Ortadoğu nun En Büyük Entegre Altın, Gümüş, Mücevher Üretim ve Ticaret Merkezi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Ortadoğu nun En Büyük Entegre Altın, Gümüş, Mücevher Üretim ve Ticaret Merkezi"

Transkript

1 Ortadoğu nun En Büyük Entegre Altın, Gümüş, Mücevher Üretim ve Ticaret Merkezi Middle East s Biggest Integrated Gold, Silver, Jewelery Production and Trade Center

2 Kuyumcukent Genel Görünüm Kuyumcukent s General Outlook

3 Kuyumcukent Hakkında About Kuyumcukent Kuyumcukent, Türk kuyum ticaretinin kalbidir, İstanbul da konuşludur. Dünyanın en büyük altın, gümüş ve mücevherat sanayi ve ticaret entegre tesisidir. Kuyumcukent is the center of the Turkish jewel trade and is deployed in İstanbul. It s the worlds biggest gold, silver and jewellery industry and trade integrated facility.

4 Kuyumcukent Hakkında About Kuyumcukent Kuyumcukent; kuyum üretim, pazarlama ve satış fonksiyonlarını çağdaş alt ve üst yapı bileşenleri ile bir araya getiren, iş ve yaşam merkezi olarak dünyada benzeri bulunmayan, işyerinin bulunduğu, kişiye istihdam sağlayan ve günlük kişinin ziyaret ettiği bir komplekstir. Kuyumcukent brings jewel manifacturing, marketing ve sales functions together with the modern upper and lower stuctures. The facility is a work and life Center which contains business place, employes people and guestes people every day.

5 Kuyumcukent Hakkında About Kuyumcukent Yüzde yüz yerli sermayeye sahiptir. Bu özelliği ile Türkiye nin en önemli sanayi ve perakende yatırımı About Kuyumcukent Kuyumcukent has %100 domestic capital. It has written its s name to history with this speciality as Turkey s most olarak tarihe adını yazmıştır ortağı bulunan important industry and retail investment. Kuyumcukent s Kuyumcukent in piyasa değeri 1 milyar doların market value is above 1 billion dolars and has 1635 üzerindedir. partners.

6 Kuyumcukent Hakkında About Kuyumcukent Kuyumcukent in yılda 600 ton altın işleme kapasitesi ve 30 milyon dolarlık iş hacmi ile beraber özvarlığı 150 milyon TL ye ulaşmaktadır. Türkiye nin yıllık altın ihracat rakamı olan 300 tonun büyük bir kısmı Kuyumcukent te işlenmektedir. Kuyumcukent s yearly gold prossesion is 600 tons and it s capital liability is 150 million TL with the 30 billion dolared business volume. Turkey s yearly gold export ise 300 tons and the major part is processed in Kuyumcukent.

7 Kuyumcukent Hakkında About Kuyumcukent Kuyumcukent; Atölyeler Bloğu, Plazalar, Wedding World AVM olmak üzere toplam m² lik kapalı alana sahiptir. Kuyumcukent; has m² indoor area which contains; Workshop Block, Plazas, Wedding World Shopping Mall

8 Kuyumcukent Hakkında About Kuyumcukent 7 kattan oluşan atölye bloğunun içerisinde imalat atölyeleri, fabrikalar, yan hizmet mağazaları ve otopark yer almaktadır. The workshop block has 7 floors and has production workshops, factories, utility stores parking lots. 5 kattan oluşan Mağazalar Bloğu bünyesinde açık ve kapalı otoparklar, çeşitli kuyum ve günlük alışveriş amaçlı perakende mağazaları ve restaurantlar, fast food üniteleri, cafeler; The shopping mall has 5 floors and has indoor-outdoor parking lots, many different jewel and daily shopping stores, restaurants, fast foot units and cafes. Bloğun her iki bitim köşesinde ise çağdaş ofislerin bulunduğu 7 şer katlı Plazalar yer almaktadır. At the both end of the blocks, you can see the 7 floored plazas which has modern offices inside. T.C. Merkez Bankası Avrupa Yakası Vezne Merkezi, İstanbul Kuyumcular Odası Kuyumcukent Şubesi gibi birçok önemli kurumun şubeleri Kuyumcukent te bulunmaktadır. Many important organization branches like the Central Bank of The Republic of Turkey s European Sides Central Cash Desk, İstanbul Jewellers Association s Kuyumcukent desk takes part in Kuyumcukent. Ayrıca şuan proje aşamasında olan yerli/yabancı sektör mensuplarına yönelik, yüksek standartlarda hizmet verecek olan beş yıldızlı bir otel ve İstanbul Altın Borsası ile kurulacak olan Kıymetli Taş Borsası da kısa süre içinde tüm donanıma sahip olan bu modern binalar içerisinde faaliyet göstermeye başlayacaktır. In the other hand, a modern five star hotel project for the local/foreigner sector members and a precious stone exchange market is being worked on also.

9 Kuyumcukent Hakkında About Kuyumcukent Sektörün kalifiye eleman sıkıntısını gidermek amacıyla, İstanbul Ticaret Üniversitesi nde bulunan Türkiye nin ilk Mücevher Mühendisliği bölümü ile iş birliği yapılmıştır. Bu kapsamda İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Laboratuvarı nı Kuyumcukent in içinde açmıştır. İstanbul Trade University has opened Practice and Research Laboratory in Kuyumcukent which the aim of overcoming the sectors specialized clerk.

10 WEDDING WORLD AVM WEDDING WORLD SHOPPING MALL

11 WEDDING WORLD AVM WEDDING WORLD SHOPPING MALL Kuyumcukent bünyesindeki Wedding World Kuyumcukent Alışveriş Merkezi ile Türkiye de altın ve evlilik alışverişinin tek çatı altında toplayan ilk ve tek konsept olma özelliğine sahiptir. Wedding World Kuyumcukent Shopping Mall has the speciality of gathering gold and marrige shopping under one umbrella. The shopping mall is the one and only marrige concepted mall in Turkey.

12 WEDDING WORLD AVM WEDDING WORLD SHOPPING MALL Wedding World Kuyumcukent AVM bünyesinde Bahçelievler Belediyesi tarafından işletilen 450 kişi kapasiteli Nikah Salonu bulunmaktadır. Ayrıca ve 600 kişilik modern 3 adet düğün salonu bulunmaktadır. Wedding World Kuyumcukent Mall embodys 1 marrige hall with the capacity of 450 people, 3 ceremony halls with the capacity of and 600 people.

13 WEDDING WORLD AVM WEDDING WORLD SHOPPING MALL Alışveriş merkezi 127 bin m² inşaat alanı içerisindedir ve 53 bin m² kiralanabilir alanı bulunmaktadır araçlık kapalı ve 450 araçlık açık otoparkı bulunmaktadır. The mall is built-up in 127 thousand m² area and has 53 m² leasable area. It also has a parking garage for 2000 cars and parking lot for 450 cars.

14 WEDDING WORLD AVM WEDDING WORLD SHOPPING MALL Tasarım altın ve mücevherde, Kuyumcukent atölyelerindeki üretimi AVM de tüketiciye sunmanın avantajıyla piyasadan % 40 a kadar ucuz fiyatlarla satış yapılabilmektedir. Kuyumcukent offers it s costumers %40 off in special designed gold and jewellery with the power of the it s workshops.

15 WEDDING WORLD AVM WEDDING WORLD SHOPPING MALL AVM içerisinde sevgililer günü, anneler günü, yılbaşı gibi özel günler başta olmak üzere çeşitli dönemlerde cazip kampanyalar yapılarak tüketiciye fiyat avantajları sağlanmaktadır. The shopping mall issues price advantages to it s consumers with the special campaigns especially on Valentines Day, Mother s Day, New Year etc.

16 İŞLETME A.Ş. (KİAŞ) OPERATİON COMPANY Ortadoğu nun en büyük entegre altın, gümüş ve mücevher üretim ve ticaret merkezi olan Kuyumcukent kompleksinin ancak profesyonel bir işletme şirketi ile idaresi mümkün olabileceğinden, Kat Maliklerinin girişimleri ile Temmuz 2004 de Kuyumcukent i yöneten ve işleten şirket KİAŞ kurulmuştur. Middle East s Biggest Integrated Gold And Jewel Production and Trade Center Kuyumcukent can only be administrated by a professional operation company. KİAŞ which manages Kuyumcukent was founded with the conjuct attempt of the flat owners in July 2004.

17 İŞLETME A.Ş. (KİAŞ) OPERATİON COMPANY Ana faaliyeti tesis yöneticiliği ve işletmesi olan KİAŞ, tesis yöneticiliğinde profesyonel işletmecilik yapan civarında ortağı olan, sermayesi 7,5 milyon, aylık cirosu 3 milyon TL olan anonim ve ticari bir şirketidir. 9 kişilik Yönetim Kurulu üyesinden oluşan KİAŞ ta, Teknik Müdürlük, Mali ve İdari İşler Müdürlüğü, Destek Hizmetleri ve Güvenlik Müdürlüğü ve Arıtma Tesisi ve Çevre Birimi Müdürlüğü gibi toplam 12 adet departman bulunmakta, 200 ün üzerinde personel çalışmaktadır. KİAŞ s main activity is the facilitys management. It is a joint-stock and commercial company which s funds are 7,5 billion TL, monthly turnover is 3 billion TL and has nearly1.800 partners, KİAŞ has 9 board members and more than 200 employees. There are 12 different departments like Technical Management, Financial and Administrative Affairs Management, Support Units and Security Management, Waste Water Treatment and Environmental Management etc.

18 İŞLETME A.Ş. (KİAŞ) OPERATİON COMPANY

19 İŞLETME A.Ş. (KİAŞ) OPERATİON COMPANY KİAŞ, Kuyumcukent tesisinde üyelerden topladığı aidat, müşterek methal olarak ayrılmış alanlardan elde ettiği kira gelirleri ile üyelerden elde ettiği otopark hizmet bedeli gibi elde ettiği gelirleri, tesise ait tüm giderleri karşılamak üzere kullanmaktadır. KİAŞ uses it s total income from subscription, rent income and parking lots service costs which are gathered from the members to provide all the costs of the facility.

20 KİAŞ IN SUNDUĞU HİZMETLER KİAŞ S SERVİCES KİAŞ, içerisindeki her türlü sosyal tesisi, sağlık ve spor tesisini, ticaret merkezlerini, eğlence ve yiyecek mekânlarının işletme, yönetim ve kiralama işlemlerini yapmaktadır. KİAŞ does all the socail, health-sport facilities, trade centers, fun and food locations management and renting processes in Kuyumcukent. KİAŞ, endüstriyel atık arıtma tesisini işletmektedir. KİAŞ operates the industrial waste treatment facility. KİAŞ, tüm ortak alanların bakım ve temizliğinden sorumludur. KİAŞ, is responsible of the care and cleaning of all the commen areas. KİAŞ üyelere, sağlıklı çevre şartları sağlamaktadır. KİAŞ arranges healthy neighbourhood conditions to the members. KİAŞ, tüm tesisin güvenliğini sağlamaktadır. KİAŞ, polices the facility. KİAŞ, tüm tesisin ve tesiste bulunan akıllı binaların teknik bakım ve onarımından sorumludur. KİAŞ is responsible of all the facilities technical care and restoration. KİAŞ, üretim, toptan ve perakende faaliyetlerinin yurt içi ve yurt dışı fuarlarda tanıtılmasını, seminerler düzenlenmesini sağlamaktadır. KİAŞ arranges the advertising of the activity of manufacturing, direct sale retail sale activities in domestic and abroad fairs and seminars. KİAŞ, sektörün kalifiye eleman sıkıntısını gidermek için eğitimler düzenlemekte, üniversiteler ile işbirliği yapacak ve insan kaynağı konusunda da sektöre destek vermektedir. KİAŞ organizes educations to get over the sectors specialized clerk problem. KİAŞ also collaborates with universities and supports the sector on human resource. KİAŞ tüm tesisin aynı kurallar ile yönetilmesini ve düzenini sağlamaktadır. KİAŞ arranges all the facility to be adminitered in the same rules and orders.

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman 2 Kuruluşumuzun 34. yılını kutladığımız 2014 yılında şirketimiz; genç ve dinamik bir firma olarak sektörümüzde gelişmiş ve modern yeniliklerin altına imza atarak, ülkemizin ekonomisine yeni katkılar sağlama

Detaylı

NEWS HABER DEĞİRMENCİ DERGİSİ. November Kasım 2014 1

NEWS HABER DEĞİRMENCİ DERGİSİ. November Kasım 2014 1 NEWS HABER DEĞİRMENCİ DERGİSİ November Kasım 2014 1 NEWS HABER 2 November Kasım 2014 MILLER MAGAZINE EDITOR EDİTÖR "Standards provide equal opportunities to everyone" Standartlar, herkese eşit

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2014 ANNUAL REPORT

FAALİYET RAPORU 2014 ANNUAL REPORT FAALİYET RAPORU 2014 ANNUAL REPORT İÇİNDEKİLER CONTENTS Sunuş 5 Misyon, Vizyon ve Kurum Kültürü Değerlerimiz 6 Mevcut Sermaye ve Yıl İçinde Yapılan Sermaye Artırımları 7 Finansal Gösergeler 8 Yönetim

Detaylı

TURKEY REAL ESTATE REVIEW SECOND HALF 2013 İKİNCİ YARI 2013. Accelerating success.

TURKEY REAL ESTATE REVIEW SECOND HALF 2013 İKİNCİ YARI 2013. Accelerating success. TURKEY REAL ESTATE REVIEW SECOND HALF 2013 İKİNCİ YARI 2013 Accelerating success. colliers INTERNATIONAL RESEARCH We have the pleasure of introducing to you our latest research on the Turkish real estate

Detaylı

FAALiYET RAPORU. annual report

FAALiYET RAPORU. annual report FAALiYET RAPORU 2014 annual report İçindekiler Table of Content 12 Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı Message From The Chairman Of The Board Of Directors 14 Genel Müdür Mesajı Message From The General Manager

Detaylı

Havacılık eğitiminde 30 yıldır hep daha yukarı. In aviation trainings always higher for 30 years. Akademimiz 30 yaşında The Academy is 30 years old

Havacılık eğitiminde 30 yıldır hep daha yukarı. In aviation trainings always higher for 30 years. Akademimiz 30 yaşında The Academy is 30 years old Üç Aylık Dergi / Quarterly Magazine Eylül / September 2012 Sayı / Issue 4 Havacılık eğitiminde 30 yıldır hep daha yukarı In aviation trainings always higher for 30 years Akademimiz 30 yaşında The Academy

Detaylı

OSTİM e hoşgeldiniz Welcome to Ostim

OSTİM e hoşgeldiniz Welcome to Ostim OSTİM e hoşgeldiniz Welcome to Ostim Eğer, Kaliteli ve ucuz üretim yaptırmak, Üretim mühendisliği bilgisi ve tecrübesi gelişmiş çözüm ortaklarıyla çalışmak, Ürün almak, Ürünlerinizi satmak, Yerinde üretim

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2014 ANNUAL REPORT

FAALİYET RAPORU 2014 ANNUAL REPORT FAALİYET RAPORU 214 ANNUAL REPORT İÇİNDEKİLER CONTENTS Sunuş 5 Sunuş Tarihçe 6 Misyon, Vizyon ve Kurum Kültürü Değerlerimiz 7 Yıl İçinde Yapılan Sermaye Artırımları 8 Finansal Gösergeler 1 Yönetim Kurulu

Detaylı

SAMSUN TİCARET BORSASI STRATEJİK PLANI 2014-2018

SAMSUN TİCARET BORSASI STRATEJİK PLANI 2014-2018 SAMSUN TİCARET BORSASI STRATEJİK PLANI 2014-2018 2014-2018 STRATEJİK PLAN EKİBİ Ahmet ALİYAZICI G. Şengül YILMAZ Faruk ÜNYELİ Elif MERCAN ÜNYELİ II Ticaret Borsaları rekabete dayalı güvenli bilgi dolaşımı

Detaylı

YILDIZ SEKTÖRLERİ TÜRKİYE NİN. www.ito.org.tr THE STAR SECTORS OF TURKEY. Teknoloji devleriyle CeBİT te buluşun Meet tech-giants at CeBIT

YILDIZ SEKTÖRLERİ TÜRKİYE NİN. www.ito.org.tr THE STAR SECTORS OF TURKEY. Teknoloji devleriyle CeBİT te buluşun Meet tech-giants at CeBIT YIL/YEAR:9 SAYI/NUMBER:97 ŞUBAT/FEBRUARY 2011 ISSN1303-8494 www.ito.org.tr İSTANBUL TİCARET ODASI NIN AYLIK YAYINIDIR-A MONTHLY PUBLICATION OF ISTANBUL CHAMBER OF COMMERCE Teknoloji devleriyle CeBİT te

Detaylı

Dünyanın merkezindeki şehir. At the cross roads of the World.

Dünyanın merkezindeki şehir. At the cross roads of the World. Dünyanın merkezindeki şehir. At the cross roads of the World. Mükemmelliğin yeni tanımı. A new definition of perfection. İstanbul, Levent ve River Plaza. Merkezi iş alanının kalbinde, araç ve toplu taşıma

Detaylı

Belli Oldu PACKAGING WORLD. Ambalaj sektörü. ASD Genel Kurulu İftarda Buluştu STAND NO: 715B. www.ambalaj.org.tr FİYATI: 25TL

Belli Oldu PACKAGING WORLD. Ambalaj sektörü. ASD Genel Kurulu İftarda Buluştu STAND NO: 715B. www.ambalaj.org.tr FİYATI: 25TL ASD Genel Kurulu Gerçekleştirildi Ambalaj Sektörü İftarda Buluştu Ambalaj sektörü CARİ AÇIĞA İLAÇ OLDU www.ambalaj.org.tr YIL:28 SAYI:156 TEMMUZ - AĞUSTOS - EYLÜL 2014 Year:28 Issue:156 FİYATI: 25TL Ambalajın

Detaylı

YANINA FUAR ATAĞI DÜNYANIN İTO KİTAPLAR. www.ito.org.tr ATTACK: FAIRS AT ALL CORNERS OF THE WORLD. The future of nuclear energy and energy in Europe

YANINA FUAR ATAĞI DÜNYANIN İTO KİTAPLAR. www.ito.org.tr ATTACK: FAIRS AT ALL CORNERS OF THE WORLD. The future of nuclear energy and energy in Europe SAYI/NUMBER:106 KASIM/NOVEMBER 2011 ISSN1303-8494 Kasım/November 2011 Sayı/Number:106 İTOVİZYON Y ı l / Y e a r : 9 İSTANBUL TİCARET ODASI NIN AYLIK YAYINIDIR - A MONTHLY PUBLICATION OF ISTANBUL CHAMBER

Detaylı

Faaliyet Raporu. Annual Report

Faaliyet Raporu. Annual Report Faaliyet Raporu 2013 Annual Report Faaliyet Raporu 2013 Annual Report Kıraça Holding Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı Yönetim Kurulu İş Ortakları 2014 Yılına Girerken Türkiye Ekonomisi Otomotiv Sektörü

Detaylı

INTERPACK 2014 AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ FUARINA DAMGASI

INTERPACK 2014 AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ FUARINA DAMGASI AMBALAJIN OSCARLARI SAHPLERN BULDU TÜRK ÖĞRENCLERN BAŞARISI DEVAM EDYOR DEPOZTOLU OLMAK YA DA OLMAMAK www.ambalaj.org.tr YIL:28 SAYI:155 NSAN-MAYIS-HAZRAN 2014 Year:28 Issue:155 FİYATI: 25TL INTERPACK

Detaylı

SİGORTACILIK VE BİREYSEL EMEKLİLİK FAALİYETLERİ HAKKINDA RAPOR

SİGORTACILIK VE BİREYSEL EMEKLİLİK FAALİYETLERİ HAKKINDA RAPOR T.C. BAŞBAKANLIK HAZİNE MÜSTEŞARLIĞI Sigorta Denetleme Kurulu SİGORTACILIK VE BİREYSEL EMEKLİLİK FAALİYETLERİ HAKKINDA RAPOR 2012 ANNUAL REPORT ABOUT INSURANCE AND PRIVATE PENSION ACTIVITIES REPUBLIC OF

Detaylı

SAYI 22 Nisan - Mayıs - Haziran 2012 ISSUE 22 April - May - June 2012

SAYI 22 Nisan - Mayıs - Haziran 2012 ISSUE 22 April - May - June 2012 SAYI 22 Nisan - Mayıs - Haziran 2012 ISSUE 22 April - May - June 2012 Tuğla gibi POS taşımaktan yorulmadınız mı? Ingenico nun iwl200 serisi, yükü azaltır, hız kazandırır. Ingenico saha çalışanları için

Detaylı

Eğitim ile aydınlanmıș huzur, mutluluk ve refah dolu yarınlar dileklerimle

Eğitim ile aydınlanmıș huzur, mutluluk ve refah dolu yarınlar dileklerimle Tarih ve tabiat harikası bu müstesna șehrin yașam standartlarını yükseltebilmek, İstanbulluların huzur dolu bir ortamda geleceğe umutla bakabilmelerini sağlamak için canla bașla çalıșıyoruz. Bu șehirde

Detaylı

İş hayatında zirve. Pinnacle of business life

İş hayatında zirve. Pinnacle of business life İş hayatında zirve Pinnacle of business life İÇİNDEKİLER INDEX Anadolu Grubu Anadolu Group Anadolu Gayrimenkul Anadolu Real Estate Konum Location Mimari Architecture Bina Özellikleri Building Properties

Detaylı

1 2 3 4 14 15 Editör Editor Değirmencilik sektöründe İDMA mevsimi İDMA season in milling sector Dünya hububat ve bakliyat işleme sektörleri, 04-07 Nisan tarihleri arasında İstanbul daki İDMA 2013

Detaylı

Herhangi bir şahsın, yaşadıkça memnun ve mesut olması için lazım gelen şey, kendisi için değil, kendisinden sonra gelecekler için çalışmaktır. Hayatta tam zevk ve saadet ancak gelecek nesillerin şerefi,

Detaylı

WIN-WORLD OF INDUSTRY 2012

WIN-WORLD OF INDUSTRY 2012 WIN-WORLD OF INDUSTRY 2012 ENDÜSTRİ DÜNYASINDA YERİNİZİ ALIN JOIN THE WORLD OF INDUSTRY İmalat endüstrisinin kazandıran 4 uluslararası fuarı 4 winning international trade fairs for the manufacturing industry

Detaylı

global brand of Turkey Kastamonu Entegre nin kalbine bir Gül dokundu, her yer mis gibi Cennet koktu... GAZETESİ FLOORING DELUXE...

global brand of Turkey Kastamonu Entegre nin kalbine bir Gül dokundu, her yer mis gibi Cennet koktu... GAZETESİ FLOORING DELUXE... DOMOTEX 2013 ün Öne Çıkan Eseri: PETROL TAHMİNLERİ KORKUTUYOR! FLOORING DELUXE... Hodri meydan diyorum!... Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Veysel Eroğlu, Hiç kimsenin ormanlık alanlarda yer işgal

Detaylı

THE TRANSITION WILL BE MAGNIFICENT!

THE TRANSITION WILL BE MAGNIFICENT! ISTANBUL STOCK EXCHANGE MAGAZINE KIŞ 2013 SAYI 4 İstanbul Menkul KıymetLER BoRSASI nın YAYInıdır ÜCRETSİZDİR / WINTER 2013 ISSUE 4 Publication of İMKB A COMPLIMENTARY COPY REGIONAL POWER, GLOBAL POINT

Detaylı

1 2 3 4 12 13 14 15 Editör Editor Dünya hububat üretiminde 139 milyon tonluk artış beklentisi Değerli okurlar, Uluslararası Hububat Konseyi (IGC), son raporunu 26 Eylül de açıkladı. Rapor, 2013/14

Detaylı

Son 10 yılın büyüme şampiyonu (*) istikrarlı yükselişini sürdürüyor... Last 10 years growth champion (*) continues to grow steadily...

Son 10 yılın büyüme şampiyonu (*) istikrarlı yükselişini sürdürüyor... Last 10 years growth champion (*) continues to grow steadily... 2015-1 10-12 14-19 AYIN KONUĞU AĞAÇ GRUBU BAŞKAN YARDIMCISI SN. ONUR GÜVEN Şirketimiz çalışanlarının kişisel gelişim ve eğitimine çok değer vermektedir. Tüm çalışanlar sürekli gelişmelerini sağlamak adına

Detaylı

Sevgili Müşterilerimiz ve Dostlarımız, 2015 yılının bu ilk sayısında sizlere İstanbul A sınıfı ofis piyasası hakkındaki en son bulguları sunmaktayız.

Sevgili Müşterilerimiz ve Dostlarımız, 2015 yılının bu ilk sayısında sizlere İstanbul A sınıfı ofis piyasası hakkındaki en son bulguları sunmaktayız. NEWS FROM THE REAL ESTATE MARKETS GAYRİMENKUL PİYASALARınDAN HABERLER Spring/Summer 2015 İlkbahar/Yaz 2015 Newsletter BU SAYIDA / IN THIS ISSUE -- 2015 Yılı 2. Çeyreğinde Gayrimenkul Piyasasına Genel Bakış

Detaylı

DEĞERLEMEDE DENGE Lİ ÇÖZÜM VALUATION WITH DENGE EFFECT

DEĞERLEMEDE DENGE Lİ ÇÖZÜM VALUATION WITH DENGE EFFECT DEĞERLEMEDE DENGE Lİ ÇÖZÜM VALUATION WITH DENGE EFFECT DEĞERLEMEDE KURUMSAL ANLAYIŞ CORPORATE CONSEPT IN VALUATION GAYRİMENKUL DEĞERLEME HİZMETLERİ REAL PROPERTY APPRAISAL SERVICES MAKİNE VE TESİS DEĞERLEME

Detaylı

www.ito.org.tr YIL/YEAR:8 SAYI/NUMBER:89 HAZİ RAN/JUNE 2010

www.ito.org.tr YIL/YEAR:8 SAYI/NUMBER:89 HAZİ RAN/JUNE 2010 YIL/YEAR:8 SAYI/NUMBER:89 HAZİ RAN/JUNE 2010 ISSN1303-8494 www.ito.org.tr İ STANBUL Tİ CARET ODASI NIN AYLIK YAYINIDIR-A MONTHLY PUBLICATION OF ISTANBUL CHAMBER OF COMMERCE TURİZM SON DAKİKA DA GÜLECEK

Detaylı

MAGAZINE FORCES JOIN IN THE CAPITAL MARKETS SERMAYE PİYASALARINDA GÜÇ BİRLİĞİ LAURA TUCK SANİ ŞENER INTERNATIONAL INTERVIEW / ULUSLARARASI RÖPORTAJ

MAGAZINE FORCES JOIN IN THE CAPITAL MARKETS SERMAYE PİYASALARINDA GÜÇ BİRLİĞİ LAURA TUCK SANİ ŞENER INTERNATIONAL INTERVIEW / ULUSLARARASI RÖPORTAJ BORSA istanbul SPRING / İLKBAHAR 2014 ISSUE / SAYI 02 PUBLICATION OF BORSA İSTANBUL COMPLIMENTARY COPY / BORSA İSTANBUL YAYINIDIR - ÜCRETSİZDİR MAGAZINE FORCES JOIN IN THE CAPITAL MARKETS The agreement

Detaylı