Yangın Güvenlik Sistemleri

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Yangın Güvenlik Sistemleri"

Transkript

1 Yangın Güvenlik Sistemleri

2 Erzay Elektronik & Genel Güvenlik Sistemleri FAALİYETLERİMİZ * Yangın Söndürme Cihazları Dolum ve Bakımı * Yangın (Duman) Algılama Sistemleri * Yangın Dolap Satış ve Montajı * Yangın Kapıları Satış ve Montajı * Yangın Merdiven İmalatı * Sprinkler (Yağmurlama Sistemleri) * Köpüklü Yangın Söndürme Sistemleri * Davlumbaz Söndürme Sistemleri * Co2 Gazlı Söndürme Sistemleri * FM 200 Gazlı Söndürme Sistemleri * Yangın Hidrant Sistemleri * Mekanik Havalandırma Sistemleri * Proje Danışmanlık Hizmetleri * Yangın Tatbikatı, Risk Analizleri ve İş Güvenliği Hizmetleri * İtfaiye ile İlgili Ruhsat ve İskan Müşavirlik Hizmetleri * Kamera Sistemleri * Alarm Sistemleri * Personel Takip Sistemleri (Parmak İzi ve Kartlı Geçiş) * Bariyer ve Turnike Sistemleri * Merkezi Uydu Sistemleri * İntercom Sistemleri * Led Aydınlatma Sistemleri * Telefon Santral Sistemleri * İzleme ve Takip Sistemleri * Elektrik Proje ve Uygulama Hizmetleri * Paratoner Topraklama ve Pano Ölçüm Hizmetleri

3 YANGIN DOLAPLARI Bina içinde ve dışında oluşan yangınlara müdahalede kullanılır. İstenilen ebatlarda imalat yapılır. İçinde yangın musluğu spiral hortum ucuna bağlanmış lans bulunan dolaplardır. Hortum boyu 10 ile 30 mt arası değişebilir. Cam ve metal kapaklı modelleri mevcuttur. Sıva içi ve sıva üstü montajı uygulanır. YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI Kuru Kimyevi Tozlu Yangın Söndürücüler: ABC Sınıfı her türlü yangın riski taşıyan ortamlarda kullanılan tozlu söndürücülerdir 1Kg, 2Kg, 4Kg, 6Kg, 12Kg, 25Kg, 50Kg, Kapasitelerde üretilmektedir. Yeni cihaz satışı ve dolum bakım hizmeti sunulmaktadır. KKT - Köpüklü ve Co2 çeşitleri mevcuttur. YANGIN (DUMAN) ALGILAMA ve İHBAR SİSTEMİ Yangın Algılama Sistemi, Anapanel, Dedektör, Alarm Butonu ve Alarm Zilinden oluşur. Konvensiyonel, Adresli ve Analog Adresli olmak üzere 3 ayrı şekilde uygulanır.

4 DAVLUMBAZ SÖNDÜRME SİSTEMİ Mutfaklarda zamanla davlumbaz içinde biriken yağ tabakasının oluşturduğu yangınlarda kullanılır. Söndürücü olarak kimyasal madde kullanılan otomatik söndürme sistemleridir. Tercihe göre manuel sistem de uygulanabilir. Proje ve yönetmeliğe uygun şekilde montaj yapılır. SPRİNKLER SİSTEMİ En çok kullanılan ve en etkili söndürücü madde olan suyun kullanıldığı sistemdir. Su; Soğutma, Boğma ve Perdeleme etkisi sebebi ile son derece etkili bir söndürücüdür. Otopark, AVM, Yüksek Katlı Binalar, Otel gibi alanlarda kullanılabilir.

5 YANGIN MERDİVENLERİ Yangın merdivenleri Z tipi (çift kollu) ve dairesel olmak üzere iki gruba ayrılır. Sağlam ve güvenli yapısı ile yangın kaçışlarında önemli bir rol oynar. Yangın merdiveni binaların yangından korunması hakkındaki yönetmelik gereğince binalarda bulunması gereken yangın merdiveni tipleri ve bunlara ilişkin ölçülerde düzenlenmektedir. Ana Cadde, Kaldırım Üzeri, Yada merdivenin tabana indirilemediği durumlarda avantajlı olması nedeni ile yüksekliği 3mt. yi aşmamak kaydıyla katlanabilen ve döner mekanizma özelliğinde yapılır. YANGIN KAPILARI 120 dk yangına dayanıklı, 75 C üzerindeki sıcaklıklarda genleşerek dumanı asla sızdırmayan özel conta, ateşe dayanıklı cam takılma özelliği, ayarlanabilen menteşeler, sağ ve sol açılımı uygulanabilen, dışardan kapalı olsa bile içeriden kapıyı açabilen panik kolu mevcuttur. Çift Kanat, Tek Kanat ve Camlı modelleri mevcuttur. Cam modeller yanmaz, ısı geçirmez ve sertifikalıdır. Metal modeller TSE standartlarına uygundur. Satış ve montaj hizmeti sunulur.

6 MEKANİK HAVALANDIRMA Havalandırma sistemi kapalı alanlarda tehlikeli gazlara, tozlara, buhar ve dumanlara karşı her işçi için temiz bir nefes alma ortamı ve ortamdaki tehlikeli maddenin dışarı atılmasını sağlar. Havalandırma sistemi nin bakımı son derece önemlidir. Filtrelerin temizliği, boruların sızdırmazlığı periyodik olarak test edilmelidir. Yangınlarda dumanın kısa sürede dışarı atılmasını ve ortamda bulunan insanların dumandan etkilenmemesini sağlar. Eksoz duman tahliyesi için bulundurulmakta olup, mekanik projeye uygun bir şekilde uygulama yapılır. HİDRANT VANALARI Fabrika, depo ve endüstriyel tesislerde oluşan yangınlara müdahale sırasında itfaiyenin su alabilme amacına yönelik kullanılmaktadır. YANGIN HİDRAFORLARI Hidrant, yangın dolabı ve sprink tesisatları için yangınla mücadele amaçlı kullanılan hidrafor sistemleridir. Jokey pompa entegrasyonlu, otomatik test, alarm, otomasyon merkezi ile iletişim, kontrol panoları ve armatür donanımlarıyla sistem bazında teslim edilir. Ayrıca istenilen kapasitede su deposu imalatı yapılır. YANGIN POMPALARI Jokey pompa ve elektrikli pompa olarak iki ye ayrılır. Jokey pompalar yangın söndürme sisteminin sürekli basınç altında tutulması ve kaçaklardan kaynaklanan basınç düşümünde ana pompaların sürekli devreye girmesini engellemek amacıyla kullanılır. Jeneratör olmadığı durumlarda dizel pompa uygulanır.

7 PROJE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Tasarımı ve hesaplamaları yapılan proje ve sistemlerin uygulamaları ve tüm değerlendirmeleri uzman personellerimiz tarafından yapılıp, yangın güvenlik sistemlerinin seçimi, yangın güvenlik sistemlerinin kullanımı ve yangına karşı gerekli önlemlerin tespit edilmesi gibi hizmetler verilmektedir. Ayrıca, * Binaların yangın risk analizinin yapılması * Yangın senaryolarının oluşturulması * Uygun sistemin tespit edilmesi * Yangın söndürme sistemlerinin denetim ve kontrolü * Yangın eğitim ve tatbikatlarının düzenlenmesi * Personelin yangın tedbirleri konusunda bilgilendirilmesi * Proje çizimi esnasında danışmanlık, Proje onayı, projeye uygun uygulama * Yangına karşı alınması gereken önlemlerle ilgili İtfaiye, iskan ve ruhsat onay raporu danışmanlık hizmeti verilmektedir.

8 IP KAMERALAR BOX KAMERALAR 3Megapixel Full HD Network IR-Bullet Camera 540 tvl Çözünürlük Osd Menülü 540 tvl box kamera > 1/2.8 3Megapixel progressive scan Exmor CMOS > H.264 & MJPEG dual-stream encoding > Max 1080) > DWDR, Day/Night(ICR), 2DNR, Auto iris, AWB, AGC, BLC > Multiple network monitoring: Web viewer, CMS(DSS/PSS) & DMSS > 3.3~12mm varifocal lens > Built-in 2/1 alarm in/out > Max. IR LEDs length 20m > Micro SD memory, IP66, PoE 1/3 Sony CCD Box Kamera 540 tvl Çözünürlük Osd Menülü 0,01 Lux Day Night Kamera 1/3 Sony EFFIO Box Kamera RS tvl Hd Çözünürlük Gerçek wdr 1/3 Sony EFFIO Box Kamera RS tvl Hd Çözünürlük 0,001 Lux Day Night Kamera Osd Menülü Gerçek wdr 2Megapixel Full HD Network Small IR-Bullet Camera > 1/3 2Megapixel progressive scan Exmor CMOS > H.264 & MJPEG dual-stream encoding > 1080) > DWDR, Day/Night(ICR), 2DNR, AWB, AGC, BLC > Multiple network monitoring: Web viewer, CMS(DSS/PSS) & DMSS > 6mm fixed lens (3.6mm,8mm optional) > Max. IR LEDs Length 20m > IP66, PoE 1/3 sony EFFIO Box Kamera 600 tvl Hd Çözünürlük Dijital wdr 1/3 sony EFFIO Box Kamera 600 tvl Hd Çözünürlük 0,001 Lüx Day Night Kamera Osd Menülü Dijital wdr 1.3MegapixelHD Network Small IR-Bullet Camera >1/3 1.3Megapixel progressive scan Aptina CMOS >H.264&MJPEG dual-stream encoding 960)/ 720P( ) >DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR,AWB,AGC,BLC >Multiple network monitoring: Web viewer, CMS(DSS/PSS) & DMSS >3.6mm fixed lens (6mm,8mm optional) >Max. IR LEDs Length 30m >IP66, PoE DOME KAMERALAR 2Mp Mini Network PTZ Dome Camera >Powerful 12x optical zoom >Max. & >DWDR, Day/Night (ICR), DNR (2D&3D), Auto iris, Auto focus, AWB, AGC, BLC >Max 300 /s pan speed, 360 continuous pan rotation >Up to 255 presets, 5 auto scan, 8 tour, 5 pattern >Built-in 2/1 alarm in/out >Support intelligent 3D positioning with DH-SD protocol >IP66, POE+ 2Megapixel Full HD Network Small IR Dome Camera >1/3 2Megapixel progressive scan Exmor CMOS >H.264&MJPEG dual-stream encoding 1080) >DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR,AWB,AGC,BLC >Multiple network monitoring: Web viewer, CMS(DSS/PSS) & DMSS >3.6mm fixed lens (6mm optional) >Max. IR LEDs Length 20m >IP66, PoE SPEED DOME KAMERALAR 2Mp Full HD 20x/30x Network IR PTZ Dome Camera 1.3Mp HD Network PTZ Dome Camera > 1/3 1.3Mp Exmor CMOS > Max > 4.7~94mm 20x optical zoom > H.264/MJPEG & Dual-stream encoding > Max 300 /s pan speed > DWDR, D&N(ICR), Ultra DNR > 1/1ch audio in/out, 2/1ch alarm in/out > IP 66, IK 10 optional, -40~60 C, Micro SD cardv >Powerful 20x/30x optical zoom >H.264 & MJPEG dual-stream encoding and JPEG image capture >Max. resolution >Defog(82C), DWDR, Day/Night(ICR), DNR (2D&3D),Auto iris, Auto focus, AWB, AGC, BLC >Multiple network monitoring: Web viewer, CMS(DSS/PSS) & DMSS >Max 240 /s pan speed, 360 endless pan rotation >Up to 255 presets, 5 auto scan, 8 tour, 5 pattern >Built-in 7/2 alarm in/out >Support intelligent 3D positioning with DH-SD protocol >Micro SD memory, IP66 >IR Distance up to 100m

9 DVR KAYIT CİHAZLARI 4/8/16 kanal video 4/4/4 kanal Ses,1 U standalone DVR 2 SATA HDDs, 2 USB 2.0 a kadar 4/8/16 kanal video 4/4/4 kanal Ses,1 U standalone DVR 2 SATA HDDs, 2 USB 2.0 a kadar H.264 video ideal sıkıstırma algoritması CIF teki her bir kanal ve D1 kaydındaki özel kanallar Çift kodlama akımları destekli TV(BNC)/VGA es zamanlı video çıkısı Canlı izleme, kayıt, kayıt izleme, yedekleme & uzaktan erişim 4/8/16 kanal es zamanlı kayıt izleme Up to 128ch IP camera inputs >Max 128 channel IP cameras input with 1080P realtime live view >Max 384Mbps incoming bandwidth >Up to realtime recording >Up to 6-screen output: 6 HDMI sync output/1 VGA+5 HDMI sync output (Default: 2 HDMI or 1 HDMI +1 VGA) >Support 16 hot-swap SATA HDDs to better its scalability and flexibility >Support RAID 0/1/5 >Human-oriented Dahua UI >Compatible with Dahua SDK and seamless integrated to other platforms >Support Multi-brand network cameras: Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco, Samsung, Sanyo, Sony, Videosec, Vivotek and etc. >ONVIF Version 2.2 conformance >Redundant power supply module adopted (DH-NVR6000DR) >Front LCD display (DH-NVR6000D/DH-NVR6000DR) 4/8/16CH Full 2CIF Smart 1U DVR 4/8/16ch video inputs > Up to 4/8/16 cameras with 1080p realtime preview > H.264 dual-stream video compression > DVR2104/2108/2116C: All channel 2CIF realtime recording > HDMI/VGA simultaneous video output > All channel synchronous realtime playback, GRID interface & smart search > Support 1 SATA HDD up to 4TB, 2 USB2.0 > Multiple network monitoring: Web viewer, CMS(DSS/PSS) & DMSS HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ Alarm Sistemi PowerMaster-10 G2 kablosuz hırsız alarm paneli. 28 adet kablosuz dedektör desteği. 4 adet kablosuz siren (iç mekan ya da dış mekan) desteği. 8 adet kablosuz anahtar kumanda desteği. 8 adet iki yönlü kablosuz tuş takımı desteği. 8 farklı kullanıcı için güvenlik kodu, 8 adet temassız anahtar desteği. Dahili PSTN iletişimi. 2 kızılötesi photoelectri ışınları bariyer saldırgan Lazer güvenlik Alarm Sistemi 50 Pair / Çiftleri özel siparişler mümkün olabilir Pair / Çiftleri her Ay 2-3 güniçinde örnek büyük ölçüde bağlıdır sipariş miktarı L/C,T/T,Western Union

10 GÖRÜNTÜLÜ DİYAFON SİSTEMİLERİ Daire içi Monitör IP Tabanlı Bina Dış Kapı Ünitesi Iç ünite, şık ve lüks alüminyum alaşımlı paneli. Su ve oksidasyon geçirmez, dayanıklı alüminyum alaşım 7 "renkli TFT LCD. No radyasyon, düşük güç tüketimi ve yüksek çözünürlüklü Kamera yüksek çözünürlüklü olabilir Handfree interkom Elektrikli kilit-kontrol fonksiyonu kapının görünümü izleyin. Cilt, parlaklık ve kontrast ayarlanabilir. Adaptörü ve kablosu ile kullanıcılar, onlara kendine göre yükleyebilir > 3'' STN ekran, canlı renklerle resim gösterimi > Siyah-beyaz kristal cam panel, dokunmatik tuşlar > TCP/IP ağ sunucusu kullanır, SNMP ağ protokolünü destekler. > Ağ güvenlik teknolojisi, stabil ve güvenli işletim ortamı sağlar. > Gece görüşü, konuşma ibaresi desteği > Gömülü kurulum > Kapının kart ve şifreyle açılması desteği > Yönetim merkezi ve daireleri arama > Ziyaretçilerin video ve ses kaydı > Uzaktan kilit açma özelliği > Neutron-VTO1210B-X (Siyah), Neutron-VTO1210BW-X (Beyaz) Model-G Renkli Villa Kit Basic GDM Tuş Takımlı - 2. kapı bağlayabilme özelliği - 4 Şubeye kadar paralel çalışma seçeneği - 4 telli - 5,6" renkli ekran boyutu - Handsfree konuşma - Şubeler arası konuşma - 3 kademeli zil sesi ayarı - Güvenlik ile görüşme - Güvenlik ve 2 adet harici kamera seçimi sağlar - Kapı ile konuşma - Kapı otomatiğini açma - Kapıcı ile görüşme - Monitör ışık ve kontrast ayarı - Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme - Yatay veya dikey kullanım PARMAK İZİ VE KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ Q-Z 100 Proximity Parmak İzi Terminali RS 10 MIFARE KART OKUYUCU Parmak İzi Kapasite : 3000 Hareket Log : Ekran : Renkli Ekran Ölçüleri : 45 mmx 37 mm Kartlı Geçiş (Proximity) : Var Şifre : Var Zil Çaldırma : Var Ethernet/Wiegand/RS485 : Ethernet Turnike / Kapı Açma : Var Cihaz Ölçüleri : 196,5 138,5x59mm Kutu Ölçüleri : 110x350x265mm Ağırlık : 561 gr Dil : Multi Okuma Hızı : < 1,2s Real Time Clock : Var Çalışma Voltajı : 5V DC, 2 Amp Kart Kapasite : Log Kapasitesi İletişim Portalı : Rs485 Desteklediği Kartlar : Mifare Röle : Var Standalone : Var Buzzer : Var Antipassback : Var Çalışma Hızı : 126 ms okuma/yazma Çalışma Voltajı : 12 V DC Çalışma Şekli : Online, Offline, Online-Offline Cihaz Ölçüleri : 24x56x86 mm Ağırlık : 63 gr Ekran : Yok Ethernet : Var (Konverter İle) Turnike / Kapı Açma : Var B TURNİKE VE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ T 240 Paslanmaz Üç Kollu Turnike Çalışma Voltajı : 24V DC Güç Tüketimi : 30W Çalışma Sıcaklığı : - 20 C + 70 C Ağırlık : 42 kg Boyutlar : 240x750x1050 mm 304 Paslanmaz çelik Kullanım kolaylığı Sağlam Ergonomik Tasarım %100 Yerli Üretim, Süreklilik Belgelenmiş Kalite Sürekli Servis ve Yedek Parça 240 T 150 Motorlu SWG Turnike Kontrol / Çalışma Voltajı : 24VDC +-%20 Güç Tüketimi : 30W Gövde : Paslanmaz çelik gövde Çalışma Sıcaklığı : - 10 C + 50 C Boyutlar : 156x256x1055 mm Kol Uzunluğu : 835 mm Ağırlık : 40 kg Kilitleme : 24 V özel dişli mekanizmalı selenoid ile Kontrol : 24 V özel programlanabilir kontrol ünitesi Yer Bağlantısı : Özel yer bağlantısı kaidesi ile kolay ve basit montaj.

11 PLAKA TANIMA SİSTEMİLERİ Plaka Tanıma Sistemleri 300 km/s hıza kadar okuma yapabilir Gece ve gündüz %100 performans Kirli, tozlu plakaları okuyabilir (insanın okuyabileceği kadar kirli plakaları okuyabilir) Kare plaka,dikdörtgen plaka ve roma rakamları içeren yabancı plakaları okuyabilir. Polnet database uyumu sayesinde emniyet teşkilatının oluşturduğu kara listeden yararlanılabilir. Kullanıcıya, araca ve abonelik türüne göre saat ve ücret bazında birçok rapor hazırlayabilir. Türkçe ara yüze sahip oldukça kolay yönetim programı Kullanıcı yetkilendirmesi ile plaka tanımlama ve silmeye sınırlama konulabilir. Bariyer, kapı,barikat...vb elektronik aletleri kontrol edebilir. Temel sistem sadece bir kamera ve yazılımdan oluşmaktadır, araçlar için extradan herhangi bir aparata gerek duyulmaz. Geçmişe yönelik veriler arşivlenir. Birden fazla nokta tek merkezden kontrol edilebilir. AYDINLATMA SİSTEMLERİ Plus Model Etanj Armatür T8-T5 Eco Model Etanj Armatür Sıva Altı Dekoratif Armatürler 1 x 18 Armatür / Akrilik Camlı IP65 1 x 18 Armatür - (Elektronik Balastlı 90Dk) Şarjlı T8 2x18 W Sıva Altı Dekoratif Armatür İç Mekan Armatürleri Bahçe Armatürleri İç Mekan Şerit Led Lümen Volt Watt Işık Volt Watt Duy Tipi Yüzey Ev, ofis, dükkan ve mağaza, dekorasyonu ve hemen her yerde kullanılabilen dekoratif ledler. 76 Lm V / 50-60Hz 7x1W Rengi, Mavi, Kırmızı, Sarı, Yeşil V / 50-60Hz Maks. 100W / Maks. 20W (ESL) E27 Paslanmaz Çelik ve Galvanizli Çelik Gövde / PC

12 Kamera Alarm Sistemleri Erzay Elektronik & Genel Güvenlik Sistemleri Haramidere Mah. Beysan San. Sit. Birlik Cad. No:32/59 Beylikdüzü / İST. Tel: Fax: Gsm: Gsm:

2014 FİYAT LİSTESİ TECHNOLOGY

2014 FİYAT LİSTESİ TECHNOLOGY 2014 FİYAT LİSTESİ GÜVENLiK 7000'e 17:00'a Çalışma Saatlerimiz Hafta içi 08:30-19:00 Cumartesi 08:30-13:00 saatleri arasındadır. GÜVENLiK Misyonumuz GENEL MÜDÜRLÜK Yönetim. İstanbul Bölge Müdürlüğü istanbul

Detaylı

Güvenlik Sistemleri Ürün Kataloğu 2011-2012

Güvenlik Sistemleri Ürün Kataloğu 2011-2012 hakkımızda NEXT & NEXTSTAR GÜVENL K S STEMLER Ev ve işyeri güvenliğine yatırım yapmak, uzunca bir süre Türkiye'de lüks harcama olarak algılanmaktaydı. Oysa sevdiklerimizin huzur içinde yaşaması, yıllarca

Detaylı

*Miktar 12 veya üstü olursa toplu fiyatlandırma uygulanır. RESİM ÜRÜN KODU Açıklama FİYAT $ Standart Kameralar

*Miktar 12 veya üstü olursa toplu fiyatlandırma uygulanır. RESİM ÜRÜN KODU Açıklama FİYAT $ Standart Kameralar Ürün Fiyat Listesi Listelenmeyen öğeler için şu numaradan bizi arayın: 0212 320 80 36 *Miktar 12 veya üstü olursa toplu fiyatlandırma uygulanır 2012 FİYAT LİSTESİ RESİM ÜRÜN KODU Açıklama FİYAT $ Standart

Detaylı

CCTV Teknolojisindeki gelişmeler sonucunda video ile gözetim, günümüzde mevcut olan korunma, güvenlik ve yönetimin vazgeçilmez yardımcısı olmuştur.

CCTV Teknolojisindeki gelişmeler sonucunda video ile gözetim, günümüzde mevcut olan korunma, güvenlik ve yönetimin vazgeçilmez yardımcısı olmuştur. Önsöz CCTV Teknolojisindeki gelişmeler sonucunda video ile gözetim, günümüzde mevcut olan korunma, güvenlik ve yönetimin vazgeçilmez yardımcısı olmuştur. Şantiye sahaları, okullar, imalatçılar, hastaneler,

Detaylı

İÇİNDEKİLER 2-4 HAIKON IP ÜRÜNLER 5-6 HAIKON ANALOG ÜRÜNLER 7-8 HAIKON TVI ÜRÜNLER 9 OEM AHD ANALOG CCTV ÜRÜNLER 10 AVENİR AHD ANALOG CCTV ÜRÜNLERİ

İÇİNDEKİLER 2-4 HAIKON IP ÜRÜNLER 5-6 HAIKON ANALOG ÜRÜNLER 7-8 HAIKON TVI ÜRÜNLER 9 OEM AHD ANALOG CCTV ÜRÜNLER 10 AVENİR AHD ANALOG CCTV ÜRÜNLERİ İÇİNDEKİLER 2-4 HAIKON IP ÜRÜNLER 5-6 HAIKON ANALOG ÜRÜNLER 7-8 HAIKON TVI ÜRÜNLER 9 OEM AHD ANALOG CCTV ÜRÜNLER 10 AVENİR AHD ANALOG CCTV ÜRÜNLERİ 11-12 OEM IP KAMERA ÜRÜNLERİ 13 TAK ÇALIŞTIR IP ÜRÜNLER

Detaylı

MODEL DİJİTAL RENKLİ GECE GÖRÜŞ KAMERALAR FIYAT$

MODEL DİJİTAL RENKLİ GECE GÖRÜŞ KAMERALAR FIYAT$ Sayfa 1 MODEL DİJİTAL RENKLİ GECE GÖRÜŞ KAMERALAR FIYAT$ AV-PRO188HD 1200 TVL 2 Array Ledli 1.3 Megapixel Sony Exmor Cmos Sensor IR-CUT Filter Dış/Ïç Kamera 4mm lens Metal Orijinal kasa Özel Ayaklı, DIŞ

Detaylı

TEL:0312-468 37 75 482 41 21

TEL:0312-468 37 75 482 41 21 Sayfa 1 TEL:0312-468 37 75 482 41 21 AV-TC04AHD-M 720P AHD+IP+ AV-TC08AHD-M 720P AHD+IP+ AV-TC16AHD-M 720P AHD+IP+ 720P AHD (ANALOG HIGH DEFINITION) KAMERALAR HD 720P (1280x720) Görüntü ve Kayıt Kalitesi,

Detaylı

gecikmesiz hd görüntü aktarımı Açık platform tüm onvif IP cameralar analog ve ahd kamera desteği bulut Özelliği, Wın Desteği, Iphone, Orijinal

gecikmesiz hd görüntü aktarımı Açık platform tüm onvif IP cameralar analog ve ahd kamera desteği bulut Özelliği, Wın Desteği, Iphone, Orijinal Türkiye Distribütörü Tel: (0 531 954 18 41) 720P AHD (ANALOG HIGH DEFINITION) KAMERALAR HD 720P (1280x720) Görüntü ve Kayıt Kalitesi, Hibrit (AHD+IP+Analog) hepsi bir arada, 500mt kadar coaxial kablo ile

Detaylı

Türkiye Distribütörü Tel: (0212) 220 11 31 222 99 88 MODEL DİJİTAL RENKLİ GECE GÖRÜŞ KAMERALAR FIYAT$ AV-448HD

Türkiye Distribütörü Tel: (0212) 220 11 31 222 99 88 MODEL DİJİTAL RENKLİ GECE GÖRÜŞ KAMERALAR FIYAT$ AV-448HD Sayfa 1 MODEL DİJİTAL RENKLİ GECE GÖRÜŞ KAMERALAR FIYAT$ AV-448HD 48 Ledli 1/3 Sony Processer Megaixel Aptina IR-CUT Filter 700 TVL Dış/Ïç Kamera 3,6/6 mm lens Metal Orijinal kasa Özel Ayaklı 110,00 AV-448

Detaylı

Görüntü Teknolojisinde Lider

Görüntü Teknolojisinde Lider Sayfa 1 Türkiye Distribütörü FULL HD 1080P / HD-SDI DVR VE KAMERALAR KORE MALI, HD 1080 Görüntü ve Kayit 4 adet HD SDI kamera bağlanabilen HD-SDI DVR,1 adet 1920x1080p HDMI ana monitör çıkışı (FULL HD),1

Detaylı

Görüntü Teknolojisinde Lider

Görüntü Teknolojisinde Lider Sayfa 1 Türkiye Distribütörü Tel: 0212 220 11 31 BAYİ FİYAT LİSTESİ MODEL FULL HD 1080P / HD-SDI DVR VE KAMERALAR FIYAT$ AV-HDDVR04E AV-HDDVR08M AV-HDDVR16S AV-HDCAM671 AV-HDCAM680 HD 1080 Görüntü ve Kayit

Detaylı

Geçiş Kontrol Otomasyon Süreç Yönetimi. integris. IP Tabanlı Kontrol Teknolojileri. integr

Geçiş Kontrol Otomasyon Süreç Yönetimi. integris. IP Tabanlı Kontrol Teknolojileri. integr Geçiş Kontrol Otomasyon Süreç Yönetimi integris IP Tabanlı Kontrol Teknolojileri integr integris Elektronik ve bilişim sektörlerinin birbiri ile hızla bütünleştiği dijital dünyada, ortak iletişim platformları

Detaylı

Eko Serisi 03-10. Profesyonel DVR Cihazlar 11-32 33-54. CCD Kameralar. IP Çözümler 04-05 06 07 08-10

Eko Serisi 03-10. Profesyonel DVR Cihazlar 11-32 33-54. CCD Kameralar. IP Çözümler 04-05 06 07 08-10 Ç NDEK LER Eko Serisi 03-10 Eko DVR Serisi Eko NVR Serisi Eko IP Kamera Serisi Eko CCD Kamera Serisi 04-05 06 07 08-10 Profesyonel DVR Cihazlar 11-32 H zl Seçim Tablosu 960H Serisi PDR-XM Serisi PDR-X

Detaylı

içindekiler BigesHD Hakkında 2-3

içindekiler BigesHD Hakkında 2-3 içindekiler Not: Aşağıda belirtilen ürün gruplarına ait donanım ve yazılım özellikleri dinamik olarak güncellenmektedir. Ürünlerin birbiri ile uyumluluğu ve yeteneklerini güncel olarak www.biges.com web

Detaylı

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ Alarm Kontrol Panelleri Kablosuz Kontrol Panelleri GSM / GPRS / Ethernet Tabanlı İletişim Modülleri Dedektörler Manyetik Kontaklar Alarm Aksesuarları Sirenler Çevre Güvenlik Sistemleri

Detaylı

Değerli Müşterimiz, Saygılarımızla, RMK Yangın Söndürme ve Güv. Sist. Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti

Değerli Müşterimiz, Saygılarımızla, RMK Yangın Söndürme ve Güv. Sist. Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti 2013 ÜRÜN LİSTESİ 2 Değerli Müşterimiz, Yangın güvenlik sektöründeki 20 yıllık tecrübemiz ile sizlere firmamız bünyesinde; TELETEK, POLON ALFA, POLI SERVIS, SIPO TRADING, SOLVAY, ROTAREX, VITKOVICE MILMET

Detaylı

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.0 KONU Bu doküman İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü nde bina içi

Detaylı

TRT TRABZON MÜDÜRLÜĞÜ GÜVENLİK KAMERASI ALIMI (MALZEME VE İŞÇİLİK DAHİL) TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.ŞARTNAMENİN KONUSU Bu teknik şartname ile, TRT Trabzon Müdürlüğü hizmet binası, Ordu (Sakarat), Samsun (Üçpınar)

Detaylı

Güven 25. YIL Üretiyoruz

Güven 25. YIL Üretiyoruz Güven Üretiyoruz 25. YIL Yüzey Montaj (SMT) Makine Parkı Yüzey Montaj (SMT) Makinesi PCB Yüzey Montaj Krem Lehimleme Hata Algılama Kalite Kontrol Laboratuvarı Teknoloji üretiyoruz Kararlılık Testi Ar-Ge

Detaylı

DVR CİHAZI KULLANIM KİTAPÇIĞI

DVR CİHAZI KULLANIM KİTAPÇIĞI DVR CİHAZI KULLANIM KİTAPÇIĞI Safety Instruction These instructions are intended to ensure that the user can use the product correctly to avoid danger or property loss. The precaution measure is divided

Detaylı

AutoDome 800 Serisi HD PTZ Kamera

AutoDome 800 Serisi HD PTZ Kamera Video AutoDome 800 Serisi HD PTZ Kamera AutoDome 800 Serisi HD PTZ Kamera www.boschsecurity.com/tr u u 30 resim/saniyede (ips) HD 1080p çözünürlük 240x zoom (20x optik, 12x dijital) u u u Dörtlü video

Detaylı

DVR KAYIT CİHAZI (GÜVENLİK AMAÇLI) TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU MODELLER

DVR KAYIT CİHAZI (GÜVENLİK AMAÇLI) TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU MODELLER DVR KAYIT CİHAZI (GÜVENLİK AMAÇLI) TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU MODELLER UR-AND41HVR UR-AND42HVR UR-AND81HVR UR-AND82HVR UR-GR163 UR-AND162HVR UR-ANP41H UR-ANP91H UR-ANP161H UR-ANP42H UR-ANP92H UR-ANP162H

Detaylı

www.d-sistem.com.tr D SİSTEM YANGIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ

www.d-sistem.com.tr D SİSTEM YANGIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ www.d-sistem.com.tr D SİSTEM YANGIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ İÇİNDEKİLER Hakkımızda FM200 Temiz Gazlı Söndürme Sistemleri CO₂ Gazlı Söndürme Sistemleri Inert Gazlı Söndürme Sistemleri NOVEC 1230 Söndürme Sistemleri

Detaylı

güven üretiyoruz generating confidence

güven üretiyoruz generating confidence güven üretiyoruz generating confidence 2 Maxlogic & Mavigard markaları ile 1987 yılından itibaren yangın ve gaz algılama sistemleri konusunda Güven Üretmeye devam ediyoruz. İstanbul, Yukarı Dudullu da

Detaylı

TruVision Platform Çözümleri. Safety Security Certainty

TruVision Platform Çözümleri. Safety Security Certainty TruVision Platform Çözümleri Safety Security Certainty Video kayıt cihazlarımız sayesinde izleme dünyasıyla tanışın Video işlemede artık analogdan dijitale geçiş zamanının geldiği bir sır değil. NVR ürünlerimiz

Detaylı

BOĞAZİÇİ KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ MÜKELLEFLER GRUP BAŞKANLIĞI YENİBOSNA HİZMET BİNASI GENEL TADİLAT İŞİ ELEKTRİK TESİSATI TEKNİK ŞARTNAMESİ

BOĞAZİÇİ KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ MÜKELLEFLER GRUP BAŞKANLIĞI YENİBOSNA HİZMET BİNASI GENEL TADİLAT İŞİ ELEKTRİK TESİSATI TEKNİK ŞARTNAMESİ BOĞAZİÇİ KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ MÜKELLEFLER GRUP BAŞKANLIĞI YENİBOSNA HİZMET BİNASI GENEL TİLAT İŞİ ELEKTRİK TESİSATI TEKNİK ŞARTNAMESİ Tadilat yapılacak Hizmet Binasında genel olarak aşağıda sıralanan

Detaylı

güven üretiyoruz generating confidence

güven üretiyoruz generating confidence güven üretiyoruz generating confidence 2 Maxlogic & Mavigard markaları ile 1987 yılından itibaren yangın ve gaz algılama sistemleri konusunda Güven Üretmeye devam ediyoruz. İstanbul, Dudullu da bulunan

Detaylı

Güven www.mavili.com.tr Üretiyoruz

Güven www.mavili.com.tr Üretiyoruz Güven Üretiyoruz Karsan Algida Depoları İstanbul / Çorlu Namet Çayırova Tesisleri Kocaeli Adalet Bakanlığı Tiflis / Gürcistan 28 Mayıs Metro İstasyonu Bakü / Azerbaycan Innovia Beylikdüzü Konutları İstanbul

Detaylı

www.protek.gen.tr Protek Mühendislik ve Teknolojik Sistemler San. Tic. Ltd. Şti.

www.protek.gen.tr Protek Mühendislik ve Teknolojik Sistemler San. Tic. Ltd. Şti. Protek Mühendislik ve Teknolojik Sistemler San. Tic. Ltd. Şti. www.protek.gen.tr FİRMAMIZ PROTEK Mühendislik ve Teknolojik Sistemler San. Tic. Ltd Şti. 2005 yılında, Gökhan AKTAŞ ve Yasin ÖZEL kurucu ortaklığında

Detaylı

TOPLU ULAŞIM ARAÇ TAKİP VE KAMERA PROJESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

TOPLU ULAŞIM ARAÇ TAKİP VE KAMERA PROJESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ TOPLU ULAŞIM ARAÇ TAKİP VE KAMERA PROJESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Proje kapsamında kurulacak araç takip ve kamera altyapısına ait detaylar aşağıdadır. 2. Kurulacak sisteme ilişkin Merkez Donanım ve yazılımı

Detaylı