NEDEN BİZ??? Kurumumuzu öne çıkaran ve farklılığımızı oluşturan temel özelliklerimiz;

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "NEDEN BİZ??? Kurumumuzu öne çıkaran ve farklılığımızı oluşturan temel özelliklerimiz;"

Transkript

1

2

3 BİZ KİMİZ? Lupa M.İ.C.E, iş ortaklığı anlayışını benimseyerek birlikte çalıştığımız kurumların özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre çeşitlenebilen ürünler ve çözümler sunmayı hedefleyen bir etkinlik yönetimi şirketidir. Genç ve dinamik ekibimiz, doğru parçaları bir araya getirerek müşteri memnuniyeti odaklı yenilikçi, yaratıcı ve profesyonel işler ortaya çıkarmaktadır. Biliyoruz ki, doğru planlanmış ve doğru yönetilmiş etknlikler söz konusu kurum ve kuruluşların kurumsal kimliklerine değer katacaktır. Lupa M.I.C.E sizin için, yenilikçi dünyayı takip eden etkin ve sonuç odaklı stratejileriyle sizlerin hayal ettiğini hayata geçiriyor. Müşterilerimizle birlikte başarıyla yürüttüğümüz organizasyon ve etkinliklerle hızla büyümeye devam etmekteyiz. Bayi Toplantıları, Eğitim ve Motivasyon Toplantıları, Konferans ve Seminer, Açılış Etkinlikleri, Lansman Etkinlikleri, Gala Geceleri ve Şirket Yemekleri, Kurumsal Davetler ve Kokteyl Organizasyonları, Konserler, Festivaller, Proje Planlama ve Yönetimi gibi kurumsal etkinlikleriniz hedef ve stratejileriniz doğrultusunda planlanarak, uygulamaya geçiriliyor.

4 HAKKIMIZDA! VİZYON İş, insan ve sistem anlayışına bütüncül yaklaşımlar sunarak, bu bütüncül yaklaşımlara hizmet eden her değişkeni izleyip kurumsal özgün çözümler üretmek, Küresel ihtiyaçlara cevap verebilecek, ülkemiz kurumlarının sürdürülebilir gelişimine ve yaşantısına katkıda bulunmak adına hizmet vermek, Sektördeki tecrübemizi, yaratıcı tasarımlar ve etkili çözümlerle birleştirerek müşterilerimiz için değer yaratmak, Kurumsal ve bireysel gelişim konusunda sektörün seçkin firmaları arasında yer almak vizyon beklentilerimiz olarak sıralanabilir. MİSYON Stratejilerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlarda, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

5 NEDEN BİZ??? Kurumumuzu öne çıkaran ve farklılığımızı oluşturan temel özelliklerimiz; -Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor oluşumuz, -Güçlü çözüm ortaklarımız sayesinde, kısa sürelerde büyük etkinlikler gerçekleştiriyor olabilmemiz, -Yenilikçi, değişimden kaçmayan, değişimleri takip eden ve uygulayan stratejik planımız, -Etkinliklerimiz için sağlanan muhteşem görsel destek, -Hızlı ve etkin çözümler üretebiliyor olmamız, -Sunduğumuz geniş ürün yelpazesi, -Genç, dinamik ve profesyonel yapımız, -Sektör içerisinde yetişmiş, eğitimli, çalışkan, içten, samimi ve güler yüzlü ekibimiz, -Proaktif ve kreatif yönümüz, -Sektördeki tecrübelerimiz, -İşinizi, işimiz olarak nitelendiriyor ve benimsiyor oluşumuz, -Müşterilerimizin isteklerine kulak veriyor oluşumuz, -İhtiyaçların etkin analizi ile çözüm üretiyor oluşumuz.

6 NASIL ÇALIŞIRIZ??? DÜŞÜNÜYORUZ... Lupa M.İ.C.E. kurumunuz için planladığınız etkinliklerde, hayal ettiğiniz resmin tüm parçalarını birleştirerek sizin için en uygun etkinlik planını çıkartıyor. Siz hayal ediyorsunuz Lupa M.İ.C.E. gerçekleştiriyor. KURGULUYORUZ... Etkinliğinizin sorunsuz ve en verimli şekilde tamamlanması için Lupa M.İ.C.E. tüm bileşenleri düşünüyor ve sizin için; Lupa Teknik, Lupa Mekan, Lupa Kreatif, Lupa Sosyal Medya, Lupa İnsan Kaynakları ve Lupa Kurumsal İlişkiler entegre şekilde çalışarak en uygun etkinliği ortaya koyuyor. UYGULUYORUZ... İstenilen ve hedeflenen olgular doğrultusunda planlanan etkinlik çalışmaları uygulamaya konuluyor. Uygulama sırasında; etkinliğiniz benimsenerek mükemmeliyet hedefleniyor. RAPORLUYORUZ... Lupa M.İ.C.E. ; gerçekleştirdiğimiz etkinliğin sizin için verimli gerçip geçmediğini raporatörlerimiz tarafından raporlatıyor ve etkinlik sonu veririmlilik analizi imkanı sunuyor.

7

8 TOPLANTI HİZMETLERİ MEETİNG SERVİCES ETKİNLİK ÖNCESİ ve SIRASINDA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER; - Danışmanlık, - Amaçların tanımlanmasında yardımcı olmak, - Kongre vergilendirme sorumlulukları ile ilgili danışmanlık, - Bütçe oluşturulması ve bütçe kontrolü, - Ön finansman, - Sekreterya hizmetleri, - Sponsor temini ve gelir maksimizasyonu, - Tanıtım ve pazarlama (halkla ilişkiler ve basın hizmetleri), - Mekan seçimi / Kontrat yapılması, - Kongrenin kurumsal kimliğinin oluşturulması, - Web sayfası tasarımı, uygulanması ve güncellenmesi, - Çağrı ve bilgi broşürlerinin tasarımı, bastırılması ve dağıtımı, - Kayıt ve akreditasyon hizmetleri, - Elektronik ve manuel abstract toplanması - Konaklama hizmetleri / otel rezervasyonları ve koordinasyonu, - Toplantı salonlarının düzenlenmesi, - Teknik hizmetler (işitsel ve görsel sistemler, simültane tercüme hizmet ve sistemleri), - Baskılı malzeme tasarım ve uygulamaları, - Elektronik danışma sistemleri tasarımı ve oluşturulması, - Sigorta, - Dokümantasyon merkezinin koordinasyonu, - Yiyecek, içecek ve ağırlama hizmetleri, - Özel etkinlik tasarımı ve uygulanması, - Personel temini ve eğitimi, - Güvenlik ve temizlik hizmetleri, - Gümrük hizmetleri, - Lojistik ve satın alma hizmetleri, - Karşılama, uğurlama ve ulaşım hizmetleri, - Turlar (pre, post ve günlük), ETKİNLİK SONRASI HİZMETLERİ - Havalimanına transferler - Meeting hesaplarının kapatılması - Meeting sonrası raporlama, yayın ve dağıtım - Meeting sonrası turların organizasyonu

9 MOTİVASYON ORGANİZASYONLARI INCENTİVE KAVRAM OLUŞTURMA ve İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI - Performans, gösteri, roadshow ve konser organizasyonları, - Gala ve Kokteyl organizasyonları, - Açılış organizasyonları, - Lansman organizasyonları, - Ürün tanıtım hizmetleri, - Sahne, mekan ve alan dekorasyonu, - Konaklama yönetimi, - Teknik ve teknolojik sistemler, - Sosyal etkinlik organizasyonları, - Ulaşım hizmetleri, - Promosyonel ürün planlama ve üretim, - Program koordinasyonu, - Bütçeleme ve raporlama, - Kreatif görsel çalışmaları.

10 KONGRE HİZMETLERİ CONGRES SERVİCES PROJELENDİRME YÖNETİMİ - Yer ve mekan seçimi - Zaman planlaması - Organizasyon planlaması - Bütçe ve planlama - Sekreterya - Lojistik hizmet planlaması - Raporlama SPONSOR YÖNETİMİ - Strateji geliştirme, planlama ve yönlendirme - Sponsor bütçe ve sözleşme çalışmaları KONAKLAMA ve KONGRE MERKEZİ YÖNETİMİ - Rezervasyon hizmet ve takibi - Oda planlama yönetimi - Toplantı yerleşim düzeni ve planlaması - Toplantı salonları yönetimi ve planlaması - Yiyecek İçecek Hizmetleri planlaması ve uygulaması - Stand alanı yönetimi ve uygulaması ETKİNLİK PROGRAMLARI YÖNETİMİ - Açılış ve kapanış seremonilerinin oluşturma ve uygulamaları - Resepsiyon organizasyonları - Açılış ve kapanış yemek kokteylleri ve müzik bazlı organizasyonları - Kültürel ve sosyal turlar planlama ve uygulaması ULAŞIM, TRANSFER YÖNETİMİ ve PLANLAMASI - İç ve dış hat uçak biletlerinin organizasyonu ve uygulaması - Havaalanı transfer hizmetlerinin organizasyon ve uygulaması - Toplantı merkezleri ile oteller arasında ulaşım servisleri ve stand kurulumu MALİ YÖNETİM - Bütçeleme - Ön finansman hizmetleri - Dönemsel raporlama hizmeti - Gelir ve gider yönetimi - Nakit yönetimi TASARIM TEKNİK ve GÖRSELLER YÖNETİMİ - Konsept çalışmaları - Basılı materyalin tasarım ve uygulanması - Mekan dekorasyon tasarım ve uygulaması - Stand ve sahne dekorasyonu tasarım ve uygulaması

11 ÖZEL ORGANİZASYONLAR EVENTS - Özel gün ve yıl dönümü kutlamaları, - Kurumsal davetler ve etkinlikler için ambiyans tasarımı, - Mekan temini, - Etkinlik konsept dekorasyonu, - Etkinlik organizasyonu, - Davetli iletişimi, - Çağrı ve bilgi broşürlerinin tasarımı, bastırılması ve dağıtımı, - Özel ürün tasarımı ve uygulanması, - Gösteri tasarımı ve uygulamaları, - Temalı geceler ve sahne etkinlikleri için yaratıcı yaklaşımlar, - Özel organizasyon, temel atma, lansman ve açılış törenleri, - Ürün tanıtım etkinlikleri, - Sahne ve saha dekorasyonu, - Gösteri, performans, konser yönetimi - Program koordinasyonu.

12 GÜÇLÜ YANLARIMIZ! Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerin iyiye değil mükemmele ulaşması için etkinliklerimizi teknik, mekan, creative, sosyal medya ve insan kaynağı gibi hizmetlerimizle desteklemekteyiz. Etkinliklerin, bizim ve birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızın oluşturdukları takım ruhuyla birlikte A dan Z ye sorunsuz bir şekilde yönetilebilmesi için biz buradayız

13 LUPA TEKNİK! Etkinliğinizin en verimli şekilde geçmesini sağlamak amacı ile teknolojiyi dünya standartlarında takip ediyor ve size özel efektif çözümler üretiyoruz. En yeni dünya trendlerini ve teknolojilerini takip eden ekibimiz, sektörlerinde başarılı olan çözüm ortaklarımız ile her zaman yanınızdayız. En son teknolojiye sahip ekipmanlarımız, teknik uzmanlığımız ve deneyimli teknik kadromuzla anlaşmalı otellerimizde planlama aşamasından organizasyonun sonunadek mümkün olan en yüksek standartta servis hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. -Ses sistemleri -Işık sistemleri -Görüntü sistemleri -Konstrüksiyon sistemleri -Özel üretimler -Ön hazırlık teknik sistemleri -Destek hizmetler LUPA MEKAN! Lupa mekan, çözüm ortaklarımızla etkinliklerinizde ve özel günlerinizde sizlere en uygun mekanın belirlenmesi için sunulacak olan geniş mekan portföyüyle hizmet vermektedir. hizmet verdiğimiz tüm mekanlarında, otel yönetimin sunduğu yüksek servis kalitesi taahhüdü Lupa M.İ.C.E. tarafından da üstlenilmektedir. Bu sayede, sektörün servis kalitesiyle lider konumunda olan bu mekanlarında düzenlediğiniz tüm organizasyonlarında hizmet kalitesi olarakta mümkün olan en iyi servisi alacağınızdan emin olabilirsiniz.

14 LUPA CATERING! İster bir nikâh, isterse bir iş yemeği olsun catering servisinin iyi olmasının ne kadar önemli olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Mekân ne kadar güzel olursa olsun eğer ikramlarınız beğenilmediyse misafirlerinizin damağında hoş bir tat kalmasını sağlayamazsınız. Oysa lezzetli ikramlar ve sınırsız içeceklerin sunulduğu bir davetten memnun ayrılmayacak kişi sayısı çok azdır. Lupa Catering olarak yaptığımız işin öneminin farkındayız ve size en iyi şekilde hizmet sunmak adına buradayız. Verdiğimiz hizmetler; - Kurumsal Yemek Organizasyonları - Düğün Catering - Gezi ve Şenlikler - Açılış ve Kokteyller

15 LUPA CREATIVE! KURULUŞUNUZ İÇİN TALEP ETTİĞİNİZ; - İletişim stratejileri geliştirmek, - Kurumsal kimlik oluşturmak, - Kurum içi davranış kimliği oluşturmak, - Reklam kampanyaları hazırlamak ve yönetmek, - Reklam, tanıtım, eğitim filmleri hazırlamak, - Medya takiplerini ve satın almalarını gerçekleştirmek, - E-katolog, - Web arayüz tasarımı, - Etkileşimli medya materyalleri üretmek, - Faaliyet raporu hazırlığı ve üretimi, - Karakter tasarımları oluşturmak, - Kapalı açık alan mecralarını kullanmak, alanlarında çözüm ortaklarımızla birlikte sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. LUPA SOSYAL MEDYA! - Etkinlikle ile alakalı hedef kitle oluşturulması, - Online reklam yönetimi, - Online itibar yönetimi, - Etkinliklere özel tanıtım ve kampaya yönetimleri, - Online anket çalışmaları, - Online görüş ve öneri yönetimi, - Sayfalarımıza özel Seo Adwors çalışmaları

16 LUPA İNSAN KAYNAKLARI! KİŞİLERE ÖZEL: Etkinlik öncesi karşılama, Vip uçak, helikopter, yat, araç hizmetleri, Suit, özel oda ve residance hizmetleri, Misafirlerinize özel turlar, Özel rehberlik ve tercüman hizmetleri, Özel güvenlik hizmetleri, Etkinliklere özel: Host Hostes hizmetleri, Güvenlik hizmetleri, Profesyonel model ve manken hizmetleri, Tercüman Hizmetleri, Profesyonel dans ve animasyon hizmetleri. LUPA KURUMSAL İLİŞKİLER! Lupa M.İ.C.E etkinliklerinize özel olarak, etkinliğinizin kusursuz ve gözalıcı geçmesi adına sizin için düşünüyor. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetler; - Çeşitli kurumsal izinlerin alınması - Protokol davetleri - Sponsorluk görüşmeleri ve süreçlerin yönetilmesi - Sektörel davetlerin irtibatlarının kurulması - PR hizmetleri

17 LUPA ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ!

18

Organizasyon, sürpriz ve rastlantı istemez.

Organizasyon, sürpriz ve rastlantı istemez. rganizasyon Organizasyon, sürpriz ve rastlantı istemez. Bizim müşterilerimiz, talebi çözümlemiş ve deneyimlerini müşterisiyle paylaşan bir firmayla çalışmanın huzurunu yaşar. Her organizasyonu, diğerlerinden

Detaylı

Havalimanlarında konfor yaratıyoruz.

Havalimanlarında konfor yaratıyoruz. Havalimanlarında konfor yaratıyoruz. TAV İşletme Hizmetleri A.Ş. TAV İşletme Hizmetleri TAV Havalimanları Holding in havacılık dışı gelirlerini yöneten TAV İşletme Hizmetleri, TAV tarafından işletilen

Detaylı

Neden Biz? SEVEN Communication: Bilgi ve fiziksel güvenlik ortamlarının bulunduğu. Tüm iletişim imkânlarının kullanıldığı

Neden Biz? SEVEN Communication: Bilgi ve fiziksel güvenlik ortamlarının bulunduğu. Tüm iletişim imkânlarının kullanıldığı Hakkımızda Çağrı merkezleri, pazarlama ve müşteri ilişkileri stratejisi açısından, birçok sektör için geçmiş 30 yıl içinde artan bir öneme sahip olmuştur. Türkiye de bu önemi henüz farketmeye başlamış

Detaylı

hakkımızda hizmetler çözümler ürünler avantajlar yenilikler www.ssh.com.tr

hakkımızda hizmetler çözümler ürünler avantajlar yenilikler www.ssh.com.tr hakkımızda avantajlar hizmetler çözümler yenilikler ürünler www.ssh.com.tr İşletmelerin iyi ve güvenilir bir ürün sağlayabilmeleri ancak başarılı bir satış sonrası hizmetle mümkün olabilir. Bulunduğumuz

Detaylı

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7.

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7. İçindekiler İnsan Kaynakları Hizmetleri 3 İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4 Neden PwC? 7 Uzman Ekibimiz 9 Hizmetlerimizden Örnekler 11 Eğitimlerimiz - Business School 17 İnsan

Detaylı

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri garant emekl l k 2013 faal yet raporu İçindekiler BÖLÜM I - Sunuş 04 Başlıca Finansal Göstergeler 06 Garanti Emeklilik ve Hayat Üzerine 07 Garanti Emeklilik ve

Detaylı

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR!

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! 1 Yeni ufuklara açılıyoruz! 2 TAV 2014 FAALİYET RAPORU Başarı hikayemizin 14. yılındayız. TAV Havalimanları, bugün, havalimanı işletmeciliğinde

Detaylı

HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu Rapor Dönemi Ticaret Unvanı

HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu Rapor Dönemi Ticaret Unvanı HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu Rapor Dönemi : 31 Aralık 2014 Ticaret Unvanı : HSBC Bank Anonim Şirketi Kuruluş Tarihi :13 Eylül 1990 Adres : Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi No

Detaylı

Eğitim Kataloğu 2014

Eğitim Kataloğu 2014 Eğitim Kataloğu 2014 İçindekiler Merhaba 2 Eğitim Kataloğu Hakkında 3 Google Partners Nedir? 4 Google Partners tan Yararlanın 5 Google Partners 2014 Eğitim Kataloğu 6 Yeni Ajans Programı 8 Sertifikasyon

Detaylı

Satış & Pazarlama Satış & Pazarlama MAAŞ ANALIZ ANKETI 2013

Satış & Pazarlama Satış & Pazarlama MAAŞ ANALIZ ANKETI 2013 Satış & Pazarlama Satış & Pazarlama MAAŞ ANALIZ ANKETI 2013 1 Michael Page Maaş Analiz Anketi 2013 -Satış & Pazarlama 2 MICHAEL PAGE CEO nun Mektubu Değerli müşterilerimiz; Michael Page olarak; 2013 yılı

Detaylı

DIJITAL BELGE VE ELEKTRONIK UYGULAMALAR ZAMAN VE MALIYET TASARRUFU SAĞLIYOR 4. E-TICARET KONFERANSI NDA SOSYAL MEDYA KONUŞULDU GELENEKSEL

DIJITAL BELGE VE ELEKTRONIK UYGULAMALAR ZAMAN VE MALIYET TASARRUFU SAĞLIYOR 4. E-TICARET KONFERANSI NDA SOSYAL MEDYA KONUŞULDU GELENEKSEL TÜRKİYE NİN E-TİCARET REFERANSI HAZİRAN - TEMMUZ 2015 - SAYI 14 - ÜCRETSİZDİR 4. E-TICARET KONFERANSI NDA SOSYAL MEDYA KONUŞULDU GELENEKSEL LOJİSTİKTEN E-LOJİSTİK E DIJITAL BELGE VE ELEKTRONIK UYGULAMALAR

Detaylı

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68 İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Misyonumuz, Vizyonumuz, Değerlerimiz 6 Stratejik Hedeflerimiz 7 Bank Audi Grubu Hakkında 8 Ana Sözleşme Değişikliği ve Sermaye Yapısı 9 Banka Bilgileri 10

Detaylı

PROJE VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ. hedeflerinizi kolaylaştıran çözümler. www.noktadanismanlik.net

PROJE VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ. hedeflerinizi kolaylaştıran çözümler. www.noktadanismanlik.net PROJE VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ hedeflerinizi kolaylaştıran çözümler www.noktadanismanlik.net PROJE VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ 2008 yılında Kayseri de kurularak faaliyetlerine başlayan Nokta Danışmanlık,

Detaylı

www.modelajans.com Tam Hizmet Ajansı

www.modelajans.com Tam Hizmet Ajansı www.modelajans.com Tam Hizmet Ajansı İÇİNDEKİLER 02 Public Relation Hizmeti 04 Medya Planlama ve Satın Alma 06 Tasarım- Modelleme Matbaa-Baskı 08 Sistemleri Dijital Baskı 10 Sistemleri Fuar Ekipmanları-Teşhir

Detaylı

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık 2013 Faalİyet Raporu Kapılarımız size hep açık Kapılarımız size hep açık 1996 yılında, Türkiye de bankacılık anlayışına yepyeni bir boyut getirmek için yola çıktığımız günden bugüne 17 yıl geçti. O günden

Detaylı

T.C. MARMARA ÜNİVERSİTESİ

T.C. MARMARA ÜNİVERSİTESİ T.C. T.C. MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÖZDEĞERLENDİRME RAPORU 2012 2012 T.C. ÖNSÖZ Sevgili Paydaşlarımız, Ülkemizin önde gelen akademik kurumlarından biri olan üniversitemizi, dünyanın da önde gelen akademik

Detaylı

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Yüzde Yüz İngilizce Eğitim Yapan Devlet Üniversitesi Yasamın Içinde... 2016 İÇİNDEKİLER Sunuş 02 2015-2016 Tanıtım Kitapçığı Misyon - Vizyon Neden Adana BTÜ? Fakülteler ve Bölümler Yüksekokullar Enstitüler

Detaylı

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SÜRECİMİZ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SÜRECİMİZ Vizyonumuz Müşterilerin, tercih ettikleri global ekspres taşımacılık ve lojistik ortağı olarak, kalite, karlılık ve pazar payı alanlarında sektöre liderlik eden DHL e güvenmesi. Misyonumuz DHL; yerel alandaki

Detaylı

Raporumuz Hakkında. Gelecek Raporumuz

Raporumuz Hakkında. Gelecek Raporumuz Raporumuz Hakkında Mars Logistics olarak bu ilk sürdürülebilirlik raporu ile 2012 yılındaki ekonomik, çevresel ve sosyal performansımızı paydaşlarımıza aktarmayı hedefliyoruz. Bu raporu hazırlama sürecinde

Detaylı

Yasanabilir bir dünya icin...

Yasanabilir bir dünya icin... 2012 Faaliyet Raporu Yasanabilir bir dünya icin... Değişen dünyanın sigortası ...sürdürülebilirlik inisiyatifini hayata geçiren ve fark yaratan global bir oyuncuyuz. Sigortacılık ve bireysel emekliliğin

Detaylı

İş Geliştirme Eğitimleri

İş Geliştirme Eğitimleri Küçük Ölçekli İşletmeler için İş Geliştirme Eğitimleri RESTORAN İŞLETMECİLİĞİ Kadın Girişimciliğini Destekleme Projesi Ankara, 2008 Kadın Girişimciliğini Destekleme Projesi Avrupa Birliği tarafından finanse

Detaylı

İK EĞİTİM FONKSİYONU VE SÜREKLİ GELİŞİM DERYA AYYILDIZ

İK EĞİTİM FONKSİYONU VE SÜREKLİ GELİŞİM DERYA AYYILDIZ İK EĞİTİM FONKSİYONU VE SÜREKLİ GELİŞİM DERYA AYYILDIZ Gündem -- Eğitim ihtiyaç analizi - Eğitim bütçesi hazırlanması - Eğitim araştırması konu ve içerik belirlenmesi - Kurum içi eğitimci tespiti ve dış

Detaylı

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ 1. KONU ve AMAÇ 1.1. Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (bundan böyle ELDER ya da Dernek olarak

Detaylı

KADRO - GÖREV ve ROL TANIMLARI

KADRO - GÖREV ve ROL TANIMLARI KADRO - GÖREV ve ROL TANIMLARI 1. KADRO GÖREV TANIMLARI 2. ROL TANIMLARI 1. KADRO - GÖREV TANIMLARI GÖREV TANIMI VE İŞ GEREKLERİ TANIMLAR Görevin Adı / Kodu Genel Müdür / GM-0-00 NİTELİK ve BECERİLER Eğitim

Detaylı

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2011-2012 Rapor Hakkında Vodafone Türkiye olarak ikinci kez yayımladığımız bu Sürdürülebilirlik Raporu aracılığıyla 2011/12 mali yılına ait sürdürülebilirlik

Detaylı

MAAŞ ANALIZANKETI2013

MAAŞ ANALIZANKETI2013 Maaş Analiz Anketi 2013 MAAŞ ANALIZANKETI2013 Human Resources Worldwide leaders in specialist recruitment www.michaelpage.com.tr 1 Maaş Analiz Anketi 2013 CEO nun Mektubu Değerli Müşterilerimiz, Micheal

Detaylı

Başarı ve Çaba: Yaptığı işte daima başarılı olmayı hedefler ve bu doğrultuda gereken her türlü çabayı gösterir.

Başarı ve Çaba: Yaptığı işte daima başarılı olmayı hedefler ve bu doğrultuda gereken her türlü çabayı gösterir. YETKİNLİKLER TEMEL YETKİNLİKLER Başarı ve Çaba: Yaptığı işte daima başarılı olmayı hedefler ve bu doğrultuda gereken her türlü çabayı gösterir. Bilgi Paylaşımı: İşe yönelik olarak edindiği bilgileri çalışma

Detaylı

GARANTİ NİN ENTEGRE İŞTİRAKLERİ

GARANTİ NİN ENTEGRE İŞTİRAKLERİ GARANTİ NİN ENTEGRE İŞTİRAKLERİ GARANTIBANK INTERNATIONAL N.V. 220 1 yıl vadeli Sendikasyon Kredisi MİLYON 220 MİLYON 54,6 Net KÂr MİLYON 54,6 MİLYON 1990 yılında Amsterdam da kurulan, Garanti Bankası

Detaylı

YÖN GRUP wwww.yongrup.com

YÖN GRUP wwww.yongrup.com Geleceğe birlikte YÖN verelim YÖN GRUP wwww.yongrup.com HAKKIMIZDA 2000 yılında kurulan Yön Grup, merkez ofisi Ankara da bulunan ve bünyesinde farklı kuruluşları barındıran bir grup şirketidir. Şirketimiz

Detaylı

Türkiye Cumhuriyeti nin 2010 yılında kurulan yeni devlet üniversitesi olarak İstanbul Medeniyet Üniversitesi çok kısa zamanda uluslararası bir cazibe

Türkiye Cumhuriyeti nin 2010 yılında kurulan yeni devlet üniversitesi olarak İstanbul Medeniyet Üniversitesi çok kısa zamanda uluslararası bir cazibe Türkiye Cumhuriyeti nin 2010 yılında kurulan yeni devlet üniversitesi olarak İstanbul Medeniyet Üniversitesi çok kısa zamanda uluslararası bir cazibe merkezi olarak dünyanın sayılı üniversiteleri arasına

Detaylı