PEKCAN HAVUZ. Şirket Profili

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "PEKCAN HAVUZ. Şirket Profili"

Transkript

1 PEKCAN HAVUZ Şirket Profili Tarihçe Vizyonumuz, Misyonumuz Yönetim Yaklaşımımız Politikalarımız, İlkelerimiz ve Değerlerimiz Ürünlerimiz/Hizmetlerimiz Personel Yapımız Bayiliklerimiz Belge ve Sertifikalarımız Referanslar İletişim

2 Tarihçe Şirketimiz,birbirine organik olarak bağlı iki ayrı şirket bünyesinde faaliyet göstermektedir. PEKCAN MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ., 1994 yılında, İzmir de turistik tesisler ve özel villa havuzları için hizmet vermek amacıyla Çevre Mühendisi Nurdan Pekcan ve Makine Mühendisi Alp Kıvanç Pekcan tarafından kurulmuştur. Yıllar içinde başarılı ve istikrarlı bir grafik sergileyerek yeni bir atılım planlayan şirket, 1998 yılında PEKCAN HAVUZ ARITMA EKİPMANLARI Ltd.Şti. ni kurmuştur. PEKCAN HAVUZ; %60 lık pazar payı ile sektörünün lideri konumundadır. Her türlü havuz, jakuzi, sauna, buhar banyosu, Türk Hamamı, Spa, Atık Su Arıtma, Proje ve Danışmanlık alanlarında hizmet veren firmamız bölgesinde pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Birbiriyle koordinasyon halinde olan bu iki şirketimiz, bize daha çok müşteriye ulaşmayı, şirketlerimiz arası dayanışmayı getirmiş; bu da, doğal olarak hizmet kalitemizi arttırmamıza ve bulunduğumuz konumu sağlamlaştırmamıza imkan vermiştir. Şirketimiz yaşamdan keyif alan kişilere ve bunu bir hizmet politikası olarak benimsemiş kurumlara özgün, rahat, sağlıklı, güvenilir ürün ve hizmetler sunar. Yeniliğe açık, bilgi ile gelişerek büyüyen, birlikte kazanma ilkesine sahip insan odaklı kurumsal bir markadır.

3 Vizyonumuz Yerel kimliğini koruyarak sektörde ulusal ve öncü bir firma konumuna gelmek. Misyonumuz Faaliyet gösterdiğimiz her alanda farklılığımızı ortaya koymak. Yönetim Yaklaşımımız Sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal bir yönetim anlayışı. Marka, patent, teknoloji, tasarım ve bilişim alanlarında kalıcı üstünlük yaratmak. Bugünkü işlerimizi yönetmek ve uzun dönemde rakiplerimize üstünlük sağlamak için geleceğimizi stratejik olarak planlamak.

4 Politikalarımız Toplam kalite anlayışını benimseyen şirketimiz; Müşteriye özel, butik anlayışlı hizmet verir. Müşteri memnuniyetini arttırmak için sürekli yeni teknolojiyi takip eder. Uluslararası fuarları düzenli olarak takip ederek en gelişmiş teknolojinin hizmetlerine uygunluğunu araştırır. Hizmet sonrası takiple sürekli müşteri memnuniyeti hedeflenir. Müşterinin ihtiyaç duyması halinde hizmetlerimiz, bir defada, sorunsuz ve deneyimli teknik ekip tarafından sağlanır. Verilen hizmette dünyaca kalitesi kanıtlanmış ekipmanlar uygulanmaktadır. Birlikte çalışılan herkes için güvenli, iş güvenliği şartlarına uygun bir ortam yaratılması amacıyla ortaya çıkabilecek tüm riskler minimuma indirgenmektedir. Tüm çalışanlarımız; iş güvenliği sorumluluklarının bilincinde olmaları için, düzenli eğitime tabi tutulur.

5 İlkelerimiz İş etiği kurallarına bağlı faaliyet gösteririz. Mükemmeliyet ilkesi ile hareket ederiz. Yeni gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek kendimize büyüyen hedefler belirleriz. Müşterilerimize verdiğimiz sözlerin eksiksiz tamamlandığından emin olmak isteriz. Faaliyetler sonucu elde edilen kaynakların teknoloji takibi ve işe yeni yatırımlar olarak geri dönmesini sağlarız. Çalışanlarımızın sağlığı ve iş güvenliği konusunda hassas davranırız. Değerlerimiz Müşteri odaklı, %100 müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı. Dünya standartlarında ürün ve hizmet kalitesi. Sonuç odaklı iş süreçleri. Firma içinde ve dışında sinerji. İşimize olan tutkumuz. İşimizin her aşamasında hakkaniyet ve adalet.

6 Ürünlerimiz/Hizmetlerimiz Havuz Spa&Wellness Atık Su Arıtma Proje Tasarım ve Taahhüt Hizmetleri Kimyasal Satışı Servis & Bakım & Kurulum Perakende Mağazacılık ( Havuz Market ) E-ticaret

7 Havuz Yüzme Havuzları (http://bit.ly/yüzmehavuzları) Açık Havuz Kapalı Havuz Çocuk ve Animasyon Havuzu Jakuzili Havuz Jakuzi Şok Havuzu Thalasso Terapi Havuzu Termal Havuz Aktivite ve Aksesuarlar Wellness Havuzu Floating Yüzdürme Havuzu Kondisyon Havuzu Aktivite Havuzu Olimpik Havuzlar (http://bit.ly/olimpikhavuzlar) Eğlence Havuzları (http://bit.ly/eğlencehavuzları) Süs ve Peyzaj Havuzları (http://bit.ly/süsvepeyzajhavuzları)

8 Havuz Ekipmanları (http://bit.ly/havuzekipmanları) Havuz Filtresi Havuz Pompası Havuz Kenar Ekipmanları Havuz İçi Ekipmanları Havuz Aydınlatma Ekipmanları Havuz Temizlik Ekipmanları Havuz Isıtma Ekipmanları Havuz Nem Alma Ekipmanları Havuz Dezenfeksiyon Sistemleri (http://bit.ly/havuzdezenfeksiyonsistemleri) Otomatik Dezenfeksiyon Sistemleri Ozonlu Otomatik Dezenfeksiyon Sistemleri Tuz Klor Jeneratörleri Havuz Kaplama Sistemleri (http://bit.ly/havuzkaplamasistemleri) Ahşap Kenar Kaplamaları Porselen Kenar Kaplamaları Porselen Mozaik Renk Alternatifleri Porselen Mozaik Desen ve Bordürler Cam Mozaik Renk Alternatifleri Cam Mozaik Desen ve Bordürler Aktivite ve Aksesuarlar (http://bit.ly/aktiviteveaksesuarlar) Aktivite ve Aksesuarlar

9 Spa & Wellness Sıcak Mekanlar (http://bit.ly/spa-wellnes) Sauna Türk Hamamı Buhar Banyosu Roma Banyosu Soğuk Mekanlar (http://bit.ly/soğukmekanlar) Kar Odası Kar Çeşmesi Buz Mağarası Islak Mekanlar (http://bit.ly/ıslakmekanlar) Açık Havuz Kapalı Havuz Wellness Havuzu Jakuzi Jakuzili Havuz Thalasso Terapi Havuzu Termal Havuz Floating Yüzdürme Havuzu Şok Havuzu Kneipp Havuzu Ayak Banyosu Aktivite ve Aksesuarlar

10 Rahatlama Mekanları (http://bit.ly/rahatlamamekanları) Isıtılmış Yatak Su Yatağı Tuz Odası Masaj Atıksu Arıtma (http://bit.ly/atıksuarıtma) Şirketimiz bünyesinde özellikle evsel atık suların arıtılması sağlanmaktadır. Kullanıcı sayı ve karakteristikleri, tesis özellikleri, alıcı ortam kaynakları ile arıtma teknik ve seviyesi dikkate alınarak tasarım yapılmaktadır. Güncel teknoloji ve bugüne kadar gelen tecrübelerimiz harmanlanarak yapılan ekipman seçimlerine göre ekipman ve tesisat montajları yapılmaktadır. Montaj sonrasında tesislerimiz devreye alınarak müşterimiz adına tesisi çalıştıracak personele tesis ve işletme ile ilgili gerekli eğitimler verilerek kurulan tesisin sorunsuz şekilde çalışabilmesi ve devamlılığın sağlanması önceliğimizdir. Belirlenen aralıklarda düzenli olarak tesislerimiz kontrol edilerek ve işletme personeli ile iletişim sürekliliği sayesinde tesislerimizin işletilmesi konusunda danışmanlık, servis ve işletme desteği verilmektedir. Proje Tasarım ve Taahhüt Hizmetleri (http://bit.ly/projetasarımuygulama) Her işimizde söylüyoruz. Tasarım bizim işimiz!. Havuzunuzu, saunanızı, buhar banyonuzu veya SPA ünitelerinden herhangi birini Pekcan Havuz a yaptırmak isteyin, biz onu sizin için en küçük detayına kadar düşünüp dizayn edelim ve sizin kullanımınıza sunalım!

11 Sistemleri tasarlarken fonksiyonelliğini ve kullanım kolaylığını ön planda tutuyoruz. Ayrıca enerji tasarrufu sağlayan yeşil enerji projeleri üretmekteyiz. Sürdürülebilir projeleri hayata geçirmek ise en büyük hedeflerimizden biridir. Yüzme havuzlarını ya da SPA tesislerini tasarlarken,sizin ihtiyacınızı, zevkinizi, tercihlerinizi ve bütçenizi göz önüne alıyoruz. Hayaller ile uyumlu mekanlar yaratıyoruz. Kimyasal Satışlar (http://bit.ly/kimyasalsatışlar) Pekcan Havuz olarak bizler, havuz suyunun hijyenik olmasına aşırı hassasiyet göstermekteyiz. Bizim için önemli olan havuz suyunun dezenfeksiyonunun sağlanması ve korunmasıdır. Değerli müşterilerimiz Pekcan ın 20 yıllık tecrübesine ve sunduğumuz havuz kimyasallarına güvenir. Geniş ürün yelpazemiz ile çok çeşitli fiyat skalalarında müşterilerimize ürün sunabilmekteyiz. Pekcan ın sunduğu hassas ölçüm cihazları ve Sağlık Bakanlığı onaylı havuz kimyasalları ile temiz havuzlarda yüzmenin keyfine varın. Servis & Bakım & Kurulum (http://bit.ly/sevisbakımkurulum) Yüzme havuzlarının sezona hazırlanması ve hijyenik koşulların tam anlamıyla sağlanabilmesi için ihtiyaç duyulan ekipmanlar tedarik edilmeli, güvenli ve sağlıklı bir havuz işletmesine sahip olmak için havuz bakımı ihmal edilmemelidir. Havuz dezenfeksiyon, servis ve bakım çalışmaları Pekcan Havuz kalitesiyle, konusunda uzman olan çalışanlarımızla birlikte hizmetinizdedir. İster henüz yeni havuz yaptırıp onu kullanmayı öğrenmek isteyecek olun, ister mevcut havuzunuza artık kendiniz bakmaya karar vermiş olun ya da sadece havuzunuzun faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyin, PEKCAN ın profesyonel ekibi evinize gelecek ve havuz filtresi, pompası, zaman saati, dozaj pompası, klorinatör ve ısıtıcı gibi tüm ekipmanların kullanılışını size gösterecektir.

12 Perakende Mağazacılık (Havuz Market) Şirketimiz; yeni faaliyet göstermeye başlayan havuz market ile havuz ekipmanları, aksesuarları, kimyasalları ve spa ürünlerini içeren 1,500 kalem ürünü müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bu uygulama Türkiye de bir ilk olup müşterilere önlerindeki ekrandan ürün görseli, fiyat gibi tüm detayları inceleyerek sipariş verebilme imkanı sağlar. Bu konseptin 2015 yılında Çeşme de de uygulanması Pekcan Havuz un kısa vadeli planları arasındadır. e-ticaret ( (http://www.havuzdayim.com/) Pekcan Havuz; yüzme havuzları, olimpik havuzlar, süs ve peyzaj havuzları yanında bakımlı, temiz, düzenli, daha konforlu bir havuz sistemi için ihtiyaç duyacağınız tüm havuz ekipmanları, havuz dezenfeksiyon sistemleri, havuz kaplama malzemeleri ve havuz aksesuarları ile sektöre hizmet etmektedir. Ayrıca Spa&Wellness sektörü için gerekli olan sauna, buhar banyosu, kar odası, kar çeşmesi macera duş, tuz odası ve ısıtılmış yatak gibi ekipmanlar ile Bahçe & Peyzaj sektöründe gerekli olan bir çok ekipmanı bünyesinde bulundurarak üzerinden ve ile da mağazalar açarak müşterilerine hizmet vermektedir. Personel Yapımız Şirketimiz, uzman mühendis, tekniker ve teknisyen kadrosu ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

13 Şirketimizde ; 5 adet Makine Mühendisi 2 adet Çevre Mühendisi 1 adet sözleşmeli Mimar 1 adet sözleşmeli Peyzaj Mimarı 1 adet Proje ve Satış Departman Şefi 3 adet Proje ve Satış Yönetmeni 1 adet Bireysel Operasyon Şefi 1 adet Teknik Servis Şefi 1 adet sözleşmeli İnşaat Mühendisi 2 adet Bireysel Operasyon Yönetmeni ( Formen ) 5 adet Servis Teknisyeni Havuz Operatörü 5 adet Bireysel Operasyon Havuz Operatörü 1 adet Büro Yönetimi 1 adet Büro Ön Yöneticisi 1 adet Muhasebe Şefi 1 adet Muhasebe Elemanı 1 adet Stratejist ve Finansman Yöneticisi 1 adet Satın Alma Şefi 1 adet Depo Elemanı 1 adet Perakende ve Sanal Satış Yöneticisi 1 adet Kurumsal ve Toptan Satış Yöneticisi 1 adet Proje Satış Danışmanı 1 adet Kurumsal Yapılanma Danışmanı 1 adet Şirket Doktoru ( Uzman Hekim ) 1 adet İş Güvenliği Uzmanı İle hizmet vermektedir.

14 Bayiliklerimiz 1. ASTRAL ( FLUIDRA ) Havuz Ekipmanları - İzmir Yetkili Bayii ASTRALPOOL CEPEX CERTİKİN BLAUFİSH CTX İDRANİA 2. POOLLINE Havuz & Spa Wellness Ekipmanları Ana Bayii 3. WATERCO Havuz Ekipmanları 4. PRAHER Havuz Otomasyon Ekipmanları 5. HYDRO AIR Jakuzi Ekipmanları 6. WATERWAY Hidro- Masaj Ekipmanları 7. ZODIAC Robot Havuz Süpürgeleri Prefabrik Havuz Sistemleri 8. CTX & ASTRAL Havuz Kimyasalları 9. WTR & SELENOİD - Havuz Kimyasalları 10. PİMTAŞ PLASTİK 11. NARVI Sauna Soba ve Aksesuarları ve Ekipmanları 12. HELO - Sauna Soba ve Aksesuarları ve Ekipmanları 13. TYLÖ - Sauna ve Buhar Kabinleri, Aksesuar ve Ekipmanları 14. POOLLINE Sauna Aksesuarları 15. POOLLINE Himalayan Tuz Odası ve Tuz Tuğlaları 16. POOLLINE Buhar Jeneratörleri 17. POOLINE Kar Çeşmesi Cihazları 18. PEKCAN Cam Mozaik ve Tutamakları 19. SERAPOOL Porselen Havuz kaplamaları ve Tutamakları

15 Belge ve Sertifikalarımız Firmamız ISO 9001:2008, ISO 10002:2004, TSE-YHB, UHE belgelerini almış ve tüm yeterliliklerini müşteri hizmet kalitesini ve ürün kalitesini arttırmak için aktif olarak kullanmaktadır. Aynı zamanda UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü) üyesidir ve TSE Hizmet Yeterlilik belgelerine sahiptir. Firmamız Türk Standardı, Alman DIN normu, İngiliz SPATA ve Amerikan NSPI normlarına uymaktadır. Tüm çalışanlarımız UHE Havuz Operatörü Eğitimleri ni tamamlamış ve tarihinde başarı belgelerini almışlardır. Tüm personelimiz İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi nden geçmiş ve sertifikalarını almışlardır. Şirketimiz çatısı altında kurulan PEKCAN AKADEMİ bünyesinde tüm çalışanlarımız Kalfalık ve Ustalık eğitimlerini almakta ve sürekli hizmet içi eğitimler ile desteklenen çalışan güçlendirme programımız devam etmektedir. Tüm belge ve sertifikalarımız, istenildiğinde müşterilerimize sunulabilir. Yine PEKCAN AKADEMİ bünyesinde yerli ve yabancı üretici temsilcileri ile teknik personel eğitimlerimiz, danışman eğitim firmalarımız ile kurumsallık şirket içi entegrasyon eğitimlerimiz aralıksız devam etmektedir Siz değerli müşterilerimize havuz operasyon eğitim seminerlerimiz güz ve yaz olmak üzere yılda iki defa planlanarak hayata geçilirilmektedir.

16 Referanslarımız (http://bit.ly/referanslarımız) İki bin adedin üzerinde havuz müşterimizden, bazıları aşağıda listelenmiştir. ABALIOĞLU YEM SANAYİ A.Ş. ORHAN ABALIOĞLU / Denizli - Açık Havuz ABBAS TÜRKER - Urla/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj ADEM ERDÖLEK Çeşme / İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj ADNAN AKTAŞ SİTE UNLU MAMULLER Narlıdere Açık Havuz AKBANK A.Ş. - ZEYNEP-MEHMET SABANCI - Çeşme/İzmir - Açık Havuz AKÇALI İNŞAAT RIZA AKÇALI Manisa Kapalı Havuz AKDENİZ KİMYA A.Ş. - CEM HERİS - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj AKDENİZ KİMYA A.Ş. - CEM HERİS - Sahilevleri/İzmir - Açık Havuz AKDENİZ KİMYA A.Ş. - CENK HERİS - Sahilevleri/İzmir - Açık Havuz AKDENİZ KİMYA A.Ş. - ÇAĞAN HERİS - Sahilevleri/İzmir - Açık Havuz ALAÇATI BEACH RESORT OTEL - Alaçatı/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj ALBAŞ TURİZM A.Ş.- MEHMET ALBAŞ - Torbalı/İzmir - Açık havuz ALİ ERDOĞAN - UŞAK BELEDİYE BAŞKANI - Uşak - Açık Havuz ALİ TUNABOYLU - Çeşme/İzmir - Açık Havuz ALİ VUSLAT DOĞAN SABANCI Çeşme Açık Havuz Home Spa ALTINPARK OLİMPİK YÜZME HAVUZU - Ankara - Kapalı Havuz A MİMARLIK HALE BALCIOĞLU Narlıdere/ İzmir Açık Havuz ARKAYIN MİMARLIK - TUFAN ARKAYIN - Narlıdere/İzmir -Açık Havuz ARREDO MİMARLIK Çeşme Açık Havuz ATLANTİS SİTESİ KAR-BE İNŞAAT LTD.ŞTİ.- Manisa - Açık Havuz - Sauna AURA SPA Narlıdere / İzmir Genel Amaçlı Spa Merkezi AYASANDRA TERMAL VE KÜR MERKEZİ Çeşme Açık ve Termal Havuz - Spa AYTEMİZ PETROL A.Ş. - İSMAİL AYTEMİZ - Gümüldür/İzmir - Açık Havuz BAHRİ ZUHAL Çeşme / İzmir Açık Havuz BİLGEHAN ANLAŞ - JTI - Urla/İzmir - Açık Havuz

17 BUMİN ANAL - Urla/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj BURSA BELEDİYESİ ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ - Bursa - Süs Havuzu BÜLENT DELİCAN Bornova Açık Havuz - Home Spa BÜLENT-BELGİN EGELİ - Urla/İzmir - Hidromasaj CADDE 79 OTEL Alaçatı / Çeşme Açık Havuz CAN ÇELEBİOĞLU DİBA MİMARLIK Çeşme / İzmir _ Açık Havuz- Hidromasaj Isıtma CASA DEL PLAYA KURYAP İNŞAAT Çeşme / İzmir Açık Havuz Termal Havuz CELAL SÖNMEZ Bademli / Bursa Açık Havuz CETAŞ İNŞAAT A.Ş. - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj CEVHER MAKİNA SAN. A.Ş. -TONGUÇ ÖSEN - Kemalpaşa/İzmir -Açık Havuz - Hidromasaj CMS JANT ve MAKİNA SAN. A.Ş. - BERAT ÖSEN - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj CMS JANT ve MAKİNA SAN. A.Ş. - BERAT ÖSEN - Urla/İzmir Süs Havuzu Gölet Home Spa ÇİZGE MİMARLIK - TAHSİN KONUR - Çeşmealtı - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj CLUB FHOKAI Foça / İzmir Açık Havuz Kapalı Havuz - Hidromasaj CLUB YALI CASTLE AQUPARK Gümüldür- Açık Havuz - Hidromasaj DEKA PLANLAMA - Çeşme - Urla - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz- Hidromasaj - Sauna DELTA TİC.A.Ş.- JACK EFENDİ ÇİFTLİĞİ Çeşme / İzmir- Açık Havuz - Gölet DEMİREL İNŞAAT - Balçova/İzmir - Çeşme - Açık Havuz DEMİRHAN İNŞAAT A.Ş. - TEVFİK DEMİRDÖNDER - Çeşme/İzmir - Açık Havuz -Hidromasaj DEMİRYOL - İŞ SENDİKASI ŞAKRAN TESİSLERİ - Yeni Şakran / İzmir - Açık Havuz DENBA İNŞAAT Bursa Açık Havuz DENİZ BARÇIN - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj DOĞUŞ HOLDİNG MURAT REİS OTELİ Ayvalık / Balıkesir- Silience Havuzu Açık Havuz DORUK KOLEJİ - Manisa - Açık Havuz EGE PARK KONAKLARI - Güzelbahçe / İzmir - Açık Havuz EGELİ KONAKLARI - Urla/İzmir - Açık Havuz EKE MİMARLIK - ÖZNUR EKE - Urla/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj EKİP-A A.Ş - Urla/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj EKOL KBB MERKEZİ - MEHMET & FİGEN BAZ - Çeşme / İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj

18 EMEL ALİBERTİ - O EV Restaurant - Alaçatı/İzmir - Açık Havuz EMİNE - ERHAN KAMIŞLI - Çeşme/İzmir - Açık Havuz -Hidromasaj EMİNE ÖRNEK KOLEJİ - Anaokulu - Bursa - Kapalı Havuz-Çırpınma Havuzu EMİNE ÖRNEK KOLEJİ - Bursa - Kapalı Havuz - Sauna EMRE BERKİN Çeşme / İzmir Açık Havuz EMRE KIZILGÜNEŞLER Çeşme / İzmir Açık Havuz ENDER YORGANCILAR - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz ERWİN BORG Çeşme / İzmir Açık Havuz ERSİN TEZOL- Narlıdere/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj ESAT ALTINGÜN - KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI - Kuşadası/Aydın - Sauna ESİN GÜRBÜZ GÜRBÜZ YAYINEVİ A.Ş. Göcek / Muğla Açık Havuz - Hidromasaj FAMİLYA PARK EVLERİ - Karşıyaka/İzmir - Açık Havuz FANİTEKS A.Ş. Bursa Açık Havuz FERİDUN BİGALI TANTÜRK MİMARLIK Narlıdere /İzmir Açık Havuz FES SPA Gaziemir / İzmir Kapalı Havuz Hidromasaj Genel Spa Uygulaması FOLKART YAPI A.Ş. - Mavişehir/İzmir - Açık Havuz - Kapalı Havuz - Yansıma Havuzu - Süs havuzu GAYE ÜNSAL AYGIT İNŞAAT Çeşme/ İzmir Açık Havuz GENÇ YAZICI OTEL - Uludağ/Bursa - Kapalı Havuz GİNTAŞ A.Ş. - Bursa - Süs Havuzu GLORIA RESIDENCE - TEMEL İNŞAAT - Narlıdere/İzmir -Kapalı Havuz GÜÇLÜ YUNUSOĞLU İNŞ LTD ŞTİ - Narlıdere/ İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj GÜÇLÜEL İNŞAAT LTD.ŞTİ. - REHA ERDUR - Çeşme /İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj GÜLFEM PERÇİN - Çeşme/İzmir - Açık Havuz GÜVEN LASTİK GÜLTEN LASTİKÇİ Çeşme /İzmir HAKAN TANER Çeşme / İzmir Açık Havuz HANE RESIDENCE - FİYAP İnşaat Ltd.Şti.-Narlıdere/İzmir - Açık Havuz - Spa Merkezi HASAN DENİZKURDU - Çeşme/İzmir - Açık Havuz HÜSEYİN ERİKOĞLU - Çeşme /İzmir - Açık havuz İBEZ TURİZM - ZEKİ GÜDÜM - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj - Süs Havuzu

19 İĞDELİ HAN BUTİK OTEL Alaçatı / İzmir Açık Havuz İLHAN BOZCALI Narlıdere / İzmir- Açık Havuz İMREN HAN BUTİK OTEL Alaçatı / İzmir Açık Havuz Genel Spa İNEGÖL ORGANİZE SAN. BÖL. MÜD.HAVUZU - Bursa - Açık Havuz İNTER MİMARLIK - HÜSEYİN TERZİOĞLU - Çeşme /İzmir - Açık Havuz İSMET DEMİREL - Bursa - Açık Havuz - Hidromasaj İZMİR DEMİR ÇELİK A.Ş.- Halil Şahin - Çeşme/İzmir - Açık Havuz KALTUN MADENCİLİK AKSEL & YÜKSEL TUNCER Çine/ Aydın Açık Havuz Hidro masaj Gölet Yansıma Havuzu KAMİL SOYOĞLU BETAŞ İNŞAAT A.Ş. Narlıdere / İzmir Açık Havuz - Hidromasaj KAMRAN HABİF - Çeşme - Narlıdere - Açık Havuz KARE MİMARLIK ERGUN DEMİRBEK Çeşme /İzmir Açık Havuz KAVUKLAR A.Ş. KAVUKLAR RESİDENCE Bayraklı /İzmir Açık Havuz KAVUKLAR A.Ş. ABDULLAH KAVUK EVİ Çeşme/ İzmir Açık Havuz - Hidromasaj KAYA TURİZM A.Ş. KARACA OTEL İzmir - Sauna KAYA İZMİR TERMAL OTEL - Balçova - Açık Havuz KEMAL-NİMET DEMİREL - Bursa - Açık Havuz - Hidromasaj KEMALPAŞA BELEDİYESİ - İzmir - Açık Havuz KENVİNSA A.Ş. İBRAHİM SARAY Narlıdere/ İzmir Açık Havuz Kapalı Havuz Hidromasaj Home Spa KESKİNOĞLU TAVUKÇULUK A.Ş - MEHMET KESKİNOĞLU - Akhisar / ManisaAçık Havuz Kapalı Havuz - Şok Havuzu KESKİNOĞLU TAVUKÇULUK A.Ş. ESİN KESKİNOĞLU - Akhisar/Manisa- Açık Havuz KESKİNOĞLU TAVUKÇULUK A.Ş.- FEVZİ KESKİNOĞLU - Akhisar / Manisa-Açık Havuz Kapalı Havuz - Şok Havuzu KONVOY COUNTRY CLUB - Urla/ İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj KOZLU BUTİK OTEL Assos/ Çanakkale Açık Havuz Atıksu Arıtma KUŞA TURİZM A.Ş. Kuşadası / Aydın Açık Havuz GenalSpa

20 KUŞ-TUR TATİL KÖYÜ - Kuşadası / Aydın- Açık Havuz - Hidromasaj KUVVET ERİM - İSABEYLİ BELEDİYE BAŞKANI -İsabeyli/Aydın - Açık Havuz KÜRÜM İNŞAAT LTD.ŞTİ. AYŞE KÜRÜM Narlıdere/ İzmir Açık Havuz Kapalı Havuz Hidromasaj Home Spa LEVENT AKGERMAN - Narlıdere / İzmir- İzmir - Açık Havuz LEVENT VERYERİ - Urla / İzmir - Açık Havuz LIVING ROOM - BAŞAR BAHADIR - Çeşme - Karşıyaka /İzmir - Buhar Banyosu MAHMUT ÖZGENER - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj - Home Spa MAİDE KURTTEPELİ - Çeşme/İzmir - Açık Havuz MAKOMİM MİMARLIK-DERYA AKDURAK- Çeşme- Narlıdere-Urla/İzmir Açık Havuz MANASTIR OTEL - Alaçatı/İzmir - Açık Havuz MANİSA 23. UNİVERSİAD Yüzme Yarışmaları Havuzları - Manisa - Açık Havuz MANİSA BELEDİYESİ - Manisa - Spa Merkezi MAZAL ANTEBİ Sahilevleri / İzmir - Açık Havuz MCM CAM MOZAİK AHMET ATABEY Bornova/ İzmir açık Havuz - Hidromasaj MEHMET AĞAR - Çeşme/İzmir - Açık Havuz MEHMET UZ - UZ TEKSTİL A.Ş. - Narlıdere /İzmir- Açık Havuz - Hidromasaj MERT PALA - MERT OPTİK - Çeşme/İzmir - Açık Havuz METİN AKDURAK Narlıdere/ İzmir Açık Havuz MİM-DEK LTD.ŞTİ. - AYLA KARABİNA - Çeşme /İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj MİRAY İNŞAAT A.Ş. MİSTRAL TOWER- Bornova/ İzmir- Açık Havuz MOLA CUNDA OTEL Ayvalık / Balıkesir Açık Havuz - Hidromasaj MUHARREM KAYHAN - Çeşme /İzmir - Açık Havuz- Hidromasaj MURAT ERTİN - FARİN KİMYA A.Ş. - Urla/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj MUSTAFA İNCE Güzelbahçe / İzmir Açık Havuz MUSTAFA KARASAKAL HOBİ PARFÜMERİ Narlıdere/İzmir Açık Havuz Hidromasaj Home Spa MUSTAFA MADAK MADAK UN Balıkesir Açık Havuz

21 MUZAFFER ASA YAZTAŞ A.Ş. - Bursa Açık Havuz NAİL ÖZKARDEŞ - VİLTUR A.Ş - Çeşme / İzmir Outdoorpool-Hydromassage NARLIDERE BELEDİYESİ - Narlıdere/İzmir Süs Havuzu NARLIDERE BELEDİYESİ - Narlıdere/İzmir Süs Havuzu NECİP-SERPİL TERZİBAŞIOĞLU - Sahilevleri/izmir Outdoorpool- Hydromassage NEOCASA YAPI CASA GRUP LTD.ŞTİ. Çeşme / İzmir Açık Havuz NUR YARAŞ Narlıdere/ İzmir Açık Havuz NURAN BABABALIM - Pamukkale Taşımacılık A.Ş. - Sahilevleri /İzmir- Açık Havuz NUREM PLAZA Bornova / İzmir Açık Havuz NURİ ÇOLAKOĞLU - Çeşme/İzmir - Açık Havuz NURMUKBİLE & RONA YIRCALI Çeşme/ İzmir Açık Havuz NYSA OTEL - Aydın - Açık Havuz Hidromasaj ODAK İNŞAAT GÜRCAN ORAL Çeşme/ İzmir Açık Havuz OMEGA TOUR - MUSTAFA AYHAN - Güzelbahçe /İzmir - Açık Havuz ONAT MENZİLCİOĞLU - Çeşme - Açık Havuz - Kapalı Havuz - Şok Havuzu - Home Spa ORHAN NASLI İNŞAAT A.Ş. Narlıdere/İzmir Açık Havuz- Süs Havuzu - Hidromasaj ORTUNÇ CUNDA OTEL Ayvalık / Balıkesir Atıksu Arıtma OTEL KLYTE - Erdek/Balıkesir - Açık Havuz ÖNGEN COUNTRY CLUB Güre /Balıkesir Açık Havuz- Kapalı Havuz Hidromasaj Termal Havuz Genel Spa ÖZÇELİK - İŞ SENDİKASI EĞİTİM TESİSLERİ - Dikili/İzmir - Açık Havuz PINAR ERTİN -FARİN KİMYA A.Ş. - Çeşme/İzmir - Açık Havuz PIRIL OTEL - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Termal Havuz - Kapalı Havuz - Spa Merkezi PLANET EVLERİ - Güzelbahçe/İzmir - Açık Havuz - Süs Havuzu - Hidromasaj - Home Spa PUPİL OTEL Alaçatı / İzmir Açık Havuz PDİ-ER ULUSLARARASI EĞİTİM ARAÇLARI Çeşme /İzmir Açık Havuz PROJE ATÖLYESİ MUSTAFA BİCİK Urla/İzmir Açık Havuz Hidromasaj - Homespa RAŞİT KARAASLAN - MOBİ MOBİLYA - Bursa - Açık Havuz

22 RIZA AKÇALI - AKÇALI İNŞAAT - Manisa - Kapalı Havuz Sauna RİKARDO ALİBERTİ - Narlıdere/ İzmir - Açık Havuz SAKIPAĞA VİLLALARI - Sasalı/İzmir - Açık Havuz Hidromasaj SANAL LİMONCUOĞLU Narlıdere/ İzmir Açık Havuz SAYGIN MÜHENDİSLİK A.Ş. - Narlıdere - Çeşme - Sasalı - Açık Havuz Sauna SAYKAP A.Ş. - Narlıdere - Güzelbahçe - Açık Havuz Sauna SAYMAN İNŞAAT - Çeşme /İzmir - Açık Havuz SC INN OTEL - İzmir - Açık Havuz SEDAT ERİKOĞLU -ERBAKIR KABLO A.Ş. - Denizli - Açık Havuz - Hidromasaj SEDAT UZUNBAY - Çeşme/İzmir - Açık Havuz SELÇUK ATALAY Narlıdere/ İzmir Açık Havuz - Gölet SERATURUNÇ EVLERİ SİTESİ - Güzelbahçe/ İzmir - Açık Havuz - Kapalı Havuz - Home SpaHidromasaj SERRA SAKLIKÖY RESIDENCE- Çeşmealtı/ İzmir - Açık Havuz - Kapalı Havuz - Süs Havuzu - Spa Merkezi SITKI ŞÜKÜRER - Narlıdere/ İzmir - Açık Havuz SİDE GARDEN OTEL - Antalya - Açık Havuz ŞİNASİ ERTAN Narlıdere/ İzmir Açık Havuz SOLİTA & SEMAVİ YORGANCILAR - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj SOYAK İNŞ A.Ş.- ERKUT SOYAK - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj SÖNMEZ GRUP SÖNMEZ BUDAK LTD.ŞTİ.- Gümüldür/İzmir Açık Havuz SPİLOS OTEL - MANİSA - Hidromasaj - Buhar Banyosu SPORT OTEL - Çeşme/İzmir - Açık Havuz- Hidromasaj - Akıntı Havuzu SÜZER OTEL - Çeşme / İzmir- Açık Havuz - Kapalı Havuz - Terapi Havuzu - Spa Merkezi ŞÜKRÜ ARAÇ - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Buhar Odası ŞÜKRÜ EROĞLU - Narlıdere /İzmir- Açık Havuz - Kapalı Havuz - Home Spa TALAT SİVRİ - Bornova /İzmir- Açık Havuz TANTÜRK MİMARLIK - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz- Hidromasaj

23 TOLGA EGEMEN - Çeşme /İzmir- Hidromasaj ULEME&ULEMA MİMARLIK Güzelbahçe / İzmir Açık Havuz ÜNAL ATALAY - Urla/İzmir - Açık Havuz VEDAT ERİKOĞLU - Çeşme/İzmir - Açık Havuz YALÇIN KEZER - Çeşmealtı /İzmir- Açık Havuz YAŞAR AMBALAJ A.Ş. PORTO BEACH OTEL Alaçatı/İzmir Açık Havuz- Thalasso Terapi Havuzu Hidromasaj YAVAŞÇALAR A.Ş. Balıkesir Süs Havuzu HomeSpa YAZIM PLANLAMA LTD.ŞTİ. AYDIN ŞENGÜL EVİ Menemen/ İzmir Açık Havuz - HomeSpa YAZTAŞ A.Ş. - Bursa - Açık Havuz YUNUS YUNUSOĞLU - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz - Kapalı Havuz - Home Spa YUNUSOĞLU İNŞ LTD ŞTİ - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz - Kapalı Havuz ZABITÇI RESİDENCE Mavişehir /İzmir Açık Havuz Hidromasaj Genel Spa ZEYNEP TEMELLİ - Çeşme/İzmir - Açık Havuz

24 İletişim Bilgileri PEKCAN HAVUZ ARITMA EKIPMANLARI İNŞ. TUR. VE GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Tülay Aktaş Cad. No: 1 Narlıdere / İZMİR - TÜRKİYE Tel : (PBX) Fax : FCT 1 : FCT 2 : PEKCAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT TURİZM VE TİC. LTD.ŞTİ. Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere / İZMİR - TÜRKİYE Tel: (PBX) Fax : FCT 1 : FCT 2 : https://www.facebook.com/pekcanhavuz https://twitter.com/pekcanhavuz

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU 10 Haziran 2013 Piyasa Danışmanı İçindekiler 1 Raporun Konusu... 5 2 Şirketi Tanıtıcı Bilgiler...

Detaylı

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx PROJE ORTAKLARI Beta Sistem City İklim Galeri Kristal Gelişim Elektronik Erbap Kamp Mlz. Ltd. Karşen Soğutma Netsa Kasa N. Büger Asansör Mac Dek. Mim. Müh. Kale Kilit Dış Ticaret Osmanlı Laser Öztiryakiler

Detaylı

2015 de Tüm Sektörler kontrollü büyüyecek İnşaatta güven endeksi neden geriledi?

2015 de Tüm Sektörler kontrollü büyüyecek İnşaatta güven endeksi neden geriledi? AYLIK EKONOMİ DERGİSİ Ocak 2015-6 2015 de Tüm Sektörler kontrollü büyüyecek İnşaatta güven endeksi neden geriledi? Türkiye İMSAD Başkanı Dündar Yetişener, Amacımız, geçtiğimiz yıl ulaştığı 73,6 milyar

Detaylı

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE PROJE ORTAKLARI Arıtes CIAT DKM İnşaat Ender Spor E.M.K. Ltd. Şti. Ertuğrul Kardeşler Mefruşat Evinoks Görhan Mobilya Guestinhouse İki Design Group İstikbal A.Ş. Hotelya By Kolsan LG Lampart Modaslan Nilteks

Detaylı

iklim dünya save karbon bitkiler ürün ayak izi emisyon ekoloji yenilebilir alternatif korumak su rüzgar orman world

iklim dünya save karbon bitkiler ürün ayak izi emisyon ekoloji yenilebilir alternatif korumak su rüzgar orman world Yaşar 2012 Sürdürülebilirlik Raporu koruma hava energy dünya save alternatif karbon bitkiler emisyon iklim ayak izi su rüzgar sürdürülebilir toplum enerji tree korumak yenilebilir sürdürebilirlik ekosistem

Detaylı

TÜRKİYE KALİTE DERNEĞİ 2013 FAALİYET RAPORU

TÜRKİYE KALİTE DERNEĞİ 2013 FAALİYET RAPORU TÜRKİYE KALİTE DERNEĞİ 2013 FAALİYET RAPORU 2013 Yılı Faaliyet Raporu İŞBİRLİKLERİMİZ Avrupa Kalite Yönetim Vakfı (EFQM) Ulusal İşbirliği Ortağı Amerikan Kalite Derneği (ASQ) Küresel İşbirliği Ortağı Ortadoğu

Detaylı

HAKKIMIZDA. Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding

HAKKIMIZDA. Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding HAKKIMIZDA Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding adıyla yoluna devam etmektedir. Holding bünyesinde; Gintem Madde Yönetimi

Detaylı

1- Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi

1- Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi 1- Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi İçindekiler 2 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 3 İcra Başkanı nın Mesajı 4 Yaşar

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4. Genel Müdür Mesajı... 5. Yönetim Kurulu... 6. Üst Yönetim... 9. Hakkımızda...

İÇİNDEKİLER. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4. Genel Müdür Mesajı... 5. Yönetim Kurulu... 6. Üst Yönetim... 9. Hakkımızda... 01.01.2014 / 31.12.2014 İÇİNDEKİLER Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4 Genel Müdür Mesajı... 5 Yönetim Kurulu... 6 Üst Yönetim... 9 Hakkımızda... 12 Üretim Tesisleri... 14 Şirketin Sermaye Yapısı ve

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2013 İÇİNDEKİLER 3 RAPOR HAKKINDA 11 AKSA HAKKINDA 20 YÖNETİŞİM 36 SÜRDÜRÜLEBİLİR OPERASYONLAR 53 ÇEVRE 67 İNSAN KAYNAKLARI 87 TOPLUM 93 PERFORMANS TABLOLARI 101 GRI GÖSTERGELERİ

Detaylı

Türkiye nin Sabancı sı...

Türkiye nin Sabancı sı... Türkiye nin Sabancı sı... 1 sabancı holding 2009 faaliyet raporu Değer Yaratan... Sorumlu... 3 sabancı holding 2009 faaliyet raporu Aktif Katılımcı... 5 sabancı holding 2009 faaliyet raporu Yaratıcı...

Detaylı

AKKÖK SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012

AKKÖK SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012 AKKÖK SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 212 İçindekiler 1 Rapor Hakkında 2 Üst Yönetim Mesajı 4 Kurumsal Profil 12 Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız 18 Çevre 3 Çalışanlarımız 44 İş Sağlığı ve Güvenliği 52 Tedarik

Detaylı

Türkiye nin lider. lastik üreticisiyiz Brisa, Türkiye nin En Beğenilen ilk 50 şirketi içerisinde 37.sırada

Türkiye nin lider. lastik üreticisiyiz Brisa, Türkiye nin En Beğenilen ilk 50 şirketi içerisinde 37.sırada Türkiye nin lider lastik üreticisiyiz Brisa, Türkiye nin En Beğenilen ilk 50 şirketi içerisinde 37.sırada Busayıda BRİSA PERFORMANS MAGAZİN Ekim Sayı 2012/02 4 8 Brisa Genel Müdürü Hakan Bayman ın Mesajı

Detaylı

Çevre mühendisliği ve yönetiminde projeye özgü tasarım ile entegre çevresel ve sosyal çözümler için bir öncü

Çevre mühendisliği ve yönetiminde projeye özgü tasarım ile entegre çevresel ve sosyal çözümler için bir öncü Çevre mühendisliği ve yönetiminde projeye özgü tasarım ile entegre çevresel ve sosyal çözümler için bir öncü HAKKIMIZDA ENCON Çevre Danışmanlık Ltd. Şti. (ENCON) çevre yönetimi çatısı altında çevresel

Detaylı

Raporun Amacı ve Kapsamı

Raporun Amacı ve Kapsamı İçindekiler 1. Raporun Amacı ve Kapsamı, 3 2. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı, 5 3. CEO nun Mesajı, 7 4. Kurumsal Profil, 9 Grup Şirketleri, 11 Ekonomik Göstergeler, 19 5. Strateji ve Yönetim, 22 Borusan

Detaylı

MİGROS SİZE İYİ GELECEK...

MİGROS SİZE İYİ GELECEK... MİGROS SİZE İYİ GELECEK... İÇİNDEKİLER 2 FORMATLARIMIZ 4 KURUMSAL PROFİL 4 VİZYON-MİSYON-STRATEJİLER- İLKELER 5 BİR BAKIŞTA 2014 YILI 8 BAŞLICA GÖSTERGELER 10 TARİHÇE 12 BAŞKAN MESAJI 14 EKONOMİK DEĞERLENDİRME

Detaylı

Lamipan. Azura Park a. G-Com. spoga gafa. G-Ext li Dokunuş. Gurur Gecesi. Renk Yelpazesi. Bayilerle Söyleşi. Hanex Ürün Broşürü

Lamipan. Azura Park a. G-Com. spoga gafa. G-Ext li Dokunuş. Gurur Gecesi. Renk Yelpazesi. Bayilerle Söyleşi. Hanex Ürün Broşürü Ücretsizdir Üç Ayda Bir Yayımlanmaktadır Temmuz - Eylül 2012 Yıl: 1 Sayı: 2 Azura Park a G-Ext li Dokunuş İhracatın Yıldızlarının Gurur Gecesi Yıldız Ürün Lamipan spoga gafa 2012 2-4 Eylül 2012 Türkiye

Detaylı

11.01.2013. BEŞER HOLDING HAKKıNDA; BEŞER HOLDİNG A.Ş

11.01.2013. BEŞER HOLDING HAKKıNDA; BEŞER HOLDİNG A.Ş 11.01.2013 BEŞER HOLDING HAKKıNDA; BEŞER HOLDİNG A.Ş ÜCRET SİSTEMLERİ VE VERİMLİLİK 1961 yılında kurucusu merhum Sabahattin BEŞER Başkanlığında 1. Sanayi Sitesi nde Otomotiv Yan Sanayi Sürtünme Malzemeleri

Detaylı

NİZİP TİCARET ODASI 2013 FAALİYET RAPORU

NİZİP TİCARET ODASI 2013 FAALİYET RAPORU NİZİP TİCARET ODASI 2013 FAALİYET RAPORU 1 YÖNETİM KURULU BAŞKANI SUNUŞU Mehmet ÖZYURT YÖNETİM KURULU BAŞKANI Yaşadığımız çağda küreselleşmeye bağlı olarak ortaya çıkan gelişmeler, teknolojik ilerlemeler

Detaylı

Çelikten Gelecek. 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr. erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline.

Çelikten Gelecek. 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr. erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline. Çelikten Gelecek 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline.com İçindekiler Türk Demir Çelik Sektörünün Öncü Kuruluşu

Detaylı

Bölge Temsilcilikleri

Bölge Temsilcilikleri İmtiyaz Sahibi: Levent Pelesen Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Özge Sipahioğlu Yayın Kurulu: Alper Doğruer Fulya Evren Grafik Tasarım ve Yayına Hazırlama Extreme Bilgi Teknolojileri Yönetim Adresi ve Mardav

Detaylı

Mesleki eğitim Sanayide ara eleman sıkıntısının çözümü olan mesleki eğitimi mercek altına aldık

Mesleki eğitim Sanayide ara eleman sıkıntısının çözümü olan mesleki eğitimi mercek altına aldık Nisan/Mayıs/Haziran 2013 - Sayı 24 Mesleki eğitim Sanayide ara eleman sıkıntısının çözümü olan mesleki eğitimi mercek altına aldık Pakpen, İstanbul Pencere 2013 Fuarı nda standıyla fark yarattı Ekonomi

Detaylı

36. YAPI FUARI. Muhteşem Uyumu Rases Hippodrome. G-Pan. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. azaksu mimarlık Zehra Aksu - Adnan Aksu

36. YAPI FUARI. Muhteşem Uyumu Rases Hippodrome. G-Pan. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. azaksu mimarlık Zehra Aksu - Adnan Aksu Ücretsizdir Üç Ayda Bir Yayımlanmaktadır Nisan - Haziran 2013 Yıl: 1 Sayı: 4 SÖYLEŞİ azaksu mimarlık Zehra Aksu - Adnan Aksu Bayilerle Söyleşi G-Ext in Doğayla Muhteşem Uyumu Rases Hippodrome Yıldız Ürün

Detaylı

UĞUR ȘİRKETLER GRUBU

UĞUR ȘİRKETLER GRUBU TANITIM KİTİ UĞUR ȘİRKETLER GRUBU Uğur Șirketler Grubu nun temeli, amiral gemisi olan Uğur Soğutma nın 1954 te Nazilli de dondurma makineleri üretimine bașlaması ile atılmıștır. Geçen yıllar içinde soğutmadan,

Detaylı

Semavi YORGANCILAR Cam Merkezi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Semavi YORGANCILAR Cam Merkezi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı HAZİRAN 2012 - ARALIK 2012 // Sayı: 15-16 - 17 Cam Merkezi yayınıdır. Para ile satılmaz. 2 INDEKS BAŞKANDAN 3 03 04 05 06 07 08 10 12 14 16 17 18 20 22 24 26 28 32 33 34 BAŞKANDAN YENI NESILLERI ANLAYARAK

Detaylı

+90 216 656 65 00 +90 216 656 65 09

+90 216 656 65 00 +90 216 656 65 09 POZİTİF ENERJİ EWE TURKEY HOLDİNG ŞİRKET PROFİLİ 2013 İÇİNDEKİLER 04 KURUMSAL 06 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 08 Genel Müdürlerin Mesajı 10 2013 e Bakış 12 Kısaca EWE Turkey Holding 14 Temel Finansal

Detaylı

Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur...

Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur... Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur... İçindekiler Başkan ın Mesajı Akfa Holding Hakkında Vizyon ve Misyon Kilometre Taşları Yurtdışı Ofisler & Hedef Pazarlar 7 9 10 11 12 Bilgi Grubu 14 Akfa

Detaylı

Yaşamınıza artı bir katıyoruz

Yaşamınıza artı bir katıyoruz ELGİNKAN TOPLULUĞU YAYINIDIR Yaşamınıza artı bir katıyoruz 32 TEMMUZ 201330 Tarihin yeni hazinesi SEREL Amphora E.C.A.-SEREL ÖDÜLLERLE TAÇLANDIRILDI Sektöründe lider olan E.C.A.-SEREL in ürünlerinin kalitesi,

Detaylı

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx İÇİNDEKİLER 8 10 İsmail Darcan Boytek Reçine Boya ve Kimya San. Tic. A.Ş. Genel Müdürü Adnan Özsoy Gorrion Hotel İstanbul Turizm Direktörü Sunuş...4 Otel Profili...6-7 Röportaj / İsmail Darcan / Boytek

Detaylı

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N Yepyeni Bir Proje PARK EVO bülten SAYI:3 TÜRKİYE'DE BİR İLK PARK AVANTAJ Geleneksel PARK İNŞAAT FOTOĞRAF YARIŞMASI ACRO YAPI İLE DÜNYAYA AÇILDIK Söyleşi GTO BAŞKANI MEHMET ASLAN ÇALIŞANLARIMIZLA PARK AKADEMİ

Detaylı