WOW Hotel & Convention Center İstanbul

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "WOW Hotel & Convention Center İstanbul www.icsgistanbul.com"

Transkript

1 KATILIMCI KILAVUZU WOW Hotel & Convention Center İstanbul Düzenleyen Organizasyon BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) İZNİ İLE DÜZENLENMEKEDİR.

2 AKILLI ŞEBEKE, AKILCI KALKINMA Ülkemizde nüfus artışı, şehirleşme, sanayileşme ve teknolojik ilerlemeler nedeniyle sürekli artan enerji ihtiyacı, orta ve uzun vadede en ciddi sorunlardan biri olarak önümüzde durmaktadır. Bu kritik dönemde enerjiyi üreten, dağıtan ve kullanan taraflar; enerjinin verimli, kayıpsız ve rasyonel kullanımı, yenilenebilir enerji kaynaklarının sisteme entegre edilmesi ve sera gazı emisyonlarının azaltılması ile daha esnek, güvenilir ve ekonomik bir şebeke altyapısı için çözümler aramaktadır. Bilgi ve iletişim teknolojileri ile akıllı şebeke gibi gelişmiş teknoloji çözümlerinin var olmasıyla enerji tüketimine ve üretimine dair problemlerin zamanla ortadan kalkacağı öngörülmektedir. Bu sebeple mevcut şebeke sistemlerinin, bu sisteme entegre olabilmesi için bir değişim geçirmesi kaçınılmazdır. 70 milyon su ve elektrik sayacı ile 10 milyon doğal gaz sayacı abonesi bulunan, Uluslararası Enerji Ajansı verilerine göre elektrik üretiminde ve tüketiminde dünya ülkeleri arasında 20. sırada yer alan ülkemizde, elektrik ve gaz dağıtım şirketlerinin yanı sıra belediyelerin su idareleri de akıllı sayaç sistemine geçiş sürecindedir. Türkiye nin içinde bulunduğu bu süreçte, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olarak, 8 9 Mayıs 2014 tarihleri arasında İstanbul da Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı na ev sahipliği yapacağız. Bu organizasyon ile ülkemizin 2023 stratejik vizyonu doğrultusunda akıllı sayaç sistemine geçerek Türkiye nin küresel platformda daha etkin, daha güçlü ve saygın bir konuma sahip olmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Kongrenin tüm katılımcılar ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyor, organizasyonda emeği geçen arkadaşlarıma ve tüm katılımcılara şimdiden teşekkür ediyorum. Nihat Ergün T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı

3 GENEL BİLGİLER Fuar Adı : 2. ULUSLARARASI İSTANBUL AKILLI ŞEBEKELER KONGRE VE FUARI Kongre Tarihi : 8 9 Mayıs 2014 Fuar Tarihi : 8 9 Mayıs 2014 Fuar Alanı Adres : WOW Hotel & Convention Center İstanbul : İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Yeşilköy İstanbul Ziyaret Saatleri :

4 Standart Stant ile Katılım HHB Expo tarafından verilecek ekipmanlar ve hizmetler; 1. Alüminyum bölmeli panellerden oluşan stant, 2. Stant kurulumu, zemin halı kaplaması, elektrik ve aydınlatma bağlantıları, 3. Her 3m² için 100Watt aydınlatma armatürü ve her standa bir adet kablolu grup priz ve alınlık yazısı, 4. Her standa bir adet masa ve 3 adet standart sandalye, 5. Her bir stant için 3 adet kongre davetiyesi, 6. Fuar kataloğunda firma bilgilerine yer verilmesi, 7. 2 adet Bildiriler Kitabı, 8. 1 adet çöp kutusu, 1 adet karşılama masası verilecektir. Özel Tasarım Stant ile Katılım HHB Expo tarafından verilecek ekipmanlar ve hizmetler; 1. Talep edilen ölçülerde boş sergileme alanı, 2. Her bir stant için 3 adet kongre davetiyesi, 3. Fuar Kataloğunda firma bilgilerine yer verilmesi, 4. 2 adet Bildiriler Kitabı verilecektir.

5 Özel Stant Tasarım ve Uygulama Hizmetleri: HHB Expo bünyesinde oluşturulmuş olan Sun Design tüm katılımcılarımızın isteklerine uygun kreatif ve modüler stant tasarım ve uygulama hizmetlerini kiralık, satılık veya birden fazla fuarda kullanabilme imkanı gibi pek çok farklı alternatif de sunarak bedeli karşılığında yerine getiriyor. Hafize Öztürk Sun Design Fuar Hizmetleri Tel : Tel : Faks : Web : Özel Stant Tasarım ve Uygulama: Son Başvuru Tarihi : Teknik Servis Ofisi: Fuaye alanı girişinde yer alan Teknik Servis Ofisi 7 Mayıs 2014 saat Mayıs 2014 saat a kadar ihtiyaçlarınız 24 saat karşılamak üzere hizmet verilecektir.

6 STANT KURULUM DETAYLARI Giriş ve Yerleşme Stantlı Katılım Saat Fuar Periyodu Tarih Açılış Kapanış Toplama ve Boşaltma Başlangıç Araçsız Boşaltma Araç ile Boşaltma Hollerin Boşaltılması *Sergi Açılış seremonisi ancak yapıldıktan sonra sergi alanı gezilebilir. *Sergide yer alan tüm katılımcılar bu zamanlama tablosuna uymalıdır.

7 ÖNEMLİ KURALLAR Standart Modüler Stant Uygulaması Stantlı katılım sözleşmesi dahilinde alüminyum profiller ve benzeri bölme elemanlarından oluşan, yanda krokisi bulunan stant konstrüksiyonu mevcuttur. Stantlar alüminyum kiriş, dikme ve melamin kaplı sunta panellerle inşa edilmektedir. Bir duvar panelinin boyu 241x98 cm, tabela 198x67 cm ve info desk 98x98 cm ölçülerindedir. Aydınlatma amacı ile her 3 metrekare de 1 adet 100 W spot tavan profillerine bağlanmaktadır. Her stantta firmanın adı ve stant numarası alın yazısı olarak yer almaktadır.

8 Ekstra Malzeme ve Hizmet Satışı Sergi öncesi veya sergi alanında ihtiyaç duyacağınız tüm malzeme ve hizmetler Ekstra Malzeme ve Hizmet Satış bölümü tarafından karşılanacaktır. Ekstra malzeme ve hizmetleri, ilgili formları doldurarak talep edebilirsiniz. Bölümümüz sergi alanında katılımcılarımızın çalışmalarını kolaylaştırmak ve hızlandırmak için sergi öncesi ve esnasında satış dışı teknik destek sunmaktadır. Ekstra Hizmetler ve Malzemeler Tüm teknik donanımlar, malzemeler ve stant eşyaları sergi boyunca belli bir kiralama esasına bağlıdır. Donanımlar daimi olarak organizasyonun malıdır. Zarar görmüş ya da kaybedilmiş donanımlar katılımcıya fatura edilecektir Tüm stant ekstra hizmet ve malzeme siparişleriniz için sergi giriş ve yerleşme başlangıcından önce yapacağınız başvurular hem malzeme temininde öncelik, hemde indirimli fiyatlardan yararlanmanızı sağlayacaktır. Özel Dekorasyonlar Sergiye özel dekorasyonlu stant ile katılmayı tercih eden katılımcı firmaya stant alanı boş olarak teslim edilir. Özel dekorasyonlu stantların yüksekliği en fazla 4 metre olmalıdır. Özel dekorasyon stant içi temizliği katılımcıya aittir. Toplama & Boşaltma Esnasında katılımcılardan öncelikle istenen stant ve stant alanlarının sergi sonu terk etmeden temiz bırakılmalıdır. Katılımcının özel dekorasyonlu stant ile sergiye katılmak istemesi durumunda stant projesini sergi başlangıç tarihinden en geç 1 ay öncesine kadar yerleşim, planlama ve organizasyon birimine onaylatması gerekmektedir. Özel dekorasyon ile katılacak olan katılımcı projelerini onaylatmak için organizatör firmaya gönderdiklerinde stantlarını inşa / dekore edecek olan firmalarında iletişim bilgilerini bildireceklerdir.

9 Tavan Yükseklikleri Eğer yerinizin nerede olduğundan emin değilseniz, lütfen organizatöre başvurunuz. Tavan yüksekliğinin 4 m olduğunu lütfen dikkate alınız. Katılımcıların, sergiye genel estetik yapısını göz önünde bulundurmaları ve bu konuda sergi yönetiminin uyarılarını dikkate almaları rica olunur. Genel Fuaye Alanı Ölçüleri Genişlik Uzunluk Alan Yükseklik 11 m 74 m 3108 m2 6 m Teknik Bağlantı Noktaları Servis bölümünde her türlü çalışma yetkisi Otel Teknik Servis elemanlarına aittir. İzinsiz çalışma saptanması yapılmaması rica edilir. Havalandırma Tüm salonlarda elverişli havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemleri bulunmaktadır. Sistemin etkili kullanılması için havalandırma menfez önü kapatılmaması kuralına titizlikle uyulmalıdır. Yerleşim Zamanlaması ve Çalışma Saatleri Yerleşme aşamasında çalışma saatlerinde uzatma yapılabilir. Bunun için lütfen sergi yönetimi / organizatör ile temasa geçiniz. Tüm stantlar kuruluş aşamasının son günü 7 Mayıs 2014 saat da tamamlanmış olarak hazır olmalıdır.

10 STANT YERLEŞİM PLANI Katılımcı Firma: Yetkili Kişi : Lütfen aşağıdaki alanda, stantta kullanılacak malzeme ve ürünlerin düzenini; elektrk bağlantı noktalarını belirtiniz. Ad Soyad : İmza Kaşe : Son Gönderme Tarihi : HHB Expo Faks : Lütfen bu formu doldurarak HHB Expo ya gönderiniz.

11 STANT ALINLIK VE BİLGİ FORMU Katılımcı Şirket: Telefon No: Adres: Şehir / Ülke: Yetkili Kişi: GSM No: Faks No: E mail: HHB Expo tarafından yapılacak stantlarda, katılımcı şirket isimleri, alınlığı folyo ile yazılacaktır. Hazırlanacak ve uygulanacaktır. Ayrıca stant numaraları alınlık üzerinde yer alacaktır. Toplam olarak 20 karakter sınırı aşılmamalıdır. Lütfen gerekmedikçe şirket kuruluş yapısına veya unvanını ayrıntılı belirtmeliyiz. Mümkün olduğunca kısa ve okunabilir olmalıdır. Ad Soyad : İmza Kaşe : Son Gönderme Tarihi : HHB Expo Faks : Lütfen bu formu doldurarak HHB Expo ya gönderiniz.

12 ELEKTRİK ve İNTERNET KULLANIMI Katılımcı Firma: Yetkili Kişi : ELEKTRİK KULLANIMI Elektrik Talebi: 220 V Monofaze (...) KW x 25 Euro/KW = Euro 380 V Monofaze (...) KW x 25 Euro/KW = Euro Not: %18 KDV Fiyatlara dahil değildir. *Her bir stant için 2 KW elektrik ücretsiz verilecektir. 2 KW elektrik üzeri taleplerde Her KW için 25 + KDV ücret alınacaktır. Ekstra olarak özel dekorasyonlar için Elektrik bağlantı kablo bedeli 45 +KDV alınacaktır. İNTERNET KULLANIMI Kongre boyunca fuaye alanında Kablosuz internet bulunmaktadır. Kablolu İnternet talep eden firmalar için 2 günlük internet ücreti 200 Euro + KDV dir. Bant genişliği 30 mbit dir. HHB Fuar, Organizasyon, Reklam LTD ŞTİ Hesap Bilgileri Teb Bankası Ankara Ostim Şubesi TL : TR Euro : TR Tutar :. Euro %18 KDV :. Euro Toplam Tutar:. Euro Ad Soyad : İmza Kaşe : Son Gönderme Tarihi : HHB Expo Faks : Lütfen bu formu doldurarak HHB Expo ya gönderiniz.

13 FUAR HOSTESLERİ Konuklarınızla ilgilenmek ve onların ihtiyaçlarını karşılamak üzere size yardımcı olacak deneyimli, iki dil bilen hostesler fuar alanında olacaktır. İyi bir iletişim için çeşitli dil becerilerine sahip nitelikli çevirmenleri öneririz. Fuar Hostesleri / Çevirmenler : İstek Formu aşağıdadır. Son Başvuru Tarihi : Katılımcı Şirket: Telefon No: Adres: Şehir / Ülke: Yetkili Kişi: GSM No: Faks No: E mail: *Tercümanlardan yalnız, sözlü çeviri ve okuma hizmeti alınabilir. Yazılı çeviri yapılamaz. Çevirmenler ve Hostesler İngilizce ve Türkçe bilmektedir. Tercüman İngilizce TL Adet Toplam (günlük 8 saat) Genel Tercüme 200 TL 8 Mayıs 2014 Genel Tercüme 200 TL 9 Mayıs 2014 Hostes 8 saat / Günlük TL Adet Toplam Hostes 140 TL 8 Mayıs 2014 Hostes 9 Mayıs TL *Fiyatlara KDV dahil değildir.

14 STANT GÖREVLİSİ VE YAKA KARTI Stant görevlisi olarak çalışacakların tam adları ve çalıştıkları firma adı, bilgisayar çıktısı ya da Bilgi İstek Formu doldurularak en geç 11 Nisan 2014 tarihine kadar HHB Expo ya verilecektir. Bu yaka kartları dışında, fuara Katılımcı Şirket kontenjanından giriş yapılmayacaktır. Katılımcı Şirket: Telefon No: Adres: Şehir / Ülke: Yetkili Kişi: GSM No: Faks No: E mail: İsim ve Soyadı Şirket Adı

15 Sorularınız ve Çözümler İçin HHB Fuar, Organizasyon, Reklam LTD. ŞTİ. Hilal Mah. 4. Cadde No: 46/ 1-2 Çankaya Ankara Tel: Faks: Proje İşlemleri ve Katalog Sorumlusu Selin Doğan Uluslararası Kongre ve Organizasyon Koordinatörü

TEKNİK KATILIMCI KULLANIM KILAVUZU

TEKNİK KATILIMCI KULLANIM KILAVUZU 28.Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı 15-18 Ocak 2015 İstanbul Fuar Merkezi ( CNR) Hall 1-2-3-4 TEKNİK KATILIMCI KULLANIM KILAVUZU Sayın Katılımcımız, Bu KATILIMCI KILAVUZU, katılımcısı

Detaylı

BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI

BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI Sayın Yetkili; Katılımcı Kılavuzu, TEKE YÖRESİ, HAYVANCILIK, TARIM TEKNOLOJİLERİ VE YEM FUARI ndan en iyi şekilde yararlanabilmeniz

Detaylı

Life Media Fuarcılık, İdeal Home Fuarı ile sektörü 2014 baharında buluşturmaya hazırlanıyor.

Life Media Fuarcılık, İdeal Home Fuarı ile sektörü 2014 baharında buluşturmaya hazırlanıyor. İçindekiler İdeal Home Tanıtım... 3 İdeal Home 2013 de Neler Oldu?... 5 Talep Formu Ön Yazı... 6 Fuar Katılım, Kayıt ve Talep Formu... 7 Fiyat Tarifesi... 8 Katılım Sözleşmesi... 9 Sözleşme Şartları...

Detaylı

Dünya Su Sergisi 2009 a hoş geldiniz!

Dünya Su Sergisi 2009 a hoş geldiniz! Dünya Su Sergisi 2009 a hoş geldiniz! Katılımcı Kılavuzu,16-22 Mart 2009 tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Su Sergisi nde hazırlıklarınıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Fuar ile ilgili hazırlık

Detaylı

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor.

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. FDI 2013 İstanbul Dünya Dişhekimliği Kongresi 28-31 Ağustos 2013 - İstanbul, Türkiye Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. İÇERİK İletişim Bilgilerileri

Detaylı

KATILIMCI EL KİTABI. www.flowershow.com.tr info@cyffuar.com.tr. Istanbul 2015

KATILIMCI EL KİTABI. www.flowershow.com.tr info@cyffuar.com.tr. Istanbul 2015 Istanbul 2015 KATILIMCI EL KİTABI info@cyffuar.com.tr BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR. Değerli Katılımcılarımız, Eurasia Plant

Detaylı

16-18 Nisan 2015. Katılımcı Kılavuzu. Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı. IFAT Eurasia 2015,

16-18 Nisan 2015. Katılımcı Kılavuzu. Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı. IFAT Eurasia 2015, Katılımcı Kılavuzu IFAT Eurasia 2015, Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı 16-18 Nisan 2015 Congresium Ankara, ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı www.ifat-eurasia.com BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE

Detaylı

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi İÇERİK İletişim Bilgileri Önsöz İstanbul Kongre Merkezi Sponsorluklar Fuar Alanı Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi Anlaşma Koşulları ve Sözleşme 3 4 5 6 12 13 14 2 İletişim Bilgileri KONGRE MERKEZİ TDB

Detaylı

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye 02 05 2015 2-5 NİSAN nisan istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye Ticaretin Yenilikçi Adresi Züccaciye Sofra ve Mutfak Eşyaları Cam, Porselen, Seramik

Detaylı

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014 TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılım Tipi (Lütfen işaretleyiniz): Özel Dekorasyon (Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.) Standart Stand (Standart standlar ĐFO tarafından

Detaylı

FUTURE FISH EURASIA 2010

FUTURE FISH EURASIA 2010 KATILIMCI EL KİTABI FUTURE FISH EURASIA 2010 5. Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı 16 18 Eylül 2010 Uluslararası İzmir Fuar Alanı Salon 2 Kültürpark

Detaylı

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2013

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2013 TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2013 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılım Tipi (Lütfen işaretleyiniz): Özel Dekorasyon Tip 1 (Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.) Standart Stand (Standart standlar

Detaylı

BAŞVURU FORMU. İnternet Servis Sağlayıcıları E-imza sunucuları, Şirketleri Lisans Servis Sağlayıcıları

BAŞVURU FORMU. İnternet Servis Sağlayıcıları E-imza sunucuları, Şirketleri Lisans Servis Sağlayıcıları BAŞVURU FORMU Firma Adı : Stant Alınlık Yazısı: Yetkili / Yetkili Ünvanı: Adres: Vergi Dairesi: Vergi No: T.C. Kimlik No: Telefon : +90( ) Telefon 2: +90( ) Faks: +90( ) Cep Tel: +90( ) E-mail: KATILIM

Detaylı

Yap, nflaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar. 24-28 Nisan. Kira Sözleflmesi

Yap, nflaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar. 24-28 Nisan. Kira Sözleflmesi Yap, nflaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar 24-28 Nisan Kira Sözleflmesi Fulya Mah. Yeflilçimen Sok. No:12/430 Fulya 34394 stanbul Tel: +90 212 266 70 70 Faks: +90 212 266 70 10 info@yapifuari.com.tr

Detaylı

38. Katılımcı El Kitabı

38. Katılımcı El Kitabı 38. 2015 Katılımı El Kitabı YAPI FUARLARI - TURKEYBUILD EXHIBITIONS YAPI FUARI - TURKEYBUILD, 1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabanı

Detaylı

Dişhekimliği Kongresi 28-30 Mayıs 2015 İSTANBUL

Dişhekimliği Kongresi 28-30 Mayıs 2015 İSTANBUL TDB Uluslararası Dişhekimliği Kongresi 8-30 Mayıs 015 İSTANBUL www.tdbkongreleri.org Expodental 015 Fuar Servis Kataloğu TDB 1. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi 8-30 Mayıs 015 İSTANBUL Sayın Yetkili,

Detaylı

Katılımcı El Kitabı TÜYAP - BÜYÜKÇEKMECE

Katılımcı El Kitabı TÜYAP - BÜYÜKÇEKMECE Katılımı El Kitabı TÜYAP - BÜYÜKÇEKMECE FUAR HAKKINDA Fuarın Adı: 35. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2012 Fuarın Konusu: Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar Tarihi: 2-6 Mayıs 2012 Fuar Alanı

Detaylı

Yap, nşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar. 6-10 Mayıs. (Salı - Cumartesi) Kira Sözleşmesi

Yap, nşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar. 6-10 Mayıs. (Salı - Cumartesi) Kira Sözleşmesi Yap, nşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar 6-10 Mayıs (Salı - Cumartesi) Kira Sözleşmesi Fulya Mah. Yeşilçimen Sok. No:12/430 Fulya 34394 stanbul Tel: +90 212 266 70 70 Faks: +90 212 266 70 10 info@yapifuari.com.tr

Detaylı

Sizlerde kalacak olan bu kitapçık, katılımcılarımızı fuar hakkında genel bilgiler, fuar alanı ve hizmetleri hakkında bilgilendirme amaçlıdır.

Sizlerde kalacak olan bu kitapçık, katılımcılarımızı fuar hakkında genel bilgiler, fuar alanı ve hizmetleri hakkında bilgilendirme amaçlıdır. - 1 - Değerli Katılımcımız, FUAR KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI siz değerli katılımcılarımızı bilgilendirme amaçlıdır. Sizlerde kalacak olan bu kitapçık, katılımcılarımızı fuar hakkında genel bilgiler,

Detaylı

Teknik Hizmetler ve Kurallar Bilgilendirme Kitapçığımızda fuarımız ile ilgili bilgileri bulacaksınız.

Teknik Hizmetler ve Kurallar Bilgilendirme Kitapçığımızda fuarımız ile ilgili bilgileri bulacaksınız. - 1 - Değerli Katılımcımız, Teknik Hizmetler ve Kurallar Bilgilendirme Kitapçığımızda fuarımız ile ilgili bilgileri bulacaksınız. Kitapçığımızda fuar kurulum, fuar esnası ve fuar sökümündeki çalışmalar,

Detaylı

SERGİ STANDI AÇMA BAŞVURU FORMU

SERGİ STANDI AÇMA BAŞVURU FORMU SERGİ STANDI AÇMA BAŞVURU FORMU www.wvcistanbul05.com SERGİ STANDI AÇMA BAŞVURU FORMU nd World Veterinary Congress İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı LÜTFEN BÜYÜK HARFLERLE DOLDURUNUZ

Detaylı

9. Uluslararası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı

9. Uluslararası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı 9. Uluslararası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı 26-29 Mart 2015 Tel. : 0.312 442 28 20 (Pbx) Fax : 0.312 442 26 96 info@cyffuar.com.tr BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR

Detaylı

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ 1. KONU ve AMAÇ 1.1. Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (bundan böyle ELDER ya da Dernek olarak

Detaylı

İçindekiler. Hoşgeldiniz Mesajları...2. Kongre Hakkında...5. Kongre Yeri...6. Haliç Kongre Merkezi...7. Ölçme ve Harita Teknolojileri Sergisi...

İçindekiler. Hoşgeldiniz Mesajları...2. Kongre Hakkında...5. Kongre Yeri...6. Haliç Kongre Merkezi...7. Ölçme ve Harita Teknolojileri Sergisi... wcadastre.org 1 2 wcadastre.org İçindekiler Hoşgeldiniz Mesajları...2 Kongre Hakkında...5 Kongre Yeri...6 Haliç Kongre Merkezi...7 Ölçme ve Harita Teknolojileri Sergisi...8 Stant Kuralları...9 Stant Genel

Detaylı

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır.

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. - 1 - Değerli Katılımcımız, Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. Sizlere vereceğimiz hizmetlerin eksiksiz ve hatasız hazırlanabilmesi

Detaylı

Etkinlik Yeri: Congresium Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı

Etkinlik Yeri: Congresium Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı STAND SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR Bir tarafta 100. Yıl Bulvarı No:101/A Ostim Yenimahalle / Ankara da bulunan OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi Derneği (Bundan sonra OSSA olarak anılacaktır) diğer tarafta...

Detaylı

BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ?

BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ YEM Yayın - 20 B R HT SAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? Yap -Endüstri Merkezi Renk Ayr m ve Bask : Doruk Grafik San. Tic. Ltd. fiti. Adres: Yüzy

Detaylı

Herhangi bir dernek üyesi misiniz? EVET: HAYIR : Dernek İsmi?... Lojistik Hizmetleri

Herhangi bir dernek üyesi misiniz? EVET: HAYIR : Dernek İsmi?... Lojistik Hizmetleri KATILIM SÖZLEŞMESİ 6-8 KASIM 015 İSTANBUL KONGRE MERKEZİ Kayıtlarınız için lütfen bir kopyasını saklayınız. KATALOG SİPARİŞİ İÇİN SON GÜN: 6 EKİM 015 GL events Fuarcılık A.Ş. Şerif Ali Mahallesi Pakdil

Detaylı

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI yıl TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI KATKIDA BULUNANLAR ORGANİZASYON SEKRETERYASI KONGRE TARİHLERİ 15-18 Ekim 2014 KONGRE MERKEZİ Hilton

Detaylı

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır.

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. - 1 - Değerli Katılımcımız, Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. Sizlere vereceğimiz hizmetlerin eksiksiz ve hatasız hazırlanabilmesi

Detaylı