RENAISSANCE IZMIR HOTEL İLE BİR YILDIR... A YEAR IN RENAISSANCE IZMIR HOTEL

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "RENAISSANCE IZMIR HOTEL İLE BİR YILDIR... A YEAR IN RENAISSANCE IZMIR HOTEL"

Transkript

1 Renaissance Izmir Hotel Issue: 6, Q1 2015

2 RENAISSANCE IZMIR HOTEL İLE BİR YILDIR... A YEAR IN RENAISSANCE IZMIR HOTEL Tam bir yıldır Renaissance dokunuşlarıyla, keşifleriyle ve hizmet ruhuyla İzmir e ve İzmirliler e renk katıyoruz... Umutla ve inançla yeni yılı birlikte kutladık. Keşfedilecek yeniliklerin heyecanıyla... Sevgililer Günü nü kutladık tabii ki ateşli bir tarzla... Hayatımıza anlam katan kadınlarımızı kutladık, yalnız kadınlar gününde değil, her gün Skyfire Restaurant & Bar ın muazzam ambiyansında temalı partilerle eğlendik canlı DJ perfromansı eşliğinde Shala SPA & Wellness nın Gelin Hamamı nda o büyük güne hazırlandık beraber heyecanla İzmir in en iyi yerlerini arşınladık beraber, Global Day of Discovery de Marriott Rewards kartınızla yaptığınız konaklamalarla sizlere Türk Hava Yolları nda miller kazandırdık... Müşteri Memnuniyet Haftası nda, bizimle yürüyen tüm iş ortaklarımızla tüm kalbimizle teşekkür ettik... Şükran Günü nü Skyfire Restaurant & Bar ın lezzetleriyle beraber kutladık Ve bir yılı daha umutla ve inançla karşılıyoruz. Keşfedilecek yeniliklerin heyecanıyla... It has been such a year. We have been serving Izmir with the Renaissance flavor for more than a year now. But overall here is a layout of a year in Renaissance Izmir Hotel: We greet the new year with hopes and belief that it will be a year to discover more and grow wiser. We celebrate Valentine s Day with a touch of Renaissance, cool but hot at the same time We pamper those who make life worth living: women, not only on Women s Day, but everyday We enjoy themed parties at Skyfire Restaurant & Bar with live DJ performances, making the terrace and venue a place to be and be seen. We get you groomed and pampered for the big day at Bridal Hammam in Shala SPA, hmmm We celebrate Global Day of Discoveries in of June, digging Izmir with our guests, seeing, sipping and savoring the best of the city. the best of the city. We give you the privilege to earn Turkish Airlines miles each time you stay with us with your Marriott Rewards card! We celebrate Global Customer Appreciation Week in October each year, by thanking our business partners and customers wholeheartedly. We give thanks and grace at Skyfire Restaurant & Bar at Thanksgiving with the most delicious turkey We end the year with the commitment to be much more innovative, meeting your expectations and keen on keeping Renaissance Izmir Hotel as the jewel of Izmir.

3 ILLYCAFFÈ, YUMMY! Renaissance Izmir Hotel, özel reçeteleri ile illycaffè nin seçkin tatlarını keşfinize sunmaktan mutluluk duyar! illycaffè için kahve zevkini artırmak ve geliştirmek ayrı bir tutku olmasının yanı sıra; güzellik, sanat, kültür ve bilimin buluştuğu keyifli ve lezzetli bir ritüel gibidir. illy için kahve kültürü, kahve çekirdeğinden fincana kadar, en küçük detaylara bile dikkat edilmesi gereken bir konudur... Müptelası olacağınızı iddia ediyoruz. Renaissance Izmir Hotel is proudly offering the distinctive tastes of the new illycaffè menu at the lobby to your joy! The world of illy combines passion for coffee quality with arts and creativity: drinking a cup of coffee becomes an intense experience that opens the mind to new discoveries. We bet you will be gladly addicted. KEYİFLİ SMART BUSINESS ÖĞLEN SMART BUSINESS LUNCH Pazartesi den Cuma ya öğlen yemeği keyfinize Skyfire Restaurant & Bar da ev sahipliği yapalım. 12:00-15:00 arası lezzetli Smart Business öğlen büfesi, KDV dahil 29. Detaylar için: (0232) Monday to Friday, between 12:00 to 3:00 p.m. enjoy your lunch with a large variety of delicious food prepared by our R Chefs for only 29 including VAT. The ambiance and service will be the bonus to the taste! For details: (0232)

4 UNUTULMAZI SKYFIRE AKŞAMLARINDA YAŞAYIN NIGHTS TO SKYFIRE RESTAURANT & BAR Skyfire Restaurant & Bar da keyif her sezon farklı... Mevsimin getirdiği tazecik tatlara göre değişen menüsü, Cocktail Master ile ortaklaşa hazırladığı moleküler kokteyl seçkileri, akıllara ziyan barmeni, her akşam ortamı canlandıran hip müzik seçkisi ve haftasonları mekanı hoplatan canlı DJ performansı ile Skyfire yine en gözde mekan olmaya aday. Rezervasyon için: (0232) Each season there is something to be excited about in Skyfire Restaurant&Bar! The menu changes according to the fresh seasonal tastes, the cocktails have a twist with the touch of Cocktail Master s molecular recipes, the barmen at the bar is joy to the eyes -as well as taste buds, and the music -live DJ performance during weekends- is to shake it up for! Skyfire, is the place to be at, again and again. For reservation: (0232)

5 ZÜ SARMALASIN! ON FEB 14 TH! Bar ında bize katılın, romantizim, eğlence, bolca lezzet ve ne özel aşka destek menü (KDV dahil), (KDV dahil) te Valentine s Day in Renaissance style with lots of romance il drinks 9 (VAT inc.) akfast 499 (VAT inc.) 14 ŞUBAT TA,AŞK GÜNÜNÜZÜ SARMALASIN! LET LOVE REIGN YOUR DAY ON FEB 14 TH! Renaissance Izmir Hotel in Skyfire Restaurant & Bar ında bize katılın, romantizim, eğlence, bolca lezzet ve çokca mey ile aşkı Renaissance tarzı kutlayın! Sevgililer Günü ne özel Renaissance Kokteyli, Şefimiz tarafından hazırlanan Sevgililer Günü ne özel aşka destek menü, Limitsiz yerli içki, Aşkı Canlandıran Canlı DJ Performansı, Skyfire Restaurant & Bar da iki kişi yemek 269 (KDV dahil), İki kişilik yemek, konaklama ve kahvaltı 499 (KDV dahil). Rezervasyon için: (0232) Join us at Skyfire Restaurant & Bar and celebrate Valentine s Day in Renaissance style with lots of romance and fun including; Valentine s Day Special Renaissance Cocktail, Love Provoking Menu by our Executive Chef, Unlimited local alcoholic and non-alcoholic drinks, Live DJ Performance, Dinner for two at Skyfire Restaurant & Bar, 269 (VAT inc), Dinner for two with accommodation and breakfast 499 (VAT inc). For reservation: (0232)

6 SHALA DA DUYULARINIZ HUZUR BULSUN! LET YOUR SENSES INDULGE AT SHALA! Kendimizi rahat hissettiğimiz her mekan, özümüzü bulduğumuz yerdir. Shala SPA & Wellness menüsünün seçkin bakımlarından oluşan yolculuklar ile mükemmel bir deneyim yaşarken, dünyanın önde gelen SPA bakım ürünlerinden Cinq Mondes ile şımartılıp, kişiye özel hazırlanan fitness programları ile sağlığınızı pekiştirebilirsiniz. Detaylar için: (0232) Whenever you relax, a path to self opens up. Shala SPA & Wellness journeys are leading you to serene experiences, Cinq Mondes products will keep you refreshed and personalized fitness programmes will make you healthier and happier. For details: (0232)

7 HAMİLELER İÇİN SU JİMNASTİĞİ AQUA GYM FOR PREGNANT LADIES SHALA DA AŞK BAŞKA JOURNEY OF LOVE AT SHALA Her Cuma, saat 11:00 de 30 dakika boyunca suda hamile jimnastiği ile rahatlayın, sinir sisteminizin verimini arttırın, hormonal dengenizi sağlayın ve bebeğiniz ile aranızdaki bağı şimdiden destekleyin. Anne ve bebek arasındaki bağı destekler, Pozitif duyguların teşvik edilmesiyle anksiyeti ve depresyonu hafifletir, Su hamilelikte yapılan egzersiz için serinletici, aralıklı ve uygun bir ortam sağlar, Rahatlatıcı ve sakinleştirici, zevkli ve eğlenceli şekilde deşarj olmayı sağlar. Detaylar için: (0232) Every Friday, at 11 am, for 30 minutes, do some aqua gym and you will feel the relaxing power of water, the hormonal balance of your body getting better and the bonding between you and your baby getting stronger. Facilitates bonding between mother and baby, Promotes positive feelings and alleviates anxiety and depression, The water offers a cooling, discrete and comfortable environment, for exercise in late pregnancy, Tension release, relaxing and calming, pleasurable and fun! For details: (0232) Aşkı kutladığımız bu özel günde, kendinizi cennette hissetmeniz için Shala SPA & Wellness da siz ve partneriniz için hazırladığımız: İki kişilik Aşk Yolculuğu masajı, Masaj odanızda size özel jakuzi keyfi, İki kadeh şampanya ve çilek. Tüm bu keyifler 350 (KDV dahil). Detaylar için: (0232) It is one of those days you celebrate love. Here is a journey prepared for you and your partner at the haven of Shala SPA & Wellness: Journey of Love Treatment for the couple, Use of whirlpool in your treatment room, Two glasses of sparkling wine and strawberry to enjoy. All the joy is 350 (VAT inc.). For details: (0232)

8 KEYİFLİ SMART BUSINESS ÖĞLEN SMART BUSINESS LUNCH Pazartesi den Cuma ya Skyfire Restaurant & Bar da 12:00-15:00 arası lezzetli Smart Business öğlen büfesi, KDV dahil 29. Detaylar için: (0232) SHALA DA AŞK BAŞKA JOURNEY OF LOVE AT SHALA İki kişilik Aşk Yolculuğu masajı, Masaj odanızda size özel jakuzi keyfi, İki kadeh şampanya ve çilek. Tüm bu keyifler 350 (KDV dahil). Detaylar için: (0232) Monday to Friday, between 12:00 to 3:00 p.m. for only 29 For details: (0232) hamileler için su jimnastiği Aqua gym for pregnant ladıes including VAT. Journey of Love Treatment for the couple, Use of whirlpool in your treatment room, Two glasses of Sparkling wine and strawberry to enjoy. All the joy is 350 (VAT inc.). For details: (0232) Her Cuma, saat 11:00 de 30 dakika boyunca suda hamile jimnastiği ile rahatlayın, sinir sisteminizin verimini arttırın, hormonal dengenizi sağlayın ve bebeğiniz ile şimdiden aranızdaki bağı destekleyin. Detaylar için: (0232) Every Friday, at 11 am, for 30 minutes, do some aqua gym and you will feel the relaxing power of water, the hormonal balance of your body getting better and the bonding between you and your baby getting stronger. For details: (0232) ShaLA HEDİYE ÇEKİ Shala gıft voucher 14 ŞUBAT TA,AŞK GÜNÜNÜZÜ SARMALASIN! LET LOVE REIGN YOUR DAY ON FEB 14 TH! Skyfire Restaurant & Bar da limitsiz yerli içki eşliğinde iki kişi yemek 269 (KDV dahil). İki kişilik yemek, konaklama ve kahvaltı 499 (KDV dahil). Rezervasyon için: (0232) Dinner for two with unlimited local alcoholic and non-alcoholic drinks at Skyfire Restaurant & Bar, 269 (VAT inc.). Dinner for two with accommodation and breakfast 499 (VAT inc.) For reservation: (0232) Kendinize ve sevdiklerinize Shala SPA & Wellness in sunduklarını hediye edin. Detaylar için: (0232) Give yourself and your loved ones the gift of Shala. For Details: (0232) Illycaffè, YUMMY! illycaffè için kahve zevkini artırmak ve geliştirmek ayrı bir tutku olmasının yanı sıra; güzellik, sanat, kültür ve bilimin buluştuğu keyifli ve lezzetli bir ritüel gibidir. illy için kahve kültürü, kahve çekirdeğinden fincana kadar, en küçük detaylara bile dikkat edilmesi gereken bir konudur... Müptelası olacağınızı iddia ediyoruz. The world of illy combines passion for coffee quality with arts and creativity: drinking a cup of coffee becomes an intense experience that opens the mind to new discoveries. We bet you will be gladly addicted.

9

İSVİÇRE KAYAK CENNETİ: SKI HEAVEN SWITZERLAND. Portre: Gazeteci, Yazar, Müzisyen Kürşat Başar. Alışveriş: Sezon Trendlerinden Haberler

İSVİÇRE KAYAK CENNETİ: SKI HEAVEN SWITZERLAND. Portre: Gazeteci, Yazar, Müzisyen Kürşat Başar. Alışveriş: Sezon Trendlerinden Haberler look Elite World Otelleri yayınıdır Para ile satılmaz Kış - 2014 Sayı: 02 A publication of Elite World Hotels Not sold separately Winter 2014 Issue: 02 KAYAK CENNETİ: İSVİÇRE SKI HEAVEN SWITZERLAND Bizden

Detaylı

DEDEMAN QUARTERLY DEDEMAN QUARTERLY SAYI-ISSUE 07 YAZ-SUMMER 2010

DEDEMAN QUARTERLY DEDEMAN QUARTERLY SAYI-ISSUE 07 YAZ-SUMMER 2010 DEDEMAN QUARTERLY DQ DQ DEDEMAN QUARTERLY SAYI-ISSUE 07 YAZ-SUMMER 2010 Bu Yaz Bodrum da Neler Olacak? What s going on in Bodrum this summer? Endüstriyel Tasarımın Dünü Ve Bugünü The past and present of

Detaylı

DATÇA İKİ DENİZİN ARASINDA HARİKALAR YARIMADASI BETWEEN TWO SEAS THE PENINSULA OF WONDER ZAMANDA YOLCULUĞUN ADRESİ: KÜBA CINQUE TERRE

DATÇA İKİ DENİZİN ARASINDA HARİKALAR YARIMADASI BETWEEN TWO SEAS THE PENINSULA OF WONDER ZAMANDA YOLCULUĞUN ADRESİ: KÜBA CINQUE TERRE ZAMANDA YOLCULUĞUN ADRESİ: ÜBA A PLACE TO GO BAC IN TIME: CUBA İTALYAN RİVİERASI NIN RENLİ IYISI THE COLORFUL COAST OF THE ITALIAN RIVIERA CINQUE TERRE TAV ın ücretsiz dergisidir A complimentary copy from

Detaylı

Zambia Cumhurbaşkanı nın Ankara Seyahati Zambia Cumhurbaşkanı; H.E. Mr. Rupiah Bwezani Banda nın Ankara gezisindeki tercihi Hilton oldu.

Zambia Cumhurbaşkanı nın Ankara Seyahati Zambia Cumhurbaşkanı; H.E. Mr. Rupiah Bwezani Banda nın Ankara gezisindeki tercihi Hilton oldu. hilton.com HiltonPOSTASI Sayı / Issue No: 5 Kış Sayısı / Winter Issue Çin Başbakanının Hilton Ziyareti Çin Halk Cumhuriyeti Başbakanı, Sayın Wen Jiabing delegasyonu ile birlikte Türkiye ye gerçekleştirdiği

Detaylı

over 850 locations For the best rates visit: www.ramadaistanbultaksim.com or call +90 212 238 54 60

over 850 locations For the best rates visit: www.ramadaistanbultaksim.com or call +90 212 238 54 60 over 850 locations For the best rates visit: www.ramadaistanbultaksim.com or call +90 212 238 54 60 Awards Wyndham Worldwide is ranked by FORTUNE magazine as the most admired company in the hospitality

Detaylı

D E D E M A N Q U A R T E R L Y

D E D E M A N Q U A R T E R L Y DQ D E D E M A N Q U A R T E R L Y S A Y I - I S S U E 1 3 K I Ş - W I N T E R 2 0 1 1 Renkli Bir Kış Masalı A Colorful Winter Tale Kış aylarının vazgeçilmez lezzeti: Çorbalar The essential flavor of winter

Detaylı

D E D E M A N Q U A R T E R L Y

D E D E M A N Q U A R T E R L Y DQ D E D E M A N Q U A R T E R L Y S A Y I - I S S U E 1 3 K I Ş - W I N T E R 2 0 1 1 Renkli Bir Kış Masalı A Colorful Winter Tale Kış aylarının vazgeçilmez lezzeti: Çorbalar The essential flavor of winter

Detaylı

Leave the rest to us. Siz yeter ki isteyin...

Leave the rest to us. Siz yeter ki isteyin... Leave the rest to us Siz yeter ki isteyin... Designed with hight standards of Ramada s four star plaza concept, Ramada Istanbul Taksim is at your service. Ramada nın yüksek standartlı oteller konseptine

Detaylı

Toplantı ve Kongre bizim işimiz s12 Almira Hotel Yiyecek İçecek Müdürü Yılmaz Çavdar

Toplantı ve Kongre bizim işimiz s12 Almira Hotel Yiyecek İçecek Müdürü Yılmaz Çavdar Yıl: Sayı: 20 Toplantı ve Kongre bizim işimiz s12 Almira Hotel Yiyecek İçecek Müdürü Yılmaz Çavdar Almira Catering şimdi Tüyap ta s14 İtibarı sürdürülebilir kılmak mümkün mü? s18 Çağımızın Hastalığı Migren

Detaylı

Yeni Yıl Kutlamaları New Year Celebration

Yeni Yıl Kutlamaları New Year Celebration Yeni Yıl Kutlamaları New Year Celebration Detaylı bilgi ve rezervasyon için For detailed information and reservation T +90(212) 363 33 10 The Grand Ballroom da Candan Erçetin ile Yeni Yıl Yemeği New Year

Detaylı

Türkiye nin en büyük veri tabanı olma yolunda ilerliyoruz

Türkiye nin en büyük veri tabanı olma yolunda ilerliyoruz SETUR YAZI / ARTICLE ŞEBNEM CAN FOTOĞRAFLAR / PHOTOGRAPHS BARIŞ ÂŞIK Türkiye nin en büyük veri tabanı olma yolunda ilerliyoruz BECOMING TURKEY S MOST COMPREHENSIVE DATABASE 46 Teknolojinin gelişmesiyle

Detaylı

Erken Rezervasyonlarımız Başlamıştır. Early Reservation Started. For Previleged Life

Erken Rezervasyonlarımız Başlamıştır. Early Reservation Started. For Previleged Life Erken Rezervasyonlarımız Başlamıştır. Early Reservation Started. For Previleged Life M ağusa nın en gözde bölgesinin en işlek caddesinde yepyeni, özgün ve ayrıcalıklı bir yaşam alanı yaratıldı. Tamamen

Detaylı

DEDEMAN QUARTERLY SAYI-ISSUE 23 İLKBAHAR-SPRING 2015 ÜCRETSİZ - C O M P L I M E N T A R Y

DEDEMAN QUARTERLY SAYI-ISSUE 23 İLKBAHAR-SPRING 2015 ÜCRETSİZ - C O M P L I M E N T A R Y DQ DEDEMAN QUARTERLY SAYI-ISSUE 23 İLKBAHAR-SPRING 2015 ÜCRETSİZ - C O M P L I M E N T A R Y İmparatorlukların gözbebeği İstanbul The apple of the Empire s eye, Istanbul Vedat Başaran ile söyleşi Interview

Detaylı

APOLLO KELEBEĞİ UZAY WALT DISNEY HOLİ MATİSSE GÖKKUŞAĞI NAPOLİ KATY PERRY RENK

APOLLO KELEBEĞİ UZAY WALT DISNEY HOLİ MATİSSE GÖKKUŞAĞI NAPOLİ KATY PERRY RENK www.dergibursa.com.tr Nisan 2015 - April 2015 Yıl / Year: 5 - Sayı / Issue:27 Fiyat / Price: 10 APOLLO KELEBEĞİ UZAY WALT DISNEY HOLİ MATİSSE GÖKKUŞAĞI NAPOLİ KATY PERRY RENK 1 arka plan masthead Yayıncı

Detaylı

Yaz Herkese Güzel Summer is great for everyone Festival Zamanı Festival Time Dedeman konsiyerj lerine sorduk We asked the Dedeman concierge...

Yaz Herkese Güzel Summer is great for everyone Festival Zamanı Festival Time Dedeman konsiyerj lerine sorduk We asked the Dedeman concierge... DQ DEDEMAN QUARTERLY SAYI-ISSUE 20 YAZ-SUMMER 2014 ÜCRETSİZ - C O M P L I M E N T A R Y Yaz Herkese Güzel Summer is great for everyone Festival Zamanı Festival Time Dedeman konsiyerj lerine sorduk We asked

Detaylı

IGCSE ESK Student Top in Cyprus

IGCSE ESK Student Top in Cyprus Academic Year 2014/15 March 2015 Inside this issue: Top in Cyprus 1 Principal s Welcome 2-3 Y5 Apollo 13 4-7 KUŞKOR Visit 8-9 First Aid Training 10 Y6 to the Rescue! 11 Y8 Nicosia Trip 12-14 Y4 Traffic

Detaylı

Alabilirsiniz / Your Complimentary Copy No: 120 Haziran / June 2014

Alabilirsiniz / Your Complimentary Copy No: 120 Haziran / June 2014 Alabilirsiniz / Your Complimentary Copy No: 120 Haziran / June 2014 Onur Air Adına İmtiyaz Sahibi / Publisher Yönetim Kurulu Başkanı / Chairman Cankut Bagana Yönetim Yeri: Atatürk Havalimanı B Kapısı,

Detaylı

KIŞ DEPRESYONUNDAN NASIL KORUNABİLİRİZ? SİGARADAN KURTARAN BESİNLER. How can we avoid winter depression? BREZİLYA NIN LOKOMOTİFİ SAO PAULO

KIŞ DEPRESYONUNDAN NASIL KORUNABİLİRİZ? SİGARADAN KURTARAN BESİNLER. How can we avoid winter depression? BREZİLYA NIN LOKOMOTİFİ SAO PAULO BREZİLYA NIN LOKOMOTİFİ SAO PAULO Sao Paulo the leading city of Brazil İSTANBUL UN SIRA DIŞI BİNALARI Extraordinary buildings of Istanbul KIŞ DEPRESYONUNDAN NASIL KORUNABİLİRİZ? How can we avoid winter

Detaylı

NOW IT IS TIME TO SPEAK ENGLISH!

NOW IT IS TIME TO SPEAK ENGLISH! NOW IT IS TIME TO SPEAK ENGLISH! ŞİMDİ İNGİLİZCE KONUŞMA ZAMANI! Dr. Talip KABADAYI Adnan Menderes Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Ocak 2009 AYDIN SUNUŞ VE TEŞEKKÜR NOW IT IS TIME TO SPEAK ENGLISH!

Detaylı

Alabilirsiniz / Your Complimentary Copy No: 124 Ekim / October 2014

Alabilirsiniz / Your Complimentary Copy No: 124 Ekim / October 2014 Alabilirsiniz / Your Complimentary Copy No: 124 Ekim / October 2014 Onur Air Adına İmtiyaz Sahibi / Publisher Yönetim Kurulu Başkanı / Chairman Cankut Bagana Yönetim Yeri: Atatürk Havalimanı B Kapısı,

Detaylı

Alabilirsiniz / Your Complimentary Copy No: 130 Nisan / April 2015

Alabilirsiniz / Your Complimentary Copy No: 130 Nisan / April 2015 Alabilirsiniz / Your Complimentary Copy No: 130 Nisan / April 2015 Onur Air Adına İmtiyaz Sahibi / Publisher Yönetim Kurulu Başkanı / Chairman Cankut Bagana Yönetim Yeri: Atatürk Havalimanı B Kapısı,

Detaylı

A SUCCESS STORY ÖZGÜR HAK

A SUCCESS STORY ÖZGÜR HAK www.maritim.com.tr Say / Issue 9 İlkbahar / Spring 2013 DÜNYA EN ÇOK İSTANBUL DA KAHVE İÇMEYİ SEVİYOR ISTANBUL IS THE BEST CITY FOR DRINKING COFFEE BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ ÖZGÜR HAK A SUCCESS STORY ÖZGÜR HAK

Detaylı

Sayı:11. Nab 25 YAŞINDA / N A B i s 2 5 Y e a r s O l d

Sayı:11. Nab 25 YAŞINDA / N A B i s 2 5 Y e a r s O l d Sayı:11 NAB Holding A.Ş Haydar Aliyev Caddesi Memduh Paşa Yalısı No:21 Kireçburnu-Sarıyer-İstanbul-Türkiye Tel: +90 212 223 15 15 Nab 25 YAŞINDA / N A B i s 2 5 Y e a r s O l d BİZDEN HABERLER / NEWS Baku

Detaylı

Hall: 8b / Stand No: 844. Tel : +90 (224) 300 30 30 Fax : +90 (224) 300 30 33 E-mail : Elif.Gundogdu@sheraton.com x. Hall: 2 / Stand No: 2621

Hall: 8b / Stand No: 844. Tel : +90 (224) 300 30 30 Fax : +90 (224) 300 30 33 E-mail : Elif.Gundogdu@sheraton.com x. Hall: 2 / Stand No: 2621 3B SİSTEM TEKNOLOJİ HİZMETLERİ SERVİS VE TİCARET A.Ş 3B SYSTEM TECHNOLOGY Hall: 5 / Stand No: 515 BUYUKDERE CAD. ECZA SOK. NO:4/1 POLCENTER, OFİS:101 LEVENT Tel : +90 (212) 705 62 88 E-mail : aog@3bsistem.com.tr

Detaylı

NEIDERMEYER AİLESİ YÜZ YILLIK SOHBETLERİN KIDEMLİ FERDİ: NARGİLE SİZİ DAHA MUTLU EDECEK 8 ADIM FAMILY NEIDERMEYER

NEIDERMEYER AİLESİ YÜZ YILLIK SOHBETLERİN KIDEMLİ FERDİ: NARGİLE SİZİ DAHA MUTLU EDECEK 8 ADIM FAMILY NEIDERMEYER www.maritim.com.tr Say / Issue 10 Ocak - Mart 2014 January - March 2014 YÜZ YILLIK SOHBETLERİN KIDEMLİ FERDİ: NARGİLE NEIDERMEYER AİLESİ SİZİ DAHA MUTLU EDECEK 8 ADIM ISENIOR PARTICIPANT OF CENTURY-LONG

Detaylı

ARKADAŞLAR ÖNEMLİDİR Demanslı bir arkadaşınızla bağınızı nasıl koruyabilirsiniz

ARKADAŞLAR ÖNEMLİDİR Demanslı bir arkadaşınızla bağınızı nasıl koruyabilirsiniz Hafızanızı ve becerilerinizi kaybetmek zaten zor, arkadaşlarınızı kaybetmek daha da zor ARKADAŞLAR ÖNEMLİDİR Demanslı bir arkadaşınızla bağınızı nasıl koruyabilirsiniz ANLA ALZHEIMER S EĞİT AUSTRALIA It

Detaylı

TELVE YAYIN İLKELERİ ve YAYIN KOŞULLARI: http://telve.turkishcanada.org/publications/telve_yayin_kosullari.pdf

TELVE YAYIN İLKELERİ ve YAYIN KOŞULLARI: http://telve.turkishcanada.org/publications/telve_yayin_kosullari.pdf TELVE Turkish Society of Canada www.turkishcanada.org İÇİNDEKİLER İÇİN TIKLAYIN BLOGS FOLLOW US MEMBERSHIP/SUBSCRIPTION Volume 7, Issue 51 June July 2013 TELVE YAYIN İLKELERİ ve YAYIN KOŞULLARI: http://telve.turkishcanada.org/publications/telve_yayin_kosullari.pdf

Detaylı

ESK NEWS. IGCSE Two awards for outstanding ESK student. IGCSE Olağanüstü ESK öğrencisine iki ödül. Inside this issue: Feb 2014

ESK NEWS. IGCSE Two awards for outstanding ESK student. IGCSE Olağanüstü ESK öğrencisine iki ödül. Inside this issue: Feb 2014 Academic Year 2013/14 Feb 2014 Inside this issue: KEY DATES IGCSE Information Meeting 19/02 Parenting Workshop (in Tur) 20/02 Y7 & Y10 Parents Meeting 20/02 Y4 Mountain Walk 21/02 Y9 & Y12 Parents Meeting

Detaylı

Alabilirsiniz / Your Complimentary Copy No: 133 Temmuz / July 2015

Alabilirsiniz / Your Complimentary Copy No: 133 Temmuz / July 2015 Alabilirsiniz / Your Complimentary Copy No: 133 Temmuz / July 2015 Resmettiğimiz her şeyi doğadan seçmeliyiz ve doğadan en güzel şeyleri almalıyız. Leonardo Da Vinci Maketten değil görerek alma ayrıcalığı

Detaylı

The Robert College Trustees have a practice of going on

The Robert College Trustees have a practice of going on CONTENTS I Alumni Association News I Bizim Tepe Page 4 Page 6 I Faculty Former Headmaster Neil Bull talks to Ferda Tarzi ACG 71, about education and his past years at RC. Page 8 I Söyleşi Page 16 I Cover

Detaylı