Mobil Ödeme Çözümleri Mobilepax

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Mobil Ödeme Çözümleri Mobilepax"

Transkript

1 Mobil Ödeme Çözümleri Mobilepax

2 Mobil Ödeme Nedir? Mobil Ödeme, GSM abonelerinin Mobilepax altyapısıyla, yüz yüze kanallardan veya web sitesi üzerinden cep telefonu ile mobil tahsilat yapabilmesini sağlayan bir platformdur. Mobil Ödeme, her sektörde kullanılabilme esnekliğine sahip, son kullanıcıların tercih ettiği, kolay ve güvenilir bir mobil tahsilat servisidir. Mobil Ödeme servisinden faturalı ve ön ödemeli tüm GSM aboneleri yararlanabilir.

3 Mobil Ödeme Sisteminin Avantajları Sisteminize kolaylıkla entegre edebileceğiniz Mobilepax API leri ile çözüm üstünlüğü, Rakiplerinize karşı elde edeceğiniz rekabet avantajı, Admin paneli üzerinden yapılan tüm işlemlerin kontrolünü gerçekleştiren üye iş yeri yönetim arayüzü, Detaylı raporlama fonksiyonları ile tahsilât için gerekli tüm durum bilgisine ulaşabileceğiniz gelişmiş raporlama sistemi, Size ve müşterilerinize anında çözüm üreten tecrübeli ve eğitimli Çağrı Merkezi, Alternatif mobil tahsilât ile en yüksek satış oranına sahip servislere sahip olma, Güvenirliği yüksek çözümler sayesinde kurumsal müşterilerle sadakat güçlendirme, Son kullanıcılara güvenli alışveriş alışkanlığı kazandırarak satış ve kazançta artış.

4 Mobil Ödemeyi Kimler Kullanır? İnternet üzerinden alışveriş yapmayı tercih edenler Sohbet / arkadaşlık siteleri üyeleri Dijital içerik satın alan web sitesi kullanıcıları Oyun sitelerine üye olan oyun tutkunları İnternet üzerinden fiziksel ürün satışı yapan e-ticaret siteleri Düzenli abonelik, aidat tahsilatı yapan firmalar

5 Mobil Ödeme Kategorileri Fiziksel Ürünler Aidat / Abonelik Dijital İçerik / Servis Sosyal Ağ / Sohbet /Arkadaşlık /Topluluk Online Oyun Online Eğitim* Sigorta** Bahis * Online Eğitim sadece Turkcell Mobil Ödeme servisinde geçerlidir. ** Sigorta sadece Avea Mobil Ödeme servisinde geçerlidir.

6 MOBİL ÖDEME ÇÖZÜMÜ

7 Mobil Ödeme Çözümleri Mobilepax tarafından sunulan mobil ödeme çözümlerinde; Web den Butonla Başlat (başlatma şekline göre) SMS ile Başlat (başlatma şekline göre) Taksitli Satış Servisi seçenekleri mevcuttur.

8 Web'den Butonla Başlat* Abone telefon numarasını web sitesinde ilgili alana girer. İşlem onayı isteyen bir SMS, kişiye Mobilepax tarafından gönderilir. Abone, işlemi onaylamak için EVET yazıp SMS ile gönderir. Ödeme miktarı, abonenin faturasına yansıtılır veya mevcut TL/Kr hesabından düşer. Mobilepax üye iş yerine payını öder. * Bu modelde Mobilepax üye iş yerinin web sitesi ile kendi mobil ödeme sistemini bir web servis aracılığı ile entegre eder.

9 SMS ile Başlat* Abone satın almak istediği ürünün/üye iş yerinin kodunu 8044 e gönderir. Aboneye bir onay SMS i gönderilir. Abone, işlemi onaylamak için EVET yazarak cevap verir. Mobilepax satın alma anında (bir web sitesine girilecek veya kasadaki görevliye verilecek) kullanması için bir şifreyi aboneye gönderir. Abone şifreyi kullanarak satın almayı tamamlar. Ödeme miktarı, abonenin faturasına yansıtılır veya mevcut TL/Kr hesabından düşülür. Mobilepax üye iş yerine payını öder. * Bu modelde Mobilepax üye iş yerine şifre kontrolü için bir arayüz açar.

10 Taksitli Satış Servisi Taksitli Satış servisi sayesinde abonelerin, yıl boyunca her ay alacakları ürün / servis / hizmet için tek bir işlem gerçekleştirmeleri yeterlidir. Taksitli Satış servisiyle işlem yapan aboneye işlemin başlangıcında satın aldığı ürün / servis / hizmet bilgisi ve her ay faturasından veya mevcut TL hesabından tahsil edilecek olan ödeme bilgisi SMS ile gönderilir. Abone gelen SMS e onay verdiği takdirde Taksitli Satış ile alışveriş başlamış olur. Taksitli Satış Servisi nde sadece alınan ürün / hizmet / servisin aylık bedeli her ay eşit oranda tahsil edilmekte olup; toplam ücreti taksitlendirmek mümkün değildir.

11 Mobilepax Arayüzü Admin paneli üzerinden yapılan tüm işlemlerin kontrolünün gerçekleştirildiği üye iş yeri ve çözüm ortağı yönetim arayüzüdür.

12 MOBILEPAX KULLANICILAR

13 Üye İş Yeri Mobilepax ile yapmış olduğu münferit sözleşmeler çerçevesinde müşteri tarafından bedeli Mobilepax Mobil Ödeme Servisi üzerinden ödenen mal ve/veya hizmeti satan gerçek veya tüzel kişilerdir.

14 Neden Üye İş Yeri Olmalıyım? Mobilepax mobil ödeme sistemini ücretsiz olarak kullanabilme, Milyonlarca GSM abonesine hiçbir aracı olmadan ulaşabilme, Mobil ödeme sistemine hızlı entegrasyon; satış işlemine kısa sürede başlama, Açıklayıcı ve kullanımı kolay API dokümanları sayesinde kısa sürede entegrasyon, Müşterilere güven veren bir ödeme sistemine sahip olma, Harcama sıklığı sayesinde müşteri sadakati ve kâr artışı, İnternet üzerinden anında işlem yapabilme, Farklılaşma ile rekabet üstünlüğü sağlama, Mevcut tahsilat kanallarına karşı yeni bir tahsilat kanalı kullanma, Mobilepax arayüzü üzerinden yapılan tüm satışları anlık olarak takip edebilme imkanlarına sahip olursunuz.

15 İş Ortağı Mobilepax iş ortakları, tüm hizmetlerden yararlanma konusunda ayrıcalık ve avantaj sahibi çalışma ortaklarıdır. Mobilepax iş ortağı olarak Mobilepax'in gelişmiş API'lerini sisteminize hızla entegre eder böylece pazarda öne çıkma, farklılık yaratma, etkin kazançlar sağlama fırsatlarını yakalarsınız. Mobilepax Mobil Ödeme servisiyle hizmet sektörüne özel erişim imkanı sağlar, firmanızın satış hacmini artırır; yeni fırsatlar yaratma ve geliştirme şansına sahip olursunuz. Tüm bunların yanı sıra Mobilepax tarafından sunulan eğitim, teknik, pazarlama, satış konularında sınırsız destek alırsınız.

16 Neden İş Ortağı Olmalıyım? Yüksek teknoloji kullanan firmalar arasında yerinizi alırsınız. Müşterilere güven veren bir ödeme sistemi kullanırsınız. Harcama sıklığı sayesinde müşteri sadakati ve kâr artışı sağlarsınız. İnternet üzerinden anında işlem yapabilme olanağına sahip olursunuz. Farklılaşma ile rekabet üstünlüğü sağlarsınız. Mevcut tahsilat kanallarına karşı yeni bir tahsilat kanalı kullanırsınız. Alışveriş yapan tüm müşterilerinizin GSM numarasına ulaşabilirsiniz.

17 Çözüm Ortağı Mobilepax Çözüm Ortaklığı Programı, kurumsal müşteri portföyüne, geliştirdiği yazılımlarla çözümler sunan tüm firmaları kapsayarak onlara fayda sağlayacak şekilde geliştirilmiş bir programdır. Çözüm Ortaklığı Programı; Yazılım Firmaları, Sistem Entegratörleri, ISP/Domain Sağlayıcılar, Bilişim Şirketleri, Çözüm Geliştiriciler Web Tabanlı Çözümler Üreten Teknoloji Firmaları için geliştirilmiş ve Mobilepax-Çözüm Ortağı-Müşteri üçgenindeki tüm tarafların kazanımını hedefleyen bir iş ortaklığı modelidir. Çözüm Ortaklığı Programı'ndaki hizmetler bütünü sayesinde; iş sürecinizi sadeleştirir, değer zincirindeki etkileşiminizi artırır, maliyet duyarlı ve verimli işlemler gerçekleştirirsiniz.

18 Neden Çözüm Ortağı Olmalıyım? Mobilepax mobil ödeme çözümlerini müşterilerinize satarak satış hacminizi artırırsınız. Güvenilir çözümler sayesinde müşteri ile güçlü bağlar yaratma ve sadakat artırma, Mobilepax tarafından sunulan sınırsız hizmet ve güvenilir çözümlere sahip olma, Firmanızı konusunda uzmanlaştıracak sertifikalı eğitimler, Yeni gelir fırsatları yaratarak hizmet sektörünüzü genişletme, Mobilepax çözümleri ile kâr oranı ve maliyet tasarrufunda artış, IBM güçlü altyapısı ile istemiş olduğunuz bilgilere dünyanın her yerinden ulaşma, Size özel web sitesi ile hızlı sistem entegrasyonu ve teknik doküman niteliğinde API lere kolay ve hızlı erişim, POP, Föy ve broşürlerle sağlanan tanıtım desteği sayesinde rekabet üstünlüğü kazanma Mobilepax tarafından geliştirilen yeni ürün ve hizmetlerle sürekli inovasyon imkanlarına sahip olursunuz.

19 MOBILEPAX HİZMETLER

20 Danışmanlık Mobilepax, mobil ödeme servisini kullanmak isteyen firmalar için, ihtiyaçlarına göre en uygun çözümü belirlemek amacıyla ürüne göre ve çözüme göre danışmanlık hizmeti vermektedir. Ürüne Göre Danışmanlık: Satışını yaptığınız ürün için kullanım alışkanlıklarına, kullanacak kişi sayısına, raporlama özelliklerine vb. kriterlere göre özel tahsilat çözümlerimiz içerisinden sizin ihtiyacınıza en uygun olan çözümü birlikte belirliyoruz. Çözüme Göre Danışmanlık: Satışını yapacağınız ürün için, mobil ödemeyi hangi aşamasında, hangi çözüm içerisinde, hangi departmanda kullanacağınız gibi oluşumlar için projenin başlangıcından satış aşamasına gelene kadar danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Çözümünüz içerisine entegrasyon sırasında kullanacağınız API desteği, teknik ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

21 Eğitim Yazılım Geliştiriciler İçin: Mobilepax entegrasyonu, API kullanımı, ürün tanımlama, mesaj oluşturma, tahsilat kontrolü, raporlama gibi fonksiyonların oluşturulması için profesyonel yazılımcılarımız tarafından verilen eğitimlerdir. Satış Personeli İçin: Hedef kitle belirlenmesi, müşteri segmentasyonuna göre çözümlerin sunulması, mobil ödeme üye iş yeri olmanın avantajları vb. içeriklerden oluşan eğitimlerdir. Eğitimler sonunda katılımcılara, Mobilepax Eğitim Sertifikası verilmektedir.

22 Tele Satış Tele Satış konusunda eğitimli ve deneyimli ekip, potansiyel müşterilere ulaşarak, ürün&hizmetleri tanıtır ve aktif satışı gerçekleştirir. Tele Satış Hizmetinin Size Kazandırdıkları: Müşteriye özel kampanya teklifleri oluşturabilir, Kısa zamanda pek çok müşteriye ulaşabilir, Tek bir noktadan Türkiye'nin her yerine satış yapabilir, Satış maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Mobilepax Tele Satış Hizmetleri Bilgi güncelleme Müşteri memnuniyeti ölçümü Yeni servis/servislerin tanıtımı Sözleşme sürecinin yönetimi Aktivasyon gerçekleştirme Raporlama

23 MOBILEPAX AKTİVASYON

24 Kullanmaya Başlamak Mobilepax altyapısıyla mobil tahsilat gerçekleştirebilmek için öncelikle "Mobil Ödeme Üye İş Yeri" olmanız gerekmektedir. Üye iş yeri olmak için "Üye İş Yeri Tanıtım Formu" ve "Mobilepax Mobil Ödeme Üye İş Yeri Sözleşmesi" kaşeli ve ıslak imzalı olarak Ek Evraklarla birlikte Mobilepax Müşteri Hizmetleri'ne ulaştırılmalıdır. Form, sözleşme ve ek evrakların ulaşmasını takiben üye iş yeri aktivasyonu gerçekleştirilir. Tahsilatların yapılacağı ve yapılan işlemlerin kontrol edileceği Mobilepax üye iş yeri yönetim paneline ait kullanıcı bilgileri, Mobilepax API dokümanları ve API kullanıcı bilgileri yetkili kişi ile paylaşılır.

25 Başvuru Başvuru formu üye iş yeri adayı tarafından doldurulur. Gelen başvuru talepleri Mobilepax admin arayüzünden Müşteri Destek Ekibi tarafından kontrol edilir. Gelen başvuru formuna istinaden Müşteri Destek Ekibi, üye iş yeri adayı ile telefonda irtibata geçer.

26 Ek Evraklar Üye İş Yeri Sözleşmesi beraberinde istenen ek evraklar: Vergi levhası İmza sirküleri İmza yetkilisi kimlik fotokopisi Üye iş yeri servis tanıtım formu Dernekler, Odalar, Vakıflar, Apartman/Site Yönetimi için Üye İş Yeri Sözleşmesi beraberinde istenen ek evraklar: Karar Defteri kapağı Mobil Ödeme kararının alındığı sayfanın örneği Yetkili imzası İmza sirküleri İmza yetkilisi kimlik fotokopisi

27 Test Süreci API dokümanları ve API test şifreleri üye iş yeri adayı ile paylaşılır ve e-ticaret sitesine entegre edilmesi istenir. Entegrasyon sonrası üye iş yeri Detay Telekom Müşteri Hizmetlerini bilgilendirir. Bilgilendirme sonrası e-ticaret sitesinin mobil ödeme standartlarına uygunluğu incelenir. Aktivasyon ekibi tarafından web sitesi detaylı incelemeye alınır. İlk olarak e-ticaret sitesine üye olunur veya üye iş yerinden test hesabı alınır. Operatör logolarının istenilen formatta olup olmadığı kontrol edilir. E-ticaret sitesindeki ürünlerin mobil ödemeye uygun olup olmadığı, fiyatları, sepete ekle ve satın alma fonksiyonlarının çalışıp çalışmadığı ve alışveriş sırasında limit aşımında müşteriye uyarı yazısının çıkıp çıkmadığı, Sanal POS olup olmadığı, üyeliğin zorunlu olup olmadığı, üyelik sırasında TC Kimlik Numarasının istenip istenmediğinin kontrollerine yönelik testler yapılır. Satın alma işlemi onaylandığında müşteriye verilen bilgi ekranının yeterli olup olmadığının kontrolü yapılır.

28 Sözleşme Testlerin başarılı olması durumunda üye iş yeri adayının e-posta adresine, üye iş yeri kayıt formu ve Mobilepax üye iş yeri sözleşmesi gönderilir. Sözleşme beraberinde imza sirküsü, vergi levhası ve imza yetkilisi kimlik fotokopisi istenir. Not: Sözleşme aslı gelmeden aktivasyon talebi operatöre gönderilmez!

29 Aktivasyon Sözleşme aslı ve ek evraklar geldikten sonra Müşteri Destek Ekibi, admin arayüzünden üye iş yeri girişini gerçekleştirir ve formları sisteme yükler. Operatör tarafında aktivasyon sağlandıktan sonra Müşteri Destek ekibi tarafından üye iş yerine API ve API şifresi e- posta ile gönderilir. e-posta içinde üye iş yeri adayının web servisinin bulunduğu URL bilgisini göndermesi istenir. Gelen, web servisinin bulunduğu URL bilgisi, Müşteri Destek Ekibi tarafından sisteme girilir.

30 Tanıtım Standartları ve Logoların Kullanımı Turkcell Mobil Ödeme Standartları na ulaşmak için buraya tıklayınız. Avea Mobil Ödeme Standartları na ulaşmak için buraya tıklayınız. Vodafone Mobil Ödeme Standartları na ulaşmak için buraya tıklayınız. Turkcell Mobil Ödeme Logosu na ulaşmak için buraya tıklayınız. Avea Mobil Ödeme Logosu na ulaşmak için buraya tıklayınız. Vodafone Mobil Ödeme Logosu na ulaşmak için buraya tıklayınız. Mobilepax Logosu Kullanım Kılavuzu na ulaşmak için buraya tıklayınız. Mobilepax Logosu na ulaşmak için buraya tıklayınız.

31 Mobilepax Ücretlendirme Mobil Ödeme servisinin özel bir ücreti yoktur. Sadece abonenin onay için gönderdiği SMS, standart olarak operatör tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

32 Mobilepax Teşekkürler

33 Sunumun Adı Mobil Ödeme Çözümleri / Mobilepax Hazırlanış Tarihi Eylül 2012 Hazırlayanlar Hazırlayan Departman Esra KOCABAŞ BİLGİN, Vedat AYBAR Pazarlama

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ ProjeX ile Ürününüz (Markanız) Milyonlara Ulaşıyor! * En KOLAY * En ETKİLİ * En HIZLI * En

Detaylı

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI Ödeme Sistemlerindeki Trendler: Dijital Cüzdan 3 Dijital Cüzdan Nedir? 5 Türkiye deki Dijital Cüzdanlar m-cüzdan ve e-cüzdan Olarak Hizmet Veren Ödeme

Detaylı

LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI

LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI 2011 LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI İÇİNDEKİLER TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 8 Mesaj Şablonları... 10 Toplu Mesaj Gönderimleri... 11 İş Akışlarında

Detaylı

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. Logo

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. Logo TURKCELL HİZMETLERİ Kullanım Bilgileri Logo Mart 2012 İçindekiler TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 10 Mesaj Şablonları... 12 Toplu Mesaj Gönderimleri... 13 İş Akışlarında SMS

Detaylı

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2012

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2012 TURKCELL HİZMETLERİ Kullanım Bilgileri LOGO Kasım 2012 İçindekiler TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 8 Mesaj Şablonları... 10 Toplu Mesaj Gönderimleri... 11 İş Akışlarında SMS

Detaylı

Halihazırda Anonim Şirket ve Limited Şirket statüsünde olan tüzel kişiler yararlanabilmektedir.

Halihazırda Anonim Şirket ve Limited Şirket statüsünde olan tüzel kişiler yararlanabilmektedir. E-Fatura Nedir? E-fatura Hizmet Sağlayıcılığı (Entegrasyon Hizmeti), elektronik belge biçiminde düzenlenen faturaların taraflar arasında dolaşımını güvenli kılan ve Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından

Detaylı

Ödeme, Tahsilat, Mobil Uygulama ve Sadakat Çözümleri

Ödeme, Tahsilat, Mobil Uygulama ve Sadakat Çözümleri Ödeme, Tahsilat, Mobil Uygulama ve Sadakat Çözümleri www.payflex.com.tr www.innova.com.tr Dünyada PayFlex PayFlex farklı ülkelerde 20 in üzerinde telekomünikasyon şirketinde ve 35 finans kurumunda başarısını

Detaylı

1 Emyo-İşletme 2-Eticaret Ders Notu

1 Emyo-İşletme 2-Eticaret Ders Notu 1 Emyo-İşletme 2-Eticaret Ders Notu 1. E-TİCARETİN ÖZELLİKLERİNİ TANIMLAMAK İnsanoğlu her geçen gün hayatına yeni ve değişik şeyler katmaktadır. Hiç şüphe yoktur ki bu yenilik ve değişimler insanların

Detaylı

Ödemeler ve Nakit Yönetimi. www.hsbc.com.tr 0 850 211 0 424

Ödemeler ve Nakit Yönetimi. www.hsbc.com.tr 0 850 211 0 424 www.hsbc.com.tr 0 850 211 0 424 HSBC Bank A.Ş. Sicil No: İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü - 268376 Ticaret Unvanı: HSBC Bank A.Ş. Şirket Merkezi: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 128 Şişli 34394/İstanbul

Detaylı

Vodafone Toplu SMS Platformu JetSMS Genel Teklifi

Vodafone Toplu SMS Platformu JetSMS Genel Teklifi Vodafone Toplu SMS Platformu JetSMS Genel Teklifi Toplu SMS Hizmeti JetSMS, kurumların SMS tabanlı, mobil çözüm ihtiyaçlarını "En Hızlı, En Kolay, En Güvenilir" şekilde karşılayan toplam mobil çözüm platformudur.

Detaylı

E-Fatura, yeni bir belge türü olmayıp, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir.

E-Fatura, yeni bir belge türü olmayıp, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir. E-Fatura Nedir? Değerli kağıda basılı olan faturanın karşılığı bilgileri içeren, belli bir formatta standart hale getirilmiş, değiştirilemez bir şekilde mühürlenmiş, elektronik belgedir. E-Fatura, yeni

Detaylı

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN BORDRO PLUS Tüm firma ve kurumlara rekabet avantajı sunan faktörlerden biri, belki de en önemlisi insan kaynağıdır. Kurumun misyon ve hedefini

Detaylı

E-Fatura, yeni bir belge türü olmayıp, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir.

E-Fatura, yeni bir belge türü olmayıp, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir. E-Fatura Nedir? Değerli kağıda basılı olan faturanın karşılığı bilgileri içeren, belli bir formatta standart hale getirilmiş, değiştirilemez bir şekilde mühürlenmiş, elektronik belgedir. E-Fatura, yeni

Detaylı

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri PROJESOFT? NEDEN Gelişmiş SEO Bölümü Profesyonel Kampanya Yönetimi Profesyonel e-ticaret çözümleri 02 İşiniz, İşimizdir! Esnek Tasarım Modülü Toplu

Detaylı

Teknoloji ve güveni buluşturan yeni bir dünya...

Teknoloji ve güveni buluşturan yeni bir dünya... Teknoloji ve güveni buluşturan yeni bir dünya... efinans Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. Faaliyet Alanı efinans, müşterilerine e-fatura entegrasyonu, e-fatura özel servis sağlayıcılığı, e-fatura

Detaylı

AVEA MOBİL TELEFON HİZMETLERİ KURUMSAL TİP ABONELİK SÖZLEŞMESİ

AVEA MOBİL TELEFON HİZMETLERİ KURUMSAL TİP ABONELİK SÖZLEŞMESİ 1 / V: 1.4 AVEA MOBİL TELEFON HİZMETLERİ KURUMSAL TİP ABONELİK SÖZLEŞMESİ Lütfen formu büyük harfle ve tükenmez kalem kullanarak, kutucukların dışına taşmayacak şekilde doldurun. Avea No Tarife Seçenekleri

Detaylı

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ 30 yılı aşan bilgi birikimi Etkinliği artırma Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan liderlere özel! Türkiye Uygulama

Detaylı

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş. Series 9000 Yönetim Bilgi Sistemleri 1 MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP Günümüzde rekabet daha zor, riskler daha yüksek. Geçmişi ve bugünü

Detaylı

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar.

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar. 4. HAFTA E-TİCARET 1. E-Ticarete Giriş E-Ticaret Nedir? Kısaca E-Ticaret olarak tanımlanan Elektronik Ticaret, her türlü mal ve hizmet satışının güvenli olarak internet üzerinden gerçekleştirilmesidir.

Detaylı

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP

Detaylı

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları 1 1 2 Giriş Neden ERP? Netsis Enterprise ve Standard 16 Finans Uygulamaları Muhasebe - Enflasyon ya da Döviz Muhasebesi ve TTK - Maliyet Muhasebesi - Demirbaş Yönetimi - Leasing, Yatırım, Teşvik, Zimmet

Detaylı

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN BORDRO PLUS Tüm firma ve kurumlara rekabet avantajı sunan faktörlerden biri, belki de en önemlisi insan kaynağıdır. Kurumun misyon ve hedefini

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı günümüzde, hızla değişen pazar koşullarına en hızlı, doğru ve zamanında uyum sağlayabilmek her geçen gün önem kazanmaktadır.

Detaylı

Yeni Başlayanlar İçin E-Tic@ret E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu Ümit BÜYÜKYILDIRIM

Yeni Başlayanlar İçin E-Tic@ret E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu Ümit BÜYÜKYILDIRIM Yeni Başlayanlar İçin E-Tic@ret E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu Ümit BÜYÜKYILDIRIM Dijital dünyadaki uzun soluklu çözüm ortağınız... www.ajanslongplay.com Ümit BÜYÜKYILDIRIM Çocukluğundan

Detaylı

B2B e-ticaret ve e-pazaryerleri

B2B e-ticaret ve e-pazaryerleri T.C. BAŞBAKANLIK Dış Ticaret Müsteşarlığı İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi B2B e-ticaret ve e-pazaryerleri ARALIK 2008 ANKARA Bu eserin telif hakkı İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi ne aittir. 5846 sayılı

Detaylı

KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU

KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU İçindekiler BENİM SAYFAM... 4 İHRAÇÇI SAYFALARI... 5 YATIRIMCI BİLGİLENDİRME VE UYARI SİSTEMİ... 6 PORTFÖY/BAKİYE...

Detaylı

Türkiye de E-Satınalma

Türkiye de E-Satınalma Satınalma Yıl: 1 Sayı: 8 Ağustos 2013 Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin Dergisi www.satinalmadergisi.com Satınalma Profesyonellerine İlişkin Ulusal Meslek Standartları Türkiye de E-Satınalma

Detaylı

Okullar için BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ

Okullar için BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ Okullar için BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ İçindekiler ilgera Okul Yönetim Sistemi Yazılımı Bilgisayar Teknolojileri (BT) Müfredatı ve Sertifikasyon Öğretmenler için BT Eğitimleri BT Danışmanlık ve Dış Kaynak Kullanımı

Detaylı

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ SATIŞ SONRASI İŞLEMLER TESLİM SONRASI İŞLEMLER PRISM CRM i

Detaylı