II. AsyaMobil i Nasıl Yükleyebilirim?

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "II. AsyaMobil i Nasıl Yükleyebilirim?"

Transkript

1 ASYAMOBİL

2 ASYAMOBİL I. AsyaMobil Nedir? II. AsyaMobil i Nasıl Yükleyebilirim? III. AsyaMobil in Yenilikleri Nelerdir? IV. Mobil Şifreci mi Nasıl Aktive Edebilirim? V. AsyaMobil Şube ye Nasıl Giriş Yapabilirim? VI. AsyaMobil Şube den Hangi İşlemleri Yapabilirim? VII. AsyaMobil Uygulaması Ücretli Midir? VIII. Mobil Cihazım AsyaMobil Kullanımı İçin Uygun Mudur?

3 I. AsyaMobil Nedir? AsyaMobil, Bank Asya nın mobil bankacılık uygulamasıdır. AsyaMobil ile bankacılık işlemlerinizi mobil cihazlarınızdan hızlı, kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

4 II. AsyaMobil i Nasıl Yükleyebilirim? 1. iphonelarda AppStore, Android telefonlarda Google Play Store ikonuna tıklarak açılan sayfada arama kutucuğunda AsyaMobil yazılır. 2. AsyaMobil araması sonucu gelen görüntüde yükleme simgesine tıklanarak uygulama yüklenir. 3. Ana sayfaya gelen AsyaMobil ikonuna tıklanarak uygulama kullanılır.

5 III. AsyaMobil in Yenilikleri Nelerdir? ios ve Android platformlarına uyumlu bir şekilde geliştirilmiş, AsyaMobil Şube tasarımı yenilenmiştir. Daha önce sadece bireysel müşterimizin hizmetine sunulmuş olan mobil şube, artık kurumsal müşterilerimizin de hizmetine açılmıştır. Kişiselleştirilebilir menü yapısı ile çok daha kolay ve hızlı bir kullanıcı deneyimi sunulmuştur. Mobil Şifreci aktivasyon süreci değiştirilmiş ve daha basit bir hale getirilmiştir. Uygulama içerisinde, Bank Asya müşterisi olmasa dahi tüm kullanıcıların yararlanabileceği; döviz hesaplama, bireysel finansman hesaplama, kar payı hesaplama, piyasa bilgileri, kredi kartı başvurusu, bireysel emeklilik başvurusu, bize ulaşın ve en yakın Bank Asya Şube ve ATM bilgilerine erişebilme özellikleri eklenmiştir.

6 IV. Mobil Şifreci mi Nasıl Aktive Edebilirim? - 1 Mobil Şifreci aktive edebilmek için öncelikle Mobil Şifreci butonuna tıklayınız ve kullanıcı bilgilerinin girileceği sayfayı açınız. Bank Asya Mobil Şube kullanıcı bilgileriniz, İnternet Şubesi ile aynıdır. Bireysel ya da kurumsal tabını seçerek kullanıcı bilgilerini giriniz ve Giriş butonu ile ilerleyiniz. Güvenlik resminizin ve son giriş bilgilerinizin yer aldığı sayfadaki bilgilerin doğruluğunu kontrol ederek Devam butonu ile bir sonraki sayfaya geçiniz. Aktivasyonda kullanılmak üzere tek kullanımlık SMS şifrenin gönderileceği telefon numarası seçiniz ve Gönder butonuna basınız. (Yalnızca bir cep telefonu olan müşterilerimizde bu adım yoktur, bir sonraki adımdan devam edilir.) SMS ile gelen tek kullanımlık aktivasyon şifresini giriniz.

7 IV. Mobil Şifreci mi Nasıl Aktive Edebilirim? - 2 Şifre belirleme sayfasından Mobil Şifreci kullanımlarında istenecek 6 haneli PIN inizi belirleyiniz. PIN in belirlenmesiyle Mobil Şifreci aktivasyonu tamamlanır. Daha sonraki Mobil Şube girişlerin PIN i, İnternet Şubesi girişlerinde ise Mobil Şifreci den üretmiş olduğunuz şifreyi kullanırsınız.

8 V. AsyaMobil Şube ye Nasıl Giriş Yapabilirim? Mobil Şubeye giriş yapabilmek için öncelikle Mobil Şube butonuna tıklayınız ve kullanıcı bilgilerinin girileceği sayfayı açınız. Bank Asya Mobil Şube kullanıcı bilgileriniz, İnternet Şubesi ile aynıdır. Bireysel ya da kurumsal tabını seçerek kullanıcı bilgilerini giriniz ve Giriş butonu ile ilerleyiniz. Güvenlik resminizin ve son giriş bilgilerinizin yer aldığı sayfadaki bilgilerin doğruluğunu kontrol ederek Devam butonu ile bir sonraki sayfaya geçiniz. 2. faktör ile doğrulama sayfasında sahip olduğunuz güvenlik yöntemleri (Kart Bilgisi ile Giriş, Mobil İmza, Mini Şifreci, Mobil Şifreci) listeleyip, seçiminize göre ilgili alanlar doldurunuz ve Giriş butonuna tıklayınız. AsyaMobil Şube ye başarılı ve güvenli bir şekilde giriş yaptınız.

9 III. AsyaMobil Şube den Hangi İşlemleri Yapabilirim? Giriş Öncesi İşlemler Parola Al Bank Asya Uygulamaları Döviz Hesaplama Bireysel Finansman Hesaplama Kar Payı Hesaplama Piyasa Bilgileri Bireysel Emeklilik Başvurusu Kredi Kartı Başvurusu En Yakın Asya Bize Ulaşın Alo Asya

10 Giriş Öncesi İşlemler Parola Al İnternet/Mobil Şube ya da Alo Asya kanal üyeliği olmayan, kanal üyeliğini bloke eden veya unutan bireysel müşteriler Parola Al sekmesini kullanarak parolalarını alabilirler. Kurumsal müşteriler ise parola işlemleri için herhangi bir Bank Asya şubesine başvurmalı ya da Alo Asya yı aramalıdırlar.

11 Giriş Öncesi İşlemler Bank Asya Uygulamaları Bank Asya ya ait diğer mobil uygulamalara ulaşabilir, dilediklerinizi cihazınıza yükleyebilirsiniz.

12 Giriş Öncesi İşlemleri Döviz Hesaplama Döviz Hesaplama ile tutar ve döviz cinsini belirterek iki farklı döviz kuru arasında hesaplama yapabilirsiniz.

13 Giriş Öncesi İşlemleri Bireysel Finansman Hesaplama Bireysel Finansman Hesaplama menüsünde Konut, Taşıt ve Tüketici Finansman Desteği olmak üzere 3 tür finansman hesaplama aracı bulunmaktadır. Ürün adı, taksit sayısı ve tutar bilgileri alanlarını doldurarak bireysel finansman hesaplamanızı yapabilirsiniz. Hesaplama sonuçlarında kar oranının yanı sıra aylık taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarını öğrenebilirsiniz.

14 Giriş Öncesi İşlemleri Kar Payı Hesaplama Kar Payı Hesaplama menüsü ile TL, USD veya EUR para birimleri için ana para, döviz türü ve gün sayısı belirterek mevduat getirisi hesaplayabilirsiniz. Hesaplama ekranında brüt ve net kar payı tutarı yer alır.

15 Giriş Öncesi İşlemleri Piyasa Bilgileri Piyasa Bilgileri menüsünden anlık olarak serbest piyasa fiyatlarını, 15 dakika gecikmeli olarak da BİST endekslerine ait son fiyat ve yüzdesel değişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

16 Giriş Öncesi İşlemleri Bireysel Emeklilik Başvurusu Bireysel Emeklilik Başvurusu menüsü ile bireysel emeklilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

17 Giriş Öncesi İşlemleri Kredi Kartı Başvurusu Kredi Kartı Başvurusu menüsü ile Bank Asya kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz.

18 Giriş Öncesi İşlemleri En Yakın Asya En Yakın Asya menüsünden Bank Asya Şube ve ATM lerini görüntüleyebilir, seçim yaptığınız şube ya da ATM nin iletişim bilgilerine ulaşılabilir ve yol tarifi alınabilirsiniz. Eğer telefonda lokasyon paylaşım izni verdiyseniz, yakındaki şubeler otomatik olarak gelecektir. Sağ alt köşede bulunan listeleme ikonu ile Bank Asya Şube ve ATM lerini konumunuza göre listeli bir şekilde görüntüleyebilir ya da arama fonksiyonu ile detaylı arama yapabilirsiniz.

19 Giriş Öncesi İşlemleri Bize Ulaşın Bize Ulaşın menüsü ile görüşlerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Ayrıca size iletilen takip numarası ile talebinizin durumunu sorgulayabilirsiniz.

20 Giriş Öncesi İşlemleri Alo Asya Uygulamanın sol alt köşesinde yer alan Alo Asya menüsü ile bankamızın ürün ve hizmetleri hakkında bilgi alabilir, temel bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilir, sorun ve şikayetlerinizi hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

21 III. AsyaMobil Şube den Hangi İşlemleri Yapabilirim? Giriş Sonrası İşlemler Durumum Özet Hesaplarım Cari Hesaplarım Katılma Hesaplarım Nakit Akışı Kartlarım Kısayollarım Sık Kullandıklarım Kayıtlı Alıcılar İşlemler Ödemeler Fatura Ödeme Kredi Kartı Borcu Ödeme GSM Yükleme Hızlı Ödemeler Para Gönderme Kendi Hesabıma Başka Bank Asya Hesabına Başka Banka Hesabına Hızlı İşlemler Yatırım Döviz Alış/Satış Altın Alış/Satış Döviz Hesaplama Serbest Döviz Kurları

22 Giriş Sonrası İşlemleri Özet Özet menüsü ile; Cari ve Katılma hesabınızın toplam kullanılabilir bakiye bilgisini, Kredi kartı toplam ve kullanılabilir limit bilgisini hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

23 Giriş Sonrası İşlemleri Hesaplarım Hesaplarım menüsü ile; Cari ve katılma hesaplarınızın hareketlerini izleyebilir ve dekontlarını e-posta ile istediğiniz kişilere iletebilirsiniz. Hesap detayı alanında hesap bilgilerine ulaşabilir, hesap adı tanımlayabilir ve dilediğiniz hesapları favori olarak tanımlayabilirsiniz. Nakit akışı menüsü ile ileriye yönelik ödemelerini takip edebilirsiniz. Hesabına ait IBAN bilgisini sms ya da e-posta yoluyla paylaşabilirsiniz.

24 Giriş Sonrası İşlemleri Kartlarım Kartlarım menüsü ile; Kredi kartlarınızın geçmiş ve güncel dönem hareketlerini izleyebilir, Harcamalarınızı PAS edebilir veya paksitlendirebilir, Taksitlerinizi erken kapayabilir, Kartınıza ait borcu ödeyebilir, Limit değişikliği talebinde bulunabilir, Kart detayı alanında kart bilgilerine ulaşabilir ve dilediğiniz kartları favori olarak tanımlayabilirsiniz.

25 Giriş Sonrası İşlemleri Ödemeler Ödemeler menüsü ile; Fatura ödemelerinizi ve GSM Yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, Kendinize ya da başkasına ait Bank Asya kredi kartı borcunu ödeyebilir, Başka Banka Kartlarına para transferi yapabilirsiniz. Hızlı işlem olarak kaydetmiş olduğunuz işlemleri ve talimatlı fatura ödemelerinizi de Hızlı Ödemeler adımı altından gerçekleştirebilirsiniz.

26 Giriş Sonrası İşlemleri Para Gönderme Para Gönderme menüsü ile; Size ait iki Bank Asya hesabı arasında para transferi yapabilir, Başka Bank Asya hesaplarına ya da Bank Asya'dan başka banka hesaplarına para transferi işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı işlem olarak kaydetmiş olduğunuz para transferi işlemlerinize de Hızlı İşlemler adımı altından ulaşabilirsiniz. Sadece kurumsal kullanıcıların kullanabileceği Para Gönderme Onayları adımından onay yetkisi bulunan kurumsal kullanıcılar Başka Bank Asya Hesabına ve Başka Banka Hesabına yapılacak olan para transferlerini ve talimatlarını onaylayabilir, güncelleyebilir ya da reddedebilirler.

27 Giriş Sonrası İşlemleri Yatırım Yatırım menüsü ile; Döviz Alış-Satış veya Altın Alış-Satış işlemlerinizi gerçekleştirebilir, Döviz Hesaplama ile tutar ve döviz cinsini belirterek iki farklı döviz kuru arasında hesaplama yapabilir, Serbest Döviz Kurlarını izleyebilirsiniz.

28 Giriş Sonrası İşlemleri Sık Kullandıklarım Sık Kullandıklarım menüsü ile en çok kullandığınız işlem adımlarını bir sayfada toplayıp, kendinize özel menü oluşturarak bankacılık işlemlerinizi daha pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sayfanın sağ alt alanında yer alan ekleme butonu ile sayfanıza yeni işlem adımları ekleyebilir, sol alt alanında yer alan düzenle butonu ile de sayfanızda yer alan işlemleri silebilir ya da sıralamasını değiştirebilirsiniz.

29 Giriş Sonrası İşlemleri Kayıtlı İşlemler Kayıtlı İşlemler menüsü ile; Hızlı işlem olarak kaydedilmiş Başka Banka Hesabına ve Başka Bank Asya Hesabına transfer işlemleriniz Para Gönderme başlığı altında, Talimatlı fatura ödeme, GSM Yükleme ve Başka Banka Kartına para transferi hızlı işlemleriniz Ödemeler başlığı altında listelenmektedir. Dilediğiniz hızlı işlem kaydı üzerinden işleminizi pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

30 VII. AsyaMobil Uygulaması Ücretli Midir? AsyaMobil uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. iphone kullanıcıları Apple Store dan, android telefon kullanıcıları Google Play Store dan ücretsiz olarak yükleyerek kullanabilmektedir. AsyaMobil Şubesini kullanarak gerçekleştirilecek tüm bankacılık işlemleri ücretsizdir.

31 VIII. Mobil Cihazım AsyaMobil Kullanımı İçin Uygun Mudur? AsyaMobil uygulaması ios 7.0 ve üzeri cihaz sürümüne sahip iphonelar ve Android 4.0 ve üzeri cihaz sürümüne sahip telefonlar için geliştirilmiştir.

32

Odeabank İnternet Şubesi parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz.

Odeabank İnternet Şubesi parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz. Tüm kanallarda aynı menü içeriği ve sıralaması Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu, yenilikçi işlem akışı Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu tasarım Kişiselleştirme: Yeni iki ara yüzden dilediğini seçebilme

Detaylı

fastpay Kullanıcı Kılavuzu

fastpay Kullanıcı Kılavuzu fastpay Kullanıcı Kılavuzu fastpay uygulaması ile 7 gün 24 saat hızlı bir şekilde, DenizBank müşterisi olsun ya da olmasın dilediğiniz kişiye para gönderebilir, size gönderilen paraları görüntüleyerek

Detaylı

Kuveyt Türk Internet Şubesinde Hesap Açma işlemi yapmak

Kuveyt Türk Internet Şubesinde Hesap Açma işlemi yapmak Kuveyt Türk Internet Şubesinde Hesap Açma işlemi yapmak Hesaplar menüsünde Hesap Açma alt başlığının altında bulunan Cari/Kıymetli Maden Hesabı Açma, Tasarruf Hesabı Açma veya Katılma Hesabı Açma seçeneklerinden

Detaylı

SIKÇA SORULAN SORULAR

SIKÇA SORULAN SORULAR SIKÇA SORULAN SORULAR Wap nedir? WAP (Wireless Application Protocol/Kablosuz Uygulama Protokolü) mobil telefonlar, avuç içi bilgisayarlar (pda) gibi mobil iletişim araçları üzerinden internet bağlantısı

Detaylı

fastpay i Telefonuma Nasıl Yükleyebilirim?

fastpay i Telefonuma Nasıl Yükleyebilirim? fastpay 1. fastpay 2. fastpay i Telefonuma Nasıl Yükleyebilirim? 3. fastpay Uygulamasına Nasıl Kayıt Olurum? 4. fastpay i Size Kim Önerdi? 5. fastpay e Nasıl Para Yüklenir? 6. fastpay Uygulamasına Nasıl

Detaylı

CEPPARAM UYGULAMA KILAVUZU

CEPPARAM UYGULAMA KILAVUZU CEPPARAM UYGULAMA KILAVUZU CepParam uygulaması ile 7 gün 24 saat hızlı bir şekilde dilediğiniz kişiye para gönderebilir, size gönderilen paraları görüntüleyerek, başkasına gönderebilir, iade edebilir,

Detaylı

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI Ödeme Sistemlerindeki Trendler: Dijital Cüzdan 3 Dijital Cüzdan Nedir? 5 Türkiye deki Dijital Cüzdanlar m-cüzdan ve e-cüzdan Olarak Hizmet Veren Ödeme

Detaylı

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011 Sayfa-1 1- ÇALIŞMA ŞEKLİ HAKKINDA KISA BİLGİ programı; apartmanlara, sitelere ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir. Program özellikleri

Detaylı

Global Menkul Değerler. Yeni Sanal Şube Kullanım Kılavuzu

Global Menkul Değerler. Yeni Sanal Şube Kullanım Kılavuzu Global Menkul Değerler Yeni Sanal Şube Kullanım Kılavuzu İÇERİK 1. Yeni Sanal Şube Hakkında... 4 2. Ekranlar... 4 2.1. Ana sayfa... 4 2.1.1. Varlıklarım... 5 2.1.2. Favoriler... 6 2.1.3. BIST 100-Artanlar-Azalanlar...

Detaylı

Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu. TradeMasterFX Platformları. TradeMasterFX Platformları

Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu. TradeMasterFX Platformları. TradeMasterFX Platformları Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu TradeMasterFX Platformları Ürün : TradeMasterFX Platformları Değişiklik tarihi: 23.02.2012 Versiyon: 1,0 Özet: TradeMasterFX Platformları Kullanıcı Kılavuzu

Detaylı

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme...

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme... İçerik Tablosu Radore ID nedir?... 5 1. Giriş Ekranı... 5 1.1 Şifremi Unuttum... 5 1.2 Kayıt Ol... 6 1.2.1 Bireysel Müşteri Kaydı Oluşturmak... 6 1.2.2 Kurumsal Müşteri Kaydı Oluşturmak... 9 1.2.3 Üyelik

Detaylı

BAROKART KULLANIM KILAVUZU. A. Barokart Web Uygulamaları

BAROKART KULLANIM KILAVUZU. A. Barokart Web Uygulamaları BAROKART KULLANIM KILAVUZU A. Barokart Web Uygulamaları BaroKart Web uygulamalarına dünya genelinde yaygın kullanımı olan 128Bit SSL güvenlik sertifikası ile güvenli bir şekilde bağlanılmaktadır. Güvenlik

Detaylı

KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU

KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU İçindekiler BENİM SAYFAM... 4 İHRAÇÇI SAYFALARI... 5 YATIRIMCI BİLGİLENDİRME VE UYARI SİSTEMİ... 6 PORTFÖY/BAKİYE...

Detaylı

Ö ZEL PAZAR REHBERİ. İçindekiler

Ö ZEL PAZAR REHBERİ. İçindekiler Ö ZEL PAZAR REHBERİ İçindekiler 1. Giriş... 3 2. Özel Pazar İnternet Adresi ve Ana Sayfası... 3 3. Kullanıcı Kaydı ve Girişi... 5 3.1. Kullanıcı Kaydı... 5 3.2. Kullanıcı Girişi... 7 3.3. Kullanıcı Ana

Detaylı

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur.

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. Değerli Acentemiz, BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. BiletBank, 30 yıllık IATA tecrübesi

Detaylı

ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş İNTERNET ŞUBESİ KULLANIM KILAVUZU

ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş İNTERNET ŞUBESİ KULLANIM KILAVUZU ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş İNTERNET ŞUBESİ KULLANIM KILAVUZU Değerli internet şube müşterimiz, internet şubemize giriş yaptığınızda otomatik olarak hesabınıza ait portföy durumunun görüntülendiği

Detaylı

FİNANSÖR KULLANIM KILAVUZU. Ferahlayın! Daralmayın, Kart şeklinde. ihtiyaç finansmanı.

FİNANSÖR KULLANIM KILAVUZU. Ferahlayın! Daralmayın, Kart şeklinde. ihtiyaç finansmanı. Daralmayın, Ferahlayın! Kart şeklinde ihtiyaç finansmanı. FİNANSÖR KULLANIM KILAVUZU finansör nedir?? * Finansör, kar oranı ve taksit sayısı banka ve müşteri arasında başvuru esnasında belirlenen ve müşteri

Detaylı

AKINSOFT E-Ticaret. Yardım Dosyası. Copyright 2011 AKINSOFT. Sayfa 1. Doküman Versiyon : 1.02.02 Tarih : 10.10.2012

AKINSOFT E-Ticaret. Yardım Dosyası. Copyright 2011 AKINSOFT. Sayfa 1. Doküman Versiyon : 1.02.02 Tarih : 10.10.2012 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.02 Tarih : 10.10.2012 Sayfa 1 Copyright 2011 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ AKINSOFT programı sayesinde internet sitenizden ürünlerinizi tanıtabilir,

Detaylı

1.Adım: TradeAll masaüstü uygulamasını indirmek için, TradeAll web sitesine girip TradeAll Platformları butonuna tıklayın.

1.Adım: TradeAll masaüstü uygulamasını indirmek için, TradeAll web sitesine girip TradeAll Platformları butonuna tıklayın. KURULUM YÜKLEME VE SİSTEM GİRİŞ TradeAll ile Forex, Futures, CFD, Hisse Senedi ve EFT gibi tüm yatırım işlemlerinizi tek bir platform üzerinden hızlı, güvenli ve kesintisiz olarak gerçekleştirmek mümkün!

Detaylı

Mijn ING ile İnternet Bankacılığı Hızlı-başlama kılavuzu

Mijn ING ile İnternet Bankacılığı Hızlı-başlama kılavuzu Mijn ING ile İnternet Bankacılığı Hızlı-başlama kılavuzu Mijn ING Mijn ING istediğiniz yerde istediğiniz zamanda bankacılık işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlar. İstediğiniz an hesabınızda ne kadar para

Detaylı

Üniversitenizin kimlik kartları uluslararası standartlarda şifreli ve şifresiz-hızlı işlem yapabilen Halkbank Bank24 JET kart özelliğine kavuştu.

Üniversitenizin kimlik kartları uluslararası standartlarda şifreli ve şifresiz-hızlı işlem yapabilen Halkbank Bank24 JET kart özelliğine kavuştu. Üniversitenizin kimlik kartları uluslararası standartlarda şifreli ve şifresiz-hızlı işlem yapabilen Halkbank Bank24 JET kart özelliğine kavuştu. Bank24 JET Kartın Avantajları Öğrenim süresi boyunca hesap

Detaylı

Ödemeler ve Nakit Yönetimi. www.hsbc.com.tr 0 850 211 0 424

Ödemeler ve Nakit Yönetimi. www.hsbc.com.tr 0 850 211 0 424 www.hsbc.com.tr 0 850 211 0 424 HSBC Bank A.Ş. Sicil No: İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü - 268376 Ticaret Unvanı: HSBC Bank A.Ş. Şirket Merkezi: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 128 Şişli 34394/İstanbul

Detaylı

TNB KAYITLI ELEKTRONİK POSTA HİZMET SAĞLAYICILIĞI VE TİCARET A.Ş.

TNB KAYITLI ELEKTRONİK POSTA HİZMET SAĞLAYICILIĞI VE TİCARET A.Ş. İÇİNDEKİLER 1.1. BAŞVURU... 4 1.2. Hesap Oluşturma... 5 1.3. Kurum Bilgileri... 6 1.4. Hesap, Tarife, Paket Seçimi... 7 1.5. Başvuru Sırasında E-Tebligat Hizmeti Seçimi... 9 1.6. Ödeme Ekranı... 10 2.

Detaylı

TTNET MOBİL ADSL Bağımsız 4 GB 3G PAKETİ SIKÇA SORULAN SORULAR

TTNET MOBİL ADSL Bağımsız 4 GB 3G PAKETİ SIKÇA SORULAN SORULAR TTNET MOBİL ADSL Bağımsız 4 GB 3G PAKETİ SIKÇA SORULAN SORULAR 1. TTNET Mobil 3G ADSL Bağımsız 4GB 12 Ay Taahhütlü Paketi Nedir? TTNET Mobil 3G ADSL Bağımsız 4 GB Paketi, bilgisayarınıza takılan ve içinde

Detaylı

AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası

AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Tarih : 05.03.2013 Sayfa 1 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ AKINSOFT CafePlus ; İnternet cafelere, laboratuvarlara, internet web filtreleme

Detaylı

AKINSOFT NetSürücü. Yardım Dosyası

AKINSOFT NetSürücü. Yardım Dosyası AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 01.02.02 Tarih: 10.02.2015 1 İÇİNDEKİLER 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ...3 2. KAYIT..6 3. MUHASEBE.20 4. BANKA 26 5. ARAÇ TAKİP.28 6. DERS PROGRAMI.32

Detaylı

LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI

LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI 2011 LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI İÇİNDEKİLER TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 8 Mesaj Şablonları... 10 Toplu Mesaj Gönderimleri... 11 İş Akışlarında

Detaylı

Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu

Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu 1 İÇİNDEKİLER ODESİS YÖNETİM KONSOLUNA GİRİŞ...6 1. BİLGİLENDİRME PANELİ...7 HESAP MAKİNESİ... 7 KURLAR... 7 GÖRÜNÜM STİLLERİ...

Detaylı

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. Logo

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. Logo TURKCELL HİZMETLERİ Kullanım Bilgileri Logo Mart 2012 İçindekiler TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 10 Mesaj Şablonları... 12 Toplu Mesaj Gönderimleri... 13 İş Akışlarında SMS

Detaylı

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2012

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2012 TURKCELL HİZMETLERİ Kullanım Bilgileri LOGO Kasım 2012 İçindekiler TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 8 Mesaj Şablonları... 10 Toplu Mesaj Gönderimleri... 11 İş Akışlarında SMS

Detaylı