Kamile DURMAZ. Gayrimenkul Danışmanı GSM : Merhaba Sn.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Kamile DURMAZ. Gayrimenkul Danışmanı GSM : 0 530 690 53 51 www.kamiledurmaz.com. Merhaba Sn."

Transkript

1

2 Kamile DURMAZ Merhaba Sn. Bölgenizdeki gayrimenkul piyasasında yaşadığınız güvensizliğin hepimiz farkındayız. Bu sebeple sizin güveninizi tekrar kazanmak ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek için RE/MAX STAR olarak varız. Bana vereceğiniz yetki ile RE/MAX gücünü kullanarak ülkemizdeki 179 ofis ve gayrimenkul danışmanına erişip sizin gayrimenkul almanıza ya da satmanıza yardımcı olabileceğimi bilmenizi isterim. Saygılarımla Kamile DURMAZ : :

3 Kamile DURMAZ Müşterilerimin neden beni seçtiklerini anlamak için lütfen aşağıdaki mesajlarını okuyun. Sevgili Re/Max Star; Re/Max Star Çalışanlarından Sayın Kamile Durmaz; Re/Max Star la tanışmamız Alanya Mahmutlar daki evi almamızla oldu. Kamile Durmaz Hanım bizimle çok ilgilendiler. İşlerini çok ciddi ve sistemli yapıyorlar. Güleryüzlü ve işinde çok başarılı bir danışman. Sayesinde hiç zorluk çekmeden Re/Max gibi iyi ve kaliteli bir firma aracılığı ile ev sahibi olmaktan çok memnunuz. Kamile Hanım ev alımındaki her safhada bizimle birlikteydi. Re/Max Star ın başarılarının devamını dilerim. Bu yılki tatilimizi uzun tutacağımız için otel değil, ev kiralamayı tercih ettik. İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalarla, bir çok seçenekten sonra Alanya Mahmutlar da RE/MAX STAR ın alternatiflerini değerlendirerek kararımızı verdik. Sezen Ayşe BAY 31/07/ 2009 Gerek eve yerleşme aşamasında, gerek diğer isteklerimizde bizden yardımını, güler yüzünü esirgemeyen Kamile Hanım a çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Mehtap EMİROĞLU 09/09/2007 : :

4 BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ? 1975 yılında kurulmuş olan RE/MAX bir yıl içinde dünyada işlem yapan bir gayrimenkul firmasıdır. Bu rakam, RE/MAX ı takip eden en yakın 3 rakibinin toplamından daha fazladır. RE/MAX ın 67 ülkede in üzerinde ve e yakın ofisi vardır. Ülkemizde ise 179 ofis ve bulunmaktadır. SÖZLEŞMESİZ veya BİRÇOK EMLAKÇI İLE ÇALIŞMAK: Bir çok kişi ile sözlü anlaşıldığında hiç kimse satış için ciddi çalışmayacaktır. Çünkü kimin satacağı ve ne kadar hizmet bedeli alacağı belli değildir. Kimse gayrimenkulün satışı için para ve zaman harcamayacaktır. Tesadüfen gelen alıcıya ya da öncelikle sözleşme yaptığı gayrimenkulleri satmak isteyecektir. Gayrimenkulün pazarlamasını kimse ciddi olarak üstlenmediğinden, sahibine bilgi aktarımı da sağlıklı ve yeterli olmayacaktır. Tapu devirlerinde en çok yaşanan sıkıntılar SÖZLEŞMESİZ hizmet almaya çalışan gayrimenkul sahiplerini mağdur etmektedir. SÖZLEŞME YAPILARAK ÇALIŞMAK : Gayrimenkulün satışından, satış yetkisini almış olan gayrimenkul danışmanı sorumlu olacaktır. Gayrimenkulün satışını kimin yapacağı ve ne kadar hizmet bedeli alacağı da belli olduğundan, danışman bir an önce satışı gerçekleştirmek için çalışacaktır. Gayrimenkul sahibine gayrimenkulü için gelen her teklif aktarılacak ve satış sürecinden düzenli olarak bilgi verilecektir. Sözleşme ile sizin adınıza çalışacak olan nız tapu devrine kadar her an yanınızda olacağından güvenle işlemiz sonuçlanacaktır.

5 Emlakçılara güvenleri yok. Hizmet alamam diye düşünüyorlar. Zamanları bol. Komisyon vermek istemiyorlar. Alıcıların da komisyon vermek istemeyeceklerine inanıyorlar. Birden fazla emlakçı ile çalışmak istiyorlar. Daha çabuk satılacağını düşünüyorlar. Satışı gizli yapmak istiyorlar. Pazarlama ve satışı kolay zannediyorlar. RE/MAX ı tanımıyorlar. Kişisel güvenliğiniz var mı? Evinizin kapısını tanımadığınız her merak edene açabilecek misiniz? Her an evi gösterebilmek için hazır olabilecek misiniz? Doğru fiyatı belirleyebileceğinizden emin misiniz? Kandırılmaya karşı tedbirli misiniz? Tapu devrini güvenle gerçekleştirmek sizce önemli değil mi? Yeterince alıcıya ulaşabilecek misiniz? Alıcıları değerlendirebilecek misiniz? Ne kadar masraf ile pazarlayabileceğinizi düşünüyorsunuz? Pazarlıkta problem yaşamayacak mısınız? Uzman yardımına ihtiyacınız yok mu? Zaman kaybınız olmayacak mı? Ciddi olmayan alıcılar ya da emlakçılar canınızı sıkmaz mı?

6 Mülkünüzün ilanını Gayrimenkul aramada en çok bakılan web sitelerinde yayınlarım. Alıcı müşterilerin görebileceği şekilde gayrimenkulünüzün üzerine RE/MAX afişi asarım.

7 PAZARLAMA HAREKET PLANI Sn. için hazırlanmıştır. Gayrimenkulünüzün satışını başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmek için aşağıdaki çalışmaları yapmayı planlıyorum. Sizin de istediğiniz ayrıca bir çalışma varsa lütfen benimle paylaşın. Gayrimenkulünüzün internet ve internet ortamında tanıtımını yapacağım. (www.remax.com.tr) (www.remaxstaralanya.com) (www.hurriyetemlak.com) (www.emlak.net) (www.sahibinden.com) () Gayrimenkulünüzün üzerine RE/MAX STAR afişi asacağım. RE/MAX STAR veri tabanı içerisinde bulunan alıcılara SMS, , v.b. ile gayrimenkulünüz hakkında bilgi vereceğim. Alanya Mahmutlar da adet basılan RE/MAX STAR Magazin Dergisi ne gayrimenkulünüzün ilanını girerek reklamınızı yapacağım. Mülkünüzü yalnızca ben satmaya çalışmam. RE/MAX STAR ofisindeki diğer gayrimenkul danışmanı arkadaşlarımla birlikte satmaya çalışırım. Ayrıca etik ve dürüst hizmet veren diğer emlak firmaları ile de iş birliği yaptığım için; onların alıcı müşterileri ile de satışı sonlandırmaya çalışacağım. Gayrimenkulün yakın çevresindeki potansiyel alıcılara HABERİNİZ VAR MI? broşürü dağıtacağım. Ciddi alıcıyı bulduktan sonra tapu aşamasına kadar güvenli ve şeffaf bir ortamda her aşamada yanınızda bulunurum.

8 Kamile DURMAZ Müşteri Takip programımızda kayıtlı olan alıcılara, SMS, e-mal göndererek ve telefonla görüşerek gayrimenkulünüzün satılık olduğunu bildirip, onların da arasından alıcı çıkma ihtimalini değerlendireceğim. Gayrimenkulünüzün ilanını 2 ayda bir Adet basılıp Alanya ve Mahmutlar bölgesinde dağıtılan RE/MAX STAR Gayrimenkul Magazin Dergisinde yayınlatarak alıcılara ulaşmaya çalışacağım. : :

9 Kamile DURMAZ Danışmanınız olarak eğer beni seçerseniz, tek başıma çalışmam. RE/MAX STAR ofisindeki diğer danışman arkadaşlarımla ve piyasadaki diğer meslektaşlarımla da irtibata geçer onların da satabilmesi için işbirliği yaparım. Unutmayın! Amacım önünüze engeller koymak değil, size sonuç bulmaktır. Gayrimenkulünüzün ilanını içeren broşür bastırır, bulunduğu bölgedeki sakinlere dağıtırım. Böylece, gayrimenkulünüzün SATILIK olduğunu tüm bölge halkının duymasına ve onların etrafındfan ALICI MÜŞTERİ gelmesine çalışırım. : :

10 KAMİLE DURMAZ KİMDİR? 1974 Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ankara da tamamladım. Re/Max ile tanışmadan önce Turizm ve Otelcilik eğitimimi tamamladım ve bu alanda bir çok sektörde çalıştım. Turizm ve Otelcilik alanındaki çalışmaya son vermemin sebebi kendi işimi yapmak istememdir. Re/Max ile tanışınca bu işin tam bana göre olduğuna karar verdim Senesinde Ankara Tunalı Hilmi bölgesinde bulunan Re/Max Lider de Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmaya başladım. 2 yıl çalıştıktan sonra evlilik nedeniyle Alanya nın Mahmutlar kasabasına yerleştim. Re/Max ailesinden kopmak istemediğim için Mahmutlar Re/Max Star ofisinde 2007 yılından beri çalışmaya devam ediyorum. Şimdi işimden memnunum. Çözüm bulduğum her ailenin yüzündeki mutluluk beni daha motive ediyor ve işimi daha çok seviyorum. İLGİ ALANLARIM : Alışveriş yapmayı ve kitap okumayı çok seviyorum. Öğrencilik döneminde masa tenisi ve voleybol takımlarında oynadım. ALDIĞIM EĞİTİMLER : İngilizce Dil Kursu (Amerikan Kültür) Şubat 2004 RE/MAX Kariyerim (Re/Max Türkiye/ İstanbul) MEKSA Vakfı Nitelikli Büro elemanı Yetiştirme Kursu

11 GAYRİMENKULÜNÜZÜ SATMAYI MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ? Sayın Gayrimenkul Sahibi; Bir mülkün satılışı göründüğünden daha zordur. Bu, zaman ayırmak, arandığında bulunabilmek, evi hemen teşhir edebilmek, özel eğitim ve derinlemesine Pazar bilgisi gerektirir. Mülkünüzü bir kez pazara çıkardığınızda, mülkünüz bütün diğer satılık gayrimenkullerle rekabete girecektir. Bu zorlu rekabet ortamında mülkünüz için en uygun fiyata nasıl karar vereceksiniz? Mülkünüzün gerçek değerini tam ve doğru olarak saptamak için Pazar analizi yapabilecek misiniz? Mülkünüzü satmak için her gün ne kadar zamanınızı ayırmayı düşünüyorsunuz? Mülkünüzün pazarlanması için özel bir pazarlama planı hazırlayabilecek misiniz? Mülkünüze pazardaki maksimum tanıtımı nasıl yapacağınızı düşündünüz mü? Mülkünüze alıcı olarak potansiyel müşterileri değerlendirme işlemi konusunda deneyiminiz var mı? Mülkün alımı esnasında ortaya çıkacak bürokratik işlemlerde alıcıya yardımcı olabilecek misiniz? Kişisel güvenliğiniz ve ailenizin güvenliği sizin için önemli değil midir? Evinizin kapısını kimlere açıyor olabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Alıcının size önereceği fiyatın, mülkünüz için alabileceğiniz en iyi fiyat olup olmayacağını nasıl anlayacaksınız? Evinizi başarıyla pazarlamaya hazır mısınız? Bana yetki verdiğinizde, beni işe almış olacaksınız ve bunları SİZİN adınıza ben yapıyor olacağım.

12 SN. Günün şartlarında piyasada çok fazla satılık gayrimenkul olduğundan alıcıların ilgisini çekebilmek, profesyonel bir pazarlama ve uygun fiyat ile mümkün olabilir. Tüm bu şartları göz önünde bulundurarak mülkünüz için tavsiye edebileceğimiz satış fiyatını aşağıda görebilirsiniz. FİYATLANDIRMA PİRAMİDİ % 5 BAŞARI Zor ve Şansa Bağlı Satış TL % 50 BAŞARI Piyasa Fiyatı TL % 80 BAŞARI Hızlı Satış TL Bir gayrimenkul her fiyattan pazara sunulabilir fakat piyasa fiyatından yukarı çıkıldıkça alıcı müşteri bulma olasılığı azalır ve satış süresi uzar. Doğru fiyat hem zaman kazandırır, hem de doğru alıcıyı çeker.

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ KARİYER PLANLAMA UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (KARMER) KARİYER PLANLAMA VE GELİŞTİRME EL KİTABI

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ KARİYER PLANLAMA UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (KARMER) KARİYER PLANLAMA VE GELİŞTİRME EL KİTABI TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ KARİYER PLANLAMA UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (KARMER) KARİYER PLANLAMA VE GELİŞTİRME EL KİTABI Kariyeriniz yaşamınızdır ANKARA, 2011 KARİYER PLANLAMA VE GELİŞTİRME EL KİTABI

Detaylı

Başarının sırrı inovasyon

Başarının sırrı inovasyon BAŞLARKEN Başarının sırrı inovasyon Dergimizin yeni sayısında tekrar birlikte olmaktan büyük mutluluk duymaktayım. Önceki sayılarımızda bizleri dikkate alarak yatırım yapan girişimci okurlarımızın şimdi

Detaylı

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME KILAVUZU

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME KILAVUZU TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME KILAVUZU Bekleyen üyeleriyle ve ulaşabileceği herkesle, telefondan iletişim kurmak isteyenlere bu örnekler yol gösterecektir. Yüz yüze görüşmeler için de kullanabilir veya

Detaylı

İş aramak planlı yapılması gereken ve zaman alan bir iştir. Bu nedenle öncelikle iş arama yönteminizi oluşturmanız gerekir.

İş aramak planlı yapılması gereken ve zaman alan bir iştir. Bu nedenle öncelikle iş arama yönteminizi oluşturmanız gerekir. İŞ ARAMA TEKNİKLERİ REHBERİ İşini severek yaparsan hayatta bir gün dahi çalışmış olmazsın. İş aramak, hayatınızın dönüm noktalarından birine atacağınız ilk adımdır. Bu adımı ne kadar sağlam atarsanız iş

Detaylı

İş aramak planlı yapılması gereken ve zaman alan bir iştir. Bu nedenle öncelikle iş arama yönteminizi oluşturmanız gerekir.

İş aramak planlı yapılması gereken ve zaman alan bir iştir. Bu nedenle öncelikle iş arama yönteminizi oluşturmanız gerekir. İŞ ARAMA TEKNİKLERİ REHBERİ İşini severek yaparsan hayatta bir gün dahi çalışmış olmazsın. İş aramak, hayatınızın dönüm noktalarından birine atacağınız ilk adımdır. Bu adımı ne kadar sağlam atarsanız iş

Detaylı

KOSGEB Yeni Girişimci Desteği UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ

KOSGEB Yeni Girişimci Desteği UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ KOSGEB Yeni Girişimci Desteği UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ DOĞU AKDENİZ KALKINMA AJANSI Merkezi Hatay da bulunan Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye illerini kapsayan

Detaylı

Cazip işler ve sektörler

Cazip işler ve sektörler Yeni Mezunun İş Rehberi Cazip işler ve sektörler Tepe yöneticilerden mektuplar Kariyerine nasıl başlayacaksın? Şirketler Başlangıç ücretleri 2013 Yeni Mezunun İş Rehberi Genel Yayın Yönetmeni Didem Tekin

Detaylı

UNIVERSAL. K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M

UNIVERSAL. K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M UNIVERSAL G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i HAKKIMIZDA BİZ KİMİZ? Türkiye'nin lokomotif sektörü haline gelen inşaat sektörü

Detaylı

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME FORMATI ÖRNEKLER

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME FORMATI ÖRNEKLER TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME FORMATI ÖRNEKLER Bekleyen üyeleriyle telefondan iletişim kurmak isteyenlere bu örnekler yol gösterecektir (yüz yüze görüşmeler için de düzenlenebilir). ÖNEMLİ! Bu çalışmaya

Detaylı

Perakendede bütünlüğü yakalamak

Perakendede bütünlüğü yakalamak PwC Küresel Toplam Perakende* Araştırması ve Türkiye sonuçları Perakendede bütünlüğü yakalamak Perakendeciliğin gelecekteki iş modelini tüketiciler şekillendiriyor *Total Retail www.pwc.com.tr/perakende

Detaylı

DAVRANIŞ KURALLARI. Değerlerimizi Yaşamak. En Yüksek Etik Standartların Sürdürülmesi

DAVRANIŞ KURALLARI. Değerlerimizi Yaşamak. En Yüksek Etik Standartların Sürdürülmesi DAVRANIŞ KURALLARI Değerlerimizi Yaşamak Önem Vermek Global EKİP Çalışması SÜREKLİ GELİŞTİRME En Yüksek Etik Standartların Sürdürülmesi Başkanımız ve İcra Kurulu Başkanımızdan BİR Mesaj C Colgate-Palmolive

Detaylı

ONLİNE EMLAKÇILIĞIN ÖYKÜSÜ

ONLİNE EMLAKÇILIĞIN ÖYKÜSÜ ONLİNE EMLAKÇILIĞIN ÖYKÜSÜ Okuyacağınız bu araştırma yazısı, bir çok mücadele sonunda sıfırdan kurulan ve Türkiye'de ilk kez uygulanan bir iş modelinin öyküsüdür. İşine ciddiyetle sarılan ve çok para kazanmak

Detaylı

Satış Görüşmeleri-Makaleler

Satış Görüşmeleri-Makaleler Satış Görüşmeleri-Makaleler 1- SATIŞ GÖRÜŞMESİ NASIL YAPILIR? Satışın en kritik zamanı, satış temsilcisi ve müşterinin karşı karşıya geldiği ilk tanışma ânıdır. Bu karşılaşmaya satışın kalbi denilir. Alıcılara

Detaylı

ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ

ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ 1 Satış Sözleşmesi Sözleşme içerisinde www.anketbank.com web sayfası SİTE(Kısaca "SİTE" olarak anılacaktır) ismi ile, www.anketbank.com web sayfası üzerinden satılan Anket Bank

Detaylı

Uluslararası İşe Yerleştirme Hazırlık Rehberi

Uluslararası İşe Yerleştirme Hazırlık Rehberi Uluslararası İşe Yerleştirme Hazırlık Rehberi Bu proje nin bütçesi AB Komisyonu tarafından desteklenmiştir. Bu yayın tamamen yazar ın kendi kişisel görüşlerini yansıtmakta olup AB Komisyonu bu kılavuz

Detaylı

www.verinetwork.com www.eozcelik.com

www.verinetwork.com www.eozcelik.com ADWORDS, SEO, YOUTUBE, SOSYAL MEDYA, NETWORK- PC BAKIM, WEB YAZILIM TASARIM www.verinetwork.com www.eozcelik.com Google Reklam Nedir? Dünyanın en ünlü ve lider arama motoru olan Google firmasının internet

Detaylı

HAYALLERİME EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞMAK İÇİN EDULIFE CANADA

HAYALLERİME EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞMAK İÇİN EDULIFE CANADA HAYALLERİME EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞMAK İÇİN EDULIFE CANADA EDİTÖRDEN Sevgili EduLife Canada Okuyucuları, Türkiye de eğitim adına yeni ufuklar açacak EduLife Canada dergimizin ilk sayısıyla sizlerleyiz. EduLife

Detaylı

Yatırım Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim

Yatırım Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim Yatırım Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim SPK Yatırımcı Bilgilendirme Kitapçıkları - 1 T.C. BAŞBAKANLIK SERMAYE PİYASASI KURULU YATIRIM YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM? SPK Yatırımcı Bilgilendirme Kitapçıkları-1

Detaylı

DÜNYASI Üç Ayda Bir Yayınlanır

DÜNYASI Üç Ayda Bir Yayınlanır Nisan 2008 DÜNYASI Üç Ayda Bir Yayınlanır İş Makineleri Sayı 6 KOMATSU 25. GURUR YILINDA DA SEKTÖRDEKİ LİDERLİĞİNİ* SÜRDÜRÜYOR... * 2007-2008 İMDER sonuçlarında Ekskavatör, Yükleyici, Dozer ve Greyder

Detaylı

YOL GÖSTERİCİ İLKELER. A.O. Smith Corporation Davranış Kuralları

YOL GÖSTERİCİ İLKELER. A.O. Smith Corporation Davranış Kuralları Doğru Davranış İlkeleri (Etik) ve Uyum YOL GÖSTERİCİ İLKELER A.O. Smith Corporation Davranış Kuralları Dürüstlük kimse görmezken bile doğru şeyi yapmaktır - Albert Einstein İÇİNDEKİLER A. O. SMITH DEĞERLER

Detaylı

TÜRK YE HAKSIZ REKABET KONGRES

TÜRK YE HAKSIZ REKABET KONGRES 5. TÜRK YE HAKSIZ REKABET KONGRES MESLE M ZDE HAKSIZ REKABETLE MÜCADELEDE YEN YAKLAfiIMLAR 04 NİSAN 2014 / Kuşadası-AYDIN TÜRMOB YAYINLARI - 472 ISBN : 978-605-4880-16-4 Yayıncı : MU-DEN A.Ş. Muhasebe

Detaylı

Türkçe - turkki KILAVUZ. Finlandiya'da Girişimci Olmak

Türkçe - turkki KILAVUZ. Finlandiya'da Girişimci Olmak Türkçe - turkki KILAVUZ Finlandiya'da Girişimci Olmak Önsöz Önsöz Kendi işini kurmak, göçmenler için Finlandiya'da iş bulmanın iyi bir yoludur. Halen, bu ülkede yurtdışından gelenler tarafından kurulmuş

Detaylı

Site Kurma Fikirleri ve Genel Plan Oluşturma

Site Kurma Fikirleri ve Genel Plan Oluşturma BU KİTAP İNDİRMEYOLU VE EĞİTİMUYUMAZ İŞ BİRLİĞİ İLE HAZIRLANMIŞTIR. ÖNSÖZ Arkadaşlar öncelikle bilgilerin %90 ı internetten derlediğim bilgilerdir.internnette her site ayrı bir konuya değinmiş oraya gir

Detaylı

12. HAFTA TBT182. Temel Bilgisayar Bilimleri. Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK. ekmelsulak@karabuk.edu.tr

12. HAFTA TBT182. Temel Bilgisayar Bilimleri. Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK. ekmelsulak@karabuk.edu.tr 12. HAFTA TBT182 Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK ekmelsulak@karabuk.edu.tr Karabük Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi 2 İçindekiler 12.1 Forumlar... 3 12.1.1. Tanım... 3 12.1.2. Üyelik

Detaylı

Optimist Kitap tan çıkan Yerli Malı Stratejiyle Dünyaya Kafa Tutmak

Optimist Kitap tan çıkan Yerli Malı Stratejiyle Dünyaya Kafa Tutmak FOTOĞRAF: ÖZGÜR GÜVENÇ STRATEJİ KÜÇÜK OLMAK MODA OLACAK Optimist Kitap tan çıkan Yerli Malı Stratejiyle Dünyaya Kafa Tutmak kitabının yazarı Cenk Emre yle Türkiyeli girişimcilerin küresel rekabetle başa

Detaylı

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu ELS INTERNATIONAL PATHWAYS ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu Günümüz global iş piyasasına katılmak için, İngilizce uzmanlığı, başarmanızı

Detaylı

Yeni Mezunun İş Rehberi

Yeni Mezunun İş Rehberi Yeni Mezunun İş Rehberi Genel Yayın Yönetmeni Didem Tekin Yazı İşleri Asuman Korugan Eda Çapa Görsel Koordinatör Alper Ergenekon Reklam Rezervasyon Yeliz Yamak Baykal mezunrezervasyon@yenibiris.com Ofset

Detaylı

J BÜLTEN. 18. Tatil ve Eğitim Programı. 18. Sayı Mayıs 2014. 9 10 11 Mayıs 2014 Tarihlerinde Adrasan da Gerçekleştirildi.

J BÜLTEN. 18. Tatil ve Eğitim Programı. 18. Sayı Mayıs 2014. 9 10 11 Mayıs 2014 Tarihlerinde Adrasan da Gerçekleştirildi. 18. Tatil ve Eğitim Programı 9 10 11 Mayıs 2014 Tarihlerinde Adrasan da Gerçekleştirildi. J BÜLTEN 18. Sayı Mayıs 2014 Jenerasyon Distribütörlerine özel olarak hazırlanmıştır. Mayıs 2014 - TEP 18 Sağlıkta

Detaylı

AMERĠKA VE ĠNGĠLTERE EĞĠTĠM BURSLARI

AMERĠKA VE ĠNGĠLTERE EĞĠTĠM BURSLARI AMERĠKA VE ĠNGĠLTERE EĞĠTĠM BURSLARI 08.12.2009 tarihinde Leyla Serap Yücel, Lara Meltem Bilikmen, Selin Yaşamış, Suna Coşkun tarafından gerçekleştirilen konferans metnidir. Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Detaylı

Temmuz 2009 İş Makineleri. DÜNYASI Üç Ayda Bir Yayınlanır Sayı 11

Temmuz 2009 İş Makineleri. DÜNYASI Üç Ayda Bir Yayınlanır Sayı 11 Temmuz 2009 İş Makineleri DÜNYASI Üç Ayda Bir Yayınlanır Sayı 11 Haber Sunuş Haber 2009 yılının ilk yarısını geride bıraktık. Yılın ilk yarısı her ne kadar bizler için sıkıntılı başlasa da gerek satış

Detaylı