞI A.Ş. / ECZYT [INTEM] 19.12.2013 09:21:44 Hisse Alım Satım Bildirimi Ortaklığın Adresi : Büyükdere Cad. No:185, Kanyon Ofis 34394 Levent -İstanbul Telefon ve Faks No.

Detaylı

TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI

TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI İNDEKS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİC. A.Ş. 24.05.2017 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI Şirketimiz 2017 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısı,

Detaylı

HEKTS(Eski),TRAHEKTS91E4 0,2111761 0,1794997

HEKTS(Eski),TRAHEKTS91E4 0,2111761 0,1794997 İmzasız Görüntüle Ek dosyalar HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. / HEKTS, 2013 [] 29.03.2013 18:18:21 Genel Kurul Toplantısı Sonucu 1 HATİCE BAHAR EMEKLİ MUHASEBE MÜDÜRÜ HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. 29.03.2013 18:13:27 2

Detaylı

AKSİGORTA A.Ş. / AKGRT, 2016 [] :46:15. Genel Kurul Toplantısı Çağrısı

AKSİGORTA A.Ş. / AKGRT, 2016 [] :46:15. Genel Kurul Toplantısı Çağrısı AKSİGORTA A.Ş. / AKGRT, 2016 [] 19.02.2016 15:46:15 Genel Kurul Toplantısı Çağrısı Adres Poligon Caddesi Buyaka 2 Sitesi Kule:1 Kat:0-6 34771 Ümraniye/İSTANBUL Telefon 216-2808888 Faks 216-2808800 Yatırımcı/Pay

Detaylı

Özel Durum Açıklaması. Tarih : 08 Nisan 2009. Konu : Genel Kurul toplantısı, kâr dağıtımı ve sermaye artırımı kararı

Özel Durum Açıklaması. Tarih : 08 Nisan 2009. Konu : Genel Kurul toplantısı, kâr dağıtımı ve sermaye artırımı kararı Özel Durum Açıklaması Tarih : 08 Nisan 2009 Konu : Genel Kurul toplantısı, kâr dağıtımı ve sermaye artırımı kararı Şirketimiz Yönetim Kurulu nun 8 Nisan 2009 tarihli toplantısında: 1- Ek-1 de yer alan

Detaylı

EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş NİN 28.04.2015 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 2014 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI

EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş NİN 28.04.2015 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 2014 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş NİN 28.04.2015 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 2014 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI 1 Genel Kurul İlanı EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş YÖNETİM KURULU

Detaylı

KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / KARTN [] :25:22 Özel Durum Açıklaması (Genel)

KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / KARTN [] :25:22 Özel Durum Açıklaması (Genel) KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / KARTN [] 29.03.2012 17:25:22 Özel Durum Açıklaması (Genel) Ortaklığın Adresi : Prof. Dr. Bülent Tarcan Sok./Cad. Pak İş Merkezi No:5K:3Gayrettepe/Beşiktaş/İSTANBUL

Detaylı

ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. / ULKER [] :38:07 Genel Kurul Toplantısı Sonucu

ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. / ULKER [] :38:07 Genel Kurul Toplantısı Sonucu ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. / ULKER [] 19.03.2012 17:38:07 Genel Kurul Toplantısı Sonucu Ortaklığın Adresi : Davutpaşa Cad. No:10 Topkapı - İSTANBUL Telefon ve Faks No. : (0212) 567 68 00 / (0212) 310 28

Detaylı

Konu : Olağan Genel Kurul toplantısı, Kâr Dağıtım teklifi ve Kâr Dağıtım Politikasına ilişkin Yönetim Kurulu kararı.

Konu : Olağan Genel Kurul toplantısı, Kâr Dağıtım teklifi ve Kâr Dağıtım Politikasına ilişkin Yönetim Kurulu kararı. Özel Durum Açıklaması Tarih : 04 Nisan 2008 Konu : Olağan Genel Kurul toplantısı, Kâr Dağıtım teklifi ve Kâr Dağıtım Politikasına ilişkin Yönetim Kurulu kararı. Şirketimiz Yönetim Kurulu nun 4 Nisan 2008

Detaylı

Yönetim Kurulu Üyeleri gündemde yazılı konuları sırasıyla müzakereye başladı.

Yönetim Kurulu Üyeleri gündemde yazılı konuları sırasıyla müzakereye başladı. TOPLANTI TARİHİ : 27.02.2015 TOPLANTI NUMARASI : YK/2015-06 TOPLANTI YERİ : Merkez YÖNETİM KURULU LERİ : Sn. SİNAN ERCAN GÜLÇUR : Sn. ASLI BALKIR : Sn. ÜNAL BOZKURT : Sn. MEHMET İMREGÜN : Sn. BABÜR GÖKÇEK

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme

Detaylı

Nakit Kar Payı Dağıtım Tarihi

Nakit Kar Payı Dağıtım Tarihi ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. / ULKER [] 22.05.2012 172553 Nakit Kar Payı Dağıtım Tarihi Davutpaşa Cad. No10 Topkapı - Telefon ve Faks No. (0212) 567 68 00 / (0212) 310 28 28 Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri

Detaylı

Yönetim Kurulu Üyeleri gündemde yazılı konuları sırasıyla müzakereye başladı.

Yönetim Kurulu Üyeleri gündemde yazılı konuları sırasıyla müzakereye başladı. TOPLANTI TARİHİ : 26.02.2014 TOPLANTI NUMARASI : YK/2014-03 TOPLANTI YERİ : Merkez YÖNETİM KURULU LERİ : Sn. SİNAN ERCAN GÜLÇUR : Sn. ASLI BALKIR : Sn. ÜNAL BOZKURT : Sn. MEHMET İMREGÜN : Sn. BABÜR GÖKÇEK

Detaylı

DEMİSAŞ DÖKÜM EMAYE MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş. / DMSAS [] :38:32

DEMİSAŞ DÖKÜM EMAYE MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş. / DMSAS [] :38:32 / DMSAS [] 24.11.2015 153832 1 HAKAN 2 HÜSEYİN 24.11.2015 153210 24.11.2015 153534 Emek Mah. Aşıroğlu Cad. No147 Darıca Kocaeli Telefon ve Faks Numarası Tel0 262 677 46 00 Faks 0 262 677 46 99 yatirimci.iliskileri@demisas.com.tr

Detaylı

DEMİSAŞ DÖKÜM EMAYE MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş. / DMSAS [] 25.12.2014 12:22:34

DEMİSAŞ DÖKÜM EMAYE MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş. / DMSAS [] 25.12.2014 12:22:34 / DMSAS [] 25.12.2014 122234 1 HAKAN 25.12.2014 122006 25.12.2014 122206 Emek Mah. Aşıroğlu Cad. No147 41700 Darıca Kocaeli Telefon ve Faks Numarası Tel 0 262 677 46 00 Faks 0 262 677 46 99 huseyin.konanc@demisas.com.tr

Detaylı

TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. / TURGG [] 18.11.2015 15:05:35

TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. / TURGG [] 18.11.2015 15:05:35 TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. / TURGG [] 18.11.2015 15:05:35 Özel Durum Açıklaması (Güncelleme) Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya Acıbadem Ortaklığın Adresi : Sitesi Kent Etabı A Blok

Detaylı

ADEL, ALCAR, ALGYO, BRSAN, BRYAT, GENTS, KARTN, KUYAS, PNSUT, SISE TEMETT Ü NET ORAN % TEMETT Ü BRÜT ORAN İŞLEM. Nakit Temett ü Ödeme 61,2 72

ADEL, ALCAR, ALGYO, BRSAN, BRYAT, GENTS, KARTN, KUYAS, PNSUT, SISE TEMETT Ü NET ORAN % TEMETT Ü BRÜT ORAN İŞLEM. Nakit Temett ü Ödeme 61,2 72 MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. Pay Mali Hak Kullanım İşlemi - Nakit Gönderim Tarihi:02.06.2017 16:45:28 İlgili Şirketler Hak Kullanım İşlemleri ADEL, ALCAR, ALGYO, BRSAN, BRYAT, GENTS, KARTN, KUYAS, PNSUT,

Detaylı

07/04/2014 Tarihli Olağan Genel Kurul Ek Bilgi Dokümanı. Oy Kullanma Yöntemi tarihli ortaklık yapısı;

07/04/2014 Tarihli Olağan Genel Kurul Ek Bilgi Dokümanı. Oy Kullanma Yöntemi tarihli ortaklık yapısı; Oy Kullanma Yöntemi Toplantıya kendisi veya vekilleri vasıtasıyla katılan ortaklar el kaldırmak suretiyle toplantıda oy kullanabileceklerdir. 13.03.2014 tarihli ortaklık yapısı; A grubu imtiyazlı paylara

Detaylı

HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. 2012 YILI GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. 2012 YILI GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DOKÜMANI HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. 212 YILI GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DOKÜMANI OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ 1- Açılış, Başkanlık Divanının oluşturulması ve saygı duruşu, 2- Genel Kurul toplantı tutanağının imzalanması

Detaylı

TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİNE İLİŞKİN AÇIKLAMALARIMIZ

TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİNE İLİŞKİN AÇIKLAMALARIMIZ 08.05.2008 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİNE İLİŞKİN AÇIKLAMALARIMIZ 1. Açılış ve Başkanlık Divanı seçimi Türk Ticaret Kanunu (TTK) ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayımlanan Sermaye

Detaylı

ERBOSAN ERCİYAS BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. / ERBOS [] 15.03.2013 13:01:27. : Tel: 0(352) 3113511 Faks:0(352) 3113516

ERBOSAN ERCİYAS BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. / ERBOS [] 15.03.2013 13:01:27. : Tel: 0(352) 3113511 Faks:0(352) 3113516 ERBOSAN ERCİYAS BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. / ERBOS [] 15.03.2013 130127 Anbar Mahallesi 895. Sokak No9 Melikgazi KAYSERİ Telefon ve Faks No. Tel 0(352) 3113511 Faks0(352) 3113516 Ortaklığın Biriminin

Detaylı

PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. 29 MART 2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. 29 MART 2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. 29 MART 2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Şirketimiz 2015 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısı, aşağıdaki gündemdeki

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. KARSUSAN KARADENİZ SU ÜRÜNLERİ SANAYİİ A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. KARSUSAN KARADENİZ SU ÜRÜNLERİ SANAYİİ A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KARSUSAN KARADENİZ SU ÜRÜNLERİ SANAYİİ A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan

Detaylı

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi - Özel Durum Açıklaması (Genel) İlgili Şirketler İlgili Fonlar [] [] Türkç e Özel Durum Açıklaması (Genel) Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No) Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın

Detaylı

YİMPAŞ YOZGAT İHTİYAÇ MADDELERİ PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN DUYURU

YİMPAŞ YOZGAT İHTİYAÇ MADDELERİ PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN DUYURU YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN DUYURU Şirketimizin 2013 ve 2014 yıllarına ait Olağan Genel Kurul Toplantısı, 11.09.2017 tarihinde çoğunluk sağlanamadığından dolayı yapılamamış olup, 09.10.2017 Pazartesi

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. BANTAŞ BANDIRMA AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. BANTAŞ BANDIRMA AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU BANTAŞ BANDIRMA AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan

Detaylı

PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş. 30 MART 2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş. 30 MART 2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş. 30 MART 2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Şirketimiz 2015 yılına ilişkin Pay Sahipleri Olağan Genel Kurul Toplantısı, aşağıdaki

Detaylı

SERMAYE PİYASASI KURULU DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA EK AÇIKLAMALARIMIZ

SERMAYE PİYASASI KURULU DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA EK AÇIKLAMALARIMIZ SÖNMEZ FİLAMENT SENTETİK İPLİK VE ELYAF SANAYİİ A.Ş. 13.06.2017 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI Şirketimizin 2016 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısı aşağıdaki

Detaylı

BURÇELİK VANA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İDARE MECLİSİ BAŞKANLIĞI NDAN

BURÇELİK VANA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İDARE MECLİSİ BAŞKANLIĞI NDAN BURÇELİK VANA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İDARE MECLİSİ BAŞKANLIĞI NDAN Şirketimizin 2015 hesap dönemine ait Olağan Genel Kurulu aşağıdaki gündemi görüşerek karara bağlamak üzere, 17 Mayıs 2016 Salı günü saat

Detaylı

BSH EV ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN 31 MART 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI NA DAVET

BSH EV ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN 31 MART 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI NA DAVET BSH EV ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN 31 MART 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI NA DAVET İstanbul Ticaret Sicil Memurluğu nun 128825 sicil numarasında

Detaylı

ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. / CEMAS, 2016 [] :39:44. Genel Kurul Toplantısı Sonucu

ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. / CEMAS, 2016 [] :39:44. Genel Kurul Toplantısı Sonucu ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. / CEMAS, 2016 [] 12.05.2016 15:39:44 Genel Kurul Toplantısı Sonucu 1 RIZA KUTLU IŞIK YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. 12.05.2016 15:36:16 Adres ANKARA ASFALTI 12.KM

Detaylı

LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Finansal Duran Varlık Edinimi. Özet Bilgi. Gönderim Tarihi: :09:49 Bildirim Tipi:ODA

LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Finansal Duran Varlık Edinimi. Özet Bilgi. Gönderim Tarihi: :09:49 Bildirim Tipi:ODA Finansal Duran Varlık Edinimi Gönderim Tarihi:12.09.2017 14:09:49 Bağlı Ortaklık Kuruluşu Hakkında Türkç e Finansal Duran Varlık Edinimi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Konuya

Detaylı

TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ. A.Ş. NİN 2013 YILINA AİT 15 MAYIS 2014 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI

TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ. A.Ş. NİN 2013 YILINA AİT 15 MAYIS 2014 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ. A.Ş. NİN 213 YILINA AİT 15 MAYIS 214 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI Şirketimizin 213 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı 15 Mayıs

Detaylı

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA VE 07.09.2012 TARİHLİ (A) GRUBU İMTİYAZLI PAY SAHİPLERİ GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA VE 07.09.2012 TARİHLİ (A) GRUBU İMTİYAZLI PAY SAHİPLERİ GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET ATA YATIRIM ORTAKLIĞI ANONİM ŞİRKETİ NİN 07.09.2012 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA VE 07.09.2012 TARİHLİ (A) GRUBU İMTİYAZLI PAY SAHİPLERİ GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET - Şirketimizin 2011 faaliyet

Detaylı

DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI NA DAVET

DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI NA DAVET DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI NA DAVET Şirketimizin 2012 hesap dönemine ait Olağan Genel Kurulu, gündemindeki maddeleri görüşmek ve karara

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ALARKO HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ALARKO HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU ALARKO HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Detaylı

PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. 25 MART 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. 25 MART 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. 25 MART 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Şirketimiz 2014 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısı, aşağıdaki gündemdeki

Detaylı

SPK Kayda Alma / Onay Bildirimi

SPK Kayda Alma / Onay Bildirimi ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. / ULKER [] 26.01.2012 104615 SPK Kayda Alma / Onay Bildirimi Davutpaşa Cad. No10 Topkapı - Telefon ve Faks No. (0212) 567 68 00 - (0212) 310 28 28 Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri

Detaylı

08 NİSAN 2017 TARİHİNDE YAPILACAK OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

08 NİSAN 2017 TARİHİNDE YAPILACAK OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI 08 NİSAN 2017 TARİHİNDE YAPILACAK OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI Şirketimizin 2016 Mali Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı aşağıdaki gündemi görüşüp, karara bağlamak üzere 08 NİSAN

Detaylı

EİS ECZACIBAŞI İLAÇ, SINAİ VE FİNANSAL YATIRIMLAR 2017

EİS ECZACIBAŞI İLAÇ, SINAİ VE FİNANSAL YATIRIMLAR 2017 TARİH: 05.01.2017 15:43:09 - Özel Durum Açıklaması (Güncelleme) Özet Bilgi: Eczacıbaşı-Monrol Nükleer Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin %100'üne sahip olduğu Capintec, Inc.'nın satışına yönelik işlemler

Detaylı

Şirketimizin Yönetim Kurulu 30.6.2015 tarih ve 603 no ile, aşağıda belirtilen Yönetim Kurulu Görev Bölümü ve Komite Seçimleri hk. kararını almıştır.

Şirketimizin Yönetim Kurulu 30.6.2015 tarih ve 603 no ile, aşağıda belirtilen Yönetim Kurulu Görev Bölümü ve Komite Seçimleri hk. kararını almıştır. KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU [ALCTL] 18.08.2015 14:33:21 Pay Alım Satım Bildirimi Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No:15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Morgan Stanley & Co. International plc tarafından

Detaylı

AE ARMA ELEKTROPANÇ ELEKTROMEKANİK SANAYİ MÜHENDİSLİK TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul Bildirimi

AE ARMA ELEKTROPANÇ ELEKTROMEKANİK SANAYİ MÜHENDİSLİK TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul Bildirimi KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU AE ARMA ELEKTROPANÇ ELEKTROMEKANİK SANAYİ MÜHENDİSLİK TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul Bildirimi Özet Bilgi 2016 Yılı Olağan Genel Kurulu Toplantı Sonucu Genel Kurul İşlemlerine

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan

Detaylı