60 Nm den 150,000 Nm ye kadar Tork Aletleri

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "60 Nm den 150,000 Nm ye kadar Tork Aletleri"

Transkript

1 YETERLİLİK ÜRÜNLER SERVİS EMNİYET AVANTAJLAR ÖDÜLLER BİLGİ 60 Nm den 150,000 Nm ye kadar Tork Aletleri

2 YETERLİLİK Güvenli gerdi uygulamaları Biz ekipman üretmenizin yanı sıra, herhangi bir müşterimiz için kusursuz bir çözüm paketi sunuyoruz. Oldukça sofistike bir teknolojiye sahip olmalarına rağmen ekipmanlarımız son derece kullanışlıdır. Geliştirdiğimiz ve imal ettiğimiz civatalama sistemleri 50 endüstriyel sektörde ve 500 den fazla uygulamada çok geniş bir alanda kolayca kullanılmaktadır. Uygulamanın spesifik olup-olmadığına bakmaksızın, daima masraf/fayda oranının optimum değerde tutulmasından yanayız.

3 YETERLİLİK rme Aletlerimiz zor şartlara göre de tasarlanmıştır. Ne çöl şartlarında çalışmak, ne kutup iklimi ne de 250 m ye kadar derin su altı bizim için sorun oluşturmaz.

4 ÜRÜNLER M24 ten M160 a kadar 60 Nm den 150,000 Nm ye Üstün perform XB Hidrolik Güç Üniteleri * Üstünlüğü kanıtlanmış Plarad kalitesindeki standart ekipman. Kontrol Ünitesi Civatalama işlemi önceden programlanabilir ve civatalanmış bağlantılar istenilen şekilde kayıt altına alınabilir. IQ-Hidrolik Güç Üniteleri * Çok hızlı, üstün teknolojiye göre geliştirilebilir: tamamen otomatik (VAX), belgeleme vs. Çifte Güç Hidrolik Güç Üniteleri Tork anahtarları ve gerdirmeler için geliştirilmiş IQ ile aynı fonksiyonlara sahip üstün teknoloji ürünleri 800 ve 1,600 bar. Hidrolik tork anahtarları MX-EC/MSX, FSX Çok hızlı civatalama, 65,000 Nm ye varan performans değeri. Plarad Güç Ünitesi + Plarad tork aleti

5 ÜRÜNLER kadar ans! DE/DP tork aletleri * Çok geniş alandaki uygulamalar için elektrikli ve havalı tork aletleri Tork artırıcılar XVR/XVK LTX Yüksek randıman, harici enerji kaynağı gerekmez. Hidrolik gerdirmeler Cıvata çekme gerilimi kontrollü ve hassas bir şekilde uygulanır. * Elektrikli ve Havalı versiyon mevcuttur Özel tasarım HPR K-serisi alet Son derece zor şartlara göre geliştirilmiş çok yönlü bir alet. Mesafenin çok dar olduğu uygulamalarda K serisi aletler idealdir. HPR serisi aletler ise, anahtar ağzı genişliğinin 320 mm ye vardığı ve tork değerinin 150,000 Nm ye (110,600 ft lbs) ulaştığı yerlerde uygundur. = Optimal uygunluğa göre geliştirilmiş verimlilik

6 SERVİS Üstün kalitede, kapsamlı hizmetler Sadece tavsiyeden ib değil, gerçek destek Bekleme yok, kırmızı şerit yok l Civatalama konusunda ihtiyacınız olan optimum çözümü sağlayabilmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Geniş kapsamlı standart ürün yelpazemizin yanı sıra, uygulamanıza göre adapte edilmiş özel tork aletlerini de tedarik ediyoruz. l Projelerinizin daha tasarım aşamasından itibaren sizi destekliyoruz. Böylelikle cıvata bağlantılarıyla uyumlu aletle kolayca montaj yapmanıza yardımcı oluyoruz. Eğitiyoruz ve belgelendiriyoruz l Personelinizi eğitiyoruz, onları yetkili uzman olarak belgelendiriyoruz. Eğitimlerimizde civatalama teknolojisinin prensiplerine ve Plarad ürünlerinin temel özellikleri, kullanımı ve bakımına odaklanıyoruz. l Talep edildiğinde, iştigal konusu tamamen montaj ve kurulum olan firmaları da belgelendiriyoruz. l Ürünlerimizin demonstrasyonunu kendi işyerinizde yapıyoruz. Internet üzerinden yapılan canlı seminerlerimizi de sizlere öneriyoruz (Plarad TrainNet).

7 SERVİS aret Plarad Yeterlilik Ekibi size yardım için daima hazır l Kendi bünyemizde görevli Satış mühendisleri Geliştirme mühendisleri Tasarımcılar Elektrik mühendisleri Servis teknisyenleri vs den oluşan ekibimiz vasıtasıyla sizlere mükemmel önerilerde bulunuyoruz. l Size ve çalışanlarınıza ekipmanı gereğince nasıl kullanacağınız hususunda yardımcı oluyoruz. l Kolayca ve hesaplı bir şekilde kiralama hizmeti sunuyoruz. l Uygulamanın yapılacağı yerde, civatalama işleminin gereksinimlerine göre tork aletlerinizi hassas bir şekilde ayarlıyoruz. Plarad Sizin güvenilir ortağınız! Herzaman. Heryerde. Konteynır Hizmetleri l Tork aletleriniz için gereken servis hizmetini uygulama yerinde sunuyor, onları kalibre ederek belgelendiriyoruz l Nakliye masraflarınızın asgari düzeyde olmasını sağlıyoruz. l Eğer ihtiyaç duyuluyorsa, ürününüzü kolayca ve derhal bir başkasıyla değiştiriyoruz.

8 EMNİYET Optimal Plarad la en düşük risk! Emniyet montaj sırasında, üretim sırasında, bakım sırasında Plarad ın yenilikçi emniyet unsurları, kullanıcıyı koruma altına alır. Hastalık, kaza ya da uzun süreli yaralanmalar sonucunda ortaya çıkan iş kayıpları halen ciddi risklere sebep olmaktadır. Plarad, çalışanlarınızı söz konusu tehlikelerden çok uzun süre koruyarak size yardımcı olur. Plarad ın emniyet unsurları kazaları önleme ve gürültüyü azaltma hususunda yardımcıdır.

9 EMNİYET emniyet Emniyet güvenilir ekipman ve özel vasıfları nedeniyle Geliştirme ve tasarım aşamalarındaki kılavuzluk etme prensibimiz sayesinde arızasız kolayca kullanılan güvenilir bir ekipman ortaya çıkmaktadır. Hataların kökünü araştırdığımız için önerdiğimiz çözüm yöntemlerinin sorunları gidermede etkili olduğundan hiç kuşkunuz olmasın. Biz ucuz mal üretmiyoruz, güvenebileceğiniz ekipmanı yapıyoruz. Daha sonra başka hiç kimseye asla ihtiyaç duymayacağınız en iyi bakım-onarım hizmetini sizlere sunuyoruz. Emniyet hiç sızdırma olmaması nedeniyle! Plarad ın senkronize sıkma uygulaması (Plarad Synchro) sayesinde, tam otomatik shut-off dahil civatalar iki yada daha fazla noktadan aynı anda sıkılabilir. Oluşacak sıkıştırma kuvvetlerinin eşit bir şekilde dağılabilmesi dolayısıyla emniyetli ve üstün hassasiyete sahip flanş bağlantılarının yapılabilmesi için flanş civatalarının aynı anda sıkılması tek yoldur.

10 AVANTAJLAR Kalite Alman Malı En iyi hizmet Tasarım aşamasında dahi istişare, ekonomik fizibilite analizleri, sahada destek, kısa süreli ekipman değiştirme imkanı, konteynır servisi. ve daha fazlası. Alman Malı! Tüm ürünler Avrupa Makine Mevzuatı 2006/42/EG ile birlikte ürünlerin tabi olduğu EMV 2004/108/EG ya da EN özel şartlara ve standartlara uygun bir şekilde imal edilmektedir. Tek merkezden tam hizmet Her türlü işin üstesinden gelebilen geliştirme mühendislerini bünyemizde barındırıyoruz. Bu durum ürünlerimizin hassas bir şekilde biribiyle uyumunu sağlamaktadır ve ürün yelpazemizde yer alan ürünlerin performans ve fonksiyonal özellikleri biribirleriyle uyumlu olmaktadır. Çok yönlü emniyet unsurları Kullanıcı emniyeti Kullanım emniyeti Güvenilir cıvata bağlantıları 45 yılı aşan tecrübe Uzun yıllardan beri edindiğimiz tecrübenin memnuniyet verici neticesinde son derece geliştirilmiş, pratikte üstünlüğü ispatlanmış çok uzun süre dayanıklı civatalama sistemlerine itibar edebilirsiniz.

11 AVANTAJLAR Aşağıdaki yeterlilik esaslarını aynı çatı altında topluyoruz: Araştırma ve Geliştirme Tasarım, Üretim Danışmanlık ve Satış Müşteri Destek Bakım ve Onarım Know how Almanya Köln yakınındaki Much kasabasında kurulmuş olan Plarad Yeterlilik Merkezinde çalışan tecrübeli mühendisler, her bir civatalama uygulaması için ekonomik çözümler geliştirirler. İlave olarak, işbirliği içinde olduğumuz ünlü üniversitelerin ve teknik okulların know how ları doğrudan araştırmalarımıza katılır. Physikalische Technische Bundesanstalt

12 AVANTAJLAR Plarad ın üstün ö kazandırır daha güvenilir Hassas ve güvenli civatalama sonuçları Plarad ürünleriyle birlikte sunduğumuz mikroprosesor teknolojisi civatalama prosesinin tamamını gözlemlemenizi ve tamamen otomatik olarak çalıştırmanızı sağlar. İstenildiği taktirde civatalama işlemi sonuçlarını güvenle belgelendirebilirsiniz. daha hızlı Aynı zaman zarfında daha fazla vidalı bağlatı işlemi Plarad ürünleri diğer ürünlerden 3 kat daha hızlıdır. Plarad ın geniş ürün yelpazesi içinde yer alan ürünlerin birbiriyle son derece uyumlu olması daha iyi ve daha hızlı civatalama sistemlerini oluşturmamızı sağlar.

13 AVANTAJLAR zellikleri daha uzun süreli hizmet süresi Üstün kalite standartlarının yol açtığı uzun süreli ürün kullanımı Yenilikçi, patent sahibi teknoloji ve tasarım özellikleriyle yüksek kalitedeki malzeme özelliklerinin bir araya gelmesi sonucunda uzun hizmet ömrüne sahip Plarad ekipmanları oluşmaktadır. Kalite Alman Malı! daha emniyetli Üstün kullanıcı ve çalışma emniyeti Plarad ın yenilikçi emniyet unsurları kullanıcıyı koruma altına alarak rahatça ve sorunsuzca çalışma imkanı sunar. Plarad çalıştırdığınız personeli çok uzun süre tehlikeden korumanıza yardımcı olur. Plarad ın emniyet unsurları ürünlerimizin tamamına yansıtılmıştır. Yatırımda çok hızlı geri dönüş

14 ÖDÜLLER Seçkin TOP 100 Maschinenfabrik Wagner GmbH & Co. KG ve onun Plarad markası Alman firmaları arasında yapılan araştırmada en başarılı firmalar arasında yeralmaktadır. TOP 100 kalite mührünü kazanan Maschinenfabrik Wagner şu alanlarda yenilikçi ödülünü almayı hak etmiştir: Pazarlamada yenilik, İşlerde ve organizasyonda yenilikçi, Yenilikçi ortam, Üst yönetimin desteklediği yenilik, Yenilikte başarı. Petersberg de Bonn yakınlarında yer alan önceki Almanya Federal Cumhuriyetine ait konukevinde düzenlenen ödül töreni sırasında, Prof. Dr. Lothar Spath, Maschinenfabrik Wagner firmasının kurucusu Paul- Heinz Wagner e Yenilik Ödülünü sundu.

15 BİLGİ Ürün portföyü DVD de Ürünlerimizle ilgili pdf formatında detaylı bilgi alabilmeniz için lütfen adresimizden DVD isteyiniz. Ayrıca sıradışı servis performansımız ve müşterilerimize sunduğumuz avantajlar hakkında bilgi sahibi olunuz.

16 Plarad international UK Turkey USA Italy China müzakere sürecinde Maschinenfabrik Wagner GmbH & Co. KG Birrenbachshöhe D Much Germany Phone (Germany): (02245) 62 0 Fax (Germany): (02245) Phone international: +49 (0) Fax international: +49 (0) Internet: PLARAD Tork Anahtarları ve Gerdirme Sistemleri San. Dış Tic. Ltd. İstoç Toptancılar Çarşısı, 31. Ada No: 5 7 Mahmutbey İstanbul Türkiye Phone: + 90 (0) Fax: +90 (0) Telif Hakkı: Alıntılar dahil, önceden yazılı izin alınmaksızın yapılacak olan yeniden basma ya da çoğaltma kesinlikle yasaktır. İhbarsız değişiklik yapılabilir. Baskı ya da muhtevadaki hatalardan dolayı sorumluluk kabul edilmez. Enson revizyon: 03/2011 EK TR

Kıymetli yükleriniz için: Sistemli güvenlik.

Kıymetli yükleriniz için: Sistemli güvenlik. 2014 Kataloğu Kıymetli yükleriniz için: Sistemli güvenlik. Tekstil yük emniyet sistemleri Mekanik yük emniyet sistemleri Güvenlik Kapı kilit sistemleri Tüm Avrupa genelinde yaygın uygulama Lütfen web sitemizden

Detaylı

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye Setaltı bulaşık makineleri UC Serisi Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye UC-XL UC-L UC-M UC-S Önsöz Değerli gastronomlar, Son yıllarda gastronomi dünya çapında hızla değişim ve gelişim gösterdi.

Detaylı

Daha temiz motorlar için ileri teknoloji

Daha temiz motorlar için ileri teknoloji Daha temiz motorlar için ileri teknoloji aha az yakıt ve yağ ağ tüketimi CO2 emisyonlarını azaltma Daha az yakıt ve yağ tüketimi C Daha az yakıt ve yağ tüketimi CO2 emisyon Daha temiz ve daha dayanıklı

Detaylı

Doğru. Ona. sonucu alın! bırakın.

Doğru. Ona. sonucu alın! bırakın. Ona bırakın. Doğru sonucu alın! YENİ! Bosch PowerControl özelliğine sahip Bosch akülü delme/ vidalama makinesi PSR 14,4 LI-2 ve PSR 18 LI-2. Delme ve vidalama daha önce hiç olmadığı kadar rahat ve kolay.

Detaylı

Projelerinizin tüm dünyada benzersiz bir profili olsun

Projelerinizin tüm dünyada benzersiz bir profili olsun Projelerinizin tüm dünyada benzersiz bir profili olsun Dış uygulamalar için dekoratif yüzeyler 02 RENOLIT dış kullanım folyoları İÇİNDEKİLER: 02 RENOLIT dış kullanım folyoları 04 Kalite, Servis ve Destek

Detaylı

Orta yük taşıma. KUKA robotları

Orta yük taşıma. KUKA robotları Orta yük taşıma kapasiteleri için KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör GETINGE wd46 turbo çok daha hızlı bir yıkayıcı dezenfektör 2 Getinge WD46 Turbo Getinge WD46 Turbo 3 daha aziyla daha fazlasini yapmaniz için Kaynaklar sınırlı ve sağlık tesislerindeki verimlilik talepleri

Detaylı

dünyası 04/2012 Ak-Eli İnşaat: Komatsu varsa sorun yok Demir Madencilik in makine parkı Komatsu ile daha güçlü

dünyası 04/2012 Ak-Eli İnşaat: Komatsu varsa sorun yok Demir Madencilik in makine parkı Komatsu ile daha güçlü İş Makinaları 04/2012 dünyası Sayı:21 Ak-Eli İnşaat: Komatsu varsa sorun yok Gülmez Nakliyat üstün performanstan memnun Demir Madencilik in makine parkı Komatsu ile daha güçlü Özkar İnşaat zorlu işleri

Detaylı

Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle.

Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle. Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle. Hidrodinamik tahrikli Dizel ve LPG forkliftler (Tork konvertörü) 1.600 ile 3.500 kg arası taşıma kapasitesi sunar. 1 Neden bir Jungheinrich

Detaylı

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı.

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı. Viega bağlantı sistemleri Daima doğru bağlantı. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve girişimcilik ruhu gecmiştekinden

Detaylı

Artık hepsine birden sahip olabilirsiniz - daha fazla yenilik, güç ve verimlilik.

Artık hepsine birden sahip olabilirsiniz - daha fazla yenilik, güç ve verimlilik. Artık hepsine birden sahip olabilirsiniz - daha fazla yenilik, güç ve verimlilik. 10 MW sınıfında yeni şaşırtıcı Jenbacher gaz motoru ile uzun ömürlü enerji. Daha Az Yakıt Tüketimi ve CO 2 Emisyonu ile

Detaylı

Tasarımdan seri üretime kadar maksimum esneklik

Tasarımdan seri üretime kadar maksimum esneklik ENGEL in plastik endüstrisine yönelik dergisi Şubat 2015 The ENGEL HL-Ödülleri 2015 Şimdi başvurun! Üç kategoride Sayfa 9 ENGEL NPE 2015 te Beş Yıldızlı Endüstri Yeterliliği Sayfa 10 Hızlı, esnek ve kompakt

Detaylı

Tek bir sahte rulman tüm işinizi bozabilir

Tek bir sahte rulman tüm işinizi bozabilir 1/2014 Schaeffler Industrial Aftermarket Distribütör Dergisi Tek bir sahte rulman tüm işinizi bozabilir stopfakebearings.com Yetkili Endüstriyel Distribütör : Dünya genelinde sertifikalandırma tamamlandı

Detaylı

Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva

Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva AC Power for Business-Critical Continuity Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva Orta ve Büyük Ölçekli Veri Merkezleri İçin Kurumsal Ölçekte KGK Koruması Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power

Detaylı

SEKTÖR LİDERİ OLUN! İÇERİK İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER HEDEF: DEĞER YARATMAK BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN HIZLI İLERLEYENLER 2011 SAYI 15

SEKTÖR LİDERİ OLUN! İÇERİK İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER HEDEF: DEĞER YARATMAK BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN HIZLI İLERLEYENLER 2011 SAYI 15 2011 SAYI 15 İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER İÇERİK HEDEF: DEĞER YARATMAK İşinizin dayanağı olan yazılımlar yetersiz kalmaya başladığında ne yapabilirsiniz? BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN Kurumsal sınıftaki kaynaklar

Detaylı

Bir Daha Kesinti Yaşamayın.

Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Multichannel VPN Router Multichannel VPN Hub Her tür bağlantıya uygun Altı adetten fazla WAN bağlantısını tam olarak birleştirme Modüler tasarım sayesinde esneklik Farklı erişim

Detaylı

Sanatlar & El becerileri

Sanatlar & El becerileri Sanatlar & El becerileri Fırınlar ve Aksesuar Çömlekçilik Porselen desenciliği Vitray Cam eritme Süsleme Emaye Raku www.nabertherm.com Made in Germany Made in Germany Nabertherm, dünya çapındaki 400 çalışanıyla

Detaylı

HAREKET. KONTROL TEKNOLOJiLERi MERKEZi

HAREKET. KONTROL TEKNOLOJiLERi MERKEZi HAREKET KONTROL TEKNOLOJiLERi MERKEZi İçindekiler 01 HKTM 02 Hizmet Kalitemiz 03 Tasarım, Ar-Ge, Üretim 04 Özel Makinalar 05 Otomasyon / Referanslar 06 Hidrolik / Referanslar 07 Temsilciliklerimiz 02 Hizmet

Detaylı

Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu. PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı

Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu. PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı POWERFLEX 7000 ORTA GERILIM AC SÜRÜCÜLERI 200 bg'den 34.000 bg'ye (150 kw'den 25.400 kw'ye)

Detaylı

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I A R A Ş T I R M A R A P O R U B T D ö n ü ş ü m ü i ç i n H e r Z a m a n A ç ı k D e s t e k D e n e y i m i n d e n Y a r a r l a n m a Sponsor: HP Rob Brothers Mart 2012 B U AR AŞ T I R M A R AP O R

Detaylı

Nestlé Kurumsal İş İlkeleri

Nestlé Kurumsal İş İlkeleri Zorunlu İlkeler Haziran 2010 Zorunlu İlkeler Haziran 2010 Yazar / yayınlayan departman Yönetim Kurulu Başkanı ve Nestlé Dünya Başkanı Hedef kitle Tüm çalışanlar İlgili Grup İlkeleri / Politikalar, Standartlar

Detaylı

Anahtar ve Elektrikli Ev Aletleri Sanayi A. Ş. Velibaba mah. Ankara cad. No: 188 Dolayoba Pendik 34896 İstanbul Türkiye Telefon: +90 216 307 74 01

Anahtar ve Elektrikli Ev Aletleri Sanayi A. Ş. Velibaba mah. Ankara cad. No: 188 Dolayoba Pendik 34896 İstanbul Türkiye Telefon: +90 216 307 74 01 Anahtar ve Elektrikli Ev Aletleri Sanayi A. Ş. Velibaba mah. Ankara cad. No: 188 Dolayoba Pendik 34896 İstanbul Türkiye Telefon: +90 216 307 74 01 pbx Faks : +90 216 307 74 04 İçindekiler Genel Müdür ün

Detaylı

YOL GÖSTERİCİ İLKELERİMİZ

YOL GÖSTERİCİ İLKELERİMİZ YOL GÖSTERİCİ İLKELERİMİZ 50 yıldır, Yeşil Bülten serisinde John Deere'in iş yapma biçimi açıklanmakta ve değerlerini uygulamaya geçirmektedir. Bültenler, uzun süreli misyonumuzu veya hayatları toprağa

Detaylı

KE KX KG TL KW KE KX KG TL KW

KE KX KG TL KW KE KX KG TL KW KE KX KG TL KW KE KX KG TL KW Her zaman doğru tercih! Toprak mikserleri ve ağır tip toprak mikserleri eskiden olduğu gibi tohum yatağı hazırlanması konusunda her yönden çok beceriklidir. Başka hiçbir zemin

Detaylı

Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz

Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz Jungheinrich e hoş geldiniz Ankara Jungheinrich firması malzeme taşıma ekipmanları, depolama ve malzeme akış teknolojisi alanlarında

Detaylı

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7.

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7. İçindekiler İnsan Kaynakları Hizmetleri 3 İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4 Neden PwC? 7 Uzman Ekibimiz 9 Hizmetlerimizden Örnekler 11 Eğitimlerimiz - Business School 17 İnsan

Detaylı

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ İÇ YÖNERGESİ

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ İÇ YÖNERGESİ ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ İÇ YÖNERGESİ 1 BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 - (1) Bu İç Yönergenin amacı; Orman Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatında

Detaylı

Schletter Solar Montaj Sistemleri. Sistem Genel Çatı ve Cephe

Schletter Solar Montaj Sistemleri. Sistem Genel Çatı ve Cephe Schletter Solar Montaj Sistemleri Sistem Genel Çatı ve Cephe İçindekiler İşletmemiz: Ayrıca birçok sistem için yapı ve denetim izinleri alınmıştır. Bütün sertifi ka belgelerini aşağıdaki linkten görebilirsiniz:

Detaylı