Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı"

Transkript

1 Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı Seçimde esneklik 20/48 adet port 10/100/1000 Base-T veya 20 adet SFP- port 4 adet combo port 10/100/1000BASE -T/SFP 1 4 adet 10-Gigabit SFP+ Uplink portu Power Over Ethernet 802.3af ve 802.3at desteği 2 İsteğe bağlı olarak harici yedek güç ünitesi Sanal İstifleme Fiziksel İstifleme 12 ünite ile, 576 Gigabit bağlantı noktası 2 adet istiflenebilir 10Gigabit SFP+ port İstifleme için40 Gb / s kadar tam çift yönlü bant genişliği Sanal yığın Tek IP Yönetimi teknolojisi kullanılarak 32 ye kadar cihaz istifleme Gelişmiş Katman 2 özellikleri IPv4/v6 Statik yönlendirme RIP/RIPng Hizmet kalitesi 802.1p/Mnogourovnevy CoS Öncelik sırası QoS zamanlama Yüksek Güvenilirlik Yedek Güç Kaynağı (RPS) 802.1D/802.1w/802.1s Spanning Treе» Loopback algılama (LBD) Ethernet Halka Koruma Anahtarlama (ERPS) Güvenlik Dış sunucuda Multi-level erişim kontrolü L2/L3/L4 Kimlik Doğrulama RADIUS / TACACS + SSH/SSL destekler X Guest VLAN Web tabanlı erişimi denetleme (WAC) MAC tabanlı erişimi denetleme (MAC) D-Link Safeguard Engine Microsoft NAP desteği İzleme ve trafik kontrol bant genişliği Trafik segmentasyon Bant genişliği yönetimi: Portta her bir adım için 64 Kbit / s Yayın Fırtınası Denetimi Port başına 1 pps artışla 802.3ad Link Aggregation Destek RMON Port Mirroring OAM 802.3ah Ethernet Link OAM 802.1ag, ITU-T Y.1731 Service OAM Yapılandırma / Yönetim Web tabanlı arayüzü Komut Satırı Arabirimi CLI SNMP v1, v2c, v3 D-Link Tek IP Yönetimi (SIM) Telnet sunucusu Yazılım / yapılandırma iki kopyası için destek DHCP sunucusu Akış ile LLDP, LLDP-MED Yeşil Teknoloji PoE planlama enerji tüketimini azaltmak XStack yeni nesil serisi DGS-3420 anahtarları küçük ve orta ölçekli işletme (KOBİ) büyük işletmeler ve ağlar yüksek performans, esneklik, güvenlik gibi çok yüksek bir kalitedüzeyine hizmet (QoS) sağlar. Gigabit anahtarlar yüksek yoğunluklu işlerde kullanılmak üzere SFP port ve 10 Gigabit SFP + ile donatılmıştır ve yazılımı gelişmiş özellikleri destekler. Anahtarlar bir cihaz seviyesinde olarak kullanılabilir oluşturmak için erişim veya toplama ile çok seviyeli ağ yapısı otoyol inşaat ve merkezi bir bağlantı sunucusu. Sanal Stack Tek IP teknolojisi için entegre destek Yönetimi, DGS-3420 geçiş yapmanızı sağlıyor. sanal bir yığın bir parçası haline gelir ve oluşturmak çok katmanlı ağ yapısı otoyol inşaat ve merkezi bir bağlantı sunucusu. içinde sanal yığın kombine cihaz Aynı herhangi bir noktasında bulunan ağ etki alanı ve ek kullanım iletimi için port 10-Gigabit uplink 20 Gb / s vnutristekovogo trafik tam çift yönlü modu "Halka" nın topoloji İstifleme Alternatif olarak, sanal bir yığın topoloji bağlı İstifleme - doğrusal veya hata Toleranslı "Ring", kullanıcılar birini kullanabilirsiniz ya da iki-port 10 Gigabit Ethernet SFP + için fiziksel bir yığın oluşturun. Böyle bir yığın olabilir Yılında 12 serisi anahtarları DGS-3420 kadar kombine Böylece, 576 kadar Gigabit portu elde Ethernet. Güvenlik, verimlilik ve durumu Anahtarlar DGS-3420 serisi sağlar dahil olmak üzere güvenlik özellikleri geniş, L2/L3/L4 çok katmanlı Erişim Kontrol Listeleri ve üzerine kullanıcı kimlik doğrulama (802.1x) RADIUS sunucusu.artırmak için verimlilik ve emniyet şalterleri DGS-3420 serisi, VLAN desteği sağlar GVRP ve 802.1Q standart da dahil olmak üzere.istikrarlı için şebeke servisleri ve VoIP gibi sistemlerin işletimi ve ERP, yanı sıra video-konferans anahtar fonksiyonları çok çeşitli destekler Emin QoS / CoS 2/3/4 seviyeleri, kritik ağ hizmetleri olacak ön planda görev yaptı. korumak için neden olduğu trafik sel karşı anahtarları virüs / solucan serisi anahtarları DGS-3420 Safeguard D-Link fonksiyonu sağlar Güvenlik, güvenilirlik sağlar Motor, ve şebeke kullanılabilirliği.kontrol fonksiyonu bant kbit / s için 64 artışla bant genişliği her biri için bant genişliği sınırı bağlantı noktası. Için bant genişliği yönetimi fonksiyonu akış Servis türleri değiştirmenizi sağlar. bazı IP adreslerini veya protokollerin temelinde. IPv6 teknolojisi desteği Anahtarlar DGS-3420 Serisi, IPv6 destekler Bu IPv6 gibi fonksiyonel ve protokoller de dahil olmak Tünel, ICMPv6, DHCPv6, RIPng vb Teşekkürler 10-Gigabit bağlantı noktası ve IPv6 DGS-3420 serisi için destek uygun maliyetli bir çözümdür. şartlara uyum sağlanması Geleceğin IPv6 ağları için geçerlidir. D-Link Yeşil Teknoloji D-Link bir liderdir yenilikçi enerji tasarrufu gelişimi teknoloji performans azaltmak ve yok cihazın işlevselliğini. Anahtarlar DGS-3420 serisi destek sağlayan teknoloji D-Link Yeşil, güç tasarrufu modu, Akıllı Fan kullanın ısı azaltmak ve otomatik olarak uzunluğuna bağlı olarak, enerji tüketimini azaltmak kablo.güç tasarrufu fonksiyonu sağlar Boş Otomatik güç kesme bağlantı noktaları. Fonksiyonu Akıllı Fan sağlar fan dahili anahtar belirli bir sıcaklıkta sağlayan, sürekli, güvenilir ve çevreye zararsız geçiş performansı.

2

3 Teknik Özellikleri DGS TC DGS SC DGS SC Ana Arayüzü 20 port10/100/1000base-t 20 SFP-port 20 SFP-port 4 kombo port 10/100/1000BASE- 4 kombo port 10/100/1000BASE- 4 kombo port 10/100/1000BASE- T/SFP T/SFP T/SFP 4 SFP+ 2 SFP+ 4 SFP+ Yedek DPS-500 DPS-500 DPS-500 Güç Kaynagı Коnsol Portu RJ-45 Yönetim Portu 10/100BASE-T Sinyal Bağlantısı 1 SD kart yuvası 1 Performans Anahtarlama 128 GB/s 88 GB/s 128 GB/s мatrisi Hızlı 95,24 Mpps 65,47 Mpps 95,24 Mpps Paket İletimi Tampon Bellek 2MB MAC adres tablosu 16 K kayıtları IP v4/v6 IP v4/v6 L3 Jumbo Frame Boyutu 1 К/512 kayıtları 2K/1 K giriş 13000bayt РоЕ Standard PoE - PoE Güç Tüketimi MTBF Ses Düzeyi Çalışma Sıcaklığı Çalışma Sıcaklığı Çalışma Sıcaklığı Daha az 30 C: < 38.7dB Daha az 30 C: < 38.7dB Daha az 30 C: < 38.9dB 30 C ve daha fazlası: < 46.5dB 30 C ve daha fazlası: < 46.2dB 30 C ve daha fazla: < 46.2dB Isı dağılımı 200,5 BTU/h 187,6 BTU/h 205,3 BTU/h Güç girişi VAC В VAC В VAC 50/60 50/60 50/60 Maks. güç tüketimi 58, ,2 Boyutları 441мм x 310мм x 44мм 441мм x 310мм x 44мм 441мм x 310мм x 44мм Ağırlık 4,12 kg 4,04 kg 4,06 kg Havalandırma Smart Fan ( > 39 C: Yüksek Hızda ; < 36 C: Düşük Hız) 3 Çalışma Sıcaklığı 0-50 C Depoalama sıcaklığı C Çalışma Nemi 10%-90% RH Depolama Nem Oranı 5% ~ 90% RH Emiisyon (EMI) FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, IC, C-Tick Güvenlik CB, cul, LVD Sertifikalar IPv6 Ready Logo Phase 2

4 Teknik Özellikleri DGS PC DGS T DGS P Ana Arayüz 20 10/100/1000BASE-T 48 10/100/1000BASE-T 48 10/100/1000BASE-T PoE 4 комбо-порта 10/100/1000BASE-T 4 SFP+ 4 SFP+ PoE/SFP 4 SFP+ Yedek DPS-700 DPS-500 DPS-700 Güç Kaynağı Коnsol portu RJ-45 Yönetim Portu 10/100BASE-T Sinyal Bağlantısı 1 SD kart Yuvası 1 Performans Anahtarlama 128 GB/s 176 GB/s 176GB/s мatrisi Hızlı 95,24 Mpps 130,95 Mpps 130,95 Mpps Paket İletimi Tampon Bellek 2MB MAC adres tablosu 16 K IP v4/v6 IP v4/v6 L3 Jumbo Frame Boyutu o Очередей приоритетов 1 К/512 K 2 K/1 K bayt РоЕ Standart PoE 802.3af ve 802.3at af ve 802.3at PoE güç Tüketimi 370 Вт (740 Вт с резервным Вт (740 Вт с резервным источником питания DPS-700) источником питания DPS-700) MTBF Ses Düzeyi Çalışma Sıcaklığı Çalışma Sıcaklığı Çalışma Sıcaklığı: менее 30 C: < 40.3dB менее 30 C: < 40.6dB менее 30 C: < 43.2dB 30 C и более: < 52.5dB 30 C и более: < 51.1dB 30 C и более: < 54.8dB Isı Girişi 1630 BTU/ч 276,2 BTU/ч 1723,4 BTU/ч Güç Girişi В переменного тока, 50/60Гц В переменного тока, В переменного тока, 50/60Гц 50/60Гц Max. Güç Tüketimi 478,0 81,0 505,4 Boyutları 441мм x 380мм x 44мм 441мм x 380мм x 44мм 441мм x 380мм x 44мм Ağırlık 5,75 kg 5,07 kg 6,24 kg HAvalandırma Smart Fan ( > 39 C: Yüksek Hızda; < 36 C: Düşük Hız) Çalışama Sıcaklığı 0-50 C Depolama Socaklığı C Çalışma Nem Oranı 10%-90% RH Depoalama Nem Oranı 5% ~ 90% RH Emisyon (EMI) FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, IC, C-Tick Güvenlik CB, cul, LVD Sertifika IPv6 Ready Logo Phase 2

5 Toplama servis sağlayıcı ağlara çözüm Çözüm, oluşturan çekirdek ağ KOBİ sektörü

6 KOBİ'ler için sektördeki şirketlerin bir ağ oluşturmak

Gigabit Yığınlanabilir SmartPro Anahtar + 10G Uplink

Gigabit Yığınlanabilir SmartPro Anahtar + 10G Uplink Ürün Özellikleri 10 Gigabit Bağlantı KOBI ağları gibi geniş bant talepleri veri çoğaltma ve yedekleme, video yayını ve 10G sunucu bağlantıları için ideal Kapsamlı Yönetim ve Güvenlik Tüm ağınızı Web GUI

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G802 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Managed Ring Switch CLR-IES-G802P, 8Port 10/100/1000Base-TX ve 2Portu SFP Slot olmak üzere

Detaylı

Dell PowerConnect 3500 serisi anahtarlar

Dell PowerConnect 3500 serisi anahtarlar Dell PowerConnect 3500 serisi anahtarlar Uygun maliyetli 10/100Base-T Küçük çalışma grupları ve uzak şube ofisleri için ideal olan eski, tümüyle yönetilen 10/100Base-T ağları için Dell PowerConnect 3500

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Merkez Switch - 28xSFP + 4xRJ45 CLR-SWG-2804F, fiber optik hatlarla switchlerin merkeze taşındığı, geniş ve yoğun ethernet ağlarında,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-244MP 22Port Gigabit POE + 4*SFP Ethernet Switch L2+ 440W CLR Networks POE Switch ; IP Tabanlı POE Destekli CCTV Güvenlik Kameraları, IP

Detaylı

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar I SERİSİ Endüstriyel ve ağır çevre koşullarında kullanım amaçlı olarak tasarlanmış özel bir switchtir. Fabrika ve nakil koşullarında çalışmaya uygun olan bu cihazda güvenli politika uygulamalarına önem

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch CLR-IES-G402P, 4Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP

Detaylı

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 28 adet SFP modül yuvası bulunmalı. Cihaz üzerinde Bakır ethernet bağlantıları sonlandırmak

Detaylı

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının tamamı Multimode ve Singlemode

Detaylı

DGS-3120 Serisi xstack L3 Yönetilebilir Gigabit Anahtarlar

DGS-3120 Serisi xstack L3 Yönetilebilir Gigabit Anahtarlar Ürün Özellikleri Çoklu Firmware Seçenekleri Kampüs ağlar veya kurumsal ortamların çok yönlülüğü için uygun. Çoklu güvenlik teknolojileri ağ bütünlüğünü arttırır. Yüksek Kullanılabilirlik ve Genişletme

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G824P 14Port Endüstriyel Ethernet Managed Gigabit Fiber Switch CLR-IES-G824P, 8Portu POE destekli olmak üzere 10Port Gigabit Ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G802P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Managed Ring Switch CLR-IES-G802P, 8Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP Slot olmak

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWT-4244 Fiber Optik Omurga 10G Ethernet Switch L2+ Managed CLR Networks CLR-SWT-4244 Switch 4Portu 10Gbps uplink portu olmak üzere toplam 32port

Detaylı

xstack L3 Yönetilebilir Gigabit Anahtar

xstack L3 Yönetilebilir Gigabit Anahtar Ürün Detayları Çoklu Yazılım Seçeneği Üç farklı tipte yazılım, sistem yöneticisinin anahtarları ihtiyaçlarına ve uygulamalara göre özelleştirme imkanı sunar. Yüksek Kullanılabilirlik ve Genişleme Sanal

Detaylı

PowerConnect 2800 Serisi Akıllı LAN Anahtarları

PowerConnect 2800 Serisi Akıllı LAN Anahtarları PowerConnect 2800 Serisi Akıllı LAN Anahtarları Yüksek değere sahip GbE erişimi. Basit, web üzerinden yönetilen son kullanıcı bağlantılarında, Dell PowerConnect 2800 Serisi Akıllı GbE anahtarlarıyla 10/100

Detaylı

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının her ikisi de Multimode ve Singlemode

Detaylı

İÇİNDEKİLER Ön söz... İçindekiler...

İÇİNDEKİLER Ön söz... İçindekiler... İÇİNDEKİLER Ön söz... İçindekiler... 1.BÖLÜM: BASİT BİR AĞ OLUŞTURMAK 1.1.AĞ NEDİR? 1.2.AĞ FONKSİYONLARINI KEŞFETME 1.3.BİR AĞI OLUŞTURAN FİZİKSEL BİLEŞENLER 1.4. BİR AĞIN ÖZELLİKLERİ 1.5. FİZİKSEL VE

Detaylı

ZXR10 5250 Serisi Tümü Gigabit Akıllı Anahtar Yenilikçi Özellikler Büyük Verimlilik Getirir `

ZXR10 5250 Serisi Tümü Gigabit Akıllı Anahtar Yenilikçi Özellikler Büyük Verimlilik Getirir ` ZXR10 5250 Serisi Tümü Gigabit Akıllı Anahtar Yenilikçi Özellikler Büyük Verimlilik Getirir ` Giriş Geniş bant erişimindeki gelişmeler, yeni nesil cihazlarda 1000Mbps portların yaygın olarak kullanılmaya

Detaylı

& BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER

& BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER & BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER BSC20700-BSC20900 serisi cihazlar yönetilebilir yedekli ağ (managed Redundant Ring) Ethernet switch lerdir. BSC20700-BSC20900

Detaylı

Katalog S G-2F Fiber Switch

Katalog S G-2F Fiber Switch Katalog S2100-26G-2F Fiber Switch S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağları Teknik Özellikler 24 adet 10/100/1000Base-TX RJ45

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch CLR-IES-G42P, 4Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 2Port

Detaylı

FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER

FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER MARKA ÜRÜN RESMİ MODEL AÇIKLAMA Network Medya Dönüştürücüler LİSTE $ 1.6.2015 MC 101 SS 180 MC 102 SS * 10/100M, 2 adet RJ45, 1 adet SC Arayüzü 220 MC 104 SS * 10/100M, 4 adet RJ45,

Detaylı

Yönetilebilir Ethernet Anahtar

Yönetilebilir Ethernet Anahtar Ürün Özellikleri Esneklik ve Güvenlik Ethernet ve SFP portları ve cihazın üzerindeki elektrik dalgalanmalarından koruma özelliği DGS-210 serisini geniş uygulama ve kullanım alanları için ideal bir çözüm

Detaylı

SWITCH FÝBER Converter Çeþitleri Media Converter from 100BASE-TX twisted-pair 100BASE-FX multimode (2km, SC) Bu medya dönüþtürücü modlu fiber optik kablo üzerinden, standart 10BASE-T / 100BASE-TX Hýzlý

Detaylı

Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Bilgi Teknolojileri Uzmanı Katalog 10 + 2 Port Yönetilebilir Gigabit Ethernet Switch S2100-10G-2F 8 * 10/100/1000 Gigabit + 2 SFP Slot Gigabit Eth. Managed Switch Telkolink.com Ethernet Ağı Çözümleri Port Bilgisi 8 adet 10/100/1000Base-T

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+ CLR networks CLR-MCT-SFP+ serisi 10Gbase-T RJ45 Etherneti Fiber Optik sinyale çevirerek

Detaylı

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri ENDÜSTRİYEL Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri Enerji İletimi ve Dağıtımı için Data Networking Çözümleri Kritik Uygulama Görevlerinin Global Liderinden Trafo Merkezleri için Çözümler 2 Belden enerji

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-28 8Port SFP Slot + 2Port Gigabit RJ45 Omurga Ethernet Ağ Anahtarı CLR Networks CLR-SWG-28 Switch 2Port Gigabit Ethernet RJ45

Detaylı

Enerjimiz Herseye Yeter

Enerjimiz Herseye Yeter KENAR ANAHTAR (SWİTCH) TEKNİK ŞARTNAME Anahtar üzerinde en az 24 adet 10/100/1000BaseT ethernet portu ve en az 2 adet SFP tabanlı yuva bulunmalıdır. Bu yuvalara 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-SX, 1000BASE-BX,

Detaylı

Catalyst 3750 Serileri

Catalyst 3750 Serileri Özellik -2TS -8TS G-2T G-2TS G-12S G-8TS G-16TD 1RU 1RU 1RU 1.5RU 1RU 1RU 1RU İletim Hızı 6.5Mpps 13.1Mpps 35.7Mpps 32Gbps 38.7Mpps 17.8Mpps 38.7Mpps 35.7Mpps 32Gbps Yığınabilirlik 10/100 Portlar 2 8 0

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com 8Port 10/100Base-TX RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP Slot Yönetilemez Switch CLR-SW-811P 8Port POE destekl ve 1Port Gigabit RJ45 / SFP Paylaşımlı

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-810P # 8Port Gigabit POE + 1Port Gigabit Uplink Ethernet Switch 130W CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-42P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged Switch CLR-SWG-42P 4 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit RJ45 Bakır

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-420P 6Port Gigabit Ethernet POE Switch ( 4Port POE) CLR-SWG-420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-410P 4Port 10/100Base-TX POE + 1Port Uplink Switch CLR-SWF-410 Switch 4 Portu POE ve 1Portu Non-POE olmak üzere toplam 5Port 10/100Mbps

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-1621P # 16 Port POE + 2Port Gigabit RJ45 Uplink + 1*SFP Ethernet Switch CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome Kamera,

Detaylı

PowerConnect 5548P Gigabit Ethernet Anahtarı

PowerConnect 5548P Gigabit Ethernet Anahtarı PowerConnect 5548P Gigabit Ethernet Anahtarı Gelişmiş Gigabit Ethernet anahtarı Güçlü güvenlik, yığınlama, Ethernet Üzerinden Güç ve yönetim özelliklerine sahip PowerConnect 5524P ile esnek, enerji kullanımını

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter CLR-IMC-GP, 1Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 1Port SFP

Detaylı

F3432 WCDMA ÇİFT SİM KARTLI WİFİ ÖZELLİKLİ 3G ROUTER

F3432 WCDMA ÇİFT SİM KARTLI WİFİ ÖZELLİKLİ 3G ROUTER F3432 WİFİ özellikli çift SIM kart girişli 3G Router yüksek güçlü 32 bitlik işlemci ve gömülü gerçek zamanlı uygulamaları destekler. Bu cihazlar hücresel ağa uygun bi şekilde bağlamak için basit ayarlar

Detaylı

SC-T47. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci

SC-T47. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci Genel Bakış ViewSonic SC-T47 PC, güçlü Intel J1900 2GHz CPU ile Windows 8 Embedded Standard işletim sistemi kullanır. SC-T47, Citrix ICA/HDX, VMware PCoIP ve Microsoft RemoteFX gibi başlıca uzak ağ protokollerinin

Detaylı

15 - ETHERNET SWITCHLER

15 - ETHERNET SWITCHLER 154 15 - ETHERNET SWITCHLER ETHERNET SWITCHLER NİSAN 2016 Neden N-Tron Ethernet Switch? N-Tron, kullanıcısına kaliteli ürün sunmakla kalmayıp, N-View / N-Ring yazılım programlarıyla network topolojisini

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-1602P+ 16Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged F/O Switch CLR-SWG-1602P+ 16 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-0800P 8 Port Gigabit Ethernet POE Switch CLR-SWG-0800P 8Port GE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-22 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 2 Port F/O SFP Slot Switch CLR Networks CLR-SWG-22 Switch 2Port Gigabit ethernet RJ45 ve 2

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-2420P 24Port 10/100M POE + 2Port Gigabit RJ45 Ethernet Switch CLR-SWG-2420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.switchmerkezi.com Gigabit Ethernet Ağ Anahtarları Sipariş No CLR-SWG-24 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 4 Port F/O SFP Slot Switch

Detaylı

Meşrutiyet Caddesi 12/10 06540 Kızılay/ANKARA T: +90 (312) 417 0 254 info@cliguru.com

Meşrutiyet Caddesi 12/10 06540 Kızılay/ANKARA T: +90 (312) 417 0 254 info@cliguru.com ICND1 - Interconnecting Cisco Network Devices-1 1. Basit Ağ oluşturma Ağ Fonksiyonları Ağ Güvenliği Bilgisayardan bilgisayara iletişim modeli TCP/IP's İnternet Katmanı TCP/IP's Taşıma Katmanı Paket İletim

Detaylı

Katalog CLR Networks Fiber Optic Switches. CLR-SWF-18 Fiber Optic Switch. Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağ Anahtarları

Katalog CLR Networks Fiber Optic Switches.  CLR-SWF-18 Fiber Optic Switch. Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağ Anahtarları Katalog CLR Networks Fiber Optic Switches CLR-SWF-18 Fiber Optic Switch CLR-SWF-18 : 1*10/100RJ45 + 8 * 100Base-FX SFP Soketli Switch CLR-SWF-18 Swith üzerinden 1 adet 10/100Base-T RJ45 Portu ve 8 adet

Detaylı

Sıfır İstemci: VMware View için Optimize Edilmiş 21,5 LED Ekran

Sıfır İstemci: VMware View için Optimize Edilmiş 21,5 LED Ekran Genel Bakış SD-Z226, sıfır istemci entegreli 21,5" bir monitördür. Teradici 2321 işlemci ile donatılmıştır ve donanım hızlandırmalı PCoIP desteğine sahiptir. SD-Z226 sıfır istemci, VMware tabanlı ağlarda

Detaylı

Sonsuz İmkan için Esnek İnce İstemci

Sonsuz İmkan için Esnek İnce İstemci Sonsuz İmkan için Esnek İnce İstemci SC-T35 İnce İstemci: Ultra Küçük 0,6 L Biçim Katsayısı ile VDI Bilgi İşlem Genel Bakış ViewSonic SC-T35 İnce İstemci, sanal masaüstü bilgi işlem gereksinimleri için

Detaylı

Sonsuz İmkan için Esnek İnce İstemci

Sonsuz İmkan için Esnek İnce İstemci SC-T45 İnce İstemci: Güç ve Esneklik Sonsuz İmkan için Esnek İnce İstemci Genel Bakış ViewSonic SC-T45 İnce İstemci PC'si, Windows 7 Embedded Standard OS ile güçlü Intel Atom N2800'ü kullanır. SC-T45;

Detaylı

SC-T46. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci

SC-T46. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci Genel Bakış ViewSonic SC-T46 PC, güçlü Intel N2930 1.8GHz CPU ile Windows 8 Embedded Standard veya Linux işletim sistemi kullanır. SC-T46, Citrix ICA/HDX, PCoIP ve Microsoft RemoteFX gibi başlıca uzak

Detaylı

8-Port 10/100/1000Mbps PoE Plus + 2 100/1000X SFP Yönetimli Ethernet Anahtarı

8-Port 10/100/1000Mbps PoE Plus + 2 100/1000X SFP Yönetimli Ethernet Anahtarı 8-Port 10/100/1000Mbps PoE Plus + 2 100/1000X SFP Yönetimli Ethernet Anahtarı Kablosuz Multimedya Projeksiyon 8-Port 10/100/1000Base-T Gigabit Ethernet RJ-45, IEEE 802.3af / 802.3at PoE Enjektör 2 100/1000Base-X

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42PB : POE Ethernet Switch - Din Rail Tip & DC Power CLR Networks Business serisi din rail ethernet ağ anahtarları güvenlik IP

Detaylı

F3426 3G WIFI ROUTER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

F3426 3G WIFI ROUTER TEKNİK ÖZELLİKLERİ F3426 WIFI özellikli 3G ROUTER yüksek güçlü 32 bitlik işlemcisi ile gömülü gerçek zamanlı uygulamaları destekler. Bu cihazlar hücresel ağa uygun bi şekilde bağlamak için basit ayarlar ile Seri (RS 232

Detaylı

F3446 WCDMA WIFI ÖZELLİKLİ ÇİFT SIM KARTLI 3G ROUTER

F3446 WCDMA WIFI ÖZELLİKLİ ÇİFT SIM KARTLI 3G ROUTER F3446 WIFI özellikli çift SIM kartlı 3G ROUTER yüksek güçlü 32 bitlik işlemcisi ile gömülü gerçek zamanlı uygulamaları destekler. Bu cihazlar hücresel ağa uygun bir şekilde bağlamak için basit ayarlar

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G82S 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Endüstriyel Ethernet Switch Unm. CLR-IES-G82S, 8Port 10/100/1000Base-TX ve 2Portu SFP Slot

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME FORMU

TEKNİK ŞARTNAME FORMU BİLGİSAYAR VE BİLGİSAYAR BİLEŞENLERİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1 - a) Masaüstü Bilgisayar 36 Adet 1. Intel Core i5-4.nesil ve işlemci hızı 2.6 Ghz veya üzeri olmalıdır. 2. İşlemci Önbelleği en az 3Mb olmalıdır.

Detaylı

Üniversal Takma Birimi, USB Tip C

Üniversal Takma Birimi, USB Tip C Üniversal Takma Birimi, USB Tip C Kullanma Kılavuzu DA-70861 1. GİRİŞ Digitus tam fonksiyonel üniversal takma birimi, USB tip C tam donanımlı bir çalışma alanı oluşturmanız için size her şeyi sunuyor.

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G41 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G42 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-810P 9 Port 10/100Base-TX Ethernet POE Switch CLR-SWF-810P 9Port FE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE Endüstriyel ethernet network teknolojisinde günden güne öne çıkan bir standart haline gelmektedir. Çünkü planlama ve üretim aşamasında bu uygulamalardan alınan verim daha fazladır. Üreticiler network ağlarıyla

Detaylı

SC-Z56. Genel Bakış. Yüksek performanslı Teradici işlemci ve 512MB sistem belleği

SC-Z56. Genel Bakış. Yüksek performanslı Teradici işlemci ve 512MB sistem belleği Genel Bakış ViewSonic SC-Z56 dört çıkışlı sıfır istemci, VMware tabanlı ağlarda güvenli, yönetilmesi kolay, güvenilir bir seçenek arayan şirketler için mükemmel çözümdür. VMware Horizon View sertifikasına

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-401P 4 Port 10/100 RJ45 POE + 1 Port SC SM F/O Unmanaged Switch CLR-SWF-401P 4 Adet POE destekli 10/100Base-TX RJ45 Bakır Portu

Detaylı

Smart-UPS On-Line 230 V. 1,0 çıkış güç faktörlü, tek faz, çift çevrim online, gelişmiş yönetim yeteneklerine sahip UPS

Smart-UPS On-Line 230 V. 1,0 çıkış güç faktörlü, tek faz, çift çevrim online, gelişmiş yönetim yeteneklerine sahip UPS Smart-UPS On-Line 230 V 1,0 çıkış güç faktörlü, tek faz, çift çevrim online, gelişmiş yönetim yeteneklerine sahip UPS Dünyada en zorlu güç koşullar için geliştirilmiş çok yönlü bir UPS Smart-UPS On-Line,

Detaylı

T.C. GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI Bilgi İşlem Müdürlüğü TEKNİK ŞARTNAME

T.C. GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI Bilgi İşlem Müdürlüğü TEKNİK ŞARTNAME 1 T.C. 1- Sunucu ( 8 adet) 1.1. İşlemci ve Cep Bellek 2 adet Intel Xeon E5-2660 ( 2.2 GHZ 8 core 20 MB ) işlemci içerecektir. 1.2. Ana Bellek Sistemde en az 32 GB bellek Sunucu üzerinde en az 24 Adet Bellek

Detaylı

OTEL TELEFONLARI KAREL ANALOG VE IP TELEFONLAR

OTEL TELEFONLARI KAREL ANALOG VE IP TELEFONLAR OTEL TELEFONLARI KAREL ANALOG VE IP TELEFONLAR AMT-6110 AMT-6110S ANALOG TELEFON AMT-6110 Tek Hatlı 10 Adet Misafir Servis Tuşlu Analog Telefon AMT-6110S Tek Hatlı 10 Adet Misafir Servis Tuşlu Handsfree

Detaylı

Her bakımdan üstün performans. KX-HDV130 ve KX-HDV230 SIP telefonlar

Her bakımdan üstün performans. KX-HDV130 ve KX-HDV230 SIP telefonlar Her bakımdan üstün performans KX-HDV130 ve KX-HDV230 SIP telefonlar Her koşulda uygun maliyet Yeni nesil KX-HDV serisi telefonlar, ekonomik fiyatlarla olağanüstü esneklik ve kullanılabilirlik özellikleri

Detaylı

Bilgisayar Programcılığı

Bilgisayar Programcılığı Bilgisayar Programcılığı Uzaktan Eğitim Programı e-bġlg 121 AĞ TEKNOLOJĠLERĠNĠN TEMELLERĠ Öğr. Gör. Bekir Güler E-mail: bguler@fatih.edu.tr Hafta 5: Ağ (Network) katmanı I 4. 1 Giriş 4.2 Sanal devre (virtual

Detaylı

TYSSO. Insist on the best. TYSSO Türkiye Distribütörü VEGAPOS OT/VT. www.vegapos.com.tr info@vegapos.com.tr

TYSSO. Insist on the best. TYSSO Türkiye Distribütörü VEGAPOS OT/VT. www.vegapos.com.tr info@vegapos.com.tr TYSSO TYSSO Türkiye Distribütörü VEGAPOS OT/VT www.vegapos.com.tr info@vegapos.com.tr Tel : +90(356)276-10-76 Fax : +90(356)276-50-65 QR Kod POS Sistemleri POP-650 Modüler ve Fansız Soğutma Hepsi Bir Arada

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-41P 4P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik Switch CLR Networks CLR-IES-41P Endüstriyel Tipi POE destekli Ethernet

Detaylı

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri ENDÜSTRİYEL Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri Rüzgar Çiftlikleri için Çözümler Enerji endüstrisinde değişim rüzgarları esiyor. Bugün ve gelecekteki başarı için yüksek kullanılabilirlik yönetilebilen

Detaylı

Smart-UPS On-Line SRC

Smart-UPS On-Line SRC Smart-UPS On-Line SRC 230V Bilgi Teknolojileri, Telekom ve Endüstriyel kullanımlar için giriş seviyesi çift çevrimli UPS Dünyada en zorlu güç koşullar için geliştirilmiş çok yönlü bir UPS Smart-UPS On-Line

Detaylı

Teknik konularla ilgili detaylı bilgi ozcangokburun@tff.org mail adresinden alınabilir.

Teknik konularla ilgili detaylı bilgi ozcangokburun@tff.org mail adresinden alınabilir. 20.10.2015 ÜNİTESİ : Satın Alma Müdürlüğü SAYI : 2015/21163 KONU : 4 adet Switch Alım İşi. SON BAŞVURU TARİHİ : 27 Ekim 2015 Salı günü Saat 15.00 Türkiye Futbol Federasyonu tarafından aşağıda teknik özellikleri

Detaylı

SENSPLORER SPX. Neden SENSPLORER SPX KRİTİK NOKTALARIN GÜVENİLİR TAKİPÇİSİ

SENSPLORER SPX. Neden SENSPLORER SPX KRİTİK NOKTALARIN GÜVENİLİR TAKİPÇİSİ SENSPLORER SPX Environment Control System KRİTİK NOKTALARIN GÜVENİLİR TAKİPÇİSİ Sensplorer, kritik mekanların iklim ve enerji verilerini sürekli ölçerek, tanımlanan aralığın dışına çıktığında ilgili kişileri

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G80 8Port Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G80 Swicth 8 Port GE Gigabit Ethernet Ağ Anahtarıdır. Zorlu

Detaylı

Merkezi Neden Korumalıyız?

Merkezi Neden Korumalıyız? Merkezi Neden Korumalıyız? Terabit kapasitesinde, control ve forwarding plane leri ayrı ayrı olan, kesintisiz iletişim sağlayan, yüksek anahtarlama kapasitesi olan, değişik bant genişliğinde çeşitli karmaşık

Detaylı

MULTILINK ETHERNET HABERLEŞME SWITCH LERİ. Endüstriyel Otomasyon, Elektrik Dağıtım Şirketleri ve Trafik Kontrol Pazarları İçin Ethernet Haberleşme

MULTILINK ETHERNET HABERLEŞME SWITCH LERİ. Endüstriyel Otomasyon, Elektrik Dağıtım Şirketleri ve Trafik Kontrol Pazarları İçin Ethernet Haberleşme ETHERNET HERLEŞME SWITCH LERİ FAYDALARI Multilink ailesi, kritik tüm altyapı cihazlarınızla emniyetli, güvenilir bir şekilde haberleşme imkanı veren endüstriye ve alt istasyonlara yönelik güçlü Ethernet

Detaylı

3/1 (Trifaze Giriş / Monfaze Çıkış ) 15-30 kva 3/3 (Trifaze Giriş / Trifaze Çıkış ) 20-80 kva

3/1 (Trifaze Giriş / Monfaze Çıkış ) 15-30 kva 3/3 (Trifaze Giriş / Trifaze Çıkış ) 20-80 kva TRİE UPS LER 3/1 (Trifaze Giriş / Monfaze Çıkış ) 15-30 kva 3/3 (Trifaze Giriş / Trifaze Çıkış ) 20-80 kva 3 faz giriş -1 faz çıkış ve 3 faz giriş -3 faz çıkış kesintisiz güç kaynakları başta sanayi, tıp,

Detaylı

Her şey dahil. Mükemmel çözüm!

Her şey dahil. Mükemmel çözüm! Her şey dahil. Mükemmel çözüm! Profesyonel ve düşük maliyetli lensleri değiştirilebilen kamera iç ve dış ortam kullanım için uygundur.dahili olarak 32 GB a kadar dijital video kayıt sistemine ve 3.1 megapiksele

Detaylı

ÖNDER BİLGİSAYAR KURSU. Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimi İçeriği

ÖNDER BİLGİSAYAR KURSU. Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimi İçeriği ÖNDER BİLGİSAYAR KURSU Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimi İçeriği BÖLÜM 1 KİŞİSEL BİLGİSAYAR DONANIMI 1.1. Kişisel Bilgisayarlar ve Uygulamalar Bilgisayarların Kullanım Şekli ve Yeri Bilgisayar Tipleri (Sunucular,

Detaylı

Sisteminiz Artık Daha Güvenli ve Sorunsuz...

Sisteminiz Artık Daha Güvenli ve Sorunsuz... Sisteminiz Artık Daha Güvenli ve Sorunsuz... Asistek Firewall kullanmanın pek çok yararı vardır: Asistek Firewall, tamamen web tabanlı ve esnek yapıya sahip Güvenlik Duvarı servislerini barındırarak çeşitli

Detaylı

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port 2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port FS605 5 port Fast Ethernet 1Gbps toplam kapasite 21$ FS608 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps toplam kapasite 26$ FS108 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps

Detaylı

Ürün Resmi Ürün Adı Açıklama Kullanım Şekli Liste YÖNETİLEBİLİR AP SERİSİ (EWS) EWS300AP EWS310AP EWS350AP EWS360AP EWS370AP EWS371AP EWS380AP

Ürün Resmi Ürün Adı Açıklama Kullanım Şekli Liste YÖNETİLEBİLİR AP SERİSİ (EWS) EWS300AP EWS310AP EWS350AP EWS360AP EWS370AP EWS371AP EWS380AP Ürün Resmi Ürün Adı Açıklama Kullanım Şekli Liste YÖNETİLEBİLİR AP SERİSİ (EWS) EWS300AP Tavan Tipi Yönetilebilir Access Point 1x 10/100/1000 Gigabit PoE Ethernet port 2.4 GHz, 802.11 b/g/b/n, 300 Mbit

Detaylı

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch 16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch Kullanım Kılavuzu DN-80100 DN-80110 Paket İçindekiler Aşağıdaki öğeler paketinizde bulunmalıdır: 16/24 Portlu Masaüstü & Rafa Montajlanabilir

Detaylı

% 98.6 lık bir karizma. PLATINUM R3-M inverter.

% 98.6 lık bir karizma. PLATINUM R3-M inverter. % 98.6 lık bir karizma. PLATINUM R3-M inverter. Reaktif güç Dış Outdoor ortam IP 66 Gölge Üç-Faz Verimlillik < 25 kw 10 100 kw > 100 kw Tüm PLATINUM R3 inverter modelleri, Enerji Yönetimi ( 6 EEG) pazar

Detaylı

ELEKTRONİK SAĞLIK KAYITLARI GÜVENLİĞİNDE IEEE 802.1x STANDARDININ KULLANILMASI

ELEKTRONİK SAĞLIK KAYITLARI GÜVENLİĞİNDE IEEE 802.1x STANDARDININ KULLANILMASI ELEKTRONİK SAĞLIK KAYITLARI GÜVENLİĞİNDE IEEE 802.1x STANDARDININ KULLANILMASI *Meriç ÇETİN **Murat AYDOS *Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü **TÜBİTAK Ulusal E-imza Sempozyumu 7-8 Aralık

Detaylı

www.guvenlikdanismanlik.com RESİM MODEL AÇIKLAMA

www.guvenlikdanismanlik.com RESİM MODEL AÇIKLAMA www.guvenlikdanismanlik.com RESİM MODEL AÇIKLAMA EV KULLANICILARI SERİSİ BL-C101CE EŞZAMANLI MPEG-4/MJPEG, 10X DİJİTAL ZOOM, ÇOKLU-KAMERA İZLEME, ENTEGRE MİKROFON, HAREKET ALGILAMA, KAYIT YAZILIMI İÇERİR,

Detaylı

10/100Base-TX den 100Base-FX e Medya Dönüştürücüsü

10/100Base-TX den 100Base-FX e Medya Dönüştürücüsü 10/100Base-TX den 100Base-FX e Medya Dönüştürücüsü Kullanım Kılavuzu 1. Genel Bakış IEEE802.3u Ethernet, 10/100Base-TX ve 100Base-FX gibi ağ bağlantısı için iki tür medyayı destekler. Köprü medya dönüştürücüsü,

Detaylı

Dünya nın en iyi otelleri ve birinci sınıf müşterileriyle çalışmış olmak EMT Controls e tüm ürünlerini ekstra güvenilir ve tek bakışta kalitesi

Dünya nın en iyi otelleri ve birinci sınıf müşterileriyle çalışmış olmak EMT Controls e tüm ürünlerini ekstra güvenilir ve tek bakışta kalitesi Dünya nın en iyi otelleri ve birinci sınıf müşterileriyle çalışmış olmak EMT Controls e tüm ürünlerini ekstra güvenilir ve tek bakışta kalitesi anlaşılacak şekilde üretme alışkanlığı kazandırmıştır. EMT

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Ethernet Yönetilemez Switch CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP slot olmak üzere toplam 11Porta sahip

Detaylı

WD NAS ve Güvenlik Kamerası Sistemleri Sabit Disk Ürün Aileleri

WD NAS ve Güvenlik Kamerası Sistemleri Sabit Disk Ürün Aileleri WD NAS ve Güvenlik Kamerası Sistemleri Sabit Disk Ürün Aileleri Arkın Balıkçıoğlu WD Türkiye Ülke Müdürü Nisan, 2014 GİRİŞ Western Digital DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİNDE LİDER Pazar lideri ve trend belirleyicisi,

Detaylı

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri ENDÜSTRİYEL Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri Montaj ve Taşıma-tümü tek bir kaynaktan Üretim esnasında montaj ve taşıma uygulamalarında kullanılabilirliği yüksek, düşük maliyetli tümleşik çözümler

Detaylı

Çözümleri DEĞİŞKEN MESAJ SİSTEMLERİ. İSBAK A.Ş., İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakidir.

Çözümleri DEĞİŞKEN MESAJ SİSTEMLERİ. İSBAK A.Ş., İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakidir. Çözümleri DEĞİŞKEN MESAJ SİSTEMLERİ İSBAK A.Ş., İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakidir. (DMS) Değişken Mesaj Sistemleri (DMS); trafik amaçlı LED ler kullanılarak grafik tabanlı yazı, şekil ve resim

Detaylı

E.C.A. Klimalarda Akıllı Klima Kiti I le Uzaktan Erişim I mkanı

E.C.A. Klimalarda Akıllı Klima Kiti I le Uzaktan Erişim I mkanı Duvar Tipi Klimalar E.C.A. Klimalarda Akıllı Klima Kiti I le Uzaktan Erişim I mkanı E.C.A. nın akıllı klima kiti, cep telefonunuz ile uzaktan evinizi istediğiniz dereceye ayarlamanıza ve bu sayede daha

Detaylı

SD-Z245. Genel Bakış. Sorunsuz Masaüstü Deneyimi için Mükemmel Çözüm

SD-Z245. Genel Bakış. Sorunsuz Masaüstü Deneyimi için Mükemmel Çözüm Genel Bakış ViewSonic SD-Z245 22 inç (23,6 inç görüntülenebilir) zero client monitör, donanım hızlandırmalı PCoIP desteği ile Teradici Tera 2321'i temel alır. SD-Z245 zero client, VMware teknolojisini

Detaylı

TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU

TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU ÜRÜN CİNSİ: SWITCH MARKA: ALLIED TELESIS MODELLER AT SERİSİ TÜM MODELLER Bu Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Anixter tarafından tercüme ettirilerek düzenlenmiştir.

Detaylı

WD NAS Sabit Disk Ürün Ailesi

WD NAS Sabit Disk Ürün Ailesi WD NAS Sabit Disk Ürün Ailesi Arkın Balıkçıoğlu WD Türkiye Ülke Müdürü Nisan, 2014 GİRİŞ Western Digital DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİNDE LİDER Global olarak Pazar lideri ve trend belirleyicisi $40 milyar değerinde

Detaylı

Before the light. www.logiba.com. AKILLI ŞEHiR AYDINLATMA SiSTEMi

Before the light. www.logiba.com. AKILLI ŞEHiR AYDINLATMA SiSTEMi Before the light www.logiba.com AKILLI ŞEHiR AYDINLATMA SiSTEMi Sanayi Siteleri Depolar Otopark Alanları Alışveriş Merkezleri Hayat ışığın kontrolünde, ışık ise sizin... Sokak Aydınlatmaları Park ve Bahçeler

Detaylı