Türkiye ve Dünya ticaretinde yer. We are taking firm steps in our

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Türkiye ve Dünya ticaretinde yer. We are taking firm steps in our"

Transkript

1

2

3 Türkiye ve Dünya ticaretinde yer edinmek ve milletimize faydalı işler yapabilmek adına çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu konudaki tecrübe ve birikimlerimizi gelecek nesillere aktararak kaliteli hizmet anlayışını uzun yıllar yaşatmayı hedefliyoruz. Geleneklerimiz, deneyimlerimiz ve inandığımız değerlerden aldığımız güç ve yenilikçi, öncü kimliğimizin birleşmesinden doğan ortak ruh; bizleri, birbirimize ve şirketimize sıkı sıkıya bağlıyor. Tüm başarılarımızı ve hedeflerimizi burada sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. We are taking firm steps in our journey towards establishing our presence both in national and international trade, as well as achieving great successes in the best interest of our nation. We aim to transfer our experiences and knowledge in this area to the next generations and to maintain our high-quality service mentality for many years. Our strength, which we draw from our traditions, experiences, and shared values, as well as our common spirit arising from the combination of our innovative and pioneering identity, closely unite us with each other and our company. We are proud to share all our achievements and objectives with you. Sevgi ve Saygılarımla Mehmet NÜKTE Yönetim Kurulu Başkanı Sincerely... Mehmet NÜKTE Chief Executive Officer

4 AKTİF GROUP MERKEZ OFİS / HEAD OFFICE

5 AKTİF GROUP Üretimi ve ihracatı esas alan bir yapılanma ile ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamak, İnsanlarımıza yeni iş alanı ve imkânları yaratmak, Çalışanlarına güvenli ve kazançlı bir gelecek sağlamak, İnsana ve çevreye saygı çerçevesinde, sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmek, Dünya çapında standart yaratacak projeler ile ülkemizi ve insanımızı en iyi şekilde temsil etmek için kurulmuştur. We were established in order to contribute to the development of our country with our production and export based structure, Create new business areas and opportunities for our people, To provide our employees with a safe and profitable future, To act within the framework of respect for humans and the environment, based on social responsibility and consciousness, And also to represent our country and people in the best possible manner with our projects that aim to establish a global standard.

6

7 RAKAMLARLA AKTİF GROUP AKTİF GROUP BY NUMBERS Şirketler: 6 Companies: 6 Markalar: 7 Brands: 7 Sektörler: 6 Core Businesses: 6 Şubeler: 6 Branches: 6 Çalışan Sayısı: 650 Employees: 650 Ortaklık Yapısı: Anonim Şirket Kind of Corporation: Incorporate

8 YÖNETİM KURULU BAŞKANI / CHIEF EXECUTIVE OFFICER

9 MEHMET NÜKTE Aktif Group; lojistik, gıda, turizm, akaryakıt ve inşaat sektörlerindeki çalışmalarını, başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Aktif Group olarak, üstlendiğimiz misyonun önemini biliyoruz ve hedeflerimizi sürekli yenileyerek, kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz. Gelecekte de aynı kararlılıkla, çalışkan ve dinamik yapımızı ilk günkü gibi koruyarak, yeni başarıların altına imza atacağız. The Aktif Group is successfully working in the logistics, food, tourism, fuel oil and construction. As the Aktif Group, we are aware of the importance of our mission that we have undertaken and continue to work by always renewing our objectives without making concessions on quality. In the future, we will maintain our hardworking and dynamic structure with the same determination as we have from the beginning, and achieve further success.

10

11 Aktif Group un temelleri, 1950 yılında kollektif şirket olarak atılmıştır. The foundations of Aktif Group were laid in the year 1950 as an unlimited company Her geçen gün günümüz şartlarına uygun olarak kurumsal yapısını oluşturan aile şirketi, 1989 yılında Mehmet Camızcı ve Mehmet Nükte ortaklığı ile Anonim Şirket statüsünü alarak günümüzdeki güçlü kurumsal yapısına kavuşmuştur. Having improved our organizational structure in accordance with today s conditions, day by day, this family company has gained the status of an incorporation with the partnership between Mehmet Camızcı and Mehmet Nükte, and thus the corporarte structure has gained its current shape.

12

13 İleriki yıllarda altyapı, üstyapı, fabrika, konut ve otel inşaatı gibi çeşitli alanlarda pek çok başarılı projeye imza atacak olan Aktif İnşaat kurulmuştur. Aktif Lojistik, alanında Avrupa nın sayılı tesislerinden olan Ankara Halk Ekmek Fabrikası nın ürettiği ekmekleri, kentin 650 ayrı noktasına ulaştırmak üzere 1994 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Aktif Construction was established to implement many successful projects in various fields such as infrastructure, superstructure, factory, housing and hotel construction in upcoming years. Aktif Logistics first offered its services in 1994 in order to deliver bread produced by the Ankara Public Bread Factory, which is one of the most prominent facilities in Europe, reaching 650 separate points in the city.

14 METROPOLİTAN HOTEL ANKARA

15 Aktif İnşaat ın yenilikçi çizgisini yansıtan, mimarisi ve toplam kalite anlayışı ile fark yaratan beş yıldızlı Metropolitan Hotel Ankara 2004 Ocak ayında faaliyete geçmiştir. Reflecting the innovative style of Aktif Construction and making a difference with its unique understanding of quality, the five-star Metropolitan Hotel opened for operation in Ankara in January 2004.

16 ANTALYA HALK EKMEK FABRİKASI / ANTALYA PUBLIC BREAD FACTORY

17 İleri teknolojisi ve üretim kapasitesi ile Türkiye de bir ilk olma özelliğine sahip Üretim Tesisi ni, 7 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak 2007 temmuz ayında hizmete açılmıştır. Tesis tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda ve farklı tatlar sunmak amacıyla çalışmalar yapmaktadır. Antalya da bulunan beş yıldızlı otellere taze ve donuk ürünler üretmektedir. production facility, which is the first in Turkey, with its advanced technology and production capacity, was completed in a short period of seven months and thus put into service in July The facility works to present different tastes in accordance with customers needs. It produces fresh and frozen products for five-star hotels in Antalya.

18 METROPOLİTAN HOTEL TAKSİM

19 Aktif Group, İstanbul Taksim de 2014 haziran ayında Metropolitan Hotel Taksim (Beyoğlu) şubesini açmayı planlamaktadır. The Aktif Group plans to open its Metropolitan Hotel Taksim (Beyoğlu) branch in Taksim, Istanbul in June 2014.

20 AKTİF GROUP MERKEZ OFİS / HEAD OFFICE

21 Aktif Group, çalışanları ve yönetim kadrosunun modern ve rahat bir ortamda, verimli çalışabilmesi için tasarlanan Merkez Ofis i 2014 yılı içerisinde tamamlayıp, yerleşmeyi hedeflemektedir. The Aktif Group aims to complete the construction of its main office, which was designed to ensure that its employees managerial staff can productively work in a modern and comfortable atmosphere, in 2014, and settle there.

22

23 HEDEFLER VE İLKELER OBJECTIVES AND PRINCIPLES Aktif Group, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlar çerçevesinde, sağlıklı ve planlı büyümeyi, yüksek kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu doğrultuda, ülkesi, müşterileri ve iş ortakları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. The Aktif Group, aims to grow in a healthy and planned manner, within the framework of customer satisfaction-oriented approaches and also to present products and services of high quality and standards. Accordingly, it strives to become the symbol of reliability, continuity, and respectability for its country, customers, and business partners.

24

25 HEDEFLER VE İLKELER OBJECTIVES AND PRINCIPLES Daima en iyi olmak; kalitede, hizmette ve verimlilikte, iş ortaklarımız ile ilişkilerimizde güvenilirliği sağlamak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak, ana hedefimizdir. Our main aim is to always be the best ; to ensure reliability in services and productivity, as well as inour relations with our business partners, all while maintaining our image in the public. Bu hedefe ulaşma yolunda; yönetimi üstlenmek ve pazarda lider olmak temel amacımızdır. In our journey towards fulfilling this objective, we essentially aim to undertake management to become a leader in the market.

26 Basarı. bir yolculuktur, bir varıs. noktası degil. - Success is a journey, not a destination. Ben Sweetland

27 İNŞAAT CONSTRUCTION TURİZM TOURISM GIDA FOOD LOJİSTİK LOGISTICS YATIRIM FINANCE AND INVESTMENT

28

29

30

31 AKTİF İNŞAAT AKTİF CONSTRUCTION Aktif Group temel faaliyet alanı olan inşaat sektöründe, kurulduğu tarihten bugüne çeşitli alanlarda yaptığı projelerini başarıyla ve öngörülen zamanda tamamlamıştır. The Aktif Group has completed all projects that it has implemented successfully and in a timely manner in the construction sector and in various fields since the day it was established. Üst yapı, alt yapı, toplu konut, özel villa, iş merkezi, otel, sanayi tesisi ve fabrika inşaatlarının yanında akıllı bina tasarımları, Aktif İnşaat ın uzmanlaştığı alanlardır. Aktif Construction is specialized in superstructure, infrastructure, collective housing, special villas, business centers, hotels, industrial facilities, and factory construction, as well as smart building designs.

32 METROPOLİTAN HOTEL ANKARA

33 TAMAMLANMIŞ PROJELER METROPOLİTAN HOTEL ANKARA COMPLETED PROJECT Ankara nın merkezinde yer alan bu 5 yıldızlı otel; özgün mimarisi, kalite ve estetiğin eşsiz uyumu ile Aktif İnşaatın yenilikçi ve modern çizgisini yansıtıyor. Located in the heart of Ankara, this five-star hotel reflects the innovative and modern style of Aktif Construction with its original architecture, as well as the unique harmony of quality and aesthetics.

34 BUUN ÜRETİM TESİSİ / BUUN PRODUCTION FACILITY

35 TAMAMLANMIŞ PROJELER ÜRETİM TESİSİ PRODUCTION FACILITY COMPLETED PROJECT İnşaatı 7 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak 2007 Temmuz unda bitirilen, m² alan üzerine kurulu, günlük ekmek üretim kapasitesine sahip bir tesistir. The construction of the facility lasted only for seven months and was completed in July The facility covers an area of 15,000 m² with a daily production capacity of 500,000 bread.

36 BUUN ÜRETİM TESİSİ / BUUN PRODUCTION FACILITY

37 BUUN ÜRETİM TESİSİ / BUUN PRODUCTION FACILITY

38 BALGAT İŞ MERKEZİ / BUSINESS OFFICES

39 TAMAMLANMIŞ PROJELER BALGAT İŞ MERKEZİ BALGAT BUSINESS OFFICES COMPLETED PROJECT 2005 Yılında tamamlanan İş Merkezi inşaatımız Ankara nın merkezinde bulunmaktadır m² alan üzerine kurulu olan bu yapı çağdaş mimarisi ile tercih edilen iş merkezleri arasında yer alıyor. Our business center, the construction of which was completed in 2005, is located in the heart of Ankara. This structure, established on an area of 2,000 m², ranks among favorite business centers, thanks to its modern architecture.

40 VİLLA İNŞAATLARI (GÖLBAŞI) / VILLA CONSTRUCTION (GÖLBAŞI)

41 TAMAMLANMIŞ PROJELER KAVŞAK, ALTYAPI, VİLLA İNŞAATLARI CROSS-ROAD, INFRASTRUCTURE, VILLA COMPLETED PROJECT Kavşak ve Altyapı İnşaatı 2001 / İstanbul Villa İnşaatları 2002 / Ankara Gölbaşı Altyapı İnşaatları 2003 / İstanbul Cross-road and Infrastructure 2001 / İstanbul Villa Construction 2002 / Ankara Gölbaşı Infrastructure Work 2003 / İstanbul

42 ALTYAPI İNŞAATI (İSTANBUL) / INFRASTRUCTURE WORK (İSTANBUL)

43 KAVŞAK İNŞAATI (ŞİŞLİ FERİKÖY) / CROSS-ROADS CONSTRUCTION (ŞİŞLİ FERİKÖY)

44 AKTİF GROUP MERKEZ OFİS / HEAD OFFICE

45 DEVAM EDEN PROJELER AKTİF GROUP MERKEZ OFİS AKTİF GROUP HEAD OFFICE ON-GOING PROJECTS Yüksek kapasiteli toplantı salonları, kafeterya ve yemek salonu gibi sosyal hizmet birimlerini de içeren tesis, 2014 yılı içerisinde tamamlanacaktır. Social service units of the facility, such as high-capacity meeting halls, cafeteria, and dining halls, will be completed in the year 2014.

46 AKTİF GROUP MERKEZ OFİS / HEAD OFFICE

47 AKTİF GROUP MERKEZ OFİS / HEAD OFFICE

48 METROPOLİTAN HOTEL TAKSİM

49 DEVAM EDEN PROJELER METROPOLİTAN HOTEL TAKSİM ON-GOING PROJECTS Mimari ve şıklığın adresi Metropolitan Hotel Taksim, alışveriş, kültür ve iş hayatının kalbi olarak nitelendirilen, aynı zamanda eğlenceli ve hareketli gece yaşantısının da merkezi olan Taksim de yer alıyor. İstanbul un tarihi zenginliklerine yakınlığının yanı sıra, bütün merkezi mekanlara da kolay ve kısa ulaşım mesafesinde. The Metropolitan Hotel Taksim, an address of architecture and elegance, is located in Taksim, which is considered to be the heart of shopping, and cultural and business life, as well as the center of entertainment and a dynamic night life. In addition to its proximity to the historical richness of Istanbul, it is also close to all central locations.

50 METROPOLİTAN HOTEL TAKSİM

51 METROPOLİTAN HOTEL TAKSİM

52 KIZ KULESİ İSTANBUL

53 DEVAM EDEN PROJELER METROPOLİTAN HOTEL BOSPHORUS ON-GOING PROJECTS Mimari ve şıklığın adresi Metropolitan Hotel Bosphorus, alışveriş, kültür ve iş hayatının kalbi olarak nitelendirilen, aynı zamanda eğlenceli ve hareketli gece yaşantısının da merkezi olan Kabataş ta yer alıyor. İstanbul un tarihi zenginliklerine yakınlığının yanı sıra, bütün merkezi mekanlara da kolay ve kısa ulaşım mesafesinde. The Metropolitan Hotel Bosphorus, an address of architecture and elegance, is located in Kabataş, which is considered to be the heart of shopping, and cultural and business life, as well as the center of entertainment and a dynamic night life. In addition to its proximity to the historical richness of Istanbul, it is also close to all central locations.

54 Plansız çalısan. kimse, ülke ülke dolasıp. hazine arayan bir insana benzer. A person who works in an unplanned manner is like a treasure hunter traveling from one country to the other in search of gold. Descartes

55 TURİZM TOURISM İNŞAAT CONSTRUCTION GIDA FOOD LOJİSTİK LOGISTICS YATIRIM FINANCE AND INVESTMENT

56

57

58 METROPOLİTAN HOTEL ANKARA

59 METROPOLİTAN HOTEL ANKARA 2004 yılında hizmete açılan 5 yıldızlı Metropolitan Hotel Ankara; büyük alışveriş merkezlerine, resmi kurum ve kuruluşlara, siyasi parti merkezlerine çok yakın mesafede bulunmaktadır. The five-star Metropolitan Hotel Ankara, which was put into service in the year 2004, is located in close proximity to large shopping centers, governmental institutions and organizations, as well as political party headquarters. Yerleşik konumu ve kusursuz hizmet anlayışı ile Ankara da iş ve siyaset çevrelerinin ilk tercihleri arasındadır. It is one of the first choices for the business and political circles of Ankara, thanks to its central location and flawless service mentality.

60 METROPOLİTAN HOTEL ANKARA

61 METROPOLİTAN HOTEL ANKARA Metropolitan Hotel Ankara, 76 adet standart, 16 adet junior suit ve 4 adet de senior suit odasıyla, konfor ve kusursuz hizmet ayrıcalığını sunuyor. The Metropolitan Hotel Ankara presents the privilege of comfort and perfect service with its 76 standard, 16 junior suite, and 4 senior suit rooms. Profesyonel yiyecek içecek ve ziyafet ekibinin hizmet verdiği, toplantı salonlarıyla, her türlü organizasyona ev sahipliği yapıyor. It hosts all types of events in its meeting halls, where its professional catering and banquet team provide services.

62 METROPOLİTAN HOTEL ANKARA

63 METROPOLİTAN HOTEL ANKARA

64 Her yeni gün kendi ekmegini - getirir. Every new day brings its own bread. Anonim / Anonymous

65 GIDA FOOD İNŞAAT CONSTRUCTION TURİZM TOURISM LOJİSTİK LOGISTICS YATIRIM FINANCE AND INVESTMENT

66

67

68 ANTALYA HALK EKMEK FABRİKASI / ANTALYA PUBLIC BREAD FACTORY

69 ANTALYA HALK EKMEK ANTALYA PUBLIC BREAD FACTORY Aktif Group un 18 milyon Euro luk yatırımıyla 7 ay gibi kısa bir sürede kurulan tesis, ileri teknoloji ile el değmeden ekmek üretimi yapıyor m2 alan üzerine kurulu tesis, adet /saatlik, günlük ekmek üretim kapasitesi ile Antalya nın ekmek İhtiyacının %80 ini tek başına karşılayabilecek yapıdadır. The facility that was established in a period as short as seven months with the Aktif Group s investment of 18 million euros, produces bread untouched by human hands thanks to advanced technology. Located on an area of 15,000 m2, the facility is capable of meeting 80% of the bread needs of Antalya alone with its capacity of producing 500,000 loaves of bread each day, at a rate of 8,000 loaves per hour.

70 BUUN UNLU MAMÜLLER / BUUN BAKERY PRODUCTS

71 ANTALYA HALK EKMEK ANTALYA PUBLIC BREAD FACTORY Ürünler; Halk Ekmek ve Aktif Group un Ekmeğim ve markaları altında Antalyalı tüketiciler ile buluşmaya devam ediyor. The products are currently presented to consumers living in Antalya under the Aktif Group brands of Ekmeğim and Antalya Büyükşehir Belediyesi adına işletme için gerekli bütün yatırımlar Aktif Group tarafından karşılanmıştır. Büyükşehir Belediyesi maddi külfet altına girmeden yaptığı bu hizmeti Antalya Halkına anlatmakta ve piyasada ekmek fiyatlarını en ekonomik seviyelerde olmasını sağladığını her fırsatta belirtmektedir. All of the investments required for operation have been met by the Aktif Group on behalf of the Antalya Metropolitan Municipality. The Metropolitan Municipality provides this service that it presents without any financial burden to the people living in Antalya, explaining to consumers that it ensures that bread prices are at the most economic levels.

72 BUUN UNLU MAMÜLLER / BUUN BAKERY PRODUCTS

73 BUUN UNLU MAMÜLLER / BUUN BAKERY PRODUCTS

74 BUUN UNLU MAMÜLLER / BUUN BAKERY PRODUCTS

75 UNLU MAMÜLLER BAKERY PRODUCTS BUUN markası ile Antalya nın unlu mamul pazarında lider konumunda olup Ege ve Akdeniz bölgesinde bulunan 5 yıldızlı otel ve tatil köylerine sıcak ve donuk unlu mamuller üretimi yapmakta ayrıca 2013 yılında pazara sunduğu kruvasan ürünü ile de 5 ülkeye uzun ömürlü ürünlerin ihracatını gerçekleştirmektedir. It maintains its position as a leader in the bakery products market of Antalya with its BUUN brand, which produces warm and frozen bakery products for five-star hotels and holiday villages in the Aegean and Mediterranean Regions, and also exports durable products to five countries, including its croissant products that came on to the market in 2013.

76 BUUN UNLU MAMÜLLER / BUUN BAKERY PRODUCTS

77 BUUN UNLU MAMÜLLER / BUUN BAKERY PRODUCTS

78 EKMEĞİM FIRIN CAFE / EKMEĞİM BAKERY - CAFE

79 EKMEĞİM FIRIN CAFE EKMEĞİM BAKERY - CAFE Ekmeğim Fırın Cafe, 2013 yılında Antalya da faaliyete geçmiştir. Ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışı ile Antalya halkına hizmet etmektedir. Mağaza konseptimiz, mahalle fırıncılığı kavramının içinde barındırdığı tazeliği, mahalle ortamının sıcaklığını ve güler yüzünü, yüksek standartlarda ürün ve servisi ile Akdeniz bölgesinde franchising sistemi ile müşterilerine sunmaktadır. Ekmeğim Fırın Café started to operate in Antalya in It has been delivering high quality of service to the people living in Antalya with its wide product range.. Our store offers the inherent freshness of the true neighborhood bakeries in a warm and friendly atmosphere with its high-standard products and services to its customer through the franchising system in Mediterranean Region.

80 EKMEĞİM FIRIN CAFE / EKMEĞİM BAKERY - CAFE

81 EKMEĞİM FIRIN CAFE / EKMEĞİM BAKERY - CAFE

82 Dünyada yeteneksiz insan yoktur. Sadece iyi egitilmemis -. ve iyi yönlendirilmemis. insanlar vardır. There are no unskilled people in the world. There are only people who are deprived of education and sufficient guidance. Anple Peattri

83 LOJİSTİK LOGISTICS İNŞAAT CONSTRUCTION TURİZM TOURISM GIDA FOOD YATIRIM FINANCE AND INVESTMENT

84 ANKARA HALK EKMEK - AKTİF LOJİSTİK / AKTİF LOGISTICS

85 AKTİF LOJİSTİK AKTİF LOGISTICS Aktif Lojistik, alanında dünyanın sayılı tesislerinden olan Ankara Halk Ekmek Fabrikası nın ürettiği günlük adet çeşitli ürünlerin satış, pazarlama, lojistik, tahsilat ve satış sonrası hizmetlerini 1994 yılının Mart ayından beri gerçekleştirmektedir. Üretilen ürünleri kentin 650 ayrı satış noktasına ulaştırarak aylık TL tahsilatını yapmaktadır. Aktif Lojistik Bursa ve İstanbul illerinde de benzer organizasyonları üstlenmiş ve başarı ile tamamlamıştır. Aktif Logistics has been furnishing sales, marketing, logistics, collection, and after-sales services since March 1994 for varieties of products that are produced by the Ankara Public Bread Company, one of the most prominent facilities worldwide in its field. It delivers the produced products to 650 separate selling points of the city and collects TL per month. Aktif Logistics has undertaken similar projects in the provinces of Bursa and Istanbul and completed them successfully, as well.

86 AKTİF LOJİSTİK / AKTİF LOGISTICS

87 AKTİF LOJİSTİK / AKTİF LOGISTICS

88

89 YATIRIM FINANCE AND INVESTMENT İNŞAAT CONSTRUCTION TURİZM TOURISM GIDA FOOD LOJİSTİK LOGISTICS

90

91 GAYRİMENKUL YATIRIM REAL ESTATE AND INVESTMENT 2013 yılında Aktif Group bünyesinde kurulan Miran Yatırım Maden Gayrimenkul A.Ş, alanında yatırım, gayrimenkul ve maden faaliyetlerini sürdürmektedir. Miran Yatırım çatısı altında hali hazırda devam eden projelerden bazıları; İstanbul da kentsel dönüşüm kapsamında birçok konut inşaatı, otel inşaatı ve işletmesi, maden arama faaliyetleridir. Established within the Aktif Group in 2013, Miran Investment Mining Real Estate Inc. carries out the investment, real estate, and mining activities in its field. Some of the undergoing projects under the roof of Miran Investment include the construction of housing and hotels, and operating and mineral exploration activities within the framework of the urban transformation of Istanbul.

92 AKTİF İNŞ. TAŞ. PAZ. SAN. VE TİC. AŞ Ziyabey Cad Sk. No 8/ Balgat - Çankaya - ANKARA Tel (pbx) Faks AKTİF İNŞ. TAŞ. PAZ. SAN. VE TİC. AŞ Şube: Antalya - Alanya Yolu 17. Km. Serik Cad. No: 142 Çalkaya Aksu - Antalya Tel Faks AKTİF İNŞ. TAŞ. PAZ. SAN. VE TİC. AŞ Şube: Taksim Feridiye Cad. No 18 K.3 D.5 Taksim Beyoğlu - İSTANBUL Tel (0312) Faks (0312) AKTİF İNŞ. TAŞ. PAZ. SAN. VE TİC. AŞ Şube:Macun Mahallesi Anadolu Bulvarı No Gimat - Ankara AKTİF ANTALYA HALK EKMEK ORTAK GiRİŞİM Meydan Kavağı Mah Sokak No Muratpaşa - Antalya Tel Faks AKTİF MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. AŞ Ziyabey Cad Sok. No 8/ Balgat - Çankaya - ANKARA Tel (0312) Faks (0312) AES OTELCİLİK TURİZM VE TİC. AŞ Oğuzlar Mahallesi Sokak No Balgat - Çankaya - ANKARA Tel (pbx) Faks ALİZA TURİZM VE TİC. AŞ Ziyabey Cad Sk. No 8/ Balgat - Çankaya - ANKARA Tel (pbx) Faks MİRAN YAT. MAD. GIDA TUR. İNŞ. GAYRİMENKUL AŞ Ziyabey Caddesi 1413 Sokak No 8/ Balgat - Çankaya - ANKARA Tel Faks

93

94

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman 2 Kuruluşumuzun 34. yılını kutladığımız 2014 yılında şirketimiz; genç ve dinamik bir firma olarak sektörümüzde gelişmiş ve modern yeniliklerin altına imza atarak, ülkemizin ekonomisine yeni katkılar sağlama

Detaylı

FAALiYET RAPORU. annual report

FAALiYET RAPORU. annual report FAALiYET RAPORU 2014 annual report İçindekiler Table of Content 12 Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı Message From The Chairman Of The Board Of Directors 14 Genel Müdür Mesajı Message From The General Manager

Detaylı

EKOL. Güç Birliğinin Somut Başarısı. Achievement of Partnership INTERNATIONAL KINA MAREKS MARTAŞ OTO İSMAİL ÖZAŞ SÜLEYMAN

EKOL. Güç Birliğinin Somut Başarısı. Achievement of Partnership INTERNATIONAL KINA MAREKS MARTAŞ OTO İSMAİL ÖZAŞ SÜLEYMAN KINA MAREKS INTERNATIONAL Achievement of Partnership Güç Birliğinin Somut Başarısı MARTAŞ OTO İSMAİL ÖZAŞ AD Ekol is a company that 7 entrepreneur businessmen established with the philosophy of Union makes

Detaylı

İçindekiler Contents

İçindekiler Contents İçindekiler Contents OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi Derneği Adına Küme Yönetim Kurulu Başkanı Murat ATAMAN on behalf of OSTİM Medical Industry Cluster Association Chairman of the Board Gülnaz KARAOSMANOĞLU

Detaylı

Kurumsal Yapı, Analitik ve Hızlı Çözümler Corporate Structure, Analytical and Quick Solutions

Kurumsal Yapı, Analitik ve Hızlı Çözümler Corporate Structure, Analytical and Quick Solutions Kurumsal Yapı, Analitik ve Hızlı Çözümler Corporate Structure, Analytical and Quick Solutions Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Kalme Corporate Real Estate Valuation and Counseling

Detaylı

Herhangi bir şahsın, yaşadıkça memnun ve mesut olması için lazım gelen şey, kendisi için değil, kendisinden sonra gelecekler için çalışmaktır. Hayatta tam zevk ve saadet ancak gelecek nesillerin şerefi,

Detaylı

Hall: 8b / Stand No: 844. Tel : +90 (224) 300 30 30 Fax : +90 (224) 300 30 33 E-mail : Elif.Gundogdu@sheraton.com x. Hall: 2 / Stand No: 2621

Hall: 8b / Stand No: 844. Tel : +90 (224) 300 30 30 Fax : +90 (224) 300 30 33 E-mail : Elif.Gundogdu@sheraton.com x. Hall: 2 / Stand No: 2621 3B SİSTEM TEKNOLOJİ HİZMETLERİ SERVİS VE TİCARET A.Ş 3B SYSTEM TECHNOLOGY Hall: 5 / Stand No: 515 BUYUKDERE CAD. ECZA SOK. NO:4/1 POLCENTER, OFİS:101 LEVENT Tel : +90 (212) 705 62 88 E-mail : aog@3bsistem.com.tr

Detaylı

Orta Mah. Atayolu Caddesi, İstanbul Boya Vernikçiler San. Sit. No: 12 TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE Tel: 0216 304 04 40 Faks: 0216 304 01 88 e-mail:

Orta Mah. Atayolu Caddesi, İstanbul Boya Vernikçiler San. Sit. No: 12 TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE Tel: 0216 304 04 40 Faks: 0216 304 01 88 e-mail: Orta Mah. Atayolu Caddesi, İstanbul Boya Vernikçiler San. Sit. No: 12 TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE Tel: 0216 304 04 40 Faks: 0216 304 01 88 e-mail: info@turkuazpolyester.com.tr 2015 Türkiye Kompozit Sanayi

Detaylı

OSTİM e hoşgeldiniz Welcome to Ostim

OSTİM e hoşgeldiniz Welcome to Ostim OSTİM e hoşgeldiniz Welcome to Ostim Eğer, Kaliteli ve ucuz üretim yaptırmak, Üretim mühendisliği bilgisi ve tecrübesi gelişmiş çözüm ortaklarıyla çalışmak, Ürün almak, Ürünlerinizi satmak, Yerinde üretim

Detaylı

2012 yıl sonu beklentileri 2012 year - end expectations

2012 yıl sonu beklentileri 2012 year - end expectations OCTOBER 2012 ISSUE 47 / EKİM 2012 SAYI 47 2012 yıl sonu beklentileri 2012 year - end expectations İÇİNDEKİLER INDEX 2012 YILI SONU BEKLENTİLERİ 2012 YEAR - END EXPECTATIONS ING BANK, PINAR ABAY: BÜYÜMENİN

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2014 ANNUAL REPORT

FAALİYET RAPORU 2014 ANNUAL REPORT FAALİYET RAPORU 214 ANNUAL REPORT İÇİNDEKİLER CONTENTS Sunuş 5 Sunuş Tarihçe 6 Misyon, Vizyon ve Kurum Kültürü Değerlerimiz 7 Yıl İçinde Yapılan Sermaye Artırımları 8 Finansal Gösergeler 1 Yönetim Kurulu

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2014 ANNUAL REPORT

FAALİYET RAPORU 2014 ANNUAL REPORT FAALİYET RAPORU 2014 ANNUAL REPORT İÇİNDEKİLER CONTENTS Sunuş 5 Misyon, Vizyon ve Kurum Kültürü Değerlerimiz 6 Mevcut Sermaye ve Yıl İçinde Yapılan Sermaye Artırımları 7 Finansal Gösergeler 8 Yönetim

Detaylı

HAKKIMIZDA COMPANY PROFILE

HAKKIMIZDA COMPANY PROFILE HAKKIMIZDA Erse 1996 yılında kurulmuştur. Koaksiyel, sinyal-kontrol, veri iletişim, haberleşme, halojensiz ve yangına dayanıklı kablolar, enstrüman, silikon, gemi kabloları ve müşteri talepleri doğrultusunda

Detaylı

NEWS HABER DEĞİRMENCİ DERGİSİ. November Kasım 2014 1

NEWS HABER DEĞİRMENCİ DERGİSİ. November Kasım 2014 1 NEWS HABER DEĞİRMENCİ DERGİSİ November Kasım 2014 1 NEWS HABER 2 November Kasım 2014 MILLER MAGAZINE EDITOR EDİTÖR "Standards provide equal opportunities to everyone" Standartlar, herkese eşit

Detaylı

2014 Special Hannover Edition Hanofer Özel Sayısı

2014 Special Hannover Edition Hanofer Özel Sayısı Official Hidromas magazine / Resmi Hidromas yayın organıdır 2014 Special Hannover Edition Hanofer Özel Sayısı Hidromas New Generation Gear Pumps Yeni Nesil Hidromas Dişli Pompaları Interview: JOST South

Detaylı

1 2 3 4 14 15 Editör Editor Değirmencilik sektöründe İDMA mevsimi İDMA season in milling sector Dünya hububat ve bakliyat işleme sektörleri, 04-07 Nisan tarihleri arasında İstanbul daki İDMA 2013

Detaylı

Toplantı ve Kongre bizim işimiz s12 Almira Hotel Yiyecek İçecek Müdürü Yılmaz Çavdar

Toplantı ve Kongre bizim işimiz s12 Almira Hotel Yiyecek İçecek Müdürü Yılmaz Çavdar Yıl: Sayı: 20 Toplantı ve Kongre bizim işimiz s12 Almira Hotel Yiyecek İçecek Müdürü Yılmaz Çavdar Almira Catering şimdi Tüyap ta s14 İtibarı sürdürülebilir kılmak mümkün mü? s18 Çağımızın Hastalığı Migren

Detaylı

SWEDISH HEAVY METAL INNOVATIONS AND TECHNOLOGY OF SWEDEN IN ISTANBUL

SWEDISH HEAVY METAL INNOVATIONS AND TECHNOLOGY OF SWEDEN IN ISTANBUL SWEDISH HEAVY METAL INNOVATIONS AND TECHNOLOGY OF SWEDEN IN ISTANBUL 28 MAY 2015 FAMOUS SWEDISH INVENTIONS: WRENCH (front page) AGA Lighthouse (third page) SAFETY BELT (backside) introduction/giriş DEAR

Detaylı

2013 FAALİYET RAPORU / ANNUAL REPORT

2013 FAALİYET RAPORU / ANNUAL REPORT İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mayor of Istanbul Metropolitan Municipality Sevgili İstanbullular, Yaşanabilir bir İstanbul için pek çok dev projeye imza attık. Hayata geçireceğimiz her projeyi çevre

Detaylı

Tek noktadan dünya markalarına...

Tek noktadan dünya markalarına... Tek noktadan dünya markalarına... 1954 yılında İstanbul da kurulan İntermobil, Avrupa da yerleşik lider otomotiv sanayi tedarikçilerinin temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmakta olup; bu konuda Türkiye

Detaylı

Merkez Head Office. fiube Branch Office

Merkez Head Office. fiube Branch Office Merkez Head Office Türker Caddesi, Beyan Sokak, zosan fl Merkezi No: 64 Kat: 2-5 Yukar Dudullu, Ümraniye, stanbul - TÜRK YE T: +90 (216) XXX XX XX F: +90 (216) XXX XX XX E-mail: info@caliskanyapi.com.tr

Detaylı

TURKEY REAL ESTATE REVIEW SECOND HALF 2013 İKİNCİ YARI 2013. Accelerating success.

TURKEY REAL ESTATE REVIEW SECOND HALF 2013 İKİNCİ YARI 2013. Accelerating success. TURKEY REAL ESTATE REVIEW SECOND HALF 2013 İKİNCİ YARI 2013 Accelerating success. colliers INTERNATIONAL RESEARCH We have the pleasure of introducing to you our latest research on the Turkish real estate

Detaylı

SAYI 22 Nisan - Mayıs - Haziran 2012 ISSUE 22 April - May - June 2012

SAYI 22 Nisan - Mayıs - Haziran 2012 ISSUE 22 April - May - June 2012 SAYI 22 Nisan - Mayıs - Haziran 2012 ISSUE 22 April - May - June 2012 Tuğla gibi POS taşımaktan yorulmadınız mı? Ingenico nun iwl200 serisi, yükü azaltır, hız kazandırır. Ingenico saha çalışanları için

Detaylı

İş hayatında zirve. Pinnacle of business life

İş hayatında zirve. Pinnacle of business life İş hayatında zirve Pinnacle of business life İÇİNDEKİLER INDEX Anadolu Grubu Anadolu Group Anadolu Gayrimenkul Anadolu Real Estate Konum Location Mimari Architecture Bina Özellikleri Building Properties

Detaylı

İSVİÇRE KAYAK CENNETİ: SKI HEAVEN SWITZERLAND. Portre: Gazeteci, Yazar, Müzisyen Kürşat Başar. Alışveriş: Sezon Trendlerinden Haberler

İSVİÇRE KAYAK CENNETİ: SKI HEAVEN SWITZERLAND. Portre: Gazeteci, Yazar, Müzisyen Kürşat Başar. Alışveriş: Sezon Trendlerinden Haberler look Elite World Otelleri yayınıdır Para ile satılmaz Kış - 2014 Sayı: 02 A publication of Elite World Hotels Not sold separately Winter 2014 Issue: 02 KAYAK CENNETİ: İSVİÇRE SKI HEAVEN SWITZERLAND Bizden

Detaylı

1 2 3 4 5 6 7 Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak! We need but one thing, to work hard! 8 9 Lütfi ELVAN Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Minister of

Detaylı

SAMSUN TİCARET BORSASI STRATEJİK PLANI 2014-2018

SAMSUN TİCARET BORSASI STRATEJİK PLANI 2014-2018 SAMSUN TİCARET BORSASI STRATEJİK PLANI 2014-2018 2014-2018 STRATEJİK PLAN EKİBİ Ahmet ALİYAZICI G. Şengül YILMAZ Faruk ÜNYELİ Elif MERCAN ÜNYELİ II Ticaret Borsaları rekabete dayalı güvenli bilgi dolaşımı

Detaylı

MAGAZINE FORCES JOIN IN THE CAPITAL MARKETS SERMAYE PİYASALARINDA GÜÇ BİRLİĞİ LAURA TUCK SANİ ŞENER INTERNATIONAL INTERVIEW / ULUSLARARASI RÖPORTAJ

MAGAZINE FORCES JOIN IN THE CAPITAL MARKETS SERMAYE PİYASALARINDA GÜÇ BİRLİĞİ LAURA TUCK SANİ ŞENER INTERNATIONAL INTERVIEW / ULUSLARARASI RÖPORTAJ BORSA istanbul SPRING / İLKBAHAR 2014 ISSUE / SAYI 02 PUBLICATION OF BORSA İSTANBUL COMPLIMENTARY COPY / BORSA İSTANBUL YAYINIDIR - ÜCRETSİZDİR MAGAZINE FORCES JOIN IN THE CAPITAL MARKETS The agreement

Detaylı

Havacılık eğitiminde 30 yıldır hep daha yukarı. In aviation trainings always higher for 30 years. Akademimiz 30 yaşında The Academy is 30 years old

Havacılık eğitiminde 30 yıldır hep daha yukarı. In aviation trainings always higher for 30 years. Akademimiz 30 yaşında The Academy is 30 years old Üç Aylık Dergi / Quarterly Magazine Eylül / September 2012 Sayı / Issue 4 Havacılık eğitiminde 30 yıldır hep daha yukarı In aviation trainings always higher for 30 years Akademimiz 30 yaşında The Academy

Detaylı

Fly with us and discover the colors of Istanbul in Ramadan. We are Turkish Airlines, we are globally yours. turkishairlines.com +90 212 444 0 849

Fly with us and discover the colors of Istanbul in Ramadan. We are Turkish Airlines, we are globally yours. turkishairlines.com +90 212 444 0 849 Fly with us and discover the colors of Istanbul in Ramadan. We are Turkish Airlines, we are globally yours. turkishairlines.com +90 212 444 0 849 Uluslararası dev buluşma A great international meeting

Detaylı