DDG, uluslarası üne sahip bir planlama, mimarlık, grafi k, iç mimarlık ve tasarım şirketidir. Dünyanın çeşitli noktalarında bulunan şehir, kasaba ve

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "DDG, uluslarası üne sahip bir planlama, mimarlık, grafi k, iç mimarlık ve tasarım şirketidir. Dünyanın çeşitli noktalarında bulunan şehir, kasaba ve"

Transkript

1 BASIN KITI

2

3 DDG, uluslarası üne sahip bir planlama, mimarlık, grafi k, iç mimarlık ve tasarım şirketidir. Dünyanın çeşitli noktalarında bulunan şehir, kasaba ve banliyölarda gerçekleştirdiği projelerde, mekan yaratma konusunda gelişirdiği dinamik ve sıradışı çözümlerle, kendi alanında benzersizdir. Istanbul da İstinye Park, Columbus Ohio yakınlarındaki ICSC ödüllü Easton Town Center, ödüllü özel temalı Muvico Sinema Salonları gibi projeler; DDG nin birçok ticari yatırıma üstün uzmanlık sağlayan, fi rmanin uzun bir zaman diliminde kendini tekrar tekrar ispatlayan basarılı dizayn geçmişi sonucu ortaya çıkmıştır. Şirketin başarı listesi, gerçek hayatta da kusursuz işleyen tasarımları sayesinde kazandığı sayısız ödülle gün geçtikçe kuvvetlenmektedir. DDG müşterisinin yatırımı için gerekli olan en iyi kullanım şeklini, fi rmanın rakipleri arasında benzersiz yaratıcı tasarım gücünü kullanarak formüle eder ve tasarlar.

4 DDG HAKKINDA DDG geniş portfolyosunda; heyecan verici ve yeni eğlence konseptleri, alışveriş ve yaşam merkezleri, birinci sınıf oteller, dinlenme ve tatil tesisleri, benzersiz ofi s ve konut tasarımları, meydanlar ve karma kullanımlı yapılar gibi birim ve aktivieleri geniş bir yelpazede sunar. DDG nin birçok tanınmıs uluslarası ve yerel yatırımcıdan olusan müşteri kitlesi, özel temalı konseptler, eğlence, perakende, bölgesel planlama, sahil/ su kenarı gelişimi, kent ve banliyö canlandırılması, özel merkez gelişimi, arsa kullanımı ve proje fi zibilite çalişmalari için, DDG yi fi rmanin multi-disiplineri profesyonel tasarım hizmeti nedeniyle tercih eder. İnsan ve mekan ilişkisini, tutarlı ve heyecan verici bir şekilde yansıtan yaratıcı tasarım anlayışı sayesinde geniş çevrelerce tanınan ve bilinen DDG, içinde bulundugu sektorde ün kazanmış bir lider olarak, geçtiğimiz son 10 yılda 100 ten fazla uluslarası ve ulusal tasarım ödülü kazanmıştır. Akla gelebilecek her ölçek ve kapsamda hazırladığı projelerle, dünyanın her köşesinde üstün onur ve başarı ödüllerine layık görülmüştür. DDG, Uluslarası Gayrimenkul Federasyonu (FIABCI), Kentsel Alan Enstitüsü (ULI), Pasifi k Kıyıları Müteahhitler Konferansı (PCBC) ve Uluslarası Alışveriş Merkezleri Konseyi nin (ICSC) hem yerel hem de Avrupa branşlarından, birbirinden değerli birçok ödül almış bulunmaktadır. DDG nin farklı uluslardan gelen cok sayıda tasarımcıdan oluşan yaratıcı dizayn ekibi, fi rmanın Baltimore, Maryland daki merkezinde; kendilerine özgün uluslararası tasarımcı geçmisleriyle oluşturdukları her alandaki üstün deneyimlerini tasarladıkları projelere aktarırlar. 25 ten fazla farklı dilin konuşulduğu şirketin tasarım uzmanlarının, fi rmanın bu çok uluslu karakterinden kaynaklanan kültürel zenginliğini, tasarımlarına eşsiz bir sekilde bir şekilde entegre edebilmesi, kullanıcı ve müşterilerinin hayat tarzları ve çevreleriyle uyumlu mekanlari başarıyla yaratmasında önemli bir rol oynamaktadır. DDG nin kendine has özelliği olan bir çok disiplini birarada kullanabilme becerisi, olağanüstü bir anlatım yakalayarak, tasarladıkları mekanların; düşünce ile ticaretin, düş ile yaşam tarzının yeni ve etkileyici bir biçimde iç içe geçtiği ve gerçekten akılda kalan birer cazibe ve çekim merkezi haline dönüşmelerini sağlamıştır. GENEL MERKEZ 1979, Baltimore, Maryland, USA YÖNETİCİLER genel başkan, ceo AHSIN RASHEED genel başkan yardımcısı + operasyon direktörü VALERIE CATAFFA kıdemli ortak JIM ANDREONE ortaklar BRANDON DIAMOND RAJESH GULATI SAAD IRSHAID ROBERT NORTHFIELD TONY VAN VLIET DUSTIN WATSON DDG nin kendine has özelliği olan bir çok disiplini birarada kullanabilme becerisi, olağanüstü bir anlatım yakalayarak, tasarladıkları mekanların; düşünce ile ticaretin, düş ile yaşam tarzının yeni ve etkileyici bir biçimde iç içe geçtiği ve gerçekten akılda kalan birer cazibe ve çekim merkezi haline dönüşmelerini sağlamıştır. EKİP Genel Merkez de, 25 farklı ulustan 80 çalışan

5 ISTINYE PARK Istanbul, Türkiye

6 XI CHENG Shenzhen, Çin

7 NATIONAL HARBOR Washington, DC, ABD

8 Ahsin Rasheed in CEO olarak gösterdiği liderlik özelikleri, işine olan tutkusu, geniş vizyonu ve uluslararası planlama ve tasarım alanındaki başarısının DDG üzerindeki güçlü etksi göz ardı edilemez. Rasheed ileri görüşlülğü, gösterdiği stratejik yönlendirme ve verdiği ilham sayesinde, yirmi yılı aşkın bir süredir DDG nin uluslararası planlama, mimarlık ve grafi k tasarım alanlarında lider bir fi rma olması sürecinde kilit bir rol oynamaktadır. AHSIN RASHEED genel başkan, ceo direct mobile skype arasheed.ddg Rasheed in DDG nin sahip olduğu geniş portfolyo ve ödüllü projelerine olan katkısı, şirketin yaratıcı ve yenilikçi mimari planlama ve tasarım çözümleri alanında kendini uluslararası piyasalarda kanıtlamasını sağlamıştır. Asya, Afrika, Güney Amerika ve Orta Doğu da çığır açan pek çok projeden sonra, Rasheed in yeni olanaklar bulmak konusunda gösterdiği girişkenlik, DDG nin yenilikçi tasarım vizyonunu daha da genişleterek uluslararası bir marka olarak öne çıkmasını sağlamıştır. Geçtiğimiz yıllar içerisinde Rasheed, DDG nin "vizyonunu tasarla etkini bırak deneyimi yaşat" sözünü tutatlı ve yenilikçi bir şekilde yerine getirmeyi başarmıştır. 25 yılı aşkın profesyonel hayatı boyunca Rasheed, çok yönlü ve dinamik bir mesleki birikim elde etmiştir. Yönetim ve koordinasyon sağlama konusundaki özel yeteneği ve sadece estetiği değil, aynı zamanda sosyal, kültürel, demografi k, coğrafi ve çevresel faktörleri de göz önünde bulundurma bilinci sayesinde, DDG nin çok çeşitlilik gösteren proje ve müşterilerine, aynı hizmet kalitesi, yaratıcılık ve kendi tasarım vizyonuna bağlı kalarak ile hizmet vermesini sağlamıştır. Her şeyin ötesinde, Rasheed in benimsediği bu vizyon, DDG de yönetici pozisyonuna gelmesini ve sunulan hizmet kalitesini daha da yükselterek fi rmanın dünya çapında üst sıralarda yer edinmesini sağlamıştır. DDG nin ONE WORLD ONE FIRM (TEK DÜNYA TEK FİRMA) kimliği, Rasheed in devamlı büyüme ve gelişmeye kendini adaması ve fi rmanın mimari tasarıma gösterdiği özel yaklaşım -ticari, konut, eğlence, endüstriytel ve daha pek çok birbirinden bağımsız alanda ve disiplindeki tasarımları, bilim, sanat ve ön görü ile harmanlayıp bir araya getirerek, uyum içinde tasarımlar üretmek- Rasheed in kendisine pek çok ödül kazandırmış olan tasarım ve çalışma anlayışının bir uzantısıdır. Günümüzde, ister DDG nin profesyonel hizmetleri alanında birebir çalışırken, ister fi rmamızın değişmez bir parçası olan çok yönlü uygulamalarını onaylarken olsun, Rasheed in yaratıcılığı, enerjisi, entellektüel merakı ve derin mesleki bilgisi, DDG nin yaratıcı ve olağanüstü tasarım çözümlerinin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.

9 GAOERJI ROAD Dalian, Çin

10 EXPO XPLORE Durban, Güney Afrika Cumhuriyeti

11 PROJELER 20 den fazla ülkede inşaa edilmiş projeler ALDHIYAFA Mekke, Suudi Arabistan AKMERKEZ Istanbul, Türkiye BLUE COURTYARDS Linping, Çin BUR JUMAN CENTRE Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri CORNELL TOWN CENTER Toronto, Kanada COURTYARD BY MARRIOTT San Francisco, California, ABD DREAMLAND Kahire, Mısır EASTGATE Harare, Zimbabve EASTON TOWN CENTER Columbus, Ohio, ABD EXPO XPLORE Durban, Güney Afrika Cumhuriyeti HOLIDAY INN BALI HAI RESORT Bali, Endonezya ISTINYE PARK Istanbul, Türkiye LOURESHOPPING Lizbon, Portekiz MENLYN PARK Pretoria, South Africa MUVICO THEATERS Various Locations, ABD NATIONAL HARBOR Washington, DC, ABD PONDOK INDAH MALL Jakarta, Endonezya ROBERTSON WALK Singapore SAN MARINO SHOPPING Guayaquil, Ekvador TOWN SQUARE Las Vegas, Nevada, ABD VIVA CITY Bombay, Hindistan VIZCAYA AT JINQIAO Şanghay, Çin WESTGATE CITY CENTER Glendale, Arizona, ABD XI CHENG Shenzhen, Çin ZONKIZIZWE Midrand, Güney Afrika Cumhuriyeti HABERLER DDG Fenerbahçe basketbol takımının yeni adresi olan Ülker Sports Arena nın yakın zamanda gerçekleşen büyük açılışını duyurmaktan gurur duyar! ÜLKER SPORTS ARENA AT ATAPARK ISTANBUL, TÜRKIYE Ülker Sports Arena, İstanbul da çeşitli etkinliklerin gerçekleştirildiği interaktif multimedya meydanının yanı sıra alışveriş merkezi, otel, otopark kompleksi, ofis binaları, sinema ve tiyotro sahnesini bünyesinde barındıran, çok kullanımlı, spor, yaşam ve eğlence merkezi AtaPark ın bir parçasıdır. İstinye Park, alışveriş merkezleri kategorisinde 2012 FIABCI Prix d Exellence birincilik ödülünü kazanmıştır! ISTINYE PARK ISTANBUL, TÜRKIYE DDG YI ONLINE TAKIP ET! İstinye Park merkezi şehir parkı, dünya standartlarında mağazalarları ve özelleşmiş markalarıyla, açıkhavada keyifl i ve rahat bir alışveriş deneyimi sunarken, kapalı alışveris mekanı, bünyesinde barındırdığı büyük markaları ve yenilikçi tasarımıyla geleneksel alışveriş merkezi kavramına yeni bir bakış getirmiştir.

12 EASTON TOWN CENTER Columbus, Ohio, ABD

13 MALL OF ISTANBUL Istanbul, Türkiye

14 TOWN SQUARE Las Vegas, Nevada, ABD DDG bu projede, yerel mimar olan Marnell Corrao Associates ile beraber, tasarım danışmanı olarak çalışmıştır.

15 ÖDÜLLER Son 10 yılda, DDG nin geniş portfolyosunda yer alan uluslarası ve yerel projeleri, 100 den fazla saygın uluslararası tasarım ve gayrimenkul ödülü almıştır. Kazandığımız ödül ve derecelerin bazıları aşağıdaki listede görülebilir FIABCI Prix d Excellence Category Winner: Retail Properties ISTINYE PARK Istanbul, Turkey 2011 South African Council of Shopping Centers (SACSC) Awards Merit Award: Retail Design + Development Awards THE PHASE 2 Johannesburg, South Africa 2010 Global Retail Leisure International Awards Category Winner: Future Project ZONK IZIZWE Midrand, South Africa 2009 ICSC Europe Design & Development Award First Place Design Award: New Development - Very Large ISTINYE PARK Istanbul, Turkey Clinton Climate Initiative/US Green Building Council One of sixteen projects on six continents that will participate in the Climate Positive Development Program ZONK IZIZWE Midrand, South Africa ICSC US Design and Development Awards Silver Award: Innovative Design & Development of A New Project TOWN SQUARE Las Vegas, Nevada ICSC US Design and Development Awards Silver Award: Renovation or Expansion of an Existing Project BAYSHORE TOWN CENTER Glendale, Wisconsin 2008 Global Retail Leisure International Awards Category Winner: International Retail & Leisure Destination of the Year TOWN SQUARE LAS VEGAS Las Vegas, Nevada, USA 2007 Cityscape India Best Retail Project Award (Future) VIVA CITY Mumbai, India 2006 Pacifi c Coast Builders Conference Gold Nugget Award Award of Merit: International Residential VIZCAYA AT JINQIAO Shanghai, China ULI Awards for Excellence Finalist Europe LOURESHOPPING Lisbon, Portugal ULI Awards for Excellence Finalist The Americas SOUTHSIDE WORKS Pittsburgh, Pennsylvania, USA FIABCI Prix d Excellence Category Winner: Retail Properties PONDOK INDAH MALL PHASE II Jakarta, Indonesia ICSC International Design & Development Awards Certificate of Merit: Innovative Design & Construction of a New Project MARKET STREET AT THE WOODLANDS The Woodlands, Texas, USA 2004 ICSC Design & Development Award Certificate of Merit: Innovative Design & Construction of a New Project SAN MARINO SHOPPING Guayaquil, Ecuador 2003 NAIOP, Northern Virginia Chapter Best Building, Low-rise (1-3 stories) FAIRFAX CORNER Fairfax, Virginia, USA 2002 ICSC Design & Development Award First Place Design Award: Renovation or Expansion of an Existing Project MENLYN PARK Pretoria, South Africa 2001 ISP/VM+SD International Store Design Competition Merit Award: Entertainment Facility MUVICO STARLIGHT 20 Tampa, Florida, USA 2000 Society for Environmental Graphic Design Juror s Award MUVICO PARADISE 24 Davie, Florida, USA ICSC Design & Development Award Design Award: Innovative Design of a New Project EASTON TOWN CENTER Columbus, Ohio, USA 2012 Development Design Group, Inc. All Rights Reserved.

16 3700 O Donnell Street Baltimore, Maryland USA

2012 FAALİYET RAPORU

2012 FAALİYET RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER Giriş 02 Vizyon, Misyon ve Hedefler 04 Temel Finansal Göstergeler 08 Sermaye ve Ortaklık Yapısı 10 Kısaca Akkök Grubu 12 Kısaca Akiş GYO 14 Kilometre Taşları 16 Ödüllerimiz

Detaylı

İçindekiler. www.thorntontomasetti.com. 1 Giriş. 1.0 İşimiz(Faaliyet Alanımız) 05. 2 Toplu Uygulamalara Genel Bakış

İçindekiler. www.thorntontomasetti.com. 1 Giriş. 1.0 İşimiz(Faaliyet Alanımız) 05. 2 Toplu Uygulamalara Genel Bakış Spor ve Eğlence Spor ve Eğlence İçindekiler 1 Giriş 1.0 İşimiz(Faaliyet Alanımız) 05 2 Toplu Uygulamalara Genel Bakış 2.0 Thornton Tomasetti nin Spor Tesislerindeki Rolü 06 2.1 İş İlişkilerimiz 10 2.2

Detaylı

Ödüllerimiz GARANTİ BANKASI 2011 YILLIK RAPOR 31 30 GARANTİ BANKASI 2011 YILLIK RAPOR

Ödüllerimiz GARANTİ BANKASI 2011 YILLIK RAPOR 31 30 GARANTİ BANKASI 2011 YILLIK RAPOR İyi bir yemek iyi bir sohbetle sona erer. Geoffrey Neighbor / Yemek blog yazarı Ödüllerimiz Başarılı performansı sonucu müşterileriyle buluşturduğu nitelikli ürün ve hizmetleri ulusal ve uluslararası pek

Detaylı

www.pwc.com/tr 2041 de Türkiye Geleceğe bakış

www.pwc.com/tr 2041 de Türkiye Geleceğe bakış www.pwc.com/tr 2041 de Türkiye Geleceğe bakış Mayıs 2012 Yönetici özeti Türkiye nin ekonomik görünümü 2041 yılında oldukça farklı bir konuma gelecek. Uzun vadeli ekonomik büyümeyi sağlamak için sayısı

Detaylı

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu İçİndekİler GİRİŞ 2 Kısaca Vestel Elektronik 4 Finansal Göstergeler 6 Vestel in Stratejisi 8 Vestel in Küresel Faaliyet Ağı 10 Kısaca Zorlu

Detaylı

ÇEDBİK YÖNETİM Yıl: 1 Sayı: 2 EKİM 2010 ÜÇ AYDA BİR YAYINLANIR SevgiliÇevreDostları, Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği kurulalı üç yıl oldu. Bina endüstrisinin sera gazı salımlarını düşürmesi için iş yapış

Detaylı

2014 FAALİYET RAPORU ODEABANK 2014 F AALİYET RAPORU

2014 FAALİYET RAPORU ODEABANK 2014 F AALİYET RAPORU 2014 FAALİYET RAPORU İçindekiler BÖLÜM I: GENEL BİLGİLER Kısaca Odeabank 02 Bank Audi Grubu Hakkında 03 Misyon, Vizyon ve Değerler 04 Stratejik Hedeflerimiz 06 Başlıca Finansal Göstergeler 08 Öne Çıkan

Detaylı

Sürdürülebilir bir dünya için...

Sürdürülebilir bir dünya için... Sürdürülebilir bir dünya için... Yıllık rapor 2008 İÇİNDEKİLER BÖLÜM I - Sunuş 02 Yıllık Faaliyet Raporu Uygunluk Görüşü 03 Olağan Genel Kurul Gündemi 04 Garanti Hakkında 06 Garanti nin Vizyonu, Misyonu,

Detaylı

Talal Abu-Ghazaleh Organization

Talal Abu-Ghazaleh Organization TAG-Org Talal Abu-Ghazaleh Organization Global Profesyonel Hizmet ve Eğitim Örgütü TAGORG.com Başkanın Mesajı Son kırk yıl içerisinde Talal Abu-Ghazaleh Organization (TAG-Org), dünya genelindeki 80 ofisiyle

Detaylı

2014 FAALİYET RAPORU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU. geleceğe hazırız BOYNER PERAKENDE VE TEKSTİL YATIRIMLARI A.Ş.

2014 FAALİYET RAPORU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU. geleceğe hazırız BOYNER PERAKENDE VE TEKSTİL YATIRIMLARI A.Ş. 2014 FAALİYET RAPORU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU geleceğe hazırız BOYNER PERAKENDE VE TEKSTİL YATIRIMLARI A.Ş. İçindekiler 05 148 SUNUŞ KURUMSAL YÖNETİM İLKELERİ UYUM 06 RAPORU YÖNETİMDEN 06 Yönetim Kurulu

Detaylı

Lamipan. Azura Park a. G-Com. spoga gafa. G-Ext li Dokunuş. Gurur Gecesi. Renk Yelpazesi. Bayilerle Söyleşi. Hanex Ürün Broşürü

Lamipan. Azura Park a. G-Com. spoga gafa. G-Ext li Dokunuş. Gurur Gecesi. Renk Yelpazesi. Bayilerle Söyleşi. Hanex Ürün Broşürü Ücretsizdir Üç Ayda Bir Yayımlanmaktadır Temmuz - Eylül 2012 Yıl: 1 Sayı: 2 Azura Park a G-Ext li Dokunuş İhracatın Yıldızlarının Gurur Gecesi Yıldız Ürün Lamipan spoga gafa 2012 2-4 Eylül 2012 Türkiye

Detaylı

Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu. Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon

Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu. Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon İçindekiler Giriş 2 Özet Finansal ve Operasyonel Göstergeler Derecelendirme Notları 4 Vestel de 2013 Yılının Satırbaşları 6 Yönetim

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012 İÇİNDEKİLER Rapor Hakkında Genel Müdür ün Mesajı Yapı Kredi ve Bankacılık Sektörü Yapı Kredi ve Kurumsal Yönetim Yapı Kredi ve Sürdürülebilirlik Çalışanlarımız Müşterilerimiz

Detaylı

Türk Telekomünikasyon A.Ş. 2012 Faaliyet Raporu

Türk Telekomünikasyon A.Ş. 2012 Faaliyet Raporu Türk Telekomünikasyon A.Ş. 2012 Faaliyet Raporu İçindekiler Kısaca Türk Telekom 02 Türk Telekom Grubu 05 Misyonumuz, Vizyonumuz, Kurumsal Değerlerimiz 06 Tarihçe Bir Bakışta 2012 10 Öne Çıkan Gelişmeler

Detaylı

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68 İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Misyonumuz, Vizyonumuz, Değerlerimiz 6 Stratejik Hedeflerimiz 7 Bank Audi Grubu Hakkında 8 Ana Sözleşme Değişikliği ve Sermaye Yapısı 9 Banka Bilgileri 10

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU DENİZBANK FİNANSAL HİZMETLER GRUBU

2012 FAALİYET RAPORU DENİZBANK FİNANSAL HİZMETLER GRUBU 2012 FAALİYET RAPORU DENİZBANK FİNANSAL HİZMETLER GRUBU BÖLÜM I SUNUŞ 01 DenizBank Finansal Hizmetler Grubu 02 DenizBank ın Misyonu, Vizyonu 03 DenizBank ın 15 Yıllık Finansal Göstergeleri 04 Deniz in

Detaylı

TÜRKİYE NİN EN İYİ İŞVERENLERİ

TÜRKİYE NİN EN İYİ İŞVERENLERİ 2014 TÜRKİYE NİN EN İYİ İŞVERENLERİ 2014 1 İçindekiler En İyi İşveren Olarak Farkınızı Ortaya Çıkarın Avrupanın En İyi İşverenleri Hoşgeldiniz 4-5 Türkiye nin En İyi İşverenleri 50-500 Kategorisi Metodoloji

Detaylı

BÖLÜM I SUNUŞ BÖLÜM II YÖNETİM VE KURUMSAL YÖNETİM UYGULAMALARI BÖLÜM III FİNANSAL BİLGİLER VE RİSK YÖNETİMİ

BÖLÜM I SUNUŞ BÖLÜM II YÖNETİM VE KURUMSAL YÖNETİM UYGULAMALARI BÖLÜM III FİNANSAL BİLGİLER VE RİSK YÖNETİMİ DENİZBANK FİNANSAL HİZMETLER GRUBU FAALİYET RAPORU DENİZBANK 2013 FAALİYET RAPORU 2013 DenizBank bir Sberbank grubu kuruluşudur. DenizBank bir Sberbank grubu kuruluşudur. BÖLÜM I SUNUŞ 1 DenizBank Finansal

Detaylı

%16,5 %40,2. Özet Finansal Göstergeler

%16,5 %40,2. Özet Finansal Göstergeler 2014 FAALİYET RAPORU Katılım bankacılığının Türkiye deki öncülerinden Kuveyt Türk, 25. yılında sektörünün lideri olarak yoluna devam etmenin gururunu yaşıyor. Faaliyet alanında olduğu kadar tarihi ve kültürel

Detaylı

TÜRKİYE SERMAYE PİYASASI TSPAKB ARACI KURULUŞLARI BİRLİĞİ GLOBAL FİNANS MERKEZLERİ VE İSTANBUL

TÜRKİYE SERMAYE PİYASASI TSPAKB ARACI KURULUŞLARI BİRLİĞİ GLOBAL FİNANS MERKEZLERİ VE İSTANBUL TÜRKİYE SERMAYE PİYASASI TSPAKB ARACI KURULUŞLARI BİRLİĞİ GLOBAL FİNANS MERKEZLERİ VE İSTANBUL Şubat 2007 TÜRKİYE SERMAYE PİYASASI TSPAKB ARACI KURULUŞLARI BİRLİĞİ GLOBAL FİNANS MERKEZLERİ VE İSTANBUL

Detaylı

GENÇ GĠRĠġĠMCĠLER KURULU. ÜYELERĠ ÖZGEÇMĠġ BĠLGĠLERĠ

GENÇ GĠRĠġĠMCĠLER KURULU. ÜYELERĠ ÖZGEÇMĠġ BĠLGĠLERĠ ÜYELERĠ ÖZGEÇMĠġ BĠLGĠLERĠ 1 Ali SABANCI / Pegasus Hava Yolları, Yönetim Kurulu BaĢkanı TOBB Genç GiriĢimciler Kurulu BaĢkanı 1969 yılında Adana da doğdu. 1987-1991 yılları arasında ABD Tufts Üniversitesi

Detaylı

Sürekli Gelişim ve İnovasyon 84. Organizasyon ve Süreç Gelişim 85. Ürün Geliştirme ve İnovasyon Yönetimi 86. Yenilikçiyiz

Sürekli Gelişim ve İnovasyon 84. Organizasyon ve Süreç Gelişim 85. Ürün Geliştirme ve İnovasyon Yönetimi 86. Yenilikçiyiz İÇİNDEKİLER BÖLÜM 1 - Sunuş 4. Yıllık Faaliyet Raporu Uygunluk Görüşü 5. Olağan Genel Kurul Gündemi Garantİ Hakkında 8. Kurumsal Profil, Ortaklık Yapısı 9. Vizyonumuz, Misyonumuz, Stratejimiz 10. Stratejimizin

Detaylı

GARANTİ HER YERDE her yerde G A R A N T İ B A N K A S I 2 0 1 3 F A A L İ Y E T R A P O R U

GARANTİ HER YERDE her yerde G A R A N T İ B A N K A S I 2 0 1 3 F A A L İ Y E T R A P O R U GARANTİ her HER YERDE yerde 2013 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER BÖLÜM 1 - Sunuş 4. Yıllık Faaliyet Raporu Uygunluk Görüşü 5. Olağan Genel Kurul Gündemi Garantİ Hakkında 8. Kurumsal Profil, Ortaklık Yapısı

Detaylı

2013 FAALİYET RAPORU

2013 FAALİYET RAPORU 2013 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER GENEL GÖRÜNÜM 04 Sinpaş GYO nun Başarı Yolculuğunun Finansal ve Operasyonel Özeti 07 Vizyonumuz, Misyonumuz ve Değerlerimiz 08 Kısaca Sinpaş GYO 10 Sermaye ve Ortaklık

Detaylı

Tüm İhTİyaçlara Tek çözüm

Tüm İhTİyaçlara Tek çözüm İNTERNET ORTAMINDA KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI IT ADVISOR www.itadvisor.com.tr EKİM 2013 SAYI 47 Tüm İhTİyaçlara Tek çözüm Ergin Öztürk IFS Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı www.itadvisor.com.tr

Detaylı

Şimdi Vestel zamanı VESTEL ELEKTRONİK 2014 FAALİYET RAPORU

Şimdi Vestel zamanı VESTEL ELEKTRONİK 2014 FAALİYET RAPORU Şimdi Vestel zamanı VESTEL ELEKTRONİK 2014 FAALİYET RAPORU GİRİŞ 2 ÖZET FİNANSAL VE OPERASYONEL GÖSTERGELER- DERECELENDİRME NOTLARI 10 VESTEL DE 2014 YILININ SATIR BAŞLARI 16 VESTEL İN 2014 YILI ÖDÜLLERİ

Detaylı

Türkiye nin yeni logo ve sloganı belli oldu

Türkiye nin yeni logo ve sloganı belli oldu E y l ü l - E k i m 2 0 1 4 Avrupa nın en iyileri Türkiye de Türkiye nin yeni logo ve sloganı belli oldu Burak KAYA Turizm sadece rakamlardan ibaret değildir Dr. Faik ÖZTUNÇ Turizm ayrıntıların önemli

Detaylı

1. Fairleigh Dickinson University 2. JOHNSON &WALES UNIVERSITY 3. PLYMOUTH STATE UNIVERSITY 4. POINT PARK UNIVERSITY 5. ROGER WILLIAMS UNIVERSITY 6.

1. Fairleigh Dickinson University 2. JOHNSON &WALES UNIVERSITY 3. PLYMOUTH STATE UNIVERSITY 4. POINT PARK UNIVERSITY 5. ROGER WILLIAMS UNIVERSITY 6. 1 1. Fairleigh Dickinson University 2. JOHNSON &WALES UNIVERSITY 3. PLYMOUTH STATE UNIVERSITY 4. POINT PARK UNIVERSITY 5. ROGER WILLIAMS UNIVERSITY 6. SAINT JOSEPH S UNIVERSITY 7. ECKERD COLLEGE 8. LOUISIANA

Detaylı

Colliers Türkiye deki Değişiklikler

Colliers Türkiye deki Değişiklikler GAYRİMENKUL PİYASALARINDAN HABERLER Yaz 2010 Newsletter Colliers Türkiye deki Değişiklikler BU SAYIDA Collies Türkiye deki Değişiklikler Hooters, Global Büyüme için Colliers ı Seçti Malatya Eski Tekel

Detaylı

Vizyonları Finanse Etmek

Vizyonları Finanse Etmek Commercial Finance Vizyonları Finanse Etmek Daha iyi, daha sağlam ve daha sağlıklı bir dünya için ihtiyaç duyduğunuz finansman Financial Services Siemens, dünya çapında faaliyet gösterdiği 190 ülke ile

Detaylı