YAZILIM GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ PRINCE2 Practitioner ve ITIL Sertifikalı Bilişim Teknolojileri Projeleri Yöneticiliği

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "YAZILIM GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ PRINCE2 Practitioner ve ITIL Sertifikalı Bilişim Teknolojileri Projeleri Yöneticiliği"

Transkript

1 BARIŞ ERDOĞAN Lavella 4 Sit. B.21 Ataşehir / İstanbul Doğum Tarihi; Ehliyet; B, A2 Askerlik durumu; tamamlandı YAZILIM GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ PRINCE2 Practitioner ve ITIL Sertifikalı Bilişim Teknolojileri Projeleri Yöneticiliği 7 yılı IT ekipleri yöneticiliğini içeren 15 yıllık profesyonel deneyimim içerisinde temel özelliklerim kararlı, proaktif ve sonuç-odaklı olarak özetlenebilir. Satış öncesi ilişkileri, kaynak istihdamı ve yönetimi, takım oluşturma, takım bütünlüğünü sağlama, proje kapsam yönetimi (bütçe, zaman ve teslim tarihi), durum toplantıları ve müşteri ilişkileri yönetimi konusunda oldukça deneyimliyim. Kurumunuza değer katabilmek adına Bilişim Teknolojileri alanında geçmiş tecrübelerimi şu şekilde özetleyebilirim; Sanal takım yönetimi ve uluslararası proje deneyimi. ITIL v Foundation sertifikası (2012-İstanbul) PRINCE2 Practitioner sertifikası (2010-Londra) OCP 10G Sertifikası (2008-İstanbul) Kuruma özel yazılım geliştirme ve mevcut yazılım paketlerinin kurumlara uyarlanma projelerinin yönetimi. Kurumsal teknoloji çözümlerinin analizi, tasarımı ve geliştirilmesi. ITIL temelli BT servis yönetimi yapılanması. Web, mobil ve istemci-sunumcu mimarisindeki projelerin geliştirilmesi. Programlama Becerileri Java, JSP, JSF, EJB3.0, Seam, C#, ASP.Net, MVC3, EF4.0, LINQ, Oracle Forms&Reports. Veritabanı Yönetimi Oracle 10/11G, SQL, PL/SQL, MSSQL ve TSQL Birlikte çalışma fırsatı bulduğum bazı kurumlar şu şekildedir: Abu Dhabi National Lease, Ankara Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi, Ak Lease, Akbank, Arçelik, Ekinata, Florence Nightingale, Garanti Uçuş Hattı, Genelkurmay Başkanlığı, Güneş Sigorta, Güven Sigorta, IBM POS, ING Lease, İstanbul Üniversitesi, İş Bankası, Marks&Spencer, Microsoft, Milli Savunma Bakanlığı, Oracle, Parexel, PTT, Soysal, Tarsim, Türk Denizcilik İşletmeleri, Volvo Finans, Xerox, Yurtiçi Kargo, Zara.

2 Profesyonel Deneyim İstanbul Üniversitesi Hastaneleri Genel Direktörlüğü, Ara Yazılım Koordinatörü İş analizi, sistem destek ve.net teknolojileri ile yazılım geliştirmeden sorumlu personelin yönetilmesi. Tıp bilişiminin etkin kullanımını ile İstanbul Üniversitesi hastanelerinin iş süreçlerinin kalitesini arttırmayı hedefleyen programın yönetimi. Yerli ve yabancı firmalarla birlikte kurumun stratejik planlaması ve iş geliştirme faaliyetlerinde bulunma. Kurum dışındakiler de dahil tüm proje paydaşlarının iletişiminin koordine edilmesi. Takımların koordinasyonu, iş paketlerinin önceliklendirilmesi ve takvimlendirilmesi, insan kaynağının yönetilmesi. Son kullanıcı taleplerinin gözden geçirilmesi ve uygun taleplerin uygun versiyonlarla sahaya sunumunun yönetilmesi. Uluslararası firmalar ile gerçek zamanlı hasta tespit sisteminin geliştirilmesi. Hastane Bilgi Yönetim Sistemi projesinin yönetilmesi. Tepum/Sigma Danışmanlık-Istanbul, Eyl Ara Proje Yöneticisi İş analizi, sistem destek ve.net teknolojileri ile yazılım geliştirmeden sorumlu civarındaki personelin yönetilmesi. Leasing ERP yazılımının; ING Lease Türkiye de ve tüm ING Bank şubelerinde, Volvo Finans ve Abu Dhabi National Lease şirketlerinde hayata geçirilmesi. Mevcut müşterilerde ve potansiyel müşterilerde yeni iş fırsatlarının yaratılması. İç ve dış pazarda satış öncesi faaliyetlerin planlanması ve gerçekleştirilmesi. Kilit müşterilere düzenli ziyaretlerin gerçekleştirilmesi. Müşteri projelerinin yönetilmesi. Proje paydaşlarının iletişiminin sağlanması. Yazılım projesi iş paketlerinin önceliklendirilmesi. Durum toplantılarının düzenlenmesi ve düzenli müşteri raporlaması. Filika Bilişim Hiz.-Istanbul, Mar to Tem Yazılım Geliştirme Müdürü İş analizi, yazılım kalitesi ve Java/Oracle teknolojileri ile yazılım geliştirmeden sorumlu civarındaki personelin yönetilmesi. Güneş Sigorta Elementer Sigortacılık projesinin yönetilmesi (Pusula), Güven Sigorta Bütçe Planlama projesinin yönetilmesi, Kıbrıs Türk Denizcilik Online Bilet projesinin yönetilmesi, Zara IBM Genius Projesinin yönetilmesi. IBM Perakende Otomasyon Sistemi projesinin Dinamik Kampanya modülünün geliştirilmesi, Filika Kalite Yönetim, Doküman Yönetim ve Evrak Yönetim Sistemleri nin geliştirilmesi.

3 Yazılım geliştirme departmanı bütçesinin yönetilmesi. Yazılım geliştirme personelinin performansının değerlendirilmesi. Müşteri projelerinin yönetilmesi. Kurum dışındakiler de dahil tüm proje paydaşlarının iletişiminin koordine edilmesi. Tamamlanan ürünlerin kalite kontrol süreçlerinin tamamlanmasının sağlanması. Durum toplantılarının düzenlenmesi ve düzenli müşteri raporlaması. Proje risklerinin belirlenmesi, analiz edilmesi ve yönetilmesi. Teknik ekibin yönlendirilmesi, tasarım ve yazılım mimarisi geliştirmede desteğin sağlanması. Ar&Ge çalışmaları ve seçilen teknoloji ile örnek prototiplerin geliştirilmesi. Provus Bilisim Hiz.-Istanbul, Eki to Mar Yazılım Geliştirme Uzmanı kişilik Java/Oracle teknolojileri kullanan yazılım ekibinin üyesi. Kredi kartı basımı ve şifre üretimi, kampanya modülü ile entegre ekstre basımı projeleri. J2EE projeleri tasarımı ve geliştirilmesi. SQL ve Oracle sorgu performansı optimizasyonu. Oracle veritabanı yönetimi ve Sun Solaris tabanlı shell script geliştirilmesi. PDI Erkom - Ankara, Tem to Eki Yazılım Geliştirme Uzmanı Oracle ve Java teknolojileri kullanan kişilik ekibin bir üyesi. Ülke çapında yedi bölgedeki askeri birliklerde kullanılan, Türk Silahlı Kuvvetleri Bütçe Otomasyonu projesinin geliştirilmesi. Milli Savunma Bakanlığı nda kullanılan Evrak Yönetim Sistemi ve Finansal Yönetim Sistemi nin geliştirilmesi. British School of English için kayıt ve finans yönetimi yapan yazılımın geliştirilmesi. Bilgisayar sistemlerinin kurulup, yönetilmesi. Yazılım tasarımı ve geliştirilmesi. Teknik konularda danışmanlık. İş süreçleri analizi. Tübitak Bilten - Ankara, Eki to Nis Yarı Zamanlı Araştırmacı Oracle Teknolojileri kullanan 15 kişilik ekibin üyesi. Anayasa Mahkemesi Projesi için modül geliştirilmesi. Tübitak-Bilten deki Yazılım Kalite Merkezi kapsamında Yazılım Kalite Güvencesi ve Yazılım Testi konularında Ar&Ge çalışmaları. Yazılım geliştirme. Yazılım Kalitesi Ar&Ge çalışmaları.

4 Yer Aldığım/Yönettiğim Projeler Parexel Uluslararası Klinik Araştırmalar İçin Uygun Hasta Tespit Sistemi Projesi (Proje Yöneticisi-PY) Istanbul Üniversitesi Hastaneleri Otomasyonu Projesi (PY) Abu Dhabi National Lease ERP Sistemi (PY) ING Lease Türkiye ERP Sistemi (PY) Volvo Finans Türkiye ERP Sistemi (PY) Güneş Sigorta Elementer Sigortacılık Projesi (PY) Güven Sigorta Bütçe Planlama Projesi (PY) Kıbrıs Türk Denizcilik İşletmesi Online Bilet (PY) IBM Perakende Otomasyon Sistemi Dinamik Kampanya Motoru Projesi (Yazılım Uzmanı-YU) Zara Genius Projesi (PY) Arçelik Kalite Yönetim Sistemi, Doküman Yönetim Sistemi (YU) Tarsim Doküman Yönetim Sistemi (YU) Florence Nightingale Doküman Yönetim Sistemi (YU) PTT Evrak Yönetim Sistemi (YU) İş Bankası Kredi Kartı Ekstresi Kampanya Yönetimi (YU) Beymen ve Boyner Sadakat Kartı ve Şifresi Basımı (YU) Soysal Fuar Yönetim Sistemi (YU) Milli Savunma Bakanlığı ve TSK Bütçe Otomasyonu (YU) Milli Savunma Bakanlığı Evrak Yönetim Sistemi (YU) British School of English Öğrenme Yönetim Sistemi (YU) Garanti Uçuş Hattı Online Uçak Bileti (YU) Anayasa Mahkemesi Otomasyonu (YU) Yazılım Kalite Güvencesi Standartları (Araştırmacı) Eğitim : Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi (BS): ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği (MS): Ankara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi (PhD): Ankara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Yayınlar Denetim Odağı ve Önbilgi Düzeyinin Öğrencilerin Kontrol Tercihlerine Etkisi. 2003, Eğitim Bilimleri ve Uygulama, 2, (3), Uzmanlıklar ITIL v Foundation sertifikası. PRINCE2 Practitioner sertifikası.

5 Oracle 10G DBA sertifikası - OCP. MS Project, MS Visio, MS Office Tools ORACLE (7.x/8.0/8i/9i,10G), ORACLE 9iAS /10gAS, SQL, PL/SQL, Apache Tomcat. Struts, Servlet, JSP, JSF, EJB3.0, Seam. C, C++, ASP.net, MS SQL Server, MS Access, IIS, MySql ORACLE Developer Suite, ORACLE Forms & Reports 6i, JDeveloper10g, Eclipse IBM Mainframe DB2, Microsoft Reporting Service, Web design tools, HTML, Java Script. SPSS and istatistiksel analiz. Katıldığı Eğitimler PRINCE2 Foundation & Practitioner Sertifikasyonu, Londra. COBIT Foundation & Implementation, Istanbul. ITIL v Foundation, Istanbul. OCP DBA 10G, Istanbul. EMV Chip card kişiselleştirme, Istanbul. Build J2EE applications, Istanbul. Oracle SQL Tuning Workshop, Istanbul. Java Programlama Javalog, Ankara. Oracle9i : Create Servlets and JavaServer Pages, Ankara. Oracle9i : Access the Database with Java and ODBC, Ankara. Develop Web-Based Applications Using 9iAS, Ankara. HP-UX System Administration, Ankara. ASP.Net Technology, Istanbul. Yabancı Diller İngilizce; konuşma ve yazma çok iyi seviye. Fransızca; konuşma ve yazma orta seviye. Almanca; başlangıç seviyesi. Hobiler Scuba diving, kayak, sinema/dvd, futbol, dart, masa tenisi, kitap okuma, seyahat etme, motosiklet kullanma.

19/01/2014. Güncel Bilgilerim. Ramazan Emrah BAŞARAN

19/01/2014. Güncel Bilgilerim. Ramazan Emrah BAŞARAN 19/01/2014 2014 Güncel Bilgilerim Ramazan Emrah BAŞARAN DOKUMAN İNDEKSİ 1. DENEYİMLERİM... 2 1.1. BANKASÜRANS (6.5 Yıl)... 2 1.2. PROJE YÖNETİM (5 Yıl)... 2 1.3. İŞ VE SİSTEM ANALİZ & DİZAYN (9 Yıl)...

Detaylı

FAALİYET ALANLARI YAZILIM GELİŞTİRME REFERANSLARI

FAALİYET ALANLARI YAZILIM GELİŞTİRME REFERANSLARI REFERANSLAR FAALİYET ALANLARI Temel faaliyet alanları yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmetler olan Yöntem Bilgi Teknolojileri 1999 yılında kurulmuştur. Ağırlıklı olarak kamu sektörüne, ihtiyaç üzerine

Detaylı

Neden Bilişim Eğitim Merkezi

Neden Bilişim Eğitim Merkezi Neden Bilişim Eğitim Merkezi Bilişim Eğitim Merkezi, Yazılım 360 o Eğitim Programını Türkiye de geliştiren ve uygulayan tek Microsoft Gold Learning Partner olan kurumdur. Bilişim Eğitim Merkezi, IT eğitimlerinde

Detaylı

DANIȘMANLIK REFERANSLARI

DANIȘMANLIK REFERANSLARI URUSAL REF_ARALI BASI.pdf 1 12/30/13 3:18 P DANIȘANLI REFERANSLARI BİLİȘİ HİZETLERİ REFERANS ATALOĞU BİLİȘİ HİZETLERİ URUSAL REF_ARALI BASI.pdf 2 12/30/13 3:18 P DANIȘANLI REFERANSLARI AZILI GELİȘTİRE

Detaylı

Kişisel Bilgiler. Öğrenim Durumu ve Akademik Kariyer. Boğaziçi Üniversitesi ndeki Akademik Pozisyonlar. Boğaziçi Üniversitesi ndeki İdari Görevler

Kişisel Bilgiler. Öğrenim Durumu ve Akademik Kariyer. Boğaziçi Üniversitesi ndeki Akademik Pozisyonlar. Boğaziçi Üniversitesi ndeki İdari Görevler Kişisel Bilgiler Soyadı: Özturan Adı: Meltem Seba Akademik Pozisyonu: Profesör Yönetim Bilişim sistemleri Akademik Görevi: Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Öğretim Üyesi Doğum Tarihi:

Detaylı

ÇEVRE VE ġehġrcġlġk BAKANLIĞI. Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım KRĠTERLERĠ

ÇEVRE VE ġehġrcġlġk BAKANLIĞI. Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım KRĠTERLERĠ ÇEVRE VE ġehġrcġlġk BAKANLIĞI Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım KRĠTERLERĠ Bakanlığımız Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesindeistihdamedilmeküzere31/12/2008

Detaylı

FİRMA ÖZGEÇMİŞİ ÖRNEK PROJELER - REFERANSLAR

FİRMA ÖZGEÇMİŞİ ÖRNEK PROJELER - REFERANSLAR FİRMA ÖZGEÇMİŞİ Sibernet Bilgi İşlem Otomasyon ve Danışmanlık Ltd. Şti., 1993 yılında Ankara' da kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı bilgi işlem ve otomasyon sistemlerinin kurulması, denetlenmesi ve bu

Detaylı

KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA YAZILIM PAKETLERİ VE KURUMA ÖZEL YAZILIMLARIN SEÇİM AŞAMASINDA KARŞILAŞTIRILMASI

KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA YAZILIM PAKETLERİ VE KURUMA ÖZEL YAZILIMLARIN SEÇİM AŞAMASINDA KARŞILAŞTIRILMASI T.C. BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA YAZILIM PAKETLERİ VE KURUMA ÖZEL YAZILIMLARIN SEÇİM AŞAMASINDA KARŞILAŞTIRILMASI YÜKSEK LİSANS TEZİ N.Tuğrul Köstence İstanbul, 2009 T.C. BAHÇEŞEHİR

Detaylı

1 Copyright 2011, Oracle and/or its affiliates. All rights reserved. Insert Information Protection Policy Classification from Slide 8

1 Copyright 2011, Oracle and/or its affiliates. All rights reserved. Insert Information Protection Policy Classification from Slide 8 1 Copyright 2011, Oracle and/or its affiliates. All rights 1 Kasım 2011 Swissotel İstanbul ĠĢletmenizi Kurumsal ĠĢleyiĢe ERP ile TaĢıyın KOBĠ ler için Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri Tuğbay Aşkın İş

Detaylı

İŞLETME YÜKSEK LİSANS PROGRAMI MBA/MA (Tezsiz /Tezli)

İŞLETME YÜKSEK LİSANS PROGRAMI MBA/MA (Tezsiz /Tezli) İŞLETME YÜKSEK LİSANS PROGRAMI MBA/MA (Tezsiz /Tezli) Genel Bilgi Türkiye nin özellikle de İstanbul un uluslararası ticaret merkezi niteliği kazanmasına paralel olarak yetkin uzman ihtiyacı daha da artmıştır.

Detaylı

Mimar Sinan Mahallesi Davutpaşa Caddesi 73. Sokak No:1 Daire:4 Esenler/İSTANBUL

Mimar Sinan Mahallesi Davutpaşa Caddesi 73. Sokak No:1 Daire:4 Esenler/İSTANBUL Son güncellenme tarihi: 10.02.2013 SERHAT KÖSE Telefon : 0 (546) 426 65 11 Adres : E-Posta : Mimar Sinan Mahallesi Davutpaşa Caddesi 73. Sokak No:1 Daire:4 Esenler/İSTANBUL serhat@serhatkose.com serhatkose1990@gmail.com

Detaylı

IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması

IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması 31 EKIM 1 KASIM 2013, KEMPINSKI DOME, BELEK - ANTALYA Zirve İş Ortakları Destekleyen Kuruluşlar ETKİNLİK PROGRAMI

Detaylı

Bülent KAÇAR. Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. İş Analisti Yönetici Yardımcısı (2010 2012)

Bülent KAÇAR. Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. İş Analisti Yönetici Yardımcısı (2010 2012) Web Erişim: www.bulentkacar.net Adres : Penguen Sitesi Percan Apt. Daire 43 Tuzla / IST İletişim: bulentka@hotmail.com Tel: 0535 239 41 11 Doğum Yeri - Tarihi: İstanbul - 12/05/1975 Medeni Hali : Evli

Detaylı

TEDARİK ZİNCİRİ, ÜRETİM, LOJİSTİK ve KALİTE YÖNETİMİ EĞİTİMLERİ 2015

TEDARİK ZİNCİRİ, ÜRETİM, LOJİSTİK ve KALİTE YÖNETİMİ EĞİTİMLERİ 2015 TEDARİK ZİNCİRİ, ÜRETİM, LOJİSTİK ve KALİTE YÖNETİMİ EĞİTİMLERİ 2015 Eğitimlerin Amacı İçerikler Eğitmenler Genel Yaklaşımlar Referanslar AMACIMIZ Günümüzde kurumların sürdürülebilir, karlı büyümeleri

Detaylı

Bülent KAÇAR. Okan Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Çağrı Merkezi Programı nda Öğretim Görevlisi olarak aşağıdaki dersleri vermekteyim.

Bülent KAÇAR. Okan Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Çağrı Merkezi Programı nda Öğretim Görevlisi olarak aşağıdaki dersleri vermekteyim. Web Erişim: www.bulentkacar.net Adres : Mimar Sinan Mah. Kiptaş 2. Kısım B13-D9 Tuzla / IST İletişim: bulentka@hotmail.com Telefon: 0535 239 41 11 Doğum Yeri - Tarihi: İstanbul - 12/05/1975 Medeni Hali

Detaylı

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ 1.YIL I. YARIYIL

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ 1.YIL I. YARIYIL ENF1 OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ 1.YIL I. YARIYIL BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİNE GİRİŞ Bilişim sistemlerine genel bakış, kişisel bilgisayar oluşturma, bilgisayar

Detaylı

Satış & Pazarlama Satış & Pazarlama MAAŞ ANALIZ ANKETI 2013

Satış & Pazarlama Satış & Pazarlama MAAŞ ANALIZ ANKETI 2013 Satış & Pazarlama Satış & Pazarlama MAAŞ ANALIZ ANKETI 2013 1 Michael Page Maaş Analiz Anketi 2013 -Satış & Pazarlama 2 MICHAEL PAGE CEO nun Mektubu Değerli müşterilerimiz; Michael Page olarak; 2013 yılı

Detaylı

KADRO - GÖREV ve ROL TANIMLARI

KADRO - GÖREV ve ROL TANIMLARI KADRO - GÖREV ve ROL TANIMLARI 1. KADRO GÖREV TANIMLARI 2. ROL TANIMLARI 1. KADRO - GÖREV TANIMLARI GÖREV TANIMI VE İŞ GEREKLERİ TANIMLAR Görevin Adı / Kodu Genel Müdür / GM-0-00 NİTELİK ve BECERİLER Eğitim

Detaylı

Özel. Top 20 Raporu. Top 20 Report - Lisans # 49369 1

Özel. Top 20 Raporu. Top 20 Report - Lisans # 49369 1 Özel Top 20 Raporu Top 20 Report - Lisans # 49369 1 Sayın Bay İlgili, Lisans # 49369 Bu rapor isteğiniz üzerine size özel hazırlanmıştır. Raporun içerdiği bilgiler, tamamı ile tedarikçi tarafından sağlanan

Detaylı

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Aylık e-haber Bülteni Mart 2010

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Aylık e-haber Bülteni Mart 2010 Önsöz Bu sayımıza; TBD İstanbul Şubesinin Genç Çalışma Grubu nun ayda 2 kere düzenlediği Sektör ve İnovasyon Toplantıları hakkında çalışma grubunun yapmış olduğu kısa açıklama ile başlıyoruz. Bültenimizin

Detaylı

ÖZGEÇMİŞ. Eğitim Kurumu Tarih Fakülte / Bölüm. Eğitim Kurumu. Tarih 2009-2011 (Derece: 3.78 / 4.00 ) Fakülte / Bölüm

ÖZGEÇMİŞ. Eğitim Kurumu Tarih Fakülte / Bölüm. Eğitim Kurumu. Tarih 2009-2011 (Derece: 3.78 / 4.00 ) Fakülte / Bölüm ÖZGEÇMİŞ 1. Adı Soyadı : ONUR YILMAZ 2. Doğum Tarihi : 03.02.1990 3. Uyruğu : T.C. 4. İletişim Bilgileri (Tel, Faks, E-posta): 0506-233-27-73 onuryilmaz@iauafam.com 5. Eğitim Eğitim Kurumu Tarih Fakülte

Detaylı

STRATEJİK YÖNETİM SİSTEMİ PROJESİ. (MODEL ve YAZILIM) MALİYE BAKANLIĞI STRATEJİ GELİŞTİRME BAŞKANLIĞI & TÜSSİDE & STRATEK

STRATEJİK YÖNETİM SİSTEMİ PROJESİ. (MODEL ve YAZILIM) MALİYE BAKANLIĞI STRATEJİ GELİŞTİRME BAŞKANLIĞI & TÜSSİDE & STRATEK STRATEJİK YÖNETİM SİSTEMİ PROJESİ (MODEL ve YAZILIM) MALİYE BAKANLIĞI STRATEJİ GELİŞTİRME BAŞKANLIĞI & TÜSSİDE & STRATEK 1 Genel Bilgi Proje Özeti 5018 sayılı Kanunun öngördüğü ve 2006 yılı başından itibaren

Detaylı

2011 FAALİYET RAPORU

2011 FAALİYET RAPORU 2011 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER SAYFA Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 5-6 İcra Kurulu Başkanı nın Mesajı... 7-8 Yönetim... 11-14 LOGO Hakkında... 17-18 İnsan Kaynakları... 21-22 Ortaklığın Faaliyet

Detaylı

Talal Abu-Ghazaleh Organization

Talal Abu-Ghazaleh Organization TAG-Org Talal Abu-Ghazaleh Organization Global Profesyonel Hizmet ve Eğitim Örgütü TAGORG.com Başkanın Mesajı Son kırk yıl içerisinde Talal Abu-Ghazaleh Organization (TAG-Org), dünya genelindeki 80 ofisiyle

Detaylı

BUSINESS SERVICE MANAGEMENT

BUSINESS SERVICE MANAGEMENT MOBILE SECURITY APP LIFECYCLE AUTOMATION&CLOUD SERVICE&PORTFOLIO BUSINESS SERVICE MANAGEMENT Platinum iş ortağı HP Yazılım ve Donanım ürünlerinde tek entegratör, eksiksiz çözüm HP nin yazılım ve donanım

Detaylı

ÖZET YAZILIM SÜREÇ İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINDA YETENEK OLGUNLUK MODELİ ENTEGRASYONU KULLANIMININ İNCELENMESİ. Celal Dolkan

ÖZET YAZILIM SÜREÇ İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINDA YETENEK OLGUNLUK MODELİ ENTEGRASYONU KULLANIMININ İNCELENMESİ. Celal Dolkan ÖZET YAZILIM SÜREÇ İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINDA YETENEK OLGUNLUK MODELİ ENTEGRASYONU KULLANIMININ İNCELENMESİ Celal Dolkan Fen Bilimleri Enstitüsü, Bilgi Teknolojileri Programı Haziran 2009, 29 sayfa Bu

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU ÜLKER 2012 F A ALİYE T RAPORU

2012 FAALİYET RAPORU ÜLKER 2012 F A ALİYE T RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU İçindekiler 02 Başlıca Finansal Göstergeler 02 Üretim Göstergeleri 04 Sermaye Yapısı 04 İMKB de Ülker ve Hisse Performansı 06 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 08 Yönetim Kurulu 10

Detaylı

T.C. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölümü

T.C. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölümü T.C. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı Prof. Dr. İsmail Hakkı Cedimoğlu Düzenleyen Yrd. Doç. Dr. Mustafa Cemil Karacadağ

Detaylı

her trex, bir fidan...

her trex, bir fidan... trex ERP Çözümleri ve Sistem Entegrasyonu Üretimden Online Veri Toplama ve Otomasyon Sistemleri her trex, bir fidan... Kullandığınız her TREX yazılımı; size, ülkemize ve geleceğimiz olan çocuklarımıza

Detaylı