Tel: Adres: Şirinevler Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. 1.Sk. Şahin Pasajı No:25/f Bahçelievler / İstanbul

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Tel: 0 212 603 50 20 Adres: Şirinevler Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. 1.Sk. Şahin Pasajı No:25/f Bahçelievler / İstanbul"

Transkript

1 İletişim: Tel: Adres: Şirinevler Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. 1.Sk. Şahin Pasajı No:25/f Bahçelievler / İstanbul Mail: Web:

2 İçindekiler Misyon 3 Hizmetlerimiz 4 Kıymetli Evrak Analizleri 6 Firma Analizleri 7 Yasaklı Analizleri 9 Mali Tahlil Raporları 10 Finansal Raporlar 12 Hukuksal Araştırma 13 Kıymet Araştırması 14 Danışmanlık Hizmetlerimiz 15 Fon Hizmetlerimiz 17 Neden Biz? 18

3 MİSYON Mikro Risk uzman kadrosu ile, daha güvenli bir ticaret yapabilmeniz için uğraş vermektedir. Finansal risklerinizi azaltacak analiz ve raporlarımız ile ticaretinize ışık tutmak, şirket olarak en büyük kazancımızdır. Ülkemizin içinde bulunduğu koşullar ve ticaretin geldiği nokta, bilginin değerini arttırmıştır. Risk büyümektedir. Doğru bilgi, doğru bir ticaret için çok önemli dir ve biz bunun farkındayız. Mikro Risk ile, kimseye mail atmadan, alo demeden, faks çekmeden, scan etmeden, kendi başınıza istediğiniz ticari bilgiye erişim sağlayabiliyorsunuz. Bilgi edinme sürecini kısaltıyoruz ve size en doğru bilgiyi veriyoruz. Dahası, bu zamana kadar ayırdığınız "bilgi edinme maliyetlerinizi" de azaltıyoruz. Herhangi kurulum ya da lisanslama ücreti ödemeden, hemen Mikro Risk kullanmaya başlayabilir ve finansal risklerinizi azaltabilirsiniz. Mikro bir Risk ve Makro bir Çözüm için, birlikte çalışmayı teklif ediyoruz. MİKRORİSK Yönetim

4 HİZMETLERİMİZ TİCARİ İSTİHBARAT HİZMETLERİMİZ Kıymetli Evrak Analizleri - Geçmiş Sorunlu Kaydı - Evrak Sorgusu - Geçmiş Kaydı Firma Analizleri - Ticaret Odası Kaydı - Ortaklık ve Sermaye Yapısı - Telefon Numarası Tespiti - Mükellef Borçları - Sigorta Borçları - Piyasa Araştırması - Adres Tespiti Yasaklı Analizleri - Ticari Sakıncalılar - İhale Yasaklıları Mali Tahlil Raporları - Borçlanma Seviyesi Analizi - Döner Varlık Analizi - Sabit Kıymet Durum Analizi - Öz Sermaye Yeterliliği - Çalışma Sermayesi Yeterliliği - Firma Karlılığı Analizi Finansal Raporlar - Finansal Moralite Raporu - Banka Araştırması Hukuksal Rapor Kıymet Araştırması - Araç Araştırması - Varlık Araştırması Detay Raporlar - Kıymetli Evrak Raporu (Detay Geçmiş Kaydı)

5 HİZMETLERİMİZ İŞLETMENİZ İÇİN OLAN KURUMSAL HİZMETLERİMİZ Mali Tahlil Raporları - Borçlanma Seviyesi Analizi - Döner Varlık Analizi - Sabit Kıymet Durum Analizi - Öz Sermaye Yeterliliği - Çalışma Sermayesi Yeterliliği - Firma Karlılığı Analizi Finansal Raporlar - Finans Yönetimimdeki Hatayı Bulun - Mali Tahlil Raporum - Hisse Değerliliği Tespiti - Kredibilite Raporum Risk Raporları - Mali Denetim Raporum Danışmanlık - Risk Yönetim, Kontrol ve Kurumsal Güvence - Hisse Satın Alma - İştirak - Hisse Devri - Hisse Satışı - Kara Liste(Kod) Yardımı Fon - Kredilendirme

6 KIYMETLİ EVRAK ANALİZLERİ GEÇMİŞ SORUNLU KAYDI Ticaret yaptığınız veya yapmak istediğiniz firma ve şahısların geçmiş ticari hayatlarında sorunlu evrak kaydının olup olmadığı, olduysa hangi tarihlerde, yaklaşık hangi meblalarda olduğunun araştırıldığı analizdir. - Bankalarda sorunlu çeki var mı? - Düzeltme hakkını kullanmış mı? - Vergi kimlik no kontrolü ve teyidi. - Ticaret ünvanı kontrolü ve teyidi. - Vergi dairesi kontrolü ve teyidi. - İş adresi kontrolü ve teyidi. - İşe başlama tarihi. - Ana faaliyet kodu ve adı. - Vergi matrahı araştırması. EVRAK SORGUSU Şahıs veya firmaların ticari hayatlarında değerli evrak, kıymetli evrak olarak bilinen ticarette paranın yerine kullanılan evraklarla ilgili yapılan araştırma ve analizdir. - İsim kontrol ve teyidi. - Sorunlu/Protestolu kaydı var mı? GEÇMİŞ KAYDI Elinizdeki evrağı sorgulayarak size bu evrağı veren firma ve şahısların geçmiş ticari hayatlarında evrak kaydının olup olmadığı, olduysa hangi tarihlerde, yaklaşık hangi meblalarda olduğunun araştırıldığı ve size firma hakkında geniş bir raporun sunulduğu analizdir. - Kopya/Çalıntı evrak kontrolü ve teyidi. - Mahkemelik çek bildirimi kontrolü ve teyidi. - Bankanın kaç yıllık müşterisi? - Bankanın kredili müşterisi mi? Kredi limiti ne civarda? - Başka banka üzerinde haciz, bloke var mı? - Ödemeleri düzenli mi? Benzer tutarda çek ödemesi var mı? - Sorunlu kaydı var ise, düzeltme hakkını kullanmış mı? - Son 2 yıla ait vergi ödeyip ödemediği araştırması. - Vergi dairesi kontrolü ve teyidi. - İş adresi kontrolü ve teyidi. - İşe başlama tarihi. - Ana faaliyet kodu ve adı.

7 FİRMA ANALİZLERİ TİCARET ODASI KAYDI Sorgulamak istediğiniz firmanın bir ticaret odasına kayıtlı olup, olmadığını görebilirsiniz. Ticaret Odası Sorgusu Yapabileceğiniz İller: - Adana - İstanbul - Gaziantep - Bursa - Mersin - Antalya - Samsun - Trabzon ORTAKLIK VE SERMAYE YAPISI Ticaret yaptığınız firmaların sadece vergi kimlik numaralarını girerek, bu detaylı analizi alabilirsiniz. - Firma ünvanı kontrol ve teyidi. - Vergi kimlik no kontrol ve teyidi. - Kuruluş tarihi. - Sermayesi. - İş adresi kontrol ve teyidi. - İş telefonu kontrol ve teyidi. - Faks numarası kontrol ve teyidi. - Şirket müdürü. - Şirket ortakları. - Diğer iştirakleri. - Grup firmaları. - Ana faaliyet kodu ve adı. TELEFON NUMARASI TESPİTİ Bilgisini istediğiniz firmanın ya da şahsın güncel telefon numarasına ulaşabilir, numaranın hangi firma ya da şahsa ait olduğunu görebilirsiniz. a) İsimden telefon sorgulama b) Firma unvanından telefon sorgulama c) Telefon numarasından isim sorgulama

8 FİRMA ANALİZLERİ MÜKELLEF BORÇLARI Ticaret yaptığınız tacirin mükkelefiyetlerini yerine getirip, getiremediğini, ödemesi gereken borçları ödeyip, ödeyemediğini görebileceğiniz araştırma ve analizdir. SİGORTA BORÇLARI Müşteri firmalarınızın, sigorta kurumlarına olan borçlarının araştırıldığı rapordur. PİYASA ARAŞTIRMASI Hakkında bilgi istediğiniz firmanın sektörel çevrede odalar, lider firmalar ve sanayi bölgeleri başta olmak üzere tüm sektörde araştırılıp, sorulduğu ve edinilen bilgi ile duyumların bir rapor olarak sunulduğu araştırmadır. ADRES TESPİTİ Bilgisini istediğiniz firmanın ya da şahsın güncel adresini öğrenebilirsiniz.

9 YASAKLI ANALİZLERİ TİCARİ SAKINCALILAR Ticaret yaptığınız ya da yapmak istediğiniz firma, devlet nezdinde çeşitli sebeplerden ötürü bazı yasak ve kısıtlamalara maruz kalmış olabilir ve bundan sizin firmanız da zarar görebilir. Kendi firmanızın herhangi yasağı olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Yasaklılar için de danışmanlık hizmeti veriyoruz. Uzman Danışmanlarımız, sizler için kurtuluş formülleri üretiyor. İHALE YASAKLILARI Ticaret yaptığınız ya da yapmak istediğiniz firma, devlet nezdinde çeşitli sebeplerden ötürü "Kamu İhale Yasaklısı" durumuna düşmüş olabilir. Yasaklılar için de danışmanlık hizmeti veriyoruz. Uzman Danışmanlarımız, sizler için kurtuluş formülleri üretiyor.

10 MALİ TAHLİL RAPORLARI Bir firmanın belirli bir dönemde varlıkları ile bu varlıkların sağlandığı kaynakları gösteren tablolarlarda yer alan Aktif ve Pasif hesapları ve bu hesapların birbiri üzerindeki etkileri ile ortaya çıkabiecek finansman açığı ve bu açığın hangi kaynakla finanse edileceğine ilişkin gerekli kaynakların belirlenmesi ve saptanmasıdır. Tüm bu saptamalar karşılaştırmalı ve aynı dönemi kapsayan en az üç yıllık bir tablonun incelenmesi ile analiz edilir. Hazır Değerler Ticari Alacaklar Stoklar Diğer Dönen Varlıklar Maddi Duran Varlıklar Maddi Olmayan Duran Varlıklar Mali Borçlar Ticari Borçlar Diğer Borçlar Alınan Avanslar Ödenecek Vergi ve Diğer Yükümlülükler Borç ve Gider Karşılıkları Ödenmiş Sermaye Kar Yedekleri Geçmiş Yıl Karları Geçmiş Yıllar Zararları Dönem Net Karı(Zararı) Brüt Satışlar Satış İndirimleri Net Satışlar Satışların Maliyeti Faaliyet Giderleri Finansman Giderleri Yukarıda listelenmiş tüm veri ve bilgiler, karşılaştırmalı olarak analiz edildiği gibi, Mali Tahlil Uzmanınca da, herkesin anlayabileceği bir dilde, yorumlanır ve raporlanır. Raporları ister, kolay anlaşılır bir dil ile, ister bankaların kullandığı düzende, istenirse de tüm devlet kurumlarında kabul görecek formatta hazırlanılır. Bir insanın MR'nı çekmek doktor için ne ise, bir firmanın MR'ı da Mali Tahlil Raporudur. Günümüzde bu raporlar ve bilgiler gerek yerel, gerek uluslar arası kurumlarca

11 MALİ TAHLİL RAPORLARI Mali Tahlil Raporunu bir bütün olarak alabileceğiniz gibi, ayrı ayrı ihtiyacınıza yönelik de rapor isteyebilirsiniz. AKTİF VE PASİF HESAP RAPORLARI Borçlanma Seviyesi Analizi Dönen Varlık Analizi Sabit Kıymet Durum Analizi TÜM DURUM RAPORLARI Öz Sermaye Yeterliliği Çalışma Sermayesi Yeterliliği Firma Karlılığı Analizi Tüm Mali Tahlil Raporlarında aşağıdaki teyit ve kontroller yapılır; - Bilançonun doğruluğu. - Firma ünvanı kontrol ve teyidi. - Vergi kimlik no kontrol ve teyidi. - Kuruluş tarihi. - Sermayesi. - İş adresi kontrol ve teyidi. - İş telefonu kontrol ve teyidi. - Faks numarası kontrol ve teyidi. - Şirket müdürü. - Şirket ortakları. - Diğer iştirakleri. - Grup firmaları. - Ana faaliyet kodu ve adı. Mali Tahlil Raporunuzu eğer isterseniz, "Yeminli Mali Müşavir Damga ve Kaşesi" ile alabilir ve devlet kurumlarında geçerliliği olan bir rapor haline getirebilirsiniz. Mali Tahlil Raporunuzu eğer isterseniz, "Grafik Anlatımlı" olarak alabilirsiniz.

12 FİNANSAL RAPORLARI FİNANSAL MORALİTE RAPORU Bir firmanın mali hareketlerinin araştırıldığı ve edinilen bilgilerin raporlandığı finansal bir rapordur. Hangi bankalar ile çekli çalışıyor? Kullandığı Ticari Krediler neler? Bankalar nezdindeki Limit ve Borç Durumu nedir? Kullandığı kredilerinde Gecikme ve Takip Durumu söz konusumu? Leasing kullanımı yapılmış mı? Faktoring yapılmış mı? BANKA ARAŞTIRMASI Bir firmanın çalıştığı banka ile olan ilişkisinin masaya yatırıldığı, sadece tek bir banka için yapılan çalışmadır. Bu çalışma esnasında aşağıdaki bilgiler araştırılmakta ve raporlanmaktadır. - Banka kontrol ve teyidi. - Şube kontrol ve teyidi. - Hesap kontrol ve teyidi. - Hesap açılış yılı. - Kredi kontrolü. - Teminat mektubu kontrolü. - Kredi limit kontrolü. - Cari hesap kontrolü. - Cari hesap limit kontrolü. - Vadeli mevduat hesap teyidi. - Pos cihazı kontrolü. - Çekli çalışma durumu. - Çek ödemeleri teyidi. - Çek ödemeleri aralığı ve tutarlılığı. - Haciz kontrolü. - Bloke kontrolü. - Banka ile yaşanabilecek diğer sorunların kontrolü ve araştırılması.

13 HUKUKSAL ARAŞTIRMA Bir ticaret veya ortaklık içerisine gireceğiniz kişilerin, mal verdiğiniz veya aldığınız bir firmanın hatta yanınızda çalışan personelin daha önce hukuki problem yaşadığını bilmek ve ona göre önlem almak ve hatta daha önce bir problem yaşamadığını bilerek çalışmanın vereceği rahatlık için üstün bir gayret ve performans ile hazırladığımız geniş bir araştırma raporudur. Şahıs ve ya firmaların sadece haklarında açılmış davalar değil, onların açtığı davaları da araştırırız. İnsanların kişisel haklarına gasp etmeden yaptığımız bu araştırmalar sadece size dava ve görüldüğü mahkeme hakkında bilgi verir. Davaların içerikleri tarafımızca araştırılmaz. Davaların içeriklerini öğrenmek için Adalet Bakanlığına avukatlar aracılığı ile başvurabilirsiniz.

14 KIYMET ARAŞTIRMASI ARAÇ ARAŞTIRMASI Bir firmanın veya ortaklarının üstüne kayıtlı araçların ve bu araçların sorunlarının araştırıldığı rapordur. Sistemimiz de üç farklı araç sorgusu yapılabilir; 1.Plaka ile Araç Sorgusu 2.TC Kimlik Numarası ile Araç Sorgusu 3.Vergi Kimlik Numarası ile Araç Sorgusu - Plaka kontrol ve teyidi. - VKN ve TC Kimlik No kontrol ve teyidi. - Sahibi Olduğu Araçlar 1. Marka 2. Model 3. Sahiplik Belge Tarihi 4. Tescil Birimi 5. Renk 6. Cinsi - Araçlarda Haciz Olup Olmadığı - Araçlarda Rehin Olup Olmadığı - Araçlarda Yakalama Olup Olmadığı - Çalıntı Olup Olmadığı - Hak Mahrumiyeti Olup Olmadığı VARLIK ARAŞTIRMASI Bir firmaya ait teminat olarak kabul edilebilecek veya nakte dönüştürülebilecek kıymetli varlıklarının araştırılması ve raporlanmasıdır. Taşınmaz, arsa veya gayrimenkullar hakkında cins ve kayıtlı olduğu il hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenlerin ilgili il de ki Tapu Sicil Müdürlüklerine taraflar ile birlikte müracat etmeleri gerekmektedir. Kayıtlı tapuların içeriğine dair bilgi tarafımızca araştırılmaz ve paylaşılmaz.

15 DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ Mikro Risk Finansal Analiz ve Danışmanlık Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimizin mağduriyetlerini azaltmak adına yaptığımız analiz ve bilgi edinme raporlarının yanı sıra, bizzat sahaya inerek yine siz tacirlerin, siz ticaret adamlarının yanında yer alıyoruz. FİNANS YÖNETİMİMDE Kİ HATAYI BULUN Son 3 yıl bilançolarınızı, son dönem mizanlarınızı inceleme altına alıyoruz. - Firma karlılığınızı azaltan etkileri tespit ediyoruz. - Tasarruflarınızı arttıracak çözümler üretiyoruz. - Firma karlılığınızı arttıracak mali yollar gösteriyoruz. HİSSE DEĞERLİLİĞİ TESPİTİ Bir firmayı mali inceleme altına alarak, gerçek hisse değer tespitini yapıyor ve firmanın gerçek değerini ortaya çıkartıyoruz. İştiraklerinizde ve Ortaklıklarınızda yolunuza ışık tutuyoruz KREDİBİLİTE RAPORU Firmanızın bilançolarını inceleme altına alıyor ve kredibilite durumunuzu raporluyoruz. - Bilançonuzda kredi almanıza engel olacak bir hata var mı? - Banka ile olan çalışmanızda kredi almanıza engel olacak bir hata var mı? - Finans yönetiminizde banka ile kredi durumunuzu olumsuz etkileyecek bir engel var mı? - Firmanızın kredibilite kapasitesi nedir? - Firmanızın kredibilitesini nasıl arttırırız? - Firmanızın kredi ödeme gücü nedir?

16 DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ KARA LİSTE (KOD) YARDIMI Vergi dairelerinin vergi kayıp kaçağını ve haksız vergi iadesi kazancını önlemek için başlattığı kod uygulaması genişletilmiş hali ile kaçakçılık ve naylon fatura suçlarınıda kapsamaktadır. Halk arasında "Karaliste" olarak bilinen bu kod uygulamasına takılanlar ve yasaklananlar ile fatura alış-verişi yapan tüm firmalar koda girmekte ve ticaretleri dondurulmaktadır. Bu uygulama neticesinde, ticaret içerisine girdiği firmayı araştırmadan, hakkında istihbarat edinmeden iş yapmış ve sonucunda "Mağdur" olmuş firmalara, koddan çıkabilmeleri için danışmanlık hizmetini, işin uzmanı kadromuz ile vermekteyiz. Bir defa daha tekrar etmemiz gerekirse, kodlarda listelenmiş suçların hiç birini işlememiş, sadece bu suçları işleyen firmalar ile bir fatura alışverişi olduğu için koda girmiş firmalara yardım etmekteyiz. Danışmanlık hizmetini verdiğimiz kod listesi aşağıdaki gibidir; 1) Kod 1 2) Kod 2 3) Kod 3 4) Kod 4 5) Kod 5 6) Kod 5/1 7) Kod 5/2 8) Kod 5/3 9) Kod 5/4 10) Kod 6 11) Kod 7 12) Kod 8 13) Kod ) Kod 9-2 Henüz bir mağduriyet yaşamamış işletmeler için bu gibi zor durumlara düşmemek için alınabilecek önlemler ve yöntemler ile ilgili de danışmanlık hizmetimiz mevcuttur.

17 FON HİZMETLERİMİZ KREDİLENDİRME Sadece ticari işletmelerin profösyenel bir hizmet alması, varsa mağduriyetlerinin ortadan kalkması, ticarei hayatlarının sekteye uğramaması ve riskin azaltılması için verdiğimiz bir hizmettir. - Bilançonuzdaki bir hata, finans yönetiminindeki yanlış kararlar veya bankalar ile çalışırken yaptığınız hatalar yüzünden bankalara gittiğiniz zaman şirketiniz için kredi alamıyor olabilirsiniz. Biz bu durumu düzeltiriz. - Banka içi bürokrasi ve prosedürler ile sizin adınıza ilgileniriz. - Bekleme sürenizi hızlandırırız. - Çıkmayacak bir krediye değil, kredibilitenize göre muhtemel çıkacak krediye çabalarız. - Teminata ihtiyaç varsa, birlikte karar verir. Sizin için risksiz olanın üstüne gideriz. - Krediniz için uygun bankayı ve uygun faiz oranlarını araştırırız. Siz ticari işletmenizin geleceğini ve yatırımlarını düşünürken, biz sizin kredi için olan işlerinizi hallederiz. Üye olmadan ve ücretsiz olarak internet sitemizden, ihtiyaç duyduğunuz krediye başvurabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçerler. Gerekli evraklar; 1.Vergi Levhası 2.Son iki yıl sonu itibari ile bilanço ve gelir tabloları ve ilgili mizanlar. 3.Son yıl 3.dönem kurumlar vergisi beyannamesi 4.Şirket sahibi olduğunu gösteren imza sirküleri.

18 NEDEN BİZ? BANKALARDAN FARKIMIZ Bankanın Müşteri Temsilcisinin iki dudağı arasında sözel olarak aldığınız bir bilgi yerine, Mikro Risk üzerinden yazılı ve düzgün bir rapor alırsınız. Bu raporlar sisteminizde arşivlenirler. Geriye dönük her zaman bakabilirsiniz. Kimse kendi müşterisini kötülemek istemez. Banka bile olsa. İnsan ve banka ilişkileriniz sayesinde alabildiğiniz bu bilginin bir sınırı vardır. Müşteri Temsilcisinin ve bankanın en iyi müşterilerinden biri olabilirsiniz ama sizin için ayrılacak zaman, her zaman kısıtlıdır. Mikro Risk de aldığınız hizmet sonsuzdur. Günde yüzlerce sorgu girebilirsiniz. Malınızı kamyona yüklemeden önce, bilgi alabilmeniz lazım ki, bir mağduriyet yaşamayın. Siz müşterinize bir bardak çay ikram ederken, ekran üzerinden şahıs veya firmanın ticari geçmişini görüntüleyebileceksiniz. Banka gibi sizi ve ticaretinizi bekletmiyoruz. Bir bankanın kendi müşterisi hakkında bilgi alabilirsiniz. Ama o bankadan başka bankaların müşterileri hakkında bilgi, en azından doğru ve hızlı bilgi alamazsınız. Ülkemizde 51 banka mevcuttur, Mikro Risk ile çalışırsanız, tüm bankalar ile çalışmanız varmış ve müşteri ilişkileriniz kuvvetliymiş gibi bilgi alırsınız. Kredi karşılığında bankaya verdiğiniz çekin istihbaratı detaylı yapılır. Fakat siz bu istihbaratı aldığınızda, ticaretinizi çoktan gerçekleştirmiş ve malınızı vermiş olacaksınız. Ticaretiniz bitip gerçekleştikten sonra alacağınız istihbaratın değeri olmayacağı gibi, geriye dönüşü olmayan bir yola da girmiş olabilirsiniz. Bankada ki müşteri temsilcileri siz bir istihbarat edinmek istediğiniz zaman, merkez bankası ekranını kullanırlar. Merkez bankası prosedürleri nedeni ile yazılmış çekleri ekrana 15 gün geç girer. Bizden alacağınız istihbarat ise anlık bir çalışma olacağı için bu geçikme bizde yaşanmaz. En güncel bilgiyi alırsınız. Bankalar hiç bir bilgiyi resmi olarak vermedikleri gibi size telkinde bulunarak ticaretinizi yanıltabilirler. Biz ise şahıs veya firmanın sadece ticari geçmişi hakkında bilgi veririz, herhangi telkinde bulunmayız.

19 NEDEN BİZ? ÜRÜN AVANTAJLARIMIZ Excel dosyasına girdiğiniz yüzlerce veriyi, tek tuşla dosyayı programın içerisinde yükleyerek toplu şekilde sorgu yapabilirsiniz. Her sorgunun Minimum, Maksimum ve Ortalama cevaplanma süresi vardır. 1 Sorgu da girseniz, 10 sorgu da girseniz aynı sürede cevap alırsınız. Özellikle vadesi uzun alacaklarınızda, evrağın sorgusunu periyodik aralıklarla, tekrar ettirebilirsiniz. Sistem sizin için elinizdeki evrağı sizin belirlediğiniz gün aralıkları ile raporlar. Yaptığınız her sorgu, panelinizde arşivlenir. Dilediğiniz zaman geriye dönük raporları tekrar görüntüleyebilirsiniz. Ara yüz programımız tamamen Türkçe ve anlaşılır bir dil ile hazırlanmıştır. Kullanımı kolaydır. Arayüz programımız web tabanlıdır. Internet erişimi olan her yerden sorgu yapabilir, geçmiş sorgularınızı görüntüleyebilirsiniz. Yurt dışında bile olsanız... Ara yüz programımızı birden fazla kullanıcı ile kullanabilirsiniz. Şubeleriniz, grup firmalarınız ve diğer departmanlarınız ya da saha elemanınız tek üyelik ile tüm ürünlerimizden yararlanabilir. 43 farklı ürün ve hizmetimizin 33 adetini, kimseye alo demeden, mail atmadan, faks çekmeden, kendiniz sorgusunu gerçekleştirebilirsiniz. Her kullanıcımız için bir müşteri temsilcisi vardır. Müşteri temsilcinizin kim olduğunu ve ona ulaşabileceğiniz direk numaraları ürün panelinden görebilirsiniz. Ürün paneli içerisinde "Acil Yardım" bölümü vardır. Mesai saatleri içerisinde bu bölümden yapacağınız acil çağrılara anında geri dönüş alırsınız.

20 NEDEN BİZ? Ticari risklerinizi en aza indirmenin yolu, sadece bir tc kimlik numarası veya vergi kimlik numarası ile bilgi edinebilmekten başlar. Faydalı bilgi edinmek için, doğru bilgiyi istemek önemlidir. Riskinize en uygun raporları tercih edin. Karşılaştırmalı raporlar isteyerek risklerinizi minimuma indirebilirsiniz. Vadesi uzun olan evrakları sadece alırken araştırmak, ticari risklerinizi azaltmaz. Periyodik aralıklarla istihbarat yapmak daha doğrudur. Ticari istihbarat ve analiz raporlanmasını işletmenize entegre ederseniz ticari riskleriniz çok azalır. Yanınızda çalışan personelden, mal aldığınız tedarikçiye, birlikte çalıştığınız lojistikçiye kadar tüm ticari faaliyetleriniz içerisinde yer alan şahıs ve firmaları sorgularsanız işletmenizin ömrü uzar. vb' + vc' = vb = 1/2u(1+e) vb' - vc' = -evb = -1/2u(1+e) vb' = 1/4u(1-e^2) vc' = 1/4u(1+e^2) Ra + 40a + 40 x 2a = 0

Asansör firmaları için özel olarak geliştirilen takip yazılımı: Asansör Otomasyon tanıtım sunumu ve kullanım açıklamaları. / 25

Asansör firmaları için özel olarak geliştirilen takip yazılımı: Asansör Otomasyon tanıtım sunumu ve kullanım açıklamaları. / 25 Asansör firmaları için özel olarak geliştirilen takip yazılımı: Asansör Otomasyon tanıtım sunumu ve kullanım açıklamaları. 2 Bakım yerleri Android uygulama Ödemeler Raporlama Arızalar Faturalar Aylık bakım

Detaylı

Kuveyt Türk Internet Şubesinde Hesap Açma işlemi yapmak

Kuveyt Türk Internet Şubesinde Hesap Açma işlemi yapmak Kuveyt Türk Internet Şubesinde Hesap Açma işlemi yapmak Hesaplar menüsünde Hesap Açma alt başlığının altında bulunan Cari/Kıymetli Maden Hesabı Açma, Tasarruf Hesabı Açma veya Katılma Hesabı Açma seçeneklerinden

Detaylı

Reel Sektörde Alacak Riskinin Yönetimi

Reel Sektörde Alacak Riskinin Yönetimi Reel Sektörde Alacak Riskinin Yönetimi Kredi Bürosu Kredi Büroları, kredi kuruluşlarını bireysel ve ticari müşteriler hakkında bilgilendirirken aynı zamanda müşterilerin krediye erişimini de arttırır.

Detaylı

ayrı ayrı veya birlikte yapılabilir.

ayrı ayrı veya birlikte yapılabilir. e-dönüşüm Ürünlerimiz IDECON e-mutabakat IDECON e-beyanname IDECON e-bankacılık IDECON e-irsaliye IDECON e-fatura IDECON e-defter IDECON e-arşiv IDECON e-mutabakat, B Formu ve Cari hesap mutabakatlarını

Detaylı

GUSTOLOJİ ÖN MUHASEBE PROGRAMI

GUSTOLOJİ ÖN MUHASEBE PROGRAMI GUSTOLOJİ ÖN MUHASEBE PROGRAMI STOK CARİ BANKA KASA FATURA ÇEK/SENET PERSONEL TOPLU SMS RAPORLAR DÖVİZ KUR HESABI GUSTOLOJİ ÖN MUHASEBE PROGRAMI GENEL ÖZELLİKLERİ Muhasebe Programı istediğiniz para biriminden

Detaylı

: Bu rapor 01 Ocak Aralık 2012 çalışma dönemini kapsamaktadır.

: Bu rapor 01 Ocak Aralık 2012 çalışma dönemini kapsamaktadır. Sayfa No: 1 Raporun Dönemi Ticaret Ünvanı : Bu rapor 01 Ocak 2012 31 Aralık 2012 çalışma dönemini kapsamaktadır. : Prim Menkul Değerler A.Ş. Ticaret Sicil No : 247130 Merkez Adresi : Levent Caddesi No.3

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 ŞEHİTKERİM VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2012 Onay Zamanı : 16.04.2013-19:01:26 Vergi Kimlik Numarası 8250003458 Ticaret Sicil İrtibat Tel Soyadı (Unvanı)

Detaylı

Aracı Kuruluşlarda Mesleki Eğitim ve Kariyer İmkanları. 18 Şubat 2012

Aracı Kuruluşlarda Mesleki Eğitim ve Kariyer İmkanları. 18 Şubat 2012 Aracı Kuruluşlarda Mesleki Eğitim ve Kariyer İmkanları 18 Şubat 2012 İlkay ARIKAN Kısaca TSPAKB Nisan 2001 de faaliyete geçmiş, özdüzenleyici bir meslek kuruluşudur. Temel Amaçları Sermaye piyasasının

Detaylı

EK/1 Portföy Yönetim Şirketi Kurucularına/Pay Devralacaklara İlişkin Beyanname (Tüzel Kişiler İçin ) Tüzel Kişinin

EK/1 Portföy Yönetim Şirketi Kurucularına/Pay Devralacaklara İlişkin Beyanname (Tüzel Kişiler İçin ) Tüzel Kişinin EK/ Portföy Yönetim Şirketi Kurucularına/Pay Devralacaklara İlişkin Beyanname (Tüzel Kişiler İçin ) Tüzel Kişinin Unvanı : Vergi Dairesi ve Numarası: Ticaret Merkezi ve Sicil Numarası: Kuruluş Tarihi:

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 19 MAYIS VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2010 Onay Zamanı : 13.04.2011-13:08:53 Vergi Kimlik Numarası 1050027525 E-Posta Adresi sengul-oner@hotmail.com

Detaylı

Demsilver Muhasebe Programı

Demsilver Muhasebe Programı Demsilver Muhasebe Programı Demsilver Muhasebe Programı; Stok,Cari,Fatura, İrsaliye, Kasa, Banka, Çek, Senet ve Raporlama Mödüllerinden Oluşur. CARİ Muhasebe Programında Sınırsız cari kart açabilirsiniz

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 DÖRTYOL VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2012 Onay Zamanı : 27.04.2013-11:45:54 0900259577 a.cin80@hotmail.com Ticaret Sicil No 3642 505 6727200 Soyadı

Detaylı

Global Menkul Değerler. Yeni Sanal Şube Kullanım Kılavuzu

Global Menkul Değerler. Yeni Sanal Şube Kullanım Kılavuzu Global Menkul Değerler Yeni Sanal Şube Kullanım Kılavuzu İÇERİK 1. Yeni Sanal Şube Hakkında... 4 2. Ekranlar... 4 2.1. Ana sayfa... 4 2.1.1. Varlıklarım... 5 2.1.2. Favoriler... 6 2.1.3. BIST 100-Artanlar-Azalanlar...

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 ÜNYE VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2014 Onay Zamanı : 19.05.2015-11:02:04 Düzeltme Nedeni : GECİCİ VERGİNİN MAHSUBU Vergi Kimlik Numarası 6230301725

Detaylı

w w w. e - t o p l u s m s. c o m

w w w. e - t o p l u s m s. c o m TANITIM KİTİ w w w. e - t o p l u s m s. c o m İÇİNDEKİLER Sayfa Başlığı Sayfa Numarası Ana Sayfa 2 Ana Sayfa» Numara Sepeti 3 Rehber» Kayıtlı Gruplar 4 Rehber» Kayıtlı Gruplar 5 Rehber» Excel İle Numara

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 ANADOLU KURUMLAR VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2007 Onay Zamanı : 10.04.2008-11:04:00 Vergi Kimlik Numarası 3850003845 E-Posta Adresi Ticaret Sicil No

Detaylı

31 Mart Aralık 2011 Pay oranı Pay tutarı Pay oranı Pay tutarı

31 Mart Aralık 2011 Pay oranı Pay tutarı Pay oranı Pay tutarı Konsolide finansal tablolara ilişkin açıklayıcı dipnotlar 1. Grubun organizasyonu ve faaliyet konusu Genel Alkhair Capital Menkul Değerler Anonim Şirketi (Şirket), 5 Aralık 1996 tarihinde İstanbul da kurulmuştur.

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 ANADOLU KURUMLAR VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2008 Onay Zamanı : 25.04.2009-12:05:10 Vergi Kimlik Numarası 3850003845 Ticaret Sicil No 216 6223978 Soyadı

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 DIŞKAPI VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2012 Onay Zamanı : 29.04.2013-16:39:54 Vergi Kimlik Numarası 6130008594 E-Posta Adresi Ticaret Sicil No İrtibat

Detaylı

Sigorta Programı. Policede Müşteri bilgilerini detaylı olarak girebilirsiniz. her bir müşteriyi cari kart olarak algılar ve cari işlem yapabilirsiniz.

Sigorta Programı. Policede Müşteri bilgilerini detaylı olarak girebilirsiniz. her bir müşteriyi cari kart olarak algılar ve cari işlem yapabilirsiniz. Sigorta Programı Winpol Police, Cari,Kasa,Banka, Çek,Senet,Ödeme Planı,Fatura, Stok, Sms, İnsan Kaynakları, Kur Takibi, Personel, Uyarı Modüllerinden Oluşur. Police Modülü, Cari Mödül, Kasa Modülü, Banka

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 TUZLA VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2011 Onay Zamanı : 24.04.2014-18:23:47 Vergi Kimlik Numarası 0080096849 Ticaret Sicil No Soyadı (Unvanı) ADMARİN

Detaylı

EL KİTABI

EL KİTABI www.bptasitmatikonline.com EL KİTABI İÇİNDEKİLER 1. SİSTEME GİRİŞ... 3 2. MÜŞTERİ BİLGİLERİ... 4 3. FİLO BİLGİLERİ... 5 4. DEPARTMAN BİLGİLERİ... 6 4.1. Departman Ekleme/Güncelleme... 6 4.2. Departmanlara

Detaylı

ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA ANONİM ŞİRKETİ

ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA ANONİM ŞİRKETİ ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA ANONİM ŞİRKETİ 31Aralık 2013 Tarihinde Sona Eren Hesap Dönemine Ait 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu na Göre Yönetim Kurulu Tarafından Hazırlanan Bağlı Şirket Raporu 26 Şubat 2014

Detaylı

ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA ANONİM ŞİRKETİ

ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA ANONİM ŞİRKETİ ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA ANONİM ŞİRKETİ 31Aralık 2014 Tarihinde Sona Eren Hesap Dönemine Ait 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu na Göre Yönetim Kurulu Tarafından Hazırlanan Bağlı Şirket Raporu 27 Şubat 2015

Detaylı

KOBİ LEASING PAKETLERİ

KOBİ LEASING PAKETLERİ KOBİ LEASING PAKETLERİ LEASING NEDİR? Özellikle büyümekte olan şirketlerin, tüm sektörlerde her türlü sıfır veya 2. el makine, ekipman yatırımlarını gerçekleştirmesine yönelik olarak orta veya uzun vadeli

Detaylı

İtibar Riski Yönetiminde Alacak Riski Yönetiminin Önemi

İtibar Riski Yönetiminde Alacak Riski Yönetiminin Önemi İtibar Riski Yönetiminde Alacak Riski Yönetiminin Önemi Ortaklarımız Üye Gelişimi 210 180 Risk Merkezi kuruluşu 187 150 150 135 120 90 99 102 77 60 30 23 22 24 26 28 29 35 38 0 2001 2002 2003 2004 2005

Detaylı

WOLVOX Hızlı Satış. AKINSOFT WOLVOX 7 Hızlı Satış Yardım Dosyası

WOLVOX Hızlı Satış. AKINSOFT WOLVOX 7 Hızlı Satış Yardım Dosyası AKINSOFT WOLVOX 7 Hızlı Satış Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Oluşturma Tarihi : 01.03.2011 Düzenleme Tarihi : 01.03.2011 Sayfa 1 Copyright 2011 1. İŞLEMLER 1.1. Satış Ekranı AKINSOFT Programı,

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 NURUOSMANİYE VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2011 Onay Zamanı : 26.04.2012-13:42:18 Vergi Kimlik Numarası 3880035186 Ticaret Sicil No İrtibat Tel No Soyadı

Detaylı

04.10.2010. Agency-1 Golf Otomasyonu

04.10.2010. Agency-1 Golf Otomasyonu Agency-1 Golf Otomasyonu 5N 1K Ne? Neden? Ne zaman? Nerede? Kim? Ne? Agency-1 Golf Otomasyonu Golf Organizasyonu yapan işletmelerin sektörel ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş bir yazılımdır. Bilinen

Detaylı

Bütün beyanlarınızı görebilir, yazıcıdan makbuz ve örnek çıktılarını alabilirsiniz.

Bütün beyanlarınızı görebilir, yazıcıdan makbuz ve örnek çıktılarını alabilirsiniz. E- BELEDIYE NEDIR? Yüreğir Belediyesi "İnternet Belediyeciliği" uygulaması ile Tahakkuk, Tahsilat ve Borç bilgilerinizi öğrenebilir, kredi kartınız ile 256 bit güvenlik sistemi ile borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Detaylı

ŞİRKET DEĞERLENDİRME FORMU

ŞİRKET DEĞERLENDİRME FORMU TARİH : - - /- - /20- - ŞİRKET ÜNVANI VE İLETİŞİM BİLGİLERİ ŞİRKET DEĞERLENDİRME FORMU Şirket Ünvanı Eski Ünvanı Adres Telefon Faks E- mail Web sayfası : XYZ Ticaret Anonim Şirketi : ABC Perakendecilik

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 ERTUĞRULGAZİ VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2013 Onay Zamanı : 19.04.2014-12:13:22 Vergi Kimlik Numarası E-Posta Adresi 7850012115 bursalihavlu@bursalihavlu.com

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 SARIGAZİ VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2009 Onay Zamanı : 18.04.2010-17:52:44 Vergi Kimlik Numarası 3850003845 Ticaret Sicil No İrtibat Tel No Soyadı

Detaylı

Özsermaye Değişim Tablosu

Özsermaye Değişim Tablosu Özsermaye Değişim Tablosu Finansal Tablo Türü Raporlama Birimi Konsolide Olmayan TL Ref. Sermaye Sermaye Düzeltmesi Olumlu Farkları Hisse Senedi İhraç Primi kardan ayrılan Kısıtlanmış Yedekler Geçmiş Yıllar

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KOCAMUSTAFAPAŞA VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2012 Onay Zamanı : 29.04.2013-10:08:52 Vergi Kimlik Numarası 8370536813 Ticaret Sicil No Soyadı (Unvanı)

Detaylı

FATURA Fatura kayıtları sekmesinden Alış Faturası- Satış Faturası- Alış İade Faturası- Satış İade Faturası ve Hızlı Satış Faturasını girebilirsiniz.

FATURA Fatura kayıtları sekmesinden Alış Faturası- Satış Faturası- Alış İade Faturası- Satış İade Faturası ve Hızlı Satış Faturasını girebilirsiniz. FATURA Fatura kayıtları sekmesinden Alış Faturası- Satış Faturası- Alış İade Faturası- Satış İade Faturası ve Hızlı Satış Faturasını girebilirsiniz. Şimdi Fatura nın içindeki sekmeleri ve sekmelerin içindeki

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 OSTİM VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2012 Onay Zamanı : 19.04.2013-18:04:33 Vergi Kimlik Numarası 6480583095 Ticaret Sicil No İrtibat Tel No Soyadı (Unvanı)

Detaylı

Düşündüğünüz Yerdeyiz/ We are where you expect

Düşündüğünüz Yerdeyiz/ We are where you expect Düşündüğünüz Yerdeyiz/ We are where you expect Şirket Profili Şirketimiz, ciddi bir kurumsal yapı içerisinde, disiplin ve tecrübe ile çalışan kalifiye personellerden oluşmaktadır. Bu yapılanma içerisinde

Detaylı

KREDİLENDİRME AŞASINDA YAPILAN SWOT ANALİZİ ÖRNEĞİ VE AŞAMALARI

KREDİLENDİRME AŞASINDA YAPILAN SWOT ANALİZİ ÖRNEĞİ VE AŞAMALARI KREDİLENDİRME AŞASINDA YAPILAN SWOT ANALİZİ ÖRNEĞİ VE AŞAMALARI 1.)Öncelikle firmanın tanıtımı yapılır: Firmanın kuruluş tarihi, Firmanın adresi, Firmanın tanıtımı (faaliyet konusu dahil), Firmanın ortaklık

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 HOCAPAŞA VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2012 Onay Zamanı : 25.04.2013-11:10:05 4510016038 Ticaret Sicil 278031 İrtibat Tel 5286864 Soyadı (Unvanı) Adı

Detaylı

Faktoring Sektörü. Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Birliği. fkb.org.tr

Faktoring Sektörü. Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Birliği. fkb.org.tr Faktoring Sektörü Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Birliği fkb.org.tr Faktoring ile Ticarete Merhaba! Türkiye de 1980 li yıllarda bankaların sunduğu bir hizmet olarak başlayan faktoring

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 ERENKÖY VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2012 Onay Zamanı : 22.04.2013-18:49:50 Vergi Kimlik Numarası 7810285527 Ticaret Sicil No İrtibat Tel No Soyadı

Detaylı

İNTEGRAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. - BİLANÇO (Tüm Tutarlar, Türk Lirası olarak gösterilmiştir) İncelemeden Bağımsız Denetimden

İNTEGRAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. - BİLANÇO (Tüm Tutarlar, Türk Lirası olarak gösterilmiştir) İncelemeden Bağımsız Denetimden İNTEGRAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. - BİLANÇO İncelemeden Bağımsız Denetimden Geçmiş Cari Dönem Önceki Dönem Notlar 31.12.2011 VARLIKLAR Dönen Varlıklar 31.968.524 19.723.168 Nakit ve Nakit Benzerleri Not.6

Detaylı

İşletmenin Fonksiyonları. İşletmenin Fonksiyonları Finansman Fonksiyonu. Finansman Kavramı. Finansman Kavramı. Finansman İnsan Kaynakları.

İşletmenin Fonksiyonları. İşletmenin Fonksiyonları Finansman Fonksiyonu. Finansman Kavramı. Finansman Kavramı. Finansman İnsan Kaynakları. İşletmenin Fonksiyonları Finansman Fonksiyonu Yrd. Doç.. Dr. M. Volkan TÜRKERT Üretim İşletmenin Fonksiyonları Pazarlama Yönetim Lojistik Finansman İnsan Kaynakları Halkla İlişkiler Muhasebe Ar-Ge 1 2

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 SULTANBEYLİ VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2012 Onay Zamanı : 19.04.2013-15:49:01 Vergi Kimlik Numarası 3850003845 E-Posta Adresi Ticaret Sicil No İrtibat

Detaylı

YURTİÇİ KREDİ SİGORTALARI BAŞVURU FORMU

YURTİÇİ KREDİ SİGORTALARI BAŞVURU FORMU Şirket Adı: YURTİÇİ KREDİ SİGORTALARI BAŞVURU FORMU Lütfen tüm bölümleri eksiksiz olarak doldurunuz, gerekirse sayfa ilave ediniz. Lütfen tüm sorulara cevap veriniz. 1)MÜŞTERİ BİLGİLERİ Ticaret Siciline

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 HOCAPAŞA VD DÖNEM TİPİ Yıl 2014 VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ Yıllık Onay Zamanı : 11.04.2015-12:27:28 Vergi Kimlik Numarası 7420052004 Ticaret Sicil No 926424 İrtibat Tel No

Detaylı

KREDİ TALEPLERİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ

KREDİ TALEPLERİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ KREDİ TALEPLERİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ 26.09.2017 YARARLANILAN KAYNAKLAR - KREDİ TALEPLERİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ Dr. Öztin AKGÜÇ (ARAYIŞ BASIM) - MALİ TABLOLAR ANALİZİ Dr. Öztin AKGÜÇ (ARAYIŞ BASIM) - İŞLETME

Detaylı

E - YENİLİKLER BÜLTENİ

E - YENİLİKLER BÜLTENİ Genel Muhasebe Uygulamasında, Damga Pulu Defterinde Defter Basılacak Tür Kodu bilgisinin de yazılması sağlanmıştır. (Proje No: 236084) Damga Pulu Defteri Uygulaması kullanan firmalar için; Damga Pulu Defterinin

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 URAY VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2011 Onay Zamanı : 28.04.2012-09:21:21 Vergi Kimlik Numarası 0860460178 Ticaret Sicil No İrtibat Tel No Soyadı (Unvanı)

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KADIKÖY VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2011 Onay Zamanı : 27.04.2012-10:09:39 Vergi Kimlik Numarası 3470341572 E-Posta Adresi Ticaret Sicil No 571785

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KAĞITHANE VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2013 Onay Zamanı : 29.04.2014-16:23:41 Vergi Kimlik Numarası 4620279443 Ticaret Sicil No 522224 İrtibat Tel

Detaylı

1) SPK Temel Düzey Lisanslama Sınavlarına Kimler Girebilir.? Lise Mezunu, 2 yıllık Yüksekokul mezunu, 4 yıllık Fakülte mezunları girebilir.

1) SPK Temel Düzey Lisanslama Sınavlarına Kimler Girebilir.? Lise Mezunu, 2 yıllık Yüksekokul mezunu, 4 yıllık Fakülte mezunları girebilir. 1) SPK Temel Düzey Lisanslama Sınavlarına Kimler Girebilir.? Lise Mezunu, 2 yıllık Yüksekokul mezunu, 4 yıllık Fakülte mezunları girebilir. 2) SPK Temel Düzey Lisansını Alanlar Ne İş Yaparlar.? A- Lise,

Detaylı

İHRACAT KREDİ SİGORTALARI BAŞVURU FORMU

İHRACAT KREDİ SİGORTALARI BAŞVURU FORMU İHRACAT KREDİ SİGORTALARI BAŞVURU FORMU ÖNEMLİ UYARI : İhracat alacak sigortalarında ağırlıklı olarak hangi para birimi ile satış yapıyorsanız formdaki tüm bilgileri o para birimi cinsinden ve tüm sorulara

Detaylı

NEDEN İPRAGAZ ELEKTRİK?

NEDEN İPRAGAZ ELEKTRİK? NEDEN İPRAGAZ ELEKTRİK? İPRAGAZ ELEKTRİK ÇÜNKÜ... Bağımsız bir enerji şirketi seçerken en önemli unsur güvendir. İpragaz Elektrik, 50 yılı aşkın süredir Türkiye ye hizmet veren İpragaz ın gücü ve güvencesindedir.

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 OSTİM VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2011 Onay Zamanı : 12.04.2012-15:30:26 6480583095 Ticaret Sicil No Soyadı (Unvanı) OSTİM FİNANS VE İŞMERKEZİ İNŞA

Detaylı

Site Sakini Kullanım Klavuzu

Site Sakini Kullanım Klavuzu Site Sakini Kullanım Klavuzu rev05062014 1 2014 Apsiyon A.Ş. İÇİNDEKİLER 1.0 Genel Özellikler... 3 1.1 Web Sitesine Giriş... 4 1.1.1 Davetiye Maili... 4 1.1.2 Site Erişim Kodu... 5 1.2 Forum... 6 1.3 Anketler...

Detaylı

FFK FON FİNANSAL KİRALAMA A.Ş.

FFK FON FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. FFK FON FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. 01.01.2015 31.03.2015 Dönemi Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER I-ŞİRKET TANITIMI II- AR-GE ÇALIŞMALARI III- ŞİRKET FAALİYETLERİ VE FAALİYETLERE İLİŞKİN ÖNEMLİ GELİŞMELER IV-ÖZET

Detaylı

MİKROGEN. Genel Muhasebe Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKROGEN. Genel Muhasebe Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKROGEN Genel Muhasebe Paketi 1 MİKROGEN GENEL MUHASEBE PAKETİ Hesap planı ve kartları; Bu alandan; tekdüzen hesap planı kullanılarak, bu plan üzerinden kullanıcılar, muavin ve tali hesaplarını istedikleri

Detaylı

MÜFLİS ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. NİN İFLASI NEDENİYLE SIKÇA SORULABİLECEK SORULAR

MÜFLİS ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. NİN İFLASI NEDENİYLE SIKÇA SORULABİLECEK SORULAR MÜFLİS ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. NİN İFLASI NEDENİYLE SIKÇA SORULABİLECEK SORULAR 1.Alacak kaydı taleplerimi nereye ve nasıl yapabilirim? İstanbul 1. İflas Müdürlüğünün 2017/14 İflas sayılı dosyasına doğrudan

Detaylı

ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA ANONİM ŞİRKETİ

ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA ANONİM ŞİRKETİ ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA ANONİM ŞİRKETİ 31Aralık 2016 Tarihinde Sona Eren Hesap Dönemine Ait 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu na Göre Yönetim Kurulu Tarafından Hazırlanan Bağlı Şirket Raporu 07 Mart 2017

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 ÜNYE VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2014 Onay Zamanı : 28.04.2015-13:23:11 Vergi Kimlik Numarası 7720660790 Ticaret Sicil No 4812 İrtibat Tel No 452

Detaylı

NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş TARİHİ İTİBARİYLE BİLANÇO (TL)

NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş TARİHİ İTİBARİYLE BİLANÇO (TL) NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 31.12.2011TARİHİ İTİBARİYLE BİLANÇO (TL) Dipnot Referansları Cari Dönem Önceki Dönem Finansal Tablo Türü Dönem 31/12/2011 31/12/2010 Raporlama Birimi TL TL V A

Detaylı

AKINSOFT ProKuaför. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.01 Tarih : 29.12.2010. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT

AKINSOFT ProKuaför. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.01 Tarih : 29.12.2010. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.01.01 Tarih : 29.12.2010 Sayfa-1 1- ÇALIŞMA ŞEKLİ HAKKINDA KISA BİLGİ Müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve kurumsallaşmak isteyen tüm kuaförlere hitap eden programı

Detaylı

En Büyük Hobinizi Teknolojiye Taşıyoruz! Online Halı Saha Rezervasyon Sistemi

En Büyük Hobinizi Teknolojiye Taşıyoruz! Online Halı Saha Rezervasyon Sistemi En Büyük Hobinizi Teknolojiye Taşıyoruz! Online Halı Saha Rezervasyon Sistemi Kullanım Kılavuzu Sistem 2 Bölümden oluşmaktadır. 1. Müşteri Randevu Talep Sayfası 2. İşletmeci Kontrol Paneli ve Cari İşlem

Detaylı

TÜRKİYE KALKINMA BANKASI A.Ş. ENERJİ VE ENERJİ ETKİNLİĞİ YATIRIMLARINA SAĞLANAN KREDİLER

TÜRKİYE KALKINMA BANKASI A.Ş. ENERJİ VE ENERJİ ETKİNLİĞİ YATIRIMLARINA SAĞLANAN KREDİLER TÜRKİYE KALKINMA BANKASI A.Ş. ENERJİ VE ENERJİ ETKİNLİĞİ YATIRIMLARINA SAĞLANAN KREDİLER BANKAMIZ HAKKINDA Türkiye Kalkınma Bankası (TKB), 1975 yılında DESİYAB (Devlet Sanayi ve İşçi Yatırım Bankası A.Ş.

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KOCAMUSTAFAPAŞA VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2011 Onay Zamanı : 21.04.2012-16:08:04 Vergi Kimlik Numarası 6430208499 Ticaret Sicil No İrtibat Tel No Soyadı

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 ERCİYES VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2015 Onay Zamanı : 23.04.2016-11:16:23 Vergi Kimlik Numarası 1660065575 berksoydoviz@hotmail.com Ticaret Sicil

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 SULTANBEYLİ VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2013 Onay Zamanı : 25.04.2014-12:53:31 Vergi Kimlik Numarası 3850003845 E-Posta Adresi Ticaret Sicil No İrtibat

Detaylı

KOLAY SİPARİŞ TAKİBİ v4

KOLAY SİPARİŞ TAKİBİ v4 KOLAY SİPARİŞ TAKİBİ v4 KISA TANITIM DOKÜMANI PROGRAMDA NELER VAR Bu doküman, Kolay Sipariş Takibi programının temel özelliklerini size kısaca tanıtmak ve programı kısa sürede kavramanızı sağlanmak için

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 NURUOSMANİYE VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2011 Onay Zamanı : 25.04.2012-11:15:53 4510016038 Ticaret Sicil No 278031 5286864 Soyadı (Unvanı) Adı (Unvanın

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 OSTİM VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2010 Onay Zamanı : 11.04.2011-09:54:16 Vergi Kimlik Numarası 6480082407 Ticaret Sicil No Soyadı (Unvanı) OSP OSTİM

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 OSTİM VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2010 Onay Zamanı : 07.04.2011-13:30:18 Vergi Kimlik Numarası 6340100843 Ticaret Sicil No Soyadı (Unvanı) ODF ORTADOĞU

Detaylı

Lega Tahsilat Odaklı Yasal Takip Sistemi

Lega Tahsilat Odaklı Yasal Takip Sistemi Lega Tahsilat Odaklı Yasal Takip Sistemi BİR TÜRK TELEKOM İŞTİRAKİ 36milyon+ abone $6 milyar+ gelir Türk Telekom, müşterilerine sabit telefon, mobil telefon, veri, internet ve yenilikçi yakınsama teknolojilerine

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 HOCAPAŞA VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2014 Onay Zamanı : 14.04.2015-15:22:32 Vergi Kimlik Numarası 3840071121 Ticaret Sicil No İrtibat Tel No Soyadı

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 OSTİM VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2016 Onay Zamanı : 28.04.2017-16:29:46 Vergi Kimlik Numarası 6480462806 Ticaret Sicil No 198079 İrtibat Tel No 312

Detaylı

1- Kurumlar Vergisi Beyannamesi ile ilgili yapılan düzenlemeler programlarımıza eklenmiştir. Versiyon bilgisi 19 olmuştur.

1- Kurumlar Vergisi Beyannamesi ile ilgili yapılan düzenlemeler programlarımıza eklenmiştir. Versiyon bilgisi 19 olmuştur. 15xx versiyonu 06.04.2017 Tarihli Arşivin İçeriği 1- Kurumlar Vergisi Beyannamesi ile ilgili yapılan düzenlemeler programlarımıza eklenmiştir. Versiyon bilgisi 19 olmuştur. Bilançoda aktif 296, pasif 525

Detaylı

ASİSTAN v2 KULLANIM KILAVUZU

ASİSTAN v2 KULLANIM KILAVUZU ASİSTAN v2 KULLANIM KILAVUZU AÇILIŞ Programa giriş yaptığınızda karşınıza destek sayfamız gelecektir. Buradan program kullanımı ve olası hatalar hakkında bilgiler alabilir, güncellemeler ve gerekli programların

Detaylı

TurkPOS a GENEL BAKIŞ

TurkPOS a GENEL BAKIŞ Turk a GENEL BAKIŞ Turuncu Holding A.Ş. yazılımdan, donanıma, inşaattan eğitime, finanstan finansal teknoloji alanındaki iştirak şirketleri ile güçlü bir yapıya sahiptir. Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri

Detaylı

Sasa için önerimiz Endeksin üzerinde Getiri dir. Orta ve uzun vadede hedef fiyatımız ise %21 yükseliş potansiyeli ile 1.82 TL.

Sasa için önerimiz Endeksin üzerinde Getiri dir. Orta ve uzun vadede hedef fiyatımız ise %21 yükseliş potansiyeli ile 1.82 TL. 29.03.2012 Sasa Polyester Sanayi A.Ş. Yeni Gelişmeler ve 2012 Beklenti; Şirket, polyester elyaf, polyester bazlı polimerler gibi ürünler konusunda dünyanın önde gelen üreticisi. Üretilen ürünler birçok

Detaylı

MERKEZİ SİCİL KAYIT SİSTEMİNİN (MERSİS) ÜLKE ÇAPINDA UYGULAMAYA ALINMASI. İstanbul 09.01.2014

MERKEZİ SİCİL KAYIT SİSTEMİNİN (MERSİS) ÜLKE ÇAPINDA UYGULAMAYA ALINMASI. İstanbul 09.01.2014 MERKEZİ SİCİL KAYIT SİSTEMİNİN (MERSİS) ÜLKE ÇAPINDA UYGULAMAYA ALINMASI İstanbul 09.01.2014 1 SUNUM PLANI 1. 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu Getirileri 2. Sistemin Oluşturulmasına İlişkin Yasal Yapı 3.

Detaylı

Dava Yönetİm Paketİ. İnnova Hukuk Yönetim Sistemi. Uçtan uca dava yönetimi. İnnova teknolojisiyle hukuki süreçlerinizi hızla sonuca ulaştırın.

Dava Yönetİm Paketİ. İnnova Hukuk Yönetim Sistemi. Uçtan uca dava yönetimi. İnnova teknolojisiyle hukuki süreçlerinizi hızla sonuca ulaştırın. İnnova teknolojisiyle hukuki süreçlerinizi hızla sonuca ulaştırın. İnnova Hukuk Yönetim Sistemi Dava Yönetİm Paketİ Büyümesini sürdüren kurumların artan hukuki takiplerinde yeni yardımcısı olacak Dava

Detaylı

Arkman Programları. Arkman Bilet 9L Arkman Cari Hesap 9L

Arkman Programları. Arkman Bilet 9L Arkman Cari Hesap 9L Arkman Programları Arkman Bilet 9L Arkman Cari Hesap 9L Turizm Acentesi Arkman sistem işleyişi Sistemdeki çalışma prensipleri: Web üzerinden ve/veya Turizm Acentesi ofisinde satılmış biletlerin Arkman

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 HOCAPAŞA VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2012 Onay Zamanı : 22.04.2013-17:20:17 Vergi Kimlik Numarası 2520047585 huseyinkorkmaz76@hotmail.com Ticaret

Detaylı

AKINSOFT NetFoto. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.01 Tarih : 27.12.2010. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT

AKINSOFT NetFoto. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.01 Tarih : 27.12.2010. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.01.01 Tarih : 27.12.2010 Sayfa-1 1- ÇALIŞMA ŞEKLİ HAKKINDA KISA BİLGİ AKINSOFT programı tüm fotoğraf sütüdyolarına hitap etmektedir. A-) Güvenli hızlı ve çok

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 YENİ BOSNA VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2013 Onay Zamanı : 28.04.2014-13:23:37 Vergi Kimlik Numarası E-Posta Adresi 7000030965 obamuhsebem@hotmail.com

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KADIKÖY VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2010 Onay Zamanı : 25.04.2011-15:20:08 Vergi Kimlik Numarası 3470341572 Ticaret Sicil No 571785 İrtibat Tel No

Detaylı

Ege Orman Vakfı E-Kart Uygulaması Nedir? Ege Orman Vakfı E-Kart Uygulaması na Nasıl Ulaşırsınız?

Ege Orman Vakfı E-Kart Uygulaması Nedir? Ege Orman Vakfı E-Kart Uygulaması na Nasıl Ulaşırsınız? Ege Orman Vakfı E-Kart Uygulaması Nedir? Ege Orman Vakfı E-Kart uygulaması; kişi veya firmaların sisteme üye olarak sevdiklerine, dostlarına, çözüm ortaklarına, personeline fidan bağışını e-kart olarak

Detaylı

İnternetten Kredi Kartı İle Online Tahsilat

İnternetten Kredi Kartı İle Online Tahsilat İnternetten Kredi Kartı İle Online Tahsilat Bayileriniz kendi müşterilerine yaptıkları satışların tutarını sizin online tahsilat sisteminizden size ödeyecekler ve bayilerinizin satış ciroları direkt olarak

Detaylı

BÖLÜM I Genel Bilgiler

BÖLÜM I Genel Bilgiler BÖLÜM I Genel Bilgiler 1. Şirket Bilgileri Tüzel Kişi Şirket Unvanı ve Şirket Türü* Kuruluş Tarihi* Kayıtlı Adresi* Faaliyet Adresi* Çalışılan Banka Bilgileri* Ortaklık Yapısı, Sermayedarlar ve Hisse Dağılımı

Detaylı

Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz, ilimiz Derince ilçesinde bulunan İl Emniyet Müdürlüğü yerleşkesinde faaliyet göstermektedir.

Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz, ilimiz Derince ilçesinde bulunan İl Emniyet Müdürlüğü yerleşkesinde faaliyet göstermektedir. Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz, ilimiz Derince ilçesinde bulunan İl Emniyet Müdürlüğü yerleşkesinde faaliyet göstermektedir. Telefon & Faks : 0(262) 229 0706 e-posta:kocaeli155@egm.gov.tr siber.kocaeli@egm.gov.tr

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 ERCİYES VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2014 Onay Zamanı : 23.04.2015-16:30:19 Vergi Kimlik Numarası 1660065575 berksoydoviz@hotmail.com Ticaret Sicil

Detaylı

DARA PLUS PARAKENDE MODULU

DARA PLUS PARAKENDE MODULU DARA PLUS PARAKENDE MODULU PARAKENDE SATIŞ MÜŞTERİ BİLGİLERİ GİRİŞ VE DEĞİŞİKLİK Peşin satış adında bir tane cari hesap oluşturulur kod 1 adı peşin soyadı satış olan. Yeni bir müşteri açmak için : yeni

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 OSTİM VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2014 Onay Zamanı : 30.04.2015-15:28:49 Vergi Kimlik Numarası 4380316445 Ticaret Sicil No 193049 İrtibat Tel No 312

Detaylı

SİRKÜLER İstanbul, Sayı: 2016/165 Ref: 4/165

SİRKÜLER İstanbul, Sayı: 2016/165 Ref: 4/165 SİRKÜLER İstanbul, 01.09.2016 Sayı: 2016/165 Ref: 4/165 Konu: 6741 SAYILI TÜRKİYE VARLIK FONU YÖNETİMİ ANONİM ŞİRKETİ NİN KURULMASI İLE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN YAYINLANMIŞTIR

Detaylı

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİ 1010 MESİR VD VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEM TİPİ Yıllık Yıl 2013 Onay Zamanı : 24.04.2014-11:47:27 Vergi Kimlik Numarası 1900109232 Ticaret Sicil No İrtibat Tel No Soyadı (Unvanı)

Detaylı

6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanun Kapsamında Riskli Olarak Tespit Edilen Yapılarda Uygulama Yönetmeliğinin

6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanun Kapsamında Riskli Olarak Tespit Edilen Yapılarda Uygulama Yönetmeliğinin 6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanun Kapsamında Riskli Olarak Tespit Edilen Yapılarda Uygulama Yönetmeliğinin 16. Maddesi Uyarınca MALİK ve KİRACILAR Kira Yardımı

Detaylı

VARLIK YÖNETİM ŞİRKETLERİN KURULUŞUNDA ARANACAK BELGELER

VARLIK YÖNETİM ŞİRKETLERİN KURULUŞUNDA ARANACAK BELGELER EK - VARLIK YÖNETİM ŞİRKETLERİN KURULUŞUNDA ARANACAK BELGELER. Kurucularca imzalanmış ortaklık ana sözleşme taslağı.. Varlık yönetim şirketi kurulmasından beklenen faydayı analiz eden ve yapılması düşünülen

Detaylı

BENGİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ YILLIK FAALİYET RAPORU

BENGİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ YILLIK FAALİYET RAPORU 1. GENEL BİLGİLER a. Raporun ilgili olduğu hesap dönemi : 01.01.2012 / 31.12.2012 b. Şirketin Ticaret Unvanı : BENGİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ c. Ticaret Sicil Numarası

Detaylı

FAALİYET RAPORU 01.01.2012-31.03.2012

FAALİYET RAPORU 01.01.2012-31.03.2012 Sayfa No: 1 FAALİYET RAPORU 01.01.2012-31.03.2012 Sayfa No: 2 I. GİRİŞ 1. Raporun Dönemi: 01/01/2012 31/03/2012 2. Ortaklığın Ünvanı: Euro Portföy Yönetimi A.Ş. 3. Euro Portföy ve Tarihsel Gelişimi: Euro

Detaylı