ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ LOGOLU ÜRÜNLERİN SATIŞ NOKTASI

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ LOGOLU ÜRÜNLERİN SATIŞ NOKTASI"

Transkript

1 1 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ LOGOLU ÜRÜNLERİN SATIŞ NOKTASI

2 2 Projenin Tanımı: Uludağ Üniversitesi logolu ürünlerin satış noktası olacak olan Uludağ Store tekstilden mobilyaya, hediyelik eşyadan aksesuara, kitap ve kırtasiye eşyalarına kadar yüzlerce çeşit ürünün tasarımının ve satışının gerçekleştirileceği ve aynı zamanda mezuniyet kıyafetlerinin (kep ve cübbe) temin edilebileceği ve mezuniyet organizasyonlarının planlanması ve düzenlenmesi için tek bir nokta olarak planlanmıştır. Her biri özenle tasarlanan ve Uludağ ruhunu yansıtacak olan ürünler, kullanıcılar için gurur ve nostalji kaynağı olacaktır. Aynı zamanda Uludağ Üniversitesi nin kurumsal yapılanmasına destek ve katkı sağlayacaktır. Proje halen Uludağ Üniversitesi İİB Fakültesi, Ekonometri Bölümü son sınıf öğrencisi olan Zafer TEBER tarafından hayata geçirilmesi planlanmaktadır.

3 3 Projenin Gerekçesi (Neden ihtiyaç duyulduğu): Uludağ Üniversitesi 1975 yılında kurulmuş olup eğitim ve öğretim yılı itibariyle toplam öğrenci sayısıyla Türkiye nin köklü en kalabalık 6. Büyük üniversitesidir. Üniversitemiz her yıl ortalama olarak öğrenci mezun vermektedir. Bu mezun arkadaşlarımızın ve halen üniversitemizde eğitim görmekte olan öğrenci arkadaşlarımızın üniversite ruhunu tekrar hissetmeleri çeşitli organizasyon ve sportif aktivitelerde,mezuniyet sonrası çalışma hayatlarında üniversitemizin t-shirt, anahtarlık, rozet gibi çeşitli giyim ve aksesuar eşyalarıyla Uludağ Üniversiteli olmanın gururunu sergilemeleri için bu ürünleri temin edebilecekleri bir mağaza veya kuruluşun eksik olması Uludağ Store projesinin ortaya çıkmasına yol açmıştır. Her yıl mezuniyet organizasyonların da yaşanan karışıklık, kep ve cübbe temin sıkıntıları farklı fiyat politikaları öğrencilerin yaşamış olduğu sorunlardan birkaçıdır. Uludağ Store Mezuniyet organizasyonlarını profesyonel olarak yürütmeyi, kep ve cübbe teminini kaliteli malzeme ve uygun fiyat politikasıyla öğrencilere sunmayı planlamaktadır.

4 4 Proje Örnekleri: Ülkemizde Üniversite kampüs ruhu her geçen yıl artmaktadır. Yeni açılan özel ve Devlet Üniversitelerinin büyük kampüs alanları, sportif aktiviteler gelişen teknolojiyle Sosyal medyanın her alanda olduğu gibi eğitim alanında da aktifliği bir çok devlet Ve özel üniversitelerin sosyal medya hesaplarıyla bunu göstermektedir. Hatta Az da olsa üniversitelerimizden bir kaçı popüler cep telefonu yazılımlarından olan Android, İos, Blackberry üzerinden üniversite app. duyurmuşlarıdır. Üniversitemiz Yerleşim alanı ve kuruluş tarihi bakımından büyük ve köklü bir üniversitedir. Bir çok sosyal ve sportif aktivite Mediko sosyal ve çevresinde kurulan stantlarla öğrenci Kulüpleri tarafından organize edilmektedir (Çeşitli panel ve organizasyonlar ) Yurt içi ve Yurt dışı Örneklerine baktığımızda bu tür organizasyonlarda üniversiteler tanıtım ve Görsel materyaller olarak üniversite t-shirtleri, rozetleri vb. giyim ve Aksesuar Eşyaları kullanılmakta olup üniversite tanıtımını görsel olarak gerçekleştirmektedir. Bu konuda yurt içi üniversitelerimizden Boğaziçi Üniversitesi ve Koç Üniversitesi bu Akımın öncülerindendir. Yurt dışında ise Oxford University si dünyada 90 larda Yeniden Popüler olan üniversite store u akımına dahil olmuştur.

5 5 Ülkemizde 7 üniversitenin Resmi Store u bulunmaktadır. Doğu Akdeniz Üniversitesi (EMU Store) Koç Üniversitesi ( KU Store ) Işık Üniversitesi (Işık Store ) Boğaziçi Üniversitesi ( Burc Store ) Özeğin Üniversitesi ( OZU Store ) Sabancı Üniversitesi (Sabancı University Gift Shop ) Fırat Üniversitesi (Fırat Mağazası ) Yurt dışı Örnekleri:* University of Oxford (Oxford Shop) University of Cambridge (Cambridge Store) University of Harvard ( The Harvard Shop ) University of Stanford (Stanford Student Store) Duke University (Duke University Store ) Bloomsburg Universtiy (Bloomsburg University Store) *Sadece dünyaca ünlü üniversitelere yer verilmiştir. Dünyada üniversite store örnekleri ülkemizden çok daha fazladır.

6 6 Proje Kapsamında Satılacak Ürün Örnekleri

7 7 Proje Finansmanı ve Açılış İçin Ön Görülen Tarih Projenin finansmanı KOSGEB Girişimcilik Destek Programı ve TL lik nakit Sermaye ile gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Proje Uludağ Üniversitesi yönetiminden alınacak izin akebin de şirket kurulumuyla başlanacak olup gerekli oda kayıtları ve hukuki, Mali izinler alınacaktır. Projenin hayata geçirilmesi için gerekli olan mağaza iç ve dış dizaynı ve ekipmanları, mağaza da satılacak olan ürünlerin ilk temini Tl lik nakit sermaye ile gerçekleşecektir. Proje kapsamında satılacak ürünlerin tasarımı ve fiyatı öğrencinin beklenti ve istekleri göz önünde bulundurularak eğer mümkün olursa Uludağ Üniversitesi resmi internet sitesinden anket yoluyla veriler toplanıp kar / zarar ve maliyetler göz önüne alınarak belirlenecektir. Açılış için Ön görülen tarih* : 16 Mayıs 2013 *Mağaza konsepti için belirlenen lokasyon olan Görükle Trio Yaşam Merkezinin açılış tarihi baz alınmıştır.

8 8 Projenin Faaliyet Yeri Seçimi Projenin Görükle Yerleşkesine yeni açılacak olan Görükle Trio Öğrenci Yaşam Merkezin* de faaliyet göstermesi planlanmaktadır. Uludağ Store 60 m2 lik bir Alanda faaliyete başlayacaktır. Gerekli ön görüşme yapılmış olup alınacak izin Sonrası çalışmalara başlanacaktır. *Görükle Trio Öğrenci Yaşam Merkezinin seçilmesinin sebebi Üniversite yakın bir konumda Olması ve aynı zaman görüşmelerimiz sonucunda yaşam merkezi tarafından her 10 dk. Bir ring servislerin üniversite-trio yaşam merkezi arasında çalışacak olmasıdır. Üniversite yerleşkesi içerisinde uygun bir alan gösterilirse Uludag Store için ek bir şube Düşünülmektedir.

9 9 Proje Faaliyet Yeri Krokisi

10 10 Uludağ Store İç Ve Dış mimari tasarımı, İnternet Mağazası Uludag Store un iç dizayn ı bir iç mimar tarafından önce 3 boyutlu tasarlanacak Olup uygun görülen tasarım hayata geçirilecektir. Tasarımda Uludağ Üniversitesinin Ana renkleri kullanılacak olup Uludağ ruhunu yansıtacaktır. İnternet mağazası da ana renklerden yola çıkılarak profesyonel bir şekilde tasarlanacaktır. İnternet mağazasında gerekli banka anlaşmaları sonucunda öğrencilerin taksitli ürün satın Alabilmeleri sağlanacaktır. Aynı zamanda üniversitemizin DenizBank ile gerçekleştirdiği yeni Akıllı Öğrenci Kart sistemi İnternet mağazasına entegre edilmeye çalışılacaktır. İnternet sitesi için öngörülen Domain adı Dur. Ancak bizim beklentimiz Uludağ Üniversitesinin ana sayfasın dan bir Subdomain Alarak hizmet vermektir. (uludagstore.uludag.edu.tr )

11 11 Projenin Üniversiteye Katkısı Uludağ Store olarak personel seçimimizi üniversitemizde eğitim ve öğretim gören öğrencilerden seçerek onların bütçelerine katkı sağlayacağız. Yapılacak olan maliyet analizlerinden sonra satılan her ürün için üniversitemizin bütçesine kar payından ortalama olarak %10 ile % 15 katkı da bulunulacaktır. Katkı 1 aylık, 3 aylık veya yıllık olarak Üniversite yönetiminin tercihine göre faaliyet döneminin sonundaki ciro Üzerinden net karın hesaplanması sonucu Uludağ Üniversitesinin belirlemiş olduğu Banka hesabına yatırılacaktır.

12 12 Proje Hedefleri: Uludağ Üniversitesi logolu ürünlerinin tasarımı, üretimi ve resmi satış mağazası olmak. Mezuniyet organizasyonlarının (Mezuniyet Balolarını ) profesyonel olarak organize etmek. İnternet mağazasını hayata geçirmek (). Uludağ Üniversitesi Görükle Ana kampüsünde ek bir şube açmak. Uludağ Üniversitesi Fakültelerinin mezuniyet kıyafetlerinin tasarımı, üretimi ve satışını gerçekleştirmek. İnternet satışlarını ilk 6 aylık dönemin sonunda % 10 arttırmak. Uludağ Üniversitesinin matbaa ve görsel reklam ihtiyaçlarının ana temin merkezi Olmak.

13 13 Hakkımda: te İstanbul da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Özel Bilgi Çağı Kolejinde tamamladım 2006 da Uludağ Üniversitesi (U.Ü.) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İ.İ.B.F.) Ekonometri Bölümü nü kazandım ve 2012 de Erasmus öğrenci değişim programıyla Polonya'da ki The University of Finance and Management in Bialystok Üniversitesinde eğitimime devam ettim 2013 de Uludağ Üniversitesi (U.Ü.) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İ.İ.B.F.) Ekonometri Bölümünden mezun oldum. Üniversite eğitimim süresince çeşitli sektörlerde görev aldım: 2006 İntel inside (Core 2 duo işlemci ailesi temsilcisi) 2007 Burger King (Kasiyer) 2007 Vatan Bilgisayar (Aidata Bilgisayar Ürün temsilcisi) 2008 Real Hipermarketleri ( Aidata Bilgisayar Ürün Temsilcisi) 2008 Vatan Bilgisayar ( Hp yazıcı ailesi Ürün Temsilcisi) 2009 Teknolojix Teknoloji marketleri ( Toshiba lcd ailesi Ürün sorumlusu) 2011 Media Mark. ( Olympus Ürün Temsilcisi ) 2011 Turkcell/Superonline ( Takım Lideri) 2011 Good to Great ( Koçtaş envanter sayımı) 2012 Sns Reklam Tasarım ( Pazarlama-Satış Destek sorumlusu) 2012 Bursagaz Finans Bölümü (Stajyer) 2012 Z.Teberpress i Hayata geçirdim (kişisel deneyimlerim hakkındaki yazılar yazdığım bir blog sitesi) İletişim Bilgileri: + (90) (90)

14 14 Bize Ulaşın:* Bizi Takip Edin:* /Uludagstore #Uludagstore /Uludagstore /Uludagstore Sakarya Mah. Atatürk Cad. No: 101 Görükle/Nilüfer/BURSA *Adres bilgileri, sosyal medya uzantıları ve internet sitesi şu an için sadece görsel olarak verilmiştir aktif olan hesaplar değildir.

AHİLER KALKINMA AJANSI ÇALIŞMA PROGRAMI

AHİLER KALKINMA AJANSI ÇALIŞMA PROGRAMI 2014 AHİLER KALKINMA AJANSI ÇALIŞMA PROGRAMI TR71 DÜZEY 2 BÖLGESİ AKSARAY, KIRIKKALE, KIRŞEHİR, NEVŞEHİR, NİĞDE 1 / 64 İçindekiler ŞEKİLLER... 5 KISALTMALAR... 6 SUNUŞ... 7 GİRİŞ... 9 A. 2013 YILI ÇALIŞMA

Detaylı

-ÖNSÖZ... 1 - EGE ÜNİVERSİTESİ STRATEJİK PLANLAMA SÜRECİ... 2 - EGE ÜNİVERSİTESİ TARİHSEL GELİŞİMİ... 4 - EGE ÜNİVERSİTESİ ÖRGÜTLENME YAPISI...

-ÖNSÖZ... 1 - EGE ÜNİVERSİTESİ STRATEJİK PLANLAMA SÜRECİ... 2 - EGE ÜNİVERSİTESİ TARİHSEL GELİŞİMİ... 4 - EGE ÜNİVERSİTESİ ÖRGÜTLENME YAPISI... İÇİNDEKİLER -ÖNSÖZ... 1 - EGE ÜNİVERSİTESİ STRATEJİK PLANLAMA SÜRECİ... 2 - EGE ÜNİVERSİTESİ TARİHSEL GELİŞİMİ... 4 - EGE ÜNİVERSİTESİ ÖRGÜTLENME YAPISI... 6 - EGE ÜNİVERSİTESİ DURUM ANALİZİ... 7 - YAPILAN

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2008 YILI III. DÖNEM

FAALİYET RAPORU 2008 YILI III. DÖNEM FAALİYET RAPORU 2008 YILI III. DÖNEM İçindekiler Sunuş 1 Sermaye Yapısı 1 Finansal Göstergeler 3 Genel Müdür ün Değerlendirmesi 4 Birim Faaliyetleri 10 Ortaklıklar Yönetim Bilgileri ve Kurumsal Yönetim

Detaylı

Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu. Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon

Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu. Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon İçindekiler Giriş 2 Özet Finansal ve Operasyonel Göstergeler Derecelendirme Notları 4 Vestel de 2013 Yılının Satırbaşları 6 Yönetim

Detaylı

Prof. Dr. Mehmet POLAT İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektör Adayı, 2014

Prof. Dr. Mehmet POLAT İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektör Adayı, 2014 Büyümenin iki motorundan biri teknoloji ise, diğeri insan kaynağına yatırımdır. Robert Solow, Büyüme Teorisi ve Sonrası, Nobel Ödül konuşması, Stockholm, 8 Aralık, 1987 Prof. Dr. Mehmet POLAT İzmir Yüksek

Detaylı

Değerlerimiz. A. İşletmenin Vizyonu, Misyonu, Değerleri ve Stratejisi. Vizyon: Misyon: Değerler: Çözümcülük. Yaratıcılık. Güvenilirlik.

Değerlerimiz. A. İşletmenin Vizyonu, Misyonu, Değerleri ve Stratejisi. Vizyon: Misyon: Değerler: Çözümcülük. Yaratıcılık. Güvenilirlik. Doğtaş Mobilya 1972 yılında Hacı Ali Doğan ın Doğan Mobilya yı kurması ile Doğan ailesi mobilyacılık sektörüne ilk adımını atmıştır.1987 yılında Hacı Ali Doğan altı oğlu ile birlikte Biga da Doğtaş A.Ş.

Detaylı

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MEZUNLAR DERNEĞİ 2013 2014 DÖNEMİ

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MEZUNLAR DERNEĞİ 2013 2014 DÖNEMİ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MEZUNLAR DERNEĞİ 2013 2014 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU (Ocak 2013 Aralık 2014) BİLMED Olağan Genel Kurulu İstanbul - 18 Ocak 2015 BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MEZUNLAR DERNEĞİ 2015 YILI OLAĞAN

Detaylı

01.01.2012-31.03.2012

01.01.2012-31.03.2012 SERİ : XI NO:29 NO.LU TEBLİĞE GÖRE HAZIRLANMIŞ YAPI KREDİ KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 01.01.2012-31.03.2012 YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER 1 Yönetim Kurulu...3 2 Yönetim Kurulu

Detaylı

Eğitim Fakültesi 2006-2010 Stratejik Planı 1. Önsöz a. Dokümanın Amacı b. Dokümanın Kapsamı c. Tanımlar ve Kavramlar Eylem Planları: ç De

Eğitim Fakültesi 2006-2010 Stratejik Planı 1. Önsöz a. Dokümanın Amacı b. Dokümanın Kapsamı c. Tanımlar ve Kavramlar Eylem Planları: ç De 0 1 2 1. Önsöz a. Dokümanın Amacı Eğitim Fakültesi Stratejik Planının amacı, fakültenin güçlü ve zayıf yönlerinin, fakülte için fırsat ve tehdit oluşturan unsurların nesnel bir şekilde tespit edilerek

Detaylı

Migros 2013 Faaliyet Raporu

Migros 2013 Faaliyet Raporu MİGROS TİCARET A.Ş. FAALİYET RAPORU 2013 1 Migros 2013 Faaliyet Raporu Konu: Perakende Matematiği Büyüme Verimlilik Penetrasyon Alışveriş Deneyimi İçindekiler Luctus tincidun exerionet ulluptur Etuta nosaperis.

Detaylı

DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 2011 FAALİYET RAPORU

DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 2011 FAALİYET RAPORU 2011 FAALİYET RAPORU Nisan 2012 İçerik 1. Bir Bakışta 1.1. Vizyon ve Misyon 1.2. Yatırım Alanları 1.3. Hissedar Değeri 2. Yönetim 2.1. Onursal Başkan ın Mesajı 2.2. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 2.3.

Detaylı

Final Aşaması Sonuçlandı

Final Aşaması Sonuçlandı Yaratıcı Kalkınma Fikirleri Yarışması 2009, Türkiye İçindekiler Final Aşaması Sonuçlandı Yarışmanın Final Aşaması Yarışmaya Ait Bazı İstatistik- 2 6 Dünya Bankası tarafından Türkiye'de Gençlik: Geleceğimizi

Detaylı

2011 FAALİYET RAPORU DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş.

2011 FAALİYET RAPORU DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 2011 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER Bir Bakışta 1 Vizyon ve Misyon 2 Kurum Profili 4 Yatırım Alanları 6 Başlıca Göstergeler Yönetim 8 Onursal Başkan ın Mesajı 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 12 İcra

Detaylı

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu İçİndekİler GİRİŞ 2 Kısaca Vestel Elektronik 4 Finansal Göstergeler 6 Vestel in Stratejisi 8 Vestel in Küresel Faaliyet Ağı 10 Kısaca Zorlu

Detaylı

SAVUNMA SANAYİİ MÜSTEŞARLIĞI

SAVUNMA SANAYİİ MÜSTEŞARLIĞI SAVUNMA SANAYİİ MÜSTEŞARLIĞI Faaliyet Raporu 2014 Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir. 2 İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER 3 TABLO ŞEKİL VE GRAFİKLER 4 TABLOLAR 4 ŞEKİLLER 4 GRAFİKLER 4 KISALTMALAR 5 BAKAN

Detaylı

K A R İ Y E R İ T Ü Z İ R V E S TANITIM DOSYASI. Avrasya nın En Büyük Kariyer Zirvesi. 35 İTÜ Öğrenci Kulübü nün işbirliği ile organize edilmektedir.

K A R İ Y E R İ T Ü Z İ R V E S TANITIM DOSYASI. Avrasya nın En Büyük Kariyer Zirvesi. 35 İTÜ Öğrenci Kulübü nün işbirliği ile organize edilmektedir. İ T Ü K A R İ Y E R Z İ R V E S İ 2015 TANITIM DOSYASI Avrasya nın En Büyük Kariyer Zirvesi 35 İTÜ Öğrenci Kulübü nün işbirliği ile organize edilmektedir. 2 İTÜ KM İTÜ KM 1 Touch the Talent Saygıdeğer

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4. Genel Müdür Mesajı... 5. Yönetim Kurulu... 6. Üst Yönetim... 9. Hakkımızda...

İÇİNDEKİLER. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4. Genel Müdür Mesajı... 5. Yönetim Kurulu... 6. Üst Yönetim... 9. Hakkımızda... 01.01.2014 / 31.12.2014 İÇİNDEKİLER Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4 Genel Müdür Mesajı... 5 Yönetim Kurulu... 6 Üst Yönetim... 9 Hakkımızda... 12 Üretim Tesisleri... 14 Şirketin Sermaye Yapısı ve

Detaylı

01.01.2015-31.03.2015

01.01.2015-31.03.2015 SERİ : II, 14.1 NO.LU TEBLİĞE GÖRE HAZIRLANMIŞ YAPI KREDİ KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 01.01.2015-31.03.2015 YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU 1 İÇİNDEKİLER 1 Yönetim Kurulu...3 2 Yönetim Kurulu

Detaylı

T.C. MARMARA ÜNİVERSİTESİ

T.C. MARMARA ÜNİVERSİTESİ T.C. T.C. MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÖZDEĞERLENDİRME RAPORU 2012 2012 T.C. ÖNSÖZ Sevgili Paydaşlarımız, Ülkemizin önde gelen akademik kurumlarından biri olan üniversitemizi, dünyanın da önde gelen akademik

Detaylı

sektörü için dijital ilaç çağı olacak 675.000

sektörü için dijital ilaç çağı olacak 675.000 Petrol fiyatı aşağı, Türkiye ekonomisi yukarı? ISSN: 1309-0054 Sayfa 3 Sayfa 9 Sayfa 11 The Şubat - Mart 2015 Deloitte Times www.deloitte.com.tr Healthcare and Life Sciences Predictions 2020 A bold future?

Detaylı

doğan yayın holding a.ş. 2011 faaliyet raporu

doğan yayın holding a.ş. 2011 faaliyet raporu doğan yayın holding a.ş. 2011 faaliyet raporu içindekiler Bir Bakışta 1 Misyon ve Strateji 2 Faaliyet Alanları 8 Hissedar Değeri Yönetim 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 12 Yönetim Kurulu 14 İcra Kurulu

Detaylı

2006 2010 STRATEJİK PLANI

2006 2010 STRATEJİK PLANI IŞIK ÜNİVERSİTESİ 2006 2010 STRATEJİK PLANI Sürüm 1.0 İstanbul, Haziran 2006 Işık Üniversitesi 2006-2010 Stratejik Planı Işık Üniversitesi Senatosu tarafından 4.5.2006 tarihinde, Işık Üniversitesi Üniversite

Detaylı

2015 E DOĞRU BİZİM ORADA NELER OLUYOR? BÜMED FAALİYET RAPORU - 2011

2015 E DOĞRU BİZİM ORADA NELER OLUYOR? BÜMED FAALİYET RAPORU - 2011 BÜMED FAALİYET RAPORU - 2011 2015 E DOĞRU BİZİM ORADA NELER OLUYOR? n YENİDEN YAPILANMA n ÜNİVERSİTEYE KATKI n İLETİŞİM n EĞİTİM n HOBİ n YÖNETİŞİM n FİNANSMAN n GYM n PLAJ n TESİS n AİLE ETKİNLİKLERİ

Detaylı

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık 2013 Faalİyet Raporu Kapılarımız size hep açık Kapılarımız size hep açık 1996 yılında, Türkiye de bankacılık anlayışına yepyeni bir boyut getirmek için yola çıktığımız günden bugüne 17 yıl geçti. O günden

Detaylı

VİZYON Doğuş Üniversitesinin vizyonu, eğitim-öğretimde, araştırmada ve topluma hizmette mükemmele ulaşmış bir dünya üniversitesi olmaktır.

VİZYON Doğuş Üniversitesinin vizyonu, eğitim-öğretimde, araştırmada ve topluma hizmette mükemmele ulaşmış bir dünya üniversitesi olmaktır. DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ 18 yıllık köklü eğitim TARİHÇE Doğuş Eğitim Vakfı tarafından İstanbul da kurulan Doğuş Üniversitesi, TBMM de 09 Temmuz 1997 tarihinde kabul edilen 4281 sayılı Kanun ile yükseköğretime

Detaylı

T.C. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölümü

T.C. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölümü T.C. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı Prof. Dr. İsmail Hakkı Cedimoğlu Düzenleyen Yrd. Doç. Dr. Mustafa Cemil Karacadağ

Detaylı

Insta SİTESİ 2014-2015 ÖZYEĞİN ÜNİVER

Insta SİTESİ 2014-2015 ÖZYEĞİN ÜNİVER Insta Ö Z Y E Ğ İ N Ü N İ V E R S İ T E S İ 2 0 1 4-2 0 1 5 İçindekiler Türkiye nin En Yenilikçi Üniversitesi 2-3 Hüsnü M. Özyeğin, Mütevelli Heyeti Başkanı 4 Prof. Dr. Esra Gençtürk, Rektör 5 Mütevelli

Detaylı

TRA1 DÜZEY 2 BÖLGESİ KALKINMA AJANSI 2009 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI

TRA1 DÜZEY 2 BÖLGESİ KALKINMA AJANSI 2009 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI TRA1 DÜZEY 2 BÖLGESİ KALKINMA AJANSI YILI ÇALIŞMA PROGRAMI ARALIK 17/12/ TRA1 İÇİNDEKİLER SUNUŞ 3 1. TEMEL AMAÇLAR VE ÖNCELİKLER 5 2. YILI FAALİYETLERİ 5 2.1 KURUMSALLAŞMA FAALİYETLERİ 6 2.1.1 Ajansın

Detaylı

ÜRÜNLERİMİZ HİZMETLERİMİZ

ÜRÜNLERİMİZ HİZMETLERİMİZ ÜRÜNLERİMİZ HİZMETLERİMİZ Yayın Yılı: 2015 Yayına Hazırlayan: İş Geliştirme ve Ar-Ge Müdürlüğü Tüm yayınlama, kopyalama ve değiştirme hakları Bursa Ticaret ve Sanayi Odası na aittir. içindekiler Önsöz

Detaylı

+90 216 656 65 00 +90 216 656 65 09

+90 216 656 65 00 +90 216 656 65 09 POZİTİF ENERJİ EWE TURKEY HOLDİNG ŞİRKET PROFİLİ 2013 İÇİNDEKİLER 04 KURUMSAL 06 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 08 Genel Müdürlerin Mesajı 10 2013 e Bakış 12 Kısaca EWE Turkey Holding 14 Temel Finansal

Detaylı