SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.AŞ. KURUMSAL SUNUM

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.AŞ. KURUMSAL SUNUM"

Transkript

1 SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.AŞ. KURUMSAL SUNUM

2 Bilgi, iletişim ve ağ teknljileri knusunda 17 yıllık katma değer ve tecrübe!

3 Simet Hakkında Bilgi teknljileri daklı faaliyetlerine 04 Haziran 1997 tarihinde başlayan Simet, bilgi, iletişim ve ağ güvenliği alanlarında önemli Dünya markaları ile teknlji çözümleri geliştirmektedir. Tamamı teknik tabanlı geçmişe sahip kurucu çekirdek kadrsu ile ileri teknlji ürünleri üretimi, temini ve dağıtımı knusunda uzmanlaşmış lan Simet, sektörün öncülerindendir. Sektörü yönlendiren faaliyetlerinin kalitesini TSE ve ISO 9001 Kalite ve ISO Bilgi Güvenlik Yönetimi belgeleri ile güçlendiren kuruluşumuz, müşteri memnuniyetini en önemli değer larak kabul etmektedir.

4 Simet Hakkında Simet her tür Katma Değerli Ağ Teknljileri ürün ve çözümlerini prtföyünde bulundurmakta, özellikle ürün geliştirme, ürün özelleştirme, yerel özelliklerin ilavesi, trendler dğrultusunda yl haritası belirleme gibi faaliyetleri sayesinde en gelişmiş, özel ürünleri bilişim prfesynellerinin kullanımına sunmaktadır.

5 Kurumsal Şirket Yapımız Başkanlık Yönetim Kalite Müdürlüğü Satış Müdürlüğü Halkla İlişkiler Müdürlüğü Ürün ve Pazarlama Müdürlüğü Üretim ve Prje Müdürlüğü Dış Ticaret Müdürlüğü Satış Snrası Hizmetleri ve Teknik Destek Müdürlüğü Muhasebe ve Finans Müdürlüğü Ljistik Müdürlüğü İnsan Kaynakları Müdürlüğü

6 Önemli Tarihler Kuruluş Ağ Teknljileri Eğitimleri 2002 ISO 9001: Draytek, Actelis, Flexlight 2004 Xentin Quedra 2005 DMO 1998 TSE Belgesi 1999 Sunucu ve PC üretiminde Lider 2000 Argus ile ilk IPSharer Snicwall 2007 Askey-Opnet 2008 Clavister Synlgy Bandrich 2009 Airlive Tranze 2010 Albentia InHand Unvan Değişimi CTSystem EdgeCre-SMC 2012 Yeni binasına geçiş ISO27001:2005 Shuttle 2013 Annim Şirket Sermaye Artırımı GatePrtect SecPint Xentin Crp. TW 2014 Aten

7 Kalite Plitikamız VİZYON Daima bilimsel, daima ilkler! MİSYON Bilimsel çalışmaların gücü ışığında, müşteri beklentilerine en uygun hizmetleri üretme misynu ile, kalitemizi sürekli geliştirmek.

8 Çalışma Değerlerimiz

9 Kanal Yapımız Genel Müdürlük Simet çekirdek rganizasynu, ANKARA. Dağıtıcı - Tptancı Sadece Çözüm Ortakları ve Bayilere satış yapan şirketler. Çözüm Ortağı Sistem Bütünleştiriciler Çözümlerinde Simet ürünleri kullanan Sistem Bütünleştiriciler. Yetkili Bayi Simet ürün ve çözümlerini satan servis veren sözleşmeli şirketler. Simet Genel Müdürlükte bulunan çekirdek rganizasyn ve buna bağlı diğer tüm birimler, ürün taşıma, çözüm geliştirme, danışmanlık, bilgi ve ağ güvenliği knularındaki hizmetleri verebilecek şekilde yapılanmıştır.

10 Kanal Yapımız Bayi SİMET Üretici DAĞITICI Çözüm Ortağı

11 Faaliyet Alanlarımız Kuruluşumuz esnek, güvenilir, kullanılabilir, hayatı klaylaştıran, Bilgi Teknljileri ürün, çözüm ve hizmetleri knusunda faaliyet göstermektedir. Ana iş knularımız; Ağ Teknljileri İletişim Teknljileri Bilgi ve Bilgi Güvenliği Teknljileri Tüm faaliyet alanlarımızda ürün ve hizmet üretimi veya temini, teknlji takibi, üretimi veya temini, danışmanlık, prjelendirme ve eğitim çalışmaları başta lmak üzere geniş bir yelpazeye sahip lan kuruluşumuz sektörel bir ayrım yapmamaktadır.

12 Gücümüz Bilgi Mali Yapı İnanç Güven Tüm ürün ve çözümlerimizde kendi kaynaklarımızı ve bilgi birikimimizi kullanırız. Sürekli geliştiririz. %100 yerli Sermayeye sahibiz. Tüm ürün ve çözümlerimizde kendi kaynaklarımızı kullanırız. Gelişim ve ARGE ye inancımızı ilk gün gibi taze tutarız. Hep araştırırız. Sektörün ve kullanıcının güvenini kaybetmemek için para kaybetmeyi her zaman göze alırız.

13 Yeteneklerimiz Yeni teknljileri takip ederiz Market ihtiyaçlarını takip ederiz Yerel markete daklıyız, fakat glbal marketi takip ederiz Teknik detayları yakından inceleriz Yerel market ihtiyaçlarını üretime aktarırız Tüm satışlarımızı kanal yapımız üzerinden yaparız Temsil etmiş lduğumuz tüm ürünlere ilişkin teknik detaylara sahibiz Sürekli eğitim alırız, sürekli AR-GE yaparız Sürekli eğitim veririz, yenilikleri maket kullanımına sunarız Prjeleri kanal yapımız ile veya dğrudan takip eder ve kanala aktarırız Sürekli Türkçe içerik üretiriz ve tüm bilgilerimizi ücretsiz paylaşırız Kanalımıza faaliyet alanlarımız içerisinde yeni ve katma değerli alanlar açarız, yeni iş knuları geliştiririz Tüm ticari ilişkilerimizi dstluk, saygı ve güven üzerine inşa ederiz Dürüst satıcı lmak için çalışır, tüm kanalımıza da bunu tavsiye ederiz

14 Neden SİMET? Hem MASAda hem SAHAda çözüm geliştirme Knusunda uzman, prfesynel, ulaşılabilir çekirdek kadr Sürekli ve güncel eğitimler ile zengin teknlji kültürü Prje bazlı kişiselleştirilmiş çözümler Sadece faaliyet knularına daklanmış çözümler Yatay ve dikey teknljiler için kaynak ptansiyeli Zengin çeşit, uygun maliyet, uygun kar marjları Sürekli ve yaygın stk Sürekli AR-GE ve zengin içerikli destek Müşteri memnun edilene kadar satışın takibi Yeni ve ptansiyel genişleme alanları tespiti Kanal için yönelim stratejileri geliştirme Rakipleri yakından takip etme ve farklılıklar luşturma Glbal sermaye ürünleri karşısında kanalı bilgilendirme ve kruma

15 Altyapımız ve Sunduklarımız Kurumsal web sitemiz : Tüm ürünlerimizin detaylarına, şirketimizden haberlere, teknik detaylara, duyurulara, eğitim ve etkinliklere kadar bir çk farklı knuda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz! Hem İngilizce hem de Türkçe arayüzü mevcuttur.

16 Altyapımız ve Sunduklarımız B2B web sitemiz : Sadece kanal yapımız için geliştirilmiş lan, tüm ürünlerimizin fiyatlarına, stklarına, detaylarına, şirketimizden haberlere, teknik detaylara, duyurulara, eğitim ve etkinliklere kadar bir çk farklı knuda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz!

17 Altyapımız ve Sunduklarımız Destek web sitemiz : destek.simet.cm.tr Sadece kanal yapımız için geliştirilmiş lan, tüm ürünlerimizin fiyatlarına, stklarına, detaylarına, şirketimizden haberlere, teknik detaylara, duyurulara, eğitim ve etkinliklere kadar bir çk farklı knuda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz!

18 Markalarımız DRAYTEK XENTINO SYNOLOGY ATEN SMC GATEPROTECT QUEDRA CLAVISTER SECPOINT AIRLIVE INHAND SHUTTLE CTS CREEK

19 DrayTek yilinda Taiwan'da kurulmuş lan Draytek küçük ve rta ölçekli iş yerleri ve ev uygulamarı için geniş tabanlı uzaktan erişim çözümleri geliştirmektedir. Uzaktan erişim çözümleri üreticileri küçük ve rta ölçekli ihtiyaçlar için glbal VPN/Firewall/Güvenlik çözümlerine daklanmışlardır. Bu durum Draytek firmasının üretim stratejisini ve müşteri ihtiyaçlarina yönelik süren çalışmalarını haklı çıkarmıştır. Draytek ürün gurubu, ileri seviye güvenlik duvarlarından, küçük iş yeri ya da evde uygulanabilecek VPN tesislerine, çk yönlü xdsl dayanak nktalı, örnegin USB ADSL mdemler, ADSL ruter'lar, kablsuz ADSL ruter'lar, VIP içeren ADSL ruter lar, ISDN yedeklemeli ADSL ruter'lar, USB tabanlı genisbant ruter'lar, kablsuz ağ çözümleri, ISDN ruter'lar ve gelecekte yaygın kullanılacak haberleşme ürünleri için USB ISDN TA'ları kapsamaktadır. Draytek ürünlerini marketin ve müşterilerin zaman içerisinde gelişen ihtiyaçlarını yerine getirecek şekilde geliştirmektedir. Bu amaçla 2006 yılı itibarı ile UTM (Unified Threath Management) (Birleşik Tehdit Yönetimi) ürünlerini de kullanıma sunmuştur.

20 Synlgy Synlgy Inc. (Taiwan), 2000 yılı Nisan ayında Taiwan'da kurulmuştur. NAS(Netwrk Attached Strage) ürünleri üretimi gerçekleştirmekte lan firma, kısa sürede kendi teknljisini geliştiren Dünya ölçeğinde tanınan, bilinen bir şirket haline gelmiştir. Ev, Küçük Ölçekli ve Orta/Büyük İş Kullanıcıları için prfesynel ürünler üretimi firmanın ana iş prtföyünü luşturmaktadır. 7 gün 24 saat erişilebilir destek ve ücretsiz yazılımları ile tüm rakiplerini geride bırakan firma genel müdürlüğü ve üretim tesisleri Taiwan'dadır. Firmanın geliştirmiş lduğu bir çk yeni teknlji ve ürün patenti mevcuttur.

21 AirLive AirLive, wireless ağ teknljileri knusunda uzman OvisLink Inc. e ait çk bilinen bir teknlji markasıdır. Türkiye 'de önemli randa bir marka bilinirliği lan firma kuruluşumuz tarafından temsil edilmektedir. Kablsuz iç kullanım ve dış kullanım ürünleri knusunda ileri seviyede uzman lan kuruluşun en ileri seviye ürünleri kullanımınıza sunulmuştur. Özellikle HtSpt, Wireless Indr, Wireless OutDr ve Netwrk Multimedya ürünleri tek distribütörü kuruluşumuz lan markanın çk geniş bir üretim yelpazesi mevcuttur.

22 Clavister Dünyadaki büyük Telekm Operatörleri, ISP'ler, Üniversiteler ve Büyük Ölçekli Kullanıcıların kullanabileceği ölçekte UTM ve Ağ Güvenlik Ürünleri geliştiren, İSVEÇ merkezli bir üreticidir. Tamamen kendi mühendisliği lan İşletim Sistemi ile güçlü SSP platfrmu sayesinde büyük ölçekli kullanıcıların en önemli tercihidir. 500Gbps perfrmanslı SSP platfrmu Dünya daki en hızlı UTM larak çk yakında satışta lacak.

23 Xentin Xentin markası ilk larak 2000 li yılların başında, özellikle xdsl Ruter ürünleri ile Orta Dğu ve Dğu Avrupa da yaygın larak kullanıma girmiş ve ardından AR-GE kadrsu, birçk yerel seçenekleri ile kullanıcılarla tanışmıştır. Onbinlerce DSL hat kullanıcısı uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri Xentin markası ile temin etmiştir. Bu marka başarısının ardından 2013 yılı rtalarında başlayan firma kuruluş çalışmaları snrasında, yeni nesil dinamizm, daha büyük heyecan ve geniş bir ürün yelpazesi ile Taiwan merkezli larak faaliyetlerine başlamıştır. Xentin ürünlerini kuruluşumuz prtföyünde bulabilirsiniz.

24 Creek Creek Data Cmmunicatin C. her geçen gün artan bant genişliği ihtiyaçlarına yönelik Lad Balance ve Bnding ürünleri geliştirmek amacı ile 2006 yılında Taiwan 'da bir kaç araştırmacı tarafından kurulmuştur. Türkiye 'de özellikle 3G/4G altyapısı üzerinde etkin çalışabilen Bnding ve Lad Balance ürünleri hizmetinize sunulmuştur.

25 Aten da kurulan Aten, erişim ve paylaşım teknljileri üzerine uzmanlaşmıştır. Aten, etkin ve tutarlı servis standartları sunmak için bütün ürün ve hizmetlerini tek bir marka altında tparlar. Aten markası çözümleri, sn kullanıcı, küçük/ev fisler (SOHO), küçük rta ölçekli işletmeler (SMB) ve kurumsal müşteriler için bağlantı, prfesynel audi / vide ürünleri ile yeşil enerji uygulamalarına yönelik yenilikçi çözümlerden luşur.

26 SMC (Edge-Cre) 30 yılı aşkın tecrübesi ile dünyaca tanınan lider ağ ürünleri üreticisidir. Yerel alan ağ ürünleri yanında genişbant bağlantı ürünleri yelpazesine de sahip lan SMC, kendi dizaynı ve kendi ARGE'sine sahip ender kuruluşlardandır. Türkiye 'de farklı zamanlarda farklı firmalarca temsil edilmiş lan firma ürün prtföyü artık tüm yelpazesi ile Simet tarafından temsil edilmektedir. SMC Netwrks Inc. özellikle sn dönemde LAN Switch ürünleri ile dikkat çekmektedir. Küçük, Orta ve Büyük ölçekli netwrkler için yüksek perfrmanslı güçlü ve güvenilir ürünlere sahip firma ARGE yapısında artık Türkiye 'den gelen geri dönüş bilgilerini de değerlendirmekte ve Simet ARGE ekibi ile beraber çalışmaktadır.

27 CTS kuruluşlu CTSystem, Taiwan merkezli bir teknlji şirketidir. Tamamen kendi dizaynı ve üretimi lan FTTx, Metr Ethernet ve IP Triple Play ürünleri ile dünya lideri bir kuruluştur yılı itibarı ile Türkiye Tek Distribütörü lan kuruluşumuz, fiber teknljilerine geçişi hızlandırmak için ürünleri hem kanal yapısı ile hem de ISP yapıları üzerinden pazara sunmaktadır. Ürün grubunda her tür FTTx çözümü bulunan CTSystem tüm ürünleri ile Simet Teknlji prtföyüne katılmıştır. Daha fazla detay için Satış grubumuz ile irtibata geçebilir veya aşağıdaki web sitelerini inceleyebilirsiniz. Firma Türkiye web sitesi glbal sitesi

28 Quedra Simet Teknlji A.Ş yazılım ürünleri genel markasıdır. Simet, Quedra markası ile ağırlıklı larak ağ ve iletişim yazılımları geliştirmektedir. Yeni nesil teknljiler ile ve özellikle kurumsal kullanımlar için geliştirilen yazılımlarda web tabanlı yazılım geliştirme araçları kullanılmaktadır. Simet, temsil etmiş lduğu Ağ Güvenlik ürünlerinin bilişim pazarında katma değerli larak yerelleştirilmesi, yerel kanun ve düzenlemeler ile uyumlandırılması kendi bilgi birikimini kullanarak, kullanıcıların daha fazla fayda sağlamalarını amaçlanmaktadır. Bunlardan biri lan Quedra markamız ile Ağ Güvenlik ürünleri ve bu ürünler için detaylı lg ve rapr yönetim yazılımları geliştirmekteyiz. Detaylı bilgi için :

29 GatePrtect gateprtect tarafından geliştirilen yeni nesil UTM cihazları güvenlik sistemlerini firewall, bridge, VLAN, trafik şekillendirme, QS, IPSec ve SSL (x.509), IDS/IPS, web filtreleme, virüs filtreleme, gerçek zamanlı spam tespiti, HTTPs prxy ve VPN şifre hızlandırma gibi netwrk işlemlerini bir arada yürüten sistemlerdir. gateprtect IT güvenlik çözümleri tüm dünyada yaygın larak kullanılmaktadır. Uluslararası pazar araştırma şirketi Gartner tarafından hazırlanan Magic Quadrant listesinde yer almaktadır. Daha fazla detay için lütfen sitesini ziyaret ediniz.

30 SecPint SecPint, 1999 yılında Danimarka 'da kurulmuş innvatif ağ güvenliği üürn ve çözümleri üreticisi bir firmadır. Merkezi Kuzey Avrupa Danimarka 'da bulunan firmanın Hllanda, Yunanistan, İsveç ve Amerika 'da fisleri mevcuttur. Özellikle, müşteri ihtiyaçları dğrultusunda UTM Güvenlik duvarı ve Ağ güvenliği test ürünlerine daklanmıştır. Ağlar için en iyi açıklık tespit ürünü Penetratr, hem dnanım larak hem de yazılım ve servis larak sunulmaktadır. Dağıtıcı kanal yapısı ve sn kullanıcı ile çk yakın çalışan firma, kullanıcı isteklerine hızla cevap verebilmektedir. Tüm hata ayıklama ve destek takımı ile yakından pazarı takip eden firmanın en önemli avantajı hızlı destek dönüşleridir. Müşteri memnuniyeti firmanın dağındadır. Daha fazla detay için lütfen firma web sitesini ziyaret ediniz :

31 Shuttle Shuttle Inc. (Taiwan) Tayvan kökenli ldukça büyük bir dnanım üreticisi gruptur. Küçük, Orta veya Büyük Ölçekli işletmeler için mini-pc, ntebk, tablet ve ağ ürünleri üreticisi firmanın özellikle ağ ürünleri yaygın larak kullanılmaktadır. Özellikle mini-pc ve ntebk üretiminden gelen tecrübesini NAS ürünlerine aktaran firmanın giriş seviyesinde bulunan ürünleri uygun maliyetleri ve zengin özellikleri ile dikkat çekmektedir. Daha fazla detay için firmanın web sitesini ziyaret ediniz :

32 InHand Çin pazarında en iyi tanınan Endüstriyel Kablsuz ürün tasarım ve üreticilerindendir. Özellikle gelişmiş teknljisi sayesinde M2M erişim ürünleri, endüstriyel anahtarlama ürünleri kalitesi ve güvenirliği ile pazarda en çk arananlar arasında hak etmiş lduğu yeri almıştır yılı kuruluşlu Inhand Endüstriyel 2,5G/3G, ethernet switch çözümleri Türkiye kullanıcılarının hizmetine Simet kalitesi ile sunulmaktadır. Daha fazla detay için Satış grubumuz ile irtibata geçebilir veya aşağıdaki web sitelerini inceleyebilirsiniz. Firma glbal web sitesi

33 Etkinliklerimiz TAIWAN EXCELLENCE ve CEBIT 2013 Taiwan menşeyli üreticimiz DrayTek ile beraber Cebit 2013 Fuarı ve Taiwan Excellence Seminerine katıldık.

34 Etkinliklerimiz DrayTek HiTech Camp 2013 Kanal yapımızdaki seçkin iş rtaklarımız ile buluştuğumuz teknlji kampımız Kızılcahamam / Ankara da Ocakta gerçekleşti.

35 Etkinliklerimiz Simet Teknik WrkShp Kanal yapımızdaki iş rtaklarımızın sürekli güncel bilgilerle dnatılması için düzenli larak hafta snlarında gerçekleştirilen teknik çalışma tplantılarımız ile nlarca sektör prfesyneli, ağ ve iletişim teknljileri knusunda bilgi alıyr.

36 Etkinliklerimiz Simet Genel Eğitimleri Kanal yapımızdaki iş rtaklarımızın sürekli güncel bilgilerle dnatılması için knuya veya teknljiye özel eğitimler veriyruz.

37 Etkinliklerimiz Teknlji Turları Kanal yapımızdaki DAĞITICI ve ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ tarafından düzenlenen etkinliklerde markalarımıza ilişkin detaylı tanıtımlar ve bilgiler verilmektedir.

38 TEŞEKKÜRLER

Teknolojiye yat r m, geleceğe yat r m...

Teknolojiye yat r m, geleceğe yat r m... Teknolojiye yat r m, geleceğe yat r m... 2008 Faaliyet Raporu İçindekiler 2 Kısaca Türk Telekom 4 Başlıca Göstergeler 5 Türk Telekom un Halka Arzı 8 Türk Telekom Şirketler Grubu 14 Yönetim Kurulu Başkanı

Detaylı

TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ

TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ Her Türlü Veri İletişimindeki Çözüm Ortağınız TDM, müşteri odaklı yönetimi ile müşterilerinin memnuniyetini hedeflemektedir. Müşterilerin teknik ihtiyaçları doğrultusunda

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2013 İÇİNDEKİLER 3 RAPOR HAKKINDA 11 AKSA HAKKINDA 20 YÖNETİŞİM 36 SÜRDÜRÜLEBİLİR OPERASYONLAR 53 ÇEVRE 67 İNSAN KAYNAKLARI 87 TOPLUM 93 PERFORMANS TABLOLARI 101 GRI GÖSTERGELERİ

Detaylı

Mersin Büyükşehir Belediyesi TURCom Teknoloji İşbirliği Devam Ediyor Ramada Encore İzmir de TURCom Teknoloji İmzası

Mersin Büyükşehir Belediyesi TURCom Teknoloji İşbirliği Devam Ediyor Ramada Encore İzmir de TURCom Teknoloji İmzası ISSN 1303-0744 / 3 ayda bir yayınlanır / Nisan 2014 Server Mail Wifi Medya Sosyal Medya Telefon Ipsos un MDM Güvenliği TURCom Teknoloji den China Shipping Türkiye Acenteliği nin Tercihi TURCom Teknoloji

Detaylı

ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak...

ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... Sürdürülebilirlik Raporu ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... İçindekiler 2 Yönetiṁ Kurulu Başkanı ndan Mesaj 4 Vizyon, Misyon, Hedef ve İlkeler 6 Kısaca Otokar 8 Otokar ın Rekabet Avantajları 10

Detaylı

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık 2013 Faalİyet Raporu Kapılarımız size hep açık Kapılarımız size hep açık 1996 yılında, Türkiye de bankacılık anlayışına yepyeni bir boyut getirmek için yola çıktığımız günden bugüne 17 yıl geçti. O günden

Detaylı

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ Akıllı binalara ilgi artıyor... Amerika da 80 lı yıllarda başlamış olan akıllı binalara yöneliş tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yüksek binaların artışı ve

Detaylı

ERP NEDİR. CMS, CM, PM, BI Yönetimleri. Dr. Ragıp Başbuğ ragipbasbug@hotmail.com. 1. İş Akışı ve İş Gücü Yönetimi

ERP NEDİR. CMS, CM, PM, BI Yönetimleri. Dr. Ragıp Başbuğ ragipbasbug@hotmail.com. 1. İş Akışı ve İş Gücü Yönetimi ERP NEDİR CMS, CM, PM, BI Yönetimleri Dr. Ragıp Başbuğ ragipbasbug@htmail.cm 1. İş Akışı ve İş Gücü Yönetimi Günümüzün hızlı ve dinamik iş rtamında şirketlerin en değerli varlıklarının başında çalışan

Detaylı

Tarihçemiz. Kalite Politikası. Misyonumuz. Vizyon

Tarihçemiz. Kalite Politikası. Misyonumuz. Vizyon Tarihçemiz SALDEMSOFT YAZILIM pazarın ihtiyaçlarını isabetli öngörülerle tespit eden, doğru zamanda doğru yatırım kararlarını alarak istikrarlı büyüyen bir kurumun başarı hikayesini ifade etmektedir. 2006

Detaylı

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri garant emekl l k 2013 faal yet raporu İçindekiler BÖLÜM I - Sunuş 04 Başlıca Finansal Göstergeler 06 Garanti Emeklilik ve Hayat Üzerine 07 Garanti Emeklilik ve

Detaylı

Bölüm I Şunuş. İçindekiler

Bölüm I Şunuş. İçindekiler 2 Bölüm I Şunuş İçindekiler Bölüm I - Genel Bilgiler 1 Yönetim Beyanı 2 Özet Finansal Bilgiler 4 Vizyon, Misyon ve Hedefler 5 DenizEmeklilik in Tarihsel Gelişimi 6 Bir Bakışta 8 Kısaca Dexia 10 Kısaca

Detaylı

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor.

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor. Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı kiosk ürünlerini uçtan uca çözümlere dönüştürüyor. Finans, üretim,

Detaylı

TBD. Bilişim Kentleri. Çalışma Grubu BİLİŞİM KENTLERİ KILAVUZU (V_5)

TBD. Bilişim Kentleri. Çalışma Grubu BİLİŞİM KENTLERİ KILAVUZU (V_5) TBD Bilişim Kentleri Çalışma Grubu BİLİŞİM KENTLERİ KILAVUZU (V_5) Belge N : TBD/ Bilişim Kentleri Kılavuzu V5 Tarihi : 9 Eylül 2013 i EYLÜL 2013 ÖNSÖZ Türkiye Bilişim Derneği (TBD) bünyesinde kurulan

Detaylı

ARMADA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. SERİ:II NO:14.1 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

ARMADA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. SERİ:II NO:14.1 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU ARMADA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. SERİ:II NO:14.1 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU 01.01.2013-31.12.2013 10 Mart 2014 İÇİNDEKİLER Bölümler Sayfa No:

Detaylı

Buluta Taşının, Yeni Güvenlik ve Verimlilik Anlayışı ile Tanışın

Buluta Taşının, Yeni Güvenlik ve Verimlilik Anlayışı ile Tanışın Buluta Taşının, Yeni Güvenlik ve Verimlilik Anlayışı ile Tanışın Bulut Bilişim Çözümlerimiz Altyapının daha verimli kullanılması ve etkin yönetimi bilişim sektörü ve özellikle veri merkezlerinin vazgeçilmezlerini

Detaylı

Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu. Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon

Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu. Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon İçindekiler Giriş 2 Özet Finansal ve Operasyonel Göstergeler Derecelendirme Notları 4 Vestel de 2013 Yılının Satırbaşları 6 Yönetim

Detaylı

Türk milletinin istidadı ve kesin kararı, medeniyet yolunda durmadan, yılmadan ilerlemektir. Medeniyet yolunda başarı, yenileşmeye bağlıdır.

Türk milletinin istidadı ve kesin kararı, medeniyet yolunda durmadan, yılmadan ilerlemektir. Medeniyet yolunda başarı, yenileşmeye bağlıdır. Türk milletinin istidadı ve kesin kararı, medeniyet ylunda durmadan, yılmadan ilerlemektir. Medeniyet ylunda başarı, yenileşmeye bağlıdır. Seyrek Nüfuslu Su Blluğu Su Yeterli Su Sıkıntısı Su Kıtlığı Su

Detaylı

NETAġ TELEKOMÜNĠKASYON A.ġ. VE BAĞLI ORTAKLIKLARI 31 MART 2015 TARĠHĠNDE SONA EREN ARA HESAP DÖNEMĠNE AĠT YÖNETĠM KURULU FAALĠYET RAPORU

NETAġ TELEKOMÜNĠKASYON A.ġ. VE BAĞLI ORTAKLIKLARI 31 MART 2015 TARĠHĠNDE SONA EREN ARA HESAP DÖNEMĠNE AĠT YÖNETĠM KURULU FAALĠYET RAPORU VE BAĞLI ORTAKLIKLARI 31 MART 2015 TARĠHĠNDE SONA EREN ARA HESAP DÖNEMĠNE AĠT Ticaret Sicil Numarası: 94955 Merkez Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı No:11 34912 Kurtköy-Pendik/İstanbul Telefon: +90 (216)

Detaylı

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu İçİndekİler GİRİŞ 2 Kısaca Vestel Elektronik 4 Finansal Göstergeler 6 Vestel in Stratejisi 8 Vestel in Küresel Faaliyet Ağı 10 Kısaca Zorlu

Detaylı

TURCom Teknoloji Çözümleri Isola di San Clemente de! Wyndham İstanbul Petek in Sistem Odası TURCom dan

TURCom Teknoloji Çözümleri Isola di San Clemente de! Wyndham İstanbul Petek in Sistem Odası TURCom dan ISSN 1303-0744 / 3 ayda bir yayınlanır / Aralık 2014 TURCom Teknoloji Çözümleri Isola di San Clemente de! Wyndham İstanbul Petek in Sistem Odası TURCom dan İstanbul Marriott Hotel Şişli TURCom Teknoloji

Detaylı

82 2012 Konsolide Finansal İÇİNDEKİLER. Vizyonumuz / Değerlerimiz / Stratejik Önceliklerimiz. Önemli İştiraklerimiz. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı

82 2012 Konsolide Finansal İÇİNDEKİLER. Vizyonumuz / Değerlerimiz / Stratejik Önceliklerimiz. Önemli İştiraklerimiz. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı İÇİNDEKİLER 02 Vizyonumuz / Değerlerimiz / Stratejik Önceliklerimiz 50 Önemli İştiraklerimiz 04 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 54 İnsan Kaynaklarımız 08 Genel Müdür ün Mesajı 58 Mobil İletişim Sektörü

Detaylı

- - - - Koç Topluluğu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Raporu 2011

- - - - Koç Topluluğu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Raporu 2011 - - - - - - - Koç Topluluğu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Raporu 2011 Rapor İçeriği: Koç Holding in yürüttüğü çalışmalar Topluluk Şirketleri'nden Arçelik, Aygaz, Ford Otosan, Koç Bilgi Grubu, Opet, Otokar,

Detaylı

Türk Telekomünikasyon A.Ş. 2012 Faaliyet Raporu

Türk Telekomünikasyon A.Ş. 2012 Faaliyet Raporu Türk Telekomünikasyon A.Ş. 2012 Faaliyet Raporu İçindekiler Kısaca Türk Telekom 02 Türk Telekom Grubu 05 Misyonumuz, Vizyonumuz, Kurumsal Değerlerimiz 06 Tarihçe Bir Bakışta 2012 10 Öne Çıkan Gelişmeler

Detaylı

IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması

IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması 31 EKIM 1 KASIM 2013, KEMPINSKI DOME, BELEK - ANTALYA Zirve İş Ortakları Destekleyen Kuruluşlar ETKİNLİK PROGRAMI

Detaylı

YENİLİKLERLE BÜYÜMEK TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU

YENİLİKLERLE BÜYÜMEK TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU YENİLİKLERLE BÜYÜMEK TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER KISACA TÜRK TELEKOM 16 TÜRK TELEKOM GRUBU 20 VIZYON, MISYON, DEĞERLER 21 TARIHÇE 2013 BİR BAKIŞTA 2013 22 ÖNE ÇIKAN GELIŞMELER

Detaylı

Dijital İletişim Teknolojileri İhtisas Dergisi TÜRKSAT 4A UZAYDA. Yetkili Servislerde. IPTV Dağıtım Sistemi

Dijital İletişim Teknolojileri İhtisas Dergisi TÜRKSAT 4A UZAYDA. Yetkili Servislerde. IPTV Dağıtım Sistemi Dijital İletişim Teknolojileri İhtisas Dergisi MART 2014 TÜRKSAT 4A UZAYDA Yetkili Servislerde TSE Dönemi IPTV Dağıtım Sistemi İÇİNDEKİLER SAHİBİ TUYAD (Uydu Elektronik İletişim İş İnsanları Derneği)

Detaylı

+90 216 656 65 00 +90 216 656 65 09

+90 216 656 65 00 +90 216 656 65 09 POZİTİF ENERJİ EWE TURKEY HOLDİNG ŞİRKET PROFİLİ 2013 İÇİNDEKİLER 04 KURUMSAL 06 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 08 Genel Müdürlerin Mesajı 10 2013 e Bakış 12 Kısaca EWE Turkey Holding 14 Temel Finansal

Detaylı

ANADOLUBANK 2014 FAALİYET RAPORU. Faaliyet Raporu

ANADOLUBANK 2014 FAALİYET RAPORU. Faaliyet Raporu ANADOLUBANK 2014 FAALİYET RAPORU Faaliyet Raporu 2014 ANADOLUBANK 2014 FAALİYET RAPORU İçindekiler 1. SUNUŞ 4 KISACA ANADOLUBANK HABAŞ GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI NIN MESAJI GENEL MÜDÜR ÜN MESAJI SERMAYE

Detaylı

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68 İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Misyonumuz, Vizyonumuz, Değerlerimiz 6 Stratejik Hedeflerimiz 7 Bank Audi Grubu Hakkında 8 Ana Sözleşme Değişikliği ve Sermaye Yapısı 9 Banka Bilgileri 10

Detaylı

TASAV BEYİN FIRTINASI TOPLANTILARI

TASAV BEYİN FIRTINASI TOPLANTILARI TASAV BEYİN FIRTINASI TOPLANTILARI TELEKOMÜNİKASYON SEKTÖRÜ ÇALIŞMA GRUBU DÜNYA VE TÜRKİYE'DE TELEKOMÜNİKASYON SEKTÖRÜNÜN BUGÜNÜ VE GELECEĞİ Rapor No. 16 // 07 Mart 2015 Raportör: Ejder ORUÇ TASAV Ekonomik

Detaylı