Merhaba, Handan Boyce Genel Müdür Haliç Kongre Merkezi İşletmeleri A.Ş.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Merhaba, Handan Boyce Genel Müdür Haliç Kongre Merkezi İşletmeleri A.Ş."

Transkript

1

2 Merhaba, oplantı ve kongre sektörünün son yıllarda en hızlı gelişen ve en çok tercih edilen destinasyonu İstanbul un marka değerine yakışır, ulusal ve uluslararası birçok başarılı etkinliğe imza atmış yeni bir mekanı, yeni bir soluk ve deneyimi; Haliç Kongre Merkezi ni sizlere takdim etmekten memnuniyet duyuyoruz. Bu muhteşem şehirden ilham alan mimarisi, çok fonksiyonlu kullanım olanakları, üstün teknik donanımı, zengin mutfağı ve misafirlerinin ihtiyaçlarına odaklı profesyonel ekibiyle Haliç Kongre Merkezi nin sizler için güçlü bir stratejik ortak ve İstanbul da düzenlemeyi planladığınız toplantı ve etkinlikler için aradığınız mekan olduğuna inanıyoruz. Haliç Kongre Merkezi ekibi olarak bizler, mükemmel binaların dahi başarılı organizasyonlar için yeterli olmadığını biliyoruz. İletişimin, kültür ve bilgi alışverişinin değerine, bu değerlerin ilk elden paylaşıldığı toplantı ve etkinliklerin önemine olan inancımız ve her organizasyonun başarı kriterini öncelik alan ve kaliteyi esneklikle bütünleştiren hizmet anlayışımız ile sizleri ve değerli misafirlerinizi Haliç Kongre Merkezi nde ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Haliç kıyılarında buluşmak dileği ile Saygılarımla, Handan Boyce Genel Müdür Haliç Kongre Merkezi İşletmeleri A.Ş.

3

4 Tarihin kalbinde... üneş, Haliç in sularını altın sarısına boyarken; Antik Çağ dan bu yana buraya neden Altın Boynuz dendiği ortaya çıkıyor. Tarihi Yarımada yı Beyoğlu ndan ayırarak Boğaz ın güneyinden batısına uzanan Haliç, Bizans tan Osmanlı ya binlerce yıl boyunca kentin ana limanıydı. Korunaklı bir doğal liman oluşu, Haliç i tarih boyunca pek çok farklı dinden insanın bir arada yaşadığı popüler bir yerleşim merkezi haline getirdi. Eşsiz estetik, kültürel, dinsel ve tarihsel değere sahip bir İstanbul klasiği olan Haliç; 18. yüzyılda, döneme adını veren laleleri ve görkemli konaklarıyla Osmanlı devlet erkanının en sevdiği mesire yeri olarak Sadabad adıyla anıldı ve nice değerli sanat eserine konu oldu. Haliç bugün de misafirlerini, geçmişteki ihtişamına yaraşır bir şekilde ağırlıyor. Her iki yakasında tarihle iç içe geçmiş mahalleleri, muhteşem günbatımlarının izlenebileceği sahil şeridi, yemyeşil parkları, yürüyüş parkurları, yeni kültür ve eğlence merkezleriyle Boğaz ı aratmıyor. Fener ve Balat; geleneksel ahşap evleri, Bizans döneminden kalma kilise ve sinagoglarıyla kentin en kozmopolit bölgelerinden biri olma özelliğini taşımaya devam ediyor. Rum Ortodoks Patrikhanesi, barok mimarinin en güzel örneklerinden Fener Rum Erkek Lisesi, gotik Stevi Stefan Bulgar Kilisesi ve Eyüp Sultan Camii, bölgedeki dinsel mozaiğin en başta gelen figürleri. Görkemli bir Haliç manzarası sunan Pierre Loti tepesi, Türkiye nin sanayi tarihini yakından izleyebileceğiniz Rahmi M. Koç Sanayi Müzesi, kısa zamanda modern sanatın önemli adreslerinden biri haline gelen Santral İstanbul ve kentin ilk minyatür parkı Miniatürk ise Haliç in tarihsel dokusuna zenginlik katıyor.

5 İstanbul un deniz kıyısındaki tek kongre merkezi... ongre turizminin yükselen yıldızı İstanbul un Haliç kıyısının tarihi dokusu içerisinde, misafirlerine gürültüden uzak huzurlu bir atmosfer sunan Haliç Kongre Merkezi, tek katlı özgün mimarisi ve ideal konumuyla unutulmaz etkinliklere imza atmak isteyenlerin ilk tercihi. İstanbul un deniz kıyısındaki tek kongre merkezi olan Haliç Kongre Merkezi, sergi ve etkinlik alanı olarak da kullanılabilen geniş galeriler ile birbirine bağlanan dört ana bölümü, ziyafet ve özel etkinlik salonları ve sahili ile her türlü organizasyona evsahipliği yapabiliyor. Taksim ve Eminönü ne 7 dakika, Atatürk Havalimanı na ise 20 dakika mesafede yer alan Haliç Kongre Merkezi, İstanbul un toplantı ve kongre sektörüne kazandırılmış önemli bir değer olarak ulusal ve uluslararası kongrelere, toplantı ve etkinliklere hizmet veriyor.

6 Haliç Blok aliç Blok ta yer alan Haliç Oditoryumu, 3008 kişilik oturma kapasitesi, 477 m 2 lik sahnesi, 105 m 2 lik orkestra çukuru ve 12 sahne arkası konuşmacı odası ile kongreler, tanıtımlar, kutlamalar, film galaları, konser ve şov organizasyonları için ilk tercih edilen mekanlardan biri. Oditoryumun sunduğu son teknoloji ürünü teknik donanım kapsamında Dolby Digital ses sistemi, hareketli akustik konser kabuğu, 12 dil donanımlı dijital simultane tercüme kabinleri, 300 kişilik dijital delege sistemi, robotik HD kameralı kayıt sistemi ve 35 mm film projektörü bulunmaktadır. Haliç Blok un fuayesi, Merkez in sahil alanına ve muhteşem Haliç manzarasına açılan kapıları ile kahve molaları, kokteyl ve yemeklerde ayrıcalıklı bir organizasyon deneyimi yaşatıyor.

7 Sadabad Blok adabad Blok ta yer alan ve Haliç Kongre Merkezi nin ikinci büyük oditoryumu olan Sadabad Oditoryumu nda 1138 kişilik oturma kapasitesi, 151 m 2 lik sahne ve 35 m 2 lik orkestra çukuru yer alıyor. 6 dil donanımlı dijital simultane tercüme kabinleri, Dolby Digital ses sistemi, hareketli akustik konser kabuğu, yüksek çözünürlüklü projektör ve perdeler, LED ekranları, görüntü monitörleri, geniş ekran uygulamalar, 175 kişilik dijital delege sistemi ve robotik HD kameralı kayıt sisteminin bulunduğu oditoryum, 1644 m 2 lik fuaye alanı ile unutulmaz etkinlikler düzenlemek için dizayn edildi.

8 Pera Blok yüp, Tophane ve Fener oditoryumları, Lale salonu ve geniş fuaye alanları ile Pera Blok; konferans, sergi, fuar, ziyafet ve özel etkinlikler başta olmak üzere pek çok farklı organizasyona evsahipliği yapmak için tasarlandı. Toplam 750 kişilik oturma kapasitesi sunan oditoryumlar; Dolby Digital ses sistemi, dijital kontrol merkezi, simültane tercüme ve dijital delegasyon sistemleri gibi son teknoloji ürünü donanımları ile her türlü organizasyona kalite ve prestij katıyor.

9 Kuleli Blok 920 lerin neo-klasik mimarisinden ilham alan özgün tasarımı ile dikkat çeken iki katlı Kuleli Blok ta 50 kişiden 300 kişiye farklı kapasitelerdeki toplantılara evsahipliği yapabilen 11 toplantı salonu yer alıyor m 2 lik günışığı alan geniş fuayesi ile sergi, fuar, B2B ve ziyafetler için ideal olan Kuleli Blok; Haliç kıyısına açılan giriş katındaki 1000 m 2 lik terası ve zengin manzarasıyla açık havada ve deniz kenarında düzenlenecek tüm etkinlikler için farklı bir alternatif sunuyor.

10 Galata Balo Salonu üğünler, ziyafetler ve gala yemeklerinin yanı sıra toplantılar, ürün tanıtımları ve sergiler gibi farklı etkinliklerin de düzenlenebildiği 1160 m 2 lik Galata Balo Salonu, doğal renklerde dekore edilmiş modern ve şık bir tasarıma sahip. 750 kişilik kapasitesi ile Galata Balo Salonu tüm etkinlikleri özel ve unutulmaz kılıyor.

11 Galeri ve fuayeler aliç Kongre Merkezi ndeki dört ana blok, toplam 9172 m 2 lik geniş ve günışığı alan galeri ve fuayeler ile birbirine bağlanıyor. Değerli sanatçıların imzasını taşıyan duvar panoları, gravürler ve cam süslemeleri ile şıklık ve ışıltı kazanan bu galeri ve fuayeler; sergi, ziyafet ve kayıt alanı olarak çeşitli etkinliklere hizmet veriyor. Tamamı deniz kenarına açılan bu galeri ve fuayeler, misafirlere muhteşem Haliç manzarasının ve havasının tadını çıkarma fırsatı sunuyor.

12 Gösteri ve şovlar onserler, şovlar, film galaları ve moda defileleri... Akustik dizayn ve asansörlü sahne sistemleriyle Haliç ve Sadabad oditoryumları, kültür-sanat etkinlikleri düzenlemek için ideal mekanlar olarak öne çıkıyor. Galata Balo Salonu, galeriler, açıkhava alanları ve Haliç Kongre Merkezi sahili de özgün organizasyonlara imza atmak isteyenler için farklı alternatifler sunuyor.

13 Ziyafet ve özel etkinlikler aliç Kongre Merkezi nin özgün mimarisi farklı kapasite ve konseptte birden fazla etkinliği aynı anda ağırlamaya imkan tanıyor. Merkezin m 2 lik sahili ise, etkileyici manzarası ile özellikle açıkhava etkinlikleri için İstanbul un en gözde mekanlarından biri. Haliç Kongre Merkezi nin kendi mutfaklarında, profesyonel şefler tarafından hazırlanan ve sunulan seçkin lezzetler ve deneyimli ekibinin misafir odaklı hizmet anlayışı ile, her etkinlik ve davet unutulmaz bir şölen haline geliyor.

14 Erguvan Restaurant aliç Kongre Merkezi nin a-la-carte restoranı Erguvan Restaurant, deneyimli şefler tarafından hazırlanan Türk ve dünya mutfaklarından özel lezzetler sunuyor. Hem kapalı hem açık alanda hizmet veren restoran, yumuşak tonların hakim olduğu dekorasyonu, görkemli manzarası ve rahatlatıcı atmosferiyle günün stresini atmak ve farklı lezzetler denemek isteyen misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

15

16 Teknik donanım PERA BLOK Eyüp Oditoryum Fener Oditoryum Tophane Oditoryum Pera Fuaye Lale Salonu HALİÇ BLOK Haliç Oditoryum Haliç Fuaye Zemin Haliç Fuaye Balkon SADABAD BLOK Tiyatro U-Masa Sınıf I-Masa Davet Kabare Kokteyl Yükseklik m ,35 m ,35 m ,32 m ,13 m ,10 m 390 Tiyatro U-Masa Sınıf I-Masa Davet Kabare Kokteyl Yükseklik m Tiyatro U-Masa Sınıf m m 3,34 m I-Masa Davet Kabare Kokteyl Yükseklik m 2 n son teknoloji ile inşa edilen Haliç Kongre Merkezi ndeki oditoryum ve toplantı salonlarında; line array ses sistemleri, bilgisayar kontrollü ışık ve sahne mekaniği sistemleri, tamamı yüksek çözünürlüklü yayın sistemleri, Dolby Digital sinema sistemi, mimari ve elektro akustik sistemler, tiyatro ve opera bar sistemleri; simültane tercüme, delegasyon ve video konferans ekipmanları, kablosuz internet bağlantısı, video ve ses aktarımı gibi organizasyonlarınız için ihtiyaç duyacağınız tüm teknik ekipmanları bulabilirsiniz. Haliç Oditoryumu - 36 kw, 120 db P.A. Dolby Digital ses sistemi, Wenger akustik kabuk sistemleri sabit kanal ve hareketli spotlardan oluşan otomasyon ve dijital kontrol merkezli ışık sistemi - Yüksek çözünürlüklü projektör ve perdeler, LED ekranlar, görüntü monitörleri, indoor-outdoor uygulamalar, geniş ekran uygulamaları - 12 dil donanımlı simultane tercüme sistemi kişilik dijital delegasyon sistemi - Robotik HD kameralı reji ve kayıt sistemi - Yayına uygun altyapı, orkestra asansör ve bar sistemleri - 35 mm film projektörü ve perde Sadabad Oditoryumu - 24 kw, 110 db P.A. Dolby Digital ses sistemi, Wenger akustik kabuk sistemleri sabit kanal ve hareketli spotlardan oluşan otomasyon ve dijital kontrol merkezli ışık sistemi - Yüksek çözünürlüklü projektör ve perdeler, LED ekranlar, görüntü monitörleri, indoor-outdoor uygulamalar, geniş ekran uygulamaları - 8 dil donanımlı simultane tercüme sistemi kişilik dijital delegasyon sistemi - Robotik SD kameralı reji ve kayıt sistemi Fener, Tophane, Eyüp oditoryumları - 8 kw, 109 db fonksiyonel ve Dolby Digital ses sistemi - 48 sabit kanallı dijital kontrol merkezi - Fonksiyonel görüntü sistemi, perde ve projektör, görüntü monitörü - 6 dil donanımlı simultane tercüme sistemi - 12 kişilik dijital delegasyon sistemi Sadabad Oditoryum Sadabad Fuaye Zemin Sadabad Fuaye Balkon KULELİ BLOK Marmara Toplantı Odası Cibali Toplantı Odası 1 Cibali Toplantı Odası 2 Cibali Toplantı Odası 3 Cibali Toplantı Odası (1-2-3) Kasımpaşa Toplantı Odası 1 Kasımpaşa Toplantı Odası 2 Kasımpaşa Toplantı Odası 3 Kasımpaşa Toplantı Odası 4 Kasımpaşa Toplantı Odası 5 Kasımpaşa Toplantı Odası ( ) Balat Toplantı Odası Hasköy Toplantı Odası ,54 m Kuleli Fuaye Balkon Kuleli Giriş Katı Kuleli Teras ,61 m 3,60 m DİĞER SALONLAR Tiyatro U-Masa Sınıf I-Masa Davet Kabare Kokteyl Yükseklik m 2 Sütlüce Toplantı Odası ,60 m 145 Sütlüce Toplantı Odası ,60 m 150 Sütlüce Toplantı Odası ,60 m 145 Sütlüce Toplantı Odası (1-2-3) ,60 m 440 DİĞER ETKİNLİK ALANLARI Tiyatro U-Masa Sınıf I-Masa Davet Kabare Kokteyl Yükseklik m 2 Galeri 1 Galeri 2 Galata Ballroom Haliç Sahil Açıkhava Etkinlik Alanı Tiyatro U-Masa Sınıf ,30 m 150 4,27 m 233 I-Masa Davet Kabare Kokteyl Yükseklik m ,50 m ,60 m ,60 m ,60 m ,60 m ,60 m ,60 m ,60 m ,60 m ,60 m ,60 m ,60 m ,60 m ,50 m 3,50 m ,12 m Erguvan Restaurant 110 4,34 m 255 *** Kapasiteler sahne ve teknik ekipman kurulumu olmaksızın hesaplanmıştır.

17 Haliç Kongre Merkezi Giriş Katı Haliç Kongre Merkezi 1. Kat Fener Oditoryumu 6. Erguvan Restaurant 2. Tophane Oditoryumu 7. Sadabad Oditoryumu 3. Eyüp Oditoryumu 8. Kuleli Giriş Katı 4. Lale 9. Marmara 5. Haliç Oditoryumu 10. Galata Balo Salonu P1, P2, P3, P4, P5, P6 Pera Blok Sahne Arkası, Konuşmacı Odaları H3, H4, H5, H6 Haliç Blok Sahne Arkası, Konuşmacı Odaları S1, S2, S3 Sadabad Blok Sahne Arkası, Konuşmacı Odaları 11. Haliç Oditoryumu Balkonu 12. Sadabad Oditoryumu Balkonu 13. Balat 14. Cibali Cibali Cibali Hasköy 18. Kasımpaşa Kasımpaşa Kasımpaşa Kasımpaşa Kasımpaşa Sütlüce Sütlüce Sütlüce 3 H7, H8, H9, H10, H11, H12 Haliç Blok Sahne Arkası, Konuşmacı Odaları S4, S5 Sadabad Blok Sahne Arkası, Konuşmacı Odaları

18 Halİç kongre merkezi

19 Sütlüce Mah. Eski Karaağaç Cad Beyoğlu, İstanbul Tel: (90-212) Faks: (90-212)

Takdim Barceló Eresin Topkapi

Takdim Barceló Eresin Topkapi Takdim Barceló Eresin Topkapi Eski İstanbul un merkezinde yer alan bu ayrıcalıklı oteli keşfedin. Barceló Eresin Topkapi ***** otel şehrin Avrupa yakasında yer almaktadır. Otelin önünden geçen tramvayı

Detaylı

Kimine göre alışkanlık, kimine göre meraktır Çeşme...

Kimine göre alışkanlık, kimine göre meraktır Çeşme... Kimine göre alışkanlık, kimine göre meraktır Çeşme... Yaz mevsimini ilk tanıdıkları o aylardan beri, aile büyüklerinin evlerinde, sonradan yenilenen yazlıklarda büyümek sıradandır onlar için. İzmir kadar

Detaylı

konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ

konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ yerel zincirler bulusuyor konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ TEKNOLOJI DÖNÜŞÜMÜ BAŞLAT GELECEĞİ KAZAN teknolojı yerel zıncırler bulusuyor konferansı ve fuarı 2015 2 Online Alışveriş

Detaylı

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx İÇİNDEKİLER 8 10 İsmail Darcan Boytek Reçine Boya ve Kimya San. Tic. A.Ş. Genel Müdürü Adnan Özsoy Gorrion Hotel İstanbul Turizm Direktörü Sunuş...4 Otel Profili...6-7 Röportaj / İsmail Darcan / Boytek

Detaylı

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx PROJE ORTAKLARI Beta Sistem City İklim Galeri Kristal Gelişim Elektronik Erbap Kamp Mlz. Ltd. Karşen Soğutma Netsa Kasa N. Büger Asansör Mac Dek. Mim. Müh. Kale Kilit Dış Ticaret Osmanlı Laser Öztiryakiler

Detaylı

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE PROJE ORTAKLARI Arıtes CIAT DKM İnşaat Ender Spor E.M.K. Ltd. Şti. Ertuğrul Kardeşler Mefruşat Evinoks Görhan Mobilya Guestinhouse İki Design Group İstikbal A.Ş. Hotelya By Kolsan LG Lampart Modaslan Nilteks

Detaylı

extra Gurme şehirlerde lezzete yolculuk Setur la keyifli tatiller İÇİN 8 SEBEP

extra Gurme şehirlerde lezzete yolculuk Setur la keyifli tatiller İÇİN 8 SEBEP extra SAYI: 1 AĞUSTOS - EYLÜL - EKİM 2012 Gurme şehirlerde lezzete yolculuk Setur la keyifli tatiller CRUISE SEYAHATİ İÇİN 8 SEBEP İle ALTERNATİF keşifler ÖNSÖZ Turizmin yeni pusulası: Setur Extra Değerli

Detaylı

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış Ekim 2014 SAYI 2 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ i fler i Keş F E an d n ı r Fua k a l Em Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi,

Detaylı

PALOMA HOTELS KIŞ 2014-2015. Kış güneşi...

PALOMA HOTELS KIŞ 2014-2015. Kış güneşi... PALOMA HOTELS KIŞ 2014-2015 Kış güneşi... 1 Kış dönemi ERKEN REZERVASYON indirimlerimizi kaçırmayın! Türkiye de kışın güzelliğini hafife almayın! Antalya da kış hem GÜNEŞLİ hem EĞLENCELİ. Gelin, bu kış

Detaylı

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N Yepyeni Bir Proje PARK EVO bülten SAYI:3 TÜRKİYE'DE BİR İLK PARK AVANTAJ Geleneksel PARK İNŞAAT FOTOĞRAF YARIŞMASI ACRO YAPI İLE DÜNYAYA AÇILDIK Söyleşi GTO BAŞKANI MEHMET ASLAN ÇALIŞANLARIMIZLA PARK AKADEMİ

Detaylı

Hayatı Şehrin İçinde Yaşamak İsteyenlere... www.marirezidans.com

Hayatı Şehrin İçinde Yaşamak İsteyenlere... www.marirezidans.com Hayatı Şehrin İçinde Yaşamak İsteyenlere... www.marirezidans.com İstanbul u Yaşıyorum İstanbul un Kalbinde. Siz merkezde yerinizi alın! Dünya sizin etrafınızda şekillensin... Emlak yatırımınızı ayrıcalıklı

Detaylı

Yurtdışı Dil Okulu SİTESİ

Yurtdışı Dil Okulu SİTESİ HOŞGELDİNİZ Hoşgeldiniz 1986 dan günümüze yurtdışı eğitimde Türkiye nin lider kuruluşları arasında yer alan ICEP WORLD, dünya çapında sayıları binlerle ifade edilen dil okulları arasında kalitesine güvendiği

Detaylı

Odalarımız. G eniş, aydınlık ve ferah. odalarımızda, Vakko. Dekor un birbirinden farklı desenlerde. ödüllü kumaşları, birbirinden farklı şık

Odalarımız. G eniş, aydınlık ve ferah. odalarımızda, Vakko. Dekor un birbirinden farklı desenlerde. ödüllü kumaşları, birbirinden farklı şık ordion Hotel in kapısından girdiğiniz an, şık ve huzurlu bir mekana ayak basarsınız. Vakko nun uluslararası ödüller kazanmış kumaşları, birinci sınıf Türk ve İtalyan mermerleri, el yapımı zarif ahşap mobilyalar,

Detaylı

SEKTÖRÜN GURUR TABLOSU

SEKTÖRÜN GURUR TABLOSU Aralık 2014 SAYI 4 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ SEKTÖRÜN GURUR TABLOSU ÖDÜL ALANLARIN LİSTESİ SAYFA 40 TA HEP İSTANBUL TARLABAŞI 360 NİDAPARK SEYRANTEPE

Detaylı

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir.

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Ankara da yeşili bol, toprağın kokusunun hissedildiği Smarttown da yaşıyorum. İnanması güç ama Smarttown da 14675 m 2 nin %80 i doğal yeşil alan var ve çamlar ile

Detaylı

Yaşam Kompleksimiz ile alışveriş deneyimini keyfe dönüştürmek için dünyaca ünlü seçkin

Yaşam Kompleksimiz ile alışveriş deneyimini keyfe dönüştürmek için dünyaca ünlü seçkin 03 SAF Gayrimenkul YATIRIM ORTAKLIĞI NIN Dergisidir. ÖNSÖZ Değerli Akasyalılar, Akasya Yeni Nesil Yaşam Kompleksimiz ile alışveriş deneyimini keyfe dönüştürmek için dünyaca ünlü seçkin markaları tek çatıda

Detaylı

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ DIŞ BASINDA İSTANBUL

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ DIŞ BASINDA İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ DIŞ BASINDA İSTANBUL 8-15 Eylül 2010 Le Figaro The INDEPENDENT New York Times Daily Express Le Monde The Guardian Şarkul Awsat FOX AlHayat El-Halic

Detaylı

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin.

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Hayal edin... İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Büyükada, Heybeliada, Burgaz, Sedef, Kınalıada yı ve Marmara

Detaylı

Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri

Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı

Detaylı

HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR

HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR 30 yılı aşan deneyimimizle

Detaylı

Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür.

Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür. Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür. LEED GOLD sertifikasına aday... Premier Kampüs Ofis te; yeşil alana ayrılan bölümler, ısıtma-soğutma konusundaki efektif çözümler ve kullanılan malzemelerle çevreye ve

Detaylı

GİRESUN İLİ TURİZM REHBERİ. YAYLALAR, OTELLER, PLAJLAR, RESTORANLAR KAFELER, TARİHİ YAPILAR, CAMİİLER, TÜRBELER YÖRESEL TATLAR VE ÇOK daha fazlası...

GİRESUN İLİ TURİZM REHBERİ. YAYLALAR, OTELLER, PLAJLAR, RESTORANLAR KAFELER, TARİHİ YAPILAR, CAMİİLER, TÜRBELER YÖRESEL TATLAR VE ÇOK daha fazlası... 2012 GİRESUN İLİ TURİZM REHBERİ YAYLALAR, OTELLER, PLAJLAR, RESTORANLAR KAFELER, TARİHİ YAPILAR, CAMİİLER, TÜRBELER YÖRESEL TATLAR VE ÇOK daha fazlası... 1 Tarih, Doğa, Lezzet ve Eğlenceyi Buluşturan Merkez

Detaylı

MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL

MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL 10 ALİ OSMAN ÖZTÜRK RÖPORTAJ 18 ANKARA İŞ DÜNYASI BESA KULE DE BULUŞUYOR 34 MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL 38 SALİH BEZCİ RÖPORTAJ 68 KIŞ BAHÇELERİNE ÇIKMA ZAMANI 5 8 10 14 18 22 28 30 32 34 36 38 46 50

Detaylı

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ OCAK 2015 SAYI 5 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ 2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ İNŞAAT 2015 TE TÖKEZLEYECEK Mİ? DUMANKAYA DAN D PLANI NEF TEN KOLAY YATIRIM

Detaylı

GÜLSA TABANLIOĞLU MİMARLIK NUHOĞLU İNŞAAT

GÜLSA TABANLIOĞLU MİMARLIK NUHOĞLU İNŞAAT 1. ETAP 02 04 06 NUHOĞLU İNŞAAT GÜLSA TABANLIOĞLU MİMARLIK Kurulduğu ilk günden bugüne kadar konut, özellikli yapılar, kamu projeleri, kent parkları, sağlık ve eğitim projeleri, altyapı projeleri ve çeşitli

Detaylı

4ANTALYA KIBRIS. İşinizi NET leştirmeniz için, 500 bin yatak kapasitesi, 11 milyon ziyaretçi... YURTDIŞI 20GENEL YURTİÇİ

4ANTALYA KIBRIS. İşinizi NET leştirmeniz için, 500 bin yatak kapasitesi, 11 milyon ziyaretçi... YURTDIŞI 20GENEL YURTİÇİ Firmanızın yurtiçi ve yurtdışındaki tüm toplantılarında; seyahat hediyeli satış kampanyalarında; müşterileriniz, çalışanlarınız veya iş ortaklarınız için planladığınız teşvik / motivasyon gezilerinde,

Detaylı

Bu broşür tanıtım amaçlıdır. Yüklenici teknik açıdan gerekli gördüğü her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu broşür tanıtım amaçlıdır. Yüklenici teknik açıdan gerekli gördüğü her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. BİR YAŞAM MOZAİĞİ TEPE MESA Tepe İnşaat Sanayi A.Ş., Bilkent Holding in amiral gemisi olarak güçlü mali yapısı, köklü deneyimi ve saygın kurumsal kimliğiyle, Türkiye de ve dünyada inşaat sektörünün öncü

Detaylı

İş hayatında dengeleri değiştirecek

İş hayatında dengeleri değiştirecek İş hayatında dengeleri değiştirecek 1 2 3 Yıldız a İş imiz Düştü Ankara da iş hayatının nabzının attığı yer olan Yıldız, farklı mimarisiyle göz dolduran Yıldız Kule ye ev sahipliğine hazırlanıyor. İş hayatında

Detaylı

Akıllı Bina Sistemleri

Akıllı Bina Sistemleri Akıllı Bina Sistemleri Son yıllarda özellikle rezidans projelerinde servis hizmetlerinin optimize edilmesi için concierge-software ürünlere ağırlık verdik ve günümüzde rezidans yaşam standartlarını bir

Detaylı

Guzell Tower. işiniz guzell olsun... bir projesidir.

Guzell Tower. işiniz guzell olsun... bir projesidir. Guzell Tower işiniz guzell olsun... bir projesidir. işiniz guzell olsun Guzell Tower Misyonumuz Geçmişten aldığı mirası zenginleştirerek geleceğe taşıyor... Binyıllardır pek çok uygarlığa beşiklik etmiş

Detaylı