ĐNTERNET DANIŞMANI. Çok Daha KOLAY. Đnternet. Đle,

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ĐNTERNET DANIŞMANI. Çok Daha KOLAY. Đnternet. Đle,"

Transkript

1 ĐNTERNET DANIŞMANI Đle, Đnternet Çok Daha KOLAY

2 Biz kimiz? 1992 yılından bu yana önde gelen teknoloji, internet ve medya projelerine imza atmış olan grubumuz, 2001 de, tüm şirketleriniđnternet Holding A.Ş çatısı altında toplamıştır. Đnternet Holding AnonimŞirketi iştiraki olan MEDYATEXT A.Ş yılında ilk WEB sitesi hizmeti sunan şirket olarak kurulmuş ve halen devam etmektedir de Kanal E televizyonunun kuruluşuyla ( Şimdiki adıyla CNBC-E ) başlayan hikayemiz ve detaylı bilgi için lütfen; inceleyin. Đş Ortakları / Temsilcilikler

3 HĐZMETLERĐMĐZ GOOGLE Haritalarına KAYIT WEB Sitesi + Gitti Gidiyor Dükkanı E-TĐCARET Sitesi HEDĐYELER

4 KAYDET.COM KURUMSAL KAYIT HĐZMETLERH ZMETLERĐ

5 Kaydet.com Kayıt Servisi Nedir? Kaydet.com; GOOGLE Türkiye harita partneri Başarsoft ve Đnternet Holding A.Ş. Đşbirliğiyle sunulmaktadır. Firma ve mekanların bilgilerini Google Rehber ve Google haritalar servisleri ile, Navigasyon cihazlarına, Mobil servislere kayıtlarının yapılması ve bir yıl boyunca güncelleme hizmetinden oluşur. Lütfen Video sunumları izleyin: Detaylı bilgi için GOOGLE Türkiye, ortadoğu ve Afrika Pazarlama müdürü Sn. Mustafa içil ve; GOOGLE Türkiye tek harita partneri Başarsoft CEO su Sn. Alim Küçükpehlivan sunumu için ziyaret edin.

6

7 Google Haritalar Türkiye T Servisi Google haritalar Türkiye en yeni Google servislerindendir. Lütfen Test Edin: Google.com.tr gidin, ANTALYA OTEL yazın. Çıkan sonuçlar, en üstte harita üzerinde, yanda detaylarıyla gelecektir. Google haritalar servisine web sitesi olsun-olmasın tüm mekan ve işletmeler kayıt yaparak yer alabilmektedir.

8 Google Rehber Servisi Google Rehber Servisi de en yeni Google servislerindendir. Yeni nesil SARI SAYFALAR olarak ta tanımlanmaktadır. Kaydet.com a kayıt olan firmaların bilgileri, Google Rehber tarafında sürekli güncellenmekte, firmalara kullanım kolaylığı ve birçok avantaj sunulmaktadır.

9 Cep Telefonları ve Navigasyon cihazlarına Kayıt Firmalar, içerikleri Başarsoft tarafından sağlanan Navigasyon servislerine de kayıt edilmektedirler. Firmalar lokasyon bazlı olarak çalışan SMS servisi Neredecell platformuna da kayıt edilmektedir. NeredeCELL Avea ve Turkcell kullanıcıları içindir. Vodafone- Etrafımda ne var servisi cep telefonu programı ile de son kullanıcıya ulaşılmaktadır.

10 Kayıt t Hizmetleri Fiyatları ve Hediyeler Standart Kayıt Hizmeti : 99TL / Yıl Fiyatlara Kdv dahildir ve 1 yıllıktır. HEDĐYELER GOOGLE dan 150TL Reklam Hediye: Yenibiris.com dan 400TL değerinde 1 eleman ilanı yayını hediye.

11 WEB SĐTESS TESĐ + Gitti Gidiyor da da DÜKKAN Açmanın, n, En K O L A Y Yolu. KolaySite.com

12 Web Sitesi Açma A Platformu Nedir? Kolay Site Web platformu ile müşteri, hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolayca sitesini hazırlayabilmekte ve yayınlanabilmektedir. Kolayca Web Sitesi Tasarlanır: Müşteri, hazır site tasarımlarından istediğini seçer, Videoları izler ve kolayca web sitesini tasarlar. COM-NET-ORG Uzantılı Site Adresi: Müşteri hazırladığı sitesini kendi isminden oluşan sitede yayınlar. Hizmeti: Firmanın kendi isminden oluşan hizmeti de şeklinde müşterilere sunulur. Site Barındırma- Hosting hizmeti: Sitenin barındırma ve sunum Hosting- hizmeti de yine Kolay Site Tarafından verilir. Kolayca Güncellenir: Müşteri tarafından sınırsız sayfa sayısından oluşan site, kolayca güncellenebilmekte ve yönetilebilmektedir. Lütfen kendinize site açın, test edin :www.kolaysite.com

13 Yeni Türk T Ticaret Kanunu 1524 Madde Yeni TTK 1524 maddeye göre tüm sermaye şirketleri (Anonim, limited,komandit şirketler), web sitesi açmak ve şirketle ilgili belirtilen bilgileri güncel olarak sitelerinde yayınlamak zorundadırlar. Sitenin güncel olması ve belirtilen şirket bilgilerinin sitede kolay görünür sekilde yayınlanması zorunludur Kanun 14 şubat 2011 de resmi gazetede yayınlandı. Kanun yürürlük tarihi dir. Kanunun yaklaşık 1.8 milyon firmayı kapsadığı öngörülmektedir. Yasaya göre web sitesini yürürlük tarihinde açmayan firmaların yöneticilerine 6 ay hapis ve idari para cezası öngörülmektedir.

14 Firma Web Sitesi AçacakA Tubisad tarafından 2009 yılında yapılan en geniş araştırmada her 4 şirketten birinin web sitesi olduğu, Web sitesi olanların %80 i ise sitelerinin güncel olmadığını ve güncelleme sorunu yaşadığını, değiştireceklerini belirtmişlerdir. Kanunun yürürlüğe gireceği tarihine kadar yaklaşık 1.8 milyon şirket kolay güncelenebilen ve kanundaki işlevlere sahip bir site açmak zorundadırlar TÜBĐSAD Araştırması Firma için en önemli unsur sitenin KOLAY yapılabilmesi ve KOLAY güncellenebilmesidir. Kolay Site tamamen bu Pazar ihtiyacına göre tasarlanmıştır ve her seviyede müşterinin kolayca kullanabilmesini amaçlamaktadır.

15 Gitti Gidiyor da da Dükkan Aç, A, 3 Ay Ücretsiz Kullan, Dükkanını Web Sitende de Yayınla! Kolay site de site açan firmalar, dilerlerse, işortağımız Gitti Gidiyor dada ücretsiz olarak hemen dükkan açabilmektedirler. Gitti Gidiyor daki dükkanını dilerlerse web sitelerinde aynı anda yayınlayabilmektedirler. Gitti Gidiyor bir EBAY şirketidir ve 7 milyondan fazla kayıtlı üyesi, günlük üzerinde tekil ziyaretçisi ile en büyük e-ticaret platformudur. Firmalar Gitti gidiyor da dükkan açarak kolayca e-ticaret yapabilmektedirler. Hediye olarak verilen 250TL değerindeki Google AdWords reklamı ile de hem sitesinin, hem de Gitti Gidiyor daki dükkanının reklamını yapabilmektedir.

16 Lider Firmalarla Đşortakl ortaklığı ve 1.800TL Varan Hediyeler KolaySite sıradan bir Web ve E-ticaret çözümü sunmaz. Konusunda lider firmaların bir araya gelerek, web yada e-ticaret hizmeti alan müşterilere tamamlayıcı hizmetleri tamamen ücretsiz olarak sundukları, hediye ettikleri benzersiz bir platformdur. KolaySite de web sitesini açan firmalara, işlerine yarayacak 1.800TL ye varan tamamlayıcı hizmetler de Hediye olarak verilir. Güncel hediye listesi için:

17 Mini Paket -1 adet Com/Net/Org uzantılı domain adı (www.sirketadı.com) -100 MB hosting -10 GB aylık trafik -5 adet hesabı -Yönetim paneli -Teknik yardım Fiyatı: 199TL Standart Paket -1 adet Com/Net/Org uzantılı domain adı (www.sirketadı.com) -200 MB hosting -20 GB aylık trafik hesabı -Yönetim paneli -Site hazırlık+yardım Fiyatı: 299TL MEGA Paket -1 adet Com/Net/Org uzantılı domain adı (www.sirketadı.com) -500 MB hosting -50 GB aylık trafik hesabı -Yönetim paneli -Site hazırlık+yardım Fiyatı: 499TL 800TL Hediyeler 1.350TL Hediyeler 1.900TL Hediyeler *Google 150TL reklam *Gitti Gidiyor dan 250TL değerinde 1 ay Dükkan *Yenibiris.com dan 400TL değerinde eleman ilanı *Gitti Gidiyor dan 500TL değerinde 2 ay Dükkan *Google150TL reklam *Yenibiris.com dan 400TL değerinde eleman ilanı *Destek patent 300TL *Gitti Gidiyor dan 750TL değerinde 3 ay Dükkan *Google 250TL reklam *Yenibiris.com dan 400TL değerinde eleman ilanı *Destek patent 300TL

18 E-TĐCARET SĐTESS TESĐ Açmanın En KOLAY Yolu.

19 E-TĐCARET Sitesi Açma A Platformu Nedir? Kolay Site de firmalar/girişimciler, hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan kolayca e-ticaret sitelerini açabilmekte ve yayınlayabilmekte. Firmalar kolayca açtıkları kendi eticaret sitelerini tam 15 gün ücretsiz deneyabilmekte, herşeyiyle çalışır şekilde kullanabilmektedirler. Kolayca açılan e-ticaret sitesine, paypal de hemen kurumsal hesap olusturup, ilgili kodu sitedeki yere girildiğinde, tüm kredi kartlarından ödeme alınabilmektedir ki bu nokta çok ama çok önemlidir. Kendi eticaret siteni kolayca hazırla, yayınla ve tüm kredi kartlarından paypal ile hemen ödeme alabilme özellikleri itibarıyla ilk ve tektir. Lütfen şimdi test edin :

20 ETĐCAD - E Ticaret Siteleri ve Đşletmecileri Derneği Türkiye de yaklaşık 10 bin civarında e-ticaret sitesi bulunmakta. Bu sayının 2012 sonuna kadar 50 bine ulaşacagı öngörülmektedir. Đnternet Holding A.Ş. ve Bilgilet önderliğinde, Nisan 2011 de ETĐCAD E Ticaret Siteleri ve Đşletmecileri Derneği kuruldu. Lütfen ETĐCAD sitesini inceleyin:

21 PayPal ile Hemen Ödeme Alınır E-Ticaret sektöründeki en önemli sorunlardan biri de bankaların sanal pos uygulamalarıdır. Yeni açılan bir e ticaret sitesine sanal pos verilmesi konusunda bankalar çogu zaman olumsuz tavır takınmaktalar bu da eticaret sitesinin açılamamasını beraberinde getirmektedir. Kolaysite platformunda bu temel soruna da çözüm sunmaktayız. Firmalar kolayca hazırladıklarını sitelerine yine PayPal sitesinde açacakları kurumsal hesap sonrasında paypal ödeme sistemini sadece üye kodunu girerek aktif etmekte ve hemen satış yapabilmektedirler. Bu kolay uygulama ile firmalar tüm kredi kartlarından sitelerinde ödeme alabilmektedirler.

22 Lider firmalardan 1.800TL Varan Hediyeler Kolay Site de eticaret sitesini açan firmalara, kurumsal olarak işlerine yarayacak 1.800TL ye varan şu tamamlayıcı hizmetler de Hediye olarak verilmektedir. E-Ticaret sitesini açan firmalara da yine işortağı firmalar tarafından hediyeler sunulmaktadır Güncel hediye listesi için:

23 E-Ticaret Hizmeti Fiyatları 3 ana hizmet paketin satışı yapılmaktadır. Bunlar: E-Dükkan : 750$ E-Market : 1.250$ Süper Market : 1.790$ Paket detayları için: Fiyatlar bir yıllık kiralama bedelidir ve kdv dahildir. HEDĐYELER GOOGLE dan 150TL Reklam Hediye: Yenibiris.com dan 400TL değerinde 1 eleman ilanı yayını hediye.

24 Referanslar/Ödüller ller Kolaysite.com da sunulan eticaret sitesi hizmeti, dünya ödeme platformu lideri PayPal, Đnternet Holding A.Ş ve Bilginet işbirliğiyle,bilginet altyapısında sunulmaktadır Bilginet, 4 bine yaklaşan kurumsal müşterisi ile Pazar lideridir. Deloitte Technology Fast 500 de Türkie 7, EMEA bölgesinde ise 86 olmuş, kategorsindeki ilk ve tek firmadır Bilginet referansları için

444 79 53 TANITIM DOSYASI

444 79 53 TANITIM DOSYASI TANITIM DOSYASI 444 79 53 FSB TEKNOLOJİ A.Ş. HAKKINDA Fsb Teknoloji A.Ş. 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Bünyesinde birçok hizmeti sunan firmamız anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Rakamlarla

Detaylı

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri PROJESOFT? NEDEN Gelişmiş SEO Bölümü Profesyonel Kampanya Yönetimi Profesyonel e-ticaret çözümleri 02 İşiniz, İşimizdir! Esnek Tasarım Modülü Toplu

Detaylı

Dünyada Normaller Değişiyor, Günümüz Ticareti İnternet Üzerinde Şekilleniyor.

Dünyada Normaller Değişiyor, Günümüz Ticareti İnternet Üzerinde Şekilleniyor. Dünyada Normaller Değişiyor, Günümüz Ticareti İnternet Üzerinde Şekilleniyor. İçerik Bilginet Markalar Hizmetler İş Ortakları Sosyal Sorumluluk Ödüller E-Ticaret Kredisileri E-Ticaret Derneği (ETİCAD)

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

MEGA GRUP BİLİŞİM WEB SİTESİ ÜRÜNÜ HAKKINDA

MEGA GRUP BİLİŞİM WEB SİTESİ ÜRÜNÜ HAKKINDA MEGA GRUP BİLİŞİM WEB SİTESİ ÜRÜNÜ HAKKINDA Ürün tanımı ve Detayları: - 1 Adet Domain (.com,.net,.org,.biz,.info,.de ) - SINIRSIZ Sub Domain - SINIRSIZ Hosting - SINIRSIZ Trafik ( Bant Genişiği ) - SINIRSIZ

Detaylı

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ ProjeX ile Ürününüz (Markanız) Milyonlara Ulaşıyor! * En KOLAY * En ETKİLİ * En HIZLI * En

Detaylı

online yüzünüz Web Siteniz platformdaki

online yüzünüz Web Siteniz platformdaki online platformdaki yüzünüz Web Siteniz Teknoloji ilerlediği sürece bilgi alışverişinin en kısa sürede olması önem kazanmaktadır.buna bağlı olarak internetin önemi ve gerekliliği ön plana çıkmaktadır.

Detaylı

Egebilsis Teknolojik Danışmanlık

Egebilsis Teknolojik Danışmanlık Egebilsis Teknolojik Danışmanlık Biz Kimiz? Egebilsis bir grup bilişim profesyoneli tarafından 10 yıllık tecrübeleri ile kurum ve kuruluşlara özel çözümler üretmek için kuruldu. Küçük, orta ve büyük ölçekli

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI Ödeme Sistemlerindeki Trendler: Dijital Cüzdan 3 Dijital Cüzdan Nedir? 5 Türkiye deki Dijital Cüzdanlar m-cüzdan ve e-cüzdan Olarak Hizmet Veren Ödeme

Detaylı

TEB BİREYSEL VE ÖZEL BANKACILIK GRUBU TEB ÖZEL BANKACILIK

TEB BİREYSEL VE ÖZEL BANKACILIK GRUBU TEB ÖZEL BANKACILIK TEB BİREYSEL VE ÖZEL BANKACILIK GRUBU TEB ÖZEL BANKACILIK TEB Özel Bankacılık, 20 yılı aşkın deneyimini, köklü ve uluslararası standartlardaki hizmet kalitesini Türkiye ve dünya piyasalarının gelişmesine

Detaylı

MBYS SATIŞ TEKNİKLERİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ÜRÜN TANITIM KİTAPÇIĞI

MBYS SATIŞ TEKNİKLERİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ÜRÜN TANITIM KİTAPÇIĞI MBYS SATIŞ TEKNİKLERİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ÜRÜN TANITIM KİTAPÇIĞI MUHASEBE BÜROSU YAPILAN İŞLERİN GENEL ANLATIMI Muhasebeciler çeşitli muhasebe programları kullanırlar (ETA,LUCA,LOGO,MİKRO,ORKA,AKINSOFT,

Detaylı

TTNET ve BĠLĠġĠM SEKTÖRÜ

TTNET ve BĠLĠġĠM SEKTÖRÜ TTNET ve BĠLĠġĠM SEKTÖRÜ ġahġn ġen TTNET OPERASYON GENEL MÜDÜR YARDIMCISI 25 MAYIS 2012 ĠSTANBUL TTNET HAKKINDA 2006 da tüm Türkiye yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kuruldu. TTNET,

Detaylı

SERMAYE PİYASASI KURULU PAYLARIN HALKA ARZINDA KULLANILACAK İHRAÇÇI BİLGİ DOKÜMANI

SERMAYE PİYASASI KURULU PAYLARIN HALKA ARZINDA KULLANILACAK İHRAÇÇI BİLGİ DOKÜMANI SERMAYE PİYASASI KURULU PAYLARIN HALKA ARZINDA KULLANILACAK İHRAÇÇI BİLGİ DOKÜMANI 1 MEDYA GÜNDEM DİJİTAL YAYINCILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İhraççı Bilgi Dokümanıdır Bu ihraççı bilgi dokümanı Sermaye Piyasası

Detaylı

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar.

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar. 4. HAFTA E-TİCARET 1. E-Ticarete Giriş E-Ticaret Nedir? Kısaca E-Ticaret olarak tanımlanan Elektronik Ticaret, her türlü mal ve hizmet satışının güvenli olarak internet üzerinden gerçekleştirilmesidir.

Detaylı

Araştırma Raporu. KONYA TİCARET ODASI Etüd - Araştırma Servisi. Tarih: 06.01.2006. Sayı : 2006 42 / 07 Konu : Elektronik Ticaret ve KOBİ ler

Araştırma Raporu. KONYA TİCARET ODASI Etüd - Araştırma Servisi. Tarih: 06.01.2006. Sayı : 2006 42 / 07 Konu : Elektronik Ticaret ve KOBİ ler KONYA TİCARET ODASI Etüd - Araştırma Servisi Tarih: 06.01.2006 Araştırma Raporu Sayı : 2006 42 / 07 Konu : Elektronik Ticaret ve KOBİ ler Hazırlayan: Seyida TURAN ELEKTRONİK TİCARET VE KOBİ LER GİRİŞ Günümüzde

Detaylı

Yeni Başlayanlar İçin E-Tic@ret E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu Ümit BÜYÜKYILDIRIM

Yeni Başlayanlar İçin E-Tic@ret E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu Ümit BÜYÜKYILDIRIM Yeni Başlayanlar İçin E-Tic@ret E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu Ümit BÜYÜKYILDIRIM Dijital dünyadaki uzun soluklu çözüm ortağınız... www.ajanslongplay.com Ümit BÜYÜKYILDIRIM Çocukluğundan

Detaylı

HER KAZANANIN ARKASINDA BIR EKİP VARDIR. Başarıyı hızlandırın.

HER KAZANANIN ARKASINDA BIR EKİP VARDIR. Başarıyı hızlandırın. HER KAZANANIN ARKASINDA BIR EKİP VARDIR. Başarıyı hızlandırın. Biz sizin için buradayız. MICROSOFT EKİBİNİZ. Microsoft Dynamics ve Kurumsal Geliştirme Planını seçmekle çok iyi bir iş yaptınız. Bundan sonra,

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ PAZARLAMA VE PERAKENDE ELEKTRONİK BANKACILIK

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ PAZARLAMA VE PERAKENDE ELEKTRONİK BANKACILIK T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ PAZARLAMA VE PERAKENDE ELEKTRONİK BANKACILIK ANKARA 2007 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen modüller;

Detaylı

www.e50plus.eu Page 1 of 28

www.e50plus.eu Page 1 of 28 AVRUPA PROGRAMI LLP-Leonardo da Vinci- Yenilik Transferi Geleneksel Ürünlerin 50 yaş üstü kadınlar tarafından e-ticareti Avrupa Birliği Yaşam Boyu Eğitim Programı desteği ile Proje Numarası 2009-1-GR1-LEO

Detaylı

Web Sitesi Maliyetlerinin Türkiye Muhasebe Standartları Açısından İncelenmesine Yönelik Bir Uygulama 2

Web Sitesi Maliyetlerinin Türkiye Muhasebe Standartları Açısından İncelenmesine Yönelik Bir Uygulama 2 Web Sitesi Maliyetlerinin Türkiye Muhasebe Standartları Açısından İncelenmesine.. Web Sitesi Maliyetlerinin Türkiye Muhasebe Standartları Açısından İncelenmesine Yönelik Bir Uygulama 2 Özet Doç. Dr. Seçkin

Detaylı

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr 1 İşinizi internete taşıma rehberi www.isinizinternette.com.tr 2 İnternete Hoş Geldiniz İşinizi internete taşıma rehberi, web sitesi hazırlamayı ve e-ticaret yapmayı kolaylıkla anlayabilmeniz için tasarlanmıştır.

Detaylı

ANEL TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2009 YILI FAALİYET RAPORU

ANEL TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2009 YILI FAALİYET RAPORU ANEL TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2009 YILI FAALİYET RAPORU I. YÖNETİM KURULU BAŞKANINDAN 2009 yılında şirketimiz Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi ve

Detaylı

DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. Faaliyet Raporu 2013

DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. Faaliyet Raporu 2013 DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. Faaliyet Raporu 2013 Mart 2014 Doğan Yayın Holding A.Ş. Burhaniye Mahallesi Kısıklı Caddesi No:65 34676 Üsküdar/İstanbul www.dyh.com.tr 2013 FAALİYET RAPORU HIZLI BİR BAKIŞ...

Detaylı

B2B e-ticaret ve e-pazaryerleri

B2B e-ticaret ve e-pazaryerleri T.C. BAŞBAKANLIK Dış Ticaret Müsteşarlığı İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi B2B e-ticaret ve e-pazaryerleri ARALIK 2008 ANKARA Bu eserin telif hakkı İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi ne aittir. 5846 sayılı

Detaylı

KOBİ LER İÇİN TEŞVİKLER

KOBİ LER İÇİN TEŞVİKLER KOBİ LER İÇİN TEŞVİKLER İstanbul 2014 KOBİ LER İÇİN TEŞVİKLER Yayın Direktörü Ensar Altun Yayın Koordinatörü Filiz Özkan Editör Nilgün Yılmaz Kitap Tasarımı Şendoğan Yazıcı Üretim Müdürü Haydar Kartal

Detaylı

Cyclingtr.com Reklam, Sponsorluk ve Medya Desteği Teklifi

Cyclingtr.com Reklam, Sponsorluk ve Medya Desteği Teklifi 23/11/2012 Cyclingtr.com Reklam, Sponsorluk ve Medya Desteği Teklifi Cyclingtr.com internet sitesinde 2013 sezonunda görünür olmak artık çok daha kolay. Kısaca Cyclingtr.com'dan bahsedecek olursak; Cyclingtr.com

Detaylı

T. C. EKONOMİ BAKANLIĞI. İhracat Genel Müdürlüğü KOBİ ve Kümelenme Destekleri Daire Başkanlığı. 27 Kasım 2012

T. C. EKONOMİ BAKANLIĞI. İhracat Genel Müdürlüğü KOBİ ve Kümelenme Destekleri Daire Başkanlığı. 27 Kasım 2012 T. C. EKONOMİ BAKANLIĞI İhracat Genel Müdürlüğü KOBİ ve Kümelenme Destekleri Daire Başkanlığı 27 Kasım 2012 B2B e-pazaryerleri Tedarikçi ve alıcıların e-ticaretle ilgili iş ve işlemlerini yerine getirebildikleri

Detaylı

MEDYA GÜNDEM DİJİTAL YAYINCILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İhraççı Bilgi Dokümanı

MEDYA GÜNDEM DİJİTAL YAYINCILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İhraççı Bilgi Dokümanı MEDYA GÜNDEM DİJİTAL YAYINCILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İhraççı Bilgi Dokümanı Bu ihraççı bilgi dokümanı Sermaye Piyasası Kurulunca /.../.. tarihinde onaylanmıştır. Bu ihraççı bilgi dokümanı, sermaye piyasası

Detaylı

Serkan Hacıömeroğlu Sosyal Medya Müdürü

Serkan Hacıömeroğlu Sosyal Medya Müdürü Serkan Hacıömeroğlu Sosyal Medya Müdürü E-Çözüm Elektronik Ticaret Hizmetleri Yaz.San.Tic.Ltd.Şti. Merkez: Ortaklar Cd. Bahçeler Sk. 20/5 Mecidiyeköy İstanbul Ar-Ge: İTÜ Teknoloji Geliştirme Bölgesi Arı2

Detaylı