daha fazla bilgi, video ve resim için tıklayınız..

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "daha fazla bilgi, video ve resim için tıklayınız.."

Transkript

1 EasyRobo; ipad teknolojisinin elektromekanik mekanik mühendisliği ile birleşerek ortaya çıkan eşsiz bir ürünüdür. Internetden üzerinden telefonunuzla, ipadinizle ve bilgisayarınızla bağlanıp kolayca yönetebilirsiniz Dünanın herhangi bir yerinden EasyROBO ya Internet üzerinde erişim sağlayarak, Face time görüşme yapabilir, hareket ettirebilirsiniz. Bir sepet bağlayarak kartvizit dağıtın, t-shirt giydirin daha aklınıza gelen birçok uygulamayı gerçekleştirin. EasyRobo yu bir tanıtım mecrası olarak kullanabilir, ürün ve hizmetlerinizi sıradışı bir yöntem ile sergileyebilirsiniz. Katalog, resim & video ve daha farklı içerikteki uygulamalarınızı Robotik bir ürün üzerinde sergileyerek kitlelere sıradışı bir deneyimle etkilemiş olacaksınız. Üstelik kiralama avantajı sayesinde çok cazip kiralama seçenekleri ile birlikte.

2 Fuar, lansman ya da tanıtım organizasyonları için ziyaretçilerin dikkatini çekmek ve stand alanına yönlendirmek amacıyla özel olarak tasarlanmış, akıllı görüntü işleme algoritmaları ile geliştirilmiş olan ve gerçek zamanlı olarak çalışan dijital animasyon sistemidir. Sistem önünden geçen kişilerin yüzlerini tespit ederek, uygulamaya bağlı olarak, yüz konumunu referans alarak canlı görüntü üzerinde bir konuşma balonu çıkarabilir ya da kişiye takma bıyık veya perukgiydirebilir. Tüm bu animasyonlar gerçek zamanlı olarak kişinin ekrandaki görüntüsü üzerine yansıtılır ve hareketli olarak Kişiyi takip eder. Selfy özelliği ilekişiler dilerse o anki anı fotoğraflayabilir ve twitterda paylaşabilir Avantajlar 1.)Ziyaretçilerin dikkatini çekerek stand alanına yönlendirir. 2.)Ziyaretçilerin reklam alanına odaklanmasını sağlar. 3.)Markanın bilinirliği ve hatırda kalınmasına katkı sağlar. 4.)Ziyaretçileri eğlendirirken reklam unsurlarının izlenmesini sağlar. 5.)Kendi görüntüsü üzerinde uygulanan animasyonlara karşı kişilerin ilgi oranı son derece yüksek olur ve algıları açık bir şekilde markaya odaklanırlar. 6.)Gerçek zamanlı ve canlı olarak animasyonları uygular. 7.)Ziyaretçilerin uygulama esnasında fotoğraflarını kaydeder.

3 Etkinliklerinize özel kayıt ve yaka kartı hizmetleri sunmaktayız. Online veya Offline kayıt çözümleri ile ihtiyacınız olan tüm servisleri yüksek teknoloji ve kalite standartları altında sağlamaktayız. Online Davetiye ve Online kayıt çözümü ile etkinlik öncesi katılımcıların etkinlikle ilgili olarak bilgilendirilmesi ve online kayıt paneli ile katılımcıların etkinlik öncesinde kayıtlarını yapabilmesi sağlanmaktadır. Böylece Kayıt Deskine bile gelmeden etkinlik alanındaki hzlı Kayıt servisleri ile etkinliğe dahil olması sağlanmaktadır. Online yada Ofline bilgi toplama servisleri ile barkod yada RFIDli yaka kartları okutulur ve katılımcıların etkinlik alanındaki katılım raporları üretilmektilir.

4 Etkinliklerde, önceden kayıt yaptıran ya da etkinlik girişinde kaydını yaptıran her katılımcıya özel barkodlar oluşturularak katılımcının etkinlik alanındaki hareketlerini ve eğilimlerini takip etmeye yarayan hızlı ve pratik bir çözümdür. Hazır tarafızdan verilecek olan kayıtlı lcv yada etkinlik alanında oluşturulacak databasede her kayıtlı kişiye özel olarak verilen yaka kartlarının altlarına konumlandırılacak barkodlar ile barkod okuyucuyla ve bilgiye hızlı ve dogru bir şekilde ulaşılmasının ihtiyaç olduğu etkinliklerde kullanılabilir. Bu yöntemin kullanıldığı sistemler veri toplama sistemleri olarak adlandırılırlar. Barkod kullanılarak katılımcıya ait tüm hareketler izlenebilir. Bu sistemlerde barkod okuyucular, barkod yazıcılar ve taşınabilir data Terminaller gibi bir çok iletişim aracı kullanılmaktadır. -Hızlı bir şekilde katılımcı hareketleri raporlanabilir. -Stand Okuyucuları kullanılarak stand a olan ilgi ve eğilimler yorumlanabilir. -Sistem online ve ofline olarak kurgulanarak izinli giriş çıkış bilgileri oluşturulması sağlanabilir. -Sık kullanılan ve geçerliliğini kendi sınırlarında kanıtlamış olan bir sistemdir. -Etkinliklerde online kurgu yapılarak kapı önü ekranlarda katılımcı bilgilerinin ekrana verilmesi sağlanabilir.

5 Günümüzdeki artan tablet kullanım talebine bağlı olarak sizin için geliştirmiş olduğumuz sunum sistemidir. Sunumlarınızı tablet bilgisayarlardan kolayca yönetebileceğiniz ve konuşmacı notlarına kolayca erişebileceğiniz mükemmel bir uygulamadır. Konuşmacı sunumunu daha kolay yönetebilmektedir ve kürsüden bağımsız sunum yapabilme rahatlığı sağlar. Easy Touch Slider standart presenter mouse ın yerine alarak isteyen kişinin istediği yöntemle Sunumlarının işletimini ve yönetimini yapmasına imkan sağlar. ETUD un geliştirmiş olduğu bu yeni yönetim sisteminde ipad leri kullanarak daha etkileyici sunumlar yapabilirsiniz. Tableti ister sunumlarınızı takip edeceğiniz bir ekran olarak kullanın isterseniz de dokunmatik kontrol ünitesi gibi çalıştırın. -Anlık olarak iki ekranın içeriği birebir değişmektedir. -Finger Pointer özelliği ile ekranda altını çizmek istediğiniz yerleri gösterebilirsiniz. -Geliştirdiğimiz program birebir video döngüsünü de tablet ekranında vermektedir. -Tabletlerin en güzel ozelliği olan zoom in/out özelliği ile anlatmak istediğiniz yeri büyüterek ve küçülterek sunumlarını anlatan kişilere benzersiz bir deneyim yaşatın. -Etkinliklerde artık sıradan çizgiden çıkarak verdiğiniz hizmeti farklılaştırın -Güncel teknikler ve yönetim uygulamaları ile zaman çağı yakalayın -Sunumu anlatan kişilerin tek bir ekrana bağlı kalmasının önüne geçin..

6 Sosyal medyanın hayatımızda kapladığı alanın artışına paralel olarak yeni ihtiyaçlarla karşılaşıyoruz. Bu ihtiyaçların belki de en önemlisi TweetWall lar. Son yıllarda etkinliklerde sıkça görmeye alıştığımız TweetWall lar sayesinde hem etkinliklerdeki etkileşim oranı artıyor hem de etkinliğin daha efektif bir şekilde takip edilmesi sağlanıyor. Hal böyle olunca TweetWall lar da etkinliklerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmeye başladı. TweetWall uygulamamız etkinliklerde kullanıma özel olarak geliştirilmiş, katılımcıları Twitter üzerinden tweetleşmeye teşvik eden, etkileşimi vesosyal medya görünürlülüğünü arttıran web tabanlı bir uygulama. Etud Bilişimin geliştirmiş olduğu easywalluygulaması ile: festival, konser, konferans, fuar, spor müsabakaları, sokak pazarlaması, televizyon programları gibi Birçok organizasyonda kullanılabiliyor.

7 Sosyal medyanın artan etkisinin bir başka ürünü olan Instagramda artık etkinlilerin vazgeçilmezleri arasında girmiş durumda. Markalar ve Firmalar etkinlik ve kampnayalarına özel anları belirledikleri bir #hastag altında toplayarak kitlelere paylaşmayı hedeflemektedir. Markanın Logosunu veya sloganını ekleyebileceğiniz farklı tasarımlarına sahiptir. Ayrıca entegre modaratör yapısıyla sakıncalı içerik vefotoğrafların ekranda görüntülenmesi engelenmektedir.

8 Etkinliklerde, planlanmış veya anlık gelişen haber ve duyularınızı yayınlayabileceğiniz, multimedia kapalı devre haberleşme sistemidir. Dinamik haber akışı ve içerik yönetimi Oluşturabilirsiniz Easy info Panel ile etkinlik alanlarında kullanılacak olan LED, LCD, kiosk gibi tüm ekranlara kolayca yayın aktarılabilir. Merkezi kontrol yönetimi ile uzaktan tüm ekranlardaki işleyiş takip edilebilir, değiştirilebilir, durdurulabilir. Dinamik yapısı ile farklı ekran temaları oluşturulabilir, zengin içerikli yayınlar yapabilirsiniz. Anlık iletilerin eklenmesine ve içeriğin değiştirilebilmesine imkan tanır. Böylece anlık gelişen olaylardan ve değişikliklerden katılımcıların haberdar olması sağlanmış olur. Kablolu, kablosuz ve uzak network bağlantıları ile istenilen noktaya ekranları konumlandırabilmenizi sağlar. Güncel toplantı program ve sosyal içerikli etkinlik bilgilerini yayınlayabilirsiniz. Güncel kur, hava durumu ve zaman bilgilerini sunabilirsiniz istenilen haber kanallarından (RSS desteği olan) anlık güncel bilgilerin iletilmesine olanak sağlayabilirsiniz Etkinliğe ait sosyal medya içeriklerini anlık olarak yayınlayabilirsiniz

9 Sunum takibi ve karmaşasını ortadan kaldırarak, getirdiği rahatlıkla sunumlarınızı sorunsuz yönetmenizi Sağlar. Sunum Kontrol yönetim sistemi ile gerçek zamanlı toplantı içeriğini yönetebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Salonları, oturumları konuşmacı sunumlarının akışını takip edebilir, anlık değişiklikler yapabilirsiniz. Konuşmacıların oturumlardaki sıralarını ve sürelerini sisteme tanımlayarak, toplantı akışının takibini kolaylıkla yapmanızı sağlar. Salonlara konumlandırılan sunum bilgisayarları sisteme tanımlanır ve daha önceden tanımlanmış program akışını Kendi ekranına taşır ve ana makinaya aktarılan kendisi ile alakalı tüm sunumları anlık olarak kendi ekranında Tanımlar vesunuma hazır hale getirir bu sistem ile sunum güvenliğiniz sağlanır ve veri kaybınız ortadan kaldırılır, sunumlar ana bilgisayar üzerinde İndekslendiği gibi otomatik olarak yedeklenir. Merkezi yönetim ve anlık bilgi güncellemesi sağlanır

10 Online ve Offline Anket Çözümleri : Etkinliklerinizde ve kongrelerinizde anında insanların nabızlarını ölçmek, yorumlarını almak için offline online anket sistemlerini kullanabilirsiniz. Dilerseniz etkinlik içinde ve dışında oluşturulan QR kodlarla veri toplayabilir dilerseniz sadece etkinlik için oluşturacağınız bir özel ağile keypad kullanmadan akıllı telefonlarla bir anket oluşturabilirsiniz. Kullanılan anket sistemi hiçbir kod yazmaya gereksinim olmadan tut sürükle bıraklarla oluşturabileceğiniz esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda hızlı bir şekilde raporlama yapabilirsiniz. Online ve Offline Anket Çözümleri : Etkinliklerinizde ve kongrelerinizde anında insanların nabızlarını ölçmek, yorumlarını almak için offline online anket sistemlerini kullanabilirsiniz. Dilerseniz etkinlik içinde ve dışında oluşturulan QR kodlarla veri toplayabilir dilerseniz sadece etkinlik için oluşturacağınız bir özel ağ ile keypad kullanmadan akıllı telefonlarla bir anket oluşturabilirsiniz. Kullanılan anket sistemi hiçbir kod yazmaya gereksinim olmadan tut sürükle bıraklarla oluşturabileceğiniz esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda hızlı bir şekilde raporlama yapabilirsiniz.

11 Toplantı, seminer, kongre ve eğitimlerin elektronik ortamda paylaşıldığı bu sistemde mekana bağlı kalmaksızın toplatıya katılabilir ve yayını anlık olarak izleyebilrsiniz. Notebook, tablet veya akıllı telefonlar gibi internet bağlantısı yapabildiğiniz her platformda yayını izleme imkanı sunulmaktadır. easycast ile Seminer ve konferanslarınızı aynı anda çok daha geniş bir kitlelere sunabilirsiniz. Dilerseniz chat paneli oluşturularak konuşmacıya yazılı mesaj/soru gönderebilirsiniz. Bu özellikle katılımcıların sorularını canlı yayında hemen yanıtlayabilir, sunum ve diğer belgelerle bilgi verin. easycast ile seyahat, ulaşım ve seminer düzenleme masraflarından tasarruf edebilirsiniz. Konuşmacının video görüntülerine ek olarak sunum içeriklerinide eşzamanlı olarak sunabilirsiniz Sabit donanım masrafı yapmadan dilediğiniz an, istediğiniz bilgisayardan sunumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Özel bir donanım kurmaya ve özel bir program yüklemeye gerek kalmadan çok kolay ve hızlı bir şekilde toplantıya dahil olabilirisiniz. Eğitim-Sunum ve konferans gibi etkinliklerde konuşmacının görüntüsü, sesi, ve sunum içeriğinin eş zamanlı olarak kaydının yapıldığı sistemdir. Bu sistemde alınan tüm kaynaklardan gelen görüntüler eşzamanlı olarak, kaydedilmektedir. Etkinlik sonrasında çok hızlı şekilde master kayıt elde edilmektedir.

TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER

TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER Turizm Sektörüne Özel Mobil Çözümler Turizm Turizm sektöründe zamanı en verimli şekilde kullanmak, tur organizasyonlarını müşteriler için maksimum memnuniyete dönüştürmek

Detaylı

İÇİNDEKİLER. www.logo.com.tr

İÇİNDEKİLER. www.logo.com.tr , İÇİNDEKİLER Standart Özellikler... 3 Yönetici Konsolu... 3 Kullanım Kolaylıkları... 3 Sihirbazlar...5 Alternatifli Anamenü... 5 Arayüz Uyarlama... 5 Grup Şirketi... 5 Tedarikçi Performans İzleme... 6

Detaylı

BÜROLARDA E-TOPLANTI YÖNETİMİNE GEÇİŞ VE UYGULAMALAR

BÜROLARDA E-TOPLANTI YÖNETİMİNE GEÇİŞ VE UYGULAMALAR BÜROLARDA E-TOPLANTI YÖNETİMİNE GEÇİŞ VE UYGULAMALAR Sami ACAR, Funda KILIÇ Özet Bu araştırma, bürolarda e-toplantı yönetimine geçişi, e-toplantı yönetimi uygulamalarını ve büro çalışanlarının e-toplantı

Detaylı

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde...

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... 2 DCN Kablosuz Kongre Sistemi Kablosuz Kongre Sistemi kolaylık ve esneklikte son nokta Modern, gelecek teknolojisiyle uyumlu çözüm Mekanı hiç etkilemeyen

Detaylı

Doküman ve İş süreçlerinizi eba. ile yönetin DOKÜMAN VE İŞ AKIŞI YÖNETİM SİSTEMİ

Doküman ve İş süreçlerinizi eba. ile yönetin DOKÜMAN VE İŞ AKIŞI YÖNETİM SİSTEMİ Doküman ve İş süreçlerinizi eba ile yönetin DOKÜMAN VE İŞ AKIŞI YÖNETİM SİSTEMİ BİMSER ÇÖZÜM, bilgi teknolojileri alanında hizmet vermek amacı ile 1998 yılında kurulmuştur. Halen 50 civarında çalışanı

Detaylı

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor.

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor. Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı kiosk ürünlerini uçtan uca çözümlere dönüştürüyor. Finans, üretim,

Detaylı

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. -Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı

Detaylı

Alcatel-Lucent OpenTouch. Birleşik multimedia iletişim platformu

Alcatel-Lucent OpenTouch. Birleşik multimedia iletişim platformu Alcatel-Lucent OpenTouch Birleşik multimedia iletişim platformu Akıllı telefonlar artık her yerde. Çalışanlar daha genç, daha fazla bağlantıda. İşgücü tüm lokasyonlara dağıtılmış durumda. İş döngüleri

Detaylı

Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri

Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı

Detaylı

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP SyteLine 7 Genişletilmiş ERP Satış ve tedarikten üretim ve sevkiyat aşamasına kadar MAPICS SyteLine 7, üretim süreçlerini, arzla talebi denkleştirecek ve ürünün müşteriye daima tam zamanında ulaşmasını

Detaylı

Bilgi İşlem Müdürlüğü

Bilgi İşlem Müdürlüğü Yazı İşleri TEKNİK DONANIM» Network Altyapısının Oluşturulması» Bilgisayar ve Yedek Aksamların Temini» Yedekleme ve Bilgi Güvenliği» Yeni Teknolojilere Adaptasyonun Sağlanması ASKER AİLE YARDIMI KALEMİ

Detaylı

ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ WEB TABANLI UZAKTAN KONTROL 481BB0008 Ankara, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında

Detaylı

E-ticaret. enterprise europe

E-ticaret. enterprise europe E-ticaret enterprise europe Bu kitapçık Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen Avrupa İşletmeler Ağı İstanbul Merkezi faaliyetleri çerçevesinde hazırlanmıştır. Bu kitapçıkta yer alan bilgiler firmaları

Detaylı

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı günümüzde, hızla değişen pazar koşullarına en hızlı, doğru ve zamanında uyum sağlayabilmek her geçen gün önem kazanmaktadır.

Detaylı

Okullar için BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ

Okullar için BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ Okullar için BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ İçindekiler ilgera Okul Yönetim Sistemi Yazılımı Bilgisayar Teknolojileri (BT) Müfredatı ve Sertifikasyon Öğretmenler için BT Eğitimleri BT Danışmanlık ve Dış Kaynak Kullanımı

Detaylı

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş. Series 9000 Yönetim Bilgi Sistemleri 1 MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP Günümüzde rekabet daha zor, riskler daha yüksek. Geçmişi ve bugünü

Detaylı

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ İÇİNDEKİLER Giriş... 3 Bugüne ve Geleceğe Yatırım... 4 j-guar a Hızlı Bakış... 5 j-guar ın Temel Özellikleri... 6 j-guar Ekosistemi... 8 İş Zekası (Business Intelligence)... 9 Modüller

Detaylı

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP

Detaylı

İnternet Kullanımı 22.03.2014

İnternet Kullanımı 22.03.2014 İnternet Kullanımı 22.03.2014 İnternet Nedir? İki veya daha fazla bilgisayarın bir araya gelerek veri alışverişi için oluşturdukları yapıya bilgisayar ağı denir. İnternet: Dünya üzerinde yer alan birbirinden

Detaylı

Gücünü köklerinden alan, tecrübesini dünden bugüne taşıyan ve kaliteli hizmetini yarına taşımak için adım atan markamızın, karakterindeki sağlamlık,

Gücünü köklerinden alan, tecrübesini dünden bugüne taşıyan ve kaliteli hizmetini yarına taşımak için adım atan markamızın, karakterindeki sağlamlık, Gücünü köklerinden alan, tecrübesini dünden bugüne taşıyan ve kaliteli hizmetini yarına taşımak için adım atan markamızın, karakterindeki sağlamlık, profesyonel bakış acısı ve bünyesindeki tüm diğer markaları

Detaylı

İSTANBUL TİCARET ODASI YAYIN NO: 2002/37 SORULARLA INTERNET E-TİCARET REHBERİ. Hazırlayan Nuray KORKMAZ

İSTANBUL TİCARET ODASI YAYIN NO: 2002/37 SORULARLA INTERNET E-TİCARET REHBERİ. Hazırlayan Nuray KORKMAZ İSTANBUL TİCARET ODASI YAYIN NO: 2002/37 SORULARLA INTERNET VE E-TİCARET REHBERİ Hazırlayan Nuray KORKMAZ İstanbul, 2002 Bu kitabın tüm hakları İstanbul Ticaret Odası'na (İTO) aittir. İTO'nun ve yazarının

Detaylı

Standartların bir adım ötesinde

Standartların bir adım ötesinde Standartların bir adım ötesinde 3 2 Logo Mind İle hızlı entegrasyon, anlık raporlama ve analiz! Logo tarafından alanında öncü bir teknolojik altyapıyla sunulan Logo Mind, standartları bir adım öteye taşıyarak

Detaylı

www.senkronguvenlik.com.tr

www.senkronguvenlik.com.tr www.senkronguvenlik.com.tr Kusursuz hizmet eşsiz çözümler! Sizlere en iyi çözüm ve hizmetleri sunmak için uluslararası çözüm ortaklarımızla gücümüze güç katıyoruz. Daha fazla seçenek ve yeni teknoloji

Detaylı

Bire Bir (1:1) Bilgisayar

Bire Bir (1:1) Bilgisayar TR Bire Bir (1:1) Bilgisayar Girişimleri için Uygulamalı Kılavuzlar Geliştirme Yayınlayan European Schoolnet (EUN Partnership AISBL) Rue de Trèves 61 1040 Brüksel - Belçika www.europeanschoolnet.org Yazarlar

Detaylı

BTSO. Tüccarın El Kitabı Serisi - IV. Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar. Kasım 2007

BTSO. Tüccarın El Kitabı Serisi - IV. Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar. Kasım 2007 BTSO Tüccarın El Kitabı Serisi - IV Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar Kasım 2007 Yayına Hazırlayan : İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ISBN : İÇİNDEKİLER Giriş...22 Bazı Temel

Detaylı

Teknolojik Altyapı. Güçlü Teknoloji. Answers for life.

Teknolojik Altyapı. Güçlü Teknoloji. Answers for life. Teknolojik Altyapı Kullanıcı dostu ekranlar Soarian MedSuite Zengin İnternet Uygulaması (RIA) becerilerine sahiptir. Bu sayede, sistemin kullanımı kolaydır ve doğru bilgi doğru içerikle dağıtılır. Karmaşık

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can

Detaylı

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr 1 İşinizi internete taşıma rehberi www.isinizinternette.com.tr 2 İnternete Hoş Geldiniz İşinizi internete taşıma rehberi, web sitesi hazırlamayı ve e-ticaret yapmayı kolaylıkla anlayabilmeniz için tasarlanmıştır.

Detaylı

Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur.

Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur. www.netsim.com.tr 1 Netsim in başarısı nın ardında 1987 den beri gelen deneyimi, destek sunma kapasitesi, bilişim konusunda tüm bileşenleri bünyesinde bulundurması ve binlerce müşterisinden yıllar boyu

Detaylı

Geçiş Kontrol Otomasyon Süreç Yönetimi. integris. IP Tabanlı Kontrol Teknolojileri. integr

Geçiş Kontrol Otomasyon Süreç Yönetimi. integris. IP Tabanlı Kontrol Teknolojileri. integr Geçiş Kontrol Otomasyon Süreç Yönetimi integris IP Tabanlı Kontrol Teknolojileri integr integris Elektronik ve bilişim sektörlerinin birbiri ile hızla bütünleştiği dijital dünyada, ortak iletişim platformları

Detaylı