Sağlıklı ve aktif bir yaşamı destekleyen rehberiniz

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Sağlıklı ve aktif bir yaşamı destekleyen rehberiniz"

Transkript

1 Sayı 13 Kış 2012 İyi beslenme için Herbalife ı seçin Leo Messi Vakfı ve Herbalife, dünyanın dört bir yanındaki çocukların desteklenmesinde güçlerini birleştiriyor Sağlıklı ve aktif bir yaşamı destekleyen rehberiniz

2 2 04 Sağlıklı çözümler Kaliteli ve bilimsel temele dayalı çözümleriyle Herbalife ın günlük her tür beslenme ihtiyacınıza bir cevabı var. 08 Temel Beslenme Neyin sağlıklı olduğunu, neyin olmadığını bulmakta zorlanıyor musunuz? Formül 1 Shake ile Herbalife her gün sağlıklı seçimler yapma zorluğunun üstesinden gelmenize yardımcı oluyor. 14 Kilo Kontrolü Herbalife Kilo Kontrol programı, sonuçlar elde etmenizi sağlayabilecek ürünlerle kişiye özel bir yaklaşım sunuyor. 22 Aktif Yaşam Enerjiyi arttıran ürünler, spor yapmaya yeni başlayanlardan tutun Herbalife ın sponsor olduğu dünyanın dört bir yanındaki sporculara ve takımlara kadar herkes için geliştirildi. 31 Özel Gıda Takviyeleri Herbalife ın özel gıda takviyeleri vücudunuza ihtiyaç duyduğu gıda beslenme desteğini vererek sağlığınızı kolayca en üst seviyede tutmanıza yardımcı olur. 34 Dış Beslenme Cildiniz ve saçınız da vücudunuzun geri kalanı gibi beslenmeye ihtiyaç duyar. Herbalife Dış Beslenme ürünleri ışıltılı, sağlıklı bir görünüm için vücudunuzu dıştan besleyecek vitamin ve bitkisel bileşenleri içerir. 46 Herbalife Avantajı Herbalife size benzersiz bir İş Fırsatı sunuyor.

3 3 Yaşamınızı daha kolaylaştırmaya yardımcı olma Birçoğumuz sağlıklı birkaç değişiklik yaparak da bunu gerçekleştirebilir. Muhtemelen daha fazla meyve ve sebze yemeniz, her hafta yaptığınız egzersizlerin sıklığını arttırmanız gerektiğini sizler de hissediyorsunuz. Ancak bu sağlıklı değişiklikleri gerçekleştirmek için gerekli zamanı ve motivasyonu elde ettiğinizde hedeflerinize erişebilirsiniz. İşte bu nedenle, tüm dünyada milyonlarca kişi - en iyi sporcular da dahil olmak üzere - her gün Herbalife ı seçiyor. Lezzetli, sağlıklı ve dengeli öğünlerin tadını çıkartmayı kolaylaştırmak suretiyle vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besin maddelerini de aldığınızdan emin olarak yoğun hayatınıza devam edebilirsiniz. Herbalife ürünleri yalnızca Bağımsız Distribütörler vasıtasıyla satılmaktadır. Ürünleri aldığınızda, sadece bilimsel olarak formüle edilmiş ürünlerden faydalanmakla kalmaz, aynı zamanda motivasyonunuzu sürdürmenize ve bu çizgide kalmanıza yardımcı olacak size özel bir kişisel Wellness koçunuz da size destek olacaktır. Ve belki de, sonuçlar elde etmeye başladığınızda, yaşadığınız deneyimleri başkalarıyla da paylaşmak isteyebilir ve sonrasında ise Bağımsız Distribütörler ekibindeki yerinizi alabilirsiniz. *Herbalife Ürünleri dengeli beslenme düzeninin sağlanmasına yardımcı olmak amacıyla formüle edilmiştir.

4 4 Sağlıklı çözümler Ne yiyorsak oyuz Peki kaçımızın her gün hangi tür besinlerden doğru miktarda tükettiğimizi hesaplayacak vakti var? Ya da süpermarket raflarında dizilmiş ürünlerdeki her bir besin değeri etiketini okuyacak sabrı? Herbalife Temel Beslenme programı vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besin maddelerini almanıza ve hayatınızdaki diğer önemli şeylerle ilgilenecek zamanı yaratabilmenize yardımcı olur. Sağlıklı Herbalife ürünlerini sağlıklı bir yaşam tarzıyla birleştirdiğinizde yaşamın tadını daha çok çıkartacak enerjiye sahip olabileceksiniz. En çok satan ürünümüz olan Formül 1 Shake i lezzetli olduğu kadar vücudunuzun ihtiyaç duyduğu makro (karbonhidratlar, proteinler, yağlar) ve mikro besinlerle de (gerekli vitamin ve mineraller) donatıldığından hem kilonuzu kontrol etmenize hem de sağlıklı bir yaşam sürdürmenize yardımcı olur. İşte sonuç! Klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır* Her bir ürünün ardında bilim ve kalite yer alır Kişisel bir Wellness koçu size rehberlik eder Çok yönlülüğüyle yaşamınıza uyar Ve herkes tarafından her yerde kullanılabilir** YETERLİ LİF YOK Çok fazla KARBONHİDRAT Çok az PROTEİN Ne tür yağlar doğru olanlardır? Biliyor musunuz? Yaşlandıkça vücudumuz, en iyi sağlık seviyesini koruyabilmek için farklı besinlere ihtiyaç duyar.? *Klinik çalışmalarımızın detaylarına adresinden ulaşabilirsiniz. **Herhangi bir rahatsızlığı olan ya da ilaç kullananların ürünleri kullanmadan önce doktorlarına başvurmalarını tavsiye ederiz.

5 5 bir seçim DOĞRU BESLEN AKTİF KAL SAĞLIKLI KAL

6 6 Sağlıklı çözümler Profesör Steve Henig Bilimsel Araştırma Bölümü Müdürü, Herbalife Ürünlerimizin arkasında Profesör David Heber Beslenme Danışma Kurulu Başkanı, Herbalife. UCLA, İnsan Beslenmesi Merkezi Direktörü* Louis Ignarro Tıp dalında Nobel Ödülü Sahibi, Beslenme Danışma Kurulu Üyesi, Herbalife. Dr. Luigi Gratton Beslenme Eğitiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Herbalife Kaliteye ve bilime bağlılık Tüm Herbalife ürünleri, sektördeki en üst düzeydeki araştırma, geliştirme ve üretim standartlarına uyar. Ayrıca; Sadece en iyi hammaddeler Özenli ürün testleri Kaliteli politika ve prosedürler Hassas formülasyonlar ve etiketleme kuralları Güvenilir üreticiler kullanılır. Beslenme ve sağlık alanındaki önde gelen uzmanlar, Beslenme Danışma Kurulu nda ve Herbalife Beslenme Enstitüsü nde yer almaktadırlar. Ürünlerin geliştirilmesi ve programların test edilmesine yardımcı olması için faydalanılan uzmanlıkları sayesinde mümkün olan en iyi ürünleri almanız ve yeni ürünlerde de en kaliteli bileşenlerin kullanılması sağlanmaktadır. Herbalife ayrıca dünyanın çeşitli üniversitelerindeki yenilikçi beslenme araştırmalarını da desteklemektedir. Gary Small Beslenme Danışma Kurulu ve Herbalife Beslenme Enstitüsü Editör Kurulu Üyesi. * Ünvanlar sadece tanıtım amaçlıdır. Los Angeles daki Kaliforniya Üniversitesi, politikası gereğince herhangi bir ürünü veya hizmeti onaylamaz. Nobel Vakfı nın Herbalife ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır ve Nobel Vakfı, Herbalife ürünlerini incelemez, onaylamaz veya önermez.

7 7 Vücudunuz için doğru dengeyi tutturun KILO KONTROLÜ DIŞ BESLENME AKILLI BESLENME Formül 1, Formül 2, Bitkisel Lif Tabletleri AKTIF YAŞAM ÜRÜNLERI ÖZEL GIDA TAKVIYELERI Vücudunuzu doğru oranda dengelenmiş besin maddeleriyle besleyin Önerilen günlük vitamin ve mineral tüketiminizin %100 üyle bağışıklık sisteminizi destekleyin Enerji düzeylerinizi en yüksek seviyeye çıkartıp gün boyunca gücünüzü koruyun Beslenme ihtiyaçları, aralarında yaş, sağlık ve hatta tüketilen çay veya kahve miktarının da bulunduğu birçok şeyden etkilenebilir. Bu nedenle Herbalife Temel Beslenme programına başlamanız; sizin sağlıklı beslenme ve yaşam tarzı ihtiyaçlarınızı Distribütörünüzle görüşmek için beslenme çarkını kullanarak en iyi şekilde hissedebilmeniz ve görünebilmenize yardımcı olabilir. Distribütörünüz, Temel Beslenme ürünleri ve diğer Herbalife ürünlerinin sağlıklı ve aktif bir yaşama mükemmel bir şekilde nasıl katkıda bulunabileceğini size gösterecektir. Daha zinde olun, fiziksel sağlığınızı en verimli düzeye getirip aktif kalın! Tavsiye Edilen Günlük Tüketim: RDA

8 8 Temel Beslenme Karıştırın Meyve mi, yoğurt mu yoksa fıstık mı? Sabahları en çok hangisini yemekten hoşlanıyorsanız, yaratıcılığınızı konuşturun ve Shake inize en sevdiğiniz yiyecekleri ekleyin. Bu sayede Shake inizi tüketmeye daha da istekli olabilir ve böylece daha uzun süre tok kalabilirsiniz.

9 9 Bir bardak sağlıklı ve besleyici öğün Doyurucu: Daha uzun süre tok kalmanıza ve enerji seviyelerinizi yüksek tutmanıza yardımcı olacak bezelye proteini ve bitkisel bazlı karbonhidratlar içerir Bilimsel açıdan kanıtlanmış: Kilonuzu kontrol etmeye yardımcı olduğu kanıtlanmış, etkili bir üründür* Besleyici: Dengeli bir beslenme düzeni elde etmenize yardımcı olacak vitamin ve mineralleri içerir Kalori kontrollü: Tarifine göre hazırlandığında yaklaşık 216 kcal içerir** ** Besin değerleri için ürün etiketi üzerindeki Besin Değerleri Tablosu'na bakınız. Klinik çalışma: F1 Shake inin sonuçları Yapılan çalışma neticesinde yüksek miktarda protein içeren bir beslenme düzeninin parçası olarak Herbalife F1 Shake inin kullanımının kilo kontrolünde klasik beslenme düzenlerinde uygulanan tüketilen kalorilerin sınırlandırması yönteminden daha etkili olduğu onaylanmıştır.* *"Kilo kontrolü ve yağsız vücut kütlesi elde etme amacıyla gıda takviyelerinin proteinle zenginleştirilmesine dair kontrollü bir deneme. UCLA İnsan Beslenmesi Merkezi. Çalışmanın sonuçları Nutrition Journal ın Ağustos 2008 baskısında yayınlanmıştır. 550 g kutu: Vanilya #0141 Markamızın etiket yenileme girişiminin bir parçası olarak yeni ürün etiketlerini tüm ürün serilerimizde kademeli olarak kullanmaya başlayacağız. Bu geçiş dönemi süresince depolarımızdaki ürünlerin mevcudiyetine bağlı olarak eski veya yeni etiket tasarımı olan ürünler alabilirsiniz.

10 10 Temel Beslenme Sağlıklı beslenme ile herşey daha kolay Hazırlanması çok pratik olan her bir F1 Shake'i, makro ve mikro besinleri mükemmel bir dengede size sağlamasının yanı sıra şunları da içerir: bir mangodan = Daha Fazla A Vitamini 50 g. brokoliden = Daha Fazla Lif 115 g. fasulyeden = Daha Fazla Demir 200 g. yoğurttan = Daha Fazla Kalsiyum bir muzdan = Daha Fazla C Vitamini bir tavuk budundan (62 g.) = Daha Fazla Protein Her gün ihtiyacınız olan vitamin ve minerallerin hepsini alabilmek için beslenme düzeninize Formül 2 Vitamin ve Mineral Tablet ve Bitkisel Lif Tabletleri'ni de ekleyebilirsiniz.

11 11 Herbalife, görünümüme daha fazla güven duymama ve daha heyecanlı bir yaşama sahip olmama yardımcı oldu! Iain Grant, İngiltere Benim adım Iain Grant ve Glasgow da yaşıyorum. 27 yaşındayken kilom ve bel ölçüm vücut yapıma göre en yüksek seviyeye ulaşmıştı. Kahvaltı yapmıyor ve ardından gün boyu beni ayakta tutması için fast food, sağlıksız atıştırmalar ve gazlı içecekler ile karnımı doyuruyordum. Hiç hareketli bir yaşama sahip değildim, zamanımı en çok elimde bir bira ile koltukta geçirmekten hoşlanıyordum. Bu da kendimi çok yorgun ve sağlıksız hissetmeme neden oluyordu, bu arada kilom hakkında da çok fazla endişe duymaya başlamıştım. Fazla kilolarımı saklayacak bol kıyafetler giyiyordum ve herhangi bir egzersiz yapmak için de hiç motivasyonum yoktu. Herbalife ile beni aile üyelerimden biri tanıştırdı, ürünlerden çok güzel sonuçlar aldığını gördüm ve bir değişiklik yapmaya karar verdim. Kahvaltı ve öğle yemeği yerine Herbalife ürünlerini kullanmaya ve akşamları da daha sağlıklı bir yemeği tercih etmeye başladım. Her ne kadar inşaat şantiyelerinde çalışıyor olsam da tüm bunları yapmak bana çok basit geldi. Kısa zamanda da kilomu kontrol etmeye ve kendimi daha iyi hissetmeye başlamıştım. Daha zinde ve daha aktif bir yaşam için kendimi gerçekten motive olmuş hissediyorum. Bugün hayatım tamamen farklı. 39 yaşındayım, kilomu 10 yıldan daha uzun bir süredir bu yeni ve daha sağlıklı yaşam tarzım sayesinde kontrol altında tutuyorum, ayrıca spor yapmaya da ciddi zaman ayırıyorum. Bisiklet ve düatlon benim tutkum, zaman geçtikçe bu işi daha ciddiye almaya başladım. Önceleri yerel ve ulusal bazda yarışırken artık uluslararası arenada Dünya Düatlon Şampiyonaları nda kendi yaş grubumda İngiltere yi temsil ediyorum. Eskiden böyle bir şeyin gerçekleşeceğini bile hayal edemezdim!!! * Bu sonuçlar genel nitelikli değildir. Kişilerin elde ettiği sonuçlar farklılık gösterebilir. Herbalife Kilo Kontrolü programı sadece kalori kontrollü bir diyetin ve düzenli egzersizin parçası olarak uygulandığında kilonuzu kontrol etmenize ve korumanıza yardımcı olabilir.

12 12 Temel Beslenme Gurme Domates Çorbası Enerjinizi sürdürebilmenize ve kendinizi daha uzun süre tok hissetmenize yardımcı olmak için protein ve lif içerir Bilimsel olarak geliştirilmiş: Domates likopeni ve prebiyotik inulin lifi içerir Sağlıklı ve doyurucu bir öğün alternatifi olup, sıcak ve soğuk olarak tüketilebilir. Sadece 104 kcal dir 21 porsiyon'luk 672 g poşet, #0155 * Besin değerleri için ürün ambalajındaki değerler tablosuna bakınız.

13 13 1 Formül 2 Vitamin ve Mineral Tablet Dengeli beslenme ve sağlıklı yaşam için gerekli 20 den fazla vitamin ve mineral içerir* Formül 1 ile birlikte kullanıldığında günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olur Serbest radikallerin zararlarına karşı vücut hücrelerinin korunması için gereken antioksidan desteğini sağlar 90 tablet # Bitkisel Lif Tabletleri Günlük lif tüketiminizi arttırmanıza yardımcı olur 180 tablet #3114? Biliyor musunuz? Lif açısından zengin bir beslenme düzeninden vücudunuzun tamamı faydalanabilir ancak dünyada yapılan araştırmalar, insanların %80 inin günlük önerilen 24g lifi tüketmediklerini göstermektedir. * Detaylı bilgi için etiket üzerindeki Besin Değerleri Tablosu'na bakınız. F1 Shake karışımı, F2 Vitamin ve Mineral Tabletleri ve Bitkisel Lif Tabletleri nden oluşan Herbalife Temel beslenme ürünleriyle günlük önerilen vitamin ve mineral tüketiminizin tamamını karşılayabilirsiniz.

14 14 Weight Kilo Kontrolü Management Gününüze sağlıklı şekilde başlayın Uyandığınızda kendinizi zinde mi yoksa yorgun mu hissediyorsunuz? Sağlıklı bir kahvaltıyla metabolizmanızı çalıştırıp sağlıksız öğlen atıştırmalarından kaçınabilirsiniz. Basit karbonhidrat esaslı kahvaltı Yüksek kalori, zayıf besin, düşük protein Anında bir enerji patlaması hisseder ve sonra da enerjinizin hızla düştüğünü farkedersiniz, bu nedenle de öğünler arası atıştırma ihtiyacınız artar. Hiç kahvaltı yok Kalori, besin, protein yok Kendinizi yorgun hissetmenize ve şekerli ve yağlı gıdalardan daha çok atıştırmanıza neden olur. Besleyici ve sağlıklı bir kahvaltı Dengeli kalori, dengeli besin, dengeli protein Enerjinizin yavaş salınımı sayesinde daha uzun süre tok kalarak kilonuzu kontrol etmenize yardımcı olur. Formül 1 Shake sayfa 9 Hazır Bitkisel Çay sayfa 20 Herbal Aloe Konsantre İçecek sayfa 19

15 15

16 16 Kilo Kontrolü Uygulaması kolay sağlıklı öğün planlarımızla Hedefinize KALORİ AZALTMA Sağlıklı Kahvaltı Sağlıklı Atıştırmalık En sevdiğiniz kot pantolonu tekrar giyin Günde iki Shake F1 Vanilya #0141 Hazır Bitkisel Çay Klasik 50g #0105 Herbal Aloe Konsantre İçecek # sayfa 20. sayfa 19. sayfa KİLONUZU KORUYUN Sağlıklı Kahvaltı Sağlıklı Atıştırmalık Günlük gerekli besinlerden oluşan beslenme ve sürdürülebilir enerji Günde bir Shake F1 Vanilya #0141 Hazır Bitkisel Çay Klasik 50g #0105 Herbal Aloe Konsantre İçecek # sayfa 20. sayfa 19. sayfa KALORİ ARTTIRMA Sağlıklı Kahvaltı Sağlıklı Atıştırmalık Kalori alımınızla birlikte yağsız kas kütlenizi de arttırın F1 Vanilya #0141 Hazır Bitkisel Çay Klasik 50g #0105 Herbal Aloe Konsantre İçecek # sayfa 20. sayfa 19. sayfa F1 Vanilya # sayfa *Herhangi bir rahatsızlığı olan ya da ilaç kullananların ürünleri kullanmadan önce doktorlarına başvurmalarını tavsiye ederiz.

17 17 ulaşın Sağlıklı Öğlen Yemeği Sağlıklı Atıştırmalık Sağlıklı Akşam Yemeği F1 Vanilya # sayfa kcal Sağlıklı Öğlen Yemeği Sağlıklı Atıştırmalık Sağlıklı Akşam Yemeği kcal Sağlıklı Öğlen Yemeği Sağlıklı Atıştırmalık Sağlıklı Akşam Yemeği VEYA kcal F1 Vanilya # sayfa

18 18 Kilo Kontrolü Tarladan size Herbal Aloe Konsantre İçecek te kullanılan aloe vera bitkisi, Herbalife ın "Tohumdan Sofraya" stratejisine göre yetiştirilmekte ve üretilmektedir. Bu strateji, tedarik zinciri boyunca bileşenlerde azami kalite kontrolü, saflık ve takip edilebilirlik imkanı sunmaktadır.

19 Sağlık için sıvı alımı önemlidir Ferahlatıcı ve serinletici Herbal Aloe Konsantre İçecek Aloe Vera yaprağından elde edilen %40 Aloe Vera sıvısı içerir Günde 2-2,5 litre sıvı tüketiminize yardımcı olabilecek tazeleyici bir tat için Herbal Aloe Konsantresi ni suya ilave edin Orijinal tat: Suyunuza tazeleyici bir tat katmak için turunçgil içerir Herbal Aloe Konsantre İçecek, 240ml #0025 *Detaylı bilgi için etiket üzerindeki Besin Değerleri Tablosu'na bakınız. * Markamızın etiket yenileme girişiminin bir parçası olarak yeni ürün etiketlerini tüm ürün serilerimizde kademeli olarak kullanmaya başlıyoruz. Bu geçiş dönemi süresince depolarımızdaki ürünlerin mevcudiyetine bağlı olarak eski veya yeni etiket tasarımı olan ürünler alabilirsiniz.

20 20 Kilo Kontrolü Zihninizi canlandırın ve tazeleyin YENİ ETİKET MUHTEŞEM YENİ FORMÜL Hazır Bitkisel Çay Porsiyon başına yaklaşık 6 kalori içerir İçeriğindeki çay özleriyle sizi canlandırarak kendinizi daha enerjik hissetmenize yardımcı olur Canlandırıcı bir içecek olarak sıcak veya soğuk olarak içilebilir Klasik 100g #0106 Klasik 50g #0105 Limon 50g #0255 Ahududu 50g #0256 Şeftali 50g #0257

21 21 Tüm yaşam tarzım iyileşti ve artık çok daha fazla enerjik hissediyorum! Wendy Watson, İngiltere Sonuçlarınızı geliştirin Herbalife ı tanımadan önce haftada 50 saat çalışıyor ve her gün ev ile iş arasında gidip gelmek için 80 km. yol gidiyordum. Beslenme alışkanlığım iyi olmadığından kilom fazlaydı ve yaşım ilerdedikçe de bu kilolardan hiç kurtulamıyordum. Enerji seviyemdeki düşüşlerle genelde kendimi iyi hissedemediğimden yaşadığım hayattan çok memnun değildim. Roger, Herbalife markası ile giydirilmiş bir arabayla karşılaşana dek Herbalife ın ne adını duymuştuk ne de yaşamlarımız üzerinde yaratacağı etkiden haberdardık. İşte o gün ürünleri öğrendik ve İş Fırsatı yla tanıştık. Roger a PEKİ NASIL? Sorusunu sorduğu için gerçekten minnettarım. Thermo Complete ürününün yanı sıra günde iki Shake ten oluşan kilo kontrolü programıyla ürünlere başlamıştım. Haftalar ilerledikçe kilomu kontrol etmeye başladım. Hayat çok daha kolaylaşmış ve ben de çok daha aktif yaşamaya başlamıştım; yıllar sonra tekrar spor yapmaktan ve aktivitelere katılmaktan keyif alıyordum. Sırayla, Herbalifeline, Tang Kuei gibi diğer ürünlerin yanı sıra dış beslenme serisinin de tamamını kullanmaya başladım. Tüm yaşam tarzım iyileşti ve artık kendimi çok daha fazla enerjik hissediyorum! Erken kalkıyorum, yatağa ise daha geç gidiyorum ve gün boyunca da hiç durmuyorum; yaşantımın her yönünden zevk alarak yaşıyorum. Her ne kadar ellili yaşlarımda olsam da kendimi tekrar yirmilerimdeymişim gibi hissediyorum! Artık yaşamlarımızdan daha çok keyif alıyoruz. Thermo Complete Kendinizi daha zinde ve enerji dolu hissetmenize yardımcı olmak üzere yeşil çay, kafein tozu, yerba mate ve kakao özlerinden oluşan çeşitli bitkisel bileşenler içerir 90 tablet #0050 * Detaylı bilgi için etiket üzerindeki Besin Değerleri Tablosu'na bakınız.? Biliyor musunuz? Yetersiz sıvı alımı, dengesiz elektrolit tüketiminden kaynaklanabilir. Yetersiz sıvı alımı, vücudun yağ dokularında su depolamaya başlaması şeklindeki savunma mekanizmasını tetikleyebilir. Bu dokular da birikmiş sıvılar ve atıklarla dolar. * Bu sonuçlar genel nitelikli değildir. Kişilerin elde ettiği sonuçlar farklılık gösterebilir. Herbalife Kilo Kontrolü programı sadece kalori kontrollü bir diyetin parçası olarak uygulandığında kilonuzu kontrol etmenize ve korumanıza yardımcı olabilir.

22 22 Aktif Yaşam Profesyonelleri Herbalife, dünyanın dört bir yanındaki en iyi sporcuların ve takımların resmi beslenme sponsoru olmaktan gurur duyar. FC Barcelona, İspanya Herbalife ürünlerini enerji ve odaklanma için hem sahada hem de saha dışında kullanıyorum. Böylece en iyi oyunumu oynayabiliyorum. Leo Messi, FIFA nın Yılın En İyi Futbolcusu ödülünün arka arkaya ikinci kez sahibi.

23 23 takip edin FC Spartak Moskova, Rusya Biz oyuncular için en kaliteli beslenmeye sahip olmak oldukça önemlidir; vücudumuzun her an fazla enerjiyi sarfetmeye hazır olması gerekir. Dünyanın dört bir yanındaki dünyaca ünlü oyuncuları başarıyla destekleyen Herbalife ürünleriyle besleneceğimiz için çok heyecanlıyız. Kirill ve Dmitry Kombarov kardeşler, Futbolcular

24 24 Aktif Yaşam Her gün bir Liftoff yoğun antrenman seanslarımda beni desteklerken diğer Herbalife gıda takviyeleri ise günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarımı karşılamama yardımcı oluyor. Carolina Kostner, Şampiyon Patenci Herbalife Buz Pateni Şampiyonu Carolina Kostner in Resmi Sponsorudur

25 25 Herbalife günüdür. Dalış için konsantrasyon ve kas gücü gereklidir. Vitamin ve Mineral Tablet ile Liftoff gibi Herbalife ürünlerinin uzun süren antrenmanlarımda bana çok yardımcı olduklarını keşfettim. Tania Cagnotto, Şampiyon Dalgıç Tania'yı 2011 Avrupa Şampiyonası'nda iki altın ve bir bronz madalya kazanmasından dolayı tebrik ediyoruz! Herbalife Dalış Şampiyonu Tania Cagnotto nun Resmi Beslenme Sponsorudur.

26 26 Aktif Yaşam Her Zaman Her Yerde Lift Off Efervesan İçecek Guarana ve kafein tozu içerir Tek bir tablette B Vitamini için önerilen günlük miktarın %100'ünü içerir Antioksidan özellikleri ile bilinen C Vitamini için önerilen günlük miktarın %75'ini içerir Düşük kalorilidir her porsiyonda sadece 9 kalori içerir Tekli tabletleri ile 'dışarıdayken' kullanılabilir İki ferahlatıcı tat - Portakal ve Limon Her kutuda 10 tablet Liftoff Portakal #3151 Liftoff Limon #3152 Önerilen Günlük Miktar: RDA * Detaylı bilgi için etiket üzerindeki Besin Değerleri Tablosu'na bakınız.

27 Wellness hedeflerinize erişin 5 dakikadan daha kısa bir sürede daha sağlıklı bir yaşama doğru yola çıkabilirsiniz. Bu mini broşürü ayırıp Wellness Değerlendirmesi'ni yapın.

28 Uzmanlar neler diyor: İyi beslenme, Wellness açısından önemli olup genel yaşam kalitenizi de arttırır. Ancak yoğun yaşantısı olanlar için her zaman sağlıklı seçenekleri seçmek zor olabilir. Alışkanlıklarınızı bir gecede olmasa da zamanla değiştirebilirsiniz. Adım adım değişiklikler yaparak başlayın: Hazır şekerli karbonhidratlar yerine meyve ve sebze atıştırın ve her gün birkaç bardak ekstra su içmeyi deneyin. Proteinin gücü hakkında aşağıda yazılanları okuyun - her gün gereken miktarda protein tüketmek önemlidir. Profesör David Heber Beslenme Enstitüsü ve Beslenme Danışma Kurulu, Herbalife. UCLA* İnsan Beslenmesi Merkezi Müdürü Egzersiz de çok önemlidir! Sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenine sahip olmak ve düzenli egzersiz yapmak demek, enerji düzeylerinizin yükselmesi ve hiç düşmemesi anlamına gelir. Her gece güzel bir uyku uyumayı da unutmayın. Her gün vücudunuzu dinlendirmek önemlidir, böylece bir sonraki gün kendinizi yenilenmiş ve çalışmaya hazır bulabilirsiniz! Luigi Gratton, M.P.H Herbalife Beslenme Eğitimi'inden Sorumlu Başkan Yardımcısı * Ünvanlar sadece kimliği tanıtma amaçlıdır. Los Angeles taki Kaliforniya Üniversitesi, politikası gereğince belirli ürünleri veya hizmetleri onaylamaz. Proteinin gücü Protein, yağsız kas kütlesi oluşturmaya ve kasların eski halini almasına yardımcı olarak daha iyi bir kemik sağlığına da katkıda bulunur. Protein, daha uzun süre tok kalmanıza yardımcı olur ve enerji için de gereklidir. Protein, kasların oluşturulmasına ve korunmasına yardımcı olur ve her öğünde protein tüketildiğinde kilonuzu kontrol etmeye de yardım eder. Kahvaltı için F1 Shake i gibi az yağlı ve proteinli gıdalar, hindi veya tavuk göğsü, yumurta beyazı ve diğer öğünler için ise balık seçin. Çok yağlı süt ürünlerini azaltın, doymuş yağ içeriği yüksek etleri ve gizli yağ içeriği olan işlenmiş etleri yemeyi bırakın.

29 Wellness Değerlendirmesi Yediklerimiz ve yaşam tarzı seçimlerimiz; sağlığımızı, enerji seviyelerimizi ve iyi oluşumuzu etkiler. Yaşamınızda olumlu değişiklikler yapmak için beslenme alanındaki temel prensipleri anlayıp, ilgili alanlarınızı belirlemedikten sonra bu bilgiyi günlük rutininize uygun değişikliklerle adapte etmelisiniz. Herbalife Bağımsız Distribütörünüz bu konuda size rehberlik edecektir. İsim: Kadın r Erkek r Yaş: Kilo: kg Boy: cm 1. Anket Tarih: Daha iyi bir yaşam için beslenme.

30 2. Beden Kitle İndeksi BKİ kilonuzun sağlıklı oranda olup olmadığını belirlemeye yarayan geniş aralıklı bir kılavuzdur. Sadece kilo ölçümüne nazaran daha faydalı bir ölçüm olduğu varsayılır çünkü hem ağırlığı hem de boy ölçüsünü temel alır. BKİ nizi belirlemek için ölçülerinizi kullanın. Beden Kitle İndeksi Tablosu Kilo (kg) Boy (m) x Boy (m) = A Kilo (kg) / (A) = Sizin BKİ niz Not: Bu hesaplama sadece bir kılavuzdur, BKİ nizi etkileyen yağ-kas oranını içermez. Bu yüzden sporcular ve vücut geliştirenler için uygun olmayabilir. Boy (feet&inch) Boy (m) 3. Günlük Protein Protein, sağlık açısından gereklidir ve kilo yönetimine destek olabilir. Düzenli egzersiz ile birleştirildiğinde ve beslenme düzeni içerisindeki protein alımı çoğaltıldığında, metabolizma hızı da artar bu da kilo kontolünde olumlu bir etkiye sahiptir. Protein aynı zamanda tok hissettirerek iştahınızı kontrol etmenize de yardımcı olur. Kilo (st) Zayıf Normal Fazla Kilolu Çok Fazla Kilolu Obez Aşağıdaki tabloyu Protein Faktörü nüzü belirlemek için kullanın gram bazında size önerilen günlük protein alımı. BKİ Boyunuz kadınlar Boyunuz (cm) Kadınlar Boyunuz (inç: ) erkekler Boyunuz (cm) Erkekler Bu hesaplama cetveli sadece bilgilendirme amaçlı bir kılavuzdur. Herhangi bir diyet uyguluyorsanız, bu hesaplamalar için lütfen doktorunuza danışın. Sonuçlarınız Protein Faktörü Değeriniz BKİ Protein Faktörü (g) Kilo yönetimi için kalori alımı Tebrikler! Kişisel beslenme göstergelerinizi hesaplayarak ve kişisel hedeflerinizi yazarak, başarıya giden ilk adımı atmış bulunuyorsunuz. Bağımsız Herbalife Distribütörünüz sorularınızın cevapları hakkında sizinle görüşecek ve hedeflerinize ulaşabilmeniz için gereken adımlarda size önerilerde bulunacaktır. Herbalife Bağımsız Distribütörünüz: Önerilerim: Daha iyi bir yaşam için beslenme.

31 Özel Gıda Takviyeleri doğal savunma Kadınlar için günlük denge Tang Kuei Kadınların sağlık takviyesi Vücudun stresli durumlara kendini uyarlayabilmesine yardımcı olarak vücudunuzu canlandırmaya ve enerjinizi sürdürmeye yardımcı olur 60 tablet #0003

32 32 Özel Gıda Takviyeleri Sağlığınızın zirvesinde İster vücudunuzu desteklemeye ister kadın ve erkeklerin karşılaştıkları başlıca zorlukları alt etmeye çalışın, Herbalife Özel Gıda Takviyeleri işinize yarayacaktır! Sağlıklı Yaşlanma Yaşlanırken beslenme ihtiyaçlarımız da değişir. Bu önerilen ürünler, temel besin maddeleriyle birlikte vücudunuza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Herbalifeline #0065 sayfa 33 Niteworks #3150 sayfa 33

33 33 kalın Ek Bilgiler Avrupa Gıda Güvenliği Kurumu (EFSA), kalp hastalığı riskini azaltabileceğinden yetişkinlere her gün 250 mg uzun zincirli Omega 3 yağ asidi tüketmelerini önermektedir. HERBALIFELINE Herbalifeline dengeli ve çeşitli bir beslenme düzeninin parçası olarak sağlıklı bir kalbi sürdürmeye yardımcı olmak için DHA ve EPA Omega 3 yağ asitleri içerir Ağızda kalan balık tadını en aza indirmek için kekik, nane ve karanfilden elde edilen yağları içerir* 90 kapsül #0065 * Detaylı bilgi için etiket üzerindeki Besin Değerleri Tablosu'na bakınız. Niteworks klinik çalışma Uluslararası Spor Beslenmesi Derneği nin 2010 tarihli dergisinde yayınlanan bir klinik çalışma sonucunda Niteworks ürününün yaşça büyük bisiklet sürücülerinde egzersiz performansını arttırdığı görülmüştür. Daha fazla bilgi için Bağımsız Distribütörünüze danışınız. NITEWORKS Araştırmalara göre nitrik oksit seviyelerini iyileştirebildiği bilinen L-Arginin içerir Niteworks hücreleri serbest radikallere karşı koruduğu bilinen yararlı antioksidanlar olan C ve E vitaminlerini yüksek oranda içerir 135g #3150 Ek Bilgiler Meyve ve sebzelerin gerektiği gibi tüketimi aktif yaşam biçimiyle birleştiğinde, özellikle de nitrik oksit seviyelerinin gerilemeye başladığı 30 yaş üzerinde nitrik oksit düzeylerinin artırılmasına katkıda bulunabilir. * Detaylı bilgi için etiket üzerindeki Besin Değerleri Tablosu'na bakınız. Niteworks : Beslenme Danışma Kurulu üyesi ve Nobel Ödülü Sahibi Louis Ignarro tarafından geliştirildi. Nobel Vakfı nın Herbalife ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır ve Herbalife ürünlerini gözden geçirmemiş, onaylamamış veya önermemiştir.

34 34 Dış Beslenme Besleme ve Canlan İhtiyaçlarınız için doğru cilt bakımı ürünleri kullanın. sabah TEMİZLEME CANLANDIRMA NEMLENDİRME NORMAL - KURU CİLTLER 18 Yaş + NouriFusion Vitaminli Temizleyici Normal - Kuru NouriFusion Vitaminli Tonik Normal - Kuru NouriFusion Vitaminli Nemlendirici SPF 15 Normal - Kuru ve NouriFusion Göz Jeli Cilt Bakımı İhtiyaçları NORMAL - YAĞLI CİLTLER 18 Yaş + MAT VE DÜZENSİZ CİLTLER 18 Yaş + NouriFusion Vitaminli Temizleyici Normal - Yağlı Radiant C Yüz Temizleyicisi NouriFusion Vitaminli Tonik Normal - Yağlı NouriFusion Vitaminli Tonik Normal - Kuru veya Normal - Yağlı NouriFusion Vitaminli Nemlendirici SPF 15 Normal - Yağlı ve NouriFusion Göz Jeli Radiant C Günlük Nemlendirici Jel Krem NouriFusion Vitaminli Nemlendirici SPF 15 Normal - Kuru veya Normal - Yağlı ve NouriFusion Göz Jeli İNCE ÇİZGİLER VE KIRIŞIKLIKLAR 35 Yaş + NouriFusion Vitaminli Temizleyici Normal - Kuru veya Normal - Yağlı NouriFusion Vitaminli Tonik Normal - Kuru veya Normal - Yağlı Skin Activator Gündüz Losyonu SPF 15 Dekolte Kremi, Göz Kremi Ve Dudak Kremi SPF 15 Özel çözümler İNCE, KURU CİLT VE KIRIŞIKLIKLAR KURU, KIRIŞIK DUDAKLAR KOYU RENKLİ HALKALAR VE TORBALAR Skin Activator Dekolte Kremi Göğüs ve boyun bölgesindeki cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Skin Activator Dudak Kremi SPF 15 İnce çizgilerin görünümünde azalmaya ve dudakların daha dolgun görünmesine yardımcı olur. NouriFusion Göz Jeli Koyu renkli halkaların görünümünde iyileşmeye ve göz altındaki şişliklerin azalmasına yardımcı olur.

35 www 35 dırma akşam TEMİZLEME VE CANLANDIRMA NEMLENDİRME NouriFusion Vitaminli Göz Kremi ve Vitaminli Gece Kremi haftalık DERİNLEMESİNE TEMİZLEME NouriFusion Peeling Etkili Temizleyici Krem ve Nemlendirici Maske SABAH İLE AYNI. NouriFusion Vitaminli Göz Kremi ve Vitaminli Gece Kremi NouriFusion Peeling Etkili Temizleyici Krem ve Nemlendirici Maske SABAH İLE AYNI. SABAH İLE AYNI. NouriFusion Vitaminli Göz Kremi ve Vitaminli Gece Kremi NouriFusion Peeling Etkili Temizleyici Krem ve Arındırıcı Maske Veya Nemlendirici Maske SABAH İLE AYNI. Skin Activator Yenileyici Gece Kremi, Dekolte Kremi, Göz Kremi ve Dudak Kremi SPF 15 NouriFusion Peeling Etkili Temizleyici Krem ve Arındırıcı Maske Veya Nemlendirici Maske YORGUN GÖRÜNEN CİLT DÜZENSİZ CİLT DOKUSU VÜCUT BAKIMI SAÇ BAKIMI Radiant C Ferahlatıcı Yüz Spreyi Anında ferahlama ve nemlendirme için. Radiant C Günlük Nemlendirici Jel-Krem Pürüzsüzleştirmeye ve yenilemeye yardımcı olur. Vücut İçin Temizleyici Ve Vücut İçin Şekillendirici Krem Cildin pürüzsüz ve yumuşacık olmasına, dokusunun ve renginin iyi görünmesine yardımcı olur. Herbal Aloe Şampuan ve Saç Bakım Kremleri Saçın sönmesine izin vermeden nemin saklı kalmasını sağlar.

Yaz ruhunuzu bulun. Koş Yürü Uç! Özgürlük ve İstikrar. Kapılar açılıyor: Bir gülüşe yatırım yapın ve güvenlerini kazanın

Yaz ruhunuzu bulun. Koş Yürü Uç! Özgürlük ve İstikrar. Kapılar açılıyor: Bir gülüşe yatırım yapın ve güvenlerini kazanın AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİ İÇİN DERGİ no. 04 / 2015 Türkiye by Kapılar açılıyor: Bir gülüşe yatırım yapın ve güvenlerini kazanın Koş Yürü Uç! Egzersizlerin faydalarını keşfediyoruz İş Hayatı Özgürlük ve

Detaylı

QUICKSTARTER SİZİN BAŞARIYA GİDEN ÖZEL YOLUNUZ TANITIM YAPAN: ALEXANDER HERR VE EKİBİ BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR TÜRKÇE

QUICKSTARTER SİZİN BAŞARIYA GİDEN ÖZEL YOLUNUZ TANITIM YAPAN: ALEXANDER HERR VE EKİBİ BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR TÜRKÇE QUICKSTARTER SİZİN BAŞARIYA GİDEN ÖZEL YOLUNUZ TANITIM YAPAN: ALEXANDER HERR VE EKİBİ BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR TÜRKÇE REHBER Jeunesse HAKKINDA 2 BİZİM HAKKIMIZDA 3 İlk ADIMLAR 4 Doğrudan SATIŞ 5 ÜRÜNLER 10

Detaylı

Sonbahar detoksuyla yenilenin s.9. MyClub s Fitness Magazine. Ş marman n tam vakti! Egzersiz yapanlar için püf noktaları

Sonbahar detoksuyla yenilenin s.9. MyClub s Fitness Magazine. Ş marman n tam vakti! Egzersiz yapanlar için püf noktaları Egzersiz yapanlar için püf noktaları MyClub Beslenme ve Diyet Uzmanı Hale Taşgın, egzersiz yapanlara ve yakın dönemde yapmayı planlayanlara, beslenme önerilerinde bulunuyor. s.2 Ş marman n tam vakti! Hepimiz

Detaylı

Tıpkı Gladyatör gibi! s.4. Güç ve dayanıklılık yarışması MyClub Challenge S.8. MyClub s Fitness Magazine

Tıpkı Gladyatör gibi! s.4. Güç ve dayanıklılık yarışması MyClub Challenge S.8. MyClub s Fitness Magazine MyClub Road Runners ile doğa koşucuları olun MyClub ın oluşturduğu Road Runners koşu takımına katılın, doğada içsel bir huzur ve genç bir bedene sahip olun. s.12 5 adımda bikini vücudu Bikini giymek cesaret

Detaylı

Amagram. Herkes için hediye. Sezonun en iyi trendleri Sonbahar- kış için moda renkler ve tarzlar

Amagram. Herkes için hediye. Sezonun en iyi trendleri Sonbahar- kış için moda renkler ve tarzlar Amagram AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİ İÇİN DERGİ Türkiye No. 06/2012 Destek Rusya'da bir hastanede bulunan çocuklar, ihtiyacı olan diğer çocuklara yardım ediyor Sezonun en iyi trendleri Sonbahar- kış için

Detaylı

Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu yayınıdır. Para ile satılamaz. Ocak 2013 Sayı 32

Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu yayınıdır. Para ile satılamaz. Ocak 2013 Sayı 32 Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu yayınıdır. Para ile satılamaz. Ocak 2013 Sayı 32 SÖYLEŞİ Sibel Arna ile oğlu Rüzgar üzerine sohbet SAĞLIKLI BESLENME Vitamin deposu kış meyveleri LEZZETLİ TARİFLER Kışa

Detaylı

Yaz Bakımları İYİ YAŞAMANIN 8 YOLU. Forma girmenin 14 kısa yolu. ayşe arman ÜRÜN ÖNERİSİ

Yaz Bakımları İYİ YAŞAMANIN 8 YOLU. Forma girmenin 14 kısa yolu. ayşe arman ÜRÜN ÖNERİSİ www.pharmetic.org YIL 4 / SAYI 17 / YAZ 2013 RÖPORTAJ: ayşe arman 110 UZMAN ÜRÜN ÖNERİSİ İYİ YAŞAMANIN 8 YOLU Forma girmenin 14 kısa yolu GÖRÜŞÜ Ecz. Canan Eriş Ecz. Meltem Akbay Ecz. Nilüfer Kurt Tepe

Detaylı

Kendinizi yenileyin. MyClub s Fitness Magazine. Özgürce zayıflayın. Antioksidanlara hücum

Kendinizi yenileyin. MyClub s Fitness Magazine. Özgürce zayıflayın. Antioksidanlara hücum /// Ocak - Şubat 2011 Özgürce zayıflayın Zayıflamak için hep aç kalarak hayatınızdaki bütün zevklerden vazgeçmek zorunda kaldıysanız, sizi MyClub Beslenme ve Diyet Bölümü ne bekliyoruz. s.2 Antioksidanlara

Detaylı

Yeterli ve Dengeli Beslenen Kişiler. Yeterli ve Dengeli Beslenme Nedir?

Yeterli ve Dengeli Beslenen Kişiler. Yeterli ve Dengeli Beslenme Nedir? Yeterli ve Dengeli Beslenme Nedir? YETERLİ VE DENGELİ BESLENME SAĞLIĞIN TEMELDİR. Beslenme açlık duygusunu bastırmak, karın doyurmak ya da canının çektiği şeyleri yemek içmek değildir. Beslenme; sağlığı

Detaylı

PowerPlate mucizesi! MyClub s Fitness Magazine. Karın kası için 6 taktik. MyClub da alışveriş keyfi. MyClub Beslenme ve Diyet bölümü açıldı! s.

PowerPlate mucizesi! MyClub s Fitness Magazine. Karın kası için 6 taktik. MyClub da alışveriş keyfi. MyClub Beslenme ve Diyet bölümü açıldı! s. /// Ekim - Kasım 2010 MyClub da alışveriş keyfi MyClub üyesi spor tutkunları artık kendilerine özel yeni bir markaya kavuştu: MyClub s Fitness Collection ürünleriyle artık MyClub hep sizinle s.16 Karın

Detaylı

02 Spa Kuralları ve Politikası. 04 Islak Alanlar. 07 Nua ya Özel. 09 Yüz Bakımları. 12 Vücut Sağlığı. 17 Masajlar. 21 Bedende ve Mekanda Denge

02 Spa Kuralları ve Politikası. 04 Islak Alanlar. 07 Nua ya Özel. 09 Yüz Bakımları. 12 Vücut Sağlığı. 17 Masajlar. 21 Bedende ve Mekanda Denge M E N Ü 02 Spa Kuralları ve Politikası 04 Islak Alanlar 07 Nua ya Özel 09 Yüz Bakımları Sayın Misafirlerimiz, Türkiye nin ilk ve tek destinasyon Spa sına hoş geldiniz. Nua Wellness-Spa da sizi aramızda

Detaylı

Romatizma belinizi bükmesin! Egzersiz ile yaşam kalitenizi yükseltin. Sanatçı Kutsi: Sofralarda karbonhidratı azaltmak gerek

Romatizma belinizi bükmesin! Egzersiz ile yaşam kalitenizi yükseltin. Sanatçı Kutsi: Sofralarda karbonhidratı azaltmak gerek TEMMUZAĞUSTOSEYLÜL2013 8 12 16 54 60 Sanatçı Kutsi: Sofralarda karbonhidratı azaltmak gerek Hatalı beslenme yaşlanmayı hızlandırıyor Dikkat! Az iyot çok hastalık demek Sık idrar yolu enfeksiyonu, ciddi

Detaylı

ZINDE YA AM EV GÜ. Başlangıç rehberi

ZINDE YA AM EV GÜ. Başlangıç rehberi ZINDE YA AM EV GÜ Başlangıç rehberi Ömür boyu sürecek bir serüven Amway Serbest Girişimcisi olduğunuz için tebrikler! Amway ile yüksek başarı düzeylerine ulaşan liderlerden her zaman aynı şeyi duyuyoruz.

Detaylı

Yoga üzerine s. 12-13 Meditasyon ve yoga eğitmeni Bora Ercan la konuştuk. MyClub s Fitness Magazine. DİYETİSYEN VE PT NİN ÖNEMİ s.

Yoga üzerine s. 12-13 Meditasyon ve yoga eğitmeni Bora Ercan la konuştuk. MyClub s Fitness Magazine. DİYETİSYEN VE PT NİN ÖNEMİ s. Beslenmede yeni yaklaşımlar Kinoa, bulgur ve karabuğday Bu üç mucizevi tahıl; yüksek protein değerleri, lif ve mineral zenginlikleriyle gün geçtikçe önem kazanıyor. s. 2 Mükemmel cilt için beş öneri İstediğiniz

Detaylı

ENDOVENÖZ LAZER- RADYOFREKANS ABLASYON DİYABET

ENDOVENÖZ LAZER- RADYOFREKANS ABLASYON DİYABET KİLO VERMEDE 12 Sendromu Kalp Damar Cerrahi Merkezimizde başarılı bir operasyon 08 VARİS TEDAVİSİNDE SON NOKTA ENDOVENÖZ LAZER- RADYOFREKANS ABLASYON 13 İDRAR KAÇIRMAK KADER DEĞİL HASTALIKTIR TEDAVİ EDİLEBİLİR

Detaylı

Şimdi doğayla kucaklaşma zamanı. Aromaterapi ve sağlık. Ayşe Tolga ile annelik ve güzellik üzerine

Şimdi doğayla kucaklaşma zamanı. Aromaterapi ve sağlık. Ayşe Tolga ile annelik ve güzellik üzerine Mayıs 2014 Sayı: 37 Y a ş a r H o l d i n g G ı d a v e İ ç e c e k G r u b u y a y ı n ı d ı r. P a r a i l e s a t ı l a m a z. Çocuk gelişiminde anne-babanın rol dağılımı nasıl olmalı? Aromaterapi ve

Detaylı

Flavonmax Tüketici Kulübüne Hoş geldiniz! 3

Flavonmax Tüketici Kulübüne Hoş geldiniz! 3 Sponsorunuz: Önsöz Flavon max Tüketici Kulübü ne Hoş geldiniz! Öncelikle bize katıldığınız ve kıymetli vaktinizi ürünlerimizi, şirketimizi ve Flavon max Tüketici Kulübümüzü tanımaya ayırdığınız için çok

Detaylı

ESTETİKLİ VAJEN DUDAKLARI ZAYIFLAMAK İÇİNN ZİHNİNİZİ AKLINIZI KULLANIN POPO KÜÇÜLTME PENİS BÜYÜTME REKLAMLARI VE ÜRÜNLERI

ESTETİKLİ VAJEN DUDAKLARI ZAYIFLAMAK İÇİNN ZİHNİNİZİ AKLINIZI KULLANIN POPO KÜÇÜLTME PENİS BÜYÜTME REKLAMLARI VE ÜRÜNLERI YIL: 1 SAYI: 1 MAYIS 2014 www.raananestetik.net ESTETİKLİ VAJEN DUDAKLARI ZAYIFLAMAK İÇİNN ZİHNİNİZİ AKLINIZI KULLANIN POPO KÜÇÜLTME PENİS BÜYÜTME REKLAMLARI VE ÜRÜNLERI & LABIA GENÇLEŞTİRME GENITAL BÖLGE

Detaylı

içindekiler GERİATRİ Dosya konusu BASINDA KADIKÖYŞİFA KLİNİK PSİKOLOJİ Emeklilik dönemi bir kabusa dönüşmesin...

içindekiler GERİATRİ Dosya konusu BASINDA KADIKÖYŞİFA KLİNİK PSİKOLOJİ Emeklilik dönemi bir kabusa dönüşmesin... içindekiler 03 05 09 RÖPORTAJ DAHİLİYE Gökhan Özoğuz baba oldu... Dengesiz hava sizi hasta etmesin BASINDA KADIKÖYŞİFA 13 KLİNİK PSİKOLOJİ Emeklilik dönemi bir kabusa dönüşmesin... 2013:BİZİMŞİFA DERGİSİ

Detaylı

Beslenme yanlışlarını çözün! Çağımızın hastalığı şişmanlık ve obezite, sağlığımızı olumsuz etkiliyor.

Beslenme yanlışlarını çözün! Çağımızın hastalığı şişmanlık ve obezite, sağlığımızı olumsuz etkiliyor. 2014 / 1. SAYI Soğuk algınlığı sandığınız şey menenjit olabilir! Diyet ürün kilo aldırmaz fikri, kilo aldiriyor 8 12 20 22 48 İstanbul Sağlık Müdürlüğü Tıp Bayram ını kutladı Dikkat! Bu belirtiler kansere

Detaylı

Çocuğunuza Yemek İçin Yardımcı Olmak. Aileler, Bakıcılar ve Kanserle Mücadele Eden Çocuklar için

Çocuğunuza Yemek İçin Yardımcı Olmak. Aileler, Bakıcılar ve Kanserle Mücadele Eden Çocuklar için Çocuğunuza Yemek İçin Yardımcı Olmak Aileler, Bakıcılar ve Kanserle Mücadele Eden Çocuklar için Türkçe ye çevrilmesi ve basılmasına izin verdikleri için teşekkür ederiz. BEYBİ ÇALIŞANLARININ GÖNÜLLÜ TERCÜME

Detaylı

Yıl : 5 Sayı : 25 Eylül - Ekim 2014

Yıl : 5 Sayı : 25 Eylül - Ekim 2014 Laboratuvar ve Sağlık Gazetesidir Yıl : 5 Sayı : 25 Eylül - Ekim 2014 Istanbul Fuar Merkezi www.chemshoweurasia.com Fuar Ana Sponsoru Organizatör +90 212 324 00 00 sales@artkim.com.tr Neler oluyor hayatta?

Detaylı

Cargill Türkiye. Cargill in yeni yüzü. www.cargill.com.tr - www.cargill.com. Mart 2014

Cargill Türkiye. Cargill in yeni yüzü. www.cargill.com.tr - www.cargill.com. Mart 2014 Cargill Türkiye Yeni CEO David MacLennan 2014 ün kakao ve çikolata trendleri Sohbet: Mehmet Ali Çelik Mart 2014 Çok sesli, çok renkli Cargill in yeni yüzü www.cargill.com.tr - www.cargill.com Cargill -

Detaylı

bülten 2010 Sektör liderliğimize bir başarı daha ekledik; ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemimizi belgelendirdik Orta Avrupa dan bakınca

bülten 2010 Sektör liderliğimize bir başarı daha ekledik; ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemimizi belgelendirdik Orta Avrupa dan bakınca bülten 2010 >nisan>mayıs>haziran Sektör liderliğimize bir başarı daha ekledik; ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemimizi belgelendirdik sardunya dan eğitim sosyal sorumluluk müşteri röportajı Orta

Detaylı

Tamamlayıcı Beslenme Sağlık Çalışanları Đçin Rehber Kitap

Tamamlayıcı Beslenme Sağlık Çalışanları Đçin Rehber Kitap Tamamlayıcı Beslenme Sağlık Çalışanları Đçin Rehber Kitap Ekim 2009 Hazırlayan Uzm. Dyt. Şeniz ILGAZ Danışma Kurulu Dr.Sema ATĐLLA Dr.Tülay BOSĐ Prof.Dr.Selda HIZEL BÜLBÜL Prof.Dr.Mübeccel DEMĐRKOL Prof.Dr.Gülbin

Detaylı

Sağlık Olsun. Beslenmesi. Kalp Sağlığı ve Spor. Anestezi İle Diş Tedavisi. Göğüs Büyütme Estetiği. Bebeğinizin. Kış Aylarında Ne İçsek?

Sağlık Olsun. Beslenmesi. Kalp Sağlığı ve Spor. Anestezi İle Diş Tedavisi. Göğüs Büyütme Estetiği. Bebeğinizin. Kış Aylarında Ne İçsek? Bebeğinizin Beslenmesi Kış Aylarında Ne İçsek? Sağlık Olsun ÜCRETSİZDİR SAYI 17 / 2014 Kalp Sağlığı ve Spor Çocuğunuzda Büyüme Geriliği mi Var? Huzursuz Bacak Sendromu AFT lardan Siz de Sıkıldınız mı?

Detaylı

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ YÜZME SPOR KULÜBÜ YÜZME ŞUBESİ EL KİTABI

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ YÜZME SPOR KULÜBÜ YÜZME ŞUBESİ EL KİTABI PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ YÜZME SPOR KULÜBÜ 2014 2015 Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü Spor Kulübü Yüzme takımına hoş geldiniz! Yüzme Şubemiz rekabetçi bir ortamda mükemmelliğe ulaşmak için sürekli

Detaylı

YAYIN DANIŞMA KURULUMUZ

YAYIN DANIŞMA KURULUMUZ YAYIN DANIŞMA KURULUMUZ AYLIK SAĞLIK VE YAŞAM DERGİSİ Yıl: 1 Sayı: 5 MAYIS 2012 EsasMedya Ltd. Şti. adına Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü M. Esat GÜZELGÖZ Yayın Editörü Hande AYDEMİR Hukuk Danışmanı Av. Bekir

Detaylı