nanokeratinsystem.com.tr BİLİM İSPATLADI! ARTIK MÜKEMMEL SAÇLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "nanokeratinsystem.com.tr BİLİM İSPATLADI! ARTIK MÜKEMMEL SAÇLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ"

Transkript

1 nanokeratinsystem.com.tr BİLİM İSPATLADI! ARTIK MÜKEMMEL SAÇLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ

2

3 MÜŞTERİLER İÇİN BESLEYİCİ SONUÇLAR! Bugün saçını sağlıklı tutmak modern kadının karşılaştığı en önemli sorunlardan biri. Çevresel etkenler sürekli olarak saçımıza zarar veriyor. Saçımızı sağlıklı, yumuşak ve parlak tutmanın tek yolu sürekli bakım yapmaktan geçiyor. Saç yapılandırma ve onarım sistemi Nanokeratin Sistem laboratuarlarına bağlı kimyagerlerin geliştirdiği Nanokeratin teknolojisi bu anlamda saç düzleştirme ve onarımında bir çığır açtı. Nanomoleküler keratin teknolojisi kullanılarak üretilen partiküller o kadar ufak ki bir kullanımda insan başında milyonlarcası birarada bulunabiliyor. Yıpranmış saçın derinliklerine işleyen Nanokeratin partiküllerini doğal olanından ayırmak neredeyse imkânsız. Sonuç dolgun, parlak, ipek görünümünde saçlar. Nanokeratin bakımı saçınızı yeniler ve aşırı neme karşı korur. Müşterilerinizin bayılacağı yenilikçi saç düzleştirme teknikleri! Saç düzleştirme alanında çığır açan Nanokeratin Sistemi nin temelini, saçın yapıtaşı olan keratin nano-molekülleri oluşturuyor. Partiküller saçınızın derinliklerine işleyerek saçınızın önceden hiç olmadığı kadar dolgun, yumuşak ve ipeksi bir görünüme kavuşmasını sağlar. Artık müşterilerinize en gelişmiş, etkili ve sağlıklı yapılandırma tekniğini sunabilir başarıya giden yolda bir adım daha atabilirsiniz... KERATİN NANO-MOLEKÜLLERİNİ OLUŞTURAN YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ Saç yapılandırmada çığır açan teknoloji Yıpranmış, açma-boyama ve röfle yapılmış saçta da mükemmel sonuç Saçı onaran ve besleyen düzleştirme Güzel görünümlü, yumuşak, esnek, parlak ve sağlıklı saçlar Profesyonal saç bakım dünyasındaki en heyecan verici gelişmelerden biri Tüm saç tipleri için uygun sistem! Sadece dört adımda hızlı ve mükemmel sonuç Dünyadaki en hızlı ve etkili saç bakım sistemi Güzel görünümlü, yumuşak, esnek, parlak ve sağlıklı saçlar Saça canlılık ve kolay şekle girme özelliği katan sistem IB-MEA ve diğer lipidlerin yeraldığı saç derisi Saç derisi ve yüzey arasındaki kesit Matris Kortikal hücreler proteinler Mikro-filamentler Ara filament proteinleri Mikro-fibriller Serteks

4 1L 3L DURULAMA ŞAMPUANI / NOO3 Nanokeratin sistemi saçı onarmak ve yeniden yapılandırmak için eşi olmayan bir teknolojiden faydalanır. Ürünler saçı nanokeratin ile kaplar ve korur. Saçın esnekliğini ve yapısını sağlamlaştırır ve saça parlaklık ve nem kazandırır. Kullanım önerisi: Islak saçınıza ve saç derinize yeterince şampuanı 1-2 dakika masaj yaparak uygulayın. Köpürtün ve durulayın. Daha iyi sonuç almak için ihtiyaç duyulduğu kadar tekrarlayın. Saçınızı nano-keratin saç spa özü ile kaplayın ve 10 dakika bekleyin, Magic Touch kremini uygulayın ve saçınıza dilediğiniz şekli verin. Saç maskesini haftada bir kez uygulayın. Brezilya ve Japon nanokeratin saç düzleştirme yöntemine uygun saçlar için kullanılan pek çok ürün tüm saç tipleri için uygundur. 1L 3L SAÇ TERAPİ KREMİ / NOO1 İşlev: Donuk, dalgalı, kıvırcık ve kuru saçları canlandırmak için çeşitli amino asitler içerir. Bu özel formül saçları doğal bir yöntem olan ısı kullanımı ile dolgunlaştırır ve saçların dipten uca içine işleyerek yumuşak ve ipeksi bir görünüm kazanmasını sağlar. Çeşitli nedenlerden ötürü yıpranmış saçların nemlenmesini sağlayarak PH değerini artırır. Saça dolgun ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Saçların parlak, ipeksi ve doğal görünümlü olmasını sağlar. Kullanım önerisi: 1. Saçları No.1 şampuanı ile yıkayın. Tam olarak kurutun. 2. SAÇ TERAPİ UYGULAMASI No.2 yi (Hair Therapy Treatment No.2) silikon bir fırça ile saçlara uygulayın, sağlam uçlu bir tarakla saçları tarayın dakika kadar bekleyin. Parmaklarınızın yardımı ile kurumuş saçı açın veya geniş ve tahta uçlu bir Nanokeratin tarağı kullanın. 4. Titanyum kaplamalı ES2400T marka düzleştirici saç maşası ve Nanokeratin Kolay Tarama tarağı ile düzleştirmeye başlayın, saç parlayana ve ipeksi bir görünüm kazanana kadar tekrarlayın saat sonra Nanokeratin Sistem Saç Güçlendirme şampuanı (Nanokeratin System Hair Power Shampoo) ile saçlarınızı yıkayın, kurutun, kuruduktan sonra Magic Touch veya Yumuşak Keratin i (Soft Keratin) uygulayın ve saçlarınıza dilediğiniz şekli verin.

5 150ml SIHIRLI DOKUNUŞ / C007 Isıya karşı duyarlı saç kremi saçları onarır vedüzleştirilmiş saçları Nanokeratin ile korur. Saçları esnek kolay şekil alabilir konuma getirir. Kullanım önerisi: Şampuanın ardından saçlara uygulayın ve havlu yardımı ile saçları kurulayın. Saçın ucuna ve köküne uygulayın. DURULAMAYIN. Kurularken şekil verin ya da saçlara şekil veren bir ısı kaynağı kullanın. SPA KERATIN / COO5 Nanokeratin Hair Power Pure Keratin Saç Spa sı o kadar ileri bir formül ki müşterileriniz salona hiç düşünmeden geri gelecek. Bu yöntemin düzleştirme sürecine bağlı olarak ayda bir defa tekrarlanması önerilir. Saçın yüzeyini keratin ile kaplayacağı için saçtaki kırılmayı ve yıpranmayı tamamıyla ortadan kaldırır. Bu yöntem saçlara yeniden canlı ve dolgun bir görünüm kazandırır. Bu yöntem Brezilya keratin uygulaması yapılmamış saçlara da uygulanabilir. 320ml Kullanım önerileri: Nanokeratin saç şampuanı ile ıslak saçlara ve saç derisine masaj yaparak iki defa uygulayın. Bir havlu yardımıyla hafifçe kurutun. Hair Spa Keratin i (aşağıda açıklandığı şekilde) saçlara ve saç derisine masaj yaparak uygulayın. 10 dakika bekleyin. Saçı kurutun. Titanyum yüzeyli bir maşa ile saçı düzleştirip işlemi sonlandırın (ürünü çalkalamayın). Uygulama kabını 6-9ml sıcak su ile doldurun. 3-6 gram kadar Hair Spa Keratin i uygulama kabına ekleyin ve iyice karışına kadar çalkalayın. Kısa saçlar: 3 gram sıcak suyu 3ml Hair Spa Keratin ile karıştırın ve üstte anlatıldığı gibi uygulayın. Orta uzunlukta saçlar: 4 gram sıcak suyu 6ml Hair Spa Keratin ile karıştırın ve üstte anlatıldığı gibi uygulayın. Uzun saçlar: 6 gram sıcak suyu 9ml Hair Spa Keratin ile karıştırın ve üstte anlatıldığı gibi uygulayın. TİTANYUM MAŞA / ES3500TL Son teknoloji ürünü bu düzleştirme maşasında nano-silver kaplama teknolojisi sayesinde kullanılır hale gelen otomatik ısı kontrol sistemi bulunmaktadır. Uygulama süresince ısının sabit kalmasını sağlar. Bu da düzleştirme sürecinde en iyi sonucun alınmasını sağlar. 230 dereceye kadar yüksek ısı ile saçları düzleştirir. 2.7 metre uzunluğundaki kordonu sayesinde 360 dercelik bir açı ile çalışma imkanı sunar.

6 680ml 120ml 500ml ONARIM MASKESİ / HOO1 Hair Power Onarım Maskesi elektriklinme sorunu yaşamadan bukle bukle saçların bakımı için en uygun uygulamadır. Saçları rahatlatmakla kalmaz kırılmış saç uçlarını onarır, yıpranmış ve zarar görmüş saçları etkin bir şekilde düzleştirir. Saç metabolizmasını dengeler ve saçların beyazlaşmasını yavaşlatır. Tüm saç tipleri için uygundur. Göz alıcı, parlak ve yumuşak saçların oluşumuna katkıda bulunur. Kullanım önerisi: Saçları Durulama şampuanı ile yıkayın. %50 oranında kurutun. Az miktarda onarım maskesini saça uygulayın. Asla ÇOK FAZLA ÜRÜN KULLANMADIĞINIZDAN emin olun dakika kadar bekletin. Saçlara fön makinası ile şekil vererek tamamen kuruyana kadar bir fırça yardımıyla kurulayın. Bir düzleştirme maşasının yardımıyla saçları parça parça düzleştirin. Nanokeratin Sistem Saç onarım Şampuanı ile yıkadıktan sonra müşterinizin saçlarını 72 saat süreyle yıkamadığından emin olun. KERATİN KREMI/ SK1 Keratin Kremi ipeksi dokunuş terapisi: Şekillendirirken dış etkenlerden yıpranmış saçların onarımında kullanılır. Dolgun, yumuşak ve kabarık olmayan bir görüntü elde edilmesini sağlar. Saçı yeniden canlandırıp yumuşak, dolgun ve parlak bir görünüm kazandırır. Kullanım önerisi: Nanokeratin Onarım şampuanının ardından uygulayın. 3 gram keratin kremini hafif nemli ya da kuru saça yayarak uygulayın. Fırçalayın ve dilediğiniz gibi şekil verin. GOLD SAÇ MASKESİ / HOO3 Gold Saç Maskesi aslında parlaklaştırıcı bir saç kremidir. Nanokeratin sisem sürecinden geçmiş saçlara ya da bu uygulamaya tabi olmamış saçlara uygulanabilir. Bu saç maskesinin azıcık bir miktarı bile tüm saç tiplerinde harikalar yaratır. Donuk, dalgalı, kıvırcık ve kuru saçları canlandırmak için çeşitli amino asitler içerir. Bu özel formül saçları doğal bir yöntem olan ısı kullanımı ile dolgunlaştırılır ve saçların dipten uca içine işleyerek yumuşak ve ipeksi bir görünüm kazanmasını sağlar. Çeşitli nedenlerden ötürü yıpranmış saçların nemlenmesini sağlayarak PH değerini artırır. Saça dolgun ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Saçların parlak, ipeksi ve doğal görünümlü olmasını sağlar. Kullanım önerisi: 1.Saçlarınızı Nanokeratin şampuanı ile yıkayıp bir havlu yardımı ile kurulayın. 2.Nanokeratin Gold Saç Maskesini saça eşit miktarda uygulayın. 3.Daha eşit bir dağılım için geniş ağızlı bir tarakla tarayın. 4.Ürünün tam anlamıyla nüfuz etmesi için dakika kadar kızıl ötesi buhar ısıtıcısı ile kurutun. 5.Ilık su ile durulayın. Nanokeratin Magic Touch ı uygulayın ve dilediğiniz gibi şekillendirin.

7 SAÇ ŞAMPUANI / S013/S015 Bu şampuan saçlarda keratin katmanının sağlamlaşmasına yardımcı olur ve saç tellerindeki protein kaybını önler. Sodyum içermediği için diğer şampuanlar gibi köpürmez. Keratin katmanına zarar vermeden saçları ve saç derisini etkin bir şekilde temizler. Saçları nano-polimer katmanı ile kaplayarak saçların onarılmasına yardımcı olur, saçları dolgun ve kuvvetli tutar. Her saç tipine uygundur. Saçları olağanüstü parlatır. 320ml 550ml 5L Kullanım önerisi: Çok miktarda şampuanı ıslak saça ve saç derisine parmak uçlarınızın yardımıyla 1-2 dakika masaj yaparak uygulayın. İyice durulayın. Bu şampuanla birlikte bir saç kremi kullanmanıza gerek yoktur. Daha iyi bir sonuç elde edebilmek için Magic Touch ile birlikte kullanın. Sonuç: Saçların düz kalmasını sağlar. Saçları nemlendirir. Saçlara daha parlak, yumuşak ve dolgun bir görünüm kazandırır. Bu ürün Brezilya Keratin Sistemi uygulanmış saçlara uygulanmak üzere özel olarak formule edilmiştir. 680ml NEMLENDİRME & ONARIM MASKESİ / HOO2 Saç telini onarmak ve güçlendirmek için özle olarak formüle edilmiştir! Nanokeratin saç tellerinin içine işleyerek saçların onarımı ve güçlenmesi için gerekli miktarda enerjinin açığa çıkmasını sağlar. Nanokeratin saç tellerini kökten uca besleyerek esnek ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Kökten uca beslenen saçlar kolayca taranır ve şekil alır. Kullanım önerisi: Saçları Nanokeratin şampuanı ile yıkayıp %70 e kadar kurutun. 80 gram maskeyi 10ml 2 no lu besleme solüsyonuyla karıştırın. Karışımı saçlara ekleyin ve tarak yardımıyla eşit miktarda saçlara dağıtın. Saçlar tam anlamıyla karışıma bulandıktan sonra saçları bir fön makinası ya da düzleştirici maşa yardımıyla dakika boyunca kurutun. Saçlar kendiliğinden soğuduktan hemen sonra ılık su ile durulayın. Saçları kurutun ve şekil vermek için Magic Touch ı uygulayın. Bu ürünler Nanokeratin Brezilya ve Japonya saç düzleştirme tekniğini uygulayan tüm saç tipleri için tavsiye edilir.

8 MINERAL BAKIM W/KAŞMİR KERATİN VE SPIRULINA ALGAE BAKIMI Saç bakım ürünlerimize yeni eklenen mineral spirulina algae ve keratin sistemi saç bakımında lüksü arayanlar için tasarlanmış bir üründür. Yıpranmış ve kuru saçları Nanokeratin ve mineraller yardımıyla piyasadaki ortalama ürünlerden üç kata kadar daha etkin onarır. Mineral spirulina algae ve Nanokeratin terapisi minerallerin %60 ını, 22 amino asitten 19 unu, çeşitli protein ve 5 çeşit vitamin içerir. Saç tellerini kaplayarak saçın yeniden canlanmasına ve kimyasal uygulamalardan ve çevresel etkenlerden yıpranmış saç derisinin onarılmasına yardımcı olur. Saçları kökten uca nemlendirerek saçın daha esnek ve parlak görünmesini sağlar. Saç derisi ve saç tellerini mineraller yardımıyla yeniden yapılandırarak saçın ömrünü uzatıp beyazlaşmasını önler, genç ve güzel bir görünüm kazandırır. Spirulina algae nin hikayesi Spirulina algae tatlı su göllerinde yetişen inorganik bir mineraldir. Spirulina algae %70 mineraller, çeşitli amino asitler, proteinler, vitamin A, Vitamin B12, Vitamin E, kalsiyum, çinko, beta-karoten ve magnezyum içerir. Spirulina algae daha farklı tıbbi tedavilerde de kullanılmaktadır. Kuvvet Nanokeratin ve spirulina minerallerinin kökten uca saçların içine nüfuz etmesiyle saçların kuvvetlenmesini ve onarılmasını sağlar. Nem Saç tellerini nemlendirir. Saçlara daha esnek ve parlak bir görünüm kazandırır. Koruma Aşırı sıcak, soğuk ya da UV ışınlarının kötü etkilerine karşı koruma sağlar, kirlenmeden korur. Mineral tedavi yöntemi ile boyalı saçların renk değiştirmesini önler, boyayı sağlamlaştırır. Bu ürünü kimyasal ve çevresel etkenlerden yıpranmış saçları onarması için özel olarak formüle ettik. Keratin ve Spirulina algea yaprakları arasındaki kombinasyon saçları yeniden canlandırır ve yapılandırır, saç tellerinin kökten uca dolgunlaşmasını ve kuvvetlenmesini sağlar, kırık uçları onarır, saçları (sıcak, UV-ışınları, soğuk ve kirlenmeden) korur, inanılmaz derecece parlatır..

9 GOLD BAKIM VE KAŞMİR KERATİN Röfle sonrası yıpranmış açık renk saçların onarılması ve yeniden yapılandırılmasında kullanılan Gold ve Kaşmir Keratin altın zerreleri ile nano kaşmir keratin ve Hibiskus (bamya çiçeği) eskülentleri içerir. Açıklama: Röfle yapılan açık renk saçlar genelde ağırtma yöntemi yüzünden yıpranır. Saçların zayıf düşmesine, kurumasına ve bu nedenle daha kırılgan ve daha az esnek olmasına neden olan ağırtma yöntemi yüzünden saçlar hayati önem taşıyan bileşenlerinden en az yarısını yitirir. Kaşmir keratin, Hibiskus eskülentleri ve altın zerreciklerini birleştiren Gold uygulaması iki elementin birleşmesi sayesinde saçları nemlendirir, onarır ve kuvvetlendirir. En sert ve değerli metallerden biri olarak ün yapmış olan altın aslında bunun dışında kimyasal süreçleri hızlandıran, doğal oksidlenmeye karşı koruma sağlayan bir etkiye sahiptir. Bu süreç saçlarda açma ya da ağırtma sonrası çevresel etkenlerden ötürü meydana gelir. Kaşmir keratin ise keçi kılından elde edilen bir tür keratindir ve yıpranmış, kuru, kırılgan ve ayrık uçlu saç tiplerinin onarılmasında kullanılır. Saçların çevresel etkenlerden yıpranmasını önlediği bilinmektdir. Saça dolgun bir görünüm kazandırı, kuvvetlendirir ve esneklik kazandırır. Kuvvetlendirme, onarım ve yumuşatma - Kaşmir keratin Hibiskus eskülentleri ile Nanokeratin teknolojisi sayesinde nanokeratin partiküllerine tutunan altın zerrecikleri nanokeratin teknolojisi kullanarak saç tellerine birlikte tutunur. Bu sayede yıpranmış ve kırılmış saç tellerinin onarılmasını sağlar ve saçları amino asitlerin de yardımıyla besleyerek yumuşamasına, yeniden canlanmasına ve yapılanmasına yardımcı olurlar. Besleme Ağırtılmış saç sıklıkla kurur. Nemden yoksun kalır ve oldukça kırılgan olur. Nanokeratin partiküllerin ile açığa çıkan nem saç tellerine nüfuz ederek saçları besler. Böylece saçlar daha dolgun, esnel, yumuşak ve sağlıklı bir görünüm kazanır. Koruma Ağırtılmış saç zayıftır ve bu nedenle çevresel etkenlere karşı korumasızdır. Kaşmir keratin partikülleri ile altın zerrecikleri saçın çevresinde bir koruma kalkanı oluşturarak çevresel dış elementlerin saçta birikmesine engel olur ve (aşırı sıcak, soğuk, kuruma, kirlenme ve UV ışınları gibi) çevresel yıpranmalara karşı tam bir koruma sağl a r l a r. Görünüm - Altın zerrecikleri ve nanokeratin bileşiminden oluşan koruyucu kalkan pigment partiküllerinin çevresine tutunurlar ve böylece pigment partiküllerinin yoğunluğunu artırırlar. Bu süreç sayesinde pigmentler daha uzun süre saçta kalır ve rengin uzun süre saçlarda kalmasına yardımcı olur.

10 BİTKİSEL BAKIM W/KAŞMİR KERATİN VE LINUM USITATISSIMUM Kaşmir keratin ve Linum Usitatissimum bitkilerinin Nanokeratin teknolojisi kullanılarak birleştirilmesi ile oluşturulan bitkisel terapi ince telli saçlar için tasarlanmış bitkisel bir saç bakım ürünüdür. Bitkisel ürünler özellikle ince telli saçlar için tasarlanmıştır. Linum Usitatissimum bitkisi ve kaşmirkeratin ile yapılan uygulama ince telli saçların güçlenmesine yardımcı olur, kepekli, hassas ve zarar görmüş saç derisinin tedavi edilmesini sağlar. İnce telli saçlar diğerlerine göre daha zayıf ve çevresel yıpranmalara karşı daha az dayanıklıdır. Bitkisel ürünlerle tedavi elementlerin saç tellerine nüfuz etmesini sağlayarak saçların kuvvetlenmesine yardımcı olur. Kaşmir keratin ve bitkisel tedavi yeniden yapılandırıcı ve dolgunlaştırıcı bir uygulamadır. Bu yöntemle kaşmir keratin ve bitkiler saça nüfuz ederek saçların beslenmesi ve kuvvetlenmesi için gerekli amino asitler ve vitaminlerle onu çevreler, (aşırı sıcak, soğuk, kuruma, kirlenme ve UV ışınları gibi) çevresel yıpranmalara karşı koruma sağlar, saçların daha dolgun, esnek ve yumuşak görünmesine yardımcı olurlar. Kepek, genelde cildin (saç derisinin) yapısına uygun olmayan ürünlerin kullanımından ötürü kafa derisindeki kuruma ve yıpranmadan hassaslaşmış ve zarar görmüş saç derisinden kaynaklanır. Biberiye ve kaşmir keratinin birleştirilmesi ile yapılan tedavi saç derisinin süt kısmına nüfuz ederek yıpranmış deriyi tedavi eder. Saç ve kafa derisi sorunlarının giderilmesinde sıklıkla kullanılan Linum Usitatissimum aynı zamanda saç kaybı ile ilgili sorunların giderilmesi hususunda da ün salmıştır. Kaşmir keratin ise keçi kılından elde edilen bir tür keratindir ve yıpranmış, kuru, kırılgan ve ayrık uçlu saç tiplerinin onarılmasında kullanılır. Saçların çevresel etkenlerden yıpranmasını önlediği bilinmektdir. Saça dolgun bir görünüm kazandırı, kuvvetlendirir ve esneklik kazandırır. Kuvvet Saçlara kökten ucuna nüfuz ederek çevreleyen kaşmir keratin ve Linum Usitatissimum bitkisi saça dayanıklılık ve kuvvet kazandırır. Beslenme ve tedavi Saçları amino asit ve vitaminlerle besleyerek saç derisinin aşırı hassasiyetini tedavi etmeye yardımcı olur. Koruma Saçın çevresinde (aşırı sıcak, soğuk, UV-ışınları ve kirlenme gibi) çevresel yıpranmalara karşı koruyucu bir kalkan oluşturarak saça eseneklik ve yumuşaklık ile ayrılmış uçların ve kırılmaların oluşmasını önler. Görünüm Kaşmir keratin ve biberiye bitkisi ile bakım ince telli saça dolgun, parlak ve yumuşak bir görünüm kazandırdığı gibi saç derisine bakım yaparak kepekten arındırılmış bir saç oluşumuna yardımcı olur. Bu ürünü kimyasal ve çevresel etkenlerden yıpranmış saçları onarması için özel olarak formüle ettik. Keratin ve Linum Usitatissimum yaprakları arasındaki kombinasyon saçları yeniden canlandırır ve yapılandırır, saç tellerinin kökten uca dolgunlaşmasını ve kuvvetlenmesini sağlar, kırık uçları onarır, saçları (sıcak, UV-ışınları, soğuk ve kirlenmeden) korur, inanılmaz derecece parlatır.

11 AKSESUVARLAR KULAK KORUYUCU EP-1 SAÇ TOKASI CP-1 BASİT TARAK HC-1 SAÇ KURUTMA HAVLUSU T-1 SAÇ YIKAMA KÂSESİ " C-1 SAÇ TARAĞI HB-1 HEDİYE ÇANTASI GB-1 SİLİKON FIRÇA B-1 SİSTEMİ TANITIM DVD Sİ " DVD Perfect hair is now a proven science ÖNLÜK AP-1 POSTER P-1 SAÇ MAŞASI

12 DӦRT ADIMDA IŞLEM 1 2 Müşteriyi şampuanlama için hazırlama Saçları ve saç köklerini herhangi bir kalıntıdan arındırmak için önce 1 numaralı şampuanla iki defa yıkayın. Saç kremi kullanmayın. Eğer saç doğal halindeyse ve öncesinde kimyasal bir aşamadan geçmediyse 1 numaralı şampuanla 3 defa yıkayın. Saçları tarak ya da fırça kullanmadan tamamıyla kurutun. Eldivenleri takın. Kabı iyice çalkalayın ve kaba gram arası Nanokeratin ürünü boşaltın. Saçı dört bölüme ayırın. Enseden başlayarak ürünü silikon bir fırça yardımıyla saça iyice yayın. Göz ya da ciltle temasında kaçının. Kafa derisine 1.5cm kalana kadar ürünü yayın ve saçları sert dişli bir tarakla aşağıya doğru tarayın. Arka tarafı tamamladıktan sonra kafanın yanlarına geçip işlemi bitirin. Bir sonraki adıma geçmeden önce dakika kadar bekleyin

13 3 4 Düz yuvarlak uçlu bir fırça ile saçları kurutun. Enseden başlayarak saçları aşağıdan yukarıya, yanlardan ön kısıma doğru tamamıyla kurutun. Bu noktada saçı düzleştirmekle vakit harcamayın; Amacınız sadece saçı tamamıyla kurutmak olsun. Düzleştirme sürecine geçin. Saçı dört bölüme ayırın. Enseden başlayarak herbiri 2.5cm eninde saç desteleri halinde saç üzerinde çalışın. Herbir saç destesini çığır açan nanoteknoloji ürünü ES2400T saç maşası ile düzleştirin. Titanyum kaplamalı ve benzersiz ısı kontrollü nanoteknoloji ürünü bu cihaz besleyici maddelerin saça nüfuz etmesini, herbir saç telini ayrı ayrı kuvvetlendirmesini ve kaplamasını sağlayacak ve saç tellerini birer birer onaracaktır. Saçın parlaklığı ve yumuşaklığı arzu edilen seviyeye ulaşana kadar saç destelerinin üzerinde çalışmaya devam edilebilir.

14 SIKÇA SORULAN SORULAR S: Nanokeratin Sistem uygulamasında benzersiz olan nedir? Diğer saç onarım sistemlerinden farkı nedir? C: Nanokeratin temelli sistem çığır açan bir saç onarım sistemidir. Sistem, partikülleri aşırı derecede ufak olan nanomoleküler keratinden faydalanır. Bu partiküller o kadar ufaktır ki aynı anda milyonlarcası tek bir başta toplanabilir! Nanokeratin partikülleri yıpranmış saçların derinliklerine işleyip saç teline tutunur saçları onarmak ve sağlıklı hale getirmek için onu çevrelerler. Diğer tedavi yöntemlerindeki moleküller o kadar büyüktür ki saç teline tam anlamıyla nüfuz edemezlere. Ancak aşırı ufak nanokeratin tanecikleri herbir saç teline tam anlamıyla nüfuz ederek tedavinin uzun sürer kalıcı olmasını sağlarlar. S: Nanokeratin sistem tedavisi boyadan sonra uygulanabilir mi? C: Evet. En iyi sonucu elde etmek için boya ya da renk açma sisteminden hemen sonra uygulanmalıdır. S: Uygulama röfleli saça yapılabilir mi? C: Evet. Nanokeratin Sistemi röfleden hemen sonra uygulanırsa daha iyi olur. S: Nanokeratin Sistemi Japon düzleştirme sürecinden geçmiş bir saça uygulanabilir mi? C: Evet. Nanokeratin herhangi bir düzleştirme tipinden sonra kullanılabilir. S: Nanokeratin uygulaması çocuklar üzerinde kullanılabilir mi? C: Evet. Fakat sadece 10 yaş ya da 10 yaşını geçmiş çocuklar üzerinde uygulanabilir. S: Saçlar Nanakeratin uygulamasının ardından boyanabilir mi? C: Evet. Ancak boyamadan önce en az iki hafta kadar beklemekte fayda vardır. S: Uygulamadan sonra saçımı sampuanlayabilir miyim? Eğer şampuanlayabilirsem ne kadar beklemeliyim? C: Evet. Fakat uygulamadan sonraki dört tam gün boyunca şampuanlamayın. S: Saç bir toka ya da lastik yardımıyla bağlanabilir mi? C: Evet. Fakat uygulamadan sonraki dört tam gün boyunca şampuanlamayın. S: Nanokeratin uygulamasıdan sonraki ilk gün saçım ıslanırsa n apmalıyım? C: Saçınızı titanyum kaplamalı bir düzleştirici maşa ile kurutun. S: Nanokeratin Sistem uygulamasından sonra havuz ya da denizde yüzmemde bir sakınca var mı? C: Evet. Ama uygulamadan sonraki dört tam gün boyunca bekleyin. S: Uygulamadan sonra hangi şampuanı kullanmalıyım? C: Klorik sodyum içermediği için Nanokeratin Saç Güçlendirme şampuanını öneriyoruz. Keratin RSF içerdiği için saçlarınızı zararlı güneş ışınlarından da koruyacaktır. S: Sonraki Nanokeratin Sistem uygulamam için rötuş yaptırmam yeterli mi? Yoksa süreci tüm saçlarım için tekrarlamalı mıyım? C: Süreç tüm saçlarınız için tekrarlanmalıdır. S: Uygulama ne zaman tekrarlanmalı? C: Uygulama her altı ayda bir, ya da ihtiyaç duyuldukça tekrarlanmalıdır. S: Nanokeratin Sistem uygulaması öncesi saç kesilmeli mi? C: Kırık uçlardan kurtulmak için saç kesiminizi uygulama sonrasına ertelemenizde fayda var. S: Nanokeratin Sistem uygulamasından sonra sa spreyi, jöle, köpük ya da benzeri saç bakım ürünleri kullanabilir miyim? C: Bu ürünler, uygulamaya zarar vereceğinden uygulamayı izleyen dört gün boyunca kesinlikle kullanılmamalıdır. S: Uygulamayı izleyen gece ya da dört gün içerisinde saçlarıp dalgalanırsa n apmalıyım? C: Dalgalanana bölgeyi düzleştirmek için fön makinası ya da titanyum kaplamalı düzleştirici maşa kullanın. S: Nanokeratin Sistem Saç Terapi uygulamasının ardından hangi saç maskesini kullanabilirim? C: Düzleştirme sonrası Nanokeratin Hair Power saç maskesi önerilemektedir. S: Nanokeratin Sistem Saç Terapi uygulamasını herhangi bir kimyasal işlem görmüş saça tatbik etmekte bir sakınca var mı? C: Herhangi bir kimyasal süreçten geçmiş saça uygulanmasında bir sakınca görülmemektedir. S: Nanokeratin Sistem Saç düzleştirme terapisinden sonra ne tür tamamlayıcı uygulamalar yapılabilir? C: Düzleştirme sonrası önerimiz Nanokeratin Spa Uygulamasıdır. S: Sistem tüm saç tipleri için uygun mu? C: Evet. Fakat sistem özellikle, ağırtılmış, boyanmış ya da rengi açıldığı için yıpranmış ve doğal saç eklenerek uzatılmış ya da güneş ışınlarından zarar görmüş kalın telli saçlarda etkilidir. S: Nanokeratin Sistem saç düzleştirme terapisi ne kadar etkili? C: Sistem yıpranmış saçların onarılması ve düzleştirilmesinde %100 etkilidir. S: Nanokeratin Sistem uygulaması ve saç onarımı ne kadar zaman almaktadır? C: Sistem uygulaması ve saç onarımı kısa saçlar için ortalama 40 dakika uzun saçlar içinse 90 dakika süremektedir.

15

16

A:1=BÖLÜM { A dan Z ye Berberlik Sanatı }

A:1=BÖLÜM { A dan Z ye Berberlik Sanatı } A:1=BÖLÜM { A dan Z ye Berberlik Sanatı } BU KİTAP MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ OKULLARI İSMEK VE HALK EĞİTİM MERKEZİ KURSLARI-MESLEK ÜNİVERSİTELERİ VE MESLEK LİSELERİNDEKİ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLER İÇİN HAZIRLANMIŞTİR.

Detaylı

KULLAN. BÜYÜLEN. DEĞİŞİMİ YAŞA.

KULLAN. BÜYÜLEN. DEĞİŞİMİ YAŞA. KULLAN. BÜYÜLEN. DEĞİŞİMİ YAŞA. İLERİ FORMÜL ENERJUVE Amway'e özel patentli* bir komplekstir. Özel güçlendirici lipit çeşitleri kreatini güçlendirir ve hasarlı saçta bulunan negatif yükü nötrleştirmek

Detaylı

Yaz ruhunuzu bulun. Koş Yürü Uç! Özgürlük ve İstikrar. Kapılar açılıyor: Bir gülüşe yatırım yapın ve güvenlerini kazanın

Yaz ruhunuzu bulun. Koş Yürü Uç! Özgürlük ve İstikrar. Kapılar açılıyor: Bir gülüşe yatırım yapın ve güvenlerini kazanın AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİ İÇİN DERGİ no. 04 / 2015 Türkiye by Kapılar açılıyor: Bir gülüşe yatırım yapın ve güvenlerini kazanın Koş Yürü Uç! Egzersizlerin faydalarını keşfediyoruz İş Hayatı Özgürlük ve

Detaylı

Önsöz. Serdar ATASOY. Fark Ayrıntılarında Gizli...

Önsöz. Serdar ATASOY. Fark Ayrıntılarında Gizli... Fark Ayrıntılarında Gizli... Uzun yılların birikimine dayanan sektörel tecrübesini müşterilerine daha iyi yansıtabilmek amacıyla, 2002 yılının Nisan ayında kurulan LOTUS KOZMETİK; Fark Ayrıntılarında Gizli

Detaylı

02 Spa Kuralları ve Politikası. 04 Islak Alanlar. 07 Nua ya Özel. 09 Yüz Bakımları. 12 Vücut Sağlığı. 17 Masajlar. 21 Bedende ve Mekanda Denge

02 Spa Kuralları ve Politikası. 04 Islak Alanlar. 07 Nua ya Özel. 09 Yüz Bakımları. 12 Vücut Sağlığı. 17 Masajlar. 21 Bedende ve Mekanda Denge M E N Ü 02 Spa Kuralları ve Politikası 04 Islak Alanlar 07 Nua ya Özel 09 Yüz Bakımları Sayın Misafirlerimiz, Türkiye nin ilk ve tek destinasyon Spa sına hoş geldiniz. Nua Wellness-Spa da sizi aramızda

Detaylı

RAİF ÇUKUR ÜST YÜZEY İŞLEMLERİ-1 ÜST YÜZEY AMAÇLARI. Üst yüzey işlemlerinin tanımı

RAİF ÇUKUR ÜST YÜZEY İŞLEMLERİ-1 ÜST YÜZEY AMAÇLARI. Üst yüzey işlemlerinin tanımı 1.HAFTA ÜST YÜZEY AMAÇLARI Üst yüzey işlemlerinin tanımı Ağaçtan hazırlanan eşyalar üzerinde yapılan boya, cila, vernik işlemlerinin tümüne Üst Yüzey İşlemleri adı verilir. Perdah gibi hazırlık çalışmaları

Detaylı

GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ

GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ SAÇ- SAKAL TIRAŞI ( SAÇ TIRAŞI) Ankara, 2014 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında yer

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ ERKEK SAÇ KESİMİ

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ ERKEK SAÇ KESİMİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ ERKEK SAÇ KESİMİ ANKARA, 2009 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen

Detaylı

SU HERŞEYİN BAŞLANGICIDIR

SU HERŞEYİN BAŞLANGICIDIR SU HERŞEYİN BAŞLANGICIDIR KULLANIM TALİMATLARI ÜRÜN BİLGİLERİ SU BÜTÜN CANLILARIN TEMEL TAŞI! Bitkiler, hayvanlar ve de biz insanlar, milyonlarca yıl önce, sudan doğduk. Bahçe, süs ve yüzme göletleri ile

Detaylı

Toyota Araç Bakım Ürünleri

Toyota Araç Bakım Ürünleri TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. Cumhuriyet Mah. E-5 Yan Yol No: 11 Yakacık 34876 Kartal - İSTANBUL Toyota İletişim Merkezi (0212) 354 0 354 www.toyota.com.tr Toyota Araç Bakım Ürünleri Aracınıza bakım yapmak

Detaylı

Niçin espring? espring Su Arıtma Sistemini Seçmek İçin Sekiz Neden. #1: Daha temiz, daha berrak, daha tatlı su.

Niçin espring? espring Su Arıtma Sistemini Seçmek İçin Sekiz Neden. #1: Daha temiz, daha berrak, daha tatlı su. Niçin espring? Su Doğadan Evinize Çoğumuz evde musluktan akan suyun temiz ve taze su olduğuna inanırız. Ancak suyun evinize ulaşmadan önce yaptığı yolculuğu öğrendiğinizde, espring Su Arıtma Sisteminin

Detaylı

QUICKSTARTER SİZİN BAŞARIYA GİDEN ÖZEL YOLUNUZ TANITIM YAPAN: ALEXANDER HERR VE EKİBİ BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR TÜRKÇE

QUICKSTARTER SİZİN BAŞARIYA GİDEN ÖZEL YOLUNUZ TANITIM YAPAN: ALEXANDER HERR VE EKİBİ BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR TÜRKÇE QUICKSTARTER SİZİN BAŞARIYA GİDEN ÖZEL YOLUNUZ TANITIM YAPAN: ALEXANDER HERR VE EKİBİ BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR TÜRKÇE REHBER Jeunesse HAKKINDA 2 BİZİM HAKKIMIZDA 3 İlk ADIMLAR 4 Doğrudan SATIŞ 5 ÜRÜNLER 10

Detaylı

Teknik-Kimyasal Ürünler

Teknik-Kimyasal Ürünler Teknik-Kimyasal Ürünler Temizleme Kimyasalları Asit bazlı temizleme kimyasalları Nötr temizleme kimyasalları Alkali bazlı temizleme kimyasalları XYLOQUAT Temizleme Sistemi Çözücü (Uçucu) Temizleyiciler

Detaylı

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu AL 161 B AL 181 B AL 181 BS AL 182 B AL 191 B

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu AL 161 B AL 181 B AL 181 BS AL 182 B AL 191 B Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu AL 161 B AL 181 B AL 181 BS AL 182 B AL 191 B Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilen

Detaylı

Tıpkı Gladyatör gibi! s.4. Güç ve dayanıklılık yarışması MyClub Challenge S.8. MyClub s Fitness Magazine

Tıpkı Gladyatör gibi! s.4. Güç ve dayanıklılık yarışması MyClub Challenge S.8. MyClub s Fitness Magazine MyClub Road Runners ile doğa koşucuları olun MyClub ın oluşturduğu Road Runners koşu takımına katılın, doğada içsel bir huzur ve genç bir bedene sahip olun. s.12 5 adımda bikini vücudu Bikini giymek cesaret

Detaylı

ULUSAL MESLEK STANDARDI KUAFÖR (ERKEK) SEVİYE 4 REFERANS KODU / RESMİ GAZETE TARİH-SAYI/

ULUSAL MESLEK STANDARDI KUAFÖR (ERKEK) SEVİYE 4 REFERANS KODU / RESMİ GAZETE TARİH-SAYI/ ULUSAL MESLEK STANDARDI KUAFÖR (ERKEK) SEVİYE 4 REFERANS KODU / RESMİ GAZETE TARİH-SAYI/ Mesleki Yeterlilik Kurumu, 2010 Sayfa 1 Kuaför (Erkek) (Seviye 4). / Yönetim Kurulu Onay Tarihi/00 Meslek: KUAFÖR

Detaylı

Revelation II Alkali Su İyonizeri USF-T9

Revelation II Alkali Su İyonizeri USF-T9 Revelation II USF-T9 Kullanım Kılavuzu Yeni Revelation Su İyonizerinizi kullanmadan önce bu kullanım kılavuzunu dikkatli bir şekilde okuduğunuzdan emin olunuz. Bu ürün yalnızca evde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Detaylı

11. DERS ELEKTROMETAL KAPLAMA TEKNİĞİ ALAŞIM KAPLAMA BANYOLARI BÖLÜM 2

11. DERS ELEKTROMETAL KAPLAMA TEKNİĞİ ALAŞIM KAPLAMA BANYOLARI BÖLÜM 2 11. DERS ELEKTROMETAL KAPLAMA TEKNİĞİ ALAŞIM KAPLAMA BANYOLARI BÖLÜM 2 ELEKTROMETAL KAPLAMA TEKNİĞİ II DERS 11 ALAŞIM KAPLAMA BANYOLARI, BÖLÜM 2 İÇİNDEKİLER BAŞLIK SAYFA GİRİŞ 1 KURŞUN KALAY ALAŞIMLARI

Detaylı

Su Yalıtım ve Restorasyon Ürünleri

Su Yalıtım ve Restorasyon Ürünleri Su Yalıtım ve Restorasyon Ürünleri www.maxicoll.com Su ile Aranızda Maxicoll Var YAPI KİMYASALLARI SEKTÖRÜNDE YENİLİKÇİ ANLAYIŞ Maxicoll Kimya, Yapı Kimyasalları alanında 14 yıldır üretim yaptığı inşaat

Detaylı

Bir estetik cerraha başvurmadan önce yeterli bilgiye ulaşmada bu kitabın size yardımcı olması dileğiyle

Bir estetik cerraha başvurmadan önce yeterli bilgiye ulaşmada bu kitabın size yardımcı olması dileğiyle Sağlığınıza kasteden hiçbir şey olmadan vücudunuza bir işlem yaptırmanızın, hele hele bir ameliyatı göze almanızın kararını vermek hiç de kolay değildir. Bu yüzden en güvenilir ellerde olmak sizin en doğal

Detaylı

3M Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otomotiv Tamir Grubu Ürün Kataloğu. Otomotiv. Tamir ve Bakım Grubu. Ürün Kataloğu

3M Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otomotiv Tamir Grubu Ürün Kataloğu. Otomotiv. Tamir ve Bakım Grubu. Ürün Kataloğu 3M Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otomotiv Tamir Grubu Ürün Kataloğu Otomotiv Tamir ve Bakım Grubu Ürün Kataloğu 3M 1902 yılında, ABD nin Minnesota Eyaletinin St. Paul şehrinde kurulmuş olan 3M, bugün tüm dünyada

Detaylı

Çamaşır Makinesi ALM 781. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523648 / 05-09-13.(16:28)

Çamaşır Makinesi ALM 781. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523648 / 05-09-13.(16:28) ALM 781 Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Document Number 2820523648 / 05-09-13.(16:28) Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Altus ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek

Detaylı

EKMEK ÜRETĐM TEKNOLOJĐSĐ - 1. Yrd. Doç. Dr. Murat YILMAZTEKİN

EKMEK ÜRETĐM TEKNOLOJĐSĐ - 1. Yrd. Doç. Dr. Murat YILMAZTEKİN EKMEK ÜRETĐM TEKNOLOJĐSĐ - 1 EKMEK HAMURU HAZIRLAMA 1. EKMEK ÜRETİMİNDE TEMEL BİLEŞENLER 2. EKMEK ÜRETİMİNDE YARDIMCI BİLEŞENLER 3. EKMEK HAMURU EKMEK ÜRETİMİNDE TEMEL BİLEŞENLER Ekmek hamuru hazırlarken

Detaylı

Hasas tutuculu protezler (Yine kısmen dişsiz ağızlara uygulanan kancası olmayan metal destekli protezlerdir) İmplant Üstü Protezler

Hasas tutuculu protezler (Yine kısmen dişsiz ağızlara uygulanan kancası olmayan metal destekli protezlerdir) İmplant Üstü Protezler 1. DİŞ ÇEKİMİNDEN SONRA NELERE DİKKAT EDİLMELİ? Çekim yarasının üzerine konan tampon yarım saat kadar tutulmalıdır. Bu tampon atıldıktan sonra, gerekmiyorsa tekrar tampon konmamalı, oluşan pıhtının bozulmamasına

Detaylı

Çamaşır Makinesi ALM 581 A. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523218 / 14-12-12.(13:45)

Çamaşır Makinesi ALM 581 A. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523218 / 14-12-12.(13:45) ALM 581 A Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Document Number 2820523218 / 14-12-12.(13:45) Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Altus ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek

Detaylı

Çamaşır Makinesi ALM 601. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523754 / 17-02-14.(19:49)

Çamaşır Makinesi ALM 601. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523754 / 17-02-14.(19:49) ALM 601 Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Document Number 2820523754 / 17-02-14.(19:49) Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Altus ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek

Detaylı

Kimya Her Yerde. Ünite

Kimya Her Yerde. Ünite Ünite 4 Kimya er Yerde Su ve ayat 208 azır Gıdalar ve Temizlik Malzemeleri 224 Polimerler, Kozmetikler, İlaçlar, Kırtasiye Malzemeleri 242 Sanayide Kimya 260 Çevre Kimyası 276 ÜNİTE - 4 KİMYA ER YERDE

Detaylı

Yeni BABOR FACE DESIGN COLLECTION ile herkes çok daha güzel!

Yeni BABOR FACE DESIGN COLLECTION ile herkes çok daha güzel! FACE DESIGN collection 2 Yeni BABOR FACE DESIGN COLLECTION ile herkes çok daha güzel! Yeni BABOR FACE DESIGN COLLECTION BABOR dan her kadının doğal güzelliğine dikkat çeken tamamen farklı bir konsept -

Detaylı

TOPLU BESLENME SİSTEMLERİ ÇALIŞANLARI İÇİN HİJYEN EL KİTABI

TOPLU BESLENME SİSTEMLERİ ÇALIŞANLARI İÇİN HİJYEN EL KİTABI TOPLU BESLENME SİSTEMLERİ ÇALIŞANLARI İÇİN HİJYEN EL KİTABI Hazırlayanlar Dr. Dyt. Saniye Bilici Sağlık Bakanlığı-Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Şubat - 2008 ANKARA Birinci Basım : Şubat 2008

Detaylı

Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri. Güvenilir ve Mükemmel Isı Yalıtım Çözümleri. İleriye yönelik fikirler.

Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri. Güvenilir ve Mükemmel Isı Yalıtım Çözümleri. İleriye yönelik fikirler. Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Güvenilir ve Mükemmel Isı Yalıtım Çözümleri İleriye yönelik fikirler. Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Her Açıdan Avantajlı Yaşam kalitesinin tadına varın Yüksek

Detaylı