Satış Pazarlama CRM alanında 15 Yıllık Tecrübe

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Satış Pazarlama CRM alanında 15 Yıllık Tecrübe"

Transkript

1 T E C R Ü B E 1997 yılından bu güne, sizler için çalıştık, ürettik, çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz. Çünkü bizler için önemlisiniz. Bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. C R T Y A Z I L I M Satış Pazarlama CRM alanında 15 Yıllık Tecrübe

2 R E F E R A N S L A R I M I Z D A N B A Z I L A R I... Referanslarımızdan bazıları; K L A S S İ S H A L I Farklı Sektörlerde CRM - Müşteri İlişkileri Projeleri 5

3 TEKNOLOJİ Son teknolojiyi kullanıyoruz. Yenilik, hız, performans, mobilite... Silverlight, WCF, SQL 2005/2008 Microsoft Silverlight, yeni nesil Microsoft.NET tabanlı medya deneyimi ve Web için zengin içeriğe sahip olan etkileşimli uygulamalar sunan, tarayıcılar arası bir çoklu ortam eklentisidir.

4 nichecrm hakkında Potansiyel Şirket Potansiyel Kişi Şirket Kişi Adres Telefon Not Doküman İletişim Aktivite Fırsat Teklif Sipariş Sözleşme Yönetimi Ürün Verilen Hizmet Yedek Parça Masraf Takibi Vaka Yönetimi Bilgi, Şikayet, Arıza Garanti Takibi Zaman Yönetimi (Takvim) Görev Yönetimi Notifikasyon Yönetimi Kokpit Yönetimi WEB Ara Yüzü Varlık Kaynak Yönetimi Satın Alma Envanter Yönetimi 8

5 G Ö R S E L L İ K Herşey tek tıkla elinizin altında, anlaşılır, okunabilir, analiz edilebilir... Bilgiyi daha rahat okumak için dizayn edildi Amacımız Görsellik yönünden sizlere kolaylık sağlamak olmuştur. Görsellik sayesinde satış ve pazarlama bir çok konuda daha faydalı ve eğlenceli hala getirilmiştir.

6 K U L L A N I C I D O S T U Herşey tek tıkla elinizin altında, anlaşılır, okunabilir, analiz edilebilir... Kullanıcı Dostudur. Tüm Ekranlar kullanıcının rahat etmesi amaçlı dizayn edilmiştir. Bilgiyi ulaşmak ve yönetmek çok kolaydır.

7 Ü Z Ü M S A L K I M I Çalışanları Tüm Aktiviteler Dokümanları Sevkleri Müşterinizin Fırsatları $ Teklifleri Şikayetleri Süreçleri Sattığınız Ürünler Ödemeleri Siparişleri Üzüm Salıkımı metodu ile tek yerden tüm datanızı analiz edin. Bilgiye çabuk ulaşarak, hızlı hareket ederek, analiz ederek Müşterinizi elinizde tutabilirsiniz. Siz yoksa üzüm yemek yerine bağcıyı mı dövüyorsunuz?

8 K O L A Y U Y A R L A M A Bitmeyen CRM projelerinden, başarısız CRM projelerinden korkun. Basit şeyler dahiyanedir! Albert Einstein CRM Projenizi çok kısa sürede bitirin Niche CRM in alt yapısı sayesinde Satış ve Pazarlama Otomasyon projenizi süreçlerinize göre çok kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

9 S Ü R E Ç L E R İ N İ Z İ Y Ö N E T İ N İki Şansınız var; ya siz CRM yazılıma ayak uyduracaksınız yada CRM Yazılımı size ayak uyduracak Süreç, CRM Projenizin başarısının %30 unu oluşturur Süreçlerinizi bilmiyormusunuz? Biliyorsunuz ama uygulayamıyorsunuz? Projenizin başarılı olması için sizlere süreçleriniz konusunda yardımcı oluyoruz. Bu süreçleleri kolayca Satış Pazarlama Otomasyonunun içine uyarlayabiliyoruz.

10 A L T Y A P I & V E R İ G Ü V E N L İ Ğ İ Şirketinizi daha iyi analiz etmek istiyorsanız! Profil Yönetimi Takım Yönetimi Bölge Yönetimi Data Güvenlik Yönetimi Verilerinizin Güvenliğini Sağlayın Firmanızdaki Profil, Takım, Bölge tanımlarını yaparak müşteri bazlı analizlerini daha kolay yapabilir, Pazarlama, Satış veya Servis bölümlerinin performanslarını daha iyi yönetebilirsiniz. Bilgi güvenliğini de unutmamalısınız.

11 K O L A Y V E R İ A K T A R I M I Müşteri bilgilerini CRM sistemine gireceğim diye uğraşmayın Microsoft SQL Server 2000/5/8 Microsoft Office Excel Mevcut Müşteri bilgilerinizi çok kolay şekilde import edin. Elinizdeki Müşteri bilgilerinizi belirli formatlarda CRM sistemine çok kolay bir şekilde import edebilir, CRM sistemini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

12 Y Ö N E T İ M P A N E L İ İhtiyacınız olan değişiklikleri yetki düzeyinde kolayca Yönetin Parametre, değişkenleri yada bazı özel bilgeleri yönetim konsolundan kolayca değiştirin Yönetici paneli sayesinde, yetki doğrultusunda, bilgi ekleme, bilgi çıkarma, yada bilgi güncelleme yapabilirsiniz. Her değişiklik için yazılım geliştirmenize gerek yok.

13 İ N T E R N E T T A B A N L I İnternetin olduğu her yerden bilgiye ulaşabilirsiniz. Satış ve Pazarlama için gerekli bilgi HERYERDE webde cepte Elinizdeki müşteri bilgilerinize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Şirketinizi, satış personellerinizi, satışlarınızı, siparişlerinizi, istediğiniz herşeye şirkete gelmeden ulaşabilirsiniz. Siz tatil yapın şirketiniz çalışsın.

14 K O K P İ T Bir bakışda firmanızın durumunu görün Rapor almadan Şirketinizin durumunu görün. Rapor hazırlamak zordur, zaman alır, birde istediğiniz bilgiler olsa! Şirkette kötü giden, istemediğiniz şeyler ansızın önünüze gelir, ne yapacağınızı bilemezsiniz. Durum için rapor istersiniz ancak oda bir kaç gün sonra elinizde olacaktır.

15 K U R Y Ö N E T İ M İ Çalıştığınız para birimlerine ait kur yaönetimi kolayca sağlayabilirsiniz. Döviz Efekktif Satış Döviz Satış Döviz Efekktif Alış Döviz Alış Döviz bazlı satış yapıyorsanız, kur bilgilerinizi yönetebilirsiniz. Teklif aşamasında yada faturalama aşamasında kur bilgilerine ihtiyacınız varsa; istediğiniz banka yada serbest piyasa kurlarını takip edebilirsiniz. Standart olarak sistem Merkez Bankası ile entegre çalışarak otomatik güncelleme yapar.

16 Ç O K L U P A R A B İ R İ M İ D E S T E Ğ İ İstediğiniz kadar para birimi ile çalışabilirsiniz. TL USD EURO POUND YEN DİNAR LİRET TL USD EURO POUND YEN DİNAR LİRET Satış için farklı para birimi ile çalışmak artık çok kolay İstediğiniz para birimi ile çalışabilirsiniz. Ürünlerinizin çoklu para birimine göre fiyatlandırabilir, Müşterilerinizin istediği para biriminden ve kurundan teklif hazırlayabilirsiniz. Analizlerinizide çoklu para birimine göre yapabilirsiniz.

17 S T A N D A R T R A P O R L A R Standart raporlarla bir çok analizi yapabilirsiniz. Raporlarınızı değişik formatlara dönüştürebilirsiniz. TIFF Acrobat PDF file Riche Text Format Web Archive Excel CSV XPS document Satış ve Pazarlama için gerekli tüm raporlar Standart raporlarla istemiş olduğunuz birçok raporu hızlı bir şekilde alabilir, PDF e EXCEL e aktarabilirsiniz.

18 E - P O S T A E N T E G R A S Y O N U Sistem üzerinden hızlıca E-Posta şablonu hazırlayabilir, E-Posta gönderebilirsiniz Müşterinize sistem üzerinden kolayca E-Posta atabilirsiniz E-Posta larınızı CRM üzerinden atarak müşteri bazlı iletişimlerinizi tek noktadan yönetebilirsiniz

19 S M S E N T E G R A S Y O N U Sistem üzerinden hızlıca SMS şablonu hazırlayabilir, SMS gönderebilirsiniz Müşterinize sistem üzerinden kolayca SMS atabilirsiniz SMS lerinizi CRM üzerinden atarak müşteri bazlı iletişimlerinizi tek noktadan yönetebilirsiniz

20 Ş İ R K E T İ Ç İ O T O M A S Y O N TAKVİM YÖNETİMİ Toplantı planlama Aktivite izleme Müşteri Ziyaret Takibi GÖREV YÖNETİMİ Kişilerin üzerindeki görevler Atanan görevler Tamamlanan, devam eden görevler iş takibi 2

21 P A Z A R L A M A PAZARLAMA OTOMASYONU Ayrıntılı cari kart oluşturma. Potansiyel müşteri iletişim takibi. Aşama bazlı takip. Ürüne, lokasyona göre potansiyel müşteri yönetimi. Sonuç odaklı hatırlatma sistemi. 2

22 S A T I Ş SATIŞ OTOMASYONU Potansiyel müşteriden gerçek müşteriye geçiş süreç takibi Teklif yönetimi Fırsat yönetimi Sipariş yönetimi 3

23 M Ü Ş T E R İ M E M N U N İ Y E T İ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ El Terminali ile sahadaki tüm işlerinizi yönetin. Bilgi talebi yönetimi Bilgi taleplerinin satışa aktarılması Şikayet bildirimi yönetimi SERVİS TAKİP Ürün bazında müşteri servis, montaj ve garanti takibi. 3

24 W E B Ş U B E S İ İstediğiniz dataları WEB e kolayca taşıyın! Müşterileriniz size WEB den ulaşsın. Siz zaman kazanın! Müşteriniz Web den teklif isteyebilir, sipariş verebilir, ürünlerini ve detaylarını inceleyebilir, şikayetde bulunabilir, bilgi alabilir. Bırakın siz uyurken Web Şubeniz sizin için çalışsın.

25 K A R T W I Z A R D Müşteri adayı ile temasın hızlı yolu Müşteri adayının bilgilerini hızlıca girin, ilk teması Kartwizard kursun Müşteri edinmenin değişik bir yöntemi. Bu sayede kontrollü bir şekilde yeni müşteri adayları edinebilir, hatta bu işi şirket dışından insanlara yaptırabilir, potansiyel müşterilerinizi daha da arttırabilirsiniz.

26 TOPLU E-POSTA & SMS Kısa sürede tüm müşterilerinize ulaşmanın kolay yolu Hedef Listenizi oluşturun, ulaştırmak istediğiniz bilgiyi hızlıca gönderin Müşterilerinizin özelliklerine göre gruplar ve değişik şablonlar oluşturabilirsiniz. İstediğiniz gruba, istediğiniz şablonu otomatik gönderebilirsiniz.

27 KOTA YÖNETİMİ Satış Temsilcilerinizi denetleyin, hedef gösterin Satış Temsilcileri bazında Kotalarınızı tanımlayın, performanslarını ölçün Satış Temsilcilerinizin yapacakları işlere önceden karar verip, bildirin. Sonrasında daha önce bildirdiğiniz değerlere göre analiz ederek performanslarını ölçümleyin. Yoksa değerlendirme kriteriniz yok mu?

28 H I Z L I T E K L İ F Tek tıkla teklifi hazırlayın müşterinize özel şablonla gönderin Teklif hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Müşterinize daha önce satmış olduğunuz ürünlere ait tekrar teklif oluşturmak istediğinizde, müşterinin isteğine bağlı olarak tek tıkla teklifi mail olarak atın. Sonra siparişi bekleyin

29 SERİ NO İLE ÜRÜN TAKİBİ Müşterinize satmış olduğunuz ürünleri seri no bazında takip edin Satmış olduğunuz ürünlerinizin izini sürün. Müşterilerinize çıkmadan önce ürünlerinize barkod ya da serino verebilirsiniz. Ürünün üretimden depoya, depodan müşteriye, müşteriden servise olan tüm hareketlerini inceleyebilirsiniz.

30 MÜŞTERİ BAZLI ÜRÜN TAKİBİ Müşterinize satmış olduğunuz ürünleri seri no bazında takip edin Hangi müşterinize hangi ürünü sattınız? Bu sayede müşterilerinize satmış olduğunuz ürünlerin tarihsel gelişimini izleyebilir, garanti takibi yapabilir, kontrol mekanizmaları geliştirebilirsiniz.

31 ÜRÜN BAZLI İŞLEMLER Müşterinize satmış olduğunuz ürünlere ait tüm detaylarını görün Ne zaman sattım? Seri Numarası ne? Ürünün firmadaki yeri? Ne zaman kontrol etmeliyim? Bu ürünle ilgili tüm servisler Dolumu ne zaman? Hangi müşterinize hangi ürünü sattınız? Ne zaman servis verdiniz? Bu sayede müşterilerinize satmış olduğunuz ürünlerin seri no takibi, ne zaman satıldığı, kontrol zamanları, bu ürün için verilen tüm servisler, dolum zamanları gibi bilgileri tek tıkla izleyebilirsiniz.

32 CİRO YÖNETİMİ Bir bakışda firmanızın ciro durumunuzu görün Rapor almadan Şirketinizin ciro durumunu görün. Satış Temsilcileri bazında günlük haftalık ya da aylık cirolarınız online olarak izleyebilirsiniz.

33 SANAL SATICI Bırakın Sanal Satıcı zamanı gelmiş müşterinize teklifinizi göndersin İstediğiniz zaman teklif ya da sipariş onayları müşterinize iletilsin Sanal Satıcı ile müşterinizi çaba sarfetmeden haberdar ederken, satış temsilcisine de bu bilgiyi gönderin.

34 SERVİS OTOMASYONU El Terminali ile sahadaki tüm işlerinizi yönetin. Güzergah Planlaması yapar İş Listesi hazırlar Servis / Ödeme oluşturur Tahsilat görevi verir Görev oluşturur Servis yapar Otomatik Ödeme oluşturur Tahsilat yapar Görevlerini tamamlar İrsaliye keser Fatura keser Şirketinizin sahadaki tüm işlerini yönetin Şirketiniz ve müşterileriniz arasındaki işlerinizi el terminalleri vasıtası ile yönetin. Bu sayede satış, finans ve muhasebe entegrasyonunu sağlayın. Servis Elemanlarının performansını ölçün.

35 Yeni Tüp BLOK ŞEMA... Ürün Yönetimi İş Listesi Pazarlama Satış Dolum Servis Saha Servis Muhasebe Depo Yönetimi Üretim Finans

36 Entegrasyon CRM ERP Microsoft SQL Webservice Windowservice 16

37 P R O J E G E N E L İ CRM PROJE YÖNETİMİ YAZILIM SÜREÇ EĞİTİM İNSAN 15

38 N E D E N n i c h e C R M 15yıllık Tecrübe İthal Yazılım Çözümlerinde yaşanan sıkıntılar Teknik destek Cover bedelleri Lokalizasyon problemleri Esnek olmaması Hızlı çözüm üretemiyorsunuz. Oturmuyor, birşeyler eksik kalıyor, yama yazılımlarla artı çözümler Teknolojik Alt Yapı Lokalizasyon Kısa Sürede Çözüm Kısa Sürede Destek CRT, paket yazılım satan, donanım çözümü üreten bir firma değil, BUTİK çalışan bir firmayız. 14

39 nichecrm hakkında Potansiyel Şirket Potansiyel Kişi Şirket Kişi Adres Telefon Not Doküman İletişim Aktivite Fırsat Teklif Sipariş Sözleşme Yönetimi Ürün Verilen Hizmet Yedek Parça Masraf Takibi Vaka Yönetimi Bilgi, Şikayet, Arıza Garanti Takibi Zaman Yönetimi (Takvim) Görev Yönetimi Notifikasyon Yönetimi Kokpit Yönetimi WEB Ara Yüzü Varlık Kaynak Yönetimi Satın Alma Envanter Yönetimi 8

40 nichecrm hakkında Potansiyel Şirket Potansiyel Kişi Şirket Kişi Adres Telefon Not Doküman İletişim Aktivite Fırsat Teklif Sipariş Sözleşme Yönetimi Ürün Verilen Hizmet Yedek Parça Masraf Takibi Vaka Yönetimi Kokpit Yönetimi Bilgi, Şikayet, Arıza Garanti Takibi Hedef Kitle Yönetimi Route Planlama, İş Listesi Mobil Ekip 1 Mobil Ekip 2? 11

41 n i c h e C R M Demo video sunum izleme talebi için. Lütfen tıklayın Satış Pazarlama CRM alanında 15 Yıllık Tecrübe 17

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları 1 1 2 Giriş Neden ERP? Netsis Enterprise ve Standard 16 Finans Uygulamaları Muhasebe - Enflasyon ya da Döviz Muhasebesi ve TTK - Maliyet Muhasebesi - Demirbaş Yönetimi - Leasing, Yatırım, Teşvik, Zimmet

Detaylı

Microsoft Dynamics CRM 2011

Microsoft Dynamics CRM 2011 Microsoft Dynamics CRM 2011 İş Dünyası ve CRM Ekonomik ortam dalgalanmaya devam ederken, birçok kuruluş somut iş avantajları sağlayabilmek için ne tür stratejileri takip etmeleri gerektiğini kendilerine

Detaylı

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! TIGER PLUS TIGER PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions dan geleceğin liderlerine özel! Dünyanın 41 den

Detaylı

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ SATIŞ SONRASI İŞLEMLER TESLİM SONRASI İŞLEMLER PRISM CRM i

Detaylı

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! TIGER PLUS TIGER PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan geleceğin liderlerine özel! Türkiye uygulama yazılımları pazarı

Detaylı

Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! LOGO dan İşletmelerin Büyüme Sürecini Destekleyen Yazılımlar Yazılımlarımızla Türkiye ekonomisine can

Detaylı

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP

Detaylı

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş. Series 9000 Yönetim Bilgi Sistemleri 1 MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP Günümüzde rekabet daha zor, riskler daha yüksek. Geçmişi ve bugünü

Detaylı

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKROTOP Ticari Otomasyon Paketi 1 MİKROTOP Bilişim sektörü en hızlı gelişen ve teknolojik olarak sürekli yenilenen sektörlerden biridir. Hedefimiz isteklerinizi dinleyen program üretebilmektir. Gerek

Detaylı

Parçalı fiyat değişim fişleri

Parçalı fiyat değişim fişleri Günümüz ekonomik koşullarının sonucu oluşan rekabet ve risk ortamında, perakende sektöründeki işletmelerin tehditleri iyi analiz etmesi ve fırsatları iyi değerlendirmesi gerekmektedir. Bu noktada işletmeler

Detaylı

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. -Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı

Detaylı

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ TÜRKİYE NİN EN BÜYÜK İŞLETMELERİ BOYSWEB I TERCİH ETTİ BAKIM MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA YEDEK PARÇA STOK MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA ARIZA SAYISINDA %40-%80 AZALMA

Detaylı

İÇİNDEKİLER. www.logo.com.tr

İÇİNDEKİLER. www.logo.com.tr , İÇİNDEKİLER Standart Özellikler... 3 Yönetici Konsolu... 3 Kullanım Kolaylıkları... 3 Sihirbazlar...5 Alternatifli Anamenü... 5 Arayüz Uyarlama... 5 Grup Şirketi... 5 Tedarikçi Performans İzleme... 6

Detaylı

Netsis 7.0 Sürümü Yenilikleri. Değerli Müşterilerimiz,

Netsis 7.0 Sürümü Yenilikleri. Değerli Müşterilerimiz, Değerli Müşterilerimiz, Netsis ürün ailesinin gelişimindeki en yeni kilometre taşımız olan Netsis 7.0 sürümünü sizlere tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Bu sürümde sizlerden aldığımız binlerce geri bildirim

Detaylı

WOLVOX ERP E-Business

WOLVOX ERP E-Business AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Oluşturma Tarihi : 01.03.2011 Düzenleme Tarihi : 01.03.2011 Sayfa 1 Copyright 2011 İçindekiler Dizini 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ...11 2. KULLANIMI...11

Detaylı

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Çok Uluslu Operasyonlar Hedefleyen, Çok Kanallı, Büyük Ölçekli Firmalar için Nebim V3 Enterprise Edition Nebim V3 Enterprise

Detaylı

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı günümüzde, hızla değişen pazar koşullarına en hızlı, doğru ve zamanında uyum sağlayabilmek her geçen gün önem kazanmaktadır.

Detaylı

Dogalgaz Programı ÖZELLIKLER

Dogalgaz Programı ÖZELLIKLER Dogalgaz Programı Keşif.Teklif.Sözleşme.Proje.Eksik İş.Stok. Cari.Fatura.İrsaliye.Sipariş.Kasa.Banka.Çek Senet.Ödeme Planı.İş Emri.Call Center.Uyarı.Personel.İnsan Kaynakları.Sms.Kurlar.Raporlar ÖZELLIKLER

Detaylı

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ İÇİNDEKİLER Giriş... 3 Bugüne ve Geleceğe Yatırım... 4 j-guar a Hızlı Bakış... 5 j-guar ın Temel Özellikleri... 6 j-guar Ekosistemi... 8 İş Zekası (Business Intelligence)... 9 Modüller

Detaylı

Tercüme Ofis Programı

Tercüme Ofis Programı Tercüme Ofis Programı Tercüme Takip, Tercüman Bilgileri, Cari, Stok,Fatura, İrsaliye, Sipariş,Teklif, Kasa,Banka, Çek, Senet, Personel, Ödeme Planı, Hızlı Satış (Barkodlu), Call Center, İş Programı, Kur

Detaylı

IFS UYGULAMALARI AKILLI ŞİRKET ÇÖZÜMLERİ

IFS UYGULAMALARI AKILLI ŞİRKET ÇÖZÜMLERİ UYGULAMALARI AKILLI ŞİRKET ÇÖZÜMLERİ SCM ROI TCO PLM OBA ALM CRM OEE CALM RCM EAM VIM VMI SLA SOA SCM ROI OBA ALM CRM OEE CALM RCM EAM VIM VMI SLA SOA SCM ROI TCO PLM OBA ALM CALM RCM EAM VIM VMI SLA SOA

Detaylı

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ 30 yılı aşan bilgi birikimi Etkinliği artırma Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan liderlere özel! Türkiye Uygulama

Detaylı

Netsis Müşteri İlişkileri Yönetimi. Netsis Müşteri İlişkileri Yönetimi

Netsis Müşteri İlişkileri Yönetimi. Netsis Müşteri İlişkileri Yönetimi Netsis Müşteri İlişkileri Yönetimi Netsis Müşteri İlişkileri Yönetimi 1 1991 yılında İzmir de başladığı yolculuğuna bugün 10 ülkede 400 iş ortağı ile birlikte 200 kişiye yaklaşan ekibi ve 40 bini aşkın

Detaylı

her trex, bir fidan...

her trex, bir fidan... trex ERP Çözümleri ve Sistem Entegrasyonu Üretimden Online Veri Toplama ve Otomasyon Sistemleri her trex, bir fidan... Kullandığınız her TREX yazılımı; size, ülkemize ve geleceğimiz olan çocuklarımıza

Detaylı

j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye

j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye Genel Bilgi Bu eğitim kitabında j-guar uyarlama aracı ve ilişkili konularda Temel seviye eğitim içerikleri sunulacaktır. Kurumsal kaynak yönetimi, j-guar,

Detaylı

Uygulama yazılımları pazarının lideri. iş uygulaması

Uygulama yazılımları pazarının lideri. iş uygulaması EN AKILLI KARAR! En Kolay Đş Uygulaması Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions dan hayatınızı kolaylaştıracak iş uygulaması Yeni iş kuranlar ve işlerinde yeni bir başlangıç yapmak

Detaylı

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP SyteLine 7 Genişletilmiş ERP Satış ve tedarikten üretim ve sevkiyat aşamasına kadar MAPICS SyteLine 7, üretim süreçlerini, arzla talebi denkleştirecek ve ürünün müşteriye daima tam zamanında ulaşmasını

Detaylı

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Çok Uluslu Operasyonlar Hedefleyen, Çok Kanallı, Büyük Ölçekli Firmalar için Nebim V3 Enterprise Edition Nebim V3 Perakendeci,

Detaylı

Bugüne Hız, Yarına Güç Katan Çözümler

Bugüne Hız, Yarına Güç Katan Çözümler Bugüne Hız, Yarına Güç Katan Çözümler W-Order - Teknik Servis Otomasyon Sistemi S-Order - Satış Gücü Otomasyon Sistemi Salopi - Hosted Satış Gücü Otomasyon Sistemi E-Fatura Sistemi 2014 Ürün ve Fiyat Kataloğu

Detaylı

Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur.

Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur. www.netsim.com.tr 1 Netsim in başarısı nın ardında 1987 den beri gelen deneyimi, destek sunma kapasitesi, bilişim konusunda tüm bileşenleri bünyesinde bulundurması ve binlerce müşterisinden yıllar boyu

Detaylı