RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE"

Transkript

1 RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE

2

3 YENİ RENAULT LATITUDE BAKIȘ. 47 YAKIN PLAN. 813 İNOVAYON CARLAB. 1822

4 BAKIȘ 04/05 BIRAKIN ZERAFET İZİ TAȘIIN GERÇEK ZERAFET: LATITUDE, EÇKİN VE GÜÇLÜ İLUETİ İLE GÖZ ÖNÜNDE... ARACA KARAKTERİTİK ȘEKLİNİ VEREN ÇİZGİİ, PARLAK VE ÇARPICI BAKIȘLARI, ȘIK ÖN IZGARAIYLA MODERN VE ZAMANIN ÖTEİNDE BİR TAARIMA AHİP. HER PARÇAINDAN İDDİA VE AYRINTI TUTKUU YAYILAN YENİ RENAULT LATITUDE İLE ZERAFET NADİR GÖRÜLEN BİR DÜZEYE ULAȘIYOR. * Görselde yer alan jantlar Türkiye ürün gamından farklı olabilir.

5 VİZYON, GÖTERİȘ KARİZMA Yeni Renault Latitude ün ön yüzü. Motor kapağının karakter ve șıklığını destekleyen yalın, dinamik ve șık ön ızgara Yeni LED'li görsel imza LED sinyal lambaları ön yüzün genel görünüșünü mükemmelleștiriyor ve ona bir görsel imza katıyor. 3. LED Arka toplar Yeni Latitude ün LED arka stopları aracın ıșıltısını tamamlıyor ve ona ancak arkadan bakabilenler için de farklılığını ortaya koyuyor 4. Șık bir profil. Yolcu bölümünü ortaya çıkaran akıcı ve șık bir profil. Üst gam bir sedandan beklenen bütün estetik ayrıcalıklar. Güçlü kișiliği de cabası. İç mekânda hoș ve panoramik bir aydınlık olușturmak için biri 4 konumda ayarlanabilen, diğeri sabit iki cam panelden olușan Panoramik açılır tavan*. 5. Xenon farlar. Șık bir șekilde tasarlanan xenon farlar sürücüye gün ıșığına yakın, optimal bir güvenlik ve konfor sağlamak üzere derin ve konforlu bir aydınlatma sunuyor. Viraj eğrisiyle yönlenen far huzmesi ön görüș alanını maksimize ediyor. * Opsiyon ** Görselde yer alan jantlar Türkiye ürün gamından farklı olabilir.

6 BAKIȘ 06/07 YÜKEK TEKNOLOJİ YÜKEK KONFOR 1. BEȘ DUYUYA HİTAP EDEN TEKNOLOJİ VE TAARIM KUURUZ LATITUDE TARZIYLA TAARLANMIȘ, EÇKİN VE YARATICI BİR İÇ MEKAN. NEFE ALIN; ÜT DÜZEY KALİTEDE FİLTRELENMİȘ HAVAYI OLUYUN. EĞLENİN; EN AF DUYUAL MÜZİK DENEYİMİNİ TADIN. RAHATLAYIN; HER YOLCUYA ÖZEL II KONFORU UNAN, KİȘİELLEȘTİRİLEBİLİR 3 BÖLGELİ KLİMAYA AHİP, HAVA YATIKLI MAAJ ÖZELLİKLİ KOLTUKLARIN KEYFİNE VARIN. HUZUR VE DİNGİNLİK İÇİNDE YOLCULUK EDİN...

7 YENİLİKLERİN KALBİNDE Hava kalitesi kontrol sistemi. Toksisite sensörü kirli havanın iç mekâna girmesini önlerken, polen filtresi havayı parçacıklardan arındırıyor. Üç bölgeli klima her bir yolcuya kișiselleștirilmiș bir termik konfor sağlıyor. Renault Latitude ün iç mekânı böylece optimum bir konfora ulașıyor. 2. Kör nokta uyarısı. Yeni Latitude ile yenilikler daha da ileri gidiyor: Güvenliğinizi daha da artıran bu sistem, dikiz aynasında görünmeyen kör noktaya giren herhangi bir aracı algılıyor. Aracın içinde dıș dikiz aynası hizasında bulunan bir uyarı lambası ile sürücüyü ikaz ediyor. 3. Eller serbest kart. Ellerinizi kullanmadan giriș, çalıștırma ve otomatik kapı kilitleme. 4. TFT ekranlı kadranlar. Kadran grubu ve uyarı lambalarından daha zengin ve daha okunaklı bir renkli ekran, yararlı ve gerekli bilgileri anında görüntülüyor. 5. Park yardımı. Ön ve arka park sensörleri Prestij paketinde yer alan geri görüș kamerası ile tamamlanıyor. Kamera görüntüyü navigasyon ekranı üzerine yansıtıyor ve aracı daha kolay yönlendirmeniz için kılavuzluk yapıyor. 6. Audio Bose Energy Efficient eries ses sistemi. Özel olarak Latitude için tasarlanan sistem size benzersiz bir akustik deneyim sunuyor. 7. Elektrikli sürücü koltuğu, ısıtmalı ve masaj yapıyor. Tamamen sessiz hava yastıklı pnömatik sistemi sayesinde, önceden seçeceğiniz moda ve șiddete göre sırtınıza masaj yapıyor. oğuk kıș sabahlarında ısıtma fonksiyonu da çok hoșunuza gidecek. 8. Çift modlu iyonlaștırıcı ve hava tazeleyici. Havayı ișleme sistemi, sağlıklı ve rahatlatıcı bir hava sağlayan çift modlu amsung uper Plasma iyonizer (Temizleme ve Rahatlatma modlarına sahip) ve bir hava temizleyici ile tamamlanıyor. Bu incelik dokunușu ile sunulan altı parfümden ikisini seçebilirsiniz.

8 YAKIN PLAN 08/09 BİRİNCİ INIF YOLCULUK GÖNLÜNÜZCE YARARLANABİLECEĞİNİZ GENİȘ VE FERAH BİR YAȘAM ALANI. ADECE ÜT GAM MODELLERİN UNABİLECEĞİ KÜÇÜK AYRINTILARDAN OLUȘAN BİR RAHATLIK: MALZEMELER AİL, HAVA KALİTELİ GELİȘMİȘ TEKNOLOJİLER TAMAMEN BİLGİNİN, İLETİȘİMİN VE RAHATLIĞIN HİZMETİNDE. RENAULT LATITUDE ÜN ȘIK VE CÖMERT KARAKTERİNİ KEȘFEDİN. Her ayrıntının önemli olduğu rahatlığa gerçek bir davet... Renault Latitude ün iç mekânı, konuklarınızı her koșulda ağırlamak için mükemmel, geniș ve șık bir yașam alanı olarak tasarlandı. En ufak ayrıntısına kadar birinci sınıf kalitede, kromajlı detaylar, asil malzemeler, dengeli formlar ürücü ve yolcuların sıra dıșı bir konfor kapsamına sahip oldukları bu çok geniș alanda her șey görsel harmoniye katkıda bulunuyor. Zengin donanımlı Renault Latitude, en ileri teknolojiyi huzurun ve dıș dünya ile iletișimin hizmetine sunuyor..

9

10 YAKIN PLAN 10/11 TÜM GÖRÜȘ AÇILARI KONTROL ALTINDA Renault, güvenliği en ön planda tuttuğu için Latitude modelini bir kör nokta uyarı sistemi ile donattı. Araç, etrafında maksimum 5 m lik bir bölgeyi kapsayan ultrasonlu bir algılama sistemine sahip. İki sensör arka açılara, iki sensör aracın ön kısmında yanlara yerleștiriliyor. Aracınızın hızı 35 km/h ve 140 km/h arasındayken ister otomobil, ister motosiklet veya bisiklet olsun, bu sensörler hareket halindeki her türlü nesneyi algılıyorlar. Renault kör nokta uyarı sistemi, iki kademeli alarm seviyesine sahip. ol veya sağ dikiz aynası hizasında içerde yer alan bir sinyal lambası kör bölgede bir araç algılanır algılanmaz yanıyor. Yönelmek istediğiniz istikametteki sinyal lambasını devreye sokan sistem ise, kapsama alanına giren her araç hakkında sizi uyarmak üzere yanıp sönüyor. adece bir butona basarak sistemi devreden çıkarma seçeneğine de her zaman sahipsiniz.

11

12 YAKIN PLAN 12/13 OUND BY BOE LATITUDE İÇİN ÖZEL OLARAK TAARLANAN EȘİZ BİR AKUTİK DENEYİM. YÜKEK PERFORMANLI HOPARLÖRLER VE DİJİTAL AMPLİFİKATÖRÜ AYEİNDE E BİR KONER ALONUNA YARAȘIR KALİTEDE. DERİN PELER, İNCE TİZLER: MÜKEMMELE ULAȘAN BİR DENGE. Gerçek ses ustası Bose, Yeni Renault Latitude ün iç mekânı için özel olarak Bose Energy Efficient eries ses sistemini yarattı. Aracın iç mekânının özelliklerini ve özgün akustik yapısını dikkate alan sistem, ön panele yerleștirilmiș bir dijital amplifikatör ile yüksek performanslı hoparlörlerden olușan bir ses grubu yönetiyor. Bu amplifikatör, Latitude ün iç mekânının özellikleri için parametre edilmiș bir Bose sinyal ișleme sistemini içeriyor. Özel olarak Renault için geliștirilmiș olan Bose sisteminin aksamları; benzer sistemlerden %30 daha küçük, %40 daha hafif ve %50 daha az enerji harcıyor. es, seviyesi ne olursa olsun müziğin orijinalini size yașatacak kadar zengin, doğal ve ayrıntılı. Heyecanın merkezine eșsiz bir yolculuk.

13 RENAULT VE BOE : KİȘİELLEȘTİRİLEBİLİR E İÇİN MÜKEMMEL İȘBİRLİĞİ 2008 den beri, otomobil kullanıcılarına optimum kalitede ses sistemleri sunmak için, Renault ve Bose yeteneklerini birlikte kullanıyorlar. Bu ișbirliği iki markanın ortak değerlerini ve kendilerine özgü üstünlüklerini yansıtıyor: Yenilikçilik, keyif ve mükemmeliyetçilik. RenaultBose ortaklığının temelleri: Uzmanlık paylașımı, tutku, ve iletișim Tüm bunlar size en güzel sesli deneyimi yașatmak için bir prova!

14

15

16 İNOVAYON 16/17 %100 DOKUNMATİK RENAULT RLINK RENAULT RLINK, ÖN PANELE ENTEGRE YENİLİKÇİ DOKUNMATİK MULTİMEDYA İTEMİ TEKNOLOJİİYLE MEYDAN OKUYOR. RENAULT RLİNK İZE YÜKEK PERFORMANLI BİR NAVİGAYON İTEMİ UNMAK VE YEPYENİ KEYİFLERLE DOLU MULTİMEDYA FONKİYONLARI DÜNYAINI AÇMAK ÜZERE TAARLANDI.

17 Renault, yenilikleriyle otomobili gündelik yașantınıza yaklaștırıyor Renault RLink ile 7 inçlik (18 cm) dokunmatik ekranınıza bağlantılı kalarak seyahat edersiniz: Bağlantılarınız, müzik içerikleriniz, yararlı uygulamalarınız; dokunmatik ekran veya direksiyondaki kumandalar yoluyla tam bir Araçları yeniliklerle daha cazip hale getiriyoruz kolaylık içinde ve parmaklarınızın ucunda RLink ile navigasyona bir adres girin, rehberinizden bir kișiyi arayın, telefon edin veya bir uygulamayı görüntüleyin. RLink tore ile diğer birçok eğlenceli uygulamaları keșfedin Beklentilerinizi karșılamak için yeniliklerle geleceğinizi inșa ediyoruz ve indirin. Önceden yüklenmiș olan uygulamalara (Epostalar, RLink Tweet, Renault Yardım, hava tahminleri) erișim sağlayın Ana menü. Renault RLink dünyasına hoș geldiniz: Navigasyon, multimedya, mobil telefon, farklı hizmetler ve uygulamalar*, sistem ayarları. Kișiselleștirilebilir karșılama sayfalı dokunmatik ekran. Tercih ettiğiniz fonksiyonlara erișmek için kısa yollarınızı seçin. 2. TomTom navigasyon sistemi: Gittiğiniz tüm șehirlerde, adeta bir yerlisi gibi yolunuzu bulmanız için entegre navigasyon sistemi hizmetinizde. 3. Mobil telefon. Daha fazla güvenlik için, bluetooth sayesinde elleriniz serbest telefon edin veya telefon rehberinizden** bir numara veya ismi aramak için sesli komutu kullanın. 4. Mobil müzik. Müziğinizi dinlemek için Bluetooth tan veya Renault RLink in UB girișinden bağlanın. 5. Multimedya. evdiğiniz fotoğraflarınızı ve videolarınızı doğrudan Renault RLink ekranınız üzerinde arșivleyin ve seyredin. 6. Araç. Renault RLink ile, eğlenceli Driving eco2 *** uygulaması rehberliğinde yakıt tüketiminizi azaltın: Yolculuğunuzun bilançosunu inceleyin ve kișiselleștirilmiș pratik tavsiyelerden yararlanın. istem. Tercihlerinize göre Renault RLink ayarlarınızı kolayca kișiselleștirin (dil, saat, sesler, vs.). * Ülkelere göre mevcuttur ** Mobil telefonun uyumlu olması kaydıyla. *** Motor seçeneklerine göre.

18 18/19 YARATICI ATÖLYE EXPREION EXPREION EKİPMAN AB+AFU EP Hız ayar ve sınırlayıcı Çift bölgeli otomatik klima Elektrikli katlanan dıș dikiz aynaları is farı 17" Alüminyum alașımlı jantlar ürücü ve yolcu ön ve yan hava yastıkları Perde hava yastıkları Koyu karbon iç ambians ve kumaș koltuklar Arka perdeler Yan aynalarda sinyal lambaları Arka park sensörü Yağmur ve far sensörü Uzaktan kumandalı Renault Card Deri direksiyon simidi Elektrikli arka camlar Yer tasarruflu stepne Bluetooth özellikli radyocdmp3 Isofix Çocuk koltuk bağlantısı Gövde rengi kapı kolları iyah fonlu ön farlar OİYONLAR Teknoloji Paketi: Elektrikli park freni + RLink

19 PRIVILÈGE = EXPREION + Krem beji iç ambians ve kumaș koltuklar Xenon farlar Far yıkama sistemi Eller erbest Renault Card istemi Hava temizleyici ve parfüm sistemi Parlak krom kapı kolları OPİYON: Teknoloji Paketi: Elektrikli park freni + RLink Elektrikli Açılır Tavan EXECUTIVE = PRIVILÈGE + 3 bölgeli elektronik klima Geri vites ayarlı yan aynalar Krem bej deri döșemeler Koyu karbon / Krem bej iç ambiyans Elektrikli hafızalı ve ısıtmalı ön koltuklar Yan aynalarda LED sinyal lambaları Elektrikli park freni Ön ve arka park sensörü Elektrokrom dikiz aynası RLink + Bose ses sistemi Kör nokta uyarı sistemi OPİYON: Prestij Paketi: Masaj fonksiyonlu sürücü koltuğu + Geri görüș kamerası Elektrikli açılır tavan 18" Alüminyum Alașımlı Jantlar

20 20/21 CHROMO ZONE OPAK RENKLER METALİK RENKLER KAR BEYAZ MİNERAL BEJ İNCİ BEYAZ MAR GRİ METALİK İYAH ULTRA GRİ ABANOZ KAHVE

21 LATITUDE TEKNİK ÖZELLİKLERİ 1.5 dci EDC 110 bg 2.0 dci 175 bg BVA MOTOR TİPİ ilindir hacmi (cm 3 ) Çap x strok (mm) 76 x 80,5 84 x 90 ilindir adedi 4 4 upap adedi 8 16 Maksimum güç kw (bg) 81 (110) 127 (175) Maksimum güç devri (dev/dak) Maksimum tork Nm CEE (m.kg) Maksimum tork devri (dev/dak) Yakıt tipi Dizel Dizel Emisyon Normu Euro 5 Euro 5 AKTARMA ORGANLARI Tip EDC (Çift Kavramalı Otomatik) Otomatik Vites sayısı (6 ileri) (6 ileri) PERFORMAN Maksimum hız (km/s) km/s hızlanma (sn) 14"2 9"90 TÜKETİM DEĞERLERİ Yakıt deposu (l) CO 2 (g/km) Yakıt tüketimi (l/100 km) Șehiriçi 5,5 7,9 Șehirdıșı Ortalama AĞIRLIKLAR (KG) Aracın yürür vaziyette kütlesi (sürücü dahil) 4,3 4, ,1 6,1 1695

22 22/23 LATITUDE EKİPMAN EVİYELERİ EKİPMAN EVİYELERİ GÜVENLİK Anti Blokaj Fren istemi (AB) Elektronik Denge Programı (EC) Elektronik Patinaj Önleme istemi (AR) Acil Fren Destek istemi (AFU) ürücü ve yolcu hava yastıkları Yan hava yastığı Perde hava yastıkları Çocuk koltuğu sabitleyici (IOFIX) Hız ayar ve sınırlayıcı (Cruise Control) Yokușta kalkıș destek sistemi (Hill Holder) Arka park sensörü Ön park sensörü Geri görüș kamerası Kör nokta uyarı sistemi Ön sis farları tepne KONFOR Elektronik Klima Merkezi kilit Renault Card istemi (Anahtarsız sistem) Eller erbest Renault Card istemi Elektrikli park freni Otomatik far yükseklik ayarı Otomatik yanan farlar Yağmur ensörü Refakatçi aydınlatma (Followme home) Yol bilgisayarı Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası Elektrikli ve ısıtmalı dıș dikiz aynaları Elektrikli katlanan dıș dikiz aynaları Hafızalı dıș dikiz aynaları Tek dokunușla açılan sıkıșma önleyicili elektrikli ön camlar Elektrikli arka camlar Deri direksiyon Yükseklik ayarlı direksiyon Derinlik ayarlı direksiyon Manuel ayarlanabilen yolcu ve sürücü koltukları Elektrikli ayarlanabilen, hafızalı sürücü koltuğu Elektrikli ayarlanabilen yolcu koltuğu ürücü koltuğu bel desteği ayarı Hafızalı, masajlı ve elektrikli ayarlanabilen sürücü koltuğu Elektrikli ayarlanailen yolcu koltuğu Isıtmalı ön koltuklar Arka koltuk sırtlığı 1/3 2/3 katlanma özelliği Ön koltuk kol dayanağı Arka koltuk kol dayanağı 12 V priz Elektrikli panoramik açılır tavan Koyu karbon döșeme Bej döșeme Bej deri döșeme MULTİMEDYA Radyo CD MP3 çalar Direksiyondan kumandalı müzik sistemi UB bağlantısı Bluetooth bağlantısı Bose ound ystem Renault RLink internet bağlantılı entegre navigasyon ve multimedya sistemi DIȘ EKİPMANLAR Metalik boya Xenon far Far yıkama Gövde rengi yan aynalar Yan aynaya entegre sinyaller Gövde rengi kapı kolları Parlak krom kapı kolları 17" alüminyum alașımlı jantlar EXPREION PRIVILEGE EXECUTIVE 1.5 dci 110 bg, 1.5 dci EDC 110 bg 1.5 dci EDC 110 bg, 1.5 dci EDC 110 bg, 2.0 dci 175 bg BVA EDC* Teknoloji Paketi Teknoloji Paketi EDC* Teknoloji Paketi O Teknoloji Paketi EDC* Prejtij Paketi O O O 18" alüminyum alașımlı jantlar O Prejtij Paketi O Prestij Paketi: Geri görüș Kamerası + Hafızalı, elektrikli ve masajlı sürücü koltuğu Teknoloji Paketi: (Elektrikli Park Freni + Renault RLink İnternet Bağlantılı Entegre Navigasyon ve Multimedya sistemi) O: erbest Opsiyon

23 RENAULT'NUZA 5 GARANTİLER LATITUDE Yeni Araç Garantisi, malzeme, montaj ve üretim hatalarına karșı kilometre sınırı olmaksızın 2 yıldır. Renault Latitude, 2 yıl sınırsız kilometre garantisine ek olarak 3 yıl / km (hangisi önce dolarsa) Yeni Araç Garantisi kapsamındadır. Boya Garantisi kilometre sınırı olmaksızın 3 yıl süre için geçerlidir. Aracın yașı ne olursa olsun, Renault Yetkili ervislerinde yapılan tüm müdahaleler, malzeme, montaj ve üretim hatalarına karșı 2 yıl / km Yedek Parça ve Onarım Garantisi kapsamındadır. RENAULT ȘEBEKEİNDE UNULAN DİĞER HİZMETLER Hiç kimse Renault nuzun bakım ve onarımını Renault dan daha iyi yapamaz, aracınızı Renault dan daha iyi donanım ve aksesuarlarla teçhiz edemez. İlk montaj parçalarına eșdeğer kalitede olan Renault Orijinal Yedek Parçaları Renault nuzun orijinal değerinin korunmasını sağlar. Artı Oto, çok cazip șartlar ve uygun fiyatlarla otomobil kiralama hizmeti verir. Aracınızı kișiselleștirmek için, sağlam ve ileri teknolojili, geniș Renault Aksesuarları yelpazesinden seçiminizi yapabilirsiniz. Aracınıza yapılan her müdahaleden sonra aracınızdaki 34 nokta, Renault șebekesi çalıșanları tarafından güvenliğiniz için ücretsiz olarak kontrol edilir. onuçlar, Kontrol ertifikası ile size verilir. Ayrıca aracınız, dıș yıkaması yapılarak, size temiz bir șekilde teslim edilecektir. Her bir servis paketinin fiyatının baștan belli olduğu Renault Fix ervis Paketleri aracın bakımı için gerekli temel ișlemleri ve bakım sırasında değiștirilen parçaları kapsıyor. Diğer bir deyișle, bu paketler size yedek parça, ișçilik ve KDV si içinde, her șey dahil fiyatlarla sunuluyor. RENAULT YARDIM Türkiye nin her yerinde, günde 24 saat, yılda 365 gün arızalı ve kazalı araçlara yol üzerinde onarım ve çekme hizmeti veren Renault Yardım a numaralı telefondan ulașabilirsiniz. RENAULT YARDIM GÜN/24 AAT HİZMETİNİZDEYİZ. MÜȘTERİ HİZMETLERİ Renault sizi dinlemek ve bilgilendirmek amacıyla farklı olanakları hizmetinize sunuyor: Telefon : Alo Renault, hafta içi saat 8'den 18'e ve hafta sonu 10'dan 18'e hizmetinizdedir. İnternet sitesi : Mektup adresi : RENAULT MAİ Motorlu Araçlar İmal ve atıș A.Ș. Müșteri Hizmetleri Çakmak Mahallesi Balkan Cad. No: 49 Casper Plaza ÜmraniyeİTANBUL

24 12O ZG Haziran 2015

RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE

RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT LATITUDE FOCU. 47 CANNER. 813 INNOVATION BY RENAULT. 1617 CARLAB. 1822 BIRAKIN ZERAFET İZİ TAȘIIN GERÇEK ZERAFET: LATITUDE, EÇKİN VE GÜÇLÜ İLUETİ İLE GÖZ

Detaylı

renault scenic & grand scenic drive the change

renault scenic & grand scenic drive the change renault scenic & grand scenic drive the change 114 YILDAN BERİ aynı vizyonu paylaşıyoruz: OTOMOBİLler, ÇAĞA AYAK UYDURMAk İÇİN HER ZAMAN, İLERLEME ve ÇEVRE İle TOPLUMA KARŞI ORUMLULUK İMGEİ, COŞKU KAYNAĞI

Detaylı

renault MeGane SPOrt tourer drive the change

renault MeGane SPOrt tourer drive the change renault MEGANE SPORT TOURER drive the change 114 YILDAN BERİ aynı vizyonu paylaşıyoruz: ÇAĞINA AYAK UYDURMASI OTOMOBİL HER ZAMAN BİR İLERLEME, ÇEVREYe VE TOPLUMA KARŞI SORUMLULUK SİMGESİ, COŞKU KAYNAĞI

Detaylı

RENAULT LATITUDE'DE NELER BULACAKSINIZ?

RENAULT LATITUDE'DE NELER BULACAKSINIZ? RENAULT LATITUDE'DE NELER BULACAKSINIZ? Tasarım Konfor Teknoloji Hayal Gücü RENAULT LATITUDE LÜKS DONANIMIYLA SİZE KENDİNİZİ ÇOK İYİ HİSSETTİRECEK. Dünyanın ilk 360 derece test sürüşü, www.renaultlatitude360.com

Detaylı

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE ZAMANA YENİLMEYEN HEYECAN Gerçek değerler sizi daha ileriye götürecek olanlardır. Bir yandan yenilenerek devam eden değerler...

Detaylı

RENAULT. DRIVE THE CHANGE.

RENAULT. DRIVE THE CHANGE. RENAULT MASTER 114 YILDAN BERİ, ÇAĞINA UYUM GÖSTERMESİ İÇİN OTOMOBİLİN HER ZAMAN İLERLEME, ÇEVRE VE TOPLUMA KARŞI SORUMLULUK, HERKES İÇİN KEYİF VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ULAŞIM ARACI OLMASI GEREKTİĞİ VİZYONUNU

Detaylı

KANGOO RENAULT RENAULT KANGOO DRIVE THE CHANGE. 120ZG00131 Ağustos 2014. /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye

KANGOO RENAULT RENAULT KANGOO DRIVE THE CHANGE. 120ZG00131 Ağustos 2014. /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye RENAULT KANGOO 120ZG00131 Ağustos 2014 RENAULT KANGOO RENAULT KANGOO /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye www.renault.com.tr Broşürün içeriğinin baskı tarihi itibariyle doğru

Detaylı

YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE BAKIŞ ARZUNUN ANATOMİSİ YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER IN SHOOTING BRAKE OLARAK ADLANDIRILAN ÜST SINIF COUPÉ STATION ARAÇLARDAN ESİNLENEN GÜÇLÜ KİŞİLİĞİ,

Detaylı

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR.

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR. GOLF İYİ BİR OTOMOBİL ÜRETMEK İÇİN İNANLARI İYİ TANIMALIINIZ. DAHA ÇOK KULAK VERDİK, DAHA FAZLA ZAMAN HARCADIK VE DAHA ÇOK ORU ORDUK. BİR TEK AMACIMIZ VARDI: ÜRÜCÜÜNÜ İYİ TANIYAN, YALNIZCA BUGÜNÜN DEĞİL,

Detaylı

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM.

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. YENİ NISSAN QASHQAI YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. Beklediğiniz an geldi. Crossover ın öncüsü Yeni Nissan Qashqai; öngörüye sahip gelişmiş teknolojisi, dinamik sürüş keyfi ve kusursuz tasarımıyla sizin

Detaylı

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız.

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Yeni Dacia Duster Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Algılanan değerin reel değer ile hiçbir ilgisinin olmadığı, bir gün moda olanın ertesi gün hemen demode olduğu bir dünyada, Yeni Duster

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. YENİ FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant Yeni Passat ve Yeni Passat Variant En az sizin kadar özel. Yeni Passat ve Yeni Passat Variant ın özgüveninin ne kadar yüksek olduğunu daha ilk bakışta fark edeceksiniz. Özgün tasarımlı LED High ön farlar

Detaylı

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr Temmuz 2012 / 20.000 YENİ FORD FOCUS Bilgi İçin Ford Direkt Hattı Bayi Kaşesi 444 3 6 7 3 444 F O R D www.ford.com.tr Bu broşür Ford orijinal aksesuarları ve Ford araçları için onaylanmış aksesuar üreticilerinin

Detaylı

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin yolun. Bugüne

Detaylı

Yeni Corolla. Efsane geri döndü.

Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Corolla Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Tasarım Modern, şık ve yalın tasarıma sahip. Güçlü Miras Üretilmeye başladığı 1966 yılından itibaren güvenirliliğin ve kalitenin simgesi. Boyutlar Sınıf lideri

Detaylı

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid Toyota Yaris ve Yaris Hybrid TOYOTA TOUCH & GO Yeni Toyota Yaris ve Yaris Hybrid. Akıllı ve kışkırtıcı, üstelik şehre çok yakışıyor. Toyota Touch & Go Navigasyon, geri görüş kamerası ve multimedya uygulamalarının

Detaylı

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞİMDİ DAHA ASİ, AMA HALA ŞEHİRLİ.

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞİMDİ DAHA ASİ, AMA HALA ŞEHİRLİ. YENİ NISSAN QASHQAI. ŞİMDİ DAHA ASİ, AMA HALA ŞEHİRLİ. Şehre Yüksekten Baktıran Tasarım Farklı gövde ve iç mekan tasarımı ile kendinizi hem güvende hissedersiniz, hem de mükemmel bir görüş açısına sahip

Detaylı

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK.

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. Yeni i20. ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. O artık tepeden tırnağa yeni... İlk görüşte kalbini yerinden çıkaracak kadar nefes kesici... Yeni i20, heyecan verici bir

Detaylı

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi.

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW X www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BROŞÜRÜ- NÜZDEN DAHA FAZLA YARARLA- NIN. YENİ BMW X3. SINIRSIZ ÇOK YÖNLÜLÜK. GÖSTERİLEN

Detaylı

Yenilenen dış görünüşü ona cazibe katıyor.

Yenilenen dış görünüşü ona cazibe katıyor. Hyundai i20. Onunla karşılaştığınız anda tasarımı, donanımı, konforu, performansı ve tüm detaylarıyla sizin için yaratılmış bir otomobil olduğunu hemen göreceksiniz. Yağmur ve far sensörleri, geri görüş

Detaylı

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU

VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU 2 VOLKSWAGEN DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ. İçindekiler Polo sf. 4-7 Yeni Golf sf. 8-11 Jetta sf. 12-15 Passat sf. 16-19 Passat Variant sf. 20-23 Scirocco sf. 24-27 The Beetle

Detaylı

Dacia Sandero... Tam size göre.

Dacia Sandero... Tam size göre. Dacia Sandero Dacia Sandero... Tam size göre. Otomobilinizden ne beklersiniz? Çekici ve prestijli bir tasarım, zengin donanımlı bir iç mekân, bütün ailenize ulaşım olanağı sağlayacak geniş bir alan, özenli

Detaylı

Verso kendinize bir aile macerası yaratın.

Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Verso Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Tasarım Yeni dinamik tasarımımız aile dostu fonksiyonellikle buluştu. İç mekân Dışarıdan kompakt, içi ise oldukça geniş olan Verso ayrıca çok sayıda eşya

Detaylı

Her yolculuk güvenle başlar.

Her yolculuk güvenle başlar. Toyota Corolla Her yolculuk güvenle başlar. Dikkat çekici tasarım, üstün kalite ve Toyota Optimal Drive gibi yenilikçi bir teknoloji. Toyota Corolla nın sunduğu tatmin edici sürüş deneyimi için anahtar

Detaylı

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik.

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik. IBIZA SEAT Ibiza nın genç ruhu, performansıyla birleşti. Tasarımı, eğlenceye ortak oldu. Hep kendi çizgisinde ilerledi. Ve klasik bir model olduğunu kanıtladı. MÜKEMMEL UYUM Ibiza her zamankinden daha

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM YENİ FORD TOURNEO CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-23 Donanım seviyeleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur

Detaylı

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK.

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. Yeni i20. ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. O artık tepeden tırnağa yeni... İlk görüşte kalbini yerinden çıkaracak kadar nefes kesici... Yeni i20, heyecan verici bir

Detaylı