Cyclingtr.com Reklam, Sponsorluk ve Medya Desteği Teklifi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Cyclingtr.com Reklam, Sponsorluk ve Medya Desteği Teklifi"

Transkript

1 23/11/2012 Cyclingtr.com Reklam, Sponsorluk ve Medya Desteği Teklifi Cyclingtr.com internet sitesinde 2013 sezonunda görünür olmak artık çok daha kolay. Kısaca Cyclingtr.com'dan bahsedecek olursak; Cyclingtr.com bisiklet ve triatlon sporları ile ilgililenen kişilere bilgi kaynağı, paylaşım ve ortak buluşma alanı olarak ücretsiz hizmet vererek internet üzerinden yayıncılık yapan bir sosyal medya platformudur. Yazarları, çevirmenleri, yazılımcıları, tasarımcıları, medya ekibi ile kurumsal olarak çalışan bir internet sitesidir. Bisiklet sektörünün ve buna bağlı yan sanayi dallarının Türkiye'de gelişimine, pazar ağının artmasına önemli katkılar sağlayan Cyclingtr.com ayrıca bisiklet ve triatlon sporunun Türkiye'de gelişimine de katkı sağlamaktadır. Bununla beraber Bisiklet Ajans çatısı altında faaliyet gösteren, sadece bisiklet ve triatlon üzerine internet yayıncılığı yaparak bu anlamda Türkiye de lider konumda (Alexa Global Rank ) olan Cyclingtr.com teknolojik alt yapısı, reklam anlayışı ve ekibi ile reklam veren veya sponsor olan firmaların ve ürünlerinin sadece Türkiye'de değil tüm Dünya'da daha da görünür olmasına katkı sağlayabilecek durumdadır tarihi itibariyle Cyclingtr.com'un toplam aktif üyesi bulunmaktadır. Cyclingtr.com, (Google Analytics verilerine dayanarak) 2012 yılında sezon içi aylık ortalama ve üzeri tekil ziyaretçi, sayfa gösterimine sahiptir. Türkçe, İngilizce ve Almanca yayın yapan Cyclingtr.com sahip olduğu yazar kadrosu, yazılım, teknik ve medya ekipleri ile konusunda istenilen hizmetleri hızlı ve profesyonelce verebilmekte ayrıca Dünya'da birçok ciddi yayıncı kuruluş, kişi ve organizasyonlar ile işbirliği yapmaktadır. Yine birçok yurt içi ve yurt dışı yarışların tanıtımı ve haberleri için basın odalarına kabul edilmiş durumdadır. Cyclingtr.com yaptığı yayıncılık alanında Türkiye de CTR ve Cyclingtr marka tescillerini de alarak markalaşmıştır. Oldukça maliyetli ve kapsamlı bir vizyonu olan Cyclingtr.com temiz ve kullanıcı dostu kalmayı hedeflemektedir. Cyclingtr.com da firmanızın daha da görünür olabilme seçenekleri şunlardır; 1. Reklam Alanının Satın Alınması 2. Makale Sponsorluğu 3. Medya Desteği Paketleri 4. Cyclingtr.com'a Sponsor Olunması

2 Reklam Alanının Satın Alınması Cyclingtr.com da gördüğünüz hemen hemen her alana şu an için reklam verilebiliyor ve bu alanların kendilerine ait günlük fiyatlandırılmaları teknik ekibimiz yapılıyor ve reklam veren firmaların ödemeleri aylık olarak fatura karşılığında yayın öncesinde alınıyor sezonu için eğer firmanız tüm sezonluk (01/01/ /12/2013) ödemeyi tek seferde yapacak ise bu ödemeyi firmanızın ve Bisiklet Ajans Reklam - Sponsorluk Satış Bölümü ile ortaklaşa belirleyeceği ürün ve ürün fiyatlarını fatura karşılığı fiyatlandırarak para yerine ürün veya ürünleriniz ile yapabilirsiniz. Reklam verilmek istenilen alanlara önceden bir başka firmaya tahsis edilmemiş olması şartı ile istenilen bu alanların ücretleri ayrı ayrı toplanarak reklam verilebilir. (Not: Sitede bulunan ve hali hazırda herhangi bir reklam bannerı yada flashı görünmemesine rağmen istenilen bazı alanlar önceden başka bir firmaya istenilen süre için tahsis edilmiş olabilir. Bu konuda hakkında bilgi alınız.) İstenilen reklam alanı için ayırdığımız boyutlarda ve sitede görselliğin bozulmamasını sağlayacak kalitedeki bannerlarınız bu alanlara gelebilir ve arzu edilen sayfalara yönlendirme yapılabilir. Bu alanlarda kullanılacak reklam bannerları firmanız tarafından bir başka firmaya ya da firmamıza ayrıca bir ücret karşılığı hazırlatılabilir. Reklam alanlarının satın alınması reklam alanının açılması öncesinde ödeme peşin ve fatura ile olmaktadır. Reklam Alanı Fiyatlandırmaları: Fiyatlandırmalar sitede sayfaya, sayfadaki konuma ve alanının büyüklüğüne göre değişmektedir. Örneğin Günlük 5TL (KDV dahil) den 150TL (KDVdahil) ye kadar reklam alanlarımız mevcuttur. Arzu edilen alanlar ile ilgili öngörüşme yapılarak fiyat ve şartlar hakkında ayrıca bilgi verilebilir. Önemli Not: Ana sayfamızdaki temel reklam alanlarını öncelikli olarak Platin ve Mega Altın Sponsorlarımız'a tahsis ediyoruz. Örnekler aşağıdaki gibidir: Örneğin buranın günlük ücreti KDV dahil 150 TL dir.

3 Örneğin buranın günlük ücreti KDV dahil 75TL dir. Örneğin, buranın günlük ücreti KDV dahil 50 TL dir. Makale Sponsorluğu Firmalar istekleri doğrultusunda firmalarının ve ürünlerinin tanıtımı için gerekli görsel ve yazılı malzemeyi ulşatırarak Türkçe, İngilizce ve Almanca olarak yani tüm bu üç makale için 100$ + KDV karşılığında Sponsorlu Makaleler hazırlatabilir. Ayrıca arzu edilirse ek ücet karşılığında(bknz. Meya desteği Paketleri) Bisiklet Ajans Meya Ekibi tarafından video fotoğraf gibi görseller toplanarak, Cyclingtr.com yazarları tarafından hazırlanacak metin ile firmaların sponsorlu makaleleri ve makaleye eklenecek olan tanıtıcı videolarının da sitede yayınlanması sağlanabilir. Cyclingtr.com ' da sponsorlu makalenin yayınlanmasından sonra görsellerin birer adet kopyaları cd halinde iş veren firmaya 15 gün içerisinde sunulur.

4 Medya Desteği Paketleri Bisiklet Ajans olarak medya ekibi ile ve sitemizde (Cyclingtr.com) sonrasında verdiğimiz hizmetler ve bunların ücretleri aşağıdaki gibidir ; Cyclingtr.com medya ekibi olarak firmanızın bayi toplantısı, seminer, yarış vb organizasyonları için size sunabileceğimiz hizmet paketlerini aşağıda bulabilirsiniz; 1- Sponsor Haber Paket : Bu paket tek günlük organizasyonlar için hazırlanmıştır. Yayın takımımızdan 1 Editör organizasyonda görev alacaktır. 30 adet ham fotoğraf (10 tanesi işlenmiş halde olacak) Cyclingtr.com' da etkinliğe ait Türkçe, İngilizce ve Almanca makale (Sponsorlu Haberler Blog'unda) yayınlanması, bu makalelerde sponsor firmanızın logosunun konması ve linklendirilmesi. Haber içeriklerinde sponsor firmanın vurgulanması. 2- Mini Paket : Bu paketi tercih etmeniz durumunda etkinliğinize medya ekibimizden 3 kişi katılacaktır. Bu kişiler 1 Adet Editör, 1 Adet Kameraman, 1 Adet Fotoğrafçı olacaktır. Etkinliğiniz sonrasında sağlanacak hizmetler aşağıdaki gibidir; adet ham fotoğraf (20 tanesi işlenmiş halde olacak) dakikalık ham video görüntüsü Cyclingtr.com' da etkinliğe ait Türkçe, İngilizce ve Almanca makale (Sponsorlu Haberler Blog'unda) yayınlanması, bu makalelerde sponsor firmanızın logosunun konması ve linklendirilmesi. Haber içeriklerinde sponsor firmanın vurgulanması. 3- Standart Paket : Bu paketi tercih etmeniz durumunda ise organizasyona medya ekibimizden, 1 Editör 1 Fotoğrafçı, 2 Kameraman, olmak üzere 4 kişi katılacaktır. Etkinliğiniz sonrasında sağlanacak hizmetler aşağıdaki gibidir; 300 adet ham fotoğraf (100 tanesi işlenmiş halde olacak) Min dakikalık ham video görüntüsü 5-7 dakikalık sponsorluğu vurgulayan tanıtım videosu Cyclingtr.com' da etkinliğe ait Türkçe, İngilizce ve Almanca makale (Sponsorlu Haberler Blog'unda) yayınlanması, bu makalelerde sponsor firmanızın logosunun konması ve linklendirilmesi. Haber içeriklerinde sponsor firmanın vurgulanması. 4- Maxi Paket : Bu paketi tercih etmeniz durumunda organizasyonda medya ekibimizden 1 Editör, 1 Fotoğrafçı, 2 Kameraman ve 1 Su Altı Foto-Kameramanı olmak üzere toplam 5 kişi katılacaktır. Etkinliğiniz sonrasında sağlanacak hizmetler aşağıdaki gibidir; ( İstenmesi halinde Planör çekimi ve Motorize ekip sağlanabilir, bu extralar paket fiyatı üzerine ayrıca eklenir. ) 400 adet ham fotoğraf (200 tanesi işlenmiş halde olacak) Min dakikalık video görüntüsü 5-7 dakikalık sponsorluğu vurgulayan tanıtım videosu 5 adet 60x40cm duvar fotoğrafı 3 adet 80x180cm boy fotoğrafı Cyclingtr.com' da etkinliğe ait Türkçe, İngilizce ve Almanca haberler (Sponsorlu Haberler Blog'unda) yayınlanması, bu haberlerde sponsor firmanın logosunun konması ve linklendirilmesi. Haber içeriklerinde sponsor firmanın vurgulanması. Önemli Not: Tüm ekip ve ekipmanların ulaşım, konaklama ve iaşe masrafları paket fiyatlarına dahil değildir. Bu giderlerin karşılanması iş veren sponsor firmaya aittir.

5 Tüm media verileri Sponsor firmaya özel cd hazırlanarak verilecektir. Tüm paket fiyatlarımıza %18 KDV dahildir. Size sunduğumuz medya desteği paketleri sabit değildir, genel ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmıştır. Paket içeriklerine eklemek / çıkartmak istediğiniz hizmetler olması durumunda lütfen bizimle tekrar iletişime geçiniz. Cyclingtr.com'a Sponsor Olunması Dört farklı sponsorluk seçeneğimiz mevcutur. Bunlar Platin, Altın, Gümüş ve Bronz Sponsorluk kategorilerimizdir ve aşağıda belirtilmiştir; Bronz ve Gümüş Sponsorluklarımız (tek yıldız), (çift yıldız), (üç yıldız) olarak üç, Altın sponsorluğumuz Altın, Mega Altın olarak iki ve Platin Sponsorluğumuz ise tek kategoriden oluşmaktadır. Bu kategorilerden sadece Platin Sponsorumuz için özel bir konum vardır; Plantin Sponsorumuzun ticari ilgi alanlarında aynı işi yapan diğer firmalar Cyclingtr.com'a Platin Sponsor olamazlar ve Platin Sponsor a sunulan imkanlarından yararlanamazlar. (Örneğin; Platin Sponsorlarımızdan biri su firması iken bir diğeri bir bisiklet firması olabilir ancak ikisi de bisiklet firması yada su firması olamaz.) Diğer sponsorluklarımızda ise bu durum söz konusu değildir. Tüm sponsorluk ücretleri tek seferde ve yıllık olarak alınır, maksimum iki yıllık sponsorluk anlaşması yapılır ve iki yıllık peşin ödemelerde %20 iskonto uygulanır. Not : Reklam alanı satın alan firmaların, reklam alanları için sene içinde ödedikleri ücretlerin toplamı senelik sponsorluk bedellerini yakaladığı takdirde firmaların yazılı müracaatı üzerine Bisiklet Ajans tarafından istekleri değerlendirilir ve uygun görülmesi halinde Cyclingtr.com Sponsorlarından birisi olarak sponsorluk sayfasında ilan edilir ve Cyclingtr.com tarafından da uygun görülürse firmalar ayrıca ödemeye uygun olarak tanımlanan sponsorluk haklarından da yararlandırılırlar.

6 Platin Sponsorluğumuz ( TL KDV dahil /yıl) Mega Altın ( TL KDV dahil /yıl) Altın (12.000KDV dahil /yıl) Üç Yıldız Gümüş (6.000 KDV dahil /yıl) İki yıldız Gümüş (4.000 KDV dahil /yıl) Tek Yıldız Gümüş (3.000 KDV dahil /yıl) Üç yıldız Bronz (2.000 KDV dahil-flash banner yapımı hariç /yıl) İki Yıldız Bronz (1.000TL KDV dahil-flash banner yapımı hariç /yıl) Tek Yıldız Bronz (500TL KDV dahil-flash banner yapımı hariç /yıl) Fikir vermesi açısından en düşük fiyatlandırmaya sahip olan Bronz Sponsorluklarımızın detaylarını size sunuyoruz. Diğer tüm sponsorluk hizmetleri için bize ileteceğiniz bütçeniz doğrultusunda size uygun olan sponsorluğun detayları ayrıca hazırlanabilir. 1. Tek Yıldız Bronz Sponsor (500TL KDV dahil-flash banner yapımı hariç /yıl) Firmalar Forum Grubumuzu bu ve tüm forum mesajlarınızdaki imzalarınızda sizin hazırlayacağınız ya da firmamız tarafından ek ücret karşılığı (100$ + KDV) hazırlayabileceğimiz 235x130 piksel boyutundaki flash bannerınızı kullanabileceksiniz. Kullanıcı olarak isminizi ve avatarlarınızda firmanızın logosunu kullanabileceksiniz.

7 Diğer tüm sponsorlarımız gibi Tek Yıldız Bronz Sponsorumuz olarak siz de sayfamızdaki sadece sponsorlarımıza özel Firmalar Forum Grubumuzu diğer sponsorlarımız ile beraber sınırsızca kullanabileceksiniz. Buraya yolladığınız forum mesajları tüm Cyclingtr.com takipçileri tarafından izlenebilecek. Ayrıca isteyen üyelerimiz mesajlarınızı ve site içi bildirimlerinizi alabileceklerdir. Cyclingtr.com sitesinde Firmalar Forum Grubuna attığınız forum mesajlarının konu başlıklarının sizin adınızla beraber Ana Sayfamızda sağ üst köşede olması sağlanacaktır.

8 2. İki Yıldız Bronz Sponsor (1.000TL KDV dahil-flash banner yapımı hariç /yıl) İki Yıldız Bronz Sponsorumuza ait olan 235x130 piksel boyutundaki flash bannerı Firmalar Forum Grubu sayfasında olduğu gibi, tüm forum gruplarında sağ taraftaki Side Bar kısmımızın üstünde, Son Forum Mesajları bölümünde, en son ve en fazla ödeme yapan firma sıralamasına uygun olarak Bronz Sponsorluk sayesinde üst sıralarda yer alabilecektir. Diğer tüm sponsorlarımız gibi İki Yıldız Bronz Sponsurumuz olarak siz de sayfamızdaki sponsorlarımıza özel Firmalar Forum Grubumuzu diğer sponsorlarımız ile beraber sınırsızca kullanabileceksiniz. Ayrıca bu ve tüm forum mesajlarınızdaki imzalarınızda sizin hazırlayacağınız ya da firmamız tarafından ek ücret karşılığı (100$ + KDV) hazırlanabilecek 235x130 piksel boyutundaki bannerınızı kullanabileceksiniz.

9 3. Bununla beraber Cyclingtr.com sitesinde Firmalar Forum Grubuna attığınız forum mesajlarının konu başlıklarının sizin adınızla beraber Ana Sayfamızda sağ üst köşede olması sağlanacaktır. Üç Yıldız Bronz Sponsorluk (2.000TL KDV dahil-flash banner yapımı hariç /yıl) Üç Yıldız Bronz Sponsor umuza özel olarak sponsorun vereceği mesaj ve içerik desteği ile senede en fazla üç adet sponsorlu blog makalesi hazırlanabilecek ve yazılarda makale sponsoru olarak Üç Yıldız Bronz Sponsorumuzun bannerı makale sonuna yerleştirilerek sponsorun kendi sitesine linkleme ile yönlendirme yapılacaktır. (Diğer yapılacak ürün ve tanıtım amaçlı sponsorlu makaleler(türkçe, İngilizce ve Almanca) ücret karşılığı yapılmaktadır) sayfasındaki Bisiklet ve Triatlon Forumları yazı başlığı altında bulunan reklam alanında her 9 saniyede bir yeni bir firma bannerı dönmektedir, dönen bu resimler burada tanımlanan 754x92 piksel boyutundaki reklam alanına denk gelmektedir. Bu alana maksimum 5 firma alınmaktadır.

10 Üç Yıldız Bronz ve üstü sponsorlarımızdan en son ve en fazla ödeme yapan sponsor firmalarımızın sıralamasına uygun olarak firmanızın Bisiklet Ajans tasarımcıları tarafından ücretsiz hazırlacak olan reklam bannerı gelecek ve sponsor firmaya linklenecektir. Bununla beraber yine aynı sayfada sağ taraftaki 235x130 piksel boyutundaki flash bannerınız Bronz Sponsorluk anlaşması kurallarına göre en son ve en fazla ödeme yapan firma sıralamasına uygun olarak oldukça hit alan bu sayfada üst sıralarda yer almaya devam edebilecektir. İki Yıldız Bronz Sponsorluklarımızda olduğu gibi Üç Yıldız Bronz Sponsorumuza ait olan 235x130 piksel boyutundaki flash bannerı Firmalar Forum Grubu sayfasında olduğu gibi, tüm forum gruplarında sağ taraftaki Side Bar kısmımızın üstünde Son Forum Mesajları kısmında, en son ve en fazla ödeme yapan firma sıralamasına uygun olarak Bronz Sponsorluk sayesinde üst sıralarda yer alabilecektir. Yine diğer tüm sponsorlarımız gibi elbette Üç Yıldız Bronz Sponsorumuz olarak siz de sayfasındaki sponsorlarımıza özel Firmalar Forum Grubumuzu diğer sponsorlarımız ile beraber sınırsızca kullanabileceksiniz. Ayrıca bu ve tüm forum mesajlarınızdaki imzalarınızda sizin hazırlayacağınız ya da firmamız tarafından ek ücret karşılığı (100$ + KDV) hazırlayabileceğimiz 235x130 piksel boyutundaki flash bannerınızı kullanabileceksiniz. Firmalar Forum Grubumuzu bu ve tüm forum mesajlarınızdaki imzalarınızda sizin hazırlayacağınız yada bizim ücret karşılığı (100$ + KDV) hazılayabileceğimiz 235x130 piksel boyutundaki flash bannerınızı kullanabileceksiniz.

11 Ayrıca Cyclingtr.com sitesinde Firmalar Forum Grubuna attığınız forum mesajlarının konu başlıklarının sizin adınızla beraber Ana Sayfamızda sağ üst köşede olması sağlanacaktır. Önemli Not: İlgilendiğiniz sponsorluğu ve/veya reklam alanlarını ve/veyamedya desteği paketini belirtirseniz vereceğiniz bütçe doğrultusunda size özel bir teklif de hazırlayabiliriz. Not: Tüm Sponsorluk ücretleri bir seneliktir ve tek bir seferde reklamın ve/veya sponsorluğun yayına geçmesinden önce fatura karşılığı alınır. Reklam bedelleri ise günlük fiyatlandırmalar üzerinden hesaplanarak aylık olarak alınır. Ayrıca firmalara özel bütçeli çalışmalar da yapılabilir. Birlikte çalışmak dileğiyle; Onur CALP

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

Kayıt ve Sözleşmenin Tamamlanması. Önemli Tarihlere Genel Bir Bakış. 2016 if TASARIM ÖDÜLLERİ Katılım Koşulları 01

Kayıt ve Sözleşmenin Tamamlanması. Önemli Tarihlere Genel Bir Bakış. 2016 if TASARIM ÖDÜLLERİ Katılım Koşulları 01 2016 if TASARIM ÖDÜLLERİ Katılım Koşulları 01 if TASARIM ÖDÜLLERİ if International Forum Design GmbH (bundan böyle if olarak anılacaktır) tarafından düzenlenmektedir. Katılım Koşulları if TASARIM ÖDÜLLERİ

Detaylı

TİDE KONGRE YÖNETMELİĞİ

TİDE KONGRE YÖNETMELİĞİ TİDE KONGRE YÖNETMELİĞİ İçindekiler 1 AMAÇ... 3 2 KAPSAM... 3 3 SORUMLULUKLAR... 3 4 SÜRECİN İŞLEYİŞİ... 3 4.1 KONGRE KOMITESI ÜYELERININ SEÇIMI... 4 4.2 KONGRENIN GERÇEKLEŞTIRILECEĞI YER VE ORGANIZASYON

Detaylı

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Dijital Platform Geliştirme ve Tasarım Hizmeti alımı yapılacaktır.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Dijital Platform Geliştirme ve Tasarım Hizmeti alımı yapılacaktır. 30.06.2015 ÜNİTESİ : Satın Alma Müdürlüğü SAYI : 2015/13679 KONU : Dijital Platform Geliştirme ve Tasarım Hizmeti Alım İşi SON BAŞVURU TARİHİ : 27 Temmuz 2015 Pazartesi günü Saat 15.00 Türkiye Futbol Federasyonu

Detaylı

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor.

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. FDI 2013 İstanbul Dünya Dişhekimliği Kongresi 28-31 Ağustos 2013 - İstanbul, Türkiye Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. İÇERİK İletişim Bilgilerileri

Detaylı

PAZAR ARAŞTIRMASI VE PAZARA GİRİŞ DESTEĞİ

PAZAR ARAŞTIRMASI VE PAZARA GİRİŞ DESTEĞİ PAZAR ARAŞTIRMASI VE PAZARA GİRİŞ DESTEĞİ DESTEK UYGULAMA KILAVUZU İHRACAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KOBİ VE KÜMELENME DESTEKLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI OCAK 2014 SIKÇA SORULAN SORULAR YURT DIŞI PAZAR ARAŞTIRMASI DESTEĞİ...

Detaylı

BÖLÜM B. TAM BAŞVURU FORMU

BÖLÜM B. TAM BAŞVURU FORMU . TAM BAŞVURU FORMU Dosya No ETCF-2/ (sadece resmi kullanım) 1 GENEL BİLGİLER Teklif Çağrısı Referansı EuropeAid/132381/D/ACT/TR Teklif Çağrısı Başlığı Başvuru sahibinin adı Faaliyetin başlığı Faaliyetin

Detaylı

BilişimdeVergi. Mart 2014. Üç aylık EY dergisi

BilişimdeVergi. Mart 2014. Üç aylık EY dergisi BilişimdeVergi Mart 2014 Üç aylık EY dergisi İçindekiler Sayfa no I. Kitlesel Fonlama (Crowdfunding) 2 II. Hediye Çeki ile Alışveriş 4 III. İnternet Üzerinden Reklam Hizmeti Verilmesi 6 IV. İnternette

Detaylı

sitenhazir.com sayfalarınızdaki her geçerli tıklama için ödeme yapar. Program kurallarına uygun olan web siteleri başvuru formunu doldurarak

sitenhazir.com sayfalarınızdaki her geçerli tıklama için ödeme yapar. Program kurallarına uygun olan web siteleri başvuru formunu doldurarak Google reklam veren firma veya şahıslardan aldığı reklamların bir bölümünü web sitelerinde reklam yayınlayarak gelir elde etmek isteyen site sahipleriyle paylaşır. AdSense reklamları web sitesinden kolay

Detaylı

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi İÇERİK İletişim Bilgileri Önsöz İstanbul Kongre Merkezi Sponsorluklar Fuar Alanı Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi Anlaşma Koşulları ve Sözleşme 3 4 5 6 12 13 14 2 İletişim Bilgileri KONGRE MERKEZİ TDB

Detaylı

BAYİ HİZMET SÖZLEŞMESİ VE GLOBAL BOYUT ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

BAYİ HİZMET SÖZLEŞMESİ VE GLOBAL BOYUT ÇALIŞMA PRENSİPLERİ BAYİ HİZMET SÖZLEŞMESİ VE GLOBAL BOYUT ÇALIŞMA PRENSİPLERİ 1 - TARAFLAR ve TANIMLAR 1.1 iş bu sözleşme Çınarlı Mah. Atatürk Cad. Arabacıoğlu iş Merkezi Kat:4 No:10 Seyhan/Adana/Türkiye adresinde faaliyet

Detaylı

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME KILAVUZU

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME KILAVUZU TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME KILAVUZU Bekleyen üyeleriyle ve ulaşabileceği herkesle, telefondan iletişim kurmak isteyenlere bu örnekler yol gösterecektir. Yüz yüze görüşmeler için de kullanabilir veya

Detaylı

B2B e-ticaret ve e-pazaryerleri

B2B e-ticaret ve e-pazaryerleri T.C. BAŞBAKANLIK Dış Ticaret Müsteşarlığı İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi B2B e-ticaret ve e-pazaryerleri ARALIK 2008 ANKARA Bu eserin telif hakkı İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi ne aittir. 5846 sayılı

Detaylı

DEVLET DESTEKLERİ BAKANLAR KURULU NUN 26.11.2014 TARİH VE Y(K-I) 2163-2014 SAYILI KARARINA İLİŞKİN UYGULAMA USUL VE ESASLARI

DEVLET DESTEKLERİ BAKANLAR KURULU NUN 26.11.2014 TARİH VE Y(K-I) 2163-2014 SAYILI KARARINA İLİŞKİN UYGULAMA USUL VE ESASLARI DEVLET DESTEKLERİ BAKANLAR KURULU NUN 26.11.2014 TARİH VE Y(K-I) 2163-2014 SAYILI KARARINA İLİŞKİN UYGULAMA USUL VE ESASLARI Amaç: Bakanlar Kurulu Kararı nın amacı; 1. Ürün kalitesini uluslararası standartlara

Detaylı

96 Soruda KOSGEB DESTEKLERİ

96 Soruda KOSGEB DESTEKLERİ 96 Soruda KOSGEB DESTEKLERİ Nisan 2013 Kars YDO SUNUŞ Türkiye ekonomisinin temelini oluşturan KOBİ ler yaratmış oldukları istihdam ve katma değer ile Serhat Bölgesi nin ekonomik ve sosyal kalkınmasında

Detaylı

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye 02 05 2015 2-5 NİSAN nisan istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye Ticaretin Yenilikçi Adresi Züccaciye Sofra ve Mutfak Eşyaları Cam, Porselen, Seramik

Detaylı

INTERNET REKLAMCILIĞI E-REKLAM

INTERNET REKLAMCILIĞI E-REKLAM INTERNET REKLAMCILIĞI E-REKLAM Bilişim Teknolojileri ve e-ticaret Şubesi 1 İÇİNDEKİLER 1. İNTERNET REKLAMCILIĞI İLE PAZARLAMA... 4 1.1. REKLAMIN AMAÇLARI... 4 1.2. GELENEKSEL REKLAMDAN İNTERNET REKLAMCILIĞINA

Detaylı

TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ

TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ 09 Ocak 2012 9 1 GİRİŞ TÜYAP FUARLARI REKLAM VERENLER İLE FUAR ZİYARETÇİLERİ ARASINDA GÜÇLÜ BİR ETKİLEŞİM YARATARAK,

Detaylı

444 79 53 TANITIM DOSYASI

444 79 53 TANITIM DOSYASI TANITIM DOSYASI 444 79 53 FSB TEKNOLOJİ A.Ş. HAKKINDA Fsb Teknoloji A.Ş. 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Bünyesinde birçok hizmeti sunan firmamız anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Rakamlarla

Detaylı

İşletmelerde 30 SORUDA TURQUALITY

İşletmelerde 30 SORUDA TURQUALITY İşletmelerde 30 SORUDA TURQUALITY Salim Çam (MBA, MSc) Kitabın Adı 30 Soruda Turquality Yazarı Salim Çam Yayın Editörü Erol Şahnacı 2012, Hayat Yayıncılık İletişim, Yapım, Eğitim Hizmetleri ve Tic. Ltd.

Detaylı

TELEKOM NET İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

TELEKOM NET İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. TELEKOM NET İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ÇÖZÜM ORTAKLIĞI SÖZLEŞMESİ İşbu SÖZLEŞME, Çeliktepe Mah. İnönü Caddesi, Şairane Sok. No: 1, Daire: 4 Çeliktepe, Kağıthane 34413 - İSTANBUL adresinde faaliyet gösteren,

Detaylı

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla,

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla, Sayın Yetkili, Sağlık, Sosyal Güvenlik ve Sigortacılık alanlarında son yıllarda hızlı bir dönüşüm yaşıyoruz. Sektörde yöneticilik yapan bizlerin kurumlarını bu süreçten güçlenerek çıkartabilmesi için sadece

Detaylı

BTSO. Tüccarın El Kitabı Serisi - IV. Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar. Kasım 2007

BTSO. Tüccarın El Kitabı Serisi - IV. Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar. Kasım 2007 BTSO Tüccarın El Kitabı Serisi - IV Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar Kasım 2007 Yayına Hazırlayan : İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ISBN : İÇİNDEKİLER Giriş...22 Bazı Temel

Detaylı

Sosyal Dahil Etme Programı

Sosyal Dahil Etme Programı 2013 Sosyal Dahil Etme Programı Uygulama Kılavuzu [2] Sosyal Dahil Etme Programı 2013 İÇİNDEKİLER 1 GİRİŞ... 5 2 PROGRAMIN AMACI... 5 3 PROGRAM HEDEFLERİ... 5 4 HEDEF KİTLE... 6 5 SOSYAL DAHİL ETME NEDİR?...

Detaylı

Sosyal Dahil Etme Programı

Sosyal Dahil Etme Programı 2013 Sosyal Dahil Etme Programı Uygulama Kılavuzu [2] Sosyal Dahil Etme Programı 2013 İÇİNDEKİLER 1 GİRİŞ... 5 2 PROGRAMIN AMACI... 5 3 PROGRAM HEDEFLERİ... 5 4 HEDEF KİTLE... 6 5 SOSYAL DAHİL ETME NEDİR?...

Detaylı

KAYSERİ TİCARET ODASI WEB PORTALI YAZILIMI HİZMET ALIMI İŞİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME

KAYSERİ TİCARET ODASI WEB PORTALI YAZILIMI HİZMET ALIMI İŞİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME KAYSERİ TİCARET ODASI WEB PORTALI YAZILIMI HİZMET ALIMI İŞİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME Madde 1- İşin Tanımı: Kayseri Ticaret Odası web sayfasının portal alt yapısında fikir, içerik ve konseptlerin oluşturulması

Detaylı

WEB PROJESİ FİYAT TEKLİFİ

WEB PROJESİ FİYAT TEKLİFİ WEB PROJESİ FİYAT TEKLİFİ SN.YETKİLİ OZCGRUP İnternet Teknolojileri Ltd. Şti. 2005 yılından beri kurumsal firmalara hizmet vermektedir. Kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu Web Tasarım, Web Yazılım, Arama

Detaylı

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ 1. KONU ve AMAÇ 1.1. Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (bundan böyle ELDER ya da Dernek olarak

Detaylı

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME FORMATI ÖRNEKLER

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME FORMATI ÖRNEKLER TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME FORMATI ÖRNEKLER Bekleyen üyeleriyle telefondan iletişim kurmak isteyenlere bu örnekler yol gösterecektir (yüz yüze görüşmeler için de düzenlenebilir). ÖNEMLİ! Bu çalışmaya

Detaylı

Sosyal medya turizmde pazarlamanın tanımını değiştiriyor. CATHIC 4. kez turizm profesyonellerini buluşturdu

Sosyal medya turizmde pazarlamanın tanımını değiştiriyor. CATHIC 4. kez turizm profesyonellerini buluşturdu 24 TEMMUZ 2014 ǀ 10 TL ÜCRETSİZ ÖZEL EK REGNUM CARYA GOLF&SPA RESORT CATHIC 4. kez turizm profesyonellerini buluşturdu Oteller, bilgi ve iletişim teknolojilerini yakından takip ediyor Anadolu daki iş ve

Detaylı