INDEX 1. İskender YILDIRIM Özgşeçmiş 2. Sevim YILDIRIM Özgeçmiş 3. Akdeniz Ege Bölge müdürümüzün Özgeçmişi 4. Marmara Anadolu Bölge müdürümüzün

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "INDEX 1. İskender YILDIRIM Özgşeçmiş 2. Sevim YILDIRIM Özgeçmiş 3. Akdeniz Ege Bölge müdürümüzün Özgeçmişi 4. Marmara Anadolu Bölge müdürümüzün"

Transkript

1

2 INDEX 1. İskender YILDIRIM Özgşeçmiş 2. Sevim YILDIRIM Özgeçmiş 3. Akdeniz Ege Bölge müdürümüzün Özgeçmişi 4. Marmara Anadolu Bölge müdürümüzün Özgeçmişi 5. Proje Müdürümüzün Özgeçmişi 6. Teknik Müdürümüzün Özgeçmişi 7. Alternatif Ses Işık Özgeçmişimiz 8. HEDEFLERİMİZ ve GERÇEKLEŞEN 9. Alternatif Holding Dönem neler yaptık. 10.Alternatif Holding Dönem neler yaptık. 11.Alternatif Holding 2015 Ocak neler yaptık Yılı Hedeflerimiz 13.ÜRÜN ALIMLARI 14.REKLAMLAR 15.PAZARLAMA 16.BİZ KİMİZ 17.DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ. 18.BAYİLİKLERİMİZ. 19.MOTİVASYON GÜNLÜKLERİMİZ 20.MALİ TABLOLARIMIZ 21.RAKİPLERİMİZ ve BİZ

3 İskender YILDIRIM CEO Öz Geçmiş Sektörümüzdeki İş deneyimi 20 YIL : Tamir Teknik Kurulum Kiralama - Muhasebe Finans Denetleme İK Proje çizimi Teklif hazırlama Arge departmanlarında çalıştı Antalya doğumlu 1994 Boş zamanlarımda iş hayatına Babamın işyerinde başladım Mayıs Üniversitesi Elektronik bölümü mezunu 2003 Sevim Yıldırım ile evlendim Erzurum Ordu evinde Tonmaister olarak askerliğimi yaptım 2009 Muhteşem bir oğlum oldu Bir çok eğitim aldım: a. Satış eğitimi : 5 sefer b. Markalaşma eğitimi: 4 sefer c. Pazarlama eğitimi: 4 sefer d. insan kaynakları eğitimi: 2 sefer e. inovasyon eğitimi: 2 sefer f. Müşteri memnuniyeti eğitimi: 1 sefer g. İletişim Eğitimi: 1 sefer h. Müşteri ilişkileri eğitimi: 1 sefer ı. Finans eğitimi: 2 sefer i. Bütçe Eğitimi: 2 sefer j. Beden dili eğitimi k. Komple ISO eğitimleri 2011 Alternatif ses ışık firması kurdum Firmamın Direktörü oldum 2014 Firma yönetiminden çekilip kendimi sadece Ar-ge çalışmaları ve büyük projelere imza atma şansını yakaladım Deneyimli kadrom sayesinde Alternatif Holding in CEO su oldum

4 İskender YILDIRIM *** 2015 yılı hedeflerim? 50 kişilik ekibimiz ile 2015 Yılında Alternatif Holding in marka bilinirliğini arttırmak ve aynı zamanda bir çok Yurt içi ve Yurtdışı Konferans salonları, 5 yıldız oteller, Kültür merkezleri, Stadyumlar vb. projelere imzamızı atmak, Finansal bilgilerim, ekibimizin deneyimi, şirketimizin ekonomik gücü ile Firmamızın kredibilitesini +AA nın altına üstüne çıkarmak, İmalatını yaptığımız markaların diğer ülkelere Distribütörlüklerini vermek.

5 Sevim YILDIRIM Genel Koordinatör Öz Geçmiş 1984 Antalya doğumlu 2003 Antalya Kolleji Yabancı dil bölümünden mezun oldu 2003 İskender Yıldırım ile evlendi 2004 İskender Yıldırım ın yanında iş hayatına adımını attı Muhasebe, Depo ve Finans bölümünde çalıştı 2009 Oğlumuz dünyaya geldi İş hayatına 2 yıl ara verdi 2012 İş hayatına Firmamızın denetçisi olarak tekrar başladı Firmanın tüm bölümlerini denetlemeye başladı 2014 Altenratif ses ışık ın Genel koordinatörü oldu *** 2015 yılı hedeflerim? 2015 yılında firmamızın satışlarını %40 arttırmak,tahsilat oranını daha önceki yıllar gibi %100 ün altına indirmemek. Alternatif Holding in hedefleri doğrultusunda gerekli finansmanı düzenlemek, yerinde ve zamanında bu finansmanı kullanmak.

6 Ekibimiz

7 Alper Tunga ÖZTEKİN Akdeniz ve Ege Bölge Müdürü *** Öz Geçmiş: 26 Mayıs 1981 Aydın doğumluyum. Anadolu üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü mezunuyum. Antalya da yaşıyorum. Evli ve bir erkek çocuk babasıyım. 16 yıldır Satış ve Pazarlama sektöründe aktif görevdeyim. *** 2015 yılı hedeflerim? 2015 yılında firma tanına bilirliğini en üst seviyeye çıkartmak. Antalya ve Ege bölgesinde bir çok projenin altına Alternatif Holding olarak imza atmaktır. Alternatif Holding olarak sağlam, güvenilir, takipçi ve farkımızı ortaya koyan bir firma olmak. *** Neden Alternatif ses? ALTERNATİF HOLDİNG sürekli olarak orantılı bir büyüme gösteren ve çalışmış olduğu müşterilerin memnuniyetlerini ön planda tutan, teknolojiyi yakından takip edip ürün gamına her zaman son teknoloji ürünleri katan, hırslarından arınmış, azim, sadakat ve bağlılığı hep ilke edinmiş, çalışanlarına değer veren ve çalışanlarına yatırım yapan, ileriye dönük sağlam adımlar atan, hedeflerini gerçek verilere dayandıran ve hedeflerini gerçekleştiren büyük bir firma olduğu için ALTERNATİF HOLDİNG de çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Ayrıca bu ailenin bir parçası olmaktan dolayı da ayrı bir keyif alıyorum. Her geçen gün ALTERNATİF HOLDİNG büyüyor ve ailemize yeni üyeler katılıyor.

8 Alper Tunga ÖZTEKİN *** Biriminiz ve bölgeniz ile ilgili yaptığınız ve yapacağınız çalışmalar? Antalya ve Ege bölgesinde bulunan yeni otel, kültür merkezi, üniversite, stadyum ve spor salonlarını müşteri portföyümüze katmak ve bu projelere unutulmaz başarı imzaları atmak ilk yapacağımız işlerden olacaktır. Antalya ve Ege bölgesinde mevcut olan müşterilerimizin memnuniyetini daha yüksek seviyelere çıkarmak ve müşteri sadakatini oluşturmak bizim her zaman ilk görevlerimizden olmuştur. Antalya ve Ege bölgesinde deneyimli kadromuzu güçlendirip aralıksız yola devam etmek hedeflerimiz arasındadır. Ayrıca pazarlama personeli arkadaşlarımız arasına yeni iki personel daha eklemek hedeflerim arasındadır. Ardından Pazar payımızı büyüterek satış ve destekleyici birimleri kurmak, Pazar payımızı her geçen yıl bir üst seviyeye taşımak ve markalaşmak.

9 Yunus KALYON Marmara Ege Bölge Müdürü *** Öz Geçmiş: 20 Haziran 1983 İstanbul doğumluyum. Anadolu üniversitesi Dış Ticaret ve Pazarlama Halkla ilişkiler mezunuyum. İstanbul da yaşıyorum. Evliyim ve bir erkek evlat sahibiyim. 14 yıldır Satış ve Pazarlama sektöründe aktif görevdeyim. *** 2015 yılı hedeflerim? 2015 yılında firma tanınabilirliğini en üst seviyeye çıkartmak. Marmara ve Anadolu bölgesinde bir çok projenin altına Alternatif ses ışık sistemleri olarak imza atmaktır. Alternatif ses ışık olarak sağlam, güvenilir, takipçi ve farkımızı ortaya koyan bir firma olmak. *** Neden Alternatif ses? Alternatif ses ve ışık şirketler grubu babadan oğula geçen bir şirket değildir. Firma sahipleri ve çalışanların hırsı, azmi, sadakati ve bağlılığı ile hızla yükselmiş ve bu doğrultuda yoluna devam etmektedir. Kısaca söyle söyleyebilirim ki bu ailenin içerisinde öyle bir sistem ve bağlılığımız var ki sistemin içine giremeyen veya sisteme uyamayan kimse bu ailenin bir ferdi olamıyor. İşte bu yüzden ileriye dönük sağlam adımlarla ilerleyen, hızla büyüyerek kendisinden bahsettiren bir yapının içinde olmaktan mutluluk duyuyorum.

10 Yunus KALYON *** Biriminiz ve bölgeniz ile ilgili yaptığınız ve yapacağınız çalışmalar? Marmara ve Anadolu bölgesinde ilk olarak yeni kurduğumuz İstanbul şubemizi bir an önce aktif hale getirmek. İstanbul ve Ankara bölgesinde deneyimli kadromu tamamlayıp aralıksız yola devam etmek. Ardından Pazar payımızı büyüterek satış ve destekleyici birimleri kurmak, Pazar payımı her geçen yıl bir üst seviyeye taşımak ve markalaşmak. Ankara da bölge müdürlüğünü kurup bölgeye bağlı ofisi açmak ilk planlarımın arasındadır.

11 Halil CANSIZER Proje Müdürü *** Öz Geçmiş: 16 Eylül 1978 Antalya doğumluyum. Evliyim, bir erkek, bir kız çocuğum var. 21 Yıldır aktif olarak iş hayatındayım. Uzun yıllar bilgi teknolojileri sektöründe sektörün ileri gelen firmalarında sektöre hizmet verdim. Firmanın en yaşı en büyük kişi olarak 4 yıldır Ses ışık sektörüne ALTERNATİF HOLDİNG e hizmet veriyorum. 2 yıldır kurmuş olduğumuz proje biriminin başındayım. Ekibimizle birlikte 2 yıldır birçok projeye imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Amacımız müşterilerimizin doğru ürünü doğru yerde kullanarak doğru hizmeti almalarını sağlamak için projeler oluşturmak ve bu konularda aktif kullanıcıları bilinçli bir şekilde yönlendirmektir. *** 2015 yılı hedeflerim? 2013 yılında 2 kişi olarak kurmuş olduğumuz birimimiz 2015 yılında aktif olarak 5 kişiye yükselmiştir yılında Anadolu ve Marmara da kurulan bölgelerimiz ile birlikte hizmet vereceğimiz müşterilerimizin sayısı artacağı için ekibimizin sayısını 7 ye çıkartarak daha verimli hizmet vermeyi planlıyoruz. *** Neden Alternatif ses?

12 Halil CANSIZER *** Biriminiz ve bölgeniz ile ilgili yaptığınız ve yapacağınız çalışmalar? Alternatif Holding Proje ekibi olarak gelişen ve gelişmeye açık bir kadroya sahibiz. Müşterilerimiz için yeni teknolojileri takip edip, projelerde yeni teknoloji ürünleri kullanarak müşterilerimizin eski teknoloji ürünler ile atıl sistemler kurmalarına engel olup bu teknolojilerle tanışmasını sağlıyoruz. Ayrıca Ar-Ge çalışmalarımız ile ürünleri geliştirerek ve çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz. Alternatif Ses artı değere katar sloganımız ve Siz hayal edin biz gerçekleştirelim felsefemiz ile müşterilerimize doğru ve yerinde ürünler kullanmaları konusunda çalışmalarımız hızla devam edecek.

13

14

15 ALTERNATİF DÖNEM

16 ALTERNATİF DÖNEM

17 Alternatif Ses Işık dönem *** Stark Audio, Focus Lighting, Led Screen markaları ile OTEL EKİPMANLARI fuarı Antalya ya katıldı. *** Stark Audio, Focus Lighting, Led Screen markaları ile EMITT TURIZM fuarı İstanbul a katıldı. *** Stark Audio, Focus Lighting, Led Screen markaları ile FOOD PRODUCTS fuarı Antalya ya katıldı. *** Stark Audio, Focus Lighting, Led Screen markaları ile YAPI fuarı İstanbul a katıldı. *** İstanbul Ankara satış personelleri ni işe aldı. *** Devlet projelerinde SES IŞIK - LED EKRAN KONFERANS sistemleri satışlarına başladı. *** üst kalite fabrikalarda ve kendi fabrikalarımızda imal etmekte olduğumuz STARK AUDIO FOCUS LIGHTING TRON LED SCREEN LOTUS LIGHTING DELCO AUDIO markalarının tanıtımını yaptı. *** Projede kullandığı ürünlerin %95 inin ithalatını yaptı. *** Türkiye nin En büyük sahnesi olan ALVA ARENA sahnesini komple SES, IŞIK, LED EKRAN sistemlerinin satışını yaptı. *** 38. yıl kutlamalarını yaptı. *** Akdeniz ve Ege bölgesindeki 30 zun üzerindeki bir çok otel projelerinin komple Ses, Işık; Led Ekran sistemlerinin satışı ve kurulumlarına imza attı.

18 ALTERNATİF DÖNEM

19 ALTERNATİF DÖNEM

20 Alternatif Ses Işık dönem *** Stark Audio, Focus Lighting, Led Screen markaları ile YAPI fuarı Ankara ya katıldı. *** Stark Audio, Focus Lighting, Led Screen markaları ile Yapı fuarı İzmir e katıldı. *** Stark Audio, Focus Lighting, Led Screen markaları ile ATRAX fuarı İstanbul a katıldı. *** İstanbul un en lüx semtlerindeki Fulya Terrace da Marmara Bölge Müdürlüğ ünü kurdu. *** Anadolu Bölge Müdürlüğünü Kurdu. *** Ege Bölge Müdürlüğü nü kurdu. *** Akdeniz Bölge Müdürlüğünü kurdu. *** Anadolu ve Marmara bölgesindeki bir çok Otel, AVM, Devlet projelerinin Ses, Işık, Led Ekran, Konferans sistemleri alımlarına imza attı. *** Yurt dışı satışlarına başladı. *** Projede kullandığı ürünlerin %95 ninin ithalatını yaptı. *** Proje Departmanı nı kurdu. *** ITC Audio nun Türkiye Distribütörlüğü aldı. *** İhracat için yeni adımlar atıldı.

21 ALTERNATİF 2015 OCAK

22 ALTERNATİF Dönem Diğer Fuarlar

23 Alternatif HOLDİNG A.Ş. OCAK 2015 *** Alternatif HOLDİNG A.Ş. ye geçiş yapıldı. *** Stark Audio, Focus Lighting, Led Screen markaları ile OTEL EKİPMANLARI fuarı Antalya ya katıldı. *** Stark Audio, Focus Lighting, Led Screen markaları ile EMITT TURIZM fuarı İstanbul a katıldı. *** Arge çalışmalarımız hızla devam ediyor, Alternatif Holding A.Ş. Proje ekibi olarak AMSTERDAM fuarınına ziyaretçi olarak katıldı *** STARK AUDIO, Profesyonel ses sistemleri markası ile Uluslararasındaki Sektörümüzün en büyük fuar ı PROLIGHT + SOUND fuarı FRANKFUR ALMANYA ya 80 m2 stand ile katılımcı olarak sözleşme imzaladı. *** Stark Audio, Focus Lighting, Led Screen markaları ile FOOD PRODUCT Antalya 108 m2 stand ile katılımcı olarak sözleşme imzaladı. *** Stark Audio, Focus Lighting, Led Screen markaları ile YAPI fuarı İstanbul, 108 m2 stand ile katılımcı olarak sözleşme imzaladı. *** Stark Audio, Focus Lighting, Led Screen, Lotus Lighting, Delco, ITC audio markaları ile Türkiye deki sektörümüzün en büyük fuar ı PROSHOW a 200m2 stand ile katılımcı olarak sözleşme imzaladı. *** Projede kullandığı ürünlerin %97 inin ithalatını yaptı. *** Bakü deki ilk 4 Yurt dışı projelerini yaptı.

24 ALTERNATİF OCAK 2015: 2015 MART ayında Manavgat/Antalya da açılması planlanan Tümbüller Otelciliğin yapmakta olduğu Water Side ***** otel inin komple Ses Işık Led Ekran sistemlerinin Satışı ve kurulumuna Alternatif HOLDİNG A.Ş. İmzasını atmıştır. Kullanılacak Markalar STARK AUDIO DELCO AUDIO FOCUS LIGHTING LOTUS LIGHTING Hizmet verecek olduğumuz Alanlar: * Disco Ses Işık Sistemi * Anfi Tiyatro Ses Işık Görüntü Sistemi * Kır Bahçesi Ses Işık Görüntü sistemi * Genel Müzik Yayın sistemi * Acil Anons Sistemi * Konferans Salonları Ses, Işık, Görüntü sistemleri * Havuz Başı ses sistemi

25 ALTERNATİF OCAK 2015: 2015 MART ayında İstanbul da açılması planlanan AS KROM MADENCİLİK İN YAPMAKTA OLDUĞU AVM inin komple Acil anons ve Ekran sistemlerinin Satışı ve kurulumuna Alternatif HOLDİNG A.Ş. İmzasını atmıştır. Kullanılacak Markalar DELCO AUDIO STARK AUDIO Hizmet verecek olduğumuz Alanlar: * Genel Müzik Yayın sistemi * Acil Anons Sistemi * Taşınabilir Ses Sistemi

26 ALTERNATİF OCAK 2015: 2015 MART ayında KUŞADASI nda açılacak olan SUHAN Otelciliğin yapmakta olduğu SUHAN 360 ***** otel inin komple Ses Işık sistemlerinin Satışı ve kurulumuna Alternatif HOLDİNG A.Ş. İmzasını atmıştır. Kullanılacak Markalar STARK AUDIO DELCO AUDIO FOCUS LIGHTING LOTUS LIGHTING Hizmet verecek olduğumuz Alanlar: * Disco Ses Işık Sistemi * Activite alanları Ses Işık Görüntü sistemi * Genel Müzik Yayın sistemi * Acil Anons Sistemi * Konferans Salonları Ses, Işık, Görüntü sistemleri * Havuz Başı ses sistemi

27 ALTERNATİF OCAK 2015: 2014 yıl ında yapmış olduğumuz Marmaris in en büyük oteller inden Green Nature Diamond otelin 2. etap ı olan Kongre Salonu sistemleri Alternatif Holding A.Ş. Tarafından 2015 Nisan ayında Ses, Işık Led ekran sistemlerinin yapılaması planlanmaktadır Kullanılacak Markalar STARK AUDIO FOCUS LIGHTING LOTUS LIGHTING Hizmet verecek olduğumuz Alanlar: * Disco Ses Işık Sistemi * Anfi Tiyatro Ses Işık Görüntü Sistemi * Kır Bahçesi Ses Işık Görüntü sistemi * Genel Müzik Yayın sistemi * Acil Anons Sistemi * Konferans Salonları Ses, Işık, Görüntü sistemleri * Havuz Başı ses sistemi

28 ALTERNATİF OCAK 2015: ASLANLAR İNŞAAT ın yapmakta olduğu ANTAKYA Mustafa Kemal Üniversitesi nin yeni Rektörlük binasının 2015 Mayıs ayında açılması planlanan bina nın ve Konferans salonlarının komple Ses,Işık Konferans, Görüntü sist. Alternatif imzasını atacaktır. Kullanılacak Markalar STARK AUDIO ITC AUDIO FOCUS LIGHTING LOTUS LIGHTING Hizmet verecek olduğumuz Alanlar: * Genel Müzik Yayın sistemi * Acil Anons Sistemi * Konferans Salonları Ses, Işık, Görüntü sistemleri * Senato Salonlarının konferans sistemleri, Traking kontrol, Evelatör monitör sistemleri

29 ALTERNATİF OCAK 2015: 2015 NİSAN ayında Manavgat/Antalya da açılması planlanan VOYAGE Otelciliğin yapmakta olduğu Voyage Sorgun ***** otel inin komple Ses Işık Led Ekran sistemlerinin Satışı ve kurulumuna Alternatif HOLDİNG A.Ş. İmzasını atmıştır. Kullanılacak Markalar STARK AUDIO DELCO AUDIO FOCUS LIGHTING LOTUS LIGHTING GLOBAL TRUSS Hizmet verecek olduğumuz Alanlar: * Disco Ses Işık Sistemi * Parti Alanları * Beach Club Ses, Işık Sist. * Genel Müzik Yayın sistemi * Acil Anons Sistemi * Konferans Salonları Ses, Işık, Görüntü sistemleri * Havuz Başı ses sistemi

30 ALTERNATİF OCAK 2015: 2015 NİSAN ayında Belek/Antalya da açılması planlanan TELERKO A.Ş. nin yapmakta olduğu Sueno Hotels***** komple Ses Işık Led Ekran sistemlerinin Satışı ve kurulumuna Alternatif HOLDİNG A.Ş. İmzasını atmıştır. Kullanılacak Markalar STARK AUDIO DELCO AUDIO FOCUS LIGHTING LOTUS LIGHTING GLOBAL TRUSS Hizmet verecek olduğumuz Alanlar: * Disco Ses Işık Sistemi * VIP Disco Ses Işık Sistemi * Parti Alanları * Beach Club Ses, Işık Sist. * Genel Müzik Yayın sistemi * Acil Anons Sistemi * Belek Bölgesi nin En büyük KONGRE merkezi, Elevator ekranlar, Elevator Truss sistems, IPAD control systems * Havuz Başı ses sistemi * Kapalı Anfi Tiyatro

31 ALTERNATİF OCAK 2015: 2015 NİSAN ayında Manavgat/Antalya da açılması planlanan ÇETİN İNŞAAT ın yapmakta olduğu CHARM PALACE ***** otel inin komple Ses Işık Led Ekran sistemlerinin Satışı ve kurulumuna Alternatif HOLDİNG A.Ş. İmzasını atmıştır. Kullanılacak Markalar STARK AUDIO DELCO AUDIO FOCUS LIGHTING LOTUS LIGHTING Hizmet verecek olduğumuz Alanlar: * Genel Müzik Yayın sistemi * Acil Anons Sistemi * Konferans Salonları Ses, Işık, Görüntü sistemleri * Havuz Başı ses sistemi

32 ALTERNATİF OCAK 2015: Sakarya da açılması planlanan ERBİN İNŞAAT ın yapmakta olduğu Sakarya Stad ının komple ses sistemlerinin Satışı ve kurulumuna Alternatif HOLDİNG A.Ş. İmzasını atmıştır. Kullanılacak Markalar STARK AUDIO ITC AUDIO Hizmet verecek olduğumuz Alanlar: * Stad Müzik Yayın Sistemleri * Genel Müzik Yayın sistemi * Acil Anons Sistemi * Konferans Salonları Ses, Işık, Görüntü sistemleri

33 ALTERNATİF OCAK 2015: 2015 NİSAN ayında Sakarya da açılması planlanan Ramada Plaza ***** otel inin komple Ses, Işık, Görüntü sistemlerinin Satışı ve kurulumuna Alternatif HOLDİNG A.Ş. İmzasını atmıştır. Kullanılacak Markalar STARK AUDIO DELCO AUDIO FOCUS LIGHTING LOTUS LIGHTING Hizmet verecek olduğumuz Alanlar: * Genel Müzik Yayın sistemi * Acil Anons Sistemi * Konferans Salonları Ses, Işık, Görüntü sistemleri * Havuz Başı ses sistemi

34 Alternatif HOLDİNG A.Ş Yılı Hedeflerimiz 1. Yurt dışı Proje satışlarımızı arttırmak. 2. STARK AUDIO, FOCUS LIGHTING ve TRON LED SCREEN markalarımızda Distribütörlükler vermek. 3. Ege, Marmara, Anadolu bölgesindeki satışlarımızı arttırmak. 4. Akdeniz bölgesindeki büyüklüğümüzü korumak ve geliştirmek ve-2016 yılında Stadyum seslendirmeleri ve Led ekran satışlarına. ağırlık vermek. 6. Zayıf akım sistemleri, kamera, ve güvenlik sistemlerine ağırlık vermek. 7. Teknik sevir kalitemizi korumak. 8. Ürün kalitemizi düşürmeyip daha üst sekmente çıkarmak. 9. Projeksiyon, Dj setup, Konferans, evelator screen, video sistemlerinde distribitörlükler almak 10. Otel TV ithalatı yapmak. 11.Kültür merkezleri, Senato salonları, AVM, Stadyumlar, Belediyeler, Çok amaçlı salonlar, 5 yıldız üstü otel projelerine imza atmaya devam etmek

35 Reklamlar: 1. Google Adwords e yıllık Tl lik reklam verilmektedir, Örnek: google da ses ışık yazdığınız zaman en üstte daima alternatif ses gelmektedir.

36 Reklamlar: 3. Facebook Reklamları: Sosyal Medya etkin kullanılıyor, Facebook sayfamızda ve Alternatif ses ışık Grup bölümüznde yaptığımız işleri ve getirmiş olduğumuz ürünlerin reklamını daha kolay yapıyoruz ve daimi müşterilerimize ulaşmamız daha kolay oluyor TL 4. Teklif Sunumu : Referans Kataloğu, İthal etmiş olduğumuz markalara ayrı ayrı katalog ve firmamız adına özel sunum klasörümüzü yaptırıyoruz, bunlar sayesinde firmamız teklif verirken rakiplerimiz karşısında maça 1-0 önde başlıyor. Yaklaşık maliyet: TL 5. Firma Sunumu: Alternatif ses ışık tanıtım videosu özel olarak yapılmış olup müşterilerimize izlettirilir, bu sayede kurumsallığımız ön plana çıkmış olur.

37 Pazarlama: Pazarlama stratejisi: 1. Türkiyenin en büyük ses ışık kiralama firmalarına ürünlerimizi tanıtmak için iş yerlerine kadar götürüp ürün tanıtımız yapıyoruz, Müşterilerimiz ürünlerin kalitesini ve diğer ürünlerden farkını gördüğü zaman fiyat değil ürünlerin farkını konuşuyor ve satın alıyor bu pazarlama stratejiisi sayesinde ucuz ürünler ile yarış yapmak yerine daha çok kar yapmayı tercih ediyoruz. B2B 2.Ürünlerimizi Türkiye nin en büyük firmalarına verdiğimiz zaman, ürünlerimiz büyük Sanatçıların Rider ına girmiş olacak ve böylece Türkiyede diğer firmaları bizim aramaız yerine onlar bizim ürünlerimizi talep edecekler. 3. Alternatif Plus Dergi : Alternatif ses ışık adına 3 ayda bir dergi çıkartılacak, ve böylece her müşterimize 3 ayda 1 temas etmiş olucaz. Maliyet: TL 4. Otellere ücretsiz Parti kurulumları: Otel in ürün alacağını hissettiğimiz zaman 1 gece ücretsiz olarak parti sistemlerini kuruyoruz ve böylece ürün satışımız kolaylaşıyor.

38

39 5 yıldızlı otel ve tatil köyü Çalışma alanlarımız: Genel müzik yayın ses sistemi, acil anons, Spa, havuzbaşı ses sistemi, Snack bar, Konferans salonları, çok amaçlı salonlar, disco ve anfi tiyatro ses ışık görüntü sistemleri

40 5 yıldızlı otel ve tatil köyü Çalışma alanlarımız: Genel müzik yayın ses sistemi, acil anons 3 kanal müzik yayın veya tek kanal müzik yayın olarak sistem çalışır, Acil anons için zone, zone ayrı sistem yazılır.

41 5 yıldızlı otel ve tatil köyü Çalışma alanlarımız: havuzbaşı ses sistemi Şehir otellerinde 2 adet veya 4 adet kolon cd player ve anfi mixer kullanılır.

42 5 yıldızlı otel ve tatil köyü Çalışma alanlarımız: Konferans salonları küçük salonlar 45 kişiye kadar 300x225 veya 240x180 motorlu perde ve 1 adet 2500 Ansulumen civarı projeksiyon kullanılır.

43 5 yıldızlı otel ve tatil köyü Çalışma alanlarımız: Konferans salonları orta salonlar kişiye kadar 300x225 motorlu perde ve 1 adet 2500 Ansulumen civarı projeksiyon kullanılır. Ses sistemi: 4 adet kolon veya tavandan beslemi ses sistemi kullanılır, sisteme göre mixer ve mikrofon

44 5 yıldızlı otel ve tatil köyü Çalışma alanlarımız: Konferans salonları orta salonlar kişiye kadar 400x300 gibi projeksiyon perdesi, Profesyonel ses sistemi, Salonda düğün veya benzeri işler yapılacak ise Profesyonel ışık sistemi

45 Konser alanları ve Arenalar PROFESYONEL SES, IŞIK, LED EKRAN, TRUSS SİSTEMLERİ

46 Kongre merkezleri - Çok amaçlı salonlar - Konser salonları PROFESYONEL SES, PROFESYONEL IŞIK, PROFESYONEL LED EKRAN, PROFESYONEL TRUSS SİSTEMLERİ

47 Alış veriş merkezleri Genel müzik yayın, acil anons, sinema salonları ses görüntü, Led ekran,

48 Stadyum ve Arenalar SES, IŞIK, LED EKRAN, SKOR BOARD, TRUSS SİSTEMLERİ, ACİL ANONS SİSTEMLERİ

49

50 FOCUS LIGHTING: TAM PROFESYONEL IŞIK SİSTEMLERİ

51 STARK AUDIO: PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ

52 LOTUS LIGHTING: PROFESYONEL IŞIK SİSTEMLERİ

53 DLG AUDIO: 100V ve KONFERANS SİSTEMLERİ

54 TRON: LED EKRAN SİSTEMLERİ

55 DELCO AUDIO: 100V SİSTEM

56 VOXOA: DJ SETUP SİSTEMLERİ

57 GLOBAL TRUSS: TRUSS SİSTEMLERİ

58 ITC AUDIO: 100V KONFERANS SİSTEMLERİ

59

60 2014 YILI PESONELLERİMİZ /2017 Direktör : Genel Koordinatör : Proje / Satış Koordinatörü : Akdeniz Bölge Müdürü : Proje / Satış Personeli Antalya : Marmara bölge Müdürü : Proje / Satış Personeli Marmara : Proje / Satış Personeli Yurtdışı : Anadolu bölge Müdürü : Proje / Satış Personeli Anadolu : EGE bölge Müdürü : Proje / Satış Personeli İzmir : Toptan Satış Peroneli : Pazarlama Müdürü : Pazarlama Personeli : Satış Destek : Proje personeli : Mali İşler Müdürü : İnsan Kaynakları : Muhasebe : Finans : Tahsilat Personeli : Teknik Müdür : Teknik Müdür Yardımcısı : Deneyimli Teknik Personel : Yardımcı Teknik Personel : Tamir Personeli Teknik : Teknik Muhasebe (DEPO) : Depo Muhasebe : TOPLAM Personel : ARAÇ SAYIMIZ :

61 OKEY OFİS EKİBİ

62 TOPLANTILARIMIZDAN BAZI KARELER

63 ŞİRKET YEMEKLERİMİZDEN BAZI KARELER

64 ŞİRKET YEMEKLERİMİZDEN BAZI KARELER

65 FUARLARDAN BAZI KARELER

66 EĞLENCELERDEN BAZI KARELER

67 PAZAR KAHVALTILARINDAN BAZI KARELER

68 TOPLANTILARIMIZDAN BAZI KARELER

69 ÖĞLE YEMEKLERİMİZ

70 YAT GEZİSİ

71 DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARI

72 TOPLANTILARIMIZDAN BAZI KARELER

73 TOPLANTILARIMIZDAN BAZI KARELER

74 Amsterdam Fuarından bazı kareler

75 Amsterdam Fuarından bazı kareler

76 Toplantılarımızdan Bazı kareler

77 Toplantılarımızdan Bazı kareler

78 Alternatif İstanbul

79

Tanıtım Kitapçığı. Gayrimenkul Sektörü Değişime Startkey Çatısı Altında Hazırlanıyor

Tanıtım Kitapçığı. Gayrimenkul Sektörü Değişime Startkey Çatısı Altında Hazırlanıyor Tanıtım Kitapçığı Gayrimenkul Sektörü Değişime Startkey Çatısı Altında Hazırlanıyor Değerli Girişimcilerimiz STARTKEY, 2013 yılında, gayrimenkul sektöründe 10 yılı aşkın zamandır deneyime sahip olan Yönetim

Detaylı

Tanıtım Kataloğu. www.tuncelektrik.com.tr

Tanıtım Kataloğu. www.tuncelektrik.com.tr Tanıtım Kataloğu www.tuncelektrik.com.tr www.tuncelektrik.com.tr hakkımızda Tunç Elektrik 1985 ten beri gerçekleştirdiği tasarım, mühendislik ve taahhüt hizmetleriyle elektrik taahhüt sektöründe kendine

Detaylı

Rapor. Toyzeria 2014. Türkiye ve Orta Doğu nun Çocuk Fuarı. www.toyzeria.com

Rapor. Toyzeria 2014. Türkiye ve Orta Doğu nun Çocuk Fuarı. www.toyzeria.com Rapor Türkiye ve Orta Doğu nun Çocuk Fuarı www.toyzeria.com Rapor Oyuncak sektörünün Orta Doğu daki merkezi Toyzeria büyüyor Toplam 117 ulusal ve uluslararası katılımcı (2013 de 105) Toyzeria yı 30 Ekim

Detaylı

Saygınlığın, istikrarın, dürüstlüğün ve güvenin hayat bulduğu, turizmin lider markaları. İştiraklerimiz ve Ana Partnerlerimiz

Saygınlığın, istikrarın, dürüstlüğün ve güvenin hayat bulduğu, turizmin lider markaları. İştiraklerimiz ve Ana Partnerlerimiz Saygınlığın, istikrarın, dürüstlüğün ve güvenin hayat bulduğu, turizmin lider markaları İştiraklerimiz ve Ana Partnerlerimiz OTI HOLDING OTI Holding, yenilikçi vizyonu ve kalite odaklı yönetimi ve turizm

Detaylı

Büyük Güne Hazırmısınız..?

Büyük Güne Hazırmısınız..? Büyük Güne Hazırmısınız..? Biz Hazırız... Biz Kimiz? Biz Kimiz? İSEM, 1986 senesinde kurulmuş bir sanat ve organizasyon kurumudur. Her zaman farklı etkinliklere, yeniliklere ve ilkelere imza atmayı benimsemiş

Detaylı

TRABZONSPOR ŞENOL GÜNEŞ STADYUMU AÇILIŞI

TRABZONSPOR ŞENOL GÜNEŞ STADYUMU AÇILIŞI şubat 2017 18. SAYI TRABZONSPOR ŞENOL GÜNEŞ STADYUMU AÇILIŞI Trabzonspor Kulübü nün yeni stadyumunun açılışında ekibimizle görev başındaydık. Trabzon ofisimizden ekibin kurulumunun sağlandığı bu önemli

Detaylı

EFFECT ile Zirveye...

EFFECT ile Zirveye... EFFECT SES IŞIK LAZER VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ A: Üçgen Mah. Abdi İpekçi Cad. Gözeten Apt. 21/10 Muratpaşa/Antalya T: 0242 244 53 43 F: 0242 244 15 48 E: info@effectses.com W: www.effectses.com facebook.com/effectses

Detaylı

YATIRIMLARI BÜLTENİ S A Y I. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları. Araştırma ve Tasarım

YATIRIMLARI BÜLTENİ S A Y I. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları. Araştırma ve Tasarım T U R İ Z M YATIRIMLARI BÜLTENİ Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları 6 S A Y I Araştırma ve Tasarım erol KaRaBuLuT PROJELER Orange Palace Öz Hotels Doğuş-Bilgili Ortaklığı Doğuş Holding Rubi Hotels Crown

Detaylı

YATIRIMLARI BÜLTENİ S A Y I. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları. Araştırma ve Tasarım

YATIRIMLARI BÜLTENİ S A Y I. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları. Araştırma ve Tasarım T U R İ Z M YATIRIMLARI BÜLTENİ Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları 5 S A Y I Araştırma ve Tasarım erol KaRaBuLuT PROJELER Titanic Hotels Von Hotels Vera Hotels Adalı Holding Aska Hotels Crystal Hotels

Detaylı

YÖN GRUP wwww.yongrup.com

YÖN GRUP wwww.yongrup.com Geleceğe birlikte YÖN verelim YÖN GRUP wwww.yongrup.com HAKKIMIZDA 2000 yılında kurulan Yön Grup, merkez ofisi Ankara da bulunan ve bünyesinde farklı kuruluşları barındıran bir grup şirketidir. Şirketimiz

Detaylı

B O D R U M HOTEL & CONVENTION CENTER

B O D R U M HOTEL & CONVENTION CENTER B O D R U M B O D R U M Adres İçmeler P.K. 357 48400 Bodrum / MUĞLA / TÜRKİYE Tel +90 252 3168980 313 73 00 Faks +90 252 313 73 01 Web Adresi E-mail Kategori www.ersan.com.tr booking@ersan.com.tr 5 Star

Detaylı

G20 EKONOMİ VE ÇALIŞMA BAKANLARI TOPLANTISI

G20 EKONOMİ VE ÇALIŞMA BAKANLARI TOPLANTISI SAYI 12 EYLÜL 2015 S.1 G20 FİNANS VE ÇALIŞMA BAKANLARI TOPLANTISI S.2 YILDIZ HOLDİNG LANSMAN TOPLANTISI / GARANTİ BANKASI KONSER-VE ETKİNLİKLERİ S.3, S.4 DİĞER ORGANİZASYON FOTOĞRAFLARI S.5 RÖPORTAJ S.6

Detaylı

Makul bütçelerle, maksimum verim sağlamak bizim işimiz değil, hobimiz.

Makul bütçelerle, maksimum verim sağlamak bizim işimiz değil, hobimiz. TANITIM DOSYASI Makul bütçelerle, maksimum verim sağlamak bizim işimiz değil, hobimiz. TANITIM DOSYASI BİZ KİMİZ? Başarı Bilişim, web sitesi tasarımı ve dijital pazarlama konularında 18 yılı aşan tecrübe

Detaylı

YATIRIMLARI BÜLTENİ. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları SAYI. Araştırma ve Tasarım

YATIRIMLARI BÜLTENİ. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları SAYI. Araştırma ve Tasarım T U R İ Z M YATIRIMLARI BÜLTENİ Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları 17 SAYI Araştırma ve Tasarım erol KaRaBuLuT PROJELER NG Hotels Merit Hotels Yılmaz Ulusoy Holding Asya Otelcilik Titanic Hotels Maxx

Detaylı

Expokent Medya Bilişim

Expokent Medya Bilişim Expokent Medya Bilişim Expokent.com Dış Ticaret Ağı. Kısaca görevimiz: Üyelerimizin dünya standartlarında tanıtımını yaparak yeni iş fırsatları yaratmalarına yardımcı olmak. Kısaca yapımız: Uluslararası

Detaylı

TEB KOBİ BANKACILIĞI

TEB KOBİ BANKACILIĞI TEB KOBİ BANKACILIĞI Türkiye de KOBİ ler İşletme Büyüklüğü İstihdam Grubu (Çalışan Sayısı) 2011 İşletme Sayısı % Toplam İstihdam % Ortalama Çalışan Sayısı Mikro 1-19 2.522.011 97,30% 5.362.905 46,60% 2

Detaylı

DESKPORT. Bilișim Hizmetleri. 2014 Yılı Hizmet Tanıtım Kataloğu

DESKPORT. Bilișim Hizmetleri. 2014 Yılı Hizmet Tanıtım Kataloğu 2014 Yılı Hizmet Tanıtım Kataloğu info@deskport.net BİZ KİMİZ? Biz Kimiz? Deskport Bilişim ekibinin karakteristik özellikleri olan; özgüven, çalısma azmi, tecrübe ve liderlik vasıflarımızla amacımız, müşterilerimizi

Detaylı

Muhammed ALYÜRÜK. Evli ve 2 kız çocuğu babasıdır. İngilizce bilmektedir. Muhammed ALYÜRÜK İBB İSBAK A.Ş. Genel Müdürü

Muhammed ALYÜRÜK. Evli ve 2 kız çocuğu babasıdır. İngilizce bilmektedir. Muhammed ALYÜRÜK İBB İSBAK A.Ş. Genel Müdürü Muhammed ALYÜRÜK Muhammed ALYÜRÜK İBB İSBAK A.Ş. Genel Müdürü 1980 İstanbul/Bakırköy doğumlu olan Muhammed Alyürük İlk, Orta, Lise ve Üniversite eğitimlerini İstanbul da tamamladı. Marmara Üniversitesi

Detaylı

YATIRIMLARI BÜLTENİ. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları SAYI. Araştırma ve Tasarım

YATIRIMLARI BÜLTENİ. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları SAYI. Araştırma ve Tasarım T U R İ Z M YATIRIMLARI BÜLTENİ Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları 18 SAYI Araştırma ve Tasarım erol KaRaBuLuT PROJELER Nielson Group Hilton Worldwide Anı Tur Avantgarde Collection Sarar Grup Doğuş Holding

Detaylı

AD DRONE. Tüm görüş ve önerileriniz için

AD DRONE. Tüm görüş ve önerileriniz için AD DRONE Dijital dünyanın gelişmesiyle birlikte aynı orantıda internet dünyasıyla olan bağlarımız güçlenmeye devam ediyor. İşte tam da bu adımda AD Drone ekibi olarak sizleri güler yüz ve sıcakkanlılığımız

Detaylı

FESTİVAL HAKKINDA. Magical Fest Türkiye'de en çok biletli seyircinin ağırlayacağı bir festival olacak.

FESTİVAL HAKKINDA. Magical Fest Türkiye'de en çok biletli seyircinin ağırlayacağı bir festival olacak. İÇİNDEKİLER Festival Hakkında... 3 Festival Programı... 4 Line Up (1.Gün)... 5 Line Up (2. Gün)... 6 Festival'in Tanıtımı... 7 Rakamlarla MagicalFest... 8 Festival Alanı... 9 Festivalin Mobil Uygulaması...

Detaylı

ACP Yapı Elemanları Şirket Müdürü Erhan Karabağ

ACP Yapı Elemanları Şirket Müdürü Erhan Karabağ ACP Yapı Elemanları Şirket Müdürü Erhan Karabağ ACP Yapı Elemanları Şirket Müdürü Erhan Karabağ dan, Röportaj Konumuz Olan 2014 Yılı Değerlendirmeleri ve 2015 Yılı Hedefleriyle İlgili Bilgiler Aldık. Firmanız

Detaylı

RESICON Kimdir? Ticaret Anonim Şirketi» kuruldu.

RESICON Kimdir? Ticaret Anonim Şirketi» kuruldu. RESICON Kimdir? Özellikle konut geliştirme, pazarlama ve satış konularında hizmet vermek üzere Aybars Kızılsencer tarafından, «Resicon Gayrimenkul Pazarlama Satış ve Yatırım Geliştirme Ticaret Anonim Şirketi»

Detaylı

YATIRIMLARI BÜLTENİ. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları SAYI. Araştırma ve Tasarım

YATIRIMLARI BÜLTENİ. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları SAYI. Araştırma ve Tasarım T U R İ Z M YATIRIMLARI BÜLTENİ Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları 14 SAYI Araştırma ve Tasarım erol KaRaBuLuT PROJELER Dilek Holding Öztürk Grubu Accor Hotels Sheraton Hotels Akfen GYO Rixos Hotels

Detaylı

YENİ HOLOGRAMLAR VE MÜŞTERİ HİKAYELERİ EMİR MURAT İZCİ

YENİ HOLOGRAMLAR VE MÜŞTERİ HİKAYELERİ EMİR MURAT İZCİ YENİ HOLOGRAMLAR VE MÜŞTERİ HİKAYELERİ EMİR MURAT İZCİ Kino-mo, Ergül Makina Sahne Sanatları Danışmanı Yeni Hologramlar 1000 lerce Reklam Noktası MÜŞTERİ DENEYİMİ ÖNEMLİDİR MÜŞTERİYE ÖZEL İLGİ ÇEKİCİ NET

Detaylı

Rapor. kids turkey. TOYZERIA / KIDS TURKEY 2015 Türkiye ve Orta Doğu nun Çocuk Fuarı. ISTANBUL 29 Oct - 01 Nov 2015. www.kidsturkey.

Rapor. kids turkey. TOYZERIA / KIDS TURKEY 2015 Türkiye ve Orta Doğu nun Çocuk Fuarı. ISTANBUL 29 Oct - 01 Nov 2015. www.kidsturkey. www.kidsturkey.com kids turkey ISTANBUL 29 Oct - 01 Nov 2015 Türkiye ve Orta Doğu nun Çocuk Fuarı Toyzeria / Kids Turkey Orta Doğu nun En Önemli B2B Platformu Beyanlar Spielwarenmesse Middle East Fuarcılık

Detaylı

Kasım KUTLU. Kasım Kutlu Genel Müdür (Makine Mühendisi)

Kasım KUTLU. Kasım Kutlu Genel Müdür (Makine Mühendisi) Kasım KUTLU Kasım Kutlu Genel Müdür (Makine Mühendisi) Kasım KUTLU, 01.03.1957 tarihinde Rize, Güneysu da doğdu. 1982 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi nde Makine Mühendisliği bölümünden

Detaylı

1 PETROTURK SUNUM 2 PETROTURK N-Pet Petrol Ürünleri Pazarlama Nakliye Sanayi Ticaret ve Dağıtım Limited Şirketi, 1991 yılında Mersin de kurulan Ağaoğlu Akaryakıt Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi nin sektördeki

Detaylı

Antalya Elektrik, Aydınlatma ve Bina Otomasyonları Fuarı 27-30 OCAK 2016. Antalya Expo Center www.eurasialight.com

Antalya Elektrik, Aydınlatma ve Bina Otomasyonları Fuarı 27-30 OCAK 2016. Antalya Expo Center www.eurasialight.com Antalya Elektrik, Aydınlatma ve Bina Otomasyonları Fuarı 27-30 OCAK 2016 Antalya Expo Center www.eurasialight.com Fuar Hakkında Fuarın Adı: Eurasia Light&Electricity Avrasya Aydınlatma, Elektrik ve Bina

Detaylı

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ ve SOSYAL MEDYADA REKLAM UYGULAMALARI

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ ve SOSYAL MEDYADA REKLAM UYGULAMALARI SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ ve SOSYAL MEDYADA REKLAM UYGULAMALARI SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ ve SOSYAL MEDYADA REKLAM UYGULAMALARI Sosyal medya yönetimine artık diğer pazarlama aktivasyonları gibi stratejik bir bakış

Detaylı

Uluslar arası Organizasyon Hizmetleri

Uluslar arası Organizasyon Hizmetleri Uluslar arası Organizasyon Hizmetleri Turizm sektörü birikimi ve tecrübesiyle, 2009 Haziran ayı içerisinde Platinyum Turizm A.Ş. ünvanlı kurduğumuz firmayla çalışma hayatına başladık. Çeşitli Kamu Kurumları

Detaylı

SIGN İSTANBUL 2015 SONUÇ RAPORU

SIGN İSTANBUL 2015 SONUÇ RAPORU SIGN İSTANBUL 2015 SONUÇ RAPORU 10-13 Eylül 2015 tarihlerinde 17.kez organize edilen Uluslararası SIGN İstanbul Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı; katılımcılarının ve ziyaretçilerinin

Detaylı

Geleceği Bugünden Görmek...

Geleceği Bugünden Görmek... Geleceği Bugünden Görmek... Skycity - Pera GYO A.Ş. tarafından geliştirilmiş ve Denizli de satışa sunulmuş ticari binaların tescilli markasıdır. İş Dünyasında Yeni Bir Anlayış Skycity; Ege nin hızla gelişen

Detaylı

ASİAD Daimi İhracat Ürünleri Ticaret ve Fuar Merkezi Anketi Ocak 2012

ASİAD Daimi İhracat Ürünleri Ticaret ve Fuar Merkezi Anketi Ocak 2012 ASİAD Daimi İhracat Ürünleri Ticaret ve Fuar Merkezi Anketi Ocak 2012 FİRMA İLE İLGİLİ BİLGİLER Firma : Genel Müdür : İhracat ve Yurt Dışı Pazarlarından Sorumlu Müdür: Telefon : Faks : Gsm : E-Posta :

Detaylı

Marka İletişim Süreci

Marka İletişim Süreci Markalar Marka İletişim Süreci Brif Toplantısı Ürün / Hizmet Tanımı, Mevcut Konum, Güçlü ve Zayıf Yönler, Hedefler, Rakipler, Fırsatlar ve Tehditler Analiz ve Araştırma Süreci Kurum İçi İletişim Analizi

Detaylı

Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri. Yerel İşletmeler

Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri. Yerel İşletmeler Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri Yerel İşletmeler Marketing Anadolu Platformu, üretici Anadolu sanayicisine satışı artırıcı bir fonksiyon olarak pazarlama ve bileşenleri konusunda yön göstermek amacıyla

Detaylı

ş i r k e t l e r g r u b u Profesyonel bir anlayış ve uzman bir kadroyla önemli bir müşteri kitlesine hizmet veriyoruz. gelişim içinde olan iş dünyasında zamanın ritmini yakalamak, ancak yeni fikirler

Detaylı

İNOVANKA TANITIM DOKÜMANI. Dijital Dünya da zirveyi arzulayan işletmelerin adresi

İNOVANKA TANITIM DOKÜMANI. Dijital Dünya da zirveyi arzulayan işletmelerin adresi İNOVANKA TANITIM DOKÜMANI Dijital Dünya da zirveyi arzulayan işletmelerin adresi Türksat ın Tercihi İnovanka Türksat A.Ş, Kablo Tv, Uydu Net, E-devlet sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlarına tarafımızca

Detaylı

DETAY Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti

DETAY Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti DETAY Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti HAKKIMIZDA Detay Fuarcılık Organizasyon & Tanıtım Hizmetleri Limited Şirketi TOBB- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nin Y-276 numaralı Yurtiçinde

Detaylı

İşimiz iletişim. Yıllardır hem eğitim hem de kariyer süreçlerimizde, odaklandığımız konu hep iletişim oldu.

İşimiz iletişim. Yıllardır hem eğitim hem de kariyer süreçlerimizde, odaklandığımız konu hep iletişim oldu. İşimiz iletişim Yıllardır hem eğitim hem de kariyer süreçlerimizde, odaklandığımız konu hep iletişim oldu. İşimiz, en iyi bildiğimiz işi yapmak. Hedefimiz ise, sürekli kendimizi ve ekibimizi geliştirirken,

Detaylı

k aya Meetıngs M eetıngs ıncentives ı NCENTIVES CONVENTIONS C ONVENTIONS EXHIBITIONS E TECHNIC

k aya Meetıngs M eetıngs ıncentives ı NCENTIVES CONVENTIONS C ONVENTIONS EXHIBITIONS E TECHNIC k aya Meetıngs ıncentives CONVENTIONS EXHIBITIONS TECHNIC KAYA RAMADA PLAZA KONGRE MERKEZİ KAYA RAMADA PLAZA KONGRE MERKEZİ A1 KATI SALONLAR ALAN - m 2 TİYATRO SINIF U DÜZENİ BANKET RESEPSİYON (KOKTEYL)

Detaylı

Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster

Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği), Türkiye'de çağdaş insan kaynakları yönetimi anlayışlarının yaygınlaştırılmasına ve gelişimine liderlik eden, bu konuda ülkemizin

Detaylı

YATIRIMLARI BÜLTENİ. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları SAYI. Araştırma ve Tasarım

YATIRIMLARI BÜLTENİ. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları SAYI. Araştırma ve Tasarım T U R İ Z M YATIRIMLARI BÜLTENİ Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları 13 SAYI Araştırma ve Tasarım erol KaRaBuLuT PROJELER Neon Turizm Club Nena Aytur Turizm Dorak Holding Rezidor Hotels Hilton Hotels Vialand

Detaylı

MARKA İLETİŞİM SÜRECİ. Brif Toplantısı. Analiz ve Araştırma Süreci. İletişim Stratejisi. Konumlandırma ve İletişim Çalışmaları

MARKA İLETİŞİM SÜRECİ. Brif Toplantısı. Analiz ve Araştırma Süreci. İletişim Stratejisi. Konumlandırma ve İletişim Çalışmaları Brif Toplantısı Ürün / Hizmet Tanımı, Mevcut Konum, Güçlü ve Zayıf Yönler, Hedefler,Rakipler, Fırsatlar ve Tehditler Analiz ve Araştırma Süreci Kurum İçi İletişim Analizi Hedef Kitle Analizi Rakip Analizi

Detaylı

YÖNETİCİ GELİŞTİRME PLUS. Programın Amacı: Yönetici Geliştirme Eğitimi. Yönetici Geliştirme Uzmanlığı Eğitim Konu Başlıkları. Kariyerinize Katkıları

YÖNETİCİ GELİŞTİRME PLUS. Programın Amacı: Yönetici Geliştirme Eğitimi. Yönetici Geliştirme Uzmanlığı Eğitim Konu Başlıkları. Kariyerinize Katkıları YÖNETİCİ GELİŞTİRME 360 Yönetici Geliştirme Eğitimi İşletmelerde kalıcı başarının sağlanması, kurumun stratejik hedefleri ile uyumlu, yüksek performans göstermeye odaklanmış; motive olmuş takımları oluşturmak

Detaylı

Ticaret Merkezi Referanslarımız

Ticaret Merkezi Referanslarımız Proje Adı Şehri CNR Fuar Alanı (Hall 2-3-4-5-6-7-8 ) İstanbul STANDALONE/EY2400 32 900 CNR Fuar Alanı (Hall 9/10) İstanbul STANDALONE/EY2400 22 750 Kayseri Dünya Ticaret Merkezi Kayseri STANDALONE/EY3600

Detaylı

İşimizi aşımızı müşterimizi Sosyal Medyayla BÜYÜTÜYORUZ.

İşimizi aşımızı müşterimizi Sosyal Medyayla BÜYÜTÜYORUZ. Yeni nesil dijital liderlik ajansı İşimizi aşımızı müşterimizi Sosyal Medyayla BÜYÜTÜYORUZ. Dijital yolculukta, 48 milyon sabit internet kullanıcısı, 45.3 milyon mobil internet kullanıcısı 8 milyon aktif

Detaylı

SIGN İSTANBUL 2016 SONUÇ RAPORU

SIGN İSTANBUL 2016 SONUÇ RAPORU SIGN İSTANBUL 2016 SONUÇ RAPORU 18. kez 29 Eylül- 2 Ekim 2016 tarihlerinde organize edilen SIGN İstanbul Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı; son 18 yılın en yoğun ziyaretçisini

Detaylı

2015-2016 Kurumsal Etkinlik & Düğün Sunum

2015-2016 Kurumsal Etkinlik & Düğün Sunum 2015-2016 Kurumsal Etkinlik & Düğün Sunum Sekiz Müzik Organizasyon,1996 yılından beri müzik piyasasında bir çok ünlü sanatçıya eşlik etmiş,orkestralarını kurmuş,yönetmiş,bir çok gecenin organizasyonunu

Detaylı

Baykal Makine Tanıtım Sunumu

Baykal Makine Tanıtım Sunumu Baykal Makine Tanıtım Sunumu İçindekiler Kurumsal Yapı Markalar, Global Faaliyet Ağı ve Pazar Konumu Teknoloji ve Yenilikler Kurumsal Sosyal Sorumluluk Kurumsal Yapı Logo-Type Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz

Detaylı

TANITIM DOSYASI. bagatur.com. bagaturlaw

TANITIM DOSYASI. bagatur.com. bagaturlaw TANITIM DOSYASI bagatur.com bagaturlaw Deneyimli İşinizi anlayan, gereksinimlerinize uygun çözüm üreten Deneyimiyle risklerinizi yönetmenizi, önlemenizi sağlayan Kurumsal ve Güvenilir Dürüst, güvenilir,

Detaylı

PROSİSTEM ELEKTRONİK SİSTEMLERİ ve SAN.TİC.LTD.ŞTİ REFERANSLAR 1 HOTEL

PROSİSTEM ELEKTRONİK SİSTEMLERİ ve SAN.TİC.LTD.ŞTİ REFERANSLAR 1 HOTEL 1 1 ADORA BELEK PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ ADORA 2 ADORA BELEK PROFESYONEL IŞIK SİSTEMLERİ ADORA 3 ADORA BELEK 100 V SİSTEMLERİ ADORA 4 ALMİRA BURSA PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ ALMİRA 5 ALMİRA BURSA PROFESYONEL

Detaylı

23 OCAK 2015 EMITT 19. DOĞU AKDENİZ ULUSLAR ARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI UÇAK ORGANİZASYONU İSTANBUL TÜRKİYE

23 OCAK 2015 EMITT 19. DOĞU AKDENİZ ULUSLAR ARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI UÇAK ORGANİZASYONU İSTANBUL TÜRKİYE 23 OCAK 2015 EMITT 19. DOĞU AKDENİZ ULUSLAR ARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI UÇAK ORGANİZASYONU İSTANBUL TÜRKİYE Hazırlayan: Nesrin SARIÇAY Şubat 2015 23 OCAK 2015 EMITT 19. DOĞU AKDENİZ ULUSLAR ARASI TURİZM

Detaylı

k aya Meetıngs M eetıngs ıncentives ı NCENTIVES CONVENTIONS C ONVENTIONS EXHIBITIONS E TECHNIC

k aya Meetıngs M eetıngs ıncentives ı NCENTIVES CONVENTIONS C ONVENTIONS EXHIBITIONS E TECHNIC k aya Meetıngs ıncentives CONVENTIONS EXHIBITIONS TECHNIC KAYA KONGRE MERKEZİ / İZMİR KAYA KONGRE MERKEZİ ZEMİN KAT SALONLAR ALAN - m 2 TİYATRO SINIF U DÜZENİ BANKET RESEPSİYON (KOKTEYL) YÜKSEKLİK m ZEMİN

Detaylı

19 MAYIS MAHALLESİ SÜMER SOK. SÜMKO SİTESİ G-4 BLOK D:6 KADIKÖY-İSTANBUL Tel: 0 216 478 34 75-0 216 478 34 78 Fax:0 216 478 34 77 E- Posta:

19 MAYIS MAHALLESİ SÜMER SOK. SÜMKO SİTESİ G-4 BLOK D:6 KADIKÖY-İSTANBUL Tel: 0 216 478 34 75-0 216 478 34 78 Fax:0 216 478 34 77 E- Posta: Tel: 0 216 478 34 75-0 216 478 34 78 Fax:0 216 478 34 77 E- Posta: info@lidergd.com Web: www.lidergd.com LİDER GAYRİMENKUL DEĞERLEME A.Ş. sermaye piyasası mevzuatı çerçevesinde gayrimenkul değerlemesi

Detaylı

Kreatif Sizlere prestij katıp, rakiplerinizin ağzını açık bırakacak tasarımlar için gece gündüz demeden yazıyoruz çiziyoruz.

Kreatif Sizlere prestij katıp, rakiplerinizin ağzını açık bırakacak tasarımlar için gece gündüz demeden yazıyoruz çiziyoruz. 2 3 HAKKIMIZDA Sektöründe uzman, reklamı yaratmak kadar onu yaşamayı seven tam hizmet reklam ajansı olarak kurulan Kaiser Creative yaratıcı, genç ve dinamik kadrosu ile müşterilerine çizgi üstü tasarımlar

Detaylı

GalataMOON Neler Yapar?

GalataMOON Neler Yapar? GalataMOON 2011 yılında farklı bir isimle faaliyete başlayan firmamız, 2014 yılından itibaren yeni bir yapılanmaya girerek GalataMOON ismiyle, hizmet vermeye başlamıştır. Uzun yıllar televizyon, yapım

Detaylı

HOTEL, RESTORAN, HASTANE VE ikram ENDÜSTRiSi iş KONTRATLARI FUARI 11-14 KASIM 2015. contracthotelexpo.com

HOTEL, RESTORAN, HASTANE VE ikram ENDÜSTRiSi iş KONTRATLARI FUARI 11-14 KASIM 2015. contracthotelexpo.com HOTEL, RESTORAN, HASTANE VE ikram ENDÜSTRiSi iş KONTRATLARI FUARI 11-14 KASIM 2015 contracthotelexpo.com NEDEN COHO? Nitelikli ürünler, güçlü tedarikçiler, yeni işbirlikleri için uluslararası tek platform.

Detaylı

MARMARA ÜNİVERSİTESİ BAHÇELİEVLER KAMPÜSÜ 23-24 Aralık 2014. w w w.sektorgunleri. c o m

MARMARA ÜNİVERSİTESİ BAHÇELİEVLER KAMPÜSÜ 23-24 Aralık 2014. w w w.sektorgunleri. c o m MARMARA ÜNİVERSİTESİ BAHÇELİEVLER KAMPÜSÜ 23-24 Aralık 2014 M.Ü. İşletme Kulübü 2014 yılında isim değiştirerek Marmara Üniversitesi Yaratıcı İşletmeciler Kulübü adını almıştır. M.Ü. İşletme Kulübü, 2002

Detaylı

OCT Organisation Congress Travel

OCT Organisation Congress Travel OCT Organisation Congress Travel OCT müşterilerinin vazgeçilmez çözüm ortağı olma hedefini 1996 yılından bu yana tutkuyla sürdürmektedir. Bu dinamizm ve butik hizmet anlayışı ile OCT imza attığı yüzlerce

Detaylı

22 Şubat 2018 SPONSORLUK DOSYASI

22 Şubat 2018 SPONSORLUK DOSYASI 22 Şubat 2018 SPONSORLUK SPONSORLUK Türkiye nin en görkemli MICE sektörü buluşması AMEzing Parti, Turizm Medya Grubu organizasyonunda, ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines ın ikinci gününde,

Detaylı

16 SAYI. ağustos 2016 DÜNYA İNSANİ ZİRVESİ

16 SAYI. ağustos 2016 DÜNYA İNSANİ ZİRVESİ ağustos 2016 16 SAYI DÜNYA İNSANİ ZİRVESİ Dünya İnsani Zirvesi (DİZ), 23-24 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul da düzenlendi. Birleşmiş Milletler (BM) tarafından tarihte ilk kez düzenlenen Dünya İnsani Zirvesi,

Detaylı

YATIRIMLARI BÜLTENİ. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları SAYI. Araştırma ve Tasarım

YATIRIMLARI BÜLTENİ. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları SAYI. Araştırma ve Tasarım T U R İ Z M YATIRIMLARI BÜLTENİ Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları 11 SAYI Araştırma ve Tasarım erol KaRaBuLuT PROJELER Dedeman Hotels Rezidor Hotels Tempo Hotels Majesty Hotels Accor Hotels Türkiye

Detaylı

ASANSÖR İSTANBUL 2015 SONUÇ RAPORU

ASANSÖR İSTANBUL 2015 SONUÇ RAPORU ASANSÖR İSTANBUL 2015 SONUÇ RAPORU Uluslararası ASANSÖR İstanbul Fuarı, 26-29 Mart 2015 tarihlerinde Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği AYSAD ın desteği ile 14. kez kıtaları buluşturdu. 28

Detaylı

Futurallia İş Forumu Hakkında

Futurallia İş Forumu Hakkında Futurallia İş Forumu Hakkında Dünyanın KOBİ lere yönelik en büyük uluslararası eşleştirme ve iş geliştirme platformlarından biri olan Futurallia; Katılımcıların, iki gün boyunca önceden kendi belirledikleri

Detaylı

Kreatif yaklașımımız, profesyonel bakıș açımız, dinamik fikirlerimiz ile emek ve zamanımızı da harmanlayarak sizlere hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Kreatif yaklașımımız, profesyonel bakıș açımız, dinamik fikirlerimiz ile emek ve zamanımızı da harmanlayarak sizlere hizmet vermeyi hedefliyoruz. Tanıtım Kataloğu Kreatif yaklașımımız, profesyonel bakıș açımız, dinamik fikirlerimiz ile emek ve zamanımızı da harmanlayarak sizlere hizmet vermeyi hedefliyoruz. www.janrmedya.com 05 07 09 11 13 15 17

Detaylı

Pink Uluslararası Organizasyon ve Etkinlik Ajansı

Pink Uluslararası Organizasyon ve Etkinlik Ajansı Pink Uluslararası Organizasyon ve Etkinlik Ajansı Organizasyon dünyası sektöründe 30. Yılını gururla kutlayan Pink Organizasyon, ulusal ve uluslararası organizasyon hizmetlerinde 2016 yılını da lider olarak

Detaylı

Centrum Hakkında. Selahattin Sever Genel Müdür. Centrum İş Merkezi A.Ş. 1993 yılında kuruldu.

Centrum Hakkında. Selahattin Sever Genel Müdür. Centrum İş Merkezi A.Ş. 1993 yılında kuruldu. Centrum Hakkında Centrum İş Merkezi A.Ş. 1993 yılında kuruldu. Centrum, Gayrimenkul Geliştirme Hizmetleri kapsamında 2001 yılında Centrum İş Merkezi nin, 2012 yılında da C2 İş Merkezi nin yapımını tamamlayarak

Detaylı

2015 yılında düzlenen fuar 20.000 katılımcıyla gerçekleştirilmiştir. Bu yıl fuarımız 100.000 katılımcıyı hedeflemektedir.

2015 yılında düzlenen fuar 20.000 katılımcıyla gerçekleştirilmiştir. Bu yıl fuarımız 100.000 katılımcıyı hedeflemektedir. 2-5 Haziran 2016 tarihlerinde Congresium Ankara da gerçekleşecek fuarımızda elektronik oyun konusunda yaratıcı bir fikri, bir projesi ya da aracı olan ve bunu piyasa içerisinde değerlendirmeyi düşünen

Detaylı

Doğal Taş & Ürünleri Fuarı 28-31 Mayıs 2015 Antalya Fuar Merkezi / TÜRKİYE

Doğal Taş & Ürünleri Fuarı 28-31 Mayıs 2015 Antalya Fuar Merkezi / TÜRKİYE Turkey Stone Sponsorluk Kiti www.turkeystonexpo.com K.Bakkalköy Mh. Koca Sinan Cd. Gümrükçü Sk. N:8 Ataşehir, İstanbul T: 0 216 575 28 28 - F: 0 216 575 11 01-02 www.pyramidsfair.com info@pyramidsfair.com

Detaylı

M.I.C.E EĞİTİMİ FATİH KADAK EKİM 2015 GREAT GENEL MÜDÜR

M.I.C.E EĞİTİMİ FATİH KADAK EKİM 2015 GREAT GENEL MÜDÜR M.I.C.E EĞİTİMİ FATİH KADAK GREAT GENEL MÜDÜR EKİM 2015 Müşteri Nedir? Ajans Nedir? Müşteri ne ister, Ajans ne anlar? Ajans ne anlar, Müşteri ne ister? Brief Nasıl Hazırlanır? Müşteri Nasıl Yönetilir?

Detaylı

Hayal Gücümüzü Kullanın.

Hayal Gücümüzü Kullanın. Hayal Gücümüzü Kullanın. Faaliyet Alanlarımız Grafik Tasarım Kurumsal Kimlik Broşür & El İlanı İnsert Tasarımı Afiş Katalog Dergi Tasarımı Gazete Reklamları Ambalaj Tasarım 3D Modelleme Açık Hava Reklamcılığı

Detaylı

DESTEKLENECEK FAALİYET

DESTEKLENECEK FAALİYET LENECEK FAALİYETLER I.TASARIMCI ŞİRKETLERİNİN LENMESİ Tasarımcı şirketlerin yurt dışında tanınmaları ve markalaşmaları amacıyla aşağıdaki faaliyetler belirtilen tutarda desteklenmektedir. LENECEK FAALİYET

Detaylı

YATIRIMLARI BÜLTENİ S A Y I. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları. Araştırma ve Tasarım

YATIRIMLARI BÜLTENİ S A Y I. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları. Araştırma ve Tasarım T U R İ Z M YATIRIMLARI BÜLTENİ Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları 10 S A Y I Araştırma ve Tasarım erol KaRaBuLuT PROJELER Argos Kuyumculuk Kaya Hotels & Resorts Cornelia Hotels Concorde Hotels Jeans

Detaylı

SMATV Sistemleri. IPTV Sistemleri. Kablolu-Kablosuz Genişbant Şebeke Çözümleri

SMATV Sistemleri. IPTV Sistemleri. Kablolu-Kablosuz Genişbant Şebeke Çözümleri Kamu Çözümleri Kamu sektöründe ihtiyaç duyulan düşük işletme maliyetine sahip, uzun ömürlü ve güncellenebilen network altyapılarını gerektiğinde birbiriyle entegre ederek minimum ilk yatırım maliyetleriyle

Detaylı

YATIRIMLARI BÜLTENİ. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları SAYI. Araştırma ve Tasarım

YATIRIMLARI BÜLTENİ. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları SAYI. Araştırma ve Tasarım T U R İ Z M YATIRIMLARI BÜLTENİ Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları 23 SAYI Araştırma ve Tasarım erol KaRaBuLuT PROJELER Özgün Şirketler Grubu NG Hotels&Resorts Dorak Holding Golden Tulip Elite World

Detaylı

Gıda Sektöründe Bir Değişim Hikayesi

Gıda Sektöründe Bir Değişim Hikayesi Gıda Sektöründe Bir Değişim Hikayesi İçerik Likom Yazılım Gusto Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı Gıda Sektörüne Yönelik Uygulamalar Uyarlama Adımları Referanslar 2 Likom Yazılım, 24 yıldır büyük ölçekli

Detaylı

mata yatırım a.ş. facebook.com/mataconcept twitter.com/mataconcept mataconcept.tumblr.com mata.com.tr fax:

mata yatırım a.ş. facebook.com/mataconcept twitter.com/mataconcept mataconcept.tumblr.com mata.com.tr fax: mata yatırım a.ş. 2015 mata yatırım a.ş. facebook.com/mataconcept twitter.com/mataconcept mataconcept.tumblr.com mata.com.tr +90 532 111 62 82 fax: +90 252 317 15 61 mataconcept sentido bellazure bodrum

Detaylı

YATIRIMLARI BÜLTENİ. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları SAYI. Araştırma ve Tasarım

YATIRIMLARI BÜLTENİ. Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları SAYI. Araştırma ve Tasarım T U R İ Z M YATIRIMLARI BÜLTENİ Grup ve Şirketlerin Yatırım Planları 12 SAYI Araştırma ve Tasarım erol KaRaBuLuT PROJELER Hilton Worldwide Marriott Hotels BTG A.Ş NG Hotels Dedeman Hotels Sergi Turizm

Detaylı

Henüz bir Mobil Şubeniz Yokmu?

Henüz bir Mobil Şubeniz Yokmu? Henüz bir Mobil Şubeniz Yokmu? Mobil Şubenizi Açın İşlerinizi Kolaylaştırın! www.mobilsubem.com Mobil Şubeniz Her an Yanınızda! Bu E-Kataloğumuzda Mobil Şubem Hizmetlerinin genel bir tanıtımını bulabilirsiniz.

Detaylı

Wedding & Event Music Management. orkestra_musicall

Wedding & Event Music Management. orkestra_musicall Wedding & Event Music Management orkestra_musicall Tuncay SEVİNDİK 1982 İstanbul doğumlu olan Tuncay SEVİNDİK, Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi keman bölümü mezunudur. Akademik eğitiminin

Detaylı

52. ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ

52. ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ OCAK 2016 14. SAYI 52. ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ 29 Kasım 06 Aralık tarihlerinde gerçekleşen festivalde ekibimizle birlikte görev başındaydık. Ülkemizin en eski ve en prestijli festivallerinden

Detaylı

Kreatif Sizlere prestij katıp, rakiplerinizin ağzını açık bırakacak tasarımlar için gece gündüz demeden yazıyoruz çiziyoruz.

Kreatif Sizlere prestij katıp, rakiplerinizin ağzını açık bırakacak tasarımlar için gece gündüz demeden yazıyoruz çiziyoruz. 2 3 HAKKIMIZDA Sektöründe uzman, reklamı yaratmak kadar onu yaşamayı seven tam hizmet reklam ajansı olarak kurulan Kaiser Creative yaratıcı, genç ve dinamik kadrosu ile müşterilerine çizgi üstü tasarımlar

Detaylı

Sponsorluk Fırsatları

Sponsorluk Fırsatları Sponsorluk Fırsatları Geniş Yelpazeden Oluşan 5 Farklı Paket Seçeneği Ayrıca diğer opsiyonlar için lütfen sponsorluk menusunu inceleyiniz! Satış Maksimize+ Yüksek Görünürlük + Marka Konumlandırma Sponsorlu

Detaylı

EÐLENCE SEKTÖRÜNÜN PARLAYAN YILDIZLARI

EÐLENCE SEKTÖRÜNÜN PARLAYAN YILDIZLARI EÐLENCE SEKTÖRÜNÜN PARLAYAN YILDIZLARI ORGANÝZATÖR Atraxion Magazine & Tureks Uluslararasý Fuarcýlýk YARIÞMANIN AMACI 0 Dünyanýn eðlence anlayýþýný mercek altýna alan Atraxion Magazine, baþarýlý çalýþmalarýn

Detaylı

Belek Mahallesi Kongre Caddesi No:18/A Belek - Serik / Antalya / TURKEY T: +90 (242) 710 20 00 F: +90 (242) 242 710 19 19 E: premiumbelek@rixos.

Belek Mahallesi Kongre Caddesi No:18/A Belek - Serik / Antalya / TURKEY T: +90 (242) 710 20 00 F: +90 (242) 242 710 19 19 E: premiumbelek@rixos. Rixos Mice Catalogue 2015 Rixos Mice Catalogue 2015 Belek Mahallesi Kongre Caddesi No:18/A Belek - Serik / Antalya / TURKEY T: +90 (242) 710 20 00 F: +90 (242) 242 710 19 19 E: premiumbelek@rixos.com www.rixos.com

Detaylı

Gürçelik Hakkımızda Ne yapıyoruz Ürün Gruplarımız Markalar, Temsilcilikler, Global Faaliyet ağı ve Pazar Konumumuz Referanslarımızdan,Yenilikçi

Gürçelik Hakkımızda Ne yapıyoruz Ürün Gruplarımız Markalar, Temsilcilikler, Global Faaliyet ağı ve Pazar Konumumuz Referanslarımızdan,Yenilikçi Gürçelik Sunum 2017 Gürçelik Hakkımızda Ne yapıyoruz Ürün Gruplarımız Markalar, Temsilcilikler, Global Faaliyet ağı ve Pazar Konumumuz Referanslarımızdan,Yenilikçi Ürünler Toplam Kalite Yönetimi Hakkımızda

Detaylı

TÜRK HAVA YOLLARI İLE MURANO TURİZM A.Ş.

TÜRK HAVA YOLLARI İLE MURANO TURİZM A.Ş. TÜRK HAVA YOLLARI İLE MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; YEPYENİ BİR VİZYONLA; YURTİÇİ-YURTDIŞI FUAR GEZİLERİ,

Detaylı

MOSKOVA 15 20 EYLÜL 2013 TÜRK HAVA YOLLARI İLE MURANO TURİZM A.Ş.

MOSKOVA 15 20 EYLÜL 2013 TÜRK HAVA YOLLARI İLE MURANO TURİZM A.Ş. WORLD FOOD MOSCOW 2013 MOSKOVA 15 20 EYLÜL 2013 TÜRK HAVA YOLLARI İLE MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; YEPYENİ

Detaylı

Kurumsal Eğitimlerimiz

Kurumsal Eğitimlerimiz 2017 Kurumsal Eğitimlerimiz İçindekiler YÖNETİCİLİK ve YÖNETİM BECERİLERİ EĞİTİMLERİ... 11 Yöneticilik ve Liderlik Eğitimi... 11 Finansçı Olmayanlar için Finans Yönetimi Eğitimi... 12 Yönetimde Temel Yaklaşımlar

Detaylı

ANKARA I İSTANBUL I RİZE I ADANA I İZMİR I HOPA

ANKARA I İSTANBUL I RİZE I ADANA I İZMİR I HOPA ANKARA I İSTANBUL I RİZE I ADANA I İZMİR I HOPA Her detayı düşünülmüş toplantılar, organizasyonlar, projeler ve fazlası... 1998 yılından itibaren hizmet veren EDFA Turizm ve Seyahat Acentası, bugün Türkiye

Detaylı

2003 yılında Akustik Danışmanlık ve Uygulama hedefiyle kuruldu. 2004 de Ode Bayiliği, 2005 de Mason Industries ve Mercer Rubber Türkiye temsilciliği,

2003 yılında Akustik Danışmanlık ve Uygulama hedefiyle kuruldu. 2004 de Ode Bayiliği, 2005 de Mason Industries ve Mercer Rubber Türkiye temsilciliği, DKM MARKA SUNUMU DKM İnşaat Taah.ve Danışmanlık Paz.San.Tic.Ltd.Şti. Çamlık Mah.İkbal Cad.Dinç Sok.No:25 Kat: 2-3 Ümraniye/İstanbul Türkiye T+90 216 508 20 50 F+90 216 508 20 51 www.dkminsaat.com 2003

Detaylı

YÖNETİM HİZMETLERİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TEMİZLİK HİZMETLERİ PEYZAJ HİZMETLERİ GÜVENLİK HİZMETLERİ TEKNOLOJİK HİZMETLER BAŞKANIN MESAJI Uzun yılların vermiş olduğu deneyimimizi insanı merkeze alan, sürdürülebilir

Detaylı

ÖZEL ETKİNLİKLER DOSYASI

ÖZEL ETKİNLİKLER DOSYASI ÖZEL ETKİNLİKLER DOSYASI Tamirane, açık ve kapalı alan alternatifleri ile şirket yemeklerine, lansmanlara, özel ve kurumsal etkinliklere, toplantı, panel ve kişisel organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Detaylı

TEB KOBİ BANKACILIĞI

TEB KOBİ BANKACILIĞI TEB KOBİ BANKACILIĞI Türkiye de KOBİ ler İşletme Büyüklüğü İstihdam Grubu (Çalışan Sayısı) İşletme Sayısı (2013) % Mikro 1 9 3.303.073 93,68% KüçükÖlç.İşl. 10 49 190.514 5,40% OrtaB.İşl. 50 249 27.330

Detaylı

DUMANKAYA DA ANALİTİK YOLCULUK Bu defa da bilgiyi veriler ile inşa ettik

DUMANKAYA DA ANALİTİK YOLCULUK Bu defa da bilgiyi veriler ile inşa ettik DUMANKAYA DA ANALİTİK YOLCULUK Bu defa da bilgiyi veriler ile inşa ettik Ufuk Kayador Pazarlama ve Satış Direktörü 10 Nisan 2012 - İstanbul YIL 2005 Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini daha iyi anlamaya

Detaylı

Expokent Medya Bilişim

Expokent Medya Bilişim Expokent Medya Bilişim Expokent.com - Markaların Sosyal Ağı. Kısaca görevimiz: Markalara, şirketlere ve kuruluşlara internetin sınırsız dünyasında iş yapma ve kendilerini tanıtma imkanı sunmak. Kısaca

Detaylı

13. yıl. Reklam. Kiti 10

13. yıl. Reklam. Kiti 10 13. yıl Reklam Kiti 10.. içindekiler Hakkımızda 1 Cinsiyet Dağılımı 2 Yaş Grubu 2 Eğitim Durumu 3 Çalışılan Departman 3 Ünvan Dağılımı 4 Çalışılan Bölüm 4 Çalışan Sayısı Ortalaması 5 Sektörel Dağılım 5

Detaylı

Avm Çözümleri. SMATV Sistemleri. IPTV Sistemleri. Kablolu-Kablosuz Genişbant Şebeke Çözümleri

Avm Çözümleri. SMATV Sistemleri. IPTV Sistemleri. Kablolu-Kablosuz Genişbant Şebeke Çözümleri Avm Çözümleri Yaşam konforunu arttırmada önemli rol oynayan alışveriş ve yaşam merkezleri, müşterilerine sundukları ek hizmet ve konforla rakiplerinden ayrılıyorlar. Alışveriş merkezlerinin altyapı ihtyaçları

Detaylı

OZONE GROUP RÖPORTAJI GRUP GUYS

OZONE GROUP RÖPORTAJI GRUP GUYS OZONE GROUP RÖPORTAJI GRUP GUYS www.ozonetele.com.tr OZONE GROUP İLETİŞİM ŞİRKETİN ADI VE YERİ Ozone İletişim Teknolojileri Limited Şirketi merkez Antalya olmak üzere yurtiçinde Adana, İstanbul, İzmir

Detaylı