AUTOMATIC SEWING UNIT FOR JACKET SIDESEAMS,SLEEVE LINING,CENTRE BACK CLOSING CEKET KOL İÇ DIŞ VE ASTAR YIRTMAÇLI YAN ÇATMA OTOMATI

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "AUTOMATIC SEWING UNIT FOR JACKET SIDESEAMS,SLEEVE LINING,CENTRE BACK CLOSING CEKET KOL İÇ DIŞ VE ASTAR YIRTMAÇLI YAN ÇATMA OTOMATI"

Transkript

1 AUTOMATIC SEWING UNIT FOR JACKET SIDESEAMS,SLEEVE LINING,CENTRE BACK CLOSING CEKET KOL İÇ DIŞ VE ASTAR YIRTMAÇLI YAN ÇATMA OTOMATI MODEL NEW-TECH 1500/5 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

2

3 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE Şasi Frame Tabla Table 1 3 Pegasus Ext Kafa Head Elektronik Kutu Control Box Efka Kontrol Kutusu Efka Control Box Hava tabancası Air gun 1 7 Efka 1500 DC Efka Motor Efka Motor Hava Saati Air Regulator Beşli ventil Kütüğü Base plate 3/ Özel ventil kütüğü Special Base plate Özel ventil Special Solenoid Valve Çiftli ventil Solenoid valve 5/ Tekli ventil Solenoid valve 3/ Tekli ventil kütüğü Base plate 3/ Şalter Switch Efka Motor kasnak Efka Motor Pulley Pegasus kafa kasnak Pegasus head pulley 1 GRUP 1 GROUP 1 ŞASİ FRAME

4

5 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE Üst Raf Tahtası Upper Shelf Board Alt Raf Tahtası Bottom Shelf Board Raf Montaj Kolları Shelf Mounting Crank 2 4 ISO 4762 Tahta Vidası Board Screw Şasi Bağlantı Kütüğü Frame mounting Base Mil Sabitleme Kütüğü Shaft mounting Base 2 7 ISO 4762 M6 x N M6x30 Vida M6x30 Screw 4 8 ISO 4762 M5 x N M5x30 Vida M5x30 Screw 2 GRUP 2 GROUP 2 RAF GRUBU SHELF GROUP

6

7 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE Bağlantı Ayağı Mounting foot Faturalı vida Screw Motor Motor Mola Dişli grubu Fullness dog feed Motor Dişlisi Motor gear 1 6 T 2.5 Kayış Belt Motor Kısmı Büyük Dişli Motor major gear Dişli Ayar Vidası Gear adjustment screw İnsiyatör(KL 12) Sensor (KL 12) Mil Bağlantı Takozu Shaft mounting support Montaj Kütüğü Mounting holder İnsiyatör Bağlantı Kütüğü Sensor mounting holder 1 13 T2.5 Kayış Belt Kütük Holder Bıçak Montaj Kütüğü Knife mounting holder Kütük Holder Mil Shaft Bıçak Sistemi Bağlama Kütüğü Knife system mounting holder Mil Shaft Kayış Ayar Kütüğü Belt adjustment holder 1 21 ISO M4 x N M4x8 Vida M4x8 Screw 3 22 Washer ISO Pul Washer Bıçak Hareket Kolu Sabitleyici Knife moving crank fasten 1 24 ISO M4 x N M4x8 Vida M4x8 Screw Piston Tepki Kolu Cylinder rebound crank Üst Sac Upper plate Özel Pul Special washer Bıçak Montaj Sacı Knife assembly plate Alt Yakalama Sacı lower catcher plate Yakalama Sacı Sabitleme Catcher plate fasten Ayar Sacı Adjustment plate 1 32 ISO M1.6 x N M1.6x2 M1.6x2 Screw 1 33 ISO M1.6 x N M1.6x3 M1.6x3 Screw Üst Yakalama Sacı Upper catcher plate Bıçak Knife Bıçak Montaj Aparatı Knife assembly apparatus 1 37 ISO M2 x N M2x6 Vida M2x6 Screw 2 38 ISO M1.6 x N M1.6x10 Vida M1.6x10 Screw 1 39 ISO 4762 M5 x N M5x35 Vida M5x35 Screw 2 40 ISO 4762 M5 x N M5x12 Vida M5x12 Screw 1 41 ISO M4 x N M4x20 Vida M4x20 Screw 2 42 ISO 4762 M4 x N M4x20 Vida M4x20 Screw 2 43 ISO 4762 M5 x N M5x8 Vida M5x8 Screw 2 44 ISO 4762 M4 x N M4x16 Vida M4x16 Screw 2 45 Washer ISO Pul Washer 2 46 ISO 7040-M4-N M4 Fiberli Somun M6 Nut 2 47 ISO 7040-M6-N M6 Fiberli Somun M6 Nut 1 48 ISO 4762 M5 x N M5x20 M5x20 Screw 4 49 ISO 7040-M5-N M5 Fiberli Somun M5 Nut 4

8 Piston Sabitleme Somunu Cylinder fix nut x15 Piston 12x15 Cylinder 1 52 ISO M5 M5 Mandagözü M5 Ball joint 1 53 ISO 4762 M3 x N M3x25 Vida M3x25 Screw 2 54 Washer ISO Pul Washer 1 55 ISO N M3 Faturalı Somun M3 Nut 1 56 ISO M3 Somun M3 Nut 2 57 ISO 7040-M3-N M3 Fiberli Somun M3 Nut Piston Hava Girişi Cylinder air inlet 2 GRUP 3 GROUP 3 ALT MOLA GRUBU LOWER FULLNESS GROUP

9

10 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE Piston Bağlantı Kütüğü Cylinder mounting holder Ayar Dişlisi Adjustment gear Üst Ayar Dişlisi Upper adjustment gear Bağlantı Aparatı Mounting apparatus Burç Bushing Ana Parça Main part Plastik Plastic Plastik Takılan Parça Plastic part Mil Shaft Mil Shaft Kütük Holder Alt Piston Bağlantı Mili Lower cylinder mounting shaft x5 piston 12x5 Cylinder Piston Ayar Aparatı Cylinder adjustment apparatus Üst Ayar Kütüğü Upper adjustment holder Mil Shaft Dişli Gear Yükseklik Ayar Kütüğü Height adjustment holder Yükseklik Ayar Çubuğu Height adjustment rod Kumaş Düzeltme Plastiği Fabric smooth plastic Bağlantı Takozları Mounting support Rulman Ball bearing 1 23 ISO 4762 M3x12 Vida M3x12 Screw ISO 4762 M3x30 Vida M3x30 Screw 1 25 ISO 4762 M3x20 Vida M3x20 Screw İnsiyatör Sensor Mil Shaft 2 28 ISO 4026 M3x6 Vida M3x6 Screw 3 29 ISO 4762 M4x12 Vida M4x12 Screw Yay Spring x15 Piston 12x15 Cylinder x15 Piston Mili 12x15 Cylinder Shaft Yay Spring Hava Girişi Air inlet Plaka Sacı Plate sheet Plaka Plate Kütük Holder Kütük Holder Ayak Plaka Foot plate Ayak Taşıyıcı Foot carrier Ayak Bağlantı elemanı Foot mounting part 1 42 ISO 1207 M3x8 Vida M3x8 Screw 2 43 ISO 2010 M3x6 Vida M3x6 Screw 2 44 ISO M4x16 Vida M4x15 Screw Fotocell Photocell 2 GRUP 4 GROUP 4 KUMAŞ SİPERİ FABRIC SHIELD

11

12 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE Bağlantı Takozu Mounting support Bağlantı Borusu Mounting pipe Kütük Holder Taşıma Kütüğü Carriage holder Piston Bağlantı Parçası Cylinder mounting part Makara kütüğü Roller holder Mil Shaft Makara Kütüğü Roller holder Mil Shaft Sünger Foam rubber Sünger Taşıyıcı Foam rubber carriage Makara Roller Makara Roller Makara Pulu Roller washer 4 15 ISO 4762 M5 x 25 M5x25 Vida M5x25 Screw 2 16 ISO 4762 M4 x 25 M4x25 Vida M4x25 Screw 7 17 ISO 4762 M4 x 12 M4x12 Vida M4x12 Screw 2 18 plain washer small grade pul Washer 1 19 ISO 4762 M4 x 16 M4x16 Vida M4x16 Screw 5 20 SKF 6000.ZZ Rulman Ball bearing 5 21 SKF 625.2Z Rulman Ball bearing Bilezik Collar Bilezik Collar Dişli Gear Dişli pulu Gear washer kayış Kayış Belt 2 27 ISO 4762 M2.5 x 8 M2.5x8 Vida M2.5x8 Screw 6 28 ISO M4 x 3-N M4x3 Vida M4x3 Screw Motor Ara Pimi Motor intermediate pin 4 30 VRDM 268 5G4A Motor Ara Pimi Motor intermediate pin 1 31 ISO 4762 M4 x 40 M4x40 Vida M4x40 Screw Üst Kısım Makara Kütüğü Upper part roller holder Mil Shaft 1 34 ISO M5 x 6-C M5x6 vida M5x6 Screw Piston Tepki iletici Cylinder rebound conductor 2 36 ISO 4762 M5 x 16 M5x16 Vida M5x16 Screw Piston Ön Kapağı Cylinder front cap Piston Arka Kapağı Cylinder rear cap Piston Contası Cylinder seal Piston Kapağı Cylinder cap Piston Mili Cylinder Shaft Piston Bağlantı Sacı Cylinder mounting plate 2 43 ISO M5 EyeBolt Manda Gözü Ball joint 2 44 ISO 4762 M3 x 20 M3x20 Vida M3x20 Screw 2 45 ISO 7040-M3-N M3 Somun M3 Nut Taşıma Borusu Carriage pipe Taşıma Borusu Carriage pipe Kayış Belt Mil Shaft 1 GRUP 5 GROUP 5 TAŞIMA GRUBU CARRIAGE GROUP

13

14 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE Alt Kısım Yakalama Sacı Lower part catcher plate Piston Hareket Kütüğü Cylinder moving holder Mil Shaft Bağlantı kütüğü Mounting holder Piston Bağlama aparatı Cylinder mounting apparatus Alt piston Bağlama Aparatı Lower cylinder mounting apparatus Sabitleme Sol Kısım Left part fasten Sabitleme Sağ Kısım Right part fasten Alt Yakalama Sacı Lower catcher plate Araba Carrier Ray Rail Üst Sac Destek Kütüğü Upper plate support holder Taşıma sistemi Sabitleme Carriage system fasten holder Kütüğü İnsiyatör Sabitleme sacı Sensor fasten plate Piston Hava Girişi Cylinder air inlet Piston Bağlantı Vidası Cylinder mounting screw 1 17 PHS 5 R-L h Manda gözü Ball joint Kütük Holder Mil Shaft Kumaş Tutma Plastik Fabric retain plastic Hava Üfleme sacı Air blow plate Hava Girişi Air inlet 3 23 ISO M4 x 16 - Z M4x16 Vida M4x16 Screw 4 24 B18.3.5M - 4 x 0.7 x 20 M4x20 Vida M4x20 Screw 2 25 ISO 4762 M4 x N M4x12 Vida M4x12 Screw 4 26 ISO 4762 M4 x N M4x10 Vida M4x10 Screw 2 27 ISO M4 x 10-N M4x10 Vida M4x10 Screw Piston Cylinder Piston Cylinder KL İnsiyatör Sensor 1 31 ISO 4762 M4 x N M4x35 Vida M4x35 Screw 1 32 ISO 4762 M4 x N M4x30 Vida M4x30 Screw 3 33 ISO 4762 M3 x N M3x16 Vida M3x16 Screw 4 34 ISO 4762 M3 x N M3x20 Vida M3x20 Screw 1 35 ISO 4762 M3 x N M3x25 Vida M3x25 Screw 2 36 Washer ISO Pul Washer 4 37 Hexagon Nut ISO Somun M3 Nut M Hexagon Nut ISO Somun M4 Nut M ISO 4762 M6 x N M6x20 Vida M6x20 Screw 1 40 ISO 4762 M4 x N M4x25 Vida M4x25 Screw 1 GRUP 6 GROUP 6 İKİNCİ TAŞIMA SİSTEMİ SECOND CARRIAGE SYSTEM

15

16 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE (ø17) Bağlantı kütüğü Mounting holder Boru Pipe Üst ekran bağlantı kütüğü Upper display mounting holder Ara bağlantı kütüğü Intermediate mounting holder 1 5 M8X30 M8X30 Vida M8X30 Screw 1 6 M4X40 M4X40 Vida M4X40 Screw 2 7 M6X25 M6X25 Vida M6X25 Screw 1 8 M6X16 M6X16 Vida M6X16 Screw 2 9 M4X20 M4X20 Vida M4X20 Screw /5 Ekran Ekran Display 1 GRUP 7 GROUP 7 EKRAN GRUBU DISPLAY GROUP

17

18 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE Ayak Yerleri Foot Place Ayak Üst Kısım Foot Upper part m Açılı İstifleme Kolu Angled Stacker crank Alt Mil Lower shaft Bilezik Collar m Alt Kol Lower crank Mil Shaft Burç Bushing Bilezik Collar m İstifleme Kolu Stacker Arm Switch Takma Kütüğü Switch mounting holder Piston Sabitleme Aparatı Cylinder fasten apparatus m İstifleme Kolu Stacker Arm Üst Mil Upper shaft İstifleme kolu Laması Stacker Arm Base İstifleme kolu Laması Stacker Arm Base Mil Shaft Piston Sabitleme Aparatı Cylinder fasten apparatus M10 Mandagözü M10 Ball joint 2 20 CD85N25-100B 25x100 piston 25x100 Cylinder M 10 Çatal Manda Gözü M10 U Ball Joint 1 22 CD85N20-160B 20x160 Piston 20x160 Cylinder Sıkıştırma Bileziği Tightening collar Sıkıştırma Bileziği Tightening collar 2 25 SFP2200 Hava Dağıtıcı Air splitter Piston Pimi Cylinder Pin 2 27 CD85N25-100B-- 25x100 Piston 25x100 Cylinder Bilezik Collar 1 29 ISO 4762 M10 x 55 M10x55 Vida M10x55 Screw Piston Tepki Aparatı Cylinder Rebound apparatus Ayak Alt Kısım Foot lower Part m Yer Sabitleme Aparatı Ground fasten apparatus Hız Ayarlı Hava Girişi Speed control Air inlet M8 Mandagözü M8 Ball joint 1 35 ISO 4762 M5 x 16 M5x16 Vida M5x16 Screw İstifleme Kolu Stacker Arm Piston Tepki Aparatı Cylinder Rebound apparatus 1 39 Washer ISO M 10 Pul Washer M ISO 4762 M10 x 40 M10x40 Vida M10x40 Screw 2 41 ISO 4762 M10 x 30 M 10x30 Vida M10x30 Screw 6 42 ISO 4762 M6 x 16 M6x16 Vida M6x16 Screw 4 43 ISO 4762 M5 x 20 M5x20 Vida M5x20 Screw Şasi Bağlantı Kapağı Frame mounting cap Şasi Bağlantı Aparatı Frame mounting apparatus Yer Sabitleme Mil Kütüğü Ground fasten shaft holder Yer Sabitleme Mili Ground fasten shaft 1 GRUP 8 GROUP 8 İSTİFLEME STACKER

19

20 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE 1 Pegasus Ext Pegasus Kafa Pegasus Head Sabitleme Vidası Fasten Screw Sabitleme Vidası Fasten Screw Dişli Gear ayar Aparatı Adjustment Part Motor Bağlantı Tablası Motor mounting table Ara Bağlantı vidası Intermediate mounting screw Ara Bağlantı vidası Intermediate mounting screw Ara Destek Vidası Intermediate support screw Ara Destek Vidası Intermediate Support Screw Mil Shaft 1 12 MOLA DİŞLİ Mola Dişli Dog feed Kayış Belt Motor Motor Motor Dişlisi Motor Gear İnsiyatör Sabitleme Sensor fasten Lama kısımları Base 1 18 ISO 4762 M5 x N M5x16 Vida M5x16 Screw 4 19 Washer ISO Pul Washer 8 20 Hexagon Nut ISO M5 M5 Somun M5 Nut 8 21 ISO 4762 M5 x N M5x50 Vida M5x50 Screw 4 22 insiyatörrr İnsiyatör Sensor Piston Bağlama Parçası Cylinder mounting part x25 Tek Etkili Piston 16x25 Cylinder 1 25 ISO 4762 M4 x N M5x25 Vida M5x25 Screw 1 GRUP 9 GROUP 9 ÜST MOLA MOTORU UPPER FULLNESS MOTOR

21 YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TIC. LTD. STI. FACTORY: ÇAKIL MAH. ELBASAN KÖY YOLU ÜZERİ (FABRİKA) 1.KM ÇATALCA İSTANBUL TEL: FAX: BRANCH: PERPA İŞ MERKEZİ B BLOK KAT: 5 (ŞUBE) NO: 279 OKMEYDANI İSTANBUL TEL: FAX: WAREHOUSE: SUCUZADE MAH. 17.SOK. 13/B (DEPO) SEYHAN ADANA TEL/FAX:

AUTOMATIC PLACKET SETTING MACHINE WITH DOUBLE KNIFE PENYE PAT DİKİŞ OTOMATI

AUTOMATIC PLACKET SETTING MACHINE WITH DOUBLE KNIFE PENYE PAT DİKİŞ OTOMATI AUTOMATIC PLACKET SETTING MACHINE WITH DOUBLE KNIFE PENYE PAT DİKİŞ OTOMATI MODEL EW-TECH 3500/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKI A SA AYI VE TICARET LTD. STI. SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE

Detaylı

OVERLOCK AUTOMAT FOR TROUSERS WITH KNEE LINING PANTOLON DİZ ASTARLI OVERLOK OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU

OVERLOCK AUTOMAT FOR TROUSERS WITH KNEE LINING PANTOLON DİZ ASTARLI OVERLOK OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU OVERLOCK AUTOMAT FOR TROUSERS WITH KNEE LINING PANTOLON DİZ ASTARLI OVERLOK OTOMATI MODEL NEW-TECH 1700/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. GRUP 1 GROUP 1 ŞASE

Detaylı

PART MANUAL PARÇA KATALOĞU

PART MANUAL PARÇA KATALOĞU BACK POCKET SETTER UNIT WITHOUT FOLDING FOR TROUSERS PANTOLON ARKA CEP TAKMA OTOMATI KATLAMASIZ MODEL NEW-TECH 3000/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. SIRA PARÇA

Detaylı

FRONT FLY J STITCH AUTOMAT FOR CLASSIC TROUSERS PANTOLON PATLET ÜSTÜ J DIKIŞ OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU

FRONT FLY J STITCH AUTOMAT FOR CLASSIC TROUSERS PANTOLON PATLET ÜSTÜ J DIKIŞ OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU FRONT FLY J STITCH AUTOMAT FOR CLASSIC TROUSERS PANTOLON PATLET ÜSTÜ J DIKIŞ OTOMATI MODEL NEW-TECH 2400/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. GRUP 1 GROUP 1 ŞASE

Detaylı

POCKET WELTING AUTOMAT FOR TROUSERS AND JACKETS CEKET PANTOLON FLETO OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU

POCKET WELTING AUTOMAT FOR TROUSERS AND JACKETS CEKET PANTOLON FLETO OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU POCKET WELTING AUTOMAT FOR TROUSERS AND JACKETS CEKET PANTOLON FLETO OTOMATI MODEL NEW-TECH 2020 SERIES PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. SIRA PARÇA NO ADET NO

Detaylı

PART MANUAL PARÇA KATALOĞU

PART MANUAL PARÇA KATALOĞU BLIND STITCH MACHINE FOR INNER WAISTBAND FOR TROUSERS KUMAŞ PANTOLON GİZLİ KEMER BASKI MAKİNASI MODEL NEW-TECH 1250/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. GRUP 1 GROUP

Detaylı

SIDESEAM AUTOMAT FOR TROUSERS

SIDESEAM AUTOMAT FOR TROUSERS SIDESEAM AUTOMAT FOR TROUSERS PANTOLON YAN ÇATMA OTOMATI MODEL NEW-TECH 1500/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. GRUP 1 GROUP 1 ŞASE TABLE FRAME SIRA PARÇA NO ADET

Detaylı

Pita MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. MONTAJ RESİMLERİ VE YEDEK PARÇA LİSTESİ

Pita MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. MONTAJ RESİMLERİ VE YEDEK PARÇA LİSTESİ Pita MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. MONTAJ RESİMLERİ VE YEDEK PARÇA LİSTESİ Parça Adı / Part Name No 53P00 53P003 53P004 53P005 53P006 53P007 53P008 53P009 53P00 53P0 53P0 53P03 53P04 53P05 53P06 53P07

Detaylı

OSCAR DZH200 E KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR DZH200 E KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU DZH200 E ZEMİN FREZE // SURFACE PREPARATION KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı

OSCAR P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı

CANMAKINA www.canmakina.com.tr

CANMAKINA www.canmakina.com.tr ADK02 One or Two Needle, Double Locked Stitch Sewing Machine Spare Part Catalogue CANMAKINA www.canmakina.com.tr ÖZELLİKLER SPECIFICATIONS Dikiş: Zincir Dikiş Type: Chain Stitch Dikiş Tipi 401 Stitch

Detaylı

3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE

3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE 3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE SİLİNDİR BLOK / CYLINDER BLOK 3 7 11 5 8 9 12 2 4 10 13 1 6 14 15 32 31 30 29 18 19 16 28 27 26 25 24 23 22 21 20 17 10 SİLİNDİR BLOK / CYLINDER BLOK Sıra No Item No Stok

Detaylı

OSCAR OFC1218 B DERZ KESME MAKİNESİ FLOOR CUTTER KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR OFC1218 B DERZ KESME MAKİNESİ FLOOR CUTTER KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OFC1218 B DERZ KESME MAKİNESİ FLOOR CUTTER KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı

4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES

4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES 4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES PA S A A A A PA S A A e No P N N S N N S NN 9 140100531 1 Turbo Yağlama Borusu pipe oil, turbo 10 140100575 1 Turbo Yağ Dönüş Rakoru fitting, turbo oil return 11.52 140100582

Detaylı

CLAMP PIECE CPL.LHS SERRATED 7 SM/1007-3 ALT ÇENE KOMPLE SOL

CLAMP PIECE CPL.LHS SERRATED 7 SM/1007-3 ALT ÇENE KOMPLE SOL PARÇA NO PART NO KOD CODE PARÇA ADI PART NAME 1 SM/1001 MEKİK KOMPLE ÇELİK SOL RAPİER CPL.LHS 2 SM/1002 MEKİK GÖVDESİ ÇELİK SOL RAPİER HEAD BODY LHS 3 SM/1003 MEKİK MANDALI ÇELİK SOL CLAMPİNG LEVER CPL.LHS

Detaylı

MERITOR ALL ORIGINAL NUMBERS. MARKS AND MODELS FROM VEHICLE MANUFACTURERS LISTED IN THIS CATALOGUE ARE FOR COMPARISON PURPOSES ONLY.

MERITOR ALL ORIGINAL NUMBERS. MARKS AND MODELS FROM VEHICLE MANUFACTURERS LISTED IN THIS CATALOGUE ARE FOR COMPARISON PURPOSES ONLY. MERITOR ALL ORIGINAL NUMBERS. MARKS AND MODELS FROM VEHICLE MANUFACTURERS LISTED IN THIS CATALOGUE ARE FOR COMPARISON PURPOSES ONLY. 8 ECS - 000 MCK0 000 Caliper Pin Repair Kit Kaliper Perno Tamir Takımı

Detaylı

www.ornekismakinalari.com.tr

www.ornekismakinalari.com.tr Hakkımızda 1976 Yılından Başlayarak 35 Yılı Aşkın Süredir İş Makinası Ve Yedek Parça Sektöründe Tecrübeli Bir Yönetime Sahip Olan Örnek İş Makinaları 1995 Yılında Arif Öksüz Tarafından Kurulmuştur. 2013

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=08660(h) FAX=08660(h) Sayfa No / Dosya No : -KÇLİ/0077 Açıklama: KOMATSU KAMYONLAR VE DA- VE A- BULDOZERLERDE KULLANILMAK ÜZERE İHTİYACIMIZ 6 7 8 9 6-000-08-00-0-0-0-0-09-06-60-06-60-09-6-7-960-0-0-0-

Detaylı

GENUINE PARTS İÇİNDEKİLER'E DÖN

GENUINE PARTS İÇİNDEKİLER'E DÖN LK-1903ASS Tavsiye Edilen Parçalar Bilgisayar Kontrollü, Yüksek Hızlı, Direct Drive, Kilit Dikiş Düğme Dikme Makinesi 1 1 D1405-M7W-F00 NEEDLE BAR THREAD GUIDE 2 1 D1901-L7V-VB0 THREAD TAKE-UP LEVER ASM

Detaylı

RTR7500DE DİZEL JENERATÖR

RTR7500DE DİZEL JENERATÖR RTR7500DE 82 RTR7500DE DİZEL JENERATÖR 0 Sigorta 1 Dizel Motor Komple 2 Pul M10 3 Rondela M10 4 Somun M10 5 Gövde Kapağı 6 Gövde Kapak Vidası M8X32 7 Rotor Pervane Vidası M5X10 7-20 Rotor-Statör Komple

Detaylı

NİXON AUTO EUROPEN TRUCK SPARE PARTS product catalogue +905301453454

NİXON AUTO EUROPEN TRUCK SPARE PARTS product catalogue
+905301453454 NXN1001 NXN1002 51958007431 51958006075 51958007386 51958007418 TIGHTENER PULLEY 65 X 36 TIGHTENER PULLEY 74 X 42 X 6304 NXN1003 NXN1004 51958006092 51958007436 51958200039 TIGHTENER PULLEY 74 X 34 X 6304

Detaylı

KONTEKAUTO MAN & MERCEDES & IVECO & VOLVO TRUCK SPARE PARTS PRODUCTION & EXPORT Kontek Otomotiv Makina Döküm Ltd Sti info@kontekauto.com

KONTEKAUTO MAN & MERCEDES & IVECO & VOLVO TRUCK SPARE PARTS PRODUCTION & EXPORT Kontek Otomotiv Makina Döküm Ltd Sti info@kontekauto.com K1001 K1002 51958007431 51958006075 51958007386 51958007418 GERGİ KASNAK TIGHTENER PULLEY 65 X 36 GERGİ KASNAK TIGHTENER PULLEY 74 X 42 X 6304 K1003 K1004 51958006092 51958007436 51958200039 GERGİ KASNAK

Detaylı

TOZ LASTİK TAKIMI CT 0 SB... SN....9 DUST RUBBER SET / CT 00 ŞAPKALI TOZ LASTİĞİ / THRUST PART WITH BELLOW 7 mm CT 0 TOZ LASTİK BURCU / DUST RUBBER BUSH *8*0 mm Q 7 mm TOZ LASTİK TAKIMI CT 8 DUST RUBBER

Detaylı

KONTEKAUTO MAN & MERCEDES & IVECO & VOLVO TRUCK SPARE PARTS PRODUCTION & EXPORT Kontek Otomotiv Makina Döküm Ltd Sti info@kontekauto.com

KONTEKAUTO MAN & MERCEDES & IVECO & VOLVO TRUCK SPARE PARTS PRODUCTION & EXPORT Kontek Otomotiv Makina Döküm Ltd Sti info@kontekauto.com K4001 K4002 4570351312 4570350312 4570350112 4570351512 KRANK DAMPERI 4020350013 KRANK DAMPERI VIBRATION DAMPER VIBRATION DAMPER K4003 K4004 4572003170 0005501633 78 X 42 X 6303 80 X 48 K4005 K4006 4572003070

Detaylı

BF2AH (ZV0 2 56A;13ZV0041,extZV0 2 56A;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD

BF2AH (ZV0 2 56A;13ZV0041,extZV0 2 56A;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Sayfa 1 E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Refnr Parça Numarası Açıklama İlk Son 1 12100ZV0840 BARREL COMP., CYLINDER 1242711 001 SC 2 12133ZV0305 GUIDE, IN. VALVE (OS) 1217270 (2) SC 3 12211ZV0000 HEAD,

Detaylı

TUSATECH TUSA OTOMOTİV MAN - MERCEDES KAMYON YEDEK PARÇA TUSA AUTOMOTIVE MAN - MERCEDES TRUCK SPARE PARTS

TUSATECH TUSA OTOMOTİV MAN - MERCEDES KAMYON YEDEK PARÇA TUSA AUTOMOTIVE MAN - MERCEDES TRUCK SPARE PARTS TUSATECH TUSA OTOMOTİV - KAMYON YEDEK PARÇA TUSA AUTOMOTIVE - TRUCK SPARE PARTS ÜRÜNLERİ / PRODUCTS COD O.E.M. NO MODEL PARÇA / DESCRIPTION FOTO / PICTURE TS 5130 51063305034 51063305040 TGS TGX EURO 4

Detaylı

RTR075 RTR075-RTR075HD RTR075HD

RTR075 RTR075-RTR075HD RTR075HD RTR075 RTR075-36 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi Fiyat $ B101 Yağ Tıpası B102 Yağ Keçesi B103 Tıpa B104 Dişli Kutusu B105 Dişli Kutsu Contası B106 Dişli Kutusu Kapağı B107 Dişli Kutusu

Detaylı

Yedek Parça Kataloğu. Spare Parts Catalogue VFPN -H SERİSİ İTFAİYE POMPASI FIRE PUMP VERSİYON:01 TR/ EN

Yedek Parça Kataloğu. Spare Parts Catalogue VFPN -H SERİSİ İTFAİYE POMPASI FIRE PUMP VERSİYON:01 TR/ EN İTFAİYE POMPASI FIRE PUMP Yedek Parça Kataloğu Spare Parts Catalogue TR EN VFPN -H SERİSİ VERSİYON:0 TR/ EN Tüm haklar VOLKAN'da saklıdır. 05 TÜRKİYE'de basılmıştır. /Copyright by VOLKAN - 05 - printed

Detaylı

BF2AM (ZV0X2 53;13ZV0041,extZV0X2 53;13ZV0041,ZV0X2 52;13ZV0041,extZV0X2 52;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD

BF2AM (ZV0X2 53;13ZV0041,extZV0X2 53;13ZV0041,ZV0X2 52;13ZV0041,extZV0X2 52;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Sayfa 1 E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Refnr Parça Numarası Açıklama İlk Son 1 12100ZV0840 BARREL COMP., CYLINDER 1242711 001 SD, LD 1 12100ZV0841 BARREL COMP., CYLINDER 1242712 001 SD, LD 2 12133ZV0305

Detaylı

İç Çamaşırı ve Mayo Apereleri Underwear Attachments

İç Çamaşırı ve Mayo Apereleri Underwear Attachments C1 İç Çamaşırı ve Mayo Apereleri Underwear Attachments 0 3. 1 1 22 OVERLOK MAKİNASI SPAGETTİ APERESİ SPAGHETTI ATTACHMENT FOR OVERLOCK MACHINES Overlok Makinaları için üretilir. Produced for overlock machines.

Detaylı

Kodu Üretici Sınıf Model Adı ORJ KAWASAKİ KSS85Z KABLİN SACI USA KAWASAKİ PLATE 163G USA KAWASAKİ DISC

Kodu Üretici Sınıf Model Adı ORJ KAWASAKİ KSS85Z KABLİN SACI USA KAWASAKİ PLATE 163G USA KAWASAKİ DISC Kodu Üretici Sınıf Model Adı 156605-2320 ORJ KAWASAKİ KSS85Z KABLİN SACI 16382-54221 USA KAWASAKİ PLATE 163G3-02131 USA KAWASAKİ DISC 163G3-02141 USA KAWASAKİ PLATE 16B3196007 ORJ KAWASAKİ KSS85ZIV ENJEKTÖR

Detaylı

Pos.-No. Description Order-No. 1 Chassis (incl. Battery pipe) K-30-STD 300.100.00 14 Plastic feet 900.100.01 31 Resonator K-30-STD 301.410.

Pos.-No. Description Order-No. 1 Chassis (incl. Battery pipe) K-30-STD 300.100.00 14 Plastic feet 900.100.01 31 Resonator K-30-STD 301.410. Pos.-No. Description Order-No. 1 Chassis (incl. Battery pipe) K-30-STD 300.100.00 14 Plastic feet 900.100.01 31 Resonator K-30-STD 301.410.00 46 Sheet head screw 3.9 x 9.5 DIN 7971 999.009.01 47 Diffusor

Detaylı

SPARE PARTS FOR SERIE 60000 / 60000 SERİSİ YEDEK PARÇALARI

SPARE PARTS FOR SERIE 60000 / 60000 SERİSİ YEDEK PARÇALARI SPARE PARTS FOR SERIE 60000 / 60000 SERİSİ YEDEK PARÇALARI 1 Nut M6 M6 somun 8 2 Cover Kapak 1 3 Bearing type 6010 6010 tipi rulman 2 4 Snap ring Φ 50 Segman Φ 50 3 5 Ring gear Dişli 1 6 Male P.T.O. shaft

Detaylı

Bu dokümanın tüm hakları SMACH Gıda Makineleri San. ve Tic. A.Ş.' ye aittir. Firmanın izni olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz. Çoğaltılamaz. 3.

Bu dokümanın tüm hakları SMACH Gıda Makineleri San. ve Tic. A.Ş.' ye aittir. Firmanın izni olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz. Çoğaltılamaz. 3. 1 94030200 EGE Flavor Cabinet 1 2 17309015 Linear Actuator Cable Outlet 2 3 17099119 Linear Actuator 2 4 37500591 Dispense Head Group 1 5 17309015 *Flavor Outlet 6 6 17006037 Photo Sensor 1 7 35000072

Detaylı

Lineer modülde üstün Alman teknolojisinin adresi : BAHR ALL Roller Guide Pozisyonlama sistemi ALLM 203, 204 / Positioning system ALLM 203, 204

Lineer modülde üstün Alman teknolojisinin adresi : BAHR ALL Roller Guide Pozisyonlama sistemi ALLM 203, 204 / Positioning system ALLM 203, 204 Lineer modülde üstün Alman teknolojisinin adresi : BAHR ALL Roller Guide Pozisyonlama sistemi ALLM 203, 204 / Positioning system ALLM 203, 204 Ünite içerisine entegre edilmiş bir motor ile sürülen iki

Detaylı

EUROPEN TRUCK SPARE PARTS product catalogue

EUROPEN TRUCK SPARE PARTS product catalogue K4001 K4002 4570351312 4570350312 4570350112 4570351512 KRANK DAMPERI 4020350013 KRANK DAMPERI VIBRATION DAMPER VIBRATION DAMPER K4003 K4004 4572003170 0005501633 TENSIONER PULLEY TENSIONER PULLEY 78 X

Detaylı

YEDEK MALZEMLER REFILLS

YEDEK MALZEMLER REFILLS F1 KART F1 DRIVER CARD KM-PLUS KART KM-PLUS DRIVER CARD KM-DCVAR KART KM-DCVAR DRIVER CARD KM-GOLD KART KM-GOLD DRIVER CARD F1 ve KM-PLUS KART için EL TERMİNALİ DISPLAY for F1 and KM-PLUS DRIVER CARD DDC-A60

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=040(4h) FAX=040(4h) Sayfa No / Dosya No : -KÇLİ/99 4 7 9-004-0-0-09-04-40 --0400 4-470-0 4-0-04 4-0- 4-0-4 44--4 4-0-04 4-0-0 4-0-04 4-0-07 RULMAN SF7 RULMAN NJ99-C4 Özellik: ORJİNAL/NTN/NSK RULMAN

Detaylı

NEO NEO SERİSİ MONTAJ TALİMATI NEO SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION NEO MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI NEO ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION NEO SERIES

NEO NEO SERİSİ MONTAJ TALİMATI NEO SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION NEO MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI NEO ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION NEO SERIES NEO ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION REV. NO 0 SAYFA 68/1 NEO NEO SERİSİ MONTAJ TALİMATI NEO SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION NEO ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION REV. NO 0 SAYFA 68/2 NEO MODÜLER PANO MONTAJ

Detaylı

TURMAK MAKİNA. Yarım asırlık tecrübe... İş güvenliğiniz için. Çelik İnşaat İskelesini. tercih ediniz...

TURMAK MAKİNA. Yarım asırlık tecrübe... İş güvenliğiniz için. Çelik İnşaat İskelesini. tercih ediniz... 1 TURMAK MAKİNA Yarım asırlık tecrübe... İş güvenliğiniz için Çelik İnşaat İskelesini tercih ediniz... 2 Hakkımızda... Turmak; 50 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri

Detaylı

KNORR / SB 5000-SN 5000

KNORR / SB 5000-SN 5000 KNORR / SB 5000-SN 5000 Ilpart Nr. 101.01.10108 101.01.10109 Ilpart Nr. TOZ LAST K TAKIMI / CALIPER DUST RUBBER SET TOZ LAST K TAKIMI / CALIPER DUST RUBBER SET K001929 81508226027 69 MM. 69 MM. Ilpart

Detaylı

Rhino SD2CE/XD2H Tambur Seviye Algılama Modülü. Tanım. Düzenek takipçi/silindir in aşağı doğru hareketi esnasında üç durumu algılar:

Rhino SD2CE/XD2H Tambur Seviye Algılama Modülü. Tanım. Düzenek takipçi/silindir in aşağı doğru hareketi esnasında üç durumu algılar: Rhino SDCE/XDH Tambur Seviye Algılama Modülü Tanım Şekile bakın. Tambur Seviye Algılayıcı Modülü kılavuz raylarda takipçi/silindir in altı ve yük boşaltıcı çerçevenin taban yüzeyi arasındaki uzaklığı izlemek

Detaylı

CEKET KOL İÇ DIŞ VE ASTAR YIRTMAÇLI YAN ÇATMA OTOMATI KULLANMA KILAVUZU

CEKET KOL İÇ DIŞ VE ASTAR YIRTMAÇLI YAN ÇATMA OTOMATI KULLANMA KILAVUZU CEKET KOL İÇ DIŞ VE ASTAR YIRTMAÇLI YAN ÇATMA OTOMATI MODEL NEW-TECH 1500/5 KULLANMA KILAVUZU YAZICI DİKİŞ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. DİKKAT 1- MAKİNE TEKNİK BİLGİSİ OLMAYANLAR TARAFINDAN KULLANILAMAZ.

Detaylı

İMAL EDİLMEK/ONARILMAK ÜZERE SERGİLENECEK MALZEME LİSTESİ

İMAL EDİLMEK/ONARILMAK ÜZERE SERGİLENECEK MALZEME LİSTESİ Malzeme Tanıtım i Adet - Fiyat i 1 5,85527E+12 100015202 TÜP, GÖRÜNTÜ YOĞUNLAŞTIRICI, NESİL III, 18MM, TERSLEMEYEN M972-M978-M995 GECE GÖRÜŞ CİHAZI 300 ADET 5.250 TL ELEKTRONİK, KİMYASALLAR J.GN.K.LIĞI

Detaylı

Rev.No/Rev. Tarihi Rev.No/Rev.Date. Yayın Tarihi Date of Issue 04/PR/01-SL01 29.01.2009 00 1 / 5. Kalite Güvence Sorumlusu / Q.A.

Rev.No/Rev. Tarihi Rev.No/Rev.Date. Yayın Tarihi Date of Issue 04/PR/01-SL01 29.01.2009 00 1 / 5. Kalite Güvence Sorumlusu / Q.A. No Nr Seite Seviyesi Level Ebene Tarihi Date Datum 04/PR/01-SL01 29.01.2009 00 1 / 5 DEĞĠġĠKLĠK NOTLARI / REVISION REMARKS / ÄNDERUNGSVERMERKE Yapılan DeğiĢiklik Revision made Änderung durchgeführt von

Detaylı

SERVİS MANUELİ/SERVICE MANUAL. Elektromekanik / Electromechanic BULAŞIK YIKAMA MAKİNASI DISHWASHER BYM100E

SERVİS MANUELİ/SERVICE MANUAL. Elektromekanik / Electromechanic BULAŞIK YIKAMA MAKİNASI DISHWASHER BYM100E SERVİS MANUELİ/SERVICE MANUAL Elektromekanik / Electromechanic BULAŞIK YIKAMA MAKİNASI DISHWASHER BYM100E Revizyon No : 01 Yürürlülük i : 10.04.2008 2100 0506 1003 1002 2100 0509 1314 0001 2100 3214 2401

Detaylı

pulsfog K-10-O pulsfog K-10-STD

pulsfog K-10-O pulsfog K-10-STD pulsfog K-10-O pulsfog K-10-STD Goliath No. Pos. No. Order No. Description G00029. 1 100.100.00 Kasa K10-0, K10 STD K10 DESERT Z00075. 14 900.100.01 Plastik Ayak G00049. 102.410.00 Rezenatör K10-0 31 G00033.

Detaylı

MASSEY NR : ENTRA NR : 45.92.002 DESCRIPTION : BONNET HANDLE PARÇA ADI : TYPE :

MASSEY NR : ENTRA NR : 45.92.002 DESCRIPTION : BONNET HANDLE PARÇA ADI : TYPE : 45.92.167 ASPAR OTOMOTİV SANAYİ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. TEL +90 212 671 72 61 - +90 212 671 61 49 FAX +90 212 671 61 27 MF 001 MASSEY NR : 1884060M91 +82822M9 ENTRA NR : 45.92.001 DESCRIPTION : BONNET

Detaylı

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ-LIST OF SPARE PARTS AND MATERIEALS

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ-LIST OF SPARE PARTS AND MATERIEALS HmSS HmSS 50 NO 1 2 3 4 45 P. ADI SLG 540 SLG 540 SLG 540 SLG 540 40 HP 15 20 25 30 HmSS 20 14 P. ADI HP SLG 4" 10 18 2900 d/dk 13 2900 d/dk 16 30 1450 d/dk 12 35 4 P. ADI HP SLG 540 4 14 11 12 10 10 9

Detaylı

MERKEZMAN San. Tic. Ltd. Şti.1979 yılında otomotiv sektörünün kalbi olan Bursa'da kurulmuştur.

MERKEZMAN San. Tic. Ltd. Şti.1979 yılında otomotiv sektörünün kalbi olan Bursa'da kurulmuştur. 2015 MERKEZMAN San. Tic. Ltd. Şti.1979 yılında otomotiv sektörünün kalbi olan Bursa'da kurulmuştur. Hedefi; orijinal kalitesinde malzeme üretmektir. Firmamız, yenilikleri takip eden yeni kuşak yöneticileri

Detaylı

RTR100HD HANDLE CONTROL PARTS

RTR100HD HANDLE CONTROL PARTS 1 HANDLE CONTROL PARTS 6 104 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI 101 Kavrama Kolu 102 Gaz Kolu 103 Civata M6X20 105 Gaz Kablosu 106 Emniyet Mandalı 112 Geri Vites Veya Debriyaj Mandalı 113 Pim 7X24 114 Pim 10X24

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=0800(h) FAX=0800(h) Dosya No : -KÇLİ/00 Sayfa No / -0-000 RACE ASS'Y 7-8-0-0-79 KIT 7-8-000 TK -70- CONDENSER ASSY 0-979-8-0-00 ARMATURE ASSY KDO-00-0 --088 TANK -07-0 -00- DIAPHRAGM 8-- 0 7 --00 COVER

Detaylı

TEOS plus+ TEOS SERİSİ MONTAJ TALİMATI TEOS SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION TEOS MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI TEOS ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION

TEOS plus+ TEOS SERİSİ MONTAJ TALİMATI TEOS SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION TEOS MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI TEOS ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION REV. NO 3 SAYFA 80/1 TEOS plus+ MONTAJ TALİMATI TEOS SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION REV. NO 3 SAYFA 80/2 SAYFA İNDEKSİ / PAGE INDEX TEOS MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI PAKET İÇERİĞİ PACKAGE CONTENTS TABAN

Detaylı

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ - LIST OF SPARE PARTS AND MATERIALS

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ - LIST OF SPARE PARTS AND MATERIALS PARÇA VE MALZEME LİSTESİ - LIST OF SPARE PARTS AND MATERIALS PARÇA NO: PART NO: 1 PARÇA İSMİ: PART NAME: Kablo Sıkma Somunu / Nut MALZEME: MATERIAL: PARÇA NO: PART NO: 16 PARÇA İSMİ: PART NAME: Alt Rulman

Detaylı

OUR MISSION OUR VISION OUR QUALITY POLICY

OUR MISSION OUR VISION OUR QUALITY POLICY OUR MISSION - En iyi dökümhaneler ile çalışarak, müşterilerimizi en uygun fiyat ve kaliteli çözümler sunmaktır. - Our mission is to present the most competitive price and quality solutions to our customers

Detaylı

YLP4-090 POMPA LOBE PUMP

YLP4-090 POMPA LOBE PUMP YLP4-090 POMPA LOBE PUMP KULLANIM ALANLARI: Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana

Detaylı

AFTERMARKET PRODUCTS YEDEK PARÇA ÜRÜNLERİ. Drum Brake Components / Kampanalı Fren Parçaları 07/2014

AFTERMARKET PRODUCTS YEDEK PARÇA ÜRÜNLERİ. Drum Brake Components / Kampanalı Fren Parçaları 07/2014 AFTERMARKET PRODUCTS YEDEK PARÇA ÜRÜNLERİ Drum Brake Components / Kampanalı Fren Parçaları 07/2014 ABOUT US / HAKKIMIZDA Ege Fren A.Ş., a JointVenture company of Bayraktar Group and world s one of the

Detaylı

PR ECO EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNESİ EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNASI. İstenilen cam ve spacer kalınlarına göre ayarlanabilir.

PR ECO EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNESİ EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNASI. İstenilen cam ve spacer kalınlarına göre ayarlanabilir. PR ECO EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNESİ EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNASI İstenilen cam ve spacer kalınlarına göre ayarlanabilir. İklim şartlarına göre ısı kontrolü vardır. Üretim kolaylığı için hız

Detaylı

YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 2½  POMPA HELICAL GEAR PUMP YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

Referans Markalar References Brands SAF MERITOR WABCO IVECO BPW BREMBO KNORR HALDEX. Caliper Repair Kits Valve Cover Rubbers. Kaliper Parçalarıi

Referans Markalar References Brands SAF MERITOR WABCO IVECO BPW BREMBO KNORR HALDEX. Caliper Repair Kits Valve Cover Rubbers. Kaliper Parçalarıi Referans Markalar References Brands SAF MERITOR WABCO IVECO BPW BREMBO KNORR HALDEX Caliper Repair Kits Valve Cover Rubbers Kaliper Parçalarıi SPARE PARTS 12-1416-00 K001929, 81508226027, 0004204282 DAYAMA

Detaylı

YOL AFMİN KAZIMA MAKİNELERİ COLD PLANER TOPRAK SİLİNDİRLERİ SOİL COMPACTORS FİNİŞHER PAVERS ASFALT SİLİNDİRLERİ ASPHALT COMPACTORS

YOL AFMİN KAZIMA MAKİNELERİ COLD PLANER TOPRAK SİLİNDİRLERİ SOİL COMPACTORS FİNİŞHER PAVERS ASFALT SİLİNDİRLERİ ASPHALT COMPACTORS AFMİN YOL KAZIMA MAKİNELERİ COLD PLANER TOPRAK SİLİNDİRLERİ SOİL COMPACTORS FİNİŞHER PAVERS ASFALT SİLİNDİRLERİ ASPHALT COMPACTORS 400 401 402 403 404 EĞİM TERAZİ SLOPE ANA KONTROL MAİN CONTROL HELEZON

Detaylı

YLP5 130 POMPA LOBE PUMP

YLP5 130 POMPA LOBE PUMP YLP5 130 POMPA LOBE PUMP KULLANIM ALANLARI: Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana

Detaylı

Pnömatik Komponentler

Pnömatik Komponentler Bornova Caddesi No: 9/7H Öztim İş Merkezi TR 370 Işıkkent - Bornova / İZMİR Tel :+90 232 472 23 pbx Fax :492 00 www.izmir.com Komponentler Ürün Kataloğu 1 2 F/RL+M AS SERİSİ HAVA HAZIRLAMA ELEMANLARI R

Detaylı

MODEL NEW-TECH 2400/1

MODEL NEW-TECH 2400/1 KLASİK PANTOLON PATLET ÜSTÜ J DİKİŞ OTOMATI MODEL NEW-TECH 2400/1 KULLANMA KILAVUZU YAZICI DİKİŞ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. DİKKAT 1- MAKİNE TEKNİK BİLGİSİ OLMAYANLAR TARAFINDAN KULLANILAMAZ. 2-

Detaylı

PR 180 CAM PRESLEME MAKİNESİ CAM PRESLEME MAKİNASI. İstenilen cam ve spacer kalınlıklarına göre ayarlanabilir.

PR 180 CAM PRESLEME MAKİNESİ CAM PRESLEME MAKİNASI. İstenilen cam ve spacer kalınlıklarına göre ayarlanabilir. Ö PR 0 CAM PRESLEME MAKİNESİ CAM PRESLEME MAKİNASI İstenilen cam ve spacer kalınlıklarına göre ayarlanabilir. İklim şartlarına göre ısı kontrolü vardır. Üretim kolaylığı için hız ayarı vardır. Makine giriş

Detaylı

PARÇA KATALOĞU/PARTS CATALOGUE

PARÇA KATALOĞU/PARTS CATALOGUE PARÇA KATALOĞU/PARTS CATALOGUE Grup Adı/Group Name MOTOR/ENGINE Komple Adı/Assy Name SİLİNDİR BLOĞU/CYLINDER BLOCK BMCBELC211A 27.07.2010 Bölüm/Section 1 Sayfa/Page 1 NATO PARÇA KATALOĞU/NATO PARTS CATALOGUE

Detaylı

Dirsek ve Köşeli Dirsek angles and bends

Dirsek ve Köşeli Dirsek angles and bends Türkçe English 2011 KIT Dirsek ve Köşeli Dirsek angles and bends EX190 ÜÇ YÖNLÜ AÇI Ø 42,4 (PARLAK 304 PASLANMAZ EX171 AÇI Ø 33,7 (PARLAK 304 PASLANMAZ THREE WAY ANGLE 42,2 dia. STAINLESS STEEL AISI 304

Detaylı

HEAD ASSEMBLY / İÇ TÜP BAŞLIĞI

HEAD ASSEMBLY / İÇ TÜP BAŞLIĞI AWLTK INNER - TUBE ASSEMBLY / AWLTK İÇ TÜP BAŞLIĞI SM 1504 DESCRIPTION 1 SM 1516 AWLTK SPEARHEAD POINT 2 SM 1517 AWLTK COMPRESSION SPRING YAY 3 SM 1518 AWLTK DETENT PLUNGER SUSTASI 4 SM 1519 AWLTK SPEARHEAD

Detaylı

DELME MAKİNESİ/DRILLING MACHINE KULLANMA KLAVUZU / USER'S GUIDE. GTİP/HS Code: 8467.89.00.90.00

DELME MAKİNESİ/DRILLING MACHINE KULLANMA KLAVUZU / USER'S GUIDE. GTİP/HS Code: 8467.89.00.90.00 DELME MAKİNESİ/DRILLING MACHINE KULLANMA KLAVUZU / USER'S GUIDE GTİP/HS Code: 8467.89.00.90.00 Çelik Kuyumculuk Kalıp Makine San. Ve Tic. Ltd. Şti. Adress: Atatürk Mahallesi Marmara Sanayi Sitesi R Blok

Detaylı

YENİ ÜRÜNLER FİYAT LİSTESİ

YENİ ÜRÜNLER FİYAT LİSTESİ YENİ ÜRÜNLER FİYAT LİSTESİ 2 TEZGAH ALTI GRUBU UNDER - WORKBENCH GROUP Bağımsız Çift Açılım Tandem Raylı Ahşap Tablalı Çekmece Independent Drawer with Bottom and Full Extension Tandem Rail S-2611 310-330

Detaylı

KULLANMA KLAVUZU No.: 0107004

KULLANMA KLAVUZU No.: 0107004 ASANSÖR MAKİNASI KULLANMA KLAVUZU Uzundere Artvin Cad. No:70 81458 Sultanbeyli / İSTANBUL Tel: 0 16-398 46 10 / 419 68 78 KULLANMA KILAVUZU MAKİNA - MOTOR GENEL BİLGİLERİ KULLANMA KILAVUZU TEMEL İKAZ BİLGİLERİ

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) 1 2009079 Plastik muhafaza (Atomizör) 1 2 2008902 Starter kapağı 1 3 2008987 Starter komple 1 4 2008909 Plastik buji kapağı 1 5 2009012 Özel civata

Detaylı

Knurled Bushing. BrakingTecH Iveco Series Brake Parts Brake Adjuster Screw. Serin Otomotiv İç ve Dış Ticaret BTI71601 TRAKKER-TECH-STAR-CURSOR

Knurled Bushing. BrakingTecH Iveco Series Brake Parts Brake Adjuster Screw. Serin Otomotiv İç ve Dış Ticaret BTI71601 TRAKKER-TECH-STAR-CURSOR Serin Otomotiv İç ve Dış Ticaret 5.Sanayi Sitesi 7419/4 Sokak.No:10/1K 35060 Pinarbasi-Bornova / İzmir -TURKEY Tel:+90 232 478 5657 / Fax:+90 232 478 5658 Mobile :+90 549 412 6930 Website : E-mail :oguz@brakingtech.com

Detaylı

Kalite Belgelerimiz. Quality Certificates /

Kalite Belgelerimiz. Quality Certificates / Kalite Belgelerimiz Quality Certificates / 01 02 03 04 05 TR Türkçe EN English AR Arabic Hakkımızda About Us Genç Erler Makina San. Tic Ltd. Şti. TR 1975 yılında kurulan Genç Erler Makina o günden bu güne

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2008989 Grup : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2008924 Plastik kam (Kam dişlisi) 1 2 2008926 Dekompresor kapağı 1 3 2008927 Dekompresor yayı 1 4 2008928

Detaylı

Arch tectural Glass Systems M mar Cam S stemler

Arch tectural Glass Systems M mar Cam S stemler RAILING SYSTEMS KORKULUK SİSTEMLERİ RAILING POSTS AND ACCESSORIES KORKULUK DİKMELERİ VE AKSESUARLARI Arch tectural Glass Systems M mar Cam S stemler RAILING SYSTEMS / KORKULUK SİSTEMLERİ LOGO LEATHER ISTANBUL

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002706 İlaç deposu 20 lt. TM 1 2 2002702

Detaylı

FLR Serisi Duvar Tipi Split Klima Montaj, İşletme, Bakım

FLR Serisi Duvar Tipi Split Klima Montaj, İşletme, Bakım FLR Serisi Duvar Tipi Split Klima Montaj, İşletme, Bakım İÇİNDEKİLER 0. Genel Bilgiler 5 I. Ürünleri Görünüşleri 6 II. Çalışma Prensibi 8 II.1. Soğutma 8 II.2. Isıtma 8 II.3. Sistem Şeması 9 III. Teknik

Detaylı

TABLA KÖRÜK TAŞIYICI KOLLARI - PLASTİK SAÇLI S YATAKLAR

TABLA KÖRÜK TAŞIYICI KOLLARI - PLASTİK SAÇLI S YATAKLAR PLASTIC TIN PLATE S SEAMS TABLA KÖRÜK TAŞIYICI KOLLARI PLASTİK SAÇLI S YATAKLAR Ø SÜ Ø 3.2.1.711 BRAKE CHAMBER ARM SMALL 3.2.1.712 BRAKE CHAMBER ARM SMALL 3.34.3.661 S SEAM END SFERO COMPLETE WITH BALL

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50114-2000113 Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2002709 İlaç deposu 14 lt. M 1 2 2002702 Süzgeç depo 1 3 2002013

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-41302-3600215 Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3646003 Kumanda borusu komple 30S 1 1a 3602418 Takoz bağlantı sacı

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M LD 400 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M LD 400 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30322-3600265 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3642001 Didon flanşı 1 2 3642008 Didon kilit kolu 1 3 0101003 Civata 6Kö.B. M10x50 1 4 0103005 Rondela

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1 3 3641013 Aks mili 1 4 3641048 Şim 72x56x0,5 2 4 3641049 Şim 72x56x0,3

Detaylı

MONTAJ&OPERASYON VE BAKIM KILAVUZU. Pilot Tesirli Basınç Düşürücü MODEL: RE 3 MIYAWAKI INC. Osaka, Japan

MONTAJ&OPERASYON VE BAKIM KILAVUZU. Pilot Tesirli Basınç Düşürücü MODEL: RE 3 MIYAWAKI INC. Osaka, Japan OM No. E-R3-100724 MONTAJ&OPERASYON VE BAKIM KILAVUZU Pilot Tesirli Basınç Düşürücü MODEL: RE 3 MIYAWAKI INC. Osaka, Japan Türkiye Distribitörü: Genel Makina Ltd. Şti. www.genelmakina.com 1. Tanıtım 2

Detaylı

STOREWAY. Yatay Sistemler / Horizontal Systems 02.02

STOREWAY. Yatay Sistemler / Horizontal Systems 02.02 STOREWAY Yatay Sistemler / Horizontal Systems 02.02 32 130 20 02.02 STOREWAY PAGE 167-168 02.02 STOREWAY PAGE 169-170 PRS290 Dalgalı yüzey raf profili / Wavy panel shelf profile Yüzey: Mat eloksal, epoxy

Detaylı

İÇİNDEKİLER BARKOM GRUP HAKKINDA...2 I. KAROTİYERLER VE YEDEKLERİ..5 II. TİJLER VE MUHAFAZA BORULARI...53 III. ELMAS VE VİDYE ÜRÜNLER..

İÇİNDEKİLER BARKOM GRUP HAKKINDA...2 I. KAROTİYERLER VE YEDEKLERİ..5 II. TİJLER VE MUHAFAZA BORULARI...53 III. ELMAS VE VİDYE ÜRÜNLER.. İÇİNDEKİLER BARKOM GRUP HAKKINDA... I. KAROTİYERLER VE YEDEKLERİ.. II. TİJLER VE MUHAFAZA BORULARI... III. ELMAS VE VİDYE ÜRÜNLER.. IV. AKSESUARLAR 9 V. KUYU ÖLÇÜM CİHAZLARI...... VI. SONDAJ KATKI MADDELERİ-YAĞLAR

Detaylı

KULLANMA KLAVUZU / USER'S GUIDE GTİP/HS Code:

KULLANMA KLAVUZU / USER'S GUIDE GTİP/HS Code: MOTORLU ÇOKLU ASTAR KESME MAKİNESİ MOTOR DRIVEN LINING CUTTING MACHINE KULLANMA KLAVUZU / USER'S GUIDE GTİP/HS Code: 8461.90.00.00.00 Çelik Kuyumculuk Kalıp Makine San. Ve Tic. Ltd. Şti. Adres: Atatürk

Detaylı

TELESCH TOZSUZ ZIMPARALAMA SİSTEMLERİ SUPERSANDER 2009TE SUPERSANDER 2011TE BAKIM VE KULLANIM KILAVUZU

TELESCH TOZSUZ ZIMPARALAMA SİSTEMLERİ SUPERSANDER 2009TE SUPERSANDER 2011TE BAKIM VE KULLANIM KILAVUZU TELESCH TOZSUZ ZIMPARALAMA SİSTEMLERİ SUPERSANDER 2009TE SUPERSANDER 2011TE BAKIM VE KULLANIM KILAVUZU 1 (CAR EP MODELLER) ÜNİTENİZ YÜKSEK KALİTELİ BİR ENDÜSTRİYEL TOZ EMME CİHAZI VE OTOMATİK BİR SİVİÇTEN

Detaylı

2014 Alüminyum Aksesuar Kataloğu 2014 Aluminium Accessories Catalog

2014 Alüminyum Aksesuar Kataloğu 2014 Aluminium Accessories Catalog BARIŞ STATİK Barış Statik Alüminyum ve Küpeşte Aksesuarları 2014 Alüminyum Aksesuar Kataloğu 2014 Aluminium Accessories Catalog 2014 BARIŞ STATİK Barış Statik Alüminyum ve Küpeşte Aksesuarları Kare Küpeşte

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE

ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE Necati TÜRKSEVER Hayati TÜRKSEVER » FR 2000 S 7» FR 2000» FR 2000 SA Overall Dimensions 850x1000x1400 850x1000x1400 850x1050x1400 850x1950x1400 Net Ağırlık Net Weight

Detaylı

MALZEME ADI (İNGİLİZCE) MATERIAL NAME (ENGLISH)

MALZEME ADI (İNGİLİZCE) MATERIAL NAME (ENGLISH) 158 KALEM MUHTELİF TİP MALZEME LİSTESİ - REQUIREMENT LIST FOR 158 S OF GOODS SIRA NO 1 56.01.002.0004 2 56.01.002.0051 için 1-1/4''-15x15-11/16'' Saplama STUD-MAIN BEARING 8271449 108 Adet / pcs Kam mili

Detaylı

YANGIN POMPA SİSTEMLERİ

YANGIN POMPA SİSTEMLERİ YANGIN POMPA SİSTEMLERİ Türbosan A.Ş. nin Yangın Pompaları UL LİSTED olmuştur. NFPA 20 (National Fire Protection Association) Standardı yangından korunmak için Yangın Pompa Gruplarını ve Tesisatlarını

Detaylı

AFTERMARKET PRODUCTS YEDEK PARÇA ÜRÜNLERİ. Disk Brake Components / Disk Fren Parçaları 03/2016

AFTERMARKET PRODUCTS YEDEK PARÇA ÜRÜNLERİ. Disk Brake Components / Disk Fren Parçaları 03/2016 AFTERMARKET PRODUCTS YEDEK PARÇA ÜRÜNLERİ Disk Brake Components / Disk Fren Parçaları 0/0 ABOUT US / HAKKIMIZDA Ege Fren A.Ş., a JointVenture company of Bayraktar Group and world s one of the leading automotive

Detaylı

ŞEMSİYE YAN ÇATMA OTOMATI KULLANMA KILAVUZU

ŞEMSİYE YAN ÇATMA OTOMATI KULLANMA KILAVUZU ŞEMSİYE YAN ÇATMA OTOMATI MODEL NEW-TECH 1500/2 KULLANMA KILAVUZU YAZICI DİKİŞ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. DİKKAT 1- MAKİNE TEKNİK BİLGİSİ OLMAYANLAR TARAFINDAN KULLANILAMAZ. 2- MAKİNANIN GÜVENLİK

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002801 Depo ilaç 14 lt. Atomix 1 2 2002802 Depo rekor contası

Detaylı

GH833 Doðrudan Daldýrma Kiti

GH833 Doðrudan Daldýrma Kiti Talimatlar GH833 Doðrudan Daldýrma Kiti 311565B - Kulenin/dirseðin yerleþtirilmesi için. - Parça No. 287843 Önemli Güvenlik Uyarýlarý Bu el kitabýndaki bütün uyarý ve talimatlarý okuyun. Bu talimatlarý

Detaylı

YHL 10" POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 10 POMPA HELICAL GEAR PUMP YHL 10" POMPA HELICAL GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

BF130AX (ZW5A2 02A;13ZW50E1,extZW5A2 02A;13ZW50E1) E-1 CYLINDER HEAD COVER

BF130AX (ZW5A2 02A;13ZW50E1,extZW5A2 02A;13ZW50E1) E-1 CYLINDER HEAD COVER Sayfa 1 E-1 CYLINDER HEAD COVER Refnr Parça Numarası Açıklama İlk Son 1 12251ZW5003 GASKET, CYLINDER HEAD 1019107 001 LD 2 12310ZW5000ZA COVER COMP., HEAD *NH8 * 1025216 001 LD 3 12342P08004 SEAL, SPARK

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU Grup : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000123 Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2001601 Şasi gövde 1 2 2004622 Titreşim takozu - uzun 2 3 2001620

Detaylı