HAKKIMIZDA MAÇA ÜRETİMİ REKLAMASYON KALIPLAMA HİZMETLER. 1

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "HAKKIMIZDA MAÇA ÜRETİMİ REKLAMASYON KALIPLAMA HİZMETLER. www.estal.com.tr 1"

Transkript

1 HAKKIMIZDA ESTAL konusunda uzman bir ekipten oluşan kadrosuyla, makine imalatı ve mühendislik alanlarında demir ve demir dışı döküm sanayisine hizmet vermektedir. Başlıca uzmanlık alanlarımız olan maça üretimi, kum hazırlama, kalıplama ve reklamasyon gibi konularda farklı taleplere yönelik özel çözümler üretmekteyiz. Müşterilerimizle olan iletişimimiz ve ilişkilerimize verdiğimiz değer bizi sektördeki diğer oyunculardan farklı kılmakla kalmayıp iş anlayışımızı zenginleştirmektedir. Şirket kültürümüzün en önemli bileşenlerinden biri olan yenilik ve gelecek odaklı vizyonumuz, ürün ve üretim süreçlerimizi en yeni teknolojik gelişmelere göre güncelleyip, günümüz koşullarına uyum sağlayacak biçimde geliştirmemizi sağlar. Kurum kültürümüzün uzantılarını, müşteri memnuniyetine ve teknolojik gelişmeye verdiğimiz önemde olduğu kadar çevresel sürdürülebilirlik anlayışımızda da görebilirsiniz. Doğaya karşı sahip olduğumuz duyarlılık ve gelecek nesiller için hissettiğimiz sorumluluk gereği tasarım süreçlerinde çevre yanlısı uygulamalara ağırlık vermekteyiz.. MAÇA ÜRETİMİ REKLAMASYON KALIPLAMA HİZMETLER ESTAL Makine Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. 75. Yıl Mh. Tornacılar ve Oto Tamirciler Sitesi N Blok No: 14 ESKİŞEHİR / TÜRKİYE Tel : Fax :

2 MAÇA ÜRETİMİ SICAK KUTU MAÇA MAKİNESİ Yüksek Hassasiyette Maça Üretimi Konveyör Bant Sistemi Maça Alma Robotu Kum Dozajlama Vibratörü Elektrik veya Gaz Isıtmalı Lazerli Kum Seviye Ölçümü Hızlı Kalıp Bağlama 1-4 İstasyon Opsiyonlu PLC Kontrol Maça üretimi döküm parçalarda maliyet ve kaliteyi etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Bu sebeple işçilik, tadilat süreleri ve hurda oranlarını azaltmak için doğru maça makinası seçimi kritik bir aşamadır. Döküm sektöründe elde etmiş olduğumuz tecrübemize dayanarak, müşterilerimizin yüksek beklentileri karşılayabilecek maça makinalarının tasarım ve imalatını yapmakta, sürekli araştırmaya dayanan anlayışımız ile farklı boyutlarda maça üretimi yapan dökümhanelerin taleplerini en etkili ve yenilikçi şekilde karşılayabilmekteyiz. Otomatik maça makinalarımız yüksek kalite standartlarında, düşük maliyetli, güvenli ve hızlı operasyonları kusursuz bir şekilde yerine getirme amacıyla geliştirilmiştir. Standart serilerimize ek olarak güvenli ve verimli alt parçalardan oluşan, özel istekler doğrultusunda tasarladığımız çözümlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. 2

3 MAÇA ÜRETİMİ SOĞUK KUTU MAÇA MAKİNESİ Yatay, Dikey ve Çok Parçalı Maça Kalıpları Etkili Üfleme Sistemi PLC Kontrol Kompakt ve Dayanıklı Tasarım Tekrar Kullanılabilir Veri İşleme Sürekli Kilitleme ve Hızlı Kalıp Değişimi Düşük Operasyon Süresi Yüksek Güvenirlilik ve Kolay Bakım Farklı Katalizör Prosesleri ile Uyumlu Operasyon ve Arıza Takip Sistemi Düşük Bakım Maliyeti Maça Kalıbı Ölçüleri CBS10 CBS15 CBS25 CBS40 CBS60 CBS80 CBS100 Maks. Yükseklik (mm) Maks. Genişlik (mm) Maks. Derinlik (mm) Makine Ölçüleri Genişlik (mm) Yükseklik (mm) Derinlik (mm) Tabla Strok (mm) Yan Silindir Strok (mm) Üfleme Basıncı (bar) Üfleme Alanı (mm 2 ) 300x x x x x x x1350 Etkili Üfleme (dm 3 ) Silo Hacmi (dm 3 ) Çevrim Süresi - Üfleme, Gazlama ve Egzoz hariç (s) 16/18 18/20 20/22 24/28 28/32 32/36 36/40 Egzoz Hacmi (m 3 )

4 MAÇA ÜRETİMİ GAZ JENERATÖRÜ Hassas Sıvı Ölçümü ve Dozajlama Ayarlanabilir Mekanik Debimetre Hava Basıncı ve Sıcaklık Kontrolü Ex-Proof Motor Manyetik Kaplinli Pompa Korozyon Dayanımlı Malzeme Elektronik Zamanlayıcı Düşük Amin ve Enerji Tüketimi Manuel ve PLC Kontrolü 4KW, 8KW, 16KW, 24 KW Farklı soğuk kutu maça prosesleri ile uyumlu GM serisi gaz jeneratörleri etkili ve düşük maliyetli maça gazlama operasyonu sağlamaktadır. Özgün ısıtma sistemi sayesinde verimli ve hızlı bir şekilde mevcut maça makinaları ile uyumlu çalışmanın yanı sıra, yüksek güvenlik standartları çerçevesinde yapılan tasarımı kolay bir kullanım ve bakım prosedürüne sahiptir. GM serisi jeneratörler yüksek performansı uygun maliyette sunarak soğuk kutu maça prosesleri için en uygun tercih olmaktadır. 4

5 MAÇA ÜRETİMİ MAÇA KUMU MİKSERİ Yoğun ve Homojen Karışım Düşük Enerji Tüketimi Komple Hazne Boşaltımı Optimum Reçine Dozajlama Elektronik Tartım Sistemi Ayarlanabilir Operasyon Farklı Ölçülerde Karştırma Haznesi PLC Kontrol MM50 MM100 MM150 MM200 Kapasite (kg) Güç (kw) Yükseklik (mm) Hazne Çapı (mm) Çevrim Süresi (s) Kapasite (ton/saat) Devir (rpm)

6 MAÇA ÜRETİMİ TOPAK KIRICI Toz Filtreleme Farklı Boyutlarda Maçaların Bozumu Ağır Çalışma Koşullarına Uygun Pnömatik Konveyör ile Kum Transferi Minimum Duruş Süresi Kolay Erişim ve Temizleme Opsiyonel Kum Ayrıştırıcı TK500 TK1000 TK1500 Uzunluk (mm) Genişlik (mm) Yükseklik (mm) Kum Alım Alanı (mm x mm) 600x x x1600 Kapasite (kg/saat)

7 REKLAMASYON MEKANİK REKLAMASYON Kompakt Yapı Sade Tasarım ve Kolay Montaj Yüksek ve Alçak Seviye Kum Boşaltma Düşük Bakım Gereksinimi Artık Metal Ayrıştırma Özgün Hazne ve Elek Tasarımı Düşük Gürültü ve Enerji Sarfiyatı Yer avantajı sağlayan mekanik reklamasyon ürünleri kalıp ve maça kumlarının hızlı ve etkili bir şekilde ayrıştırılmasını sağlamakta, besleme ve boşaltım ağızları müşterilemizin istekleri doğrultusunda tasarlanmaktadır. Bakım gerektirmeyen eksantrik motorları ile verilen titreşim kuvveti sayesinde kalıp bozmanın yanı sıra maça ve reçine ayrıştırma işlemi kısmi olarak gerçekleştirilir. Aşınmaya dayanıklı levha ve elekler uzun ömürlüdür ve kolayca değiştirilebilir. Ayrıca özel ayakları sayesinde montaj zemini ile komple izolasyon sağlanmaktadır. Vibrasyon teknolojisi konusunda sahip olduğumuz tecrübe ile, geri dönüşüm ekipmanlarımız yüksek kalitede ve güvenilir şekilde dizayn edilmiştir. Mekanik reklamasyon ekipmanlarına ek olarak talep edilen kum soğutucu ve toz toplayıcılar ile beraber sunulan anahtar teslim geri dönüşüm çözümlerimiz mevcuttur. MR1 MR3 MR6 MR10 Kapasite (ton/saat) Yükleme Ağırlığı (kg) Yükleme Alanı (mm) 800x x x x1500 Vibrasyon (kw)

8 REKLAMASYON PNÖMATİK SEVK Farklı Ürünlere Dayanıklı Düşük Hava Tüketimi Minimum Parça ve Malzeme Aşınımı Kolay Kurulum Uzun Mesafeli Transfer Otomatik ve Manuel Operasyon Verimli Performans PS serisi pnömatik sevkediciler ilk yatırımi, hava tüketimi ve bakım aralığı açısından sağladığı avantajları sayesinde benzerlerinden ayrılmaktadır. Minimum ölçüde yer kaplayan tasarımı sayesinde temel kurulumu gerektirmeyen bu ürünlerin montaj ve demontajı kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Özel hava girişi sistemi ile çeşitli malzemelerin transferi yoğun fazda gerçekleşmekte ve pnömatik yalıtım ile aşınma ve operasyon maliyeti minimuma inmektedir. Benzersiz özellikleri sayesinde ürünlerimiz rakipleri arasından öne çıkmakta ve müşteri mennuniyetini bir adım ileriye taşımaktadır. Hava Tüketimi (Nm 3 /saat) Kapasite Boru Çapı (mm) 30M 50M 100M 150M 200M PS1 1 Ton/Saat PS3 3 Ton/Saat PS6 6 Ton/Saat PS10 10 Ton/Saat

9 REÇİNELİ KALIPLAMA SÜREKLİ MİKSER Tek veya Çift Kollu Kolay Söküm ve Bakım Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Yapı Reçine Pompaları ile Etkili Karıştırma Özgün Bıçak Tasarımı Hassas ve Hızlı Manipülasyon Farklı Reçine Tipleri ile Uyumlu PLC Kontrol Sistemi 270 o Tarama Alanı Dökümhanelerdeki güvenilir kalıplama ve maça operasyonları kum, reçine ve diğer katkı malzemelerinin etkili bir şekilde karıştırılmasını gerektirmektedir. Hassas ve yoğun karıştırma ürün kalitesinde önemli bir etken olduğu için tasarım yaklaşımımız müşterilerimizin sektörde rekabetçi olabilmelerini sağlamaktır. Kum mikserlerimiz etkili karıştırma işlemini uygun maliyetlerde, hasas miktar ve zamanlama ile gerçekleştirmekte, düşük bakım gerektiren tasarımı sayesinde parçalara erişim ve temizleme işlemi hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. SMT serisi maksimum karışımın yanında reçine tüketimini minimum seviyede tutmaktadır. SMT3 SMT6 SMT10 SMT15 SMT20 Kapasite (ton/saat) Helezon (kw) Reçine Pompası (kw) Sertleştirici Pompası (kw) Devir (rpm) Mafsal Uzunluğu (mm) Boşaltma Yüksekliği (mm)

10 REÇİNELİ KALIPLAMA DÖNER TABLA DT serisi döner tabla sistemleri mikser/sıkıştırma tablalarından sıyırıcı ünitelere kalıpların transferini gerçekleştirmekte, limitli çalışma alanı içerisinde yüksek üretim kapasitesi sağlamaktadır. Kullanım kolaylığı avantajı ile işçilik gereksinimi minimum seviyededir. Basit tabla mekanizması manuel veya otomatik olarak kontrol edilebilmekte, yükleme ve boşaltma operasyonları pnömatik silindirler vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. İstasyon sayısı ve ebatları müşteri istekleri doğrultusunda her türlü kalıp tipi ve üretim ihtiyacını karşılayabilecek şekilde tasarlanabilir. Maks. Kalıp Ölçüleri DT50 DT80 DT120 DT150 Uzunluk (mm) Genişlik (mm) Derinlik (mm) Ağırlık (kg) Döner Tabla Çapı (mm)

11 REÇİNELİ KALIPLAMA KALIP SIYIRICI DKS serisi kalıp sıyırıcılar hidrolik tahrikli döner mekanizması sayesinde konveyör üzerindeki derece ve kalıpların birbirinden ayrılmasını sağlamaktadır. Üretim hızını arttırmak amacıyla hızlı kalıplama sistemlerine ek olarak konvensiyonel kalıplama hatlarında da kullanılmaktadır. Dönüş hızı, hızlanma ve yavaşlama oranları gibi parametreler operatör paneli vasıtasıyla manuel olarak veya PLC sistemi ile otomatik olarak kontrol edilebilmekte ve müdahale gerektirmemektedir. Dayanıklı tasarımı uzun ömürlü tahrik elemanları ile beraber güçlü bir kilitleme ve hassas bir dönüş sağlamaktadır. Çoğu uygulama için temel kuruluma ihtiyacı yoktur ve düzenli bakım gerektiren parçalar kolayca erişilebilir. Bütün reçineli kalıplama hatlarının ihtiyacına cevap verebilecek DKS serisi kalıp sıyırıcılar farklı ebatlar ve konfigürasyonlarda temin edilebilmektedir. Maks. Kalıp Ölçüleri DKS150 DKS500 DKS1000 DKS6000 Uzunluk (mm) Genişlik (mm) Derinlik (mm)

12 REÇİNELİ KALIPLAMA SIKIŞTIRMA TABLASI Kolay ve Hızlı Kalıp Transferi Güçlü ve Seri Kaldıraç Düzeneği Ayarlanabilen Hız ve Kuvvet Kontrolü Serbest veya Tahrikli Rulolar Hassas Kalıp Sıkıştırması Mevcut Konveyörlere Uygun Ağır Çalışma Koşullarına Dayanıklı Kalıp homojenliğini sağlamak için kullanılan ve etkili bir kalıplama prosesi için gerekli olan sıkıştırma tablaları dökümhanelerin vazgeçilmez ekipmanlarından birisidir. ST serisi tablalarda transfer ve titreşim operasyonları verimli bir şekilde çalışarak derece ve maça kutularında mükemmel kalıplamayı sağlamaktadır. Transfer ruloları kalıbin büyüklüğüne göre hidrolik veya pnömatik silindirlerle desteklenmekte olup, yüksek frekanslı vibratör motorlar kalıp ağırlığından etkilenmeyecek şekilde sıkıştırma işlemini yerine getirir. ST serisinin sahip olduğu bu özellikler, ürünlerimizi maksimum hassasiyette kalıplama işlemleri için birinci tercih yapmaktadır. ST1000 ST2000 ST3000 Kapasite (kg) Tabla Boyutu (mm) 820x x x2217 Alan (mm) 871x x x2664 Rulo Ölçüsü (mm) 89x800 89x x1600 Yükseklik (mm)

13 REÇİNELİ KALIPLAMA KALIP MANİPÜLATÖRÜ Farklı ebatlarda temin edilebilen KM serisi kalıp manipülatörleri kolay ve ergonomik kullanım için tasarlanmıştır. Kalıp ve derecelerin sıkıştırma, kaldırma ve döndürme işlemlerinde kullanılarak kalıp kapama sırasında işgücü gereksinimini ve operasyon süresini azaltmaktadır. Maksimum seviyede çalışan güvenliğini sağlarken, kalıp hasarlarını önemli ölçüde engeller. Dayanıklı çelik konstrüksiyon farklı tipte tahrik elemanları ile beraber (hidrolik, pnömatik, elektrik) emniyetli bir manipülasyon sağlamaktadır. Güvenli sıkma, özel tutucu aparatlar yardımıyla mekanizma kollarının gerekli pozisyona kapatılmasıyla manuel veya otomatik olarak yapılmaktadır. Diğer ESTAL ürünlerinde olduğu gibi, KM serisi manipülatörler de müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanabilir. KM300 KM500 KM1000 KM2000 KM3000 KM4000 Maks. Kalıp Ağırlığı (kg) Maks. Sıkıştırma Ölçüsü (mm) Min. Sıkıştırma Ölçüsü (mm) Dönme Yarıçapı (mm) Toplam Yükseklik (mm) Tutucu Ölçüsü (mm) 75x450 75x450 75x x x x750 Tahrikli Döndürme (mm) Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel Var Var Var 13

14 REÇİNELİ KALIPLAMA KALIP BOYAMA Dökümhanelerde kalıp boyama operasyonları KBM serisi istasyonlar sayesinde detaylı bir şekilde yapılabilmektedir. Kalıplar emniyetli bir şekilde sıkıştırılıp uygun pozisyona getirildikten sonra boya kimyasalı kalıba kolaylıkla enjekte edilip boyanır. Dayanıklı yapısı sayesinde hareket mekanizması uzun ömürlüdür ve minimum bakım gerektirir. Otomatik veya manuel olarak kontrol edilebilen çift sıkıştırma sistemi değişen kalıp ağırlıkları için güvenli bir kullanım sağlar. Mevcut kalıp hatlarına kolaylıkla entegre edilebilen KBM serisi yüksek güvenlik ve verim ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilmektedir. Maks. Kalıp Ölçüleri KBM1000 KBM2000 KBM3000 KBM4000 Uzunluk (mm) Genişlik (mm) Derinlik (mm)

15 HİZMETLER EĞİTİM Sunduğumuz eğitim programları deneyimli kadro için uzmanlık eğitimi ve yeni personel için temel eğitimi kapsamaktadır. İmalat ve bakım ekibi için tasarladığımız uygulamalı eğitimlerimiz saha mühendisleri ve teknik ekip tarafından gerçekleştirilmekte, özellikle ekipman kullanımı ve arıza tespiti gibi konular başta olmak üzere personeliniz pek çok farklı konuda bilgilendirilmektedir. Eğitimlerini tamamlayan çalışanlarınız tesisinizden yüksek verim almanızı sağlarken size rekabet üstünlüğü kazandırır. UZMANLIK ALANLARIMIZ Kalıplama ve Maça İmalatı Soğutma ve Temizleme Ergitme ve Döküm Talaşlı İmalat Aparat ve Fikstür Tasarımı Kaynak Çevre ve Atık Yönetimi Operasyon yöneticileri, teknik ekipler ve bakım personeline özel tasarlanmış eğitim programları aşağıdaki konulara eğilerek operasyon süreçlerinin iyileştirilmesini sağlar: Zamansız duruşları engelleme Önemli ekipmanları koruma Sistem hatalarına engel olma Arıza tespiti Operasyon ve bakım maliyetlerini azaltma 15

16 HİZMETLER DANIŞMANLIK Döküm sektöründe kullanılan teknolojiler her geçen gün değişip gelişmekte ve yeni ihtiyaçları karşılayacak yeni çözümler ortaya çıkmaktadır. Bu teknolojiler kalite optimizasyonu, hurda azaltımı, üretim verimliliği, enerji ve maliyet tasarrufu sağladığından karlılık için büyük önem taşımaktadır. Mühendislerimiz sektördeki teknolojik gelişmeleri takip edip müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre onları bilgilendirmektedir. Yenilikçi anlayışımız sektördeki performans ve karlılık artışı sağlayacak fırsatların tespitini kolaylaştırırken, bu fırsatların müşterilerimize aktarımı sahip olduğumuz yakın diyalog ve işbirliği ilkeleri çerçevesinde gerçekleşmektedir. UYGULAMALARIMIZ Tesis Optimizasyonu Dökümhane Kurulum Denetim ve Benchmark Dökümantasyon ve Sertifikasyon Teknik Fizibilite Çalışması Tesis Planlama Proses Kontrol ve Otomasyon Modenizasyon Ekipman Seçimi Maliyet Analizi Uluslararası platformdaki güncel uygulamalar hakkında bilgi ve deneyimlerimiz sayesinde gelişime açık alanları saptayıp, bu alanlarda gelir/gider ekseninde uygun çözümler tavsiye etmekte ve bu çözümleri hayata geçirmekteyiz. Uygulama aşamasında mühendislerimiz yönetici ve çalışanlarla yakın irtibat halinde projeye başından sonuna kadar destek vererek hedeflenen çözümlerin başarılı bir şekilde yerine getirilmesini sağlar. 16

17 HİZMETLER SERVİS ve YEDEK PARÇA Tecrübeli çalışanlarımız, maksimum performans ve yüksek kalite için güvencenizdir. Bu güvence kapsamında en hızlı kurulum, devreye alma ve yedek parça teslimatıyla birlikte kalifiye mühendis kadromuz her zaman sizinle iletişim halindedir. Ekipmanınıza uygun, kurulumu kolay, uzun ömürlü her türlü yedek parçayı tedarik ederek işletmenizden kesintisiz verim elde etmenizi sağlamaktayız. Kendi imalatımız olan ürünlere ek olarak, farklı markalar için servis ve yedek parça hizmeti sunmaktayız. HİZMET VERDİĞİMİZ BAZI MARKALAR Disa Laempe General Kinematics OMSG Wheelabrator Pangborn Klann Ekipman arızası ve lokasyonu farketmeksizin, deneyimli ekibimiz her zaman müşterilerimizin yardımına hazırdır. İster acil durum müdahalesi ister planlı muayene olsun, saha mühendislerimiz ihtiyaç duyduğunuz her an size destek verebilir. Düzenli muayeneler ve bakımlarla gerçekleşmesi muhtemel arızaların önüne geçebilir, acil müdahale ihtiyacı olmadan sistem kesintilerini engelleyebilirsiniz. Sürekli sizinle iletişim halinde deneyimli bir çalışanımızın bulunması bakım zamanı ve masraflarınızın azalmasını da sağlayacaktır. Son olarak, işin tamamlanması üzerine size sunacağımız geri bildirim ve önerileri tesis performansını artırma amaçlı değerlendirebilirsiniz. 17

18 HİZMETLER MAKİNE REVİZYONU Günümüzün rekabetçi döküm sektöründe ürün ve hizmetlerin sürekli gelişim halinde ve farklı ihtiyaçları karşılayacak esneklikte olması gerekir. Yeni teknolojilerin ortaya çıkmasıyla, bu beklentileri karşılayacak teknolojilerden haberdar olacak ve tarafımızca sağlanacak teknik destek ile birlikte bu teknolojileri mevcut proseslerinizde kullanma avantajını yakalayacaksınız. ESTAL uzmanlığı ile sunacağımız makine ve ekipman yenileme hizmetleri mevcut üretim kabiliyetinizi arttırıp, içinde bulunduğunuz pazarda rakiplerinize fark atmanızı sağlayacaktır. Ekibimiz, makina yenileme ve revizyon aşamalarında size rehberlik ederek yeni ürünlerinizi etkili bir şekilde kullanmanızı sağlar. Mühendislik tasarımından makina modifikasyonlarına ve yazılım düzenlemelerine kadar çalışanlarımız tüm ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler getirmekte, hızlı ve etkili çözümler içeren yaklaşımlara odaklanmaktayız. Dönüşümün zorluk seviyesine bağlı olarak, ekipman yenileme ve modifikasyon hizmetleri tesislerinizde minimum kesinti süresiyle gerçekleşmektedir. Küçük veya büyük ölçekli her türlü müdahalede teknik uzmanlarımızın spesifik ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet sağlayacağından emin olabilirsiniz. HİZMET VERDİĞİMİZ BAZI ÜRÜN GRUPLARI Maça Makineleri Kalıplama Makineleri Kalıplama Hatları Kumlama Makineleri Konveyör ve Sevkediciler Reklamasyon Ekipmanları Taşlama Tezgahları Ocak ve Potalar Mikserler 18

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans Kazandıran Güç MS SERİSİ Redüktörlü Giyotin Makas Yüksek Hız Doğru Verimli Performans 1 Kazandıran Güç Durmazlar son teknoloji ile donatılmış CNC makineleri, deneyimli mühendisleri ve yalın üretim teknikleriyle

Detaylı

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans Kazandıran Güç MS SERİSİ Redüktörlü Giyotin Makas Yüksek Hız Doğru Verimli Performans 1 2 Kazandıran Güç Durmazlar son teknoloji ile donatılmış CNC makineleri, deneyimli mühendisleri ve yalın üretim teknikleriyle

Detaylı

Elektronik Paketleme makinesi tam otomatik besleme ünitesiyle birlikte, yüksek üretim

Elektronik Paketleme makinesi tam otomatik besleme ünitesiyle birlikte, yüksek üretim TEKNOPAC 300 Elektronik Paketleme makinesi tam otomatik besleme ünitesiyle birlikte, yüksek üretim Kapasitesi için, düzgün ürünleri sarmak üzere tasarlanmıştır. Konsol tasarımı, modüler yapısı, yüksek

Detaylı

GÜRÇAY MAKİNE HAKKINDA

GÜRÇAY MAKİNE HAKKINDA GÜRÇAY MAKİNE HAKKINDA 1994 yılında Şerafettin Gürçay tarafından kurulan Gürçay Makine, tecrübeli kadrosu ve ileri teknoloji üretim donanımıyla kısa bir süre içerisinde sektörünün önde firmalarından biri

Detaylı

SEIATSU-HSP TIPI KALIPLAMA HATTI

SEIATSU-HSP TIPI KALIPLAMA HATTI .. SEIATSU-HSP TIPI KALIPLAMA HATTI Konvensiyonel sarsma-basma presinin ekonomik ve teknolojik alternatifi max. 85 db (A) e cıkan gürültü seviyesiyle sessiz ve cevre dostu kalıplama prosesi Alt ve üst

Detaylı

Kazandıran Güç MS SERİSİ REDÜKTÖRLÜ GİYOTİN MAKAS. Kolay Kullanım Hızlı Verimli Kazandıran Ergonomik

Kazandıran Güç MS SERİSİ REDÜKTÖRLÜ GİYOTİN MAKAS. Kolay Kullanım Hızlı Verimli Kazandıran Ergonomik Kazandıran Güç MS SERİSİ REDÜKTÖRLÜ GİYOTİN MAKAS Kolay Kullanım Hızlı Verimli Kazandıran Ergonomik 1 Kazandıran Güç 2 Durmazlar son teknoloji ile donatılmış CNC makineleri, deneyimli mühendisleri ve yalın

Detaylı

REDLINE HVAC ++ PROLINE.

REDLINE HVAC ++ PROLINE. REDLINE HVAC ++ PROLINE www.gaztekmakina.com.tr Kaynaklı İmalat Sektöründe Üretim Yapan Siz Değerli Müşterilerimizin Üretim Standartlarını Geliştirmek Amacı İle Kaliteli, Hızlı Ve Ekonomik Çözümler Sunan

Detaylı

Doğru Çözüm. www.ozgurdokum.com.tr

Doğru Çözüm. www.ozgurdokum.com.tr Doğru Çözüm MADEN MAKİNE İNŞAAT TAAHHÜT MÜMESSİLLİK SAN. TİC. İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. Adres: ASO 2. ve 3. OSB Alcı Mah. 2000. Cad. No: 8 Sincan / ANKARA Tel: 0312 267 12 10-641 40 10 Faks: 0312 267

Detaylı

www.haus.com.tr DDE SERİSİ

www.haus.com.tr DDE SERİSİ www.haus.com.tr DDE SERİSİ HAUS DEKANTÖRLERİ, SEKTÖRDE YENİ STANDARTLAR BELİRLİYOR Modern ve yüksek performanslı HAUS dekantörler, kentsel ve endüstriyel atık su ile içme suyu arıtma tesisleri için tasarlanmıştır.

Detaylı

MALTECH. İç ve dış cephe sıva uygulamalarında kullanılan, yenilikçi ve güçlü bir modeldir.

MALTECH. İç ve dış cephe sıva uygulamalarında kullanılan, yenilikçi ve güçlü bir modeldir. M5 EVOLUTION - GÜÇLÜ SUPERMIX - İDEAL İç ve dış cephe sıva uygulamalarında kullanılan, yenilikçi ve güçlü bir modeldir. Turbomix özellikli sıva makinesi Kolay müdahale edilebilen su armatürü D ve R tipi

Detaylı

MAKİNE TEKNİK ÖZELLİKLERİ ERK /

MAKİNE TEKNİK ÖZELLİKLERİ ERK / MAKİNE TEKNİK ÖZELLİKLERİ ERK / 8060 4 TOPLAM GÜÇ : DİL GRUBU : MAX. KALIP BOYUTLARI : 800 x 580 mm ÜST REZİSTANS GRUBU : 80 kw TURKISH MAKİNA AĞIRLIĞI : 19.200 kg ALT REZİSTANS GRUBU : 80 kw ENGLISH MAX.

Detaylı

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler...

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler... ARKE Otomasyon Bil. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Atilla KARAÇAY Ramazan EKİN Proje & Yazılım 0.533 430 19 45 Üretim & Satış 0.533 223 13 46 atilla.karacay@arkeotomasyon.com ramazan.ekin@arkeotomasyon.com

Detaylı

Kazandıran Güç VS SERİSİ. Açı Ayarlı Hidrolik Giyotin Makas. Kusursuz Kesim Yüksek Hız Güçlü Gövde Yüksek Hassasiyet Mükemmel Verim

Kazandıran Güç VS SERİSİ. Açı Ayarlı Hidrolik Giyotin Makas. Kusursuz Kesim Yüksek Hız Güçlü Gövde Yüksek Hassasiyet Mükemmel Verim Kazandıran Güç VS SERİSİ Açı Ayarlı Hidrolik Giyotin Makas Kusursuz Kesim Yüksek Hız Güçlü Gövde Yüksek Hassasiyet Mükeel Verim 2 Kazandıran Güç Durmazlar son teknoloji ile donatılmış CNC makineleri, deneyimli

Detaylı

Kazandıran Güç VS SERİSİ. Açı Ayarlı Hidrolik Giyotin Makas. Kusursuz Kesim Yüksek Hız Güçlü Gövde Yüksek Hassasiyet Mükemmel Verim

Kazandıran Güç VS SERİSİ. Açı Ayarlı Hidrolik Giyotin Makas. Kusursuz Kesim Yüksek Hız Güçlü Gövde Yüksek Hassasiyet Mükemmel Verim Kazandıran Güç VS SERİSİ Açı Ayarlı Hidrolik Giyotin Makas Kusursuz Kesim Yüksek Hız Güçlü Gövde Yüksek Hassasiyet Mükeel Verim Kazandıran Güç Durmazlar son teknoloji ile donatılmış CNC makineleri, deneyimli

Detaylı

OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ NGT ENDÜSTRİYEL OTOMASYON PROJE VE TAAHHÜT NGT mühendislik olarak uzun yıllar otomasyon sektörüne hizmet eden deneyimli ve uzman kadromuzla, sahip olduğumuz bilgi birikim, uzmanlık

Detaylı

Üretimin Modernizasyonunda Üretim Süreçlerinin Yenileştirilmesi insansız seri üretim

Üretimin Modernizasyonunda Üretim Süreçlerinin Yenileştirilmesi insansız seri üretim Üretimin yenileştirme çalışması İş gücü, zaman ve enerji kullanımları konusunda avantaj sağlayan bir yöntemdir. Üretimin modernizasyonu Firmaların rekabet avantajlarını kazanmaları ve sürdürebilmeleri

Detaylı

YEKTAMAK Makine ve Mühendislik; YEKTAMAK müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesinden projenin teslim edilmesine kadar olan süreçte;

YEKTAMAK Makine ve Mühendislik; YEKTAMAK müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesinden projenin teslim edilmesine kadar olan süreçte; 1 HAKKIMIZDA YEKTAMAK Makine ve Mühendislik; 2013 yılında akademik geçmişe sahip ortaklar tarafından kurulmuş bir firmadır. Yeni kurulmuş olmasına rağmen 35 yıla varan tecrübeye sahip personellerinden

Detaylı

ANKARA PROFESYONEL MAKİNA KALIP PLASTİK YAPI EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ANKARA PROFESYONEL MAKİNA KALIP PLASTİK YAPI EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ANKARA PROFESYONEL MAKİNA KALIP PLASTİK YAPI EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ANKARA PROFESYONEL MAKİNA KALIP PLASTİK YAPI EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ HAKKIMIZDA ANKARA PROFESYONEL

Detaylı

MartinPlus SAHA HİZMETLERİ MONTAJ BAKIM PROSES İYİLEŞTİRME L3861 TR

MartinPlus SAHA HİZMETLERİ MONTAJ BAKIM PROSES İYİLEŞTİRME L3861 TR MartinPlus SAHA HİZMETLERİ MONTAJ BAKIM PROSES İYİLEŞTİRME L3861 TR İŞLETME MÜKEMMELLİĞİNİ YAKALAYIN DAHA FAZLA KONTROL. DAHA FAZLA VERİMLİLİK. DAHA AZ KAYNAK. MartinPLUS Saha Hizmetleri, transfer noktası

Detaylı

Yoğuşmalı gaz yakıtlı kazan Kapasite: kw TRIGON XL. Kompakt tasarım, yüksek performans

Yoğuşmalı gaz yakıtlı kazan Kapasite: kw TRIGON XL. Kompakt tasarım, yüksek performans Yoğuşmalı gaz yakıtlı kazan Kapasite: 15-57 kw TRIGON XL Kompakt tasarım, yüksek performans TRIGON XL İhtiyaçlarınıza özel esnek tasarımlar Yeni nesil çözümler TRIGON XL üstün teknolojiyi yenilikçi tasarımla

Detaylı

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri 5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profilli Bağ-Bahçe Traktörleri 2 5GL Serisi Traktörler Genel Bakış 5GL Düşük Profil, Alçak Bağ-Bahçe Uygulamaları için Yeni Çözüm Yeni John Deere

Detaylı

MESA MAKINA. Since 1979 MESA MAKİNA DÖKÜM GIDA SAN.TİC.A.Ş. Since 1979

MESA MAKINA. Since 1979 MESA MAKİNA DÖKÜM GIDA SAN.TİC.A.Ş. Since 1979 MESA MAKİNA DÖKÜM GIDA SAN.TİC.A.Ş. Tarihçe KURULUŞ Mehmet Tekelioğlu KENDI BÜNYESİNDE İLK DÖKÜM ISO 9001:2000 BVQI TARAFINDAN ISO TS 16949 BVQI TARAFINDAN OTOMATİK DÖKÜM HATTI İLE ÜRETİM OHSAS 18001:

Detaylı

Konveyörlü Tip WTM140

Konveyörlü Tip WTM140 serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama, tezgahaltı, giyotin tip, konveyörlü,

Detaylı

www.ozkanlarmakina.com.tr www.ozkanlargrup.com

www.ozkanlarmakina.com.tr www.ozkanlargrup.com www.ozkanlarmakina.com.tr www.ozkanlargrup.com 1987 den Beri Tuzla Şantiyesi / İstanbul Özkanlar Hidrolik Makine İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1987 yılında Türk sanayisine hizmet vermeye başlamıştır.

Detaylı

Yüksek verimli gaz yakıtlı çelik kazan CompactGas

Yüksek verimli gaz yakıtlı çelik kazan CompactGas Yüksek verimli gaz yakıtlı çelik kazan CompactGas Patentli alufer teknolojisi ile yüksek verim, düşük emisyon 1 CompactGas ın (1000-2800) avantajları Hoval CompactGas; konfor,ekonomi, güvenilirlik ve teknik

Detaylı

MMM ERBA MAKİNA A.Ş. TANITIM DOSYASI

MMM ERBA MAKİNA A.Ş. TANITIM DOSYASI TANITIM DOSYASI 1 HAKKIMIZDA Firmamız 2001 yılında ERBA MAKİNA LTD. ŞTİ olarak kurulmuş olup firma adı 2007 yılında MMMERBA MAKİNA A.Ş. olarak değişmiştir. Firmamız Yenikent Sanayi Sitesinde 60 m2 lik

Detaylı

TIEFENBACH. Başarımızın Sırrı Yüksek Kalite. Yeni altyapımızla geleceğe hazırız

TIEFENBACH. Başarımızın Sırrı Yüksek Kalite. Yeni altyapımızla geleceğe hazırız TIEFENBACH Başarımızın Sırrı Yüksek Kalite Tiefenbach Control Systems firması 1950 yılında DR. H Tiefenbach adıyla kurulmuştur. Bugün 90 uzman personeli ile özellikle üstün yeraltı elektrohidrolik sistemleri

Detaylı

em250 PAKETLEME MAKİNESİ serisi Paketlemede Çözümün Adresi ÖZELLİKLER OPSİYONEL ÖZELLİKLER MAKİNE DİZAYNI AVANTAJLARI PAKET TİPLERİ

em250 PAKETLEME MAKİNESİ serisi Paketlemede Çözümün Adresi ÖZELLİKLER OPSİYONEL ÖZELLİKLER MAKİNE DİZAYNI AVANTAJLARI PAKET TİPLERİ em250 PAKETLEME ÖZELLİKLER Programmable Logic Controller Sistemi Sürücü kontrollü motorlar Boşluksuz planet rediktörlü tahrik sistemleri Paslanmaz çıkış konveyör sistemi Havalı şaft bobin sistemi Bobin

Detaylı

KIRAY MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Edirne Cad. No: 96/A Ergene Tekirdağ mail: Tel. Fax

KIRAY MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Edirne Cad. No: 96/A Ergene Tekirdağ mail: Tel. Fax KIRAY MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Edirne Cad. No: 96/A Ergene Tekirdağ mail: satis@kiraymakina.com Tel. Fax. 0 282 673 71 88 Özellikle Avrupalıların pazar lideri olduğu ve ön planda kaldığı ülkemizde yerli

Detaylı

Yüksek verimli ve ekonomik merkezi sistem çözümleri

Yüksek verimli ve ekonomik merkezi sistem çözümleri [ Hava ] Şema Sayfaları Başlık şablonu Folio Medium [ Su ] [ Toprak ] [ Buderus ] Yüksek verimli ve ekonomik merkezi sistem çözümleri Isıtma Bizim İşimiz Üflemeli Brülörlü Çelik Kazanlar Merkezi ısıtmada

Detaylı

MODÜLER AKILLI PALETLEME SİSTEMİ (DİMAPS)

MODÜLER AKILLI PALETLEME SİSTEMİ (DİMAPS) MODÜLER AKILLI PALETLEME SİSTEMİ (DİMAPS) Firma Tanıtımı DİMAK DİREN MAKİNA AR-GE Yarım asırlık köklü geçmişi ve sahip olduğu bilgi birikimi ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunan Dimes Gıda Sanayi ve

Detaylı

G E N E L K A T A L O G w w w. s p t. t c 1

G E N E L K A T A L O G w w w. s p t. t c 1 G E N E L K A T A L O G www.spt.tc 1 İNDEX KATLI FIRIN RESİN HATTI 4 TEK KULE DİKEY KURUTMA FIRINI 6 ÇİFT KULE DİKEY KATALİZE FIRINI 7 BEKLETME ÜNİTESİ 10 PLAKA ÇEVİRİCİ 11 OTOMATİK SPREYLEME ÜNİTESİ 11

Detaylı

DEMİR VE ÇELİK ÜRETİM TESİSLERİ PETROKİMYA TESİSLERİ ENDÜSTRİYEL BORULAMA TESİSATI

DEMİR VE ÇELİK ÜRETİM TESİSLERİ PETROKİMYA TESİSLERİ ENDÜSTRİYEL BORULAMA TESİSATI www.promekanik.com 2011 yılında Dörtyol/Hatay da kurulmuş olan Promekanik Mühendislik Ltd. Şti, ağırlıklı olarak Demir ve Çelik Üretim Tesisleri, Petrokimya Tesisleri, Toz Toplama Sistemleri, Kaldırma

Detaylı

TÜRKÇE. hartl-crusher.com HİÇBİR ŞEY DENEYİM YERİNE GEÇEMEZ HARTL UZMANLIĞI

TÜRKÇE. hartl-crusher.com HİÇBİR ŞEY DENEYİM YERİNE GEÇEMEZ HARTL UZMANLIĞI TÜRKÇE hartl-crusher.com HİÇBİR ŞEY DENEYİM YERİNE GEÇEMEZ HARTL UZMANLIĞI HBC 650-1250 EŞSİZ - QUATTRO MOVEMENT Ayar plakasının eşsiz, yukarıya doğru yöneltilmiş konumu sayesinde benzersiz Quattro, yani

Detaylı

Lojistik ve Depolama Çözümleri

Lojistik ve Depolama Çözümleri Lojistik ve Depolama Çözümleri Hakkımızda MLA Logistics olarak sektörümüzde ki tecrübelerimizin bize kattığı duyarlılığı her alanda korumayı amaç edinmiş yapımız ve siz değerli müşterilerimizle uzun soluklu

Detaylı

SYM-300 Vibrasyon Konveyörlü SEBZE YIKAMA MAKİNESİ

SYM-300 Vibrasyon Konveyörlü SEBZE YIKAMA MAKİNESİ Konveyörlü Fritöz Sebze Yıkama Makinesi SYM-300 Vibrasyon Konveyörlü SEBZE YIKAMA MAKİNESİ Soğuksan SYM-300 Sebze yıkama makinesi büyük ölçekli mutfakların taze sebze ve meyve yıkama ihtiyaçlarını karşılamak

Detaylı

K u r a l ı n a G ö r e M e k a n i k M E K A N O R M M Ü H E N D İ S L İ K S A N. T İ C. L T D. Ş T İ.

K u r a l ı n a G ö r e M e k a n i k M E K A N O R M M Ü H E N D İ S L İ K S A N. T İ C. L T D. Ş T İ. K u r a l ı n a G ö r e M e k a n i k Faaliyet Konularımız Soğutma tesisatları Isıtma tesisatları Sıhhi tesisat Yangından Korunma tesisatları Havalandırma tesisatları Enerji verimliliği Buhar tesisatları

Detaylı

LPH 40 ENDÜSTRİYEL LİMAN EKİPMANLARI

LPH 40 ENDÜSTRİYEL LİMAN EKİPMANLARI 1 2 LPH 40 ENDÜSTRİYEL LİMAN EKİPMANLARI 3 ÖZELLİKLER A Max. çalışma yüksekliği (paletin alt kısmından pime kadar) 18.480 mm B Max. öne uzama mesafesi 14.940 mm C Max. yükseklikte max. açıklık 12.250 mm

Detaylı

* Güvenilir Dişli Grubu. * Islak Disk Fren. Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans. Daha küçük direksiyon. *Yüksek Manevra Kabiliyeti

* Güvenilir Dişli Grubu. * Islak Disk Fren. Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans. Daha küçük direksiyon. *Yüksek Manevra Kabiliyeti Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans Hidrolik pompa motoru Düşük hıza ayarlanabilen Motorlu hidrolik pompa çıkış gücü, yüksek performans ve uzun kullanım ömrü sağlar. Forkliftin operatör tarafından değiştirilebilen

Detaylı

AYTEK SOĞUTMA SİSTEMLERİ PLASTİK YARDIMCI EKİPMANLAR LOAD DRY CRUSH CLEAN. www.ayteksogutma.com

AYTEK SOĞUTMA SİSTEMLERİ PLASTİK YARDIMCI EKİPMANLAR LOAD DRY CRUSH CLEAN. www.ayteksogutma.com AYTEK SOĞUTMA SİSTEMLERİ PLASTİK YARDIMCI EKİPMANLAR LOAD DRY CRUSH CLEAN www.ayteksogutma.com LOAD Rahat kullanım ve güvenlik için hammadde yükleyicisi ana kontrol ünitesinden ayrıdır. İzole edilmiş filtresi

Detaylı

Endüstriyel Yüzey Sertleştirme

Endüstriyel Yüzey Sertleştirme INDUCTION Endüstriyel Yüzey Sertleştirme Makinaları I N D U CTI O N I N D U C T I ON www.homme-induction.com www.homme-induction.com I N D U C T IO N Misyonumuz Vizyonumuz Gelişmeyi ve büyümeyi sürekli

Detaylı

3. Biogas-Training. Bileşenler. Michael Köttner, International Biogas and Bioenergy Centre of Competence (IBBK) 13.09.2011

3. Biogas-Training. Bileşenler. Michael Köttner, International Biogas and Bioenergy Centre of Competence (IBBK) 13.09.2011 3. Biogas-Training Bileşenler Michael Köttner, International Biogas and Bioenergy Centre of Competence (IBBK) Nesta Boutique Hotel Ankara, 12.-13.09.2011 13.09.2011 1 Biyogaz Eğitim Semineri Bileşenler

Detaylı

MATO / Mekanik Bant Ekleme Sistemleri. Grup. Mekanik Bant Ekleme Sistemleri. Konveyör Bant Uzmanlarının Tercihi

MATO / Mekanik Bant Ekleme Sistemleri. Grup. Mekanik Bant Ekleme Sistemleri. Konveyör Bant Uzmanlarının Tercihi MATO / Mekanik Bant Ekleme Sistemleri Mekanik Bant Ekleme Sistemleri Konveyör Bant Uzmanlarının Tercihi MATO / Mekanik Bant Ekleme Sistemleri Ürünlerimiz Makinalı Sistem Plakalı Ekler Pnömatik Makina Hidrolik

Detaylı

Cihazlar yalnızca soğutma modunda çalışmaktadır.

Cihazlar yalnızca soğutma modunda çalışmaktadır. Cihazlar yalnızca soğutma modunda çalışmaktadır. Standart ürünlerde çevre dostu R407c soğutucu akışkan kullanılmaktadır. Su sıcaklık rejimine veya isteğe göre farklı soğutucu akışkan ile sistem oluşturulabilmektedir.

Detaylı

Yüksek toplama performansı

Yüksek toplama performansı Scale your intralogistics. Vertical Buffer Module. Kolay entegrasyon Enerji verimliliği Yüksek toplama performansı Geleceğin iç lojistik trendleri Fabrika ve iş süreçlerinizi değişim ve gelişime hazırlamanız

Detaylı

PRES BESLEME SİSTEMLERİ

PRES BESLEME SİSTEMLERİ PRES BESLEME SİSTEMLERİ ADRES Esenşehir Mah.Muradiye Sok. No:56/A ümraniye- istanbul TEL: (0216) 540 67 06 Faks: (0216) 540 67 07 TEL: (0535) 434 44 96 TEL: (0532) 223 74 55 pressline@outlook.com PRESSline

Detaylı

ÇELİK KONSTRÜKSİYON TALAŞLI İMALAT MAKİNA BAKIM ENDÜSTRİYEL BORU TESİSATI YANGIN SİSTEMLERİ

ÇELİK KONSTRÜKSİYON TALAŞLI İMALAT MAKİNA BAKIM ENDÜSTRİYEL BORU TESİSATI YANGIN SİSTEMLERİ ÇELİK KONSTRÜKSİYON TALAŞLI İMALAT MAKİNA BAKIM ENDÜSTRİYEL BORU TESİSATI YANGIN SİSTEMLERİ KÖRFEZ SANAYİ SİTESİ 202 BLOK NO: 52 41100 İZMİT/KOCAELİ Tel : 0262 335 54 33 Fax : 0262 335 54 34 Web : www.tufekcimakina.com

Detaylı

NEW HOLLAND BC 5000 Serisi Balya Makineleri bc 5040 bc 5040 Hb bc 5050 Hb bc 5060 bc 5070

NEW HOLLAND BC 5000 Serisi Balya Makineleri bc 5040 bc 5040 Hb bc 5050 Hb bc 5060 bc 5070 NEW HOLLAND BC 5000 Serisi Balya Makineleri bc 5040 bc 5040 Hb bc 5050 Hb bc 5060 bc 5070 BC Serisi Haşbaysız Balya Makineleri BC 5060 BC 5070 Çeki okunun doğrudan aksa bağlanması ile daima güvenli çalışabilme

Detaylı

Bursa OSB Atıksu Arıtma Tesisi

Bursa OSB Atıksu Arıtma Tesisi Bursa OSB Atıksu Arıtma Tesisi Açıklama: Bu çalışmada, konu atıksu arıtma çamurlarının en ekonomik şekilde uzun süreli ve problemsiz bir işletme ile susuzlaştırılması amacıyla HUBER Burgu Pres (Screw Press)

Detaylı

haus.com.tr YENİ DDE SERİSİ

haus.com.tr YENİ DDE SERİSİ haus.com.tr YENİ DDE SERİSİ SEKTÖRDE YENİ STANDARTLARI HAUS DEKANTÖRLERİ BELİRLİYOR Modern ve yüksek performanslı HAUS dekantörler, kentsel ve endüstriyel atık su ile içme suyu arıtma tesislerinde kullanılmak

Detaylı

Mükemmel kablo yönetimi çözümlerinin dünyasına hoş geldiniz

Mükemmel kablo yönetimi çözümlerinin dünyasına hoş geldiniz Mükemmel kablo yönetimi çözümlerinin dünyasına hoş geldiniz Önemli Sektörler ve Ürünler HellermannTyton a Hoş Geldiniz. HellermannTyton kabloları ve kabloların bağlantı bileşenlerini bağlama, sabitleme,

Detaylı

Güçlü Hedefler İçin Her Zaman

Güçlü Hedefler İçin Her Zaman Güçlü Hedefler İçin Her Zaman OTOMOTİV SANAYİ MAKİNA VE YEDEK PARÇA İMALATÇILARI ISITMA, SOĞUTMA, HAVALANDIRMA VE KLİMA SANAYİ ENDÜSTRİYEL MUTFAK PANO VE TABELA İMALATÇILARI RAF VE RAF AKSESUAR İMALATÇILARI

Detaylı

DD25B. VOLVO ÇIFT SILINDIRLI SIKIŞTIRICILAR 2.6 t 18.5 kw

DD25B. VOLVO ÇIFT SILINDIRLI SIKIŞTIRICILAR 2.6 t 18.5 kw DD25B VOLVO ÇIFT SILINDIRLI SIKIŞTIRICILAR 2.6 t 18.5 kw 360 görüş sahası En uygun şekilde yerleştirilmiş kızaklı koltuk, açılı silindir yatakları ve eğimli motor kaputu tasarımına sahip DD25B sektörde

Detaylı

Faaliyet Konularımız:

Faaliyet Konularımız: Komple Sistemler Faaliyet Konularımız: Isı Transfer Bölümü Plakalı Isı Eşanjörleri Lehimli Isı Eşanjörleri Daire İstasyonları Borulu ve Tübüler Eşanjörler Komple Sistemler Basınçlı Kaplar Bölümü Boylerler

Detaylı

KOMPLE ÇÖZÜM ÇEVRE DOSTU ESNEK ÇÖZÜM. Tekli Uygulama. İkili Uygulama. Montaj Kolaylığı

KOMPLE ÇÖZÜM ÇEVRE DOSTU ESNEK ÇÖZÜM. Tekli Uygulama. İkili Uygulama. Montaj Kolaylığı KOMPLE ÇÖZÜM Isıtma Soğutma Sıhhi Sıcak Su ÇEVRE DOSTU Dünyanın en yüksek COP=4,5 değerine sahip ekonomik sistemlerdir. Yenilenebilir enerji olan Hava ve Güneşten faydalanma Gaz veya yakıt ile ısıtmaya

Detaylı

DPU 90. DPU90: Kumlu zeminler için yüksek frekans

DPU 90. DPU90: Kumlu zeminler için yüksek frekans DPU 90 Ters Çevrilebilir Vibrasyonlu Kompaktörler DPU90: Kumlu zeminler için yüksek frekans DPU90 vibrasyonlu kompaktör, kumlu zeminlerin sıkıştırılması için uzmandır. Alt gövde dengelidir, hafiftir ve

Detaylı

N S s e r i s i NS366. 3 ve 4 İSTASYONLU THERMOFORM MAKİNELERİ. Tek Makine ile tüm thermoform mamullerini üretebilme

N S s e r i s i NS366. 3 ve 4 İSTASYONLU THERMOFORM MAKİNELERİ. Tek Makine ile tüm thermoform mamullerini üretebilme N S s e r i s i 3 ve 4 İSTASYONLU THERMOFORM MAKİNELERİ NS366 Tek Makine ile tüm thermoform mamullerini üretebilme Düşük maliyetli, hijyenik seri üretim Servo motor teknolojisi ile yüksek hızda çalışma

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS140 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS140 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

FORMULA Reinigungstechnik. Orijinal Güvenlik.

FORMULA Reinigungstechnik. Orijinal Güvenlik. Orijinal! Almanya da üretilmiştir. ***** FORMULA 600 /STEP 100 Otomatik Yürüyen Merdiven Temizleme Makinesi (Islak) Teknik Veri Uzunluk x Genişlik x Yükseklik: 1094 x 540 x 1001 mm Çalışma Genişliği: 520

Detaylı

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MAKİNELERİ

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MAKİNELERİ ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MAKİNELERİ Profesyoneller İçin Tertemiz Mekanlar... Cam ve Yer Temizlik Ekipmanları Endüstriyel Temizlik Deterjanları Uluslararası Kalite Azami Verimlilik Güçlü Stok Hızlı Sevkiyat

Detaylı

Gazlı Kaynatma Kazanları

Gazlı Kaynatma Kazanları Krom Mutfak San. Tic. Ltd. Sti. 700XP 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla

Detaylı

GÜÇ MODU F (Hassas Mod) E (Ekonomik Mod) P (Güç modu) HP (Yüksek Güç Modu) Hassas haraket gerektiren hafif çalıșmalar içindir Düșük yakıt tüketimi istenen çalıșmalar içindir Genel kazı ve yükleme çalıșmaları

Detaylı

KÜP ŞEKER MAKİNALARINDA LİDER KURULUŞ

KÜP ŞEKER MAKİNALARINDA LİDER KURULUŞ KÜP ŞEKER MAKİNALARINDA LİDER KURULUŞ Teknikeller Makina tam otomatik ve yarı otomatik küp şeker makineleri, küp şeker sarım makineleri ve tüp dolum makineleri üretmektedir. Üretim ihtiyaçlarınız doğrultusunda

Detaylı

YARI OTOMATiK PELET KAZANI. Yeni Nesil Eco Mini Serisi

YARI OTOMATiK PELET KAZANI. Yeni Nesil Eco Mini Serisi YARI OTOMATiK PELET KAZANI Yeni Nesil Eco Mini Serisi Özellikler Geri Yanma Kontrolü: Gelişmiş Yanma Sistemi: Çok Yönlü Kontrol Sistemi: Dijital Kontrol Paneli: Kompakt Brülör Ünitesi: Manuel Türbülatör

Detaylı

Yeni YENİ AKTAŞ OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ROPA MAKİNALARI TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

Yeni YENİ AKTAŞ OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ROPA MAKİNALARI TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ Yeni YENİ AKTAŞ OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ROPA MAKİNALARI TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ Söküm bıçağı, kademesiz hidrolik şanzıman tahriklidir. Tek sıralı, bağımsız şekilde söküm yapmak da mümkündür. (Söküm

Detaylı

Gazlı devrilir kaynatma kazanı

Gazlı devrilir kaynatma kazanı Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek ekipmanların yanı

Detaylı

Santrifüj Teknolojisi Yenilikler bizden faydalanmak sizden

Santrifüj Teknolojisi Yenilikler bizden faydalanmak sizden C e n t r i f u g e Te c h n o l o g y Santrifüj Teknolojisi Yenilikler bizden faydalanmak sizden Made in Switzerland Temel kimyasallar İtici tip santrifüjler Sürekli işletim Yüksek ürün yıkama verimi,

Detaylı

Yenilikçi Teknoloji, Yenilmez Güç! Mini Lastikli Yükleyici, Mini Teleskobik Lastikli Yükleyici ve Telehandler

Yenilikçi Teknoloji, Yenilmez Güç! Mini Lastikli Yükleyici, Mini Teleskobik Lastikli Yükleyici ve Telehandler Yenilikçi Teknoloji, Yenilmez Güç! Mini Lastikli Yükleyici, Mini Teleskobik Lastikli Yükleyici ve Telehandler Faaliyetlerine, 1925 yılında, Almanya nın Gutmadingen şehrinde traktör üretimi ile başlayan

Detaylı

Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar. EA Serisi

Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar. EA Serisi Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar EA Serisi ETNA Norm Pompalar Tecrübe Çevre Dostu Mühendislik ETNA Norm Pompalar (DIN EN 733) İhtiyacınızın Tam Karşılığı Pompa teknolojileri alanındaki 35 yılı

Detaylı

Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar. EA Serisi

Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar. EA Serisi Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar EA Serisi Tecrübe Pompa teknolojileri alanındaki 35 yılı aşkın ARGE, üretim ve uygulama deneyimi, uzman satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile kaliteden ödün

Detaylı

NRM Makina Teknolojisiyle Endüstriye Değer Katıyor. Kalitemizin Temelinde Ar-Ge Var

NRM Makina Teknolojisiyle Endüstriye Değer Katıyor. Kalitemizin Temelinde Ar-Ge Var NRM Makina Teknolojisiyle Endüstriye Değer Katıyor NRM Makina, imalat sektöründe faaliyet gösteren tüm firmalar için robotik otomasyon sistemleri üreten bir teknoloji şirketidir. Türkiye deki ve dünyadaki

Detaylı

DNC KIRICI CHEMICAL & EQUIPMENT

DNC KIRICI CHEMICAL & EQUIPMENT 2 İÇİNDEKİLER 3 PROSESİN AVANTAJLARI 4 TASARIM VE SÜREÇ 5 UYGULAMALAR 6 KURULUM / MONTAJ 7 BOYUTLAR / KAPASİTE 8 OTOMASYON SÜRECİ 9 ŞİRKET PROFİLİ 10 3 DNC Kırıcılar katı taneciklerin Ana Uygulamalar İşleme

Detaylı

N S s e r i s i NS480. 3 ve 4 İSTASYONLU THERMOFORM MAKİNELERİ. Tek Makine ile tüm thermoform mamullerini üretebilme

N S s e r i s i NS480. 3 ve 4 İSTASYONLU THERMOFORM MAKİNELERİ. Tek Makine ile tüm thermoform mamullerini üretebilme N S s e r i s i 3 ve 4 İSTASYONLU THERMOFORM MAKİNELERİ NS480 Tek Makine ile tüm thermoform mamullerini üretebilme Düşük maliyetli, hijyenik seri üretim Servo motor teknolojisi ile yüksek hızda çalışma

Detaylı

Yeni Nesil Beton Santralleri Başlıca Avantajları PowerMix 100

Yeni Nesil Beton Santralleri Başlıca Avantajları PowerMix 100 Yeni Nesil Beton Santralleri Başlıca Avantajları PowerMix 100 Demirstar, değişik kapasite ve özelliklerde ürettiği sabit beton santralleri ile beton üreticilerinin tüm ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap verebilmektedir.

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS250 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS250 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

DUAL FUEL SYSTEM. «Dizel araçlar için CNG Çift Yakıt Sistemleri»

DUAL FUEL SYSTEM. «Dizel araçlar için CNG Çift Yakıt Sistemleri» DUAL FUEL SYSTEM «Dizel araçlar için CNG Çift Yakıt Sistemleri» Dual Fuel System DUAL FUEL SYSTEM, dizel motorlu KAMYON, TIR, OTOBÜS, TRAKTÖR, İŞ MAKİNESİ, JENERATÖR vb. araçlarda kullanılan motorinin

Detaylı

ET 65. Performans ve ekonomik verimlilik mükemmel ölçüde birleşiyor: ET65

ET 65. Performans ve ekonomik verimlilik mükemmel ölçüde birleşiyor: ET65 ET 65 İzlenen Geleneksel Arka Ekskavatörleri Performans ve ekonomik verimlilik mükemmel ölçüde birleşiyor: ET65 ET65, nihai kullanıcıların istediği bir ekskavatör.kompakt tasarımı ve manevra kabiliyetiyle

Detaylı

Woerner Yetkili Türkiye Distribütörü MERKEZİ YAĞLAMA SİSTEMLERİ

Woerner Yetkili Türkiye Distribütörü MERKEZİ YAĞLAMA SİSTEMLERİ Woerner Yetkili Türkiye Distribütörü MERKEZİ YAĞLAMA SİSTEMLERİ POMPALAR Merkezi otomatik yağlama sistemi, makinenin çalışmaya, başlamasından itibaren ilk yağlamayı yaparak devreye girer ve belirlediginiz

Detaylı

TEKNOPLAN MÜHENDİSLİK

TEKNOPLAN MÜHENDİSLİK 1 TEKNOPLAN MÜHENDİSLİK 2 Misyonumuz İleri ve pratik mühendislik çözümleri sunmak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetler vermek, Sektöre hitap eden yeni teknolojik ürünler geliştirmek, Kaliteli

Detaylı

MIT PAKET SİSTEMLER AKILLI ÇÖZÜMLER SORUNSUZ SİSTEMLER

MIT PAKET SİSTEMLER AKILLI ÇÖZÜMLER SORUNSUZ SİSTEMLER MIT PAKET SİSTEMLER AKILLI ÇÖZÜMLER SORUNSUZ SİSTEMLER Ekin Endüstriyelin Isıtma-Soğutma sanayisine sunduğu paket sistem çözümleri ile uygulamacı firmalar ve son kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Detaylı

Metaxdoor MR30/GLA-GLM. Cam Döner Kapı

Metaxdoor MR30/GLA-GLM. Cam Döner Kapı Metaxdoor MR30/GLA-GLM Cam Döner Kapı Metaxdoor Mr30/GLA-MR30/GLM cam döner kapılar size sunduğu esneklik ile hayallerinizdeki girişi yaratmanızı sağlar. MR30/GLA-MR30/GLM cam döner kapılarda teknoloji

Detaylı

ET 18. ET18 Çalışma dünyanızın evrimi. İzlenen Geleneksel Arka Ekskavatörleri

ET 18. ET18 Çalışma dünyanızın evrimi. İzlenen Geleneksel Arka Ekskavatörleri ET 18 İzlenen Geleneksel Arka Ekskavatörleri ET18 Çalışma dünyanızın evrimi. Wacker Neuson, 1,7'den 2,4 t sınıfına kadar yeni nesil modellerle kompakt ekskavatörler için yeni standartları belirliyor.test

Detaylı

Standart Manuel Döner Kapı

Standart Manuel Döner Kapı Metaxdoor MR30/SM Standart Manuel Döner Kapı Sağlam ve ekonomik bir giriş çözümü aradığınız heryerde metaxdoor MR30/SM manuel döner kapı en iyi tercihtir. MR30/Sm serisi manuel döner kapılar Bozulması

Detaylı

HUBER Bant kurutucu BT Arıtma tesisi çamurunun kurutulması için

HUBER Bant kurutucu BT Arıtma tesisi çamurunun kurutulması için HUBER Bant kurutucu BT Arıtma tesisi çamurunun kurutulması için En yüksek enerji verimliliği Atık ısıdan faydalanmaya yönelik müşteriye özel tasarım Tam otomatik sistem Çok kolay kullanım Paslanmaz çelikten

Detaylı

Kazandıran Güç PBH SERİSİ Hidrolik Profil Bükme PBM SERİSİ Motorlu Profil Bükme Güvenilir Verimli Ergonomik Yüksek kapasiteli Düşük Yatırım Maliyeti

Kazandıran Güç PBH SERİSİ Hidrolik Profil Bükme PBM SERİSİ Motorlu Profil Bükme Güvenilir Verimli Ergonomik Yüksek kapasiteli Düşük Yatırım Maliyeti Kazandıran Güç PBH SERİSİ Hidrolik Profil Bükme PBM SERİSİ Motorlu Profil Bükme Güvenilir Verimli Ergonomik Yüksek kapasiteli Düşük Yatırım Maliyeti 2 Kazandıran Güç Durmazlar son teknoloji ile donatılmış

Detaylı

Kazandıran Güç PBH SERİSİ Hidrolik Profil Bükme PBM SERİSİ Motorlu Profil Bükme Güvenilir Verimli Ergonomik Yüksek kapasiteli Düşük Yatırım Maliyeti

Kazandıran Güç PBH SERİSİ Hidrolik Profil Bükme PBM SERİSİ Motorlu Profil Bükme Güvenilir Verimli Ergonomik Yüksek kapasiteli Düşük Yatırım Maliyeti Kazandıran Güç PBH SERİSİ Hidrolik Profil Bükme PBM SERİSİ Motorlu Profil Bükme Güvenilir Verimli Ergonomik Yüksek kapasiteli Düşük Yatırım Maliyeti Kazandıran Güç Durmazlar son teknoloji ile donatılmış

Detaylı

Buharlı dikdörtgen kaynatma kazanı

Buharlı dikdörtgen kaynatma kazanı Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek ekipmanların yanı

Detaylı

ISC. Sekonder Darbeli Kırıcılar. Yüksek performans, mükemmel kübik ürünler. s e r i s i

ISC. Sekonder Darbeli Kırıcılar. Yüksek performans, mükemmel kübik ürünler. s e r i s i ISC s e r i s i Sekonder Darbeli Kırıcılar Yüksek performans, mükemmel kübik ürünler ISC serisi sekonder darbeli kırıcılar, benzersiz ağır hizmet tipi 4 bıçaklı rotor dizaynı ve kırıcı gövde tasarımı ile

Detaylı

Güçlü Atık Parçalama ve Briketleme Presleri

Güçlü Atık Parçalama ve Briketleme Presleri Entsorgungstechnik Güçlü Atık Parçalama ve Briketleme Presleri ekonomik - sağlam - güçlü RB 20-60 SV Briketleme Presleri RB 100-200 S Briketleme Presleri RB 400 RS Briketleme Presleri Teknik Özellikler

Detaylı

JELLY (JÖLE ) ŞEKERLEME ÜRETİM HATTI

JELLY (JÖLE ) ŞEKERLEME ÜRETİM HATTI JELLY (JÖLE ) ŞEKERLEME ÜRETİM HATTI JCPL-150 Meyveli Jöle üretimine uygun makine ve ekipmanlar Satte 100 ile 350 kg arasi uretim kapasitesi vardir IP 65 koruma sınıfına sahip elektrik sistemleri Tüm ürünler

Detaylı

LUPAMAT YAĞSIZ 40 BAR PET KOMPRESÖRÜ

LUPAMAT YAĞSIZ 40 BAR PET KOMPRESÖRÜ LUPAMAT YAĞSIZ 40 BAR PET KOMPRESÖRÜ LUPAMAT KOMPRESÖRÜN YENİ ÜRÜNÜ Our New Product PET Comperssor YAĞSIZ YÜKSEK BASINÇ PET KOMPRESÖRÜ LUPAMAT YAĞSIZ YÜKSEK BASINÇ PET KOMPRESÖRÜ HANGİ SEKTÖRLERDE KULLANILABİLİR

Detaylı

dd25b VOLVO ÇİFT TAMBURLU SİLİNDİRLER 2.6 T 18.5 KW

dd25b VOLVO ÇİFT TAMBURLU SİLİNDİRLER 2.6 T 18.5 KW dd25b VOLVO ÇİFT TAMBURLU SİLİNDİRLER 2.6 T 18.5 KW 360 görüş açısı En uygun şekilde yerleştirilmiş kızaklı koltuk, açılı silindir yatakları ve eğimli motor kaputu tasarımına sahip DD25B sektörde öncü,

Detaylı

4 Açık Ateşli Gazlı Kuzineler

4 Açık Ateşli Gazlı Kuzineler serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik, konstrüksiyon

Detaylı

Yeni Nesil Beton Santralleri Başlıca Avantajları PowerMix 180 TEKNİK ÖZELLİKLERİ Model: Kapasite: Karıştırıcı Mikser: AGREGA BUNKER

Yeni Nesil Beton Santralleri Başlıca Avantajları PowerMix 180 TEKNİK ÖZELLİKLERİ Model: Kapasite: Karıştırıcı Mikser: AGREGA BUNKER Yeni Nesil Beton Santralleri Başlıca Avantajları PowerMix 180 Demirstar, değişik kapasite ve özelliklerde ürettiği sabit beton santralleri ile beton üreticilerinin tüm ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap verebilmektedir.

Detaylı

500+ Proje. Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK MECİDİYEKÖY MEYDAN TÜNELİ

500+ Proje. Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK MECİDİYEKÖY MEYDAN TÜNELİ 500+ Proje Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK Güçlü teknik kadromuz ve alt yapımız ile güç santralleri, enerji iletim hatları, orta gerilim

Detaylı

Yer Tipi Kendinden Yoğuşmalı Kazan UltraGas

Yer Tipi Kendinden Yoğuşmalı Kazan UltraGas Yer Tipi Kendinden Yoğuşmalı Kazan UltraGas 15-2000 kw Kapasite Aralığı 1 Neden UltraGas? Patentli Alufer ısı eşanjörü teknolojisi ile UltraGas yoğuşmalı kazanlar, yüksek verimlilik ve uygun maliyetli

Detaylı

NEW HOLLAND. TDS Serisi

NEW HOLLAND. TDS Serisi NEW HOLLAND TDS Serisi NEW HOLLAND TDS Serisi New Holland TDS Serisi tüm modellerinde standart olarak sunulan turbo-intercooler aspirasyon sistemine sahip motorlar sayesinde yüksek performans yakıt ekonomisi

Detaylı

CNC ve KONVANSİYONEL TAKIM TEZGAHLARI

CNC ve KONVANSİYONEL TAKIM TEZGAHLARI CNC ve KONVANSİYONEL TAKIM TEZGAHLARI * SATIŞ VE TEMSİLCİLİK * 2. EL SATIŞ-TAKAS * 2. EL ARACILIK-EKSPERTİZ * TEKNİK SERVİS * YEDEK PARÇA * MODERNİZASYON - RETROFİTTİNG * İMALAT İmalatçının Yol Arkadaşı

Detaylı

MOBIL BETON SANTRALLERI

MOBIL BETON SANTRALLERI Tel :00903782272230 Fax :00903782278143 web :www.ustaoglugrup.net e-mail :ustaoglugrup@hotmail.com msn :ustaoglugrup@hotmail.com MOBIL BETON SANTRALLERI 1985 yilinda BARTIN' da faaliyetlerine baslamis

Detaylı

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Makas Serisi HGS. Hidrolik Devirmeli Makas HGS

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Makas Serisi HGS. Hidrolik Devirmeli Makas HGS Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Makas Serisi HGS Hidrolik Devirmeli Makas HGS Hidrolik Devirmeli Makas Dünyada ispatlamış olduğu tecrübesiyle ERMAKSAN, yüksek teknoloji kullanarak 19 den beri

Detaylı