PEKCAN HAVUZ. Şirket Profili

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "PEKCAN HAVUZ. Şirket Profili"

Transkript

1 PEKCAN HAVUZ Şirket Profili Tarihçe Vizyonumuz, Misyonumuz Yönetim Yaklaşımımız Politikalarımız, İlkelerimiz ve Değerlerimiz Ürünlerimiz/Hizmetlerimiz Personel Yapımız Bayiliklerimiz Belge ve Sertifikalarımız Referanslar İletişim

2 Tarihçe Şirketimiz,birbirine organik olarak bağlı iki ayrı şirket bünyesinde faaliyet göstermektedir. PEKCAN MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ., 1994 yılında, İzmir de turistik tesisler ve özel villa havuzları için hizmet vermek amacıyla Çevre Mühendisi Nurdan Pekcan ve Makine Mühendisi Alp Kıvanç Pekcan tarafından kurulmuştur. Yıllar içinde başarılı ve istikrarlı bir grafik sergileyerek yeni bir atılım planlayan şirket, 1998 yılında PEKCAN HAVUZ ARITMA EKİPMANLARI Ltd.Şti. ni kurmuştur. PEKCAN HAVUZ; %60 lık pazar payı ile sektörünün lideri konumundadır. Her türlü havuz, jakuzi, sauna, buhar banyosu, Türk Hamamı, Spa, Atık Su Arıtma, Proje ve Danışmanlık alanlarında hizmet veren firmamız bölgesinde pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Birbiriyle koordinasyon halinde olan bu iki şirketimiz, bize daha çok müşteriye ulaşmayı, şirketlerimiz arası dayanışmayı getirmiş; bu da, doğal olarak hizmet kalitemizi arttırmamıza ve bulunduğumuz konumu sağlamlaştırmamıza imkan vermiştir. Şirketimiz yaşamdan keyif alan kişilere ve bunu bir hizmet politikası olarak benimsemiş kurumlara özgün, rahat, sağlıklı, güvenilir ürün ve hizmetler sunar. Yeniliğe açık, bilgi ile gelişerek büyüyen, birlikte kazanma ilkesine sahip insan odaklı kurumsal bir markadır.

3 Vizyonumuz Yerel kimliğini koruyarak sektörde ulusal ve öncü bir firma konumuna gelmek. Misyonumuz Faaliyet gösterdiğimiz her alanda farklılığımızı ortaya koymak. Yönetim Yaklaşımımız Sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal bir yönetim anlayışı. Marka, patent, teknoloji, tasarım ve bilişim alanlarında kalıcı üstünlük yaratmak. Bugünkü işlerimizi yönetmek ve uzun dönemde rakiplerimize üstünlük sağlamak için geleceğimizi stratejik olarak planlamak.

4 Politikalarımız Toplam kalite anlayışını benimseyen şirketimiz; Müşteriye özel, butik anlayışlı hizmet verir. Müşteri memnuniyetini arttırmak için sürekli yeni teknolojiyi takip eder. Uluslararası fuarları düzenli olarak takip ederek en gelişmiş teknolojinin hizmetlerine uygunluğunu araştırır. Hizmet sonrası takiple sürekli müşteri memnuniyeti hedeflenir. Müşterinin ihtiyaç duyması halinde hizmetlerimiz, bir defada, sorunsuz ve deneyimli teknik ekip tarafından sağlanır. Verilen hizmette dünyaca kalitesi kanıtlanmış ekipmanlar uygulanmaktadır. Birlikte çalışılan herkes için güvenli, iş güvenliği şartlarına uygun bir ortam yaratılması amacıyla ortaya çıkabilecek tüm riskler minimuma indirgenmektedir. Tüm çalışanlarımız; iş güvenliği sorumluluklarının bilincinde olmaları için, düzenli eğitime tabi tutulur.

5 İlkelerimiz İş etiği kurallarına bağlı faaliyet gösteririz. Mükemmeliyet ilkesi ile hareket ederiz. Yeni gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek kendimize büyüyen hedefler belirleriz. Müşterilerimize verdiğimiz sözlerin eksiksiz tamamlandığından emin olmak isteriz. Faaliyetler sonucu elde edilen kaynakların teknoloji takibi ve işe yeni yatırımlar olarak geri dönmesini sağlarız. Çalışanlarımızın sağlığı ve iş güvenliği konusunda hassas davranırız. Değerlerimiz Müşteri odaklı, %100 müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı. Dünya standartlarında ürün ve hizmet kalitesi. Sonuç odaklı iş süreçleri. Firma içinde ve dışında sinerji. İşimize olan tutkumuz. İşimizin her aşamasında hakkaniyet ve adalet.

6 Ürünlerimiz/Hizmetlerimiz Havuz Spa&Wellness Atık Su Arıtma Proje Tasarım ve Taahhüt Hizmetleri Kimyasal Satışı Servis & Bakım & Kurulum Perakende Mağazacılık ( Havuz Market ) E-ticaret

7 Havuz Yüzme Havuzları (http://bit.ly/yüzmehavuzları) Açık Havuz Kapalı Havuz Çocuk ve Animasyon Havuzu Jakuzili Havuz Jakuzi Şok Havuzu Thalasso Terapi Havuzu Termal Havuz Aktivite ve Aksesuarlar Wellness Havuzu Floating Yüzdürme Havuzu Kondisyon Havuzu Aktivite Havuzu Olimpik Havuzlar (http://bit.ly/olimpikhavuzlar) Eğlence Havuzları (http://bit.ly/eğlencehavuzları) Süs ve Peyzaj Havuzları (http://bit.ly/süsvepeyzajhavuzları)

8 Havuz Ekipmanları (http://bit.ly/havuzekipmanları) Havuz Filtresi Havuz Pompası Havuz Kenar Ekipmanları Havuz İçi Ekipmanları Havuz Aydınlatma Ekipmanları Havuz Temizlik Ekipmanları Havuz Isıtma Ekipmanları Havuz Nem Alma Ekipmanları Havuz Dezenfeksiyon Sistemleri (http://bit.ly/havuzdezenfeksiyonsistemleri) Otomatik Dezenfeksiyon Sistemleri Ozonlu Otomatik Dezenfeksiyon Sistemleri Tuz Klor Jeneratörleri Havuz Kaplama Sistemleri (http://bit.ly/havuzkaplamasistemleri) Ahşap Kenar Kaplamaları Porselen Kenar Kaplamaları Porselen Mozaik Renk Alternatifleri Porselen Mozaik Desen ve Bordürler Cam Mozaik Renk Alternatifleri Cam Mozaik Desen ve Bordürler Aktivite ve Aksesuarlar (http://bit.ly/aktiviteveaksesuarlar) Aktivite ve Aksesuarlar

9 Spa & Wellness Sıcak Mekanlar (http://bit.ly/spa-wellnes) Sauna Türk Hamamı Buhar Banyosu Roma Banyosu Soğuk Mekanlar (http://bit.ly/soğukmekanlar) Kar Odası Kar Çeşmesi Buz Mağarası Islak Mekanlar (http://bit.ly/ıslakmekanlar) Açık Havuz Kapalı Havuz Wellness Havuzu Jakuzi Jakuzili Havuz Thalasso Terapi Havuzu Termal Havuz Floating Yüzdürme Havuzu Şok Havuzu Kneipp Havuzu Ayak Banyosu Aktivite ve Aksesuarlar

10 Rahatlama Mekanları (http://bit.ly/rahatlamamekanları) Isıtılmış Yatak Su Yatağı Tuz Odası Masaj Atıksu Arıtma (http://bit.ly/atıksuarıtma) Şirketimiz bünyesinde özellikle evsel atık suların arıtılması sağlanmaktadır. Kullanıcı sayı ve karakteristikleri, tesis özellikleri, alıcı ortam kaynakları ile arıtma teknik ve seviyesi dikkate alınarak tasarım yapılmaktadır. Güncel teknoloji ve bugüne kadar gelen tecrübelerimiz harmanlanarak yapılan ekipman seçimlerine göre ekipman ve tesisat montajları yapılmaktadır. Montaj sonrasında tesislerimiz devreye alınarak müşterimiz adına tesisi çalıştıracak personele tesis ve işletme ile ilgili gerekli eğitimler verilerek kurulan tesisin sorunsuz şekilde çalışabilmesi ve devamlılığın sağlanması önceliğimizdir. Belirlenen aralıklarda düzenli olarak tesislerimiz kontrol edilerek ve işletme personeli ile iletişim sürekliliği sayesinde tesislerimizin işletilmesi konusunda danışmanlık, servis ve işletme desteği verilmektedir. Proje Tasarım ve Taahhüt Hizmetleri (http://bit.ly/projetasarımuygulama) Her işimizde söylüyoruz. Tasarım bizim işimiz!. Havuzunuzu, saunanızı, buhar banyonuzu veya SPA ünitelerinden herhangi birini Pekcan Havuz a yaptırmak isteyin, biz onu sizin için en küçük detayına kadar düşünüp dizayn edelim ve sizin kullanımınıza sunalım!

11 Sistemleri tasarlarken fonksiyonelliğini ve kullanım kolaylığını ön planda tutuyoruz. Ayrıca enerji tasarrufu sağlayan yeşil enerji projeleri üretmekteyiz. Sürdürülebilir projeleri hayata geçirmek ise en büyük hedeflerimizden biridir. Yüzme havuzlarını ya da SPA tesislerini tasarlarken,sizin ihtiyacınızı, zevkinizi, tercihlerinizi ve bütçenizi göz önüne alıyoruz. Hayaller ile uyumlu mekanlar yaratıyoruz. Kimyasal Satışlar (http://bit.ly/kimyasalsatışlar) Pekcan Havuz olarak bizler, havuz suyunun hijyenik olmasına aşırı hassasiyet göstermekteyiz. Bizim için önemli olan havuz suyunun dezenfeksiyonunun sağlanması ve korunmasıdır. Değerli müşterilerimiz Pekcan ın 20 yıllık tecrübesine ve sunduğumuz havuz kimyasallarına güvenir. Geniş ürün yelpazemiz ile çok çeşitli fiyat skalalarında müşterilerimize ürün sunabilmekteyiz. Pekcan ın sunduğu hassas ölçüm cihazları ve Sağlık Bakanlığı onaylı havuz kimyasalları ile temiz havuzlarda yüzmenin keyfine varın. Servis & Bakım & Kurulum (http://bit.ly/sevisbakımkurulum) Yüzme havuzlarının sezona hazırlanması ve hijyenik koşulların tam anlamıyla sağlanabilmesi için ihtiyaç duyulan ekipmanlar tedarik edilmeli, güvenli ve sağlıklı bir havuz işletmesine sahip olmak için havuz bakımı ihmal edilmemelidir. Havuz dezenfeksiyon, servis ve bakım çalışmaları Pekcan Havuz kalitesiyle, konusunda uzman olan çalışanlarımızla birlikte hizmetinizdedir. İster henüz yeni havuz yaptırıp onu kullanmayı öğrenmek isteyecek olun, ister mevcut havuzunuza artık kendiniz bakmaya karar vermiş olun ya da sadece havuzunuzun faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyin, PEKCAN ın profesyonel ekibi evinize gelecek ve havuz filtresi, pompası, zaman saati, dozaj pompası, klorinatör ve ısıtıcı gibi tüm ekipmanların kullanılışını size gösterecektir.

12 Perakende Mağazacılık (Havuz Market) Şirketimiz; yeni faaliyet göstermeye başlayan havuz market ile havuz ekipmanları, aksesuarları, kimyasalları ve spa ürünlerini içeren 1,500 kalem ürünü müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bu uygulama Türkiye de bir ilk olup müşterilere önlerindeki ekrandan ürün görseli, fiyat gibi tüm detayları inceleyerek sipariş verebilme imkanı sağlar. Bu konseptin 2015 yılında Çeşme de de uygulanması Pekcan Havuz un kısa vadeli planları arasındadır. e-ticaret ( (http://www.havuzdayim.com/) Pekcan Havuz; yüzme havuzları, olimpik havuzlar, süs ve peyzaj havuzları yanında bakımlı, temiz, düzenli, daha konforlu bir havuz sistemi için ihtiyaç duyacağınız tüm havuz ekipmanları, havuz dezenfeksiyon sistemleri, havuz kaplama malzemeleri ve havuz aksesuarları ile sektöre hizmet etmektedir. Ayrıca Spa&Wellness sektörü için gerekli olan sauna, buhar banyosu, kar odası, kar çeşmesi macera duş, tuz odası ve ısıtılmış yatak gibi ekipmanlar ile Bahçe & Peyzaj sektöründe gerekli olan bir çok ekipmanı bünyesinde bulundurarak üzerinden ve ile da mağazalar açarak müşterilerine hizmet vermektedir. Personel Yapımız Şirketimiz, uzman mühendis, tekniker ve teknisyen kadrosu ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

13 Şirketimizde ; 5 adet Makine Mühendisi 2 adet Çevre Mühendisi 1 adet sözleşmeli Mimar 1 adet sözleşmeli Peyzaj Mimarı 1 adet Proje ve Satış Departman Şefi 3 adet Proje ve Satış Yönetmeni 1 adet Bireysel Operasyon Şefi 1 adet Teknik Servis Şefi 1 adet sözleşmeli İnşaat Mühendisi 2 adet Bireysel Operasyon Yönetmeni ( Formen ) 5 adet Servis Teknisyeni Havuz Operatörü 5 adet Bireysel Operasyon Havuz Operatörü 1 adet Büro Yönetimi 1 adet Büro Ön Yöneticisi 1 adet Muhasebe Şefi 1 adet Muhasebe Elemanı 1 adet Stratejist ve Finansman Yöneticisi 1 adet Satın Alma Şefi 1 adet Depo Elemanı 1 adet Perakende ve Sanal Satış Yöneticisi 1 adet Kurumsal ve Toptan Satış Yöneticisi 1 adet Proje Satış Danışmanı 1 adet Kurumsal Yapılanma Danışmanı 1 adet Şirket Doktoru ( Uzman Hekim ) 1 adet İş Güvenliği Uzmanı İle hizmet vermektedir.

14 Bayiliklerimiz 1. ASTRAL ( FLUIDRA ) Havuz Ekipmanları - İzmir Yetkili Bayii ASTRALPOOL CEPEX CERTİKİN BLAUFİSH CTX İDRANİA 2. POOLLINE Havuz & Spa Wellness Ekipmanları Ana Bayii 3. WATERCO Havuz Ekipmanları 4. PRAHER Havuz Otomasyon Ekipmanları 5. HYDRO AIR Jakuzi Ekipmanları 6. WATERWAY Hidro- Masaj Ekipmanları 7. ZODIAC Robot Havuz Süpürgeleri Prefabrik Havuz Sistemleri 8. CTX & ASTRAL Havuz Kimyasalları 9. WTR & SELENOİD - Havuz Kimyasalları 10. PİMTAŞ PLASTİK 11. NARVI Sauna Soba ve Aksesuarları ve Ekipmanları 12. HELO - Sauna Soba ve Aksesuarları ve Ekipmanları 13. TYLÖ - Sauna ve Buhar Kabinleri, Aksesuar ve Ekipmanları 14. POOLLINE Sauna Aksesuarları 15. POOLLINE Himalayan Tuz Odası ve Tuz Tuğlaları 16. POOLLINE Buhar Jeneratörleri 17. POOLINE Kar Çeşmesi Cihazları 18. PEKCAN Cam Mozaik ve Tutamakları 19. SERAPOOL Porselen Havuz kaplamaları ve Tutamakları

15 Belge ve Sertifikalarımız Firmamız ISO 9001:2008, ISO 10002:2004, TSE-YHB, UHE belgelerini almış ve tüm yeterliliklerini müşteri hizmet kalitesini ve ürün kalitesini arttırmak için aktif olarak kullanmaktadır. Aynı zamanda UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü) üyesidir ve TSE Hizmet Yeterlilik belgelerine sahiptir. Firmamız Türk Standardı, Alman DIN normu, İngiliz SPATA ve Amerikan NSPI normlarına uymaktadır. Tüm çalışanlarımız UHE Havuz Operatörü Eğitimleri ni tamamlamış ve tarihinde başarı belgelerini almışlardır. Tüm personelimiz İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi nden geçmiş ve sertifikalarını almışlardır. Şirketimiz çatısı altında kurulan PEKCAN AKADEMİ bünyesinde tüm çalışanlarımız Kalfalık ve Ustalık eğitimlerini almakta ve sürekli hizmet içi eğitimler ile desteklenen çalışan güçlendirme programımız devam etmektedir. Tüm belge ve sertifikalarımız, istenildiğinde müşterilerimize sunulabilir. Yine PEKCAN AKADEMİ bünyesinde yerli ve yabancı üretici temsilcileri ile teknik personel eğitimlerimiz, danışman eğitim firmalarımız ile kurumsallık şirket içi entegrasyon eğitimlerimiz aralıksız devam etmektedir Siz değerli müşterilerimize havuz operasyon eğitim seminerlerimiz güz ve yaz olmak üzere yılda iki defa planlanarak hayata geçilirilmektedir.

16 Referanslarımız (http://bit.ly/referanslarımız) İki bin adedin üzerinde havuz müşterimizden, bazıları aşağıda listelenmiştir. ABALIOĞLU YEM SANAYİ A.Ş. ORHAN ABALIOĞLU / Denizli - Açık Havuz ABBAS TÜRKER - Urla/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj ADEM ERDÖLEK Çeşme / İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj ADNAN AKTAŞ SİTE UNLU MAMULLER Narlıdere Açık Havuz AKBANK A.Ş. - ZEYNEP-MEHMET SABANCI - Çeşme/İzmir - Açık Havuz AKÇALI İNŞAAT RIZA AKÇALI Manisa Kapalı Havuz AKDENİZ KİMYA A.Ş. - CEM HERİS - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj AKDENİZ KİMYA A.Ş. - CEM HERİS - Sahilevleri/İzmir - Açık Havuz AKDENİZ KİMYA A.Ş. - CENK HERİS - Sahilevleri/İzmir - Açık Havuz AKDENİZ KİMYA A.Ş. - ÇAĞAN HERİS - Sahilevleri/İzmir - Açık Havuz ALAÇATI BEACH RESORT OTEL - Alaçatı/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj ALBAŞ TURİZM A.Ş.- MEHMET ALBAŞ - Torbalı/İzmir - Açık havuz ALİ ERDOĞAN - UŞAK BELEDİYE BAŞKANI - Uşak - Açık Havuz ALİ TUNABOYLU - Çeşme/İzmir - Açık Havuz ALİ VUSLAT DOĞAN SABANCI Çeşme Açık Havuz Home Spa ALTINPARK OLİMPİK YÜZME HAVUZU - Ankara - Kapalı Havuz A MİMARLIK HALE BALCIOĞLU Narlıdere/ İzmir Açık Havuz ARKAYIN MİMARLIK - TUFAN ARKAYIN - Narlıdere/İzmir -Açık Havuz ARREDO MİMARLIK Çeşme Açık Havuz ATLANTİS SİTESİ KAR-BE İNŞAAT LTD.ŞTİ.- Manisa - Açık Havuz - Sauna AURA SPA Narlıdere / İzmir Genel Amaçlı Spa Merkezi AYASANDRA TERMAL VE KÜR MERKEZİ Çeşme Açık ve Termal Havuz - Spa AYTEMİZ PETROL A.Ş. - İSMAİL AYTEMİZ - Gümüldür/İzmir - Açık Havuz BAHRİ ZUHAL Çeşme / İzmir Açık Havuz BİLGEHAN ANLAŞ - JTI - Urla/İzmir - Açık Havuz

17 BUMİN ANAL - Urla/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj BURSA BELEDİYESİ ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ - Bursa - Süs Havuzu BÜLENT DELİCAN Bornova Açık Havuz - Home Spa BÜLENT-BELGİN EGELİ - Urla/İzmir - Hidromasaj CADDE 79 OTEL Alaçatı / Çeşme Açık Havuz CAN ÇELEBİOĞLU DİBA MİMARLIK Çeşme / İzmir _ Açık Havuz- Hidromasaj Isıtma CASA DEL PLAYA KURYAP İNŞAAT Çeşme / İzmir Açık Havuz Termal Havuz CELAL SÖNMEZ Bademli / Bursa Açık Havuz CETAŞ İNŞAAT A.Ş. - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj CEVHER MAKİNA SAN. A.Ş. -TONGUÇ ÖSEN - Kemalpaşa/İzmir -Açık Havuz - Hidromasaj CMS JANT ve MAKİNA SAN. A.Ş. - BERAT ÖSEN - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj CMS JANT ve MAKİNA SAN. A.Ş. - BERAT ÖSEN - Urla/İzmir Süs Havuzu Gölet Home Spa ÇİZGE MİMARLIK - TAHSİN KONUR - Çeşmealtı - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj CLUB FHOKAI Foça / İzmir Açık Havuz Kapalı Havuz - Hidromasaj CLUB YALI CASTLE AQUPARK Gümüldür- Açık Havuz - Hidromasaj DEKA PLANLAMA - Çeşme - Urla - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz- Hidromasaj - Sauna DELTA TİC.A.Ş.- JACK EFENDİ ÇİFTLİĞİ Çeşme / İzmir- Açık Havuz - Gölet DEMİREL İNŞAAT - Balçova/İzmir - Çeşme - Açık Havuz DEMİRHAN İNŞAAT A.Ş. - TEVFİK DEMİRDÖNDER - Çeşme/İzmir - Açık Havuz -Hidromasaj DEMİRYOL - İŞ SENDİKASI ŞAKRAN TESİSLERİ - Yeni Şakran / İzmir - Açık Havuz DENBA İNŞAAT Bursa Açık Havuz DENİZ BARÇIN - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj DOĞUŞ HOLDİNG MURAT REİS OTELİ Ayvalık / Balıkesir- Silience Havuzu Açık Havuz DORUK KOLEJİ - Manisa - Açık Havuz EGE PARK KONAKLARI - Güzelbahçe / İzmir - Açık Havuz EGELİ KONAKLARI - Urla/İzmir - Açık Havuz EKE MİMARLIK - ÖZNUR EKE - Urla/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj EKİP-A A.Ş - Urla/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj EKOL KBB MERKEZİ - MEHMET & FİGEN BAZ - Çeşme / İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj

18 EMEL ALİBERTİ - O EV Restaurant - Alaçatı/İzmir - Açık Havuz EMİNE - ERHAN KAMIŞLI - Çeşme/İzmir - Açık Havuz -Hidromasaj EMİNE ÖRNEK KOLEJİ - Anaokulu - Bursa - Kapalı Havuz-Çırpınma Havuzu EMİNE ÖRNEK KOLEJİ - Bursa - Kapalı Havuz - Sauna EMRE BERKİN Çeşme / İzmir Açık Havuz EMRE KIZILGÜNEŞLER Çeşme / İzmir Açık Havuz ENDER YORGANCILAR - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz ERWİN BORG Çeşme / İzmir Açık Havuz ERSİN TEZOL- Narlıdere/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj ESAT ALTINGÜN - KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI - Kuşadası/Aydın - Sauna ESİN GÜRBÜZ GÜRBÜZ YAYINEVİ A.Ş. Göcek / Muğla Açık Havuz - Hidromasaj FAMİLYA PARK EVLERİ - Karşıyaka/İzmir - Açık Havuz FANİTEKS A.Ş. Bursa Açık Havuz FERİDUN BİGALI TANTÜRK MİMARLIK Narlıdere /İzmir Açık Havuz FES SPA Gaziemir / İzmir Kapalı Havuz Hidromasaj Genel Spa Uygulaması FOLKART YAPI A.Ş. - Mavişehir/İzmir - Açık Havuz - Kapalı Havuz - Yansıma Havuzu - Süs havuzu GAYE ÜNSAL AYGIT İNŞAAT Çeşme/ İzmir Açık Havuz GENÇ YAZICI OTEL - Uludağ/Bursa - Kapalı Havuz GİNTAŞ A.Ş. - Bursa - Süs Havuzu GLORIA RESIDENCE - TEMEL İNŞAAT - Narlıdere/İzmir -Kapalı Havuz GÜÇLÜ YUNUSOĞLU İNŞ LTD ŞTİ - Narlıdere/ İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj GÜÇLÜEL İNŞAAT LTD.ŞTİ. - REHA ERDUR - Çeşme /İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj GÜLFEM PERÇİN - Çeşme/İzmir - Açık Havuz GÜVEN LASTİK GÜLTEN LASTİKÇİ Çeşme /İzmir HAKAN TANER Çeşme / İzmir Açık Havuz HANE RESIDENCE - FİYAP İnşaat Ltd.Şti.-Narlıdere/İzmir - Açık Havuz - Spa Merkezi HASAN DENİZKURDU - Çeşme/İzmir - Açık Havuz HÜSEYİN ERİKOĞLU - Çeşme /İzmir - Açık havuz İBEZ TURİZM - ZEKİ GÜDÜM - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj - Süs Havuzu

19 İĞDELİ HAN BUTİK OTEL Alaçatı / İzmir Açık Havuz İLHAN BOZCALI Narlıdere / İzmir- Açık Havuz İMREN HAN BUTİK OTEL Alaçatı / İzmir Açık Havuz Genel Spa İNEGÖL ORGANİZE SAN. BÖL. MÜD.HAVUZU - Bursa - Açık Havuz İNTER MİMARLIK - HÜSEYİN TERZİOĞLU - Çeşme /İzmir - Açık Havuz İSMET DEMİREL - Bursa - Açık Havuz - Hidromasaj İZMİR DEMİR ÇELİK A.Ş.- Halil Şahin - Çeşme/İzmir - Açık Havuz KALTUN MADENCİLİK AKSEL & YÜKSEL TUNCER Çine/ Aydın Açık Havuz Hidro masaj Gölet Yansıma Havuzu KAMİL SOYOĞLU BETAŞ İNŞAAT A.Ş. Narlıdere / İzmir Açık Havuz - Hidromasaj KAMRAN HABİF - Çeşme - Narlıdere - Açık Havuz KARE MİMARLIK ERGUN DEMİRBEK Çeşme /İzmir Açık Havuz KAVUKLAR A.Ş. KAVUKLAR RESİDENCE Bayraklı /İzmir Açık Havuz KAVUKLAR A.Ş. ABDULLAH KAVUK EVİ Çeşme/ İzmir Açık Havuz - Hidromasaj KAYA TURİZM A.Ş. KARACA OTEL İzmir - Sauna KAYA İZMİR TERMAL OTEL - Balçova - Açık Havuz KEMAL-NİMET DEMİREL - Bursa - Açık Havuz - Hidromasaj KEMALPAŞA BELEDİYESİ - İzmir - Açık Havuz KENVİNSA A.Ş. İBRAHİM SARAY Narlıdere/ İzmir Açık Havuz Kapalı Havuz Hidromasaj Home Spa KESKİNOĞLU TAVUKÇULUK A.Ş - MEHMET KESKİNOĞLU - Akhisar / ManisaAçık Havuz Kapalı Havuz - Şok Havuzu KESKİNOĞLU TAVUKÇULUK A.Ş. ESİN KESKİNOĞLU - Akhisar/Manisa- Açık Havuz KESKİNOĞLU TAVUKÇULUK A.Ş.- FEVZİ KESKİNOĞLU - Akhisar / Manisa-Açık Havuz Kapalı Havuz - Şok Havuzu KONVOY COUNTRY CLUB - Urla/ İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj KOZLU BUTİK OTEL Assos/ Çanakkale Açık Havuz Atıksu Arıtma KUŞA TURİZM A.Ş. Kuşadası / Aydın Açık Havuz GenalSpa

20 KUŞ-TUR TATİL KÖYÜ - Kuşadası / Aydın- Açık Havuz - Hidromasaj KUVVET ERİM - İSABEYLİ BELEDİYE BAŞKANI -İsabeyli/Aydın - Açık Havuz KÜRÜM İNŞAAT LTD.ŞTİ. AYŞE KÜRÜM Narlıdere/ İzmir Açık Havuz Kapalı Havuz Hidromasaj Home Spa LEVENT AKGERMAN - Narlıdere / İzmir- İzmir - Açık Havuz LEVENT VERYERİ - Urla / İzmir - Açık Havuz LIVING ROOM - BAŞAR BAHADIR - Çeşme - Karşıyaka /İzmir - Buhar Banyosu MAHMUT ÖZGENER - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj - Home Spa MAİDE KURTTEPELİ - Çeşme/İzmir - Açık Havuz MAKOMİM MİMARLIK-DERYA AKDURAK- Çeşme- Narlıdere-Urla/İzmir Açık Havuz MANASTIR OTEL - Alaçatı/İzmir - Açık Havuz MANİSA 23. UNİVERSİAD Yüzme Yarışmaları Havuzları - Manisa - Açık Havuz MANİSA BELEDİYESİ - Manisa - Spa Merkezi MAZAL ANTEBİ Sahilevleri / İzmir - Açık Havuz MCM CAM MOZAİK AHMET ATABEY Bornova/ İzmir açık Havuz - Hidromasaj MEHMET AĞAR - Çeşme/İzmir - Açık Havuz MEHMET UZ - UZ TEKSTİL A.Ş. - Narlıdere /İzmir- Açık Havuz - Hidromasaj MERT PALA - MERT OPTİK - Çeşme/İzmir - Açık Havuz METİN AKDURAK Narlıdere/ İzmir Açık Havuz MİM-DEK LTD.ŞTİ. - AYLA KARABİNA - Çeşme /İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj MİRAY İNŞAAT A.Ş. MİSTRAL TOWER- Bornova/ İzmir- Açık Havuz MOLA CUNDA OTEL Ayvalık / Balıkesir Açık Havuz - Hidromasaj MUHARREM KAYHAN - Çeşme /İzmir - Açık Havuz- Hidromasaj MURAT ERTİN - FARİN KİMYA A.Ş. - Urla/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj MUSTAFA İNCE Güzelbahçe / İzmir Açık Havuz MUSTAFA KARASAKAL HOBİ PARFÜMERİ Narlıdere/İzmir Açık Havuz Hidromasaj Home Spa MUSTAFA MADAK MADAK UN Balıkesir Açık Havuz

21 MUZAFFER ASA YAZTAŞ A.Ş. - Bursa Açık Havuz NAİL ÖZKARDEŞ - VİLTUR A.Ş - Çeşme / İzmir Outdoorpool-Hydromassage NARLIDERE BELEDİYESİ - Narlıdere/İzmir Süs Havuzu NARLIDERE BELEDİYESİ - Narlıdere/İzmir Süs Havuzu NECİP-SERPİL TERZİBAŞIOĞLU - Sahilevleri/izmir Outdoorpool- Hydromassage NEOCASA YAPI CASA GRUP LTD.ŞTİ. Çeşme / İzmir Açık Havuz NUR YARAŞ Narlıdere/ İzmir Açık Havuz NURAN BABABALIM - Pamukkale Taşımacılık A.Ş. - Sahilevleri /İzmir- Açık Havuz NUREM PLAZA Bornova / İzmir Açık Havuz NURİ ÇOLAKOĞLU - Çeşme/İzmir - Açık Havuz NURMUKBİLE & RONA YIRCALI Çeşme/ İzmir Açık Havuz NYSA OTEL - Aydın - Açık Havuz Hidromasaj ODAK İNŞAAT GÜRCAN ORAL Çeşme/ İzmir Açık Havuz OMEGA TOUR - MUSTAFA AYHAN - Güzelbahçe /İzmir - Açık Havuz ONAT MENZİLCİOĞLU - Çeşme - Açık Havuz - Kapalı Havuz - Şok Havuzu - Home Spa ORHAN NASLI İNŞAAT A.Ş. Narlıdere/İzmir Açık Havuz- Süs Havuzu - Hidromasaj ORTUNÇ CUNDA OTEL Ayvalık / Balıkesir Atıksu Arıtma OTEL KLYTE - Erdek/Balıkesir - Açık Havuz ÖNGEN COUNTRY CLUB Güre /Balıkesir Açık Havuz- Kapalı Havuz Hidromasaj Termal Havuz Genel Spa ÖZÇELİK - İŞ SENDİKASI EĞİTİM TESİSLERİ - Dikili/İzmir - Açık Havuz PINAR ERTİN -FARİN KİMYA A.Ş. - Çeşme/İzmir - Açık Havuz PIRIL OTEL - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Termal Havuz - Kapalı Havuz - Spa Merkezi PLANET EVLERİ - Güzelbahçe/İzmir - Açık Havuz - Süs Havuzu - Hidromasaj - Home Spa PUPİL OTEL Alaçatı / İzmir Açık Havuz PDİ-ER ULUSLARARASI EĞİTİM ARAÇLARI Çeşme /İzmir Açık Havuz PROJE ATÖLYESİ MUSTAFA BİCİK Urla/İzmir Açık Havuz Hidromasaj - Homespa RAŞİT KARAASLAN - MOBİ MOBİLYA - Bursa - Açık Havuz

22 RIZA AKÇALI - AKÇALI İNŞAAT - Manisa - Kapalı Havuz Sauna RİKARDO ALİBERTİ - Narlıdere/ İzmir - Açık Havuz SAKIPAĞA VİLLALARI - Sasalı/İzmir - Açık Havuz Hidromasaj SANAL LİMONCUOĞLU Narlıdere/ İzmir Açık Havuz SAYGIN MÜHENDİSLİK A.Ş. - Narlıdere - Çeşme - Sasalı - Açık Havuz Sauna SAYKAP A.Ş. - Narlıdere - Güzelbahçe - Açık Havuz Sauna SAYMAN İNŞAAT - Çeşme /İzmir - Açık Havuz SC INN OTEL - İzmir - Açık Havuz SEDAT ERİKOĞLU -ERBAKIR KABLO A.Ş. - Denizli - Açık Havuz - Hidromasaj SEDAT UZUNBAY - Çeşme/İzmir - Açık Havuz SELÇUK ATALAY Narlıdere/ İzmir Açık Havuz - Gölet SERATURUNÇ EVLERİ SİTESİ - Güzelbahçe/ İzmir - Açık Havuz - Kapalı Havuz - Home SpaHidromasaj SERRA SAKLIKÖY RESIDENCE- Çeşmealtı/ İzmir - Açık Havuz - Kapalı Havuz - Süs Havuzu - Spa Merkezi SITKI ŞÜKÜRER - Narlıdere/ İzmir - Açık Havuz SİDE GARDEN OTEL - Antalya - Açık Havuz ŞİNASİ ERTAN Narlıdere/ İzmir Açık Havuz SOLİTA & SEMAVİ YORGANCILAR - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj SOYAK İNŞ A.Ş.- ERKUT SOYAK - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Hidromasaj SÖNMEZ GRUP SÖNMEZ BUDAK LTD.ŞTİ.- Gümüldür/İzmir Açık Havuz SPİLOS OTEL - MANİSA - Hidromasaj - Buhar Banyosu SPORT OTEL - Çeşme/İzmir - Açık Havuz- Hidromasaj - Akıntı Havuzu SÜZER OTEL - Çeşme / İzmir- Açık Havuz - Kapalı Havuz - Terapi Havuzu - Spa Merkezi ŞÜKRÜ ARAÇ - Çeşme/İzmir - Açık Havuz - Buhar Odası ŞÜKRÜ EROĞLU - Narlıdere /İzmir- Açık Havuz - Kapalı Havuz - Home Spa TALAT SİVRİ - Bornova /İzmir- Açık Havuz TANTÜRK MİMARLIK - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz- Hidromasaj

23 TOLGA EGEMEN - Çeşme /İzmir- Hidromasaj ULEME&ULEMA MİMARLIK Güzelbahçe / İzmir Açık Havuz ÜNAL ATALAY - Urla/İzmir - Açık Havuz VEDAT ERİKOĞLU - Çeşme/İzmir - Açık Havuz YALÇIN KEZER - Çeşmealtı /İzmir- Açık Havuz YAŞAR AMBALAJ A.Ş. PORTO BEACH OTEL Alaçatı/İzmir Açık Havuz- Thalasso Terapi Havuzu Hidromasaj YAVAŞÇALAR A.Ş. Balıkesir Süs Havuzu HomeSpa YAZIM PLANLAMA LTD.ŞTİ. AYDIN ŞENGÜL EVİ Menemen/ İzmir Açık Havuz - HomeSpa YAZTAŞ A.Ş. - Bursa - Açık Havuz YUNUS YUNUSOĞLU - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz - Kapalı Havuz - Home Spa YUNUSOĞLU İNŞ LTD ŞTİ - Narlıdere/İzmir - Açık Havuz - Kapalı Havuz ZABITÇI RESİDENCE Mavişehir /İzmir Açık Havuz Hidromasaj Genel Spa ZEYNEP TEMELLİ - Çeşme/İzmir - Açık Havuz

24 İletişim Bilgileri PEKCAN HAVUZ ARITMA EKIPMANLARI İNŞ. TUR. VE GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Tülay Aktaş Cad. No: 1 Narlıdere / İZMİR - TÜRKİYE Tel : (PBX) Fax : FCT 1 : FCT 2 : PEKCAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT TURİZM VE TİC. LTD.ŞTİ. Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere / İZMİR - TÜRKİYE Tel: (PBX) Fax : FCT 1 : FCT 2 : https://www.facebook.com/pekcanhavuz https://twitter.com/pekcanhavuz

EN PRESTİJLİ PROJELERDE AKUZMAN ÇİZGİSİ...

EN PRESTİJLİ PROJELERDE AKUZMAN ÇİZGİSİ... EN PRESTİJLİ PROJELERDE AKUZMAN ÇİZGİSİ... Akuzman Havuz, yüzme havuzu ve SPA uygulamaları alanında; proje tasarımı ve uygulaması, bakım sonrası hizmeti ve satış organizasyonu ile sektöründe 25 yıla yakın

Detaylı

Hakkımızda Gkas İnşaat-Elektrik-Taahhüt Gkas İnşaat-Elektrik-Taahhüt

Hakkımızda Gkas İnşaat-Elektrik-Taahhüt Gkas İnşaat-Elektrik-Taahhüt Hakkımızda İnşaat alanında çalışmak üzere sektörün önde gelen firmaları arasında olma hedefiyle faaliyetlerimize 1976 yılında başladık. Kuruluşumuzdan bu yana geçen uzun sürede, gerek kurduğumuz ekip,

Detaylı

EN-ER GRUP ŞİRKET TANITIMI. Atık Su Teknolojileri, Renk Giderimi ve Atık Su Geri Kazanımı Semineri

EN-ER GRUP ŞİRKET TANITIMI. Atık Su Teknolojileri, Renk Giderimi ve Atık Su Geri Kazanımı Semineri EN-ER GRUP ŞİRKET TANITIMI Atık Su Teknolojileri, Renk Giderimi ve Atık Su Geri Kazanımı Semineri EN-ER GRUP ŞİRKET PROFİLİ EN-ER Grup, En-Er Mühendislik A.Ş., Alme Kimyasal Maddeler Ltd.Şti ve de Hidrosis

Detaylı

Firma Genel Bilgileri. Firma Adı: Bor Prefabrik Endüstriyel Proje Yapı San. Tic. Ltd. Şti. 1201/1 Sokak No:2 D , Su Plaza, Yenişehir / İZMİR

Firma Genel Bilgileri. Firma Adı: Bor Prefabrik Endüstriyel Proje Yapı San. Tic. Ltd. Şti. 1201/1 Sokak No:2 D , Su Plaza, Yenişehir / İZMİR Firma Genel Bilgileri Firma Adı: Bor Prefabrik Endüstriyel Proje Yapı San. Tic. Ltd. Şti. Adresi: 1201/1 Sokak No:2 D.402-403, Su Plaza, Yenişehir / İZMİR Telefon: 0232 3477730 Fax: 0232 3477728 E-mail:

Detaylı

Her gün, mutlu bir gün

Her gün, mutlu bir gün Her gün, mutlu bir gün Bir masörün hassasiyetinde masaj deneyimi İstediğiniz an hazır! Sıcak, renkli ve dinlendirici... 1 Bu ilişki ömür boyu sürer... HotSpring en iyi satış sonrası müşteri hizmeti sunar.

Detaylı

REFERANS KATALOĞU SİSTEM TEKNOLOJİ ve MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. 2002 yılında kurulan firmamız, mekanik tesisatlarda gelişen teknoloji hizmetlerinden müşterilerini en üst düzeyde faydalandırarak, proje yönetimi

Detaylı

Smarthome, Göletler, Şelaleler, Amf i tiyatro, Doğal yeşil alanlar, Yüzme havuzları, Zengin peysaj, Çocuk oyun alanları Fitness, Tenis, Dinlenme ve

Smarthome, Göletler, Şelaleler, Amf i tiyatro, Doğal yeşil alanlar, Yüzme havuzları, Zengin peysaj, Çocuk oyun alanları Fitness, Tenis, Dinlenme ve Club Romance ile yepyeni bir yaşamın kapıları sizin için aralanıyor. Günün tüm karmaşasını unutun ve kendinizi Club Romance ın konforlu ortamına bırakın.yorgunluk, stres, şehrin tüm karmaşası dışarıda

Detaylı

1 AĞAOĞLU MY TOWER LAND İSTANBUL Mekanik Tesisat. 2 SOYAK MAVİŞEHİR KONUTLARI İZMİR Mekanik Tesisat

1 AĞAOĞLU MY TOWER LAND İSTANBUL Mekanik Tesisat. 2 SOYAK MAVİŞEHİR KONUTLARI İZMİR Mekanik Tesisat 1 AĞAOĞLU MY TOWER LAND İSTANBUL Mekanik Tesisat 2 SOYAK MAVİŞEHİR KONUTLARI İZMİR Mekanik Tesisat 3 ALBAYRAK MAVİŞEHİR KONUTLARI İZMİR Mekanik Tesisat 4 TESCO KİPA A.V.M UŞAK UŞAK 5 EGEPARK AVM BALÇOVA

Detaylı

anka yapı makina profesyoneller kalite ister

anka yapı makina profesyoneller kalite ister anka yapı makina profesyoneller kalite ister Firmamız 2002 yılında atık su arıtma tesisi ve mobilya imalatı ile faaliyete başlamış, spa, hamam, havuz,ısıtma sistemi,kazan dairesi,yalıtım ve izolasyon sistemlerini

Detaylı

1983 yılında kurulan firmamız, inşaat. sektöründe seçkin bir yere sahiptir. Sektör içindeki yılların getirdiği deneyimini

1983 yılında kurulan firmamız, inşaat. sektöründe seçkin bir yere sahiptir. Sektör içindeki yılların getirdiği deneyimini İnşaat Ltd. Şti. 1 2 1983 yılında kurulan firmamız, inşaat sektöründe seçkin bir yere sahiptir. Sektör içindeki yılların getirdiği deneyimini ve bilgi birikimini hem sektörün gelişimi için harcamakta hem

Detaylı

YÖNETİM HİZMETLERİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TEMİZLİK HİZMETLERİ PEYZAJ HİZMETLERİ GÜVENLİK HİZMETLERİ TEKNOLOJİK HİZMETLER BAŞKANIN MESAJI Uzun yılların vermiş olduğu deneyimimizi insanı merkeze alan, sürdürülebilir

Detaylı

Referanslarımız YAPILAN OTOMASYON. Bina Aydınlatma Merkezi Kontrol (Touch Panel) Proje Adı : MIDTOWN AVM. Proje Yeri : Bodrum - MUĞLA

Referanslarımız YAPILAN OTOMASYON. Bina Aydınlatma Merkezi Kontrol (Touch Panel) Proje Adı : MIDTOWN AVM. Proje Yeri : Bodrum - MUĞLA REFERANSLARIMIZ 1 Proje Adı : MIDTOWN AVM Proje Yeri : Bodrum - MUĞLA İş veren : Emta Müh. Ltd. Şti. Bina Aydınlatma Merkezi Kontrol (Touch Panel) 2 Proje Adı : Smartwins -Villa Proje Yeri : Çeşme - İZMİR

Detaylı

500+ Proje. Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK MECİDİYEKÖY MEYDAN TÜNELİ

500+ Proje. Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK MECİDİYEKÖY MEYDAN TÜNELİ 500+ Proje Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK Güçlü teknik kadromuz ve alt yapımız ile güç santralleri, enerji iletim hatları, orta gerilim

Detaylı

Kurumsal Tanıtım. We are working for your success

Kurumsal Tanıtım. We are working for your success Kurumsal Tanıtım We are working for your success Kurumsal Kurumsal Firmamız 1955 yılından bu yana Elektrik ve Aydınlatma sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurucumuz Orhan KURTULUŞ kentimizin ve sektörümüzün

Detaylı

Sürdürülebilir kalite ve başarı için bağımsız denetim kuruluşları ve danışmanlarla çalışıyor ve kendimizi sürekli kontrol altında tutuyoruz.

Sürdürülebilir kalite ve başarı için bağımsız denetim kuruluşları ve danışmanlarla çalışıyor ve kendimizi sürekli kontrol altında tutuyoruz. Hakkımızda. Kuzey Dizayn market Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti. olarak 2011 Kasımında başladığımız AR-GE,Proje ve Fizibilite çalışmalarımızı 2012 başında hayata geçirerek tam kapasite son model makine

Detaylı

Tüm Kurumsal İşlerinizde Profesyonel Çözümler

Tüm Kurumsal İşlerinizde Profesyonel Çözümler Tüm Kurumsal İşlerinizde Profesyonel Çözümler www.faktorgrup.com İşlerinizde Profesyonel Çözümler Değerli yöneticiler, Bildiğiniz gibi, içinde yaşadığımız yüzyılda modern işletmecilik kavramı beraberinde

Detaylı

k aya Meetıngs M eetıngs ıncentives ı NCENTIVES CONVENTIONS C ONVENTIONS EXHIBITIONS E TECHNIC

k aya Meetıngs M eetıngs ıncentives ı NCENTIVES CONVENTIONS C ONVENTIONS EXHIBITIONS E TECHNIC k aya Meetıngs ıncentives CONVENTIONS EXHIBITIONS TECHNIC KAYA KONGRE MERKEZİ / İZMİR KAYA KONGRE MERKEZİ ZEMİN KAT SALONLAR ALAN - m 2 TİYATRO SINIF U DÜZENİ BANKET RESEPSİYON (KOKTEYL) YÜKSEKLİK m ZEMİN

Detaylı

Bina Yönetim Sistemleri

Bina Yönetim Sistemleri Bina Yönetim Sistemleri Bizler, Bina Yönetim Sistemi gereksinimlerinizde size çözüm sunacak olan uzman ekibiz. Bina Yönetim Sistemleri nde; anahtar teslimi çözümler, ekipman tedariği, proje geliştirme

Detaylı

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) xclusive. yönetim raporları. İzmir e 5 bin yeni yatak geliyor. İzmir de Belgeli Tesis Sayısı

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) xclusive. yönetim raporları. İzmir e 5 bin yeni yatak geliyor. İzmir de Belgeli Tesis Sayısı etik xclusive yönetim raporları ETİK Yönetim Kurulu Mehmet İşler: Y.K Başkanı ve TÜROFED Başkan Yrd. Uğur Şahbaz: Başkan Yrd. Bülent Tercan: Başkan Yrd. Sevda Zorlu Başkan Yrd. Şinasi Akçay: Genel Sekreter

Detaylı

PINAR TEMİZLİK GRUP HİZMET REHBERİMİZ

PINAR TEMİZLİK GRUP HİZMET REHBERİMİZ PINAR TEMİZLİK GRUP HİZMET REHBERİMİZ www.pinartemizlik.com Temizliğin doğru adresi TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLAR Genel temizlik Villa ve sitelerin temizliği İnşaat

Detaylı

İTS YAPI SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ

İTS YAPI SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ İTS YAPI SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ GENEL MÜDÜRLÜK ADRESİMİZ: Adres : Çakmak Mh. Tavukçuyolu Cd. Saatçi Sk. No : 22/4 Tepeüstü / Ümraniye - İstanbul Tel : (0216) 540 87 00-01 Fax : (0216) 540 87 23 Web: www.itsgrup.com.tr

Detaylı

www.evrekateknik.com.tr Mekanik Tesisat alanında sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Evreka Teknik; faaliyetlerine 1997 yılında, Ankara Ostim de ısıtma soğutma malzemesi satış ve servis hizmetleri

Detaylı

Tolcay İnşaat olarak ayrıntılara gösterdiğimiz özen ve mükemmeliyetçi yaklaşımımız ile dünya standardında «yaşam alanları» yaratıyoruz.

Tolcay İnşaat olarak ayrıntılara gösterdiğimiz özen ve mükemmeliyetçi yaklaşımımız ile dünya standardında «yaşam alanları» yaratıyoruz. Tolcay İnşaat olarak ayrıntılara gösterdiğimiz özen ve mükemmeliyetçi yaklaşımımız ile dünya standardında «yaşam alanları» yaratıyoruz. Bugüne dek çalıştığı farklı projelerle ödüller alan, 2012 senesinde

Detaylı

Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü Ankara Merkez Laboratuvarı Binası. Türkiye de Avrupa Standartlarında Yapılan İlk Laboratuvar Binasıdır.

Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü Ankara Merkez Laboratuvarı Binası. Türkiye de Avrupa Standartlarında Yapılan İlk Laboratuvar Binasıdır. KAMU BINALARI Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü Ankara Merkez Laboratuvarı Binası 1 Türkiye de Avrupa Standartlarında Yapılan İlk Laboratuvar Binasıdır. A l a n ı 1 6 0 0, 0 0 m d i r. 004 Yılında Projesi

Detaylı

HAKKIMIZDA. Üretim Planı. Misyon Vizyon. Showroom. Ülkeler. Standlar. İnovasyon

HAKKIMIZDA. Üretim Planı. Misyon Vizyon. Showroom. Ülkeler. Standlar. İnovasyon institutional AQUA COSMETICS TM Copyright 2014 aquacosmetic.com 04 Üretim Planı Avrupa kalite standartlarına uygun, en gelişmiş çevre dostu donanımları ve kozmetik ürünlerinin otomatik üretimi, ambalaj

Detaylı

Ayt Elegance, konumunuzu ve zarafetinizi yükselten bir yasam..

Ayt Elegance, konumunuzu ve zarafetinizi yükselten bir yasam.. Ayt Elegance, konumunuzu ve zarafetinizi yükselten bir yasam.. HAKKIMIZDA 2004 YILINDA BAŞLANAN BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ AYT GROUP ileri teknoloji odaklı yönetim anlayışı ve güçlü mühendislik altyapısıyla 1O

Detaylı

FAALİYET ALANLARIMIZ FABRİKALAR ÇELİK YAPILAR EĞİTİM KURUMLARI OFİSLER KAFE & RESTORANLAR OTEL PROJELERİ SAĞLIK KURUMLARI VİLLA & KONUT PROJELERİ

FAALİYET ALANLARIMIZ FABRİKALAR ÇELİK YAPILAR EĞİTİM KURUMLARI OFİSLER KAFE & RESTORANLAR OTEL PROJELERİ SAĞLIK KURUMLARI VİLLA & KONUT PROJELERİ FAALİYET ALANLARIMIZ FABRİKALAR ÇELİK YAPILAR EĞİTİM KURUMLARI OFİSLER KAFE & RESTORANLAR OTEL PROJELERİ SAĞLIK KURUMLARI VİLLA & KONUT PROJELERİ HAKKIMIZDA NESKA YAPI, işinde uzman teknik kadrosuyla fonksiyonel,

Detaylı

SERTİFİKALI SAĞLIK BAKANLIĞI VE ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDE SAĞLIĞIN FİNANSMANI VE SUT UYGULAMALARI EĞİTİM PROGRAMI

SERTİFİKALI SAĞLIK BAKANLIĞI VE ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDE SAĞLIĞIN FİNANSMANI VE SUT UYGULAMALARI EĞİTİM PROGRAMI SERTİFİKALI SAĞLIK BAKANLIĞI VE ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDE SAĞLIĞIN FİNANSMANI VE SUT UYGULAMALARI EĞİTİM PROGRAMI Eğitim Konuları: Sağlığın Finansmanı, 2015 SUT, Hasta Kabul Uygulamaları, Tıbbi Malzemelerin

Detaylı

Özel bir yaşamın eseri TAN EVLERİ BALAT

Özel bir yaşamın eseri TAN EVLERİ BALAT Özel bir yaşamın eseri TAN EVLERİ BALAT Balat ta ayrıcalıklı bir yaşam Balat`ta yükselen proje seçkin ve sınırlı sayıda ev sahibine mutlu bir gelecek vaat ediyor. Tamamı 4 blokta toplam 36 daireden oluşan

Detaylı

Ürettiğimiz ve satışını yaptığımız ürünler CE, ISO 9001 ve TSE belgelerine sahiptir.

Ürettiğimiz ve satışını yaptığımız ürünler CE, ISO 9001 ve TSE belgelerine sahiptir. Masvent, gelişen teknolojiye uyum sağlayarak, uzmanlaşmış kadrosu ve modern makina parkuruyla yürüttüğü imalatlarıyla havalandırma sektöründe başarıyla hizmet vermektedir. Firmamız; Klima Santralleri,

Detaylı

www.misyonelektrik.com

www.misyonelektrik.com ENERJİDE TASARRUF, GELECEKTE GÜVENCE SAVING ENERGY, THE FUTURE SECURITY www.misyonelektrik.com Biz Kimiz ENERJİDE TASARRUF, GELECEKTE GÜVENCE Misyon Elektrik, otomasyon proje ve taahhüt alanında faaliyet

Detaylı

KURUMSAL MBA Decor MBA Yapı Dekorasyon Mobilya Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti. MBA Decor MBA Decor Üretim

KURUMSAL MBA Decor MBA Yapı Dekorasyon Mobilya Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti. MBA Decor MBA Decor Üretim KURUMSAL MBA Decor; 2005 yılı içerisinde Mustafa Güven ile temelleri atılarak Güven Dekorasyon ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Ticari kariyeri öncesi Tepe HOME başta olmak üzere bir çok kurumsal firmada

Detaylı

DENİZLİ TİCARET BORSASI SEÇİM LİSTESİ

DENİZLİ TİCARET BORSASI SEÇİM LİSTESİ 1 12434 1272 S.AKKÖY TARIM KREDİ KKOPERATİFİ 26.10.2007 Akköy M.Md. - 8240020741 2 12522 1354 SAYILI NİKFER TARIM KREDİ KOOPERATİFİ 23.07.2008 Tavas V.D. - 9260043301 3 12590 1368 SAYILI KIZILCA TARIM

Detaylı

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler...

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler... ARKE Otomasyon Bil. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Atilla KARAÇAY Ramazan EKİN Proje & Yazılım 0.533 430 19 45 Üretim & Satış 0.533 223 13 46 atilla.karacay@arkeotomasyon.com ramazan.ekin@arkeotomasyon.com

Detaylı

Kurumsal Tanıtım. We are working for your success

Kurumsal Tanıtım. We are working for your success Kurumsal Tanıtım We are working for your success Kurumsal Kurumsal Firmamız 1960 yılından bu yana elektrik sektöründe faaliyet göstermektedir.kurucumuz Orhan KURTULUŞ kentimizin ve sektörümüzün saygın

Detaylı

2016 YAZ FACT SHEET. Kuruluş yılı 2010 Rönovasyon 2014

2016 YAZ FACT SHEET. Kuruluş yılı 2010 Rönovasyon 2014 2016 YAZ FACT SHEET Otelin adı Onkel Resort Beldibi Kuruluş yılı 2010 Rönovasyon 2014 Yüz ölçümü 8000 m2 Adres Göynük Mah. Başkomutan Atatürk cad.no: 171 Beldibi /Antalya Telefon +90 242 824 9292 Fax.

Detaylı

Yeni Mah. Yüksek Harman Cad. Aros 9 Apt. Altı Mezitli / Mersin Tel: 0324 357 0 33 zkorkmaz@yapitekgrup.com www.yapitekgrup.com

Yeni Mah. Yüksek Harman Cad. Aros 9 Apt. Altı Mezitli / Mersin Tel: 0324 357 0 33 zkorkmaz@yapitekgrup.com www.yapitekgrup.com Yeni Mah. Yüksek Harman Cad. Aros 9 Apt. Altı Mezitli / Mersin Tel: 0324 357 0 33 zkorkmaz@yapitekgrup.com www.yapitekgrup.com REFERANSLAR AKIN İNŞAAT AKIŞ PLAZA AROS İNŞAAT GÜNDOĞAR DEMİR GÜNDOĞAR (MAJESTIC

Detaylı

BÝZ... yürüttüğü kalite anlayışını, çeşitli kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmektedir.

BÝZ... yürüttüğü kalite anlayışını, çeşitli kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmektedir. Çözüm ortaðýnýz BÝZ... 2012 yılında İstanbul da kurulan İVME MÜHENDİSLİK, enerji sektöründe Mühendislik, Süpervizörlük, Sistem Kurulumu, Endüstriyel doğalgaz mekanik tesisat alanlarında faaliyet gösteren

Detaylı

ERALKAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

ERALKAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ ERALKAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ 1 KURULUŞ Kuruluş : 1990 25 SENEDİR HİZMETİNİZDEYİZ 2 VİZYON, MİSYON, İLKELERİMİZ Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hızlı ve kaliteli hizmeti,deneyimli ve uzman kadromuz

Detaylı

Yaşamınıza Değer Katar. Prefabrik - elik Yapı

Yaşamınıza Değer Katar. Prefabrik - elik Yapı 0312 257 00 82 Hakkımızda 1998 yılından beri makine, inşaat ve dekorasyon sektörlerinde faaliyet gösteren fi rmamız, üzerine aldığı sorumlulukları eksiksiz ve zamanında yerine getirmiştir. Günümüzde, gelişmiş

Detaylı

Güveniniz bizim için herşeyden ÖNEMLİDİR...

Güveniniz bizim için herşeyden ÖNEMLİDİR... Firmamız 1998 yılında İZMİR'in Karşıyaka ilçesinde 70'li yıllardan beri sektörün her alanında çalışmış olan Abdülkadir YAĞMURCUKARDEŞ tarafından kurulmuştur. Firmamız başlangıçta sürdürdüğü "Yük ve Yolcu

Detaylı

DOĞRU PROJELER DOĞRU ADIMLAR.

DOĞRU PROJELER DOĞRU ADIMLAR. DOĞRU PROJELER DOĞRU ADIMLAR www.insayyapi.com Herşey hayal etmekle başlar... Geleceğimize kalıcı eserler bırakmak adına tüm gücümüzle çalışıyoruz. Değer katan yapılar inşa eder... İnsay Yapı Grubumuzun

Detaylı

Yeni Mah. Yüksek Harman Cad. Aros 9 Apt. Altı Mezitli / Mersin Tel: 0324 357 0 33 zkorkmaz@yapitekgrup.com www.yapitekgrup.com

Yeni Mah. Yüksek Harman Cad. Aros 9 Apt. Altı Mezitli / Mersin Tel: 0324 357 0 33 zkorkmaz@yapitekgrup.com www.yapitekgrup.com Yeni Mah. Yüksek Harman Cad. Aros 9 Apt. Altı Mezitli / Mersin Tel: 0324 357 0 33 zkorkmaz@yapitekgrup.com www.yapitekgrup.com Mühendislik ve mimarlığın buluştuğu nokta... 01 Kalıcı, yüksek standartlı,

Detaylı

Eczacıbaşı Profesyonel ekibi için: Mevcut ve potansiyel müşteriler için:

Eczacıbaşı Profesyonel ekibi için: Mevcut ve potansiyel müşteriler için: Dersimiz Hijyen! Hakkında Maratem Akademi, endüstriyel temizlik sektörüne her düzeyde eğitim, danışmanlık ve teknik destek hizmetleri sunabilmek amacı ile kurulmuş profesyonel bir hizmet departmanıdır.

Detaylı

ONAY A.Ş DURUKENT DURUKENT

ONAY A.Ş DURUKENT DURUKENT DURUKENT insan odaklı tasarım... Niğde nin en güzel bölgelerinde markalı lüks konut projeleri gerçekleştiren ONAY A.Ş., yeni bir proje DURUKENT i sizlere sunmanın kıvancını yaşıyor. Yaptığımız her iş

Detaylı

İnşaat sektöründe 1975 den beri hizmet veren, firmamızın deneyimli kurucularının tüm tecrübesi, günümüz teknolojisiyle

İnşaat sektöründe 1975 den beri hizmet veren, firmamızın deneyimli kurucularının tüm tecrübesi, günümüz teknolojisiyle İnşaat sektöründe 1975 den beri hizmet veren, firmamızın deneyimli kurucularının tüm tecrübesi, günümüz teknolojisiyle birleştirilerek çağdaş mimari anlayışıyla projelerimize aktarılmaktadır. MBN İNŞAAT,

Detaylı

KARPA & VENA ORTAK GIRIŞIMI

KARPA & VENA ORTAK GIRIŞIMI KARPA & VENA ORTAK GIRIŞIMI yılların birikimi tek bir çatı altında KARPA & VENA YAPI ORTAK GİRİŞİMİ hakkımızda İnşaat sektöründe 20 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren KARPA YAPI VE VENA

Detaylı

ERALKAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

ERALKAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ ERALKAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ 1 KURULUŞ Kuruluş : 1990 26 SENEDİR HİZMETİNİZDEYİZ 2 VİZYON, MİSYON, İLKELERİMİZ Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hızlı ve kaliteli hizmeti,deneyimli ve uzman kadromuz

Detaylı

yetmişinde bile, mesela, zeytin dikeceksin

yetmişinde bile, mesela, zeytin dikeceksin yetmişinde bile, mesela, zeytin dikeceksin ... öylesine ciddiye alacaksın ki yaşamayı yetmişinde bile, mesela, zeytin dikeceksin hem de öyle çocuklara falan kalır diye değil Nazım Hikmet ZEYTİNL K EVLERİ

Detaylı

Referanslarımız. Sabancı Holding Sabancı Öğretmen Evi Üsküdar/İstanbul. İst. Milli Eğitim Müdürlüğü Beyoğlu Öğretmen Evi Beyoğlu/İstanbul

Referanslarımız. Sabancı Holding Sabancı Öğretmen Evi Üsküdar/İstanbul. İst. Milli Eğitim Müdürlüğü Beyoğlu Öğretmen Evi Beyoğlu/İstanbul Referanslarımız Sabancı Holding Sabancı Öğretmen Evi Üsküdar/İstanbul İst. Milli Eğitim Müdürlüğü Beyoğlu Öğretmen Evi Beyoğlu/İstanbul İst. İl Özel İdaresi Beşiktaş Anadolu Lisesi Beşiktaş/İstanbul İst.

Detaylı

Firma, Türkiye de ilk ve tek PASLANMAZ ÇELİK Paket Atıksu Arıtma Sistemleri üreticisidir.

Firma, Türkiye de ilk ve tek PASLANMAZ ÇELİK Paket Atıksu Arıtma Sistemleri üreticisidir. Firma Profili 2012 1 Hakkımızda... 1983 yılında kurulan Kazancıoğlu, Isı Cihazları, Buhar Jeneratörleri, Buhar Kazanları, Kalorifer Kazanları ve Yakıt Tankları imalatı yaparak Türk Sanayii nde yüksek kaliteli

Detaylı

GÖRTAŞ GÖRT mermer granit

GÖRTAŞ GÖRT mermer granit www.gortasmermergranit.com HAKKIMIZDA Görtaş Mermer Granit; uzun yıllar İnşaat sektöründe faaliyet göstermiş olan Abdurrahman ÇİMEN tarafından 1986 yılında kurulmuştur. 30 yıllık tecrube ve birikim ile

Detaylı

ÇALIŞMA ALANLARINIZA YENİ BİR SOLUK GETİYORUZ

ÇALIŞMA ALANLARINIZA YENİ BİR SOLUK GETİYORUZ ÇALIŞMA ALANLARINIZA YENİ BİR SOLUK GETİYORUZ Mimari Tasarım Projelendirme İmalat Of is is Mobilyaları Uygulama www.tapso.com Ofis Mağaza Hastane Otel Restaurant Tapso Project Gibi Düşünmek Tapso Project

Detaylı

Üye Sicil No Tic.Sicil No Ticari Ünvanı Kayıt Tarihi Vergi Dairesi [ Baba Adı, Doğum Tarihi ] Vergi Hesap No

Üye Sicil No Tic.Sicil No Ticari Ünvanı Kayıt Tarihi Vergi Dairesi [ Baba Adı, Doğum Tarihi ] Vergi Hesap No 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 2774 3621 SARAY MOBİLYA ALİ TURAN ABANOZOĞLU VE ORTAĞI 22.03.1965 Karadeniz V.D. SEÇME+SEÇİLME - 0010034092 3063 3927 KENAN İSKENDER 26.12.1968 Hızırbey

Detaylı

ŞİRKET PROFİLİ MİSYONUMUZ

ŞİRKET PROFİLİ MİSYONUMUZ ŞİRKET PROFİLİ Şirketimiz; 2005-2013 yılları arasında yurtdışı projelerde sırasıyla inşaat mühendisliği, şantiye şefliği, proje müdürlüğü yapmış Tuğberk Esenyel tarafından 2014 yılında Ankara'da kurulmuştur.

Detaylı

HAZİRAN 2012 HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGESİ İPTAL, SÖZLEŞMESİ FESİH EDİLEN FİRMALAR

HAZİRAN 2012 HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGESİ İPTAL, SÖZLEŞMESİ FESİH EDİLEN FİRMALAR HAZİRAN 2012 HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGESİ İPTAL, SÖZLEŞMESİ FESİH EDİLEN FİRMALAR FİRMA ÜNVANI BELGE KONUSU BELGE NO FESİH TARİHİ FESİH GEREKÇESİ A-METRE TUR.İNŞ.TAAH. KRT:211 14.31.35-3/3621 20.06.2012

Detaylı

Referanslarımız. City Forever, Beylikdüzü

Referanslarımız. City Forever, Beylikdüzü City Forever, Beylikdüzü Konut Sayısı: 171 Dükkan - Mağaza Sayısı: 15 Proje Özellikleri: City Forever da, yeşil alanlar, yüzme havuzu, sağlıklı yaşam ve spor merkezi, iki katlı kapalı otopark, çocuk oyun

Detaylı

14 19 OCAK 2016 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER

14 19 OCAK 2016 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER HEIMTEXTIL EV TEKSTİLİ VE DEKORASYON & DOMOTEX HALI VE ZEMİN KAPLAMALARI FUARI ZİYARET RAPORU 14 19 OCAK 2016 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER Aykut TERZİOĞLU Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü Fuarcılık Şefi

Detaylı

Yapı Sektöründe Sağlam Bir Yapı RP M. PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT ve MARKETÇİLİK SAN. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ. www.karpiminsaat.com

Yapı Sektöründe Sağlam Bir Yapı RP M. PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT ve MARKETÇİLİK SAN. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ. www.karpiminsaat.com Yapı Sektöründe Sağlam Bir Yapı PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT ve MARKETÇİLİK SAN. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ. 1986 Geçmişten Günümüze Tecrübemiz ve Uzmanlığımız ile Önce Güven İnşa Ediyoruz. 2014 KARPİM PETROL ÜRÜNLERİ

Detaylı

Şirketimizi ve sunduğumuz hizmetlerimizi anlatma fırsatı verdiğiniz ve değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. www.entegregroup.

Şirketimizi ve sunduğumuz hizmetlerimizi anlatma fırsatı verdiğiniz ve değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. www.entegregroup. Şirketimizi ve sunduğumuz hizmetlerimizi anlatma fırsatı verdiğiniz ve değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz Yetkili : Yaşar TÜRKMEN Ofis Tel : 0212 482 11 99 Direkt : 0533 414 50 37

Detaylı

Geleceğe sözümüz var!

Geleceğe sözümüz var! Geleceğe sözümüz var! Bilgi ve deneyim, dört dörtlük koordinasyonun yanı sıra kusursuz zamanlama ile birleştiğinde sonuç mükemmeldir! Enerjik bir yapı... Küreselleşmeyle birlikte dünya ile çok hızlı bir

Detaylı

BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI 2015 YILI EĞİTİM ETKİNLİK ANKETİ SONUÇLARI

BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI 2015 YILI EĞİTİM ETKİNLİK ANKETİ SONUÇLARI BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI 2015 YILI EĞİTİM ETKİNLİK ANKETİ SONUÇLARI FR-11-03 1-) İşletmenizin aşağıdaki hangi konularda eğitime ihtiyacı olduğunu düşünüyorsunuz? Genel Yönetim (Kurumsallaşma, Yönetim

Detaylı

YurtbaY Şİrketler Grubu.Ş.

YurtbaY Şİrketler Grubu.Ş. Yurtbay Şİrketler Grubu.Ş. Mutluluğa Mutluluğa açılan kapı YURTBAY ŞİRKETLER GRUBU Süreklİ ve sürdürülebilir büyümesini tescilleyen, Türkİye nin 507. büyük sanayi kuruluşu. Yurtbay Yapı A.Ş., Yurtbay Şirketler

Detaylı

RE/MAX Adres çatısı altında

RE/MAX Adres çatısı altında RE/MAX Adres çatısı altında Adres www.remax.com.tr/adres www.remax.com.tr/adres () 6 88 () 6 5858 4 SATILIK / İzmir Adres Adres Aksoy 50.000 TL REF: 40478766577 0 + 5 Katlı 994 Alaybey ALAYBEY YALI DA,

Detaylı

11 16 OCAK 2013 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER

11 16 OCAK 2013 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER DOMOTEX HALI VE ZEMİN KAPLAMALARI FUARI ZİYARET RAPORU 11 16 OCAK 2013 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER Aykut TERZİOĞLU Dış Ekonomik İlişkiler ve Uluslararası Organizasyonlar Müdürlüğü Fuarcılık Masası Uzmanı

Detaylı

ÇEÇEN YAPI HARFİYAT FİRMA TANITIM DOSYASI ÇEÇEN YAPI HAFRİYAT

ÇEÇEN YAPI HARFİYAT FİRMA TANITIM DOSYASI ÇEÇEN YAPI HAFRİYAT ÇEÇEN YAPI HARFİYAT ÇEÇEN YAPI İNŞAAT MADENCİLİK NAKLİYAT VE HAFRİYAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ÇEÇEN TURİZM VE NAKLİYAT EROL ÇEÇEN FİRMA TANITIM DOSYASI 2015 İÇİNDEKİLER FİRMA HAKKINDA GENEL BİLGİLER FİRMANIN

Detaylı

OSAGRUPYAPI OSALIFE. Mimarın Gözünden. Mimar Salih Zeki SALALI

OSAGRUPYAPI OSALIFE. Mimarın Gözünden. Mimar Salih Zeki SALALI hayal edenlere... Neden? Neden? OSAGRUPYAPI İşyerlerimizde insan sağlığını, insan hayatını ve can güvenliğini ön planda tutuyoruz. Birçok alanda yol gösterici ilkelere ve değerlere sahibiz. Yenilikten

Detaylı

Vizyon Uzmanlaştığımız alanda kusursuz ve güvenilir çözüm ortağınız olmak.

Vizyon Uzmanlaştığımız alanda kusursuz ve güvenilir çözüm ortağınız olmak. Vizyon Uzmanlaştığımız alanda kusursuz ve güvenilir çözüm ortağınız olmak. Misyon Müşteri odaklı çözümler sağlayarak güncel ve gelişen teknolojilerle uyumlu, nitelikli ve maliyet etkin ürün ve sistemler

Detaylı

İÇİNDEKİLER RESMİ DOKUMANLAR

İÇİNDEKİLER RESMİ DOKUMANLAR İÇİNDEKİLER 1. FİRMA TANITIMI 2. FİRMANIN FAALİYETLERİ 3. FİRMANIN REFERANSLARI RESMİ DOKUMANLAR 4. TURSAB BELGESİ 5. IATA BELGESİ FİRMA TANITIMI 2000 yılında kurulan şirketimiz, inanç turizmin ilk ve

Detaylı

Şile nin en prestijli oteli Değirmen Otel yeni yatırımcılarını bekliyor!

Şile nin en prestijli oteli Değirmen Otel yeni yatırımcılarını bekliyor! ADIM GAYRIMENKUL Şile nin en prestijli oteli Değirmen Otel yeni yatırımcılarını bekliyor! Şile nin merkezinde kurulu otelimize ait teknik detaylara a şa ğıda ula şabilirsiniz. ADIM GAYRİMENKUL OTELE AİT

Detaylı

YÖN GRUP wwww.yongrup.com

YÖN GRUP wwww.yongrup.com Geleceğe birlikte YÖN verelim YÖN GRUP wwww.yongrup.com HAKKIMIZDA 2000 yılında kurulan Yön Grup, merkez ofisi Ankara da bulunan ve bünyesinde farklı kuruluşları barındıran bir grup şirketidir. Şirketimiz

Detaylı

RAMADA RESORT LARA 01.04.2013. 0090 242 352 43 33 www.ramadaresortlara.com. sales@ramadaresortlara.com. reservation@ramadaresortlara.

RAMADA RESORT LARA 01.04.2013. 0090 242 352 43 33 www.ramadaresortlara.com. sales@ramadaresortlara.com. reservation@ramadaresortlara. Bölgenin önemli turistik ve tarihi yerleri arasında bulunmamız, hem şehir merkezine hem havaalanına sadece 5 dakika uzaklıkta olmamız bizi en iyi tatil yeri yapıyor. Mavi gökyüzü, benzersiz yeşillik ve

Detaylı

ASYILDIZ Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. 2010 yılında Ataşehir İSTANBUL adresinde kurulmuştur. Aralık 2012 tarihi itibariyle Şirket, mevcut

ASYILDIZ Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. 2010 yılında Ataşehir İSTANBUL adresinde kurulmuştur. Aralık 2012 tarihi itibariyle Şirket, mevcut ASYILDIZ Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. 2010 yılında Ataşehir İSTANBUL adresinde kurulmuştur. Aralık 2012 tarihi itibariyle Şirket, mevcut portföyü ile birlikte devralınmış ve buna paralel olarak

Detaylı

VIKONEN. Yapı Sanayi A.Ş. VIKONEN. construction DOC: VKN-0000-SU-001 / / R02

VIKONEN. Yapı Sanayi A.Ş. VIKONEN. construction DOC: VKN-0000-SU-001 / / R02 Yapı Sanayi A.Ş. construction VISIONARY industry DOC: VKN-0000-SU-001 / 31.5.2015 / R02 Hedefimiz, yapılarda; mühendislik, satın alma, lojistik, altyapı ve üstyapı hizmetlerini; iş güvenliğini en üst seviyede

Detaylı

Antak Enerji 40.000KW lık yani 40MW/ Yıl Üretim kapasitesine sahiptir.

Antak Enerji 40.000KW lık yani 40MW/ Yıl Üretim kapasitesine sahiptir. Şirket Profili Antak Enerji, Akdeniz Bölgesinde Fotovoltaik Modül üretim tesislerini kuran ve üretime başlayan ilk Türk firmasıyız. Firmamız Fotovoltaik modül üretim sektöründe 2010 yılından beri sürdürmektedir.

Detaylı

www.dekomyapisan.com Şirket Profili

www.dekomyapisan.com Şirket Profili Şirket Profili 1996 yılında kurulan şirketimiz ana faaliyet alanı olan inşaat işleri bünyesinde asma tavan, ara bölme duvar ve alçı sıva & boya uygulamaları ile yola çıkmış, geçen zaman içerisinde ev ve

Detaylı

FİRMA TANITIM DOSYASI

FİRMA TANITIM DOSYASI FİRMA TANITIM DOSYASI YBA İNŞAAT TURİZM TAAHHÜT GIDA EMLAK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Kurucu ortaklarının kendi ihtisas alanlarında deneyimlerle kazanılmış olan bilgi birikimini daima yeni teknolojilerle hayata

Detaylı

R E Z İ D A N S - O F İ S - Ç A R Ş I

R E Z İ D A N S - O F İ S - Ç A R Ş I REZİDANS-OFİS-ÇARŞI Turgutlu ya Yeni Bir Bakış Açısı Alphard İnşaat A.Ş. ALPHARD REZİDANS Projesini Ege nin yükselen yıldızı Turgutlu da inşa ediyor. Ege ekonomisinin başkent adayı Turgutlu, rahat ve

Detaylı

keşfetmeye hazır mısın?

keşfetmeye hazır mısın? keşfetmeye hazır mısın? Kazım Dirik Mah. 372/16 Sokak No6 Bornova - İZMİR Tel 0232 339 25 55-56 Faks 0232 339 25 57 www.mevaport.com info@mevaport.com w w w. m e v a p o r t. c o m Tarihçemiz Üç kardeşin

Detaylı

Yapex 2014 Yapı ve Restorasyon Fuarı Sonuç Raporu..

Yapex 2014 Yapı ve Restorasyon Fuarı Sonuç Raporu.. Yapex 2014 Yapı ve Restorasyon Fuarı Sonuç Raporu.. Yapex 2014, 22 nci Uluslararası Yapı ve Restorasyon Fuarı, 13-16 Kasım 2014 tarihlerinde Antalya Expo Center Salonlarında büyük bir ticari başarıyla

Detaylı

GRAPHIC AND DESIGN YAYINCILIK. Creative Design

GRAPHIC AND DESIGN YAYINCILIK. Creative Design GRAPHIC AND DESIGN YAYINCILIK Creative Design GRAPHIC AND DESIGN YAYINCILIK Grafik Tasarımda İhtiyacınızı Biliyoruz, Sizin için tasarlıyoruz... 1 Bizi Yakından Tanıyın 2 3 Profesyonel Fotoğraf Çekimlerimiz

Detaylı

Güveniniz, Emeğimiz, Onurumuz. Üretimin Enerjisi

Güveniniz, Emeğimiz, Onurumuz. Üretimin Enerjisi 2016 enerjik yatırımlar yenilenebilir verimli kazandıran çözümler Müşterilerimizin Güveni Çalışanlarımızın Emeği Kalitemiz Onurumuzdur. Bizi Geleceğe Taşıyan. GEO TARİHÇE ( 5 ) PROJE TAAHHÜT ( 6-7 ) KALİTE

Detaylı

dizayn 9900 0,19 0,22 oluruz web dizayn 1300 0,78 1,76 dızayn boru 10 0,09 0,29 ofis dizayn 590 0,66 1,28 eczane dizayn 260 0,15 0,4 dizayn grup 2400

dizayn 9900 0,19 0,22 oluruz web dizayn 1300 0,78 1,76 dızayn boru 10 0,09 0,29 ofis dizayn 590 0,66 1,28 eczane dizayn 260 0,15 0,4 dizayn grup 2400 dizayn 9900 0,19 0,22 oluruz web dizayn 1300 0,78 1,76 dızayn boru 10 0,09 0,29 ofis dizayn 590 0,66 1,28 eczane dizayn 260 0,15 0,4 dizayn grup 2400 0,12 0,09 fuar dizayn 210 0,63 3,28 mutfak dizayn 320

Detaylı

GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN

GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN 0 532 608 64 08 0 532 317 12 49 AYDIN IN YEPYENİ YAŞAM PROJESİ: GREEN PARK AYDIN 1 2 ZEYKO İNŞAAT ZEYKO İNŞAAT GÜVENCESİYLE ZEYKO İNŞAAT TAN AYDIN A ARTI DEĞER KAZANDIRACAK

Detaylı

MMM ERBA MAKİNA A.Ş. TANITIM DOSYASI

MMM ERBA MAKİNA A.Ş. TANITIM DOSYASI TANITIM DOSYASI 1 HAKKIMIZDA Firmamız 2001 yılında ERBA MAKİNA LTD. ŞTİ olarak kurulmuş olup firma adı 2007 yılında MMMERBA MAKİNA A.Ş. olarak değişmiştir. Firmamız Yenikent Sanayi Sitesinde 60 m2 lik

Detaylı

Dünün Rüyası, Bugünün Gerçeği...

Dünün Rüyası, Bugünün Gerçeği... Dünün Rüyası, Bugünün Gerçeği... 1972 yılından itibaren yüksek standartlarda çözümler sunmak ilkesiyle kurulan Evdema, Türkiye de Eczacıbaşının en büyük münhasır bayiliğini yapmak ile başlamış olup, sonrasında

Detaylı

Otel Bilgisi. Otel Özellikleri. NG Afyon Wellness & Convention

Otel Bilgisi. Otel Özellikleri. NG Afyon Wellness & Convention Otel Bilgisi NG Afyon Wellness & Convention Afyonkarahisar'da hizmet vermete olan NG Afyon Wellness & Convention tam donanımlı bir termal ve SPA tesisidir. Güne zengin açık büfe kahvaltı ile başlayacağınız

Detaylı

KURUMSAL MBA Decor MBA Yapı Dekorasyon Mobilya Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti. MBA Decor MBA Decor Üretim

KURUMSAL MBA Decor MBA Yapı Dekorasyon Mobilya Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti. MBA Decor MBA Decor Üretim KURUMSAL MBA Decor; 2005 yılı içerisinde Mustafa Güven ile temelleri atılarak Güven Dekorasyon ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Ticari kariyeri öncesi Tepe HOME başta olmak üzere bir çok kurumsal firmada

Detaylı

Otel Bilgisi. Otel Özellikleri. NG Afyon Wellness & Convention

Otel Bilgisi. Otel Özellikleri. NG Afyon Wellness & Convention Otel Bilgisi NG Afyon Wellness & Convention Afyonkarahisar'da hizmet vermete olan NG Afyon Wellness & Convention tam donanımlı bir termal ve SPA tesisidir. Güne zengin açık büfe kahvaltı ile başlayacağınız

Detaylı

Şirketinizin prestijini, özgünlüğünü internet ortamında yansıtmak bizim işimiz!

Şirketinizin prestijini, özgünlüğünü internet ortamında yansıtmak bizim işimiz! Şirketinizin prestijini, özgünlüğünü internet ortamında yansıtmak bizim işimiz! Kurumsal ve tam profesyonel bir çözüm arıyorsanız, uzun soluklu ve kaliteli işleri hayata geçirmek adına Egebilgi sizleri

Detaylı

Kurumsal Tanıtım. We are working for your success

Kurumsal Tanıtım. We are working for your success Kurumsal Tanıtım We are working for your success Kurumsal Kurumsal Firmamı 1960 yılından bu yana Elektrik ve Aydınlatma sektöründe faaliyet göstermektedir.kurucumu Orhan KURTULUŞ kentimiin ve sektörümüün

Detaylı

ENAR TEKNİK YAPI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. HAKKIMIZDA FAALİYET ALANLARIMIZ MİSYONUMUZ VİZYONUMUZ TEMEL KALİTE PRENSİPLERİMİZ YÖNETİM PRENSİPLERİMİZ

ENAR TEKNİK YAPI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. HAKKIMIZDA FAALİYET ALANLARIMIZ MİSYONUMUZ VİZYONUMUZ TEMEL KALİTE PRENSİPLERİMİZ YÖNETİM PRENSİPLERİMİZ HAKKIMIZDA ENAR TEKNİK YAPI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. FAALİYET ALANLARIMIZ Taahhüt e ği işlerde konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile yurt içinde ve yurt dışında modern sınai, cari, altyapı ve üstyapı

Detaylı

MÜSİAD ANTALYA ŞUBESİ 2013 YILI YÖNETİM KURULU LİSTESİ FİRMA FAALİYET TEL FAX CEP EMAİL

MÜSİAD ANTALYA ŞUBESİ 2013 YILI YÖNETİM KURULU LİSTESİ FİRMA FAALİYET TEL FAX CEP EMAİL MÜSİAD ANTALYA ŞUBESİ 2013 YILI YÖNETİM KURULU LİSTESİ RESUL LEKESİZ ŞUBE BAŞKANI EMREM YAPI CAM TUĞLA, PROFİLİT CAM, DEKORATİF DOĞAL TAŞ,İNŞAAT 3120566 3165614 5326163469 emrem@camtugla.org HASAN DEMİR

Detaylı

HAKKIMIZDA. w w w. s e l k u t i n s a a t. c o m

HAKKIMIZDA. w w w. s e l k u t i n s a a t. c o m HAKKIMIZDA Firmamız 2005 yılında inşaat sektöründeki gelişmeler ışığında faaliyetlerine başlamıştır. Bu kapsamda çeşitli maden ve sanayi kuruluşlarının, endüstriyel işletmelerin tesis binalarının inşaat

Detaylı

MBR HİZMETLERİ SUNUM DOSYASI

MBR HİZMETLERİ SUNUM DOSYASI MBR HİZMETLERİ SUNUM DOSYASI SUYLA OYUN OLMAZ!! En ileri teknolojiler dahi doğru mühendislik hizmeti ile birleştirilmediğinde atıl yatırımlara dönüşebilmektedir. Sektörde tamamladığımız tüm tesislerde

Detaylı

ATSO Grubu Üyesi. Kuruluş Aralık / 2002

ATSO Grubu Üyesi. Kuruluş Aralık / 2002 FİRMA TANITIM Elektromak Mühendislik -Taahhüt Müşavirlik San.Tic. Ltd. Şti. ATSO Grubu Üyesi Kuruluş Aralık / 2002 Adres : Varlık Mah.100.Yıl Bulvarı No:55/11 ANTALYA Telefon : +90 (242) 247 88 77 Fax

Detaylı

ERBİL GRUP ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT TE HEDEFİMİZ KALİTE VE GÜVEN. www.erbilgrup.net

ERBİL GRUP ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT TE HEDEFİMİZ KALİTE VE GÜVEN. www.erbilgrup.net ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT TE HEDEFİMİZ KALİTE VE GÜVEN Kurumsal Hakkımızda Erbil Grup temellerini 2000 yılında Erbil Endüstriyel Elektrik Elektronik Makina İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. adı atında kurmuştur.

Detaylı

HAKKIMIZDA. Sizin Hayalleriniz. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz

HAKKIMIZDA. Sizin Hayalleriniz. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz Bizim İşimiz Sizin Hayalleriniz Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız Mesleki yeterliliğini sağlamış insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. HAKKIMIZDA Uluslararası teknik standartlara

Detaylı

20. yıl. 20. yıl. info@ekinkimya.com www.ekinkimya.com

20. yıl. 20. yıl. info@ekinkimya.com www.ekinkimya.com 20. yıl Merkez Sarıgazi Cad. Bulgurlu Mah. No: 39 34696 Çamlıca - Üsküdar İstanbul / TÜRKİYE Tel: +90 (216) 524 12 24 Fax: + 90 (216) 524 12 80-81 Depolama ve Laboratuvar Tesisleri GEBKİM İhtisas Organize

Detaylı