MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAMPLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAMPLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN"

Transkript

1 MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAMPLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN

2 İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN HAYATINIZIN DENEYİMİ ÖĞRENCİLER ve Kampı nı bu şekilde ifade ediyor. İki haftalık kamplarımız İngiltere de asla unutamayacağınız eğlence, futbol ve eğitim dolu bir yaz okulu fırsatı sunuyor YAŞ ARALIĞI İÇİN Öğrenciler, dünyaca ünlü Manchester United Okullarından futbol eğitimi alırlar. Yetenekleri ne seviyede olursa olsun, öğrenciler arkadaşça ve eğlenceli bir atmosferde teknik, taktik, fiziksel, ruhsal ve sosyal uygulamaları içeren kapsamlı bir eğitime tabi tutulurlar. derslerimiz spor içerikli müfredat kullanılarak verilir. İnteraktif derslerimiz dilbilgisi ve kelimeleri kapsar ama aynı da günlük konuşma sine geniş yer vermektedir.

3 la geçen bir günün ardından, oyuncular ortak kullanım alanında, dünyanın her tarafından öğrencilerle sosyalleşme ve faaliyetlere katılma şansı bulmaktadır. Burada öğrenciler dinlenebilir ve televizyon seyredebilir; langırt, masa tenisi oynayabilir; oyun masalarında yarışmalara katılabilirler. Bu ortam, değişik kültürleri tanımak, arkadaş olmak ve kendine güven kazanmak için eşi bulunmaz bir fırsattır. Geçtiğimiz bu iki haftalık süre boyunca MUSS daki personelin oğlum için yapmış oldukları fedakarlıklar, gösterdikleri alaka ve yetenekleri için kendilerine teşekkür ederim. Renata Vitor, 2014 (Bradfield öğrencisinin annesi) Öğrencilerimizin sağlığı bizim için önceliklidir. Evinden uzaklara seyahat eden gençlerin ihtiyaçlarının farkındayız. Okula vardıkları dan evlerine döndükleri a kadar öğrencilerimize en iyi şekilde bakılacak, motivasyonları yüksek tutulup ve mutlu olmaları sağlanacaktır. Öğrenciler İngiltere yi keşfedecekler; faaliyetlere katılıp konuşacaklar ve böylece yaz okulu için en mükemmel kombinasyona sahip olacaklardır.

4 İNGİLİZCE DERSLERİ mız eşsizdir; öğrenciler futbola olan şevkleri gibi lerini geliştirmek için de motive edilir. Öğrenci grupları ortalama 14 kişidir. Öğrenciler seviyelerine göre sınıflandırılır. Haftada 12,5 saat dersi verilir. ve diğer aktiviteler boyunca konuşma süresi 20 saattir. Dersler, konuşma ve dinleme, okuma, yazma, kelime ve dilbilgisi becerilerini kapsar Gerekli destekleyici materyaller ; kişisel çalışma kitabı ve kamp sonu raporu verilir. Dersler interaktif olarak verilir, temel formattadır ve çok çeşitli eğitim materyalleriyle desteklenir. Yüksek kalitede, ana dil seviyesinde dil becerisi olan, öğretmeye hevesli öğretmenler öğrencileri motive etmekte ve çalıştırmaktadır. Öğrenciler, kendilerinin uygun sınıfa yerleştirilmek amacıyla, kamp başlangıcında bir dil seviyesi sınavına tabi tutulurlar. Kampın sonunda, gösterilen ilerlemeyi belirleyen bir sınav yapılır. Öğrenciler çalışma kitaplarını almaları için teşvik edilir, projeler ve tamamlanan sınavlar ailelerine, öğretmenlerine ve arkadaşlarına göstermeleri için eve gönderilir. Her öğrenci dil becerilerini daha fazla nasıl geliştirebileceğini anlatan tavsiyelerle birlikte bireysel değerlendirme belgesi alır. Üst derecedeki mızda proje çalışmasına katılan öğrencilere IGCE, IELTS, Trinity ve ESB gibi sınavlara hazırlanmalarına; iletişim becerilerindeki odaklanan öğrencilerin çeşitli Cambridge ve Trinity sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olunur.

5 FUTBOL EĞİTİMİ YAŞAMAYI, EĞİTİMİ VE OYUNU UNITED TARZINDA ÖĞRENİN Biz oyunculara çeşitli becerileri nasıl geliştireceklerini, hareketleri ve Manchester United ın 1nci takım eğitimine benzer teknikleri öğretiyoruz. Öğrenci grupları en fazla 16 kişiliktir. Öğrenciler, yaş ve yeteneklerine göre gruplandırılır. Özel antrenör: her grup kamp boyunca aynı antrenör tarafından çalıştırılmaktadır. eğitimi haftada 20 saattir. Verilen malzemeler: 2 Manchester United Okulları eğitim forması, iki şort, 2 çift çorap, 1 su geçirmez mont, 1 su matarası ve 1 çanta. Eğitim, yeteneklerin eğlence içinde geliştirilmesine olanak sağlayacak şekilde, heyecan dolu sürekli müsabakalarla ve oyuncuları motive edecek şekilde tasarlanmıştır. Oyuncuların, oyun içindeki hatalarını anlayıp öğrenmelerini sağlamak; yeteneklerini artırmak; cesaretlerini ve özgüvenlerini geliştirmek için yardımcı olmaktayız. Kamplar, 60 dan fazla ülkeden gelen oyuncular için konuşulan, tamamen uluslararası futbol çevresi sunmaktadır. ANTRENÖRLER Tüm MUSS Antrenörleri Manchester United tarafından seçilmiş ve eğitilmiştir, antrenörlerin tamamı UEFA/FA kokartlıdır ve her yaşta, farklı kültürlerden gelen genç oyuncuları motive edici ve teşvik edici kaliteye sahiptirler. DÜNYA YETENEK FİNALİ - HİÇ OLD TRAFFORD STADINDA OYNAMAYI İSTEDİNİZ Mİ? Kamplarımızda, oyuncular bir dizi beceri yarışmalarında yer alır. Eğer başarılı olurlarsa, Dünya Yetenek Finalinde, Old Trafford stadında taraftarın huzuruna çıkacaklardır!! Kulüp antrenörleri ve oyuncular tarafından tasarlanmış müsabakalar her oyuncuya rekabet etme fırsatı sunar. Her kamptan bir oyuncu Manchester da Ekim ayı içinde yapılacak Dünya Yetenek Finalinde bir yer kazanacaktır. Bu olağanüstü fırsatın içerdikleri: AON Eğitim Tesislerini gezme (1nci takımın eğitim tesisi) Dünya Yetenek Finali Müsabakasında yer alma Ünlü Old Trafford sahasında oynama Premier Lig de Manchester United ın evinde müsabakaya katılma Manchester United Akademi maçını seyretme Oyuncu ve ebeveyni ya da yasal varisine otel konaklaması (uçak ve transferler dâhil değildir)

6 MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS MERKEZİ Manchester Birmingham Rugby School London BIRMINGHAM YAKININDA, RUGBY SCHOOL Rugby School en büyük İngiliz eğitim kurumlarından birisidir. Kraliçe I. Elizabeth in saltanatı ında 1567 de kurulmuş; muhteşem geçmişi görkemli binalarına ve avlusuna yansımıştır. Okul, adını tarihi Rugby şehrinden almıştır ve İngiltere nin kalbi olarak bilinen alan içinde kurulmuştur. Bugün, İngiltere nin lider özel okullarından biridir. Kamp Süresi: 14 gün, 13 gece En yakın havaalanları: Birmingham (47km), Londra, Heathrow (138km Konaklama: Paylaşılan banyolu tesisler, modern tek kişilik yatak odaları ve yatakhaneler. Tesisler TV, langırt masası, masa tenisi ve oyun masalı ortak odalar 6 kulvarlı 25 metrelik yüzme havuzu, kapalı ve her havaya elverişli 2 spor salonu, ışıklandırılmış sentetik saha ve 13 futbol sahası Ücretsiz Wi-Fi Tesis içi kamp mağazası Çamaşırhane Öğünler: Günde 3 öğün ve akşam atıştırması. Sıcak et, balık tabağı, mevsimsel sebze, salatalar, ekmek, tatlı ve meyveler olduğu gibi vejetaryen seçenekleri mevcuttur. Özel diyet ihtiyaçları karşılanabilecektir. MUSS MERKEZ KAMP TARİHLERİ VARIŞ TARİHLERİ AYRILIŞ TARİHLERİ 6 Temmuz Pazartesi 19 Temmuz Pazar 20 Temmuz Pazartesi 2 Ağustos Pazar 3 Ağustos Pazartesi 16 Ağustos Pazar

7 MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS GÜNEY Manchester Birmingham Bradfield College London LONDRA YAKININDA, BRADFIELD COLLEGE Berkshire ın kırsal alanının kalbinde kurulmuştur ve Londra ya yakındır. Bradfield College Britanya nın en kaliteli özel okullarından biridir. Thomas Stevens tarafından 1850 yılında kurulmasından bu yana, spor ve akademik alanda dünya çapında üstün başarıya sahiptir. Kolej futbol kampları için mükemmel spor ve çeşitli etkinlik tesisleri ile donatılmıştır. Kamp süresi: 14 gün, 13 gece En yakın havaalanları: Londra Heathrow (56 km), Londra Gatwick (101 km) Konaklama: Özel veya paylaşılan banyolarla modern tek ve çift kişilik yatak odaları ve yatakhaneler Tesisler: TV, langırt masası, masa tenisi ve oyun masalı ortak odalar Kapalı spor salonu, üç sahalı kapalı tenis salonu, 6 kulvarlı 25 metrelik yüzme havuzu, ışıklandırılmış ve her havaya elverişli 2 saha ve 8 futbol sahası Ücretsiz Wi-Fi Tesis içi kamp mağazası Çamaşırhane Öğünler: Günde 3 öğün ve akşam atıştırması. Sıcak et, balık tabağı, mevsimsel sebze, salatalar, ekmek, tatlı ve meyveler olduğu gibi vejetaryen seçenekleri mevcuttur. Özel diyet ihtiyaçları karşılanabilecektir. MUSS MERKEZ KAMP TARİHLERİ VARIŞ TARİHLERİ AYRILIŞ TARİHLERİ 29 Haziran Pazartesi 12 Temmuz Pazar 13 Temmuz Pazartesi 26 Temmuz Pazar 27 Temmuz Pazartesi 9 Ağustos Pazar 10 Ağustos Pazartesi 23 Ağustos Pazar BÜTÜN KAMPLAR İÇİN SEYAHAT BİLGİSİ Havaalanı transferleri: Havaalanı transferleri bireysel veya grup bazında ayarlanabilir. Daha fazla bilgi için acentenizle iletişime geçiniz. Vize mektupları: İngiliz Akreditasyon Konseyi tarafından onaylanmış ve gerektiğinde Vize Mektubu vermek için Birleşik Krallık Sınır Kuruluşu tarafından yetkili bir kurumuz. Sigorta: Rahatlığınız için, çocuğunuzun özel seyahat sigortası paketi kamp ücretine dâhildir.

8 KAMPINIZDA NELER OLUR Program oyunculara İngiltere de yeni arkadaşlar edinmelerinin yanı sıra futbol oynama ve konuşma olanağı sunmak için tasarlanmıştır. Personelimiz oyuncuların yeteri kadar dinlenme ve rahatlama ına sahip olmalarını sağlamaktadır. PAZARTESİ 1nci GÜN SALI 2nci GÜN ÇARŞAMBA 3ncü GÜN PERŞEMBE 4ncü GÜN CUMA 5nci GÜN CUMARTESİ 6ncı GÜN PAZAR 7nci GÜN PAZARTESİ 8nci GÜN SALI 9ncu GÜN ÇARŞAMBA 10ncu GÜN PERŞEMBE 11nci GÜN CUMA 12nci GÜN CUMARTESİ 13ncü GÜN PAZAR 14ncü GÜN Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Hoş geldiniz SABAH Varış sunumu Tesis içi faaliyetler bitirme sınavı ÖĞLEDEN SONRA Varış faaliyeti giriş testi Günü birlik gezi Günü birlik gezi Günü birlik gezi MUSS turnuvası Ayrılış Kamp sonu sunumu AKŞAM MUSS mini turnuvası Seminer ve akşam faaliyetleri Oyun akşamı Seminer ve akşam faaliyetleri 1 e 1 oyuncu incelemesi Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış

9 SIKÇA SORULAN SORULAR Çocuğum Manchester United tarafından mı seçilecek ve Manchester United oyuncusu mu olacak? Tüm Manchester United Okulu kamplarının hedefi, tüm oyuncuların yeterlilik bakımından başarı elde etmesidir. Kamplar yetenek belirlemek için tasarlanmamıştır. Ancak, oyuncular bilinçli ve becerili olarak dönüp kendilerini geliştirmeye devam edeceklerdir. eğitimi nasıl uygulanır? Kamplar tüm yeteneklere açıktır. MUSS antrenörleri UEFA/FA kokartlıdır ve Manchester United tarafından eğitilmişlerdir. Belirli yaş aralığındaki oyuncuların grubu en fazla 16 kişiden oluşmaktadır. Her grup aynı antrenör tarafından çalıştırılacaktır. Çocuğum 2 haftadan fazla kalabilir mi? Her kamp 2 hafta sürmektedir, dolayısıyla eğer öğrenciler daha fazla kalmak isterlerse, 2 kampı peş peşe kaydettirebilirler ve 4 hafta kalabilirler. Çocuğum herhangi bir Manchester United oyuncusuyla buluşacak mı? Maalesef hayır. Manchester United oyuncuları yılın bu ında ya seyahatte olacaklar ya da tatilde olacaklar. Çocuğumun cep harçlığına ihtiyacı olacak mı? Bu tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Tüm günü birlik gezilerle birlikte, yemek ve barınma ihtiyaçları karşılanır. Öğrenciler ekstra içecek/çerez ve hediyelik eşya için yanlarında para getirebilirler. Tesiste çocuğumla nasıl iletişim sağlarım? Her çocuğun kendi telefonunu getirmesini tavsiye ederiz. Kampta acil durum telefonu olacaktır ve kamp başlamadan önce bu numara size verilecektir. Aynı da kamp ile gelişmeleri kendi twitter ve facebook hesaplarınızdan inceleyebilirsiniz. Çocuğumun pasaportu ve değerli eşyaları ne olacak? Pasaportları, biletleri, parayı, telefonları ve değerli eşyaları çocuğunuz kampa vardığında alacağız. Tüm değerli eşyalar kamp bankasında muhafaza edilecek ve telefonlarla paralar her gün belirli larda verilecektir. Çocuğum hasta olur ya da sakatlanırsa ne olur? Personelimiz çocuğun durumunun ciddiyetini değerlendirir. Hasta olan her çocuğu dikkatlice inceleriz. Tıbbi olarak yetkilendirilmiş personel, çocuğun doktora ya da yerel bir hastanede tedaviye ihtiyacı olup olmadığına karar verir. Eğer acil tedavi gerekliyse personelimiz çocuğunuza doktora veya hastaneye giderken eşlik eder. Ailelere/vasilere en kısa sürede ulaşmak için tüm çabamızı gösteririz ama eğer tedavi doktor tarafından tavsiye edilirse ve anne babalarıyla konuşamazsak tedaviye izin veririz. malzemeleri verilecek mi? Evet; her çocuk 2 tane Manchester United Okulu eğitim forması, 2 şort, 2 çift çorap, 1 su geçirmez mont ve bir tane su matarası alır. Not: Ayakkabılar ve tekmelikler tarafımızdan verilmeyecektir fakat gereklidirler. Çocuğumun belirli bir seviyesine ihtiyacı var mı? Hayır. Çocuklarınızı kamp ında çoğunlukla konuşmaları için hazırlamanızı size teşvik ederiz. Çocuklar, varışta giriş testinden sonra yeterliliklerine dayanarak eğitim gruplarına yerleştirilecektir. Tesiste çamaşırhane hizmeti var mı? Evet. Personel çocukların elbiselerinin çıkarılıp yıkanmasını sağlayacaklardır. Erişilebilir internet / Wi-Fi olacak mı? Tesis içerisinde çocuklar bedava Wi-Fi ye erişim sağlayabileceklerdir fakat kullanım saatleri kısıtlanacaktır. Çocuğum odasını kimle paylaşacak? Oda paylaşımı için çocukların yaşını karşılaştırırız. Kayıt işlemleri sırasında eğer herhangi bir oda paylaşımı talebiniz olursa, bu talepleri yerine getirmek için elimizden geleni mümkün olduğunca yaparız. Çocuğum tesisten dışarı çıkmalarına izin verilir mi? Çocuklar tesisten dışarı çıkamaz. Ailesiyle birlikte önceden uyarmak suretiyle birlikte çıkabilir. Tesisten sadece tüm kampla birlikte günü birlik gezide olduğu ayrılabilir. Kalış süreleri boyunca aileler/vasiler çocuklarını ziyaret edebilir mi? Evet. Her hafta ailelerin futbol seyretmesi ve çocuklarını görmesi için davet edildiği belirli ziyaret günleri vardır. Tüm öğünler verilecek mi? Birçok seçenekle birlikte günde 3 öğün yemek tesis içinde verilir. Günü birlik gezilerde çocuklar paketlenmiş öğle alırlar. Menüler faaliyetler ve oynanan spor dikkate alınarak hazırlanır ve personelimiz çocukların yeteri kadar yemelerini sağlarlar. Sıcak et veya balık tabağı, mevsimsel sebze, salata, ekmek, tatlı, yoğurt ve meyve seçenekleri olduğu gibi vejetaryen seçenekleri de mevcuttur. Aynı da oyunculara akşam atıştırmalığı da verilecektir. Özel diyet ihtiyaçları da ayrıca karşılanabilmektedir. Çocuğumla havaalanında buluşabilir misiniz? Evet. Prosedür aşağıdaki gibidir. Önce, ayrıntılar için lütfen acentenizle iletişime geçiniz. Acenteniz bize çocuğunuzun varış ve ayrılış detaylarını verecektir. Varışta, yetkilendirilen personelimiz, çocuğunuzu karşılamak için orada olacaktır. Ayarlanan taksi veya antrenör çocuğunuzu personelimizle birlikte kampa ulaştıracaktır. Dönüşte de çocuğunuza havaalanına kadar eşlik edip kaydını yaptıracağız.

10 GÜNÜ BİRLİK GEZİLER Tüm oyuncular üç günü birlik geziye gideceklerdir (aşağıdaki gibi): KOMPLE MANCHESTER UNITED DENEYİMİ Ünlü Old Trafford Stadyumu, Müzesi ve Mega Mağaza ziyareti, kamp programını tamamlar. Bütün çocuklar bu geziyi deneyimleyecektir. DİĞER GÜNÜ BİRLİK GEZİLER LONDRA (Yaş 12-17) Eğitici Londra gezisi, öğretmenlerimiz liderliğinde yürüyerek yapılır, Buckingham Sarayı, Trafalgar Meydanı, Leicester Meydanı, Big Ben ve Parliament Evleri gibi tarihi yerler ve ikonlaşmış binalar gezilir. WEMBLEY (Tüm Yaşlar) FA Final Kupası dahil birçok ünlü futbol maçına ev sahipliği yapan; İngiliz milli takımının evi ve sahip olduğu zengin spor hikayesiyle övünç kaynağı olan Wembley Stadyumu gezilir. Bu eşsiz gezide öğrenciler stadyumu keşfedeceklerdir. CHESSINGTON MACERA DÜNYASI VE DRAYTON MALİKÂNESİ (Yaş 8-11) Küçük öğrenciler çok çeşitli heyecan verici oyun ve macera özelliği olan Birleşik Krallığın en büyük ve en fazla ziyaret edilen ana parklarından birini gezeceklerdir.

11 PASTORAL BAKIM Çocuklarınıza özen göstermek bizim birinci önceliğimizdir. Her çocuğa ihtiyaç duydukları güven ve desteği vermeyi hedeflemekteyiz. Birçok çocuk için bunun evlerinden ilk defa uzak kalışları olduğunu ve hem aileleri hem de çocukları için ilk ve ikinci günün kaygılı olabileceğini bilmekteyiz. Her özen gösterilmeleri için kamplarımızda üç ekip personel bulundurmamızın nedeni budur. Sosyal medyadan çocuğunuzun günlük olarak güncellenecek olan kamp deneyimini izleyebilirsiniz. HATIRALARI EVE GÖTÜRME MUSS ANTRENÖRLERİ Çocuklarla futbol eğitim programı boyunca ve Old Trafford günü birlik gezisi sırasında çocuğunuzla ilgilenmektedirler. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ Sınıf içinde çocuğunuzla ilgilenmekte ve bakım ekibine diğer larda; sabah erken saatte, yemek larında, yatma larında ve Londra günü birlik gezisinde yardımcı olmaktadırlar. PASTORAL BAKIM PERSONELİ Çocuklarınızla her ilgilenmektedirler. Tüm personelimiz çocuklarınız ile aynı tesiste konaklamaktadır. Pastoral bakıcılar ve yetkilendirilmiş tıbbi personel / fizyoterapistler 7/24 ulaşılabilir durumda olacaklardır. Her çocuğa erişebilir, yardım etmeye, gerektiğinde tavsiye ve güven vermeye hazırdırlar. İngiliz dili karnesi ve Manchester United Okulları futbol malzemeleriyle eve dönüleceği gibi, her oyuncu kampın hatıra fotoğrafını 25 pound karşılığında satın alabilir.

12 KAMPTA NELER VAR? MERKEZ: RUGBY SCHOOL GÜNEY: BRADFIELD COLLEGE Konaklama ve tüm öğünler MUSS malzeme paketi 40 saatlik futbol eğitimi ve oyunlar () Seminerler, maç videoları ve oyun analizleri 25 saatlik dil eğitimi faaliyetleri ve eğlence Günü birlik Londra gezisi Chessington Dünya Maceraları Günü birlik gezisi Drayton Malikânesine günü birlik gezi Wembley Stadyumuna günü birlik gezi Old Trafford a günü birlik gezi, Müze Turu ve Mega Mağazayı Ziyaret Oyuncuların Salonu: Oyun masası, langırt masası, masa tenizi ve TV bulunmaktadır Tam boyutlu çim sahalar Işıklandırılmış her havaya elverişli sahalar Yüzme havuzu Tesis içi kamp mağazası WiFi YAŞ 8-11 YAŞ YAŞ 8-11 YAŞ TE BİZE KATILIN YETKİLİ ACENTE MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS - MERKEZ 6 Temmuz Pazartesi- 19 Temmuz Pazar 20 Temmuz Pazartesi-2 Ağustos Pazar 3 Ağustos Pazartesi- 16 Ağustos Pazar MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS - GÜNEY 29 Haziran Pazartesi- 12 Temmuz Pazar 13 Temmuz Pazartesi- 26 Temmuz Pazar 27 Temmuz Pazartesi- 9 Ağustos Pazar 10 Ağustos Pazartesi- 23 Ağustos Pazar

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International - Tanıtım Broşürü 2013 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA MALTA www.lsi.edu 2 Hoş geldiniz Welcome Willkommen Bienvenue Bienvenido

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International - Tanıtım Broşürü 2012 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA MALTA www.lsi.edu 2 Hoşgeldiniz Welcome Willkommen Bienvenue Bienvenido

Detaylı

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN!

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN! İNGİLİZCE DİL KURSLARI ingilizceyi HIZLICA ÖGRENiN! Reservi un curs a A2Z School of English, Dublin al preu més baix de tot el món i Llegeixi opinions d\'antics alumnes sobre A2Z School of English, Dublin

Detaylı

ATLAS YURTDIŞI EĞİTİM İNGİLTERE DE YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ

ATLAS YURTDIŞI EĞİTİM İNGİLTERE DE YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ ATLAS İNGİLTERE DE YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ İNGİLTERE BERKSHIRE BELL WELLINGTON COLLEGE www.bellenglish.com/wellington/ Mimarisi ve geniş alanlarıyla göz dolduran yaz okulumuz sportif faaliyetlerden hoşlanan

Detaylı

Yurtdışında Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulları Yurtdışında Yaz Okulları 1 Sevgili Öğrencilerimiz, Saygıdeğer Velilerimiz, Öncelikle bize uzun yıllardır göstermiş olduğunuz ilgi, duyduğunuz güven ve desteğinizle size daha iyi hizmet sunma fırsatı verdiğiniz

Detaylı

DÜNYA ÇAPINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA

DÜNYA ÇAPINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA DÜNYA ÇAPINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ Hayatınızın deneyimi 2012 İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA İrlanda 34 Dublin Kanada 44 Vancouver 45 Toronto ABD 46 Boston 47 Harvard Square 48

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 2015 & 2016 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN DİLLER

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International Tanıtım Broşürü 2010 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA ALMANYA MALTA www.lsi.edu Hoş Geldiniz Welcome Willkommen Bienvenue

Detaylı

Dünya Çapında İngilizce Eğitimi Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA SİNGAPUR

Dünya Çapında İngilizce Eğitimi Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA SİNGAPUR Dünya Çapında İngilizce Eğitimi Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA SİNGAPUR 2014 Kaplan a Hoşgeldiniz En kaliteli eğitimi sunmada 75 yıllık deneyim Dünya çapında

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 015 & 016 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 9 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN Daha

Detaylı

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu ELS INTERNATIONAL PATHWAYS ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu Günümüz global iş piyasasına katılmak için, İngilizce uzmanlığı, başarmanızı

Detaylı

junıor 2013 gelelim ve konuşalım! EOS LANGUAGES PLUS İNGİLTERE MALTA ABD KANADA ALMANYA İSPANYA MEKSİKA FRANSA İTALYA

junıor 2013 gelelim ve konuşalım! EOS LANGUAGES PLUS İNGİLTERE MALTA ABD KANADA ALMANYA İSPANYA MEKSİKA FRANSA İTALYA junıor 2013 hadi BİRARAYa gelelim ve konuşalım! EOS LANGUAGES PLUS 1983 TM İNGİLTERE MALTA ABD KANADA ALMANYA İSPANYA MEKSİKA FRANSA İTALYA Fun factor Let s get together and talk Language holidays Merhaba!

Detaylı

Dünya Çapında Dil Eğitimi

Dünya Çapında Dil Eğitimi Dünya Çapında Dil Eğitimi 2013 Boston New York San Diego San Francisco Los Angeles Miami Montreal Toronto Vancouver London Cambridge Oxford Brighton Bristol Malta Cape Town İçindekiler EC Hakkında 4 Gideceğiniz

Detaylı

Dünya Çapında Dil Öğrenimi

Dünya Çapında Dil Öğrenimi 2015 eurocentres.com Dünya Çapında Dil Öğrenimi İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Çince, Rusça 140 130 120 110 60 100 90 80 5 80 The world of Eurocentres 40 70 Canada 60 Vancouver

Detaylı

2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI 2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI MERAK 2-4 süre ile devam eden, 12-19 yaş grubuna yönelik, Öğrencinin yabancı dilini geliştirmesi, pratik kazanması, farklı kültürleri tanıması

Detaylı

Londra da neler sunuyoruz

Londra da neler sunuyoruz Londra da neler sunuyoruz Genel İngilizce Kursları İş İngilizcesi Kursları Sınava Hazırlık Kursları- Cambridge ESOL, TOEFL ve IELTS CLIL İçerik ve Dil Entegrasyon Öğrenimi Okul Entegrasyon Programı - İlkokul

Detaylı

Learn and live the language. Language Studies International. www.lsi.edu. Tanıtım Broşürü, 2015

Learn and live the language. Language Studies International. www.lsi.edu. Tanıtım Broşürü, 2015 Language Studies International Tanıtım Broşürü, 2015 Learn and live the language İngiltere ABD Kanada Avustralya Yeni Zelanda İsviçre Fransa Malta www.lsi.edu Kılavuza Genel Bakış Ayrıntılı kurs bilgileri

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM VE 2014 & 2015 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM VE 2014 & 2015 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 2014 & 2015 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN DİLLER

Detaylı

hadi BİRARAYa İngİltere, MALTA gelelim ve küba, Meksİka konuşalım! çin L A N G U A GES P L U S 1 Organİzasyon 7 dil 32 şehir sayısız hatıra

hadi BİRARAYa İngİltere, MALTA gelelim ve küba, Meksİka konuşalım! çin L A N G U A GES P L U S 1 Organİzasyon 7 dil 32 şehir sayısız hatıra 2013 & 2014 İngİltere, MALTA amerika, kanada İspanya küba, Meksİka Ekvator, kosta Rİka FRANsa almanya hadi BİRARAYa gelelim ve konuşalım! İTALYa fas çin 1 Organİzasyon 7 dil 32 şehir sayısız hatıra bizimle

Detaylı

BİZİM İŞİMİZ! YABANCI DİL ÖĞRETMEK 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA İNGİLİZCE İSPANYOLCA

BİZİM İŞİMİZ! YABANCI DİL ÖĞRETMEK 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA İNGİLİZCE İSPANYOLCA İNGİLİZCE İSPANYOLCA FRANSIZCA YABANCI DİL ÖĞRETMEK BİZİM İŞİMİZ! 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA İTALYANCA ÇİNCE ALMANCA ARAPÇA TM 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE BİR

Detaylı

Program 2011 www.eurocentres.com. Dilinizibulun. Dünya Çapında Dil Öğrenimi

Program 2011 www.eurocentres.com. Dilinizibulun. Dünya Çapında Dil Öğrenimi Program 2011 www.eurocentres.com Dilinizibulun Dünya Çapında Dil Öğrenimi EurocentresDünyası İçindekiler Dilinizi bulun İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca Japonca Çince Rusça Dünya, Michelle

Detaylı

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI Servislerimiz YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI Sayfa 8 Sayfa 11 Sayfa 12 Sayfa 13 Sayfa 15 DİL OKULLARI SERTİFİKA VE DİPLOMA PROGRAMLARI 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler,

Detaylı

₂₀₁₄ Yurtdışı Eğitim Programları

₂₀₁₄ Yurtdışı Eğitim Programları ₂₀₁₄ Yurtdışı Eğitim Programları Konumuz yabancı dil, ama sizinle aynı dili konuşuyoruz. www.biltur.com Dünyanın seçkin okulları. 1980 den beri Biltur farkıyla. İçindekiler AMERİKA İrlanda YETİŞKİNLER

Detaylı

İngiltere Malta Güney Afrika ABD

İngiltere Malta Güney Afrika ABD 8 ila 20 yaş arası İngilizce dil kursları İngiltere Malta Güney Afrika ABD Okullarımız New York Malta Berkhamsted Fort Lauderdale & Boca Raton Londra Winchester Taunton Brighton Tavistock Torbay Cape Town

Detaylı

Yurtdışı Dil Okulu SİTESİ

Yurtdışı Dil Okulu SİTESİ HOŞGELDİNİZ Hoşgeldiniz 1986 dan günümüze yurtdışı eğitimde Türkiye nin lider kuruluşları arasında yer alan ICEP WORLD, dünya çapında sayıları binlerle ifade edilen dil okulları arasında kalitesine güvendiği

Detaylı

ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR.

ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR. ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR. 7 18 Yaş Altı Öğrenciler İçin Yaz Okulu Programları Kuzey İngiltere de Dil Eğitimi SAYI 7 Yurt dışında Yaz Okulları ve Futbol Kampları

Detaylı

İngilizce dil kursları ve yetişkinler için ileri seviye eğitimler

İngilizce dil kursları ve yetişkinler için ileri seviye eğitimler 2014 İngilizce dil kursları ve yetişkinler için ileri seviye eğitimler İngiltere Malta Güney Afrika ABD Kanada Hindistan Daha fazla bilgi için malta.wayout.com.tr adresinden internet sayfamızı ziyaret

Detaylı

Büyük Britanya ve İrlanda

Büyük Britanya ve İrlanda Büyük Britanya ve İrlanda İngiltere Nüfusu 62 milyon Bournemouth 160.000 Brighton 250.000 Cambridge 120.000 Londra 7 milyon İrlanda Cumhuriyeti Nüfusu 4,5 m Dublin 1,2 milyon Dublin Cambridge London Shakespeare,

Detaylı

İçindekiler Hakkımızda Neden Kensington Academy London Eğitim Sistemimiz Eğitimde Kalite Güvencesi Genel İngilizce Seviyeler Hazırlık Sınıfı

İçindekiler Hakkımızda Neden Kensington Academy London Eğitim Sistemimiz Eğitimde Kalite Güvencesi Genel İngilizce Seviyeler Hazırlık Sınıfı İçindekiler Hakkımızda 5 Neden Kensington Academy London 7 Eğitim Sistemimiz 8 Eğitimde Kalite Güvencesi 9 Genel İngilizce 10 Seviyeler 11 Hazırlık Sınıfı 12 Sınavlara Hazırlık Eğitimleri 13 İş İngilizcesi

Detaylı

YURTDIŞI YAZ OKULLARINDA LİDER İNGİLTERE AMERİKA FRANSA KANADA ALMANYA İSPANYA MALTA İTALYA

YURTDIŞI YAZ OKULLARINDA LİDER İNGİLTERE AMERİKA FRANSA KANADA ALMANYA İSPANYA MALTA İTALYA YURTDIŞI YAZ OKULLARINDA LİDER İNGİLTERE AMERİKA FRANSA KANADA ALMANYA İSPANYA MALTA İTALYA GOLD PAGE Cambridge University - Corpus Christi College 10 Oxford University - St Hilda s College 10 EXAM PAGE

Detaylı