Yeni E-ticaret Dinamikleri

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Yeni E-ticaret Dinamikleri"

Transkript

1

2 Yeni E-ticaret Dinamikleri E-ticaret sektörü Türkiye'de hızla büyümekte olan bir sektör. Eğilimler ve istatistikler de gösteriyor ki gelecek yıllarda da bu büyüme tüm hızıyla devam edecek. Bugün Türkiye'de yaklaşık 6 milyar tl'lik e-ticaret hacmi bulunmakta ve her 5 kişiden biri internet üzerinden alışveriş yapmaktadır. Bu oran gençler bazına indirgendiğinde %90 gibi bir e-ticaret kullanım oranı yakalanabilmektedir. Gelişen her sektör gibi e-ticaret sektörü de beraberinde yeni dinamikler oluşturuyor. E-ticaret otomasyonu kategorisinde sınıflandırabileceğimiz Ürün entegrasyon yazılımları da bunlardan bir tanesi. Dünya genelinde e-ticaret sistemleri sahipleri ve tedarikçiler Ebay, Amazon ve Play gibi global pazaryerlerinde ürünlerini topluca satışa çıkarıp ürün parametrelerini düzenli takip edebilmek için ürün yönetimi ve entegrasyon yazılımları kullanmaya başladılar. Öyle ki bu sistemler yüzbinlerce ürününüzü e-ticaret sisteminizden topluca alıp dakikalar içerisinde büyük pazaryerlerine entegre edebiliyor, bununla da kalmayıp günlük değişen stok ve fiyat parametrelerinize göre büyük pazaryerlerindeki ürünlerinizi sürekli güncel tutuyor ve sipariş ve kargo takibi yapmanızı sağlıyor. Veya bir ürün satıcısının, entegrasyon ağındaki tedarikçilerin ürünlerini el değmeden kendi sistemlerinde veya sanal pazaryerlerinde satabilmesi imkanını sağlıyor. Ürün entegrasyon yazılımları e-ticaret mecrasında tedarikçilere bayilere ve e- ticaret sitesi sahiplerine zamandan oldukça büyük tasarruf sağlıyor ve firma çalışanlarının iş yükünü fazlasıyla hafifletiyor. Uygun fiyatlarla sunulan entegrasyon çözümleri yöneticilerin personel maliyetlerini azaltıyor. Türkiye'de ürün entegrasyon yazılımları e-ticaret sahipleri, tedarikçiler ve sanal pazaryerlerinde ürün satan satıcılar arasında çoğunlukla bilinmeyen bir çözüm. ülke bazında amatör sayılabilecek birkaç uygulama ve girişim dışında ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilecek bir entegrasyon çözümü bulunmamakta. Bu sebepten ötürü Listelet Akıllı Entegrasyon Çözümleri ülke çapında e-ticaret zincirinin önemli bir halkası olmayı hedeflemektedir. Sonraki sayfalarda Listelet v1.1 Akıllı Entegrasyon Sisteminin işlevleri ve benzersiz özellikleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Teşekkür Ederiz... Listelet Akıllı Entegrasyon Çözümleri

3 Sayfalar - Tanımlar Listelet Nedir? Akıllı Ürün Entegrasyonu Çoklu Kanallarda Satış - Akıllı Araçlar Akıllı Mesajlar Akıllı Fiyat Araştırma Aktif İlan takibi Satışlar Akıllı Raporlama - Özellikler Çoklu Kullanıcı Yönetimi Sesli Uyarılar Entegrasyon Sonrası Ödemeler Esnek Listeleme Ayarları Çoklu Mağaza Yönetimi Web Tabanlı Servis Ücretsiz Güncellemeler Profesyonel Destek - Ekran Görüntüleri İletişim Bilgileri 17

4 Listelet Nedir? Listelet, e-ticaret mecrasında ürün satanlar için dizayn edilmiş stratejik ürün fiyatlandırma, kargolandırma, sipariş, stok takibi ve detaylı raporlama araçları sağlayıp e-ticaret sisteminiz ile Gittigidiyor & n11 gibi sanal pazaryerleri arasında hızlı ve toplu ürün entegrasyonu yapabilen web tabanlı bir yazılımdır. Listelet alt yapısı yeni nesil bulut tabanlı e-ticaret ilkesine dayanır. Satıcısı olduğunuz ürünleri Listelet ürün bulutuna tanımlamak için 4 yöntem vardır ; 1- E-ticaret sitesi sahibi iseniz ürünleriniz e-ticaret sitenizden xml formatında alınır ve xml adresi sisteme tanımlanır. 2- Ticari yazılımınızdan.csv formatında excel çıktısı alarak sisteme yüklersiniz. 3- Listelet ile anlaşmalı tedarikçi firmalardan satış izni alırsınız ve tedarikçilerin ürünleri sisteme otomatik olarak tanımlanır. 4- E-ticaret siteniz yok ve herhangi bir tedarikçi firma ürünü satmayacaksanız. Satmak istediğiniz ürünleri ve bilgilerini sisteme elle girebilirsiniz. 1. Veya 3. yöntem ile yapılan ürün tanımlamaları otomatik olarak günde 2 kez akıllı ürün entegrasyonuna tabi tutulur. 2. Veya 4. yöntem ile yapılan ürün tanımlamaları her tanımlamadan hemen sonra akıllı ürün entegrasyonuna tabi tutulur.

5 Akıllı Ürün Entegrasyonu Listelet Akıllı Ürün Entegrasyonu sırasında tanımlanan kaynak/kaynaklar ile listelet ürün bulutunuz arasında şu işlemler yapılır Yeni eklenen ürünler sisteme otomatik olarak tanımlanır. Fiyatı değişen ürünlerin fiyat bilgileri güncellenir Stok bilgisi değişen ürünlerin stok bilgileri güncellenir Kaldırılan & silinen ürünler sistemden otomatik olarak kaldırılır. Stoğu biten & fiyatı sıfırlanan ürünler sistemden kaldırılır. Tüm bu işlemler ile listelet ürün havuzundaki ürünleriniz sürekli güncel tutulur. Entegrasyon sonrası raporlama hizmetiyle entegrasyon sonunda bir bilgi maili alırsınız burada yeni eklenen - güncellenen ve kaldırılan ürün sayıları gibi parametreleri izleyebilir dilerseniz sistem üzerinden bilgisayarınıza excel çıktısı alabilirsiniz.

6 Çoklu Kanallarda Satış Listelet, Akıllı ürün entegrasyonu ile sürekli güncel tutulan ürünlerinizi Gittigidiyor ve n11 gibi sanal pazaryerlerinde listelemek, ürün özelliklerini güncel tutmak ve yönetmek için gelişmiş araçlarla donatılmıştır. Yeni eklenen ürünleriniz, kaldırılan ürünleriniz, stok & fiyat güncellemeleriniz Listelet Akıllı ürün entegrasyonu ile Gittigidiyor ve n11 deki mağazalarınız üzerinde eş zamanlı olarak güncellenir. Böylelikle size sadece akıllı araçlarımızı kullanarak gelen siparişleri izlemek, gelen mesajları yönetmek, kargo bilgilerini girmek ve satışlarınızı izlemek kalır. Bir sonraki bölümde Listelet tarafından sunulan gelişmiş servis ve araçlar ile ilgili detaylı bilgiler sunulacaktır.

7 Listelet Akıllı Mesajlar Listelet, Gittigidiyor mesaj akışınızı kusursuzca takip eder, gelen mesajlarınızı anında ve sesli olarak size bildirir. Listelet, müşterilerinizin mesajlarını cevaplarken, daha eski mesaj akışınızı da aynı sayfada gösterir böylelikle müşterilerinizi kolayca hatırlarsınız. Listelet ile Gittigidiyor mesaj akışınız siz istemedikçe asla silinmez. Listelet akıllı mesaj uyarılarını çalışma şeklinize göre programlayabilirsiniz ; 1 - Sesli mesaj uyarısı alımını kapatabilir veya tekrar aktif edebilirsiniz. 2 - Okunmamış mesajınız bulunduğu taktirde mesajlarınızın tümü okununcaya kadar sizi/çalışanlarınızı sesli bildirim ile uyarması için (Örn: Okunmamış mesajlarımı her 1 dakikada bir hatırlat. ) şeklinde ayarlayabilirsiniz. 3 - Listelet hesabınızı sadece kendiniz değil çalışanlarınız ile de paylaşıyor iseniz, müşterilerinize gönderilen mesajların hangi çalışanlarınız tarafından yazıldığını detaylıca takip edebilirsiniz. 4 - Listelet işverenleri kollar, hesabınızı sadece siz değil çalışanlarınız ile de paylaşıyor iseniz, gelen mesajlarınız sizin belirleyeceğiniz süre içerisinde çalışanlarınız tarafından okunmaz ise patronu mail ile bilgilendir seçeneğini aktif edebilirsiniz. (Örn : Gelen mesajlar 10 dakika içerisinde okunmazsa beni mail ile bilgilendir.)

8 Listelet Akıllı Fiyat Araştırma Listelet optimum satış hedefleriniz için aktif satıştaki tüm ürünlerinizi Gittigidiyor üzerinde fiyat performans araştırmasına tabi tutar. Bu araştırma sonucunda şu verileri elde edersiniz ; Birinci Durum : Gittigidiyor üzerinde diğer satıcılara ait olan ve sizin ürününüzle birebir aynı veya benzer olan tüm ürünler karşılaştırılır ve sizin ürününüzün aynısını/benzerini en ucuza satan satıcı ve ürün tespit edilir böylelikle bu ürün için kullanıcıların ulaşabileceği en ucuz fiyat bilgisini öğrenmiş olursunuz ve artık dilerseniz ürün fiyatınızda değişiklik yaparak o ürünü en ucuza satan kişi siz olabilirsiniz. Tabi birde sizinle benzer ürünleri sizden ucuza satan rakip satıcılarıda tespit etmiş olursunuz. İkinci Durum : Ürünü sizin en ucuza satıyor olduğunuz durumdur, bu durumda Listelet, Gittigidiyor üzerinde sizin ürününüzle aynı veya benzer olan ürünler arasından sizden sonra bu ürünü en ucuza satan ikinci satıcıyı tespit eder satıcı bilgisini ve fiyat bilgisini size gösterir. Sizde kendi fiyatınızla bu veri arasında karşılaştırma yaparak ürünü en ucuza satan kişi olma özelliğinizi kaybetmeden yapacağınız küçük bir fiyat artışı ile karınızı arttırma fırsatını yakalarsınız. Örn : X Ürününü 40 tl e satıyorsunuz ve Listelet Akıllı Fiyat Araştırması, X ürününü Gittigidiyor üzerinde en ucuza satan satıcının siz olduğunu söyledi. Bunun yanı sıra X ürününü sizden sonra en ucuza satan ikinci satıcının bu ürünü 51 tl e sattığını söyledi. Bu durum siz X ürününüzün fiyatını 49 tl dahi yapsanız bu ürünü en ucuza satan satıcı olmaya devam edeceksiniz demektir. Ve artık X ürününü sattığınızda 9 tl fazladan kardasınız demektir.

9 Aktif İlan Takibi Aktif ilanlar sekmesinde Gittigidiyor da aktif satışta olan tüm ürünlerinizi izleyebilirsiniz. Ayrıca stok adeti, ürünü izlemeye alan kişi sayısı, ürünün listeleme bitişine kalan süre gibi parametreleri görebilir, tek tıkla ürünün Gittigidiyor sayfasına gidebilirsiniz. Satışlar > Sattıklarım Bu bölümde Gittigidiyor üzerinde yaptığınız tüm satışların durumunu görüntülersiniz. Satışların durumları 5 farklı renk durumu ile gösterilir Pembe : Kargo Bilgileri Bekleniyor Turuncu : Alıcı Onayı Bekleniyor Yeşil : Alıcı Ürünü Onayladı Gri : Alıcı Ürünü Onaylamadı Beyaz : Satıcı Ürünü Kargolamadı Kargo bekleyen pembe renkli satışlar en üsttedir, buradan kolaylıkla bu satışlarla ilgili adres & fatura bilgisi edinilebilir, alıcıya mesaj gönderebilir, yazıcıdan satış bilgi çıktısı alabilir ve kargo bilgisi girişi yapabilirsiniz. Ayrıca satışlarınızı belirleyeceğiniz kriterlerde filtreleyerek excel veya pdf raporlama çıktısı alabilirsiniz. > Kargo Bekleyenler Bu bölümde bir önceki bölümden farklı olarak yalnızca kargo bekleyen satışlar listelenir.

10 Listelet Akıllı Raporlama Listelet satış performansınızı arttırmak için kapsamlı bir raporlama alt yapısıyla donatılmıştır. Raporlarınızı görsel grafik methodları ile izleyebilir dilediğiniz tarih aralığında filtreleyebilir dilerseniz yazıcıdan çıktı alabilir dilerseniz excel formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Akıllı raporlama aracı ile şu verilere ulaşabilirsiniz ; Gittigidiyor ve n11 mağaza/mağazalarınızın ayrı ayrı veya genel ürün satış sayısı grafikleri. Kategori bazlı performans bilgileri (en çok ürün satılan kategoriler ve yüzdeleri) Kategori veya tarih bazlı filtrelenebilir ciro raporları. Akıllı raporlarınızı haftalık veya aylık düzenli mail olarak almak için programlayabilirsiniz.

11 Özellikler Çoklu Kullanıcı Yönetimi Listelet çalışanlarınızın Listelet yönetim paneline giriş yapabilmesi için çoklu kullanıcı hesapları açmanıza olanak tanır. Ayrıca alt kullanıcılarınızın panelde görebileceği ve erişebileceği özellikleri kısıtlayarak ayrı ayrı yetkilendirebilirsiniz. Sesli Uyarılar Listelet sanal pazaryerlerindeki mağaza hesaplarınız ile aradaki bilgi akışını anlık olarak izler ve Yeni Satış, Okunmamış Mesaj gibi durumlarda sesli uyarı ile bilgilendirilirsiniz. Entegrasyon Sonrası Ödemeler Bildiğiniz gibi Gittigidiyor üzerinde ürün listelerken seçtiğiniz kalın yazı, vitrin, katalog gibi opsiyonlar listelenmeden önce Gittigidiyor tarafından ücretlendirilir ve bu ürünler için ödeme yapılıncaya dek beklemeye alınır. Fakat zamanınız Listelet için değerlidir, bu yüzden dilerseniz her entegrasyondan sonra oluşabilecek muhtemel ödemelerin anında yapılabilmesi için sisteme kredi kartınızı tanımlayıp panel üzerinden otomatik çekim talimatı verebilirsiniz. Veya her entegrasyon sonunda ücretlendirilmiş ürünleriniz varsa Listelet panel anasayfasında 'Bekleyen Ödemeler' bölümünde bu ödemeleri takip edebilir güvenli ödeme sayfasını kullanarak kolaylıkla ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Esnek Listeleme Ayarları Listelet sanalpazar yerleri ile xml kategorilerinizi eşleştirirken esnek ayarlar yapmanıza olanak sağlar. Bu ayarlardan bazıları ; -İlgili kategorideki ürünlerimi Gittigidiyor veya n11 e aktarma. -İlgili kategorideki ürünleri listelerken yüzde bazında veya TL bazında komisyon ekle veya iskonto yap. -İlgili kategorideki ürünlerde özel listeleme opsiyonlarını uygula şeklindedir.

12 Çoklu Mağaza Yönetimi n11 ve Gittigidiyor gibi sanal pazaryerlerindeki tüm mağaza hesaplarınızın kontrolü tek panelde! Tüm mağaza hesaplarınız arasında tek tıkla kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Web Tabanlı Servis Listelet yeni nesil bulut alt yapısını kullanan web tabanlı yazılımdır. Her zaman güvenli, her zaman ulaşılabilirdir. Ücretsiz Güncellemeler Listelet olarak size daha kusursuz hizmet verebilmek için sürekli çalışırız. Yeni versiyon eklentileri ve güncellemelerden ücretsiz faydalanırsınız. Profesyonel Destek Her türlü soru, şikayet, öneri ve talepleriniz için İletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak hızlı ve doğru destek alırsınız.

13

14

15

16

17 Satış & Destek & Bilgi Web : E-Posta : Facebook : listelet Twitter : listelet Tel : 0 (541) Adres : Cemalpaşa Mh Sk. Taner Ap. No : 5-6 Seyhan/Adana İlginiz için teşekkürler...

WOLVOX ERP E-Business

WOLVOX ERP E-Business AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Oluşturma Tarihi : 01.03.2011 Düzenleme Tarihi : 01.03.2011 Sayfa 1 Copyright 2011 İçindekiler Dizini 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ...11 2. KULLANIMI...11

Detaylı

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri PROJESOFT? NEDEN Gelişmiş SEO Bölümü Profesyonel Kampanya Yönetimi Profesyonel e-ticaret çözümleri 02 İşiniz, İşimizdir! Esnek Tasarım Modülü Toplu

Detaylı

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ ProjeX ile Ürününüz (Markanız) Milyonlara Ulaşıyor! * En KOLAY * En ETKİLİ * En HIZLI * En

Detaylı

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKROTOP Ticari Otomasyon Paketi 1 MİKROTOP Bilişim sektörü en hızlı gelişen ve teknolojik olarak sürekli yenilenen sektörlerden biridir. Hedefimiz isteklerinizi dinleyen program üretebilmektir. Gerek

Detaylı

EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması

EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatı kolaylaştıran çözümler sunmak! LOGO, KOBİ lere ve Ar-Ge ye yaptığı büyük yatırımlarla büyüyor. Yazılımlarımızla Türkiye ekonomisine

Detaylı

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ İÇİNDEKİLER Giriş... 3 Bugüne ve Geleceğe Yatırım... 4 j-guar a Hızlı Bakış... 5 j-guar ın Temel Özellikleri... 6 j-guar Ekosistemi... 8 İş Zekası (Business Intelligence)... 9 Modüller

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ SATIŞ SONRASI İŞLEMLER TESLİM SONRASI İŞLEMLER PRISM CRM i

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! LOGO dan İşletmelerin Büyüme Sürecini Destekleyen Yazılımlar Yazılımlarımızla Türkiye ekonomisine can

Detaylı

FATURASOFT ANA SAYFA

FATURASOFT ANA SAYFA Faturasoft Tahsilât Programı; Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, Cep Telefonu (Turkcell,Vodafone,Avea), Adsl (Smile, Superonline, Kablonet, TTNET),Digiturk, Kablolu Tv Ödemeleri, Eft, Havale, İsme/Hesaba

Detaylı

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı günümüzde, hızla değişen pazar koşullarına en hızlı, doğru ve zamanında uyum sağlayabilmek her geçen gün önem kazanmaktadır.

Detaylı

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Çok Uluslu Operasyonlar Hedefleyen, Çok Kanallı, Büyük Ölçekli Firmalar için Nebim V3 Enterprise Edition Nebim V3 Enterprise

Detaylı

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ TÜRKİYE NİN EN BÜYÜK İŞLETMELERİ BOYSWEB I TERCİH ETTİ BAKIM MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA YEDEK PARÇA STOK MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA ARIZA SAYISINDA %40-%80 AZALMA

Detaylı

Bugüne Hız, Yarına Güç Katan Çözümler

Bugüne Hız, Yarına Güç Katan Çözümler Bugüne Hız, Yarına Güç Katan Çözümler W-Order - Teknik Servis Otomasyon Sistemi S-Order - Satış Gücü Otomasyon Sistemi Salopi - Hosted Satış Gücü Otomasyon Sistemi E-Fatura Sistemi 2014 Ürün ve Fiyat Kataloğu

Detaylı

İÇİNDEKİLER. www.logo.com.tr

İÇİNDEKİLER. www.logo.com.tr , İÇİNDEKİLER Standart Özellikler... 3 Yönetici Konsolu... 3 Kullanım Kolaylıkları... 3 Sihirbazlar...5 Alternatifli Anamenü... 5 Arayüz Uyarlama... 5 Grup Şirketi... 5 Tedarikçi Performans İzleme... 6

Detaylı

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! TIGER PLUS TIGER PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions dan geleceğin liderlerine özel! Dünyanın 41 den

Detaylı

Ödeme, Tahsilat, Mobil Uygulama ve Sadakat Çözümleri

Ödeme, Tahsilat, Mobil Uygulama ve Sadakat Çözümleri Ödeme, Tahsilat, Mobil Uygulama ve Sadakat Çözümleri www.payflex.com.tr www.innova.com.tr Dünyada PayFlex PayFlex farklı ülkelerde 20 in üzerinde telekomünikasyon şirketinde ve 35 finans kurumunda başarısını

Detaylı

j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye

j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye Genel Bilgi Bu eğitim kitabında j-guar uyarlama aracı ve ilişkili konularda Temel seviye eğitim içerikleri sunulacaktır. Kurumsal kaynak yönetimi, j-guar,

Detaylı

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI Ödeme Sistemlerindeki Trendler: Dijital Cüzdan 3 Dijital Cüzdan Nedir? 5 Türkiye deki Dijital Cüzdanlar m-cüzdan ve e-cüzdan Olarak Hizmet Veren Ödeme

Detaylı

2011 LKS2 - GO PLUS ÜRÜN FARK DOKÜMANI

2011 LKS2 - GO PLUS ÜRÜN FARK DOKÜMANI 2011 LKS2 - GO PLUS ÜRÜN FARK DOKÜMANI 9/3/2011 LKS2 - GO PLUS Ürün Özellik Farkları Genel Özellikler 1. Yönetici Konsolu Yönetici konsolu, firma ile ilgili genel bilgilere kolay erişim sağlar. O anki

Detaylı

Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Logo Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun!

Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Logo Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun! Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Logo Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun! LOGO MALİ MÜŞAVİR PLUS Türkiye nin uygulama yazılımları pazarının lider kuruluşu olan Logo nun Mali Müşavir lere

Detaylı

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Çok Uluslu Operasyonlar Hedefleyen, Çok Kanallı, Büyük Ölçekli Firmalar için Nebim V3 Enterprise Edition Nebim V3 Perakendeci,

Detaylı

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları 1 1 2 Giriş Neden ERP? Netsis Enterprise ve Standard 16 Finans Uygulamaları Muhasebe - Enflasyon ya da Döviz Muhasebesi ve TTK - Maliyet Muhasebesi - Demirbaş Yönetimi - Leasing, Yatırım, Teşvik, Zimmet

Detaylı

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar.

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar. 4. HAFTA E-TİCARET 1. E-Ticarete Giriş E-Ticaret Nedir? Kısaca E-Ticaret olarak tanımlanan Elektronik Ticaret, her türlü mal ve hizmet satışının güvenli olarak internet üzerinden gerçekleştirilmesidir.

Detaylı

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ 30 yılı aşan bilgi birikimi Etkinliği artırma Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan liderlere özel! Türkiye Uygulama

Detaylı

www.verinetwork.com www.eozcelik.com

www.verinetwork.com www.eozcelik.com ADWORDS, SEO, YOUTUBE, SOSYAL MEDYA, NETWORK- PC BAKIM, WEB YAZILIM TASARIM www.verinetwork.com www.eozcelik.com Google Reklam Nedir? Dünyanın en ünlü ve lider arama motoru olan Google firmasının internet

Detaylı

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. -Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı

Detaylı

Tercüme Ofis Programı

Tercüme Ofis Programı Tercüme Ofis Programı Tercüme Takip, Tercüman Bilgileri, Cari, Stok,Fatura, İrsaliye, Sipariş,Teklif, Kasa,Banka, Çek, Senet, Personel, Ödeme Planı, Hızlı Satış (Barkodlu), Call Center, İş Programı, Kur

Detaylı

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! TIGER PLUS TIGER PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan geleceğin liderlerine özel! Türkiye uygulama yazılımları pazarı

Detaylı