Karar Tarihi Karar No Kararın- Meclis Başkan Vekillerinin Seçimi. 11 / 04 /2014 ( 19 ) Konusu. BAŞKAN : Dr. Hasan AKGÜN

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Karar Tarihi Karar No Kararın- Meclis Başkan Vekillerinin Seçimi. 11 / 04 /2014 ( 19 ) Konusu. BAŞKAN : Dr. Hasan AKGÜN"

Transkript

1 Karar Tarihi Karar No Kararın- Meclis Başkan Vekillerinin Seçimi. 11 / 04 /2014 ( 19 ) Konusu GÜNDEMİN ( 2. ) MADDESİ : seçimi; : 5393 sayılı yasanın 19. Maddesi gereğince Meclis 1. ve 2. Başkan Vekillerinin oluşan Belediyemiz Meclisinin, 11 Nisan 2014 tarihinde yapılan ilk toplantısında, gündemin ikinci maddesi doğrultusunda, 5393 Sayılı Yasanın 19. Maddesi hükümleri gereğince Gizli Oyla yapılan seçimler sonucu, iki yıl süreyle görev yapmak üzere, Belediyemiz Meclis Üyelerinden; (17) oyla Hayrettin ALTUNOK; Meclis 1. Başkan Vekilliğine, (17) oyla ise Emre SARISALTIKOĞLU; Meclis 2. Başkan Vekilliğine seçildiler. Ayrıca; Meclis 1. Başkan Vekilliği için (12) oy Rıdvan YAVUZBİLGE ye, Meclis 2. Başkan Vekilliği için ise (12) oy Halit KANAK a çıktı. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

2 Karar Tarihi Karar No Kararın- Meclis Katiplerinin Seçimi. 11 / 04 /2014 ( 20 ) Konusu GÜNDEMİN ( 3. ) MADDESİ : seçimi; : 5393 sayılı yasanın 19. Maddesi gereğince Meclis Katiplerinin (2 Asil 2 Yedek) oluşan Belediyemiz Meclisinin, 11 Nisan 2014 tarihinde yapılan ilk toplantısında, gündemin üçüncü maddesi doğrultusunda, 5393 Sayılı Yasanın 19. Maddesi gereğince Gizli Oyla yapılan seçimler sonucu, iki yıl süreyle görev yapmak üzere, Belediyemiz Meclis Üyelerinden; (17) oyla Emine DEMİRCİ ve (17) oyla ise Önder Yüksel ERYİĞİT; Asil Meclis Katipliklerine (17) oyla Selda GİDİŞ UZKAN ve (17) oyla Haluk HELVACIOĞLU ise Yedek Meclis Katipliklerine seçildiler. Ayrıca; Asil Meclis Katiplikleri için Ahmet KÜÇÜK ve Mustafa UÇAR a (13) er oy Yedek Meclis Katiplikleri için ise Yadigar BAKACAK ve Havva DEMİRTAŞ (AK PARTİ) a (13) er oy çıktı. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

3 Karar Tarihi Karar No Kararın- Encümen Üyeleri Seçimi. 11 / 04 /2014 ( 21 ) Konusu GÜNDEMİN ( 4. ) MADDESİ : : 5393 sayılı yasanın 33. Maddesi gereğince Meclisten Encümene (3) adet Encümen Üyesi seçimi; oluşan Belediyemiz Meclisinin, 11 Nisan 2014 tarihinde yapılan ilk toplantısında, gündemin dördüncü maddesi doğrultusunda, 5393 Sayılı Yasanın 33. Maddesi gereğince, bir yıl süreyle görev yapacak yeni Encümen Üyelerinin belirlenmesi amacıyla, seçim yapılması için, mecliste grubu bulunan siyasi partilerin Grup Başkan Vekilleri tarafından, Coşkun TANIŞ, Ersel YAZICI ve Önder Yüksel ERYİĞİT Cumhuriyet Halk Partisinden, Recep ALPASLAN, Bedir GÜRSES ve Halit KANAK ise Adalet ve Kalkınma Partisinden aday gösterildi. Başka aday çıkmadığından Gizli Oyla yapılan seçimler sonucu, Coşkun TANIŞ, Ersel YAZICI ve Önder Yüksel ERYİĞİT; (17) şer oyla, bir yıl süreyle görev yapmak üzere, Meclisten Encümene Encümen Üyesi olarak seçildi. Diğer adaylar; Recep ALPASLAN, Bedir GÜRSES ve Halit KANAK a ise (13) er oy çıktı. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

4 Karar Tarihi Karar No Kararın- Plan ve Bütçe Komisyonu Seçimi. 11 / 04 /2014 ( 22 ) Konusu GÜNDEMİN ( 5. ) MADDESİ : : Plan ve Bütçe Komisyonuna Üye seçimi;(5 Kişi) oluşan Belediyemiz Meclisinin, 11 Nisan 2014 tarihinde yapılan ilk toplantısında, gündemin beşinci maddesi doğrultusunda, Belediyemiz Plan ve Bütçe Tetkik Komisyonu üyelerinin belirlenebilmesi amacıyla, 5393 Sayılı Belediye Kanunu nun 24. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 21. maddesi hükümleri uyarınca, Mecliste temsil edilen siyasi partilerin meclis üyelerinin sayısal oranları dikkate alınarak, Mecliste grubu bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanı tarafından, kendi partilerine ait üç üyelik için meclis üyelerinden Ahmet ŞAHİN, Hüseyin EKİCİ ve Dilek TEKİN aday gösterildi. Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Grup Başkanı tarafından ise; kendi partilerine ait iki üyelik için Meclis Üyelerinden Recep ALPASLAN ve Ahmet KÜÇÜK aday gösterildi. Başka aday çıkmadığından, konu ile ilgili olarak Belediye Meclisince alınan karar doğrultusunda, Gizli Oyla yapılan seçimlere geçildi. Gizli Oyla yapılan seçimler sonucu, Meclis üyelerinden Ahmet ŞAHİN, Hüseyin EKİCİ ve Dilek TEKİN (26) şar Oyla Cumhuriyet Halk Partisinden, Tamer CANBAZ ve Yadigar BAKACAK ise (17) şer Oyla Adalet ve Kalkınma Partisinden bir yıl süreyle görev yapmak üzere, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeliklerine seçildiler. Adalet ve Kalkınma Partisinden Recep ALPASLAN ve Ahmet KÜÇÜK e ise (13) er oy verildi. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

5 Karar Tarihi Karar No Kararın- İmar Komisyonu Seçimi. 11 / 04 /2014 ( 23 ) Konusu GÜNDEMİN ( 6. ) MADDESİ : : İmar Komisyonu Üye seçimi;(5 Kişi) oluşan Belediyemiz Meclisinin, 11 Nisan 2014 tarihinde yapılan ilk toplantısında, gündemin altıncı maddesi doğrultusunda, Belediyemiz (5) Kişilik İmar Komisyonunun belirlenebilmesi amacıyla, 5393 Sayılı Belediye Kanunu nun 24. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 21. maddesi hükümleri uyarınca, Mecliste temsil edilen siyasi partilerin meclis üyelerinin sayısal oranları dikkate alınarak, Mecliste grubu bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanı tarafından, kendi partilerine ait üç üyelik için meclis üyelerinden Ersel YAZICI, Tarık ERDOĞAN ve Muharem Aziz ZENGİN aday gösterildi. Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Grup Başkanı tarafından ise; kendi partilerine ait iki üyelik için Meclis Üyelerinden Mehmet AYTEKİN ve Hasan BACIOĞLU aday gösterildi. Başka aday çıkmadığından, konu ile ilgili olarak Belediye Meclisince alınan karar doğrultusunda, Gizli Oyla yapılan seçimlere geçildi. Gizli Oyla yapılan seçimler sonucu; Meclis üyelerinden Ersel YAZICI, Tarık ERDOĞAN ve Muharem Aziz ZENGİN Cumhuriyet Halk Partisinden (20) şer Oyla, Rıdvan YAVUZBİLGE ve Yadigar BAKACAK ise Adalet ve Kalkınma Partisinden (16) şar Oyla, bir yıl süreyle görev yapmak üzere, İmar Komisyonu Üyeliklerine seçildiler. Adalet ve Kalkınma Partisinden Mehmet AYTEKİN ve Hasan BACIOĞLU na ise (13) er oy verildi. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

6 Karar Tarihi Karar No Kararın- Ulaşım ve Trafik Komisyonuna 11 / 04 /2014 ( 24 ) Konusu Üye Seçimi. GÜNDEMİN ( 7. ) MADDESİ : : Ulaşım ve Trafik Komisyonuna üye seçimi; (5 kişi) oluşan Belediyemiz Meclisinin, 11 Nisan 2014 tarihinde yapılan ilk toplantısında, gündemin yedinci maddesi doğrultusunda, Belediyemiz Ulaşım ve Trafik Komisyonu Üyelerinin (5 Kişilik) belirlenebilmesi amacıyla, 5393 Sayılı Belediye Kanunu nun 24. Maddesi uyarınca, Mecliste temsil edilen siyasi partilerin meclis üyelerinin sayısal oranları dikkate alınarak, Mecliste grubu bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanı tarafından, kendi partilerine ait üç üyelik için meclis üyelerinden İbrahim IŞIK, Haluk HELVACIOĞLU ve Ersel YAZICI aday gösterildi. Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Grup Başkanı tarafından ise; kendi partilerine ait iki üyelik için Meclis Üyelerinden Mustafa UÇAR ve Halit KANAK aday gösterildi. Başka aday çıkmadığından, konu ile ilgili olarak Belediye Meclisince alınan karar doğrultusunda, Gizli Oyla yapılacak seçime geçildi. Gizli Oyla yapılan seçim sonucu; Meclis üyelerinden; İbrahim IŞIK, Haluk HELVACIOĞLU ve Ersel YAZICI (16) şar oyla Cumhuriyet Halk Partisinden, Tamer CANBAZ ve Hasan BACIOĞLU (15) şer oyla Adalet ve Kalkınma Partisinden olmak üzere, bir yıl süreyle görev yapmak üzere, Ulaştırma Komisyonu Üyeliklerine seçildiler. Adalet ve Kalkınma Partisinden Mustafa UÇAR ve Halit KANAK a ise (13) er oy verildi. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

7 Karar Tarihi Karar No Kararın- Eğitim Kültür ve Sanat Komisyonuna 11 / 04 /2014 ( 25 ) Konusu Üye Seçimi. GÜNDEMİN ( 8. ) MADDESİ : : Eğitim Komisyonuna üye seçimi; (5 kişi) oluşan Belediyemiz Meclisinin, 11 Nisan 2014 tarihinde yapılan ilk toplantısında gündemin sekizinci maddesi doğrultusunda, Belediyemiz Eğitim Kültür ve Sanat Komisyonu Üyelerinin (5 Kişilik) belirlenebilmesi amacıyla, 5393 Sayılı Belediye Kanunu nun 24. Maddesi uyarınca, Mecliste temsil edilen siyasi partilerin meclis üyelerinin sayısal oranları dikkate alınarak, Mecliste grubu bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanı tarafından, kendi partilerine ait üç üyelik için meclis üyelerinden Emine DEMİRCİ, Emre SARISALTIKOĞLU ve Cemal KAYA aday gösterildi. Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Grup Başkanı tarafından ise; kendi partilerine ait iki üyelik için Meclis Üyelerinden Seher İLHAN YILDIZ ve Hava DEMİRTAŞ aday gösterildi. Başka aday çıkmadığından, konu ile ilgili olarak Belediye Meclisince alınan karar doğrultusunda, Gizli Oyla yapılacak seçime geçildi. Gizli Oyla yapılan seçim sonucu; Meclis üyelerinden; Emine DEMİRCİ, Emre SARISALTIKOĞLU ve Cemal KAYA (16) şar oyla Cumhuriyet Halk Partisinden, Tamer CANBAZ ve Mehmet AYTEKİN ise (15) şer oyla Adalet ve Kalkınma Partisinden olmak üzere, bir yıl süreyle görev yapmak üzere, Eğitim Kültür ve Sanat Komisyonu Üyeliklerine seçildiler. Adalet ve Kalkınma Partisinden Seher İLHAN YILDIZ ve Hava DEMİRTAŞ a (13) er oy verilmiş olup, (1) oy ise BOŞ çıktı. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

8 Karar Tarihi Karar No Kararın- HUKUK Komisyonuna Üye Seçimi; 11 / 04 /2014 ( 26 ) Konusu GÜNDEMİN ( 9. ) MADDESİ : : Hukuk Komisyonuna üye seçimi; (5 kişi) oluşan Belediyemiz Meclisinin, 11 Nisan 2014 tarihinde yapılan ilk toplantısında, gündemin dokuzuncu maddesi doğrultusunda, Belediyemiz Hukuk Komisyonu Üyelerinin (5 Kişilik) belirlenebilmesi amacıyla, 5393 Sayılı Belediye Kanunu nun 24. Maddesi uyarınca, Mecliste temsil edilen siyasi partilerin meclis üyelerinin sayısal oranları dikkate alınarak, Mecliste grubu bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanı tarafından, kendi partilerine ait üç üyelik için meclis üyelerinden Hayrettin ALTUNOK, Fahrettin ALTINTAŞ ve Muharem Aziz ZENGİN aday gösterildi. Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Grup Başkanı tarafından ise; kendi partilerine ait iki üyelik için Meclis Üyelerinden Abdullah ERENOĞLU ve Bedir GÜRSES aday gösterildi. Başka aday çıkmadığından, konu ile ilgili olarak Belediye Meclisince alınan karar doğrultusunda, Gizli Oyla yapılacak seçime geçildi. Gizli Oyla yapılan seçim sonucu; Meclis üyelerinden; Hayrettin ALTUNOK, Fahrettin ALTINTAŞ ve Muharem Aziz ZENGİN (16) şar oyla Cumhuriyet Halk Partisinden, Rıdvan YAVUZBİLGE ve Yadigar BAKACAK ise (15) er oyla Adalet ve Kalkınma Partisinden bir yıl süreyle görev yapmak üzere, Hukuk Komisyonu Üyeliklerine seçildiler. Adalet ve Kalkınma Partisinden Abdullah ERENOĞLU ve Bedir GÜRSES e (13) er oy çıkmış olup, (1) oy ise BOŞ çıktı. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

9 Karar Tarihi Karar No Kararın- Uluslararası İlişkiler Komisyonuna 11 / 04 /2014 ( 27 ) Konusu Üye Seçimi. GÜNDEMİN ( 10. ) MADDESİ : : Uluslararası İlişkiler Komisyonuna üye seçimi; (5 kişi) oluşan Belediyemiz Meclisinin, 07 Nisan 2009 tarihinde yapılan ilk toplantısında, gündemin onuncu maddesi doğrultusunda, Belediyemiz Uluslararası İlişkiler Komisyonu Üyelerinin (5 Kişilik) belirlenebilmesi amacıyla, 5393 Sayılı Belediye Kanunu nun 24. Maddesi uyarınca, Mecliste temsil edilen siyasi partilerin meclis üyelerinin sayısal oranları dikkate alınarak, Mecliste grubu bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanı tarafından, kendi partilerine ait üç üyelik için meclis üyelerinden Coşkun TANIŞ, Selda GİDİŞ UZKAN ve Mustafa AYDIN aday gösterildi. Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Grup Başkanı tarafından ise; kendi partilerine ait iki üyelik için Meclis Üyelerinden Rıdvan YAVUZBİLGE ve Halit KANAK aday gösterildi. Başka aday çıkmadığından, konu ile ilgili olarak Belediye Meclisince alınan karar doğrultusunda, Gizli Oyla yapılan seçime geçildi. Gizli Oyla yapılan seçim sonucu; Meclis üyelerinden; Coşkun TANIŞ, Selda GİDİŞ UZKAN ve Mustafa AYDIN (16) şar oyla Cumhuriyet Halk Partisinden, Recep ALPASLAN ve Seher İLHAN YILDIZ ise (15) er oyla Adalet ve Kalkınma Partisinden bir yıl süreyle görev yapmak üzere, Uluslararası İlişkiler Komisyonu Üyeliklerine seçildiler. Adalet ve Kalkınma Partisinden Rıdvan YAVUZBİLGE ve Halit KANAK a (13) er oy çıkmış olup, (1) Oy ise BOŞ çıktı. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

10 Karar Tarihi Karar No Kararın- Gençlik ve Spor Komisyonuna 11 / 04 /2014 ( 28 ) Konusu Üye Seçimi. GÜNDEMİN ( 11. ) MADDESİ : : Gençlik ve Spor Komisyonuna üye seçimi; (5 kişi) oluşan Belediyemiz Meclisinin, 11 Nisan 2014 tarihinde yapılan ilk toplantısında, gündemin on birinci maddesi doğrultusunda, Belediyemiz Gençlik ve Spor Komisyonu Üyelerinin (5 Kişilik) belirlenebilmesi amacıyla, 5393 Sayılı Belediye Kanunu nun 24. Maddesi uyarınca, Mecliste temsil edilen siyasi partilerin meclis üyelerinin sayısal oranları dikkate alınarak, Mecliste grubu bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanı tarafından, kendi partilerine ait üç üyelik için meclis üyelerinden Fahrettin ALTINTAŞ, Dilek TEKİN ve Mustafa AYDIN aday gösterildi. Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Grup Başkanı tarafından ise; kendi partilerine ait iki üyelik için Meclis Üyelerinden Tamer CANBAZ ve Mustafa UÇAR aday gösterildi. Başka aday çıkmadığından, konu ile ilgili olarak Belediye Meclisince alınan karar doğrultusunda, Gizli Oyla yapılacak seçime geçildi. Gizli Oyla yapılan seçim sonucu; Meclis üyelerinden; Fahrettin ALTINTAŞ, Dilek TEKİN ve Mustafa AYDIN (17) şer oyla Cumhuriyet Halk Partisinden, Seher İLHAN YILDIZ (15) oyla ve Mehmet AYTEKİN ise (14) oyla Adalet ve Kalkınma Partisinden bir yıl süreyle görev yapmak üzere, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyeliklerine seçildiler. Adalet ve Kalkınma Partisinden Tamer CANBAZ ve Mustafa UÇAR a (13) er oy çıktı. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

11 Karar Tarihi Karar No Kararın- Çevre ve Sağlık Komisyonuna 11 / 04 /2014 ( 29 ) Konusu Üye Seçimi. GÜNDEMİN ( 12. ) MADDESİ : : Çevre ve Sağlık Komisyonuna üye seçimi; (5 kişi) oluşan Belediyemiz Meclisinin, 11 Nisan 2014 tarihinde yapılan ilk toplantısında, gündemin on ikinci maddesi doğrultusunda, Belediyemiz Çevre ve Sağlık Komisyonu Üyelerinin (5 Kişilik) belirlenebilmesi amacıyla, 5393 Sayılı Belediye Kanunu nun 24. Maddesi uyarınca, Mecliste temsil edilen siyasi partilerin meclis üyelerinin sayısal oranları dikkate alınarak, Mecliste grubu bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanı tarafından, kendi partilerine ait üç üyelik için meclis üyelerinden Emine DEMİRCİ, Önder Yüksel ERYİĞİT ve İbrahim IŞIK aday gösterildi. Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Grup Başkanı tarafından ise; kendi partilerine ait iki üyelik için Meclis Üyelerinden Seher İLHAN YILDIZ ve Yadigar BAKACAK aday gösterildi. Başka aday çıkmadığından, konu ile ilgili olarak Belediye Meclisince alınan karar doğrultusunda, Gizli Oyla yapılacak seçime geçildi. Gizli Oyla yapılan seçim sonucu; Meclis üyelerinden; Emine DEMİRCİ, Önder Yüksel ERYİĞİT ve İbrahim IŞIK (17) şer oyla Cumhuriyet Halk Partisinden, Rıdvan YAVUZBİLGE ve Ahmet KÜÇÜK ise (15) er oyla Adalet ve Kalkınma Partisinden bir yıl süreyle görev yapmak üzere, Çevre ve Sağlık Komisyonu Üyeliklerine seçildiler. Adalet ve Kalkınma Partisinden Seher İLHAN YILDIZ ve Yadigar BAKACAK a (13) er oy çıktı. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

12 Karar Tarihi Karar No Kararın- TARİFE Komisyonuna Üye Seçimi; 11 / 04 /2014 ( 30 ) Konusu GÜNDEMİN ( 13. ) MADDESİ : : Tarife Komisyonuna üye seçimi; (5 kişi) oluşan Belediyemiz Meclisinin, 11 Nisan 2014 tarihinde yapılan ilk toplantısında, gündemin on üçüncü maddesi doğrultusunda, Belediyemiz Tarife Komisyonu Üyelerinin (5 Kişilik) belirlenebilmesi amacıyla, 5393 Sayılı Belediye Kanunu nun 24. Maddesi uyarınca, Mecliste temsil edilen siyasi partilerin meclis üyelerinin sayısal oranları dikkate alınarak, Mecliste grubu bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanı tarafından, kendi partilerine ait üç üyelik için meclis üyelerinden Ersel YAZICI, Dilek TEKİN ve Haluk HELVACIOĞLU aday gösterildi. Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Grup Başkanı tarafından ise; kendi partilerine ait iki üyelik için Meclis Üyelerinden Recep ALPASLAN ve Bedir GÜRSES aday gösterildi. Başka aday çıkmadığından, konu ile ilgili olarak Belediye Meclisince alınan karar doğrultusunda, Gizli Oyla yapılacak seçime geçildi. Gizli Oyla yapılan seçim sonucu; Meclis üyelerinden; Ersel YAZICI, Dilek TEKİN ve Haluk HELVACIOĞLU (17) şer oyla Cumhuriyet Halk Partisinden, Tamer CANBAZ ve Hasan BACIOĞLU (15) er oyla Adalet ve Kalkınma Partisinden bir yıl süreyle görev yapmak üzere, Tarife Komisyonu Üyeliklerine seçildiler. Adalet ve Kalkınma Partisinden Recep ALPASLAN ve Bedir GÜRSES e (13) er oy çıktı. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

13 Karar Tarihi Karar No Kararın- HARİTA Komisyonuna Üye Seçimi; 11 / 04 /2014 ( 31 ) Konusu GÜNDEMİN ( 14. ) MADDESİ : : Harita Komisyonuna üye seçimi; (5 kişi) oluşan Belediyemiz Meclisinin, 11 Nisan 2014 tarihinde yapılan ilk toplantısında, gündemin on dördüncü maddesi doğrultusunda, Belediyemiz Harita Komisyonu Üyelerinin (5 Kişilik) belirlenebilmesi amacıyla, 5393 Sayılı Belediye Kanunu nun 24. Maddesi uyarınca, Mecliste temsil edilen siyasi partilerin meclis üyelerinin sayısal oranları dikkate alınarak, Mecliste grubu bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanı tarafından, kendi partilerine ait üç üyelik için meclis üyelerinden Muharem Aziz ZENGİN, Mustafa AYDIN ve Hüseyin EKİCİ aday gösterildi. Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Grup Başkanı tarafından ise; kendi partilerine ait iki üyelik için Meclis Üyelerinden Hasan BACIOĞLU ve Mehmet AYTEKİN aday gösterildi. Başka aday çıkmadığından, konu ile ilgili olarak Belediye Meclisince alınan karar doğrultusunda, Gizli Oyla yapılacak seçime geçildi. Gizli Oyla yapılan seçim sonucu; Meclis üyelerinden; Muharem Aziz ZENGİN, Mustafa AYDIN ve Hüseyin EKİCİ (17) şer oyla Cumhuriyet Halk Partisinden, Mehmet AYTEKİN (27) oyla ve Ahmet KÜÇÜK (15) oyla Adalet ve Kalkınma Partisinden bir yıl süreyle görev yapmak üzere, Harita Komisyonu Üyeliklerine seçildiler. Adalet ve Kalkınma Partisinden Hasan BACIOĞLU na ise (13) Oy çıktı. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

14 Karar Tarihi Karar No Kararın- M.B.B. Birliğine Üye Seçimi. 11 / 04 /2014 ( 32 ) Konusu GÜNDEMİN ( 15. ) MADDESİ : : Belediyemizi Marmara ve Boğazları Belediyeler Birliğinde temsil etmek üzere, meclis üyeleri arasından (3) Asil (2) Yedek üye seçimi; KA R A R : 30 Mart 2014 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucu oluşan Belediyemiz Meclisinin, 11 Nisan 2014 tarihinde yapılan ilk toplantısında, gündemin on beşinci maddesi doğrultusunda, Belediyemizi Marmara ve Boğazları Belediyeler Birliğinde (Belediye Başkanımız dışında) temsil edecek (3) Asil ve (2) yedek üye belirlenebilmesi için seçim yapılmasına ilişkin, Yazı İşlerinin Müdürlüğünün tarih ve ( ) sayılı teklifi doğrultusuna seçim yapıldı. Belediyemizi Marmara ve Boğazları Belediyeler Birliğinde temsil edecek, (Belediye Başkanımız dışında) (3) Asil ve (2) Yedek Meclis Üyesinin belirlenmesi amacıyla seçimlere geçildi. Mecliste grubu bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanı tarafından, kendi partilerine mensup meclis üyelerinden Emine DEMİRCİ, Emre SARISILTIKOĞLU ve Selda GİDİŞ UZKAN; Asil Üyelikler için, Dilek TEKİN ve Haluk HELVACIOĞLU ise Yedek Üyelikler için aday gösterildi. Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Grup Başkanı tarafından ise; kendi partilerine mensup meclis üyelerinden sadece Tamer CANBAZ Asil Üyelikler için, Recep ALPASLAN ise Yedek Üyelikler için aday gösterildi. Başka aday çıkmadığından, Gizli Oyla yapılan seçime geçildi. Gizli Oyla yapılan seçim sonucu; Meclis üyelerinden Emine DEMİRCİ, Emre SARISILTIKOĞLU ve Selda GİDİŞ UZKAN (17) şer oyla, Belediyemizi Marmara ve Boğazları Belediyeler Birliğinde (Belediye Başkanımız dışında) temsil etmek üzere Asil Üyeliklere Dilek TEKİN ve Haluk HELVACIOĞLU ise (17) şer oyla Yedek Üyeliklere seçildiler. Tamer CANBAZ a Asil Üyelikler için (13) oy, Recep ALPASLAN a ise Yedek Üyelikler için (13) oy verildi. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

15 Karar Tarihi Karar No Kararın- Trakya Belediyeler Birliğine Üye Seçimi; 11 / 04 /2014 ( 33 ) Konusu GÜNDEMİN ( 16. ) MADDESİ : : Trakya Belediyeler Birliğinde Belediyemizi temsil etmek üzere (2) asil (1) yedek üye seçimi; KA R A R : Trakya da yirmi belediyenin birleşmesiyle, Avrupa ile Türkiye arasında yerel yönetimler düzeyinde işbirliğini gerçekleştirmek amacı ile merkezi Tekirdağ da bulunan Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKYAKENT isimli bir birlik kurulmuştur. Türkiye nin Güneydoğu Avrupa ve Balkan Devletleri ile çok güçlü olan tarihi, kültürel ve insani bağlarının uluslar arası işbirliğine dönüştürülebilmesi için, 21 Mayıs 1980 tarihinde Madrid de imzalanan ve ülkemizce 4517 Sayılı Kanunla kabul edilen, Avrupa Yerel Topluluklar ve Yönetimler Arasında Sınır Ötesi İşbirliği Sözleşmesi çerçevesinde kurulmuş bulunan söz konusu bu birliğe, Belediyemiz de tarih ve (23) sayılı meclis kararı doğrultusunda üye olarak katılmıştır. 30 Mart 2014 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucu oluşmuş bulunan belediyemiz meclisinde, birliğin tabii üyesi olan Belediye Başkanımız dışında Belediyemizi Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKYAKENT isimli Birlikte temsil etmek üzere, belediyemiz meclis üyeleri arasından (2) asil ve (1) yedek üyenin seçilerek belirlenmesine ilişkin Yazı İşleri Müdürlüğünün tarih ve ( ) sayılı teklifi doğrultusunda seçime geçildi.. Mecliste grubu bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanı tarafından, kendi partilerine mensup meclis üyelerinden Coşkun TANIŞ ve Cemal KAYA; Asil Üyelikler için, İbrahim IŞIK ise Yedek Üyelik için aday gösterildi. Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Grup Başkanı tarafından ise; kendi partilerine mensup meclis üyelerinden Abdullah ERENOĞLU Asil Üyelikler için, Rıdvan YAVUZBİLGE ise Yedek Üyelik için aday gösterildi. Başka aday çıkmadığından, Gizli Oyla yapılan seçimlere geçildi. Gizli Oyla yapılan seçimler sonucu; Meclis üyelerinden; Coşkun TANIŞ ve Cemal KAYA; (17) şer oyla, Belediyemizi Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKYAKENT isimli Birlikte (Belediye Başkanımız dışında) temsil etmek üzere Asil Üyeliklere İbrahim IŞIK ise (17) oyla Yedek Üyeliğe seçildiler. Abdullah ERENOĞLU na Asil Üyelikler için (13) oy, Rıdvan YAVUZBİLGE ye ise Yedek Üyelik için (13) oy çıktı. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

16 Karar Tarihi Karar No Kararın- Tarihi Kentler Birliğine Üye Seçimi; 11 / 04 /2014 ( 34 ) Konusu GÜNDEMİN ( 17. ) MADDESİ : : Tarihi Kentler Birliğinde Belediyemizi temsil etmek üzere (1) asil (1) yedek üye seçimi; KA R A R : Halen; Avrupa Birliği Aday Ülkesi olan Türkiye nin de kurucusu olduğu Avrupa Konseyi nin oluşturduğu Avrupa Tarihi Kentler Birliğinde Türkiye nin de temsilini güçlü ve etkin bir şekilde sağlamak üzere, Tarihi Kentleri bir araya getirmek ve bu Kentler arasında kentsel, kültürel ve doğal mirasın bir Ortak miras kavramıyla korunması ve yaşatılması amacıyla kurulmuş olup, merkezi Bursa da bulunan TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ isimli birliğe, Belediyemiz de tarih ve (54) sayılı meclis kararı doğrultusunda üye olarak katılmıştır. 30 Mart 2014 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucu oluşmuş bulunan belediyemiz meclisinde, birliğin tabii üyesi olan Belediye Başkanımız dışında Belediyemizi Tarihi Kentler Birliği isimli Birlikte temsil etmek üzere, belediyemiz meclis üyeleri arasından (1) asil ve (1) yedek üyenin seçilerek belirlenmesine ilişkin Yazı İşleri Müdürlüğünün tarih ve ( ) sayılı teklifi doğrultusunda seçime geçildi.. Mecliste grubu bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Grup Başkanı tarafından; kendi partilerine mensup meclis üyelerinden Hayrettin ALTUNOK Asil Üyelik için, Ahmet ŞAHİN ise Yedek Üyelik için aday gösterildi. Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Grup Başkanı tarafından; kendi partilerine mensup meclis üyelerinden Hava DEMİRTAŞ Asil Üyelik için aday gösterildi. Yedek üyelik için aday gösterilmedi. Başka aday çıkmadığından, Gizli Oyla yapılacak seçime geçildi. Gizli Oyla yapılan seçim sonucu; Meclis üyelerinden; Hayrettin ALTUNOK (17) oyla, Belediyemizi Tarihi Kentler Birliği isimli Birlikte (Belediye Başkanımız dışında) temsil etmek üzere Asil Üyeliğe Ahmet ŞAHİN ise (17) oyla Yedek Üyeliğe seçildiler. Hava DEMİRTAŞ a Asil Üyelik için (13) Oy çıktı. Sonuç yüksek sesle meclise bildirildi.

17 Karar Tarihi Karar No Kararın- Belediye Başkanının 2013 Yılı 11 / 04 /2014 ( 35 ) Konusu Faaliyet Raporunun müzakeresi; BAŞKAN :Dr. Hasan AKGÜN (Hayrettin ALTUNOK-Meclis 1. Başkan Vekili) GÜNDEMİN ( 18. ) MADDESİ : : Belediye Başkanının (01 Ocak Aralık 2013) dönemine ilişkin faaliyet raporunun 5393 sayılı yasanın 56. Maddesi gereğince müzakeresi; KA R A R : Belediye Başkanının (01 Ocak Aralık 2013) dönemine ilişkin faaliyet raporunun 5393 sayılı yasanın 56. Maddesi gereğince müzakeresine ilişkin Yazı İşleri Müdürlüğünün tarih ve ( ) sayılı teklifi ve eki Faaliyet Raporu 30 Mart 2014 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucu oluşan Belediyemiz Meclisinin, 11 Nisan 2014 tarihinde yapılan ilk toplantısında, gündemin 18. maddesi olarak görüşüldü. Belediye Başkanımız Dr. Hasan AKGÜN; Faaliyet Raporu nun görüşülmesi sırasında, Meclis Oturumunu yönetmek üzere, oturuma kısa bir ara vererek yerini, 5393 sayılı yasanın 19. Maddesi gereğince Meclis Başkanlığı görevini yürüten Meclis 1. Başkan Vekili Hayrettin ALTUNOK a devretti. Meclis 1. Başkan Vekili Hayrettin ALTUNOK tarafından yapılan konuşmaya müteakip, Belediye Başkanı Dr. Hasan AKGÜN ün (01 Ocak Aralık 2013) dönemine ait faaliyet raporunun, 5393 sayılı yasanın 56. Maddesi gereğince müzakeresine geçildi. Tüm Meclis Üyelerine kitapçık şeklinde dağıtılmış bulunan Faaliyet Raporu nun okunmasına geçildi. Ancak; Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Gurup Başkanı Coşkun TANIŞ tarafından, mecliste grubu bulunan her iki siyasi parti grup başkanlarının konu üzerinde uzlaştıkları belirtilerek, Belediye Başkanımız Dr. Hasan AKGÜN ün (01 Ocak Aralık 2013) dönemine ait Faaliyet Raporu nun, önemli bölümlerini içerecek şekilde, özet olarak okunması ve müteakiben de okunmuş sayılarak, oya sunulması önerildi. Meclis 1. Başkan Vekili Hayrettin ALTUNOK tarafından; Faaliyet Raporunun önemli bölümlerinin özet olarak okunması istendi. Faaliyet Raporu özet olarak okundu. Faaliyet Raporunun özet olarak okunmasının tamamlanmasına müteakip, Meclis 1. Başkan Vekili Hayrettin ALTUNOK tarafından Belediye Başkanımız Dr. Hasan AKGÜN ün (01 Ocak Aralık 2013) dönemine ait Faaliyet Raporu nun okunmuş sayılması oya sunuldu. Yapılan oylama sonucu Faaliyet Raporunun okunmuş sayılması mevcudun oybirliği ile kabul edildi. Faaliyet raporu ile ilgili olarak mecliste grubu bulunan her iki siyasi parti grup başkanları tarafından lehte ve aleyhte yapılan konuşmalar ve Belediye Başkanı Dr. Hasan AKGÜN tarafından yapılan cevabi konuşmaya müteakiben, Meclis 1. Başkan Vekili Hayrettin ALTUNOK tarafından, müzakerelere son verilerek, Belediye Başkanı Dr. Hasan AKGÜN ün (01 Ocak Aralık 2013) dönemine ilişkin faaliyetlerini içeren ve 5393 sayılı yasanın 56. Maddesi uyarınca meclise sunulan Faaliyet Raporunun kabulü oya sunuldu. Yapılan oylama sonucu Belediye Başkanı Dr. Hasan AKGÜN ün (01 Ocak Aralık 2013) dönemine ilişkin faaliyetlerini içeren 2013 Yılı Faaliyet Raporu oy çokluğu ile kabul edildi.

NİSAN 2015 MECLİS KARARLARI

NİSAN 2015 MECLİS KARARLARI NİSAN 2015 MECLİS KARARLARI Karar Tarihi Karar No Kararın- Belediye Başkanının 2014 Yılı 06 / 04 /2015 ( 29 ) Konusu Faaliyet Raporunun müzakeresi; (Hayrettin ALTUNOK-Meclis 1. Başkan Vekili) Belediye

Detaylı

MECLİS KARARI Karar Tarihi Karar No Kararın- Plan ve Bütçe Komisyonu Seçimi. 02 / 06 /2014 ( 46 ) Konusu

MECLİS KARARI Karar Tarihi Karar No Kararın- Plan ve Bütçe Komisyonu Seçimi. 02 / 06 /2014 ( 46 ) Konusu Karar Tarihi Karar No Kararın- Plan ve Bütçe Komisyonu Seçimi. 02 / 06 /2014 ( 46 ) Konusu ÜYELER : Coşkun TANIŞ (Katılmadı)-Hayrettin ALTUNOK-Ahmet ŞAHİN- Emre SARISALTIKOĞLU-İbrahim IŞIK-Tarık ERDOĞAN-Fahrettin

Detaylı

MECLİS KARARI Karar Tarihi Karar No Kararın- M.B. Birliğine Üye Seçimi. 05 / 05 /2014 ( 36 ) Konusu

MECLİS KARARI Karar Tarihi Karar No Kararın- M.B. Birliğine Üye Seçimi. 05 / 05 /2014 ( 36 ) Konusu Karar Tarihi Karar No Kararın- M.B. Birliğine Üye Seçimi. 05 / 05 /2014 ( 36 ) Konusu ÜYELER : Coşkun TANIŞ-Hayrettin ALTUNOK-Ahmet ŞAHİN-Emre SARISALTIKOĞLU- Hüseyin EKİCİ-Selda GİDİŞ UZKAN-Haluk HELVACIOĞLU-Mustafa

Detaylı

MART 2015 MECLİS KARARLARI

MART 2015 MECLİS KARARLARI MART 2015 MECLİS KARARLARI Karar Tarihi Karar No Kararın- Plan ve Bütçe Komisyonuna Üye Seçimi. 02 / 03 /2015 ( 22 ) Konusu ÜYELER : Coşkun TANIŞ (Katılmadı)-Emre SARISALTIKOĞLU (Katılmadı)-İbrahim IŞIK-

Detaylı

Meclis Başkanı Katip Katip Recep ÖZKAN Tahir SARIOĞLU Tevfik AYYARKIN Belediye Başkanı

Meclis Başkanı Katip Katip Recep ÖZKAN Tahir SARIOĞLU Tevfik AYYARKIN Belediye Başkanı Karar Tarihi : 06/04/2009 Karar No : 08 Belediye Meclisi; nın 01/04/2009 tarihli yazılı daveti üzerine Belediye Başkan üyelerin tamamının mevcut olduğunu açıklayarak, 2009 yılı döneminin 4.toplantısının

Detaylı

T.C. ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI. Dairesi: Yazı İşleri Müdürlüğü

T.C. ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI. Dairesi: Yazı İşleri Müdürlüğü Karar No: 204/20 Özet: Meclis.Başkan Vekili ile Meclis 2.Başkan Vekili seçimi. K A R A R : "5393 sayılı Belediye Kanununun 9. maddesi uyarınca Belediye Meclisinde 2 yıl müddetle görev yapmak üzere, Meclis.Başkan

Detaylı

Karar Tarihi Karar No Kararın- Şartlı yardım talebi; 06 / 06 /2016 ( 71 ) Konusu. BAŞKAN : Dr. Hasan AKGÜN

Karar Tarihi Karar No Kararın- Şartlı yardım talebi; 06 / 06 /2016 ( 71 ) Konusu. BAŞKAN : Dr. Hasan AKGÜN Karar Tarihi Karar No Kararın- Şartlı yardım talebi; 06 / 06 /2016 ( 71 ) Konusu BAŞKAN : Dr. Hasan AKGÜN ÜYELER : Coşkun TANIŞ - Emre SARISALTIKOĞLU (Katılmadı) -İbrahim IŞIK- Hayrettin ALTUNOK-Recep

Detaylı

MECLİS KARARI Karar Tarihi Karar No Kararın- Devlet Hastanesi'ne isim verilmesi. 03 / 10 /2016 (97) Konusu

MECLİS KARARI Karar Tarihi Karar No Kararın- Devlet Hastanesi'ne isim verilmesi. 03 / 10 /2016 (97) Konusu Karar Tarihi Karar No Kararın- Devlet Hastanesi'ne isim verilmesi. 03 / 10 /2016 (97) Konusu (Hayrettin ALTUNOK-Belediye Başkan Vekili) ÜYELER : Coşkun TANIŞ -Emre SARISALTIKOĞLU -İbrahim IŞIK- Hayrettin

Detaylı

T.C. BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

T.C. BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKANLIĞI SAYFA : (1) Karar Tarihi Karar No Kararın- Basın ve Yayın Müdürlüğü ile Halkla 05 / 09 /2016 ( 87 ) Konusu İlişiler Müdürlüklerinin kurulması. BAŞKAN : Dr. Hasan AKGÜN ÜYELER: Coşkun TANIŞ -Emre SARISALTIKOĞLU

Detaylı

ERENLER BELEDİYE MECLİSİNİN 04/04/2016 TARİHİNDE YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTISINA AİT TUTANAK ÖZETİ

ERENLER BELEDİYE MECLİSİNİN 04/04/2016 TARİHİNDE YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTISINA AİT TUTANAK ÖZETİ ERENLER N 04/04/2016 TARİHİNDE YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTISINA AİT TUTANAK ÖZETİ G Ü N D E M : Bir evvelki Meclis Toplantısına ait Tutanağın okunarak kabulü 1- Erenler Mahallesi 1085 Sokakta Bulunan Parka İsim

Detaylı

T.C. ERDEMLİ BELEDİYESİ BELEDİYE MECLİSİ 08/04/2014 TARİHLİ MECLİS TOPLANTISI KARAR ÖZETLERİ. Mehmet GÜLDALI Harun SARI Ali YÖN

T.C. ERDEMLİ BELEDİYESİ BELEDİYE MECLİSİ 08/04/2014 TARİHLİ MECLİS TOPLANTISI KARAR ÖZETLERİ. Mehmet GÜLDALI Harun SARI Ali YÖN T.C. ERDEMLİ BELEDİYESİ BELEDİYE MECLİSİ 08/04/2014 TARİHLİ MECLİS TOPLANTISI KARAR ÖZETLERİ MECLİS BAŞKANI : Mükerrem TOLLU Belediye Başkanı MECLİS ÜYELERİ Serdar ARSLAN Duran KARA Veli ŞAHMAN Şevk ŞEVK

Detaylı

T.C. DEFNE KAYMAKAMLIĞI DEFNE BELEDİYESİ MECLİS KARARI

T.C. DEFNE KAYMAKAMLIĞI DEFNE BELEDİYESİ MECLİS KARARI GÜNDEM MADDE NO : 1 KARAR NO : 1 : 5393 SAYILI BELEDİYE YASASININ 19. MADDESİ GEREĞİNCE İKİ ASIL İKİ YEDEK DİVAN KÂTİBİ SEÇİMİ YAPILMASI 5393 Sayılı Belediye Kanunun 19. Maddesi gereğince, iki asıl iki

Detaylı

T.C. BALÇOVA BELEDİYESİ MECLİS KARARI

T.C. BALÇOVA BELEDİYESİ MECLİS KARARI KARAR NO : 24 gündemin V. Bölümünün Başkanlıktan Gelen Önergelerin Görüşülmesi 1 inci maddesinde yer alan Birinci ve İkinci Meclis Başkan Vekili seçimine ilişkin 29/03/2016 tarih ve 2798 ayılı Yazı İşleri

Detaylı

ERENLER BELEDİYE MECLİSİNİN 06/04/2015 TARİHİNDE YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTISINA AİT TUTANAK ÖZETİ

ERENLER BELEDİYE MECLİSİNİN 06/04/2015 TARİHİNDE YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTISINA AİT TUTANAK ÖZETİ ERENLER N 06/04/2015 TARİHİNDE YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTISINA AİT TUTANAK ÖZETİ G Ü N D E M : Bir evvelki Meclis Toplantısına ait Tutanağın okunarak kabulü 1-2014 Yılına Ait Denetim Komisyonu Raporu 2- Seçimlerin

Detaylı

-KARAR- ADAYLAR PARTİSİ ALDIĞI OY Yusuf KILIÇ AKPARTİ 22 Ebru ATEŞ AKPARTİ 22 Bilal EKEN AKPARTİ 22 Ahmet KESER AKPARTİ 22

-KARAR- ADAYLAR PARTİSİ ALDIĞI OY Yusuf KILIÇ AKPARTİ 22 Ebru ATEŞ AKPARTİ 22 Bilal EKEN AKPARTİ 22 Ahmet KESER AKPARTİ 22 KARAR TARIHI : 07/04/2014 KARAR NOSU : 61 ÖZÜ: Açılış ve Yoklama Belediye Meclis Başkanı Dr Tuncay ACEHAN 6.Dönem 5.Birleşim 1.oturum meclis toplantısı açılışını yaparak, meclis üyelerini saygı duruşuna

Detaylı

ERENLER BELEDİYE MECLİSİNİN 05/01/2015 TARİHİNDE YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTISINA AİT TUTANAK ÖZETİ

ERENLER BELEDİYE MECLİSİNİN 05/01/2015 TARİHİNDE YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTISINA AİT TUTANAK ÖZETİ ERENLER N 05/01/2015 TARİHİNDE YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTISINA AİT TUTANAK ÖZETİ G Ü N D E M : Bir evvelki Meclis Toplantısına ait Tutanağın okunarak kabulü 1- Kozluk Mahallesi İmar Plan Tadilatına Ait Komisyon

Detaylı

T.C. OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ İl Genel Meclisi K A R A R

T.C. OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ İl Genel Meclisi K A R A R Karar No : 58 Konusu: Başkanının gizli oy açık tasnif neticesinde seçilmesi., Meclisin en yaşlı İl Genel Meclis üyesi Mehmet YILDIRIM ın Başkanlığında, üyelerin katılımı ile Toplantı salonunda 14.04.2014

Detaylı

MECLİS KARARI SAYFA : (1) Karar Tarihi Karar No Kararın- BORÇLANMA; 07 / 07 /2014 ( 62 ) Konusu (Mimarsinan Sahili 3. Etap Düzenlemesi Yapımı)

MECLİS KARARI SAYFA : (1) Karar Tarihi Karar No Kararın- BORÇLANMA; 07 / 07 /2014 ( 62 ) Konusu (Mimarsinan Sahili 3. Etap Düzenlemesi Yapımı) SAYFA : (1) Karar Tarihi Karar No Kararın- BORÇLANMA; 07 / 07 /2014 ( 62 ) Konusu (Mimarsinan Sahili 3. Etap Düzenlemesi Yapımı) GÜNDEMİN 1. MADDESİ : M E V Z U : Belediyemiz bütçe imkanlarının yetersizliği

Detaylı

Karar Tarihi : 08.04.2014 Karar No : 41850698.301.05-36. Konu : Meclis Başkan Vekilliği Seçimi

Karar Tarihi : 08.04.2014 Karar No : 41850698.301.05-36. Konu : Meclis Başkan Vekilliği Seçimi Karar No : 41850698.301.05-36 Konu : Meclis Başkan Vekilliği Seçimi KARAR : 5393 Sayılı Belediye Kanununun 19. maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 19. maddesi gereğince, iki yıl süre ile

Detaylı

T.C. SAKARYA SERDİVAN BELEDİYE MECLİSİ. Karar No : 21 Özü: Meclis 1. ve 2. Başkan Vekili Seçimi. Karar Trh :

T.C. SAKARYA SERDİVAN BELEDİYE MECLİSİ. Karar No : 21 Özü: Meclis 1. ve 2. Başkan Vekili Seçimi. Karar Trh : Karar No : 21 Özü: Meclis 1. ve 2. Başkan Vekili Seçimi. Karar Trh : Belediye Meclisi, ın Başkanlığında, seçilmiş DAĞISTANLI, Hüseyin BAYRAKTAR,, Selvet KARAOĞLU, Ahmet ÇALIŞKAN,, Mehmet KOCABAY, Mahmut

Detaylı

Karar Tarihi Karar No Kararın- Denetim Komisyonu kurulması ve 02 / 01 /2017 ( 1 ) Konusu Üye seçimi; BAŞKAN : Dr. Hasan AKGÜN

Karar Tarihi Karar No Kararın- Denetim Komisyonu kurulması ve 02 / 01 /2017 ( 1 ) Konusu Üye seçimi; BAŞKAN : Dr. Hasan AKGÜN Karar Tarihi Karar No Kararın- Denetim Komisyonu kurulması ve 02 / 01 /2017 ( 1 ) Konusu Üye seçimi; ÜYELER : Coşkun TANIŞ (Katılmadı)-Emre SARISALTIKOĞLU(Katılmadı)-İbrahim IŞIK- Bedir GÜRSES-Önder Yüksel

Detaylı

KAVAKYOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI KARAR TARİHİ 05.04.2011 KARAR NO 6

KAVAKYOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI KARAR TARİHİ 05.04.2011 KARAR NO 6 I TARİHİ 05.04.2011 NO 6 KONUSU BELEDİYE ENCÜMENİNE YETKİ VERİLMESİ (KİRALAMA GAYRİMENKUL SATIŞI) Gündem Maddemin Üçüncü Maddesi olan Belediyemize ait bazı Gayrimenkullerin kiraya verilmesi ve satılabilme

Detaylı

KELES BELEDİYESİ MECLİS KARARI

KELES BELEDİYESİ MECLİS KARARI Karar No 23 Mevcut Yaşar KESKİN- Mustafa ÖZDEMİR- Feruze DUMAN-İsmail KAHYA- Keles Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Mehmet TEKE başkanlığında yukarıda isimleri yazılı bulunan üyelerin iştiraki ile 2017

Detaylı

KAVAKYOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI KARAR TARİHİ KARAR NO 13

KAVAKYOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI KARAR TARİHİ KARAR NO 13 I TARİHİ 07.06.2011 NO 13 YAZI İŞLERİ KONUSU İÇKİLİ YER BELİRLENMESİ Beldemiz sakinlerinden İzzet Karamanın 13.05.2011 tarih ve 41 sayılı dilekçesi Belediye Başkanı tarafından Belediye meclis gündemine

Detaylı

T.C. KAYSERİ İLİ TALAS BELEDİYESİ MECLİSİ

T.C. KAYSERİ İLİ TALAS BELEDİYESİ MECLİSİ T.C. KAYSERİ İLİ TALAS BELEDİYESİ MECLİSİ Karar Tarihi : 05/04 /2010 Toplantı Dönemi : 2010 Karar Niteliği :Olağan Meclis Toplantısı Toplantı No : 04 Birleşim No : 04 Oturum No : 1 Belediye Meclisi 2010

Detaylı

Dönemi 2016 Tarihi Saat 14:00 Sayısı 58 Birleşim 1 Oturum Özü İlçemiz Kültür Mahallesi 61 ada 15- T.C. AKÇADAĞ BELEDİYESİ BELEDİYE MECLİSİ

Dönemi 2016 Tarihi Saat 14:00 Sayısı 58 Birleşim 1 Oturum Özü İlçemiz Kültür Mahallesi 61 ada 15- T.C. AKÇADAĞ BELEDİYESİ BELEDİYE MECLİSİ Tarihi 07.10.2016 Sayısı 58 Özü İlçemiz Kültür Mahallesi 61 ada 15-16-19-20-21 ve 25 nolu parsellerin bulunduğu alanda yapılacak 1/1000 ölçekli İmar Plan Tadilatı için Malatya Büyükşehir Belediyesine yetki

Detaylı

U T A N A K. Dönem : 2015 Toplantı : Nisan Birleşim : 5 Oturum : 1 Birleşim Tarihi : 10.04.2015 Birleşim Saati : 17.30

U T A N A K. Dönem : 2015 Toplantı : Nisan Birleşim : 5 Oturum : 1 Birleşim Tarihi : 10.04.2015 Birleşim Saati : 17.30 T U T A N A K Dönem : 2015 Toplantı : Nisan Birleşim : 5 Oturum : 1 Birleşim Tarihi : 10.04.2015 Birleşim Saati : 17.30 Gündemin 1. maddesinde yer alan yoklama yapıldı. 34 üyeden müteşekkil İl Genel Meclisinin

Detaylı

T.C. PALANDÖKEN İLÇE BELEDİYE MECLİSİ. Dönemi : 2014 Karar Tarihi : 08.04.2014 Karar No : 20

T.C. PALANDÖKEN İLÇE BELEDİYE MECLİSİ. Dönemi : 2014 Karar Tarihi : 08.04.2014 Karar No : 20 Karar No : 20 5393 Sayılı Belediye Kanununun 19. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 5.ve 19.maddesi uyarınca görev süreleri tamamlanan 1. Meclis Başkan Vekili ve 2. Meclis Başkan Vekilinin

Detaylı

T.C. SULTANBEYLİ BELEDİYE MECLİSİ Tarih : HUKUK KOMİSYONU-BÜTÇE VE Rapor No : 2012 / 1 TARİFE KOMİSYONU MÜŞTEREK RAPORU

T.C. SULTANBEYLİ BELEDİYE MECLİSİ Tarih : HUKUK KOMİSYONU-BÜTÇE VE Rapor No : 2012 / 1 TARİFE KOMİSYONU MÜŞTEREK RAPORU SULTANBEYLİ BELEDİYE MECLİSİ Tarih : 03.01.2012 HUKUK KOMİSYONU-BÜTÇE VE Rapor No : 2012 / 1 TARİFE KOMİSYONU MÜŞTEREK RAPORU KONU : Fazla Çalışma Ücreti. TEKLİFİN ÖZÜ : Sultanbeyli Belediye Meclisi nin

Detaylı

OCAK 2015 MECLİS KARARLARI

OCAK 2015 MECLİS KARARLARI OCAK 2015 MECLİS KARARLARI Karar Tarihi Karar No Kararın- Denetim Komisyonu kurulması ve 05 / 01 /2015 ( 1 ) Konusu Üye seçimi; Cemal KAYA-Ersel YAZICI-Emine DEMİRCİ -Muharem Aziz ZENGİN-Hüseyin EKİCİ

Detaylı

T. C. AFYONKARAHİSAR İLİ ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ 6. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ 07.05.2008 ÇARŞAMBA BİRİNCİ OTURUM;

T. C. AFYONKARAHİSAR İLİ ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ 6. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ 07.05.2008 ÇARŞAMBA BİRİNCİ OTURUM; 6. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ BİRİNCİ OTURUM; 1. Yoklama, Açılış, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı. 2. Bir önceki Birlik Meclis Toplantısı na ait Tutanak Özeti nin Meclisin bilgisine sunularak onaylanması.

Detaylı

T.C. İZMİR İLİ URLA BELEDİYESİ MECLİS KARARI

T.C. İZMİR İLİ URLA BELEDİYESİ MECLİS KARARI Karar No :30 KARAR 30 : Gündem maddelerinin görüşülmesi tamamlanmış olduğundan Ocak ayı meclis toplantısının birinci birleşiminin kapatılmasına, bir sonraki meclis birleşiminin 9 Ocak 2015 Cuma günü saat

Detaylı

T.C. İZMİR İLİ URLA BELEDİYESİ MECLİS KARARI

T.C. İZMİR İLİ URLA BELEDİYESİ MECLİS KARARI Karar No :101 KARAR 101 : Gündem maddelerinin görüşülmesi tamamlanmış olduğundan Nisan ayı meclis toplantısının ikinci birleşiminin kapatılmasına, bir sonraki meclis toplantısının 02 Mayıs 2014 Cuma günü

Detaylı

T.C. ERZİNCAN İLİ ÇUKURKUYU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI KARAR TARİHİ : 01/04/2016 KARAR NUMARASI : 4 KARAR

T.C. ERZİNCAN İLİ ÇUKURKUYU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI KARAR TARİHİ : 01/04/2016 KARAR NUMARASI : 4 KARAR MECLİS I TARİHİ : 01/04/2016 NUMARASI : 4 : Belediye Organlarının Seçimi. YILMAZ, Feramuz AYÇİÇEK, Muharrem DÜNDAR ve Yusuf EREN in iştirakleri ile 01/04/2016 Cuma günü saat 14.00 de Belediye Meclis salonunda

Detaylı

T.C. AFYONKARAHİSAR İLİ ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ 14. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ 03.05.2012 PERŞEMBE BİRİNCİ OTURUM;

T.C. AFYONKARAHİSAR İLİ ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ 14. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ 03.05.2012 PERŞEMBE BİRİNCİ OTURUM; T.C. BİRİNCİ OTURUM; 1. 16.11.2011 Tarihli 13ncü Olağan Birlik Meclis Toplantısı na Ait Tutanak Özeti nin Meclisin Bilgisine Sunularak Onaylanması. 2. Birlik Encümen Üyelerinin Seçimi(7 Üye) Ve Karara

Detaylı

T.C. ÇORUM İLİ ORTAKÖY İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARAR TUTANAĞI. Karar Tarihi : Gündem : 01 Karar No : 10

T.C. ÇORUM İLİ ORTAKÖY İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARAR TUTANAĞI. Karar Tarihi : Gündem : 01 Karar No : 10 T.C. ERDEMİRCİ, Faruk ÖNCÜL, Kadir ARABACI, Yusuf ÖZDEMİRCAN, Cavat, Gündem : 01 Karar No : 10 görüşülmesi. 01-İmar Komisyonuna havale edilen Abdullah KOÇAK IN dilekçesinin İmar Komisyonunca yapılan incelemeler

Detaylı

T.C. MUT BELEDİYESİ MECLİS KARARI Sahife No: 1 TOPLANTI DÖNEMİ

T.C. MUT BELEDİYESİ MECLİS KARARI Sahife No: 1 TOPLANTI DÖNEMİ KARAR NO 75 TARİH VE NOSU 10.06.2015/ 3118 KÜLTÜR MAHALLESİ DUDAYEV CADDESİNİN İMAR KOMİSYONUNA HAVALESİ 2 İmar Komisyonu ile ilgili evrakların Görüşülmesi 10.06.2015 tarih ve 3118 sayılı müzekkeresi meclise

Detaylı

ERENLER BELEDİYE MECLİSİNİN 04/01/2016 TARİHİNDE YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTISINA AİT TUTANAK ÖZETİ

ERENLER BELEDİYE MECLİSİNİN 04/01/2016 TARİHİNDE YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTISINA AİT TUTANAK ÖZETİ ERENLER N 04/01/2016 TARİHİNDE YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTISINA AİT TUTANAK ÖZETİ G Ü N D E M : Bir evvelki Meclis Toplantısına ait Tutanağın okunarak kabulü 1- Revizyon Uygulama İmar Planına Ait Komisyon Raporu

Detaylı

HACILAR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI TUTANAĞI

HACILAR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI TUTANAĞI 05.12.2011 HACILAR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI TUTANAĞI Meclis toplantısı Belediye Başkanı Ahmet HERDEM in Başkanlığında ve hoş geldiniz sözleri ile başlatıldı. Yoklama yapıldı hazirun listesi meclis

Detaylı

MUNICIPALITY OF BÜYÜKÇEKMECE.

MUNICIPALITY OF BÜYÜKÇEKMECE. MUNICIPALITY OF BÜYÜKÇEKMECE 1958 MUNICIPALITY OF BÜYÜKÇEKMECE Türk e ev bark olan her yer sağlığın, temizliğin, güzelliğin, modern kültürün örneği olacaktır. Devlet kurumlan yanında, doğrudan doğruya

Detaylı

UNESCO Türkiye Millî Komisyonu XXVI. Dönem Genel Kurulu

UNESCO Türkiye Millî Komisyonu XXVI. Dönem Genel Kurulu UNESCO Türkiye Millî Komisyonu XXVI. Dönem Genel Kurulu 17 Mayıs 2014 Tarihinde Ankara da Gerçekleştirildi UNESCO Türkiye Millî Komisyonu Yönetmeliğinin 14. Maddesine göre toplanan XXVI. Genel Kurul, 2014-2018

Detaylı

Dönemi 2017 Tarihi Saat 14:00 Sayısı 1 Birleşim 1 Oturum Özü T.C. AKÇADAĞ BELEDİYESİ BELEDİYE MECLİSİ KARAR.

Dönemi 2017 Tarihi Saat 14:00 Sayısı 1 Birleşim 1 Oturum Özü T.C. AKÇADAĞ BELEDİYESİ BELEDİYE MECLİSİ KARAR. Tarihi 06.01.2017 Sayısı 1 Oturum Özü 5393 sayılı Belediye Kanununun 25. Maddesi gereği Denetim Komisyonuna üye seçimi (Gizli Oylama) yapılması. Akçadağ Belediye Meclisi, ın Başkanlığında, Belediye Meclis

Detaylı

T.C SAKARYA SERDİVAN BELEDİYE MECLİSİ. Özü: 2015 Mali Yılı Kesin Hesabı.

T.C SAKARYA SERDİVAN BELEDİYE MECLİSİ. Özü: 2015 Mali Yılı Kesin Hesabı. T.C SAKARYA SERDİVAN BELEDİYE MECLİSİ Karar No : 50 Karar Trh : 06.05.2016 Özü: 2015 Mali Yılı Kesin Hesabı. 2016 NIN 5. DÖNEM, 2. TOPLANTISININ, 1. BİRLEŞİMİNİN 1. OTURUMUNA AİT KARAR 06.05.2016 Belediye

Detaylı

HACILAR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI TUTANAĞI

HACILAR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI TUTANAĞI 02.07.2012 HACILAR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI TUTANAĞI Meclis toplantısı Belediye Başkanı Ahmet HERDEM in Başkanlığında ve hoş geldiniz sözleri ile başlatıldı. Açılış ve yoklama yapıldı; Hazirun cetveli

Detaylı

İÇİNDEKİLER BİRİNCİ BÖLÜM: MAHALLİ İDARELERİN ORTAYA ÇIKIŞI VE KAVRAMSAL ÇERÇEVE...

İÇİNDEKİLER BİRİNCİ BÖLÜM: MAHALLİ İDARELERİN ORTAYA ÇIKIŞI VE KAVRAMSAL ÇERÇEVE... İÇİNDEKİLER BİRİNCİ BÖLÜM: MAHALLİ İDARELERİN ORTAYA ÇIKIŞI VE KAVRAMSAL ÇERÇEVE... 1 I. MAHALLİ İDARELERİN ORTAYA ÇIKIŞI... 1 A. Tarihsel Süreç... 1 B. Gelişim Sürecinde Kent ve İşlevleri... 2 C. Feodalite

Detaylı

T.C. SULTANBEYLİ BELEDİYE MECLİSİ Tarih : 06.10.2011 KOMİSYON RAPORLARI Rapor No : 2011 / 9 BÜTÇE VE TARİFE KOMİSYONU RAPORU

T.C. SULTANBEYLİ BELEDİYE MECLİSİ Tarih : 06.10.2011 KOMİSYON RAPORLARI Rapor No : 2011 / 9 BÜTÇE VE TARİFE KOMİSYONU RAPORU T.C. SULTANBEYLİ BELEDİYE MECLİSİ Tarih : 06.10.2011 KOMİSYON RAPORLARI Rapor No : 2011 / 9 BÜTÇE VE TARİFE KOMİSYONU RAPORU BELEDİYE MECLİS BAŞKANLIĞI NA KONU : 2012 Mali Yılı Hizmet Ücret Tarifesi. TEKLİFİN

Detaylı

T.C. BALÇOVA BELEDİYESİ MECLİS KARARI

T.C. BALÇOVA BELEDİYESİ MECLİS KARARI KARAR NO : 1 geçilen ve gündemin 5 inci bölümünün Başkanlıktan Gelen Önergeleri Görüşülmesi 1 inci maddesinde yer alan 2016 Meclis Tatil ayının belirlenmesine ilişkin 29/12/2015 tarih ve 11156 sayılı Yazı

Detaylı

MECLĠS KARARI SAYFA : (1) Karar Tarihi Karar No Kararın- Büyükçekmece 516 Ada 3 ve 4 Parsellerin 03 / 11 /2014 ( 94 ) Konusu değerlendirilmesi.

MECLĠS KARARI SAYFA : (1) Karar Tarihi Karar No Kararın- Büyükçekmece 516 Ada 3 ve 4 Parsellerin 03 / 11 /2014 ( 94 ) Konusu değerlendirilmesi. Karar Tarihi Karar No Kararın- Büyükçekmece 516 Ada 3 ve 4 Parsellerin 03 / 11 /2014 ( 94 ) Konusu değerlendirilmesi. ERYĠĞĠT (Katılmadı)-Dilek TEKĠN-Cemal KAYA-Ersel YAZICI-Emine DEMĠRCĠ -Muharem Aziz

Detaylı

AVCILAR BELEDİYE MECLİSİNİN 5. SEÇİM DÖNEMİ 5. TOPLANTI YILI 2013 SENESİ MAYIS AYI MECLİS TOPLANTISINA AİT KARAR ÖZETİ

AVCILAR BELEDİYE MECLİSİNİN 5. SEÇİM DÖNEMİ 5. TOPLANTI YILI 2013 SENESİ MAYIS AYI MECLİS TOPLANTISINA AİT KARAR ÖZETİ AVCILAR BELEDİYE MECLİSİNİN 5. SEÇİM DÖNEMİ 5. TOPLANTI YILI 2013 SENESİ MAYIS AYI MECLİS TOPLANTISINA AİT KARAR ÖZETİ Avcılar Belediye Meclisinin 5. Seçim Dönemi 5. Toplantı yılı 2013 Senesi MAYIS Ayı

Detaylı

2011 GENEL KURULU DİVAN TUTANAĞI

2011 GENEL KURULU DİVAN TUTANAĞI 2011 GENEL KURULU DİVAN TUTANAĞI Mühendislik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (MÜDEK) 2011 yılı Genel Kurul Toplantısı, 12 Mart 2011 tarihinde gerekli olan çoğunluk sağlanamadığından,

Detaylı

K A R A M A N BELEDİYE MECLİS KARAR ÖZETİ

K A R A M A N BELEDİYE MECLİS KARAR ÖZETİ K A R A M A N BELEDİYE MECLİS KARAR ÖZETİ MECLİS BAŞKANI KATİPLER : ERTUĞRUL ÇALIŞKAN : Fadime AKKUŞ- Dede Rıza AKGÜL GELEN ÜYELER : ALİ KONUKSEVEN -ELİFE DİLARA GÜNGÖR- MUZAFFER ÖZDAL- YUSUF ULAŞ- ELMAS

Detaylı

T.C. ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI. Dairesi: İmar ve Şehircilik Müdürlüğü

T.C. ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI. Dairesi: İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Karar No: 205/23 Karar Tarih:07/04/205 Dairesi: İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Konu: Plan Tadilatı. Evrak No: 9483 Özet: Zeytinburnu İlçesi, Beştelsiz Mahallesi, 400/ Pafta, 2085 Ada 8 ve 9 parsel sayılı

Detaylı

T.C. AFYONKARAHİSAR İLİ ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ 20. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ 13.05.2015 ÇARŞAMBA

T.C. AFYONKARAHİSAR İLİ ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ 20. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ 13.05.2015 ÇARŞAMBA T.C. BİRİNCİ OTURUM; 1. Bir önceki Birlik Meclis Toplantısına ait Tutanak Özetinin Meclisin bilgisine sunularak, onaylanması. 2. Birlik Encümen Üyelerinin seçimi ve karara bağlanması. (1 Başkan. 7 Üye)

Detaylı

AVCILAR BELEDİYE MECLİSİNİN 6. SEÇİM DÖNEMİ 3. TOPLANTI YILI 2016 SENESİ ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISINA AİT KARAR ÖZETİ

AVCILAR BELEDİYE MECLİSİNİN 6. SEÇİM DÖNEMİ 3. TOPLANTI YILI 2016 SENESİ ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISINA AİT KARAR ÖZETİ AVCILAR BELEDİYE MECLİSİNİN 6. SEÇİM DÖNEMİ 3. TOPLANTI YILI 2016 SENESİ ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISINA AİT KARAR ÖZETİ Avcılar Belediye Meclisinin 6. Seçim Dönemi 3. Toplantı Yılı 2016 Senesi ARALIK ayı

Detaylı

HEPDAK 2. GENEL KURUL RAPORU

HEPDAK 2. GENEL KURUL RAPORU HEPDAK 2. GENEL KURUL RAPORU Tarih : 08 Eylül 2016 Yer : Dokuz Eylül Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Balçova/İzmir Saat: 13.00-16.00 HEPDAK 2. Genel Kurul Raporu (08. 09. 2016) HEPDAK I1. GENEL KURUL

Detaylı

2015 YILI TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI 11. BİRLEŞİM 1. OTURUM

2015 YILI TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI 11. BİRLEŞİM 1. OTURUM Karar No : Konu:2015 Yılı Temmuz Ayı Meclis Toplantısı 2015 YILI TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI 11. BİRLEŞİM 1. OTURUM BAŞKAN: Sayın Meclis Üyeleri; 5393 sayılı kanunun 20. maddesine istinaden Temmuz Ayı

Detaylı

HACILAR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI TUTANAĞI

HACILAR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI TUTANAĞI 05.11.2012 HACILAR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI TUTANAĞI Meclis toplantısı Belediye Başkanı Ahmet HERDEM in Başkanlığında ve hoş geldiniz sözleri ile başlatıldı. Açılış ve yoklama yapıldı; Meclis Üyeleri

Detaylı

T.C. BELEDİYE MECLİSİ

T.C. BELEDİYE MECLİSİ T.C. TURHAL BELEDİYE MECLİSİ Toplantının Yılı-Ayı Birleşim Oturum : 2017-Haziran Toplantının Tarihi Toplantının Günü :01.06.2017 :Perşembe Belediye Meclisinin 01.06.2017 tarihi Perşembe günü saat 14.00'da

Detaylı

T.C. SANDIKLI BELEDİYESİ MECLİS KARAR KAĞIDI MECLİSTE BULUNANLAR

T.C. SANDIKLI BELEDİYESİ MECLİS KARAR KAĞIDI MECLİSTE BULUNANLAR T.C. SANDIKLI BELEDİYESİ MECLİS KARAR KAĞIDI MECLİSTE BULUNANLAR Belediye Başkanı: İsmail ELİBOL, Üyeler: Meclis 1. Bşk. V. Mevlüt ÖZÇINAR(Bulunmadı),Meclis. 2. Bşk V. İbrahim POYRAZ, Katip Üye Cemal ÖZ,

Detaylı

AVCILAR BELEDİYE MECLİSİNİN 6. SEÇİM DÖNEMİ 2. TOPLANTI YILI 2015 SENESİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISINA AİT KARAR ÖZETİ

AVCILAR BELEDİYE MECLİSİNİN 6. SEÇİM DÖNEMİ 2. TOPLANTI YILI 2015 SENESİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISINA AİT KARAR ÖZETİ AVCILAR BELEDİYE MECLİSİNİN 6. SEÇİM DÖNEMİ 2. TOPLANTI YILI 2015 SENESİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISINA AİT KARAR ÖZETİ Avcılar Belediye Meclisinin 6. Seçim Dönemi 2. Toplantı yılı 2015 Senesi KASIM ayı

Detaylı

T.C. KEÇİBORLU İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARAR KAĞIDI

T.C. KEÇİBORLU İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARAR KAĞIDI KARAR TARİHİ : 02/01/2014 KARAR NUMARASI : 2014-1/1 KONUSU : Meclis Toplantıları 5393 sayılı Belediye Kanununun 20.maddesi gereği her ayın ilk haftasında yapılacak mutat toplantı günleri, yeri ve saatlerinin

Detaylı

AVCILAR BELEDİYE MECLİSİNİN 5. SEÇİM DÖNEMİ 5. TOPLANTI YILI 2013 SENESİ NİSAN MECLİS TOPLANTISINA AİT KARAR ÖZETİ

AVCILAR BELEDİYE MECLİSİNİN 5. SEÇİM DÖNEMİ 5. TOPLANTI YILI 2013 SENESİ NİSAN MECLİS TOPLANTISINA AİT KARAR ÖZETİ AVCILAR BELEDİYE MECLİSİNİN 5. SEÇİM DÖNEMİ 5. TOPLANTI YILI 2013 SENESİ NİSAN MECLİS TOPLANTISINA AİT KARAR ÖZETİ Avcılar Belediye Meclisinin 5. Seçim Dönemi 5. Toplantı yılı 2013 Senesi NİSAN Meclis

Detaylı

T.C. MUĞLA İLİ DALAMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI

T.C. MUĞLA İLİ DALAMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI MECLİS I Havale Tarihi : 08.04.2014 Kararın Nosu : 43 5393 Sayılı Belediye Kanununun 19.maddesine göre I.ve II.Meclis Başkan Vekili ile 2 asil ve 2 yedek Meclis Katibinin gizli oy ile seçiminin yapılması.

Detaylı

T.C İZMİR İLİ SELÇUK BELEDİYESİ MECLİS KARARI K A R A R

T.C İZMİR İLİ SELÇUK BELEDİYESİ MECLİS KARARI K A R A R T.C İZMİR İLİ SELÇUK BELEDİYESİ MECLİS KARARI Toplantı Dönemi : Birleşim No : 2015-1000 Birleşim Tarihi : 05/01/2015 Birleşim Saati : 19:00 Birleşim Yeri : Meclis Başkanlığına Oturum No : KARARA KATILANLAR

Detaylı

HEPDAK 1.GENEL KURUL RAPORU

HEPDAK 1.GENEL KURUL RAPORU HEPDAK 1.GENEL KURUL RAPORU Tarih : 13 Eylül 2013 Yer : İzmir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Gürsel Aksel Bulvarı No:14 Üç kuyular /İzmir Saat: 10.00-16.00 HEPDAK 1. Genel Kurul Raporu (13.09.2013) Sayfa

Detaylı

T.C. TARSUS BELEDĠYE MECLĠSĠ KARARI

T.C. TARSUS BELEDĠYE MECLĠSĠ KARARI Karar No : 2014/5-1 (40) Gündem maddesi gereğince; Belediye Başkanlığı nın 15/04/2014 tarih ve 10949 sayılı 5393 Sayılı Belediye Kanununun 24. maddesi gereğince Belediye Meclisi, Üyeleri arasında en az

Detaylı

T.C. AFYONKARAHİSAR İLİ ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ 10. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ SALI

T.C. AFYONKARAHİSAR İLİ ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ 10. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ SALI T.C. 10. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ BİRİNCİ OTURUM; 1. Yoklama ve Açılış 2. Bir önceki Birlik Meclis Toplantısı na ait Tutanak Özeti nin Meclisin bilgisine sunularak onaylanması. 3. Birlik Encümen

Detaylı

İrfan MANDALI Nedim YILANCI İrfan DEMİR Belediye Başkanı Meclis Kâtibi Meclis Kâtibi

İrfan MANDALI Nedim YILANCI İrfan DEMİR Belediye Başkanı Meclis Kâtibi Meclis Kâtibi KAPAKLI BELEDİYESİ MECLİS KARARI -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Karar Tarihi: 03.04.2013 Toplantı No: 4 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Detaylı

T.C. KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ MECLİS KARAR ÖZETLERİ

T.C. KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ MECLİS KARAR ÖZETLERİ TOPLANTI TARİHİ : 08 NİSAN 2014 TOPLANTI NUMARASI : 2014/01 TOPLANTI ŞEKLİ : OLAĞAN T.C. KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ MECLİS KARAR ÖZETLERİ Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Meclisi 08/04/2014 Salı

Detaylı

Yerel Yönetimler Katılımcılık - Mevzuat

Yerel Yönetimler Katılımcılık - Mevzuat Yerel Yönetimler Katılımcılık - Mevzuat Dr. Nuran Talu, ODTÜMD/STK Üyesi ODTÜMD, 11 Nisan 2009 1 5393 Sayılı Belediye Kanununda (13.7.2005 tarih ve 25874 sayılı RG) yeralan Katılımcılık ile ilgili Hükümler

Detaylı

T.C. NAZİLLİ BELEDİYESİ MECLİS KARARI

T.C. NAZİLLİ BELEDİYESİ MECLİS KARARI KARAR NO : 2009/60-1 DAİRESİ : YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Belediyemiz Meclisi 09.01.2009 Cuma günü saat 20.00 de Aytekin Başkanlık Makamından meclisimize havale olunan Yazı İşleri Müdürlüğü nün 09.01.2009 tarih

Detaylı

KONUSU: Muğla Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesinin 2014 yılı idare kesin hesabı, taşınır kesin hesabı ve yönetim dönemi cetvelleri

KONUSU: Muğla Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesinin 2014 yılı idare kesin hesabı, taşınır kesin hesabı ve yönetim dönemi cetvelleri Karar No : 155 Karar Tarihi : 14/05/2015 KONUSU: Muğla Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesinin 2014 yılı idare kesin hesabı, taşınır kesin hesabı ve yönetim dönemi cetvelleri Özel Kalem Müdürlüğü

Detaylı

T.C. SULTANBEYLİ BELEDİYE MECLİSİ Tarih : 06.11.2012 KOMİSYON RAPORLARI Rapor No : 2012 / 24 HUKUK KOMİSYONU RAPORU BELEDİYE MECLİS BAŞKANLIĞI NA

T.C. SULTANBEYLİ BELEDİYE MECLİSİ Tarih : 06.11.2012 KOMİSYON RAPORLARI Rapor No : 2012 / 24 HUKUK KOMİSYONU RAPORU BELEDİYE MECLİS BAŞKANLIĞI NA SULTANBEYLİ BELEDİYE MECLİSİ Tarih : 06.11.2012 KOMİSYON RAPORLARI Rapor No : 2012 / 24 HUKUK KOMİSYONU RAPORU KONU : Hizmet Alım İhalesi. komisyonumuza havale edilen Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü nün

Detaylı

T.C. SULTANBEYLİ BELEDİYE MECLİSİ Tarih : HUKUK KOMİSYONU-BÜTÇE VE Rapor No : 2011 / 7 TARİFE KOMİSYONU MÜŞTEREK RAPORU

T.C. SULTANBEYLİ BELEDİYE MECLİSİ Tarih : HUKUK KOMİSYONU-BÜTÇE VE Rapor No : 2011 / 7 TARİFE KOMİSYONU MÜŞTEREK RAPORU HUKUK KOMİSYONU-BÜTÇE VE Rapor No : 2011 / 7 TARİFE KOMİSYONU MÜŞTEREK RAPORU KONU : Nakliye Bedelinin Ödenmesi. Komisyonumuza havale edilen Destek Hizmetleri Müdürlüğü nün 12/10/2011 tarih ve 965 sayılı

Detaylı

T.C. Belediye Meclisini Teşkil Eden Zevat Karar Tarihi 10/10/2014 Cem KARA ( ) Karar No 50

T.C. Belediye Meclisini Teşkil Eden Zevat Karar Tarihi 10/10/2014 Cem KARA ( ) Karar No 50 GÜNDEM-3: 2015 yılı ve izleyen 2 yıla ait Çatalca Belediyesi Bütçesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon raporunun görüşülmesi. TEKLİF: 2015 Yılı Bütçe Tasarısı 26/08/2014 tarih 311 Karar numarası ile Encümenimizde

Detaylı

T.C. KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI

T.C. KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI T.C. KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI TOPLANTI TARİHİ : 14/05/2014 SAATİ : 10:00 OTURUM : 1 BİRLEŞİM : 2 MECLİS BAŞKAN V : Veli ŞAHİN 1-AÇILIŞ :Belediye Meclisi, Belediye Başkan Yardımcısı Veli

Detaylı

2015 YILI KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI 19. BİRLEŞİM 1. OTURUM

2015 YILI KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI 19. BİRLEŞİM 1. OTURUM Karar Tarihi : 03.11.2015 Karar No : Konu:2015 Yılı Kasım Ayı Meclis Toplantısı 2015 YILI KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI 19. BİRLEŞİM 1. OTURUM BAŞKAN: Sayın Meclis Üyeleri; 5393 sayılı kanunun 20. maddesine

Detaylı

T.C. KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL KURULU

T.C. KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL KURULU Karar No : 2014 / 1 Toplantı Tarihi : 12/05/2014 Konu : Başkan Vekilleri Seçimi Toplantı No : 1 Olağan Toplantısının 1 inci maddesinde bulunan Genel Kurul Başkan Vekilleri Seçimi ile ilgili Genel Müdürlüğün

Detaylı

T.C. ÇORUM BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI

T.C. ÇORUM BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI - SAAT : 11.00 KARAR NO 78-79- 80-81- 82-83 DİVAN TOPLANTIYA KATILANLAR TOPLANTIYA KATILMAYANLAR MECLİS BAŞKANI KATİP KATİP Muzaffer KÜLCÜ Süreyya DAŞCI COŞGUNSU Erdem Burak BAKIRCI Belediye Başkanı Üye

Detaylı

T.C. DEREPAZARI BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI. 2 Adet Encümen Üyesi seçimi. Kararın Konusu. Karar No 17. Kararın Tarihi 02/04/2015 Ö N E R İ :

T.C. DEREPAZARI BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS KARARI. 2 Adet Encümen Üyesi seçimi. Kararın Konusu. Karar No 17. Kararın Tarihi 02/04/2015 Ö N E R İ : Tarihi 17 2 Adet Encümen Üyesi seçimi. Hakkı ERDOĞAN-İsmail DENİZERİ 5393 Sayılı Belediye Kanununun 33/b Maddesi gereğince belediye meclisinin bir yıl için gizli oyla seçeceği 2 üye, Mali Hizmetler Birim

Detaylı

2015 YILI ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI 21. BİRLEŞİM 1. OTURUM

2015 YILI ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI 21. BİRLEŞİM 1. OTURUM Karar Tarihi : 01.12.2015 Karar No : Konu:2015 Yılı Aralık Ayı Meclis Toplantısı 2015 YILI ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI 21. BİRLEŞİM 1. OTURUM BAŞKAN: Sayın Meclis Üyeleri; 5393 sayılı kanunun 20. maddesine

Detaylı

T.C. KARTAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSTANBUL 7. DÖNEM TEMMUZ AYININ 1. TOPLANTISININ 3.BİRLEŞİMİNE AİT M E C L İ S K A R A R I D I R

T.C. KARTAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSTANBUL 7. DÖNEM TEMMUZ AYININ 1. TOPLANTISININ 3.BİRLEŞİMİNE AİT M E C L İ S K A R A R I D I R KARARIN ÖZÜ : Görev ve Çalışma Yönetmeliği. TEKLİF : Etüt Proje Müdürlüğü nün 02.07.2014 tarih, 2014/11669 sayılı teklifi. BAŞKANLIK MAKAMI'NA; İlgi : 02.05.2014 tarih ve 6439 sayılı Başkanlık Oluru ilgi

Detaylı

T. C. AFYONKARAHİSAR İLİ ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ 16. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ 07.05.2013 SALI BİRİNCİ OTURUM;

T. C. AFYONKARAHİSAR İLİ ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ 16. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ 07.05.2013 SALI BİRİNCİ OTURUM; BİRİNCİ OTURUM; 1. 08.11.2012 tarihli 15nci olağan Birlik Meclis Toplantısı na ait Tutanak Özeti nin Meclisin bilgisine sunularak onaylanması. 2. Birlik Encümen üyelerinin seçimi (7 üye) ve karara bağlanması.

Detaylı

T.C. SULTANBEYLİ BELEDİYE MECLİSİ Tarih : KOMİSYON RAPORLARI Rapor No : 2012 / 22 HUKUK KOMİSYONU RAPORU BELEDİYE MECLİS BAŞKANLIĞI NA

T.C. SULTANBEYLİ BELEDİYE MECLİSİ Tarih : KOMİSYON RAPORLARI Rapor No : 2012 / 22 HUKUK KOMİSYONU RAPORU BELEDİYE MECLİS BAŞKANLIĞI NA T.C. SULTANBEYLİ BELEDİYE MECLİSİ Tarih : 02.10.2012 KOMİSYON RAPORLARI Rapor No : 2012 / 22 HUKUK KOMİSYONU RAPORU BELEDİYE MECLİS BAŞKANLIĞI NA KONU : Bosna Hersek Federasyonu Jajce Belediyesi Ziyareti.

Detaylı

Trakya Kalkınma Ajansı. Tarihi Kentler Birliği Bilgi Notu

Trakya Kalkınma Ajansı.  Tarihi Kentler Birliği Bilgi Notu Trakya Kalkınma Ajansı www.trakyaka.org.tr Tarihi Kentler Birliği Bilgi Notu EDİRNE YATIRIM DESTEK OFİSİ TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ Hazırlayan Işık OCAKLI İçindekiler Trakya Kalkınma Ajansı Tarihi Kentler

Detaylı

T.C İZMİR KARŞIYAKA BELEDİYESİ MART AYI MECLİS TOPLANTISI I. BİRLEŞİM MECLİS GÜNDEMİ

T.C İZMİR KARŞIYAKA BELEDİYESİ MART AYI MECLİS TOPLANTISI I. BİRLEŞİM MECLİS GÜNDEMİ T.C İZMİR KARŞIYAKA BELEDİYESİ MART AYI MECLİS TOPLANTISI I. BİRLEŞİM MECLİS GÜNDEMİ 25.02.2016 Belediye Meclisimiz 5393 sayılı Belediye Kanununun 20. Maddesi gereğince aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek

Detaylı

T.C İZMİR İLİ SELÇUK BELEDİYESİ MECLİS KARARI K A R A R

T.C İZMİR İLİ SELÇUK BELEDİYESİ MECLİS KARARI K A R A R T.C İZMİR İLİ SELÇUK BELEDİYESİ MECLİS KARARI Toplantı Dönemi : Birleşim No : 2015-8000 Birleşim Tarihi : 06/04/2015 Birleşim Saati : 19:30 Birleşim Yeri : Meclis Başkanlığına Oturum No : KARARA KATILANLAR

Detaylı

T.C. MERSİN ERDEMLİ BELEDİYE MECLİSİ

T.C. MERSİN ERDEMLİ BELEDİYE MECLİSİ T.C. MERSİN ERDEMLİ BELEDİYE MECLİSİ 13/05/2014 TARİHLİ MECLİS TOPLANTISI KARAR ÖZETLERİ MECLİS BAŞKANI : Mükerrem TOLLU Belediye Başkanı MECLİS ÜYELERİ Mehmet TOPKARA Ali VAR Şaban DÖLEK Serdar ARSLAN

Detaylı

T.C İZMİR İLİ SELÇUK BELEDİYESİ MECLİS KARARI K A R A R

T.C İZMİR İLİ SELÇUK BELEDİYESİ MECLİS KARARI K A R A R T.C İZMİR İLİ SELÇUK BELEDİYESİ MECLİS KARARI Toplantı Dönemi : Birleşim No : 2016-5000 Birleşim Tarihi : 01/03/2016 Birleşim Saati : 19:00 Birleşim Yeri : Meclis Başkanlığına Oturum No : KARARA KATILANLAR

Detaylı

İçindekiler SAYILI BELEDİYE KANUNU... 1 BİRİNCİ KISIM... 1 Genel Hükümler... 1 BİRİNCİ BÖLÜM... 15

İçindekiler SAYILI BELEDİYE KANUNU... 1 BİRİNCİ KISIM... 1 Genel Hükümler... 1 BİRİNCİ BÖLÜM... 15 İçindekiler 5393 SAYILI BELEDİYE KANUNU... 1 BİRİNCİ KISIM... 1 Genel Hükümler... 1 BİRİNCİ BÖLÜM... 1 Amaç, Kapsam ve Tanımlar... 1 Amaç... 1 Kapsam... 1 Tanımlar... 1 İKİNCİ BÖLÜM... 2 Belediyenin Kuruluşu

Detaylı

T C. GÜRSU BELEDİYESİ MECLİS KARARI. Esas No : 2014/128 ÖZETİ : Yatırım Teşvik Belgesi

T C. GÜRSU BELEDİYESİ MECLİS KARARI. Esas No : 2014/128 ÖZETİ : Yatırım Teşvik Belgesi Esas No : 2014/128 ÖZETİ : Yatırım Teşvik Belgesi Karar No : 2014/187 Mali Hizmetler Müdürlüğünün; Belediyemizin Yatırım Teşvik Belgesi başvurusu ve kabulü halinde Mali Hizmetler Müdürü M.Nesim CEYLAN

Detaylı

Karar No 50 PLAN VE BÜTÇE KOMİSYON RAPORU

Karar No 50 PLAN VE BÜTÇE KOMİSYON RAPORU GÜNDEM-2): 2017 yılı ve izleyen 2 yıla ait Çatalca TEKLİF: 2017 Yılı Bütçe Tasarısı 23/08/2016 tarih 425 karar numarası ile Encümenimizde görüşülmüş olup, hazırlanan Bütçe tasarısının Mahalli İdareler

Detaylı

T.C. Belediye Meclisini Teşkil Eden Zevat Karar Tarihi 09/10/2015 Cem KARA ( )

T.C. Belediye Meclisini Teşkil Eden Zevat Karar Tarihi 09/10/2015 Cem KARA ( ) GÜNDEM 1: 2016 yılı ve izleyen 2 yıla ait Çatalca TEKLİF: 2016 Yılı Bütçe Tasarısı 25/08/2015 tarih 353 karar numarası ile Encümenimizde görüşülmüş olup, hazırlanan Bütçe tasarısının Mahalli İdareler Bütçe

Detaylı

İZMİR KENT KONSEYİ 1.OLAĞAN (KURUCU) GENEL KURULU TUTANAĞI

İZMİR KENT KONSEYİ 1.OLAĞAN (KURUCU) GENEL KURULU TUTANAĞI İZMİR KENT KONSEYİ 1.OLAĞAN (KURUCU) GENEL KURULU TUTANAĞI İzmir Kent Konseyi 1.Olağan (Kurucu) Genel Kurulu 8 Haziran 2010 tarihinde saat 9:00-17:00 arasında Kültürpark alanı İsmet İnönü Sanat Merkezi

Detaylı

T.C. MERSİN ERDEMLİ BELEDİYE MECLİSİ

T.C. MERSİN ERDEMLİ BELEDİYE MECLİSİ T.C. MERSİN ERDEMLİ BELEDİYE MECLİSİ 01/04/2015 TARİHLİ MECLİS TOPLANTISI KARARI MECLİS BAŞKANI : Mükerrem TOLLU Belediye Başkanı MECLİS ÜYELERİ MEHMET TOPKARA ALİ VAR ŞABAN DÖLEK SERDAR ARSLAN VELİ ŞAHMAN

Detaylı

T.C. AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Yazı İşleri Müdürlüğü BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜNE

T.C. AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Yazı İşleri Müdürlüğü BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜNE T.C. AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Yazı İşleri Müdürlüğü SAYI: 56678628-301.05- KONU: Kasım 2014 Karar Özeti /11/2014 BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜNE Avcılar Belediye Meclisinin 6. Seçim Dönemi 1. Toplantı Yılı

Detaylı

Beyaz Nokta Gelişim Vakfı Mütevelli Heyet Genel Kurul Toplantısı

Beyaz Nokta Gelişim Vakfı Mütevelli Heyet Genel Kurul Toplantısı Beyaz Nokta Gelişim Vakfı Mütevelli Heyet Genel Kurul Toplantısı Beyaz Nokta Gelişim Vakfı 14. Mütevelli Heyet Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Vakfın 2007 yılı faaliyetlerine ilişkin, 23/04/2007 tarihinde

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. İTTİFAK HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. İTTİFAK HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU İTTİFAK HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Özet Bilgi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Detaylı

HACILAR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI TUTANAĞI

HACILAR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI TUTANAĞI HACILAR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI TUTANAĞI 07.02.2011 Meclis toplantısı Sn. Başkan Ahmet HERDEM in hoş geldiniz temennisiyle gerçekleşti. Yoklama yapıldı Filiz YILMAZ GÜNER ve Mustafa BAKTIR ın izin

Detaylı

HACILAR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI TUTANAĞI

HACILAR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI TUTANAĞI 03.01.2011 HACILAR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI TUTANAĞI Meclis toplantısı Sn. Başkan Ahmet HERDEM in hoş geldiniz temennisiyle gerçekleşti. Yoklama yapılıp hazirun cetveli imza altına alınarak. 2011 yılı

Detaylı