Hayat Renklendikçe Güzelleşir...

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Hayat Renklendikçe Güzelleşir..."

Transkript

1 Wood Coating Systems Mobilya ve Sanayi Grubu Ürün Detayları Product Details for Furniture and Industrial Group Hayat Renklendikçe Güzelleşir...

2 Ahşap Boyama Sistemleri

3 Hayatınıza renk katan yarım asır... Ankara da faaliyete başlayan ve yarım asıra yakın istikrarlı bir büyüme sonunda ülkemizin en önemli sanayi merkezlerinde, yaygın satış noktalarıyla faaliyetlerini hızlandıran Aypol Solvent ve Kimya San. Tic. A.Ş. ve Gökay Boya ve Kimya San. Tic. Ltd. Şti. grup şirketleri, yatırımlar ve uluslararası işbirlikleriyle bir dünya markası olma yolunda ilerliyor Güncel gelişmeler ve global dengeler ışığında, gelişmiş ülkelerin standartlarına ulaşmayı kısa sürede başaran Aypol Solvent ve Kimya San. Tic. A.Ş. İstanbul, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerinde, çağımız modern teknolojilerinin tamamının kullanıldığı, son derece istikrarlı bir şekilde büyüyen ve bilgi birikiminin ışığı altında sektörde güvenilir bir yapılanmayı temsil eden güç olarak, çağın gereklerine uygun bir model çerçevesinde, üretim, satış kanallarıyla yerli ve global pazarlamada; kaliteli, istikrarlı, rekabetçi, ürün çeşitliliği ve profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda hizmet vermektedir. Teknolojik alt yapı ile hazırlanmış laboratuvar ortamında; deneyimli personeli ve özverili Ar-Ge çalışmaları sonucunda kalitesinden ödün vermeyen düşük maliyetli ürünler üretmeyi, satış sonrası; müşterilerine teknik servis hizmetini etkin ve verimli bir şekilde sunmayı, bu doğrultuda müşteri istek ve ihtiyaçları değerlendirerek beklentilerini en verimli şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Polchem markasını daha çağdaş, gelişmiş ve öncü olan bir platforma taşımayı, ülkemizi global pazarda temsil etmeyi ve bununla beraber market lideri olmayı hedefleyen Aypol Solvent ve Kimya San. Tic. A.Ş. nin ürün gamı içerisinde; Nitro Selüloz Sistemler, Akrilik Sistemler, Poliüretan Sistemler, Polyester Sistemler, U.V. Sistemler, Su Bazlı Sistemler, Tintometrik Sistemler, İç ve Dış Cephe Lasur Sistemler bulunmaktadır.

4 Half a century added colors to your life... The Group of Companies that includes Aypol Solvent ve Kimya San. Tic. A.Ş. and Gökay Boya ve Kimya San. Tic. Ltd. Şti. was established in Ankara about half a century ago and demonstrated a steady growth to reach a series of sales points throughout the country especially in the most important industrial centers to gain remarkable steps to become an international brand under considerable investment initiatives and international cooperations... In the light of daily developments and global balances, Aypol Solvent ve Kimya San. Tic. A.Ş. operates in its production plants in the Organized Industrial Area of Chemical Products Industrialists in Tuzla, İstanbul, where the most up to date technologies are employed and shows a steady growth to represent a reliable structuring by the help of remarkable experience; and within a contemporary work modal, we render our services as per professionalism in both domestic and global marketing with the quality, stabilized and competitive approach for a wide spectrum of products. Highly experienced staff in the Group carries out devoted R&D studies in a specially prepared laboratory environment by using the most innovative technology in order to offer cost-effective high-grade products backed up by efficient aftersale technical services and aims to meet customer expectations in the most effective way by careful assessment of their demands and requirements. Aypol Solvent ve Kimya San. Tic. A.Ş. targets to take Polchem brand to a more contemporary, developed and leading platform in order to represent our domestic industry in the global markets and also become market leader, and offers a wide range of products from Nitro Cellulose Systems, Acrylic Systems, Polyurethane Systems, Polyesther Systems, U.V. Systems, Water Based Systems, Tintometric Systems, and to Lasur Systems for Interior and Exterior Surfaces.

5 İhracat Export Sürdürülebilirlik Sustainability Taahütlerimiz Commitment Ürün Grubu Product Type Uygulama Alanı Solutions For Markalar Brands

6 06 İhracat / Export: litre/yıllık (lt./year) Asya ve Avrupa ülkelerine yapılan yılı ihracat raporları ortalamasını kapsar. Reflects the average volume from export reports to Asia and European countries for the term. Wood Coating Systems

7 07 Aypol de Sürdürülebilirlik Daha sorumlu bir şirket olmak için neler yapıyoruz? Müşterilerimize sürdürülebilir ürünler ve çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve dünyanın yararına olacak, işimizin her alanına sürdürülebilirliği entegre ediyoruz. Taahhütlerimiz Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği için bir taahhüt de bulunduk. Ortak temel değerlerimiz rehberliğinde hareket ederek, enerji verimliliğimizi hangi yollarla arttırmayı amaçladığımız dahil, çevreye yönelik taahhütlerde de bulunduk. Küresel sorunlar ve ikilemlere son verebilecek durumda olmasak da, bunlarla başa çıkmak için güçlü prensiplere sahibiz. Sürdürülebilir ürünler Sürdürülebilirlik sadece dönüştürülebilir ürünler üretmekten ibaret değildir. Aynı zamanda, uğraştığımız şeylerin yeni yollarını bulmakla da ilgilidir. Bu düşünceyle, kendi eko-verimlilik stratejimizi tasarladık. Ayrıca, başarımızı ölçme yönünde sürdürülebilirlik araçlarını kullanan bir sürdürülebilir inovasyon programına da sahibiz.

8 08 İnsanlarımız Bir şirket olarak, içinde bulunduğumuz toplum için bir çok şey yapabiliriz. Bu nedenle, Aypol Solvent ve Kimya San. Tic. A.Ş. insanlarımıza bir fark yaratmaları için fırsatlar sunuyor. Bu girişimlerimiz yatırım yapılmasını ve dünyanın her yanında sosyal yardım programlarını ve projelerini desteklemeyi içeriyor. Gezegenimiz İklim değişikliği ve hammadde sıkıntısının giderek artan tehdidi karşısında, sürdürülebilirlik gezegenimizin geleceği için yaşamsal öneme sahiptir. Bizler malzemelerin verimliliği, enerji ve iklim, su kullanımı ve çevremizdeki karayı ve havayı temizleme konularına yoğunlaşarak dünya ve onun kaynakları üzerindeki etkimizi sürekli olarak en aza indirmenin yollarını arıyoruz. Performansımız Sürdürülebilirlik performansımızı her açıdan yönetiyor ve izliyoruz. Sürdürülebilirlik raporlarımız, neler yaptığımızı ve yapmayı amaçladığımızı, performansımızı nasıl ölçtüğümüzü ve genel sürdürülebilirliğimizi nasıl ölçebileceklerini kapsıyor.

9 09 Sustainability in Aypol Efforts to reach a higher level in the responsibility approach? We are dedicated to offer our customers sustainable products and solutions. We are dedicated to offer our customers sustainable products and solutions. For this reason, we integrate sustainability concept into all fields of our business, which will be benefited by our customers, our employees and by the whole world. Commitment We are committed to protect the health and security of our employees. We have commitments also in environment, by way of operating in line with common basic values, for finding out ways how to increase energy efficiency. Although we are not in a position to stop global issues or dilemmas; but we are determined to apply strong principles to contribute solutions. Sustainable products Sustainability is not limited with recyclable products. It also covers finding out new approaches to whatever we deal with. This understanding in mind, we have designed our own eco-efficiency strategy. Besides, we have put a continuous innovation program into application that uses sustainability devices for assessment of our achievements.

10 10 Our people As a company operating in a community, we believe we can do a lot for the community we are in. Therefore, Aypol Solvent ve Kimya San. Tic. A.Ş. offers opportunities to our people to create difference. The initiative of ours covers realizing investments and giving support to social aid programs and projects in all over the world. Our planet Sustainability has a vital importance for the future of our planet under the increasing threatening of the climate changes and the shortage of raw materials. We are continuously looking for ways to minimize our potential influence on the world and its resources by focusing on material efficiency, climate, and usage of energy and water resources along with keeping the land and water. Performance We manage and monitor our sustainability performance in all aspects. Our sustainability reports cover various performance values including what we do, what we aim to do, how we measure what we do and how our general sustainability program is to be scaled.

11 11 Taahütlerimiz Şirketmiz temel amaç ve ilkelerine uygun yeni çalışma şekilleri, üretim yöntemleri ve örgütlenme biçimleri araştırır; yeni ihtiyaçlara göre sürekli olarak kendini geliştirmeye dönüştürmeye gayret eder. Her alanda, en üst düzeyde kaliteye ulaşmayı hedefler. Tüm gücümüzü, ürünlerimizi kusursuz ve ekonomik şekilde üretmek, profesyonel şekilde satışını gerçekleştirmek ve güvenilir şekilde teslim etmek için kullanıyoruz. Dürüstlük Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz. Gizlilik Başta müşterilerimiz olmak üzere, iş ilişkisi içerisine girdiğimiz tüm kişi ve kurumlar hakkında edindiğimiz bilgileri yasaların izin verdiği ölçüler dışında hiçbir kişi ve kurumla paylaşmayız. Çünkü başta müşterilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımızın gizlilik haklarına saygı duyarız.

12 12 Sevgi ve saygı İşimizi severek yaparız. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza sevgi, saygı ve hoşgörüyle yaklaşırız. Müşterilerimize karşı sorumluluklarımız Müşteri memnuniyetine odaklanarak, ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız. Müşterilerimizle karşılıklı güven esasına dayanan kalıcı ve yakın ilişkiler kurar, işlerimizi bu doğrultuda yürütürüz. Müşterilerimiz bizim için, bizden biridir... Çalışanlarımıza karşı sorumluluklarımız Çalışanların özlük haklarının tam ve doğru biçimde kullanılmasını sağlarız. Çalışanlara dürüst ve adil yaklaşır, ayrımcı olmayan, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt ederiz. Şirketimiz içerisinde Biz bilincini kurduk, yaşatacağız... Biz bir aile şirketiyiz ve çalışanlarımızda bu büyük ailenin parçalarıdır. Tedarikçi/İş Ortaklarımıza karşı sorumluluklarımız İyi bir müşteriden beklendiği şekilde adil ve saygılı davranır, yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek için gerekli özeni gösteririz. İş yaptığımız kişi ve kuruluşlar ile iş ortaklarımızın gizli bilgilerini özenle koruruz.

13 13 Rakiplerimize karşı sorumluluklarımız Etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız. Toplum içinde hedeflenen rekabetçi yapının sağlanmasına yönelik çalışmaları destekleriz. Yasal sorumluluklarımız Yurtiçi ve yurtdışında mevcut tüm faaliyet ve işlemlerimizi Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve Milletlerarası Hukuk çerçevesinde yürütür, yasal düzenleyici kurum ve kuruluşlara doğru, tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunarız. Sosyal sorumluluk İnsana, kişi hak ve özgürlüklerine ve çevreye saygılıyız. Bunun gereklerini her iş sürecinde dikkate alır, maddi ve manevi olarak her fırsatta yerine getirmeye gayret ederiz. Çevreye duyarlılık Sürekli gelişme ve iyileşme prensibini esas alarak, çevreyle uyumlu, insan sağlığını ön plana çıkaran; ürün, çözüm ve faaliyetlerimizi planlamak üzere çevre, sağlık ve güvenlik risklerini belirleyerek önlemler geliştirme, tehlikeleri tamamen ortadan kaldıracak yöntemleri uygularız.

14 14 Commitment Our company searches for innovative work types, production methods and organization styles that are suitable for basic aims and principles in order to achieve continuous development in line with new requirements. This is to catch the top quality in all fields at the highest level. We spend all efforts in order to produce defect-free products in the most economic way, to achieve highest professionalism in sales and reliable delivery. Trustworthiness Honesty and trustworthiness are two basic values of ours in all work processes and business relations. All our relations with our employees and with all stakeholders are based on honesty and trustworthiness. Confidentiality We never disclose any information we come to obtain about any individuals, whether real or legal, we are in business cooperation, especially our customers, within the legal limits. This is because, respect to confidential information of our customers, particularly, and of all our stakeholders is a basic principle of ours. Respect and affection We are in love with our work. We approach our customers and employees in respect, affection and tolerance.

15 15 Responsibilities towards customers We focus on customer satisfaction and adopt a proactive responsive way in order to meet customer needs and demands in the shortest time and in the most suitable way. We render our services in the right time and conditions as promised and approach our customers in respect, honor, justice, equality and courtesy. Based on mutual trust, we construct lasting and close relations with our customers and run our business within the same approach. For us, a customer of ours is one of us... Responsibilities towards employees We ensure all employee rights are implemented correctly and completely. We approach our employees in honesty and justice, we reject any sort of discrimination and we commit a secure and healty work environment for our employees. We have created an understanding of We in our company, and we are determined to keep it in the same way. We are a family business and our employees are a part of the family. Our responsibilities towards Vendors/Business Partners We act in justice and respect as expected by a good customer and we do our best to comply with our liabilities in time. We carefully keep confidential all information of our business partners and everybody we are in business contact.

16 16 Responsibilities towards competitors We keep competition in the effective way in only legal framework and ethical limits, we avoid from unfair competition. We support any efforts in the community towards constructing competitive structure in the targeted way. Legal responsibilities We conduct all our domestic and foreign operations and transactions in due accordance with the legislation of the Republic of Turkey and applications of International Laws and we supply any information and or documents in full and correct way as requested by any legal and/or administrative bodies. Social responsibility We respect human being, personal rights and freedom and environment. We consider any requirements of this in all work processes and fulfill the same materially and morally under any condition. Environment sensitivity Based on continuous development and improvement, we implement careful methods for building-up precautions and removing risks by defining environment, health and security risks in order to design our products, solutions and activities in an environment friendly way.

17 17 Ürün Grubu Nitroselüloz Sistemler / Nitrocellulose Systems 18 Akrilik Sistemler / Acrylic Systems 19 Poliüretan Sistemler / Polyurethane Systems 20 Polyester Sistemler / Polyester Systems 21 U.V. Sistemler / U.V. Systems 22 Su Bazlı Sistemler / Water Based Systems 23 Tintometrik Sistemler / Tintometric Systems 24 Sentetik Sistemler / Synthetic Systems 25 Epoksi Sistemler / Epoxy Systems 26 Dekoratif Sistemler / Decorative Systems 27 Endüstriyel-Rapid Sistemler / Industrial-Rapid Systems 28 İnceltici Sistemler / Thinner Systems 29 Özel Amaçlı Sistemler / Special Purpose Systems 30 Product Type

18 18 NİTROSELÜLOZ SİSTEMLER Nitroselüloz esaslı hava kurumalı, Astar, şeffaf ve pigmentli son kat ürünlerdir. Özel nitro-selülozik polimerler ile formüle edilmiştir. Bu ürünler tek bileşenlidir. Çok çabuk kuruma özelliğine sahiptir. Elastik, çizilme ve darbe direnci iyi bir film oluştururlar. Aşındırıcı ihtiva etmeyen deterjan ve temizlik malzemelerinden etkilenmez. Özellikle antik mobilyalar için uygundur. NITROCELLULOSE SYSTEMS Nitrocellulose based, air drying, primer, transparent and pigmented topcoat products. Custom nitrocellulose polymers is formulated with. This product is a single component. Very quick drying feature. Elastic, scratch and impact resistance, they create a good movie. Does not contain abrasive detergents and cleaning supplies are not affected. Especially suitable for antique furniture.

19 19 AKRİLİK SİSTEMLER Akrilik ürünler sararmaya karşı oldukça dirençli, ultra parlak ve çizilmez olup etkileyici bir görüntüye sahip elastik film verirler. Akrilik vernik ve boyalar, selüloziklerle karşılaştırıldığında daha esnek bir film oluşturduklarından, sert darbelere karşı dayanıklılıkları fazladır. Uzun potlife (uygulama süresi) kolay uygulanabilirlik ve kısa toz kuruma süresi sayesinde 2-komponentli poliüretan sistemlerinde yüksek kaliteli mobilya ürünleri olmuşlardır. ACRYLIC COATINGS Highly resistant to yellowing acrylic products, ultra bright and not drawn whether they give the film an impressive display with elastic. Acrylic paints and varnish, nitrocellulose, we ve created a more flexible compared to the movie is harsh impacts of durability. Long pot-life (application time) easy applicability and short drying time thanks to dust 2-component polyurethane systems are of high quality furniture products.

20 20 POLİÜRETAN SİSTEMLER Hem renkli hemde şeffaf olarak satılan ürünlerimiz karakteristik olarak yüksek kimyasal dirence ve esnek uygulamalara sahiptir. Bu nedenle sprey katları olarak yada elektrostatik cihazlarla uygulanabilir. Poliüretan ürünler yaygın mobilya boyası olarak, dolap kapakları, kapı, sandalye, çerçeve v.b. yerlerde kullanılır, Aypol Solvent ve Kimya San. Tic. A.Ş. size poliüretan sistemlerini tam set olarak verir. Poliüretan ürünlerle beraber ayrıca akrilik ürünler sunar ve bu akrilik ürünlerin sararma dayanımı çok yüksektir. Şeffaf ve renkli sonkat ürünlerde değişik parlaklık değerlerine görede sınıflandırılır ve kimyasal dayanıklık, film sertliği çok yüksektir. POLYURETHANE SYSTEMS Our products are sold as transparent in both color and characteristically have high chemical resistance and flexible application. Therefore can be applied with electrostatic spray as multiples or device. Polyurethane products are widely used as furniture, cabinet doors, doors, chairs, frames, etc. used in places, Aypol Solvent ve Kimya San. Tic. A.Ş. offers you as a full set of polyurethane systems. Polyurethane products provide also with acrylic products acrylic yellowing resistance of the products is very high. Transparent and colored according to different brightness value of the finish products are classified and chemical resistance, in film hardness is very high.

21 21 POLYESTER SİSTEMLER Polyester ürünleri, yüksek kaliteli dolgu ile karakterizedir. Astarların çok kolay zımpara olmasından dolayı bir sonraki yüzey işlemi olan sonkat parlaklığına çok etkilidirler. İki kısıma ayrılırlar; Hava yada U.V. kurumalı mumlu polyester boyalar. Parafinsiz polyester astarlar. POLYESTER SYSTEMS Polyester fill with high-quality products is unique. Very easy sanding the primer due to the fact that the last times the next surface brightness is very effective. They are separated into two groups; Air or U.V. drying waxed polyester paints. Non paraffin polyester lining.

22 22 U.V. SİSTEMLER U.V. Kurumalı ürünler boya sanayisinde yüksek teknolojiyi temsil eder. U.V. lambalarla çabuk kuruma yapılarak kısa zamanda sonuca gidilir. Bugün kullanılan diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında en yüksek üretim verimliliğini veren ürünlerdir. U.V. SYSTEMS U.V. Drying products represents high technology in the paint industry. U.V. lamps made the conclusion in a short time to get there quick drying. Compared with other methods used today most are products that the high production efficiency.

23 23 SU BAZLI SİSTEMLER Su bazlı Akrilik reçine esaslı, VOC değeri çok düşük ürünlerdir. Ahşap doğrama ve malzemeler için kullanılan, sararmaya karşı dirençli ve elastik bir üründür. Ahşap yüzeylerin fiziksel ve kimyasal etkenlerden korunmasını sağlar. Su bazlı olması nedeniyle insan sağlığı, yangın riski ve çevresel etkiler açılarından güvenle kullanılabilen ürünlerdir. Çocuk odası uygulamaları için güvenlidir. Su bazlı boyalar; Yumuşak Ahşap, Reçineli Yumuşak Ahşap, Reçineli Sert Ahşap ve Tanenli Sert Ahşap. WATER BASED SYSTEMS Water based acrylic resin based, low VOC products are value too. Wood joinery and yellowing resistance, used for materials and an elastic product. Wood surfaces protect physical and chemical factors. Water based fire risk and human health due to environmental influences can be used safely in terms of products. It is safe for the children s room. Water based paints; Soft Wood, Resinous Softwood, Resin Hard Wood and Tannins Hard Wood.

24 24 TİNTOMETRİK SİSTEMLER Doğal renk sistemi (NCS) ve RAL sistemine dayanmaktadır. Polchem Tintometrik Renk Sistemi, Poliüretan, Selulozik ve Akrilik Esaslı; Parlak, İpek Mat ve Mat Son Kat boyaların yapılabilmesi için geliştirilmiştir. Tüm renkler, konvertör olarak adlandırılan bazlar ile istenilen sisteme göre, renk pastalarının formüllerde belirtilen ağırlık oranlarına uygun olarak karıştırılmasından oluşur. Bu bazlarla hazırlanan renkler, ahşap yüzeyler üzerinde sert ve elastik bir film oluşturur. Hazırlanan renkler her türlü ahşap yüzeyler üzerine astardan sonra uygulanabilir. TINTOMETRIC SYSTEMS Natural color system (NCS) and is based on the RAL system. Polchem Tintometric Color System, Polyurethane, Cellulose and Acrylic Based; Bright, Silk Matte and Matte finish paint has been developed to be made of. All colors, converter, called bases, according to the system with the desired color pie in accordance with specified in formulas of weight ratio consists of mixing. This base made with colors, wood surfaces creates a tough and elastic film. The prepared colours after the primer on all types of wood finishes can be applied.

25 25 SENTETİK SİSTEMLER Polchem Antipas; Alkid reçine esaslı, hava kurumalı, antikorozif bir astardır. Metal yüzeylerin paslanmaya karşı korunmasını sağlar, nem, su ve tuzlu suya karşı dayanıklıdır. Polchem Sentetik Astar Boya; Alkid reçine esaslı, hava kurumalı, uygulanacak son kat boyaya sağlam bir zemin oluşturan sentetik sanayi astarıdır. Polchem Sentetik Son Kat Boya; Alkid reçine esaslı, hava kurumalı, sentetik son kat boyadır. SYNTHETIC SYSTEMS Polchem Anti Rust; Alkyd resin based, air drying, anticorrosive primer. Provides protection against corrosion of metal surfaces, humidity, water, resistant to salt water. Polchem Synthetic Primer Paint; Alkyd resin based, air drying, fto apply the last coat of paint primer that creates a solid floor synthetic industry. Polchem Synthetic Top Coat Paint; Alkyd resin based, air drying synthetic top coat paint.

26 26 EPOKSİ SİSTEMLER Polchem Solventli Epoxy Astar Boya; Çift komponentli, reaksiyon kurumalı, epoxy reçine esaslı ve poliamid sertleştiricisi ile kürlenen dolgu gücü yüksek, üzerine uygulanacak boyalar için sağlam bir temel oluşturan, iyi yapışma özelliğine sahip epoxy esaslı koruyucu astardır. Polchem Solventli Epoxy Boya; Son kat iki bileşenli, epoksi-poliamin esaslı, parlak bir son kat boyadır. Polchem Solventsiz Epoxy Boya; Solventsiz Epoksi iki bileşenli, solventsiz epoksi reçine esaslı, parlak görünümde, son kat boyadır. EPOXY SYSTEMS Polchem Solvent Based Epoxy Primer; Two component, polyamid, epoxy resin based and polyamide curing hardener fill power high, upon forming a solid foundation for the paint to be applied, protective epoxy based primer with good adhesion. Polchem Solvent Based Epoxy Paint; Topcoat is a two component, epoxy polyamine based gloss top coat. Polchem Solvent Free Epoxy Paint; Solvent free epoxy two component, solvent free epoxy resin based, glossy in appearance, coat.

27 27 DEKORATİF SİSTEMLER Polchem Alüminyum Yaldız Boya, Polchem Cam Cila Vernik, Polchem Lake Macun, Polchem Patina Boyası, Polchem Polyester Macun, Polchem Şase Boyası, Polchem Tahta Macunu, Polchem Taş Verniği, Polchem Vernikli Ahşap Renklendirici (Pas Rengi) ve Polchem Yat Vernik. DECORATIVE SYSTEMS Polchem Gilding Paint, Polchem Lacquer Varnish, Polchem Lacquer Putty, Polchem Patina Paint, Polchem Polyester Putty, Polchem Chassis Paint, Polchem Wood Putty, Polchem Stone Varnish, Polchem Varnished Wood Colouring (Rust) and Polchem Yacht Varnish.

28 28 ENDÜSTRİYEL - RAPİD SİSTEMLER Polchem Endüstriyel ve Rapid Astar Boya; Endüstriyel ve Rapid alkid esaslı, hava kurumalı bir astar boyadır. Uygulanacak son kat boyaya sağlam bir zemin oluşturan sanayi astarıdır. Polchem Son Kat Endüstriyel ve Rapid Boya; Rapid alkid esaslı, parlak sanayi son kat boyasıdır. Dış etkenlere dayanıklıdır. Çabuk kuruyan, elastik, metal ve astarlanmış yüzeylere iyi yapışan, tek katta örtücülük sağlayan bir boyadır. INDUSTRIAL - RAPID SYSTEMS Polchem Last Coat Industrial and Rapid Paint; Rapid industrial and alkyd-based, air drying primer. The Last coat of paint to be applied to the liner industry is forming a solid foundation. Industrial Rapid Paint Finish Polchem; Rapid alkid, bright industrial topcoat paint. It is resistant to external factors. Quick drying, elastic, metal and primed surfaces, good adhesive, single floor coverage provides a paint.

29 29 İNCELTİCİ SİSTEMLER Polchem - Gökay - AGP Selülozik Tiner, Polchem Poliüretan Tiner, Polchem Endüstriyel Tiner, Polchem Sentetik Tiner, Polchem Epoxy Tiner, Polchem Üniversal Tiner, Polchem Retarder, Polchem Leke Sökücü ve Polchem Boya Sökücü. THINNER SYSTEMS Polchem - Gökay - AGP Cellulosic Thinner, Polchem Polyurethane Thinner, Polchem Industrial Thinner, Polchem Synthetic Thinner, Polchem Epoxy Thinner, Polchem Universal Thinner, Polchem Retarder, Polchem Stain Remover and Polchem Paint Removers.

30 30 ÖZEL AMAÇLI SİSTEMLER Polchem Isıya Dayanıklı Metal Boyası (400 C C); Yüksek ısıya dayanıklı slikon reçine esaslı, fiziksel direnci yarımat görünümde, son kat metal boyadır. Boya uygulamasından önce astar uygulamasına gerek yoktur. Uygulandığı yüzeye çok iyi yapışır. Yüksek ısıya (400 C C) maruz kalan her türlü metal yüzeyler için özel olarak tasarlanmış olması nedeni ile söz konusu tüm metal yüzeylere rahatlıkla uygulanabilir. Buhar kazanları, Şömine boyası ve Egzoz boyası dahil yüksek ısının geçtiği alanların dış yüzeyinde kullanılır. SPECIAL PURPOSE SYSTEMS Polchem Heat Resistant Metal Paint (400 C C); High heat resistant Silicon resin based, physical resistance is the appearance of semi gloss top coat metal paint. Paint primer before the application there is no need to. Very good adhesion to the surface to which it applies. High temperature (400 C to 600 C) all exposed metal surfaces with specially designed for all question can easily be applied to metal surfaces. Steam boilers, Fireplace paint, and the occurrence of high heat areas, including external Exhaust paint surface is used.

31 31 Uygulama Alanı Dış Çerçeve ve Panjurlar / Exterior Frames and Shutters 32 Ahşap Evler ve Yüzeyler / Wooden Houses and Facings 33 Çatı Panoları / Roof Boards 34 Zemin Kaplamaları / Decking 35 Bahçe ve Sokak Mobilyaları / Garden Furniture and Street Furniture 36 Modern Mobilyalar / Modern Furniture 37 Antika ve Eski Tip Mobilyalar / Antique and Old Style Furniture 38 Sandalye ve Benzer Malzemeler / Chairs and Smilar Materials 39 Mutfak ve Banyolar / Kitchen and Bathrooms 40 Kapılar / Doors 41 Tamamlayıcı Mobilyalar / Complementary Furnishings 42 Endüstriyel Mobilyalar / Industrial Furniture 43 Yat ve Tekneler / Boats and Yachts 44 Parke / Wood Flooring 45 Pencere / Window 46 Metal / Metal 47 Cam / Flat Glass 48 Zemin Kaplama / Flooring 49 Solutions For

32 32 DIŞ ÇERÇEVE VE PANJURLAR Ahşap çerçeveler ve panjur aralığında en iyi çözümleri ve dayanaklılığı kullanıcılarımıza sunuyoruz. Herkes dış mekan ahşap ürünlerini korumada çekicilik, estetik ve yüksek performansı bir arada elde etmenin ne kadar zor olduğunu bilir. Polchem ürünleri, bu amacı karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. EXTERIOR FRAMES AND SHUTTERS Wooden frames and shutters in the range of the best solutions and offer our users the platens. Everyone protecting exterior wood products is a combination of charm, aesthetic and high performance knows how difficult it is to achieve. Polchem products are specifically designed to meet this goal.

33 33 AHŞAP EVLER VE YÜZEYLER Sadece birkaç yıl öncesine kadar ağırlıklı olarak çatıların inşasında kullanılan ahşap, şimdi önemli bir yapı malzemesi olarak karşımıza çıkmakta. Ahşap araştırma enstitüleri tarafından geliştirilen yeni teknolojiler sayesinde, iç ve dış mekan her tür yüzeyde uygulanabilmektedir. Bu doğal malzeme, sadece evlerin yapımı için değil aynı zamanda enerji verimliliği ve depreme dayanıklılık özellikleri ile de dikkat çeker. WOODEN HOUSES AND FACINGS Until just a few years ago, mainly used in the construction of wooden roof, now as an important building material to date. Wood developed by research institutes, thanks to new technologies, can be applied in all types of Interior and exterior surfaces. This not only natural materials for the construction of houses at the same time, energy efficiency and durability characteristics also draws attention.

34 34 ÇATI PANOLARI Ahşap çatı panoları ve kirişler için Polchem ürünlerini, yüksek katılık düzeyine ve çeşitli renk seçeneklerine sahip (renkli şeffaf, lake ve ağartılmış) geniş bir yelpazede sunuyor. ROOF BOARDS Wooden roof boards and beams for Polchem products, to the level of high rigidity and various color options (color transparent, lake and bleached) has a wide range of offers.

35 35 ZEMİN KAPLAMALARI Polchem ürünleri zemin kaplamaları alanında, ahşabın doğal renklerini zamana karşı korumak için mümkün olan en iyi bakım işlemlerini kolaylaştırmak için tasarlandı. DECKING Polchem products in the field of floor coverings, natural colors of wood to protect against time the best possible designed to facilitate maintenance operations.

Ürün Kataloğu Product catalogue

Ürün Kataloğu Product catalogue www.elcalu.com.tr Ürün Kataloğu Product catalogue www.elcalu.com.tr HAKKIMIZDA ABOUT US ELC ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş. 40 yıllık metal üretim ve işleme tecrübesini alüminyum mamul üretimine aktarmak üzere,

Detaylı

CORPORATE PRESENTATION FILE. Marble, Granite, Travertine, Project, Design, Manufacturing. Dealer Technistone Aegean region

CORPORATE PRESENTATION FILE. Marble, Granite, Travertine, Project, Design, Manufacturing. Dealer Technistone Aegean region CORPORATE PRESENTATION FILE Marble, Granite, Travertine, Project, Design, Manufacturing. Dealer Technistone Aegean region Asiye KURT Coordinator Mehmet AVCI Foreign Trade Manager INDEX ABOUT US SHOWRROM,

Detaylı

HAKKIMIZDA ABOUT US. kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır.

HAKKIMIZDA ABOUT US. kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır. ABOUT US HAKKIMIZDA FORPLAS ın temel amacı, kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır. 25 yılı aşkın üretim deneyimine sahip olan FORPLAS, geniş ve nitelikli ürün yelpazesiyle

Detaylı

SU BAZLI SONKAT BOYALAR - ASTARLAR

SU BAZLI SONKAT BOYALAR - ASTARLAR SU BAZLI SONKAT BOYALAR - ASTARLAR Kardelen Plastik KÜF ÖNLEYİCİ Akrilik kopolimer esaslı, su bazlı, örtücülüğü yüksek, dekoratif mat iç cephe boyası. 1 20 kg 131.00 1 10 kg 67.00 4 3.5 kg 25.40 Aura Plastik

Detaylı

A.Ş. ÖZEL / FASON ÜRETİM

A.Ş. ÖZEL / FASON ÜRETİM ÖZEL / FASON ÜRETİM Private Label www.jeomed.com Private / Contract Manufacturing How is it performed? 01 New Products Market Research 02 Product R & D 03 Ministry of Health Operations 04 GMP Norms Production

Detaylı

NOVAPAC Ambalaj San. Tic. A.Ş

NOVAPAC Ambalaj San. Tic. A.Ş Ambalaj San. Tic. A.Ş 2014 yılında İstanbul'da 5.000 m2 lik alanda kurulan tek kullanımlık plastik ürünleri araştırıp, geliştirip, tasarlayıp üretmektedir. Uzun yılların deneyimi ile pazara yenilikçi,

Detaylı

SU BAZLI İÇ CEPHE BOYALARI

SU BAZLI İÇ CEPHE BOYALARI 2 SU BAZLI İÇ CEPHE BOYALARI ISO 900:2008 Lamella Özel Tavan Boyası 20/ 55.00 TL Lamella Özel Tavan Boyası 7.5/ 5.00 TL Lamella Özel Tavan Boyası 0/ 3.00 TL Lamella Özel Tavan Boyası 2.00 TL Akrilik kopolimer

Detaylı

04 www.borpanel.com.tr

04 www.borpanel.com.tr BANYO MOBiLYALARI 04 Kalite Yönetim Modern yaşamın koşuşturmasında Belgeleri klasikten vazgeçemeyenlere konfor ve estetiği bir arada sunan Efes, banyolarınızın atmosferini değiştirecek. 05 06 KURUMSAL

Detaylı

Reflection of Perfection Mükemmelliğin Yansıması

Reflection of Perfection Mükemmelliğin Yansıması 1 Subject to technical modifications and amendments. All decors shown are reprudroduction. Due to the variables in the printing process,colours may vary slightly from the actual product. Teknik değişiklik

Detaylı

www.imsamakina.com.tr

www.imsamakina.com.tr HAKKIMIZDA 2003 Yılında ahşap modelhanesi olarak kurulan firmamız, müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak ve bu talepleri günümüz teknolojisine uyarlayarak, bünyesine CNC dik işleme merkezleri katmıştır.

Detaylı

BAR Dış aydınlatma aygıtları / Outdoor luminaires BAR 65

BAR Dış aydınlatma aygıtları / Outdoor luminaires BAR 65 BAR Dış aydınlatma aygıtları / Outdoor luminaires BAR 65 264 BAR Dış aydınlatma aygıtları / Outdoor luminaires BAR 65 12 18 30 40 42-2 22 36 41 41-7 Elektrostatik toz boyalı Alüminyum profil gövde Alüminyum

Detaylı

okandancam.com.tr okandancam.com.tr ürün katalogu product catalogue

okandancam.com.tr okandancam.com.tr ürün katalogu product catalogue ürün katalogu product catalogue 2011 FİRMA PROFİL Türkiye nin lider cam kuruluşlarından olan Okandan Cam 1954 yılında kurulmuştur. Sektörde yaptığı yatırımlar sayesinde gelişen ve büyüyen firma, 1968 yılında

Detaylı

Sasmazer Endüstriyel Ürünler ve Ambalaj Paz. San. Tic.

Sasmazer Endüstriyel Ürünler ve Ambalaj Paz. San. Tic. Sasmazer Endüstriyel Ürünler ve Ambalaj Paz. San. Tic. Şaşmazer Design müşterilerinin beklentilerine ve pazar dinamiklerine göre gereksinimleri belirleyen, üretim ve teknoloji çatısı altında çalışmalarını

Detaylı

Erol KAYA Yönetim Kurulu Başkanı Chairman Of The Board

Erol KAYA Yönetim Kurulu Başkanı Chairman Of The Board Arifiye Fidancılık 1989 yılında Adapazarı Arifiye ilçesinde kurulmuştur. Kuruluşumuz 300 m2 alanda mevsimlik çiçek üretimi ve satışı ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Geçen süre içersinde marka haline

Detaylı

TEKNiK KATALOG TECHNICAL CATALOG. Kompozit Panel Profilleri Composite Panel Profiles

TEKNiK KATALOG TECHNICAL CATALOG. Kompozit Panel Profilleri Composite Panel Profiles TEKNiK KATALOG TECHNICAL CATALOG Kompozit Panel Profilleri Composite Panel Profiles Kompozit Panel Profilleri Composite Panel Profiles - 01 / 03 PROFİL KESİT DETAYLARI PROFILE DETAIL DRAWINGS - 04 / 06

Detaylı

Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog

Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog HAKKIMIZDA Boro Makine Metal Sanayi Tic. Ltd. Şti olarak CLİNDAS markası

Detaylı

Mobilya kulpları konusunda Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve

Mobilya kulpları konusunda Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve 2012 Mobilya kulpları konusunda Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve Ticaret Limited Șirketi unvanıyla kurulan firma,

Detaylı

MİSYONUMUZ OUR MISSION VİZYONUMUZ OUR VISION

MİSYONUMUZ OUR MISSION VİZYONUMUZ OUR VISION www.adaset.com www.adaset.com MİSYONUMUZ Şirketimizin sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde daha kaliteli ürün ve hizmet vermesini sağlamak ve modern yönetim anlayışıyla yeniliklere imza atan, global

Detaylı

ŞİRKET PROFİLİ ve ÜRÜN ÇEŞİTLERİ COMPANY PROFILE & PRODUCT RANGE

ŞİRKET PROFİLİ ve ÜRÜN ÇEŞİTLERİ COMPANY PROFILE & PRODUCT RANGE ŞİRKET PROFİLİ ve ÜRÜN ÇEŞİTLERİ COMPANY PROFILE & PRODUCT RANGE FİRMA PROFİLİ Üretime Buzdolabı Buzlukları imalatıyla başlayan AZAK Soğutma 1979 yılında Konya da kurulmuştur. 1983 yılında Sanayi Tipi

Detaylı

Çevreye ve insana saygılı, kalite ve konfora açılan. Respect for the enviroment and human opening the quality and comfort

Çevreye ve insana saygılı, kalite ve konfora açılan. Respect for the enviroment and human opening the quality and comfort Polimer kapı ve pencere sistemlerinde Eryap Systems of polymer door and windows Eryap Çevreye ve insana saygılı, kalite ve konfora açılan pencere Respect for the enviroment and human opening the quality

Detaylı

Yetkili Bayii A ustos 2014

Yetkili Bayii A ustos 2014 A ustos 2014 SU BAZLI SONKAT BOYALAR - ASTARLAR Aura Silikonlu İç Cephe Boyası Akrilik kopolimer esaslı, su bazlı, silikonlu, silinebilir, mat iç cephe boyası. 1 20 kg 163.00 1 10 kg 83.30 4 3.5 kg 31.60

Detaylı

systems kapı sistemleri Bartadoor, following the dynamics of modern Bartadoor yaşam alanlarında sıradanın dışına çıkma

systems kapı sistemleri Bartadoor, following the dynamics of modern Bartadoor yaşam alanlarında sıradanın dışına çıkma o r Bartadoor, following the dynamics of modern Bartadoor, modern ve estetik çizgileriyle çağın area gives the opportunity to go beyond the dinamiklerine uyumlu farklı sistemler ile ofis ve ordinary in

Detaylı

Eren Makina Asansör İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

Eren Makina Asansör İmalat San. Tic. Ltd. Şti. Eren Makina Asansör İmalat San. Tic. Ltd. Şti. Eren Makina Asansör İmalat San.Tic.Ltd. Şti. 1979 Yılında kurulan EREN MAKİNA ; Bu gün asansör sektörüne 3500 m2 kapalı alanda, en son teknolojiye sahip 30

Detaylı

Resimler %50 küçültülmüştür

Resimler %50 küçültülmüştür C o l l e c t i o n2012 Decorative Profiles Decorative Furniture Profiles 1 Resimler %50 küçültülmüştür Dekoratif Profil Dekoratif Mobilya Profilleri Plastic Picture Frame Profiles Downsized %50 from the

Detaylı

PROJE. NEO TEK kent ekipmanlari

PROJE. NEO TEK kent ekipmanlari PROJE NEO TEK kent ekipmanlari Hakkımızda Şirketimiz Perakende satışı olmayan ve öncelikle Müşterinin gereksinimlerine duyarlı Projeleri en uygun ve ekonomik şekilde hayata kavuşturan, dinamik ekibiyle

Detaylı

COMPOSITES. 7034 sokak no: 44 Kısıkköy Sanayi Sitesi Arkası Menderes/ Izmir Telefon: 0 232 257 52 49 info@prokomcomposites.com info@prokomcarbon.

COMPOSITES. 7034 sokak no: 44 Kısıkköy Sanayi Sitesi Arkası Menderes/ Izmir Telefon: 0 232 257 52 49 info@prokomcomposites.com info@prokomcarbon. COMPOSITES 7034 sokak no: 44 Kısıkköy Sanayi Sitesi Arkası Menderes/ Izmir Telefon: 0 232 257 52 49 info@prokomcomposites.com info@prokomcarbon.com HAKKIMIZDA ABOUT US Kompozit teknolojileri günümüzün

Detaylı

FLORAD HAVLU RADYATÖR FİYAT LİSTESİ

FLORAD HAVLU RADYATÖR FİYAT LİSTESİ 01.01.2017 FLORAD HAVLU RADYATÖR FİYAT LİSTESİ Ürün Çap (mm) Boru Sayısı Beyaz ( TL/Ad. ) Krom ( TL/Ad. ) Adet / Palet 4x7 22 10 71.33 120.67 150 4x8 22 11 78,00 130.89 130 4X9 22 12 84.00 143.56 120 4x10

Detaylı

hakkımızda about us ISO 14001 ISO 9001 ISO 18001

hakkımızda about us ISO 14001 ISO 9001 ISO 18001 about us hakkımızda ISO 9001 ISO 18001 ISO 14001 Firmamız ATO'da 1967 yılında başlayan faaliyeti, inşaat sektöründe kendisine hak ettiği yeri aramasiyla devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne bitirilen

Detaylı

SRM 3000 SRM 3000. Yan Duvarlar Arka Duvar Aksesuar. Side Walls Rear Wall Accesories Ceiling Floor

SRM 3000 SRM 3000. Yan Duvarlar Arka Duvar Aksesuar. Side Walls Rear Wall Accesories Ceiling Floor ASANSÖR Faaliyetlerine 1995 yılında başlayan Serimas Asansör, kurulduğu günden itibaren kaliteyi ve kalıcılığı kendine ilke edinmiş ve müşteri memnuniyetini hep ön planda tutulmuştur. Serimas Asansör bugün,

Detaylı

YAPI ATÖLYESİ. make difference.. DESIGN & CONSTRUCTION ENGINEERING ARCHITECTURE CONTRACTING. Design & Construction

YAPI ATÖLYESİ. make difference.. DESIGN & CONSTRUCTION ENGINEERING ARCHITECTURE CONTRACTING. Design & Construction ENGINEERING ARCHITECTURE CONTRACTING Design & Construction DESIGN & CONSTRUCTION make difference.. ABOUT US Our company is specialized in four main subjects; CONSTRUCTION, INTERNATIONAL TRADE, NATURAL

Detaylı

Ürünün Kalitesi Kalıp ile Başlar Starts with Product Quality Mold ÜRÜN KATA LOĞU PRODUCT CATALOGUE

Ürünün Kalitesi Kalıp ile Başlar Starts with Product Quality Mold ÜRÜN KATA LOĞU PRODUCT CATALOGUE www.guvenckalip.com Ürünün Kalitesi Kalıp ile Başlar Starts with Product Quality Mold ÜRÜN KATA LOĞU PRODUCT CATALOGUE 2018 Hakkımızda Güvenç Kalıp Sanayi 2003 yılında kurulmuş olup, plastik kalıp sektöründe

Detaylı

ÇEVRESEL TEST HİZMETLERİ 2.ENVIRONMENTAL TESTS

ÇEVRESEL TEST HİZMETLERİ 2.ENVIRONMENTAL TESTS ÇEVRESEL TEST HİZMETLERİ 2.ENVIRONMENTAL TESTS Çevresel testler askeri ve sivil amaçlı kullanılan alt sistem ve sistemlerin ömür devirleri boyunca karşı karşıya kalabilecekleri doğal çevre şartlarına dirençlerini

Detaylı

Takım Çalışması ve Liderlik Kuralları

Takım Çalışması ve Liderlik Kuralları Vision and Values Takım Çalışması ve Liderlik Kuralları Code of Teamwork and Leadership 1 Takım Çalışması ve Liderlik Kuralları Vizyon ve değerlerimiz, Henkel çatısı altındaki davranışlarımızın ve hareketlerimizin

Detaylı

LEATHER DECORATION TAKDİM INTRODUCTION

LEATHER DECORATION TAKDİM INTRODUCTION TAKDİM INTRODUCTION AREL DERİ 1960 yılında başladığı mobilya dekorasyon üretimini 48 yıldır başarı ile devam ettirmektedir. Değişen zamanın yenilik ve gelişimini takip eden firmamız 2000 yılında deri ile

Detaylı

Fiyat Listesi 2012-13

Fiyat Listesi 2012-13 Fiyat Listesi 202-3 Yaşamın bütün r... Boya'da Nanoteknolojk Sistem 202-3 SELÜLOZ VE RAPİD SONKAT BOYALAR VE ASTARLAR RAPİD END. SON KAT BOYA LUX Rapid alkyd esaslı, çabuk kuruma özelliği olan parlak yapışma

Detaylı

Su Bazlı İç Cephe Boyalar & Astarlar

Su Bazlı İç Cephe Boyalar & Astarlar Su Bazlı İç Cephe Boyalar & Astarlar Ürün Kodu Ürün ve Tanımı Dolum Koli Adedi Fiyat (TL/Adet) 0.03 Sepra Pearl Sedef Boya Su bazlı, inci yüzeyi görünümünde desenli, dekoratif, iç cephe boyası 7,5 L 5

Detaylı

newideasstylishofficesyenifikirlertarzofisler

newideasstylishofficesyenifikirlertarzofisler lockerssoyunma dolapları newideasstylishofficesyenifikirlertarzofisler In Madeş, that have been in office furniture industry since 1972, products designed in accordance with the needs of modern offices,

Detaylı

newideasstylishofficesyenifikirlertarzofisler

newideasstylishofficesyenifikirlertarzofisler lockerssoyunma dolapları newideasstylishofficesyenifikirlertarzofisler In Madeş, that have been in office furniture industry since 1972, products designed in accordance with the needs of modern offices,

Detaylı

1 Downsized %50 from the original picture size

1 Downsized %50 from the original picture size C o l l e c t i o n 2012 Decorative Profiles D e c o r a t i v e F u r n i t u r e P r o f i l e s 1 Downsized %50 from the original picture size Dekoratif Profil Dekoratif Mobilya Profilleri Decorative

Detaylı

BEKA değer katar BEKA adds value.

BEKA değer katar BEKA adds value. BEKA değer katar BEKA adds value www.bekayonetim.com.tr BEKA, var olan işletmeleri, kurumsal sistemlerle yönetilebilir, kalıcı işletmelere dönüştürmektedir. Bu dönüşüm çalışmaları sürecinde, işletmelerin

Detaylı

We specialise in design and producing the most comprehensive infrastructural lighting solutions.

We specialise in design and producing the most comprehensive infrastructural lighting solutions. We specialise in design and producing the most comprehensive infrastructural lighting solutions. We offer you cost and competing advantages with our professional staff and the experience gained through

Detaylı

adana mersin kayseri www.kokinsaat.com.tr feke cd. turgut özal bul. Beyzade Tower otogar

adana mersin kayseri www.kokinsaat.com.tr feke cd. turgut özal bul. Beyzade Tower otogar feke cd. zübeyde hanm cd turgut özal bul. bosna sk. K A L İ T E L İ B İ R Y A Ş A M otogar Q U A L I T Y O F L I F E adana Tufanpaşa Mah. Şıhefendi bulvarı Halimhoca Apt. No:5/(kozan lisesi karsısı) 0355

Detaylı

Düşey Sürme Pencere Duowin; düşey eksende çalışan, bir ya da daha fazla hareketli cam panele sahip pencere sistemidir.

Düşey Sürme Pencere Duowin; düşey eksende çalışan, bir ya da daha fazla hareketli cam panele sahip pencere sistemidir. Düşey Sürme Pencere Duowin; düşey eksende çalışan, bir ya da daha fazla hareketli cam panele sahip pencere sistemidir. Vertical Sliding Window Duowin is a vertical sliding window system that has one or

Detaylı

nareks is an Electrical Contracting and Automation Engineering company. nareks Elektrik Taahhüt ve Otomasyon Mühendislik firmasıdır.

nareks is an Electrical Contracting and Automation Engineering company. nareks Elektrik Taahhüt ve Otomasyon Mühendislik firmasıdır. About Us Hakkımızda nareks is an Electrical Contracting and Automation Engineering company. It was founded at 2012. From its beginning, with local presence and international expert team, the company is

Detaylı

BETON BLOK ÜRÜNLERİ KALIP KATALOĞU CONCRETE BLOCK PRODUCTS MOLD CATALOGUE

BETON BLOK ÜRÜNLERİ KALIP KATALOĞU CONCRETE BLOCK PRODUCTS MOLD CATALOGUE KALIPLARIN ÖTESİNDE BETON KALIPLARI ÜRETİYORUZ WE MANUFACTURE CONCRETE MOLDS BEYOND THE STEREOTYPED IDEAS BETON BLOK ÜRÜNLERİ KALIP KATALOĞU CONCRETE BLOCK PRODUCTS MOLD CATALOGUE İhtiyaçlarınıza Göre

Detaylı

ARI ARITMA WATER & WASTEWATER TREATMENT TECHNOLOGY

ARI ARITMA WATER & WASTEWATER TREATMENT TECHNOLOGY ARI ARITMA WATER & WASTEWATER TREATMENT TECHNOLOGY Industrýal Treatment Endustrýyel Arýtma Industrýal Treatment Endustrýyel Arýtma The roots of our products and systems based on our R&D department using

Detaylı

Ürün Kataloğu Product Catalog

Ürün Kataloğu Product Catalog Ürün Kataloğu Product Catalog 2017 KALİTE SİSTEMİ QUALITY SYSTEM Polchem, ISO 9001:2008 kalite sistemi ile uyumlu çalışır. Polchem için kalite kavramı; tüm müşterilerimize ilgi çekici ve mükemmel ürünler

Detaylı

TRAKTÖR KOLTUKLARI. www.gurexseat.com

TRAKTÖR KOLTUKLARI. www.gurexseat.com 335 TRAKTÖR KOLTUKLARI ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE www.gurexseat.com Certificate Sertifikalarımız Sertifikalarımız Marka Tescil ISO 9001 : 00 HAKKIMIZDA ABOUT US Certificate Marka Tescil Şirket 197

Detaylı

LED AYDINLATMA SİSTEMLERİ LED LIGHTING SYSTEMS

LED AYDINLATMA SİSTEMLERİ LED LIGHTING SYSTEMS LED AYDINLATMA SİSTEMLERİ LED LIGHTING SYSTEMS >0.9 Hg Pb LED LIGHTING SOLUTIONS ÖZEL ÇÖZÜMLER SPECIALS PLANK SİSTEMLER PLANK SYSTEMS 02 BAFFLE LED 03 04 05 PLANK LINE 1 PLANK LINE 4 PLANK LINE 2 TILE

Detaylı

DIŞ AYDINLATMA AYGITLARI / OUTDOOR LUMINAIRES

DIŞ AYDINLATMA AYGITLARI / OUTDOOR LUMINAIRES DIŞ AYDINLATMA AYGITLARI / OUTDOOR LUMINAIRES Blue Angel Restaurant / İstanbul 458 DIŞ AYDINLATMA AYGITLARI / OUTDOOR LUMINAIRES Melek Tekstil / İstanbul Dış aydınlatma aygıtlarında fonksiyonellik, estetik,

Detaylı

C o l l e c t i o n2012

C o l l e c t i o n2012 C o l l e c t i o n2012 Plastik Çerçeveler Plastic and Wooden Picture Frame Profiles 1 Resimler %50 küçültülmüştür Plastic Frames Dekoratif Mobilya Profilleri Plastic Picture Frame Profiles Downsized %50

Detaylı

AKOPAK AKOPAK OPAX AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK

AKOPAK AKOPAK OPAX AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK Temizlik Ürünleri AKOPAK Temizlik ve Hijyen Ürünleri; deterjan ve kozmetik ürünlerinde endüstriyel ve evsel ürün üretiminde faaliyet gösteren bir firmadır. Konya da 1500 m² kapalı, 2000 m² açık alan üzerine

Detaylı

by Durakoglu since 1969

by Durakoglu since 1969 by Durakoglu since 1969 2016 www.kosgeb.gov.tr İÇ MİMAR MURAT KEBELİ 2 3 4 5 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - PROPERTIES %100 İtalyan Katkısız Haadde %100 Italian Pure Raw Material Su bazlı, selülozik, sentetik, akrilik,

Detaylı

İŞ MAKİNALARI SERVİS ve YEDEK PARÇA

İŞ MAKİNALARI SERVİS ve YEDEK PARÇA .egeatlas.com.tr İŞ MAKİNALARI SERVİS ve YEDEK PARÇA kaliteli servis en iyi malzeme seçimi yüksek hassasiyetli makinalarda üretim .egeatlas.com.tr EGE ATLAS, kurulduğu 2012 yılından bu yana yeraltı ve

Detaylı

taşımak için tasarlandı

taşımak için tasarlandı taşımak için tasarlandı Frigorifik Treyler Refrigerated Trailer Frigorifik Treyler Refrigerated Trailer İÇ VE DIŞ YÜZEY KAPLAMA MALZEMESİ PANEL INTERIOR AND EXTERIOR SURFACE MATERIAL Yüzey dayanıklılığı

Detaylı

1. ABOUT US... 03-03p. 2. DECORATIVE HEAT INSULATION BOARD.. 04-05p. 3. TERRACOTTA... 06-07p. 4. DECORATIVE DOORPOST... 08-11p

1. ABOUT US... 03-03p. 2. DECORATIVE HEAT INSULATION BOARD.. 04-05p. 3. TERRACOTTA... 06-07p. 4. DECORATIVE DOORPOST... 08-11p İÇİNDEKİLER CONTENTS 1. HAKKIMIZDA 1. ABOUT US... 03-03p 2. DEKORATİF ISI YALITIM LEVHALARI 2. DECORATIVE HEAT INSULATION BOARD.. 04-05p 3. TARAKOTTA 3. TERRACOTTA... 06-07p 4. DEKORATİF SÖVELER 4. DECORATIVE

Detaylı

YÜKSELİŞ ASANSÖR. www.yukselisasansor.com.tr YÜKSELİŞ ASANSÖR. Hedefiniz Yükselmek İse Yükselmenin Yolu YÜKSELİŞ tir.

YÜKSELİŞ ASANSÖR. www.yukselisasansor.com.tr YÜKSELİŞ ASANSÖR. Hedefiniz Yükselmek İse Yükselmenin Yolu YÜKSELİŞ tir. Hedefiniz Yükselmek İse Yükselmenin Yolu tir. SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Sektöre uzun yıllar hizmet vermiş olan Yükseliş Asansör, kararlı ve prensipli yönetim anlayışı ile, kaliteli üretim için

Detaylı

MEMBRAN KAPAK SİSTEMLERİ PVC MEMBRAN PRESS MDF DOORS. www.mksmobilya.com www.facebook.com/mkscapak

MEMBRAN KAPAK SİSTEMLERİ PVC MEMBRAN PRESS MDF DOORS. www.mksmobilya.com www.facebook.com/mkscapak www.mksmobilya.com www.facebook.com/mkscapak FİRMAMIZ ; Mobilya İmalat&Satış taki 30 yıllık tecrübemizle, MKS MOBİLYA DEKORASYON SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. adı altında uzun yıllardır müşterilerimize hizmet

Detaylı

Difference in Technology. www.deltagroupcable.com

Difference in Technology. www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com DELTA KABLO Türk kablo sektörünün en büyük

Detaylı

Raf Sistemleri & Mimarlık Hizmetleri

Raf Sistemleri & Mimarlık Hizmetleri SHELF SYSTEMS AND ARCHİTECTURAL SERVİCES Raf Sistemleri & Mimarlık Hizmetleri Liderlik Yolunda Başarı Kalite ve Yeniliğe Bağlıdır. Hakkımızda Avrupa raf sistemleri sektöründe ekonomik, kaliteli, profesyonel

Detaylı

Dünya devinin gücünü hissedin

Dünya devinin gücünü hissedin Türkiye Distribütörü Feel the power of world giant Dünya devinin gücünü hissedin Yıllık üretim 110.000 adet Kapalı üretim alanı 7.000 m² 10msn hız İleri teknoloji Çevreci Annual capacity 110.000 pcs Building

Detaylı

taşımak için tasarlandı

taşımak için tasarlandı taşımak için tasarlandı Frigorifik Kasa Refrigerated Bodyworks Frigorifik Kasa Refrigerated Bodyworks İÇ VE DIŞ YÜZEY KAPLAMA MALZEMESİ INTERIOR & EXTERIOR SURFACE MATERIAL Yüzey dayanıklılığı yüksek,

Detaylı

HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG

HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG sf 1 sf 2 KURUMSAL CORPORATE 1987 Yılından bugüne kadar 500 kapasiteden 200 ton a kadar çeşitli tiplerde kaldırma makinesi ve vinç üretimi ile faaliyetlerine

Detaylı

2017 Fiyat Listesi Price List

2017 Fiyat Listesi Price List 2017 Fiyat Listesi Price List CSR 3121 22 6,50 143,00 KAPLAMA Epoksi Zemin Kaplama / Epoxy Floor Coating (AB) (175) & CSR 3211 22 8,00 176,00 BOYA Epoksi Esnek Zemin Kaplama / Epoxy Flexible Floor Coating

Detaylı

TÜRKELİ RAY. www.turkeliray.com

TÜRKELİ RAY. www.turkeliray.com www.turkeliray.com TÜRKELİ RAY www.turkeliray.com History: Aktar Holding and Emin Aktar, in 1947, established Türkeli Ticaret A.Ş which has been general distributor of lifts of world-wide known Schlieren

Detaylı

SATURN RAF TEKNOLOJİSİNDE YENİ DEVRİM

SATURN RAF TEKNOLOJİSİNDE YENİ DEVRİM 1 SATURN RAF TEKNOLOJİSİNDE YENİ DEVRİM Saturn, adına ilham olan oval açılı formları sayesinde farklı mekanlara uyum göstererek, birim alanda maksimum fayda sağlar. Kolonların ve diğer geometrik duvar

Detaylı

COLLECTION PREVIEW 2015

COLLECTION PREVIEW 2015 COLLECTION PREVIEW 2015 Cardin Concept Eskişehir de 60000 m2 açık alan üzerine kurulu, 40000 m2 kapalı alana sahip; Türkiye de ve gelişen ihracatıyla dünyada önemli mobilya üretim tesislerinden biridir.

Detaylı

Technical Catalogue / Teknik Katalog

Technical Catalogue / Teknik Katalog Technical Catalogue / Teknik Katalog Architectural Systems / Mimari Sistemleri Important Notes / Önemli Notlar: - Weights of profiles in this catalogue are theoretically calculated / Katalogta yer alan

Detaylı

Solvent bazlı, sentetik reçine esaslı, hava kurumalı, kurşun içermeyen, örtme gücü yüksek, parlak bir son kat boyadır.

Solvent bazlı, sentetik reçine esaslı, hava kurumalı, kurşun içermeyen, örtme gücü yüksek, parlak bir son kat boyadır. www.tekboya.com SOLVENT BAZLI Boyalar Solvent bazlı, sentetik reçine esaslı, hava kurumalı, kurşun içermeyen, örtme gücü yüksek, parlak bir son kat boyadır. - Tek Süper Sentetik Yağlı Boya 12 1/4 6,70

Detaylı

Siz Gençler Gibi Biz de Farklıyız

Siz Gençler Gibi Biz de Farklıyız Siz Gençler Gibi Biz de Farklıyız Grubumuz,dekorasyon,inşaat taahhüt,ve turizim sektörlerinde uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Geçmişteki bilgi ve deneyimlerimizi modüler mobilya sistemine dönüştürerek

Detaylı

METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. www.parladi.com KALİTEMİZLE SEKTÖRDE GÜVENİN SİMGESİ... HAKKIMIZDA Parladı Metal San. Tic. Ltd. Şti. 1977 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan beri kendini yenileyerek

Detaylı

YEDEK PARÇA DEPONUZ Your Spare Parts Warehouse

YEDEK PARÇA DEPONUZ Your Spare Parts Warehouse YEDEK PARÇA DEPONUZ Your Spare Parts Warehouse www.hidirusta.com İŞİMİZDE UZMANIZ We are professional in our business Geniş ürün gamı ve tecrübeli satış kadromuzla hizmetinizdeyiz. We are ready to serve

Detaylı

DIŞ AYDINLATMA AYGITLARI / OUTDOOR LUMINAIRES

DIŞ AYDINLATMA AYGITLARI / OUTDOOR LUMINAIRES DIŞ AYDINLATMA AYGITLARI / OUTDOOR LUMINAIRES Blue Angel Restaurant / İstanbul 366 DIŞ AYDINLATMA AYGITLARI / OUTDOOR LUMINAIRES Melek Tekstil / İstanbul Dış aydınlatma aygıtlarında fonksiyonellik, estetik,

Detaylı

OPTIMA ELEVATOR COMPONENTS. www.optimaasansor.com.tr info@optimaasansor.com.tr

OPTIMA ELEVATOR COMPONENTS. www.optimaasansor.com.tr info@optimaasansor.com.tr OPTIMA ELEVATOR COMPONENTS www.optimaasansor.com.tr info@optimaasansor.com.tr OPTİMA ASANSÖR SİSTEMLERİ Optima Asansör firması 1993 yılında teknolojinin merkezi İstanbul da kurulmuştur. Firmamız çok güçlü

Detaylı

AYDIN KOMPRESÖR. En Yüksek Performans. En Zor Şartlarda. www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT

AYDIN KOMPRESÖR. En Yüksek Performans. En Zor Şartlarda. www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT AYDIN KOMPRESÖR www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans AYDIN KOMPRESÖR Aydın kompresör ;0 yılı aşkın kompresör sektöründeki tecrübesinin ardından 2001 yılı temmuz

Detaylı

Arkasýnda dev bir teknoloji ve Ar-Ge yatýrýmý bulunduran Fýrat Çelik Kapýlarý, hayatýnýzý kolaylaþtýrmak ve yaþadýðýnýz mekanlarý daha güvenli hale getirmek için ü ret i l m e k te d i r. Amacýmýz; daha

Detaylı

paketlemenin ötesinde

paketlemenin ötesinde paketlemenin ötesinde beyond packaging www.etkinplastik.com Etkin Plastik Etkin Plastik ve Kalıp Ltd. Şirketi dünyadaki en son teknolojiyi takip eden, kullanan ve gereken yeni teknolojileri geliştiren

Detaylı

aldora.com.tr EXPORT PANEL CATALOGUE

aldora.com.tr EXPORT PANEL CATALOGUE aldora.com.tr EXPORT PANEL CATALOGUE ALDORA FURNITURE FACTORY Since its foundation in 2001, Aldora Furniture maintains on its steady growth on 40.000m2 covered factory area in the Industrial Zone of Kayseri

Detaylı

KDV DAHİL ÖNERİLEN FİYAT LİSTESİ

KDV DAHİL ÖNERİLEN FİYAT LİSTESİ Makro Kalite KDV DAHİL ÖNERİLEN LİSTESİ 205/ www.makroboya.com e-mail: bilgi@makroboya.com İÇİNDEKİLER Su Bazlı İç Cephe Boyaları Sembol Süper Plastik Boya... 03 Sembol Makrosil Silikonlu Mat İç Cephe

Detaylı

BARSELONA TV ÜNİTESİ - TV UNIT

BARSELONA TV ÜNİTESİ - TV UNIT 2015 Collection 2010 yılında faaliyete başlayan orenon çalışmalarına profesyonelliği, tecrübeyi, kaliteli hizmet anlayışını ve modern vizyonu ilke edinip, inşaat, hizmet, mobilya, gıda, dış ticaret, toptan

Detaylı

INDEX. vera. gordion. satiros. dora. tek parçalar single pieces. Mobilya Uyumlu Lavabolar Washbasin For Bathroom Furniture

INDEX. vera. gordion. satiros. dora. tek parçalar single pieces. Mobilya Uyumlu Lavabolar Washbasin For Bathroom Furniture 3 INDEX mira 8 lar 12 sera lar 16 vera lar 22 dora lar 26 satiros lar 30 gordion lar 34 kibele lar 38 midas Banyo Takımı Bathroom Set 42 tek parçalar single pieces BANYOLARINIZDA Kİ YAŞAM; ARTIK DAHA

Detaylı

DEKOM. Excellence in Electrics Electronics Electromechanics since 2001

DEKOM. Excellence in Electrics Electronics Electromechanics since 2001 DEKOM Excellence in Electrics Electronics Electromechanics since 2001 HAKKIMIZDA VİZYON Mükemmel Altyapısı olan Elektrik, Elektronik ve Elektro-Mekanik Sistemler ve Tesisler kuruyoruz MİSYON Enerji, Telekomünikasyon

Detaylı

Geçmişin tecrübesini, geleceğin ihtiyaçlarına entegre ederek, hep daha iyisi için 17 yıldır hizmetinizdeyiz

Geçmişin tecrübesini, geleceğin ihtiyaçlarına entegre ederek, hep daha iyisi için 17 yıldır hizmetinizdeyiz Geçmişin tecrübesini, geleceğin ihtiyaçlarına entegre ederek, hep daha iyisi için 17 yıldır hizmetinizdeyiz www.profilsan.com.tr Siz değerli müşterilerimiz; Sınırsız tasarımlar yapabilmemiz için Profilsan

Detaylı

%100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans Tel:

%100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans Tel: www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans AYKO 65 AYKO 600 TEK KADEMELİ KOMPRESÖRLER SINGLE STAGE RECIPROCATING AIR COMPRESSORS AZİZ AYDIN KOMPRESÖR Aziz Aydın kompresör

Detaylı

Catalogue Plastic and Wooden Picture Frame Profiles

Catalogue Plastic and Wooden Picture Frame Profiles Catalogue 2008 Plastic and Wooden Picture Frame Profiles DÖRTDİVAN artık BAŞARAN DORTDIVAN is BASARAN Aus DORTDIVAN wird BASARAN DORTDIVAN agora é BASARAN ДОРТДИВАН СТАНОБИТСЯ БАСАРАН DORTDIVAN est le

Detaylı

1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975. 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz.

1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975. 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. 03 MEMBRAN KAPI MK - 220 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975 We have been producing

Detaylı

Suyun Kalite ile Dansı. Gömme Rezervuar Concealed Cistern

Suyun Kalite ile Dansı. Gömme Rezervuar Concealed Cistern Suyun Kalite ile Dansı Gömme Rezervuar Concealed Cistern Banyonuzdaki Şıklık Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda oluşturduğumuz yüksek kalite ve estetiğe sahip çevre dostu GREZ gömme rezervuarlarımızı 8 farklı

Detaylı

BMT YAPI MALZEMELERI SAN. VE DIS TIC. LTD. STI. ( BMT EXPORT )

BMT YAPI MALZEMELERI SAN. VE DIS TIC. LTD. STI. ( BMT EXPORT ) BMT YAPI MALZEMELERI SAN. VE DIS TIC. LTD. STI. ( BMT EXPORT 2016 PRODUCTS AND SERVICES CATALOGUE ( CONSTRUCTION BMT YAPI MALZEMELERI SAN. VE DIS TIC. LTD. STI. ( BMT EXPORT ABOUT US : BMT EXPORT is founded

Detaylı

SIVA ÜSTÜ-SARKIT / CEILING-PENDANT

SIVA ÜSTÜ-SARKIT / CEILING-PENDANT SIA ÜSTÜ-SARIT / CEILING-PENDANT Adidas / İstanbul 336 SIA ÜSTÜ-SARIT / CEILING-PENDANT Centro / İstanbul SIA ÜSTÜ AYGITLAR Genel ortam aydınlatması için kullanılan sıva üstü aygıtlarımızın temel kakteristiği

Detaylı

FLEXIBLE AIR DUCT PRODUCTION LINE

FLEXIBLE AIR DUCT PRODUCTION LINE FLEXIBLE AIR DUCT PRODUCTION LINE İnterflex ALPHA INSULATED & NON-INSULATED ALUMINUM NEGATIVE PRESSURE COMPETENT FLEXIBLE AIR DUCTS Insulated & non-insulated aluminum negative pressure competent flexible

Detaylı

APLİKLER / WALL LUMINAIRES

APLİKLER / WALL LUMINAIRES APİKER / WA UMINAIRES Hemara Hotel / Antalya 446 APİKER / WA UMINAIRES Adidas / İstanbul Genel ortam aydınlatmasını tamamlamak için kullanılan AMP 83 aplikleri, şık olmaları ve teknik üstünlüklerinin yanında

Detaylı

Yoğun ışık / Intense light 30-36 -40 Büyük objelerin etkin aydınlatılması veya ürün grubunun vurgulanması.

Yoğun ışık / Intense light 30-36 -40 Büyük objelerin etkin aydınlatılması veya ürün grubunun vurgulanması. SOLO Yüksek verimli / Highly efficient Daha yüksek verim ve homojen ışık dağılımı sağlar. Işığın çıkış açısının daha iyi kontrolünü sağlar. Ensures more uniform light distribution and higher efficiency.

Detaylı

Sarıcı Design Studio iç mimari projelerle birlikte ürün tasarımları geliştiren bir tasarım ofisidir.

Sarıcı Design Studio iç mimari projelerle birlikte ürün tasarımları geliştiren bir tasarım ofisidir. iç mimari projelerle birlikte ürün tasarımları geliştiren bir tasarım ofisidir. Yapı iç mimarisi ile ürün tasarımının yanında tekne iç mimarisi ve dış stil tasarımı alanlarında da hizmet veren ofis tasarladığı

Detaylı

ADAKON TREYLER SERVİS VE PROJE HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

ADAKON TREYLER SERVİS VE PROJE HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ADAKON TREYLER SERVİS VE PROJE HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ Türkiye de kurulu bir römork, damperli treyler, semi treyler, flatbed, lowbed ve özel amaçlı treyler üreticisidir. Biz kendimizi zirai, inşaat,

Detaylı

TRAVERTINE COLLECTION

TRAVERTINE COLLECTION TRAVERTINE COLLECTION a trademark of ALISTONE COMPOSITE MARBLE COLLECTION 2015 FİRMA PROFİLİ 1965 de Sayın Ali BAŞARIR ın torna makinesinde başlayan girişimcilik hayatı sırasıyla tarım makineleri, mermer

Detaylı

Suyun Kalite ile Dansı. Gömme Rezervuar Concealed Cistern

Suyun Kalite ile Dansı. Gömme Rezervuar Concealed Cistern Suyun Kalite ile Dansı Gömme Rezervuar Concealed Cistern Banyonuzdaki Şıklık Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda oluşturduğumuz yüksek kalite ve estetiğe sahip çevre dostu GREZ gömme rezervuarlarımızı 8 farklı

Detaylı

Natural Stone Collection

Natural Stone Collection Natural Stone Collection The Place Where Your Projects Come True... MYM Natural Stone is a manufacturer and exporter company in marble industry with its experienced staff since 2006. Located in Afyonkarahisar

Detaylı

Misyonumuz: Sektörde bilinen firmaların en iyileri arasında olmaktır.

Misyonumuz: Sektörde bilinen firmaların en iyileri arasında olmaktır. 20 yıllık sektörel deneyimle müşterisini merkeze konumlandıran, zamanında istenilen miktarda, en iyi kalitede, doğru fiyatlı ürün üretme idealini kurumsal kültür olarak benimseyerek kurulmuştur. Müşterilerini

Detaylı

Yüz Tanımaya Dayalı Uygulamalar. (Özet)

Yüz Tanımaya Dayalı Uygulamalar. (Özet) 4 Yüz Tanımaya Dayalı Uygulamalar (Özet) Günümüzde, teknolojinin gelişmesi ile yüz tanımaya dayalı bir çok yöntem artık uygulama alanı bulabilmekte ve gittikçe de önem kazanmaktadır. Bir çok farklı uygulama

Detaylı