MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI : 40 / : 40S EL TRAKTÖRÜ (ANTOR 6 LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI : 40 / 40402-3600359 : 40S EL TRAKTÖRÜ (ANTOR 6 LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET"

Transkript

1

2 : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI Mamül kodu : 40 / Kopilya 2x Geri vites çubuğu 40S ve 2. vites mili 40S Çelik bilya 5/ Yay baskısı Yay 1,5x6x Geri vites mili 40S Emniyet çatalı 40S Çim biçme vites mili 40S Yay 1,5x6x28, Yaylı pim 6x Çeki oku pimi Çimbiçme vites kolu 40S Çimbiçme hilali 40S Kilitleme civatası Oring Ø10,78x2, Pul özel Ø16x28x0, Çimbiçme kolu 40S Pim Vites ara kolu 40S Rondela A15x28x2, Geri vites hilal 40S Hilal 40S Çimbiçme kolu komple 40S Rondela A8,4 TS 79/ Somun M14x1,5 ince Burç özel Oring Ø13,95x2,62 2

3

4 : DİŞLİ KUTUSU GRUBU Mamül kodu : 40 / Vites kolu sacı 40S Civata imbus M8x Pul M Pim Ø8x Rondela A10, Civata imbus 8,8 M10x Şanzıman havalandırma tapası (KOMPLE) Havalandırma tapası kapağı Şanzuman arka kapağı 40S Conta bakır Ø19xØ13,6x Didon flanşı Çeki oku pimi Yaylı klips Didon flanşı komple Lastik tapa Yağ seviye gözü R ½ Şanzıman gövde contası 40S Metal kapak Merkezleme pimi Tahliye tapası M18x1, Tapa Kör R ½ Civata ekipman bağlama Pul Ø15xØ28x5mm Somun M14x1,5 özel Selektör Civata imbus M5x Şanzıman gövdesi 40S Conta klingrit R ½ Hız etiketi Vites etiketi 51S Pot perçin 5x Şanzıman havalandırma tapası 1

5

6 : KAPUT GRUBU Mamül kodu : 40 / Kaput LD400 marşlı-cf186 (40M-S/41M-S)51M-S/D Kaput Titreşim Lastiği Pul 1/ Somun Kelebekli M Titreşim Takozu Uzun Vidalı Üst bağlantı titreşim takozlu Somun 6 Köşe Emn. M Somun Plastikli M Civata Özel M Bağlantı Laması Menteşe Kayış 55x Civata 6Kö.B. M5x Ön Bağlantı titreşim parçası Civata 6 kö. B M8x Rondela B8 TS 79/ Civata 6Kö.B. 8,8 M10x Motor şasisi Rondela Yaylı B Somun Emn. M Civata 6Kö.B.8,8 M10x Ayak çekme yayı Motor şasi ayağı 40S Motor şasi komple 40S Tanıtma ve Kullanma kılavuzu 40S Etiket yıl Etiket Taral Etiket Seri No 40S Yetkili Servisi Kitapçığı Garanti Belgesi İlk çalıştırma kuponu Etiket El Traktörü Etiket Azami yük Etiket Azami hız Stop Tertibat İkaz Etiketi Etiket hız Etiket yapıştırma 40S Etiket Taral dik 6x23 1

7

8

9 : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Segman delik 37x1,5 DIN Rulman ve 2. vites gezici dişlisi 40S Gezici dişli 40S Şanzıman ana mil 40S Rulman iğneli 14x18x Rulman Segman mil 25x1,2 DIN Prizdirek 40S Keçe yağ 20x47x7 L Segman delik 47x1,75 DIN Segman mil 20x1,2 DIN Rulman Pul özel 21x32x0, Pul özel 21x32x0, Mesafe burcu 40S ve 2. vites ara dişlisi 40S Mesafe burcu Ø30,5x40,5 40S Daimi iştirak dişlisi 40S Bilye 2,5x23,8 yatak iğnesi Rulman NU 205 ECP Segman delik 52x2 DIN Mahruti dişli 40S Ayna dişli 40S Ayna mahruti komple 40S Mil ayna 40S Pul özel 35,5x46,5x0, Pul özel 35,5x46,5x0, Pul özel 35,5x46,5x0, Kuyruk mili 40S Kuyruk mili gezici dişlisi Geri vites dişli mili Aks mili kovanı sağ 40S Conta arka kapak Keçe yağ Ø62x30x Rulman Kama yarımay 6x Aks mili 40S Dişli Cer 40S Mesafe burcu Ø45x12 40S Conta kovan-sol Aks mili kovanı sol 40S Pul M8 TS 79/ Civata 6Kö.B. M8x Porya muhafaza 2

10 : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Civata 6Kö.B. 8,8 M8x Porya 40S Pul M Somun 6Kö. 8,8 M18x1, Lastik dış 5.00x10 TR Lastik iç 4.50/4.80x Jant 3.00x Jant kapağı Rondela yaylı M Civata 6kö.B. 8,8 M12x1,25x Koruyucu lastik kapak Teker-Jant komple 32M-40S-41S Rulman Segman delik 62x2 DIN472 2

11

12 : DİDON VE KUMANDA KOLLARI Mamül kodu : 40 / Elcik siyah Somun 6Kö. M10 TS 1026/ Çubuk vites Yaylı klips Tutucu metal Rondela A 10,5 TS 79/ Elcek Etiket didon kapama sağ Etiket didon kapama sol Somun 6 Kö. Emn. M Didon borusu komple Elcek kırmızı Elcek mavi Pim yuvalı Manet (Yeni) Somun 6Kö.Emn. M Magura komple Somun 6Kö.Emn. M6x Pul magura kağıt Magura gövdesi Magura yayı Magura kolu Magura kapağı Civata H.B. M6x Çubuk kuyruk Debriyaj teli Gaz spirali Yaylı klips 2x Didon kapama 40S Kaput titreşim lastiği Pul M6 TS 79/ Yay debriyaj çatal Direksiyon spirali Somun 6Kö.Emn. M Civata M12x Civata 6Kö.B M8x Kilit direksiyon Gresörlük M8x Kumanda borusu komple 40S 1

13 : DİDON VE KUMANDA KOLLARI Mamül kodu : 40 / Mil ayar Mafsal plastik Gresörlük M Stop spirali yeni Tutamak Rondela A15 TS 79/ Manet komple sol Somun kelebek M Etiket Dik.72x334 Yapıştırma TARAL Civata imbus M6x Didon kapama alt bağlantı sacı Civata imbus M6x Manet yatağı sağ Kopilya 2x Manet komple (Sağ) Stop maneti Manet kulaklı Spiral yarıklı burç Civata imbus M6x Civata imbus M6x Borucuk Ø8xØ6,2x Kilit yayı Manet yatağı sol Stop manet yayı Civata 6Kö.B. 8,8 M6x Didon kapama üst bağlantı sacı Civata imbus M6x30 2

14

15 : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU Mamül kodu : 40 / Motor Antor 6 LD Debriyaj gövdesi 40M-41M-41S Özel Civata M6x Rondela yaylı tümsekli B Debriyaj yayı Ø2,1xØ14,8x Somun M16 özel Segman delik Ø52x Rulman RS Kavrama Kavrama diski-balatalı Yaylı pim Ø4x Debriyaj kapağı Somun tırnağı Somun M6-ince Debriyaj baskısı Segman (özel) SP 1,2xØ Rulman muhafazası Rulman RS Rulman yatağı Debriyaj komple 32S-40S-41S-40M-41M Debriyaj muhafaza 40S Civata imbus M10x Burç Ø20x Burç Ø20x Debriyaj muhafaza contası 40S Saplama M8x Civata 6Kö.B. 8,8 M8x Rondela A8,4 TS 79/ Yağ keçesi 17x40x7 L Rulman RS Delik segmanı Ø Debriyaj kampanası 40S Civata 6Kö.B. 8,8 M6x Somun Emn. M8 TS 1026/ Segman mil Ø Gresörlük M Debriyaj Çatalı 51S Debriyaj çatal mili 40S Yaylı pim 7x Debriyaj kolu frezeli 51S 1

16 : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU Mamül kodu : 40 / Yay debriyaj spiral Hortum plastik 6x Debriyaj spirali yay tutucu komple 19S-22S Spiral tutucu uzun Somun 6Kö.Emn. M Civata M5x Rondela yaylı M6 2

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3691000 Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0108030 Segman delik 37x1,5 DIN472

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU : 40 / 40402-3600362 : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU : 40 / 40402-3600362 : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU Mamül kodu : 40 / 40402-3600362 Mamül adı : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) 1 9000517 Motor 6LD 400 Marşlı Lombardini 1 2 3601214 Debriyaj gövdesi 40M-41M-41S 1 3 3658017

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 51S TARAL MARŞLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 51S TARAL MARŞLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 51S TARAL MARŞLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0106029 Yağ Keçesi Ø17Xø40x7 L3 1 2 3601098

Detaylı

PARÇA ADI - STANDART NO ADET

PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 51S TARAL IŞIKLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0106029 Yağ Keçesi Ø17xØ40x7 L3 1 2 3601098 Priz direk 1 3 0108014

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU GRUBU : 41 / : 42S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI CF186 FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU GRUBU : 41 / : 42S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI CF186 FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİŞLİ KUTUSU GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 42S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI CF186 FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601014 Vites kolu sacı 1 2 0101182

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M LD 400 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M LD 400 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30322-3600265 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3642001 Didon flanşı 1 2 3642008 Didon kilit kolu 1 3 0101003 Civata 6Kö.B. M10x50 1 4 0103005 Rondela

Detaylı

: DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30412-3600262 Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3612036 Gaz Spirali 36M-45M

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 Mamül adı : 40M ECO TARAL TİP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 Mamül adı : 40M ECO TARAL TİP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 1 3601213 Debriyaj komple 40M-41M-41S 1 2 3611154 Debriyaj kampanası 40M-41S 1 3 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 4 0103004 Rondela A8,4 TS 79/2 6 5 0102029 Somun

Detaylı

683 D SÜPER TARAL EKOSTAR DİDON GRUBU

683 D SÜPER TARAL EKOSTAR DİDON GRUBU 683 D SÜPER TARAL EKOSTAR DİDON GRUBU Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30322-3600232 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3642061 Didon flanşı (Ekostar) 1 2 3602346 Didon kilit kolu 19S

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S BRIGGS MOTORLU EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S BRIGGS MOTORLU EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601500 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601369 Saplama M8x100 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 8 3 0102010 Somun 6Kö.B. M8 6 4 0109068 Setuskur M6x20 1 5

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S TARAL HONDA GX 160 EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S TARAL HONDA GX 160 EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601500 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601369 Saplama M8x100 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 8 3 0102010 Somun 6Kö.B. M8 6 4 0109156 Anahtar 10/13/17 açıkağız

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : KİTAPÇIK GRUBU 40M-51M Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : KİTAPÇIK GRUBU 40M-51M Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : KİTAPÇIK GRUBU 40M-51M Mamül kodu : 41-3615026 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 1005008 Yetkili servis kitapçığı 1 2 3615009 Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu 32M-40M-41M-51M 1 3 1005040

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU : : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU : : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3611120 Saplama M8x40 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 6 3 0102010

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup adı : BIÇAK GRUBU Mamül kodu : 40 31160-3610008 Mamül adı : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ 1 3670618 Disk tambur 2 2 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 3 3670617 Bıçak tambur 2 4 3670615 Bıçak

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1 3 3641013 Aks mili 1 4 3641048 Şim 72x56x0,5 2 4 3641049 Şim 72x56x0,3

Detaylı

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3681021 Tapa yağ 35x8 1 2 3681022 Tapa yağ 47x8 1 3 0102029 Somun 6 kö.emn.m8 37 4 3681031 Saplama M8x52

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-41302-3600215 Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3646003 Kumanda borusu komple 30S 1 1a 3602418 Takoz bağlantı sacı

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3641316 22M Alüminyum Gövde burçlu komple 1

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 653 B TARAL EKOSTAR (ZS168FB Konik ) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 653 B TARAL EKOSTAR (ZS168FB Konik ) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 Mamül adı : 653 B TARAL EKOSTAR (ZS168FB Konik ) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : 41-3641150 Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO KODU 1 0102039 Somun plastikli M5 6 2 3641105 Debriyaj gövdesi (TARAL R200)

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : Mamül adı : 22M B&S 6,5HP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : Mamül adı : 22M B&S 6,5HP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : 40-3600238 SIRA NO PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO KODU 1 3643101 Kilitli mil aks komple 1 1 3643110 Sabit mil aks komple 1 2 3653004 Teker kilit tutamağı 1 3

Detaylı

ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI : STANDART NO ADET

ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI : STANDART NO ADET Grup :TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu :40-3600343 Mamül adı :22M ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3643101 Kilitli mil aks komple 1 1 3643110

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3641000 Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3641001 Şanzuman gövdesi 1 2 3641009 Şanzuman arka kapak contası 1 3 3641039

Detaylı

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 Mamül adı : 651B EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 Mamül adı : 651B EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 1 3681021 Tapa yağ 35x8 1 2 3681022 Tapa yağ 47x8 1 3 0102029 Somun 6 kö.emn.m8 37 4 3681031 Saplama M8x52 5 5 0103021 Rondela yaylı M8 38 6 3681019 Debriyaj

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S Ç.BİÇME CF170FE DİZEL DAR ZIPKA SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S Ç.BİÇME CF170FE DİZEL DAR ZIPKA SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S Ç.BİÇME CF170FE DİZEL DAR ZIPKA SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3611120 Saplama M8x40 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 6 3 0102010 Somun

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. :KAPUT AYAK GRUBU Mamül kodu : 40-30211-3600225 Mamül adı : 652 BK SÜPER TARAL EKOSTAR ÇAPA TRK.2+1

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. :KAPUT AYAK GRUBU Mamül kodu : 40-30211-3600225 Mamül adı : 652 BK SÜPER TARAL EKOSTAR ÇAPA TRK.2+1 :KAPUT AYAK GRUBU Mamül kodu : 40-30211-3600225 Mamül adı : 652 BK SÜPER TARAL EKOSTAR ÇAPA TRK.2+1 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0102054 Somun kelebek M6 2 2 0103060 Pul ¼ 2 3 3606028 Kaput

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : Grup : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : Grup : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41-2303900 : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2303901 Şanzıman gövde (Tek devirli) 1 2 2303902 Dişli Helis Z=60 1 3 2303903 Vites

Detaylı

ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4

ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 Mamül kodu : 41-2303900 : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 1 2303901 Şanzıman gövde (Tek devirli) 1 2 2303902 Dişli Helis Z=60 1 3 2303903 Vites kapak

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE : 40 / : TA 1000 ÇEKİLİR TİP MİLENYUM GOLD HEBASAN FAN (TAR90) TÜRBO ATOMİZÖR

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE : 40 / : TA 1000 ÇEKİLİR TİP MİLENYUM GOLD HEBASAN FAN (TAR90) TÜRBO ATOMİZÖR : FAN KOMPLE Mamül kodu : 40 / 13000-2300214 Mamül Adı : TA 1000 ÇEKİLİR TİP MİLENYUM GOLD HEBASAN FAN (TAR90) TÜRBO ATOMİZÖR PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET SIRA KODU NO 1 2304035 Fan kafesi yeni 1

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ Mamül kodu : 40/13000-2300047 Mamül adı : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral)

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU (TARAL) 51M Mamül kodu : 41-3621087 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU (TARAL) 51M Mamül kodu : 41-3621087 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DEBRİYAJ GRUBU (TARAL) 51M Mamül kodu : 41-3621087 1 3621087 Debriyaj komple 1 2 3658001 Debriyaj kampanası 138 CL 1 3 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 4 0103004 Rondela A8,4 TS 79/2 6 5 0102029 Somun

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : TP 2000 MİLENYUM (Hidrolik) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : TP 2000 MİLENYUM (Hidrolik) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEPO GRUBU 1 1403017 Süzgeç flitre alüminyum 1 2 1403016 Segman flitre 1 3 1403015 Flitre alüminyum 1 4 0109038 Kelepçe 25-42 (25/40) 2 5 1403002 Hortum Ejektör emiş M tipi 31,8x6000 1 6 1402012 Ejektör

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞASİ GRUBU : 40 / : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞASİ GRUBU : 40 / : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞASİ GRUBU Mamul kodu : 40 / 11008-6000190 Mamül adı : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR 1 1551246 Şasi 800lt. Piton 1 1a 1551725 Kızaklı Polyamid parça 1 2 1551724 Gezer Gövde (Hidrolik

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50114-2000113 Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2002709 İlaç deposu 14 lt. M 1 2 2002702 Süzgeç depo 1 3 2002013

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1200 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1200 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108 Civata 6Kö.B 8,8 M8x16 28 5 0102029

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ Mamül kodu : 40/13000-2300047 Mamül adı : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral)

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ ADI - STANDART ADET 1 2002602 İlaç deposu atomic 14 lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1600 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1600 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 Mamül adı : TA 1600 PİTON TÜRBO 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK : : TA 1600 TÜRBO ATOMİZÖR (COMER-TARAL) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK : : TA 1600 TÜRBO ATOMİZÖR (COMER-TARAL) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108 Civata 6Kö.B 8,8 M8x16 28 5 0102029

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50026-2000077 Mamül adı : ATOMIC 5026 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50026-2000077 Mamül adı : ATOMIC 5026 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU ADI - STANDART ADET 1 2002601 İlaç deposu atomic 26 lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta kapak atomic 1 4 2002616 Depo kapağı 1 5 2002691 Havalandırma nipeli 1

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIC 6314 TP SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIC 6314 TP SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 50014-2000090 Mamül adı : ATOMIC 6314 TP SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002678 İlaç deposu 14 lt. MP 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002706 İlaç deposu 20 lt. TM 1 2 2002702

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/ Mamül adı : FAN ŞASİSİ KOMPLE (UNG) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/ Mamül adı : FAN ŞASİSİ KOMPLE (UNG) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40/13000-2300066 Mamül adı : FAN ŞASİSİ KOMPLE (UNG) 1 2302409 Mesafe ayarlayıcı (UNG) 4 2 0101286 Civata 6Kö.B. 8,8 M10x90 2 3 2302407 Koruyucu dayama (UNG) 1 4 0101003 Civata 6Kö.B. 8,8

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) 1 1403017 Süzgeç flitre alüminyum 1 2 1403016 Segman flitre 1 3 1403015 Flitre alüminyum 1 4 0109038 Kelepçe 25-42

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU Grup : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000123 Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2001601 Şasi gövde 1 2 2004622 Titreşim takozu - uzun 2 3 2001620

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN GRUBU : 40 / : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN GRUBU : 40 / : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN GRUBU Mamül kodu : 40 / 13000-2300055 Mamül Adı : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI 1 3911020 Kasnak 3V Ø348 Tar 60 1 2 2304089 Kasnak 3V (Boş-Dolu) 1 3 0101042 Civata 6Kö.B. M10x30 9 4 0103010

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) 2000 Gold SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) 2000 Gold SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) 2000 Gold 1 2302409 Mesafe ayarlayıcı (UNG) 4 2 0101286 Civata 6Kö.B. 8,8 M10x90 2 3 2302407 Koruyucu dayama (UNG) 1 4 0101003 Civata 6Kö.B.

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002801 Depo ilaç 14 lt. Atomix 1 2 2002802 Depo rekor contası

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000076 Mamül adı : ATOMIC 5014 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000076 Mamül adı : ATOMIC 5014 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL LİSTESİ : DEPO GRUBU ADI - STANDART ADET 1 2002602 İlaç deposu atomic 14lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta kapak atomic 1 4 2002616 Depo kapağı 1 5 2002691 Havalandırma nipeli 1 6 2002610

Detaylı

RTR100HD HANDLE CONTROL PARTS

RTR100HD HANDLE CONTROL PARTS 1 HANDLE CONTROL PARTS 6 104 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI 101 Kavrama Kolu 102 Gaz Kolu 103 Civata M6X20 105 Gaz Kablosu 106 Emniyet Mandalı 112 Geri Vites Veya Debriyaj Mandalı 113 Pim 7X24 114 Pim 10X24

Detaylı

9S-75 ZF ORİJİNAL YEDEKLERİ

9S-75 ZF ORİJİNAL YEDEKLERİ 9S-75 ZF 1308 304 111 SENKROMEÇ GÖBEĞİ 3/4 (607) (107) 22935 EURO 63,65-1308 304 110 SENKROMEÇ GÖBEĞİ 1/2 (608) (106) 18098 EURO 72,20-1308 304 077 SENKROMEÇ FLANŞI 1/2 18095 EURO 52,50-1308 304 078 SENKROMEÇ

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 50) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 50) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40 / 13004-2300070 : DEPO GRUBU 1 1402701 Depo 400lt.Süper Piton 1 2 1402704 Depo bağlantı kayışı 1160mm. 2 3 1402045 Doldurma kapağı 1 4 1402040 Depo kapağı 1 5 1402044 Depo süzgeci 1 6 1402048

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2008989 Grup : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2008924 Plastik kam (Kam dişlisi) 1 2 2008926 Dekompresor kapağı 1 3 2008927 Dekompresor yayı 1 4 2008928

Detaylı

PNÖMATİK EKİM MAKİNELERİ

PNÖMATİK EKİM MAKİNELERİ 2013 04.1.0 TARIM SULAMA MAKİNELERİ SANAYİ ve TİCARET A.Ş. PNÖMATİK EKİM MAKİNELERİ 4 SIRALI GÜBRESİZ YEDEK PARÇA KATALOĞU Ayçiçeği, Mısır, Soya, Pamuk, Bezelye, Nohut, Fasulye, Yer Fıstığı, Kabak Çekirdeği,

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 60) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 60) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40 / 13004-2300072 : DEPO GRUBU 1 1402701 Depo 400lt.Süper Piton 1 2 1402718 Depo bağlantı kayışı 1042mm. 2 3 1402045 Doldurma kapağı 1 4 1402040 Depo kapağı 1 5 1402044 Depo süzgeci 1 6 1402048

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000102 Mamül adı : ASTRON 7020 F SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000102 Mamül adı : ASTRON 7020 F SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000102 Mamül adı : ASTRON 7020 F SIRT ATOMİZÖR ADI - STANDART ADET 1 2002710 İlaç deposu 20 lt. F 1 2 2002702 Süzgeç depo 1 3 2002013 Şapka 1 4 2002707

Detaylı

RTR075 RTR075-RTR075HD RTR075HD

RTR075 RTR075-RTR075HD RTR075HD RTR075 RTR075-36 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi Fiyat $ B101 Yağ Tıpası B102 Yağ Keçesi B103 Tıpa B104 Dişli Kutusu B105 Dişli Kutsu Contası B106 Dişli Kutusu Kapağı B107 Dişli Kutusu

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) 1 2009079 Plastik muhafaza (Atomizör) 1 2 2008902 Starter kapağı 1 3 2008987 Starter komple 1 4 2008909 Plastik buji kapağı 1 5 2009012 Özel civata

Detaylı

TEK DİSKLİ UNİVERSAL EKİM MAKİNELERİ

TEK DİSKLİ UNİVERSAL EKİM MAKİNELERİ 2014-01.0.0 TARIM SULAMA MAKİNELERİ SANAYİ ve TİCARET A.Ş. TEK DİSKLİ UNİVERSAL EKİM MAKİNELERİ GÜBRELİ ve GÜBRESİZ YEDEK PARÇA KATALOĞU Ayçiçeği, Mısır, Soya, Pamuk, Bezelye, Nohut, Fasulye, Yer Fıstığı,

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 2 1 23,00 27,14 YMR952Z84001001 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 10,06 11,87 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça

Detaylı

CARACAL D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59

CARACAL D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59 2 D-SÖKME YMR950177419001 YAĞ POMPASI SOMUN SÖKME APARATI 1 1 7,76 9,16 3 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05023 AKÜ 14 1 45,90

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI

Detaylı

ATV250 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49

ATV250 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 2 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05019 AKÜ 1 1 355,40 419,37 YME001A06A06022 ATEŞLEME BOBİNİ 3 1 18,66 22,02 YME00197A11H001

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YME001A05A05011 AKÜ 4 1 91,09 107,49 YME001A0520Y002 AKÜ (YUASA) 4 1 154,45 182,25 YME001A06A06041 ATEŞLEME BOBİNİ 8 1 17,00

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05011 AKÜ 17 1 91,09 107,49 YME001A0520Y002 AKÜ (YUASA) 17 1 154,45 182,25 YME001L61M62006 AKÜ LASTİĞİ 16 10 4,19 4,94 YME001A06A06041 ATEŞLEME BOBİNİ

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 M-ELEKTRİK AKSAMI YME00182A77E002 BOBİN 5 1 12,06 14,23 YME001A17A17016 BUJİ BAŞLIĞI 3 10 0,80 0,94 YME00128K61K001 BUJİ BAŞLIĞI LASTİĞİ 2 5 1,48 1,75 YME00136K71K001 BUJİ KABLOSU

Detaylı

PUMA D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49

PUMA D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 2 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05026 AKÜ 10 1 66,50 78,47 YME001T05T59009 AKÜ KABLOSU 9 1 3,44 4,06 YME001L61M62004 AKÜ

Detaylı

POMPA (SANTRAFÜJ) YEDEK PARÇA LİSTESİ

POMPA (SANTRAFÜJ) YEDEK PARÇA LİSTESİ 3''D = OK80-200 - 4''D = OK100-200 3''D 4''D 1 1 06054500.961 POMPA GÖVDESİ 1 1 06056201.960 POMPA GOVDESİ 2 1 1 06058800.963 ÇARK TAHRİK MİLİ KISA 2 1 1 06188800.963 ÇARK TAHRİK MİLİ UZUN 3 2 2 49027900.989

Detaylı

ATV250S D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49

ATV250S D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YME001A05A05019 AKÜ 27 1 355,40

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 2 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 3 1 26,83 31,66 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça

Detaylı

RTR7500DE DİZEL JENERATÖR

RTR7500DE DİZEL JENERATÖR RTR7500DE 82 RTR7500DE DİZEL JENERATÖR 0 Sigorta 1 Dizel Motor Komple 2 Pul M10 3 Rondela M10 4 Somun M10 5 Gövde Kapağı 6 Gövde Kapak Vidası M8X32 7 Rotor Pervane Vidası M5X10 7-20 Rotor-Statör Komple

Detaylı

SEYHAN251-301 D-AYAR Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR954181423001 SÜBAP CİVATASI AYAR APARATI 1 1 2,59 3,06

SEYHAN251-301 D-AYAR Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR954181423001 SÜBAP CİVATASI AYAR APARATI 1 1 2,59 3,06 1 FİYAT LİSTESİ 17.05.2016 D-AYAR YMR954181423001 SÜBAP CİVATASI AYAR APARATI 1 1 2,59 3,06 2 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A06A06026 ATEŞLEME BOBİNİ 3 1 131,24 154,86 YME001A17A17014 BUJİ BAŞLIĞI 5 5 2,66 3,14

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-AYAR YMR95412F50F001 KOMPRESYON ÖLÇME ALETİ 1 255,25 301,20 YMR954445739001 YAĞ BASINCI ÖLÇME APARATI 1 2119,65 2501,19 Resim bulunamadi. 2 D-MONTAJ APARATI YMR955455754001

Detaylı

HERO DUET TAVSİYE EDİLEN YEDEK PARÇA FİYATLARI ( HAZİRAN 2016 )

HERO DUET TAVSİYE EDİLEN YEDEK PARÇA FİYATLARI ( HAZİRAN 2016 ) HERO DUET TAVSİYE EDİLEN YEDEK PARÇA FİYATLARI ( HAZİRAN 2016 ) PARÇA ADI TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE FİYATI (KDV DAHİL) FAN KAPAGI 9,32 UST KAPAK SOGUTMA 7,58 KAPAK CONTASI 2,97 ALT KAPAK SOGUTMA 6,35 KAUCUK

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952183425001 JANT ARKA BURÇ ÇIKARMA APARATI 2 1 60,16 70,99 YMR952Z84001009 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 32,34 38,16 2 M-ELEKTRİK AKSAMI

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI SOMUN ÇEKTİRME 1 1 27,18 32,07

Detaylı

RTR020 - RTR030 BENZİNLİ SU POMPASI

RTR020 - RTR030 BENZİNLİ SU POMPASI R 0 BENZİNLİ SU MOTORU PARÇA OD NO P - BENZİNLİ SU POMPASI 1-01 Silindir Kafası Komple 1-02 Klavuz Yatak 1-03 Klavuz Yatak 1-04 Ring 1-05 1-06 Sübap Kapağı 1-07 1-08 Hortum 1-09 1-10 Saplama 1-11 1-12

Detaylı

SELAY ŞİBER BETON BORU EKİPMANLARI POMPA YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ

SELAY ŞİBER BETON BORU EKİPMANLARI POMPA YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ ŞİBER 1 413877 ÇİFT GÖZLÜ AŞINMA PLAKASI (ISIL İŞLEMLİ) 2 413877 ÇİFT GÖZLÜ AŞINMA PLAKASI (KAYNAK DOLGULU) 3 919630 S VALF 4 919630 S VALF FREZELİ MİL 5 415594 BASKI CONTASI 50 SHORE 6 415592 BASKI CONTASI

Detaylı

0011073U1 300147 Hidrolik Tamir Takımı 022709038 900040 DiREKSiYON 35-135-240 022710005 840006 DiREKSiYON yün 35-135-240 030854 900006 TAKOMETRE 35-135 032076 850039 DİREKSİYON Üst Helezon 0730029 900041

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 2 1 11,50 13,57 YMR952Z84001001 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 10,06 11,87 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça

Detaylı

COSECHADORA AGRÍCOLA MONO ROTOR

COSECHADORA AGRÍCOLA MONO ROTOR COSECHADORA AGRÍCOLA MONO ROTOR GENEL MONTAJ/ OTPM- 5660 0 90.5000.00 TORKLU AFT AFT KT.0.933.090 TORKLU 0 930.0000000.57 C VATA AKB M8x,5x0 8.8 03 9306.0000000.03 DÜZ RONDELÂ RONDELÂ DÜZ M8 0 5000.60.000000000

Detaylı

A

A -A 0 0 0 NO -A PARÇA KODU ANA ŞASE BAĞLANTI KATLAMA İSİM VE DETAYLARI.AGBK.0.00.000.0 ANA ŞASE KATLAMA 00 (0-).AGBK.0.00.000.0 ANA ŞASE KATLAMA 00 (---0-).AGBKM.0.00.000.0 ANA ŞASE KATLAMALI MERDANELİ

Detaylı

E-Z-D-V 108 MOTOR YEDEK PARÇA LİSTESİ.

E-Z-D-V 108 MOTOR YEDEK PARÇA LİSTESİ. 1 - TAKIM CONTA - MOTOR GÖVDESİ - GAZ KOLU 0 1 00558201339 TAKIM CONTA 2 0 1 00558401349 TAKIM CONTA 2 0 1 00558601358 TAKIM CONTA 0 1 00558801369 TAKIM CONTA 0,5 1 00558210339 O-RİNG + KEÇE TAKIMI 4 0,5

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05006 AKÜ 7 1 541,25 638,68 YME001K93526002 DIOD BÜYÜK 1 5,26 6,21 YME001K93525002 DIOD KÜÇÜK 1 7,05 8,32 YME001R56T02001 ELEKTRİK MOTOR KARTI 8 1

Detaylı

Kaliper Mil & Keçe Tamir Takımı. Kaliper Mil & Keçe Tamir Takımı. Kaliper Dış Körükleri & Kapları Tamir Takımı. Kaliper Rulmanları

Kaliper Mil & Keçe Tamir Takımı. Kaliper Mil & Keçe Tamir Takımı. Kaliper Dış Körükleri & Kapları Tamir Takımı. Kaliper Rulmanları 20011000 K000132 Kaliper Mil & Keçe Tamir Takımı II328090062 0004201282 II328090062HAS II369100062 K000365 SB5 20011001 K000935 Kaliper Mil & Keçe Tamir Takımı SB5 20011005 K001301 Kaliper Dış Körükleri

Detaylı

TOZ LASTİK TAKIMI CT 0 SB... SN....9 DUST RUBBER SET / CT 00 ŞAPKALI TOZ LASTİĞİ / THRUST PART WITH BELLOW 7 mm CT 0 TOZ LASTİK BURCU / DUST RUBBER BUSH *8*0 mm Q 7 mm TOZ LASTİK TAKIMI CT 8 DUST RUBBER

Detaylı

FİYAT LİSTESİ

FİYAT LİSTESİ 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A06A06024 ATEŞLEME BOBİNİ 5 1 12,43 14,67 YME001A17A17009 BUJİ BAŞLIĞI 7 1 3,80 4,48 YME001A03A03019 CDI 1 1 5,35 6,31 YME001K93L86006 DIOD 9 1 6,40 7,55

Detaylı

2841 sokak N:15 1. sanayi sitesi / Konak/İzmir

2841 sokak N:15 1. sanayi sitesi / Konak/İzmir FATİH FİYAT LİSTESİ - 1 BF 001 2841 sokak N:15 1. sanayi sitesi / Konak/İzmir e-mail: bilgi@bulutotomotiv.com BF 002 F001 BRS 86K1895 BF 003 F002 BRS 4K85428 BF 004 F003 BRS 47B1590 BF 043 F004 ORJİNAL

Detaylı

C.O.F COŞKUNLAR OTO FREN

C.O.F COŞKUNLAR OTO FREN C.O.F 100101 KALİPER AYAR TAŞIYICI SB 6 /7 C.O.F 100102 KALİPER AYAR CİVATASI SB/SN 5..6..7.. C.O.F 100103.00 KALİPER ŞAPKA TAMİR TK. 1/2 K 001300 - K 010603 SN/SK/NA/SE SK 7029 C.O.F 100103.01 KALİPER

Detaylı

2841 sokak N:15 1. sanayi sitesi / Konak/İzmir E-mail: bilgi@bulutotomotiv.com

2841 sokak N:15 1. sanayi sitesi / Konak/İzmir E-mail: bilgi@bulutotomotiv.com FATİH FİYAT LİSTESİ - 1 2841 sokak N:15 1. sanayi sitesi / Konak/İzmir E-mail: bilgi@bulutotomotiv.com ORJİNAL BRS FATİH FİYAT LİSTESİ - 1 Sayfa 1 01/06/2015 BF 001 FATİH BİLYA KOVANI DÖVME 21.20.- BF

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-AYAR Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR95414F52F001 KAYIŞ GERGİ ÖLÇME APARATI 1 190,93 225,30 YMR95412F50F001 KOMPRESYON ÖLÇME ALETİ 1 255,25 301,20 YMR954445739001 YAĞ

Detaylı

VS 125 SİLİNDİR MUHAFAZA E01 TAVSİYE KULLANIM EDİLEN TARİHİ SATIŞ FİYATI (USD) HAVA HORTUM KELEPÇESİ H2N-000 SİLİNDİR MUHAFAZA BRAKETİ

VS 125 SİLİNDİR MUHAFAZA E01 TAVSİYE KULLANIM EDİLEN TARİHİ SATIŞ FİYATI (USD) HAVA HORTUM KELEPÇESİ H2N-000 SİLİNDİR MUHAFAZA BRAKETİ E0 SİLİNDİR MUHAFAZA VS 5 Pictures reference only PARÇA KODU PARÇA ADI TAVSİYE KULLANIM EDİLEN ADET PERAKENDE BAŞLANGIÇ TARİHİ SATIŞ FİYATI (USD) 384-HN-000 HAVA HORTUM KELEPÇESİ 385-H3A-000 SİLİNDİR MUHAFAZA

Detaylı

TARAL A.Ş. YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ (TL) Geçerlilik Süresi : 09/09/2015-30/06/2016

TARAL A.Ş. YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ (TL) Geçerlilik Süresi : 09/09/2015-30/06/2016 TARAL A.Ş. YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ (TL) Geçerlilik Süresi : 09/09/2015-30/06/2016 KODU ADI Perakende Fiyat + KDV 0101001 CİVATA AKB 8.8 M10X60 TS1021/4 1.20 0101002 CİVATA AKB M10X35 10.9 KLTE DLTA PRO

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-AYAR YMR95412F50F001 KOMPRESYON ÖLÇME ALETİ 1 255,25 301,20 YMR954445739001 YAĞ BASINCI ÖLÇME APARATI 1 2119,65 2501,19 Resim bulunamadi. 2 D-MONTAJ APARATI YMR955455754001

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=08660(h) FAX=08660(h) Sayfa No / Dosya No : -KÇLİ/0077 Açıklama: KOMATSU KAMYONLAR VE DA- VE A- BULDOZERLERDE KULLANILMAK ÜZERE İHTİYACIMIZ 6 7 8 9 6-000-08-00-0-0-0-0-09-06-60-06-60-09-6-7-960-0-0-0-

Detaylı

4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES

4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES 4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES PA S A A A A PA S A A e No P N N S N N S NN 9 140100531 1 Turbo Yağlama Borusu pipe oil, turbo 10 140100575 1 Turbo Yağ Dönüş Rakoru fitting, turbo oil return 11.52 140100582

Detaylı

32,00 TL 2517 / 2521 / 2622 AKİS DİŞLİSİ (KÜÇÜK DEF. BURÇLU TİP) 11507 317 356 00 80 1,10 TL V8 AKİS KAPAK CONTASI (ARKA) 14030

32,00 TL 2517 / 2521 / 2622 AKİS DİŞLİSİ (KÜÇÜK DEF. BURÇLU TİP) 11507 317 356 00 80 1,10 TL V8 AKİS KAPAK CONTASI (ARKA) 14030 15701 BPW-93000100 11095 346 353 22 62 11096 308 353 00 62 31,25 TL 15,00 TL 10,00 TL 1935 ABS SENSÖR PARÇASI (SAÇ) AKİS DİŞLİ PULU (BÜYÜK DEFRANSİYEL) AKİS DİŞLİ PULU (KÜÇÜK DEFRANSİYEL) 13720 346 353

Detaylı

ÜRÜN RESİMLERİNİ GÖRMEK İÇİN www.guntasotomotiv.com ' u ZİYARET EDİNİZ.

ÜRÜN RESİMLERİNİ GÖRMEK İÇİN www.guntasotomotiv.com ' u ZİYARET EDİNİZ. ÜRÜN RESİMLERİNİ GÖRMEK İÇİN www.guntasotomotiv.com ' u ZİYARET EDİNİZ. Tel. No : 0216-471 17 01-02 Fax No : 0216-471 17 03 www.guntasotomotiv.com Eposta :guntasoto@hotmail.com MODEL M O T O R A K S A

Detaylı

OSCAR P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı