AYDINGÖR MAKİNA SAN. TİC.LTD.ŞTİ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "AYDINGÖR MAKİNA SAN. TİC.LTD.ŞTİ"

Transkript

1 Organize Sanayi Bölgesi 8.Cad. No:25 Eskişehir/TÜRKİYE AYDINGÖR MAKİNA SAN. TİC.LTD.ŞTİ Tel : pbx Fax: Basım Tarihi STUDYONET Tel:

2 We Have Also Made Contribution For Each Ascending Value / Yükselen Her Değerde Bizimde Katkımız Var

3 INDEX / İÇİNDEKİLER Quality R & D/Project Aviation Defense Energy Mining Railway (Railway Systems) Construction Machining Universal Vertical Spliner Special Manufacturing Shipping and Packing Kalite Ar-Ge/Proje Havacılık Savunma Enerji Madencilik Demiryolu ( Raylı Sistemler ) Konstrüksiyon Talaşlı İmalat Dik Planya Özel İmalatlarımız Sevkiyat&Paketleme

4 ABOUT US Incorporated in 1972, Aydıngör Makina San.Tic.Ltd.Şti. in 3500 square meters closed area located at Eskişehir Organized Industry zone, has been rendering service for Aeronautics and Defense Industry, Maritime, Railroads, Mining and Heavy Industries. It is also performing contract manufacturing activities in various kinds of sectors fit for machinery pool. Maintaining operations in its area of activity, Aydıngör Machine in order for it to increase Services that it renders for Aeronautics adopted a resolution by Executive Board to Increase required technological investments, to establish a new company and then founded a brand new corporation under the name of Aydıngör Havacılık ( Aydıngör Aeronautics) OUR VISION In order to provide value for our customers achievements by making all Works accurately and precisely for the first time and at every turn, to enable maintenance of our product and service quality. HAKKIMIZDA 1972 yılında kurulan Aydıngör Makina San.Tic.Ltd.Şti Eskişehir Organize Sanayi Bölgesindeki 3500 metrekare kapalı alanda Havacılık ve Savunma Sanayi, Denizcilik, Demiryolları, Madencilik ve Ağır Sanayiye Hizmet vermekle birlikte Makine Parkına uygun değişik sektörlere de Fason İmalat yapmaktadır. Kurulduğundan bu tarafa konusunda büyüyerek faaliyetlerini sürdüren Aydıngör Makina havacılık sektörüne vermiş olduğu hizmetleri üst seviyeye çıkarmak için Yönetim Kurulu tarafından gerekli teknolojik yatırımları artırma yeni bir şirket kurma Konsept kararını almış Aydıngör Havacılık ismi altında yeni bir şirket kurmuştur. VİZYONUMUZ Her işi ilk seferinde ve her defasında doğru yaparak, müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacı ile ürün ve hizmet kalitemizi devamlı kılmak. OUR MISSION To be a corporation which is the first company coming to mind and is appreciated while doing business thanks to our service and product quality in our sector and Professional understanding. MİSYONUMUZ Sektörümüzde ürün ve hizmet kalitemizle, iş anlayışımızla akla ilk gelen ve çalışma arzusu duyulan bir kuruluş olmak.

5 I believe that the most important thing is to bring out and reflect inner potential and afterwards it will be in rapid succession. We should take firm and accurate steps in order for us to be self-consistent and powerful. Also we essential to look at the world from a broader perspective. We could look to the future with confidence thanks to our 40 year history full of achievements, we are sharing our proper pride that we have felt with all fellow workers with our world-wide business friends ( customers) and families. Ben şuna inanıyorum ki insanın içindeki potansiyeli dışarı çıkarmak ve yansıtmak en önemli adımdır, ondan sonrası zaten gelecektir. İstikrarlı olmak ve güçlü olmak için adımlarımızı sağlam atmamız ve dünyaya geniş bir bakış açısıyla bakmamız kaçınılmazdır. Başarılarla dolu 40 yıllık geçmişimizle geleceğe daha güvenle bakıyor, tüm mesai arkadaşlarımızla birlikte duyduğumuz haklı onuru; dünya çapına yayılan ticari dostlarımızla (müşterilerimizle) ve ailelerimizle paylaşıyoruz. Please Remember that Believing is half done while achieving; achievement is a journey covering whole life. Unutmayalım ki inanmak başarmanın yarısıdır başarı; bir ömrü içine alan bir yolculuktur. Hasan AYDINGÖR Yönetim Kurulu Başkanı Chairman of Executive Board

6 Gücümüz Our Power

7 Quality Quality Is The Ruling Concept That We Have Adopted Quality Policy To maximise customer satisfaction and to properly meet their expectations. To perform and carry out studies which are conducted for constant enhancement of products quality and cost reduction with the participation of our all staff members. To increase our productivity in mutual trust and cooperation in company with our suppliers. To provide customers with high-quality products and services by virtue of our conscious, young, dynamic staff. To properly keep up with the developing technology and to save time. To offer a high quality products, goods and services thanks to a qualified staff and machinery tool and to maintain a tranquil work environment. Kalite Politikamız Müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmak ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. Ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi ve maliyet azaltımı çalışmalarını tüm personelimizin katılımıyla gerçekleştirmek. Tedarikçilerimizle birlikte; karşılıklı işbirliği ve güven içinde verimliliğimizi arttırmak. Bilinçli, genç, dinamik kadromuzla en kaliteli ürün ve hizmeti müşterilerimize sunmak. Gelişen teknolojiyi en iyi şekilde takip ederek zamandan tasarruf sağlamak. Kaliteli bir ekip ve makina parkıyla, kaliteli bir hizmet ve mal üreterek huzurlu çalışma ortamını sürekli kılmak.

8 Quality Certificates Kalite Belgeleri Bizim İçin Kalite Başta Gelir Quality Certificates ISO 9001:2008 TS EN ISO (CL1) ISO EN TUSAS ENGINE INDUSTRIES (TEI) APPROVAL CERTIFICATE FOR PRECISION MANUFACTURING AS 9100 AEROSPACE SPECIFICATION AND NADCAP FOR SPECIAL PROCESSES ARE IN PROGRESS Kalite Belgeleri ISO 9001:2008 TS EN ISO (CL1) ISO EN TUSAS ENGINE INDUSTRIES (TEI) HASSAS İMALAT İÇİN ONAY BELGESİ AS 9100 SERTİFİKASI VE ÖZEL PROSESLER İÇİN NADCAP ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTEDİR.

9 Quality Control & Inspection Quality Control & Inspection Customer satisfaction is our primary goal as Aydıngör Machinery San. Tic.Ltd.Şti and Aydıngör Aviation & Defense. Hence, we proudly develop our quality control and inspection qualifications day by day. We have been adapting important inspection technologies for our manufacturing site and our customers. The Coordinate Measurement Machine is heavily used to inspect precision aerospace jet engine and aerospace structural components. Not only equipment capabilities but also our well trained CMM engineer is totally focused on adaptation of innovative inspection methods. We know that Precision manufacturing requires precision inspection and validation methods. We always adapt our philosophy to develop new inspection technologies for our production qulity. Kalite Kontrol & Ölçüm Aydıngör Makina ve Aydıngör Havacılık & Savunma Sanayi olarak müşteri memnuniyeti asıl hedefimizdir. Bundan dolayı kalite kontrol ve ölçüm faaliyetlerimizi her geçen gün tam anlamıyla geliştiriyoruz. Bunu gerçekleştirmek için üretim tesisi ve müşterilerimize yönelik önemli ölçüm teknolojileri üzerinde çalışmaktayız. Koordine Ölçüm Makinesi ağırlıklı olarak Uzay Jet Motoru ve hava yapısal öğelerinin hassasiyetini ölçme amaçlı kullanılmaktadır. Hem sahip olduğumuz ekipmanların yeterliliği hem de iyi yetişmiş CMM Mühendislerimiz tamamıyla yenilikçi denetim yöntem ve metotlarının uyarlaması ve adaptasyonuna odaklanmışlardır. Hassas imalat yaparken hassas ölçüm ve doğrulama metotlarının da gerekli olduğunun bilincindeyiz. Üretim kalitemize ilişkin olarak yeni ölçüm teknolojileri geliştirmek daima felsefemiz olmuştur.

10 Quality Inspection Kontrol & Ölçüm Quality Control & Inspection The following matters are provided Quality Control Calibration Testing services of all equipments and productions included in plant under control of Quality Assurance Officer Kalite Kontrol & Ölçüm Kalite Güvence Sorumlusu kontrolünde fabrika içinde yer alan tüm imalatın ve teçhizatın; Kalite Kontrol Kalibrasyon Test hizmetleri sağlanmaktadır

11 Quality Training Quality Control & Inspection Quality Training Customer Satisfaction is our primary goal as Aydıngor Machinery and Aydıngör Aviation & Defense. Hence, we Proudly Develop our Quality Control and Inspection Qualifications day by day. Kalite Eğitimi Aydıngör Makina ve Aydıngör Havacılık & Savunma Sanayi olarak müşteri memnuniyeti asıl hedefimizdir. Bundan dolayı Kalite Kontrol ve Ölçüm faaliyetlerimizi her geçen gün tam anlamıyla geliştiriyoruz.

12 Project RE-DE Proje & AR-GE RE-DE Is Itself Our Strategy Rether Than Being A Part Of Our Strategy Project & RE-DE Each RE-DE study should include the following three stages: Measurement, Screening and Evaluation. Achieving this is possible with only systematic study. And therefore Project based studies are required. Each study should be handled as a Project and should be directed by authorised officials by dividing into sub-projects if required. Each Project should absolutely have a customer. We,as Aydıngör Machine in order to be a remedy for all needs and problems, give due importance to RE&DE with our staff members who are qualified enough to perform Research, Development and Design in line with demands and requests by customers as an establishment and even as an individual if required.also we are maintaining our studies in such way. Proje & AR-GE Her AR-GE çalışması mutlaka şu üç aşamayı içermelidir: Ölçme, İzleme ve Değerlendirme. Bunu başarabilmek sistematik çalışmayla mümkündür. Bu nedenle proje bazlı çalışma gereklidir. Her çalışma bir proje olarak ele alınmalı, gerekirse alt projelere bölünerek yetkili kişilerce yönetilmelidir. Her projenin mutlak suretle bir müşterisi olmalıdır. Bizde Aydıngör Makina olarak müşteri istek ve taleplerine göre araştırma, geliştirme ve tasarım yapabilme yeteneğine sahip mühendislik kadrosu ile her ihtiyaca ve soruna çare olmak için kurum olarak, gerekse birey olarak AR-GE ye gereken ehemmiyeti veriyoruz, çalışmalarımızı bu şekilde sürdürüyoruz. Project Advanced CAD and CAM applications by using Solidworks & SolidCAM softwares Proje Solidworks & SolidCAM yazılımları ile ileri düzey CAD ve CAM uygulamaları

13 Aviation Aviation Industry We Have Also Made Contribution For Each Ascending Value Aviation İndustry Eskisehir Aviation Cluster Performing manufacturing activities for TEI Tusaş Motor Sanayi A.Ş. ( TEI Tusaş Engine Industry Inc.) since 1997 until today, our corporate has been maintaining performance of such services with its new Aydıngör Havacılık ( Aydıngör Aeronautics) having increased Processing capacity, production rate and Production quality.our establishment is engaged in processing of super alloys used in aeronautics industry. It is also performing machining and quality control activities of high precision aero-engine and structural components such as aero-engine, hot spot shaft, Disk, housing etc. particularly made of nickel, titanium and aluminium by making use of Cnc machines it owns. Our city, Eskişehir, being in a leading position in commerce and industry, aimed at becoming among world s aviation centers such as Toulouse and Seattle. For this purpose, being a member for Aeronautics clustering which is constituted, Aydıngör Havacılık ( Aydıngör Aeronautics) has been developing its aerospace production range with each passing day. Our company performs its production activities for all parts pertaining to aeronautics in compliance with the requirements envisaged by As9100 Quality Standards. Havacılık Sanayi 1997 Yılından günümüze TEI Tusaş Motor Sanayi A.Ş. ne üretim yapan kuruluşumuz bu hizmetlerini artık; artırılmış işleme kapasitesi, üretim hızı ve imalat kalitesine sahip Aydıngör Havacılık adlı yeni şirketi ile sürdürmektedir. Havacılık Sanayinde kullanılan Süper Alaşımları işleyen kuruluşumuz, sahip olduğu CNC makineleri ile yüksek hassasiyetli uçak motoru ve yapısal parçalarının özellikle Nikel, Titanyum ve Alüminyum başta olmak üzere uçak motoru sıcak bölge Shaft, Disk, Housing vb. parçalarının talaşlı imalatını ve kalite kontrolünü yapmaktadır. Ticaret ve sanayide önde gelen ilimiz Eskişehir, Toulouse ve Seattle gibi dünyanın en önemli havacılık merkezlerinden biri haline gelmeyi hedeflemiştir. Bu amaçla kurulan Havacılık Kümelenmesine üye olan Aydıngör Havacılık üretim yelpazesini gün geçtikçe geliştirmektedir. Şirketimiz, havacılık sektörüne ait tüm parçaları As 9100 Kalite Standardı gerekliliğine uygun olarak üretmektedir.

14 Aviation Yükselen Her Değerde Bizimde Katkımız Var Havacılık Sanayi

15 Aviation Aviation Manufacturing We Have Also Made Contribution For Each Ascending Value Eskisehir Aviation Cluster

16 Aviation Yükselen Her Değerde Bizimde Katkımız Var Havacılık

17 Defense Defense Industry We Have Always Protected And Defended Our National Values Defense İndustry Where we stand now, our studies and aims are focused on classified projects with regard to Defense Industry and Defense System and Materials Supply and developing our new production Defense and Market RE-DE activities.

18 Defense Milli Değerlerimizi Hep Savunduk Savuma Sanayi Savunma Sanayi Gelinen bu noktada çalışmalarımızı ve hedeflerimizi;savunma Sanayi ve savunma sistem ve malzemeleri tedariki konularını ilgilendiren gizlilik dereceli projeler ile, yeni üretim savunma ve piyasa AR-GE faaliyetlerimizin geliştirilmesine yönelik olmak üzere yoğunlaştırmış bulunmaktayız.

19 Rail Systems We Carried Trust Rail Systems Our company performs manufacturing activities of many parts of rail systems such as uselage frameworks, bogies, Axel shafts, Gears and Gearheads, Railway Wagon Components and Spare Parts. Also it manufactures special design machines, apparatus and fixtures. Aydıngör Machine, also a member of Rail Systems Clustering Association. Raylı Sistemler Şirketimiz Raylı Sistemlerin bir çok parçasını Örn: Gövde Çatıları, Bogiler, Akslar, Dişliler ve Dişli Kutuları, Demiryolu Vagonu bileşenleri ve yedek parçalarını imal etmekte ayrıca özel tasarım makinalar, aparatlar ve Fikstürler imal etmektedir. Aydıngör Makina ayrıca Raylı Sistemler Kümelenmesi Derneği nin bir üyesidir.

20 Rail Raylı Rail Systems Güven Taşıdık Sistemler

21 Energy When We Get Something Then We ll Convert It Into Energy

22 Energy Enerji Ne Alıyorsak Enerjiye Dönüştürüyoruz Energy Energy sector is of vital importance in Turkey in the sense of sectoral balance of economic growth. Producing cheaper and more quality products during that period in which trade barriers are removed and competition gets sharp became like principal requirement in order to survive. Being experienced for 40 years particulary in thermal power station parts, Aydıngör Machine performs manufacturing activities for a lot of parts pertaining to power stations. It has also carried out manufacture of a lot of parts which were not previously produced in Turkey and feels right proud of that. Enerji Ekonomik büyümenin sektörel dengesi açısından Türkiye de Enerji Sektörü hayati önem taşımaktadır. Ticari engellerin ortadan kalktığı ve rekabetin keskinleştiği bu süreçte daha ucuz ve kaliteli mal üretmek, küresel rekabette ayakta kalmanın temel şartı haline gelmiştir. Özellikle Termik Santrallerin parçalarında 40 yıllık bir tecrübeye sahip olan Aydıngör Makina Santrallere ait bir çok parçanın imalatını yapmakta ayrıca ülkemizde yapılamayan bir çok parçanın imalatını gerçekleştirmiş olup bunun haklı gururunu taşımaktadır.

23 Mine İndustry We Made Contributions While Increasing Our Country s Prosperity Gold/Altın Mining İndustry Aydıngör Machine enables accurate analysis and redesign of the most complicated equipments thanks to its experience in Mining Sector. In addition to manufacture of a lot of qualified parts used in sector, Aydıngör also provides customers with its own design 100% as alternative. Ceramic/Seramik

24 Mining Mine Maden Endüstrisi Ülke Zenginliklerimizin Artmasında Katkıda Bulunduk Cement/Çimento Maden Endüstrisi Aydıngör Makina Madencilik Sektöründeki tecrübesiyle en karmaşık ekipmanların doğru çözümlemesini ve tekrar projelendirmesini sağlamaktadır. Aydıngör sektörde kullanılan vasıflı imalatlar konusunda bir çok parçanın imalatı yanı sıra %100 kendi tasarımı olan parçaları alternatif olarak müşterilerine sunmaktadır.

25 Mine Countries Contributed To The Increase In Richness Boron/Bor Coal/Kömür

26 Mining Mine Maden Ülke Zenginliklerimizin Artmasında Katkıda Bulunduk Magnesite/Magnesit

27 Steel Construction Steel Construction Our company offers services for many sectors such as Mining, ceramics, thermic power stations, cement, wood industry, Food Industry while doing steel construction manufacturing. It manufactures TIG (Tungsten Inert Gas), MIG (Metal Inert Gas)/MAG (Metal Active Gas) Ve SMAW (Shielded Metal Arc Welding) in compliance with International welding processes for complexed construction and iron plates having various profiles. Also it conducts its quality control activities in conformity with Specifications and Standards. Çelik Konstrüksiyon Şirketimiz, Çelik Konstrüksiyon imalatlarda Madencilik, Seramik, Termik Santralleri, Çimento Ağaç Sanayi, Gıda Sanayi gibi pek çok sektöre hizmet vermektedir. Farklı profillere sahip Kompleks Konstrüksiyon ve sac parçaların Uluslararası kaynak yöntemlerine uygun olarak TIG (Tungsten Inert Gas), MIG (Metal Inert Gas)/MAG (Metal Active Gas) ve SMAW (Shielded Metal Arc Welding) kaynak metotları ile imal etmekte ve kalite kontrollerini şartname ve standartlara uygun olarak yapmaktadır.

28 Construction SteelÇelik Konstrüksiyon Mining

29 Steel Construction

30 Construction SteelÇelik Konstrüksiyon

31 Machining Production Machining Production Aydıngör Machine got a significant market share abroad thanks to all knowledge and experience. Our company maintains its activities by adopting following latest technological developments, procuring qualified and on-time production as a principle. Talaşlı İmalat Aydıngör Makina tüm bilgi ve deneyimi sayesinde yurtdışında da önemli bir pazar payı yakalamıştır. Şirketimiz üretiminde son teknolojik gelişmelerin takibini gerçekleştirmeyi, kaliteli ve zamanında üretim yapmayı kendine ilke edinerek faaliyetlerine devam etmektedir.

32 Machining Talaşlı İmalat Mining

33 Machining Production

34 Machining Machine Makina Parkı CNC VERTICAL MACHINING CENTER (4 AXIS) 1550X3050X960 mm CNC VERTICAL MACHINING CENTER (4 AXIS) 1550X2250X960 mm CNC VERTICAL MACHINING CENTER (4 AXIS) 800X1600X720 mm CNC VERTICAL MACHINING CENTER(3AXIS) 1270X700X650 mm CNC VERTICAL LATHE WITH C-AXIS AND LIVE TOOLING Ø1600 X L1200 mm CNC VERTICAL MACHINING CENTER(5AXIS) Ø350MM --X,Y,Z X635X510X110mm CNC VERTICAL MACHINING CENTER(3AXIS)1270X635X610mm CNC HORIZONTAL LATHE Ø920 X L1500 mm CNC HORIZONTAL LATHE Ø920 X L1350 mm CNC HORIZONTAL LATHE Ø920 X L1000 mm CNC HORIZONTAL LATHE Ø840 X L750 mm CNC HORIZONTAL LATHE Ø460 X L680 mm COORDINATE MEASUREMENT MACHINE (CMM) WENZEL 1200X1600X1000 mm CNC PLASMA OXYGEN CUTTING 4500X12000mm UNIVERSAL VERTICAL SPLINER H:550XØ2200mm UNIVERSAL VERTICAL SPLINER H:300XØ900mm GEAR HOBBER UP TO MODULE = 5 AND Ø480 mm GEAR HOBBER UP TO MODULE = 5 AND Ø450 mm GEAR HOBBER UP TO MODULE = 8 AND Ø620 mm GEAR HOBBER UP TO MODULE = 20 AND Ø2000 mm UNIVERSAL CYLINDRICAL GRINDING MACHINE Ø420 L1200 mm UNIVERSAL SURFACE GRINDING MACHINE 650X2500X500 mm UNIVERSAL VRTICAL SPLINER Ø950XH300 mm SAW Ø280 mm HYDRAULIC PRESS 10 TONNES 200X700 mm HYDRAULIC PRESS 50 TONNES 300X900 mm HYDRAULIC PRESS 200 TONNES 500X2050 mm ROLLER 2000X25 mm RADIAL DRILL 5 MORSE COLUMN TYPE DRILL Ø12 COLUMN TYPE DRILL Ø16 COLUMN TYPE DRILL Ø32 UNIVERSAL HORIZONTAL LATHE Ø5000 X L4000 mm UNIVERSAL HORIZONTAL LATHE Ø1370 X L5000 mm UNIVERSAL HORIZONTAL LATHE Ø1530 X L5000 mm UNIVERSAL HORIZONTAL LATHE Ø710 X L3000 mm UNIVERSAL HORIZONTAL LATHE Ø710 X L3000 mm UNIVERSAL HORIZONTAL LATHE Ø520 X L1750 mm UNIVERSAL HORIZONTAL LATHE Ø1250X L3000 mm UNIVERSAL HORIZONTAL LATHE Ø500 X L2000 mm UNIVERSAL HORIZONTAL LATHE Ø500 X L2000 mm UNIVERSAL MILLING MACHINE 400X1005X400 mm UNIVERSAL MILLING MACHINE 360X900X350 mm MAG WELDER 500 AMPERES MAG WELDER 500 AMPERES MAG WELDER 400 AMPERES MAG WELDER 400 AMPERES SINERJIK MAG WELDER PORTABLE PLASMA CUTTING SMAW WELDER 400 AMPERES SMAW WELDER 400 AMPERES TIG WELDER FORKLIFT 3 TONNES MONORAIL 10 TONNES MONORAIL 10 TONNES MONORAIL 5 TONNES MONORAIL 5 TONNES MONORAIL 5 TONNES MONORAIL 5 TON OPTICAL PROFILE PROJECTOR (10X 20X -50X ZOOM) GRANITE SURFACE PLATE 2000MMX1600mm DIGITAL HEIGHT GAGE 700mm DIGITAL TOOL PRESETTER STANDARD I.D. & O.D. MICROMETER SETS UP TO 5000MM INSPECTION RANGE STANDARD VERNIERS UP TO 5000 mm INSPECTION RANGE JOHNSON MASTER SET STANDART DIAL GAGES, SPECIAL BAR GAGES, THREAD GAGES AND ETC

35 Universal Vertical SplinerDik Planya Technical Features STROKE 300mm DIAMETER OF TABLE 455mm DIAMETER FOR CONNECTING PARTS 900mm DEFLECTION FOR DIVIDING HEAD 1/80 HEAD ANGLE 15 POWER OUTPUT 1.5 KW ILLUMINATION 24 V WORKING SYSTEM HYDRAULICS COVERED AREA 930X1350X2550mm LUBRICATING SYSTEM AUTOMATIC ENGINE WEIGHT 820 Kg Teknik Özellikler STROK 300mm TABLA ÇAPI455mm PARÇA BAĞLAMA ÇAPI 900mm DİVİZÖR TAKSİMATI 1/80 KOÇ KAFA AÇISI 15 MOTOR GÜCÜ 1.5 KW AYDINLATMA 24 V ÇALIŞMA SİSTEMİ HİDROLİK KAPLADIĞI ALAN 930X1350X2550mm YAĞLAMA SİSTEMİ OTOMATİK MAKİNA AĞIRLIĞI 820 Kg

36 Special Manufacture Özel İmalat

37 Manufacturing Production

38 Manufacturing Özel İmalat

39 Shipping Shipping and Packing

40 Packing Packaging Paketleme

Özel Tasarım Dişliler Custom Design Gears

Özel Tasarım Dişliler Custom Design Gears Özel Tasarım Dişliler Custom Design Gears 12 2014 Genel Tanıtım Overview ZET Redüktör 60 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye nin en köklü dişli ve redüktör üreticilerindendir. ZET Redüktör ün 10.000 m2 lik

Detaylı

ABOUT US HAKKIMIZDA VISION VİZYON MİSYON MISION

ABOUT US HAKKIMIZDA VISION VİZYON MİSYON MISION ABOUT US Our company, who has begun its services in machining sector in OSTIM in 1987, has been operating as a sub-contractor for defence industry. Production for spare parts for Defence Industry, Aviation

Detaylı

Ürün Kataloğu Product catalogue

Ürün Kataloğu Product catalogue www.elcalu.com.tr Ürün Kataloğu Product catalogue www.elcalu.com.tr HAKKIMIZDA ABOUT US ELC ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş. 40 yıllık metal üretim ve işleme tecrübesini alüminyum mamul üretimine aktarmak üzere,

Detaylı

HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG

HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG sf 1 sf 2 KURUMSAL CORPORATE 1987 Yılından bugüne kadar 500 kapasiteden 200 ton a kadar çeşitli tiplerde kaldırma makinesi ve vinç üretimi ile faaliyetlerine

Detaylı

Özel Tasarım Dişliler Custom Design Gears

Özel Tasarım Dişliler Custom Design Gears Özel Tasarım Dişliler Custom Design Gears 12 2014 Demir Çelik Endüstrisi Iron & Steel Industry Enerji Endüstrisi Energy Industry Maden Endüstrisi Mining Industry Çimento Endüstrisi Cement Industry Raylı

Detaylı

Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog

Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog HAKKIMIZDA Boro Makine Metal Sanayi Tic. Ltd. Şti olarak CLİNDAS markası

Detaylı

Ürünün Kalitesi Kalıp ile Başlar Starts with Product Quality Mold ÜRÜN KATA LOĞU PRODUCT CATALOGUE

Ürünün Kalitesi Kalıp ile Başlar Starts with Product Quality Mold ÜRÜN KATA LOĞU PRODUCT CATALOGUE www.guvenckalip.com Ürünün Kalitesi Kalıp ile Başlar Starts with Product Quality Mold ÜRÜN KATA LOĞU PRODUCT CATALOGUE 2018 Hakkımızda Güvenç Kalıp Sanayi 2003 yılında kurulmuş olup, plastik kalıp sektöründe

Detaylı

We convert our experiencess and knowledge about aluminum into qualified products.

We convert our experiencess and knowledge about aluminum into qualified products. Page 1 We convert our experiencess and knowledge about aluminum into qualified products. Alüminyum Hakkındaki Bilgi ve Tecrübemizi Kaliteli Ürünlere Dönüştürüyoruz Highest security with SSL Page 2 Aluminum

Detaylı

www.imsamakina.com.tr

www.imsamakina.com.tr HAKKIMIZDA 2003 Yılında ahşap modelhanesi olarak kurulan firmamız, müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak ve bu talepleri günümüz teknolojisine uyarlayarak, bünyesine CNC dik işleme merkezleri katmıştır.

Detaylı

NOVAPAC Ambalaj San. Tic. A.Ş

NOVAPAC Ambalaj San. Tic. A.Ş Ambalaj San. Tic. A.Ş 2014 yılında İstanbul'da 5.000 m2 lik alanda kurulan tek kullanımlık plastik ürünleri araştırıp, geliştirip, tasarlayıp üretmektedir. Uzun yılların deneyimi ile pazara yenilikçi,

Detaylı

İŞ MAKİNALARI SERVİS ve YEDEK PARÇA

İŞ MAKİNALARI SERVİS ve YEDEK PARÇA .egeatlas.com.tr İŞ MAKİNALARI SERVİS ve YEDEK PARÇA kaliteli servis en iyi malzeme seçimi yüksek hassasiyetli makinalarda üretim .egeatlas.com.tr EGE ATLAS, kurulduğu 2012 yılından bu yana yeraltı ve

Detaylı

ESKORT MAKİNA A.Ş. www.eskort.com.tr

ESKORT MAKİNA A.Ş. www.eskort.com.tr ESKORT MAKİNA A.Ş. Eskort Makina bisküvi makineleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Komple anahtar teslimi bisküvi hatları, paketleme makineleri,bisküvi ve gıda ile siparişe özel makinelerin tasarım

Detaylı

METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. www.parladi.com KALİTEMİZLE SEKTÖRDE GÜVENİN SİMGESİ... HAKKIMIZDA Parladı Metal San. Tic. Ltd. Şti. 1977 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan beri kendini yenileyerek

Detaylı

AYDIN KOMPRESÖR. En Yüksek Performans. En Zor Şartlarda. www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT

AYDIN KOMPRESÖR. En Yüksek Performans. En Zor Şartlarda. www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT AYDIN KOMPRESÖR www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans AYDIN KOMPRESÖR Aydın kompresör ;0 yılı aşkın kompresör sektöründeki tecrübesinin ardından 2001 yılı temmuz

Detaylı

HAKKIMIZDA ABOUT US. kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır.

HAKKIMIZDA ABOUT US. kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır. ABOUT US HAKKIMIZDA FORPLAS ın temel amacı, kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır. 25 yılı aşkın üretim deneyimine sahip olan FORPLAS, geniş ve nitelikli ürün yelpazesiyle

Detaylı

Erol KAYA Yönetim Kurulu Başkanı Chairman Of The Board

Erol KAYA Yönetim Kurulu Başkanı Chairman Of The Board Arifiye Fidancılık 1989 yılında Adapazarı Arifiye ilçesinde kurulmuştur. Kuruluşumuz 300 m2 alanda mevsimlik çiçek üretimi ve satışı ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Geçen süre içersinde marka haline

Detaylı

%100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans Tel:

%100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans Tel: www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans AYKO 65 AYKO 600 TEK KADEMELİ KOMPRESÖRLER SINGLE STAGE RECIPROCATING AIR COMPRESSORS AZİZ AYDIN KOMPRESÖR Aziz Aydın kompresör

Detaylı

Ürün Broşürü Product Brochure

Ürün Broşürü Product Brochure Ürün Broşürü Product Brochure 09 2015 Kabiliyetlerimiz Capabilities Ar-Ge - ÜRÜN GELIŞTIRME R&D - PRODUCT DEVELOPMENT Dişli, mil, rulman ömrü gibi tüm mühendislik hesaplamaları güvenilirliği dünyaca kabul

Detaylı

ŞİRKET PROFİLİ ve ÜRÜN ÇEŞİTLERİ COMPANY PROFILE & PRODUCT RANGE

ŞİRKET PROFİLİ ve ÜRÜN ÇEŞİTLERİ COMPANY PROFILE & PRODUCT RANGE ŞİRKET PROFİLİ ve ÜRÜN ÇEŞİTLERİ COMPANY PROFILE & PRODUCT RANGE FİRMA PROFİLİ Üretime Buzdolabı Buzlukları imalatıyla başlayan AZAK Soğutma 1979 yılında Konya da kurulmuştur. 1983 yılında Sanayi Tipi

Detaylı

pvc & aluminium profile processing machines www.titizmak.com

pvc & aluminium profile processing machines www.titizmak.com pvc & aluminium profile processing machines www.titizmak.com Hakkımızda / About Us / İnsanlara hizmet anlayışını, Kalite ve Güvenilirliği kendine ilke edinen firmamız 1973 yılında Ahşap ve Alüminyum İşleme

Detaylı

Akua Pet Preform Ambalaj San. ve Tic. A.Ş Akua Pet Preform Packing and Cap Company.

Akua Pet Preform Ambalaj San. ve Tic. A.Ş Akua Pet Preform Packing and Cap Company. Akua Pet Preform Ambalaj San. ve Tic. A.Ş Akua Pet Preform Packing and Cap Company www.akua-pet.com QUALITY KALİTE HAKKIMIZDA Akua Pet Preform A.Ş. Gaziantep. Organize Sanayi Bölgesinde 011 yılının ilk

Detaylı

Türkiye nin Krikosu. OUR VISION Is to be the most preferable mark of this sector with the trust of its own and giving the importance to its customers.

Türkiye nin Krikosu. OUR VISION Is to be the most preferable mark of this sector with the trust of its own and giving the importance to its customers. Türkiye nin Krikosu Jack of Turkey VİZYONUMUZ Hedef kitlesine verdiği önem ve kendini sürekli geliştiren yapısı ile sektörün en çok tercih edilen markası. MİSYONUMUZ Vizyonumuz doğrultusunda hidrolik sektöründeki

Detaylı

a trademark of ALISTONE www.compostone.com.tr

a trademark of ALISTONE www.compostone.com.tr ALISTONE OUR COMPANY Our Company ALISTONE Marble Company has founded by Mr. Ali and Mehmet Başarır in 2005 with a long business life experience started with turning machine manufacturing and respectively

Detaylı

Misyonumuz: Sektörde bilinen firmaların en iyileri arasında olmaktır.

Misyonumuz: Sektörde bilinen firmaların en iyileri arasında olmaktır. 20 yıllık sektörel deneyimle müşterisini merkeze konumlandıran, zamanında istenilen miktarda, en iyi kalitede, doğru fiyatlı ürün üretme idealini kurumsal kültür olarak benimseyerek kurulmuştur. Müşterilerini

Detaylı

TRAVERTINE COLLECTION

TRAVERTINE COLLECTION TRAVERTINE COLLECTION a trademark of ALISTONE COMPOSITE MARBLE COLLECTION 2015 FİRMA PROFİLİ 1965 de Sayın Ali BAŞARIR ın torna makinesinde başlayan girişimcilik hayatı sırasıyla tarım makineleri, mermer

Detaylı

www.ozteknikis.com.tr

www.ozteknikis.com.tr www.ozteknikis.com.tr INDEX HAKKIMIZDA / ABOUT US... 8-9 Paslanmaz Çelik / Stainless Steel... 10-21 Krom - Nikel Kaplama / Chromium Nickel Plated... 22-33 Boyalı / Painted... 34-40 Plastik / Plastic...

Detaylı

Özel Tasarım Redüktörler Custom Design Gearboxes

Özel Tasarım Redüktörler Custom Design Gearboxes Özel Tasarım Redüktörler Custom Design Gearboxes 11 2014 Demir Çelik Endüstrisi Iron & Steel Industry Enerji Endüstrisi Energy Industry Maden Endüstrisi Mining Industry Çimento Endüstrisi Cement Industry

Detaylı

Eren Makina Asansör İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

Eren Makina Asansör İmalat San. Tic. Ltd. Şti. Eren Makina Asansör İmalat San. Tic. Ltd. Şti. Eren Makina Asansör İmalat San.Tic.Ltd. Şti. 1979 Yılında kurulan EREN MAKİNA ; Bu gün asansör sektörüne 3500 m2 kapalı alanda, en son teknolojiye sahip 30

Detaylı

PACKAGE STITCHING SYSTEMS KOLİ DİKİŞ SİSTEMLERİ. MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ KOLİ DİKİŞ MAKİNALARI ve DİKİŞ TELİ İMALATI GÜVENİLİR ÜRETİMDE DOĞRU TERCİH

PACKAGE STITCHING SYSTEMS KOLİ DİKİŞ SİSTEMLERİ. MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ KOLİ DİKİŞ MAKİNALARI ve DİKİŞ TELİ İMALATI GÜVENİLİR ÜRETİMDE DOĞRU TERCİH MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ KOLİ DİKİŞ MAKİNALARI ve DİKİŞ TELİ İMALATI GÜVENİLİR ÜRETİMDE DOĞRU TERCİH RIGHT CHOICE IN SAFE PRODUCTION PACKAGE STITCHING SYSTEMS Esas Olan Bize Olan Güveniniz What is Essential

Detaylı

www.bedcovers.com.tr time for the change

www.bedcovers.com.tr time for the change www.bedcovers.com.tr time for the change Adres - Address: Gersan Sanayi Sitesi 2306 Sok. No:39 Ergazi - ANKARA Tel - Phone: (312) 256 46 08-256 50 24 Faks - Fax : (312) 256 38 87 E-posta - E-mail: hakankardesler@hotmail.com

Detaylı

Özel Tasarım Redüktörler Custom Design Gearboxes

Özel Tasarım Redüktörler Custom Design Gearboxes Özel Tasarım Redüktörler Custom Design Gearboxes 11 2014 Genel Tanıtım Overview ZET Redüktör 60 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye nin en köklü dişli ve redüktör üreticilerindendir. ZET Redüktör ün 10.000

Detaylı

SRM 3000 SRM 3000. Yan Duvarlar Arka Duvar Aksesuar. Side Walls Rear Wall Accesories Ceiling Floor

SRM 3000 SRM 3000. Yan Duvarlar Arka Duvar Aksesuar. Side Walls Rear Wall Accesories Ceiling Floor ASANSÖR Faaliyetlerine 1995 yılında başlayan Serimas Asansör, kurulduğu günden itibaren kaliteyi ve kalıcılığı kendine ilke edinmiş ve müşteri memnuniyetini hep ön planda tutulmuştur. Serimas Asansör bugün,

Detaylı

Technology. Formmetal focuses on service quality as well as product quality. In order to improve service quality, Formmetal;

Technology. Formmetal focuses on service quality as well as product quality. In order to improve service quality, Formmetal; Established in 1979, Formmetal became a supplier in agricultural machinery equipments sector in 1980 as well as producing other cold-formed metal parts and products for various purposes. After the completion

Detaylı

Kalitemiz yüksek, standartlarımız da...

Kalitemiz yüksek, standartlarımız da... Kalitemiz yüksek, standartlarımız da... Biz bir ekibiz... Biz Kimiz? About us Teknik Grup Makine 2004 yılında talaşlı imalat ve plastik sektörüne hizmet vermek amacıyla Ostim de kurulmuştur. Firmamız daima

Detaylı

C O N T E N T S BHD BHD page 2-5 BHD page 6-9 BHD page BHD page page BHD

C O N T E N T S BHD BHD page 2-5 BHD page 6-9 BHD page BHD page page BHD C O N T E N T S BHD 32 + 4 BHD 28 + 4 BHD 24 + 3 page 2-5 page 6-9 BHD 19 + 3 page 10-13 BHD 18 + 3 page 14-17 BHD 18 + 3 page 18-21 BHD 17 + 3 page 18-21 BHDM 12 + 3 page 22-25 page 26-28 Boom Makina;

Detaylı

SAC İŞLEME TEKNOLOJİLERİ METAL WORKING TECNOLOGIES

SAC İŞLEME TEKNOLOJİLERİ METAL WORKING TECNOLOGIES SAC İŞLEME TEKNOLOJİLERİ METAL WORKING TECNOLOGIES 2013 yılında kurulan M-Bend Makine ile yirmi yıllık metallere şekil verme tecrübelerimizi makine sektöründe sizlerle paylaşmaktayız. M-Bend Makine 3000

Detaylı

Plastik ve Metal Kalıpçılık

Plastik ve Metal Kalıpçılık Plastik ve Metal Kalıpçılık Plastik ve Metal Enjeksiyon Kalıp Üretimi Plastic And Metal Injection Mold Manufacturing Plastik Enjeksiyon Parça Üretimi Plastic Injection Part Manufacturing info@pilkasan.com

Detaylı

MEMBRAN KAPAK SİSTEMLERİ PVC MEMBRAN PRESS MDF DOORS. www.mksmobilya.com www.facebook.com/mkscapak

MEMBRAN KAPAK SİSTEMLERİ PVC MEMBRAN PRESS MDF DOORS. www.mksmobilya.com www.facebook.com/mkscapak www.mksmobilya.com www.facebook.com/mkscapak FİRMAMIZ ; Mobilya İmalat&Satış taki 30 yıllık tecrübemizle, MKS MOBİLYA DEKORASYON SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. adı altında uzun yıllardır müşterilerimize hizmet

Detaylı

ANKARA PROFESYONEL MAKİNA KALIP PLASTİK YAPI EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ANKARA PROFESYONEL MAKİNA KALIP PLASTİK YAPI EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ANKARA PROFESYONEL MAKİNA KALIP PLASTİK YAPI EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ANKARA PROFESYONEL MAKİNA KALIP PLASTİK YAPI EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ HAKKIMIZDA ANKARA PROFESYONEL

Detaylı

PROJE, İMALAT, SERVİS

PROJE, İMALAT, SERVİS HİZMET KATALOĞU SERVICE BROCHURE PROJE, İMALAT, SERVİS PROJECT, PRODUCTION, SERVICE 2010 TR-EN ÖNSÖZ INTRODUCTION B.N.:34/14.01/9310 B. N.:01.09.0218.513 Onurmak ısı sistemleri 2001 yılında Onur Metal

Detaylı

CORPORATE PRESENTATION FILE. Marble, Granite, Travertine, Project, Design, Manufacturing. Dealer Technistone Aegean region

CORPORATE PRESENTATION FILE. Marble, Granite, Travertine, Project, Design, Manufacturing. Dealer Technistone Aegean region CORPORATE PRESENTATION FILE Marble, Granite, Travertine, Project, Design, Manufacturing. Dealer Technistone Aegean region Asiye KURT Coordinator Mehmet AVCI Foreign Trade Manager INDEX ABOUT US SHOWRROM,

Detaylı

REEL ALÜMİNYUM. Profil Katalogu TEKNOLOJİNİN GÜCÜ ARTIK ELİNİZDE

REEL ALÜMİNYUM. Profil Katalogu TEKNOLOJİNİN GÜCÜ ARTIK ELİNİZDE ALÜMİNYUM Profil Katalogu TEKNOLOJİNİN GÜCÜ ARTIK ELİNİZDE Hakkımızda / About us Reel Alüminyum 2001 yılında Gebze de üretime başlamıştır. Şirketimiz, kuruluşunun ilk yıllarından itibaren müşterilerinin

Detaylı

MİSYONUMUZ OUR MISSION VİZYONUMUZ OUR VISION

MİSYONUMUZ OUR MISSION VİZYONUMUZ OUR VISION www.adaset.com www.adaset.com MİSYONUMUZ Şirketimizin sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde daha kaliteli ürün ve hizmet vermesini sağlamak ve modern yönetim anlayışıyla yeniliklere imza atan, global

Detaylı

TÜNEL SEGMENT BAĞLANTI ELEMANLARI

TÜNEL SEGMENT BAĞLANTI ELEMANLARI TÜNEL SEGMENT BAĞLANTI ELEMANLARI TUNNEL SEGMENT FITTING & CONNECTION ELEMENTS 33. YILLIK DENEYİM YEAR PROUDLY WITH YOU HAKKIMIZDA About Us GURBETÇİLER PLASTİK SAN. ve TİC. A.Ş. uluslararası faaliyet gösteren

Detaylı

1-Dikili Tip Panolar (Standing Type Panelboards) Dikili Tip Kaynaklı Çok Amaçlı Panolar 04

1-Dikili Tip Panolar (Standing Type Panelboards) Dikili Tip Kaynaklı Çok Amaçlı Panolar 04 İÇİNDEKİLER (INDEX) 1-Dikili Tip Panolar (Standing Type Panelboards) Dikili Tip Kaynaklı Çok Amaçlı Panolar 04 (Standing Type Welded Panelboards) Dikili Tip Modüler Çok Amaçlı Panolar 04 (Standing Type

Detaylı

TRAKTÖR KOLTUKLARI. www.gurexseat.com

TRAKTÖR KOLTUKLARI. www.gurexseat.com 335 TRAKTÖR KOLTUKLARI ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE www.gurexseat.com Certificate Sertifikalarımız Sertifikalarımız Marka Tescil ISO 9001 : 00 HAKKIMIZDA ABOUT US Certificate Marka Tescil Şirket 197

Detaylı

Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz

Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz We Continue To Rise With Our New Identity and Projects www.aliisildar.com.tr Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz We Continue

Detaylı

ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş.

ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş. ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş. ASANSÖR MAKİNALARI ELEVATOR MACHINES Bilgi Deneyim Yüksek teknoloji Know how Experience High-tech 13.000 m² alana sahip yeni tesisimizde en son teknoloji ve kalitede asansör

Detaylı

HAKKIMIZDA MİSYONUMUZ

HAKKIMIZDA MİSYONUMUZ HAKKIMIZDA İç ve dış piyasa ihtiyaçlarından olan hidrolik fren merkezleri konusundaki 1985 yılından süre gelen tecrübe ve deneyimlerimizi 2009 yılı itibarıyla FRENMARK tescilli markamız ile tek çatı altında

Detaylı

EKİZOĞLU EKİZOĞLU MAKİNA MERMER TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

EKİZOĞLU EKİZOĞLU MAKİNA MERMER TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. EKİZOĞLU MAKİNA MERMER TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. EKİZOĞLU Ekizoğlu Makina 1986 yılında Denizlide kurulmuştur. 1500 m2 lik fabrika sahası içerisinde tüm çalışanları ile birlikte müşteri memnunuyetine

Detaylı

YAKIT TANKINDA EN YAKIN & YENİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ YOUR CLOSEST AND NEW SOLUTION PARTNER IN FUEL TANK.

YAKIT TANKINDA EN YAKIN & YENİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ YOUR CLOSEST AND NEW SOLUTION PARTNER IN FUEL TANK. YAKIT TANKINDA EN YAKIN & YENİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ YOUR CLOSEST AND NEW SOLUTION PARTNER IN FUEL TANK www.koctank.com KOÇ TANK KİM 1990 yılından bu güne otomotiv sektöründe tüm OEM ve AFTERMARKET Yerli ve

Detaylı

beyond your imagination

beyond your imagination beyond your imagination HAYALLERINIZIN ÖTESINDE... Biezza mobilya üstün teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde yarım asırlık tecrübesini uzman ekibiyle birleştirerek mobilya sektöründe saygın bir

Detaylı

Savunma Kale den baslar Defence begins with Kale

Savunma Kale den baslar Defence begins with Kale Savunma Kale den baslar Defence begins with Kale www.kalesavunma.com www.kaletorna.com İvedik O.S.B. Ağaçişleri Sanayi Sitesi 1377. Sk. (eski 521.) No:1 Yenimahalle / ANKARA T: +9 0312 395 39 15 F: +9

Detaylı

ÇELÝK HALAT ve KALDIRMA ÇEKTÝRME EKÝPMANLARI SAN. TÝC. LTD.ÞTÝ. ÇELÝK HALAT ve KALDIRMA ÇEKTÝRME EKÝPMANLARI SAN. TÝC. LTD.ÞTÝ. SERTÝFÝKALAR Certificates BAYÝLÝKLERÝMÝZ : çelik halat zincir saplý kanca

Detaylı

A.Ş. ÖZEL / FASON ÜRETİM

A.Ş. ÖZEL / FASON ÜRETİM ÖZEL / FASON ÜRETİM Private Label www.jeomed.com Private / Contract Manufacturing How is it performed? 01 New Products Market Research 02 Product R & D 03 Ministry of Health Operations 04 GMP Norms Production

Detaylı

DIN 7985 DIN 965 VİDALAR / SCREWS YSB YILDIZ SİLİNDİR BAŞLI VİDALAR YHB YILDIZ HAVŞA BAŞLI VİDALAR ISO 7049 ISO 7046

DIN 7985 DIN 965 VİDALAR / SCREWS YSB YILDIZ SİLİNDİR BAŞLI VİDALAR YHB YILDIZ HAVŞA BAŞLI VİDALAR ISO 7049 ISO 7046 VİDALAR / SCREWS YSB YILDIZ SİLİNDİR BAŞLI VİDALAR CROSS RECESSED RAISED CHEESE HEAD SCREWS DIN 7985 ISO 7049 BOY MIN MAX 3 2.8 3.2 4 3,76 4,24 5 4,76 5,24 6 5,76 6,24 8 7,71 8,29 10 9,71 10,29 12 11,65

Detaylı

1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975. 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz.

1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975. 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. 03 MEMBRAN KAPI MK - 220 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975 We have been producing

Detaylı

MESAN TOOL. sahiptir. * Mesan Cutting, bending and blowing molds form tools with standard and special profiles, which are used in CNC Punching

MESAN TOOL. sahiptir. * Mesan Cutting, bending and blowing molds form tools with standard and special profiles, which are used in CNC Punching CNC Punch tezgahlarında kullanılan standart ve özel profildeki kesme, bükme ve sisirme,, kalıpları ileri teknoloji kullanılarak imal edilmektedir. Bu kalıplar, özgün dizaynı ve ihtiyaca cevap verebilecek

Detaylı

TÜRKELİ RAY. www.turkeliray.com

TÜRKELİ RAY. www.turkeliray.com www.turkeliray.com TÜRKELİ RAY www.turkeliray.com History: Aktar Holding and Emin Aktar, in 1947, established Türkeli Ticaret A.Ş which has been general distributor of lifts of world-wide known Schlieren

Detaylı

ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş.

ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş. ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş. ASANSÖR MAKİNALARI ELEVATOR MACHINES Bilgi Deneyim Yüksek teknoloji Know how Experience High-tech 13.000 m² alana sahip yeni tesisimizde en son teknoloji ve kalitede asansör

Detaylı

2 www.koyuncumetal.com

2 www.koyuncumetal.com 2 www.koyuncumetal.com KURUMSAL Şirketimizin temelleri konya da 1990 yılında Abdurrahman KOYUNCU tarafından küçük bir atölyede sac alım-satım ve kesim-büküm hizmeti ile başlamıştır. Müşteri ihtiyaçlarına

Detaylı

Natural Stone Collection

Natural Stone Collection Natural Stone Collection The Place Where Your Projects Come True... MYM Natural Stone is a manufacturer and exporter company in marble industry with its experienced staff since 2006. Located in Afyonkarahisar

Detaylı

MEKANÝK AKSAM OTOMATÝK YAÐLAMA Yüksek hassasiyetli vidalý miller, lineer yataklar, sertleþtirilmiþ ve taþlanmýþ kramayer diþlilerde kalitesi dünyaca tanýnmýþ markalar seçilmiþtir. We use high-performance

Detaylı

Mobilya kulpları konusunda Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve

Mobilya kulpları konusunda Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve 2012 Mobilya kulpları konusunda Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve Ticaret Limited Șirketi unvanıyla kurulan firma,

Detaylı

paketlemenin ötesinde

paketlemenin ötesinde paketlemenin ötesinde beyond packaging www.etkinplastik.com Etkin Plastik Etkin Plastik ve Kalıp Ltd. Şirketi dünyadaki en son teknolojiyi takip eden, kullanan ve gereken yeni teknolojileri geliştiren

Detaylı

GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ / RECYCLING SYSTEMS 1995 TEN BERİ / SINCE 1995 ÖZDE

GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ / RECYCLING SYSTEMS 1995 TEN BERİ / SINCE 1995 ÖZDE ÖZDE MAKiNE GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ / RECYCLING SYSTEMS 1995 TEN BERİ / SINCE 1995 ÖZDE TOPUK TEL ÇIKARMA / TIRE DEBEADER TEKNiK ÖZELLiKLER / TECHNICAL SPECIFICATIONS EN / WIDTH BOY / LENGTH YÜKSEKLiK

Detaylı

( ) GİMDES CERT NO : 1495-453

( ) GİMDES CERT NO : 1495-453 . HANAFI ( ) SHAFI ( ) GİMDES CERT NO : 1495-453 Company Profile Firmamız 2002 yılında Zeyko Tarım Gıda Sanayi İthalat ve İhracat Ltd. Şti. olarak kuruldu. Yaklaşık 19-20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Detaylı

bölümleri ile ilgili gerekli eğitimleri almasını sağlayarak, verimliliği yükseltmek, kaynakları zamanında ve verimli kullanmak kalite politikasıdır.

bölümleri ile ilgili gerekli eğitimleri almasını sağlayarak, verimliliği yükseltmek, kaynakları zamanında ve verimli kullanmak kalite politikasıdır. Bağlantı Elemanları Makro Teknik, 1998 yılında, 18 yıllık uygulamacı geleneğinin ve birikiminin, üzerine inşa edilmiş, Hvac komponentleri üreten, ürettiklerinde ve üreteceklerinde, her zaman müşteri odaklı

Detaylı

HIGH SPEED PRECISION SPINDLES YÜKSEK DEVİRLİ HASSAS İŞ MİLLERİ. www.simaksan.com.tr

HIGH SPEED PRECISION SPINDLES YÜKSEK DEVİRLİ HASSAS İŞ MİLLERİ. www.simaksan.com.tr HIGH SPEED PRECISION SPINDLES YÜKSEK DEVİRLİ HASSAS İŞ MİLLERİ www.simaksan.com.tr HAKKIMIZDA SİMAKSAN MAKİNE ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ 2006 yılında CNC takım tezgahlarına servis hizmetleri sunmak,

Detaylı

okandancam.com.tr okandancam.com.tr ürün katalogu product catalogue

okandancam.com.tr okandancam.com.tr ürün katalogu product catalogue ürün katalogu product catalogue 2011 FİRMA PROFİL Türkiye nin lider cam kuruluşlarından olan Okandan Cam 1954 yılında kurulmuştur. Sektörde yaptığı yatırımlar sayesinde gelişen ve büyüyen firma, 1968 yılında

Detaylı

SEKAP 30 yılı aşkın tecrübesi,

SEKAP 30 yılı aşkın tecrübesi, www.sekap.com.tr 1 [www.sekap.com.tr] SERT KROM KAPLAMA HARD CHROME PLATING KURULUŞ YILI FOUNDED ÜRETİM ALANI PRODUCTION AREA 1980 4000 m² SEKAP 30 yılı aşkın tecrübesi, deneyimli personeli ve alt yapısıyla

Detaylı

nareks is an Electrical Contracting and Automation Engineering company. nareks Elektrik Taahhüt ve Otomasyon Mühendislik firmasıdır.

nareks is an Electrical Contracting and Automation Engineering company. nareks Elektrik Taahhüt ve Otomasyon Mühendislik firmasıdır. About Us Hakkımızda nareks is an Electrical Contracting and Automation Engineering company. It was founded at 2012. From its beginning, with local presence and international expert team, the company is

Detaylı

YÜKSELİŞ ASANSÖR. www.yukselisasansor.com.tr YÜKSELİŞ ASANSÖR. Hedefiniz Yükselmek İse Yükselmenin Yolu YÜKSELİŞ tir.

YÜKSELİŞ ASANSÖR. www.yukselisasansor.com.tr YÜKSELİŞ ASANSÖR. Hedefiniz Yükselmek İse Yükselmenin Yolu YÜKSELİŞ tir. Hedefiniz Yükselmek İse Yükselmenin Yolu tir. SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Sektöre uzun yıllar hizmet vermiş olan Yükseliş Asansör, kararlı ve prensipli yönetim anlayışı ile, kaliteli üretim için

Detaylı

Dersin Kodu Dersin Adı Dersin Türü Yıl Yarıyıl AKTS

Dersin Kodu Dersin Adı Dersin Türü Yıl Yarıyıl AKTS Dersin Kodu Dersin Adı Dersin Türü Yıl Yarıyıl AKTS 507004832007 KALİTE KONTROLÜ Seçmeli 4 7 3 Dersin Amacı Günümüz sanayisinin rekabet ortamında kalite kontrol gittikçe önem kazanan alanlardan birisi

Detaylı

Raf Sistemleri & Mimarlık Hizmetleri

Raf Sistemleri & Mimarlık Hizmetleri SHELF SYSTEMS AND ARCHİTECTURAL SERVİCES Raf Sistemleri & Mimarlık Hizmetleri Liderlik Yolunda Başarı Kalite ve Yeniliğe Bağlıdır. Hakkımızda Avrupa raf sistemleri sektöründe ekonomik, kaliteli, profesyonel

Detaylı

Sasmazer Endüstriyel Ürünler ve Ambalaj Paz. San. Tic.

Sasmazer Endüstriyel Ürünler ve Ambalaj Paz. San. Tic. Sasmazer Endüstriyel Ürünler ve Ambalaj Paz. San. Tic. Şaşmazer Design müşterilerinin beklentilerine ve pazar dinamiklerine göre gereksinimleri belirleyen, üretim ve teknoloji çatısı altında çalışmalarını

Detaylı

VARDAR DERİ MAKİNALARI VARDAR LEATHER MACHINERY

VARDAR DERİ MAKİNALARI VARDAR LEATHER MACHINERY VARDAR DERİ MAKİNALARI VARDAR LEATHER MACHINERY Since 1996 VARDAR DERİ MAKİNALARI VARDAR LEATHER MACHINERY Vardar Deri Makinalari 13 yıllık deneyim ile 1996 yılında kuruldu. Firmanın ilk yıllarında, ikinci

Detaylı

Hakkımızda About Us 1976 Yılında ESKİŞEHİR de ilk olarak Baksan Sanayi Sitesinde faaliyetine başlamıştır.firmamız, daha sonra 2005 Yılında Organize Sanayi Bölgesi 14. cadde de yeni kurduğumuz fabrikaya

Detaylı

HAKKIMIZDA / ABOUT US

HAKKIMIZDA / ABOUT US HAKKIMIZDA / ABOUT US 2016 yılında kurulmuştur. Firma ortakları 1995 yılından itibaren sektörde faaliyet göstermektedir. 2016 yılında ise markası altında NBR (Akrilonitril-Butadien) kauçuk karışım esaslı

Detaylı

Dünya devinin gücünü hissedin

Dünya devinin gücünü hissedin Türkiye Distribütörü Feel the power of world giant Dünya devinin gücünü hissedin Yıllık üretim 110.000 adet Kapalı üretim alanı 7.000 m² 10msn hız İleri teknoloji Çevreci Annual capacity 110.000 pcs Building

Detaylı

Difference in Technology. www.deltagroupcable.com

Difference in Technology. www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com DELTA KABLO Türk kablo sektörünün en büyük

Detaylı

hakkımızda about us ISO 14001 ISO 9001 ISO 18001

hakkımızda about us ISO 14001 ISO 9001 ISO 18001 about us hakkımızda ISO 9001 ISO 18001 ISO 14001 Firmamız ATO'da 1967 yılında başlayan faaliyeti, inşaat sektöründe kendisine hak ettiği yeri aramasiyla devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne bitirilen

Detaylı

Fiyat Listesi Price List 01/01/2017

Fiyat Listesi Price List 01/01/2017 Fiyat Listesi Price List 01/01/2017 Firma Profili Sardoğan Endüstri ve Ticaret üretim faaliyetlerine 1979 yılında bir çok Türkiye'li sanayiciye ev sahipliği yapan Karaköy'de başlamıştır. Firmamız çalışmalarını

Detaylı

İçindekiler. / Index. İçindekiler. Index Firma Profili Company Profile İmalatlar Products Makina Parkı Machine Park...

İçindekiler. / Index. İçindekiler. Index Firma Profili Company Profile İmalatlar Products Makina Parkı Machine Park... 1 2 İçindekiler / Index İçindekiler Index... 3 Firma Profili Company Profile... 4 İmalatlar Products... 6-17 Makina Parkı Machine Park... 18 Referanslar References... 20 3 FİRMA PROFİLİ Teksan Torna Pres

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOG

ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOG ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOG FİRMA OLARAK KARAÇETİN KİMDİR? Firmamız yıllar boyunca boru profil ve özellikle fırça sapı üzerine, araştırma yapmış, Türkiye de bir sisteme bağlı otomasyonla üretim yapan

Detaylı

MÜKEMMEL FORMLAMA EXCELLENT FORMING. Termoform teknolojisinde dünya kalitesi. Thermoforming technology, the quality of the world

MÜKEMMEL FORMLAMA EXCELLENT FORMING.  Termoform teknolojisinde dünya kalitesi. Thermoforming technology, the quality of the world MÜKEMMEL FORMLAMA EXCELLENT FORMING Termoform teknolojisinde dünya kalitesi Thermoforming technology, the quality of the world Ambalaj ve Paketleme Dünyasında Aranan Marka A Brand to be Sougntin a World

Detaylı

ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş.

ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş. ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş. ASANSÖR MAKİNALARI ELEVATOR MACHINES Bilgi Deneyim Yüksek teknoloji Know how Experience High-tech 13.000 m² alana sahip yeni tesisimizde en son teknoloji ve kalitede asansör

Detaylı

Tuğra Makina bu katalogtaki tüm bilgiler üzerinde değișiklik yapma hakkı saklıdır. Tugra Makina all rights reserved to change all information in this

Tuğra Makina bu katalogtaki tüm bilgiler üzerinde değișiklik yapma hakkı saklıdır. Tugra Makina all rights reserved to change all information in this Tuğra Makina bu katalogtaki tüm bilgiler üzerinde değișiklik yapma hakkı saklıdır. Tugra Makina all rights reserved to change all information in this catalog. 1997 yılında muhtelif metal eșya, sac metal,

Detaylı

2016 ÜRÜN KATALOĞU. www.soframhome.com

2016 ÜRÜN KATALOĞU. www.soframhome.com 2016 ÜRÜN KATALOĞU www.soframhome.com YEŞİLTAN Turizm ve Madeni Eşya San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Türkiye-İstanbul da konumlanan fabrikamız deneyimli ekibi ile 1964 yılından bu yana paslanmaz çelik mutfak

Detaylı

Mükemmel izler bırakır...

Mükemmel izler bırakır... Mükemmel izler bırakır... ATA MAKİNE İMALAT SANAYİ BAS- ÇEK VE YÜRÜTMELİ OVALAMA INFEED AND THROUGHFEED ROLLING VİDA VE PROFİL OVALAMA MAKİNELERİ THREAD AND PROFILE ROLLING MACHINES AK 20 AK 40 AK 50 ENERJİ

Detaylı

2 0 1 5 İ L K B A H A R YA Z

2 0 1 5 İ L K B A H A R YA Z 2015 İLKBAHARYAZ İÇİNDEKİLER / INDEX KIRAL MOBİLYA 1996 yılından beri ofis ve bahçe mobilyaları sektöründe hizmet vermektedir. Merkez ofis ve ilk mağaza Alanya da açıldı. Faaliyetlerine ilk aşamada bölge

Detaylı

BARSELONA TV ÜNİTESİ - TV UNIT

BARSELONA TV ÜNİTESİ - TV UNIT 2015 Collection 2010 yılında faaliyete başlayan orenon çalışmalarına profesyonelliği, tecrübeyi, kaliteli hizmet anlayışını ve modern vizyonu ilke edinip, inşaat, hizmet, mobilya, gıda, dış ticaret, toptan

Detaylı

laşımsız Karbon Çelikleri şük ve Yüksek Alaşımlı Çelikler Yüksek Manganlı Ostenitik Çelikler ler Yüksek Kromlu Beyaz Dökme Demirler slanmaz Çelikler

laşımsız Karbon Çelikleri şük ve Yüksek Alaşımlı Çelikler Yüksek Manganlı Ostenitik Çelikler ler Yüksek Kromlu Beyaz Dökme Demirler slanmaz Çelikler elik itik Çelikler z Dökme Demirler laşımsız Karbon Çelikleri şük ve Yüksek Alaşımlı Çelikler slanmaz Çelikler Yüksek Manganlı Ostenitik Çelikler ler Yüksek Kromlu Beyaz Dökme Demirler slanmaz Çelikler

Detaylı

Arkasýnda dev bir teknoloji ve Ar-Ge yatýrýmý bulunduran Fýrat Çelik Kapýlarý, hayatýnýzý kolaylaþtýrmak ve yaþadýðýnýz mekanlarý daha güvenli hale getirmek için ü ret i l m e k te d i r. Amacýmýz; daha

Detaylı

OPTIMA ELEVATOR COMPONENTS. www.optimaasansor.com.tr info@optimaasansor.com.tr

OPTIMA ELEVATOR COMPONENTS. www.optimaasansor.com.tr info@optimaasansor.com.tr OPTIMA ELEVATOR COMPONENTS www.optimaasansor.com.tr info@optimaasansor.com.tr OPTİMA ASANSÖR SİSTEMLERİ Optima Asansör firması 1993 yılında teknolojinin merkezi İstanbul da kurulmuştur. Firmamız çok güçlü

Detaylı

VİZYONUMUZ.. Uluslararası seviyede endüstriyel ürünler geliştirmek ve AR-GE konusunda lider bir firma olmak.

VİZYONUMUZ.. Uluslararası seviyede endüstriyel ürünler geliştirmek ve AR-GE konusunda lider bir firma olmak. MİSYONUMUZ.. Plastik ve kalıp teknolojilerinde, çevreye ve insan sağlığına duyarlı kaliteli rekabetçi üstün nitelikli ürünler geliştirmek. VİZYONUMUZ.. Uluslararası seviyede endüstriyel ürünler geliştirmek

Detaylı

AKOPAK AKOPAK OPAX AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK

AKOPAK AKOPAK OPAX AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK Temizlik Ürünleri AKOPAK Temizlik ve Hijyen Ürünleri; deterjan ve kozmetik ürünlerinde endüstriyel ve evsel ürün üretiminde faaliyet gösteren bir firmadır. Konya da 1500 m² kapalı, 2000 m² açık alan üzerine

Detaylı

We specialise in design and producing the most comprehensive infrastructural lighting solutions.

We specialise in design and producing the most comprehensive infrastructural lighting solutions. We specialise in design and producing the most comprehensive infrastructural lighting solutions. We offer you cost and competing advantages with our professional staff and the experience gained through

Detaylı

INDEX. vera. gordion. satiros. dora. tek parçalar single pieces. Mobilya Uyumlu Lavabolar Washbasin For Bathroom Furniture

INDEX. vera. gordion. satiros. dora. tek parçalar single pieces. Mobilya Uyumlu Lavabolar Washbasin For Bathroom Furniture 3 INDEX mira 8 lar 12 sera lar 16 vera lar 22 dora lar 26 satiros lar 30 gordion lar 34 kibele lar 38 midas Banyo Takımı Bathroom Set 42 tek parçalar single pieces BANYOLARINIZDA Kİ YAŞAM; ARTIK DAHA

Detaylı

CNC KALIP MAKİNELERİ

CNC KALIP MAKİNELERİ CNC KALIP MAKİNELERİ ÖNSÖZ Baiyida Makina Co., Ltd 1994 yılında kurulmuştur.1996 yılında makine üretimine başlamış ve 2002 yılından bu yana Cnc kalıp makineleri üretmektedirler.çin genelinde aktif olarak

Detaylı