Kara El. Hiç kimse bu loncaya nasıl üye olunacağını ve nasıl yeni üye seçtiklerini bilmez.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Kara El. Hiç kimse bu loncaya nasıl üye olunacağını ve nasıl yeni üye seçtiklerini bilmez."

Transkript

1

2 Amon Amon Diğer bir ismi büyücü katilleri olan bu lonca temel olarak güçlerini Talons gezegeninden alırlar. Efsayene göre çok uzun yıllar önce Talons gezegeninden dünyamıza bir parça düşmüş. Bunu merak eden araştırmacılar ve büyücüler oraya gidip bu parçaya dokunduklarında bütün büyü ruhaniyetlerini kaybetmişler. Bu efsane üzerine harekete geçen, büyücü düşmanı bilim insanları olay yerine gitmiş ve o gök taşını bir şekilde oradan çalmışlar. Yıllar sonra bilimin ile bu gezeğen parçasının gücünü birleştiren lonca liderleri bir çeşit silah üretmeyi başarmış. Bu silah çeşidini büyücülere karşı kullanan lonca üyeleri, büyücülerin ruhaniyet yeteneklerini yani büyü yapma yeteneklerini sonsuza denk onlardan alır. İleri derece bilim insanları tarafından yönetilen loncanın tek bir merkezi ve dış karargâhları olduğu bilinse de, nerede ve kimler olduğu bilinmez.

3 Dark Hand Kara El Aynı zamanda katiller loncası olarak da bilinir. Çok yüksek mertebelerde bulunan nadir kişilerce tanınan, gizli bir loncadır. Vazifeleri; çok yüksek meblağlara karşılık istenilen hedefi sessizce, kimsenin haberi olmadan ortadan kaldırmaktır. Bu güne kadar birçok politik olaya karışmış olan lonca çok özel, karanlık ve gizli yetenekleri olan liderler tarafından yönetilir. Lonca üyeleri hariç hiç kimse merkezlerini veya mekânlarını bilmez. Her daim sahte isim ve adres kullanır, müşteri olarak isimlendirdiği kişilerle işbirlikçiler üzerinden iletişime geçer. Hiç kimse bu loncaya nasıl üye olunacağını ve nasıl yeni üye seçtiklerini bilmez.

4 Hunters Avcılar Avcılar loncası, Avcı kampları olarak da bilinir. Doğal çeşitliliğin en zengin olduğu yerlerde yaşayan, doğayı ve macerayı çok seven insanlardan oluşur. Avcılık sanatı ile geçimlerini sağlayan bu insanlar, avladıkları hayvanın yararlı olabilecek birçok kısmını satarak geçinirler. Birçok kıtada çok sayıda avcı kampı bulunabilir. Tamamen doğal ortamda yaşamayı alışkanlık haline getirmiş olan bu kişiler sosyal olarak diğer avcı kamplarındaki arkadaşları ile vakit geçirir, şehir ve büyük topluluk hayatından uzak dururlar. Avcılık sanatı av ve avcı arasında değişik bir saygıdır ve sadece bunu anlayan insanlar loncaya girmeye hak kazanır.

5 Mercenarys Paralı Askerler Paralı Askerler birliği genel olarak meydan muharebe sanatını iyi becerebilen insanlardan oluşur. Birçok kıtada kaleleri ve birlikleri bulunur. Yönetimi genel olarak; ordudan emekli olmuş çok tecrübeli askerler veya komutanlık yeteneği çok iyi olan profesyonel savaşçılardan oluşur. Kendi içinde askeri bir hiyerarşi üzerine kurulmuş bu birlik bulundukları bölgenin şartlarına göre gerek yerel yönetime bağlı, gerekse tamamen bağımsız olarak çalışırlar. Lonca; büyük şehirlerin, önemli kaynakların ve ticaretin en yoğun olduğu bölgelerde tüccarları koruyarak veya güvenlik sağlayarak para kazanır. Çok sayıda personel ve ticari kaynağa sahiptir. Göğüs göğse muharebe sanatını becerebilen, işe yarayan ve dürüst olan herkes bu loncaya katılabilir. Loncadan kovulan kişilerin ise kulakları kesilir.

6 Mercenarys and Hand of Midas Paralı Askerler ve Midas ın Eli Midas ın Eli loncası ise Arkeolojik ve Tarihi olaylar üzerine çalışan kişilerden oluşur ve aynı zamanda Paralı Askerler loncasının beyin takımıdır. Antik dönemleri ve tarihi çok iyi bilen bilge kişiler tarafından yönetilir. Bu loncanın en büyük özelliği; Belirli ücret karşılığında antik harita, sembol, işaretler ve hazine haritaları gibi birçok şeyi deşifre edebilmesi, konuyla veya mekânla ilgili önemli ön bilgiler verebilmesi. Lonca aynı zamanda bu konularla ilgili yardım isteyen kişilere adam kiralayabiliyor. Birçok değişik yetenekleri olan personel kiralama anlaşmasının kuralı ise; bulunacak hazinenin 4/1 i loncaya verilecektir. Lonca tarafından görevlendirilen personel ise; Loncanın hakkı olan 4/1 in %2 sini, aylık maaşının haricinde komisyon olarak alır. Mistik, gizemli ve büyülü işleri seven, bundan para kazanmak isteyen, işe yarayan ve dürüst olan herkes bu loncaya katılabilir. Loncadan kovulan kişilerin ise kulakları kesilir.

7 Templar Tapınak muhafızları Dünyanın sayılı bölgesinde bulunan 3 Kule Tapınaklarının ve çok önemli bazı kutsal mekânın gerçek muhafızlarıdır. Çok nadir Guardian, Cleric ve Paladinlerin kabul edildiği bu loncaya, az sayıda da olsa çeşitli büyücüler kabul edilir. Bu muhafızlar sadece 3 Kule Tapınağındaki liderlerden veya bulundukları kutsal mekânın liderinden emir alır ve hayatı pahasına da olsa uygular. Emirler kesinlikle yüksek seviye gizlilik ilkesi taşır ve paylaşılamaz. Dünyanın birçok bölgesinden gelen güçlü istihbaratlarla çalışırlar. Lonca hakkında kimse detaylı bir bilgiye sahip değildir. Ama net olarak bilinen şey; Tapınak muhafızları sadece çok önemli görev ve vazifeler için dış dünyaya çıkar.

8 Thief Hırsızlar Adının hırsızlar loncası olması her şeyi çalacakları anlamına gelmez. Hırsızlar loncası önemli kişilerin siparişleri ve özel istekleri üzerine çalışan, gerçekten profesyonel hırsızların bulunduğu gizli bir yer altı örgütüdür. Dünyanın birçok kıtasında bulunan bütün büyük ve zengin şehirlerde merkezleri vardır. Hırsızlık için kesinlikle insan öldürmezler. Eğer bir lonca üyesi bir insanı öldürür ve bu ortaya çıkarsa; dili kesilip gözleri kör edilir ve loncadan kovulur. Ayrıca bir lonca üyesi diğer bir lonca üyesinden bir şey çalıp hırsızlık yapamaz. Lonca üyeleri istemedikleri sürece kendilerini belli etmezler. Hırsızların kendilerine has bir lisanı vardır ve bu şekilde rahatça toplum içinde anlaşabilirler. Loncaya aday olmak isteyen yeni üyeler birçok değişik testten geçer. Bu testler şehirlerin dışında boş bir arazide başlar, yeni üye lonca görevlisine güvenirliğini ispatladıkça şehir içindeki görevlere doğru ilerler. Başarılı olanlar loncaya kabul edilir ve loncaya özel elbise ve ekipmanlarla donatılır. Artık lonca için çalışmaktadır. Görev sırasında çalınması istenilen obje direk olarak lonca liderine teslim edilir, görev sırasında çevrede bulunan diğer kıymetli eşyalar ise, eğer çalabilirse görevi alan lonca üyesinindir.

9 White Leader Beyaz Önderler İsmindeki Beyaz kelimesi sizi yanıltmasın. İsimleri amaçlarından gelir; sadece Human ırkında üyelerden oluşan ve dünyada sadece Human ırkının var olmasını isteyen ırkçı bir lonca. Bütün dünyayı ele geçirmek ve tek ırk olarak Human ırkını yaşatmak Loncanı birçok gizli toplantı merkezi var ama ana bir karargâhı yoktur. Liderlerinin nerede ve kim oldukları kesinlikle bilinmez, dünyanın bilinmeyen bölgelerinden loncayı yönetirler. Lonca liderleri çok önemli toplantılarda; her zaman belirli mesafelerden diğer lonca yöneticilerine ve üyelerine hitap ederler. Her bir merkezin başında profesyonel rütbeli personel bulunur ve yönetim ondan sorumludur. Başarısız yönetici direk olarak öldürülür. Lonca bütün Human ırkına açıktır ve herkes başvuruda bulunabilir. Başvuru için Lonca yöneticilerinin çevreye bıraktıkları gizli işaretler bulunmalıdır.

10 White Lotus Beyaz Lotus Onlar dünyanın ve dengenin gizli mimarları. Dünya üzerinde denge bozulduğunda harekete geçen; özel olarak birçok ırktan seçilmiş insanların bulunduğu, birçok kıta ve şehirde gizli işbirlikçileri bulunan, çok ama çok gizli bir lonca. Dünyanın birçok bölgesinde bulunan işbirlikçileri ve üyeleri sayesinde istihbarat edinir. Lonca üyelerinin sayısı diğer loncaların üye sayıların göre çok azdır. Ama buna rağmen birçok yeteneği olan özel eğitimli üyeleri sayesinde diğer loncalara nazaran çok daha fazla başarı elde ederler. Bir anda ortaya çıkar, dengenin korunması için ne yapılması gerekiyorsa yaparlar ve aynı şekilde kaybolurlar. Lonca hakkında kimse detaylı bir bilgiye sahip değildir. Onlar sadece istedikleri zaman istedikleri kişiyi bulurlar.

11

12

İş aramak planlı yapılması gereken ve zaman alan bir iştir. Bu nedenle öncelikle iş arama yönteminizi oluşturmanız gerekir.

İş aramak planlı yapılması gereken ve zaman alan bir iştir. Bu nedenle öncelikle iş arama yönteminizi oluşturmanız gerekir. İŞ ARAMA TEKNİKLERİ REHBERİ İşini severek yaparsan hayatta bir gün dahi çalışmış olmazsın. İş aramak, hayatınızın dönüm noktalarından birine atacağınız ilk adımdır. Bu adımı ne kadar sağlam atarsanız iş

Detaylı

İş İlkeleri Bildirgesi

İş İlkeleri Bildirgesi İş İlkeleri Bildirgesi BANKA YATIRIMLAR HAYAT SİGORTASI BİREYSEL EMEKLİLİK ING Grup (ING) global bir finansal hizmetler kuruluşudur. Misyonumuz müşterilerimize finansal geleceklerini yönetmeleri amacı

Detaylı

DAVRANIŞ KURALLARI. Değerlerimizi Yaşamak. En Yüksek Etik Standartların Sürdürülmesi

DAVRANIŞ KURALLARI. Değerlerimizi Yaşamak. En Yüksek Etik Standartların Sürdürülmesi DAVRANIŞ KURALLARI Değerlerimizi Yaşamak Önem Vermek Global EKİP Çalışması SÜREKLİ GELİŞTİRME En Yüksek Etik Standartların Sürdürülmesi Başkanımız ve İcra Kurulu Başkanımızdan BİR Mesaj C Colgate-Palmolive

Detaylı

İş aramak planlı yapılması gereken ve zaman alan bir iştir. Bu nedenle öncelikle iş arama yönteminizi oluşturmanız gerekir.

İş aramak planlı yapılması gereken ve zaman alan bir iştir. Bu nedenle öncelikle iş arama yönteminizi oluşturmanız gerekir. İŞ ARAMA TEKNİKLERİ REHBERİ İşini severek yaparsan hayatta bir gün dahi çalışmış olmazsın. İş aramak, hayatınızın dönüm noktalarından birine atacağınız ilk adımdır. Bu adımı ne kadar sağlam atarsanız iş

Detaylı

YOL GÖSTERİCİ İLKELERİMİZ

YOL GÖSTERİCİ İLKELERİMİZ YOL GÖSTERİCİ İLKELERİMİZ 50 yıldır, Yeşil Bülten serisinde John Deere'in iş yapma biçimi açıklanmakta ve değerlerini uygulamaya geçirmektedir. Bültenler, uzun süreli misyonumuzu veya hayatları toprağa

Detaylı

Aşağı Saksonya Eyalet Meclisi ne hoş geldiniz

Aşağı Saksonya Eyalet Meclisi ne hoş geldiniz Aşağı Saksonya Eyalet Meclisi ne hoş geldiniz Düzenleyen: Aşağı Saksonya Eyalet Meclisi Başkanı, Halkla İlişkiler Departmanı Çeviren: Sprachendienst Monika Unbehaun Basım: Landtagsdruckerei, Hannover Copyright:

Detaylı

AKADEMİK BAKIŞ Uluslararası Hakemli Sosyal Bilimler E-Dergisi ISSN:1694 528X Sayı: 9 Mayıs 2006

AKADEMİK BAKIŞ Uluslararası Hakemli Sosyal Bilimler E-Dergisi ISSN:1694 528X Sayı: 9 Mayıs 2006 YÖNETİCİLERDE DEĞER YARGILARI Gümran UÇAR, Celal Bayar Üniversitesi, Salihli Meslek Yüksekokulu, Manisa- Türkiye ÖZET Bir örgütü başarıya ulaştıran en önemli etmenlerden birisi örgütün başında iyi bir

Detaylı

Güven Kazanmak. İşimizin Temeli. Davranış Kurallarımız her durumda ilkelerimize sadık kalmamıza yardımcı olur

Güven Kazanmak. İşimizin Temeli. Davranış Kurallarımız her durumda ilkelerimize sadık kalmamıza yardımcı olur Güven Kazanmak İşimizin Temeli Davranış Kurallarımız her durumda ilkelerimize sadık kalmamıza yardımcı olur AEGON Hakkında* AEGON uluslararası bir hayat sigortası, emeklilik ve varlık yönetimi şirketidir.

Detaylı

Uluslararası İşe Yerleştirme Hazırlık Rehberi

Uluslararası İşe Yerleştirme Hazırlık Rehberi Uluslararası İşe Yerleştirme Hazırlık Rehberi Bu proje nin bütçesi AB Komisyonu tarafından desteklenmiştir. Bu yayın tamamen yazar ın kendi kişisel görüşlerini yansıtmakta olup AB Komisyonu bu kılavuz

Detaylı

MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİK H.A.S. TİC. MES. LİSESİ 1/39

MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİK H.A.S. TİC. MES. LİSESİ 1/39 MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİK H.A.S. TİC. MES. LİSESİ 1/39 * Milli Birlik ve Beraberlik. - Milli Birliğin Önemi. TAKDİM PLANI MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİK - Atatürk ün Milli Birlik ve Beraberlik Anlayışı. -

Detaylı

Avrupa Birliği nasıl çalışır? AB kurumları için rehberiniz

Avrupa Birliği nasıl çalışır? AB kurumları için rehberiniz Avrupa Birliği nasıl çalışır? AB kurumları için rehberiniz İçindekiler Avrupa Birliği ni sunuş 3 Antlaşmalar 5 AB kararlarını nasıl alır? 7 Avrupa Parlamentosu: halkın sesi 10 Avrupa Birliği Konseyi: üye

Detaylı

Rappelz sadece bir oyun değil. Bir aile dir arkadaşlar. Bunu bildiğinizi umarak Çaylak Rehberi ni hazırlamaya başlıyorum.

Rappelz sadece bir oyun değil. Bir aile dir arkadaşlar. Bunu bildiğinizi umarak Çaylak Rehberi ni hazırlamaya başlıyorum. Önsöz: Rappelz sadece bir oyun değil. Bir aile dir arkadaşlar. Bunu bildiğinizi umarak Çaylak Rehberi ni hazırlamaya başlıyorum. Kırmızı ile gösterilmiş yazılar konu başlığı, Mavi ile gösterilmiş yazılar

Detaylı

Genel Davranış Kuralları

Genel Davranış Kuralları Genel Davranış Kuralları Ethics Line www.rolls-royce.com/ethicsline İstediğiniz zaman Rolls Royce Ethics Line aracılığıyla soru sorun veya endişenizi dile getirin. İcra Kurulu Başkanı nın mesajı Davranış

Detaylı

BÖLÜM İKİ: PORTFÖYÜNÜZÜ OLUŞTURMA AŞAMALARI

BÖLÜM İKİ: PORTFÖYÜNÜZÜ OLUŞTURMA AŞAMALARI İçindekiler Portföye hoşgeldiniz!...3 BÖLÜM BİR:GİRİŞ 1. Portföy: resmi-olmayan eğitim ve öğrenim ile gençlik çalışmalarının tanınırlığının arttırılmasını amaçlayan bir araç...7 2. Portföy: Avrupa Konseyinin

Detaylı

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu ELS INTERNATIONAL PATHWAYS ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu Günümüz global iş piyasasına katılmak için, İngilizce uzmanlığı, başarmanızı

Detaylı

KONU 1: YASLAR BİZİM İÇİN VAR KAVRAMLAR 7. ÜNİTE: BİR ÜLKE BİR BAYRAK ÖĞRENME ALANI: GÜÇ, YÖNETİM VE TOPLUM

KONU 1: YASLAR BİZİM İÇİN VAR KAVRAMLAR 7. ÜNİTE: BİR ÜLKE BİR BAYRAK ÖĞRENME ALANI: GÜÇ, YÖNETİM VE TOPLUM 7. ÜNİTE: BİR ÜLKE BİR BAYRAK ÖĞRENME ALANI: GÜÇ, YÖNETİM VE TOPLUM KONU 1: YASLAR BİZİM İÇİN VAR KAVRAMLAR Anayasa: Bir devletin yönetim biçimini belirten, yasama, yürütme, yargılama güçlerinin nasıl

Detaylı

AKILLI KİŞİSEL ASİSTAN (AKA)

AKILLI KİŞİSEL ASİSTAN (AKA) AKILLI KİŞİSEL ASİSTAN (AKA) Etem Deniz Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği etem.deniz@cs.deu.edu.tr Elton Hoxha Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği elton.hoxha@cs.deu.edu.tr

Detaylı

A.B.D. ye Geçici ÇalıĢma ya da Öğrenci Vizesi ile mi Geliyorsunuz? AĢağıdaki haklara sahipsiniz:

A.B.D. ye Geçici ÇalıĢma ya da Öğrenci Vizesi ile mi Geliyorsunuz? AĢağıdaki haklara sahipsiniz: HAKLARINIZI BĠLĠN Yardıma ihtiyacınız olduğunda bu kitapçıkta verilen acil yardım numaralarından birini arayın Bu kitapçık size geçici olarak Birleşik Devletler de çalışma ve okuma amacı ile göçmen olmayan

Detaylı

İş Etiği ve Davranış Kuralları için Standartlar

İş Etiği ve Davranış Kuralları için Standartlar İş Etiği ve Davranış Kuralları için Standartlar İçindekiler Mesaj 1 İş etiği İlkeleri 3 İş etiği Modeli 4 Bu kitapçik 5 İşleriMizin YürütülMesi 7 kamu Müşterileri ve kamu Görevlileri ile çalişma 11 Başkalari

Detaylı

ETİK DEĞERLER EL KİTABI

ETİK DEĞERLER EL KİTABI ETİK DEĞERLER EL KİTABI 1 İÇİNDEKİLER Başyazı 1 Giriş BÖLÜM 1 DAVRANIŞ İLKELERİMİZ I. Dürüstlük II. Bireye Saygı III. Karşılıklı Saygı IV. Fikri ve Sınai Mülkiyete Saygı V. Açık Kapı Politikası VI. Firma

Detaylı

YURTDIŞINDA EĞİTİM - İNGİLTERE Refet Ece > refetece@gmail.com

YURTDIŞINDA EĞİTİM - İNGİLTERE Refet Ece > refetece@gmail.com YURTDIŞINDA EĞİTİM - İNGİLTERE Refet Ece > refetece@gmail.com Bilgi çağı diye de adlandırılan 21. yüzyılın vazgeçilmez gereci bilgi. İnternet ile iletişimin kolaylaştığı, ulaşımın yaygınlaştığı bu dönemde

Detaylı

Değerli Paydaşlar, Saygılarımızla, Dr. Tahsin Yüksel Genel Müdür

Değerli Paydaşlar, Saygılarımızla, Dr. Tahsin Yüksel Genel Müdür Değerli Paydaşlar, Çalışma hayatında ortak insani değerlerin gelişimini amaçlayan Küresel İlkeler Sözleşmesinin hem küresel hem de yerel boyutta desteklemekten duyduğumuz gururu bu yıl da sizlerle paylaşmaktan

Detaylı

Voith Grubu Davranış Kuralları (Code of Conduct)

Voith Grubu Davranış Kuralları (Code of Conduct) Voith Grubu Davranış Kuralları (Code of Conduct) İçindekiler Voith Gmbh Genel Müdürlüğünden Önsöz 3 Voith Grubunun Kurumsal Değerleri ile Uyumlu Hareket etmek 1. Giriş ve İlkelerin Açıklanması 4 2. Müşteriler,

Detaylı

Doğru yapıyor muyuz? Uygulama Kılavuzu

Doğru yapıyor muyuz? Uygulama Kılavuzu Doğru yapıyor muyuz? Uygulama Kılavuzu Tanıtım: Bu çalışma yönetim organlarının ve organizasyonların üst düzey yönetimleri için onay programıdır. Her alanda beş alan ve üç bölümü vardır. Orada Kontrol,

Detaylı

İş Yönetim Etiği Kodu

İş Yönetim Etiği Kodu İş Yönetim Etiği Kodu Dünyanın Her Yerinde Dürüst ve Güvenilir Olmak GERÇEK Şey DOĞRU Yol Etik davranın. Dürüst olun. Yasalara uyun. Koda uyun. Güvenilir olun. COCA-COLA PLAZA ATLANTA, GEORGIA Nisan 2009

Detaylı

DİPLOMATLIK MESLEĞİ VE TERCÜMANLIK

DİPLOMATLIK MESLEĞİ VE TERCÜMANLIK DİPLOMATLIK MESLEĞİ VE TERCÜMANLIK 29.03.2011 tarihinde Vehbi Esgel Etensel in gerçekleştirdiği Diplomatlık Mesleği ve Tercümanlık konulu konferans metnidir. Konuşmacı: Vehbi Esgel Etensel (Dışişleri Bakanlığı

Detaylı

ÇALIŞMA YAŞAMINDA İŞBİRLİĞİ

ÇALIŞMA YAŞAMINDA İŞBİRLİĞİ ÇALIŞMA YAŞAMINDA İŞBİRLİĞİ HAKLAR, SORUMLULUKLAR VE İŞ BARIŞI TEMELİNDE İLETİŞİM VE İYİ YÖNETİM UYGULAMALARI EL KİTABI HAZIRLAYAN: Özlem Yurdanur ÖZGENÇ Copyright Uluslararası Çalışma Örgütü, 2012 Birinci

Detaylı

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI Servislerimiz YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI Sayfa 8 Sayfa 11 Sayfa 12 Sayfa 13 Sayfa 15 DİL OKULLARI SERTİFİKA VE DİPLOMA PROGRAMLARI 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler,

Detaylı

İçindekiler. > 1. Giriş. > 2. Neden Gençlik Bilgilendirmesi? > 3. Gençlik Bilgilendirmesi Nedir?

İçindekiler. > 1. Giriş. > 2. Neden Gençlik Bilgilendirmesi? > 3. Gençlik Bilgilendirmesi Nedir? İçindekiler 1 > 1. Giriş Chinonyerem Anthony (İspanya) ile Söyleşi Gençlik Özgürleştirme Ofisi ni Keşfetmek............................................................................. 2 > 2. Neden Gençlik

Detaylı

Doğruluğumuz. Doğruluk iş başında. Burada doğruluk kazanır.

Doğruluğumuz. Doğruluk iş başında. Burada doğruluk kazanır. Doğruluğumuz Baxter in başarısı sonuçlara yönelik kişisel sorumluluğumuza ve doğruluğumuza dayanmaktadır. Hastalar, doktorlar, müşteriler, resmi otoriteler, yatırımcılar ve çalışanlarımız her gün yaptığımız

Detaylı