taahhüdümüz altında...

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "taahhüdümüz altında..."

Transkript

1 uzmanlık, deneyim ve kalite taahhüdümüz altında... T (pbx) F

2 FİRMA PROFİLİ Türkiye'nin lokomotif sektörlerinden olan İnşaat ve Enerji Sektörleri kendi gelişimleri ile birlikte pek çok yan sektörün de gelişmesine önayak olmuştur. Gelişen sektörler, gerek yüksek teknoloji gerektiren tesisatların, gerekse kaliteli donanımların her geçen gün artan bir taleple uygulanmasını da beraberinde getirmiştir. AYKEN ELEKTRİK LTD. ŞTİ. kurulduğu 1998 yılından itibaren ana faaliyet alanı olarak tesisat ve teknolojik donanım ana kalemlerinden elektrik-elektronik bina tesisatları konularında faaliyet göstermektedir. AYKEN ENERJİ LTD. ŞTİ. Enerji Sektöründe HidroElektrik ve Termik santrallerin anahtar teslimi elektrik-otomasyon Electrical/Mechanical Balance of Plant (E-M BoP) işleri çerçevesinde faaliyet gösteren bir şirket olarak 2007 yılından beri çalışmalarına devam etmektedir. AYKEN Elektrik/Enerji şirketleri, gerek yurtiçindeki gerekse yurtdışındaki pek çok projeye imza atmış kadroları ile faaliyet gösterdiği alanlarda yüksek kalite ve disiplinli iş anlayışı ve sahip olduğu ISO Kalite Yönetim Sistemi ile güvenilir mühendislik ve taahhüt hizmetleri vermeyi ilke edinmişlerdir. Taahhüt edilen işlerin ve imalatların, ilgili standart ve normlara uygun olarak belirlenen kalite, bütçe ve süre içerisinde tamamlanması, firma kalite politikalarımızı oluşturan temel ilkedir. AYKEN Elektrik/Enerji şirketleri, elektrik-elektronik tesisatları olarak ihtiyaç duyulabilecek her türlü mühendislik ve taahhüt hizmetlerini pek çok projede başarıyla sağlamış olup, şu anda da gerek yurtiçinde gerekse yurtdışındaki projelerde çalışmalarına devam etmektedir.

3 KALİTE POLİTİKAMIZ Gelişime ve değişen teknolojiye ayak uydurabilen, müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, entegre mühendislik anlayışımız ile, müşterilerimizin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayabilmek, sektör için değişen tüm koşullara uyum sağlayarak, kalite yönetim sistemimizden ve teknik gerekliliklerden ödün vermeden, mesleki etik kurallarına saygılı olarak, firmamızı sektörün liderleri arasına sokmak ve kalite yönetim sistemimizin şartlarına uyarak sistemimizi sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır. VİZYONUMUZ Müşteri odaklı, entegre mühendislik hizmet anlayışımız ile, önümüzdeki yıllar içerisinde gerek Türkiye gerekse uluslararası pazarlar içerisinde düzenli bir büyüme hedefi ile güçlü müşteri taleplerini her ölçekte tam olarak karşılayabilen bir şirket olmaktır. MİSYONUMUZ Müşterilerimizle yapılan sözleşmelerimiz dahilinde, taahhüt etmiş olduğumuz hizmetleri, talep edilen standartlar içinde öngörülen bütçe ve süre içerisinde tamamlayarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kalıcı bir memnuniyet yaratmaktır. AMAÇLARIMIZ 1. Piyasadaki rekabet koşullarına uyum sağlamak. 2. Sektör içinde liderler arasına girmek. 3. Uluslararası pazarlarda da faaliyet gösterebilmek 4. Sağlıklı ve planlı bir reel büyüme gerçekleştirmek 5. Toplam kalite yönetimi uygulamasını şirket bünyesinde yerleştirmek 6. Taahhütlerimizi sözleşmelerimiz çerçevesinde eksiksiz yerine getirmek.

4 MÜHENDİSLİK ve TAAHHÜT HİZMETLERİ İnşaat Sektörü içerisindeki tesisat disiplinleri arasında en önemlilerinden biri olan elektrik-elektronik tesisat donanımları, hızla gelişen teknoloji paralelinde diğer disiplinler içinde her geçen gün daha da öne çıkmaktadır. Akıllı yapı olarak adlandırdığımız her türlü teknoloji ile donatılmış tesisler, yüksek mühendislik donanımları ile çalışmakta olan Enerji Tesisleri Türk müteahhitleri tarafından ülkemizde ve diğer ülkelerde de yıllardan beri başarıyla inşa edilmektedir. Ayken Elektrik Ltd. Şti. bu kavram doğrultusunda oteller, hastaneler, ticaret merkezleri, banka merkezleri, endüstriyel tesisler, toplu konut uygulamaları gibi gelişen teknolojinin her türlü uygulamalarının yer aldığı pek çok yapıda, Ayken Enerji Ltd. Şti. ise Enerji Santralleri bünyesinde anahtar teslimi kavramı çerçevesinde, projelendirme aşamasından başlayarak, takip eden tüm aşamalarda tecrübeli uzman kadroları ile gerek Türk gerekse uluslararası standartlar doğrultusunda, elektrik-elektronik ve otomasyon sistemleri ile ilgili donanımlar için, her türlü mühendislik ve taahhüt hizmetini vermekte olup, işin kesin kabulüne kadar tüm süreçlerde faaliyet göstermektedir.

5 AYKEN GRUP SON BEŞ YILLIK FİNANSAL GELİR TABLOSU 2010: USD 2011: USD 2012: USD 2013: USD USD USD

6 Ayken Elektrik/ Ayken Enerji Ltd. Şti.leri olarak; ÇALIŞMA ALANLARIMIZ HİDROELEKTRİK VE TERMİK SANTRALLER, AĞIR ENDÜSTRİ TESİSLERİ, Tüm Üstyapı Binaları, HASTANE,OTEL,ÜNİVERSİTE, HAVAALANI, DEPO,KONUT VE HER TÜRLÜ YAPILAR için aşağıda belirtilen alanlarda Yurtiçi ve Yurtdışında mühendislik ve taahhüt hizmeti vermekteyiz. 1. ORTA GERİLİM (O.G.) TESİSLERİ 36kV, 24kV,15kV, 12kV, 10kV,6kV Orta Gerilim Şalt Tesisleri Orta Gerilim Kuvvet Kabloları Orta Gerilim Kompanzasyon Tesisleri Orta Gerilim Frekans Çeviriciler Yağlı ve Kuru Tip Güç/Dağıtım Trafoları O.G. Elektrik Motorları 2. ALÇAK GERİLİM (A.G.) TESİSLERİ Dizel Jeneratör Grupları, Otomatik Transfer Sistemleri A.G. Kuvvet Dağıtım Panoları (MDP) Motor Kontrol Panelleri (MCC) A.G. Kuvvet Dağıtım Altyapı Sistemleri Redresör-Akü Grubu ve UPS Sistemleri Yıldırımdan Korunma ve Topraklama Sistemleri Otomatik Reaktif Güç Kontrol Sistemleri A.G. Elektrik Motorları A.G. Frekans Çeviricileri Bus Bar Sistemleri Aydınlatma Bakım Panoları 3. ZAYIF AKIM SİSTEMLERİ Yangın Alarm Sistemleri Gaz Kaçak Sistemleri Güvenlik Alarm Sistemleri CCTV/Kapalı Devre Güvenlik ve Endüstriyel Kamera Sistemleri Access Control/ Giriş Kontrol Sistemleri, Otel Kartlı Giriş Sistemleri Genel Müzik Yayın ve Seslendirme Sistemleri SMARTV/ Uydu ve Merkezi Anten TV Sistemleri Telefon Dağıtım Sistemleri Data Dağıtım Sistemleri Konferans Salonu Sistemleri

7 4.OTOMASYON SİSTEMLERİ Endüstriyel Tesislerde Proses Analizinin Yapılması, PI&D lerin oluşturulması. Enstruman seçimi, Hook-up dizaynı, Enstruman montajı Enstrüman, loop testleri ve devreye alma PLC, DCS ve SCADA sistemlerinin dizaynı, tedariki, montajı ve devreye alınması. Termik Santral Kazan Otomasyonu Turbogenerator Otomasyonu (TSI, TPS, Senkronizasyon, jenerator Koruma,İkaz, ) CEMS (Sürekli Emisyon Gözetleme Sistemi) Enerji Dağıtım Otomasyonu Bina otomasyonu Seviye, Basınç, Debi, Sıcaklık, Ph, ORP, Bulanıklık, Bx, Vibrasyon,Hız ölçüm ve Kontrol Sistemleri, göstergeler Pnömatik, Motorlu kontrol vanaları,selonoidler Kompresör ve enstruman havası dağıtım sistemleri Numune alma ve Kimyasal dozaj sistemleri BAKIM VE MODERNİZASYON İŞLERİ O.G./ A.G. Elektrik Tesisat Bakım ve Modernizasyon işleri I&C, Otomasyon Bakım ve Modernizasyon işleri

8 REFERANSLARIMIZ Ayken Elektrik Ltd. Şti. ve Ayken Enerji Ltd. Şti. çalışmalarını Elektrik-Elektronik Yük. Müh. M. Koray ERYILMAZ yönetiminde yürütmektedir. M. Koray ERYILMAZ, T.E.D. ANKARA KOLEJİ'nden 1989 yılında, ODTÜ Müh. Fak. Elektrik- Elektronik Müh. Böl.'nden 1993 yılında, ODTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisans programından 1996 yılında mezun olmuştur. Ayken Elektrik Ltd. Şti. öncesinde General Elektrik ve ENERSİS A.Ş. firmalarında saha mühendisliği, şantiye şefliği, proje müdürlüğü ve taahhüt grup başkanlığı gibi aktif görevlerde bulunarak, başarıyla tamamlanmış pek çok projede görev almıştır yılından itibaren Ayken Elektrik Ltd. Şti. kurucusu olarak, 2007 yılından itibaren Ayken Enerji Ltd. Şti.'nin kurucusu olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Ayken Elektrik Ltd. Şti. ve Ayken Enerji Ltd. Şti. tarafından gerçekleştirilen ve devam eden projelere ait referanslar aşağıdadır.

9 AYKEN ELEKTRİK LTD. ŞTİ. YÜKLENİMİ ALTINDA DEVAM EDEN PROJELER ABDULKADİR ÖZCAN AKÜ FABRİKASI İŞİN SÜRESİ : 6AY İŞİN YERİ : ÇANKIRI PROJE TUTARI : USD ANAYÜKLENİCİ : ÖZCAN MÜH. MİM. İNŞ. SAN. A.Ş PROJE KOORDİNATÖRÜ : AHMET BOYACI İŞİN BİTİM TARİHİ : 31/06/2015 AÇIKLAMA : ABDULKADİR ÖZCAN AKÜ FABRİKASI ELEKTRİK İŞLERİ, 25 Mva Orta Gerilim Tesisatı, Kuvvetli Akım, Zayıf Akım sistemleri ve altyapı işlerinin projelendirmesi, AYKEN ELEKTRİK yüklenimi altında devam etmektedir. KARABÜK-ZONGULDAK DEMİRYOLU İYİLEŞTİRME İŞİ İŞİN SÜRESİ : 4AY İŞİN YERİ : KARABÜK PROJE TUTARI : TL ANAYÜKLENİCİ : YAPI MERKEZİ - MÖN ADİ ORTAKLIĞI İŞİN BİTİM TARİHİ : 15/09/2015 AÇIKLAMA : KARABÜK-ZONGULDAK DEMİRYOLU İYİLEŞTİRME İŞİ, Kuvvetli Akım, Zayıf Akım sistemleri ve altyapı işleri, AYKEN ELEKTRİK yüklenimi altında devam etmektedir. ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ YURTLAR BİNASI İŞİN SÜRESİ : 8AY İŞİN YERİ : ANKARA PROJE TUTARI : TL ANAYÜKLENİCİ : SÜRÜCÜLER İNŞ. PROJE KOORDİNATÖRÜ : SEÇKİN SÜRÜCÜ İŞİN BİTİM TARİHİ : 31/12/2015 AÇIKLAMA : ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ YURTLAR BİNASI, Kuvvetli Akım, Zayıf Akım sistemleri ve altyapı işleri, AYKEN ELEKTRİK yüklenimi altında devam etmektedir.

10 MERMERLER PLAZA İŞİN SÜRESİ : 8AY İŞİN YERİ : İSTANBUL / KOZYATAĞI PROJE TUTARI : TL ANAYÜKLENİCİ : KILIÇOĞLU İNŞ. PROJE KOORDİNATÖRÜ : METİN LALOĞLU İŞİN BİTİM TARİHİ : 31/05/2015 AÇIKLAMA : MERMERLER PLAZA ELEKTRİK İŞLERİ, Kuvvetli Akım, Zayıf Akım sistemleri ve altyapı işleri, AYKEN ELEKTRİK yüklenimi altında devam etmektedir. DUNLOP LASTİK FABRİKASI İŞİN SÜRESİ : 12AY İŞİN YERİ : ÇANKIRI PROJE TUTARI : TL ANAYÜKLENİCİ : ÖZCAN MÜH. MİM. İNŞ. SAN. A.Ş PROJE KOORDİNATÖRÜ : AHMET BOYACI İŞİN BİTİM TARİHİ : 31/06/2015 AÇIKLAMA : DUNLOP LASTİK FABRİKASI ELEKTRİK İŞLERİ, Kuvvetli Akım, Zayıf Akım sistemleri ve altyapı işleri, AYKEN ELEKTRİK yüklenimi altında devam etmektedir. KURİŞ PLAZA İŞİN SÜRESİ : 1 YIL İŞİN YERİ : İSTANBUL / KARTAL PROJE TUTARI : USD ANAYÜKLENİCİ : KILIÇOĞLU DELTA İNŞ. TİC. AŞ. PROJE KOORDİNATÖRÜ : METİN LALOĞLU İŞİN BİTİM TARİHİ : 01/02/2015 AÇIKLAMA : KURİŞ PLAZA ELEKTRİK İŞLERİ, Trafo grubu, Orta Gerilim Hücreleri, Kuvvetli Akım, Zayıf Akım sistemleri ve altyapı işleri, AYKEN ELEKTRİK yüklenimi altında devam etmektedir.

11 AVRUPA MAHALLESİ PROJESİ 3.ETAP İŞİN SÜRESİ : 2 YIL İŞİN YERİ : ANKARA PROJE TUTARI : USD ANAYÜKLENİCİ : ANKARA İNŞ. TİC. AŞ. PROJE KOORDİNATÖRÜ : MUHİTTİN KÜTAHYALI İŞİN BİTİM TARİHİ : 01/02/2016 AÇIKLAMA : AVRUPA KONUTLARI ELEKTRİK İŞLERİ Trafo grubu, Orta Gerilim Hücreleri, Kuvvetli Akım, Zayıf Akım sistemleri ve altyapı işleri, AYKEN ELEKTRİK yüklenimi altında devam etmektedir. COMBAT AIRFIELD - CAMP LEMONNIER CALA - P217 - P932 APRONS - DJIBOUTI İŞİN SÜRESİ : 18 AY İŞİN YERİ : ANKARA PROJE TUTARI : USD ANAYÜKLENİCİ : METAG İNŞ. TİC. AŞ. PROJE KOORDİNATÖRÜ : SADETTİN SEZER İŞİN BİTİM TARİHİ : 24/12/2014 AÇIKLAMA : COMBAT AIRFIELD - CAMP LEMONNIER ELEKTİK İŞLERİ, 11KV Orta Gerilim Şalt Hücreleri, Apron aydınlatma, Taksi yolu aydınlatma, Kuvvetli Akım, Zayıf Akım sistemleri ve altyapı işleri, AYKEN ELEKTRİK yüklenimi altında devam etmektedir. AKDAŞ DÖKÜM A.Ş. SİNCAN OSB FABRİKASI İŞİN SÜRESİ : 12AY İŞİN YERİ : ANKARA PROJE TUTARI : EURO+KDV ANAYÜKLENİCİ : AKDAŞ DÖKÜM SANAYİ PROJE KOORDİNATÖRÜ : KADİR ALPAR İŞİN BİTİM TARİHİ : 20/06/2014 AÇIKLAMA : Yeni AKDAŞ DÖKÜM FABRİKASI ELEKTİK İŞLERİ, Toplam m2 alanda, 42 MVA Trafo grubu, SVC(Orta Gerilim Kompanzasyon Tesisleri(12 MVAR)), Bus Bar Sistemleri, Kuvvetli Akım, Zayıf Akım sistemleri ve altyapı işleri, AYKEN ELEKTRİK yüklenimi altında devam etmektedir.

12 AYKEN ELEKTRİK LTD.ŞTİ YÜKLENİMİ ALTINDA TAMAMLANAN PROJELER Sıra No Proje Adı Proje Tutarı Ana Yüklenici Tamamlama Tarihi 1. AFGHAN NATIONAL ARMY - FORWARD AREA ARMİNG AND REFUEL POİNT (FAARP) 2. AFGHAN NATİONAL ARMY - COMBAT LOGISTICS BATTALION (CLB) 3. AFGHAN NATİONAL ARMY - TRANSIENT KANDAKS 4. AFGHAN NATİONAL ARMY - 7CDO USD METAG 24/12/ USD METAG 25/01/ USD METAG 25/01/ USD METAG 25/01/ AYDIN 400 YATAKLI DEVLET HASTANESİ 6. DOĞUŞ OTOMOTİV LOJİSTİK MERKEZİ A BLOK USD ENDER İNŞAAT 31/12/ USD TEKYAPI İNŞAAT 30/12/ DOĞUŞ OTOMOTİV LOJİSTİK MERKEZİ USD TEKYAPI İNŞAAT 10/11/ UTILITY INFRASTRUCTURE &COMMAND AND CONTROL FACILITY USD YENİGÜN İNŞ. A.Ş. 15/07/ THEATRE VEHICLE MAINTENANCE BUILDINGS USD YENİGÜN İNŞ. A.Ş. 25/07/ ROKETSAN ROKET SANAYİ SAHA İNŞAATLARI 230,000 USD YP İNŞAAT 01/09/ YÜKSEL PROJE EK BİNA USD YP İNŞAAT 01/06/ TAEK PROTON HIZLANDIRMA MERKEZİ 1,030,000 USD YDA İNŞAAT 01/02/ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ YENİ KAMPÜS İNŞAATI USD SÜRÜCÜ İNŞAAT 15/12/ KANDAHAR KAF PERİMETER FENCE USD YENİGÜN İNŞ. A.Ş. 24/07/ DOUBLE TREE HILTON OTEL USD PETA HOLDİNG 01/06/ GÜVEN HASTANESİ EK BİNASI USD AHMET KÜÇÜKEL 01/05/ SGK GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI B-C- D BLOK TADİLATI PROJESİ USD DELTA İNŞ. A.Ş. 15/04/ TRİPOLİ BEACHPARK RESTAURANT EURO ARTES İNŞAAT 20/02/2010

13 19. KANDAHAR KAF (NAMSA) ATCT 580,000 USD YENİGÜN İNŞ. A.Ş. 01/11/ TOKİ HALKALI 1860 KONUT USD KOÇOĞLU İNŞ. A.Ş. 20/10/ ASO HİZMET BİNASI ELEKTRİK İŞLERİ USD ENDER İNŞ. A.Ş. 01/06/ AB CFCU DİYARBAKIR TEMYİZ MAHKEMELERİ 23. HACETTEPE ÜNV. TIP FAKÜLTESİ ONKOLOJİ HAS EURO AKSA İNŞ. A.Ş. 20/06/ USD METEKSAN A.Ş. 30/05/ VADİ PANORAMA EVLERİ 300,000 USD TUZCUOĞLU İNŞ. LTD. 01/05/2008 ŞTİ. 25. KARDELEN PARK KONUTLARI USD EGE İNŞ.YAPI END. A.Ş. 31/03/ UNOPS KABİL GÜMRÜK BİNALARI 27. ŞEKERBANK BİLGİ İŞLEM MERKEZ BİNASI USD YP İNŞAAT A.Ş USD YP İNŞAAT A.Ş. 01/01/ /05/ SAMSUN TOKİ 684 KONUT USD KOÇOĞLU A.Ş. 01/05/ EGE KONUTLARI USD EGE İNŞ. ADİ ORTAKLIĞI 31/12/ T.C. KABİL BÜYÜKELÇİLİK BİNASI ELEKTROMEKANİK İŞLERİ USD YP İNŞAAT A.Ş. 10/11/ IRAK 60 YATAKLI HASTANE ELEKTRİK İŞLERİ USD ÖZALP İNŞ. 01/08/ IRAK/ERBİL TIBBI LABORATUVAR USD İÇTAŞ HOLDİNG 31/12/ KOÇOĞLU ULUDAĞ KARİNNA OTEL USD KOÇOĞLU İNŞ. A.Ş. 28/12/ ABI ŞİŞELEME FABRİKASI USD YP İNŞAAT A.Ş. 10/10/ EFİKAP4 KAPSAMINDA ANKARA (ÇANKAYA, ELVANKENT), ADANA (MERKEZ, SEYHAN), TARSUS 36. MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULLARI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK İŞLERİ BÜYÜK ONARIM ELEKTRİK İŞLERİ USD ILGINLAR İNŞ. A.Ş. 30/09/ USD METEKSAN A.Ş. 30/04/ ANTALYA HAVALİMANI 2. DIŞ HATLAR TERMİNALİ EK ELEKTRİK İŞLERİ 38. EREĞLİ DEMİR-ÇELİK FABRİKASI KONVEYÖR ELEKTRİK İŞLERİ USD İÇTAŞ HOLDİNG USD PASİNER İNŞ. A.Ş. 15/04/ /03/2005

14 39. İSVİÇRE BÜYÜKELÇİLİĞİ KONUTU YENİLEME PROJESİ CHF KUR TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. 28/02/ BTC PETROL BORU HATTI ERZURUM PT2 POMPA İSTASYONU USD TEPE ALTYAPI YENİGÜN A.Ş. 01/03/ TOBB EKONOMİ ve TEKNOLOJİ ÜNV. ELEKTRİK İŞLERİ USD KOÇOĞLU İNŞ. A.Ş. 01/10/ BİLKENT ÜNV. FİZİK BÖL. NANOLAB BİNASI ELEKTRİK İŞLERİ 43. ADANA 300 YATAKLI DEVLET HASTANESİ ELEKTRİK İŞLERİ USD METEKSAN A.Ş. 30/05/ USD KOÇOĞLU İNŞ. A.Ş. 01/05/ DÜNYA BANKASI ANKARA OFİSİ ELEKTRİK ve MEKANİK TESİSAT İŞLERİ USD ZAFER İNŞ. A.Ş. 01/02/ MSB KULELİ ASKERİ LİSESİ 1500 KİŞİLİK KONFERANS SALONU ÇOK MAKSATLI EĞİTİM TESİSLERİ 46. DÜZCE/YALOVA İLKÖĞRETİM OKULLARI 47. ANADOLU TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK LİSESİ USD KFS İNŞAAT A.Ş USD YDA İNŞAAT A.Ş USD ALVER İNŞ. A.Ş. 01/02/ /02/ /02/ MKE ELROKSAN A.Ş.ROKET FABRİKASI USD ARZU İNŞ. A.Ş. 30/01/ ERZURUM ATATÜRK ÜNV. SÜLEYMAN DEMİREL TIP MERKEZİ YAKUTİYE HASTANESİ USD TAVŞANOĞLU ŞİRKETLER TOPLULUĞU 31/12/ BİRLEŞMİŞ MİLLETLER YENİ HİZMET BİNASI 51. MEB P14-P30 İLKÖĞRETİM OKULLARI 52. MARMARA DEPREMİ MEER PROJESİ KOCAELİ HWIZ1 DÜNYA BANKASI KALICI DEPREM KONUTLARI 420 KONUT 53. ADANA MAVİ (KÜÇÜK) SÜRMELİ OTELİ 54. MKNZ.PYD.TÜM.KMT.LIĞI BİR.F/0 KABLO ve UTP KABLO 55. DAĞ.SİS. T.C. BAKÜ BÜYÜKELÇİLİĞİ SİLAHLI KUVVETLER ATEŞELİĞİ AZERBAYCAN HARP OKULU SPOR SALONU 56. AZERBAYCAN HARP OKULU YÜZME HAVUZU USD UTM ULUSLARARASI TİC.ve MÜH. LTD USD TAVŞANOĞLU İNŞAAT A.Ş USD KOÇOĞLU İNŞ. A.Ş USD ABERK TURİZM A.Ş. 15/06/ /12/ /09/ /12/ USD VIS A.Ş. 01/12/ USD UTM ULUSLARARASI TİC. ve MÜH. LTD USD UTM ULUSLARARASI TİC. MÜH. LTD. 30/09/ /09/2000

15 57. MALİYE BAKANLIĞI MARMARİS/FETHİYE VERGİ DAİRELERİ 58. KARA KUVVVETLERİ EDOK DERSHANELER 59. AZERBAYCAN HARP OKULU ASTSUBAY EĞİTİM MERKEZİ 60. KOCAELİ UNV. 124 YATAKLI ARAŞT. HASTANESİ 61. JAND. GN. KOMUTANLIĞI EĞT. ve SPOR TESİSLERİ HAVUZ ve 62. BİNASI MSB BİNASI UPS DAĞITIM ve 800 UÇ DATA DAĞITIM SİSTEMİ 63. JAND. GN. KMTN.LIĞI EĞT. SPOR TESİSLERİ ANA TESİS BİNASI USD TEPE YAPI A.Ş. 01/04/ USD TEPE YAPI A.Ş. 15/03/ USD UTM ULUSLARARASI TİC. MÜH. LTD. 15/02/ USD TEPE YAPI A.Ş. 01/02/ USD ERVA İNŞ. LTD. ŞTİ. 31/12/ USD VIS A.Ş. 20/12/ USD TEPE YAPI A.Ş. 30/08/1999

16 AYKEN ENERJİ LTD. ŞTİ. YÜKLENİMİ ALTINDA DEVAM EDEN ENERJİ PROJELERİ HANÖNÜ BAKIR MADENİ İŞİN SÜRESİ : 12 AY İŞİN YERİ : KASTAMANO PROJE TUTARI : EURO ANAYÜKLENİCİ : ATİLLA MAKİNA PROJE KOORDİNATÖRÜ : BAHADIR ATEŞ İŞİN BİTİM TARİHİ : 15/05/2016 AÇIKLAMA : PROJELER KAPSAMINDAKİ HANÖNÜ BAKIR MADENİ Elektrik, Otomasyon Sistemi, Projelendirmesi, Malzeme Teminatı Ayken Enerji Ltd. Şti. yüklenimi altında devam etmektedir. SODA A.Ş CFB KAZAN İMALATI İŞİN SÜRESİ : 24 AY İŞİN YERİ : MERSİN PROJE TUTARI : EURO ANAYÜKLENİCİ : EFOR - RAFAKO İŞİN BİTİM TARİHİ : 24/12/2016 AÇIKLAMA : PROJE KAPSAMINDAKİ SODA A.Ş CFB KAZAN İMALATI Elektrik, Otomasyon Sistemi, Projelendirmesi, Malzeme Teminatı Ayken Enerji Ltd. Şti. yüklenimi altında devam etmektedir. KASIMLAR 1 HES İŞİN SÜRESİ : 5 AY İŞİN YERİ : ISPARTA PROJE TUTARI : EURO ANAYÜKLENİCİ : TAÇYILDIZ ENERJİ A.Ş PROJE KOORDİNATÖRÜ : HALUK SERİN İŞİN BİTİM TARİHİ : 31/05/2015 AÇIKLAMA : HES PROJELER; KAPSAMINDAKİ KASIMLAR 1 HES Elektrik, Otomasyon Sistemi, Projelendirmesi, Malzeme Teminatı Ayken Enerji Ltd. Şti. yüklenimi altında devam etmektedir.

17 SELKUR TUZ RAFİNERİSİ İŞİN SÜRESİ : 8 AY İŞİN YERİ : KONYA/CİHANBEYLİ PROJE TUTARI : TL ANAYÜKLENİCİ : SELKUR A.Ş PROJE KOORDİNATÖRÜ : FULYA GÜRBÜZ İŞİN BİTİM TARİHİ : 10/04/2015 AÇIKLAMA : HES PROJELERİ KAPSAMINDAKİ SELKUR TUZ RAFİNERİSİ Elektrik, Otomasyon Sistemi, Projelendirmesi, Malzeme Teminatı Ayken Enerji Ltd. Şti. yüklenimi altında devam etmektedir. NEK ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. İŞİN SÜRESİ : 18 AY İŞİN YERİ : ERZURUM PROJE TUTARI : EURO ANAYÜKLENİCİ : TÜRKER GRUP PROJE KOORDİNATÖRÜ : MURAT SEMERCİGİL İŞİN BİTİM TARİHİ : 15/06/2014 AÇIKLAMA : YANIKKÖPRÜ HES 2X5,5 MVA Santrallerde, Jeneratör-Trafo Nötr Topraklama Hücreleri, Step-Up Trafolar, İstasyon Servis Trafosu, İstasyon Dizel Jeneratör Grubu, AG Dağıtım sistemleri, DA Dağıtım Sistemleri, OG-AG-DA-Sinyal Kabloları, Kablolama Altyapısı, Jeneratör Koruma Sistemleri, Topraklama Sistemleri Ayken Enerji Ltd. Şti. yüklenimi altında devam etmektedir. EGE HİDRO - RAINPOWER İŞİN SÜRESİ : 24 AY İŞİN YERİ : KAHRAMANMARAŞ PROJE TUTARI : EURO ANAYÜKLENİCİ : EGE HİDRO - RAİNPOWER PROJE KOORDİNATÖRÜ : MARTIN DODGE İŞİN BİTİM TARİHİ : 30/03/2014 AÇIKLAMA : ÇAKMAK 1-2 SÖĞÜTLÜ HES 7 TURBIN JENERATOR TOPLAM 58MVA Santrallerde, Elektrik, Otomasyon Sistemi, Kablolama Altyapısı, Malzeme Teminatı Ayken Enerji Ltd. Şti. yüklenimi altında devam etmektedir.

18 AYKEN ENERJİ LTD.ŞTİ. YÜKLENİMİ ALTINDA TAMAMLANAN PROJELER Sıra No Proje Adı Proje Tutarı Ana Yüklenici Tamamlama Tarihi 1. ÇATALDERE I&II&III HEPP EURO KOÇOĞLU 01/06/ KIY HES EURO KIY ENERJİ 10/01/ KAYA KÖPRÜ -1 HES EURO ARSAN ENERJİ 31/01/ ANAGOLD-SART TESİSİ(ELAY) $ ATİLLA MAKİNA 31/09/ ANAGOLD-KILL TESİSİ(ELAY) $ ATİLLA MAKİNA 31/12/ ANAGOLD- AGLERAMATOR(ELAY) ANAGOLD-CIC PROJESİ(ELAY) $ ATİLLA MAKİNA 31/04/ $ ATİLLA MAKİNA 31/08/ KÖPRÜBAŞI HES EURO ARSAN ENERJİ 31/01/ SOĞUK PINAR EURO ARSAN ENERJİ 31/01/ KARDEMİR A.Ş. 50 MW TERMİK SANTRALİ / ELEKTRİK-I&C Montaj İşleri TL KARDEMİR A.Ş. 30/07/ DOĞANKAYA HES PROJESİ EURO MAR-EN ENERJİ 15/03/ ARPA HES PROJESİ EURO BM İNŞAAT. 20/12/ ÇAĞLAYAN HES PROJESİ EURO LALE TEKSTİL 30/05/ HORYAN HES PROJESİ EURO ARSAN A.Ş. 30/09/ MURAT I-II HES PROJESİ EURO MURAT HES 30/05/ SU ŞEHRİ HES PROJELERİ EURO SCHNEIDER ELEKTRİK A.Ş. 01/10/ KIRAN HES PROJESİ EURO ARSAN A.Ş. 18. KAYAKÖPRÜ_2 HES PROJESİ EURO ARSAN A.Ş. 01/10/ /09/2011

19 AYKEN GRUP PROJE RESİMLERİ

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

500+ Proje. Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK MECİDİYEKÖY MEYDAN TÜNELİ

500+ Proje. Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK MECİDİYEKÖY MEYDAN TÜNELİ 500+ Proje Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK Güçlü teknik kadromuz ve alt yapımız ile güç santralleri, enerji iletim hatları, orta gerilim

Detaylı

MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK

MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK BİZDEN Biz DMY olarak diyoruz ki; Tekerleği bulan değiliz, Elektriği de Ama bunları bulmaya çalışan o insanların heyecanı, dönüştürme isteği, bilgi ve yöntem arayışı, en önemlisi

Detaylı

Sunuş. Genel Şirket Tanıtımı. Şirket Ş Misyonumuz. Proje Grubu Referansları. Uygulama Grubu Referansları

Sunuş. Genel Şirket Tanıtımı. Şirket Ş Misyonumuz. Proje Grubu Referansları. Uygulama Grubu Referansları Sunuş Genel Şirket Tanıtımı Şirket Ş Misyonumuz Proje Grubu Referansları Uygulama Grubu Referansları MABAŞ, 2002 yılında kurulduğunda, ilke olarak benimsediği; İş verenine, mal tedarikçisine, çalışanına

Detaylı

BESys Anahtar Teslim Çözümler

BESys Anahtar Teslim Çözümler BESys Anahtar Teslim Çözümler Şirket Profili Şirketimiz, 20 yıldır endüstri, petrol, doğalgaz ve enerji sektöründe Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan ve Kırgızistan da kendi yapılanmamızla ve

Detaylı

Mesleki tecrübemiz ve finansal gücümüzle, tüm dünya ile rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımızla çalışmalarımıza değer katıyor;

Mesleki tecrübemiz ve finansal gücümüzle, tüm dünya ile rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımızla çalışmalarımıza değer katıyor; Mesleki tecrübemiz ve finansal gücümüzle, tüm dünya ile rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımızla çalışmalarımıza değer katıyor; Türkiye nin sınırları aşan gücünün bir simgesi olmaktan

Detaylı

İNDEX. Atalar Mh. Atalar Cd. No: 62/A Kartal / İSTANBUL Tel: (0216) 469 69 50 Faks:(0216) 469 63 50 info@salihogullari.org www.salihogullari.

İNDEX. Atalar Mh. Atalar Cd. No: 62/A Kartal / İSTANBUL Tel: (0216) 469 69 50 Faks:(0216) 469 63 50 info@salihogullari.org www.salihogullari. İNDEX S GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ S KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SALİHOĞULLARI İNŞAAT ŞİRKETİMİZ HAKKINDA ( KURUMSAL ) ŞİRKET İDARİ MERKEZİ ŞİRKET AMAÇ VE FAALİYETLERİ ŞİRKET ORGANİZASYON

Detaylı

TÜRKİYE DE VE DÜNYADA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON

TÜRKİYE DE VE DÜNYADA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON TÜRKİYE DE VE DÜNYADA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON Günümüzde de üretim endüstrisinin yeni tanımı Endustri 4.0 olarak adlandırılmaktadır. Bu tanım esas itibarıyla endüstriyel üretimimin tarihsel bir süreç içindeki

Detaylı

Tanıtım Kataloğu. www.tuncelektrik.com.tr

Tanıtım Kataloğu. www.tuncelektrik.com.tr Tanıtım Kataloğu www.tuncelektrik.com.tr www.tuncelektrik.com.tr hakkımızda Tunç Elektrik 1985 ten beri gerçekleştirdiği tasarım, mühendislik ve taahhüt hizmetleriyle elektrik taahhüt sektöründe kendine

Detaylı

Röportaj Cüneyt Yüksel. Seyyahname Güney İsviçre-Cenevre, Lozan, Montrö. Proje Unilever Algida / Konya Dondurma Fabrikası

Röportaj Cüneyt Yüksel. Seyyahname Güney İsviçre-Cenevre, Lozan, Montrö. Proje Unilever Algida / Konya Dondurma Fabrikası Röportaj Cüneyt Yüksel Seyyahname Güney İsviçre-Cenevre, Lozan, Montrö Proje Unilever Algida / Konya Dondurma Fabrikası » editörden Necmi YILDIZ Müdür Satın Alma & Lojistik Departmanı Uluslararası inşaat

Detaylı

2013 Yılı. Çalışma Programı. ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi

2013 Yılı. Çalışma Programı. ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi 2013 Yılı Çalışma Programı 1.1. Elektrik Yatırımı YATIRIMLAR Elektrik dağıtım şebekesinde, oluşabilecek ihtiyaçların karşılanması için yedek malzemelerin hazırda bulundurulmasına ihtiyaç vardır. Bu malzemelerden;

Detaylı

www.d-sistem.com.tr D SİSTEM YANGIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ

www.d-sistem.com.tr D SİSTEM YANGIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ www.d-sistem.com.tr D SİSTEM YANGIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ İÇİNDEKİLER Hakkımızda FM200 Temiz Gazlı Söndürme Sistemleri CO₂ Gazlı Söndürme Sistemleri Inert Gazlı Söndürme Sistemleri NOVEC 1230 Söndürme Sistemleri

Detaylı

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Yüzde Yüz İngilizce Eğitim Yapan Devlet Üniversitesi Yasamın Içinde... 2016 İÇİNDEKİLER Sunuş 02 2015-2016 Tanıtım Kitapçığı Misyon - Vizyon Neden Adana BTÜ? Fakülteler ve Bölümler Yüksekokullar Enstitüler

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4. Genel Müdür Mesajı... 5. Yönetim Kurulu... 6. Üst Yönetim... 9. Hakkımızda...

İÇİNDEKİLER. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4. Genel Müdür Mesajı... 5. Yönetim Kurulu... 6. Üst Yönetim... 9. Hakkımızda... 01.01.2014 / 31.12.2014 İÇİNDEKİLER Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4 Genel Müdür Mesajı... 5 Yönetim Kurulu... 6 Üst Yönetim... 9 Hakkımızda... 12 Üretim Tesisleri... 14 Şirketin Sermaye Yapısı ve

Detaylı

+90 216 656 65 00 +90 216 656 65 09

+90 216 656 65 00 +90 216 656 65 09 POZİTİF ENERJİ EWE TURKEY HOLDİNG ŞİRKET PROFİLİ 2013 İÇİNDEKİLER 04 KURUMSAL 06 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 08 Genel Müdürlerin Mesajı 10 2013 e Bakış 12 Kısaca EWE Turkey Holding 14 Temel Finansal

Detaylı

Arap Baharı nın ardından İslam ülkelerinde

Arap Baharı nın ardından İslam ülkelerinde AĞUSTOS 2013 OSTİM ORGANİZE SANAYİ GAZETESİ 1 Zor Sınav korhan@ostim.com.tr Arap Baharı nın ardından İslam ülkelerinde başlayan değişim rüzgarı, o ülkelerde yaşayanların yıllardır süregelen isteklerine

Detaylı

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK, TURİZM, EĞİTİM HİZMETLERİ ve İNŞAAT TAAHHÜT ANONİM ŞİRKETİ 1 OCAK-31 ARALIK 2012 DÖNEMİNE İLİŞKİN YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN MESAJI YÖNETİM

Detaylı

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI Sanayi Genel Müdürlüğü TÜRKİYE ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SEKTÖRÜ STRATEJİ BELGESİ VE EYLEM PLANI 2012-2016

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI Sanayi Genel Müdürlüğü TÜRKİYE ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SEKTÖRÜ STRATEJİ BELGESİ VE EYLEM PLANI 2012-2016 BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI Sanayi Genel Müdürlüğü TÜRKİYE ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SEKTÖRÜ STRATEJİ BELGESİ VE EYLEM PLANI 2012-2016 2012 1 İÇİNDEKİLER TABLOLAR LİSTESİ... 2 GRAFİKLER LİSTESİ...

Detaylı

Ulusal Kalite Ödülü. KÖYK Kalite Ödülü Yürütme Kurulu. Ulusal Kalite Ödülü. Mükemmellikte Süreklilik Ödülü. EFQM Mükemmellik Modeli

Ulusal Kalite Ödülü. KÖYK Kalite Ödülü Yürütme Kurulu. Ulusal Kalite Ödülü. Mükemmellikte Süreklilik Ödülü. EFQM Mükemmellik Modeli 2011 Ulusal Kalite Ödülü Ulusal Kalite Ödülü Mükemmellikte Süreklilik Ödülü EFQM Mükemmellik Modeli Ulusal Kalite Ödülü ne Başvuran Kuruluşlar Ulusal Kalite Ödülü Değerlendiricilerimiz 2012 Ulusal Kalite

Detaylı

KURUMSAL Hakkımızda. Vizyon. Toplam satışlarda Türkiye nin ilk on büyük inşaat firmasından biri olmak. Misyon

KURUMSAL Hakkımızda. Vizyon. Toplam satışlarda Türkiye nin ilk on büyük inşaat firmasından biri olmak. Misyon İ N Ş A A T kurumsal KURUMSAL Hakkımızda Tamfa İnşaat 2007 yılında İzmir de kurulmuş olup İzmir, İstanbul ve 2014 yılında Dubai ofisleri ile farklı projelerde çalışmaktadır. Tamfa İnşaat iki konuda faaliyet

Detaylı

Doğan Şiṙketler Grubu Holdiṅg A.Ş. 2010 FAALİYET RAPORU

Doğan Şiṙketler Grubu Holdiṅg A.Ş. 2010 FAALİYET RAPORU Doğan Şiṙketler Grubu Holdiṅg A.Ş. 2010 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER Vizyon ve Misyon 02 Kurum Profili 04 YÖNETİM Onursal Başkan Mesajı 08 Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı 10 Yönetim Kurulu 12 2010 YILI FAALİYETLERİ

Detaylı

Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu. Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon

Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu. Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon İçindekiler Giriş 2 Özet Finansal ve Operasyonel Göstergeler Derecelendirme Notları 4 Vestel de 2013 Yılının Satırbaşları 6 Yönetim

Detaylı

ENDÜSTRİ PROJELERİ 2008

ENDÜSTRİ PROJELERİ 2008 BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ENDÜSTRİ PROJELERİ 2008 Derleyenler Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu Doç. Dr. Bahar Yetiş Kara Yayın Kurulu: Yrd. Doç. Dr. Osman Alp (Bilkent Üniversitesi)

Detaylı

ÖĞRENME FAALİYETİ 14

ÖĞRENME FAALİYETİ 14 ÖĞRENME FAALİYETİ 14 ELEKTRİK-ELEKTRONİK ALANI AMAÇ ELEKTRİK - ELEKTRONİK Bu faaliyet ile Elektrik- Elektronik alanı altında yer alan meslekleri tanıyabileceksiniz A. ALANIN MEVCUT DURUMU VE GELECEĞİ Elektrik-Elektronik

Detaylı

KOMBASSAN HOLDİNG A.Ş. 01.01.2012 31.12.2012 YILLIK FAALİYET RAPORU

KOMBASSAN HOLDİNG A.Ş. 01.01.2012 31.12.2012 YILLIK FAALİYET RAPORU KOMBASSAN HOLDİNG A.Ş. 01.01.2012 31.12.2012 YILLIK FAALİYET RAPORU KAYITLI SERMAYE TAVANI 150.000.000 TL ÇIKARILMIŞ SERMAYE 85.400.000 TL SERMAYE PİYASASI KURULU NUN SERİ XI NO:29 SAYILI TEBLİĞİNE İSTİNADEN

Detaylı

EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş. 1 Ocak 31 Mart 2015 dönemine ait ara dönem faaliyet raporu

EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş. 1 Ocak 31 Mart 2015 dönemine ait ara dönem faaliyet raporu 1 Ocak 31 Mart 2015 dönemine ait ara dönem faaliyet raporu Sayfa No: 1 A GENEL BİLGİLER 1. Raporun Dönemi 01.01.2015-31.03.2015 2. Ortaklıkla İlgili Bilgiler - Ticaret Unvanı: EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI

Detaylı

D A H A İ Y İ B İ R D Ü N YA İ Ç İ N... 2011-2012 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

D A H A İ Y İ B İ R D Ü N YA İ Ç İ N... 2011-2012 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU D A H A İ Y İ B İ R D Ü N YA İ Ç İ N... 2011-2012 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU İÇDAŞ ÇELİK ENERJİ TERSANE VE ULAŞIM SANAYİ A.Ş. Raporumuz Hakkında İçdaş ın bu ilk sürdürülebilirlik raporu ile 2011-2012 yıllarına

Detaylı

ENERJİ ÜRETİM A.Ş. ENDA. Uzmanlığı Enerji Olan Şirketler Topluluğu dur.

ENERJİ ÜRETİM A.Ş. ENDA. Uzmanlığı Enerji Olan Şirketler Topluluğu dur. EGE ENERJİ ÜRETİM A.Ş. ENDA Uzmanlığı Enerji Olan Şirketler Topluluğu dur. ENDA ENERJİ HOLDİNG FAALİYET RAPORU 2013 2 FAALİYET RAPORU 2013 İÇİNDEKİLER Kısaca Enda... 5 Operasyon Haritası... 6 Vizyonumuz

Detaylı

TÜRKİYE NİN LİDER ENERJİ ŞİRKETİ FAALİYET RAPORU

TÜRKİYE NİN LİDER ENERJİ ŞİRKETİ FAALİYET RAPORU TÜRKİYE NİN LİDER ENERJİ ŞİRKETİ 2012 FAALİYET RAPORU Kazancı Holding olarak 1960 yılından bugüne her zaman kaliteli ürün ve güvenilir hizmet sunmak için çalıştık. Holding çatımızın altındaki tüm şirketlerimiz

Detaylı

Değerlerimiz. A. İşletmenin Vizyonu, Misyonu, Değerleri ve Stratejisi. Vizyon: Misyon: Değerler: Çözümcülük. Yaratıcılık. Güvenilirlik.

Değerlerimiz. A. İşletmenin Vizyonu, Misyonu, Değerleri ve Stratejisi. Vizyon: Misyon: Değerler: Çözümcülük. Yaratıcılık. Güvenilirlik. Doğtaş Mobilya 1972 yılında Hacı Ali Doğan ın Doğan Mobilya yı kurması ile Doğan ailesi mobilyacılık sektörüne ilk adımını atmıştır.1987 yılında Hacı Ali Doğan altı oğlu ile birlikte Biga da Doğtaş A.Ş.

Detaylı

www.senkronguvenlik.com.tr

www.senkronguvenlik.com.tr www.senkronguvenlik.com.tr Kusursuz hizmet eşsiz çözümler! Sizlere en iyi çözüm ve hizmetleri sunmak için uluslararası çözüm ortaklarımızla gücümüze güç katıyoruz. Daha fazla seçenek ve yeni teknoloji

Detaylı