ProjeX (XNetwork) Hızlı Başlangıç Kılavuzu Üye Oldum, Şimdi Ne Yapmalıyım?

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ProjeX (XNetwork) Hızlı Başlangıç Kılavuzu Üye Oldum, Şimdi Ne Yapmalıyım?"

Transkript

1 ProjeX (XNetwork) Hızlı Başlangıç Kılavuzu Üye Oldum, Şimdi Ne Yapmalıyım? ProjeX e Hoş geldiniz! Bu kılavuz; üyeliğinizi tamamladığınız andan itibaren, ProjeX te neler yapabileceğinizi adım adım göstermek üzere hazırlanmıştır. Adımları takip ederek neler yapılabileceğini bir defa öğrendiğinizde, ProjeX te her uygulamanın bir TIK kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Tüm üyelerimize başarılar ve bol kazançlar dileriz.! Lütfen, bu kılavuzda anlatılanların tamamını gözden geçirdikten sonra çalışmalarınıza başlayınız. 1. ADIM Alan Adı (Domain) Belirleme ve Satın Alma: XDükkanınızı (Satış Sitenizi) aktif hale getirebilmek için bir alan adı (domain) belirleyin, satın alın ve bunu şu linkteki formdan XTicaret e bildirin. XDükkan ınızın, web üzerinde arama motorlarında yayınlanabilmesi ve XDükkan ınız aracılığıyla Satış Ortaklığı gelirlerinin oluşması için bu işlemi mutlaka yapmalısınız. Aşağıdaki videoda, bu işlemi nasıl yapmanız gerektiği, detaylı olarak anlatılmaktadır. Videodaki anlatımda bulunan servis haricinde bildiğiniz/kullandığınız bir servisten yine aynı şekilde, DNS yönlendirmelerini dikkate alarak, alan adı (domain) temin edebilirsiniz. Anlatılan yönlendirmeyi doğru yapmamanız halinde, XDükkanınızın doğru şekilde yayınlanması mümkün olmayacak ve size vakit kaybettirecektir. Lütfen, alan adı aldığınızda bu detaya dikkat ediniz! Alan Adı (Domain) Belirleme ve Satın Alma Videosunu İzlemek İçin Tıklayın! Aldığınız Alan Adını (XDükkanınız için domaini) XTicaret e Nasıl Bildireceksiniz? Öncelikle Panelinize giriş yaptığınıza aşağıdaki resimde gösterildiği gibi XDükkanlarım sayfasına ulaşın

2 XDükkanlarım Sayfasına ulaşmak için bu mavi butonu tıklayın XDükkanlarım sayfasında aşağıdaki resimde gösterildiği gibi ilgili alana ulaşın Henüz domain bildiriminde bulunmadıysanız bu bölümde Sitenizi oluşturmak için tıklayınız yazan bağlantıyı tıklayın...

3 Domain satın almış ve gereken DNS yönlendirmesini doğru şekilde yapmışsanız burayı tıklayınız Son olarak, aşağıdaki resimde görülen formu doğru şekilde doldurup Gönder butonunu tıklamanız yeterlidir. Bir domain (alan adı) satın almayı ve alırken DNS yönlendirmesinin nasıl yapıldığını detaylı anlatan video bu sayfada yine yer almaktadır. Ad / Soyad, E-Posta (mail) adresinizi ve resimde görüldüğü gibi aldığınız alan adını (domaini) ( kısmı devamına, örneğin siteadi.com şeklinde) yazarak Gönder butonuna tıklayınız.

4 NOT: XNetwork te yer alabilmeniz, diğer gelirlerden (XNetwork Marketing ve XTrafik gelirlerinden) faydalanmanız için, alan adı (domain) almak bir zorunluluk değildir. Bir alan adı almadığınızda, XDükkanınız yayınlanmayacaktır ve ürün satışlarından (XDükkanınız aracılığıyla) kazançlarınız oluşmayacaktır. XTicaret sitesinde, ürün menüsünden istediğiniz sayıda ürüne satış ortağı olarak, ortaklık linkinizi alıp, internette farklı alanlarda paylaşarak/kullanarak gelir elde etmeniz elbette mümkündür. Ancak, XDükkanınızı aktif hale getirmenizi ve bu kazançlardan yararlanmanızı öneriyoruz. XDükkanınızı tanıtarak satış ortaklığından (ürün komisyonlarından) elde edeceğiniz gelir, bir alan adı yıllık kirasının kat kat fazlası olacaktır. XDükkanınız için tek yapmanız gereken alan adı almak ve videoda anlatıldığı gibi doğru şekilde (belirtilen DNS adreslerine) yönlendirmek, resimlerde gösterildiği gibi panelinizden ulaşacağınız formu doldurarak XTicaret e göndermektir. Hosting (site barındırma hizmeti) için ayrıca ücret ödemezsiniz. ProjeX üyesi olduğunuzdan, XTicaret bu hizmeti size ücretsiz sağlar ve tümüyle hazır halde bir site sahibi olursunuz. XDükkanınıza, XTicaret kullanım kurallarına aykırı olmamak kaydıyla, panelinizden her türlü yayın eklemeniz de mümkündür. ( XDükkan tam olarak nedir, ayarları nasıl yapılır ve nasıl kullanılır? sorusu için detaylı anlatımlara aşağıdaki adımlarda belirtilen bölümlerden ulaşabilirsiniz). 2. ADIM Kullanıcı paneli: ProjeX (XNetwork) üyelik bilgilerinizle, xticaret.com veya 7x.com.tr adresleri üzerinden giriş yaptığınızda, tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz; menüler, sayfalar ve bölümlere ulaşacağınız, Hesabım sayfası sizi karşılayacaktır. XTicaret sitesinde, hesabınıza bağlıyken farklı sayfalarda gezinseniz bile, tekrar Hesabım a tıklayarak aynı sayfaya ulaşabilirsiniz.

5 Resim xticaret.com Hesabım Sayfası Hesabım

6 Resim 7x.com.tr Hesabım Sayfası 7x.comtr den giriş yaptığınızda yine ilk olarak aynı sayfaya (XTicaret teki gibi hesabım sayfasına) ulaşılır. 7x.com.tr de üye girişi yaptığınız halde farklı bir sayfada geziniyorsanız, sayfanın sol-üst kısmında yer alan Üye Paneli veya üyelik sekmelerinden biri ile tekrar Üyelik (Hesabım) sayfanıza ulaşabilirsiniz. Üye Paneli üyelik XAcademy sayfasına bu mavi butonu tıklayarak ulaşabilirsiniz. xticaret.com ve 7x.com.tr birbirine entegre edilmiş sitelerdir. xticaret.com; satış ortakları, ürün sahipleri, ProjeX üyeleri, kısacası tüm üyelere her konuda hizmet veren ana sitedir. 7x.com.tr ise; ProjeX in resmi sitesidir, XDükkan sponsorluk linkiniz bu nedenle direkt 7x.com.tr ye yönelir. ProjeX ile ilgili olan tüm konularda anlatım ve bilgilendirme sayfaları içermektedir. Ön üyeliği bulunanlar (bekleyen üyeleriniz), sizin ulaştığınız her sayfaya (panel, XAcademy videoları vb. sayfalara) ulaşamazlar. Her iki siteyi de detaylı incelemenizi, tanımanızı ve bilgi sahibi olmanızı öneriyoruz. Bu size, işinizi anlatırken büyük kolaylık sağlayacaktır.

7 3. ADIM XAcademy: XAcademy sayfasında, pek çok kategoride yer alan videolu eğitimler bulacaksınız. (XAcademy ye nereden ulaşacağınız bir önceki resimde gösterilmiştir). Bu eğitimler size, ProjeX ile alakalı her bilgiyi detaylarıyla sunmanın yanı sıra, pek çok konuda bilgi de aktarmaktadır. Eğitimleri sadece ProjeX için kullanmazsınız, edindiğiniz bilgilerle şu an yapmakta olduğunuz farklı bir iş var ise bunu veya sadece kendinizi geliştirmek için de değerlendirebilirsiniz. Kategorilerde görebileceğiniz gibi Panel kullanımından başlayarak, Google araçları kullanımından tutun da, kişisel gelişim, satış ve pazarlama eğitimlerine kadar faydalanabileceğiniz, birbirinden farklı ve değerli alanlar vardır. Resim XAcademy Sayfası Aşağıdaki resimde görülen kategorilere tıklayarak, konulara göre sınıflandırılmış tüm eğitim videolarına ulaşabilirsiniz. XAcademy Eğitim Kategorileri XAcademy sayfasında görüldüğü gibi bir uyarı bulunmaktadır. Bu konuda tüm üyelerimizin duyarlı olacağını düşünüyoruz. Panel ve Xticaret Kullanımı: XTicaret hesabına ilk defa giriş yaptığınızda (Hesabım Sayfanızda), öncelikle, XAcademy bölümünü incelemenizi ve eğitim vidolarını izlemenizi tavsiye ediyoruz. Panel ve XTicaret Kullanımı kategorisinden başlamalısınız. Panelinizden neler yapabileceğiniz, videolu anlatımlarda daha detaylı anlatılmaktadır. Diğer kategorilerdeki eğitimleri daha sonra izlemeniz faydalı olacaktır. Bu eğitim videolarını, istediğiniz her zaman XAcademy den ulaşarak izleyebilirsiniz. XAcademy eğitimleri, herkesin bilgi düzeyi düşünülerek, eklenmektedir. 7x.com.tr deki XAcademy açıklama sayfasında yer alan tüm eğitimler bu bölümde yer alacaktır. Yeni eklenecek videolara, XAcademy yi güncel olarak takip ederek ulaşabilirsiniz.

8 XAcademy - Panel ve Xticaret Kullanımı kategori sayfası Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi, Panel ve Xticaret Kullanımı kategorisini tıklayarak ulaşacağınız sayfada bulunan birçok video sayesinde, panelinizi ve XTicaret i nasıl kullanacağınızı öğrenin. Tüm kategori sayfalarında yer alan videoları, sadece üzerlerine tıklayarak anında izleyebilirsiniz. (İnternet hızınıza bağlı olarak videonun yüklenmesi biraz vakit alabilir. Videolar bende açılmıyor şeklinde düşünmeden önce, Play e tıkladığınızda birkaç dakika yüklenmesini beklerseniz, izlemekte sorun yaşamazsınız.) XDükkan: Yine yukarıdaki resimde görülen Panel ve Xticaret Kullanımı sayfasında, XDükkanlarınızla ilgili neler yapmanız gerektiğini anlatan eğitim videoları yer almaktadır. XDükkan ile ilgili olan bu eğitim videolarında; bir alan adı (domain) alıp, en başta anlattığımız 1. ADIM dakileri gerçekleştirdikten sonra, XDükkan ayarlarını yapmak ve yayınlamak için gereken bilgileri bulacaksınız. XDükkanınızın ayarlarını yapmak ve yayınlamak 5 dakika gibi çok kısa bir zamanınız alır. Ancak, doğru şekilde yapabilmek için öncelikle ilgili videoları izlemeniz önerilir (Baştan Sona XDükkan Kurulumu ve XDükkan Ürün ve Kategori Seçimi adıyla yer alan videolar XDükkan kurulumuyla ilgili videolardır.) Panelinizden ProjeX ile ilgili olarak yapmak istediklerinizin ve sorularınızın yanıtını bulmak için, öncelikle XAcademy de yer alan ilgili kategorilerdeki video başlıklarını gözden geçirin.

9 4. ADIM XReklam Kullanımı: XReklam, size ait olan sponsor linkinin otomatik olarak dönüşümlü yayınlandığı reklam ağıdır. Bu sistem sayesinde alt ekibinizi otomatik şekilde oluşturabilir ve hızlı şekilde network geliri elde edebilirsiniz. XReklam ın kullanım mantığını anlamak ve detaylarını öğrenmek için aşağıdaki videoyu mutlaka izleyin. Aynı videoyu hesabınızdaki XDükkanlarım menüsünde bulunan XReklam butonuna tıkladığınızda da görebilirsiniz. XReklam Videolu Anlatımı İzlemek İçin Tıklayın! 5. ADIM Sponsor Link: Size ait Sponsor Link ile neler yapacağınızı, mantığını ve nasıl çalıştığını anlamak için XAcademy de yer alan videolu anlatımı izleyiniz. Sponsor Linkim butonu ile ulaşacağınız sayfada bazı ufak değişiklikler olmuştur, bu nedenle videodaki anlatımda farklılıklar görebilirsiniz. Fakat panelinizde Sponsor Linkinize nereden ulaşacağınızı, mantığını ve çalışmasını anlamak için izleyiniz. Sponsor Link Mantığı ve Sponsor Linkim Butonu ile ilgili video nerede? Bu video, XAcademy de Panel ve Xticaret Kullanımı kategori sayfasında, Sponsor Link Mantığı ve Sponsor Linkim Butonu başlığı ile yer almaktadır.

10 6. ADIM XTrafik Paketi Satın Alma: Xtrafik hakkında detaylı bilginiz yok ise, aşağıdaki videodan XTrafik nedir detaylı anlatımını izleyebilirsiniz. XTrafik Nedir? XTrafik Paketi Nasıl Alınır Videosunu İzlemek İçin Tıklayın! XTrafik Paketi satın almak için XTrafik Aktivasyon butonunu kullanınız. xticaret.com veya 7x.com.tr den hesabınıza giriş yaptığınızda, XDükkanlarım sayfasında XTrafik Aktivasyon butonuna ulaşabilirsiniz. 1. XTrafik Aktivasyon Butonuna nereden ulaşacağım? XTrafik Paketi almak için ilk önce buradan XDükkanlarım sayfanıza gidin. 2. XTrafik aktivasyon butonuna tıkladıktan sonra bannerswin.com sitesine otomatik olarak giriş yapacaksınız. Xrafik Aktivasyon a tıklayıp XTrafik Paketi alabilirsiniz.

11 3. XTrafik Aktivasyon a tıkladıktan sonra Bannerswin sitesine giriş yaptığınızda, dükkanınız Silver ise Gold Panele yükseltme seçeneğini göreceksiniz. ADD TO CART butonuna basarak Gold dükkana geçiş yapabilirsiniz. Yükseltme istemiyorsanız NOW GO TO yazan kısma veya Xtrafik Packages sayfasına tıklayabilirsiniz. XTRAFİK PAKETİ SATIN ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN. 4. Silver dükkan sahibi iseniz Silver XTrafik paketlerini, Gold dükkan sahibi iseniz Gold XTrafik paketlerini satın alabilir; üye yapmasanız veya dükkanınızdan ürün satışı yapmasanız dahi, XTrafik gelirinden otomatik kazanç elde edebilirsiniz. XTrafik panelinizi Gold Panel e yükseltmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Bu şekilde silver trafik paketlerine oranla iki katı daha yüksek gelir ve alt üyelerinizin trafik paket alımlarından %10 ve %5 iki seviye kazanç imkânını ekstra olarak elde edebilirsiniz. Silver panel sahibi iseniz sadece 1. Seviye üyelerinizin (sizin sponsorluk linkinizle üye olanların) aldıkları paketlerden %5 kazanabilirsiniz. Aşağıdaki ekranda silver ve gold paketlerin belirtilen süre sonunda ortalama kâr getirileri belirtilmiştir (Örneğin; 1000$ lık bir yatırım yapmak istiyorsunuz ve 4 aylık GOLD paketi aldınız. 4 ay sonunda %15-25 arası kârı ile birlikte sermayenizi almış oluyorsunuz. Ortalaması %20 olarak düşünüldüğünde, 4 ay sonunda 1000 dolarınızı 1200 dolar olarak almış oluyorsunuz.) Xtrafik Packages sayfasından güncel oranlara ulaşabilirsiniz.

12 Silver ile Gold XTrafik paketleri ( ve 12 aylık) ve kâr oranları. SON SÖZ: XAcademy eğitim videolarındaki bazı anlatımlarda farklılıklar (sayfalardaki değişiklikler) görebilirsiniz. Bu anlatımlar, yapılan değişikliklere uygun olması adına en kısa sürede yenilenecektir. ProjeX ile ilgili sorularınız olduğunda üst sponsorlarınız ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Üst sponsorlarınızla veya kendi üyelerinizle iletişim kurmak, onlarla bilgi alışverişi ve paylaşımlar yapmak, onlara danışmak, bir ekip olarak hareket etmek, sizlere büyük kolaylık kazandıracak ve ProjeX te çok daha hızlı ilerlemenizi sağlayacaktır. Biz ise; her konuda destek için, daima buradayız. Saygılarımızla, Destek E-posta Adresi:

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME KILAVUZU

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME KILAVUZU TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME KILAVUZU Bekleyen üyeleriyle ve ulaşabileceği herkesle, telefondan iletişim kurmak isteyenlere bu örnekler yol gösterecektir. Yüz yüze görüşmeler için de kullanabilir veya

Detaylı

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ ProjeX ile Ürününüz (Markanız) Milyonlara Ulaşıyor! * En KOLAY * En ETKİLİ * En HIZLI * En

Detaylı

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME FORMATI ÖRNEKLER

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME FORMATI ÖRNEKLER TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME FORMATI ÖRNEKLER Bekleyen üyeleriyle telefondan iletişim kurmak isteyenlere bu örnekler yol gösterecektir (yüz yüze görüşmeler için de düzenlenebilir). ÖNEMLİ! Bu çalışmaya

Detaylı

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr 1 İşinizi internete taşıma rehberi www.isinizinternette.com.tr 2 İnternete Hoş Geldiniz İşinizi internete taşıma rehberi, web sitesi hazırlamayı ve e-ticaret yapmayı kolaylıkla anlayabilmeniz için tasarlanmıştır.

Detaylı

12. HAFTA TBT182. Temel Bilgisayar Bilimleri. Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK. ekmelsulak@karabuk.edu.tr

12. HAFTA TBT182. Temel Bilgisayar Bilimleri. Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK. ekmelsulak@karabuk.edu.tr 12. HAFTA TBT182 Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK ekmelsulak@karabuk.edu.tr Karabük Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi 2 İçindekiler 12.1 Forumlar... 3 12.1.1. Tanım... 3 12.1.2. Üyelik

Detaylı

PROJEX (XNETWORK) TANITIM ÇALIġMALARINDA VE BEKLEYEN ÜYELER ĠLE ĠLETĠġĠMDE KULLANILABĠLECEK FARKLI ĠÇERĠKLER ĠLE HAZIRLANMIġ E-MAĠL ÖRNEKLERĠ

PROJEX (XNETWORK) TANITIM ÇALIġMALARINDA VE BEKLEYEN ÜYELER ĠLE ĠLETĠġĠMDE KULLANILABĠLECEK FARKLI ĠÇERĠKLER ĠLE HAZIRLANMIġ E-MAĠL ÖRNEKLERĠ PROJEX (XNETWORK) TANITIM ÇALIġMALARINDA VE BEKLEYEN ÜYELER ĠLE ĠLETĠġĠMDE KULLANILABĠLECEK FARKLI ĠÇERĠKLER ĠLE HAZIRLANMIġ E-MAĠL ÖRNEKLERĠ ÖRNEK 1 Kendi ĠĢinin Patronu Olma Zamanı Gelmedi Mi? Çalışan

Detaylı

ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ

ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ 1 Satış Sözleşmesi Sözleşme içerisinde www.anketbank.com web sayfası SİTE(Kısaca "SİTE" olarak anılacaktır) ismi ile, www.anketbank.com web sayfası üzerinden satılan Anket Bank

Detaylı

Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu

Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu 1 İÇİNDEKİLER ODESİS YÖNETİM KONSOLUNA GİRİŞ...6 1. BİLGİLENDİRME PANELİ...7 HESAP MAKİNESİ... 7 KURLAR... 7 GÖRÜNÜM STİLLERİ...

Detaylı

YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU. 4.0 Kullanıcı Kılavuzu

YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU. 4.0 Kullanıcı Kılavuzu YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU 4.0 Kullanıcı Kılavuzu Tüm hakları saklıdır 2010 1 İçindekiler 1 İÇINDEKILER... 2 2 VERSIYONLAR TARIHÇESI... 4 3 KISALTMALAR... 4 4 GENEL SISTEM ÖZELLIKLERI... 5 4.1 AYRINTILI

Detaylı

Adwords Başvurusu yapmak

Adwords Başvurusu yapmak Google internete giren herkesin çok yakından tanıdığı bir sitedir. Ancak insanların çok büyük bir çoğunluğu Google ın sadece arama motoru özelliğini kullanır, çoğu ücretsiz olan diğer hizmetlerinden haberleri

Detaylı

Forex Ek Kazanç Sistemi

Forex Ek Kazanç Sistemi 106 Forex Ek Kazanç Sistemi Bu anlatacağımız sistem Türkiye de tamamen yasal ve 4 aydır uygulamada olan ve giderek büyüyen bir sistem. ProjeX ProjeX Nedir? ProjeX bir kazanç sistemi; şu şekilde çalışıyor

Detaylı

Yeni Başlayanlar İçin İnternetten Para Kazanma Başlangıç Rehberi

Yeni Başlayanlar İçin İnternetten Para Kazanma Başlangıç Rehberi Yeni Başlayanlar İçin İnternetten Para Kazanma Başlangıç Rehberi Yeni Başlayanlar İçin İnternetten Para Kazanma Başlangıç Rehberi Merhaba dostum, Benim adım Aslı Göksu. 33 yaşındayım ve yaklaşık 5 yıl

Detaylı

Gelir Ortakları Platformu Hızlı Başlangıç Kılavuzu. Gelirortaklari.com Gelir Ortakları Ekibi

Gelir Ortakları Platformu Hızlı Başlangıç Kılavuzu. Gelirortaklari.com Gelir Ortakları Ekibi Gelir Ortakları Platformu Hızlı Başlangıç Kılavuzu Gelirortaklari.com Gelir Ortakları Ekibi Giriş Gelir Ortakları(GO) platformuna hoşgeldiniz. Bu platform üzerinden web sitenize uygun kampanyaları seçebilecek,

Detaylı

Site Kurma Fikirleri ve Genel Plan Oluşturma

Site Kurma Fikirleri ve Genel Plan Oluşturma BU KİTAP İNDİRMEYOLU VE EĞİTİMUYUMAZ İŞ BİRLİĞİ İLE HAZIRLANMIŞTIR. ÖNSÖZ Arkadaşlar öncelikle bilgilerin %90 ı internetten derlediğim bilgilerdir.internnette her site ayrı bir konuya değinmiş oraya gir

Detaylı

A) ALT HESAP RAPORLAMA

A) ALT HESAP RAPORLAMA A) ALT HESAP RAPORLAMA MM ile yönettiğiniz alt hesaplardan birine girin; - Sayfanın sağ üst tarafında bulunan tarih aralığını Tüm zamanlar olarak değiştirin - Kampanyalar sekmesine girin - Anahtar kelimeler

Detaylı

sitenhazir.com sayfalarınızdaki her geçerli tıklama için ödeme yapar. Program kurallarına uygun olan web siteleri başvuru formunu doldurarak

sitenhazir.com sayfalarınızdaki her geçerli tıklama için ödeme yapar. Program kurallarına uygun olan web siteleri başvuru formunu doldurarak Google reklam veren firma veya şahıslardan aldığı reklamların bir bölümünü web sitelerinde reklam yayınlayarak gelir elde etmek isteyen site sahipleriyle paylaşır. AdSense reklamları web sitesinden kolay

Detaylı

NETDİSK Kullanım Kılavuzu

NETDİSK Kullanım Kılavuzu NETDİSK Kullanım Kılavuzu V 5.0., Tarih: 15.05.2015-TTNET A.Ş. 1 Bu döküman NETDİSK in satın alınmasını, aktive edilmesini, kurulmasını ve kullanımını tarif etmektedir: BÖLÜM-1: AKTİVE EDİN BÖLÜM-2: SATIN

Detaylı

ÖZEL WEB SİTESİ KURMA REHBERİ

ÖZEL WEB SİTESİ KURMA REHBERİ ÖZEL KOLEKSIYON 2009 WEB SİTESİ KURMA REHBERİ BİLGİSAYAR KİTAPLIĞI SERİSİ - 03 Yayıncı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Mehmet Y. YILMAZ Yayın Direktörü M. Rauf ATEŞ Yazı

Detaylı

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri PROJESOFT? NEDEN Gelişmiş SEO Bölümü Profesyonel Kampanya Yönetimi Profesyonel e-ticaret çözümleri 02 İşiniz, İşimizdir! Esnek Tasarım Modülü Toplu

Detaylı

Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu

Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu İçindekiler Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu...1 1. HORDE...4 1.1. Horde Nedir?...4 1.2. Horde Kullanımı için Gerekenler...4 1.3. Kök Sertifikasının

Detaylı

S KULLANIM KILAVUZU 1

S KULLANIM KILAVUZU 1 S KULLANIM KILAVUZU 1 2 İçerik Bölüm 1: Alibaba.com a Hoşgeldiniz 1.1 Alibaba.com nedir?...5 1.2 Gold Supplier Uluslararası Sürüm ü ( International Edition) Nedir?...5 1.3 Gold Supplier Üyeliğinin Avantajları...6

Detaylı

Videoyap Nedir? Nasıl Çalışır? E-Book ta neler var?

Videoyap Nedir? Nasıl Çalışır? E-Book ta neler var? Videoyap Nedir? Nasıl Çalışır? Youtube.com'daki videoyu kendi youtube hesabınızla başlığını etiketlerini ve açıklamasını değiştirip kopyalayabilirsiniz. Veya dilerseniz video adresiyle(mp4,flv,avi gibi

Detaylı

İçindekiler... Kutu İçeriği... Cihaz Üzerindeki Işıkların(LED lerin) Anlamı... Kolay Kurulum Programı ile Kurulum... WEB Arayüzü Üzerinden Internet

İçindekiler... Kutu İçeriği... Cihaz Üzerindeki Işıkların(LED lerin) Anlamı... Kolay Kurulum Programı ile Kurulum... WEB Arayüzü Üzerinden Internet İçindekiler... Kutu İçeriği... Cihaz Üzerindeki Işıkların(LED lerin) Anlamı... Kolay Kurulum Programı ile Kurulum.... WEB Arayüzü Üzerinden Internet Bağlantı Ayarları... IPTV Bağlantı Kontrolü... WEB Arayüzü

Detaylı

MODÜ L 2: Başkent Ü niversitesi ne O zel Bilişim Konuları

MODÜ L 2: Başkent Ü niversitesi ne O zel Bilişim Konuları MODÜ L 2: Başkent Ü niversitesi ne O zel Bilişim Konuları Hazırlayan: H.Hakan Çetinkaya Bu konu bittiğinde; Başkent Üniversitesi web sayfası hakkında bilgi edinebilecek, Başkent Üniversitesi E-posta Servisi

Detaylı

WORDPRESS İLE BLOG HAZIRLAMA REHBERİ

WORDPRESS İLE BLOG HAZIRLAMA REHBERİ WORDPRESS İLE BLOG HAZIRLAMA REHBERİ Hazırlayan: Doç. Dr. Yüksel GÖKTAŞ Arş. Gör. Turgay DEMİREL İÇİNDEKİLER Bloga Giriş...3 Blog nedir?...3 Terimler...3 Blog unuzu planlayın...3 Wordpress nedir?...4 WordPress

Detaylı

Kullanıcı Kılavuzu. Telif Hakkı 2008 BitDefender

Kullanıcı Kılavuzu. Telif Hakkı 2008 BitDefender Kullanıcı Kılavuzu Telif Hakkı 2008 BitDefender BitDefender Internet Security 2008 Kullanıcı Kılavuzu Yayımlanma 2008.06.20 Telif Hakkı 2008 BitDefender Yasal Uyarı Tüm hakları saklıdır. Bu kitabın hiç

Detaylı

KOBERZ BARO WEB SİSTEMİ BAROLARA ÖZEL

KOBERZ BARO WEB SİSTEMİ BAROLARA ÖZEL KOBERZ BİLİŞİM www.koberz.com KOBERZ BARO WEB SİSTEMİ BAROLARA ÖZEL Referanslar: Diyarbakır Barosu 2011 Yazılım ve Tasarım: Adres: Koberz Bilişim Bilgisayar Teknik Sistem Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

Detaylı

BIP (Bayi İletişim Portalı) Kullanıcı Dökümanı

BIP (Bayi İletişim Portalı) Kullanıcı Dökümanı BIP (Bayi İletişim Portalı) Kullanıcı Dökümanı BIP, BSH Ev Aletleri bayilerinin kullanımı için hazırlanan; mevcut uygulamalara tek ekrandan giriş yapmalarını sağlamak; sıkça kontrol ettikleri Stok Durumu,

Detaylı