Çalışma grubunuz için güçlü renk performansı. Lexmark X950 Renkli MFP Serisi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Çalışma grubunuz için güçlü renk performansı. Lexmark X950 Renkli MFP Serisi"

Transkript

1 Lexmark X950 Renki MFP Serisi Çaışma grubunuz için güçü renk performansı. Lexmark X950 Serisi Yüksek performansı A3 renki işever, esnek özeiker, kuanımı koay iş akışı çözümeri ve geişmiş güveniğin bir araya getirdiği Lexmark X950 Serisi ofisinizi güçendirip üretkeniğini artırır. Renki Touch screen Fotokopi Tarama Faks Çözümer Çift tarafi baski 32 x 122 cm (12,6 x 48 inç) 55 sayfa/ dakika ya kadar Ag

2 Lexmark X950 Serisi : önemi özeiker Lexmark X950de renki MFP isteğe bağı Yaprakık Art Arda Tepsi Modüü, Kitapçık Son İşemcisi ve Yaprakık Yüksek Kapasitei Beseyiciyi sergier. Çaışmanızı en iyi hae getiren özeiker 1) Koay öğreniir renki dokunmatik Ekran Çok büyük 25,9 cm (10,2 inç) renki dokunmatik ekran MFP nizi koay öğreniir gezinti ve iş akışı çözümerine koay erişim, kısayoar youya çaıştırmanızı sağar. 2) Lexmark çözümeri Gereksiz yazdırmaarı azatın, önceden aygıtınıza yükenen çözüm uyguamaarıya iş sürecini basiteştirin. Benzersiz iş akışı gereksinimerinize uyması için ek Lexmark çözümeri seçin. 3) Doğrudan USB Öndeki USB bağantı noktası üzerinde çaışıan uygun önizemeyi, yazdırmayı ve taramayı sağar; yazdırıabiir çoğu görüntü dosyası biçimiye uyumudur. 4) Esnek girdi kapasitesi En faza 5140 sayfaya kadar gereksinimerinize en uygun konfigürasyonu seçin. 5) Oağanüstü ortam kuanımı Çok güveniir kağıt beseme 32 x 122 cm (12,6 x 48 inç) boyutuna ve 300 gram ağırığa kadar oanar gibi atı farkı ortam türünü yükemenizi sağar. 6) Geişmiş son işem seçenekeri Çok konumu zımba, deiki zımba, uzatımış çıktı yığını, kitapçık becerisi gibi esnek son işem seçenekeriye şirket içinde profesyone çıktıyı koay bir şekide ouşturun.

3 Lexmark X950 Serisi : gene bakis Göz Aıcı Renki Çıktı Müşterierinizde kaıcı bir etki bırakın; geniş bir ortam yepazesinde canı, profesyone kaitede çıktıara şirket içinde daha faza yazdırma işi yapın. X950 Serisinin geişmiş teknoojisiye, ik sayfadan son sayfaya kadar tutarı renk üreten yüksek performansı çok işevi A3 (taboid) özeiğini ede edersiniz. Zengin canı renker ve net siyah metin için 1200 x 1200 yazdırma çözünürüğü. Tutarı renk tonarı için PANTONE kaibrasyonu. Koay renk eşeştirme için Named Coour Repacement. Renk kuanımını ve kontro maiyeterini yönetmek için Lexmark Coour Care Technoogy. A3 (taboid) boyutuna kadar ortamarda, ortadan zımbaı kitapçıkardan katı broşürere uzanan profesyone tamamayıcı mazeme yepazesi ouşturun. Üretken ve Koay Öğreniir Lexmark X950 Serisi, yüksek performansı yazdırma, kopyaama, tarama ve faks işeriye üretkeniğinizi artırma amaçı zaman kazandıran iş akışı uyguamaarını bireştirir. 55 sayfa/dakika siyah ve 50 sayfa/dakika renkiye kadar yazdırma ve kopyaama hızı, dakikada 70 görüntüye kadar tarama hızı; ik yazdırma süresi 5.2 saniyeye kadar. Çok büyük, gezinmesi koay 25,9 cm (10,2 inç) renki dokunmatik ekran, göreverin tamamanmasını koay öğreniir hae getirmek için sesi ve dokunmaı geri bidirim sağar. Önceden yükenmiş uyguamaar iş akışınıza büyük verimiik taşımanıza yardımcı our. Birden çok tarama hedefi: e-posta, FTP, faks, ağ, USB sürücüsü ve diğer tarama hedeferi. Baskı Önizeme ve İşem Sonrası İş Değişikikeri çift tarafı yazdırmanızı, son işem ekemenizi ve yazdırmak üzere tek tek sayfa seçmenizi sağar. Geişmiş kopyaama işeveri, hızı kopyaama yapmak veya kopyaama işiniz tamamanmadan önce ik kopyanın sağamasını ama amacıya uzun yazdırma işerini kesmenizi sağar. İş için tasaranmış Lexmark X950 Serisi, işinizi yürütmeniz için size gereki geişmiş özeiker ve esnekike en takepkar iş yükeriye çaışmanız için tasaranan sağam yazdırma atyapısından ouşturumuştur. Sağam bağantı özeiği neredeyse tüm ağ ortamarının tümeştirimesini koayaştırır. Katıştırımış web sunucusu Lexmark Universa Print Driver ve Lexmark MarkVision Enterprise ie aygıtın izenmesini ve yönetimesini basiteştirin. Yüksek kapasitei sabit disk, 1,2 GHz işemci ve en çok 2GB RAM. İç Tepsi 2 standarttır; yazdırma, kopyaama ve faks çıktıarınızı iki kutuya ayırmanızı sağar. Kapasiteyi yaprağa yüksetmek için birden çok çıktı seçeneği arasından seçim yapın. Değiştirimesi koay satış sonrası kartuşar ² siyah sayfaya ve ² renki sayfaya kadar verim sağar. Doğru. Görüntü. Her zaman. Lexmark, muhteşem kaite ve güveniirik sunan tasarım ve üretim ürünerine ayrımıştır. Yatırım getirisini en yüksek düzeye getirin, Lexmark yazdırma ekipmanınızın performansını en iyi hae getirin, Lexmark Orijina Sarf Mazemeeri, Servisi ve Parçaarında her zaman ısrarı oarak kaıcı bir etki bırakın. X950 Serisi Lexmark ın 1 Yıık Sınırı Garantisiye destekenir; kaıcı garanti panarı da vardır.

4 Lexmark X950 Serisi : üretim artik daha koay Doğru dokunuş Lexmark e-görev renki dokunmatik ekran MFP nizin önemi erişim noktasıdır. Çok büyük özeeştiriebiir 25,9 cm (10,2 inç) arayüz, aygıtta yazdırma işerini değiştirmeden önce oduğu kadar yazdırmadan da önce begeerin küçük resimerinin önizemesini görüntüeme özeiği de sunar. Begedeki beiri sayfaarı da dokunmatik ekranda görüntüeyebiir, seçebiir veya yazdırabiirsiniz. Kuanımı koay, koay öğreniir gezinti işevere, kısa yoara, en sık kuandığınız iş akışarına hızı erişim sağar. Etkieşimi yeni hassas özeiker hem dokunarak, hem de duyarak geri bidirim sağar; işemerde size yo gösterirer ve dokunuşun kaydedidiğini onayarar ve eyemin ouştuğunu beirtirer. 4 Çözümer Çözümere hem zaman, hem de para kazanın Lexmark X950 Serisi, geniş bir dizi yazıım uyguamasını doğrudan aygıta amanızı sağayan Lexmark Embedded Soutions Framework ten ouşmuştur. Çözümer sizin verimiiğiniz için tasaranır ve yoğun kağıt işerinizi hızandırmanıza, hatta ortadan kadırmanıza yardımcı our. Aşağıdaki çözümer X950 Serisinde önceden yükenmiştir : Lexmark yetkii ortakarı veya satıcıarı ya da Lexmark Professiona Services sorumuuğu aracıığıya kuanımınıza hazır çözümerin bazı örnekeri aşağıda yer amaktadır : Formar ve Sık Kuanıanar Önceden yazdırıan formara igii atık ve yararsız öğeeri atın. Sık yazdırıan formarı, pazarama mazemeerini veya diğer onine begeeri sakayıp istek üzerine yazdırın. Ağa Tarama Premium Ağa Taramanın bu güçü sürümü, payaşıan ağ kasörüne yönendirmeden önce taranan begeerin önizemesini, değiştirimesini, geiştirimesini ve dizine aınmasını sağayan geişmiş işever sunar. Ağa Tarama Basıı bir begeyi tarayıp, önceden tanımanmış 30 kişise veya gene payaşıan ağ kasörüne bu görüntüyü yönendirin. Gösteri İşinizi veya ürünerinizi tanıtmak veya önemi mesajarı müşterierinize ya da çaışanarınıza ietmek için, renki dokunmatik ekranda özeeştiriebiir, kayan bir sayt gösterisi görüntüeyin. Dii Değiştirme³ Dokunmatik ekranda görüntüenen die koay bir şekide geçin; 18 di destekenir. Kart Kopyası Nüfus cüzdanı, isans, sigorta kartını otomatik oarak tarayarak, büyüterek, çift tarafı kartarın her iki yüzünü de kağıdın tek yüzüne yazdırarak zamandan ve iş gücünden tasarruf edin.

5 Lexmark X950 Serisi : yeni özeiker Daha Az Yazdırın. Daha Faza Tasarruf Edin. ¹ Kaynak: InfoTrends/CapVentures., «Network Document Soutions Forecast , Network Document Soutions Consuting Service», Ağustos, 2008 İstenen renk PANTONE 346 C Named Coor Repacement omadan Named Coor Repacement oarak Tutarı renk, her zaman Şirketinizin marka ve ogosuna ait adandırımış renkerin her zaman doğru, tutarı yazdırıacağını bierek şirket içinde profesyone begeer üretin. Aygıtınızda standart oarak buunan Lexmark Named Coour Repacement ie kuanıcıar, PANTONE Rengi ve DIC Renk Kıavuzundaki renker gibi beiri renk değererini koay renk eşeştirmesi için girebiir. Koay aygıt yönetimi Lexmark MarkVision Enterprise ie çıktı ortamınızı etkii bir şekide yönetin. Ücretsiz tarayıcı tabanı bu yazıım, üreticisi kim oursa osun ağ yazıcıarı ve MFP erin tüm fiosunda eksiksiz görünürüğünüzü sağar. MarkVision Enterprise, aygıtarınızı ağa bağadığınız günden emekiye çıkardığınız güne kadar, tüm kuanım ömrü boyunca yöneticierin bunarı yapıandırmasını, izemesini, görüntüemesini, sorunarını gidermesini ve etkin yönetmesini koayaştırır. Bigierinizi koruma Ağınızda doaşan verierden yazdırımakta oan sayfaara kadar çok katmanı güvenik özeikeri ve yereşik becerier aygıtarınızı, begeerinizi, verierinizi, ağınızı korumaya yardımcı our. Bir dizi kuanıcı kimik doğruama ve yetki kontroerini desteker. Kart okuyucu seçeneği kuanıcıarın kart yakaştırarak veya geçirerek kimik doğruamasını sağar. Geişmiş sabit disk şifreemesi MFS disk sürücüsündeki hassas verieri korur. Otomatik, zamananmış veya manue disk temizeme görünmeyen verieri kadırır. IPSec, SNMPv3 ve 802.1x ağ güveniği destekenir. Güvenik denetimi günüğe kayıt, güvenik riskerini izer ve tanımar.

6 Lexmark X950 Serisi : siparis bigisi Lexmark X950de 110 Sayfaık Otomatik Bege Beseyici Renki Fotokopi Renki Tarama Renki Fotokopi Standart İsteğe Bağı Renki Tarama 2400 Image Quaity1200 x 1200 dpi tüm X950 Serisiye uyumu X950X2KG X950X2CG X950X2MG X950X2YG C950X71G C950X73G C950X76G 25A Z F Z Z0187 Laser Toner/Print Cartridge X950, X952, X954 Siyah Ekstra Yüksek Verimi Toner Kartuşu X950, X952, X954 Camgöbeği Ekstra Yüksek Verimi Toner Kartuşu X950, X952, X954 Pembe Ekstra Yüksek Verimi Toner Kartuşu X950, X952, X954 Sarı Ekstra Yüksek Verimi Toner Kartuşu C950, X950/2/4 Fotoietken Birim 1 i Paket C950, X950/2/4 Fotoietken Birim 3 ü Paket C950, X950/2/4 Atık Toner Şişesi C935, X94xe, W840, X85xe için Zımba Kartuşu (3 ü Zımba Yükeme Kartuşu(4 ü paket) Memory Options 256MB Fash Card Appication Soutions IPDS için X950, X952, X954 Kartı PRESCRIBE Öykünmesi için X950, X952, X954 Kartı 22Z X9000 X950, X952, X954 Forms and Bar Code Card Lexmark PrintCryption Card Connectivity 27X0030 MarkNet N b/g/n Wireess Print Server 14F0042 MarkNet N8130 Fiber Ethernet 100BaseFX, 10BaseFL Yazıcı Sunucusu USB (2 Metre) Kabo 14F0000 Parae 1284-B Arayüz Kartı Parae (10 ) Kabo 14F0100 RS-232C Seri Arayüz Kartı User Repaceabe Parts 40X7569 C950, X95x Isıtıcı Bakım Kiti, 320K, V 40X7540 C950, X95x 160K Bakım Kiti 40X7530 X95x ADF Bakım Kiti 40X7560 C950, X95x 480K Bakım Kiti Mevcut modeer: Lexmark X950de : İçindekier: 32 x 48 cm (12,6 x 19 inç) ortam desteği ve 45 sayfa/dakika ye kadar yazdırma hızı, 22Z0189 Lexmark X952de : İçindekier: 32 x 48 cm (12,6 x 19 inç) ortam desteği ve 50 sayfa/dakika ye kadar yazdırma hızı, 22Z0191 Lexmark X954de : İçindekier: 32 x 48 cm (12,6 x 19 inç) ortam desteği, 55 sayfa/dakika ya kadar yazdırma hızı ve standart 2GB RAM, 22Z0193 Lexmark X950dhe : Incudes: SRA3 media support, print speed up to 45 ppm and the 2,520-Sheet (A3/A4) Tandem Tray Modue, 22Z0694 Çevre sorumuuğu gösteren yazdırma X950 Serisi sorumu yazdırma işi yapmanızı sağar. Özeiker arasında, kağıt tasarrufu için çift tarafı yazdırma, kağıt ve toner tüketimini azatmak için Eko Modu, enerji tasarrufu için hazırda beketme moduna sahip Uyku Düğmesi sayıabiir. X950 Serisi, anında ısınan ısıtıcısıya ve düşük ısıda kaynaşan öze tasarımı toneriye de enerji tasarrufuna yardımcı our.

7 Lexmark X950 Serisi : siparis bigisi Lexmark X950de Mode 22Z0189 Lexmark X950de Kağıt Yönetimi 22Z0014 C950, X95x 2520 Yaprakık Art Arda Tepsi Modüü 22Z0013 C950, X95x 3x520 Yaprakık Çekmece Standı 22Z0012 C950, X95x 520 Yaprakık Çekmece Standı 22Z0015 C950, X95x 2000 Yaprakık Yüksek Kapasitei Beseyici 22Z0175 C950, X95x 3500 Yaprakık Son İşemcisi (4 Deiki) 22Z0176 C950, X95x Kitapçık Son İşemcisi (4 Deiki) 22Z0205 C950, X95x Afiş Ortam Tepsisi Memory Options MB DDR2-DRAM MB DDR2-DRAM MB DDR2-DRAM Instaation Service X950 Kurma, Sökme Servisi In the box Lexmark X950de Renki Yazıcı:, * sayfaık renki (CMY) toner kartuşarı, * sayfaık renki (CMY) toner kartuşarı, Siyah, camgöbeği, pembe ve sarı Görüntüeme birimeri, Yazıım ve Begeer CD si, Güç Kaboarı, RJ-11 Teefon kabosu veya adaptörü (ükeye bağı), Kuruum Kıavuzarı (ağ ve yere ek), Sınırı garanti beyanı / garanti, Lexmark Kartuş Topama Programı Bigieri *Ortaama süreki siyah veya süreki karışık CMY kartuş veriminin ISO/IEC ie iişkii standart sayfaarın bu sayısı Lexmark X952de Mode 22Z0191 Lexmark X952de Kağıt Yönetimi 22Z0014 C950, X95x 2520 Yaprakık Art Arda Tepsi Modüü 22Z0013 C950, X95x 3x520 Yaprakık Çekmece Standı 22Z0012 C950, X95x 520 Yaprakık Çekmece Standı 22Z0015 C950, X95x 2000 Yaprakık Yüksek Kapasitei Beseyici 22Z0175 C950, X95x 3500 Yaprakık Son İşemcisi (4 Deiki) 22Z0176 C950, X95x Kitapçık Son İşemcisi (4 Deiki) 22Z0205 C950, X95x Afiş Ortam Tepsisi Memory Options MB DDR2-DRAM MB DDR2-DRAM MB DDR2-DRAM Instaation Service X952 Kurma, Sökme Servisi In the box Lexmark X952de Renki Yazıcı:, * sayfaık renki (CMY) toner kartuşarı, * sayfaık renki (CMY) toner kartuşarı, Siyah, camgöbeği, pembe ve sarı Görüntüeme birimeri, Yazıım ve Begeer CD si, Güç Kaboarı, RJ-11 Teefon kabosu veya adaptörü (ükeye bağı), Kuruum Kıavuzarı (ağ ve yere ek), Sınırı garanti beyanı / garanti, Lexmark Kartuş Topama Programı Bigieri *Ortaama süreki siyah veya süreki karışık CMY kartuş veriminin ISO/IEC ie iişkii standart sayfaarın bu sayısı Lexmark X954de Mode 22Z0193 Lexmark X954de Kağıt Yönetimi 22Z0014 C950, X95x 2520 Yaprakık Art Arda Tepsi Modüü 22Z0013 C950, X95x 3x520 Yaprakık Çekmece Standı 22Z0012 C950, X95x 520 Yaprakık Çekmece Standı 22Z0015 C950, X95x 2000 Yaprakık Yüksek Kapasitei Beseyici 22Z0175 C950, X95x 3500 Yaprakık Son İşemcisi (4 Deiki) 22Z0176 C950, X95x Kitapçık Son İşemcisi (4 Deiki) 22Z0205 C950, X95x Afiş Ortam Tepsisi Instaation Service X954 Kurma, Sökme Servisi In the box Lexmark X954de Renki Yazıcı:, * sayfaık renki (CMY) toner kartuşarı, * sayfaık renki (CMY) toner kartuşarı, Siyah, camgöbeği, pembe ve sarı Görüntüeme birimeri, Yazıım ve Begeer CD si, Güç Kaboarı, RJ-11 Teefon kabosu veya adaptörü (ükeye bağı), Kuruum Kıavuzarı (ağ ve yere ek), Sınırı garanti beyanı / garanti, Lexmark Kartuş Topama Programı Bigieri *Ortaama süreki siyah veya süreki karışık CMY kartuş veriminin ISO/IEC ie iişkii standart sayfaarın bu sayısı Lexmark X950dhe 22Z Z Z Z Z0205 Mode Lexmark X950dhe Kağıt Yönetimi C950, X95x 2000 Yaprakık Yüksek Kapasitei Beseyici C950, X95x 3500 Yaprakık Son İşemcisi (4 Deiki) C950, X95x Kitapçık Son İşemcisi (4 Deiki) C950, X95x Afiş Ortam Tepsisi Memory Options MB DDR2-DRAM MB DDR2-DRAM MB DDR2-DRAM Instaation Service X950 Kurma, Sökme Servisi In the box Lexmark X950dhe Renki Yazıcı:, 2520-Sheet (A3/A4) Tandem Tray Modue, * sayfaık renki (CMY) toner kartuşarı, * sayfaık renki (CMY) toner kartuşarı, Siyah, camgöbeği, pembe ve sarı Görüntüeme birimeri, Yazıım ve Begeer CD si, Güç Kaboarı, RJ-11 Teefon kabosu veya adaptörü (ükeye bağı), Kuruum Kıavuzarı (ağ ve yere ek), Sınırı garanti beyanı / garanti, Lexmark Kartuş Topama Programı Bigieri *Ortaama süreki siyah veya süreki karışık CMY kartuş veriminin ISO/IEC ie iişkii standart sayfaarın bu sayısı

8 Lexmark X950 Serisi : ürünün teknik özeikeri Printing Baskı Teknoojisi Lexmark X950de Lexmark X952de Lexmark X954de Renki LED Baskı Hızı(A4, Siyah) 45 sayfa/dakika ya kadar 50 sayfa/dakika ya kadar 55 sayfa/dakika ya kadar Baskı Hızı (A4, Renki) 40 sayfa/dakika ya kadar 45 sayfa/dakika ya kadar 50 sayfa/dakika ya kadar İk Sayfa Baskı Süresi 5.5 saniye den az 5.2 saniye den az 5.0 saniye den az İk Sayfa Baskı Süresi (Renki) 7.7 saniye den az 7.7 saniye den az 7.2 saniye den az Baskı Çözünürüğü, Siyah Baskı Çözünürüğü, Renki 1200 x 1200 dpi, 2400 Image Quaity 1200 x 1200 dpi, 2400 Resim Kaitesi Standart Beek 1024 MB 1024 MB 2048 MB Maksimum Beek Sabit Disk 2048 MB konfigürasyona dahidir Gürütü Seviyesi, Baskı anında 52 dba ya kadar 52 dba ya kadar 53 dba ya kadar Gürütü Seviyesi, Bekeme anında 24 dba ya kadar Ayık Maksimum Baskı Adedi : Ayık Baskı Kapasitesi Ayık Baskı Kapasitesi Ayık Baskı Kapasitesi Tavsiye Edien Ayık Baskı Adeteri Suppies Sayfa Copying Kopyaama Hızı(A4,Siyah) 45 kopya/dakika ya kadar 50 kopya/dakika ya kadar 55 kopya/dakika ya kadar Kopyaama Hızı(A4,Renki) 40 kopya/dakika ya kadar 45 kopya/dakika ya kadar 50 kopya/dakika ya kadar Scanning ADF Scan Tarama Çözünürüğü RADF (ters çevirmei Çift Tarafý) 600 x 600 ppi Boyut Küçütme/Büyütme % Faxing Modem Hızı Kağıt Yönetimi Kağıt Yönetimi (Standart) Opsiyone Kağıt Yönetimi Kağıt Beseme Kapasitesi (Standart) Kağıt Beseme Kapasitesi (Maksimum) Fotokopi/ Tarama/ Faks Kağıt Beseme Kapasitei Destekenen Kağıt Tiperi Genera Fonksiyon 33.6 Kbps 520-Sayfaık Kağıt Beseme Tepsisi, 500-Sayfaık Kağıt Çıkış Tepsisi, Entegrei Dubeks, 100-Sayfaık Çok Amaçı Kağıt Beseyici 520-Safyaık Çekmecei Sehpa, Yaprakık Kademei Tepsi Modüü, Booket Sonandýrýcý, Banner Kağıt Tepsisi, Sayfaık Sonandýrýcý, Sayfaık Yüksek Kapasitei Kağıt Beseyici, 3x 520-sayfaık Kağıt Beseme Kasedi Standi 620 sayfa 20 bs veya 75g/m sayfa 20 bs veya 75g/m2 110 sayfa 20 bs veya 75g/m2 Zarf, Karton, * Karton & Etiket Kıavuzuna Göre, Parak Kağıt, Norma Kağıt, Etiket, Transparan Ağ üzerinde Renki Tarama, Renki Tarama, Renki Fotokopi, Renki Faks, Renki Baskı Ürün Garanti Süresi 2 Yı (Ertesi İş Günü, Yerinde Servis) 2 Yı (Ertesi İş Günü Yerinde Servis) 2 Yı (Ertesi İş Günü Yerinde Servis) Ürün Sertifikaarı Boyut (mm - Y x G x D) Ağırık (kg) Beirtien İşetim Çevresi Nem Oranı: %15 - %85 Nispi Nem, Sıcakık: C, Yüksekik: Metre 762 x 640 x 685 mm kg. Nem Oranı: %15 - %85 Nispi Nem, Yüksekik: Metre, Sıcakık: C Nem Oranı: %15 - %85 Nispi Nem, Sıcakık: C, Yüksekik: Metre Tavsiye Edien Ayık Baskı Adeteri «Tavsiye Edien Ayık Kağıt Kuanım Adedi», müşterierin ayık oarak kaç sayfa basabiecekerini beireyebimeerini sağar. Lexmark, tüketim mazeme değişim zamanarı, kağıt beseme zamanı, hız ve tipik müşteri kuanımı gibi faktöreri gözönüne aarak en iyi performansı ede edebimeniz için bu bigiyi vermektedir. Ayık Maksimum Baskı Adedi «Ayık Maksimum Baskı Kapasitesi», bir cihazın ayık basabieceği maksimum sayfa adedini beirtmektedir. Diğer Lexmark yazıcıar ve çokfonksiyonu yazıcıar arasında karşıaştırma yaparken, dayanıkıık faktörünü beirer. Tescier AirPrint ve AirPrint ogosu Appe Computer, Inc.Firması nın buunan tescii markaarıdır. This product features Adobe Fash technoogy. For further information, visit PAN- TONE, Pantone, Inc.nin tesciindedir. Bu dökümandaki bigier, haber verimeksizin değiştiriebiir. ENERGY STAR tescii bir A.B.D.markasıdır. Diğer markaarın tescieri sahiperine aittir. Lexmark ve eması Lexmark ogosu Lexmark Internationa, Inc.Firması nın tescii isim ve ogosudur. Dipnotar 1 Daha az yazdırın? Bu söz, kendisini yanızca yazdırma aanına adamış bir şirket için şaşırtıcı bir mesaj gibi geebiir. Ancak, işetmeerin ortaama oarak ciroarının %6 sını baskı işemerine harcadıkarı ve aktif baskı yönetiminin baskı maiyeterini %30 a kadar azatabidiği düşünüürse, bunun anamı büyüktür. Lexmark ürüneri, çözümeri ve serviseri, size zaman kazandıracak, maiyeteri düşürecek ve çevreye oan etkinizi azatacak yeniikçi yöntemer öneriyor. Daha az baskı işemi yapmanız ve daha faza tasarruf etmeniz için size yardım etmeye kararıyız. 2 Ortaama süreki siyah veya süreki karışık CMY kartuş veriminin ISO/IEC ie iişkii oduğunu açıkadı 3 Dii Değiştir yükeme sırasında kuanıan bir seçenektir. 4 Resimde dokunmatik ekranın büyütümüş açıkaması gösterimektedir. Daha Az Yazdırın. Daha Faza Tasarruf Edin.

Hiçbir fotokopi makinesinin kopyalayamadığı avantajlar!

Hiçbir fotokopi makinesinin kopyalayamadığı avantajlar! BASKI DAKİKADA 53 SAYFAYA KADAR FOTOKOPİ ÇİFT TARAFLI BASKI Lexmark X658 Serisi TARAMA Ağ FAKS SONLANDIRMA Lexmark X658dme Lexmark X658dtme Lexmark X658dfe Lexmark X658dtfe Hiçbir fotokopi makinesinin

Detaylı

ML5520/21. kullanici kilavuzu

ML5520/21. kullanici kilavuzu ML5520/21 kuanici kiavuzu Sunuș Bu begenin içindeki bigierin eksiksiz, doğru ve günce oabimesi için her türü çaba gösterimiștir. Üretici, denetimi dıșındaki hataarın sonuçarından sorumu değidir. Üretici,

Detaylı

Volvo Trucks. Driving Progress VOLVO FM ÜRÜN KILAVUZU

Volvo Trucks. Driving Progress VOLVO FM ÜRÜN KILAVUZU Vovo Trucks. Driving Progress VOLVO FM ÜRÜN KILAVUZU 2 İyi bir kamyonu mükemme kıan nedir? Çoğu insan, bu etkenin verimiik oduğunu söyeyecektir. Odukça iddiaı bir söz. Peki, gerçekte de öye mi? Bizim için

Detaylı

Volvo FM inizi özelleştirin.

Volvo FM inizi özelleştirin. TEKNİK ÖZELLİKLER Vovo FM inizi özeeştirin. Hiçbir kamyon, tek başına her amaca uygun değidir. İşte bu yüzden Vovo FM, size sonsuz sayıda oasıık sunuyor. Esnek şasi düzeni ve VBI (Vovo Üstyapı Taimatarı),

Detaylı

hidropar hidropar Otomasyon Ürün Kataloğu İzmir

hidropar hidropar Otomasyon Ürün Kataloğu İzmir Sistemeri Bornova Caddesi No: /7H Öztim İş Merkezi TR 70 Işıkkent - Bornova / İZMİR Te :+0 7 0 pbx Fax : 00 0 www.izmir.com Ürün Kataoğu Sürücü Sistemeri Motorar ve Redüktörer Sistemeri Sistemeri Bir Bakışta

Detaylı

ÇALIŞMA ORTAMI. Çalışan Çocuklar ve Çocuk Bayramının Düşündürdükleri Toplum Hekimliğine Gönül Verenler - 3: Bir Mutlu İnsan: Dr.

ÇALIŞMA ORTAMI. Çalışan Çocuklar ve Çocuk Bayramının Düşündürdükleri Toplum Hekimliğine Gönül Verenler - 3: Bir Mutlu İnsan: Dr. ÇALIŞMA ORTAMI ISSN 1302-3519 İki Ayda Bir Çıkar / Sayı : 110 İŞÇİ SAĞLIĞI İŞ GÜVENLİĞİ ERGONOMİ İŞ HİJYENİ ÇEVRE TOPLUM ÖRGÜTÇÜLÜĞÜ ÇOCUK EMEĞİ KADIN SOSYAL POLİTİKA NÜFUS SOSYAL HEKİMLİK Çaışan Çocukar

Detaylı

Açý Ölçer. Dijital Açý Ölçer. Açýfix maxi. Açýfix "mini. Kýsa model dijital açý ölçme aleti. Açýlý doðrularýn dar yerlerde de ölçülmesi için.

Açý Ölçer. Dijital Açý Ölçer. Açýfix maxi. Açýfix mini. Kýsa model dijital açý ölçme aleti. Açýlý doðrularýn dar yerlerde de ölçülmesi için. Açý Öçer Dijita Açý Öçer s s αα s s α s s Açýý doðruarýn hýzý ve koay öçümesi için eektronik açý öçme aeti. Dijita göstergei, böümeme 0,1 Grad, ayrýca yatay ve düþey doðrutuda su terazisi. Açýý doðruarýn

Detaylı

Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı. Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik

Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı. Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Daha kısa sürede daha fazla

Detaylı

ÇALIŞMA ORTAMI. Adalet ve Çocuk. Basından Esirgenen Çıraklar, Bir İyi Uygulama Örneği

ÇALIŞMA ORTAMI. Adalet ve Çocuk. Basından Esirgenen Çıraklar, Bir İyi Uygulama Örneği ÇALIŞMA ORTAMI ISSN 1302-3519 İki Ayda Bir Çıkar / Sayı : 123 Adaet ve Çocuk Basından Esirgenen Çırakar, Bir İyi Uyguama Örneği Temmuz - Ağustos 2012 İŞÇİ SAĞLIĞI İŞ GÜVENLİĞİ ERGONOMİ İŞ HİJYENİ ÇEVRE

Detaylı

Xerox. Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox. WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı. Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet.

Xerox. Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox. WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı. Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet. Xerox Phaser 3020 ve Xerox WorkCentre 3025 A4 Siyah Beyaz Yazıcı ve ve Çok İşlevli Yazıcı Xerox Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet. Xerox

Detaylı

A4 / B4 130 sayfa/dakika

A4 / B4 130 sayfa/dakika DOĞRU OLANI SEÇIN 201 231 EZ201/231 eşsiz bir baskı yaklaşımıdır A4 / B4 130 sayfa/dakika Maliyetleri yükseltmeden, yüksek sayıda kopya. EZ201/231 baskı makinesi, kullanılabilirlik ve verimliliği birleştirmek

Detaylı

İSTANBUL 29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ. Öğrenci El Kitabı

İSTANBUL 29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ. Öğrenci El Kitabı İSTANBUL 29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ Öğrenci E Kitabı 2014-2015 İÇİNDEKİLER Rektör den...4 Üniversitemiz Hakkında Gene Bigier...5 Üniversite Öğrencisi Omak! 29 Mayısı Omak!... 7 İstanbu da Okumak!... 11 Hangi

Detaylı

WorkCentre 5638/5645/5655 A3 Siyah-Beyaz. Çok Fonksiyonlu Sistem. Xerox WorkCentre 5638/5645/5655. Yaratıcı yeniden tasarım

WorkCentre 5638/5645/5655 A3 Siyah-Beyaz. Çok Fonksiyonlu Sistem. Xerox WorkCentre 5638/5645/5655. Yaratıcı yeniden tasarım WorkCentre 5638/5645/5655 A3 Siyah-Beyaz Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 5638/5645/5655 Çok Fonksiyonlu Sistem Yaratıcı yeniden tasarım WorkCentre 5638/5645/5655 Fotokopi. Yazdırma. Tarama. Faks.

Detaylı

Premiks Tam Yoğușmalı Kombi. Seradens TASARRUF VE YÜKSEK VERİMİN MÜKEMMEL UYUMU. GARANTi

Premiks Tam Yoğușmalı Kombi. Seradens TASARRUF VE YÜKSEK VERİMİN MÜKEMMEL UYUMU. GARANTi Premiks Tam Yoğușmaı Kombi Seradens TASARRUF VE YÜKSEK VERİMİN MÜKEMMEL UYUMU GARANTi Üstün Özeiki Tam Yoğuşmaı Kombi Seradens Premiks tam yoğuşmaı kombi Seradens; Aarko nun en çok tercih edien kombisi

Detaylı

XM7100 Series. Kullanıcı Kılavuzu. Makine türleri: 7463 Model(ler): 496, 696, 896

XM7100 Series. Kullanıcı Kılavuzu. Makine türleri: 7463 Model(ler): 496, 696, 896 XM7100 Series Kullanıcı Kılavuzu Ağustos 2014 www.lexmark.com Makine türleri: 7463 Model(ler): 496, 696, 896 İçindekiler 2 İçindekiler Güvenlik Bilgileri...7 Yazıcıyı tanıma...9 Yazıcı hakkında bilgi bulma...9

Detaylı

ÇALIŞMA ORTAMI. Sevgi Yumağı Çocuk İşçiliğine Hayır, Kaliteli Eğitime Evet. Ali Osman Abacı : Zor Yollardan Geçtik

ÇALIŞMA ORTAMI. Sevgi Yumağı Çocuk İşçiliğine Hayır, Kaliteli Eğitime Evet. Ali Osman Abacı : Zor Yollardan Geçtik ÇALIŞMA ORTAMI İş Sağığı ISSN 1302-3519 Güveniği İki Ayda Bir Çıkar / Sayı : 141 Sevgi Yumağı Çocuk İşçiiğine Hayır, Kaitei Eğitime Evet Ai Osman Abacı : Zor Yoardan Geçtik Temmuz - Ağustos 2015 İŞÇİ SAĞLIĞI

Detaylı

X651de, X652de, X654de, X656de, X656dte, X658d, X658de, X658dme, X658dfe, X658dte, X658dtme, X658dtfe

X651de, X652de, X654de, X656de, X656dte, X658d, X658de, X658dme, X658dfe, X658dte, X658dtme, X658dtfe X651de, X652de, X654de, X656de, X656dte, X658d, X658de, X658dme, X658dfe, X658dte, X658dtme, X658dtfe Kullanıcı Kılavuzu Mart 2012 www.lexmark.com Lexmark ve elmas tasarımlı Lexmark, Lexmark International,

Detaylı

LASERJET PRO M1530 MFP SERIES. Kullanım Kılavuzu

LASERJET PRO M1530 MFP SERIES. Kullanım Kılavuzu LASERJET PRO M1530 MFP SERIES Kullanım Kılavuzu HP LaserJet Pro M1530 MFP Series Kullanım Kılavuzu Telif Hakkı ve Lisans 2010 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Telif hakkı yasalarının

Detaylı

X790 Series. Kullanıcı Kılavuzu

X790 Series. Kullanıcı Kılavuzu X790 Series Kullanıcı Kılavuzu Ekim 2014 www.lexmark.com Makine türleri: 7562, 4917 Model(ler): 432, 436, 486, 496, dn1, dn2, gd1, gd2, dt1, dt2, gt1, gt2, df1, df2, gf1, gf2, d01, d02, g01, g02, t01,

Detaylı

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3 WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. Verimli, kullanımı

Detaylı

MP C4503(A)SP MP C5503(A)SP MP C6003SP

MP C4503(A)SP MP C5503(A)SP MP C6003SP SRA3 Renkli MFP MP C4503(A)SP MP C5503(A)SP MP C6003SP Fotokopi Makinesi Yazıcı Faks Tarayıcı MP C4503(A)SP MP C5503(A)SP 45 S-B Renkli ppm 55 S-B Renkli ppm MP C6003SP 60 S-B Renkli ppm Üretkenliğinizi

Detaylı

Performans önemlidir, ancak sağladığı değer de önemlidir /Bu nedenle bu MFP geniş bir opsiyonel seçeneğine sahiptir. MX-2314N

Performans önemlidir, ancak sağladığı değer de önemlidir /Bu nedenle bu MFP geniş bir opsiyonel seçeneğine sahiptir. MX-2314N MX-2314N Dijital Renkli MFP A3 GİRİŞ SEVİYESİ RENKLİ MFP Performans önemlidir, ancak sağladığı değer de önemlidir /Bu nedenle bu MFP geniş bir opsiyonel seçeneğine sahiptir. Kompakt ve verimli A3 Renkli

Detaylı

CX510 Series. Kullanıcı Kılavuzu. Makine türleri: 7527 Model(ler): 636, 637

CX510 Series. Kullanıcı Kılavuzu. Makine türleri: 7527 Model(ler): 636, 637 CX510 Series Kullanıcı Kılavuzu Eylül 2014 www.lexmark.com Makine türleri: 7527 Model(ler): 636, 637 İçindekiler 2 İçindekiler Güvenlik Bilgileri...7 Yazıcıyı tanıma...9 Yazıcı hakkında bilgi bulma...9

Detaylı

Genel Rehber. MO1106-EA Kullanım Klavuzu 5208. Bu Kılavuz Hakkında

Genel Rehber. MO1106-EA Kullanım Klavuzu 5208. Bu Kılavuz Hakkında MO1106-EA Kuanım Kavuzu 5208 buundurunuz. Parak ışık aydınık yererde buundurunuz. odukça düşer. 1 Pi aydınıkta şarj our. Hangi fonksiyonun hangi şarj seviyesinde kuanımdan çıkacağı saatin modeine bağıdır.

Detaylı

BİR SONRAKİ. İş Hayatı için PIXMA Rehberi. you can

BİR SONRAKİ. İş Hayatı için PIXMA Rehberi. you can BİR SONRAKİ adımı atma gücü İş Hayatı için PIXMA Rehberi you can Canon PIXMA yazıcılar, işinize uygun olarak üretilmiştir Canon PIXMA yazıcılar eksiksiz ve pratik bir çözüm sunar. Şık tasarımları ve Wi-Fi

Detaylı

Performansa ihtiyacınız var. Doğanın korunmasını önemsiyorsunuz. /Bu nedenle Sharp akıllı MFP leri seçin.

Performansa ihtiyacınız var. Doğanın korunmasını önemsiyorsunuz. /Bu nedenle Sharp akıllı MFP leri seçin. MX-3114N / MX-2614N Dijital Tam Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem KÜÇÜK ANCAK GÜÇLÜ A3 RENKLİ MFP Performansa ihtiyacınız var. Doğanın korunmasını önemsiyorsunuz. /Bu nedenle Sharp akıllı MFP leri seçin. Muhteşem

Detaylı

Lexmark X264dn, X363dn, X364dn, ve X364dw

Lexmark X264dn, X363dn, X364dn, ve X364dw Lexmark X264dn, X363dn, X364dn, ve X364dw Kullanıcı Kılavuzu Eylül 2009 www.lexmark.com Makine türleri: 7013 Model(ler): 231, 235, 432, 436, 43W, d01, d02, gd1, gd2, dn1, dn2, gd1, gd2 İçindekiler Güvenlik

Detaylı

LASERJET PRO 200 COLOR MFP

LASERJET PRO 200 COLOR MFP LASERJET PRO 200 COLOR MFP Kullanım Kılavuzu M276 HP LaserJet Pro 200 renkli MFP M276 Serisi Kullanım Kılavuzu Telif Hakkı ve Lisans 2014 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Telif hakkı

Detaylı

Kullanım Kılavuzu NPD4443-00 TR

Kullanım Kılavuzu NPD4443-00 TR NPD4443-00 TR İçindekiler Önsöz Telif Hakkı ve Ticari Markalar... 10 Bu Kılavuzun Kullanılması... 11 Bu kılavuzda kullanılan yazım biçimleri... 11 Yasadışı Kopya ve Çıktılar... 12 Ürün Özellikleri... 12

Detaylı

Kullanım Kılavuzu NPD4756-00 TR

Kullanım Kılavuzu NPD4756-00 TR NPD4756-00 TR İçindekiler Önsöz Telif Hakkı ve Ticari Markalar... 11 Bu Kılavuzun Kullanılması... 12 Bu kılavuzda kullanılan yazım biçimleri... 12 Yasal Olmayan Kopyalar ve Çıktılar... 13 Ürün Özellikleri...

Detaylı