KATILIMCI EL KİTABI. Istanbul 2015

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KATILIMCI EL KİTABI. www.flowershow.com.tr info@cyffuar.com.tr. Istanbul 2015"

Transkript

1 Istanbul 2015 KATILIMCI EL KİTABI BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.

2 Değerli Katılımcılarımız, Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul Fuarı nda sizlere daha iyi hizmet verebilmek, ihtiyaçlarınızı zamanında ve eksiksiz karşılayabilmek için incelemekte olduğunuz KATILIMCI EL KİTABI hazırlanmıştır. Bu el kitabında Fuar esnasında alacağınız hizmetler, reklam olanakları ve konaklama gibi birçok konuda bilgi ve başvuru formu bulabilirsiniz. Stand hizmetleri ve malzemeleri ile ilgili başvurularınızda, sözleşmenizde belirtilen stand biçiminizi (standart stand ya da özel dekor) dikkate almayı unutmayınız. Yapacağınız başvurularda lütfen sonraki sayfada yer alan REHBER de, her form için belirtilen son gönderim tarihlerine uymaya özen gösteriniz. Ayrıca her form için ilgili görevlinin iletişim bilgilerini de görebilirsiniz. Size sunulacak hizmetler ile ilgili görüşleriniz ve formlar dışında ihtiyaç duyduğunuz her bilgi için lütfen şirketimiz ile irtibata geçiniz. Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul da yer almanızdan duyduğumuz memnuniyeti belirtir, başarılı bir fuar geçirmenizi dileriz. Saygılarımızla,

3 REHBER R Katılımcı Rehberi KATILIMCI FORMLARI ve GÖNDERİM TARİHLERİ REHBER Form Adı İlgili Kişi Gönderim i A.1 Fuar Katalog Bilgi (Katılımcı) Formu A.2 Fuar Katalog Bilgi (Temsilci) Formu A.3 Yaka Kartı Bilgi Formu İpek ÖZUYAR A.4 Davetiye ve Afiş İstek Formu A.5 Zamanlama Tablosu B.1 Standart Stant Talep Formu B.2 Ekstra Stant Malzeme Talep Formu B.3 Ekstra Stant Hizmet Talep Formu Mehmet IŞIK Mehmet IŞIK B.4 Zemin Kaplama Talep Formu C.1 Stant Kurulum / Yerleşim Kuralları Mustafa Gültekin GÖKGÜL C.2 Ahşap Paket Stant Talep Formu C.3 Özel Dekor Tasarım Talep Formu Cihan BOZKURT D.1 Hostes - Tercüman Talep Formu Dilek AYATA D.2 Fuar İçi Lojistik (Forklift) Talep Formu Mehmet IŞIK E.1 Reklam Olanakları E.2 Fuar Kataloğu Reklamları Selin DENİZ E.3 Web Sitesi Reklamları F.1 Otel Rezervasyon Formu F.2 Katılımcılara Uyarı Mustafa Gültekin GÖKGÜL

4 HİZMET H Katılımcı Hizmetleri FUAR KATALOG BİLGİ FORMU (KATILIMCI) A.1 Fax : İpek ÖZUYAR Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoglu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE GÖNDERİM TARİHİ: Fuar katalogunda alfabetik sırada her katılımcı firmaya aşağıdaki genel bilgilerinin yer alacağı bir sayfa ücretsiz olarak verilmektedir. Bilgileri gönderilmeyen firmanın sayfası yalnızca şirket ismi bulunacak biçimde boş yayınlanır. FİRMA ADI ( Katalogta yayınlanmasını istediğiniz şekli ile ) ÜRÜN KODLARI Bkz. Form A.2.1 HİZMET KODLARI Bkz. Form A.2.1 FİRMA BİLGİLERİNİZ FİRMA PROFİLİ BAYİ DİSTRİBÜTÖR ÜRETİCİ YETİŞTİRİCİ PEYZAJ UYGULAMA PROJE FİRMASI KAMU KURUMU BASIN-YAYIN TİCARİ ORGANİZASYON ADRESLER MERKEZ TEL FAX ÜRETİM YERİ TEL FAX ŞUBE TEL FAX e - www.

5 HİZMET H Katılımcı Hizmetleri FUAR KATALOG BİLGİ FORMU (TEMSİLCİ) A.2 Fax : İpek ÖZUYAR Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoglu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE GÖNDERİM TARİHİ: Ülkemizde düzenlenen fuarlar ile ilgili usul ve esasları belirleyerek denetlemesinden sorumlu olan T.O.B.B (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) ne her bir katılımcı firmanın ve bu firma standında teşhir/temsil edilecek firma/marka bilgilerinin bildirilmesi zorunludur. Ayrıca fuar alanında size teşhiriniz için tahsis edilen alan, yalnızca firmanız ürün ve hizmetlerinin sunumu için verilmektedir. Standınızda bir başka firmanın ürün, broşür, katalog ya da afiş reklam gibi tanıtım materyallerini bulundurmanız A.2 Formu ile şirketimize bildirmediğiniz sürece yasaktır. (Temsilcisi olduğunuz ve fuarda ürününü sergileyeceğiniz her şirket için ayrı bir sayfa doldurunuz.) TEMSİL ETTİĞİNİZ FİRMA BİLGİLERİ FİRMA ADI YETKİLİ KİŞİ ÜRÜN KODLARI Bkz. Form A.2.1 HİZMET KODLARI Bkz. Form A.2.1 FİRMA PROFİLİ BAYİ DİSTRİBÜTÖR ÜRETİCİ YETİŞTİRİCİ PEYZAJ UYGULAMA PROJE FİRMASI KAMU KURUMU BASIN-YAYIN TİCARİ ORGANİZASYON ADRESLER MERKEZ TEL FAX ÜRETİM YERİ TEL FAX ŞUBE TEL FAX e - www.

6 HİZMET H Katılımcı Hizmetleri ÜRÜN HİZMET ENDEKSİ A.2.1 Fax : İpek ÖZUYAR Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoglu Plaza no: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE 1. Bitkiler 1.1. Dış Mekân Süs Bitkileri Fideler Genç Bitkiler Boylu/Yetişmiş Bitkileri 1.2. İç Mekân Süs Bitkileri Fideler Genç Bitkiler Boylu/Yetişmiş Bitkiler 1.3. Mevsimlik Süs Bitkileri 1.4. Akdeniz Bitkileri Fideler Genç Bitkiler Boylu/Yetişmiş Bitkiler 1.5. Ağaçlar 1.6. Çiçekler Çiçek Soğanları Kesme Çiçekler Kokulu Çiçekler Saksılı Çiçekler 1.7. Örtü Bitkileri 1.8. Suda Yetişen Bitkiler 1.9. Dikey Bahçeler Tohumlar Çimler Çim Tohumları Doğal Rulo Çimler Tohum Halısı Hydroseeding Çim Fidesi 2. Peyzaj 2.1. Peyzaj Tasarımı / Proje 2.2. Peyzaj Uygulama 2.3. Peyzaj Çizim Programları 2.4. Dekoratif Peyzaj Malzemeleri Ağaç Kabukları Bahçe Mobilyaları Biyolojik Havuzlar Doğal Taşlar Kum - Çakıl Sisleme Sistemleri Süs Havuzları Traversler Diğer 3. Teknik / Yan Sanayi 3.1. Seralar Sera Yapımı Sera Isıtma Soğutma Sera Havalandırma Sera Taban Örtüleri Sera Naylonu / Filmleri / Plastikleri Sera Aydınlatma Mühendislik Hizmetleri Diğer Yetiştirme Ortamları Torf Perlit Toprak Pomza Saksı Jelleri Gübre Sıvı Gübre Mineral Gübre Organik Gübre Su Tutucular Diğer Bitki Besinleri/Koruyucuları Organik ve İnorganik Ürünler Sıvı Bitki Besinleri Yaprak ve Çiçek Çoğaltıcılar Bitki Koruyucu Ürünler Diğer Makine ve Ekipmanlar Ağaç Söküm Dikim Makine ve Ekipmanları Aşılama Malzemeleri Çimleme Makine ve Ekipmanları Fidan Söküm Dikim Makine ve Ekipmanları Gübreleme Makine ve Ekipmanları İlaçlama Makineleri / Pestisitler Paketleme-Ambalaj Makine ve Ekipmanları Paletleme Makine ve Ekipmanları Saksılama Makine ve Ekipmanları Sisleme Makine ve Ekipmanları Taşıma-Kaldırma Ekipmanları El Arabaları Transpaletler Forkliftler 3.5. Sulama Teknolojileri Damla Sulama Ekipmanları Pompalar Su Şartlandırıcılar-Kimyasallar Diğer Ölçüm ve Tartım Cihazları 3.7. Etiketleme ve Barkodlama 3.8. Bahçe Aletleri 3.9. Çiçekçilik Malzemeleri Bambu Saksı ve Sepetler Plastik Saksılar Toprak Saksılar Işıklı Saksılar Metal Saksılar Çiçek Sepetleri 4. Dernek / Yayın / Diğer 4.1. Sektörel Yayınlar 4.2. Sektörel Birlik / Dernek / Kooperatif 4.3. Ticari Organizasyon / Fuar 4.4. Kamu Kurumu 4.5. Meslek Odası / Örgütü 4.6. Diğer..

7 HİZMET H Katılımcı Hizmetleri YAKA KARTI BİLGİ FORMU A.3 Fax : İpek ÖZUYAR Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoglu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE GÖNDERİM TARİHİ: Görevli yaka kartları katılımcılara ücretsiz olarak verilmektedir ve fuar alanına giriş çıkışlarda bulundurulması zorunludur. Bu nedenle standınızda görev olacak personellerin isimlerini bildirmeniz önemlidir. Formu Dolduran Yetkili STAND GÖREVLİSİ ADI SOYADI TEMSİL EDİLEN FİRMA ( Karta Yazılacak Firma İsmi)

8 HİZMET H Katılımcı Hizmetleri DAVETİYE ve AFİŞ İSTEK FORMU A.4 Fax : İpek ÖZUYAR Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoglu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE GÖNDERİM TARİHİ: Fuar davetiyeleri ile fuara ücretsiz giriş yapılabilmektedir. Her davetiye bir kişiliktir ve müşterilerinize verebilmeniz için istediğiniz adedi aşağıdaki formda belirtebilirsiniz. Davetiyeler katılımcı firmalar için ücretsizdir. Fuar afişleri ise iş yerinizin camlarına ve uygun olabilecek diğer yerlere asarak fuara katılımınızı duyurmanızı sağlamak için temin edilmektedir. Yine talep ettiğiniz adedi belirtebilirsiniz. FİRMA ADI YETKİLİ KİŞİ Türkçe İngilizce FUAR DAVETİYESİ Adet FUAR AFİŞİ (50x70 cm ebat) Adet

9 HİZMET H Katılımcı Hizmetleri ZAMANLAMA TABLOSU A.5 Fax : İpek ÖZUYAR Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoglu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE Lütfen fuarla ilgili planlamalarınızı zamanlama takvimine uyacak biçimde yapınız. Aksi halde doğabilecek aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir. Fuarda özel dekor stand ile yer alacak katılımcıların stand tasarım ve uygulamasını yaptıracakları firmaları zamanlama takvimine uymaları konusunda uyarmaları önemle rica olunur. Çalışma Saatleri ÖZEL DEKOR STANTLARIN YERLEŞİMİ :00 00: :00 00:00 09:00 21: Araç girişine izin verilmeyecektir. Malzeme taşıma için Form D.2 ye bakınız. Stant kurulum ve yerleşim çalışmaları saat itibariyle sonlandırılacaktır. Malzeme kapıları kapatılarak temizlik çalışması başlayacaktır. STANDART STANTLARIN YERLEŞİMİ 09:00 21: Araç girişine izin verilmeyecektir. Malzeme taşıma için Form D.2 ye bakınız. Stant kurulum ve yerleşim çalışmaları saat itibariyle sonlandırılacaktır. Malzeme kapıları kapatılarak temizlik çalışması başlayacaktır. STANTLARIN TOPLANMASI :30 02:00 Malzeme kapıları saat 19:00 da açılacaktır :00 11:00 Önemli Not: Pazartesi günü saat 11:00 itibariyle fuar alanı tamamen boşaltılacaktır. Bu süreyi geçen firmalar için alan yönetimince gecikilen her saat başı maddi cezai işlem uygulanacaktır. Lütfen Fuar Alanına Giriş inizi Belirtiniz.

10 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri STANDART STANT TALEP FORMU B.1 Fax : Mehmet IŞIK Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoglu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE GÖNDERİM TARİHİ: Katılım sözleşmesinde standart stant işaretlenmemiş firmalar içindir. Fuar açılış tarihinden önceki bir ay içinde yapılan başvuruların karşılanma garantisi yoktur. Katılımcı firmalara standart stantlar aşağıdaki donanım ile teslim edilmektedir. Bölme panelleri (beyaz sunta 0,95 x 2,40 m, alüminyum direkler arasına geçirilmektedir.) Aydınlatma (her 3 m 2 için bir adet 100 wattlık spot) Elektrik (bir adet 220 V üçlü priz, her 3 m 2 için 100 watt enerji temini) Zemin kaplama (standart halı) Stant alın yazısı (folyo yapıştırma) Standart stant bedeli m 2 başına K.D.V. dir. (Fuar alanında kurulum sırasındaki siparişler K.D.V. dir.)

11 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri EKSTRA STANT MALZEMELERİ B.2 Fax : GÖNDERİM TARİHİ: Kod Açıklama Adet Fiyat( ) Toplam Kod Açıklama Adet Fiyat( ) Toplam A-1 Metal Masa 90 B-18 Broşürlük 60 A-2 Metal Masa 95 B-19 Podyum 30 / m 2 A-3 Ahşap Masa 60 B-20 Perde 45 A-4 Metal Masa 155 B-21 Ahşap Kapı 150 A-5 Cam Bar Masası 110 C-1 Metal Sandalye 50 A-6 Cam Sehpa 65 C-2 Metal Sandalye 60 A-7 Cam Masa 130 C-3 Metal Bar Sandalyesi 70 A-8 Dikdörtgen Masa 65 C-4 Bar Sandalye 50 A-9 Sehpa 35 C-5 Bar Sandalyesi 80 A-10 Sehpa 40 C-6 Tek Kişilik Koltuk 150 A-11 Sehpa 45 C-7 Çift Kişilik Koltuk 250 B-1 Vitrin 75 C-8 Ofis Sandalyesi 100 B-2 Vitrin 60 C-9 Vestiyer 40 B-3 Vitrin 85 C-10 Çöp Kovası 20 B-4 Işıklı Vitrin 125 C-11 Plazma TV / day B-5 Işıklı Vitrin 175 C-12 DVD 50 B-6 Banko 75 D-1 Plazma Demiri 45 B-7 Banko 75 D-2 Su Isıtıcı 40 B-8 Masa 75 D-3 Kahve Makinası 70 B-9 Banko 115 D-4 Buzdolabı 125 B-10 Raflı Dolap 100 D-5 Su Makinası 110 B-11 Banko ( l:150 cm) 175 D-6 Sistem Askılık 25 B-12 Banko ( l:102 cm) 130 D-7 Metal Halide 150 W 95 B-13 Dolap 80 D-8 Halojen Spot W 30 B-14 Sergi Küpü (h:50 cm) 50 D-9 Spot 100 W 100 B-15 Sergi Küpü (h:75 cm) 60 D-10 Elektrik Ray 30 B-16 Panel 35 D-11 Uzatma Kablosu 20 B-17 Raf 20 * Fiyatlara %18 K.D.V. eklenecektir. * Fuar alanındaki siparişler %50 zamlıdır ve stoklar elverdiği ölçüde karşılanır. * Fuar açılışından önceki 1 ay içinde verilen siparişlerin karşılanma garantisi yoktur.

12 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri EKSTRA STANT MALZEMELERİ B.2.1 Istanbul 2015 A-1 METAL MASA METAL TABLE A-2 METAL MASA METAL TABLE A-3 AHŞAP MASA WOODEN TABLE h : 75 cm r : 75 cm h : 75 cm ı : 75 cm w : 75 cm h : 75 cm ı : 80 cm w : 80 cm A-4 METAL MASA METAL TABLE A-5 CAM BAR MASASI GLASS BAR TABLE A-6 CAM SEHPA CLASS COFFEE TABLE h : 75 cm ı : 120 cm w : 75 cm h : 105 cm r : 75 cm h : 40 cm r : 60 cm A-7 CAM MASA GLASS TABLE A-8 DİKDÖRTGEN MASA SQUARE TABLE A-9 SEHPA COFFEE TABLE h : 60 cm r : 110 cm h : 75 cm ı : 110 cm w : 80 cm h : 50 cm ı : 50 cm w : 50 cm SEHPA COFFEE TABLE A-10 A-11 SEHPA COFFEE TABLE B-1 VİTRİN SHOWCASE h : 45 cm ı : 90 cm w : 55 cm h : 45 cm ı : 118 cm w : 78 cm h : 99 cm ı : 102 cm w : 52 cm Tel: Fax :

13 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri EKSTRA STANT MALZEMELERİ B.2.1 Istanbul 2015 VİTRİN SHOWCASE VİTRİN SHOWCASE B-2 B-3 B-4 IŞIKLI VİTRİN SHOWCASE WITH LIGHT h : 99 cm ı : 52 cm w : 52 cm h : 100 cm ı : 102 cm w : 52 cm h : 200 cm ı : 52 cm w : 52 cm B-5 IŞIKLI VİTRİN SHOWCASE WITH LIGHT B-6 BANKO DESK B-7 BANKO INFORMATION DESK h : 200 cm ı : 102 cm w : 52 cm h : 102 cm ı : 105 cm w : 55 cm h : 98 cm ı : 102 cm w : 52 cm B-8 MASA TABLE B-9 BANKO DESK B-10 RAFLI DOLAP CUPBOARD WITH SHELVES h : 75 cm ı : 105 cm w : 55 cm h : 99 cm ı : 200 cm w : 52 cm h : 200 cm ı : 102 cm w : 40 cm BANKO DESK B-11 B-12 BANKO DESK B-13 DOLAP CUPBOARD h : 102 cm ı : 150 cm w : 50 cm h : 102 cm ı : 102 cm w : 40 cm h : 82 cm ı : 105 cm w : 42 cm Tel: Fax :

14 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri EKSTRA STANT MALZEMELERİ B.2.1 Istanbul 2015 B-14 SERGİ KÜPÜ DISPLAY CUBE B-15 SERGİ KÜPÜ DISPLAY CUBE B-16 PANEL PANNEL h : 50 cm ı : 50 cm w : 50 cm h : 75 cm ı : 75 cm w : 75 cm h : 234 cm w : 95.5 cm B-17 RAF SHELF B-18 BROŞÜRLÜK BROCHURE RACK B-19 PODYUM PODIUM ı : 100 cm w : 30 cm ı : 100 cm w : 30 cm h : cm ı : 102 cm w : 100 cm B-20 PERDE CURTAIN AHŞAP KAPI WOODEN DOOR B-21 C-1 METAL SANDALYE METAL CHAIR h : 208 cm w : 83 cm h : 80 cm C-2 METAL SANDALYE METAL CHAIR C-3 METAL BAR SANDALYESİ METAL BAR STOOL C-4 BAR SANDALYESİ BAR STOOL h : 80 cm h : 106 cm h : 75 cm Tel: Fax :

15 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri EKSTRA STANT MALZEMELERİ B.2.1 Istanbul 2015 C-5 BAR SANDALYESİ BAR STOOL C-6 TEK KİŞİLİK KOLTUK ARMCHAIR C-7 ÇİFT KİŞİLİK KOLTUK SOFA h : 100 cm h : 82 cm ı : 74 cm h : 82 cm ı : 135 cm C-8 OFİS SANDALYESİ OFFICE ARMCHAIR C-9 VESTİYER CLOTH RACK C-10 ÇÖP KOVASI WASTE PAPER BASKET h : 90 cm h : 162 cm h : 50 cm C-11 PLAZMA TV 42 PLASMA TV 42 C-12 DVD DVD D-1 PLAZMA DEMİRİ PLASMA STEEL h : 150 cm ı : 65 cm D-2 SU ISITICI KETTLE KAHVE MAKİNESİ COFFEE MACHINE D-3 D-4 BUZDOLABI REFRIGERATOR Tel: Fax :

16 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri EKSTRA STANT MALZEMELERİ B.2.1 Istanbul 2015 D-5 SU MAKİNESİ WATER FOUNTAIN D-6 SİSTEM ASKILIK COAT SYSTEM D-7 METAL HALIDE HQI 150 W D-8 HALOJEN SPOT HALOGEN SPOT D-9 SPOT SPOT D-10 ELEKTRO RAY ELECTRICAL RALL 150 W W 100 W ı : 200 cm D-11 UZATMA KABLOSU EXTENSION CORD - Malzemelerin renk ve kalitesi, kullanımı ve yıpranma payı göz önüne alındığında, görsellerden farklılık gösterebilir. - Malzemelerdeki renk ve desenler baskıda göründüğü hali ile birebir örtüşmeyebilir. Baskı kalitesi nedeniyle oluşabilecek renk farklılıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Tel: Fax :

17 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri EKSTRA STANT HİZMET TALEP FORMU B.3 Fax : Mehmet IŞIK Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoglu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE GÖNDERİM TARİHİ: Değerli Katılımcımız, Eurasia Plant Fair / Flower Show Istanbul Fuarımızda kurulacak olan her stant alanına her 3 m² için 100 watt (220 V) enerji bedelsiz olarak temin edilmektedir. Su, basınçlı hava ve telefon hattı gibi hizmetler ise ücretine mukabil temin edilmektedir. - ELEKTRİK; o o o Standınızda kullanacağınız toplam elektrik yükü her 3 m² için 100 watt ile hesaplayacağınız toplam yükü geçiyorsa, ya da 380 V triphase enerji talebiniz varsa, özel hat çekilmesi gerekmektedir. Alandaki stantlara çekilecek tüm elektrik hatları bu bilgiler ışığında kurulacaktır. Bu nedenle lütfen fuar esnasında standınızda kullanacağınız maksimum elektrik yükünü aşağıda belirtiniz. Ekstra elektrik talepleri için ücretlendirme günlük 5 USD / Kw olarak yapılmaktadır. - SU; o Su gelir ve gider bağlantısı ile kullanım ücreti K.D.V. dir. o Su temini ancak 9 ve 10. salonlarda sağlanabilmektedir. -BASINÇLI HAVA; o Basınçlı hava 2 6 bar arası temin edilebilmektedir. Bağlantı ile kullanım ücreti K.D.V. dir. o Basınçlı hava temini ancak 9 ve 10. salonlarda sağlanabilmektedir. - TELEFON HATTI; o Yurtiçi ya da uluslar arası kullanılabilecek telefon hattı talebiniz karşılanırken, tüketimin belirlendiği sayaç (kontör) değerine göre ücretlendirilmektedir. Tesisat problemi yaşamamak ve fuar sırasında olası aksiliklerin önüne geçebilmek adına bu bilgileri göndermeniz önemlidir. Standınızda kullanacağınız toplam elektrik yükü Kw 380 V triphase elektrik talebiniz var mı? Su Gelir Gider Bağlantı Talebiniz var mı? Basınçlı Hava Talebiniz var mı? Hattı Talebiniz var mı? *) Kurulum sırasında fuar alanında verilecek sipariş ve taleplerin karşılanma garantisi yoktur.

18 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri ZEMİN KAPLAMA TALEP FORMU B.4 Fax : Mehmet IŞIK Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoglu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE GÖNDERİM TARİHİ: Standart stant katılımları dışındaki tüm stand uygulamalarında talep edilecek zemin kaplamaları fiyatlandırılmaktadır. Seçebileceğiniz ürün ve fiyatlandırma bilgisi yanındaki onay kutusu ile talebinizi iletebilirsiniz. Kaplanmasını talep ettiğiniz alan m 2 Halı Laminat Parke 8 / m 2 20 / m 2 Kırmızı Mavi Lacivert Koyu Gri Açık Gri Açık Yeşil Koyu Yeşil Siyah Kahverengi Turuncu Akça Ağaç Halı döşeme işçiliği, yapıştırma ve naylon kaplama 3 / m 2 Parke döşeme işçiliği, şilte, kenar profilleri 5 / m 2 Tüm fiyatlara %18 K.D.V. eklenecektir.

19 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri STANT KURULUM / YERLEŞİM KURALLARI C.1 Değerli Katılımcımız, Stant dekorasyonunuzu oluştururken sizin ya da hizmet aldığınız taşeron firmanın aşağıdaki kurallara uyması gerektiğini önemle hatırlatırız. Lütfen şirketimizce onaylanmamış stant projelerinin kurulumuna izin verilmeyeceğini unutmayınız. Fuar yerleşimi sırasında olası anlaşmazlık / aksaklıkların önüne geçebilmek adına lütfen bu bilgilendirmeyi dikkatle okuyunuz ve taşeron firmanıza yönlendiriniz. -Proje Onayı; Standınızın kurulum ve sökümünden sorumlu taşeron firmanıza projenin şirketimizce onaylanması gerektiğini bildirmelisiniz.tarafımızca size yada taşeron firmamıza gönderilecek PROJE ONAY FORMU bulunmayan stantların çalışma yapmaları mümkün değildir. Onaysız projelerin kurulumuna izin verilmemektedir. Proje son gönderim tarihi tir. -İş Güvenliği; o Sizin ya da stant taşeronunuzun gerekli iş güvenliği tedbirlerini almadan fuar alanında stant kurmasına izin verilmeyeceğini, 18 yaşından küçük işçi çalıştıranların alana giriş yapamayacağını, hiçbir taşeron firmanın alana sigortasız işçi sokamayacağını önemle bildiririz. Gerekli iş güvenliği tedbirlerini almayan,18 yaşından küçük ya da sigortasız işçi çalıştıran taşeronların tespiti halinde, derhal alandan uzaklaştırılacaklardır. o Stantlarda fuar kurulumu, sökümü ya da fuar süresince yanıcı, parlayıcı ya da patlayıcı maddelerin bulundurulmasına izin verilmemektedir. (örneğin tüp kullanmak yerine elektrikli ısıtıcıları tercih etmelisiniz.). -3 te 1 Kuralı; o Fuar alanındaki tüm stantlar için 1/3 kuralı geçerlidir. Stantlar açık cephelerinin en fazla 1/3 ü kadar bir alanı duvar ile kapatabilirler. (9 m lik açık cephenize en fazla 3 m duvar yapabilirsiniz anlamına gelir.) o Sizin, komşularınızın ve fuarın genel görünümünde maksimum fayda ve ferahlığın sağlanabilmesi için 1/3 kuralına uymanın zorunluluk olduğunu hatırlatırız. -Yükseklik Sınırları; her salon ve noktada izin verilen stant yükseklik sınırları farklılık göstermektedir. o 9 ve 10. Salonlardaki stantlar için maksimum yükseklik sınırı 5 m dir. o 11. Salon genelinde, 921/C, 921/D, 922/B, 922/C, 1021/C ve 1022/C numaralı stantlar için maksimum yükseklik sınırı 3,5 m dir. o Fuaye alanındaki stantlar için ( numaralı stantlar) yükseklik sınırı 2,6 m dir. -Yükselti Farkları; Duvarını daha yüksek inşa eden her komşu stant, arka cephesindeki yükseklik farkını temiz kapamak ve komşusu üzerindeki kötü görüntüyü engellemekle mükelleftir. (siz 5 m duvar yaparken komşunuz 3,5 m de kalırsa, yükselti farkı olan 1,5 m nizi temiz bir malzeme ile kapatmakla sorumlu olduğunuzu ifade eder.) -Elektrik Kuralları; o Stant alanlarına her 3 m² için 100 watt enerji temin edilmektedir. Bu yükten fazla elektrik gücüne ihtiyacı olacak firmaların B.3 Ekstra Hizmet Formu göndermeleri gerektiğini hatırlatırız. o Ayrıca her özel dekor, standı içerisinde sigorta panosu, kaçak / yüksek akım rölesi bulundurmak zorundadır. o Zeminde enerji alınan tesisat kapağı fuar boyunca ulaşılabilir şekilde ya tamamen açık bırakılmalı ya da acil durumda ulaşılabilir şekilde kapaklı yapılmalıdır. Stant zemininde tesisat kapağı kapatılmış olan firmalara enerji verilmeyecektir. -Ekstra Talepler; Standınızda su bağlantısı, basınçlı hava ya da telefon hattı gibi ekstra talepleriniz için B.3 Formunu kullanmalısınız. Bu formlar olmadan ilgili hizmetlerin sağlanma garantisinin bulunmadığını hatırlatırız. -Çalışma Saatleri; Fuar alanındaki çalışma saatleri A.5 Zamanlama Takviminde yer almaktadır. Özellikle taşeron firmalarınızı bu konuda uyarmanızı önemle rica ederiz. Son gece genel açılış hazırlıklarının zamanında tamamlanabilmesi için çalışmaya izin verilmeyeceğini, bu nedenle planlamalarınızın son geceye bırakmadan tamamlanılması gerektiğini önemle hatırlatırız. Yukarıda belirtilen tüm kurallar ve genel şartları imzalamış olduğunuz sözleşme hükümleri çerçevesinde kabul ettiğinizi, şirketiniz personeli ya da stant taşeronu firmanızın olumsuz uygulamalarından doğrudan sorumlu olduğunuzu ve her bir kural ihlali için belirlenecek maddi cezayı peşinen kabul ettiğinizi hatırlatır, konuya gereken hassasiyetinizi rica ederiz. Yukarıdaki konular ile ilgili bilgi ve talepleriniz için ya da ye e-posta gönderebilirsiniz.

20 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri ÖZEL DEKOR TASARIM TALEP FORMU C.3 Fax : Cihan BOZKURT Dünya Dizayn ve Fuarcılık A.Ş. Beybi Giz Plaza, Maslak No:28 Kat:2 Daire:3-4 ist. Tel : GÖNDERİM TARİHİ: Dunya Dizayn Eurasia Plant Fair / Flower Show Istanbul un resmi çözüm ortağıdır. Kendi bünyenizde özel dekor stant tasarlayabileceğiniz gibi, profesyonel stant kiralama ya da satın alma yapabilirsiniz. Profesyonel stant kiralama ile ilgili talebinizi firmamıza iletebilirsiniz. Formu Dolduran Yetkili TALEP ETTİĞİNİZ TASARIM İLE İLGİLİ NOTLARINIZ STANTTA KULLANILMASINI İSTEDİĞİNİZ MALZEMELER Stand Tipi Kenar Stant Köşe Stant 3 Cephe Stant Ada Stant Stant Ölçüleriniz m derinlik x m cephe LÜTFEN DİKKATE ALINIZ 9. ve 10. salonlarda izin verilen stand yüksekliği 5 m dir. 11. Salondaki stantlar için verilen yükseklik sınırı 3,5 m dir. Fuaye alanındaki stantlar ( arası ) için verilen yükseklik sınırı 2,6 m dir. 921/C, 921/D, 922/B, 922/C, 1021/C ve 1022/C no lu stantlar için verilen yükseklik sınırı 3,5m dir.

21 DİĞER HİZMETLER D Diğer Hizmetler HOSTES - TERCÜMAN TALEP FORMU D.1 Fax :+90 (212) Dilek AYATA GSM : Palmia Ajans Reklam ve Tanıtım Zeytinlik Mah. Fazilpasa Sk. No:16 Ardal Apt. D:3 Bakirköy / Istanbul GÖNDERİM TARİHİ: HOSTES Hostes 110 / gün Model 200 / gün TERCÜMAN İngilizce 150 / gün Italyanca 200 / gün Konu ile ilgili stand yetkilisinin Adı Soyadı Direkt u Tüm fiyatlara %18 K.D.V. eklenecektir Personelin öğle yemekleri çalıştıkları firma tarafından karşılanacaktır.

22 DİĞER HİZMETLER D Diğer Hizmetler FUAR İÇİ LOJİSTİK (FORKLIFT) TALEP FORMU D.2 Fax : Mehmet IŞIK Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoglu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE GÖNDERİM TARİHİ: Forklift ile malzeme İndirilmesi / Yüklenmesi hizmeti CYF Fuarcılık tarafından sağlanacaktır. Uygulanacak fiyat tarifesi aşağıdaki gibidir. Bu hizmetten faydalanmak için fuara giriş tarihinizden en geç 1 hafta öncesine kadar geri dönüş yapmanızı rica ederiz. FORKLİFT KULLANIM ÜCRETLERİ Komple Kamyon Tahliyesi / Yüklemesi 250 Komple Tır Tahliyesi / Yüklemesi 300 Parça/Palet Başı Fiyat 40 (Tam dolu olmayan Kamyon ya da Tır indirme/bindirme işlerinde fiyatlandırma parça/palet başı üzerinden uygulanacaktır) Konu ile ilgili stand yetkilisinin Adı Soyadı Direkt u Talep Edilen Gün ve Saat Tüm fiyatlara %18 K.D.V. eklenecektir

23 VESTİYER FOTOKOPİ FAKS CLOAKROOM COPY & FAX 127/a VIP Yerleşim Planı Floor Plan REKLÂM HİZMETİ R Reklam Hizmetleri REKLÂM OLANAKLARI E.1 Fax : Selin DENİZ Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoglu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE GÖNDERİM TARİHİ: Sponsorluk ve reklam olanakları dosyamızı ayrıca talep edebilirsiniz. Hall 10 Hall D 1037 C 1037 B 1037 A / B 1011/B / A 1025 / C 1025/B 1025/A 1015/C 1017/C Firma /C 1011/A 1015/B 1015/A 1017/B 1017/A Logosu / A B 1021 / C 1021 / B 1021 / A 101 Fuaye / Foyer Hall 11 TEKNİK OFİS TECHNICAL OFFICE 922 / C 922 / B 922 / A / A 926 / C 926 A B D 918 / B / A B 918 / A 904 / B 902 / A 902 / B 904 / A / B 914 / A / B 910 / A B 938 A C 1036 B 1036 A / A 1018/C 1018/B / A B 1020/B 1020 / A 1020/C 1022 / A 1022 / B 1022 / C GÜVENLİK ODASI SECURITY OFFICE 100 Hall ÇIKIŞ KAPISI EXIT GATE / A 921 / B 921 / C / A 919 / B 919 / C 903 / A 903 / B / A 905 / B 915 / A 915 / B / A 913 / B / A B 911 / A 911 / B 935 C 935 B 935 A C 1028 B 1028 / A / B B 1026 / A 1024 / A 921 / D / C 923 / D / A - B 927 / C A B 925 / A 925 / B D P P7 A Hall 11 Yerleşim Planında Logo Reklâmı Fuar alanı ana girişi ve salon girişlerinde yerleşim planları olacaktır. Bu planlar üzerinde firma logonuz ile yerinizi ön plana çıkarabilmek için belirleyici reklam verebilirsiniz. Her logo için Zemin Reklamları Hall 9-10 ÇIKIŞ EXIT B 1132 A 1130 / A 1130 / B 1112 / A 1112 / B Firma / A Logosu 1118 / B 1128 / B 1118 / C 1118 / A A A B C / A 1108 / B 1107 / A 1107 / B / C D / A 1105 / B 1103 / C / B 1103 / A 1102 / C 1101 / C 1102 / A 1101 / B 1102 / B 1101 / A 1133 D 1133 C 1133 B 1133 A C 1129 B A /B 1125 D 1125 C /A B 1125 A Koridor halısı üzerinde folyo yapıştırma logo (1 x 1 m her bir adet için) DEPO / B 1124 STORAGE A B C A / A 1119/B C D 1121 Fuaye zeminine reklam (1 x 1 m folyo yapıştırma) Salonlar Arasında Reklam Panosu DANIŞMA REGISTRATION GİRİŞ KAPISI ENTRANCE Salon geçişlerinde pano reklamlar (2,40 x 1,00 m, her bir adet için) ve 10. salonlar girişinde, 11. salon merdiven çıkışı karşısı pano reklamlar (3,00 x 4,00 m, her bir adet için) Yaka Kartı Sponsorluğu Ziyaretçi yaka kartları adet basılmaktadır. Bu kartlarda ziyaretçi adı, mesleği ve geldiği bölge ismi yazmaktadır. Bu kartlar üzerinde yalnız bir firma için logolu reklam alanı verilmektedir. Reklâm bedeli adet için Yaka kartı boyun askı ipleri üzerinde yalnız bir firma için baskı olarak logolu reklâm verilmektedir. Reklâm bedeli adet için Ziyaretçi Rehberine Reklâm Fuar girişinde ziyaretçilere verilen, fuar krokisi ve stand numaralarını içeren bilgilendirme el rehberidir. Bu rehberde logolu reklâm alınmaktadır. Reklam bedeli her logo için Turnikelere Giydirme Reklâm Fuar girişlerinin zorunlu olarak yapıldığı turnikelere giydirme yaparak reklâm verebilirsiniz. Reklâm Bedeli her turnike için Tüm fiyatlara %18 K.D.V. eklenecektir Tüm reklam seçenekleri için tasarım katılımcıya aittir.

24 REKLÂM HİZMETİ R Reklam Hizmetleri FUAR KATALOĞU REKLAM OLANAKLARI E.2 Fax : Selin DENİZ Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoglu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE GÖNDERİM TARİHİ: Fuara katılan firmaların alfabetik sırada bilgilerinin yer aldığı fuar katalogu, tüm katılımcı firmalara, katılımcı firmaların talep ettikleri müşterilerine ve fuarı ziyaret eden önemli sektör temsilcisi ziyaretçilere dağıtılmaktadır. Bu katalog içerisinde reklam (renkli) bedelleri aşağıdaki gibidir. Ön kapak içi (kapak içi sol) İç Sayfalar (tam sayfa) Arka Kapak İçi Arka Kapak Ayıraç (ayıraç ipi ve uç reklâm kartonu) Katalog sırtı firma logosu + 3 Kelime Slogan Tüm fiyatlara %18 K.D.V. eklenecektir Tüm reklam seçenekleri için tasarım katılımcıya aittir. Tüm tasarımlar convertlenmiş PDF formatında 14.5x21 cm (dikey) ölçüsünde gönderilmelidir.

Turkey 2014 KATILIMCI EL KİTABI EXHIBITOR S MANUAL. 27-30 Kasım. www.flowershow.com.tr info@cyffuar.com.tr

Turkey 2014 KATILIMCI EL KİTABI EXHIBITOR S MANUAL. 27-30 Kasım. www.flowershow.com.tr info@cyffuar.com.tr Turkey 2014 EurasIa Plant FaIr KATILIMCI EL KİTABI EXHIBITOR S MANUAL 27-30 Kasım November2014 info@cyffuar.com.tr BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR.

Detaylı

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır.

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. - 1 - Değerli Katılımcımız, Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. Sizlere vereceğimiz hizmetlerin eksiksiz ve hatasız hazırlanabilmesi

Detaylı

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır.

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. - 1 - Değerli Katılımcımız, Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. Sizlere vereceğimiz hizmetlerin eksiksiz ve hatasız hazırlanabilmesi

Detaylı

BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI

BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI Sayın Yetkili; Katılımcı Kılavuzu, TEKE YÖRESİ, HAYVANCILIK, TARIM TEKNOLOJİLERİ VE YEM FUARI ndan en iyi şekilde yararlanabilmeniz

Detaylı

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014 TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılım Tipi (Lütfen işaretleyiniz): Özel Dekorasyon (Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.) Standart Stand (Standart standlar ĐFO tarafından

Detaylı

Dünya Su Sergisi 2009 a hoş geldiniz!

Dünya Su Sergisi 2009 a hoş geldiniz! Dünya Su Sergisi 2009 a hoş geldiniz! Katılımcı Kılavuzu,16-22 Mart 2009 tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Su Sergisi nde hazırlıklarınıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Fuar ile ilgili hazırlık

Detaylı

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2013

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2013 TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2013 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılım Tipi (Lütfen işaretleyiniz): Özel Dekorasyon Tip 1 (Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.) Standart Stand (Standart standlar

Detaylı

Teknik Hizmetler ve Kurallar Bilgilendirme Kitapçığımızda fuarımız ile ilgili bilgileri bulacaksınız.

Teknik Hizmetler ve Kurallar Bilgilendirme Kitapçığımızda fuarımız ile ilgili bilgileri bulacaksınız. - 1 - Değerli Katılımcımız, Teknik Hizmetler ve Kurallar Bilgilendirme Kitapçığımızda fuarımız ile ilgili bilgileri bulacaksınız. Kitapçığımızda fuar kurulum, fuar esnası ve fuar sökümündeki çalışmalar,

Detaylı

Sizlerde kalacak olan bu kitapçık, katılımcılarımızı fuar hakkında genel bilgiler, fuar alanı ve hizmetleri hakkında bilgilendirme amaçlıdır.

Sizlerde kalacak olan bu kitapçık, katılımcılarımızı fuar hakkında genel bilgiler, fuar alanı ve hizmetleri hakkında bilgilendirme amaçlıdır. - 1 - Değerli Katılımcımız, FUAR KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI siz değerli katılımcılarımızı bilgilendirme amaçlıdır. Sizlerde kalacak olan bu kitapçık, katılımcılarımızı fuar hakkında genel bilgiler,

Detaylı

Katılımcı El Kitabı TÜYAP - BÜYÜKÇEKMECE

Katılımcı El Kitabı TÜYAP - BÜYÜKÇEKMECE Katılımı El Kitabı TÜYAP - BÜYÜKÇEKMECE FUAR HAKKINDA Fuarın Adı: 35. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2012 Fuarın Konusu: Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar Tarihi: 2-6 Mayıs 2012 Fuar Alanı

Detaylı

FUTURE FISH EURASIA 2010

FUTURE FISH EURASIA 2010 KATILIMCI EL KİTABI FUTURE FISH EURASIA 2010 5. Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı 16 18 Eylül 2010 Uluslararası İzmir Fuar Alanı Salon 2 Kültürpark

Detaylı

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye 02 05 2015 2-5 NİSAN nisan istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye Ticaretin Yenilikçi Adresi Züccaciye Sofra ve Mutfak Eşyaları Cam, Porselen, Seramik

Detaylı

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor.

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. FDI 2013 İstanbul Dünya Dişhekimliği Kongresi 28-31 Ağustos 2013 - İstanbul, Türkiye Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. İÇERİK İletişim Bilgilerileri

Detaylı

Herhangi bir dernek üyesi misiniz? EVET: HAYIR : Dernek İsmi?... Lojistik Hizmetleri

Herhangi bir dernek üyesi misiniz? EVET: HAYIR : Dernek İsmi?... Lojistik Hizmetleri KATILIM SÖZLEŞMESİ 6-8 KASIM 015 İSTANBUL KONGRE MERKEZİ Kayıtlarınız için lütfen bir kopyasını saklayınız. KATALOG SİPARİŞİ İÇİN SON GÜN: 6 EKİM 015 GL events Fuarcılık A.Ş. Şerif Ali Mahallesi Pakdil

Detaylı

38. Katılımcı El Kitabı

38. Katılımcı El Kitabı 38. 2015 Katılımı El Kitabı YAPI FUARLARI - TURKEYBUILD EXHIBITIONS YAPI FUARI - TURKEYBUILD, 1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabanı

Detaylı

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi İÇERİK İletişim Bilgileri Önsöz İstanbul Kongre Merkezi Sponsorluklar Fuar Alanı Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi Anlaşma Koşulları ve Sözleşme 3 4 5 6 12 13 14 2 İletişim Bilgileri KONGRE MERKEZİ TDB

Detaylı

Dişhekimliği Kongresi 28-30 Mayıs 2015 İSTANBUL

Dişhekimliği Kongresi 28-30 Mayıs 2015 İSTANBUL TDB Uluslararası Dişhekimliği Kongresi 8-30 Mayıs 015 İSTANBUL www.tdbkongreleri.org Expodental 015 Fuar Servis Kataloğu TDB 1. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi 8-30 Mayıs 015 İSTANBUL Sayın Yetkili,

Detaylı

16-18 Nisan 2015. Katılımcı Kılavuzu. Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı. IFAT Eurasia 2015,

16-18 Nisan 2015. Katılımcı Kılavuzu. Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı. IFAT Eurasia 2015, Katılımcı Kılavuzu IFAT Eurasia 2015, Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı 16-18 Nisan 2015 Congresium Ankara, ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı www.ifat-eurasia.com BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE

Detaylı

Yap, nşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar. 6-10 Mayıs. (Salı - Cumartesi) Kira Sözleşmesi

Yap, nşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar. 6-10 Mayıs. (Salı - Cumartesi) Kira Sözleşmesi Yap, nşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar 6-10 Mayıs (Salı - Cumartesi) Kira Sözleşmesi Fulya Mah. Yeşilçimen Sok. No:12/430 Fulya 34394 stanbul Tel: +90 212 266 70 70 Faks: +90 212 266 70 10 info@yapifuari.com.tr

Detaylı

TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ

TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ 09 Ocak 2012 9 1 GİRİŞ TÜYAP FUARLARI REKLAM VERENLER İLE FUAR ZİYARETÇİLERİ ARASINDA GÜÇLÜ BİR ETKİLEŞİM YARATARAK,

Detaylı

9. Uluslararası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı

9. Uluslararası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı 9. Uluslararası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı 26-29 Mart 2015 Tel. : 0.312 442 28 20 (Pbx) Fax : 0.312 442 26 96 info@cyffuar.com.tr BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR

Detaylı

FUARA KATILIM SÖZLEŞMESİ 1.TARAFLAR:

FUARA KATILIM SÖZLEŞMESİ 1.TARAFLAR: FUARA KATILIM SÖZLEŞMESİ 1.TARAFLAR: 1.1. bu sözle me a a ıda ticari unvanı ve adresi belirtilmi bulunan AGORAS Fuarcılık Hizmetleri Ltd. ti. ile bilgileri sözle menin ön yüzündeki Tablo 1 de bulunan ve

Detaylı

TEKNIK YÖNETMELIKLER 12 19 KASIM FIERA MILANO RHO MILANO, ITALYA

TEKNIK YÖNETMELIKLER 12 19 KASIM FIERA MILANO RHO MILANO, ITALYA TEKNIK YÖNETMELIKLER 12 19 KASIM FIERA MILANO RHO MILANO, ITALYA TEKNİK İÇİNDEKİLER YÖNETMELİKLER B1 Genel 04 B2 Adresler ve İletişim 04 B3 Servis Formları 04 B4 Fuar Alanında Yönetim 05 B5 Fuar Standı

Detaylı

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ 1. KONU ve AMAÇ 1.1. Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (bundan böyle ELDER ya da Dernek olarak

Detaylı

BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ?

BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ YEM Yayın - 20 B R HT SAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? Yap -Endüstri Merkezi Renk Ayr m ve Bask : Doruk Grafik San. Tic. Ltd. fiti. Adres: Yüzy

Detaylı

BAŞVURU FORMU. İnternet Servis Sağlayıcıları E-imza sunucuları, Şirketleri Lisans Servis Sağlayıcıları

BAŞVURU FORMU. İnternet Servis Sağlayıcıları E-imza sunucuları, Şirketleri Lisans Servis Sağlayıcıları BAŞVURU FORMU Firma Adı : Stant Alınlık Yazısı: Yetkili / Yetkili Ünvanı: Adres: Vergi Dairesi: Vergi No: T.C. Kimlik No: Telefon : +90( ) Telefon 2: +90( ) Faks: +90( ) Cep Tel: +90( ) E-mail: KATILIM

Detaylı

Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı. 14-17 Mayıs 2015. Çanakkale, Türkiye. Fuar Katılım Kuralları ve Sözleşmesi

Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı. 14-17 Mayıs 2015. Çanakkale, Türkiye. Fuar Katılım Kuralları ve Sözleşmesi Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı 14-17 Mayıs 2015 Çanakkale, Türkiye Fuar Katılım Kuralları ve Sözleşmesi 1 Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı Katılım Kuralları İçindekiler: 1. Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı

Detaylı

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI yıl TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI KATKIDA BULUNANLAR ORGANİZASYON SEKRETERYASI KONGRE TARİHLERİ 15-18 Ekim 2014 KONGRE MERKEZİ Hilton

Detaylı

ULUSLARARASI FUARLARA KATILIM REHBERİ

ULUSLARARASI FUARLARA KATILIM REHBERİ İSTANBUL TİCARET ODASI YAYIN NO: 2002-38 ULUSLARARASI FUARLARA KATILIM REHBERİ MÜŞTAK ÇAĞLAR MERT ÖZCÖMERT İSTANBUL- 2002 Bu eserin tüm haklan İstanbul Ticaret Odası'na (İTO) aittir. İTO'nm ve yazarının

Detaylı

İSTANBUL CEVAHİR ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE MERKEZİ

İSTANBUL CEVAHİR ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE MERKEZİ İSTANBUL CEVAHİR ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE MERKEZİ KİRACI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Giriş 1.1. Hoş geldiniz 1.2. Bu Teknik Şartname neden okunmalı? 1.3. Teknik Şartnameyi nasıl kullanmalıyım? 1.4. Terimler ve Tanımlar

Detaylı