BAYSAN İŞ MERKEZİ. Adana nın en prestijli iş merkezi olan Baysan İş Merkezi bir Can İnşaat projesidir.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "BAYSAN İŞ MERKEZİ. Adana nın en prestijli iş merkezi olan Baysan İş Merkezi bir Can İnşaat projesidir."

Transkript

1 Adana nın en prestijli iş merkezi olan Baysan İş Merkezi bir Can İnşaat projesidir.

2 Baysan İş Merkezi konum olarak Adana nın ticaret ve kamu binalarının merkezinde yer almaktadır. İş merkezinin hemen yanında Adana Valilik binası, İl Özel idaresi binası, Adana Emniyet Müdürlüğü binası bulunmaktadır.

3 Baysan İş Merkezi; Havaalanına 3 km, Otogara 7 km, Tren garına 500 metre, D400 karayoluna 1 km, E90 otoyoluna olan 4,5 km mesafesiyle şehirler arası ulaşıma en hakim konumdadır. Günde kişinin kullandığı metro hattının merkez istasyonu hemen Baysan İş Merkezinin yanındadır.

4 Baysan İş Merkezi önünden düzenli olarak günde 500 ün üzerinde seferle otobüs ve minibüs seferleri yapılmaktadır. Otobüs ve minibüs seferlerinde şehrin merkez ticari aks güzergahı, Baysan İş Merkezi nin önünden geçen Mücahitler Bulvarı üzerinden geçmektedir.

5 Baysan İş Merkezi nin doğusunda Mücahitler bulvarı (Mehmet Nuri Sabuncu caddesi), kuzeyinde TCDD demir yolu, güneyinde Adana Valiliği ve Emniyet Müdürlüğü, batısında ise Döşeme mahallesi yer almaktadır. (resimler bina üstünden çekilmiştir)

6 Baysan İş Merkezi; Acıbadem Adana Hastanesine 1 km, Adana Ortopedia Hastanesine 1 km, Özel Adana Hastanesine 1,25 km, Başkent Üniversitesi Hastanesine 1,50 km ve Adana Merkez Hastaneler bölgesine 3 km olan mesafesiyle tıp sektörüne hizmet veren profesyoneller için oldukça merkezi konumdadır.

7 Baysan İş Merkezi; Sheraton Otel ine 3,5 km, Hilton Oteli ne 3 km, Seyhan Oteli ne 2 km ve Divan Oteli ne 1,5 km olan mesafesiyle hizmet sektöründe çalışan profesyoneller için oldukça uygun bir konumdadır.

8 Baysan İş Merkezi; M1 Real Adana AVM ye 7 km, Optimum Outlet AVM ye 3 km, eski Adana Çarşı bölgesine 2 km, Adana merkez mağaza bulvarlarına 1 km olan mesafesiyle mağazacılık sektörüne hizmet veren profesyoneller için rahat bir konumdadır.

9 Baysan İş Merkezi; Çukurova Üniversitesi ne 8 km, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ne 7 km, Özel Bilfen Koleji ne 6,5 km, Adana Fen Lisesi ne 2 km olan mesafesiyle eğitim sektörüne hizmet veren profesyonellere yaygın ulaşım ağının desteğiyle oldukça uygun bir konumdadır.

10 Baysan İş Merkezi; Bölgenin en büyük sanayi bölgesi olan Hacı Sabancı Sanayi sitesine 20 km, Adana nın başta Sabancı Holding e bağlı fabrikalarının da bulunduğu Mersin yolu sanayi sitesine olan 15 km, Keresteciler Sanayi Sitesine 10 km ve Metal Sanayi sitesine olan 5 km mesafesiyle sanayi sektörüne hizmet ve danışmanlık yapan profesyonellere merkezi bir konumdadır.

11 Baysan İş Merkezi; B+ kalitesinde gıda hizmeti veren Yeni Adana bölgesine 5 km, tarihi Adana yemekçiler bölgesine 2,5 km, A+ kalitesinde gıda hizmeti veren Ziyapaşa Bulvarı bölgesine 1 km olan mesafesiyle gıda sektörüne hizmet veren profesyoneller için çok uygun bir konumdadır.

12 Baysan İş Merkezi; 6 katı 1750 m² ve asma katı 1500 m² olmak üzere toplam m² ofislere kiralanabilir alana sahiptir. Zemin katta 1500 m² dükkanlara kiralanabilir alana sahiptir. Ofis bölümleri mevcut olarak (Mart 2015), %89 oranında doludur. Dükkan bölümleri mevcut olarak (Mart 2015), son kiralamalar sonrasında, %84 doluluğa ulaşmıştır. Binamız 2003 senesinde hizmete girmiş olup, 2014 senesinde detaylı yenilenmesi yapılmıştır. Binamız A ve B blok olmak üzere simetrik biçimdedir.

13 Baysan İş Merkezi nin teknik özelliklerinden bazıları; 100 mbit e kadar fiber internet alt yapısı ADSL internet alt yapısı Digiturk ve kablo tv alt yapısı Uluslar arası telefon alt yapısı Jeneratör Data ve server odaları (soğutmalı) Yangın sprinkler sistemi (itfaiye butonlu) Tüm odalarda klima alt yapısı 2 adet yüksek hızlı A+ asansör Kötü hava önleme sistemi Modüler duvar sistemi Isı geçirmez cam sistemleri 24 saat çalışma imkanı Gece bina dış cephe aydınlatmaları Tabela asma imkanı Gizli klima ünite alanları Kartlı giriş alt yapısı Kumandalı otopark girişleri İçilebilir şebeke suyu Bina girişlerinde akım regülatörleri

14 Baysan İş Merkezi nde alınabilen hizmetler; 7 / 24 bina girişleri, otoparklar ve bina etrafı sertifikalı özel güvenlik hizmeti Bina girişlerinde giriş kontrolü ve resepsiyon hizmeti Günlük ortak alanların temizliği Günlük 2 sefer çöp temizliği Sürekli bina teknik hizmet servisi IT danışmanlığı Oto yıkama ve vale hizmeti Havaalanı transfer hizmeti Posta ve kargo yönlendirme hizmeti Öğle yemeği yönlendirme hizmeti Misafir karşılama hizmeti Ofis temizliği Ofis dekorasyon hizmeti Bahçıvanlık hizmeti.

15 Zemin katımızda; Seyhan Sonax Oto Boya Koruma Merkezi, Avea Bölge Müdürlüğü, Yılmaz Eczanesi, Can İnşaat Satış Ofisi, Yeşil Cafe Ev Yemekleri ve Kardeşler Pastanesi (tadilatta) bulunmaktadır. B blok altında 240 m² lik boş alanda ise yapılan görüşmeler sonucunda büyük bir bankanın şubesinin açılmasının müzakereleri son aşamaya gelmiştir. Ayrıca binamızın önüne farklı bankaların ATM leri de gelecektir.

16 Ofis katlarının tamamı uzun dönem kiracılı haldedir. Tüm kiracılarımız ulusal firmaların bölge müdürlükleri veya bölgenin sektörlerinde öncü firmalarıdır. (Referanslarımız sunum sonundadır) Mevcut durumda B blok 2. katta 430 m² lik bölümümüz kiralanmaya müsaittir. (planda kırmızı, sarı ve yeşil renkle taralı bölümler) İsteğe bağlı olarak opsiyonlu olan aynı tarafta 320 m² lik bölümümüzde kiralamaya eklenebilir. (planda mor ve mavi renkle taralı bölümler)

17 Sarı bölgenin mevcut resimleri yukarıdaki gibi olup, iş merkezimizde tüm ara bölmeler alçıpan bölmelerle ayrılabilmektedir. Giriş kapısı Amerikan kapıdır. Tüm duvarların boyası yenidir. Yerler seramik kaplıdır. WC ve mutfak bölümü temizdir. Tavanlar modülerdir ve tüm kablo alt yapıları mevcuttur. Doğramalar ısı izolasyonlu çift camdır. Bu bölüm 110 m² alana sahiptir. İsteğe bağlı ek dekorasyonlar cüzi fiyat farklarıyla Can İnşaat ın tecrübeli satış sonrası hizmetler departmanı tarafından yapılabilmektedir.

18 Kırmızı ve yeşil bölgeler mevcutta birleşik durumdadır. Giriş kapıları Amerikan kapıdır. Tüm duvarların boyaları yenidir. Yerler seramik kaplıdır. WC ve mutfak bölümleri temizdir. Tavanlar modülerdir ve tüm kablo alt yapıları mevcuttur. Ara bölümlerde cam tuğla ayıraçlar bulunmaktadır. Doğramalar ısı izolasyonlu çift camdır. Yönetici bölümleri parke kaplıdır. Bu bölüm 330 m² alana sahiptir. İsteğe bağlı ek dekorasyonlar cüzi fiyat farklarıyla Can İnşaat ın tecrübeli satış sonrası hizmetler departmanı tarafından yapılabilmektedir.

19 Baysan İş Merkezi ni tercih eden firmalardan ve kurumlardan sadece birkaçı

20 İletişim: Sercan Demircan (CTO) Adres: Döşeme mahallesi Baysan İş Merkezi A Blok No:66 Seyhan / ADANA T: 0 (322) F: 0 (322) M: 0 (533)

deneyimimizle geleceği güvenle inşa ediyoruz.

deneyimimizle geleceği güvenle inşa ediyoruz. deneyimimizle geleceği güvenle inşa ediyoruz. www.sasmazyapi.com Şaşmaz Yapı Hakkında ŞAŞMAZ Yapı kurucusu Cemal ŞAŞMAZ, 1950 li yılların başlarında Nevşehir Avanos dan Ankara ya gelip camcılık, marangozluk

Detaylı

Doğru yerde, doğru zamanda...

Doğru yerde, doğru zamanda... PLAZA Doğru yerde, doğru zamanda... ÇİÇEK İNŞAAT İş hayatına 1970 li yılların başında gayrimenkul alım satım işiyle başlayan, 1987 yılında sektördeki birikim ve tecrübeleriyle ÇİÇEK KARDEŞLER İNŞAAT olarak

Detaylı

GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU

GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Rapor Tarihi: 03.02.2014 Değer Tarihi: 31.12.2013 R. No: 2013REVB143 ESKİŞEHİR IBIS OTEL,

Detaylı

değişimin başlangıç noktası

değişimin başlangıç noktası değişimin başlangıç noktası sizin ve çocuklarınızın mutluluğu için... 4.231 m² arazi üzerine kurulu olan 19 katlı 2 blokta, 2+1 ve 3+1 olmak üzere, 105 m² den 146 m² ye kadar toplam 4 farklı tipte daire,

Detaylı

Guzell Tower. işiniz guzell olsun... bir projesidir.

Guzell Tower. işiniz guzell olsun... bir projesidir. Guzell Tower işiniz guzell olsun... bir projesidir. işiniz guzell olsun Guzell Tower Misyonumuz Geçmişten aldığı mirası zenginleştirerek geleceğe taşıyor... Binyıllardır pek çok uygarlığa beşiklik etmiş

Detaylı

Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür.

Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür. Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür. LEED GOLD sertifikasına aday... Premier Kampüs Ofis te; yeşil alana ayrılan bölümler, ısıtma-soğutma konusundaki efektif çözümler ve kullanılan malzemelerle çevreye ve

Detaylı

AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Rapor Tarihi: 03.02.2014 Değer Tarihi: 31.12.2013 R. No: 2013REVF77 IBIS OTEL SEYHAN / ADANA TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından

Detaylı

İSTANBUL UN ORTASINDA KEYİFLİ BİR YAŞAM MERKEZİ,

İSTANBUL UN ORTASINDA KEYİFLİ BİR YAŞAM MERKEZİ, SAYFA : 1/18 İSTANBUL UN ORTASINDA KEYİFLİ BİR YAŞAM MERKEZİ, TERRACE FULYA ya hoşgeldiniz. Terrace Fulya İstanbul un merkezi Nişantaşı nda Modern İstanbul un yükselen değerlerinden biri, Hayatın yoğun

Detaylı

Cumhuriyet Caddesi, Sipahi Apartmanı, No: 187/6 ELMADAĞ İSTANBUL Tel: +90 212 296 40 33(pbx) Fax: +90 212 296 06 58 web: www.tkd.com.

Cumhuriyet Caddesi, Sipahi Apartmanı, No: 187/6 ELMADAĞ İSTANBUL Tel: +90 212 296 40 33(pbx) Fax: +90 212 296 06 58 web: www.tkd.com. YÖNETİCİ ÖZETİ RAPOR BİLGİLERİ Değerlemeyi Talep Eden Kurum/Kişi Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Dayanak Sözleşmesi Tarihi 28.10.2011 Ekspertiz Tarihi 31.10.2011 Rapor Tarihi 16.11.2011 Değerlenen

Detaylı

İstanbul un orta yerinde 2. perde!

İstanbul un orta yerinde 2. perde! İstanbul un orta yerinde 2. perde! 2 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı olup ARTAŞ teknik gereklilik olması halinde Emlak Konut GYO A.Ş. nin onayı ile değişiklik yapma hakkına sahiptir. 3 A B 4 Yukarıdaki

Detaylı

ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. ANTALYA İLİ SERİK İLÇESİ'NDE YER ALAN 480 PARSEL ÜZERİNDEKİ ELA QUALİTY RESORT HOTEL TESİSİ (Daimi ve müstakil üst hakkı) GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU 1 OZGY-1410005-REV

Detaylı

Orhanlı Lojistik Park

Orhanlı Lojistik Park Orhanlı Lojistik Park Tesis ve Ofis Katları Tanıtım Dosyası S a y f a 1 İçindekiler Ersel Alacadağ 1 COLDWELL BANKER... 4 1.1 COLDWELL BANKER Uluslararası... 4 1.2 COLDWELL BANKER TÜRKİYE... 4 1.3 COLDWELL

Detaylı

Hayatı Şehrin İçinde Yaşamak İsteyenlere... www.marirezidans.com

Hayatı Şehrin İçinde Yaşamak İsteyenlere... www.marirezidans.com Hayatı Şehrin İçinde Yaşamak İsteyenlere... www.marirezidans.com İstanbul u Yaşıyorum İstanbul un Kalbinde. Siz merkezde yerinizi alın! Dünya sizin etrafınızda şekillensin... Emlak yatırımınızı ayrıcalıklı

Detaylı

oturuyorsun haritayı

oturuyorsun haritayı hayat BÖYLE Nerede oturuyorsun dediklerinde haritayı İstanbul çok büyüdü, çok kalabalıklaştı. Şehrin sınırları bir uçta Gebze ye, diğer tarafta Karadeniz e dayandı. Tercihim, sınırlara değil, merkeze yakın

Detaylı

Yeni hayatınızın yeni merkezi.

Yeni hayatınızın yeni merkezi. Yeni hayatınızın yeni merkezi. Hayatın merkezi sizsiniz. Durduğumuz her nokta dünyanın merkezidir aslında. İnsan, mutlu olduğu yerde varolduğunu hisseder. Çevresinde sevdikleri ve ona hayat veren doğa

Detaylı

2013 Yılı. Çalışma Programı. ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi

2013 Yılı. Çalışma Programı. ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi 2013 Yılı Çalışma Programı 1.1. Elektrik Yatırımı YATIRIMLAR Elektrik dağıtım şebekesinde, oluşabilecek ihtiyaçların karşılanması için yedek malzemelerin hazırda bulundurulmasına ihtiyaç vardır. Bu malzemelerden;

Detaylı

İSTANBUL A YENİ BİR STATÜ KAZANDIRIYORUZ!

İSTANBUL A YENİ BİR STATÜ KAZANDIRIYORUZ! İSTANBUL A YENİ BİR STATÜ KAZANDIRIYORUZ! ÇİZGİ ÖTESİ GÜZELLİK... Sıra dışı çizgileri, modern mimarisi ve özgün tasarımıyla StatüPark, sizleri görsel bir şöleni yaşamaya davet ediyor. DOLU DOLU YAŞAMAK

Detaylı

Colliers Türkiye deki Değişiklikler

Colliers Türkiye deki Değişiklikler GAYRİMENKUL PİYASALARINDAN HABERLER Yaz 2010 Newsletter Colliers Türkiye deki Değişiklikler BU SAYIDA Collies Türkiye deki Değişiklikler Hooters, Global Büyüme için Colliers ı Seçti Malatya Eski Tekel

Detaylı

Eryaman a değer; Ankara ya vizyon kattık

Eryaman a değer; Ankara ya vizyon kattık Eryaman a değer; Ankara ya vizyon kattık Bir yerde mutluluktan bahsediliyorsa, orada muhakkak bir bahçe vardır Hayalleriniz bu bahçede yeşerecek! Toplam 342 dairenin yer aldığı yaşam merkezimizin %80

Detaylı

www.evvelistanbul.com

www.evvelistanbul.com 1 2 3 Evvelin değerleri, geleceğin evleri Evvel zamanlardan özendiğiniz mahalle sıcaklığı... Balkonlu, bahçeli, teraslı evler, geleceğin konforuyla EVvel İstanbul da. Konsept Proje Konsept Proje Evvelden

Detaylı

Boğazına kadar. manzara

Boğazına kadar. manzara Boğazına kadar manzara Şirketimiz Türkiye de İstanbul, Çorlu, Kocaeli, Bursa, Sivas başta olmak üzere konut, AVM, Çarşı ve Otel yatırımları yapmaktadır. Bu çerçevede bugüne kadar toplam 4600 Konut, 1 AVM,

Detaylı

Yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi!

Yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi! Yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi! Burası bir yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi. Akbatı Alışveriş Merkezi, çok yakında inşa edilecek olan İsviçre Hastanesi ve TED Koleji, Festival Parkı,

Detaylı

HER ÖZELLİĞİYLE ELİT BİR YAŞAM

HER ÖZELLİĞİYLE ELİT BİR YAŞAM HER ÖZELLİĞİYLE ELİT BİR YAŞAM Ofton İnşaat, 2003 yılında İsmail Hakkı Altun ve Yusuf Şimşek in bir araya gelmesiyle kurulmuş olan Konsept İnşaat Projeleri şirketidir. Her iki eş başkan da 1980 senesinden

Detaylı

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir.

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Ankara da yeşili bol, toprağın kokusunun hissedildiği Smarttown da yaşıyorum. İnanması güç ama Smarttown da 14675 m 2 nin %80 i doğal yeşil alan var ve çamlar ile

Detaylı

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin.

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Hayal edin... İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Büyükada, Heybeliada, Burgaz, Sedef, Kınalıada yı ve Marmara

Detaylı

Satılık Endüstriyel Tesis Yatırım Fırsatı

Satılık Endüstriyel Tesis Yatırım Fırsatı Satılık Endüstriyel Tesis Yatırım Fırsatı TİRE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İZMIR - TÜRKİYE Fiziki Tarif Söz konusu Gayrimenkul 125.000 m² lik bir arsa üzerinde 20.922,75 m² lik bir kapalı alana sahiptir. Gayrimenkul,

Detaylı

Dünyada tek bir devlet olsa, başkenti İstanbul olurdu! Napoleon Bonaparte

Dünyada tek bir devlet olsa, başkenti İstanbul olurdu! Napoleon Bonaparte Dünyada tek bir devlet olsa, başkenti İstanbul olurdu! Napoleon Bonaparte İstanbul Tarih boyunca büyük imparatorluklara ev sahipliği yapmış, adına şiirler, romanlar yazılmış, Doğu ile Batı yı buluşturan

Detaylı

KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 01.01.2014-30.09.2014 YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 01.01.2014-30.09.2014 YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 01.01.2014-30.09.2014 YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU 1. İÇİNDEKİLER 2 VİZYON, MİSYON... 2 3 RAPORUN DÖNEMİ... 2 4 ORTAKLIĞIN ÜNVANI... 2 5 ŞİRKET PROFİLİ... 2 5.1

Detaylı

01. MAVİSİNİ DENİZDEN, GÜZELLİĞİNİ İSTANBUL DAN ALAN BİR PROJE...

01. MAVİSİNİ DENİZDEN, GÜZELLİĞİNİ İSTANBUL DAN ALAN BİR PROJE... 02 03 01. D MAVİSİNİ DENİZDEN, GÜZELLİĞİNİ İSTANBUL DAN ALAN BİR PROJE... Deniz kokan bir semt Marmara rüzgârlarının dolaştığı sokaklar Sessizliğin gölgesinde denizyıldızı gibi parlayan bir hayat Tuzla

Detaylı

İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. ANKARA İLİ ÇANKAYA İLÇESİ'NDE YER ALAN 5708 ADA 63 PARSEL ÜZERİNDEKİ İŞ KULE BİNASI GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU 1 ISGY-1410001 ANKARA ÇANKAYA İŞ KULE RAPOR BİLGİLERİ

Detaylı